Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΝΒΑ fantasy 07-08
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
Ginobili
Για Ρασίντ Γουάλας+Μάρβιν Ουίλιαμς+Ντάρκο Μίλισιτς τι θα μου δίνατε στο 4-5(PF-C)......??? tongue.gif
Έχω και τον Kelenna Azubuike ....
Das Kapital
QUOTE(Ginobili @ Nov 4 2007, 15:59 ) *
Για Ρασίντ Γουάλας+Μάρβιν Ουίλιαμς+Ντάρκο Μίλισιτς τι θα μου δίνατε στο 4-5(PF-C)......??? tongue.gif
Έχω και τον Kelenna Azubuike ....


Gasol,Haslem και Bargnani

Σε παει;
Ginobili
QUOTE(lebron15 @ Nov 4 2007, 14:10 ) *
Gasol,Haslem και Bargnani

Σε παει;

Μέσα με πάει!!!! Αλλά από Τρίτη,γιατί τον Μάρβιν Ουίλιαμς δεν με αφήνει να στον δώσω από τώρα(καινούριος γαρ)

Αρκεί βέβαια να αρνηθεί ο Kostas(Gangstars),την πρόταση που του έχω κάνει εδώ και 2 μέρες,και με έχει στο περίμενε...(Ρασίντ Γουάλας+Μίλισιτς+Ράιαν Γκόμεζ για τον Κάρλος Μπούζερ)
Das Kapital
Αστειευομουν,το ξερω οτι τωρα θυμωσες αλλα ηταν καλο..... biggrin.gif
kostasvc15
QUOTE(Ginobili @ Nov 4 2007, 09:18 ) *
Kostas φίλε μου,που έχεις τους GangStars,απάντησε μου επιτέλους στην πρόταση που σου έκανα.
Προσφέρω Wallace, Rasheed - DET(PF),Milicic, Darko - MEM(FC),Gomes, Ryan - MIN(F) για τον Μπούζερ.
Από Τρίτη,θα διαπραγματεύομαι και τον Μάρβιν Ουίλιαμς της Ατλάντα...



QUOTE(Ginobili @ Nov 4 2007, 14:23 ) *
Μέσα με πάει!!!! Αλλά από Τρίτη,γιατί τον Μάρβιν Ουίλιαμς δεν με αφήνει να στον δώσω από τώρα(καινούριος γαρ)

Αρκεί βέβαια να αρνηθεί ο Kostas(Gangstars),την πρόταση που του έχω κάνει εδώ και 2 μέρες,και με έχει στο περίμενε...(Ρασίντ Γουάλας+Μίλισιτς+Ράιαν Γκόμεζ για τον Κάρλος Μπούζερ)

Ελειπα για ταξιδι φιλε γιαυτο δεν απαντησα...και εγω περιμενω απαντηση εδω και 3-4 μερες απο τον Κ ΣΑΛ 15...Δε δεχομαι παντως γιατι ο Μπουερ τα παει πιο καλα απο το Ρασιντ,ο Νταρκο θα παει απευθεια παγκο οποτε δεν τον χρειαζομαι...
Gravedigger
Κώστα οφείλω να ομολογήσω ότι η προσφορά σου είναι αρκετά καλή...Αλλά από την άλλη δεν ξέρω αν θέλω να τον δώσω...Θα το σκεφτώ και θα σου απαντήσω το βράδυ!
kostasvc15
OK man! smile.gif
Pierce
πλησιασα σε αποσταση αναπνοης απο τον τζινομπιλι. ε ρε και να ειχα τον bynum αντι του walker μεσα....
Wilkinson
Mporo na mpo twra stoprotathlima??? icon_drunk.gif biggrin.gif icon_drunk.gif
Das Kapital
QUOTE(pierce21 @ Nov 5 2007, 15:01 ) *
πλησιασα σε αποσταση αναπνοης απο τον τζινομπιλι. ε ρε και να ειχα τον bynum αντι του walker μεσα....


Εγω τι ναπω που εχω μεσα Καπονο και Χορχε και εξω τον Χασλεμ; ugly1.gif

Παντως παρολο που απο 3ος εχω πεσει 10ος τωρα εχω μικροτερη διαφορα απο το Ginobili,αυτο ειναι καλο για το παιχνιδι γιατι ολοι ειμαστε στην ιδια μοιρα!
Pierce
αστο μην το ψαχνεις. ο γουοκερ ολη την εβδομαδα εχει κανει συνολικο σκορ 7(!!) και ο μπαινουμ 101. θα ημουν 80 βαθμους πανω απο τον τζινομπιλι τωρα

wilkinson οπως καταλαβαινεις η απαντηση ειναι αρνητικη tongue.gif
kostasvc15
Gravedigger,Χιλλ και Μπορις Ντιο δεχεσαι για Ολντριτζ;
Gravedigger
QUOTE(kostasvc15 @ Nov 6 2007, 00:41 ) *
Gravedigger,Χιλλ και Μπορις Ντιο δεχεσαι για Ολντριτζ;

Η προηγούμενη προσφορά σου ήταν καλύτερη! tongue.gif Τον Hill έτσι και αλλιώς δεν τον χρειάζομαι αφού σε αυτήν την θέση είμαι υπερπλήρης.Για τον Biedrins το σκέφτηκα αρκετά αλλά δεν έχει ζεσταθεί ακόμα...! smile.gif
Ginobili
Kostas? Σου προτείνω Πρίνς+Ρασίντ Ουάλας+Στογιάκοβιτς για Μπούζερ+Μπιέντρινκς.
Τι λές?
kostasvc15
QUOTE(Ginobili @ Nov 6 2007, 17:05 ) *
Kostas? Σου προτείνω Πρίνς+Ρασίντ Ουάλας+Στογιάκοβιτς για Μπούζερ+Μπιέντρινκς.
Τι λές?

Μεσα!Περιμενω για την επισημη προταση...
Gravedigger
QUOTE(kostasvc15 @ Nov 6 2007, 19:09 ) *
Μεσα!Περιμενω για την επισημη προταση...

What?????Anyway...Δεν θέλω να επηρρεάσω κανέναν! tongue.gif Απλά ο Peja στο fantasy δεν γεμίζει το μάτι...
Das Kapital
Ginobili μου εχει γυαλισει ο Granger,κανε μου μια προταση τι θα ηθελες απο εμενα για να τον παρω!

b for basketball θελω Al κανε μου και εσυ μια προσφορα!
Ginobili
QUOTE(kostasvc15 @ Nov 6 2007, 17:09 ) *
Μεσα!Περιμενω για την επισημη προταση...

Την έκανα δεκτή την πρόταση.Αλλά γιατί δεν μου εμφανίζει τους καινούριους παίκτες στο ρόστερ μου?
Gravedigger
QUOTE(Ginobili @ Nov 6 2007, 23:54 ) *
Την έκανα δεκτή την πρόταση.Αλλά γιατί δεν μου εμφανίζει τους καινούριους παίκτες στο ρόστερ μου?

Λογικά θα είναι στο week 3 γιατί σήμερα μπήκαμε στην 2η...!

Edit:Δεν έχεις παράπονο πάντως!Άμεση βοήθεια!Με το που πόσταρες,αμέσως απαντήσεις! tongue.gif
Pierce
υπομονη,παιρνει λιγη ωρα. σε κανα 20 λεπτο λογικα θα γινει...

QUOTE(Gravedigger @ Nov 6 2007, 23:55 ) *
Λογικά θα είναι στο week 3 γιατί σήμερα μπήκαμε στην 2η...!


δεν εχει ξεκινησει ακομα η δευτερη εβδομαδα ρε. με τα σημερινα παιχνιδια ξεκιναμε
Gravedigger
QUOTE(pierce21 @ Nov 6 2007, 23:56 ) *
δεν εχει ξεκινησει ακομα η δευτερη εβδομαδα ρε. με τα σημερινα παιχνιδια ξεκιναμε

Ναι αλλά δεν νομίζω οι παίχτες που θα πάρει ο Ginobilli τώρα να είναι διαθέσιμοι για αυτήν την βδομάδα.Λογικά από την επόμενη...Θα το διαπιστώσει μόνος του!
kostasvc15
Εμενα μου λεει ''pending'' και απο κατω μια επιλογη ''protest''...Τι ειναι αυτα ρε παιδια;
Pierce
αν υπαρξουν 7 μελη που θα κανουν προτεστ(διαμαρτυρια) στην μετεγγραφη τοτε αυτη δεν θα πραγματοποιηθει.
Das Kapital
Δε ξερω τι λετε εσεις αλλα ο Ginobili ειναι ΠΑΟ η καλυτερη ομαδα της Ευρωπης,SA Spurs η καλυτερη ομαδα του ΝΒΑ και σημερα ο kostasvc15 του εφτιαξε την καλυτερη ομαδα στο fantasy,φιλικα!

Τωρα ειναι που θα τον βλεπουμε με κυαλια! biggrin.gif
kostasvc15
QUOTE(pierce21 @ Nov 6 2007, 22:05 ) *
αν υπαρξουν 7 μελη που θα κανουν προτεστ(διαμαρτυρια) στην μετεγγραφη τοτε αυτη δεν θα πραγματοποιηθει.

Ποιος ο λογος να διαμαρτυριθει καποιος;Τι δουλεια εχει με μενα; blink.gif biggrin.gif
Τεσπα η ανταλλαγη εγινε....Αφου ειναι Τριτη και μπορουμε να κανουμε αλλαγες τοτε θα περαστουν κανονικα τα σκορ ε;

QUOTE(lebron15 @ Nov 6 2007, 22:06 ) *
Δε ξερω τι λετε εσεις αλλα ο Ginobili ειναι ΠΑΟ η καλυτερη ομαδα της Ευρωπης,SA Spurs η καλυτερη ομαδα του ΝΒΑ και σημερα ο kostasvc15 του εφτιαξε την καλυτερη ομαδα στο fantasy,φιλικα!

Τωρα ειναι που θα τον βλεπουμε με κυαλια! biggrin.gif

Μπα μη το λες!Δες το τιμ μου:

PG T.J. Ford - TOR [PG]
SG Kobe Bryant - LAL [SG]
G Jamaal Tinsley - IND [PG]
SF Matt Carroll - CHA [SG,SF]
PF Boris Diaw - PHX [SF,PF]
F Tayshaun Prince - DET [SF]
FC Rasheed Wallace - DET [PF]
C Emeka Okafor - CHA [PF,C]
UTL Mike Dunleavy - IND [SG]
Bench Grant Hill - PHX [SG]
Bench Morris Peterson - NOH [SG]
Bench Peja Stojakovic - NOH [SG]
Bench Ron Artest - SAC [SF]
Bench Mark Blount - MIA [C]

Εχω τον Αρτεστ,Πετζα και Χιλλ για bench...Σε λιγο ο Ρον Ρον θα ειναι βασικος...Στραβωσε λιγο η δουλεια με τον Καρρολλ που δεν εχω αλλον sf.
kemp
QUOTE
Ποιος ο λογος να διαμαρτυριθει καποιος;Τι δουλεια εχει με μενα; blink.gif biggrin.gif


μπορει καποιος να μπεει με δυο λογαριασμους ή να κανονισει με καποιο φιλο του και να κανουν deal που αντικειμενικα δεν θα ειναι δικαια και ετσι θα αποκτισει μια ομαδα πολυ δυναμη κατι που δεν ειναι δικαιο για τους υπολοιπους.Αυτο νομιζω

κριμα ηθελα να παιξω και εγω αλλα δε το πηρα ζεστα
του χρονου τωρα
B for Basketball
Kostasvc15...δεν δεχτηκα την προταση...αλλα δεν σημαινει οτι το αποκλειω...δωσε μου λιγες μερες κ το σκεφτομαι...οκ?? smile.gif

Aντι για Hill να δωσεις Dunleavy το συζητας???


Κ οποιος θελει Αl jefferson πρεπει να το παλεψει πολυ....
Μην πω οτι ειναι λιγο απιθανο να φυγει biggrin.gif
Das Kapital
BFB την εκανα πιο ενδιαφερουσα για ριξε μια ματια!
B for Basketball
QUOTE(lebron15 @ Nov 6 2007, 22:55 ) *
BFB την εκανα πιο ενδιαφερουσα για ριξε μια ματια!

Λυπαμαι χασατε... angry_red.gif

Ο AJ δεν παει πουθενα!!!

Μα μου δινεις Foster,Αllen(Tony),Udonis, Gasol ,Parker για ΑJ,WADE,Bell(chalrlie) και ελπιζεις οτι θα δεχτω??? w00t.gif w00t.gif


Βρισκω καλυτερους free agents apo τους Foster,allen!!!
kostasvc15
BFB βγηκες και δεν μου απαντησες...σου εκανα καλυτερη προσφορα απο τις αλλες παντως,μπες στο fantasy και δες.περιμενω....
Pierce
και περασαμε πρωτοι biggrin.gif

τζινομπιλι εκανες βλακεια παντως απο οτι βλεπω, εχεις αφησει 3(!!!) θεσεις κενες....
Das Kapital
QUOTE(sarounas @ Nov 3 2007, 13:33 ) *
ναι μεν βγάζω τον James στο σφυρί αλλά αυτό γίνεται μόνο για δύο πρωτοκλασάτους παίκτες
(πχ για να τον πάρεις εσύ θα έπρεπε να μου δώσεις Γκίλμπο και Πάρκερ ή αντί για το γαλλάκι Γκασόλ και Γκόρντον) biggrin.gif
όπως καταλαβαίνεις για να έρθει ο Λεμπρόν πρέπει να κάνεις την ομάδα σου φύλλο και φτερό wink.gif


Ελπιζω να ισχυει ακομα αυτη η ''δηλωση'' σου Arenas,Parker,Radmanovic<--->LeBron James,Mehmet Okur

Το εκανα οπως το ηθελες αλλα το αλλαξα λιγο,ετσι και αλλιως εχεις τον Οκουρ bench και εγω το Βλαδιμηρο εγω εχω προβλημα στους ψηλους και εσυ στους f αν σου φυγει ο LeBron

@Leelo με ολο το σεβασμο που σου εχω με επιασε κριση γελιου με την προταση που μου εκανες! peace.gif

Ετοιμαζω κατι τρελο,θα προσπαθησω να ειμαι αμεροληπτος!
leelo15
QUOTE(lebron15 @ Nov 7 2007, 13:06 ) *
@Leelo με ολο το σεβασμο που σου εχω με επιασε κριση γελιου με την προταση που μου εκανες! peace.gif


Για δες τα ρανκινγ τους ομως, ο Κιντ δινει πολυ παραπανω ποντους και αυτο μετραει σε αυτο το παιχνιδι wink.gif
Das Kapital
Δε μου εδωσες Κιντ ομως αλλα Belineli 100% βαζω το χερι μου στη φωτια,αν μου εδινες κιντ δεν θα υπηρχε λογος να γελαω αλλα για Μπελινελι ναι! smile.gif

Θα δω την απαντηση του Sarounas και θα το σκεφτω!
leelo15
QUOTE(lebron15 @ Nov 7 2007, 13:26 ) *
Δε μου εδωσες Κιντ ομως αλλα Belineli 100% βαζω το χερι μου στη φωτια,αν μου εδινες κιντ δεν θα υπηρχε λογος να γελαω αλλα για Μπελινελι ναι! smile.gif

Θα δω την απαντηση του Sarounas και θα το σκεφτω!


Βασικα σου δινω και τους 2 tongue.gif ...
sarounas
QUOTE(lebron15 @ Nov 7 2007, 15:06 ) *
Ελπιζω να ισχυει ακομα αυτη η ''δηλωση'' σου Arenas,Parker,Radmanovic<--->LeBron James,Mehmet Okur

Το εκανα οπως το ηθελες αλλα το αλλαξα λιγο,ετσι και αλλιως εχεις τον Οκουρ bench και εγω το Βλαδιμηρο εγω εχω προβλημα στους ψηλους και εσυ στους f αν σου φυγει ο LeBron

@Leelo με ολο το σεβασμο που σου εχω με επιασε κριση γελιου με την προταση που μου εκανες! peace.gif

Ετοιμαζω κατι τρελο,θα προσπαθησω να ειμαι αμεροληπτος!

ισχύει η προσφορά ακόμη αλλά όχι όπως μου την προτείνεις
ο λεμπρόν φεύγει μόνος με τουλάχιστον δύο πρωτοκλασάτους (μην σε απογοητεύει ο Γκίλμπο θα ανέβει)

βασικά για τον Οκούρ έκανα τραγικό λάθος χθες -φυσικά και τον υπολογίζω αφού σκοράρει και μαζεύει πολλά ριμπαόυντ- με τις αλλαγές και δεν πρόλαβα να τον περάσω στους βασικούς



μανού: σου έκανα μια εκπληκτική πρόταση για Πολ και Μπούζερ αλλα δυστυχώς όπως βλέπω με πρόλαβε άλλος και έδωσες τον Μπούζερ
τί θα έλεγες για Μακάντς και Πόζι για τον Πολ;
Ginobili
QUOTE(lebron15 @ Nov 6 2007, 22:06 ) *
Δε ξερω τι λετε εσεις αλλα ο Ginobili ειναι ΠΑΟ η καλυτερη ομαδα της Ευρωπης,SA Spurs η καλυτερη ομαδα του ΝΒΑ και σημερα ο kostasvc15 του εφτιαξε την καλυτερη ομαδα στο fantasy,φιλικα!

Τωρα ειναι που θα τον βλεπουμε με κυαλια! biggrin.gif

Άστα να πάνα...με την ανταλλάγή που έκανα με τον Kostas,δεν μου έβαλε κατευθείαν τους παίκτες στο ρόστερ...και το πρωί που σηκώθηκα...είχα 3 κενές θέσεις στους βασικούς!!!!!!!!!!!!!!!!!. w00t.gif Όταν το έφτιαξα...ήταν αργά!!!!
Μου την σπάνε αυτά....το shot.gif παιχνίδι μας κάνει λαμογιές...!!!
kostasvc15
QUOTE(Gravedigger @ Nov 6 2007, 18:25 ) *
What?????Anyway...Δεν θέλω να επηρρεάσω κανέναν! tongue.gif Απλά ο Peja στο fantasy δεν γεμίζει το μάτι...

Καλα που τον ειχα χθες!Οι περισσοτεροι επιασαν πατο,μονο αυτος,ο Κομπι και κατι λιγα ο Ντιο...
Παντως τον εδωσα μαζι με τινσλει και πηρα Τζεισον Τερυ απο bfb,αλλα θα τον εχω για το υπολοιπο της εβδομαδας...

Οσο για την επομενη εβδομαδα,γυριζει και ο Αρτεστ και θα ειμαι ετοιμος για το προσπερασμα...
Φορντ
Κομπι
Τερυ
Αρτεστ
Ντιο
Πρινς
Ρ.Ουαλλας
Οκαφορ
Ντανλιβι
Das Kapital
Αντε ρε Sarounas αφου μπηκες στη σελιδα του fantasy πατα accept μη μας πιασει η επομενη εβδομαδα rolleyes.gif

Ακουω προσφορες για Γκασολ,θελω να τον ξεφορτωθω!
sarounas
QUOTE(lebron15 @ Nov 10 2007, 11:58 ) *
Αντε ρε Sarounas αφου μπηκες στη σελιδα του fantasy πατα accept μη μας πιασει η επομενη εβδομαδα rolleyes.gif

Ακουω προσφορες για Γκασολ,θελω να τον ξεφορτωθω!

Leb δεν το έλαβες το μήνυμα που σου έστειλα;
Das Kapital
Γιατι δε μου αρεσει αυτο που μολις διαβασα; biggrin.gif

Δε μου ηρθε τιποτα απολυτως παντως απο οτι καταλαβα τωρα δεν πολυ ενδιαφερεσαι για αυτο το trade,oμως οπως το ζητησες στο προσφερα! wink.gif
sarounas
QUOTE(lebron15 @ Nov 10 2007, 13:11 ) *
Γιατι δε μου αρεσει αυτο που μολις διαβασα; biggrin.gif

Δε μου ηρθε τιποτα απολυτως παντως απο οτι καταλαβα τωρα δεν πολυ ενδιαφερεσαι για αυτο το trade,oμως οπως το ζητησες στο προσφερα! wink.gif

έχεις δίκιο να φωνάζεις laugh.gif
αλλά
αυτό που σου έγραψα χθες ήταν ότι αν μου το ζητούσες πριν μία βδομάδα θα το κάναμε σίγουρα μιας και είχα πρόβλημα στον άσο
από τότε όμως έπεσα με τα μούτρα στην δουλειά για να φτιαχτώ σε αυτή την θέση
έτσι τώρα πια έχω Φίσερ, Μακάντς, Άιβερσον και Τζάκσον
αν λοιπόν έρθουν Γκίλμπο και Πάρκερ δεν θα έχω που να τους βάλω, επομένως γιοκ

όμως ισχύει ακόμη το άλλο trade Γκίλμπο, Γκασόλ, Γκόρντον για Λεμπρόν
αλλά αυτό περισσότερο μοιάζει με ληστεία και δεν νομίζω να σου αρέσει wink.gif
Das Kapital
Κανε μου μια χαρη tongue.gif τους τρεις πιο πανω και σου παιρνω ενα C κατα προτιμηση το ''Ζ'' αφου δε δινεις Οκουρ,αν κανω τη ληστεια παραπανω δεν θα εχω C
sarounas
QUOTE(lebron15 @ Nov 10 2007, 13:28 ) *
Κανε μου μια χαρη tongue.gif τους τρεις πιο πανω και σου παιρνω ενα C κατα προτιμηση το ''Ζ'' αφου δε δινεις Οκουρ,αν κανω τη ληστεια παραπανω δεν θα εχω C

μάλλον είσαι τυχερός icon_drunk.gif
νομίζω ότι πρέπει να έκανα μια μεγάλη γκάφα, δεν πρόσεξα ότι μου ζήτησες τον Ζ και πάτησα accept
αν το καταλάβαινα βέβαια δεν θα δεχόμουν με τίποτα
βέβαια πάτησα μετά διαμαρτύρομαι αλλά προφανώς είναι αργά wink.gif

αλλά ok δεν πειράζει
καλορίζικος ο Λεμπρόν smile.gif
Pierce
μπορω να την παρω πισω την μετεγγραφη αν θελετε....(νομιζω τουλαχιστον)
sarounas
QUOTE(pierce21 @ Nov 10 2007, 13:56 ) *
μπορω να την παρω πισω την μετεγγραφη αν θελετε....(νομιζω τουλαχιστον)

pierce πάρτην πίσω αν γίνεται
sorry lebron πάντως συνεχίζει να ισχύει το Αρίνας, Γκασόλ, Γκόρντον ή Πάρκερ για Λεμπρόν μόνος του wink.gif

άλλη δουλεία δεν έχω εγώ, απ' το να ταλαιπωρώ τον κόσμο κάθε Σάββατο με τις π@π@ρι$ς μου icon_drunk.gif
Pierce
σιγα ρε. πες μονο πως ακριβως ηταν το trade

edit: done. απλα φτιαξτε τις ομαδες σας γιατι για την 3 εβδομαδα πιθανον να εχουν κενα smile.gif
Ginobili
Ο Γκασόλ..είναι ακόμα διαθέσιμος..?? tongue.gif
Das Kapital
QUOTE(Ginobili @ Nov 10 2007, 14:16 ) *
Ο Γκασόλ..είναι ακόμα διαθέσιμος..?? tongue.gif

Τον θες για Yao ή για Boozer;
Gravedigger
QUOTE(lebron15 @ Nov 10 2007, 17:00 ) *
Τον θες για Yao ή για Boozer;

Ρε LeBron πλάκα του κάνεις???
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.