Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΝΒΑ fantasy 07-08
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
Das Kapital
Για πες μου και για ποιον ψηλο να το δωσω; Ειπαμε δεν το θελω αλλα οχι να παρω και το Μilicic για το Gasol;
Gravedigger
QUOTE(lebron15 @ Nov 10 2007, 17:05 ) *
Για πες μου και για ποιον ψηλο να το δωσω; Ειπαμε δεν το θελω αλλα οχι να παρω και το Μilicic για το Gasol;

Ε μην την κάνεις καθόλου την πρόταση!Αφού ξέρεις και εσύ ότι αυτοί οι παίχτες είναι πολύ ανώτεροι του Ισπανού.Και δεν είναι ότι τον έχει ανάγκη τον Gasol αφού οι παίχτες που ζητάς παίζουν πάνω κάτω στις ίδιες θέσεις!
Das Kapital
Και ο Agent zero ειναι πολυ ανωτερος του Smith αλλα μου τον εδωσες rolleyes.gif με αυτο που κανεις συγγνωμη κιολας αλλα επηρεαζεις αυτον που δεχεται την προταση,ο Ginobili μπορει και να δεχοταν ποτε δε ξερεις με αυτο που κανεις ομως ειναι σιγουρο πως θα αρνηθει!
Gravedigger
QUOTE(lebron15 @ Nov 10 2007, 17:18 ) *
Και ο Agent zero ειναι πολυ ανωτερος του Smith αλλα μου τον εδωσες rolleyes.gif με αυτο που κανεις συγγνωμη κιολας αλλα επηρεαζεις αυτον που δεχεται την προταση,ο Ginobili μπορει και να δεχοταν ποτε δε ξερεις με αυτο που κανεις ομως ειναι σιγουρο πως θα αρνηθει!

ΟΚ,συγνώμη έστω και αν θεωρώ απίθανο να την δεχόταν...Ο Arenas είναι ανώτερος σαν όνομα από τον Smith αλλά για ρίξε μια ματιά στα score τους.Ο Smith έχει το διπλάσιο!Επειδή το κάναμε και chat το topic σταματάω την συζήτηση αφού δεν νομίζω να έχουμε να πούμε και τίποτα περισσότερο! rolleyes.gif
Ginobili
QUOTE(lebron15 @ Nov 10 2007, 15:00 ) *
Τον θες για Yao ή για Boozer;

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ...!!!! 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif 41.gif 41.gif
Καλό ήταν αυτό....

Υ.Γ Filothei Eagles..πρότεινα τους Γκρέιντζερ,Μπιέντρινκς,Γκόμεζ για Κάμαν,Μέιζον και Ντέιβις.Περιμένω απάντηση.... wink.gif
Pierce
και αν φυγει ο καμαν με τι ψηλο θα μεινω; με τον magloire; biggrin.gif Το παλικαρι εχει ξεσκιστει προς το παρον και δυσκολα θα φυγει.
(εισαι σιγουρος οτι εκανες προταση ; γιατι δεν μου την εμφανιζει)
Ginobili
QUOTE(pierce21 @ Nov 10 2007, 22:55 ) *
και αν φυγει ο καμαν με τι ψηλο θα μεινω; με τον magloire; biggrin.gif Το παλικαρι εχει ξεσκιστει προς το παρον και δυσκολα θα φυγει.
(εισαι σιγουρος οτι εκανες προταση ; γιατι δεν μου την εμφανιζει)

Θα το δώ αυτό.Αν είναι την ξανακάνω.
Κοίταξε...σου δίνω τον Μπιέντρινκς..ο οποίος καλύτερος του Κάμαν δεν είναι...αλλά λάβε υπόψή ότι θα έχεις και τον Γκρέιντζερ για SF..αντί του Μέιζον...
Η απόφαση βέβαια είναι δική σου.Εσύ κρίνεις.
Pierce
με εβαλες σε σκεψεις 39.gif

curry-mason-walker για τoυς bierdins-granger ;
(ή καποιον εκ των conley bell davis αντι του walker)
Ginobili
Μπά..μου έχουν κολλήσει τα χρυσά μαλλιά του Κάμαν.... tongue.gif

Υ.Γ Ποιός έχει τους Sithones? Έχω κάνει μια πρόταση....
Pierce
jjc σε περιμενουν δυο προτασεις. Και οι δυο εχουν μεσα τον πολυαγαπημενο σου χοντρομπαλα εντι καρι biggrin.gif
Das Kapital
Καλη προσφορα Jimar 41.gif δεχτηκα πιστευω μας βγαζει και τους 2 κερδισμενους! wink.gif
jjc
Τωρα με εβαλες σε σκεψεις 39.gif
αν φυγει ο Ντανκαν ξεγυμνωνωνομαι στο 4
τι θα ελεγες να σου εδινα Ντανκαν και Σακ (η ενα αλλο πενταρι, οποιο θες) για Καρι και Μαριον (να αντιστοιχισουμε Ντανκαν-Μαριον, Καρι-Σακ)
Pierce
ο σακ ειναι πολυ επιφοβος στους τραυματισμους δεν ειναι και value for money. nομιζω η δευτερη προσφορα ειναι καλυτερη απο την πρωτη και συμφερει και τους δυο μαςς. θα βαλεις pf τον diogu και στην θεση του τον εντι. + οτι παινρεις τον davis παιζει και sf και pf + mason που κανει καλα σκορ + τον γουοκερ που καποια στιγμη θα παρει τα πανω του
Gravedigger
ΧΑΧΑΧΑ!Ο Pierce διαφημίζει την πραμάτια του...+ Ότι ο Curry είναι ωραίο παιδί με πολλά τατού!!!!
jjc
Ντιογκου εξω για 6 εβδομαδες sad.gif
Ο τζακσον γυριζει σε μιαμισι βδομαδα
Τι ζητας για Καρι-Μαριον, ω ακαταδεκτο χανουμι ?evilmonkey.gif evilmonkey.gif
Pierce
για καρι- μαριον θελω ολη την ομαδα σου biggrin.gif

λοιπον, curry walker για τον lewis.


(ω ακαταδεχτο χανουμι, μου αρεσε αυτο 24.gif )
leelo15
Durant και W.Green για Lewis
Pierce
τι γινεται εδω πλειστηριασμος; μην μου χαλατε την πιατσα! tongue.gif
B for Basketball
QUOTE(leelo15 @ Nov 11 2007, 20:05 ) *
Durant και W.Green για Lewis


ton durant τον δινεις για hughes -nelson???
Das Kapital
QUOTE(B for Basketball @ Nov 11 2007, 22:23 ) *
ton durant τον δινεις για hughes -nelson???


Εσυ ακαρδε BFB που σου εχω ζητησει τοσες φορες τον Al,θα σου κανω μια καλυτερη προσφορα τωρα

Βosh και Wells(o Bonzi χωραει στο ροστερ σου στη θεση του James) wink.gif
B for Basketball
QUOTE(lebron15 @ Nov 11 2007, 20:29 ) *
Εσυ ακαρδε BFB που σου εχω ζητησει τοσες φορες τον Al,θα σου κανω μια καλυτερη προσφορα τωρα

Βosh και Wells(o Bonzi χωραει στο ροστερ σου στη θεση του James) wink.gif


Aντι για γουελς βαλε Γκορντον η Χαμιλτον smile.gif
jjc
Τι χαμος ειναι αυτος ρε απιδια για το Λιουις?
Λοιπον, για το λιουις θελω ενα πολυ καλο 2-3αρι, οχι ψηλο
εκτος αν γινει προσφορα 2 για 2 που δινω σεντερ και λιουις για ενα καλο ζευγαρι
Ginobili
Ποιός έχει τους Sithones BB???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!
Άντε και περιμένω απάντηση...!!! tongue.gif

-jjc..? Τι θα μου ζήταγες για τον Ντάνκαν..???
Pierce
o ksal15 εχει τους sithones.


jjc εχεις προταση. Και ναι εχει και μαριον και καρι μεσα biggrin.gif
Ginobili
Αυτόν τον Γκαρνέτ πολύ τον λιγουρεύομαι.. 38.gif
Ο Μόρφι δεν τον έχει...? Μπορεί άξιος να δέσει τα κορδόνια του Ντάνκαν να μην είναι...αλλά είναι κρίμα να βολοδέρνει στην τελευταία θέση.... tongue.gif
Λοιπόν...μπορούμε να διαπραγματευτούμε....? wink.gif (Άντε γιατί νιώθω λίγο άβολα..να νιώθω συνέχεια την ανάσα του Pierce.. tongue.gif . θέλω να του ξεφύγω λίγο...αν και δύσκολο.. sad.gif )
Pierce
πες προταση για τον γκαρνετ και επειδη ο μορφη δεν συμμετεχει θα συνεδριασουμε ( tongue.gif) ο κομισαριος και ο συνκομισαριος και θα αποφασισουμε. το ιδιο ισχυει και για την team 2 αν θελει καποιος παιχτη απο αυτες τις δυο ομαδες θα πρεπει να παρει την συγκαταθεση μας ( δεν βρισκω αλλο τροπο δυστυχως)
geosider
QUOTE(pierce21 @ Nov 12 2007, 16:54 ) *
πες προταση για τον γκαρνετ και επειδη ο μορφη δεν συμμετεχει θα συνεδριασουμε ( tongue.gif) ο κομισαριος και ο συνκομισαριος και θα αποφασισουμε. το ιδιο ισχυει και για την team 2 αν θελει καποιος παιχτη απο αυτες τις δυο ομαδες θα πρεπει να παρει την συγκαταθεση μας ( δεν βρισκω αλλο τροπο δυστυχως)

δεν γίνεται να παίξω και εγώ με κάποιο τρόπο και να μου δώσετε μία από τις ομάδες που δεν τις έχει κανένας;
geosider
μπήκα και έριξα μια ματιά στην λίγκα σας
μάλλον μπορώ και έτσι να παίξω ως επισκέπτης

να πάρω την ομάδα του morfi που δεν παίζει; δοκίμασα και μία αλλαγή και την έκανε smiley.gif

ωχ μάλλον μία μαλακία πρέπει να έκανα και μπαίνω με τον λογαριασμό κάποιου παιδιού
εγώ τώρα λέγομαι χάκερ του nbafantasy?
Pierce
πως το εκανες ρε geo?
(για την αλλαγη εννοω)
παντως το εψαξα για να δω αν μπορεις να μπεις αρκετο καιρο τωρα,αλλα δυστυχως δεν εχω βρει ακρη... sad.gif


edit: θα κανω κατι πειραματα. αν πανε στους free agents mην τους ακουμπησει κανεις

G Monta Ellis - GSW [PG,SG]
SG Kevin Martin - SAC [SG]
G Raymond Felton - CHA [PG,SG]
SF Paul Pierce - BOS [SG,SF]
PF Dirk Nowitzki - DAL [PF]
F Paul Millsap - UTA [SF,PF]
FC Charlie Villanueva - MIL [PF]
C Erick Dampier - DAL [C]
UTL Walter Herrmann - CHA [SF,PF]
Bench Chucky Atkins - DEN [PG]
Bench Smush Parker - MIA [PG]
Bench Damien Wilkins - SEA [SG]
Bench Lamar Odom - LAL [PF]
Bench Chris Webber - DET [PF,C]
geosider
QUOTE(pierce21 @ Nov 12 2007, 19:33 ) *
πως το εκανες ρε geo?
(για την αλλαγη εννοω)
παντως το εψαξα για να δω αν μπορεις να μπεις αρκετο καιρο τωρα,αλλα δυστυχως δεν εχω βρει ακρη... sad.gif

βλέπω ότι μπαίνω σαν συνδιαχειριστής του gravediger41 και μπορώ να κάνω ότι αλλαγές θέλω στις ομάδες όλων σας,
πες μου να κάνω μία αλλαγή στην ομάδα σου για να δεις tongue.gif

άμα λέγεσαι δημήτρης γεωργίου σου έβγαλα τον μακρέιντι και σου έβαλα τον κλέιζα βασικό 19.gif 19.gif
πείστηκες τώρα;
τί να πω παράξενα πράγματα
Pierce
blink.gif blink.gif πως μπηκες με το prof του gravedigger? Λογικα τωρα υπαρχει μια κενη θεση για προσπαθησε να δεις αν μπορεις να παρεις την team2
geosider
QUOTE(pierce21 @ Nov 12 2007, 19:39 ) *
blink.gif blink.gif πως μπηκες με το prof του gravedigger? Λογικα τωρα υπαρχει μια κενη θεση για προσπαθησε να δεις αν μπορεις να παρεις την team2

πάω myteam και με στέλνει συνέχεια στον gravediger 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif
γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ
εγώ απλά θέλω να παίξω με μια δικιά μου ομάδα

gmt gmt gmt αποσυνδέθηκα και πήγα να ξαναμπώ και με βάζει συνέχεια με τον λογαριασμό του
gravediger
Jimar
QUOTE
άμα λέγεσαι δημήτρης γεωργίου σου έβγαλα τον μακρέιντι και σου έβαλα τον κλέιζα βασικό 19.gif 19.gif
πείστηκες τώρα;


ευχαριστω που την εκανες εσυ , την σχεδιαζα πολυ καιρο να φυγει πια αυτος ο τ-μακ που με εχει καταστρεψει tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif



ωχ τωρα το παρατηρησα οτι εχω σαν νικνειμ το ονομα μου γμτ 40.gif 40.gif 40.gif

εβαλα λαθος ε-μαιλ μαλλον , δεν καταλαβα οτι αυτο θα ναι το νικ angry_red.gif
Pierce
QUOTE(Jimar @ Nov 12 2007, 22:03 ) *
ευχαριστω που την εκανες εσυ , την σχεδιαζα πολυ καιρο να φυγει πια αυτος ο τ-μακ που με εχει καταστρεψει tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
ωχ τωρα το παρατηρησα οτι εχω σαν νικνειμ το ονομα μου γμτ 40.gif 40.gif 40.gif

εβαλα λαθος ε-μαιλ μαλλον , δεν καταλαβα οτι αυτο θα ναι το νικ angry_red.gif

μητσο πες πως θες να σου κανω το νικ μπορω να το αλλαξω smile.gif
geosider
QUOTE(Jimar @ Nov 12 2007, 20:03 ) *
ευχαριστω που την εκανες εσυ , την σχεδιαζα πολυ καιρο να φυγει πια αυτος ο τ-μακ που με εχει καταστρεψει tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
ωχ τωρα το παρατηρησα οτι εχω σαν νικνειμ το ονομα μου γμτ 40.gif 40.gif 40.gif

εβαλα λαθος ε-μαιλ μαλλον , δεν καταλαβα οτι αυτο θα ναι το νικ angry_red.gif

γεια σου ρε
MHTSO smiley.gif smiley.gif smiley.gif

α, δοκίμασα και το traderoom σας περιμένουν προτάσεις,
ελπίζω να συμφωνεί ο gravediger tongue.gif
Gravedigger
QUOTE(pierce21 @ Nov 12 2007, 21:39 ) *
blink.gif blink.gif πως μπηκες με το prof του gravedigger?



QUOTE(geosider @ Nov 12 2007, 21:42 ) *
πάω myteam και με στέλνει συνέχεια στον gravediger


gmt gmt gmt αποσυνδέθηκα και πήγα να ξαναμπώ και με βάζει συνέχεια με τον λογαριασμό του
gravediger



QUOTE(geosider @ Nov 12 2007, 22:12 ) *
α, δοκίμασα και το traderoom σας περιμένουν προτάσεις,
ελπίζω να συμφωνεί ο gravediger tongue.gif

ΡΕ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΚΕΙ!!!!ΑΦΗΣΤΕ ΗΣΥΧΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ!!!! angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif
Σοβαρά τώρα μην τολμήσει κανένας και δεχτεί τις ανταλλαγές....
Das Kapital
Εκανα ενα trade με το jimar οπου παιρνω το Bosh,ενω ειναι κανονικα στην ομαδα μου δεν μπορω να τον κανω trade γιατι μου εχει το ροστερ προ της ανταλλαγης,γιατι;
Pierce
γιατι οφισιαλι δεν ειναι ακομα στο ροστερ σου. Απο αυριο θα μπορεις smile.gif
geosider
QUOTE(pierce21 @ Nov 12 2007, 21:05 ) *
γιατι οφισιαλι δεν ειναι ακομα στο ροστερ σου. Απο αυριο θα μπορεις smile.gif

θα έχω την ομάδα 2 από δω και πέρα που έχει τον νοβίτσκι και τον πιρς
η οπόια λέγεται astrapi-geo
Pierce
ρε συ τους εντελως ηλιθιους δεν σου ειπα να παρεις; την team2 ειπα να την παρει ο wilkinson 40.gif παλι μπλεξαμε τα μπουτια μας...

wilkinson εσυ μπορεις να παρεις τους εντελως ηληθιους; αν δεν σου ειναι δυσκολο κανε ενα καινουριο λογαριασμο(αν δεν μπορεις να την παρεις)
geosider
QUOTE(pierce21 @ Nov 13 2007, 12:38 ) *
ρε συ τους εντελως ηλιθιους δεν σου ειπα να παρεις; την team2 ειπα να την παρει ο wilkinson 40.gif παλι μπλεξαμε τα μπουτια μας...

wilkinson εσυ μπορεις να παρεις τους εντελως ηληθιους; αν δεν σου ειναι δυσκολο κανε ενα καινουριο λογαριασμο(αν δεν μπορεις να την παρεις)

πωπω δεν το πιστεύω
τους εντελώς ηλίθιους ήθελα να πάρω αλλά από χθες βράδυ
δεν μου έβγαζε επιλογή για διαχείριση από αυτή την ομάδα και νόμιζα ότι ουσιαστικά μου
έλεγες να πάρω την team 2
τι να πω σκατά sad.gif
jjc
Στη συνολικη βαθμολογια δεν εχει τους εντελως ηλιθιους!!! ξερουμε γιατι?

ΥΓ Kostavc15 εχεις μια κενη θεση στα γκαρντ, καλυψε τη να μην παει στραφη η εβδομαδα!!
geosider
QUOTE(jjc @ Nov 13 2007, 12:45 ) *
Στη συνολικη βαθμολογια δεν εχει τους εντελως ηλιθιους!!! ξερουμε γιατι?

ΥΓ Kostavc15 εχεις μια κενη θεση στα γκαρντ, καλυψε τη να μην παει στραφη η εβδομαδα!!

κάτι έκανε χθες το βράδυ ο πιρς γι' αυτό, θα το διορθώσει
τώρα τι θα γίνει να την κρατήσω την ομάδα;
Pierce
κρατα την team2 τωρα. υπηρχαν δυο θεσεις κενες. δεν επρεπε να πατησεις στο coown team αλλα στο κυκλακι για να κανεις την ομαδα δικια σου. (εφτιαξα δευτερο λογαριασμο για να δω πως δουλευει). ο wilkinson θα πρεπει να παρει την αλλη ομαδα τωρα.


jjc θα απαντησεις ποτε;
kostasvc15
QUOTE(jjc @ Nov 13 2007, 12:45 ) *
Στη συνολικη βαθμολογια δεν εχει τους εντελως ηλιθιους!!! ξερουμε γιατι?

ΥΓ Kostavc15 εχεις μια κενη θεση στα γκαρντ, καλυψε τη να μην παει στραφη η εβδομαδα!!

Το ξερω φιλε...εκανα trade γιαυτο εμεινε κενη...θα βαλω τον Τερι τωρα smile.gifΕυχαριστω παντως
Εδωσα κομπι και ντιο για αρινας και μπος πριν λιγο!Για να δουμε τι ψαρια θα πιασουμε...
Η week 2 παντως πηγε χαλια με τις επιλογες που εκανα sad.gif Εκανε 2-3 μετρια παιχνιδια ο Μπουζερ και τον εδωσα για Ουαλλας και Πρινς που επαιζαν καλα και μολις τους πηρα αρχισε η κατηφορα...χωρια οι τιμωριες!
Ο Αρτεστ θα παιξει την Τεταρτη παντως...
Das Kapital
65.gif 65.gif B for basketball για δες το ροστερ μου!!!





















24.gif 24.gif 24.gif Παντως τον ανταλλαζω για 2 καλους!
Wilkinson
Re ego exthes tin pira tin team2 pos ginete na tin pire kai o geo??? blink.gif
kostasvc15
Δινω Οκαφορ και Ντανλιβι η Χιλλ για ενα C....
Ακουω προσφορες...
B for Basketball
QUOTE(lebron15 @ Nov 13 2007, 13:17 ) *
65.gif 65.gif B for basketball για δες το ροστερ μου!!!
24.gif 24.gif 24.gif Παντως τον ανταλλαζω για 2 καλους!



Οταν παρεις τον Κομπε στην ομαδα σου θα σου κανω προταση...
Ginobili
Kostas....σου έχω μια πρόταση για Οκαφόρ και Ντανλίβι....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.