Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
leonkalf
Τα αποτελέσματα της χθεσινής αγωνιστικής της Β' Εσκανά και οι πόντοι των παικτών.

*ΜΕΓΑΡΑ – ΕΥΡΥΑΛΗ 68-60(29-31)
Διαιτητές: Βασάλας , Μέλης
ΜΕΓΑΡΑ(Μάνταλος, Κουτσούκος): Δεβεζόγλου 6, Καραγιάννης 27, Ρουμπελάκης 10(1),Δομπρογιάννης 3(1), Αδράμης 4, Μαζιώτης 14(1), Παριανόπουλος , Λυτόπουλος , Κακαλέτρης , Μερακλής 4
ΕΥΡΥΑΛΗ (Βόβορας, Μαρσέλος ): Γεωργούτσος 8, Μανιάτης 8(1), Μπεζεντάκος , Καμπούρης 14(3), Μήτσου 3(1), Δημητρίου 4, Παπαδόγιαννης 6, Μαστρογιάννης 6, Λυμπερογιάννης 9(1), Αθανασίου 2

*ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 79-71 (44-35)
Διαιτητές: Μαγγωνάκης , Σταθόπουλος
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Μόσχος):Βασιλόπουλος 4, Μπούτας 18, Λαζαράκος 18(1), Καλεμτζάκης 2, Κραψίτης 19(1), Μπουρούσης 1, Γολικίδης 6, Μπέττας 6, Παπαδάκης 5 , Καούτσος
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Σκούφαλος, Σταμπολιάδης): Κανελλάκης 4, Παπαγιαννίδης 12(2), Ποτήρης 1, Μιχάλης 16(1), Καρκάνιας 12(1), Τσιμπώνης 4, Μπαρμπαρόσος 4, Δούμπας 8, Μπάγιας 10(1)

*ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.- ΑΟΝΑ 52-48(30-27)
Διαιτητές: Βαρούχα, Γαρδέλης
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Περαντωνάκης): Μπεκρής 12(1), Σκαμνάκης 12(1), Σοφιανόπουλος 8, Χαλκιαδάκης 5(1), Καρατζάς 8, Κουμπής 2 , Αναστασάκης , Λώλος , Γαλαράς 5 .
ΑΟΝΑ (Χαρεράς , Γκαναβίας): Μπάρλας 10(2), Κουνενής , Λαγγουράνης 8, Λαγιόπουλος 2, Παπαδημητρίου 4, Μανωλιάδης 22(3), Ανδρίτσος , Μακρής , Ψυχογιός , Παπαδόπουλος 2.

*ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Α.Σ. – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ’89 74-76 (35-39)
Διαιτητές: Ανδρικόπουλος , Ντζαμάρας
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Α.Σ. (Παπαευθυμίου): Ιμπραημάκης 3(1) , Μούρτζης 18(2), Κιουλάφας , Αντωνάκος, Σαββίδης 12, Γκιουλιστάνης, Μύλλερ 2, Ξενικάκης 5(1), Καλογερόγιαννης 7, Zερβουλάκος 21(2), Αντωνουσάκης 6 .
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ’89 (Ρουμελιώτης , Ρεπαντάς): Λαυρέντζος 13, Γιαννόπουλος 5, Χριστόπουλος 16(4), Δακουτρός 21, Μπάντας 4, Μακρής 4(1), Ντρες, Τάγκας 4, Γκαμπλιάς , Σαραντινάκης 9

*ΑΠΟ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ –ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 59-66(23-30)
Διαιτητές: Σοφιανόπουλος , Σαραντίδης
ΑΠΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (Αγγελάκης) : Ασημακόπουλος , Πελέκης , Καρανικόλας 3(1) , Ρένεσης 3, Παπαχριστοδούλου 5(1), Αποστολόπουλος 15(2), Διαμαντής , Χρήστου 10 , Μπελίτσος 6, Θεοδώρου 17(3) , Ίσσαρης, Γκούμας .
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Γιαννικάκης) : Βίλιας 12(3) , Γόντικας 2, Μακρυδάκης , Καλφαγιάννης 14(1), Μουκοβίνας 9(1), Χαϊδεμένος 13(1), Κόντης 13, Κατσαρός 3

*ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ 62-49 (29-24)
Διαιτητές: Kυριάκης , Στεργίου
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ (Ζαχαράκης, Χασάπης) : Κουκούρης 13(2), Πολυδωράκης 4, Αργυρόπουλος 10(2), Ηλιαδάκης 1, Καρατσόλης 4 ,Αθανασόπουλος 11, Φουντής 6(2), Κόϊκας 13(1), Καπετανάκης .
ΤΑΤΑΥΛΑ (Βρεττός, Πούγγουρας ): Καραπιπέρης 13(1), Ροδόπουλος 9, Πλούσσος 2, Κόκκαλης 3, Γκανιάτσος 2, Ψημάρας , Κουζοβουνάς 2, Κορωναίος 2, Γκόβας 7(1), Παπαγιαννόπουλος 9 (1) .

*ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ. – ΓΑΣΕ 77-59 (39-19)
Διαιτητές: Ζαγοράκης , Κουρομιχελάκης
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σκληρός) : Μπρέγιαννης 10, Κούβακας 3, Μαγγιώρος , Καραπετάκος , Αγγέλης 9(3), Ζούμας 26, Χνάρης 7(1), Τριάντης 2, Μαρακάκης 5(1), Οικονόμου 8, Γκιοβάσο 3, Μπουζιάνης 4
ΓΑΣΕ/ΔΗΜΗΤΡΑ (Μαυρογιάννης, Μαρουσόπουλος): Μπακογιάννης 3 , Προσελέντης 12(1), Λαγός , Παρμαξίδης 11(3), Πλιαχτούρας 6, Νικόλτσος 5, Λεβέντης, Καραλουκάς 4, Μπρέμπος , Αντωνάρας 14, Πέππας 4 .


Πηγή : www.eskana.gr
dizzy_fingers
Αυτά είναι τα παρασκήνια του παιχνιδιού... 19.gif

Πωπω, ωραία θα ήταν να παίζαμε όλοι στην ίδια κατηγορία και κάθε παρασκευή να κοροϊδεύαμς-σχολιάζαμε τους αγώνες των άλλων tongue.gif biggrin.gif.

QUOTE
Ρε συ dizzy, ο Αστέρας Εξαρχείων τι έγινε??? Δεν τον βλέπω ούτε στη Β'ΕΣΚΑ που θα'πρεπε να είναι ούτε σε καμιά χαμηλότερη κατηγορία... Διαλύθηκε εντελώς???

Αυτό το σκεφτόμουν κι εγώ τις προάλλες...έψαχνα στο site της ΕΣΚΑ να δω την ομάδα και δεν την έβρισκα 7.gif.

QUOTE
Αν το'ξερα ότι θα γινόταν έτσι, θα σας λυπόμουν και δεν θα έκανα 3 καρφώματα στα μούτρα του Κομματά μέσα στου Στρέφη πέρσι!!! tongue.gif

Σα δε ντρέπεσαι ρε? Σε γέρο τραυματισμένο βαριεστημένο άνθρωπο?tongue.gif
Live strong
QUOTE(dizzy_fingers @ Oct 13 2006, 12:53 PM) *
Αυτά είναι τα παρασκήνια του παιχνιδιού... 19.gif

Πωπω, ωραία θα ήταν να παίζαμε όλοι στην ίδια κατηγορία και κάθε παρασκευή να κοροϊδεύαμς-σχολιάζαμε τους αγώνες των άλλων tongue.gif biggrin.gif.



Εμ εσύ που είσαι να σχολιάζουμε παρέα; 65.gif Δεν έχεις εμφανιστεί σε κανένα αγώνα ωραίος admin είσαι κι εσύ 33.gif smile.gif
leonkalf
Πες τα, πες τα 41.gif

Έτσι είναι.... 19.gif
nash
QUOTE(Olorin @ Oct 13 2006, 02:56 AM) *
Ρε συ dizzy, ο Αστέρας Εξαρχείων τι έγινε??? Δεν τον βλέπω ούτε στη Β'ΕΣΚΑ που θα'πρεπε να είναι ούτε σε καμιά χαμηλότερη κατηγορία... Διαλύθηκε εντελώς??? sad.gif Κρίμα θα'ναι ρε γμτ για τέτοια ιστορική ομάδα... Εκτός αν συγχωνεύτηκε με τον Λαρισαϊκό (τον οποίο επίσης δεν βλέπω σε καμία κατηγορία!!!) όπως ακουγόταν και άλλαξε όνομα, αλλά χλωμό το κόβω, αφού δυο μιζέριες δεν είναι καλύτερες από μια... 68.gif Αν το'ξερα ότι θα γινόταν έτσι, θα σας λυπόμουν και δεν θα έκανα 3 καρφώματα στα μούτρα του Κομματά μέσα στου Στρέφη πέρσι!!! tongue.gif


Κι εγώ στην ΕΣΚΑ παίζω αλλά φέτος δεν παίζω λόγω τραυματισμού... sad.gif sad.gif

Ο Αστέρας Εξαρχείων μαζί με Λαρισαϊκό και άλλη μια ομάδα νομίζω που έπαιζε στο Στρέφη συγχωνεύτηκαν και παίζουν στον 2ο όμιλο της Β ΕΣΚΑ. Ηταν να πάω εκεί το καλοκαίρι αλλά τελικά δεν έκατσε...
leonkalf
Σε ποια ομάδα είσαι?

Περαστικά σου εύχομαι και να επιστρέψεις ξανά σιδερένιος στα γήπεδα.
Τι έχεις πάθει?
Olorin
Lol, καλά παίζει ακόμα ο Ρένεσης στον ΑΠΟ??? biggrin.gif Τον είχα συμπαίκτη στον Ίκαρο πριν από 6-7 χρόνια (αν δεν κάνω λάθος είχε περάσει δανεικός και από τον Αστέρα Αγ.Δημ.) Και τον Διαμαντή (αν είναι αυτός που νομίζω) τον είχα συμπαίκτη τότε, αλλά θυμάμαι πως είχε βγει πρώτος σκόρερ στην κατηγορία εκείνη την χρονιά, πώς γίνεται να έμεινε άποντος... blink.gif

QUOTE(Live strong @ Oct 13 2006, 01:00 PM) *
Εμ εσύ που είσαι να σχολιάζουμε παρέα; 65.gif Δεν έχεις εμφανιστεί σε κανένα αγώνα ωραίος admin είσαι κι εσύ 33.gif smile.gif


Πες τα Live Strong...

Λοιπόν, Δευτέρες θα έρχεσαι να βλέπεις εμένα, τις Πέμπτες εναλλάξ μια τον Garnett3 και μια τον leonkalf και τις Παρασκευές σε όποιον πάιζει σε ομάδα Γ'ΕΣΚΑ ή Γ'ΕΣΚΑΝΑ (αλήθεια, έχουμε κανέναν?) Τις υπόλοιπες μέρες στις αφήνουμε ελεύθερες για Α'1-Α'2-Β'-Γ' κι Ευρωλίγκα... (να χαίρεσαι που έμεινα τελικά στο Ίλιον και δεν πήγα Γ' γιατί θα σε κουβάλαγα για εκδρομές στην Πελοπόννησο και στα νησιά τα Σ/Κ... tongue.gif )

Όσο για τον Κομματά, γέρος ναι, τραυματισμένος ίσως, αλλά όχι και βαριεστημένος... Απλώς στο μισό παιχνίδι γκρίνιαζε στους συμπαίκτες του... tongue.gif

QUOTE(nash @ Oct 13 2006, 01:04 PM) *
Κι εγώ στην ΕΣΚΑ παίζω αλλά φέτος δεν παίζω λόγω τραυματισμού... sad.gif sad.gif

Ο Αστέρας Εξαρχείων μαζί με Λαρισαϊκό και άλλη μια ομάδα νομίζω που έπαιζε στο Στρέφη συγχωνεύτηκαν και παίζουν στον 2ο όμιλο της Β ΕΣΚΑ. Ηταν να πάω εκεί το καλοκαίρι αλλά τελικά δεν έκατσε...


Χμμμ... από ό,τι έψαξα μάλλον πρέπει να εννοείς τη Δόξα Γκύζη/Πολυγώνου (αν δεν κάνω λάθος κι αυτή από συγχώνευση είχε προκύψει...) Ουάου, δηλαδή μιλάμε για... 4πλη συγχώνευση!!! Παγκόσμια πρωτοτυπία!!! blink.gif

Περαστικά κι από μένα...
leonkalf
QUOTE(Olorin @ Oct 13 2006, 02:03 PM) *
Lol, καλά παίζει ακόμα ο Ρένεσης στον ΑΠΟ??? biggrin.gif Τον είχα συμπαίκτη στον Ίκαρο πριν από 6-7 χρόνια (αν δεν κάνω λάθος είχε περάσει δανεικός και από τον Αστέρα Αγ.Δημ.) Και τον Διαμαντή (αν είναι αυτός που νομίζω) τον είχα συμπαίκτη τότε, αλλά θυμάμαι πως είχε βγει πρώτος σκόρερ στην κατηγορία εκείνη την χρονιά, πώς γίνεται να έμεινε άποντος... blink.gif

Ο Ρένεσης συνεχίζει ακόμα.
Πρόπερσι και πέρσι ήταν στην Δάφνη Αγ.Δημητρίου (πέρσι όμως σταμάτησε νωρίς, λόγω κόντρας με τον προπονητή). Φέτος πήγε στη Ν.Σμύρνη.
Απ'ότι ξέρω έχει περάσει και από τον Αστέρα Αγ. Δημητρίου (εγώ πήγα πέρσι, δεν τον είχα πετύχει).

Για άλλον Διαμαντή λες.Δεν είναι αυτός που παίζει στη Ν.Σμύρνη. Συνωνυμία!

Εγώ ξέρω άλλους δύο, αδέρφια.Παίζουν και οι δύο 1-2.
Ο ένας παίζει φέτος στον Πορφύρα (ήταν πολλά χρόνια στον Ταύρο) και ο άλλος στον Πρωτέα Βούλας (αρκετά χρόνια κι αυτός εκεί). Ίσως λες κάποιον από αυτούς τους 2.
darwinos
Καλή αγωνιστική χρονιά παιδιά και ελπίζω φέτος να δούμε ωραία παιχνίδια στα γήπεδα.

Καλή επιτυχία σε όσους αγωνίζονται.
Live strong
QUOTE(Olorin @ Oct 13 2006, 02:03 PM) *
Λοιπόν, Δευτέρες θα έρχεσαι να βλέπεις εμένα, τις Πέμπτες εναλλάξ μια τον Garnett3 και μια τον leonkalf και τις Παρασκευές σε όποιον πάιζει σε ομάδα Γ'ΕΣΚΑ ή Γ'ΕΣΚΑΝΑ (αλήθεια, έχουμε κανέναν?) Τις υπόλοιπες μέρες στις αφήνουμε ελεύθερες για Α'1-Α'2-Β'-Γ' κι Ευρωλίγκα... (να χαίρεσαι που έμεινα τελικά στο Ίλιον και δεν πήγα Γ' γιατί θα σε κουβάλαγα για εκδρομές στην Πελοπόννησο και στα νησιά τα Σ/Κ... tongue.gif )


Και τα δικά μου τα παιδιά πότε θα τα βλέπω μου λες; w00t.gif
leonkalf
Για τον dizzy τα έγραψε αυτά!!
Live strong
Αααα!!! Τότε συμφωνώ!!!! 41.gif
Συγχωρέστε με σήμερα, είμαι λίγο άρρωστη και δεν λειτουργώ κανονικά! blink.gif
Olorin
Live strong, όπως είπε κι ο leonkalf, μπορείς να ηρεμήσεις, δεν σου ζήτησα να γίνεις γυρολόγος των αθηναϊκών γηπέδων χωρίς να σε γνωρίζω καν... Στον admin μας πήγαινε η προτροπή/απαίτηση... tongue.gif

Περαστικά, πάντως... (ελπίζω να μην σε αρρωστησε το μπάσκετ που θαύμασες χτες από τον leonkalf... biggrin.gif )

QUOTE(leonkalf @ Oct 13 2006, 02:40 PM) *
Ο Ρένεσης συνεχίζει ακόμα.
Πρόπερσι και πέρσι ήταν στην Δάφνη Αγ.Δημητρίου (πέρσι όμως σταμάτησε νωρίς, λόγω κόντρας με τον προπονητή). Φέτος πήγε στη Ν.Σμύρνη.
Απ'ότι ξέρω έχει περάσει και από τον Αστέρα Αγ. Δημητρίου (εγώ πήγα πέρσι, δεν τον είχα πετύχει).

Για άλλον Διαμαντή λες.Δεν είναι αυτός που παίζει στη Ν.Σμύρνη. Συνωνυμία!

Εγώ ξέρω άλλους δύο, αδέρφια.Παίζουν και οι δύο 1-2.
Ο ένας παίζει φέτος στον Πορφύρα (ήταν πολλά χρόνια στον Ταύρο) και ο άλλος στον Πρωτέα Βούλας (αρκετά χρόνια κι αυτός εκεί). Ίσως λες κάποιον από αυτούς τους 2.


Προφανώς είναι αυτός που παίζει στον Πρωτέα Βούλας, αφού με τον αδερφό του (τον ήξερα κι αυτόν) είχαμε παίξει αντίπαλοι όταν αυτός ήταν στον Ταύρο κι εγώ στον Πανερυθραϊκό... Πάντως, αυτός που ήμασταν συμπαίκτες, δεν υπήρχε περίπτωση να παίξει άσος, αφού ήταν καθαρή καλαθομηχανή με ό,τι καλό ή κακό συνεπάγεται αυτό... Αντίθετα, ο αδερφός του παίζει και άσος... (τώρα που το θυμήθηκα, ήταν να παίξουμε ένα φιλικό με τον Πορφύρα μάλιστα στην προετοιμασία, αλλά αναβλήθηκε γιατί κληρώθηκαν να παίξουν Κύπελλο εκείνη τη μέρα...)
Live strong
QUOTE(Olorin @ Oct 13 2006, 04:40 PM) *
Live strong, όπως είπε κι ο leonkalf, μπορείς να ηρεμήσεις, δεν σου ζήτησα να γίνεις γυρολόγος των αθηναϊκών γηπέδων χωρίς να σε γνωρίζω καν... Στον admin μας πήγαινε η προτροπή/απαίτηση... tongue.gif

Περαστικά, πάντως... (ελπίζω να μην σε αρρωστησε το μπάσκετ που θαύμασες χτες από τον leonkalf... biggrin.gif )


Όχι απλά μ έκανε ν ανεβάσω περισσότερο πυρετό απ τα νεύρα μου! angry_red.gif angry_red.gif

Ευχαριστώ πολύ πάντως για τα περαστικά!!! rolleyes.gif
leonkalf
QUOTE(Live strong @ Oct 13 2006, 04:45 PM) *
Όχι απλά μ έκανε ν ανεβάσω περισσότερο πυρετό απ τα νεύρα μου! angry_red.gif angry_red.gif

Ετσι ε? Γιατί?? 7.gif
Sponge Bob
QUOTE(dizzy_fingers @ Oct 12 2006, 09:49 PM) *
Χαχα, γεια σου ρε Μπομπ laugh.gif!

Καλά ποστ να έχεις smile.gif.

Καλώς σας βρήκα. icon_wave.gif
Εδώ κι ένα χρόνο προσπαθούσαν να με πεισούν να συμμετάσχω στο forum και τελικά τα κατάφεραν! 41.gif
Ελπίζω να τα λέμε συχνα.
Sponge Bob
QUOTE(Live strong @ Oct 13 2006, 06:37 PM) *
Και τα δικά μου τα παιδιά πότε θα τα βλέπω μου λες; w00t.gif

Μην ξεχνάς και τον Μπομπ!!!! 69.gif
Sponge Bob
Να ετοιμάζονται σιγά σιγά τα παϊδάκια!!! 77.gif
dizzy_fingers
Πάει ο Αστέρας παιδιά???? ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
Πάπαλα???
Άχρηστε Μαζαράκη... angry_red.gif (συγνώμη για τη βαριά κουβέντα αλλά μερικά πράγματα να λέγονται..)


QUOTE(Live strong @ Oct 13 2006, 01:00 PM) *
Εμ εσύ που είσαι να σχολιάζουμε παρέα; 65.gif Δεν έχεις εμφανιστεί σε κανένα αγώνα ωραίος admin είσαι κι εσύ 33.gif smile.gif

Τί να κάνω κι εγώ βρε Βιργινία (και Olorin...Βρούτε! 33.gif ) που βρίσκομαι στη μέση όλου αυτού του αχταρμά που γίνεται με τις απεργίες των καθηγητών...θέλω να πάρω το πτυχίο μου κάποια στιγμή. icon_bored.gif
Live strong
QUOTE(dizzy_fingers @ Oct 14 2006, 01:32 AM) *
Πάει ο Αστέρας παιδιά???? ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
Πάπαλα???
Άχρηστε Μαζαράκη... angry_red.gif (συγνώμη για τη βαριά κουβέντα αλλά μερικά πράγματα να λέγονται..)
Τί να κάνω κι εγώ βρε Βιργινία (και Olorin...Βρούτε! 33.gif ) που βρίσκομαι στη μέση όλου αυτού του αχταρμά που γίνεται με τις απεργίες των καθηγητών...θέλω να πάρω το πτυχίο μου κάποια στιγμή. icon_bored.gif


Αστειεύομαι και το ξέρεις!!! biggrin.gif
Καταλαβαίνω ότι τρέχεις και δεν είσαι ο μόνος πίστεψέ με! rolleyes.gif
Ελπίζω μόνο να θυμάσαι κάτι που μου είχες πει για το Νοέμβρη… εγώ περιμένω 45.gif


[quote name='Sponge Bob' date='Oct 13 2006, 08:48 PM' post='38900']
Μην ξεχνάς και τον Μπομπ!!!! 69.gif
[/q

Ποτέ!!! 33.gif smile.gif
leonkalf
QUOTE(Sponge Bob @ Oct 13 2006, 08:52 PM) *
Να ετοιμάζονται σιγά σιγά τα παϊδάκια!!! 77.gif

Άντε,κλείσε τραπέζι και κάνε παραγγελία να έχει μπόλικα!!!

Να δούμε ποιος θα φάει με όρεξη την Πέμπτη το βράδυ..... 39.gif
leonkalf
Άνοιξε η αυλαία του πρωταθλήματος της Γ' ΕΣΚΑΝΑ.

Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής :

Πρωτέας Β.-Πόλις 82-60
Απόλλωνας Αγ. Δημ.- Ν. Πέραμος 62-68
Πήγασος Κορ.- Ιάσωνας Νικ. 82-67
Σούρμενα – Βάρη 56-67
Παννεαπολικός – Θεμιστοκλής 72-78
ΝΕ Μεγαρίδος – Ηλεκτρούπολη αναβ. (θα γίνει Δευτέρα 23/10 21.00)
Φοίνικας Αγ. Σοφ.- Άρης Γλυφ. 75-55

πηγή : sport24
dizzy_fingers
QUOTE(Live_Strong)
Ελπίζω μόνο να θυμάσαι κάτι που μου είχες πει για το Νοέμβρη… εγώ περιμένω

Για τον αγώνα με τις νεανίδες στο Στρέφη? Δεν ήταν Οκτώβρη αυτός?
Live strong
QUOTE(dizzy_fingers @ Oct 16 2006, 08:25 PM) *
Για τον αγώνα με τις νεανίδες στο Στρέφη? Δεν ήταν Οκτώβρη αυτός?



04/11. smile.gif ώρα δε ξέρω ακόμα! rolleyes.gif
leonkalf
Πρεμιέρα και στην Α' ΕΣΚΑΝΑ χθες.

Τα αποτελέσματα:

*ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.- ΑΕΚΤ 59-80(30-42)
Διαιτητές: Ζάγκλης, Θεολόγη
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (Ποτόσογλου): Παπατρέχας 2, Παρασίδης 19(5), Πατέλης 10, Βασιλάκος , Κορωνιός 2, Τζαφέρης 11(2), Δέλλιος 1, Ποτόσογλου 5(1), Κονδύλης 6, Καφαντάρης 3
ΑΕΚΤ (Θεοδώρου, Βαλινδράς): Αμπατζής 2, Γκανής , Μιχαλάς 2, Σιδερίδης 2, Αγαπιάδης 10(1), Τσαουσίδης 27(4), Μαυρουδής , Σκορδίλης 9, Χιώλος , Μαγγωνάκης 28(2)

*ΦΑΡΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ Π. 71-78 (36-38)
Διαιτητές: Σοφιανόπουλος , Γαρδέλης
ΦΑΡΟΣ (Λαρόζας, Τυράσκης): Υφαντής 8, Ζαβός 5, Σαρηγιαννίδης , Βλαχάκης 7(1), Αντιπάτης 7(1), Δαλμυράς 5(1), Γιαννακόπουλος , Καλλέργης 12, Παναγόπουλος 16(1), Παπαδόπουλος , Τζοβάρας 11(1) .
ΦΟΙΝΙΚΑΣ Π. (Μουζάκης, Κατσίγρας ): Αγγελόπουλος 5(1), Ψαρρός 16(2), Γιαννακόπουλος , Φερεντίνος , Ανυφαντής 13, Αγγελίδης, Χιωτάκης 16(1),Μητρέλος 19(3), Κανέλλης 9 .

*ΠΕΡΑ – ΓΛΥΦΑΔΑ 68-70 (36-37)
Διαιτητές: Παπαγιαννόπουλος , Σαραντίδης
ΠΕΡΑ (Τσοσκούνογλου, Σαββάτης ): Κυριακίδης 3(1), Στεφανής , Στεφανίδης 7, Κλωνάτος 5(1), Σιμσιρής 6 , Λυμνίδης, Μανωλάς , Γκογκίτσας 11, Μοδάκης 20(4) ,Φουφουδάκης 16.
ΓΛΥΦΑΔΑ Ε.Σ. (Δεσποτάκης, Καψιμάλης ): Τσιούμας 19(3), Παγώνης 9(1), Μπατσούκας 4, Γκατζός , Κυριαζής 2, Μπίκουλης 6, Σπυριδάκης 14(1), Βαμβακάς 9, Μπελετσιώτης , Μαργαρίτης 7, Σέϊφερ .

*Α.Ε. ΡΕΝΤΗ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 75-64 (39-27)
Διαιτητές: Βαρούχα, Λεοντιάδης
Α.Ε. ΡΕΝΤΗ (Κάσσης): Κρασαδάκης, Δρακόπουλος , Μιχαλόπουλος , Κουκουβάκης 16(3), Μάρρας 5(1)2, Κουφογιάννης 8, Φωστέρης 10, Λαζάρου 10, Παπαστυλιανός 26(1),Ανδρέου .
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ (Παπαδόπουλος, Γρίβας): Στασινόπουλος 4, Καρράς , Μεντζελιώτης 19(1), Αντωνίου 12(1), Καραχάλιος 11(3), Τσολιάκος 11(1), Μπουρβάνης 3, Στεφάνου 4.

*ΑΡΗΣ ΝΙΚ. –ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 75-65 (34-31)
Διαιτητές : Βασάλας, Ζαγοράκης
ΑΡΗΣ ΝΙΚ.(Γκανάς, Ψυχουντάκης) : Κλωνάρας 4,Φωτόπουλος Θ. 15(1), Αλτσαντζής 4, Λυγγερίδης 10, Βαρλάς , Παζιάνος , Γαλίτης 2, Φωτής 6 , Ογεφούγκα 7(1), Τσακαλοφίδης 15(3), Παπαγιαννακόπουλος , Τσελεμπής 12(2)
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλιγκόπουλος, Μανιάτης ): Χαραλαμπίδης 21(2), Καρβούνης 9(1), Καττής 7(1), Στόϊκος 5(1), Κωτσόβολης 4, Τσατσάνης , Φωτόπουλος Μ. 15(1) , Βαμβακάρης 4, Λεγάτος

*ΠΟΡΦΥΡΑΣ –ΠΕΡΑΜΑ 73-60(45-28)
Διαιτητές: Μπίκας , Κουρομιχελάκης
ΠΟΡΦΥΡΑΣ (Μυκονιάτης, Μούρμουρας): Μπαλτσαβιάς 3, Σακαράκης, Μιχάλαρος 8, Πέττας 7, Διαμαντής 23(2), Κουτούκης , Καραχοντζίτης 4, Γρηγοράκης 18(2), Βουτσινάς 8, Παυλόγιαννης 2
ΠΕΡΑΜΑ (Μανδραγός, Βογιατζάκης): Σαλής , Καραβασίλης 8, Μπέσης 5(1), Ντακούλιας 9(1), Μισιακός 2, Μαρίνος 10, Μαργώνης 6, Δαμασιώτης 13(2), Πλατσικούδης 7, Μαγγιώρος Ε. , Γουρνάς .

*ΕΘΝΙΚΟΣ – ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 65-58(43-28)
Διαιτητές: Αγαδάκος, Σταθόπουλος
ΕΘΝΙΚΟΣ (Πεταλάς, Μάρδας) : Παρίσος 10, Κυριακόπουλος 4, Φούκος 1, Χιουτακάκος 26(5) , Παπαδημητρίου, Δρίβας, Παπακωνσταντίνου 20(1), Μακρυγιάννης , Παπασταματίου 4
ΤΡΑΧΩΝΕΣ/ΔΙΑΣ (Χαριτάτος): Φαραώ 7(1), Γιαννακόπουλος 2, Γκανιάτσας , Νύκτας 8(2), Βαρδάλος 8, Θεολόγης 14(4), Πριφτάκης 6, Μούτσιος 13(2), Σερέτης ,Ματιάτος

πηγή : eskana.gr
Sponge Bob
QUOTE(leonkalf @ Oct 16 2006, 02:15 PM) *
Άντε,κλείσε τραπέζι και κάνε παραγγελία να έχει μπόλικα!!!

Να δούμε ποιος θα φάει με όρεξη την Πέμπτη το βράδυ..... 39.gif

Το τραπέζι είναι έτοιμο και ο χασάπης σήμερα σφάζει το αρνί...
-2 μέρες....
Sponge Bob
QUOTE(Live strong @ Oct 12 2006, 05:19 PM) *
Για να είμαι ειλικρινής κι εγώ περιμένω ένα ιδιαίτερο ματς την άλλη εβδομάδα, λες να λέμε το ίδιο; wink.gif

Καλά posts smile.gif

Ελπίζω να μην ξέχασες το ραντεβού μας!!! w00t.gif
Live strong
QUOTE(Sponge Bob @ Oct 17 2006, 02:38 PM) *
Ελπίζω να μην ξέχασες το ραντεβού μας!!! w00t.gif



Τέτοιες συναντήσεις δε χάνονται! Τα είπαμε αυτά! 19.gif
leonkalf
QUOTE(Sponge Bob @ Oct 17 2006, 02:38 PM) *
Ελπίζω να μην ξέχασες το ραντεβού μας!!! w00t.gif



QUOTE(Live strong @ Oct 17 2006, 03:18 PM) *
Τέτοιες συναντήσεις δε χάνονται! Τα είπαμε αυτά! 19.gif


Αυτά είναι.... laugh.gif

Γι'αυτό δε θέλω να φύγω ποτέ από τα γήπεδα!!
Όσο κι αν μεγαλώσω...

Γιατί ο αθλητισμός προσφέρει πολλά πράγματα. Συναισθήματα, παρέες, πλάκες, συγκινήσεις...

Έτσι και μεις μια ωραία παρέα..
Sponge Bob
QUOTE(leonkalf @ Oct 17 2006, 07:14 PM) *
Αυτά είναι.... laugh.gif

Γι'αυτό δε θέλω να φύγω ποτέ από τα γήπεδα!!
Όσο κι αν μεγαλώσω...

Γιατί ο αθλητισμός προσφέρει πολλά πράγματα. Συναισθήματα, παρέες, πλάκες, συγκινήσεις...

Έτσι και μεις μια ωραία παρέα..

Όσοι πιστοί προσέλθετε!

QUOTE(Live strong @ Oct 17 2006, 06:18 PM) *
Τέτοιες συναντήσεις δε χάνονται! Τα είπαμε αυτά! 19.gif

Το κακό είναι κάποιοι θα φύγουν στεναχωρημένοι και πεινασμένοι ενώ άλλοι χαρούμενοι και χορτάτοι!
Live strong
QUOTE(Sponge Bob @ Oct 18 2006, 01:15 PM) *
Όσοι πιστοί προσέλθετε!
Το κακό είναι κάποιοι θα φύγουν στεναχωρημένοι και πεινασμένοι ενώ άλλοι χαρούμενοι και χορτάτοι!



Το θέμα είναι όμως ότι εσύ είτε χαμένος είτε κερδισμένος πάλι νηστικός θα μείνεις!!! 19.gif rolleyes.gif
Sponge Bob
QUOTE(Live strong @ Oct 18 2006, 04:35 PM) *
Το θέμα είναι όμως ότι εσύ είτε χαμένος είτε κερδισμένος πάλι νηστικός θα μείνεις!!! 19.gif rolleyes.gif

Μπορεί να έχω φουσκώσει όμως από τους πόντους που θα έχω βάλει!!! wos_sport3.gif
Live strong
QUOTE(Sponge Bob @ Oct 18 2006, 02:45 PM) *
Μπορεί να έχω φουσκώσει όμως από τους πόντους που θα έχω βάλει!!! wos_sport3.gif


24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 56.gif
Sponge Bob
QUOTE(Live strong @ Oct 18 2006, 05:46 PM) *
24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 56.gif

Μπράβο.... 41.gif
Γέλα τώρα, αλλά γελάει καλύτερα όποιος γελάει τελευταίος! 71.gif
leonkalf
QUOTE(Sponge Bob @ Oct 18 2006, 02:45 PM) *
Μπορεί να έχω φουσκώσει όμως από τους πόντους που θα έχω βάλει!!! wos_sport3.gif

Πολύ ορεξάτο και αποφασισμένο τον βλέπω ..... 17.gif

Θα' χω δύσκολο έργο αύριο μου φαίνεται!!!
Να αρχίσω να σκέφτομαι τρόπους αντιμετώπισης 42.gif , καμιά ιδέα κανείς??

Υ.Γ Πάρε και καμιά σόδα μαζί σου... tongue.gif
Live strong
QUOTE(Sponge Bob @ Oct 18 2006, 02:49 PM) *
Μπράβο.... 41.gif
Γέλα τώρα, αλλά γελάει καλύτερα όποιος γελάει τελευταίος! 71.gif


Δε ξέρω τι λέτε εσείς … icon_bored.gif

Εγώ πάντως θα έχω πολλά να γράψω τη Παρασκευή εφ όλης της ύλης!!! icon_blahblah.gif
Live strong
QUOTE(leonkalf @ Oct 18 2006, 02:53 PM) *
Πολύ ορεξάτο και αποφασισμένο τον βλέπω ..... 17.gif

Θα' χω δύσκολο έργο αύριο μου φαίνεται!!!
Να αρχίσω να σκέφτομαι τρόπους αντιμετώπισης 42.gif , καμιά ιδέα κανείς??

Υ.Γ Πάρε και καμιά σόδα μαζί σου... tongue.gif


blink.gif icon_drunk.gif
Sponge Bob
QUOTE(leonkalf @ Oct 18 2006, 05:53 PM) *
Πολύ ορεξάτο και αποφασισμένο τον βλέπω ..... 17.gif

Θα' χω δύσκολο έργο αύριο μου φαίνεται!!!
Να αρχίσω να σκέφτομαι τρόπους αντιμετώπισης 42.gif , καμιά ιδέα κανείς??

Υ.Γ Πάρε και καμιά σόδα μαζί σου... tongue.gif

Θα την έχω την σόδα μέσα στην τσάντα μου για μετά το μάτς!!! icon_drunk.gif

QUOTE(Live strong @ Oct 18 2006, 06:00 PM) *
Δε ξέρω τι λέτε εσείς … icon_bored.gif

Εγώ πάντως θα έχω πολλά να γράψω τη Παρασκευή εφ όλης της ύλης!!! icon_blahblah.gif

Ελπίζω μόνο να είναι αντικειμενικά αυτά που θα γράψεις... 45.gif
Live strong
Όπως είχα υποσχεθεί χτες πήγα στον αγώνα Αστέρα Αγίου Δημητρίου – Πειραϊκός. Α.Σ.
Νικητής ήταν ο Αστέρας όπως ήταν αναμενόμενο μια και η ομάδα του Πειραϊκού έχει ανύπαρκτο προπονητή και δεν υπήρχε καν σύστημα! 68.gif
Ο leonkalf με 19 πόντους αν όχι πρώτος σκόρερ (δεν έχω δει ακόμα τα αποτελέσματα) σίγουρα μέσα στους πρώτους!!!! 41.gif

Λυπάμαι πολύ Bob... sad.gif
leonkalf
Στην χθεσινή αγωνιστική της Β' κατηγορίας είχαμε τα εξής:

-Τα Μέγαρα πέρασαν με άνεση από τη Νίκαια επικρατώντας με 20π. διαφορά και πήραν ρεβάνς για την ήττα τους στο κύπελλο.
-Ο ΑΟΝΑ κέρδισε γύρω στους 10π. τη Βουλιαγμένη
-Τα Ταταύλα κέρδισαν την Ν.Σμύρνη
-Η Αμφιάλη πέρασε από την Ελευσίνα νικώντας τον ΓΑΣΕ
-Η Ευρυάλη κέρδισε τον Αετό Καλλιθέας
-Ο Αστέρας κέρδισε 70-57 τον Πειραϊκό
-Το παιχνίδι Ακαδημία '89-Δάφνη διακόπηκε λόγω επεισοδίων (νεώτερα για το τι έγινε αργότερα).
goos
2 στα 2 η Αμφιαλη.Αδυναμη η ΓΑΣΕ αλλα πολυ δυνατος ο 1διαιτητης σε ολη την διαρεια του αγωνα(μου διαφευγη το ονομα του).Προσπαθησε
στα τελευταια 3 λεπτα να το γυρισει το ματσακι με 2 τεχνικες ποινες σε παιχτες της Αμφιαλης αλλα δυστυχως δεν τα καταφερε!Ο λογος της τεχνικης ποινης ηταν επειδη του ειπε το playmaker της Αμφιαλης -μου τραβαει την φανελα συνεχεια ο αντιπαλος και η 2 και συνεχομενη γιατι του ειπε αλλος παιχτης της Αμφιαλης -τι δινεις τωρα;Πως γινονται διαιτητες ανθρωποι ασχετοι με το αθλημα δεν μπορω να καταλαβω.Καλη αρχη 41.gif
leonkalf
goos, είσαι κοντά στην Αμφιάλη απ'ότι φαίνεται.
Είσαι παίκτης ή απλά παρακολουθείς?
leonkalf
Αναλυτικά τα αποτελέσματα της αγωνιστικής και οι συνθέσεις των ομάδων :

ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ –ΜΕΓΑΡΑ 61-83 (34-34)

Διαιτητές: Βαρούχα , Λεοντιάδης

ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Σκούφαλος, Σταμπολιάδης): Κανελλάκης 6 , Παπαγιαννίδης 3(1), Ποτήρης 2, Τζώρτζης , Μιχάλης 14, Καρκάνιας 14(3), Τσιμπώνης 2, Μπαρμπαρόσος, Δούμπας 15, Μπάγιας 5.

ΜΕΓΑΡΑ (Μάνταλος, Κουτσούκος): Δεβεζόγλου 10(1), Καραγιάννης 30, Ρουμπελάκης 5, Μαζιώτης 15(2), Αδράμης, Παριανόπουλος 14(2), Λυτόπουλος 6, Μερακλής 3

ΑΟΝΑ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 74-63 ( 34-38 )

Διαιτητές: Σοφιανόπουλος , Σαραντίδης

ΑΟΝΑ (Χαρεράς , Γκαναβίας): Κανελλόπουλος 14(3), Τάσιου , Κουγιούφας 2, Λαγγουράνης 13, Λαγιόπουλος 15, Παπαδημητρίου 4, Μανωλιάδης 11(1), Λουλουδάκης 6, Ψυχογιός , Παπαδόπουλος 9 .

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Μόσχος, Μπαλαής): Βασιλόπουλος 10(1), Μπούτας 2, Λαζαράκος 3(1), Κραψίτης 6(1), Τσιλιβάκος Α. 2, Τσιλιβάκος Δ., Μπουρούσης , Γολικίδης 9, Μπέττας 8(1), Καούστος 8, Παπαδάκης 15(3)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.- ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Α.Σ. 70-57 (40-31)

Διαιτητές: Ζαγοράκης , Τσιλιώνης

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Γιαννικάκης) : Βίλιας 4, Κραβαρίτης, Μακρυδάκης , Σφυρής , Καλφαγιάννης 19(3), Μητρόπουλος 2, Ζιαλιάρης, Μουκοβίνας 10, Χαϊδεμένος 10, Κόντης 15, Κατσαρός 10

ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Α.Σ. (Παπαευθυμίου, Αλεξανδρόπουλος): Ιμπραημάκης , Μούρτζης 14(2), Κιουλάφας 2, Αντωνάκος 6, Σαββίδης 12, Ζερβουλάκος 11(1), Γκιουλιστάνης 1, Μύλλερ , Ξενικάκης 3, Καλογερόγιαννης 4, Αντωνουσάκης 4 .

ΤΑΤΑΥΛΑ –ΑΠΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 74-65 (30-25)

Διαιτητές: Δραμεσιώτης , Μέλης

ΤΑΤΑΥΛΑ (Βρεττός, Πούγγουρας ): Καραπιπέρης 8, Ροδόπουλος , Πλούσσος , Κουζοβουνάς 5, Καραγιαννίδης 26(1), Κορωναίος 2, Γκανιάτσος , Γκόβας 17(3), Φουκαρίδης 4, Παπαγιαννόπουλος 12

ΑΠΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (Αγγελάκης) : Ασημακόπουλος , Πελέκης , Καρανικόλας 3, Ψύχος , Παπαχριστοδούλου , Αποστολόπουλος 21(3), Διαμαντής 18(1), Χρήστου 6, Μπελίτσος 12 , Θεοδώρου 5(1) , Γκούμας .

ΓΑΣΕ/ΔΗΜΗΤΡΑ –ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ 63-67 (34-27)

Διαιτητές: Παραμυθιώτης , Γερουλάνος

ΓΑΣΕ/ΔΗΜΗΤΡΑ (Μαυρογιάννης, Μαρουσόπουλος ): Μπακογιάννης 5(1), Προσελέντης 25(3), Παρμαξίδης 7(1), Νικόλτσος 7(1), Καραλουκάς , Μπρέμπος , Στάθης 9, Αντωνάρας 8, Πέππας 2 .

ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ (Ζαχαράκης, Χασάπης) : Κουκούρης 7(2), Πολυδωράκης 13, Αργυρόπουλος 15(3) , Φουντής 7(1), Κόϊκας 13, Μούρτος , Αθανασόπουλος 8, Παλατιανός 4

ΕΥΡΥΑΛΗ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ. 65-60 (26-29)

Διαιτητές: Θεολόγη , Μαγγωνάκης

ΕΥΡΥΑΛΗ (Βόβορας, Μαρσέλος ): Γεωργούτσος 19, Μανιάτης 9(1), Μπεζαντάκος , Καμπούρης 16(2), Μήτσου 2, Δημητρίου 1, Παπαδόγιαννης 8, Μαστρογιάννης , Λυμπερογιάννης 6(1), Μπογατσιώτης , Βατιμπέλας , Αθανασίου 4

ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σκληρός) : Μπρέγιαννης 5, Κούβακας 4, Καραπετάκος , Μαγγιώρος 1, Αγγέλης , Ζούμας 14, Χνάρης 2, Μαρακάκης 5(1), Οικονόμου 2, Γκιοβάσο 7(1) , Μπουζιάνης 20

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ’89- ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.

Διεκόπη (σκορ 50-44 στο 27΄ ) λόγω επανειλημμένων υβριστικών συνθημάτων από οπαδούς των φιλοξενουμένων κατά των διαιτητών .

Βαθμολογία (σε 2 αγ.) : Εν. Αμφιάλης 4, Μέγαρα 4, Αστέρας Αγ. Δημ. 4, Βουλιαγμένη 3, Αετός Καλλ. 3 , ΑΟΝΑ 3, Ευρυάλη 3 , Ταταύλα 3, Ακαδημία ’89 2(1), Δάγφνη Αγ. Δημ. 2(1) , Πειραϊκός ΑΣ 2 , ΑΠΟ Ν. Σμύρνης 2, ΕΑ Νικαίας 2, ΓΑΣΕ 2 .
*Δεν υπολογίζεται ο διακοπείς αγώνας Ακαδημία ’89 -Δάφνη Αγ. Δημ.

Η ερχόμενη αγωνιστική (26/10): Μέγαρα -ΑΟΝΑ , Βουλιαγμένη -Ακαδημία ’89 , Δάφνη Αγ. Δημ. - Αστέρας Αγ. Δημ., Πειραϊκός Α.Σ. – Ταταύλα, ΑΠΟ Ν. Σμύρνη - ΓΑΣΕ , Εν. Αμφιάλης – Αετός, Ευρυάλη –ΕΑ Νικαίας

πηγή: sport24.gr
goos
QUOTE(leonkalf @ Oct 20 2006, 10:34 PM) *
goos, είσαι κοντά στην Αμφιάλη απ'ότι φαίνεται.
Είσαι παίκτης ή απλά παρακολουθείς?

Ο Γιαννης ειμαι απο την Αμφιαλη Λεωνιδα.Βασικα παιχτης λεω οτι ειμαι αλλα ετσι οπως παω φετος μαλλον παραγοντας θα καταληξω biggrin.gif εχω χασει ολη την προετοιμασια επειδη ειχα ενα προβλημα στο γονατο κ πανω που μπηκα στις προπονησης αρρωστησα κ εμεινα αλλη μια εβδομαδα εξω.που θα παει θα το πετυχω tongue.gif .Ειχα μιλησει κ με τον Αρη πριν λιγο καιρο κ αποτι φενεται εφτιαξε καλη ομαδα.εμεις θελουμε δουλεια ακομα
goos
α και τωρα που το ειδα ,αυτος ο παραμυθιωτης ειναι απαραδεχτος.ολο τουπε ειναι κ μπορει να σου κανει ενα παιχνιδι ανω κατω.παλι καλα που ο ΓΑΣΕ δεν ηταν τιποτα ιδιαιτερο κ την γλυτωσαμε.ας παει να σφυριξει παιδικα κ μινι αν δεν μπορει.ελπιζω να μην τον ξαναδουμε, μακρυα απο εμας .
leonkalf
Γεια σου Γιάννη.
Καλώς ήρθες στο φόρουμ, ελπίζω να συμμετέχεις ενεργά. Να λέμε τα της κατηγορίας μας.

Εύχομαι να ξεπεράσεις τα όποια προβλήματά σου και να επανέλθεις ξανά!
leonkalf
Σε χθεσινοβράδυνα ματς της Α΄ κατηγορίας,

η Προοδευτική κέρδισε άνετα 93-69 τον Ρέντη,

ο Άρης Ν. κέρδισε 1π. εκτός έδρας το Πέραμα σε ένα αλλόκοτο ματς, αφού ο Άρης είχε φτάσει να προηγείται έως και 30π. διαφορά!

ο Πορφύρας πέρασε από τους Τράχωνες.
Sponge Bob
QUOTE(Live strong @ Oct 20 2006, 02:10 PM) *
Όπως είχα υποσχεθεί χτες πήγα στον αγώνα Αστέρα Αγίου Δημητρίου – Πειραϊκός. Α.Σ.
Νικητής ήταν ο Αστέρας όπως ήταν αναμενόμενο μια και η ομάδα του Πειραϊκού έχει ανύπαρκτο προπονητή και δεν υπήρχε καν σύστημα! 68.gif
Ο leonkalf με 19 πόντους αν όχι πρώτος σκόρερ (δεν έχω δει ακόμα τα αποτελέσματα) σίγουρα μέσα στους πρώτους!!!! 41.gif

Λυπάμαι πολύ Bob... sad.gif

Επέστρεψα! icon_wave.gif Δεν ήμουν καλά αυτές τις μέρες. Είχα σαπουνάδα. 17.gif Αλλά ευτυχώς όλα καλά. 18.gif Ελπίζω να επιστρέψω δριμύτερος σύντομα στους αγωνιστικούς χώρους! sport-smiley-017.gif
Ελπίζω το μέλλον να είναι καλύτερο για την ομάδα και το μάτς με τον Αστέρα να ήταν μία κακή παρένθεση.
Το παράπονο μου είναι οτι δεν με έχει πάρει κανείς από την ομάδα να δεί πώς είμαι. sad.gif
Live strong
QUOTE(Sponge Bob @ Oct 24 2006, 02:58 PM) *
Επέστρεψα! icon_wave.gif Δεν ήμουν καλά αυτές τις μέρες. Είχα σαπουνάδα. 17.gif Αλλά ευτυχώς όλα καλά. 18.gif Ελπίζω να επιστρέψω δριμύτερος σύντομα στους αγωνιστικούς χώρους! sport-smiley-017.gif
Ελπίζω το μέλλον να είναι καλύτερο για την ομάδα και το μάτς με τον Αστέρα να ήταν μία κακή παρένθεση.
Το παράπονο μου είναι οτι δεν με έχει πάρει κανείς από την ομάδα να δεί πώς είμαι. sad.gif


Μικρέ μου Bob πόσο λυπάμαι που έπαθες σαπουνάδα… sad.gif
Χρειάζεται μπόλικο καθαρό νερό για να τη ξεπλύνεις και θα φύγει… smile.gif
Μη στεναχωριέσαι που δε σε πήραν από την ομάδα σου να δούνε τι κάνεις, να στεναχωριέσαι για τις βλακείες που κάνουν μέσα στο γήπεδο. Μάλλον δεν έχουν καταλάβει ότι το μπάσκετ είναι ομαδικό άθλημα και όχι ατομικό! Όσο για τον coach, ένα βιβλίο με συστήματα θα ήταν πολύ χρήσιμο. Να του το πάρεις δώρο στη γιορτή του! rolleyes.gif
leonkalf
QUOTE(Live strong @ Oct 24 2006, 04:50 PM) *
Μη στεναχωριέσαι που δε σε πήραν από την ομάδα σου να δούνε τι κάνεις, να στεναχωριέσαι για τις βλακείες που κάνουν μέσα στο γήπεδο.

Διαφωνώ!!
Πιο σημαντικό είναι να ενδιαφέρονται στην ομάδα ο ένας για τον άλλον. Άσε τα συστήματα κλπ, αυτά έρχονται μετά.
Αν η ομάδα είναι ομάδα σε όλα (και στην περίπτωση που αναφέρει ο Bob με τα πρόβλημα που του προέκυψε), μετά έρχεται και το επιθυμητό αποτέλεσμα εντός παρκέ.
Αυτά τα ζητήματα είναι πιο σημαντικά!
Γνώμη μου είναι αυτή και φιλοσοφία μου. Γι΄αυτό και πάντα προσπαθώ -στις ομάδες που είμαι- να φτιάχνω το κλίμα και να υπάρχει ομόνοια και σύμπνοια και μέσα αλλά και έξω από το γήπεδο!

Ναι, Bob να στεναχωριέσαι για το ότι δεν ενδιαφέρθηκαν. Αυτό δείχνει κάτι...

Περαστικά σου, γρήγορη ανάρρωση και σιδερένιος icon_wave.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.