Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΝΒΑ fantasy 07-08
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
Gravedigger
Guyz απαντήστε στις προσφορές σήμερα που είναι Τρίτη...Μην μου απαντήσετε πάλι Τετάρτη όπως την προηγούμενη βδομάδα!
jake
QUOTE(Gravedigger @ Feb 5 2008, 15:33 ) *
Guyz απαντήστε στις προσφορές σήμερα που είναι Τρίτη...Μην μου απαντήσετε πάλι Τετάρτη όπως την προηγούμενη βδομάδα!

Grave τη δεχτηκα την προταση σου.Ελπιζω να μου βγει σε καλο shot.gif
Gravedigger
QUOTE(jake @ Feb 5 2008, 21:36 ) *
Grave τη δεχτηκα την προταση σου.Ελπιζω να μου βγει σε καλο shot.gif

Ε δεν το πιστεύω!Κατάφερα και πήρα θετική απάντηση από εσένα! tongue.gif Και εγώ πιστεύω να μου βγει σε καλό!Θα δείξει!
leelo15
Kατι πηρε το αυτι μου για τον Ουειντ... ohmy.gif
Μετα το ολ σταρ γκαιμ νομιζω σταματαει ως το τελος της χρονιας για να ξεπερασει ολοκληρωτικα τους τραυματισμους του...

ΥΓ: απλα καπου το ειχα πετυχει στο σερφαρισμα δεν ειναι επισημο.
Gravedigger
QUOTE(leelo15 @ Feb 6 2008, 00:09 ) *
Kατι πηρε το αυτι μου για τον Ουειντ... ohmy.gif
Μετα το ολ σταρ γκαιμ νομιζω σταματαει ως το τελος της χρονιας για να ξεπερασει ολοκληρωτικα τους τραυματισμους του...

ΥΓ: απλα καπου το ειχα πετυχει στο σερφαρισμα δεν ειναι επισημο.

Όχι ρε συ!Δεν σταματάει!Απλά δεν θα παίζει 40λεπτα...Τουλάχιστον από ότι ξέρω.(Jake ειλικρινά αν σταματήσει,που δεν νομίζω,δεν το ήξερα και sorry!)
B for Basketball
QUOTE(Gravedigger @ Feb 5 2008, 23:16 ) *
Όχι ρε συ!Δεν σταματάει!Απλά δεν θα παίζει 40λεπτα...Τουλάχιστον από ότι ξέρω.(Jake ειλικρινά αν σταματήσει,που δεν νομίζω,δεν το ήξερα και sorry!)

Ποιον πας να κοροιδεψεις ρε???? tongue.gif
Γιατι δεν δεχομουν τις προτασεις σου νομιζεις? biggrin.gif

Btw δινω Ρ.Τζεφερσον , Μ.Γουιλιαμς και Τ.Αουτλο για ενα 40αρι και εναν 30αρι!
Gravedigger
QUOTE(B for Basketball @ Feb 6 2008, 01:35 ) *
Ποιον πας να κοροιδεψεις ρε???? tongue.gif
Γιατι δεν δεχομουν τις προτασεις σου νομιζεις? biggrin.gif

Btw δινω Ρ.Τζεφερσον , Μ.Γουιλιαμς και Τ.Αουτλο για ενα 40αρι και εναν 30αρι!


1ον)Είδες εσύ πουθενά ότι ο Wade θα σταματήσει?Αν ναι Link.
2ον)Θες 40άρι και 30άρι για 1 36άρι,1 30άρι και 1 παγκίτη?Απολύτως λογικό δεν λέω!
B for Basketball
QUOTE(Gravedigger @ Feb 5 2008, 23:45 ) *
1ον)Είδες εσύ πουθενά ότι ο Wade θα σταματήσει?Αν ναι Link.
2ον)Θες 40άρι και 30άρι για 1 36άρι,1 30άρι και 1 παγκίτη?Απολύτως λογικό δεν λέω!

Παγκιτης εισαι κ φαινεσαι tongue.gif
Παιχτης 25αρι ειναι...Ανετα τον βαζεις βασικο.
Και εγω δεν μιλαω για να σου καταστρεψς τα trades.
Aρχισες πολεμο....!! shot.gif
Gravedigger
QUOTE(B for Basketball @ Feb 6 2008, 01:35 ) *
Ποιον πας να κοροιδεψεις ρε???? tongue.gif
Γιατι δεν δεχομουν τις προτασεις σου νομιζεις? biggrin.gif

QUOTE(B for Basketball @ Feb 6 2008, 02:10 ) *
Και εγω δεν μιλαω για να σου καταστρεψς τα trades.
Aρχισες πολεμο....!! shot.gif

Όχι εσύ ποτέ!
B for Basketball
QUOTE(Gravedigger @ Feb 6 2008, 00:13 ) *
Όχι εσύ ποτέ!

Eγω μιλησα αφου εγινε το trade....!!!

Tελος το offtopic!!!





























































































Θα σε καταστρεψω ρε!
jake
Grave αν ειναι αληθεια οσα ακουγονται για WADE που ελπιζω να μην ειναι και βγει αληθινος ο Β for Basketball για οσα λεει για σενα τοτε τι να πω.Απλως δεν ασχολουμε γιατι εγω νομιζα πως απο τοτε που μπηκα στο παιχνιδι ολοι μας θα το χαιρομασταν αλλα απ΄ ο,τι βλεπω ο ενας θελει να ξεπερασει τον αλλο....
Gravedigger
QUOTE(jake @ Feb 6 2008, 15:00 ) *
Grave αν ειναι αληθεια οσα ακουγονται για WADE που ελπιζω να μην ειναι και βγει αληθινος ο Β for Basketball για οσα λεει για σενα τοτε τι να πω.Απλως δεν ασχολουμε γιατι εγω νομιζα πως απο τοτε που μπηκα στο παιχνιδι ολοι μας θα το χαιρομασταν αλλα απ΄ ο,τι βλεπω ο ενας θελει να ξεπερασει τον αλλο....

1)o B for Basketball το είπε για πλάκα.
2)Εγώ δεν έχω ακούσει τίποτα τέτοιο,απλά ήθελα να δώσω τον Wade γιατί δεν είμαι ευχαριστημένος από αυτόν
3)Είπε κάποιος μια αερολογία και το κάνατε θέμα.Εγώ που ασχολούμαι κάθε μέρα με ΝΒΑ και μαθαίνω τι γίνεται άκουσα μόνο ότι ο Wade δεν θα παίζει 40λεπτα για να μην καεί κάτι που ήταν γνωστό αφού τον τελευταίο μήνα παίζει 30-35 λεπτά.Αν θέλεις κάποιος να πάρει μέρος σε fantasy οφείλει να ενημερώνεται και δεν έκρυψα τίποτα όταν σου έδωσα τον Wade.Μπορούσες να δεις τα στατιστικά του και μόνος σου.
4)Ακόμα και να σταματήσει 1 στο εκατομμύριο εγώ δεν το ήξερα και αν διαβάσεις σε προηγούμενο ποστ ζήτησα συγνώμη στην περίπτωση που γίνει κάτι τέτοιο.
B for Basketball
QUOTE(jake @ Feb 6 2008, 13:00 ) *
Grave αν ειναι αληθεια οσα ακουγονται για WADE που ελπιζω να μην ειναι και βγει αληθινος ο Β for Basketball για οσα λεει για σενα τοτε τι να πω.Απλως δεν ασχολουμε γιατι εγω νομιζα πως απο τοτε που μπηκα στο παιχνιδι ολοι μας θα το χαιρομασταν αλλα απ΄ ο,τι βλεπω ο ενας θελει να ξεπερασει τον αλλο....

Eλα ρε συ....Ειπα κατι εγω και το πιστεψες????
Αν γραψω εγω τωρα δηλαδη οτι διαβασα για τον Μαρκους Καμπι οτι θα ειναι τραματιας για το υπολοιπο της χρονιας(λεμε τωρα) , θα μου τον δωσεις???

Υ.Γ. Εδω το παιδι ζητησε συγνωμη που πρεπει να δυσκολευτηκε γιατι ηταν η πρωτη του φορα....Σεβασου τον λιγο tongue.gif

Y.Γ.2 Jake και σε ερωτω...
Οι Κομπε,Καμπι,Χαινριχ,Αλστον ειναι διαθεσιμοι για trade???
Οχι απαραιτητα ολοι μαζι!!
jake
QUOTE(B for Basketball @ Feb 6 2008, 16:13 ) *
Eλα ρε συ....Ειπα κατι εγω και το πιστεψες????
Αν γραψω εγω τωρα δηλαδη οτι διαβασα για τον Μαρκους Καμπι οτι θα ειναι τραματιας για το υπολοιπο της χρονιας(λεμε τωρα) , θα μου τον δωσεις???

Υ.Γ. Εδω το παιδι ζητησε συγνωμη που πρεπει να δυσκολευτηκε γιατι ηταν η πρωτη του φορα....Σεβασου τον λιγο tongue.gif

Y.Γ.2 Jake και σε ερωτω...
Οι Κομπε,Καμπι,Χαινριχ,Αλστον ειναι διαθεσιμοι για trade???
Οχι απαραιτητα ολοι μαζι!!

παιδια ειμαι ανοιχτος σε ολα τα trades...
B for Basketball
Λοιπον εχω κανει του κοσμου τις προτασεις....
Aπαντηστε παρακαλω! smile.gif
B for Basketball
QUOTE(B for Basketball @ Feb 6 2008, 20:08 ) *
Λοιπον εχω κανει του κοσμου τις προτασεις....
Aπαντηστε παρακαλω! smile.gif


R u writing me in your old shoes???? angry_red.gif
mojotzotzo
μου εγιναν πολλες προσφορες για τον καλντερον αλλα δεν τον παραχωρω επειδη ειναι μια απο τις ελαχιστες σωστες κινησεις που εχω κανει στο παιχνιδι.μονο με εξαιρετικη προταση
B for Basketball
QUOTE(mojotzotzo @ Feb 9 2008, 19:45 ) *
μου εγιναν πολλες προσφορες για τον καλντερον αλλα δεν τον παραχωρω επειδη ειναι μια απο τις ελαχιστες σωστες κινησεις που εχω κανει στο παιχνιδι.μονο με εξαιρετικη προταση

Nαι αλλα ο Ford επιστρεφει κ ο θα πεσουν τα στατιστικα του Καλντερον!
Ginobili
QUOTE(B for Basketball @ Feb 9 2008, 19:52 ) *
Nαι αλλα ο Ford επιστρεφει κ ο θα πεσουν τα στατιστικα του Καλντερον!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Σωστά ρε....το ξέχασα.... Και ήθελα πραγματικά να του κανω πρόταση να τον πάρω....
Τώρα άλλαξα γνώμη... laugh.gif
Jimar
ποπο οσο βλεπω τα σκορ που κανουν παικτες που εχω δωσει (κροφορντ,μπος,τουρκογλου...) αισθανομαι πολυ θυμα tongue.gif
kostasvc15
Εγω παλι εχω απωλιες...Μο Ουιλλιαμς,Τσαντλερ,Τινσλει....
sarounas
QUOTE(kostasvc15 @ Feb 10 2008, 16:51 ) *
Εγω παλι εχω απωλιες...Μο Ουιλλιαμς,Τσαντλερ,Τινσλει....

σας κάνω προτάσεις
όποιος προλαβαίνει μπαίνει και παίρνει
ή κάντε μου άλλες προτάσεις αν θέλετε
B for Basketball
Kostaki αστερι μου...Εχεις σκοπο να απαντησεις??? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Το ιδιο ισχυει για sarounas - Jimar!!
Eλα παμε παμε...Αποδεχομαστε προτασεις να παει το αθλημα μπροστα!! 41.gif 41.gif
sarounas
QUOTE(B for Basketball @ Feb 11 2008, 23:40 ) *
Kostaki αστερι μου...Εχεις σκοπο να απαντησεις??? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Το ιδιο ισχυει για sarounas - Jimar!!
Eλα παμε παμε...Αποδεχομαστε προτασεις να παει το αθλημα μπροστα!! 41.gif 41.gif

δεν συμφωνώ sad.gif
για δες αν σου αρέσει κάποια από αυτές που σου έκανα
επίσης κοιτάξτε και οι άλλοι αν είναι να κάνουμε κάτι πριν κλείσουν τα ρόστερ,
θα ξαναμπώ μετά wink.gif
Ginobili
Άρε Τζινόμπιλι!!!!!! Παικτούρα μου!!! ΘΕΕ μου!!!!! δεν σε δίνω ούτε για Πόλ+Τζέιμς+Κόμπε+Χάουαρντ.....και απόψε με το Κλίβελαντ μου έδωσες 90.5 !!!!! w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif
46 πόντους 5 ριμπ 8 ασσίστς 3 κλεψ 1 τάπα με 8 τρίποντα. 77.gif
Gravedigger
Εμένα πάλι.........Ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε Smith!Που ήσουν χθες?6 foul και 5 λάθη σε 15 λεπτά ρε???Ντροπή σου!
Ginobili
Ζονιανά....δίνω Άιβερσον και Μπλάτσε για Ρόι και Τζέισον Ρίτσαρσον
sarounas
QUOTE(Ginobili @ Feb 15 2008, 02:10 ) *
Ζονιανά....δίνω Άιβερσον και Μπλάτσε για Ρόι και Τζέισον Ρίτσαρσον

εγώ τους δίνω όλους!!!!!!!!!!
αφού προκοπή δεν βλέπω με την γκαντεμιά που με κυνηγάει
λέω να δώσω νέο ενδιαφέρον στο παιχνίδι cool.gif

ξεπουλάω όσο-όσο, όλοι οι παίκτες μου ανταλλάσσονται
όποιος θέλει ας μου κάνει πρόταση
βέβαια για να είμαι δίκαιος έτσι ώστε να μην υπάρχουν διαμαρτυρίες θα περιμένω 1 μέρα
στείλτε μου προτάσεις μέχρι το rookie game και εκτός απρόοπτου αύριο πριν την διεξαγωγή των διαγωνισμών καρφωμάτων και τριπόντων θα δοθούν οι τελικές απαντήσεις wink.gif
sarounas
QUOTE(sarounas @ Feb 15 2008, 20:04 ) *
εγώ τους δίνω όλους!!!!!!!!!!
αφού προκοπή δεν βλέπω με την γκαντεμιά που με κυνηγάει
λέω να δώσω νέο ενδιαφέρον στο παιχνίδι cool.gif

ξεπουλάω όσο-όσο, όλοι οι παίκτες μου ανταλλάσσονται
όποιος θέλει ας μου κάνει πρόταση
βέβαια για να είμαι δίκαιος έτσι ώστε να μην υπάρχουν διαμαρτυρίες θα περιμένω 1 μέρα
στείλτε μου προτάσεις μέχρι το rookie game και εκτός απρόοπτου αύριο πριν την διεξαγωγή των διαγωνισμών καρφωμάτων και τριπόντων θα δοθούν οι τελικές απαντήσεις wink.gif

μάλιστα...σαν τα κοράκια laugh.gif laugh.gif
να ξέρετε ότι θα δώσω τους παίκτες σε εκείνον που κάνει τις καλύτερες προτάσεις
μέχρι στιγμής υπερισχύει εμφανώς ο geosider που αν και δεν έχει καλό ρόστερ η πρότασή του είναι απείρως καλύτερη από όλες τις άλλες blink.gif
sarounas
QUOTE(sarounas @ Feb 16 2008, 02:40 ) *
μάλιστα...σαν τα κοράκια laugh.gif laugh.gif
να ξέρετε ότι θα δώσω τους παίκτες σε εκείνον που κάνει τις καλύτερες προτάσεις
μέχρι στιγμής υπερισχύει εμφανώς ο geosider που αν και δεν έχει καλό ρόστερ η πρότασή του είναι απείρως καλύτερη από όλες τις άλλες blink.gif

βέβαια τον Χάουαρντ τον βλέπω να ανηφορίζει προς pierce μεριά αλλά ως αύριο έχουμε καιρό wink.gif
καλά πάντως μερικοί έχετε κάνει κάτι προτάσεις...
ρε σεις τι νομίζετε ότι οι υπόλοιποι δεν δίνουν τίποτα; μα είναι δυνατόν;
σας είπα ότι θα επιλέξω την καλύτερη πρόταση γιατί μετά δικαίως θα διαμαρτύρονται οι άλλοι..
sarounas
γίνεται χαμός, τώρα μάλιστα υπάρχει ανταγωνισμός
ενώ χθες το βράδυ τα πράγματα έδειχναν ξεκάθαρα

ο Τίνσλει πότε επιστρέφει; αν το κάνει σύντομα οι gangstars του Κώστα παίρνουν προβάδισμα..
αν και γενικά θέλει λίγη σκέψη το πράγμα για να μην αδικήσω κάποιον wink.gif
Ginobili
Zoniana έχεις πρόταση.Ελπίζω να απαντήσεις το συντομότερο...
Δίνω Μπαρόν Ντέιβις+Τούρκογλου+Χόρτφορντ+Μπλάτσε για Κίντ+Ρόι+Οκαφόρ.
Τι ώρα κλείνουν τα ρόστερ?
Pierce
lebron , ειναι κριμα να εχεις παρατησει την ομαδα και να παιρνεις 0 ποντους επειδη εχεις παραπανω παιχτες στο ροστερ
kostasvc15
Ginobili πραγματικα πολυ καλη προσφορα αλλα δεν θα δεχτω γτ ολοι αυτοι που περνεις την επομενη εβδομαδα εχουν 4 παιχνιδια ενω οι δικοι σου 3.Εκτος απο αυτο δεν θελω να δωσω Οντομ για κανεναν,αν βαλεις Νταλεμπερτ αντι για αυτον κατι γινεται....περιμενω
Pierce
ρε ginobili κηροζίνη τους ταΐζεις τους παιχτες σου; Τι στην ευχη πια! tongue.gif
οπως εχουν τα πραγματα οι πιθανοτητες να γυρισει το παιχνιδι ειναι ελαχιστες....
Ginobili
QUOTE(pierce21 @ Feb 23 2008, 09:39 ) *
ρε ginobili κηροζίνη τους ταΐζεις τους παιχτες σου; Τι στην ευχη πια! tongue.gif
οπως εχουν τα πραγματα οι πιθανοτητες να γυρισει το παιχνιδι ειναι ελαχιστες....

tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif Ο Τζινόμπιλι μου...(και ο Ντάνκαν) τρώνε κηροζίνη..πράγματι. laugh.gif
Τώρα για τους άλλους...επιτέλους..έκανε και ο Μπαρόν σκορ πάνω από τα στάνταρ του ...!!! 2 εβδομάδες τώρα...κάνω συνέχεια προτάσεις προσφέροντας τον Μπαρόν Ντέιβις+Τούρκογλου(Τούρκος)...και μου τους κοιτάτε στα δόντια.... icon_drunk.gif

Pierce...μην προεξοφλείς τίποτα....τώρα είμαι με 500 μπροστά από εσένα...κάποτε ήσουν 600 μπροστά εσύ...γυρνάει πολύ εύκολα το παιχνίδι.Παίζουν πολλά πράγματα ρόλο...
Τους Τζινόμπιλι+Ντάνκαν...τους ήθελα από την αρχή στο ρόστερ μου για συναισθηματικούς λόγους biggrin.gif ...και 20 σκορ να είχαν...πάλι στο ρόστερ μου θα τους κράταγα.Αλλά μου κατσε.....που να φανταστώ..... icon_drunk.gif
Gravedigger
Πάει ο Wallace...Έφαγε αγκωνιά από τον άμπαλο τον Miki Moore και έμεινε για 13 λεπτά αναίσθητος.Τουλάχιστον 2 βδομάδες έξω.Επίσης ο Arenas μονίμως είναι να γυρίσει και συνέχεια το αναβάλει... angry_red.gif angry_red.gif
Ginobili
Θέλω να δώσω Μπαρόν Ντέιβις,Τούρκογλου(είναι τούρκος!!!!! δεν τον θέλω!!!!! tongue.gif ),Χόρντφορντ και Μπλάτσε ή Ντιό...
Ginobili
Πάει η 1η θέση.....καλά ήταν μέχρι τώρα...το χάρηκα δεν μπορώ να πώ.... smile.gif
Τουλάχιστον...θα είμαστε πιο ήσυχοι στην περιφέρεια..γιατί οι Ρόκετς ανέβαιναν επικίνδυνα....
Σε ευχαριστώ Γιάο για όσα μου πρόσφερες αυτήν την χρονιά,ήσουν από την 1η εβδομάδα μαζί μου.Εσύ και ο Μανού... sad.gif
Pierce
καλα μην ορκιζεσαι. Απλα προβλεπω οτι θα γινει derby στο τελος.(ο χρονος ειναι συμμαχος σου ). o blatche τα κανει τα τρελα του παντως που και που ενω εχεις και παιχτες που στη μερα τους κανουν και 80αρι οποτε καλυπτουν το κενο του Κινεζου...
kostasvc15
Ξεχασα να φτιαξω τα ροστερ εχθες rolleyes.gif
Περιμενω προτασεις παιδια wink.gif
Pierce
Marion της θειας σου...
τραυματιστηκε λεει γιατι μετεφερε κατι κιβωτια στο γκαραζ. Μονο απο εσενα θα περιμενα τοσο ηλιθιο τραυματισμο. Στοκε...

Μετα και την χθεσινη μεα, νομιζω οτι τα πραγματα ειναι μη αναστρεψιμα...
kostasvc15
QUOTE(pierce21 @ Mar 20 2008, 13:23 ) *
Marion της θειας σου...
τραυματιστηκε λεει γιατι μετεφερε κατι κιβωτια στο γκαραζ. Μονο απο εσενα θα περιμενα τοσο ηλιθιο τραυματισμο. Στοκε...

24.gif 24.gif 24.gif
Και εγω τα ιδια χαλια...τα παρατησα κιολας...
Ginobili
Εσένα σου έχω κάνει πρόταση...δώσε αν θες καμιά απάντηση... tongue.gif
Και Πίρς...εννοείται ότι είναι αναστρέψιμα τα πράγματα...Σήμερα μείωσες κατά 100 βαθμούς την διαφορά...
Και ο Μάριον δεν έχει τίποτα,παίζει κανονικά.. smile.gif

Μη αναστρέψιμα...θα ήταν τα πράγματα..αν είχα ακόμα τον Κινεζάκο μου... sad.gif αλλά το φάγαν το παλικάρι... angry_red.gif
Ginobili
Μετά από αυτό το παιχνίδι που είδα με τους Λέικερς...ένα έχω να πώ...!! Μπαρόν..??? Σε έχω σιχαθεί!!! Τι ατομίσταρος είσαι εσύ ρε αδερφέ μου???!!!! Ό Άιβερσον..είναι Διαμαντίδης μπροστά σου!!!
Δεν τον θέλω πια στην ομάδα μου..και τον δίνω πακέτο με τον τούρκο!!!
Pierce
σου δινω τον μαριον και τον χαουαρντ 24.gif blech.gif
Ginobili
QUOTE(pierce21 @ Mar 24 2008, 07:51 ) *
σου δινω τον μαριον και τον χαουαρντ 24.gif blech.gif

Ντερόν+Ιγκουαντάλα...δηλ...δεν????? laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Pierce
ρε ο ντερον με τον καρμελο ειναι οι μονοι που τραβανε στην ομαδα. Για ιγκι μαριον γινεται η δουλεια.... tongue.gif
Ginobili
Καρμέλο+Μάριον??
Ginobili
QUOTE(Ginobili @ Mar 24 2008, 13:15 ) *
Καρμέλο+Μάριον??

Ιγκουντ+Μπούζερ ή Αλ Τζέφ??
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.