Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
christina n10
QUOTE(bill 7 @ Jan 23 2007, 01:35 PM) *
geia sou leonkalf!!!!piga egw!!!!!kerdise i vari 55-57!!me kala8i 2"prin teleiewsei!!!!ekei perase prwti fora brosta!!!exane se olo to paixnidi!!!!sto imixrono exane 10 pontous enw bre8hke na xanei akoma kai me 17!!
αυτο κα αν ειναι πικρα για τον πρωτεα ,να κερδιζει μεχρι κ 17 και να χανει στο τελος? 68.gif : 68.gif 68.gif τους παιχτες τους ξερεις? ο σφυρης -αν δεν κανω λαθος φοραει το 5-πως πηγε?
bill 7
tous kserw exw paiksei kai stis 2 omades!!
!!!o sfiris ntav o kaluteros tou prwtea!!!!!!padws sto 2 nmixrono den blepotan o prwteas!!!evale 20 povtous kai oi 10 me boles!!aksiosimioto eivai kai oti o prwteas epaikse 40 lepta zwni!!
leonkalf
QUOTE(christina n10 @ Jan 23 2007, 11:37 AM) *
για περα και τραχωνες δεν ξερουμε κατι ?με ποιους επαιζαν και τι εκαναν?καλα βρε πηγες να δεις παιχνιδακι και δεν ενημερωσες shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif

Όχι, για Πέρα και Τράχωνες δεν έχω μάθει.
Οι Τράχωνες λογικά θα έχασαν, έπαιζαν στην ΑΕΚΤ.

Καθώς επέστρεφα από φιλικό για το σπίτι, σταμάτησα στο γήπεδο του Κορυδαλλού και είδα τα τελευταία 7 λεπτά!! Δεν πήγα να δω το παιχνιδάκι!!
leonkalf
QUOTE(bill 7 @ Jan 23 2007, 11:35 AM) *
geia sou leonkalf!!!!piga egw!!!!!kerdise i vari 55-57!!me kala8i 2"prin teleiewsei!!!!ekei perase prwti fora brosta!!!exane se olo to paixnidi!!!!sto imixrono exane 10 pontous enw bre8hke na xanei akoma kai me 17!!

Γεια σου bill 7, καλώς ήρθες στην παρέα μας!!

Ελπίζω να σε "βλέπουμε" τακτικά και εδώ... -όχι μόνο στα γήπεδα- και να διαβάζουμε απόψεις και σχόλιά σου.

Καλά post να έχεις και στα ελληνικά wink.gif
themis7
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΤΟ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΒΑΡΗ ! ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΕΑ! ΕΧΑΣΕ 10 ΒΟΛΕΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ!! ΟΜΩΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΡΟΜΕΡΗ ΣΦΑΓΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΕΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ!!! ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΣΥΜΦΕΡΕ ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΣΕ Η ΒΑΡΗ ΟΜΩΣ ΟΧΙ ΕΤΣΙ!!! ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΔΙΜΟΡΦΩΝΟΥΝ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!
christina n10
καλημερα,
βλεπω η β εσκανα εχει αυριο ντερμπακι και στις πρωτες θεσεις και στην ουρα.

αστερας αγ.δημητριου-απο ν.σμυρνης 3ος με 5ο &
ταταυλα-ενωση αμφιαλης οι ουραγοι.

χωρανε προγνωστικα?
Papaloukas 4 ever
Στον Πρωτέα παίζει ακόμα ο Ρακιντζάκης;
bill 7
QUOTE(Papaloukas 4 ever @ Jan 24 2007, 11:08 AM) *
Στον Πρωτέα παίζει ακόμα ο Ρακιντζάκης;

ναι
Sponge Bob
QUOTE(christina n10 @ Jan 24 2007, 10:48 AM) *
καλημερα,
βλεπω η β εσκανα εχει αυριο ντερμπακι και στις πρωτες θεσεις και στην ουρα.

αστερας αγ.δημητριου-απο ν.σμυρνης 3ος με 5ο &
ταταυλα-ενωση αμφιαλης οι ουραγοι.

χωρανε προγνωστικα?

Αστέρας Αγ. Δημητρίου - ΑΠΟ Νέας Σμύρνης 1 (με μικρή διαφορά)
Ταταύλα - Αμφιάλη 2

και ένα ακόμα προγνωστικό....
Ακαδημία - Πειραϊκος ΑΣ 2.
leonkalf
QUOTE(Sponge Bob @ Jan 24 2007, 01:08 PM) *
Αστέρας Αγ. Δημητρίου - ΑΠΟ Νέας Σμύρνης 1 (με μικρή διαφορά)
Ταταύλα - Αμφιάλη 2

και ένα ακόμα προγνωστικό....
Ακαδημία - Πειραϊκος ΑΣ 2.

Μακάρι, όπως τα λες Bob!!

Άντε, κερδίστε την Ακαδημία να ανασάνετε!! Δεν είναι τίποτα σπουδαίο, και στον α'γύρο τσάμπα χάσατε.
Περιμένω καλή εμφάνιση bball.gif
Live strong
QUOTE(Sponge Bob @ Jan 24 2007, 01:08 PM) *
Αστέρας Αγ. Δημητρίου - ΑΠΟ Νέας Σμύρνης 1 (με μικρή διαφορά)


Κάποιος ακονίζει μαχαίρια απ όσο ξέρω από τον ΑΠΟ… kill.gif
Μμμμ! Ενδιαφέρον θα έχει!!!! jedi.gif smiley.gif
Papaloukas 4 ever
QUOTE(bill 7 @ Jan 24 2007, 02:45 PM) *
ναι


Για δώσε περισσότερες πληροφορίες για αυτόν. Κάπου τον είχα πετύχει και μου είχε φανεί καλός παίκτης
Sponge Bob
QUOTE(leonkalf @ Jan 24 2007, 03:23 PM) *
Μακάρι, όπως τα λες Bob!!

Άντε, κερδίστε την Ακαδημία να ανασάνετε!! Δεν είναι τίποτα σπουδαίο, και στον α'γύρο τσάμπα χάσατε.
Περιμένω καλή εμφάνιση bball.gif

Να ανασάνετε και σείς γιατί είναι μία νίκη πίσω σας. Να μεγαλώσει η διαφορά!
Προσωπικά έχω πάει πολύ καλά στις προπονήσεις την τελευταία βδομάδα. Ελπίζω να πάω και το ίδιο καλά αύριο!
Καλή επιτυχία και σε σένα. Έχεις δύσκολο μάτς.
bill 7
QUOTE(Papaloukas 4 ever @ Jan 24 2007, 02:16 PM) *
Για δώσε περισσότερες πληροφορίες για αυτόν. Κάπου τον είχα πετύχει και μου είχε φανεί καλός παίκτης

Δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο επιθετικα!!πολυ μαχητικος ομως στην αμυνα!Προχθες δεν επαιξε πολυ κανα 10λεπτο!!
leonkalf
QUOTE(Live strong @ Jan 24 2007, 01:35 PM) *
Κάποιος ακονίζει μαχαίρια απ όσο ξέρω από τον ΑΠΟ… kill.gif
Μμμμ! Ενδιαφέρον θα έχει!!!! jedi.gif smiley.gif

Σας περιμένουμε τότε στο γήπεδο, να δείτε αυτό το ενδιαφέρον ματς!!
Όσοι πιστοί προσέλθετε!!
(αυτό ισχύει γενικά)

QUOTE(Sponge Bob @ Jan 24 2007, 02:39 PM) *
Να ανασάνετε και σείς γιατί είναι μία νίκη πίσω σας. Να μεγαλώσει η διαφορά!
Προσωπικά έχω πάει πολύ καλά στις προπονήσεις την τελευταία βδομάδα. Ελπίζω να πάω και το ίδιο καλά αύριο!
Καλή επιτυχία και σε σένα. Έχεις δύσκολο μάτς.

Σωστά τα λες.
Από το πουθενά έχουν βρεθεί στην 4η θέση. Και μεις από δική μας κακή απόδοση (κοιμόμασταν) χάσαμε το μεταξύ μας παιχνίδι.

Φτου φτου μη ματιαστείς!! laugh.gif

Έχω δύσκολο ματς, το ξέρω καλά. Και όπως ξέρεις δεν διανύω την καλύτερή μου περίοδο..
christina n10
QUOTE(leonkalf @ Jan 24 2007, 07:34 PM) *
Σας περιμένουμε τότε στο γήπεδο, να δείτε αυτό το ενδιαφέρον ματς!!
Όσοι πιστοί προσέλθετε!!
(αυτό ισχύει γενικά)
Σωστά τα λες.
Από το πουθενά έχουν βρεθεί στην 4η θέση. Και μεις από δική μας κακή απόδοση (κοιμόμασταν) χάσαμε το μεταξύ μας παιχνίδι.

Φτου φτου μη ματιαστείς!! laugh.gif

Έχω δύσκολο ματς, το ξέρω καλά. Και όπως ξέρεις δεν διανύω την καλύτερή μου περίοδο..
Καλημερα leonkalf,αρχισες τις δικαολογιες για το αν δεν παιξεις καλα ,οτι δεν διανυεις την καλυτερη περιοδο ,για να μην σε κραζουμε μετα???? tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif ελα πλακα κανω.θα ειναι οντως ενδιαφερον παιχνιδακι και λεω να κανω μια βολτουλα προς τα εκει. wink.gif
Sponge Bob
QUOTE(leonkalf @ Jan 24 2007, 07:34 PM) *
Σωστά τα λες.
Από το πουθενά έχουν βρεθεί στην 4η θέση. Και μεις από δική μας κακή απόδοση (κοιμόμασταν) χάσαμε το μεταξύ μας παιχνίδι.

Φτου φτου μη ματιαστείς!! laugh.gif

Έχω δύσκολο ματς, το ξέρω καλά. Και όπως ξέρεις δεν διανύω την καλύτερή μου περίοδο..

Όντως από το πουθενά είναι τέταρτη. Πίστευω οτι θα χάσουν σήμερα. Αρκεί να το εκμεταλλευτείτε εσείς.
Έχω πάντα μαζί μου μία χαντρα για το μάτι από τότε που μου έτυχαν οι αναποδιές! Οπότε ελπίζω να μην ματιαστώ!
Σήμερα μπορεί να είναι η κατάλληλη ευκαιρία να κάνεις μία νέα αρχή και να ξαναβρείς τον εαυτό σου.
Sponge Bob
QUOTE(christina n10 @ Jan 25 2007, 08:49 AM) *
Καλημερα leonkalf,αρχισες τις δικαολογιες για το αν δεν παιξεις καλα ,οτι δεν διανυεις την καλυτερη περιοδο ,για να μην σε κραζουμε μετα???? tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif ελα πλακα κανω.θα ειναι οντως ενδιαφερον παιχνιδακι και λεω να κανω μια βολτουλα προς τα εκει. wink.gif

Με τέτοιο fun club αποκλείεται να έχει κακή απόδοση!
christina n10
QUOTE(Sponge Bob @ Jan 25 2007, 10:32 AM) *
Με τέτοιο fun club αποκλείεται να έχει κακή απόδοση!
Λες,ε?ελπιζω παντως να παει καλα ετσι για να ανεβει και λιγο η ψυχολογια του και οπως πολυ σωστα ειπες και εσυ να κανει μια νεα αρχη... wink.gif wink.gif wink.gif
Εσυ θα κανεις καμια βολτουλα απο το γηπεδο ?
goos
επιτελους νικη!νικησαμε τα ταταυλα 6-7 ποντους.το παιχνιδι κριθηκε στο τελος αφου με δωρακια απο τους διαιτητες τα ταταυλα εφυγαν 7 ποντους στην 4 περιοδο.δεχθηκαμε 4 τεχνικες ποινες κ τελειωσαμε με τον προπονητη μας να αποβαλεται στα τελευταια 7 λεπτα.κακο παιχνιδι γενικα αλλα δεν πειραζει σημασια για εμας ειχε η νικη,αν χαναμε πεφταμε.πιστευω οτι η εικονα της ομαδας στον 2γυρο θα ειναι πολυ καλυτερη στη συνεχεια.γυρισαν παιχτες μας που ειχαν φυγει για διαφορους λογους και πλεων αρχιζει κατι να γινεται.οταν βλεπεις σε μια ομαδα πλεων οτι γινονται προπονησεις με 14ατομα ε δεν μπορει θα φτιαξει το πραγμα εστω κ αργα smile.gif .ελπιζω σε αναλογο αποτελεσμα με τον ΓΑΣΕ τωρα οπως καναμε και στον πρωτο γυρο.
leonkalf
Εμείς χάσαμε από Ν.Σμύρνη εντός έδρας 58-63.
Το ματς ήταν derby στην εξέλιξή του, γύρισαν το ματς από το -10, στα τελευταία λεπτά οι αντίπαλοι έκαναν καλύτερες επιλογές και έφυγαν νικητές.
Μόνο με τον εαυτό μας μπορούμε να τα έχουμε για την κακή μας απόδοση.

Κρίμα, γιατί δεν το πολυευχαριστήθηκα το παιχνίδι και με τέτοια ωραία ατμόσφαιρα που είχε δημιουργηθεί, ήθελα να ήμουν καλύτερος και φυσικά να κερδίζαμε..
Ενώ ένοιωθα ότι ήμουν σε καλή μέρα, δε μου βγήκε τελικά.

Στα υπόλοιπα που έμαθα,

η Ευρυάλη κέρδισε τα Μέγαρα,
η Νίκαια κέρδισε την Βουλιαγμένη σχετικά εύκολα,
ο ΑΟΝΑ κέρδισε 20π. τη Δάφνη
και η Ακαδημία κέρδισε τον Πειραϊκό πολύ εύκολα (περίπου 25π.).
christina n10
καλημερα,το ματσακι αστερας -απο ν.σμυρνης δεν μπορω να πω οτι ηταν καλο,το αντιθετο μαλιστα,πολλα λαθη και απο τις δυο μεριες ,αστοχια,νευρα -το μονο που σου κραταγε το ενδιαφερον ηταν το οτι ηταν ντερμπακι απο αποψη σκορ.η ν.σμυρνη γυρισε το ματσακι γιατι οπως πολυ σωστα προανεφερε ο leonkalf,ηταν πιο συγκεντρωμενοι στο τελος ,και ετσι δεν εκαναν λαθη και ειχαν καλυτερες επιλογες στην επιθεση.


Αυτοι οι ψηλοι σας βρε leonkalf,τι να πω ανοιχτη πληγη.τους εβγαζες μονους με το καλαθι και τα χανανε απο κατω.Αν δεν μπορεις να βαλεις τα ευκολα τι περιμενεις,τις τραβηγμενες προσπαθειες απο την περιφερεια???αν θα μπουν καλα ειναι ,αν δεν μπουν ομως???πολυ απλα χανεις το ματσακι.εσυ ησουν καλος στην αμυνα,στην επιθεση απ εξω ,τα εσπασες,και οι διευσδυσεις που εκανες και εβαλες ηταν σωστες εκτος απο μια που ηταν λιγο τραβηγμενη αλλα σε ηθελε.το μονο μελανο σου σημειο ηταν η μανουρα που πηγες να ξεκινησεις με το 10 αλλα μπραβο στο 10 που δεν ανταπεδωσε οταν τον εσπρωχνες.μπραβο του αυτη ειναι νοοτροπια αθλητη ,δεν ηθελε να το συνεχισει και να κανει κακο στην ομαδα πανω που ειχαν περασει μπροστα.ηξερε να κοντρολαρει τον ευατο του!!! 41.gif 41.gif 41.gif
Sponge Bob
QUOTE(christina n10 @ Jan 25 2007, 10:54 AM) *
Λες,ε?ελπιζω παντως να παει καλα ετσι για να ανεβει και λιγο η ψυχολογια του και οπως πολυ σωστα ειπες και εσυ να κανει μια νεα αρχη... wink.gif wink.gif wink.gif
Εσυ θα κανεις καμια βολτουλα απο το γηπεδο ?

Δύστυχώς δεν μπορούσα να περάσω από το γήπεδο γιατί την ίδια ώρα έπαιζα και γώ αγώνα.
Τελικά ο leonkalf δεν κατάφερε να κάνει την νέα αρχή.
christina n10
Σε ποια ομαδα παιζεις sponge bob?καλυτερα που δεν ηρθες ,ηταν απο τα χειροτερα παιχνιδια που εχω δει στη ζωη μου. 68.gif 68.gif εκνευριστικα οχι τοσο με το αγωνιστκο κομματι αλλα με τις συμπεριφορες καποιων που θελουν να λεγονται"αθλητες".Απιστευτα καραγκιοζιλικια ειδικα απο ενα απο αυτους.απλα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ.
Sponge Bob
Ακαδημία - Πειραϊκος 74-45.
Συνεχίστηκαν οι κακές εμφανίσεις για τον Πειραϊκό. Σοβαρό επιθετικό πρόβλημα για την ομάδα. Με την ήττα αυτή βρίσκεται στην ζώνη του υποβιβασμού μετά και την νίκη της Αμφιάλης. Κάτι πρέπει να γίνει σύντομα στην ομάδα για να αποφύγει τις περιπέτειες. Υλικό υπάρχει, αλλά κάτι λείπει. Πάντα ξεκινάει δυνατά τα μάτς και μετά ξεφουσκώνει. Απογοητεύεται εύκολα. Στο 15' το σκόρ ήταν 15-19 υπέρ του Πειραϊκου και από κει πέρα έκανε ένα 19-0 η Ακαδημία με αποτέλεσμα να τελειώσει το ημίχρονο με σκόρ 34-19! Από κεί και πέρα δεν έκλεισε σε κανένα σημείο η ψαλίδα. Κρίσιμα μάτς τώρα θα είναι με Ταταύλα έξω (16η αγων.), ΓΑΣΕ εντός (17η) και Αμφιάλη εντός (19η). Πάντως με 45 πόντους επίθεση δεν κερδίζεις παιχνίδι και ιδιαίτερα στα Καμίνια.
Η Ακαδημία με την νίκη αυτή και μετά την ήττα του Αστέρα πάει για άνοδο! Αν είναι δυνατόν! Απλά είναι σταθερή σε απόδοση χωρίς να παίζει το σούπερ μπασκετ και εκμεταλλεύται την κακή πορεία και τα στραβοπατήματα των άλλων ομάδων.
Sponge Bob
QUOTE(christina n10 @ Jan 26 2007, 07:33 AM) *
.το μονο μελανο σου σημειο ηταν η μανουρα που πηγες να ξεκινησεις με το 10 αλλα μπραβο στο 10 που δεν ανταπεδωσε οταν τον εσπρωχνες.μπραβο του αυτη ειναι νοοτροπια αθλητη ,δεν ηθελε να το συνεχισει και να κανει κακο στην ομαδα πανω που ειχαν περασει μπροστα.ηξερε να κοντρολαρει τον ευατο του!!! 41.gif 41.gif 41.gif

Τι διαβάζω leonkalf? Πήγες να τσακωθείς με τον Διαμαντή? Τι σου έκανε? Εσύ δεν το συνηθίζεις αυτό.
Sponge Bob
QUOTE(christina n10 @ Jan 26 2007, 10:42 AM) *
Σε ποια ομαδα παιζεις sponge bob?καλυτερα που δεν ηρθες ,ηταν απο τα χειροτερα παιχνιδια που εχω δει στη ζωη μου. 68.gif 68.gif εκνευριστικα οχι τοσο με το αγωνιστκο κομματι αλλα με τις συμπεριφορες καποιων που θελουν να λεγονται"αθλητες".Απιστευτα καραγκιοζιλικια ειδικα απο ενα απο αυτους.απλα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ.

Δεν υπάρχει λόγος για έναν αθλητή να έχει άσχημη συμπεριφορά. Στο κάτω κάτω της γραφής ένα παιχνίδι είναι. Κάποιος θα κερδίσει και κάποιος θα χάσει. Απλά μερικές φορές η ένταση του παιχνιδιού σε κάνει να παρεκτρέπεσαι, αλλά αυτό δεν δικαιολογεί τίποτα.
Ποιός έκανε τα καραγκιοζιλίκια?
Live strong
Τι να πω! Κρίμα και στους δυο σας για την ήττα! Δεν πειράζει.
Leonkalf λες να φταίει που δεν ήμουν εγώ στο γήπεδο;
Συνήθως φέρνω ατυχία στον ΑΠΟ και στο τέλος με κυνηγάει ο coach !
Για να σοβαρευτούμε τώρα, ότι θα ήταν ντέρμπι ήταν γνωστό, τα νεύρα όμως γιατί; Τι έγινε;
Bob, κρίμα τα συστήματα που σας έκανε όλη την εβδομάδα! Όταν σου λέω να αλλάξετε προπονητή δεν μ ακούς! smiley.gif
Sponge Bob
QUOTE(Live strong @ Jan 26 2007, 10:54 AM) *
Τι να πω! Κρίμα και στους δυο σας για την ήττα! Δεν πειράζει.

Πειράζει. Πώς δεν πειράζει...

QUOTE(Live strong @ Jan 26 2007, 10:54 AM) *
Bob, κρίμα τα συστήματα που σας έκανε όλη την εβδομάδα! Όταν σου λέω να αλλάξετε προπονητή δεν μ ακούς! smiley.gif

Όλοι έχουν μερίδιο ευθύνης. Άλλος μεγαλύτερο και άλλος μικρότερο.
Live strong
QUOTE(Sponge Bob @ Jan 26 2007, 08:59 AM) *
Πειράζει. Πώς δεν πειράζει...
Όλοι έχουν μερίδιο ευθύνης. Άλλος μεγαλύτερο και άλλος μικρότερο.


Τι να κάνουμε τώρα! Θα τα βάψουμε μαύρα για την ήττα; Σιγά! Ένα παιχνίδι ήταν. Χάθηκε μια μάχη, όχι ο πόλεμος!
Δε μου λες; Εσύ είχες μερίδιο ευθύνης; Αυτό με νοιάζει εμένα !!!!! blink.gif
leonkalf
QUOTE(Sponge Bob @ Jan 26 2007, 08:48 AM) *
Τι διαβάζω leonkalf? Πήγες να τσακωθείς με τον Διαμαντή? Τι σου έκανε? Εσύ δεν το συνηθίζεις αυτό.

Ας με σεβόταν και μετά ας μην το έπαιζε αθώα περιστερά και δε θα είχε γίνει τίποτα....

QUOTE(Live strong @ Jan 26 2007, 08:54 AM) *
Τι να πω! Κρίμα και στους δυο σας για την ήττα! Δεν πειράζει.
Leonkalf λες να φταίει που δεν ήμουν εγώ στο γήπεδο;
Συνήθως φέρνω ατυχία στον ΑΠΟ και στο τέλος με κυνηγάει ο coach !

Εμ, βέβαια ποιος φταίει? Έκανες την επιλογή σου, ήθελες να έρθει 2 το ματς.
Πλέον, το δείγμα είναι αντιπροσωπευτικό!!
Ήθελες να αποφύγεις το κυνηγητό μάλλον wink.gif
Live strong
QUOTE(leonkalf @ Jan 26 2007, 09:11 AM) *
Ας με σεβόταν και μετά ας μην το έπαιζε αθώα περιστερά και δε θα είχε γίνει τίποτα....
Εμ, βέβαια ποιος φταίει? Έκανες την επιλογή σου, ήθελες να έρθει 2 το ματς.
Πλέον, το δείγμα είναι αντιπροσωπευτικό!!
Ήθελες να αποφύγεις το κυνηγητό μάλλον wink.gif


Δεν ήταν επιλογή μου και το ξέρεις! Σου εξήγησα!
Μη με στεναχωρείς τώρα! Από την άλλη, όταν είσαι στη μέση είναι δύσκολο. Ήθελα κι οι δυο να νικήσετε αλλά αυτό δε γίνεται!!!
Θυμάσαι την άλλη φορά; Χειροκροτούσα και τους δυο και με κοίταζε ο κόσμος λες και ήμουν τρελή! Από τη μια, μπράβο Λεωνίδα και από την άλλη άντε ρε Δημήτρη!
Super θέαμα!!!!! hippy.gif.jpeg
leonkalf
Οκ, οκ μην στεναχωριέσαι!! Κάποιος θα κέρδιζε ούτως ή άλλως.

Ελπίζω να μην ξαναχρειαστεί να βρεθείς στη μέση!! smile.gif Είναι όντως περίεργο wink.gif

Θυμάμαι, θυμάμαι. Καλό αυτό, δίνεις παραδείγματα φιλάθλου 69.gif
christina n10
H live strong,δινει το παραδειγμα του καλου φιλαθλου,ποιος θα δωσει το παραδειγμα του σωστου αθλητη ειναι το θεμα!!!!!
Sponge Bob
QUOTE(Live strong @ Jan 26 2007, 11:11 AM) *
Τι να κάνουμε τώρα! Θα τα βάψουμε μαύρα για την ήττα; Σιγά! Ένα παιχνίδι ήταν. Χάθηκε μια μάχη, όχι ο πόλεμος!

Χάνουμε συνέχεια μάχες χωρίς να το παλέψουμε και έτσι όπως πάει θα χάσουμε και τον πόλεμο!

QUOTE(Live strong @ Jan 26 2007, 11:11 AM) *
Δε μου λες; Εσύ είχες μερίδιο ευθύνης; Αυτό με νοιάζει εμένα !!!!! blink.gif

Σε αυτό το παιχνίδι όχι. Και ένιωθα πολύ καλά και δυνατός. Αλλά δεν είχα συνεχόμενο χρόνο συμμετοχής.
Sponge Bob
QUOTE(leonkalf @ Jan 26 2007, 11:11 AM) *
Ας με σεβόταν και μετά ας μην το έπαιζε αθώα περιστερά και δε θα είχε γίνει τίποτα....

Γιατί, τί έγινε?
Sponge Bob
QUOTE(leonkalf @ Jan 26 2007, 11:29 AM) *
Ελπίζω να μην ξαναχρειαστεί να βρεθείς στη μέση!! smile.gif Είναι όντως περίεργο wink.gif

Και την άλλη βδομάδα θα ήταν στην ίδια θέση, αλλά είναι τυχερή γιατί θα λείπω.
Sponge Bob
QUOTE(christina n10 @ Jan 26 2007, 11:33 AM) *
H live strong,δινει το παραδειγμα του καλου φιλαθλου,ποιος θα δωσει το παραδειγμα του σωστου αθλητη ειναι το θεμα!!!!!

Για ποιόν χτυπάει η καμπάνα???
Live strong
QUOTE(Sponge Bob @ Jan 26 2007, 09:38 AM) *
Και την άλλη βδομάδα θα ήταν στην ίδια θέση, αλλά είναι τυχερή γιατί θα λείπω.


Ακριβώς!!!! ουφ!!! blush.gif smiley.gif
leonkalf
QUOTE(Sponge Bob @ Jan 26 2007, 09:37 AM) *
Γιατί, τί έγινε?

Όχι κάτι σπουδαίο. Απλά, είχαμε μια κοντρίτσα και αυτό ήταν. Μη του δίνουμε τόση σημασία.

QUOTE(Sponge Bob @ Jan 26 2007, 09:38 AM) *
Και την άλλη βδομάδα θα ήταν στην ίδια θέση, αλλά είναι τυχερή γιατί θα λείπω.

Μείον ένας αντίπαλος, αν και θα ήταν καλό να ήσουν παρόν να κοντραριστούμε πάλι.
Μήπως φοβήθηκες το στοίχημα...??? laugh.gif

Τελικά θα λείπει και ο καλός ψηλός σας?? Κάτι τέτοιο έμαθα...
christina n10
Μπα εμφανισθηκες??? tongue.gif tongue.gif χρωστας ενα pm, η κανουμε την παπια!!!!!
leonkalf
7.gif
Κάνουμε και άλλα πράγματα δεσποινίς.... Ποτέ δεν κρύβομαι
christina n10
οταν εννοεις αλλα?γιατι μια φορα μπασκετ δεν παιζεις.... tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
leonkalf
24.gif

Να, αυτά παθαίνω για να μη παίζω καλά... Ας πρόσεχα!!
christina n10
Εμ,τα βλεπεις?και εχεις και την καθε κυρια χριστινα και σε κραζει μετα,οχι αδικα ομως,ετσι? wink.gif wink.gif
Live strong
QUOTE(christina n10 @ Jan 26 2007, 12:26 PM) *
Εμ,τα βλεπεις?και εχεις και την καθε κυρια χριστινα και σε κραζει μετα,οχι αδικα ομως,ετσι? wink.gif wink.gif


Δεν τον έχει δει να παίζει όταν είναι στις καλές του w00t.gif γι αυτό μιλάς!!! wink.gif
leonkalf
Αναλυτικά η 14η αγωνιστική:

*ΕΥΡΥΑΛΗ - ΜΕΓΑΡΑ 71-65(33-40)
ΕΥΡΥΑΛΗ (Βόβορας, Μαρσέλος ): Γεωργούτσος 18, Μανιάτης 5(1), Σκαλίδης 2, Καμπούρης 18(3), Μήτσου , Δημητρίου 4, Μαστρογιάννης , Σκαρίμπας , Βατιμπέλας 3, Μπογατσιώτης 21(2)

ΜΕΓΑΡΑ(Μάνταλος, Κουτσούκος): Δεβεζόγλου 4, Καραγιάννης 12, Ρουμπελάκης 4, Μαζιώτης 14(1), Παριανόπουλος 9(2), Λυτόπουλος 7, Κακαλέτρης 6(2), Μερακλής 9, Δομπρογιάννης

*ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 77-64(37-29)
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Περτέσης , Σκούφαλος): Κανελλάκης 6, Παπαγιαννίδης 5(1), Ντώνη, Νικολόπουλος 2, Τζώρτζης 18(4), Μιχάλης 15(1), Καρκάνιας 2, Τσιμπώνης 5, Μπαρμπαρόσος 10 , Μπάγιας 12(1), Μαυρίδης , Παπαγεωργίου 1.

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Φέρτης , Μπαλαής): Βασιλόπουλος 8, Μπούτας 14, Λαζαράκος 13, Καλεμτζάκης 15, Τσιλιβάκος Α. , Γολικίδης 6, Μπέττας 8, Καούστος

*ΑΟΝΑ – ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜ. 78-53(29-25)
ΑΟΝΑ (Χαρεράς , Γκαναβίας): Κουνενής , Κουγιούφας , Μπάρλας 1, Λαγγουράνης 22(2), Λαγιόπουλος 13, Παπαδημητρίου 11, Μανωλιάδης 11(1), Λουλουδάκης 6, Ψυχογιός 4, Παπαδόπουλος 10, Χατζηρόδος .

ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Περαντωνάκης): Χαλκιαδάκης 6, Καρατζάς 14, Τσαρτσάνι , Κουμπής 5, Γαλαράς 11(1), Αναστασάκης , Τυροκόμος 3(1), Πετράκης, Κουσάνης , Μπιλικαίδης 11(2)

*ΑΚΑΔΗΜΙΑ’89 - ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 74-45 (34-19)
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ’89 (Ρουμελιώτης , Ρεπαντάς): Λαυρέντζος 7, Χριστόπουλος 14(2), Γιαννόπουλος 6, Μπάστας 8(1), Δακουτρός 27(3) , Μακρής, Ντρες 3(1), Τάγκας , Σαραντινάκης 9(1), Γιαννακός, Σπανίδης

ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Α.Σ. (Παπαευθυμίου, Αλεξανδρόπουλος): Ιμπραημάκης 2, Κιουλάφας 2, Σαββίδης 5(1), Γκιουλιστάνης 8, Μύλλερ 3(1), Ξενικάκης 10, Καλογερόγιαννης 13, Σταματόπουλος, Αντωνουσάκης , Ζερβουλάκος 2 .

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. – ΑΠΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 58-63 (30-23)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Γιαννικάκης) : Βίλιας 11(2) , Μακρυδάκης 2, Καλφαγιάννης 11, Μητρόπουλος 3(1), Μουκοβίνας 10(2), Χαϊδεμένος 9 , Κόντης 7(1) , Κατσαρός 5, Γόντικας

ΑΠΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (Αγγελάκης) : Πελέκης 12, Καρανικόλας , Ρένεσης 16(3), Παπαχριστοδούλου 5, Αποστολόπουλος 1, Διαμαντής 14, Χρήστο, Μπελίτσος 10, Θεοδώρου 5(1), Ασημακόπουλος , Τοπαλίδης, Ωστιν

ΤΑΤΑΥΛΑ – ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ 63-70(25-30)
ΤΑΤΑΥΛΑ (Βρεττός, Πούγγουρας ): Καραπιπέρης 5(1), Ροδόπουλος 4, Πλούσσος 5, Κουζοβουνάς , Κορωναίος, Γκανιάτσος 6,Καραγιαννίδης 17(1) Γκόβας 20(1) , Φουκαρίδης 4, Τζιάνος 2 .

ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ (Ζαχαράκης) : Κουκούρης 13(1), Πολυδωράκης 12, Αργυρόπουλος 6(1), Καρατσόλης 10(1), Μπουρβάνης 2, Φουντής 4, Σακκάς 2, Ηλιαδάκης 7, Παλατιανός 9, Μουργκής 5(1), Κουτήρης

*ΓΑΣΕ/ΔΗΜΗΤΡΑ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ. 30-61 (09-29)
ΓΑΣΕ/ΔΗΜΗΤΡΑ (Μαυρογιάννης, Μαρουσόπουλος): Μπακογιάννης 6(2), Παρμαξίδης 7, Μπούτσικος , Λεβέντης 2, Μέμεζας 2 , Νικόλτσος 5, Καραλουκάς, Στάθης 8 .

ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σκληρός) : Μπρέγιαννης 10, Κούβακας , Μαγγιώρος, Αγγέλης , Γκούρας 5(1) , Χνάρης 6, Μαρακάκης 3(1), Οικονόμου 20, Σουφλερός , Τρουλάκης , Γκιοβάσο 14, Μπουζιάνης 3(1).

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (14 ΑΓ.)
1.Αετός 25(11-3),
- Μέγαρα 25(11-3)
3.Ακαδημία 23(9-5)
- Αστέρας 23(9-5)
5.Ν. Σμύρνη 22(8-6)
- ΑΟΝΑ 22(8-6),
- Ευρυάλη 22(8-6)
- ΕΑ Νικαίας 22(8-6)
9.ΓΑΣΕ 20(6-8)
10.Βουλιαγμένη 19(5-9)
11.Πειραϊκός ΑΣ 18(4-10)
- Αμφιάλη 18(4-10)
13.Δάφνη 17(4-10)
- Ταταύλα 17(3-11)
*Η Δάφνη Αγ. Δημ. έχει ένα μηδενισμό
crazzy
Φίλε leonkalf απ΄οτι βλέπω στα posts σε θεωρούν καλό παίχτη. Έχεις παίξει σε κατηγορία της ΕΣΚΑ γιατί νομίζω πως υπάρχει τεράστια διαφορά ΜΕΤΑΞΥ των 2 κατηγοριών.
leonkalf
Όχι φίλε crazzy, ΕΣΚΑ δεν έχω παίξει. Μόνο ΕΣΚΑΝΑ.

ΕΣΚΑ δεν έχω δει πολλά ματς όλα αυτά τα χρόνια και δεν νομίζω ότι μπορώ να συγκρίνω.
Το έχω ακούσει από όλους όμως ότι στην ΕΣΚΑ είναι πιο δύσκολα τα πρωταθλήματα.
goos
υπαρχει φιλε διαφορα αλλα οχι κ τεραστια.οι εσκα εχει καλυτερες ομαδες κ παιχτες αλλα οχι κ τεραστια!εμενα οι ομαδα μου ειναι στις τελευταιες θεσεις κ παλευει να σωθει οποτε δεν ειναι απο τις καλες.ομως σε ενα φιλικο που παιξαμε με τον αθηναικο ο οποιος ειναι β'εσκα στο γηπεδο του ,με μια ομαδα που τοτε τουλαχιστων(τωρα δεν ξερω)ηταν στις πρωτες θεσεις αποτι μας ελεγαν τα παιδια εκει κ ειχε ενα υλικο που δεν εχουν σηγουρα οι ομαδες τις β'εσκανα τουσ νικησαμε ευκολα.ο αθηναικος ο οποιος ειχε 3 παιδια περιπου στο 2.05 κ πανω κ ηταν πληρης σε ολες τις θεσεις κ εμεις που πηγαμε 7 παιχτες με ψηλοτερο απο εμας εμενα που ειμαι 1.87!οποτε ναι εχει διαφορα σε υψη , σε ποσοτητα παιχτων ,σε ομαδες που εχουν μεγαλυτερη οικονομικη ανεση ακομα κ σε ποιοτητα παιχτων αλλα οχι κ τεραστια
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.