Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΝΒΑ fantasy 07-08
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
jjc
Πηρα τα ρισκα μου με τον Μαρτιν.
Αν οντως γυρισει την τριτη ε΄πιζω να βρισκεται σε καλη κατασταση! unsure.gif
Pierce
στη θεση του φιλαγριου μπηκε o ksal

welcome back!
(μην πεσετε ολοι απανω του με την μια για trades , λιγουρια tongue.gif )
k_sal_15
Καλώς σας ξαναβρήκα guys!
Το ροστερ μου είναι καλούτσικο αλλά είμαι ανοικτός σε trade...
Αν θέλει κανείς Bogut ή Μurphy ή και τους δύο μαζί για κάποιο center μη διστάσει και ας κάνει πρόταση αμέσως...
jjc
Βασικα εγω θα σε τρελάνω στις προτασεις!!!

Νας Ντενγκ Μπατλερ Ουιλιαμς

Εχουνε βγαλει ριζες τοσο καιρο, αντε να κουνηθουνε λιγο biggrin.gif !!!!
k_sal_15
Που να μη σας έλεγε και ο Pierce τίποτα...
Ακόμα δεν μπήκα και έχω μια λίστα με υποψήφια trade τόσο μεγάλη που δεν υποστηρίζει ο browser μου τόσο μεγάλο μέγεθος ιστοσελίδων... tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Κάποιες προτάσεις φαίνονται καλές, θα τις μελετίσω λίγο και βλέπουμε...
Πολλοί πάντως θα μείνεται με το παράπονο...
Ginobili
Μα καλά...έδωσες Μπάτλερ+Νάς για τον Λεμπρόν...? blink.gif Τι να πώ...
Pierce
τον κα.....λη τον ντανλιβι θα τον παρει κανεις; ελα τωρα που γυριζει εχει και 4 ματσακια μεσα στην βδομαδα
Gravedigger
QUOTE(Ginobili @ Jan 7 2008, 23:04 ) *
Μα καλά...έδωσες Μπάτλερ+Νάς για τον Λεμπρόν...? blink.gif Τι να πώ...

Και εγώ με αυτήν την απορία έμεινα!Αν ήξερα έτσι θα τον κράταγα να του τον έδινα εγώ!
Pierce
δελεαστικη προταση τζινομπιλι αλλα θα προτιμησω να μεινω μακρυα απο το σαπακι τον τμακ biggrin.gif
Ginobili
QUOTE(pierce21 @ Jan 7 2008, 21:56 ) *
δελεαστικη προταση τζινομπιλι αλλα θα προτιμησω να μεινω μακρυα απο το σαπακι τον τμακ biggrin.gif

Γυρνάει την Παρασκεύη πάντως... biggrin.gif
Pierce
μωρε γυρναει, το θεμα ειναι οτι καποια στιγμη θα ξαναφυγει tongue.gif
sarounas
γεια και πάλι icon_wave.gif
με πολύ πόνο ψυχής χαιρετώ οριστικά από σήμερα τον μεγάλο Μπαρόν Ντέιβις και τον Τιμόθεο
και αυτοί πάντως με χαιρέτησαν ανάλογα με τις γνωστές τους 60άρες 41.gif

geo και ksal έχετε προτάσεις smile.gif

@geo αυτοί που σου προσφέρω στους δίνω μόνο και μόνο γιατί είμαι σχετικά πλήρης
με πρώτη ματιά μπορεί να μην σου αρέσει αλλά για κοίτα τί κάνουν στα τελευταία ματς και ειδικά
ο ΜακΚάντς άνετα τους βάζεις και τους δύο βασικούς και σίγουρα δεν σου ζητάω και κανένα μεγάλο κελεπούρι

@ksal με Σάκαρο που επιστρέφει μέσα στην βδομάδα και Μάρβιν καλύπτεις δύο θέσεις, ελπίζω να σε καλύπτει η πρότασή μου


QUOTE(jjc @ Jan 5 2008, 17:56 ) *
Πηρα τα ρισκα μου με τον Μαρτιν.
Αν οντως γυρισει την τριτη ε΄πιζω να βρισκεται σε καλη κατασταση! unsure.gif

τελικά επίστρεφει όπως είχαν πει την πρώτη στιγμή από τις αρχές Γενάρηί;

QUOTE(pierce21 @ Jan 8 2008, 00:19 ) *
μωρε γυρναει, το θεμα ειναι οτι καποια στιγμη θα ξαναφυγει tongue.gif

άσε Μανού, ο Τ-MAC όταν είναι στα καλά του και παίζει η επίδοσή πλησιάζει σχεδόν αυτή του Λεμπρόν
αλλά με αυτά που έχει πάθει το παιδί φέτος είναι να τον πασάρεις για κανέναν 30άρη και να ησυχάσεις 68.gif
νομίζω ότι εκτός του τραυματισμού που είχε απέκτησε άλλον ένα στο ίδιο σημείο κάτι που σημαίνει διπλός τραυματισμός
οπότε όπως καταλαβαίνεις θα είναι μέσα-έξω
Ginobili
QUOTE(sarounas @ Jan 8 2008, 16:23 ) *
γεια και πάλι icon_wave.gif

άσε Μανού, ο Τ-MAC όταν είναι στα καλά του και παίζει η επίδοσή πλησιάζει σχεδόν αυτή του Λεμπρόν
αλλά με αυτά που έχει πάθει το παιδί φέτος είναι να τον πασάρεις για κανέναν 30άρη και να ησυχάσεις 68.gif
νομίζω ότι εκτός του τραυματισμού που είχε απέκτησε άλλον ένα στο ίδιο σημείο κάτι που σημαίνει διπλός τραυματισμός
οπότε όπως καταλαβαίνεις θα είναι μέσα-έξω

Θα δείξει... wink.gif
Ginobili
ΝΑΙ!!!! Είναι πραγματικότητα!!! Οι Σαν Αντόνιο Σπέρς...είναι Σάν Αντόνιο Σπέρς..και με την ΒΟΥΛΑ!!!! 41.gif
Πλέον στην ομάδα μου,ήρθε και ο Πάρκερ!!!! Ντάνκαν,Τζινόμπιλι,Πάρκερ..και Φίνλει...είναι μαζί!!!! biggrin.gif
Jimar...καλορίζικος ο Μακρέιντι!!!
geosider
QUOTE(sarounas @ Jan 8 2008, 16:23 ) *
@geo αυτοί που σου προσφέρω στους δίνω μόνο και μόνο γιατί είμαι σχετικά πλήρης
με πρώτη ματιά μπορεί να μην σου αρέσει αλλά για κοίτα τί κάνουν στα τελευταία ματς και ειδικά
ο ΜακΚάντς άνετα τους βάζεις και τους δύο βασικούς και σίγουρα δεν σου ζητάω και κανένα μεγάλο κελεπούρι

καλή η προσπάθεια σου να με δελεάσεις αλλά δεν θα πάρω tongue.gif

για να μην με παρεξηγήσεις σου λέω ότι δεν το πιστεύω ότι θα πήγαινες
να με κοροιδέψεις αφού και την άλλη φορά που μου πρόσφερες τον σμιθ
που είχε μικρό σκορ μου είπες ότι κάνει παπάδες και ήσουν σίγουρος ότι θα συνεχίσει
και δεν διαψεύστηκες 41.gif thanks
απλά τώρα θέλω τον μακντάις
αφού ok για τον γκόμεζ συμφωνώ καλός είναι αλλά
που ξέρω εγώ αν θα συνεχίσει ο μακάντς να βάζει 30άρες
ο μακντάις είναι το καλύτερο που διαθέτω για να τον δώσω για αυτούς peace.gif


QUOTE(Ginobili @ Jan 8 2008, 22:15 ) *
ΝΑΙ!!!! Είναι πραγματικότητα!!! Οι Σαν Αντόνιο Σπέρς...είναι Σάν Αντόνιο Σπέρς..και με την ΒΟΥΛΑ!!!! 41.gif
Πλέον στην ομάδα μου,ήρθε και ο Πάρκερ!!!! Ντάνκαν,Τζινόμπιλι,Πάρκερ..και Φίνλει...είναι μαζί!!!! biggrin.gif
Jimar...καλορίζικος ο Μακρέιντι!!!

ρε τζιμάρ κορόιδο είσαι; peace.gif έδωσες ολόκληρο πάρκερ για να πάρεις τον συνεχώς τρουματία μαγκρέιντι; icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Gravedigger
QUOTE(geosider @ Jan 9 2008, 16:23 ) *
ρε τζιμάρ κορόιδο είσαι; peace.gif έδωσες ολόκληρο πάρκερ για να πάρεις τον συνεχώς τρουματία μαγκρέιντι; icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif

Ναι μόνο ο Jimar είναι κορόιδο!
Pierce
οι παιχτες των γουοριορς μας ξεκαναν χτες (κυριως εμενα και τον τζινομπιλι που εχουμε τα πρωτα βιολια, 7 ο τζακσον , 2.25 ο μπαρον , 8.5 ο περιεργος ο λετονος)


λοιπον δινονται σε συσκευασια δωρου οι iggy-dunleavy-conley(ο μο του τελευταιου που ειναι 20 μη σας ξεγελαει ειναι επειδη πριν το τραυματισμο επαιζε λιγο τωρα κανει 30αρια) για δυο παιχτες
Ginobili
QUOTE(pierce21 @ Jan 10 2008, 12:10 ) *
οι παιχτες των γουοριορς μας ξεκαναν χτες (κυριως εμενα και τον τζινομπιλι που εχουμε τα πρωτα βιολια, 7 ο τζακσον , 2.25 ο μπαρον , 8.5 ο περιεργος ο λετονος)
λοιπον δινονται σε συσκευασια δωρου οι iggy-dunleavy-conley(ο μο του τελευταιου που ειναι 20 μη σας ξεγελαει ειναι επειδη πριν το τραυματισμο επαιζε λιγο τωρα κανει 30αρια) για δυο παιχτες

Άστα να πάνε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif Άλλο ένα τέτοιο να μου κάνουν..και θα τους βγάλω στο σφυρί...ΠΑΚΕΤΟ!!! Στην ομάδα μου είναι...αλλά τους αντιπαθώ!!!
geosider
QUOTE(pierce21 @ Jan 10 2008, 12:10 ) *
οι παιχτες των γουοριορς μας ξεκαναν χτες (κυριως εμενα και τον τζινομπιλι που εχουμε τα πρωτα βιολια, 7 ο τζακσον , 2.25 ο μπαρον , 8.5 ο περιεργος ο λετονος)
λοιπον δινονται σε συσκευασια δωρου οι iggy-dunleavy-conley(ο μο του τελευταιου που ειναι 20 μη σας ξεγελαει ειναι επειδη πριν το τραυματισμο επαιζε λιγο τωρα κανει 30αρια) για δυο παιχτες

από που βλέπουμε το ακριβές σκορ φάντασυ που κάνουν οι παίκτες μας κάθε μέρα;
προσοχή δεν λέω τις επιδόσεις τους (πόντοι, ριμπάουντ, ασίστ κλπ) αλλά το σκορ
δηλαδή αυτά
7 ο τζακσον , 2.25 ο μπαρον , 8.5 ο περιεργος ο λετονος

και σταματήστε επιτέλους να μου δίνετε πολλά σαπάκια για να πάρετε έναν η δύο μέτριους παίκτες που έχω 45.gif
Gravedigger
My team<Team Stats<Yesterday.Εκτός και αν θέλεις για όλη την βδομάδα οπότε επιλέγεις την περίοδο!
geosider
QUOTE(Gravedigger @ Jan 10 2008, 14:05 ) *
My team<Team Stats<Yesterday.Εκτός και αν θέλεις για όλη την βδομάδα οπότε επιλέγεις την περίοδο!

ευχαριστώ smile.gif
jjc
Ginobili Πολυ καλη η προταση αλλα αφου καταφερα να παρω το μιλλερ δεν ξαναφευγει
Παιζει σχεδον σε ολες τις θεσεις!

Εκανα ενα λαθος με τον Τζακσον και δε θα το ξανακανω wink.gif
sarounas
QUOTE(geosider @ Jan 9 2008, 16:23 ) *
καλή η προσπάθεια σου να με δελεάσεις αλλά δεν θα πάρω tongue.gif

για να μην με παρεξηγήσεις σου λέω ότι δεν το πιστεύω ότι θα πήγαινες
να με κοροιδέψεις αφού και την άλλη φορά που μου πρόσφερες τον σμιθ
που είχε μικρό σκορ μου είπες ότι κάνει παπάδες και ήσουν σίγουρος ότι θα συνεχίσει
και δεν διαψεύστηκες 41.gif thanks
απλά τώρα θέλω τον μακντάις
αφού ok για τον γκόμεζ συμφωνώ καλός είναι αλλά
που ξέρω εγώ αν θα συνεχίσει ο μακάντς να βάζει 30άρες
ο μακντάις είναι το καλύτερο που διαθέτω για να τον δώσω για αυτούς peace.gif

you lost και θα το δεις
δεν χρειάζεται να δικαιολογήσε tongue.gif
πάτα μία απόρριψη και ξέμπλεξες wink.gif

QUOTE(pierce21 @ Jan 10 2008, 14:10 ) *
οι παιχτες των γουοριορς μας ξεκαναν χτες (κυριως εμενα και τον τζινομπιλι που εχουμε τα πρωτα βιολια, 7 ο τζακσον , 2.25 ο μπαρον , 8.5 ο περιεργος ο λετονος)
λοιπον δινονται σε συσκευασια δωρου οι iggy-dunleavy-conley(ο μο του τελευταιου που ειναι 20 μη σας ξεγελαει ειναι επειδη πριν το τραυματισμο επαιζε λιγο τωρα κανει 30αρια) για δυο παιχτες



QUOTE(Ginobili @ Jan 10 2008, 15:11 ) *
Άστα να πάνε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif Άλλο ένα τέτοιο να μου κάνουν..και θα τους βγάλω στο σφυρί...ΠΑΚΕΤΟ!!! Στην ομάδα μου είναι...αλλά τους αντιπαθώ!!!

επ μην κράζετε 68.gif τον Baron 77.gif
Mανού αν δεν τον θέλεις δώσ' τον μου πίσω και εγώ σου δίνω τον Κίντ πίσω
α, επίσης σου δίνω και όποιον θέλεις Μάρβιν Ουίλλιαμς ή Μόντα Έλις για τον Γκραντ Χιλ που μένει 15 μέρες έξω ή τον Τούρκογλου που δεν γουστάρεις αλλά πάει καλά, ότι θέλεις εσύ τέλος πάντων
τί λες;
sarounas
ρε Μανού με σφάζεις blink.gif
τον Μπιέντρινς για Ζερμέν; δώσε τουλάχιστον τον Τούρκογλου αντί για τον τραυματία Xιλ
Ginobili
QUOTE(sarounas @ Jan 10 2008, 17:08 ) *
ρε Μανού με σφάζεις blink.gif
τον Μπιέντρινς για Ζερμέν; δώσε τουλάχιστον τον Τούρκογλου αντί για τον τραυματία Xιλ

Βρε συ..πλάκα μου κάνεις??? Τον Μπαρόν σου δίνω!!! Επειδή έκανε ένα άθλιο παιχνίδι για φέτος...θα τον δώσω έτσι??? ohmy.gif Θυμάσαι τι σκορ έκανε την τελευταία μέρα σε σ'ένα???? Καλύτερα να μην πούμε...και πάθει κανείς εγκεφαλικό με το νούμερο.... laugh.gif
Είπαμε...δεν τον συμπαθώ....δεν τον συμπαθώ...αλλά δεν είμαι χαζός...ο άνθρωπος είναι πυρινικό όπλο...

Και δεν κατάλαβα...???? Τον Γκράντ Χίλ...ως τι τον παίρνεις??? Έτσι για αξεσουάρ..??? laugh.gif Μου κάνεις και χάρη δηλαδή...??2 εβδομάδες θα λείψει ο άνθρωπος... Όχι 2 μήνες!!! και αφαίρεσαι και 5-6 μέρες μέχρι τηνΤρίτη..που θα αλλάξει ρόστερ... wink.gif 32.5 και ο δικός σου 30.0....
Εδώ έχω 1000 ενδοιασμούς που έκανα την πρόταση...και μου ζητάς και τα ρέστα...??? w00t.gif



edit:Βρε Σαρούνας...τον Κίντ μου δίνεις...γιατί να σου δώσω τον Μπαρόν Ντέιβις σε μονή ανταλλαγή...??? Μόνο για τον Τζινόμπιλι θα το έκανα αυτό...
sarounas
QUOTE(Ginobili @ Jan 10 2008, 19:33 ) *
Βρε συ..πλάκα μου κάνεις??? Τον Μπαρόν σου δίνω!!! Επειδή έκανε ένα άθλιο παιχνίδι για φέτος...θα τον δώσω έτσι??? ohmy.gif Θυμάσαι τι σκορ έκανε την τελευταία μέρα σε σ'ένα???? Καλύτερα να μην πούμε...και πάθει κανείς εγκεφαλικό με το νούμερο.... laugh.gif
Είπαμε...δεν τον συμπαθώ....δεν τον συμπαθώ...αλλά δεν είμαι χαζός...ο άνθρωπος είναι πυρινικό όπλο...

Και δεν κατάλαβα...???? Τον Γκράντ Χίλ...ως τι τον παίρνεις??? Έτσι για αξεσουάρ..??? laugh.gif Μου κάνεις και χάρη δηλαδή...??2 εβδομάδες θα λείψει ο άνθρωπος... Όχι 2 μήνες!!! και αφαίρεσαι και 5-6 μέρες μέχρι τηνΤρίτη..που θα αλλάξει ρόστερ... wink.gif 32.5 και ο δικός σου 30.0....
Εδώ έχω 1000 ενδοιασμούς που έκανα την πρόταση...και μου ζητάς και τα ρέστα...??? w00t.gif
edit:Βρε Σαρούνας...τον Κίντ μου δίνεις...γιατί να σου δώσω τον Μπαρόν Ντέιβις σε μονή ανταλλαγή...??? Μόνο για τον Τζινόμπιλι θα το έκανα αυτό...

υπερβάλεις
για θύμισέ μου τί σκορ έκανε; smile.gif
baron με Κιντ είναι λογικό για μονή ανταλλαγή
ο Κίντ με τις ασίστ και τα ριμπάουντ που μαζεύει ποτέ δεν πέφτει από το 40
μην απαξιείς το προιόν μου πως θα το πουλήσω; icon_drunk.gif
Pierce
λοιπον ginobili τον θελω εγω τον μπαρον, δινω τον ντανλιβι τον ιγκι και τον κονλει(που ξαναλεω κανει 30αρια απλα στην αρχη δεν επαιζε τοσο) ,το θεμα ειναι ποιον μου δινεις. εγω παντως δεχομαι να παρω τον τουρκαλα tongue.gif ....
Ginobili
QUOTE(sarounas @ Jan 10 2008, 17:58 ) *
υπερβάλεις
για θύμισέ μου τί σκορ έκανε; smile.gif

77 στο παιχνίδι με τους Σπέρς....

http://www.nba.com/playerfile/baron_davis/index.html



Βρέ Πίρς...πλάκα μου κάνεις κι εσύ...??? Πές μου ειλικρινά,σε παρακαλώ.Στην θέση μου θα δεχόσουν τέτοια ανταλλάγή??? Πραγματικά δεν περίμενα τέτοια πρόταση από εσένα...τέτοια ΚΟΥΦΗ πρόταση ούτε από τον Κώστα δεν έχω δεχθεί... icon_drunk.gif

Μπαρόν Ντέιβις (45.9)+Τούρκογλου(36.1) για Ιγκουαντάλα(37.4)+Ντανλίβι(32.4) blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
k_sal_15
Απ'ότι καταλάβατε νομίζω, σχετικά με τα trades που κάνω δεν με νοιάζει και πολύ πόσο καλό σκορ κάνουν οι παίκτες αρκεί να τους... γουστάρω! Γι'αυτό μάλλον είναι δύσκολο να αρνηθώ παίκτη Ανατολής...

(Όλα αυτά τα έγραψα και για τα σχόλια που άκουσα για το trade LeBron για Nash....)
Pierce
QUOTE(Ginobili @ Jan 11 2008, 00:43 ) *
77 στο παιχνίδι με τους Σπέρς....

http://www.nba.com/playerfile/baron_davis/index.html
Βρέ Πίρς...πλάκα μου κάνεις κι εσύ...??? Πές μου ειλικρινά,σε παρακαλώ.Στην θέση μου θα δεχόσουν τέτοια ανταλλάγή??? Πραγματικά δεν περίμενα τέτοια πρόταση από εσένα...τέτοια ΚΟΥΦΗ πρόταση ούτε από τον Κώστα δεν έχω δεχθεί... icon_drunk.gif

Μπαρόν Ντέιβις (45.9)+Τούρκογλου(36.1) για Ιγκουαντάλα(37.4)+Ντανλίβι(32.4) blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif

+ τον κονλει που κανει πολυ καλα σκορ την τελευταια εβδομαδα και θα ηταν μια χαρα για να καλυψει το κενο του χιλ(ασχετα αν χθες τα ψιλοσκατωσε ). τελειως κουφη δεν την λες παντως tongue.gif

την προταση σου αφησε με να την σκεφτω λιγο , ειναι πολυ καλη, ισως βαλουμε και κανεναν ακομη στο παιχνιδι( ομαδα εννοω)
kostasvc15
Μανου τουλαχιστον εγω πηρα Λεμπρον 69.gif ....Θα γινει πολεμος τωρα.....Ενα-δυο καλα trades θελω ακομα και ειμαι οκ...
Περιμενω προτασεις...δινω 30αρια για 40αρι..
Pierce
ρε ksal τι θα γινει; σκοπος δεν ειναι να εχουμε παιχτες που γουσταρουμε αλλα παιχτες που κανουν και κανα σκορ, ειχες ομαδα που πηγαινε τρενο και σε μια εβδομαδα την διαλυσες!

εδωσες nash butler mike miller για james και gay (sam cassell δεν υπαρχει) και τον james το διωχνεις(ουσιαστικα δεν επαιξε καθολου για την ομαδα σου) για 2 παιχτες κατω του μετριου και εναν σχετικα καλο (τον εναν μαλιστα τον ειχες διωξει πριν 2 μερες(!!) )
Gravedigger
JJC νομίζω ότι είσαι άξιος συνεχιστής της παράδοσης που έχει η ομάδα μου στους τραυματισμούς!Μπορείς αν θέλεις να πάρεις το όνομα μου...!
jjc
Οντως biggrin.gif
Μιλαμε εχω το καλυτερο ροστερ απο την αρχη της χρονιας και 4 τραυματιες παιχταραδες!
Ειχα και πριν κανα μηνα 5 τραυματιες αλλα τουλαχιστον τους ειχα στον παγκο
Δεν μπορω βεβαια να βαλω ονομα S@k@thdes αλλα μεχρι να γυρισουν ολοι κατι θα σκεφτω
Ginobili
QUOTE(pierce21 @ Jan 11 2008, 14:06 ) *
+ τον κονλει που κανει πολυ καλα σκορ την τελευταια εβδομαδα και θα ηταν μια χαρα για να καλυψει το κενο του χιλ(ασχετα αν χθες τα ψιλοσκατωσε ). τελειως κουφη δεν την λες παντως tongue.gif

την προταση σου αφησε με να την σκεφτω λιγο , ειναι πολυ καλη, ισως βαλουμε και κανεναν ακομη στο παιχνιδι( ομαδα εννοω)

Τον Κόνλει??? Έχω τον Ουέλς των Ρόκετς που κάνει σαφώς καλύτερα σκορ...και είναι στον πάγκο....Τι να τον κάνω λοιπόν..?
Σκέψου την πρόταση μου,με την ησυχία σου.Το ξέρω ότι η πρόταση μου είναι πολύ καλή!!! biggrin.gif Πάντα οι προτάσεις μου είναι πολύ καλές...!!! tongue.gif
jjc
Επιτελους γυρισε ο Ρεντ(και μαλιστα εβαλε 22π. σε 24 λεπτα συμμετοχης)

Το απιστευτο ομως το εκανε ο Τζος Μπουν! Εβαλε 14 ποντους μαζεψε 16 ριμπαουντ εκανε και 4 ταπες αλλα εχασε ολες τος βολες(0/6)

Κριμα θα εβγαζε πολυ καλο σκορ
Pierce
QUOTE(Ginobili @ Jan 12 2008, 00:35 ) *
Τον Κόνλει??? Έχω τον Ουέλς των Ρόκετς που κάνει σαφώς καλύτερα σκορ...και είναι στον πάγκο....Τι να τον κάνω λοιπόν..?
Σκέψου την πρόταση μου,με την ησυχία σου.Το ξέρω ότι η πρόταση μου είναι πολύ καλή!!! biggrin.gif Πάντα οι προτάσεις μου είναι πολύ καλές...!!! tongue.gif

καλος χρυσος αγιος ο μπονζι(του οποιου εχω και ιδιογραφο αυτογραφο banana.gif ) αλλα ειναι και αυτος μια περιπτωση φρανσις.... τελος παντων.
ο αντριου ανεβαινει ολο και περισσοτερο βαζει ποντους και παιρνει ριμπαουντ σε ρυθμους πολυβολου , κανει μεγαλα σκορ οποτε τελικα δεν θα φυγει smile.gif
kostasvc15
Λοιπον περιμενω προτασεις για Λεμπρον...76 εκανε εχθες νομιζω.Αν δω καμια πολυ καλη θα τον δωσω τωρα αλλιως θα περιμενω απο εβδομαδα...
Οποιος τον πηρε αυτον τον παιχτη κοιταξε να τον δωσει....
Ginobili
QUOTE(kostasvc15 @ Jan 12 2008, 18:29 ) *
Λοιπον περιμενω προτασεις για Λεμπρον...76 εκανε εχθες νομιζω.Αν δω καμια πολυ καλη θα τον δωσω τωρα αλλιως θα περιμενω απο εβδομαδα...
Οποιος τον πηρε αυτον τον παιχτη κοιταξε να τον δωσει....

Σιγά...εμένα ο Μπαρόν Ντέιβις..εκανε κι αυτός 76 χθές... biggrin.gif
Pierce
σιγα, και ο μαριον τοσο εκανε προχτες tongue.gif

το θελω εγω το ψηλόλιγνο αγορι απο το κλιβελαντ
Ginobili
Λοιπόν,Κωστάκη φίλε μου αγαπημένε laugh.gif ...εγώ που πάντα λάτρευα τον παικταρά των παικταράδων....τον Βίνς Κάρτερ biggrin.gif ....σου έκανα 2 προτάσεις!!!!!!! w00t.gif
Δες τι προσφέρω!!!!!
Gravedigger
QUOTE(Ginobili @ Jan 12 2008, 21:02 ) *
Σιγά...εμένα ο Μπαρόν Ντέιβις..εκανε κι αυτός 76 χθές... biggrin.gif

Προχθές??? tongue.gif

QUOTE(pierce21 @ Jan 12 2008, 21:12 ) *
το θελω εγω το ψηλόλιγνο αγορι απο το κλιβελαντ

Το καημένο που πάει να πάιξει έτσι στο ΝΒΑ...Φασούλα θυμίζει...
Ginobili
QUOTE(Gravedigger @ Jan 12 2008, 19:28 ) *
Προχθές??? tongue.gif

Όχι χθές.Με το Μέμφις.(Σήμερα τα ξημερώματα)
Gravedigger
QUOTE(Ginobili @ Jan 12 2008, 21:30 ) *
Όχι χθές.Με το Μέμφις.(Σήμερα τα ξημερώματα)

Δεν εννοώ αυτό..Με το Memphis έβγαλε 76...Την προηγούμενη πόσο?????? tongue.gif
k_sal_15
QUOTE(Ginobili @ Jan 12 2008, 21:16 ) *
Λοιπόν,Κωστάκη φίλε μου αγαπημένε laugh.gif ...εγώ που πάντα λάτρευα τον παικταρά των παικταράδων....τον Βίνς Κάρτερ biggrin.gif ....σου έκανα 2 προτάσεις!!!!!!! w00t.gif
Δες τι προσφέρω!!!!!


Εγώ πάλι γιατί δεν πήρα καμία πρόταση;;; Ούτε μία, ούτε δύο...
Ginobili
Και εσένα Κώστα σε λένε? Οι Προτάσεις έγειναν σε αυτόν που έχει τον Λεμπρόν.....εσύ τι έχεις????
Να σου κάνω κι εσένα...αν είναι,να μην παραπονιέσαι... tongue.gif
k_sal_15
Aααα... Τώρα κατάλαβα γιατί μπερδεύτηκα... Εσύ έλεγες για τον Vince Carter για να τον "γλύψεις" tongue.gif tongue.gif ... Εγώ νόμιζα ήθελες τον Vince στην ομάδα σου που τον έχω εγώ...
kostasvc15
QUOTE(Ginobili @ Jan 12 2008, 19:16 ) *
Λοιπόν,Κωστάκη φίλε μου αγαπημένε laugh.gif ...εγώ που πάντα λάτρευα τον παικταρά των παικταράδων....τον Βίνς Κάρτερ biggrin.gif ....σου έκανα 2 προτάσεις!!!!!!! w00t.gif
Δες τι προσφέρω!!!!!

Χεχε μετα λες για τις δικες μου προτασεις.... 19.gif

Αν βγαλεις το Τζινομπιλι και βαλεις Καρτερ στην υπογραφη σου κατι γινεται... 69.gif
Ginobili
QUOTE(kostasvc15 @ Jan 13 2008, 00:56 ) *
Χεχε μετα λες για τις δικες μου προτασεις.... 19.gif

Αν βγαλεις το Τζινομπιλι και βαλεις Καρτερ στην υπογραφη σου κατι γινεται... 69.gif

Χαχαχαχαχαχαχα.....!!! laugh.gif Καλό.. 69.gif
Τσάμπα να μου δίνανε Λεμπρόν+Πόλ+Χάουαρντ...... icon_drunk.gif
Εντάξει..είπαμε για τον παικταρά των παικταράδων...τον ΑΠΟΛΥΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΣΤΑΡ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.....τον Ανεπανάληπτο...τον...τον......Βίνς Κάρτερ.... Δεν μίλησα για τον ΘΕΟ τον ίδιο.... wink.gif
jjc
Ελα ρε Κεβιν: Γυρισε ο Πριγκιπας wav.gif wav.gif

Εβαλε 35 και ο Νας! Οι τραυματισμοι ειναι παρελθον thumbsup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.