Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΝΒΑ fantasy 07-08
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
Pierce
40 ο ντανλιβι σημερα 65.gif
Pierce
νομιζω ginobili ειναι ενδιαφερουσα η προταση μου, σου δινω 3 παιχτες , για δυο και εναν τραυματια..
ο χαουαρντ παιζει κανονικα απλα λογω προσωπικου προβληματος δεν επαιξε χτες....
Gravedigger
Ρε είστε σοβαροί??? blink.gif blink.gif blink.gif
Είναι λογικό trade αυτό???

GangStars Sends Quentin Richardson To <^_^>
GangStars Sends Bobby Simmons To <^_^>
GangStars Sends LeBron James To <^_^>
GangStars Sends Al Thornton To <^_^>
GangStars Sends Fabricio Oberto To <^_^>
GangStars Receives Richard Hamilton From <^_^>
GangStars Receives Jamaal Tinsley From <^_^>
GangStars Receives Craig Smith From <^_^>
GangStars Receives Ben Gordon From <^_^>
GangStars Receives Tayshaun Prince From <^_^>
GangStars Receives Zach Randolph From <^_^>
GangStars Receives Samuel Dalembert From <^_^>

LeBron και σαβούρα για 6 βασικούς?Μην το χαλάτε έτσι το παιχνίδι ρε παιδιά...Εντάξει δικαίωμα σας είναι να κάνετε ότι θέλετε αλλά τώρα τι στόχο θα έχουν οι άλλοι και εγώ μαζί?Με αυτήν την ομάδα ο Κώστας δεν πιάνεται.Να δώσω και εγώ στον Pierce όλους τους καλούς μου...
Das Kapital
Την ιδια προταση σχεδον εκανα και στον ksal και δε δεχτηκε,ηθελα πολυ να παρω το Λεμπρον απο την αρχη αλλα το σκεφτομουν λογω του οτι ισως να μπορουσα να κανω κατι,τωρα που τελειωσαμε τον πηρα και ησυχασα,ειναι απλο wink.gif
Gravedigger
QUOTE(lebron15 @ Jan 13 2008, 20:54 ) *
δε δεχτηκε,
Μα πως γίνεται αυτό???? smile.gif
QUOTE(lebron15 @ Jan 13 2008, 20:54 ) *
ηθελα πολυ να παρω το Λεμπρον απο την αρχη αλλα το σκεφτομουν λογω του οτι ισως να μπορουσα να κανω κατι,τωρα που τελειωσαμε τον πηρα και ησυχασα,ειναι απλο wink.gif

Ναι ρε συ δεν σε κατηγορώ!Τον ήθελες,τον πήρες!Αλλά μπορεί για σένα να έχει τελειώσει το παιχνίδι όπως λες,για μας όμως όχι!Ο Κώστας με περνάει 200 βαθμούς και τον έχω πλησιάσει αρκετά...Τώρα όμως πως θα τον πιάσω αν στον πάγκο του έχει καλύτερους παίχτες από εμένα???Χάνει το ενδιαφέρον του και για μένα το παιχνίδι...
kostasvc15
QUOTE(Gravedigger @ Jan 13 2008, 16:49 ) *
Ρε είστε σοβαροί??? blink.gif blink.gif blink.gif
Είναι λογικό trade αυτό???

LeBron και σαβούρα για 6 βασικούς?Μην το χαλάτε έτσι το παιχνίδι ρε παιδιά...Εντάξει δικαίωμα σας είναι να κάνετε ότι θέλετε αλλά τώρα τι στόχο θα έχουν οι άλλοι και εγώ μαζί?Με αυτήν την ομάδα ο Κώστας δεν πιάνεται.Να δώσω και εγώ στον Pierce όλους τους καλούς μου...

Κατ'αρχην μιλησαμε πριν το trade και δεν το εκανε για να με βοηθησει...Μου προτεινε αυτους τους παιχτες και συμφωνησαμε....Ετσι και αλλιως δεν τραβαγε αλλο η ομαδα του με αυτους τους παιχτες...



QUOTE(Gravedigger @ Jan 13 2008, 19:01 ) *
Μα πως γίνεται αυτό???? smile.gif
Ναι ρε συ δεν σε κατηγορώ!Τον ήθελες,τον πήρες!Αλλά μπορεί για σένα να έχει τελειώσει το παιχνίδι όπως λες,για μας όμως όχι!Ο Κώστας με περνάει 200 βαθμούς και τον έχω πλησιάσει αρκετά...Τώρα όμως πως θα τον πιάσω αν στον πάγκο του έχει καλύτερους παίχτες από εμένα???Χάνει το ενδιαφέρον του και για μένα το παιχνίδι...

Ετσι και αλλιως δεν θα με επιανες...ειδικα απο τη στιγμη που πηρα και τον Λεμπρον.... wink.gif Δες το σκορ της εβδομαδας...φαντασου η επομενη με τον μπρον icon_drunk.gif
Και μη σου πω οτι οι μισοι απο αυτους που πηρα ειναι ντεφορμε....δες τι εκανε ο τινσλει στο προηγουμενο παιχνιδι...2π 2α κατι τετοιο.Το παιχνιδι δεν χανει το ενδιαφερον του,ισα ισα που θα γινει μαχη στην κορυφη smile.gif
Στο κατω κατω ειχα πιαστει πολλες φορες κοροιδο στην αρχη...Καιρος να παρω πισω το χαμενο εδαφος...Αν θεωρειται οτι πρεπει να ακυρωθει το trade,τι να σας πω,ακυρωστε το...Αλλα γρηγορα γιατι εχω κανει προσφορες και ειναι καλες w00t.gif
Gravedigger
QUOTE(kostasvc15 @ Jan 13 2008, 22:17 ) *
Κατ'αρχην μιλησαμε πριν το trade και δεν το εκανε για να με βοηθησει...Μου προτεινε αυτους τους παιχτες και συμφωνησαμε....Ετσι και αλλιως δεν τραβαγε αλλο η ομαδα του με αυτους τους παιχτες...
Ετσι και αλλιως δεν θα με επιανες...ειδικα απο τη στιγμη που πηρα και τον Λεμπρον.... wink.gif Δες το σκορ της εβδομαδας...φαντασου η επομενη με τον μπρον icon_drunk.gif
Και μη σου πω οτι οι μισοι απο αυτους που πηρα ειναι ντεφορμε....δες τι εκανε ο τινσλει στο προηγουμενο παιχνιδι...2π 2α κατι τετοιο.Το παιχνιδι δεν χανει το ενδιαφερον του,ισα ισα που θα γινει μαχη στην κορυφη smile.gif
Στο κατω κατω ειχα πιαστει πολλες φορες κοροιδο στην αρχη...Καιρος να παρω πισω το χαμενο εδαφος...Αν θεωρειται οτι πρεπει να ακυρωθει το trade,τι να σας πω,ακυρωστε το...Αλλα γρηγορα γιατι εχω κανει προσφορες και ειναι καλες w00t.gif

Το trade δεν έχει λόγο να ακυρωθεί αφού δικοί σας ήταν οι παίχτες οπότε δικιά σας και η επιλογή.Το ότι είχες πάρει τον LeBron δεν σήμαινε τίποτα γιατί έδωσες 3 παίχτες.Οπότε θα αναγκαζόσουν να βάλεις 2 μέτριους για βασικούς.Τώρα με τους παίχτες που πήρες σου φτάνουν και για πάγκο.Το ντεφορμάρισμα δεν παίζει ρόλο.Όλοι οι παίχτες κάνουν μια κοιλιά αυτοί την κάνουν τώρα.Κάποια στιγμή θα ανέβουν

ΥΓ.Κοίτα και εσύ το score της εβδομάδας!Πόσο παραπάνω έχεις από μένα?Δεν κάνει αυτό την διαφορά!
Gravedigger
QUOTE(kostasvc15 @ Jan 13 2008, 22:17 ) *
Ετσι και αλλιως δεν τραβαγε αλλο η ομαδα του με αυτους τους παιχτες...

Και θα τραβήξει τώρα με τον LeBron και την σαβούρα???
B for Basketball
Να δωσω κ εγω στον Digger roy,jefferson,richardson,kirilenko, jefferson(Al) για τον WADE ,blount,barnes,lowry,daniels,arenas(σχεδον μεχρι το τελος θα ειναι εκτος) η θα χαλασω το παιχνιδι???? 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif
kostasvc15
QUOTE(Gravedigger @ Jan 13 2008, 20:27 ) *
.Το ότι είχες πάρει τον LeBron δεν σήμαινε τίποτα γιατί έδωσες 3 παίχτες.Οπότε θα αναγκαζόσουν να βάλεις 2 μέτριους για βασικούς.

Και πριν μετριους ειχα για βασικουςsmile.gif


QUOTE(Gravedigger @ Jan 13 2008, 20:29 ) *
Και θα τραβήξει τώρα με τον LeBron και την σαβούρα???

Τουλαχιστον ο Λεμπρον δινεται ευκολα για trade...Παντως δεν τραβαει...Προβλημα του tongue.gif

QUOTE(B for Basketball @ Jan 13 2008, 22:43 ) *
Να δωσω κ εγω στον Digger roy,jefferson,richardson,kirilenko, jefferson(Al) για τον WADE ,blount,barnes,lowry,daniels,arenas(σχεδον μεχρι το τελος θα ειναι εκτος) η θα χαλασω το παιχνιδι???? 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif

Δωσε...εγω δεν εχω προβλημα,ουτε και ο Γκρειβ 69.gif
Gravedigger
Κώστα θέλω τον Randolph αλλά με τους παίχτες που έχεις πάρει δεν ξέρω τι να σου δώσω!Εδώ έχεις στον πάγκο τον Rip...
Pierce
θα μας πεις ρε τζινομπιλι τι θελεις για αυτον τον μπαρον επιτελους;;
με βλεπεις λιωνω πανω απο το keybord να σου κανω προτασεις, πες κατι! biggrin.gif
Das Kapital
Οποιοδηποτε trade εχει μεσα το LeBron απορριπτεται ακομα και για 2 ροστερ μαζι smile.gif
Pierce
o ντανλιβι χτες εκανε 49.5(κατι τετοιο τελος παντων)

θελω να τον διωξω ομως! τον δινω πακετο μαζι με τον τζος χαουαρντ! καντε καμια καλη προταση ρε παιδια!
Gravedigger
Ginobili με βάση τον ΜΟ η προσφορά σου είναι καταπληκτική...ΑΛΛΑ!Ο Mohammed τώρα κάνει καλύτερο score από τον Biedrins ενώ για τον Gerald Wallace δεν χρειάζεται να πω κάτι!
ΥΓ.Ξέρω,είμαι δύσκολος στα trades αλλά ούτε εμένα μου πιάνει τίποτα!
Ginobili
QUOTE(pierce21 @ Jan 14 2008, 14:36 ) *
θα μας πεις ρε τζινομπιλι τι θελεις για αυτον τον μπαρον επιτελους;;
με βλεπεις λιωνω πανω απο το keybord να σου κανω προτασεις, πες κατι! biggrin.gif

Μπαρόν+Μπιέντρινς για Καρμέλο+Μπάινουμ...αυτό θέλω.
Ginobili
QUOTE(Gravedigger @ Jan 14 2008, 21:15 ) *
Ginobili με βάση τον ΜΟ η προσφορά σου είναι καταπληκτική...ΑΛΛΑ!Ο Mohammed τώρα κάνει καλύτερο score από τον Biedrins ενώ για τον Gerald Wallace δεν χρειάζεται να πω κάτι!
ΥΓ.Ξέρω,είμαι δύσκολος στα trades αλλά ούτε εμένα μου πιάνει τίποτα!

Δηλαδή αν σου πρότεινα μονή ανταλλαγή...Μπιέντρινς για Μοχάμεντ...δεν θα δεχόσουν?? wink.gif
Gravedigger
QUOTE(Ginobili @ Jan 14 2008, 23:29 ) *
Δηλαδή αν σου πρότεινα μονή ανταλλαγή...Μπιέντρινς για Μοχάμεντ...δεν θα δεχόσουν?? wink.gif

Όχι!Αλήθεια!Δεν κοιτάω μόνο το ΜΟ.Μπορείς και εσύ να δεις ότι από τότε που ο Mohammed πήγε στους Bobcats κάνει καλύτερο score από τον Biedrins!
Ginobili
QUOTE(Gravedigger @ Jan 14 2008, 21:32 ) *
Όχι!Αλήθεια!Δεν κοιτάω μόνο το ΜΟ.Μπορείς και εσύ να δεις ότι από τότε που ο Mohammed πήγε στους Bobcats κάνει καλύτερο score από τον Biedrins!

Πόποοο!!! Βρε συ!!!! Το ξέρω ότι την τελευταία εβδομάδα ο Μοχάμεντ κάνει πολύ καλύτερο σκόρ!!!!! Λες να μην το ήξερα???? Γιατί λες να στον ζήτησα τότε μέσα στην ανταλλαγή???? Το 17.3 που έχει για Μ.Ο σκορ...λές να με κέντρισε??? blink.gif Αλλά αυτό δεν σημαίνει...ότι για 3 παιχνίδια...θα είναι διαχρονικά και μακροπρόθεσμα ένας παίκτης του 17...καλύτερος από έναν του 31...!!!
Τέλοσπάντων,καμία ανταλλαγή δεν γίνεται με το ζόρι.Έτσι κι αλλιώς...δεν υπάρχει λόγος να κουραζόμαστε,από την στιγμή που δεν πρότεινα τέτοια ανταλλαγή.
Gravedigger
QUOTE(Ginobili @ Jan 14 2008, 23:55 ) *
Πόποοο!!! Βρε συ!!!! Το ξέρω ότι την τελευταία εβδομάδα ο Μοχάμεντ κάνει πολύ καλύτερο σκόρ!!!!! Λες να μην το ήξερα???? Γιατί λες να στον ζήτησα τότε μέσα στην ανταλλαγή???? Το 17.3 που έχει για Μ.Ο σκορ...λές να με κέντρισε??? blink.gif Αλλά αυτό δεν σημαίνει...ότι για 3 παιχνίδια...θα είναι διαχρονικά και μακροπρόθεσμα ένας παίκτης του 17...καλύτερος από έναν του 31...!!!
Τέλοσπάντων,καμία ανταλλαγή δεν γίνεται με το ζόρι.Έτσι κι αλλιώς...δεν υπάρχει λόγος να κουραζόμαστε,από την στιγμή που δεν πρότεινα τέτοια ανταλλαγή.

smile.gif Τις τελευταίες 3 βδομάδες κάνει καλό score και όχι 1!Αλλά και πάλι δεν μπορείς να τον θεωρήσεις παίχτη του 17 επειδή έχει αυτό το ΜΟ!Στο Detroit δεν έπαιζε οπότε δεν έκανε και score!Τώρα κάνει για αυτό και τον θέλω.Και γενικά πιστέυω πως θα μου δώσει περισσότερα από όσα θα μου έδινε ο Biedrins!Αλλά επειδή όπως είπες και εσύ δεν έγινε τέτοια πρόταση,αρκετά το κούρασα!
Pierce
QUOTE(Ginobili @ Jan 14 2008, 23:26 ) *
Μπαρόν+Μπιέντρινς για Καρμέλο+Μπάινουμ...αυτό θέλω.

κατι πιο λογικο; ο μπαινουμ κανει συνεχεια 45+ οπως και ο μελο.
καλος χρυσος αγιος ο μπαρον αλλα οχι να ξεβρακωθουμε για πάρτη του...
Ginobili
QUOTE(pierce21 @ Jan 14 2008, 22:02 ) *
κατι πιο λογικο; ο μπαινουμ κανει συνεχεια 45+ οπως και ο μελο.
καλος χρυσος αγιος ο μπαρον αλλα οχι να ξεβρακωθουμε για πάρτη του...

Και ο Μπαρόν..κάνει 70άρια...τι θα πεί αυτό...? Οι δύο παίκτες που προσφέρω έχουν το ίδιο σκορ με τους δικούς σου.Γιατί είναι παράλογη η πρόταση μου....???
Τέλοσπάντων....."γάμος" δεν γίνεται...
Pierce
ναι κοιτα τα σκορ του τελευταιου μηνα για να δεις γιατι ειναι παραλογη

baron davis 43.5
biedrins 29.2


carmelo anthony 45.3
andrew bynum 41.6


δεν βλεπω που εχουν τα ιδια νουμερα....

επισης ο μπαρον εχει κανει και κατι ωραια 5,6 , καλα για τον αλλον δεν το συζητω βρισκεται σε ελευθερη πτωση.
ο καρμελο στην χειροτερη θα εχει 30 οπως και ο αντριου. smile.gif
Pierce
+ οτι θα ηταν μεγαλη φουστια να σου εδινα τραυματια για 8 εβδομαδες παιχτη wink.gif (εν αγνοια σου)
sarounas
αν θέλετε απαντήστε μου στις προτάσεις που σας έκανα για να προλάβουμε τις αλλαγές wink.gif

με τον Σάκαρο τί παίζει τελικά, υπάρχει νεότερη ενημέρωση;
jjc
QUOTE
Coach Pat Riley said O"Neal will be ready for Wednesday. He did not participate in contact drills Sunday, but did do a lot of weight training, cardiovascular work, and completed shooting drills. He is expected to practice more Monday and Tuesday. O'Neal flew to Los Angeles last week to receive treatment on his hip. He bruised it Dec. 22 when he dived for a loose ball and slid into the scorer's table. He aggravated the injury Dec. 26 and has not played since.

Κανε και σε μενα μια!
Οι μονοι που δεν κουνουνται ειναι οι:νας, μιλλερ(αν ειναι, φευγει μονο για παιχτη με αρκετα παραπανω μο απο αυτον αφου παιζει σε 7 θεσεις), μαρτιν
Για ολους τους αλλους δεχομαι προτασεις
sarounas
αυτή η ενημέρωση ήταν της Κυριακής, κάτι νεότερο κανείς;
τα παιδια στο τόπικ του ΜΙΑΜΙ λένε ότι χάνει όλη την σεζόν ισχύει; 19.gif

ο Νοβίτζκι έχει μόλις 2 ματς την προσεχή εβδομάδα και δεν συμφέρει για trade
ο Μπάτλερ έχει εξωπραγματικό σκορ και δεν τον εμπιστεύομαι δεν ξέρω για ποιον άλλο να σου κάνω πρόταση

και αυτή που σου έκανα για τον Ρεντ δεν νομίζω να σου αρέσει
κάνε μου εσύ μία αν θέλεις
kostasvc15
Θελω και εγω προτασεις παιδια....ψαχνω για 40αρια...hurry up...
μπαινω να δω τι παιζει....
Ginobili
Παιδιά..για να ξέρετε,όποτε θέλετε...για ό,τι θέλετε να συζητήσουμε για ανταλλαγες..ή για κάτι άλλο,μπορείτε να μπαίνετε στο msn μου,να το συζητάμε.


Α!...επίσης θέλω να εκφράσω την ικανοποίηση,και μεγάλη χαρά μου για τον ερχομό του Άιβερσον στην ομάδα μου biggrin.gif ....Καθώς επίσης και τας θερμάς ευχαριστείας μου στον Πίρς...που δεν εκμεταλεύτηκε την άγνοια μου για τον τραυματισμό του Μπάινουμ(8 εβδομάδες έξω....ενώ στην αρχή είχα την εντύπωση ότι θα έχανε μόνο το παιχνίδι με το Σιάτλ).,ενώ θα μπορούσε... 41.gif
Pierce
παρακαλουμε smile.gif η καλοσυνη θα με φαει σε αυτη τη ζωη tongue.gif (τον γλωσσοφαγατε τον καημενο. τον αντριου θελω ο ενας τον αντριου θελω ο αλλος, εμεινα με τον αντριου στο χερι)

πιστευω σε οσους εδινα τον conley χτυπατε το κεφαλι σας στον τοιχο τωρα , χθες εκανε ενα ωραιοτατο 37 και αν τον εχει καλα ο θεος ειμαι σιγουρος οτι ερχονται και αλλα biggrin.gif
βεβαια ετσι οπως ηρθαν τα πραγματα ευτυχως που δεν τον εδωσα...

τελος παρακαλω τον κυριο καμαν να βαζει και κανα καλαθακι και να μην παιρνει μονο ρεμπς, ενω τον καρμελο τον συγχωρω και ας κανει 5 λαθη τον αγωνα αρκει να κανει τα 56αρια tongue.gif


εντιτ: το 87.25 του λεμπρον πρεπει να ειναι ρεκορ...
εντιτ2: ο γουοκερ εκανε 46 χτες blink.gif
Gravedigger
QUOTE(pierce21 @ Jan 16 2008, 14:01 ) *
εντιτ: το 87.25 του λεμπρον πρεπει να ειναι ρεκορ...

Όχι ο Wade μια μέρα μου έκανε 90.5.
kostasvc15
Εμενα ο Ριπ εκανε 66 εχθες 41.gif
Οι αλλοι τπτ το σπουδαιο...ο Γκορντον 5 68.gif
Ο Q Rich τωρα που τον εδωσα εκανε 30αρι...
B for Basketball
Καλως σας βρηκα Ελλις και Μαρβιν....Καλως ξεκουμπιστηκαν οι Μπαρμποσα-Κιριλενκο..


Ολοι μου οι παιχτες ειναι προς παραχωρηση....
Κ ο Αλ Τζεφερσον αλλα αν καταφερετε να μου τον παρετε..σας παραδεχομαι tongue.gif
sarounas
πολύ στραβά μου έχει πάει το παιχνίδι sad.gif
μάλλον τραγικά θα έλεγα

βλέπω να το αφήνω
εξάλλου νομίζω σε 2 εβδομάδες κλείνουν και τα trades sad.gif

προσπαθώ αλλά δεν γίνειται τίποτα
στην αρχή στο ντραφτ πρέπει να μου κατσαν οι χειρότερες επιλογές
ναι μεν Λεμπρόν, AI, Τζο Τζόνσον που ήταν και οι μόνες επιλογές μου αφού μετά
το άχρηστο το σύστημα όπως θυμάστε κόλλησε και μου έδωσε όλα τα σαπάκια

από εκεί και πέρα το χάος μόνο ο Ιλγκάουσκας κάτι έκανε από τους υπόλοιπους


QUOTE(Gravedigger @ Jan 16 2008, 16:08 ) *
Όχι ο Wade μια μέρα μου έκανε 90.5.

μια άλλη μέρα tongue.gif
στην αρχή της σεζόν όταν είχα τον Λεμπρόν στην ομάδα
αν θυμάμαι καλά είχε κάνει πάνω από 100 blink.gif

QUOTE(B for Basketball @ Jan 16 2008, 18:59 ) *
Καλως ξεκουμπιστηκαν οι Μπαρμποσα-Κιριλενκο..

γιατί βρε συ;
μια χαρά ήταν ο Κιριλένκο, μια κοιλίτσα κάνει τώρα
ενώ και ο Μπαρμπόσα τώρα που λείπει και ο Χιλ καλά θα πάει wink.gif
Pierce
τα trades σε αντιθεση με το κανονικο πρωταθλημα δεν τελειωνουν ποτε εδω( σχεδον ποτε δηλαδη γιατι εχω βαλει οριο 50 αλλαγες που θελει προσπαθεια ομως για να το φτασεις)

εγω τι να πω, πρωτα ο τιμοθεος τραυματιζεται για 2-3 βδομαδες τωρα ο bynum για 8....
kostasvc15
QUOTE(pierce21 @ Jan 16 2008, 18:04 ) *
εγω τι να πω, πρωτα ο τιμοθεος τραυματιζεται για 2-3 βδομαδες τωρα ο bynum για 8....

Τι να πεις και εσυ που εισαι και πρωτος tongue.gif
Απο θεμα τραυματισμων πρωτος ειναι ο grave d...αρκετα παιχνιδια ειχα χασει και εγω στην αρχη (τωρα εχω καιρο να χασω καποιον,φτου φτου)και τωρα ειναι ο jjc..
B for Basketball
QUOTE(kostasvc15 @ Jan 16 2008, 18:18 ) *
Απο θεμα τραυματισμων πρωτος ειναι ο grave d..

Αντε μωρε...Σιγα τους τραυματισμους....Μιλας για αρενας?? Για μαγκετε???? Σιγα τ'αυγα!!! 68.gif blink.gif tongue.gif
kostasvc15
Εσκισα εχθες...μονο ο Πολ που εκανε 33 με απογοητευσε...
Ginobili
Σαρούνας έχες πρόταση!!!! wink.gif
sarounas
έλεος πια, τραυματίστηκε και ο Ζερμέν angry_red.gif

QUOTE(Ginobili @ Jan 18 2008, 00:12 ) *
Σαρούνας έχες πρόταση!!!! wink.gif

δεν φεύγει τόσο απλά ο Σάκαρος wink.gif
jjc
Χαχαχα ξαναγινε σακαρος επιτελους, καιρος ηταν!

Ginobili θελω ενα απο τα 2 Pg σου!
Κανε μου καμια προταση, εγω προσπαθησα αλλα δε μου βγαινουν τα μο!
Gravedigger
QUOTE(jjc @ Jan 18 2008, 20:36 ) *
Χαχαχα ξαναγινε σακαρος επιτελους, καιρος ηταν!

Guyz 1 καλό αγώνα έπαιξε και το κάνετε θέμα! tongue.gif Δεν νομίζω να συνεχίσει έτσι!
sarounas
QUOTE(Gravedigger @ Jan 18 2008, 20:39 ) *
Guyz 1 καλό αγώνα έπαιξε και το κάνετε θέμα! tongue.gif Δεν νομίζω να συνεχίσει έτσι!

πρώτος αγώνας του ήταν μετά την αποθεραπεία και έπαιξε μια χαρά smile.gif

για πριν, αφού έτσι και αλλιώς ήταν τραυματίας και λογικό το ότι δεν έπαιζε καλά
τώρα όμως να δεις τί έχει να γίνει wink.gif
kostasvc15
θελω να βλεπω προτασεις.... biggrin.gif
Ginobili
QUOTE(jjc @ Jan 18 2008, 18:36 ) *
Χαχαχα ξαναγινε σακαρος επιτελους, καιρος ηταν!

Ginobili θελω ενα απο τα 2 Pg σου!
Κανε μου καμια προταση, εγω προσπαθησα αλλα δε μου βγαινουν τα μο!

σου έκανα. Σαρούνας....καλά τραγούδα....γέρασε ο Σακ πια.... στο 28 θα μείνει.... tongue.gif
Ginobili
GangStars και GooStars έχετε προτάσεις.........(καλές προτάσεις... wink.gif )
Jimar
θελω να διωξω τον ρικι ντειβις, μπαρνιανι ισως και τον γουοκερ, καντε κανεις καμια προταση, τους εχω βαρεθει ισως τους δωσω και για λιγο χειροτερους παικτες.


αντε απο την αλλη εβδομαδα επιστρεφει ο τ-μακ , τρεμε πιρς tongue.gif
B for Basketball
QUOTE(B for Basketball @ Jan 16 2008, 16:59 ) *
Καλως σας βρηκα Ελλις και Μαρβιν....Καλως ξεκουμπιστηκαν οι Μπαρμποσα-Κιριλενκο..
Ολοι μου οι παιχτες ειναι προς παραχωρηση....
Κ ο Αλ Τζεφερσον αλλα αν καταφερετε να μου τον παρετε..σας παραδεχομαι tongue.gif

Κοstasvc15 αυτο το διαβασες καθολου????
Γιατι αν πιστευεις οτι με την προταση που μου εκανες θα σου φωσω τον jefferson???
Oθτε και για τους 3 μαζι δεν θα στον εδινα....Θεσ κ δωρω τον Μαρτιν??? 68.gif 19.gif
kostasvc15
Μου αρεσει που βαζεις και το ----> 68.gif
Δεν θα εδινες τινσλει 34,Νταλμπερτ 33 και Μαξιελ 20 για Αλ 42;
Μεινε εκει που εισαι τοτε 69.gif


Μια φορα ρε γμτ να πιασουν ολοι οι παιχτες μου τα στανταρ τους γινεται...;Ειδικα τα 50αρια μου..Σε λιγο θα γινουν 40αρια...Ο αλλος πηρε σημερα 30 17 και 4 ταπες νομιζω απο τον Μινγκ.Εμενα ο Χαουαρντ δεν εχει πιασει πανω απο 52-55 απο τοτε που τον πηρα και κανει πολλα 40αρια....Τουλαχιστον πηγαν πολυ καλα ο Τσαντλερ και ο Ραντολφ μεχρι στιγμης,γυρω στο 45 ο καθενας υπολογιζω,ο πρωτος ισως και 50αρι...εκει κοντα στο 40 και ο Πολ.
B for Basketball
QUOTE(kostasvc15 @ Jan 21 2008, 23:09 ) *
Μου αρεσει που βαζεις και το ----> 68.gif
Δεν θα εδινες τινσλει 34,Νταλμπερτ 33 και Μαξιελ 20 για Αλ 42;
Μεινε εκει που εισαι τοτε 69.gif

Oxi φυσικα κ δεν θα εδινα...
Και το Μαξιελ ειναι σαν να μην τον υπλογιζω που μου δινεις...
Τισλευ και Ντελεμπερτ για Αλ??? Εννοειται πως οχι...Ειναι μια του υψους μια του Βαθους αυτοι...Κ τον Μαρτιν ειναι σαν να στον δινω δωρο....

Μ δινεις Μπος για jefferson(richard) και Ellis??? η ειμαι παραλογος????
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.