Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
leonkalf
Τα χθεσινά αποτελέσματα της Α'

ΑΕΚΤ- ΕΘΝΙΚΟΣ 68-58 (41-24)
ΓΛΥΦΑΔΑ – ΦΑΡΟΣ 87-74 (73-73)(41-41)
ΦΟΙΝΙΚΑΣ Π. – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. 65-57 (31-32)
ΤΡΑΧΩΝΕΣ/ΔΙΑΣ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ 48-60 (14-31)
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΕ ΡΕΝΤΗ 93-69 (42-38)
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ –ΠΕΡΑ 56-51 (20-27)
ΠΕΡΑΜΑ – ΑΡΗΣ ΝΙΚ. 74-75 (32-48)
Live strong
QUOTE(leonkalf @ Oct 24 2006, 05:41 PM) *
Διαφωνώ!!
Πιο σημαντικό είναι να ενδιαφέρονται στην ομάδα ο ένας για τον άλλον. Άσε τα συστήματα κλπ, αυτά έρχονται μετά.
Αν η ομάδα είναι ομάδα σε όλα (και στην περίπτωση που αναφέρει ο Bob με τα πρόβλημα που του προέκυψε), μετά έρχεται και το επιθυμητό αποτέλεσμα εντός παρκέ.
Αυτά τα ζητήματα είναι πιο σημαντικά!
Γνώμη μου είναι αυτή και φιλοσοφία μου. Γι΄αυτό και πάντα προσπαθώ -στις ομάδες που είμαι- να φτιάχνω το κλίμα και να υπάρχει ομόνοια και σύμπνοια και μέσα αλλά και έξω από το γήπεδο!

Ναι, Bob να στεναχωριέσαι για το ότι δεν ενδιαφέρθηκαν. Αυτό δείχνει κάτι...

Περαστικά σου, γρήγορη ανάρρωση και σιδερένιος icon_wave.gif


Δε διαφωνώ με τη φιλοσοφία σου αλλά να ξέρεις το φαινόμενο αυτό δεν είναι ο κανόνας στις ομάδες μα η εξαίρεση… κρίμα βέβαια, δυστυχώς όμως, έτσι είναι! sad.gif
Ο καθένας κοιτάζει τον εαυτό του. Το παράπονο αυτό το έχω ακούσει αρκετές φορές από διάφορα στόματα. Αρσενικά και θηλυκά. Μικρά και μεγάλα σε ηλικία. 68.gif
Οπότε γιατί να στεναχωρηθεί; η φιλία και η συναδερφικότητα είναι πράγμα ιερό, κάποιοι το ξέρουν, κάποιοι όχι. Όταν το μάθουν όλοι ίσως τα πράγματα να γίνουν καλύτερα σε πολλούς τομείς! cool.gif
leonkalf
E, τότε προτιμώ να είμαι στις εξαιρέσεις. Ξέρω τι εννοείς.
Μακριά από μένα τέτοιες καταστάσεις. Με αηδιάζουν και είμαι ευχαριστημένος που δεν τις έχω συναντήσει (τουλάχιστον όχι σε βαθμό που να υπάρχει πρόβλημα).

Αποτελεί πάντα κριτήριό μου να ξέρω (στο περίπου) τι παίζει σε κάθε ομάδα, ποιοι θα είναι συμπαίκτες, ο προπονητής κλπ.
Προτιμώ χίλιες φορές να βρίσκω καλό κλίμα, παρά άλλα αγαθά.... που ίσως είναι πρόσκαιρα.

Και ήταν και ο κύριος λόγος που φέτος παρέμεινα στην ομάδα (παρ'όλο ότι υπήρχαν κάποιες σειρήνες), η σχέση που έχω αναπτύξει με τα παιδιά και το δέσιμο που υπάρχει.

Άλλωστε αυτό μένει μετά τα όσα πετυχαίνουμε εντός των 4 γραμμών. Οι φιλίες και οι παρέες που αναπτύσουμε και που μένουν ως παρακαταθήκη και για το μέλλον.

Εγώ, τουλάχιστον, έχω κερδίσει πολλούς φίλους απ'όσες ομάδες πέρασα. Οι οποίοι δεν ήταν προσωρινοί (όσο διαρκεί μια αγωνιστική περίοδος), αλλά έχουν μείνει φίλοι. Και αισθάνομαι τυχερός γι'αυτό.
themis7
QUOTE(leonkalf @ Oct 25 2006, 02:48 PM) *
E, τότε προτιμώ να είμαι στις εξαιρέσεις. Ξέρω τι εννοείς.
Μακριά από μένα τέτοιες καταστάσεις. Με αηδιάζουν και είμαι ευχαριστημένος που δεν τις έχω συναντήσει (τουλάχιστον όχι σε βαθμό που να υπάρχει πρόβλημα).

Αποτελεί πάντα κριτήριό μου να ξέρω (στο περίπου) τι παίζει σε κάθε ομάδα, ποιοι θα είναι συμπαίκτες, ο προπονητής κλπ.
Προτιμώ χίλιες φορές να βρίσκω καλό κλίμα, παρά άλλα αγαθά.... που ίσως είναι πρόσκαιρα.

Και ήταν και ο κύριος λόγος που φέτος παρέμεινα στην ομάδα (παρ'όλο ότι υπήρχαν κάποιες σειρήνες), η σχέση που έχω αναπτύξει με τα παιδιά και το δέσιμο που υπάρχει.

Άλλωστε αυτό μένει μετά τα όσα πετυχαίνουμε εντός των 4 γραμμών. Οι φιλίες και οι παρέες που αναπτύσουμε και που μένουν ως παρακαταθήκη και για το μέλλον.

Εγώ, τουλάχιστον, έχω κερδίσει πολλούς φίλους απ'όσες ομάδες πέρασα. Οι οποίοι δεν ήταν προσωρινοί (όσο διαρκεί μια αγωνιστική περίοδος), αλλά έχουν μείνει φίλοι. Και αισθάνομαι τυχερός γι'αυτό.


ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ !!!!!!! ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ Γ ΕΣΚΑΝΑ !!!!!!!!!! ΟΥΤΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΥΤΕ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΟΥΤΕ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ!!!!!!!
leonkalf
QUOTE(themis7 @ Oct 25 2006, 01:03 PM) *
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ !!!!!!! ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ Γ ΕΣΚΑΝΑ !!!!!!!!!! ΟΥΤΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΥΤΕ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΟΥΤΕ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ!!!!!!!

Γεια σου Θέμη, καλησπέρα.

Ασχολείσαι με την Γ'? Αν ναι, μπορείς να βάζεις πληροφορίες της κατηγορίας.

Να δούμε και πόσοι ενδιαφέρονται από εδώ μέσα για τα της Εσκανά. Από όλες τις κατηγορίες.

Όσοι ασχολείστε δείξτε ενδιαφέρον και ποστάρετε!!

Μη τα γράφω για να τα βλέπουμε μόνο μερικοί, άλλωστε δεν είναι εδώ δημοσιογραφικό-ενημερωτικό site που κάποιοι γράφουν στάνταρ. Ότι ξέρει ο καθένας γράφει για να ενημερωνόμαστε και οι υπόλοιποι.
Αν δεν υπάρχει συμμετοχή, δεν μπορεί να εξελίσσεται η κουβέντα, να γράφονται εντυπώσεις κλπ.

Παίζεις σε κάποια ομάδα? Αν ναι, σε ποια?
themis7
[quote name='leonkalf' date='Oct 25 2006, 04:42 PM' post='40800']
Γεια σου Θέμη, καλησπέρα.

Ασχολείσαι με την Γ'? Αν ναι, μπορείς να βάζεις πληροφορίες της κατηγορίας.

Να δούμε και πόσοι ενδιαφέρονται από εδώ μέσα για τα της Εσκανά. Από όλες τις κατηγορίες.

Όσοι ασχολείστε δείξτε ενδιαφέρον και ποστάρετε!!

Μη τα γράφω για να τα βλέπουμε μόνο μερικοί, άλλωστε δεν είναι εδώ δημοσιογραφικό-ενημερωτικό site που κάποιοι γράφουν στάνταρ. Ότι ξέρει ο καθένας γράφει για να ενημερωνόμαστε και οι υπόλοιποι.
Αν δεν υπάρχει συμμετοχή, δεν μπορεί να εξελίσσεται η κουβέντα, να γράφονται εντυπώσεις κλπ.

Παίζεις σε κάποια ομάδα? Αν ναι, σε ποια?
[/quote

ΠΑΙΖΑΜΕ ΠΑΡΕΑ ΣΤΟΝ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ!!!!!!!! ΒΑΓΓΕΛΗ ΜΕ ΛΕΝΕ !!!!! ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΗ ΣΤΟΝ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΩΣ ΠΑΙΧΤΗΣ!!!! ΦΕΤΟΣ ΑΝΕΒΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΙΚΟΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΖΗΤΗΣΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ!!!
leonkalf
Γεια σου Βαγγέλη. Άκυρο το Θέμης που έγραψα πριν smile.gif

Φέτος τι αρμοδιότητες έχεις στην ομάδα?
Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για την φετινή ομάδα. Θα τα πάτε καλά απ' ότι φαίνεται!! Μπράβο.

Ξέρω αρκετά πράγματα για την κατηγορία.
Την Παρασκευή θα έρθω να σας δω στο ματς με Πήγασο.
Θα τα πούμε από κοντά. Θα με δεις στην εξέδρα, έλα να με βρεις να μιλήσουμε.

Θα λέμε και για την Γ΄, αρκεί να υπάρχει ενδιαφέρον. Ενεργοποιήσου και συ εδώ, να έχουμε να λέμε.

Μην κρύβεστε, όσοι μπαίνετε και απλώς διαβάζετε. Να δηλώνετε παρών συμμετέχοντας!!!!
themis7
QUOTE(leonkalf @ Oct 25 2006, 05:26 PM) *
Γεια σου Βαγγέλη. Άκυρο το Θέμης που έγραψα πριν smile.gif

Φέτος τι αρμοδιότητες έχεις στην ομάδα?
Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για την φετινή ομάδα. Θα τα πάτε καλά απ' ότι φαίνεται!! Μπράβο.

Ξέρω αρκετά πράγματα για την κατηγορία.
Την Παρασκευή θα έρθω να σας δω στο ματς με Πήγασο.
Θα τα πούμε από κοντά. Θα με δεις στην εξέδρα, έλα να με βρεις να μιλήσουμε.

Θα λέμε και για την Γ΄, αρκεί να υπάρχει ενδιαφέρον. Ενεργοποιήσου και συ εδώ, να έχουμε να λέμε.

Μην κρύβεστε, όσοι μπαίνετε και απλώς διαβάζετε. Να δηλώνετε παρών συμμετέχοντας!!!!

ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ!!!!!
ΕΓΩ ΕΝΙΣΧΥΩ ΚΥΡΙΩΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ!!!
ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ !!
ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΗΓΑΣΟ !!!
ΞΕΡΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ???
leonkalf
Από πέρυσι και δεν συμμετέχεις ε? Κακώς...

Παράγοντας? Και ισχυρός οικονομικά? Μπράβο, εύχομαι να πας καλά και σε αυτόν τον τομέα!!

Για τον Πήγασο ξέρω πολλά, αλλά τώρα δε μπορώ να σου πω! tongue.gif Παίζουν φίλοι μου εκεί ...
Πρέπει να οργανωθείτε και στο θέμα scouting.... smile.gif

Θα είναι καλό ματς πιστεύω. Θεωρείστε από τις καλές ομάδες της κατηγορίας που θα χτυπήσουν τις πάνω θέσεις.

Τώρα που το σκέφτομαι, Παρασκευή θα είναι οι Harlems στο ΟΑΚΑ. Τι να προτιμήσω?? 39.gif

Υ.Γ Όταν απαντάς σε post που βρίσκεται ακριβώς από πάνω δεν χρειάζεται να κάνεις quote,
κάνε απλά Add Reply
themis7
ΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!!!!!!! ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!!!!!!
ΕΜΕΙΣ ΤΩΡΑ ΟΡΓΑΝΟΝΩΜΑΣΤΕ ΣΕ ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! ΑΦΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ!!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ!!! ΘΕΛΟΥΜΕ ΛΙΓΗ ΤΥΧΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ !!!
leonkalf
Το ξέρω ότι δεν υπάρχουν πολλοί άνθρωποι. Είναι πληγή αυτό.
Πρέπει νέοι άνθρωποι με όρεξη, σαν εσένα, να ασχοληθούν.

Εύχομαι να πάτε καλά και να οργανωθείτε καλά. Είναι σημαντικό να μπουν σωστές βάσεις και να μαζέψεις και άλλους γύρω σου να βοηθήσουν.
Καλή αρχή στην προσπάθεια που κάνετε.

Ποιον έχετε φέτος προπονητή?
Είχα γράψει για κάποιες μεταγραφές που είχα μάθει ότι κάνατε το καλοκαίρι. Δεν ξέρω αν πήρατε κι άλλους.

Ελπίζω να τα πούμε από κοντά την Παρασκευή.
Έχουμε και μεις ντέρμπι αύριο (και μάλιστα τοπικό).

Y.Γ. Επίσης μην γράφεις με κεφαλαία. Είναι κουραστικά και είναι σαν να φωνάζεις!!!!!

CU icon_wave.gif
goos
και εγω ξερω πολλα για τον πηγασο αλλα παλι δεν μπορω να πω γιατι κ εγω εχω μερικουσ φιλους εκει!εχω δει κ τα 2 παιχνιδια του θεμιστοκλη κ οντως φετος εχει καλη ομαδα κ πιστευω οτι θα ειναι σηγουρα μεσα στην 3αδα αν
μεινουν ενωμενοι.βεβαια στο τελυταιο ειμαι λιγο επιφυλαχτικος γιατι μπορει να ειναι καλοι παιχτες αλλα με 6 ατομα δεν μπορεις να βγαλεις μια χρονια.ο κοουτσ αν κ εχει ατομα βαζει συνεχεια 6 ατομα κ δεν εμπιστευεται τα αλλα παιδια,που στο κατω κατω αυτοι πηγαν την ομαδα στην Γ' κ αυτοι την πονανε.το να παρεις 5 μισθοφορους κ να πας στην β' ειναι το πιο ευκολο το θεμα ειναι για ποσο μπορεις να το κανεις αυτο.χωρις να εχεις παιχτεσ απο την ομαδα σου δεν μπορεισ να κανεισ κ πολλα πραγματα .κ απο τι ξερω κ η ακαδημιες της ομαδας ειναι σε κακο επιπεδο οποτε δεν βλεπω να υπαρχει μελλον.
Sponge Bob
Σήμερα περιμένω τηλέφωνο από την ομάδα.... για να τους δώσω τις εμφανίσεις!!!! ohmy.gif
Sponge Bob
QUOTE(leonkalf @ Oct 25 2006, 06:53 PM) *
Τώρα που το σκέφτομαι, Παρασκευή θα είναι οι Harlems στο ΟΑΚΑ. Τι να προτιμήσω?? 39.gif

Τι ώρα είναι οι Harlems στο ΟΑΚΑ?
Ξέρεις κάτι σχετικά με προπώληση εισητηρίων?
Έχω να τους δω από μικρό παιδί!
Sponge Bob
QUOTE(goos @ Oct 26 2006, 05:10 AM) *
και εγω ξερω πολλα για τον πηγασο αλλα παλι δεν μπορω να πω γιατι κ εγω εχω μερικουσ φιλους εκει!εχω δει κ τα 2 παιχνιδια του θεμιστοκλη κ οντως φετος εχει καλη ομαδα κ πιστευω οτι θα ειναι σηγουρα μεσα στην 3αδα αν
μεινουν ενωμενοι.βεβαια στο τελυταιο ειμαι λιγο επιφυλαχτικος γιατι μπορει να ειναι καλοι παιχτες αλλα με 6 ατομα δεν μπορεις να βγαλεις μια χρονια.ο κοουτσ αν κ εχει ατομα βαζει συνεχεια 6 ατομα κ δεν εμπιστευεται τα αλλα παιδια,που στο κατω κατω αυτοι πηγαν την ομαδα στην Γ' κ αυτοι την πονανε.το να παρεις 5 μισθοφορους κ να πας στην β' ειναι το πιο ευκολο το θεμα ειναι για ποσο μπορεις να το κανεις αυτο.χωρις να εχεις παιχτεσ απο την ομαδα σου δεν μπορεισ να κανεισ κ πολλα πραγματα .κ απο τι ξερω κ η ακαδημιες της ομαδας ειναι σε κακο επιπεδο οποτε δεν βλεπω να υπαρχει μελλον.

Πολλοί το κάνουν όμως αυτό και στην συνέχεια έρχεται η καταστροφή.
Ιδιαίτερα όταν στερεψει το σακούλι με τα λεφτά!
Το εχώ δεί να γίνεται με τα ίδια μου τα μάτια.
Και ξαφνικά τότε θυμούνται τους παλιούς...
goos
μακαρι να γινει αυτο που λες φιλε κ να αρχισει τωρα να οργανωθει η ομαδα αλλα παντα να κοιτας της ακαδημιες.εκει ειναι ολοι η ουσια κ το μελλον.εξαλλου ερασιτεχνικες κατηγοριες ειναι το νοημα ειναι να βγαζεις παιχτες.κ μην ξεχνας οτι πριν καποια χρονια ο θεμιστοκλης ηταν γ΄ εθνικη κ λογο το οτι υπηρχε κακοδιαχειρηση κ τελειωσε η τρελλα του προεδρου που εβαζε τα λεφτα η ομαδα εφτασε να παιζει δ'εσκανα.
leonkalf
QUOTE(Sponge Bob @ Oct 26 2006, 02:13 AM) *
Σήμερα περιμένω τηλέφωνο από την ομάδα.... για να τους δώσω τις εμφανίσεις!!!! ohmy.gif

Αν δεν πας να δεις το παιχνίδι το δικό σας, έλα να δεις εμένα. Θα έχει ενδιαφέρον το τοπικό ντέρμπι.
Υπάρχει κόντρα και αναμένω με ενδιαφέρον τη "μάχη" shot.gif

QUOTE(Sponge Bob @ Oct 26 2006, 02:19 AM) *
Τι ώρα είναι οι Harlems στο ΟΑΚΑ?
Ξέρεις κάτι σχετικά με προπώληση εισητηρίων?
Έχω να τους δω από μικρό παιδί!

Τετάρτη, Πέμπτη και Παρασκευή δίνουν παραστάσεις στην Αττική.
Τετάρτη Λιόσια, Πέμπτη Περιστέρι και Παρασκευή ΟΑΚΑ.
Γενική είσοδος 20€, δεν ξέρω για προπόληση.
Μπορείς να βρεις περισσότερες πληροφορίες σε κάποιο site.


Χρόνια Πολλά .... Bob

Πολύχρονος με υγεία πάνω απ'όλα. Οι επιθυμίες σου να γίνουν πραγματικότητα!!
Και του χρόνου!
leonkalf
QUOTE(Sponge Bob @ Oct 26 2006, 02:25 AM) *
Πολλοί το κάνουν όμως αυτό και στην συνέχεια έρχεται η καταστροφή.
Ιδιαίτερα όταν στερεψει το σακούλι με τα λεφτά!
Το εχώ δεί να γίνεται με τα ίδια μου τα μάτια.
Και ξαφνικά τότε θυμούνται τους παλιούς...

Επιστροφή στη .... φύση τότε.

Όποιος δεν έχει μυαλό και είναι νεόπλουτος, αυτά παθαίνει.
Η αλαζωνεία βλάπτει!


QUOTE(goos @ Oct 26 2006, 02:38 AM) *
μακαρι να γινει αυτο που λες φιλε κ να αρχισει τωρα να οργανωθει η ομαδα αλλα παντα να κοιτας της ακαδημιες.εκει ειναι ολοι η ουσια κ το μελλον.εξαλλου ερασιτεχνικες κατηγοριες ειναι το νοημα ειναι να βγαζεις παιχτες.κ μην ξεχνας οτι πριν καποια χρονια ο θεμιστοκλης ηταν γ΄ εθνικη κ λογο το οτι υπηρχε κακοδιαχειρηση κ τελειωσε η τρελλα του προεδρου που εβαζε τα λεφτα η ομαδα εφτασε να παιζει δ'εσκανα.

Συμφωνώ.
Χρειάζεται να υπάρχει σύνεση, λογική και πλάνο.
Όχι έπαρση και αλαζωνεία. Οι πρόσκαιρες επιτυχίες δεν πρέπει να θολώνουν το μυαλό!
Sponge Bob
Ευχαριστώ για τις ευχές. Γεράσαμε.....

Αν δεν πάω για κανά εορταστικό παϊδάκι θα έρθω στο μάτς. Στο δικό μας δεν πάω γιατί τα έχω πάρει με την συμπεριφορά του συλλόγου σε αυτή την δύσκολη στιγμή σαπουνάδας! Θα κατασκοπεύσω και την Δάφνη που θα είναι και αντιπαλός μας στο προσεχές μέλλον.

Αν ενδιαφέρεσαι για Harlems ενημέρωσε.

Άντε και του χρόνου. Πάω να πιώ κάτι για να το γιορτάσω... icon_drunk.gif
Sponge Bob
QUOTE(goos @ Oct 26 2006, 05:38 AM) *
μακαρι να γινει αυτο που λες φιλε κ να αρχισει τωρα να οργανωθει η ομαδα αλλα παντα να κοιτας της ακαδημιες.εκει ειναι ολοι η ουσια κ το μελλον.εξαλλου ερασιτεχνικες κατηγοριες ειναι το νοημα ειναι να βγαζεις παιχτες.κ μην ξεχνας οτι πριν καποια χρονια ο θεμιστοκλης ηταν γ΄ εθνικη κ λογο το οτι υπηρχε κακοδιαχειρηση κ τελειωσε η τρελλα του προεδρου που εβαζε τα λεφτα η ομαδα εφτασε να παιζει δ'εσκανα.

Φοβάμαι μήπως γίνει κάτι τέτοιο και πάλι φέτος. Έπαιξα ένα φιλικό απέναντι σας φέτος και είδα πολλούς μισθοφόρους στην ομάδα. Δεν λέω, το υλικό καλό, αλλά τι γίνεται του χρόνου, αν δεν υπάρχουν τα λεφτά, είτε ανέβει είτε δεν ανέβει η ομάδα?
Sponge Bob
QUOTE(Live strong @ Oct 24 2006, 07:50 PM) *
Μικρέ μου Bob πόσο λυπάμαι που έπαθες σαπουνάδα… sad.gif
Χρειάζεται μπόλικο καθαρό νερό για να τη ξεπλύνεις και θα φύγει… smile.gif
Μη στεναχωριέσαι που δε σε πήραν από την ομάδα σου να δούνε τι κάνεις, να στεναχωριέσαι για τις βλακείες που κάνουν μέσα στο γήπεδο. Μάλλον δεν έχουν καταλάβει ότι το μπάσκετ είναι ομαδικό άθλημα και όχι ατομικό! Όσο για τον coach, ένα βιβλίο με συστήματα θα ήταν πολύ χρήσιμο. Να του το πάρεις δώρο στη γιορτή του! rolleyes.gif

Τί κοστίζει ένα τηλέφωνο????? Και μετά ακούς τα παραμύθια για ωραίο κλίμα στις ομάδες και οτι είναι μια οικογένεια.
Παρ' όλα αυτά δεν μπορώ να κρατήσω κακία γιατί αγαπάω το μπάσκετ.
Ελπίζω να επιστρέψω σύντομα και να δώσω απαντήσεις μέσα στο παρκέ και υπομονή... το καλοκαίρι δεν είναι μακρυά.....
Live strong
Σωστός!!!!!! 41.gif
Έτσι πρέπει, οι απαντήσεις να δίνονται μέσα στο παρκέ! Έξω από αυτό δεν αξίζει ν ασχολείσαι…. 68.gif
Και για να μη το ξεχάσω… ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!! icon_joy.gif Να τα εκατοστίσεις! Εύχομαι όσο το δυνατό λιγότερες… σαπουνάδες… blink.gif πολύ χαρά w00t.gif κι ακόμα περισσότερα καλάθια!!!! banana.gif
Sponge Bob
Σε ευχαριστώ για τις ευχές. Πατάμε τα πρώτα -άντα! Γεράματα......
Και γώ ελπίζω τέλος οι σαπουνάδες.
Η ομάδα μπορεί να μην με πάρει κάν για τις εμφανίσεις γιατι μπορεί να νομίζουν οτι τις έχουν αυτοί!!!!
themis7
Παιδια καλημερα ! τωρα μπηκα στι site και χαρηκα πολυ που ασχοληθηκατε με την ομαδα!!!
αφου λοιπον βλεπω ενδιαφερον θα σας εξηγησω ορισμενα πραγματα για να καταλαβετε το σκεπτικο μου!!
Εγω επαιζα απο τισ ακαδημιεσ στην ομαδα μεχρι το 2000 που εφυγα η ομαδα ηταν στην β εσκανα!
Παλια ηταν μια ομαδα με πολλα παιδια και επιτυχιες στα μικρα τμηματα! αυτο γινοταν ομως γιατι υπηρχε μια εδρα . το ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΙΟ!! το οποιο ηταν πηγη ζωησ και αθλητισμου τησ νεολαιας τησ περιοχης ! Δυστηχως το γηπεδο αυτο διαλυθηκε με ευθυνη του δημου ΠΕΙΡΑΙΑ και ετσι η ομαδα και οι ακαδημιες αλλα και ολλα τα τμηματα της κατερευσαν !!!! Εγω γυρισα στην ομαδα το 2004 για να παιξω και η ομαδα την προηγουμενη χρονια ειχε τερματισει σχεδον τελευται στην δ καταηγορια! Μετα την πρωτη αγωνιστικη ο προπονητησ τα παραταει γιατι δεν τον πληρωναν κια μου ζητησαν να κανω τον προπονητη γιατι κανεισ δεν ειχε την διαθεση να αναλαβει!!! καναμε μια καλη χρονια σχετικα και ηρθαμε 6οι !! Την επομενη χρονια καναμε μια προσπαθεια να φερουμε παιδια που ηταν παλια στην ομαδα και θελαν να ερθουν να μασ βοηθησουν γιατι ηταν κοντα στο να σταματησουσουν το μπασκετ που παιζανε σε υψηλοτερες κατηγορειες! Τα παιδια αυτα βοηθησαν το πρωτο μισο τησ χρονιας και μετα για διαφορους λογους σταματησανε!! Οι μικροι ομως μειναν ενωμενοι και με υπερπροσπαθεια και τυχη καταφεραμε να ανεβουμε στην γ!! Το καλοκαιρι λοιπον ειμουν σε διλλημα για το πωσ θα στησουμε την ομαδα ! Πολλα απο τα παιδια που ανεβασαν την ομαδα δεν ειχαν διαθεση να συνεχισουν εντατικα γιατι ειχαν δουλειες και σπουδες!!! Οποτε επρεπε να κανουμε κατα την γνωμη μου 2 πραγματα ! 1 να πιεσουμε οσο μπορυσαμε για να ξαναμπουν μπασκετες στο θεμιστικλειο ωστε να ξαναοργανοσουμε τις ακαδημιες αρα και ολη την ομαδα ! και 2 να ενισχυσουμε την ανδρικη ομαδα ετσι ωστε για καποιο χρινικο διαστημα να αποτελει την βιτρινα της ομαδας!!
Οσο αναφορα το 1 καναμε πολλες επαφες και πλεον εχουμε και την δεσμευση του δημαρχου ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΦΑΣΟΥΛΑ οτι στο γηπεδο θα ξαναμπουν μπασκετες . Οποτε μας περιμενει πολλη δουλεια σε αυτο το θεμα που ειναι το σημαντικοτερο!!!!!!!!!!
Τωρα για τους παιχτες της ανδρικης ομαδας θα διφωνησω οτι φεραμε μισθοφωρους!!!!!!!!
ο Γιωργος ο Φιλλιπου επαιζε απο πεντε χρονων στην ομαδα μεχρι να φυγει απο την ομαδα και να φτασει να παιζει και γ εθνικη και θεωρω μεγαλη μας χαρα που γυρισε !!! το μονο σιγουρο ειναι οτι την ποναει την ομαδα!!!
ο Μιχαλης ο Ιωαννιδης ειναι ενα παιδι που δεν τον γνψριζα πρωσοπικα πριν κανουμε επαφη μαζι του ομωσ απο τοτε που τον γνωρισα εχω παθει πλακα και με τον χαρακτηρα του αλλα και με την αγωνιστικωτητα του!
Στο τελευταιο παιχνιδι επαιξε 40 λεπτα με 40 πυρετο και με τρσβηγμα στο ποδι κι ομως ηταν απο τουσ καλυτερους! και κατι ακομη το παιδι αυτο μασ εκανε χορηγεια τις εμφανισεις διαφημιζωντας το μαγαζι που εχει!!!
ο Παναγιωτης Ο Καπλατζης εχει παιξει και Α2 κια ειναι πολυ φιλοσ με τον Φιλλιπου για αυτο και ηρθε! Προκειτε για εξαιρετικο χαρακτηρα!!!
ο Γιωργος ο Μπουτος ειναι φιλοσ μου 20 χρονια και περυσι επαιζε στα σουρμενα
και η τελευταια μας προσθηκη ητν ο Βασιλης ο Ιωακιμμιδης απο τον Αρη Νικαιας και ειναι κολλητος με τον Ιωαννιδη!
Κατα την γνωμη μου λοιπον δεν εχουμε φτιαξει μαι ομαδα μισθοφωρων αλλα μια καλη παρεα με καλη διαθεση ! τα παιδια που ηταν στην ομαδα ειναι πολυ ευχαριστημενα με τους καινουργιους και κανουν καλη παρεα και εκτος γηπεδου!!! Διαθεση λοιπον υπαρχει οποτε εμεις εδω και 3 χρονια ξεκινησαμε το μικρο μας ταξιδι τωρα αν θα τακαταφερουμε θα δειξει!!! αλλωστε το ταξιδι μετραει πιο πολυ κι οχι ο προορισμος!!!!

Υ.γ. Συγνωμη αν σας κουρασα
Sponge Bob
Φίλε Βαγγέλη, ελπίζω να είναι έτσι τα πράγματα. Όλα θα φανούν μέσα στο παρκέ και κατά την διάρκεια της σεζόν που είναι μεγάλη.
Εύχομαι όλα να πάνε καλά και ό,τι καλύτερο για την ομάδα μιας και παίζει εκεί και ο φίλος μου ο Μιχάλης Ιωαννίδης και επειδή φαίνεται ότι την πονάς πραγματικά την ομάδα.
Ελπίζω μόνο να μην είναι όλα προσωρινά και κρατήσουν για λίγο.


QUOTE(themis7 @ Oct 26 2006, 03:53 PM) *
Υ.γ. Συγνωμη αν σας κουρασα

Καμία άποψη δεν μας κουράζει.
leonkalf
Φυσικά ΔΕΝ μας κούρασες (όχι εμένα τουλάχιστον).

Πολύ καλή η ανάλυσή σου 41.gif
Χαίρομαι να διαβάζω τέτοια posts!! Να το κάνεις συχνά..

Συμφωνώ με τα λεγόμενά σου.
Τα παιδιά που πήρατε είναι πολύ καλά και θα βοηθήσουν.
Είναι σημαντικό αυτό που λες για το δέσιμο νέων-παλιών και το ότι κάνουν παρέα και εκτός γηπέδου (το έχω αναφέρει παραπάνω).
Σημαντικό η οργάνωση των ακαδημιών. Ζωτικής σημασίας για τις ομάδες.

Θυμάμαι την εποχή που ήμουν και εγώ στην ομάδα, ότι έπασχε στον τομέα της οργάνωσης και τα επόμενα χρόνια πήρε την κάτω βόλτα. Δεν είχε και άτομα όμως να τρέξουν και να βοηθήσουν.
Μακάρι να πάει καλά η νέα προσπάθεια!
dizzy_fingers
Φίλτατε Βαγγέλη (μου επιτρέπεις να σε αποκαλώ κι εγώ με το μικρό σου?) μου φαίνεται πως αν δεν έβαζες το όνομα της ομάδας σου στην ιστορία σου, θα μπορούσαμε να την πούμε για αμέτρητες ομάδες sad.gif...

Εύχομαι να σας βγει η προσπάθεια και να επανέλθετε δυναμικά στο χώρο.
Καλή τύχη και συνέχεια λοιπόν. smile.gif

ΥΓ: Με τον Παναγιώτη τον Καπλατζή ήμασταν συμπαίχτες στον Αστέρα Εξαρχείων (εντάξει...συμπροπονούμενοι πιο πολύ, γιατί δεν έπαιζα και πολύ εγώ laugh.gif ), μέχρι που έφυγε γιατί δεν άντεχε άλλο την κοροϊδία και το χάος της ομάδας. Πολύ καλός παίχτης και ηγετική φυσιογνωμία στα αποδυτήρια (μέχρι ενός σημείου νόμιζα ότι αυτός ήταν ο αρχηγός της ομάδας).
themis7
QUOTE(dizzy_fingers @ Oct 26 2006, 05:42 PM) *
Φίλτατε Βαγγέλη (μου επιτρέπεις να σε αποκαλώ κι εγώ με το μικρό σου?) μου φαίνεται πως αν δεν έβαζες το όνομα της ομάδας σου στην ιστορία σου, θα μπορούσαμε να την πούμε για αμέτρητες ομάδες sad.gif...

Εύχομαι να σας βγει η προσπάθεια και να επανέλθετε δυναμικά στο χώρο.
Καλή τύχη και συνέχεια λοιπόν. smile.gif

ΥΓ: Με τον Παναγιώτη τον Καπλατζή ήμασταν συμπαίχτες στον Αστέρα Εξαρχείων (εντάξει...συμπροπονούμενοι πιο πολύ, γιατί δεν έπαιζα και πολύ εγώ laugh.gif ), μέχρι που έφυγε γιατί δεν άντεχε άλλο την κοροϊδία και το χάος της ομάδας. Πολύ καλός παίχτης και ηγετική φυσιογνωμία στα αποδυτήρια (μέχρι ενός σημείου νόμιζα ότι αυτός ήταν ο αρχηγός της ομάδας).

Εγω τον Παναγιωτη τον γνωρισα φετος και ειμαι πολυ ευχαριστημενος και απο την προσπαθεια του και απο την εν γενει συμπεριφορα του!! Επειδη ειμαι νεος στην κουβεντα αν θελετ μου λετε σε ποια πμαδα παιζετε για να ερθω να σασ δω γιατι εγω δεν ξερω πολυ κοσμο απο το μπασκετ και δεν ξερω σε ποια παιχνιδια να πηγιανω σε αλλες κατηγορειες
dizzy_fingers
Εγώ δεν παίζω πια.
Ήμουν στις...προπονήσεις του Αστ.Εξαρχείων (καθότι εκεί μεγάλωσα από 10 χρονών) και πέρσι ήμουν στον Οιδήποδα (Δ'ΕΣΚΑ).
leonkalf
Για την 3η αγωνιστική της Β'

τα Μέγαρα κέρδισαν στην παράταση τον ΑΟΝΑ,
η Ακαδημία έκανε καλό διπλό κερδίζοντας την Βουλιαγμένη,
ο Αστέρας κέρδισε στο τοπικό ντέρμπι τη Δάφνη 59-74 σχετικά εύκολα,
ο ΓΑΣΕ σημαντική εκτός έδρας νίκη στη Ν.Σμύρνη
και άλλο ένα διπλό από τη Νίκαια στη Γλυφάδα την Ευρυάλη (49-51 αν δεν κάνω λάθος).

Για το Πας-Ταταύλα και Αμφιάλη-Αετός δεν έμαθα.
Αύριο
goos
ΑΜΦΙΑΛΗ-ΑΕΤΟΣ 47-56 σε ενα παιχνιδι τραγωδια!δεν πιστευω οτι μπορει η ομαδα μου να παιξει χειροτερα.ακομα το σκεφτομαι το παιχνιδι κ δεν μπορω να το διανοηθω.3αγωνιστικες εχουμε παιξει κ βλεπω ως τωρα οτι η κατηγορια ειναι σαν την Γ' απλα εχουν πιο ψηλα παιδια η ομαδες.η περσυνη Βαρη,ο Πρωτεας ,ο Αστερας,η Ν.Σμυρνη ειμαι σηγουρος οτι ηταν πιο καλες ομαδες απο αυτες που εχω δει.Λεωνιδα εχω αδικο;
leonkalf
Εντάξει, παίξατε και με ομάδες τις 2 πρώτες αγωνιστικές που δεν είναι από τις καλές της κατηγορίας.
Στην πορεία θα δεις καλύτερες.
Βέβαια, δεν έχεις άδικο στη σύγκριση που κάνεις. Από αυτές που έχεις δει ως τώρα (δεν έχω δει τον Αετό,που λένε ότι είναι από τις καλές ομάδες) είναι καλύτερες οι περσινές καλές τη Γ'.
Άλλωστε,πολλές ομάδες καλές που ανεβαίνουν από τη Γ' στέκονται και κάνουν καλή πορεία στη Β'.

Αρχίσατε πάλι τα χαμηλά σκορ?
leonkalf
Μέγαρα κι Αστέρας στην κορυφή

Τα Μέγαρα και ο Αστέρας Αγίου Δημητρίου έκαναν το τρία στα τρία και διατηρήθηκαν στην κορυφή του πρωταθλήματος της Β' ΕΣΚΑΝΑ.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα και οι πόντοι των παικτών :

ΜΕΓΑΡΑ –ΑΟΝΑ 80-71 (67-67)(31-33)

Διαιτητές: Θεολόγη, Ανδρικόπουλος

ΜΕΓΑΡΑ (Μάνταλος, Κουτσούκος): Δεβετζόγλου 10(2), Καραγιάννης 16, Ρουμπελάκης 11(1), Αδράμης , Μαζιώτης 22(1), Παριανόπουλος 13(1), Λυτόπουλος 3, Κακαλέτρης , Μερακλής 5(1)

ΑΟΝΑ (Χαρεράς , Γκαναβίας): Μπαρλάς 6, Κανελλόπουλος 12(4), Λαγγουράνης 13, Καίκας 6, Λαγιόπουλος 15(2), Παπαδημητρίου 6, Μανωλιάδης 7(1), Λουλουδάκης , Παπαδόπουλος 6 .

ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.- ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 59-74 (21-29)

Διαιτητές: Μπίκας , Μέλης

ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Περαντωνάκης): Γαλαράς 5, Λώλος 13, Μπεκρής 13, Σκαμνάκης 7, Σοφιανόπουλος 5(1), Χαλκιαδάκης 3(1), Καρατζάς 8, Τσαρτσάνι ,Μπιλικαίδης 3(1), Αναστασάκης , Κουμπής 2.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Γιαννικάκης) : Βίλιας13(2), Γόντικας 5, Μακρυδάκης 2, Σφυρής 1, Καλφαγιάννης 6, Μητρόπουλος 2, Ζάλιαρης , Μουκοβίνας 8(2), Χαϊδεμένος 15, Κοκορομύτης 1, Κόντης 11, Κατσαρός 10.

ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Α.Σ. –ΤΑΤΑΥΛΑ 76-63 (41-28)

Διαιτητές: Σαραντίδης , Κυριακόπουλος

ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Α.Σ. (Παπαευθυμίου, Αλεξανδρόπουλος): Ιμπραημάκης 4(1), Αντωνάκος , Σαββίδης 24(1), Μούρτζης 14(1) , Γκιουλιστάνης ,Κιουλάφας 3, Ξενικάκης 11(2), Καλογερόγιαννης 6, Σταματόπουλος Δ., Ζερβουλάκος 12(2), Αντωνουσάκης 2 .

ΤΑΤΑΥΛΑ (Βρεττός, Πούγγουρας ): Καραπιπέρης 10, Ροδόπουλος 2, Πλούσσος 2, Κουζοβουνάς 6, Κορωναίος , Καραγιαννίδης 17(1), Γκανιάτσος , Γκόβας 23(3), Φουκαρίδης 1, Παπαγιαννόπουλος 2 .

ΑΠΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ – ΓΑΣΕ 61-71 (27-29)

Διαιτητές: Ξυλάς , Αρφαρά

ΑΠΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (Αγγελάκης) : Ασημακόπουλος 2, Πελέκης 4, Καρανικόλας , Ρένεσης 9, Παπαχριστοδούλου , Αποστολόπουλος 13(2), Διαμαντής 22(4) , Χρήστου 1 , Μπελίτσος 6 , Θεοδώρου 2, Ίσσαρης , Γκούμας 2.

ΓΑΣΕ/ΔΗΜΗΤΡΑ (Μαυρογιάννης, Μαρουσόπουλος ): Μπακογιάννης 5, Προσελέντης 17(1),Μέμεζας 6, Παρμαξίδης 2, Νικόλτσος 8,Λεβέντης 7, Καραλουκάς ,Κοσκινάς 20(4), Αντωνάρας 6.

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ’89 56-59 (31-32)

Διαιτητές: Παραμυθιώτης , Γαρδέλης

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Μόσχος, Mπαλαής): Βασιλόπουλος 2, Μπούτας 14(1), Λαζαράκος 16(4), Καλεμτζάκης 2, Μπουρουσάς 2, Γολικίδης 1, Μπέττας 3(1), Καούστος 11, Παπαδάκης 5

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ’89 (Ρουμελιώτης , Ρεπαντάς): Λαυρέντζος 8, Γιαννόπουλος 14, Μακρής 6, Ντρες 5(1), Τάγκας 1, Δακουτρός 11, Χριστόπουλος 14(1)

ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ. 46-55 (22-27)

Διαιτητές: Παπαγιαννόπουλος , Τσιλιώνης

ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ (Ζαχαράκης, Χασάπης) : Καπετανάκης , Κουκούρης 8, Πολυδωράκης 4, Παλατιανός 3, Αργυρόπουλος 8(1), Καρατσόλης 14(2), Αθανασόπουλος 4, Μπουρβάνης , Φουντής , Κόϊκας 5

ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σκληρός) : Μπρέγιαννης 5(1), Κούβακας , Μαγγιώρος , Αγγέλης 3, Ζούμας 6, Χνάρης 14, Μαρακάκης 4 , Οικονόμου 6, Σουφλερός , Τσαγκάρης , Γκιοβάσο 5, Μπουζιάνης 12

ΕΥΡΥΑΛΗ – ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 49-51 (26-28)

Διαιτητές: Ζαγοράκης , Στεργίου

ΕΥΡΥΑΛΗ (Βόβορας): Μανιάτης 7, Γεωργούτσος 8, Μπεζεντάκος 6, Καμπούρης 16(2), Μήτσου , Δημητρίου , Παπαδόγιαννης 4, Μαστρογιάννης , Λυμπερογιάννης 3(1),Μπογατσιώτης 3(1) , Αθανασίου

ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Σκούφαλος, Σταμπολιάδης): Κανελλάκης 10 , Παπαγιαννίδης 6, Νικολόπουλος , Βασιλείου, Ντώνη , Τζώρτζης 3(1), Μιχάλης 24, Καρκανιάς 1, Τσιμπώνης , Μπαρμπαρόσος 3, Δούμπας 1, Μπάγιας 3(1) .

Βαθμολογία[u] (σε 3 αγ.) : Μέγαρα 6, Αστέρας Αγ. Δημ. 6, Αετός Καλλ. 5 , Εν. Αμφιάλης 5, Ακαδημία ’89 4(2), ΑΟΝΑ 4, Βουλιαγμένη 4, ΕΑ Νικαίας 4, ΓΑΣΕ 4 Ευρυάλη 4 , Ταταύλα 4, Πειραϊκός ΑΣ 4 , Δάφνη Αγ. Δημ. 3(2) , ΑΠΟ Ν. Σμύρνης 3.
*Δεν υπολογίζεται ο διακοπείς αγώνας Ακαδημία ’89 -Δάφνη Αγ. Δημ.

Η ερχόμενη αγωνιστική (2/11): Ακαδημία ’89- Μέγαρα, Αστέρας Αγ. Δημ.- Βουλιαγμένη, Ταταύλα - Δάφνη Αγ. Δημ., ΓΑΣΕ - Πειραϊκός Α.Σ., Αετός Καλλ. - ΑΠΟ Ν. Σμύρνη, Εν. Αμφιάλης – Ευρυάλη , ΑΟΝΑ –ΕΑ Νικαίας


Αυτή η αγωνιστική είχε χαμηλά σκορ σε αρκετούς αγώνες.
Περιμένουμε την επόμενη αγωσιτική...
goos
ε και ο αετος αντε να ηταν λιγο καλυτερος απο τις αλλες 2 αλλα κ παλι λιγος ηταν.μπορει τα παιδια να μην επαιξαν καλα,δεν ξερω αλλα αν ο αετος ειναι απο τις καλες ομαδες τις κατηγοριας τοτε υπαρχει μαλλον προβλημα.εγω θυμαμαι πριν 6 χρονια την β' που δεν ειχαν καμια σχεση η ομαδες που παιζαμε τοτε με τωρα.οσο για εμας παλι ετσι θα παμε με χαμηλα σκορ,οπως παντα αλλα ενταχει αν δεν μπορουμε να βαλουμε 57 ποντους στην εδρα μας να νικησουμε τοτε καλα να παθουμε.τραγικο το χθεσινο παιχνιδι αστα.
leonkalf
Δεν τον έχω δει τον Αετό για να εκφέρω ασφαλή γνώμη, αλλά δεν είπα ότι είναι και ομαδάρα. Και δεν έχω την εντύπωση ότι είναι από τα πρώτα φαβορί για τις πρώτες θέσεις (όχι όμως ότι δεν μπορεί, όλα γίνονται το πρωτάθλημα θα έχει μεγάλο ενδιαφέρον).

Είπαμε άμυνα, αλλά όχι κι έτσι !!!!
Μπάσκετ παίζουμε, να μπαίνει και κάνα καλάθι. Το παιχνίδι αυτό είναι, βάλε καλάθι. Με 46π. που να κερδίσεις (μόνο πέρσι με τη Ν.Σμύρνη κερδίσατε στο απίθανο 46-39!!).
goos
με την ν.σμυρνη ηταν το πιο σημαντικο παιχνιδι για εμας κ αν νικουσαμε εξασφαλιζαμε την ανοδο γιαυτο τουσ κατεβασαμε τοσο πολυ το σκορ.και να φανταστεις οτι τουσ ποντουσ τουσ βαλανε στο τελευταιο 10λεπτο που κολησαμε biggrin.gif φαντασου!!
leonkalf
Για την Γ' κατηγορία ο Πήγασος νίκησε απόψε 68-53 τον Θεμιστοκλή.

Δυστυχώς, δεν είδα όλο το παιχνίδι παρά μόνο τα τελευταία 15 λεπτά όπου ο Πήγασος είχε ήδη μια διαφορά 10-12 πόντων.
Όσο είδα ο Θεμιστοκλής δε μπόρεσε να γυρίσει το ματς. Ήταν πολύ άστοχοι στα μακρινά σουτ οι παίκτες του, πολλές φορές όμως άτυχοι, καθώς η μπάλα στριφογύριζε στο στεφάνι (Κορυδαλλός είναι αυτός, δύσκολα καλάθια).
Απ'ότι κατάλαβα ο Θεμιστοκλής θέλει ακόμα δουλίτσα για να δέσει η ομάδα του. Πάντως, έχει τα φόντα να κάνει πολύ καλή πορεία στο πρωτάθλημα. Έχει παίκτες ποιότητας.
themis7
Καλημερα! Χθες οντωσ δεν τα καταφεραμε καλα με τον Πηγασο ηταν καλυτερος απο εμας και νικησε δικαια!
Ειμασταν πολλοι αστοχοι σε πανω απο 20 ξεμαρκαριστα τριποντα οποτε...
Πολυ καλη διαιτησια!! σφυριζαν τα παντα και αυτο εμενα μου αρεσει!
Εχουμε πολυ δρομο ακομη! πολυ καλη ομαδα ο Πηγασοσ ειδικα το 4 και το 5 (συγνωμη δεν ξερω τα ονοματα) και μου εκανε πολυ καλη εντυπωση η συμπεριφορα τους!!
Πιστευω οτι στην συνεχεια μονο καλυτερα απο χθες μπορουμε να παιξουμε!!!
leonkalf
Ο Κάπλατζης γιατί φοράει το νούμερο 17? Επιτρέπεται?
Τι το κάναμε, ευρωλίγκα?? tongue.gif
themis7
Δεν ξερω αν επιτρεπεται !!!!! ελπιζω να μην υπαρχει προβλημα!!!!
αλωστε εχει σοβαροτερα προβληματα η ΕΣΚΑΝΑ να βελτειωσει!!!!!!!
leonkalf
Τέσσερις ομάδες έκαναν το τρία στα τρία και διατηρήθηκαν στην κορυφή του πρωταθλήματος της Α' ΕΣΚΑΝΑ.

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.- ΓΛΥΦΑΔΑ 74-78 (30-35)

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (Ποτόσογλου): Παπατρέχας 12(4), Παρασίδης 16(3), Πατέλης 6, Τζαφέρης 14(3), Παπαδέας 9, Δέλλιος 5(1), Οικονόμου 1, Κονδύλης 2, Καφαντάρης 6, Ποτόσογλου 3(1)

ΓΛΥΦΑΔΑ Ε.Σ. (Δεσποτάκης, Καψιμάλης ): Τσιούμας 8, Παγώνης 6(1), Μπατσούκας 6, Γκατζός 3(1), Κυριαζής 3, Μπίκουλης 13, Σπυριδάκης 6, Βαμβακάς 19(2), Μπελετσιώτης , Μαργαρίτης 14(2), Σέϊφερ

ΦΑΡΟΣ- ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 68-66 (32-33)

ΦΑΡΟΣ (Λαρόζας, Τυράσκης): Σαρηγιαννίδης 7, Αμανατίδης , Βλαχάκης 21(4), Ζηνέλης 11(3), Βήχος , Δαλμυράς 3(1), Τζιώτης 3, Ζαβός 4, Καλλέργης 6, Γκιολέσι , Αντιπάτης 2, Τζοβάρας 11(1) .

ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ (Παπαδόπουλος, Γρίβας): Στασινόπουλος 4, Καρράς , Γκίκας , Μεντζελιώτης 7, Ρεντούμης 5(1) , Αντωνίου , Καραχάλιος 8, Τσολιάκος 28(5), Μπουρβάνης 14, Στεφάνου .

ΠΕΡΑ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 71-77 (34-44)

ΠΕΡΑ (Τσοσκούνογλου, Σαββάτης ): Στεφανίδης 9 , Καραγιάνης 2, Σιμσιρής 17(5), Λυμνίδης , Μανωλάς , Γκογκίτσας 6, Μοδάκης 24(3), Φουφουδάκης 13, Κυριακίδης .

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλιγκόπουλος): Χαραλαμπίδης 15(4), Καρβούνης 10(2) , Καραμπάτσος, Καττής 9, Στόϊκος , Κωτσόβολης 14(2) , Τσατσάνης 3(1), Φωτόπουλος 22(1), Βαμβακάρης 4, Λεγάτος

ΑΕ ΡΕΝΤΗ –ΠΕΡΑΜΑ 74-67 (39-43)

Α.Ε. ΡΕΝΤΗ (Κάσσης): Κρασαδάκης 5, Δρακόπουλος 9(1) , Κουκουβάκης 14(2), Μάρρας 11(1), Ανδρέου , Φωστέρης 13(2), Κουφογιάννης 6, Λαζάρου 7 , Παπαστυλιανός 3, Πασπαλάς 2 , Βρεττός 4 .

ΠΕΡΑΜΑ (Μανδραγός, Βογιατζάκης): Σαλής , Καραβασίλης 2, Ντακούλιας 13(2), Μισιακός 11(2) , Μαρίνος 7, Μαργώνης 5, Δαμασιώτης 4, Πλατσικούδης 13(1), Μαγγιώρος Ε. , Παπαθανασίου 12(1).

ΑΡΗΣ ΝΙΚ. – ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ 83-63 (31-23)

ΑΡΗΣ ΝΙΚ. (Γκανάς, Ψυχουντάκης) : Μωυσιάδης 2, Φωτόπουλος 30(1), Μουργκής , Αλτσαντζής , Λυγγερίδης 24, Βαρλάς 1, Γαλίτης , Φωτής 14, Ογεφούγκα 2, Τσακαλοφίδης 3(1), Παπαγιαννακόπουλος 2, Τσελεμπής 7(1)

ΤΡΑΧΩΝΕΣ/ΔΙΑΣ (Χαριτάτος): Γιαννακόπουλος 9, Φαραώ 3, Νύκτας 9(3), Βαρδάλος , Γκανιάτσας 1 , Θεολόγης 6(2), Πριφτάκης 2, Μούτσιος 9(1), Σερέτης 2,Ματιάτος 22(4).

ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ 80-79 (43-50)

ΠΟΡΦΥΡΑΣ (Μυκονιάτης, Μούρμουρας): Μπαλτσαβιάς 2, Σακαράκης, Πέττας 7, Διαμαντής 24(3), Κουτούκης , Καραχοντζίτης 11, Γρηγοράκης 23(2), Βουτσινάς 4(1), Παυλόγιαννης 9

ΕΘΝΙΚΟΣ (Πεταλάς, Μάρδας) : Παρίσος 20(1), Κυριακόπουλος , Φούκος 4, Χιουτακάκος 13(2) , Παπαδημητρίου, Κουτσουμπάκος 5 , Παπακωνσταντίνου 22(1), Μακρυγιάννης 2, Παπασταματίου 13

ΑΕΚΤ- ΦΟΙΝΙΚΑΣ Π. 74-70 (35-39)

ΑΕΚΤ (Θεοδώρου, Βαληνδράς): Αμπατζής 4, Αγγελόπουλος 4, Μιχαλάς 5, Γκανής , Αγαπιάδης 17, Τσαουσίδης17(1), Μαυρουδής 2, Σκορδίλης 3, Χιώλος 2 , Μαγγωνάκης 20(1), Μητσόπουλος

ΦΟΙΝΙΚΑΣ Π. (Μουζάκης, Κατσίγρας ): Αγγελόπουλος 12(4), Ψαρρός 7(1), Φερεντίνος 12(2), Ανυφαντής 10, Αγγελίδης 1, Χιωτάκης 4,Μητρέλος 13(1), Κανέλλης 11 , Μυλωνόπουλος , Συριανός

Βαθμολογία (σε 3 αγώνες): ΑΕΚΤ 6, Άρης Νικ 6, Πορφύρας 6, Γλυφάδα 6, Προοδευτική 5, Ρέντη 5, Φοίνικας 5, Φάρος 4, Μανδραϊκός 4, Εθνικός 4, Πέρα 3, Πέραμα 3, Ελευθερία 3, Τράχωνες.

Η ερχόμενη αγωνιστική(6/11): Μανδραϊκός -Ελευθερία , Προοδευτική –Φάρος, Πέραμα - Πέρα , Εν. Τραχώνων – ΑΕ Ρέντη, Εθνικός - Άρης Νικ., Πορφύρας – AEKT , Γλυφάδα - Φοίνικας Π.
GR-HAMMER
aloha leo
basika diabasa arketa post opws mou eipes na kanw kai ena pragma exw na sou pw
bale kana gkol re matse(opws se leei o pantelhs)
meta to 0/9 den bazeis oute sthn proponhsh(ebales kana duo shmera)
elpizw aurio(shmera) na mou kleiseis to stoma
kai na thumasai, an eimai mesa na phgaineis panta aristera!!!
kai kopse ligo to clubbing, den eina gia sena
tongue.gif
ta leme ston agwna
bb
leonkalf
Καλώς ήρθες Ηλία!!

Άμεση ανταπόκριση βλέπω!!! 41.gif

Να σου πω ρε, μην προδίδεις τα μυστικά μας! Πάει τώρα, θα σε κλείνουν όλοι από αριστερά και πως θα με βρίσκεις μετά, ε? tongue.gif

Καλά, καλά, δε σου άρεσε εκεί που πήγαμε καθόλου ε? Πρόσεξε, γιατί δε θα σε ξαναπάρω μαζί μου icon_drunk.gif
Ή μήπως θέλετε να με βγάλετε απ΄τη μέση να πηγαίνετε μόνοι σας??? 39.gif
Ρε τα μικρά.....

Ελπίζω το βράδυ το στόμα σου να είναι ανοιχτό για να μου λες μπράβο laugh.gif
leonkalf
Στα χθεσινά παιχνίδια για την Β' κατηγορία είχαμε τα εξής αποτελέσματα :

ΑΚΑΔΗΜΙΑ '89 - ΜΕΓΑΡΑ 62-70
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 94-63
ΤΑΤΑΥΛΑ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. 58-60
ΓΑΣΕ/ΔΗΜΗΤΡΑ - ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Α.Σ. 45-58
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ. - ΑΠΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 71-62
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΕΥΡΥΑΛΗ 65-69 ΠΑΡ. (55-55)
ΑΟΝΑ - ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 99-91
leonkalf
Αναλυτικά :

Αστέρας και Μέγαρα με... 4Χ4

Ο Αστέρας Αγίου Δημητρίου και τα Μέγαρα έκαναν το τέσσερα στα τέσσερα και διατηρήθηκαν στην κορυφή του πρωταθλήματος της Β' ΕΣΚΑΝΑ.

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ’89 – ΜΕΓΑΡΑ 62-70 (31-35)
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ’89 (Ρουμελιώτης , Ρεπαντάς): Λαυρέντζος 3(1), Χριστόπουλος 7, Γιαννόπουλος 4, Δακουτρός 23(3) , Μπάντας 13(1), Μακρής 4, Ντρες , Σαραντινάκης 8(2)

ΜΕΓΑΡΑ (Μάνταλος, Κουτσούκος): Δεβεζόγλου 6, Σούρδης , Καραγιάννης 21, Ρουμπελάκης 6, Μαζιώτης 14(3), Παριανόπουλος 3(1), Λυτόπουλος 2 , Κακαλέτρης 4, Μερακλής 6, Δομπρογιάννης 9(2)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 94-63 (49-20)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Γιαννικάκης) : Βίλιας 13(1), Κραββαρίτης 9(1), Μακρυδάκης 1, Σφυρής 2, Καλφαγιάννης 14(2), Μητρόπουλος 3(1), Ζιάλιαρης 3, Μουκοβίνας 8(2), Χαϊδεμένος 16(1), Κοκορομύτης, Κόντης 18, Κατσαρός 7

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Μόσχος): Βασιλόπουλος 11, Μπούτας 14, Λαζαράκος 6(1), Καλεμτζάκης 7, Τσιλιβάκος Δ. 3, Μπουρούσης 3(1), Γολικίδης 2, Μπέττας 7, Καούστος 6, Παπαδάκης 4(1)

ΤΑΤΑΥΛΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. 58-60 (30-26)
ΤΑΤΑΥΛΑ (Βρεττός, Πούγγουρας ): Καραπιπέρης 6(1), Ροδόπουλος 2, Πλούσσος , Κουζοβουνάς 2, Κορωναίος 2, Καραγιαννίδης 26(1), Γκανιάτσος , Γκόβας 19(5), Φουκαρίδης 1 .

ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Περαντωνάκης): Μπεκρής , Σκαμνάκης 26, Σοφιανόπουλος 17(4), Χαλκιαδάκης 3(1), Καρατζάς 2, Κουμπής 2, Γαλαράς 8, Αναστασάκης , Λώλος 2 .

ΓΑΣΕ ΔΗΜΗΤΡΑ – ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Α.Σ. 45-58 (22-24)
ΓΑΣΕ/ΔΗΜΗΤΡΑ (Μαυρογιάννης, Μαρούσος ): Μπακογιάννης 8(2), Παρμαξίδης , Πλιαχτούρας 9, Μέμεζας 3, Νικόλτσος 12, Καραλουκάς 2, Στάθης 6, Αντωνάρας 5, Πέππας .

ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Α.Σ. (Παπαευθυμίου, Αλεξανδρόπουλος): Ιμπραημάκης , Μούρτζης 4, Κιουλάφας 2, Αντωνάκος 3, Σαββίδης 13, Γκιουλιστάνης 1, Ξενικάκης 4, Καλογερόγιαννης 13, Σταματόπουλος Δ., Σταματόπουλος Γ., Ζερβουλάκος 18(2), Αντωνουσάκης .

ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ. - ΑΠΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 71-62 (33-37)
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σκληρός) : Μπρέγιαννης 9(1), Κούβακας 7, Καραπετάκος , Μαγγιώρος , Αγγέλης 3(1), Ζούμας 17(1), Χνάρης 21(2), Μαρακάκης 5(1), Οικονόμου 9,Σουφλερός, Γκιοβάσο

ΑΠΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (Αγγελάκης) : Ασημακόπουλος , Ρούσης , Πελέκης 9(1) , Ρένεσης 15(1), Παπαχριστοδούλου , Αποστολόπουλος 14(3), Διαμαντής 19(2), Χρήστου , Μπελίτσος , Θεοδώρου 5(1), Ίσσαρης , Γκούμας

ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΕΥΡΥΑΛΗ 65-69 (55-55)(27-24)
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ (Ζαχαράκης, Χασάπης) : Βουρλιωτάκης , Παλατιανός 7(1), Κουκούρης 17(1), Πολυδωράκης 8, Αργυρόπουλος 6(1), Ηλιάδης , Μούρτος , Καρατσόλης 9(1), Φουντής , Κόϊκας 12(1), Αθανασόπουλος 6(1)

ΕΥΡΥΑΛΗ (Βόβορας, Μαρσέλος ): Γεωργούτσος 6, Μανιάτης 3, Μπεζεντάκος 14(1), Καμπούρης 13(1), Μήτσου 10(1), Δημητρίου, Παπαδόγιαννης 2, Μαστρογιάννης, Λυμπερογιάννης , Μπογατσιώτης 16(2) , Βατιμπέλας , Αθανασίου 5(1)

ΑΟΝΑ – ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 99-91 (55-46)
ΑΟΝΑ (Χαρεράς , Γκαναβίας): Κανελλόπουλος 8(2), Κουγιούφας 5(1), Λαγγουράνης 22, Λαγιόπουλος 18(1),Καίκας 13(2), Παπαδημητρίου, Μανωλιάδης 27(3), Ανδρίτσος , Λουλουδάκης 2, Παπαδόπουλος 4 .

ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Σκούφαλος, Σταμπολιάδης): Κανελλάκης 11(1), Παπαγιαννίδης 8(1),Νικολόπουλος, Γούσης, Τζώρτζης 19(5), Μιχάλης 28, Καρκανιάς 7(1), Τσιμπώνης 2, Μπαρμπαρόσος 10, Δούμπας 5, Μπάγιας 2.

Βαθμολογία (σε 4 αγώνες): Αστέρας 8, Μέγαρα 8, Αετός Καλλ. 7, Ακαδημία 7, Ευρυάλη 6, Εν. Αμφιάλης 6, Πειραϊκός 6, ΑΟΝΑ 6, Βουλιαγμένη 5, Δάφνη Αγ. Δημ. 5, Ταταύλα 5, ΕΑ Νικαίας 5, ΓΑΣΕ 5, ΑΠΟ Ν. Σμύρνης 4
*Η Δάφνη Αγ. Δημ. έχει ένα μηδενισμο

Η ερχόμενη αγωνιστική (9/11): Μέγαρα – Αστέρας Αγ. Δημ., Βουλιαγμένη – Ταταύλα , Δάφνη Αγ. Δημ. - ΓΑΣΕ , Πειραϊκός ΑΣ – Αετός Καλλ. , Ν. Σμύρνη – Εν. Αμφιάλης, Ευρυάλη – ΑΟΝΑ , ΕΑ Νικαίας – Ακαδημία ’89
themis7
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σούρμενα -Πρωτέας Β. 46-76, Θεμιστοκλής - Απόλλωνας Αγ. Δημ. 82-43, Ηλεκτρούπολη- Πήγασος 64-66, Άρης Γλ. - Βάρη 64-74, Φοίνικας Αγ. Σοφ. - Παννεαπολικός 66-75, Ν.Ε. Μεγαρίδος - Πόλις Καλλ. 61-76, Ιάσωνας Νικ. - Ν. Πέραμος 89-79

Βαθμολογία (σε4 αγ.) : Πρωτέας Β. 8, Πήγασος Κορ. 8, Πόλις 7, Θεμιστοκλής 7, Βάρη 7, Παννεαπολικός 7, ΝΕ Μεγαρίδος 6, Ιάσωνας Νικ. 6, Φοίνικας Αγ. Σοφ. 5, Ν. Πέραμος 5, Άρης Γλυφ. 5, Απόλλωνας Αγ. Δημ. 5, Σούρμενα 4, Ηλεκτρούπολη
leonkalf
Στο παιχνίδι Ηλεκτρούπολη-Πήγασος έγινε το εξής σκηνικό στο τέλος που έδωσε τη νίκη στον Πήγασο.

Το παιχνίδι 64-64 και ο Πήγασος (που είχε ισοφαριστεί με τρίποντο 15'' περίπου πριν λήξει) έχει την τελευταία επίθεση. Σε αυτήν υποπτύπτει σε επιθετικό φάουλ παίκτης του Πήγασου 1'' πριν την λήξη και ο πάγκος της Ηλεκτρούπολης σηκώθηκε να πανηγυρίσει (το ότι κατάφεραν να μη χάσουν και να οδηγήσουν το ματς στην παράταση). Τότε ο ένας διαιτητής χρέωσε με τεχνική ποινή τον πάγκο της Ηλεκτρούπολης!!! Επειδή σηκώθηκαν οι παίκτες από τον πάγκο και πέρασαν τη γραμμή του άουτ!!
Και έτσι με 2 βολές κρίθηκε το ματς υπέρ του Πήγασου.

Αυτό το πράγμα δε νομίζω να έχει ξαναγίνει....
themis7
Το εχω παθει οταν παιζαμε παιδικα με αντιπαλο τα Μεγαρα!!!
Πως την ειδες την ηλεκτρουπολη?? Εχω ακουσει οτι παρολο που εχει 0-4 ειναι καλη ομαδα!!
womanplayer
QUOTE(leonkalf @ Nov 6 2006, 08:17 PM) *
Στο παιχνίδι Ηλεκτρούπολη-Πήγασος έγινε το εξής σκηνικό στο τέλος που έδωσε τη νίκη στον Πήγασο.

Το παιχνίδι 64-64 και ο Πήγασος (που είχε ισοφαριστεί με τρίποντο 15'' περίπου πριν λήξει) έχει την τελευταία επίθεση. Σε αυτήν υποπτύπτει σε επιθετικό φάουλ παίκτης του Πήγασου 1'' πριν την λήξη και ο πάγκος της Ηλεκτρούπολης σηκώθηκε να πανηγυρίσει (το ότι κατάφεραν να μη χάσουν και να οδηγήσουν το ματς στην παράταση). Τότε ο ένας διαιτητής χρέωσε με τεχνική ποινή τον πάγκο της Ηλεκτρούπολης!!! Επειδή σηκώθηκαν οι παίκτες από τον πάγκο και πέρασαν τη γραμμή του άουτ!!
Και έτσι με 2 βολές κρίθηκε το ματς υπέρ του Πήγασου.

Αυτό το πράγμα δε νομίζω να έχει ξαναγίνει....


Οι διαιτητες σε αυτη την κατηγορια< και οχι μονο > οτι θελουν σφυριζουν, 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif
leonkalf
QUOTE(themis7 @ Nov 6 2006, 06:12 PM) *
Πως την ειδες την ηλεκτρουπολη?? Εχω ακουσει οτι παρολο που εχει 0-4 ειναι καλη ομαδα!!

Δεν είδα το ματς, μου το είπαν το περιστατικό.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.