Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
kukoc
filarako leonkalf mou fainetai oti eisai pitsirikas!ti asteras ag.dimitriou kai trixes katsares mas les!nea smyrnh kai xero pswmi!oloi oi alloi eiste apla aporypantika!kai to xereis...sas exoume olous gia plaka!exeis antirrhsh mhpws?oxi pes!pantws mathainw oti pou kai pou vazeis kamia 20ara(se koutsous panta...).gi'afto eisai kai pitsirikas...alliws den tha epaizes ekei!
dizzy_fingers
Ώπα!Να και το trash talk στην ΕΣΚΑΝΑ! laugh.gif

Καλώς ήρθες tony στην παρέα μας, απλά αν μπορείς γράφε με ελληνικούς χαρακτήρες γιατί με τα greeklish θα μας βγουν τα μάτια...
Live strong
QUOTE(kukoc @ Dec 18 2005, 06:23 PM)
filarako leonkalf mou fainetai oti eisai pitsirikas!ti asteras ag.dimitriou kai trixes katsares mas les!nea smyrnh kai xero pswmi!oloi oi alloi eiste apla aporypantika!kai to xereis...sas exoume olous gia plaka!exeis antirrhsh mhpws?oxi pes!pantws mathainw oti pou kai pou vazeis kamia 20ara(se koutsous panta...).gi'afto eisai kai pitsirikas...alliws den tha epaizes ekei!
*




Αγαπητέ συμφορουμίτη καλημέρα, icon_wave.gif συγνώμη που επεμβαίνω στο διάλογο που άνοιξες με τον leonkalf, αλλά έχω μια ερώτηση! Είσαι παίχτης της Ν. Σμύρνης; Αν ναι! Ο προπονητής σας τέτοια σας μαθαίνει, ότι μετά από εσάς το χάος; Δε νομίζω! Μάλλον κάνει μεγάλη προσπάθεια για να κρατήσει την ομάδα ενωμένη (κάτι τέτοια ακούγονται). Λοιπόν καλό θα ήταν, από το να σχολιάζεις τις άλλες ομάδες και άτομα αυτών, είτε είναι μικρά είτε είναι μεγάλα, να προσπαθήσετε να συγκροτήσετε τη δική σας ομάδα (τους παίχτες εννοώ) για να παραμείνετε στη κορυφή…Γιατί όπως λέει και μια παροιμία, ένας κούκος δεν φέρνει την Άνοιξη!!!

Πάντα φιλικά
Live strong smile.gif

ΥΓ. Για να σε προλάβω, δεν έχω κανένα όφελος ούτε σχέση με τον Αστέρα! Ίσως όμως να έχει πάρει κάτι το αφτί μου για τη Ν. Σμύρνη. Και πάλι συγνώμη για τη παρεμβολή!
leonkalf
QUOTE(kukoc @ Dec 18 2005, 09:23 PM)
filarako leonkalf mou fainetai oti eisai pitsirikas!ti asteras ag.dimitriou kai trixes katsares mas les!nea smyrnh kai xero pswmi!oloi oi alloi eiste apla aporypantika!kai to xereis...sas exoume olous gia plaka!exeis antirrhsh mhpws?oxi pes!pantws mathainw oti pou kai pou vazeis kamia 20ara(se koutsous panta...).gi'afto eisai kai pitsirikas...alliws den tha epaizes ekei!
*


Μάλλον δεν με ξέρεις! Πιτσιρικάς δεν είμαι,έχω περάσει πολλά χρόνια στα γήπεδα.
Δεν ξέρω τι είσαι στη Ν.Σμύρνη (παίκτης,φίλαθλος κλπ) , αλλά θα ήθελα να μου πεις.Εσύ ξέρεις ποιος είμαι, αλλά αμφιβάλλω αν με έχεις δει.Και αν με έχεις δει θα ήταν φέτος στο μεταξύ μας ματς,που ομολογώ δεν έκανα καλή εμφάνιση (γι'αυτό ίσως χάσαμε κιόλας).
Το αν είμαστε απορρυπαντικά (όπως λες) θα φανεί στο τέλος και πως θα τελειώσει η κάθε ομάδα το πρωτάθλημα.Όσο για το αν μας έχετε για πλάκα,το μεταξύ μας ματς δεν έδειξε κάτι τέτοιο.Εξακολουθώ να πιστεύω ότι έχουμε καλύτερη ομάδα και είμαστε μέσα στο στόχο μας.
Φυσικά έχω τις αντιρρήσεις μου σ'αυτά που λες και δε μ'αρέσει καθόλου το ύφος που χρησιμοποιείς!
Το αν βάζω 20άρες σε κουτσούς,έχω να απαντήσω ότι έχω μ.ο φέτος 18,6π. Τα συμπεράσματα δικά σου.
Γιατί άραγε μαθαίνεις για μένα?Και ποιος σε ενημερώνει? Αφού δε με θεωρείς καλό και τα μέσα δε γράφουν πόντους,πως ενημερώνεσαι?
Θα συνεχίσω να προσπαθώ να βάζω 20άρες (και 30άρες) στους αντιπάλους και ας τους θεωρείς κουτσούς.Πάντως,χρωστάω σε σας πολλά και εύχομαι στο β'γύρο στην έδρα μας να δεις το πραγματικό μου πρόσωπο.Μακάρι να παίξω όπως την παρασκευή που τελείωσα με 32(6).Κάνε υπομονή....
Όσο για το που παίζω,έχεις δίκιο.Δε θα'πρεπε να παίζω σ'αυτή την κατηγορία,αλλά πήγα φέτος εκεί έχοντας κάποιους λόγους.Πάντως,δε θα είμαι και του χρόνου στη γ' κατηγορία.Δεν ξέρω για σένα!Δεν ξέρω αν παίζεις καν.
Θα περιμένω νέα σου.
tommyxoua
ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 84-92 (35-48)

Διαιτητές: Μανδρέκας , Σοφιανόπουλος

ΠΟΡΦΥΡΑΣ (Λειβάδης, Κουρμούλης ): Βαζαίος 2, Μπαλτσαβιάς 13(2), Καραγιαννάκης , Μιχάλαρος 6, Ανυφαντής 9, Καραγιάννης 19(1), Ρουμπελάκης , Μπίκουλης 19(1), Τσιμπλάκος 9, Βουτσινάς 7 .

ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Περτέσης , Σκούφαλος): Κανελλάκης 1, Κοπέλης 19, Νικολόπουλος 14, Μιχάλης 6, Τζώρτζης 21(4), Σταματόπουλος , Ρόββος 15, Γιαννικόπουλος 4, Βλάχος , Παπαγιαννίδης 2, Δούμπας 6, Μπάγιας 4 .

Απο www.sport24.gr

Επιτελους νικη... 41.gif


leonkalf συγχαρητηρια για την εμφανιση shot.gif

Ο ΚΑΛΦΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΟ ΡΕΝΤΗ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΡΦΟΣ ΣΟΥ?
leonkalf
QUOTE(tommyxoua @ Dec 20 2005, 12:48 AM)
leonkalf συγχαρητηρια για την εμφανιση    shot.gif
*


Ευχαριστώ

QUOTE(tommyxoua @ Dec 20 2005, 12:48 AM)
Ο ΚΑΛΦΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΟ ΡΕΝΤΗ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΡΦΟΣ ΣΟΥ?
*


Ναι,αδερφός μου είναι.
darwinos
ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΕΧΕΙ ΨΙΛΟΚΑΒΑΛΗΣΕΙ ΕΝΑ ΚΑΛΑΜΙ
ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΠΕΡΥΣΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΗΤΑΝ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΣΤΟΝ Β' ΓΥΡΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΟ ΓΔΥΣΑΜΕ.
ΚΑΙ ΕΧΟΝΤΑΣ ΔΕΙ ΤΗΝ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΣΕ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟ ΠΟΥ ΠΕΡΥΣΙ ΕΚΑΝΕ ΔΥΟ ΗΤΤΕΣ Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.
ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΕΡΥΣΙΝΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΜΗΝ ΒΓΑΖΕΤΕ ΜΕΓΑΛΗ ΓΛΩΣΣΑ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΚΟΨΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΟΜΑΔΑ ΑΦΟΥ ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΤΕ ΤΡΟΜΕΡΗ ΟΜΑΔΑ

ΠΑΙΞΤΕ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤΑΚΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΑΝ ΑΝΕΒΕΤΕ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ
ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΚΑΒΑΛΑΤΕ ΚΑΛΑΜΙΑ.

ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
tommyxoua
leonkalf ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΚΑΝΕΝΑΝ&ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ shot.gif
Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΗ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΤΟΥΣ ΣΤΟΧΟΥΣ ΤΗΣ,ΑΝ&ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΝΑ Σ'ΕΒΛΕΠΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΣΥΜΠΑΘΩ biggrin.gif ,ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ ΜΕ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟ!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ icon_wave.gif
magic jonhson
Πιστέυω ότι δεν πρέπει να υπογράφεις με το όνομα της ομάδας σου εκτός αν αυτό που έστειλες είναι δελτίο τύπου της Αμφιάλης που μάλλον δεν είναι.
Ο kukos μάλλον σας κάνει πλακίτσα και εσείς τσιμπάτε.Κανένας δεν θα έγραφε κάτι τέτοιο από την στιγμή που θέλει το καλό τις ομάδας του .Αυτός δείχνει να μην έχει σχέση με την συγκεκριμένη ομάδα η οποία δεν έχει δημιουργήσει άσχημο όνομα στην ΕΣΚΑΝΑ σε αντίθεση με άλλες.Αρα ένας τύπος λσαν αυτόν που προσπαθεί να κάνει μανούρα μάλλον από άλλο ανέκδοτο είναι .Ας μας πει ο leonkalf που έπαιξε μαζί τους είχε πρόβλημα με την συγκεκριμένη ομάδα? Μαλλον η όλη ιστορία γίνεται για να δημιουργηθεί θέμα για να ασχοόύμαστε.Μην τσιμπάτε και μην απαντάται σε όποιον γράφει κουταμάρες.
leonkalf
QUOTE(magic jonhson @ Dec 20 2005, 10:02 PM)
Ας μας πει ο leonkalf που έπαιξε μαζί τους είχε πρόβλημα με την συγκεκριμένη ομάδα?
*

Δεν είχα κανένα πρόβλημα.Παίξαμε το παιχνίδι μας μια χαρά.
Μόνο που με στεναχώρησε το αποτέλεσμα sad-smiley-009.gif
magic jonhson
Το καλοκαίρι όλοι μιλάγατε για τις ομάδες σας και γενικότερα για τις ομάδες που θα πρωταγωνίστούσαν στο πρωτάθλημα της Γ ΕΣΚΑΝΑ.Κανείς δεν έκανε αναφορά από εσάς για την Ν.ΣΜΥΡΝΗ όπως και κανείς από την Ν.ΣΜΥΡΝΗ δεν είπε το παραμικρό για άνοδο.Εγω τουλάχιστον δεν άκουσα τίποτα.Αλλες ομάδες άκουσα ότι έχουν βλέψεις για άνοδο.Οπότε μια ομάδα που κρατούσε και κραταει χαμηλούς τόνους δεν μπορεί ξαφνικά να κάνει τέτοιες δηλώσεις.Οπότε ή καποιος γουσταρει βαβούρα για χαβαλέ ή κάποιος έχει τους λόγους του να δυναμιτιζει καταστάσεις.
kukoc
Kalhspera se olous!Forza nea smyrnh kai ta myala sta kagkela!Tha tous dialysoume olous!WE ARE THE BEST!Se opoion aresei..H alhtheia tsouzei!Xwris antipalo paizoume!!!!!!!!MAGIC GIATI PEIRAXTHKES?OYTE PROPONHTHS THS NEAS SMYRNHS NA HSOUN(o opoios einai kai asxetos metaxi mas...).EPEIDH EXOUME PAIKTARADES PAME MPROSTA!
LEONKALF:me thn apanthsh sou,mou epivevaiwses osa anefera!oti dhladh vazeis 20 pontous stous koutsous !a,kai oti eisai pitsirikas!Kai kati teleftaio:to an axizeis na paizeis se afth thn kathgoria,ase na to krinoun oi theates...!
dizzy_fingers
Πρώτον, αν μπορείς μη γράφεις με greeklish αλλά με ελληνικούς χαρακτήρες.

Δεύτερον, οι προσωπικές επιθέσεις δεν επιτρέπονται και δεν καταλαβα ποιο είναι το πρόβλημά σου με τον leonkalf. Στην αρχή νόμιζα ότι ήσασταν φιλαράκια και του έκανες πλάκα. Αλλά βλέποντας ότι σου απάντησε με πρέπων τρόπο, ενώ εσύ επιμένεις να του κάνεις προσωπική επίθεση, μάλλον δεν ισχύει αυτό.

Θα σου πρότεινα λοιπόν να διαβάσεις τον κανονισμό του basketforum στην πρώτη σελίδα (www.basketforum.gr) προτού ποστάρεις πάλι.

Την επόμενη φορά θα έχει κυρώσεις.
Papaloukas 4 ever
QUOTE(leonkalf @ Dec 21 2005, 02:59 PM)
Δεν είχα κανένα πρόβλημα.Παίξαμε το παιχνίδι μας μια χαρά.
Μόνο που με στεναχώρησε το αποτέλεσμα  sad-smiley-009.gif
*


Φίλε, χαμηλή απόδοση στην τελευταία αγωνιστική, απ' ότι διάβασα σε πόντους από τα διάφορα site. Για πες μας περισσότερα.
Και για να μην παρεξηγιόμαστε, είμαι σίγουρος ότι θα πας πολύ καλύτερα την επόμενη φορά. Τσάκισέ τους.
magic jonhson
QUOTE(kukoc @ Dec 21 2005, 11:50 PM)
Kalhspera se olous!Forza nea smyrnh kai ta myala sta kagkela!Tha tous dialysoume olous!WE ARE THE BEST!Se opoion aresei..H alhtheia tsouzei!Xwris antipalo paizoume!!!!!!!!MAGIC GIATI PEIRAXTHKES?OYTE PROPONHTHS THS NEAS SMYRNHS NA HSOUN(o opoios einai kai asxetos metaxi mas...).EPEIDH EXOUME PAIKTARADES PAME MPROSTA!
LEONKALF:me thn apanthsh sou,mou epivevaiwses osa anefera!oti dhladh vazeis 20 pontous stous koutsous !a,kai oti eisai pitsirikas!Kai kati teleftaio:to an axizeis na paizeis se afth thn kathgoria,ase na to krinoun oi theates...!
*

Δημόσιος υπάλληλος είμαι αλλά αν θες να με λες προπονητή κανένα πρόβλημα.Δεν μας έχεις πει τι είσαι στην Ν ΣΜΥΡΝΗ .Παίχτης παράγοντας φίλαθλος ?Τι είσαι και τα ξέρεις όλα τόσο καλά .Εγώ που είδα κάποια παιχνίδια της Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ και μίλησα με κάποια άτομα στην εξέδρα δεν είχαν ασχημη άποψη για τον προπονητή.Και για να λέμε και την αλήθεια η ομάδα είναι πρώτη και σε αυτό κάποιο μερίδιο ευθύνης έχει και ο προπονητής δεν νομίζεις?Και εάν έχετε τόσο καλούς παίχτες γιατί παίζουν σε αυτη την κατηγορία και με αυτον τον προπονητή?Ποιός καλός παίχτης πάει σε ομάδα με κακό προπονητή.
Αλλά γιατι τα λες σε εμάς και δεν τα λες στον ίδιο?Καλό στην ομάδα θα κανεις εάν φύγει.Μήπως όμως είσαι κότα ή μήπως δεν τον ξέρεις και απλά λες μπούρδες.Και επειδή εγώ είμαι φίλος του ερασιτεχνικού μπάσκετ και βλέπω χρόνια ομάδες τοπικών κατηγοριών μπορείς να μου πεις ποιός από τους παίχτες της Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ (σαν παιχταράδες που είναι) έχει παίξει σε μεγαλύτερη κατηγορία?Γιατί μάλλον δεν ξέρεις ούτε τα ονόματα τους.Πες μου γιατί δεν θυμάμαι να έχω δει κανέναν σε καποια άλλη ομάδα?
Και εσύ ρε LEONKALF άσε να σε κρίνουν οι θεατές όπως λεει ο φίλος μας .Πέντε γονείς πάνε όλοι κι όλοι σε αυτούς τους αγώνες λες να μην μπορούν να κρίνουν σωστά.Αλλά εάν έχεις αμφιβολίες ρώτα τον kukoc αυτός ξέρει.
rasputin
Ρε παιδιά ωραία τα λέτε για την νέα σμύρνη και τον προπονητή της αλλά αν τον ξέρει κάποιος ας του τα πει για να πάρει θέση.Θα γίνει πιο ενδιαφέρουσα η συζήτηση.Αν δεν τον ξερετε βρείτε κάποιον παράγοντα.
Πάντως το βλέπω χλωμό ο kukoc να είναι μπασκετικός.Ο τρόπος που μιλαει άλλα πράγματα δείχνει.
Και για να μην το ξεχάσω .Παρατηρήσατε ότι από την ημερα που ποστάρει ο kukoc σταμάτησε να ποσταρει κάποιος άλλος?
Ρε σοβαρέψου και κοίτα την ομάδα σου.Ασε τις άλλες ομάδες τους προπονητές και τους παίχτες τους ήσυχους .Εχει μέλλον η Γ ΕΣΚΑΝΑ από τώρα άρχισες να φοβάσαι.Και μην χρησιμοποιείς τους φίλους σου έτσι δεν κάνει.
Live strong
Καλημέρα σε όλη τη «παρέα». Απλά θέλω κάτι να ρωτήσω και για να μη παρεξηγηθώ θ αναφέρω ακόμα μία φορά ότι δεν έχω σχέση ούτε με τον ΑΠΟ ούτε τον Αστέρα Αγ. Δημητρίου. Γιατί όλη αυτή η επίθεση; Τι κόλλημα με τον Καλφ την ομάδα του, τον ΑΠΟ και τον προπονητή; Αυτό βασικά που βλέπω εγώ, είναι ότι κάποιος, ψευδώνυμα δεν λέμε, οικογένειες δεν θίγουμε, θέλει απλά να δημιουργήσει εντυπώσεις και κάποια διχόνοια μεταξύ των δύο ομάδων. Αυτό δείχνει στη ουσία, άσχετα αν λέει ότι υποστηρίζει τον ΑΠΟ.
Ο σωστό ο παίχτης ή ο φίλαθλος ή ο παράγοντας, αν θέλει να φαίνεται και να λέγεται σωστός, δεν ασχολείται με μικροπρέπειες ούτε βρίζοντας ούτε μειώνοντας κάποιους άλλους. Αυτό που κάνει είναι να στηρίζει την ομάδα του με όποιο τρόπο μπορεί. Πρέπει όμως πρώτα να σέβεται τον εαυτό και αυτό που υποστηρίζει, να δίνει το παράδειγμα και στους άλλους. Όσο για τους αθλητές, αθλητής δεν λέγεται μόνο αυτός που αγωνίζεται αλλά και αυτός που κάνει τους άλλους να τον σέβονται και να είναι αγαπητός σε όλους. Τώρα κάποιος άλλος είπε να μιλήσει κάποιος στον προπονητή του ΑΠΟ, γιατί; Τι θα γίνει αν τα μάθει; Θα μαλώσει αυτούς που γράφουν; Αφού δεν είναι καν στην ομάδα αυτοί! Αυτό είναι το μόνο σίγουρο.
Λοιπόν μια συμβουλή για να τελειώνουμε. Αφήστε τις κόντρες και τις μαγκιές που κάνετε σαν κοκόρια σε κοτέτσι, μέρες που είναι!!!! Οι όποιες διαφορές των ομάδων λύνονται μέσα στα γήπεδα (έτσι αποδεικνύονται οι καλύτεροι, και ΟΜΑΔΙΚΑ και ΑΤΟΜΙΚΑ)
Εύχομαι καλά Χριστούγεννα σε όλους…

Φιλικά
Live strong icon_wave.gif icon_wave.gif
vsaros
Παιδιά γειά σας, εύχομαι ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ & ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ.
Είμαι καινούργιος στη παρέα σας, συμφωνώ απόλυτα με τις τοποθετήσεις των φίλων Live strong & rasputin.Ο "κύριος" kukoc είναι "ξένος δάκτυλος" και θέλει να δημιουργήσει κακές εντυπώσεις για τον ΑΠΟ.Ο kukoc αφού είναι φανατικός φίλαθλος του ΑΠΟ,γιατί δε πάει να πεί τα "περί ασχετοσύνης", κατ' ευθείαν στον προπονητή και τα γράφει στο forum; Μπορεί εκείνος να μην έχει πρόσβαση εδώ.Ο ΑΠΟ πάει καλά μέχρι σήμερα,γιατί έχει κρατήσει χαμηλούς τόνους και παίζει μόνο μπάσκετ,όχι αλλα "παιχνίδια",όπως μερικοί-μερικοί.Ο Leonkalf έπαιξε με τον ΑΠΟ στην Ν.Σμύρνη, απέδειξε ότι είναι έξυπνος και καλός παίκτης & καθόλου πιτσιρικάς. Είδε την ατμόσφαιρα, να μας πεί άν θέλει, αν αυτά που γράφει & λέει ο kukoc, μπορεί να πηγάζουν απο φίλαθλο του ΑΠΟ;



Με φίλαθλους χαιρετισμούς
dizzy_fingers
Καλώς ήρθες φίλε vsaros και ανταποδίδω τις ευχές. smile.gif peace.gif

Λεωνίδα, μήπως παίζει καμιά έχθρα μεταξύ του ΑΠΟ (παράγοντες-φίλαθλοι) και εσένα, από τότε που έπαιζες εκεί?
Ασφαλώς δε χρειάζεται να απαντήσεις, απλά έχω αυτήν την απορία, γιατί όντως, όπως λένε τα παιδιά παραπάνω, δείχνει να είναι ψιλοβαλτός ο kukoc....

Άσχετο: Παιδιά, το παρών τόπικ της ΕΣΚΑΝΑ είναι από τα πιο πολυσύχναστα του φόρουμ και ειλικρινά είμαι ευχάριστα ξαφνιασμένος που συμβαίνει αυτό.
Σας ευχαριστώ για την παρέα σας και συνεχίστε έτσι smile.gif.
tommyxoua
Ευχομαι καλες γιορτες σε ολους,υγεια&καλα να περνατε... icon_drunk.gif
leonkalf
Χρόνια Πολλά σε όλους με υγεία πάνω απ'όλα και ότι καλό εύχεται ο καθένας να γίνει πραγματικότητα.

QUOTE(dizzy_fingers @ Dec 25 2005, 05:17 PM)
Λεωνίδα, μήπως παίζει καμιά έχθρα μεταξύ του ΑΠΟ (παράγοντες-φίλαθλοι) και εσένα, από τότε που έπαιζες εκεί?

Dizzy,δεν έπαιζα ποτέ στον ΑΠΟ Ν.Σμύρνης!!! Από που έβγαλες αυτό το συμπέρασμα?
Μέχρι τώρα σε 3 παιχνίδια έχουμε παίξει αντίπαλοι,χωρίς να έχει δημιουργηθεί το παραμικρό.

QUOTE(dizzy_fingers @ Dec 25 2005, 05:17 PM)
Ασφαλώς δε χρειάζεται να απαντήσεις, απλά έχω αυτήν την απορία, γιατί όντως, όπως λένε τα παιδιά παραπάνω, δείχνει να είναι ψιλοβαλτός ο kukoc....

Ίσως είναι,δεν ξέρω.Τι να σου πω.Αφού δε λέει ο ίδιος τι είναι και ποιος είναι δεν ξανασχολούμε μαζί του.Εγώ δεν κρύβομαι...όλοι ξέρουν ποιος είμαι.

QUOTE(dizzy_fingers @ Dec 25 2005, 05:17 PM)
Άσχετο: Παιδιά, το παρών τόπικ της ΕΣΚΑΝΑ είναι από τα πιο πολυσύχναστα του φόρουμ και ειλικρινά είμαι ευχάριστα ξαφνιασμένος που συμβαίνει αυτό.
Σας ευχαριστώ για την παρέα σας και συνεχίστε έτσι smile.gif.
*

41.gif


QUOTE(vsaros @ Dec 25 2005, 04:00 PM)
Είδε την ατμόσφαιρα, να μας πεί άν θέλει, αν αυτά που γράφει & λέει ο kukoc, μπορεί να πηγάζουν απο φίλαθλο του ΑΠΟ;

Οι φίλαθλοι (και ειδικά οι γνήσιοι μπασκετικοί!!) δεν μιλάνε έτσι.Δεν ξέρουμε καν τι είναι ο kukoc,οπότε δεν χρειάζεται σχολιασμό και απάντηση η ερώτησή σου.
Όποιος θέλει ας έρχεται στα γήπεδα,να βλέπει και να κρίνει.
dizzy_fingers
QUOTE
Dizzy,δεν έπαιζα ποτέ στον ΑΠΟ Ν.Σμύρνης!!!


Ωχ 40.gif...χίλια συγνώμη. Κάπου μπερδεύτηκα με τα αλλεπάληλα ποστ και κατάλαβα λάθος icon_drunk.gif.
kolossos
Για να πω την αλήθεια δεν περίμενα να υπάρχει τέτοιο ενδιαφέρον για τοπικά πρωταθλήματα biggrin.gif Τέλοσπαντων επειδή από εδώ που είμαι δεν μπορώ να έχω εικόνα για το τι παίζει Αθήνα-Πειραιά μπορείτε να με πληροφορήσετε τι μπάσκετ παίζεται εκεί; Εννοώ έχει ένα κάποιο επίπεδο ή είναι εντελώς χαβαλετζίδικο; peace.gif
dizzy_fingers
Φαίνεται κάπως αλαζονικό και ελιτίστικο αυτό που θα πω, αλλά είναι η αλήθεια, ότι δηλαδή στις πρώτες κατηγορίες των δύο τοπικών πρωταθλημάτων της Αττικής (Α ΕΣΚΑ και Α ΕΣΚΑΝΑ), το μπάσκετ που παίζεται είναι αν όχι καλύτερο, πιο ανταγωνιστικό από αυτό της Γ Εθνικής.
Είναι τόσες πολλές οι ομάδες που διεκδικούν την άνοδο κάθε χρονιά στις εθνικές κατηγορίες, που στα πρωταθλήματα πραγματικά γίνεται σφαγή.
Και το θέαμα είναι εξίσου καλό. Υπάρχουν ομάδες στις οποίες γίνεται πολύ καλή δουλειά, οι παίχτες πληρώνονται (παρόλο που είναι ερασιτεχνική κατηγορία...μάλιστα θυμάμαι, πέρσι στον Γκυζιακό έγραφαν και τα ονόματα των παιχτών πίσω στις φανέλες), ενώ δε λείπουν και πολλά ονόματα που κάποτε διέπρεπαν στην Α1 και τώρα βγάζουν τη σύνταξή τους στο ερασιτεχνικό πρωτάθλημα.

Θα δεις καρφώματα (υπήρχε ένα άτομο στον Αρδηττό, ο Παλιούρας, ο οποίος ακούστηκε πως είχε πηδήξει πάνω από έναν αμυντικό σε στυλ Κάρτερ), θα δεις ανατροπές (αυτό σε πιο τακτική βάση απ'ότι γίνεται άλλα πρωταθλήματα) και το πιο σημαντικό, ενδιαφέρον στο πρωτάθλημα μέχρι και την τελευταία αγωνιστική (η ομάδα της καρδιάς μου, ο Αστέρας Εξαρχείων, γλύτωσε πέρσι τον υποβιβασμό στο τελευταίο παιχνίδι ενάντια στον Αγ.Θωμά επίσης υποψήφιο, με καλάθι του αρχηγού στην τελευταία επίθεση).

Τώρα, θα πεις, πως αφού έχει τόσο πολύ θέαμα, γιατί δεν είναι τόσο διάσημο? Πέρα από το οξύμωρο της υπόθεσης, ότι δηλαδή, να γίνεται περισσότερος λόγος για τα τοπικά της Αθήνας παρά για τις τελευταίες εθνικές κατηγορίες, πιστεύω πως αν πέσει η προσοχή εκεί, θα τα κάνουν σαν τα μούτρα τους...

Εκεί, πραγματικά παίζεται μπάσκετ στην πιο αγνή μορφή του και δε χωράει δημοσιότητα.

Ελπίζω πάντως να μην γίνει η ίδια ιστορία στην ΕΣΚΑΝΑ όπως με την ΕΣΚΑ και την εταιρία στοιχημάτων... sad.gif
leonkalf
Καλή Χρονιά να έχουμε.
Εύχομαι υγεία και προσωπική ευτυχία σε όλους.
Ελπίζω μέσα στο 2006 το μπάσκετ να συνεχίσει την ανοδική πορεία του!!
leonkalf
Αυτή την εβδομάδα ξεκινησαν(ξεκινούν) ξανά τα πρωταθλήματα μετά την αλλάγη του χρόνου.
Η χρονιά δεν ξεκίνησε καλά για την περσινή μου ομάδα(Πειραϊκός Α.Σ), όπου μετά την προχθεσινή ήττα υπήρξαν αρνητικές εξελίξεις και το μέλλον της φαίνεται αβέβαιο.Οι επόμενες μέρες θα δείξουν αν θα συνεχίσει αυτή η ομάδα να υπάρχει!!
Πάντως,είναι κρίμα - για τα παιδιά της ομάδας - η όλη κατάσταση και εύχομαι να απεγκλωβιστούν απ'αυτό το τέλμα. Πραγματικά,τα παιδιά που ξέρω (όσοι ήταν και πέρσυ) είναι εξαιρετικά και αξίζουν καλύτερης μεταχείρισης!

Η χρονιά ξεκίνησε και με ένα άλλο δυσάρεστο γεγονός.Αυτό της καταστροφής ενός γηπέδου μπάσκετ.Το κλειστό του Ελληνικού(πρώην αμερικάνικη βάση) κάηκε εξαιτίας βραχυκυκλώματος.
Το γήπεδο χρησιμοποιούσαν 4 ομάδες (Ευρυάλη,Βουλιαγμένη,Σούρμενα,Ελληνικό) και τώρα αναζητούν νέα στέγη.Μεγάλο πρόβλημα(αφού έχουμε έλλειψη χώρων) και αντί να φτιάχνονται νέα γήπεδα,χάνονται και τα υπάρχοντα...
rasputin
Eχει ακούσει κανεις που θα παίζουν οι ομάδες που έπαιζαν στο Ελληνικό?
rasputin
Είναι αληθεια ότι είναι υπό παραιτηση εδώ και ένα μήνα ο προπονητής της Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ?
leonkalf
QUOTE(rasputin @ Jan 13 2006, 12:35 PM)
Eχει ακούσει κανεις που θα παίζουν οι ομάδες που έπαιζαν στο Ελληνικό?
*

Η Ευρυάλη θα παίζει στο ΕΑΚ Γλυφάδας.
Live strong
QUOTE(rasputin @ Jan 13 2006, 01:41 PM)
Είναι αληθεια ότι είναι υπό παραιτηση εδώ και ένα μήνα ο προπονητής της Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ?
*



Δε νομίζω… μάλλον ράδιο αρβύλα είναι! Εσύ που το άκουσες;
darwinos
ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕ ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ,
Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ-ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ

56-63

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ !!!!!!!!!!!
rasputin
QUOTE(darwinos @ Jan 13 2006, 11:30 PM)
ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕ ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ,
Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ-ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ

56-63

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ !!!!!!!!!!!
*

ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕ ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ,
Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ
ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΩΡΑΚΙΑ (ΔΕΣ SITE DARVIN CREATIONS) ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΥΝΟΙΑ ΤΟΥΣ.
5 ΕΝΑΝΤΙΟΝ 7 ΠΑΙΖΑΤΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ Η Ν ΣΜΥΡΝΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΤΗΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ.ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΠΑΙΖΑΝ ΣΙΓΑ ΜΗ ΤΗΝ ΑΦΗΝΑΝ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ.ΔΕΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΟΥΝ ΤΟΝ ΣΠΟΝΣΟΡΑ ΠΟΤΕ.
ΘΕΣΜΟΘΕΤΗΣΗ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥ.Ο ΤΙΜΩΡΗΜΕΝΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΠΑΙΡΝΕΙ TIME OYT ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΚΑΙ ΔΙΝΕΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΙΜΩΡΗΘΕΙ ΜΕ ΤΕΧΝΙΚΗ ΠΟΙΝΗ.ΑΝΤΑΥΤΟΥ ΔΕΧΕΤΑΙ ΤΕΧΝΙΚΗ ΠΟΙΝΗ Ο ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΠΑΓΚΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΟΥ.(Ο ΘΕΙΟΣ ΤΟΥ 2 ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΑΠ ΟΤΙ ΕΜΑΘΑ ΜΕΤΑ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΦΡΑΣΤΙΚΗ ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΟΛΑ)
ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΔΩΡΑΚΙΑ.
Live strong
QUOTE(rasputin @ Jan 16 2006, 11:42 AM)
ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕ ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ,
Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ
ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΩΡΑΚΙΑ (ΔΕΣ SITE DARVIN CREATIONS) ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΥΝΟΙΑ ΤΟΥΣ.
5 ΕΝΑΝΤΙΟΝ 7 ΠΑΙΖΑΤΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ Η Ν ΣΜΥΡΝΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΤΗΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ.ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΠΑΙΖΑΝ ΣΙΓΑ ΜΗ ΤΗΝ ΑΦΗΝΑΝ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ.ΔΕΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΟΥΝ ΤΟΝ ΣΠΟΝΣΟΡΑ ΠΟΤΕ.
ΘΕΣΜΟΘΕΤΗΣΗ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥ.Ο ΤΙΜΩΡΗΜΕΝΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΠΑΙΡΝΕΙ TIME OYT ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΚΑΙ ΔΙΝΕΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΙΜΩΡΗΘΕΙ ΜΕ ΤΕΧΝΙΚΗ ΠΟΙΝΗ.ΑΝΤΑΥΤΟΥ ΔΕΧΕΤΑΙ ΤΕΧΝΙΚΗ ΠΟΙΝΗ Ο ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΠΑΓΚΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΟΥ.(Ο ΘΕΙΟΣ ΤΟΥ 2 ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΑΠ ΟΤΙ ΕΜΑΘΑ ΜΕΤΑ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΦΡΑΣΤΙΚΗ ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΟΛΑ)
ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΔΩΡΑΚΙΑ.
*



Γιατί νομίζω ότι κάτι παίζει εδώ; Πολλές περίεργες κόντρες δημιουργούνται ξαφνικά με τη Νέα Σμύρνη, Μήπως να υποψιαστώ;;;; Λέω μήπως! ph34r.gif
Ποιός δουλεύει, ποιόν; rolleyes.gif
darwinos
ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΔΩΡΑΚΙΑ ΟΠΩΣ ΛΕΣ
ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΜΕ ΤΙΣ ΤΙΜΩΡΙΕΣ ΜΑΣ.ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΒΛΕΠΩ
ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΩΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΙΣ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΤΙΜΩΡΙΕΣ

-ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΤΙΜΩΡΗΜΕΝΟΣ
-ΑΘΛΗΤΗΣ 2 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΤΙΜΩΡΗΜΕΝΟΣ
-ΟΜΑΔΑ 3 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΘΥΡΩΝ

ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΠΑΡΑΓΚΑ ΡΕ ΒΛΑΚΑ

ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΒΑΖΕΛΟΣ. ΒΓΑΛΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ DVD ΡΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΔΙΚΙΕΣ.

ΤΟ 11-0 ΣΕΡΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΑ
dizzy_fingers
Μην γράφετε με κεφαλαία...
leonkalf
Χθες το πρωί έγινε η καθιερωμένη εκδήλωση της ΕΣΚΑΝΑ για την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας και την απονομή μεταλλίων-διπλωμάτων στις 3 πρώτες ομάδες κάθε κατηγορίας για την περσινή περίοδο.

Είναι καλό να γίνονται τέτοιες εκδηλώσεις και καλύτερο θα ήταν η συμμετοχή των ομάδων και των αθλητών να ήταν μεγαλύτερη!!
Είναι ανεπίτρεπτη,για μένα,η χθεσινή εικόνα στο θέατρο.
Κατά τη γνώμη μου,θα έπρεπε να παρεβρίσκονται όλες οι ομάδες(αθλητές,προπονητές,παράγοντες) ανεξάρτητα με το αν βραβεύονται ή όχι.
Εδω,θα πει κάποιος,δεν είχαν έρθει όλοι οι αθλητές των ομάδων που βραβεύτηκαν.Αυτό κι αν είναι εξωφρενικό.Να σε τιμάνε και συ να μην πηγαίνεις!
Αυτό το λέω και για την περσινή μου ομάδα,όπου χθες είμασταν 3 παίκτες(εκ των οποίων οι 2 έχουμε αποχωρήσει απ'την ομάδα) για τη παραλαβή των μεταλλίων και των αναμνηστικών διπλωμάτων.
Πρέπει,επιτέλους,κάποιοι να μάθουν να συμπεριφέρονται ανάλογα με τις περιστάσεις.Ο αθλητής δεν είναι μόνο για μέσα στο γήπεδο,πρέπει να ξέρει να λειτουργεί σωστά και εκτός...

Εγώ,προσωπικά,πέρασα καλά.Ένοιωσα υπέροχα που ανέβηκα ξανά στην εξέδρα για την απονομή,ακόμα πιο καλά που μου υπέγραψε το αναμνηστικό δίπλωμα ο μεγάλος Παναγιώτης Φασούλας 77.gif
και που είχα την ευκαιρία να δω&να ακούσω (Πολίτης,Αλεξάνδρου,Μπολάτογλου,Παπαδημητρ
ίου,Σκουντής) αλλά και να μιλήσω με ανθρώπους του χώρου.

Εύχομαι να είμαστε καλά και να ζήσουμε και του χρόνου ανάλογες στιγμές και καλύτερες!
magic jonhson
QUOTE(leonkalf @ Jan 16 2006, 04:17 PM)
Χθες το πρωί έγινε η καθιερωμένη εκδήλωση της ΕΣΚΑΝΑ για την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας και την απονομή μεταλλίων-διπλωμάτων στις 3 πρώτες ομάδες κάθε κατηγορίας για την περσινή περίοδο.

Είναι καλό να γίνονται τέτοιες εκδηλώσεις και καλύτερο θα ήταν η συμμετοχή των ομάδων και των αθλητών να ήταν μεγαλύτερη!!
Είναι ανεπίτρεπτη,για μένα,η χθεσινή εικόνα στο θέατρο.
Κατά τη γνώμη μου,θα έπρεπε να παρεβρίσκονται όλες οι ομάδες(αθλητές,προπονητές,παράγοντες) ανεξάρτητα με το αν βραβεύονται ή όχι.
Εδω,θα πει κάποιος,δεν είχαν έρθει όλοι οι αθλητές των ομάδων που βραβεύτηκαν.Αυτό κι αν είναι εξωφρενικό.Να σε τιμάνε και συ να μην πηγαίνεις!
Αυτό το λέω και για την περσινή μου ομάδα,όπου χθες είμασταν 3 παίκτες(εκ των οποίων οι 2 έχουμε αποχωρήσει απ'την ομάδα) για τη παραλαβή των μεταλλίων και των αναμνηστικών διπλωμάτων.
Πρέπει,επιτέλους,κάποιοι να μάθουν να συμπεριφέρονται ανάλογα με τις περιστάσεις.Ο αθλητής δεν είναι μόνο για μέσα στο γήπεδο,πρέπει να ξέρει να λειτουργεί σωστά και εκτός...

Εγώ,προσωπικά,πέρασα καλά.Ένοιωσα υπέροχα που ανέβηκα ξανά στην εξέδρα για την απονομή,ακόμα πιο καλά που μου υπέγραψε το αναμνηστικό δίπλωμα ο μεγάλος Παναγιώτης Φασούλας  77.gif
και που είχα την ευκαιρία να δω&να ακούσω (Πολίτης,Αλεξάνδρου,Μπολάτογλου,Παπαδημητρ
ίου,Σκουντής) αλλά και να μιλήσω με ανθρώπους του χώρου.

Εύχομαι να είμαστε καλά και να ζήσουμε και του χρόνου ανάλογες στιγμές και καλύτερες!
*
Έτσι είναι .Θα έπρεπε να υπάρχει μεγαλύτερη συμμετοχή από όλους.Ισως όμως θα έπρεπε να υπάρχει και καλύτερη οργάνωση καλύτερη ενημέρωση και ας ξοδεψουνε και 2 ευρό παραπάνω.Δεν είναι λιγο μίζερο να παίρνει κύπελλο μόνο ο πρώτος και οι υπόλοιποι τίποτα?Έστω μία αναμνηστικη πλακέτα .Πόσο στοιχίζει στο κάτω κάτω.Και γιατί στα τιμώμενα πρόσωπα μιλάγανε με τις ώρες και για τις ομάδες δεν είπαν σχεδόν τίποτα.Τελικά μόνο για το εφέ είναι αυτές οι εκδηλώσεις δυστυχώς.
Παρόλαυτά είναι κάτι που δίνει χρώμα στην μιζέρια αυτών των κατηγοριών.
leonkalf
Συμφωνώ και με αυτές τις επισημάνσεις.
Μπορούν να γίνουν πολλά παραπάνω.Ίσως γι'αυτό θα πρέπει να ασχοληθούν νεότεροι σε ηλικία άνθρωποι με τα διοικητικά της ένωσης.Στην εξέδρα έβλεπε κανείς μόνο γερουσία,χωρίς να θέλω να τους προσβάλλω.Αλλά όπως και να το κάνεις χρειάζεται και νέο αίμα.
magic jonhson
QUOTE(darwinos @ Jan 16 2006, 01:49 PM)
ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΔΩΡΑΚΙΑ ΟΠΩΣ ΛΕΣ
ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΜΕ ΤΙΣ ΤΙΜΩΡΙΕΣ ΜΑΣ.ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΒΛΕΠΩ
ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΩΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΙΣ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΤΙΜΩΡΙΕΣ

-ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΤΙΜΩΡΗΜΕΝΟΣ
-ΑΘΛΗΤΗΣ 2 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΤΙΜΩΡΗΜΕΝΟΣ
-ΟΜΑΔΑ 3 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΘΥΡΩΝ

ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΠΑΡΑΓΚΑ ΡΕ ΒΛΑΚΑ

ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΒΑΖΕΛΟΣ. ΒΓΑΛΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ DVD ΡΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΔΙΚΙΕΣ.

ΤΟ 11-0 ΣΕΡΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΑ
*
Εγώ που είμαι ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ μπορώ να απαντήσω?Το 11-0 μου λέει ότι είστε μια απο τις καλές ομάδες στην κατηγορία.Οποιος ασχολείται με αυτές τις κατηγορίες πιστευω ότι το γνωρίζει.Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι επειδή είστε δευτεροι (έστω και προσωρινά όπως λες στο site σου) και όχι πρώτοι σας αδικούν η΄θέλουν το κακό σας.Όπως έχετε εσείς παράπονα από κάποιους έτσι μπορούν να έχουν και οι άλλοι.
Οι τιμωρίες καμιά φορά είναι αδικες όχι όμως μόνο για εσάς.
Από την άλλη οι περισσότερες ομάδες έχουν παράπονα απο την φιλοξενία σας.Όλες ψέματα λένε?Επειδή όμως είστε καλή ομάδα και αγωνίζονται εκεί δύο γνώστοι μου σου εύχομαι να πετύχετε τους στόχους σας όπως επίσης σου εύχομαι να καταφέρεις να γράψεις και κάτι καλό στο site σας και για τις άλλες ομάδες.Δεν πιστεύω ότο όλοι έιναι ανίκανοι.
leonkalf
Δε νομίζω ότι η Αμφιάλη έχει 11-0 σερί.
Έχει 9νίκες-3ήττες και το σερί είναι στο 8-0.

Δεν πιστεύω πως έκανε τέτοιο λάθος ο darwinos!! Εκτός αν ήθελε να πει κάτι άλλο (αλλά και η Ν.Σμύρνη είχε σερί 10-0 πριν την ήττα της Παρασκευής).

Πάντως,παρατηρώ πως o darwinos (ειδικά με αυτά που γράφει και στο site της Αμφιάλης) και ο rasputin(λογικά πρέπει να είδε το ματς για να μιλάει έτσι)
έχουν εκ διαμέτρου αντίθετες απόψεις σχετικά με την αντιμετώπιση των διαιτητών στο ματς Ν.Σμύρνη-Αμφιάλη.

Για εξηγήστε το αυτό ρε παιδιά.Μιλάμε για άκρως αντίθετες τοποθετήσεις!
darwinos
Πρώτα από όλα δεν είπα ΕΓΩ ότι αδικηθηκα.Αντιθέτως ο Νεοσμυρνιώτης μόλις έχασε άρχισε τις βλακέιες για δωράκια της Darwin Creations προς την ΕΣΚΑΝΑ.
Και του απάντησα ότι πως γίνεται να κάνουμε δωράκια και να μας έχουν τιμωρήσει με όλες αυτές τις τιμωρίες ; Κατι δεν στέκει.

Εκτός αν κάνω λάθος.

Leonkalf όντως έκανα λάθος. Απο βιασύνη το έγραψα.
leonkalf
Πάντως στην ιστοσελίδα της ομάδας σας αναφέρετε καθαρά ότι έχετε πολλά παράπονα από την αντιμετώπιση των διαιτητών -ακόμα και από τη γραμματεία- στο συγκεκριμένο ματς.
Άρα και συ πιστεύεις ότι αδικηθήκατε.

Στο σχόλιο του rasputin σχετικά με τον προπόνητη σας,τις οδηγίες στο time-out και την τεχνική ποινή εις βάρος τους δεν αναφέρθηκες.
rasputin
QUOTE(darwinos @ Jan 18 2006, 11:54 AM)
Πρώτα από όλα δεν είπα ΕΓΩ ότι αδικηθηκα.Αντιθέτως ο Νεοσμυρνιώτης μόλις έχασε άρχισε τις βλακέιες για δωράκια της Darwin Creations προς την ΕΣΚΑΝΑ.
Και του απάντησα ότι πως γίνεται να κάνουμε δωράκια και να μας έχουν τιμωρήσει με όλες αυτές τις τιμωρίες ; Κατι δεν στέκει.

Εκτός αν κάνω λάθος.

Leonkalf όντως έκανα λάθος. Απο βιασύνη το έγραψα.
*

Πρώτον δεν είμαι Νεοσμυρνιώτης.Απλά είδα το παιχνίδι έχω άποψη και δεν μου αρέσει ο τρόπος που εκφράζεσαι γιαυτό απαντάω έτσι.
Δευτερον ο προπονητης σας τιμωρήθηκε επειδή εβρισε το διαιτητη ( υπάρχει η εκθεση του αγωνα και το δέχθηκε και ο ιδιος στην απολογια του )ο παιχτης τιμωρηθηκε επειδη τσακώθηκε με τον Σφυρή της Βουλας (έφαγαν και οι δύο την ίδια τιμωρία) και το γήπεδο επειδή οι οπαδοί σας μπήκαν μέσα και επιτέθηκαν στους παίχτες της Βούλας ( ήμουν στο παιχνίδι αυτό και παρότι αξίζατε την νικη αξίζατε και την τιμωρία)
Βλέπει κανείς κάτι άδικο?
leonkalf
Τα Σούρμενα και το Ελληνικό θα παίζουν από δω και πέρα στο κλειστό γήπεδο των Ολυμπιακών εγκαταστάσεων στο Ελληνικό.Μεγαλεία!!

Ωραία,θα παίξω και γω για πρώτη φορά σε ένα τόσο μεγάλο και όμορφο γήπεδο, στο β'γύρο με το Ελληνικό.

Μ'αρέσει.. 69.gif
magic jonhson
QUOTE(leonkalf @ Jan 19 2006, 10:39 AM)
Τα Σούρμενα και το Ελληνικό θα παίζουν από δω και πέρα στο κλειστό γήπεδο των Ολυμπιακών εγκαταστάσεων στο Ελληνικό.Μεγαλεία!!

Ωραία,θα παίξω και γω για πρώτη φορά σε ένα τόσο μεγάλο και όμορφο γήπεδο, στο β'γύρο με το Ελληνικό.

Μ'αρέσει..  69.gif
*

Εχω την εντύπωση ότι το σημερινό παιχνίδι των Σουρμένων θα γίνει στο Βυζαντινό (στο γήπεδο του ΠΕΡΑ δηλαδή)
leonkalf
Σωστά.Το χθεσινό ματς έγινε στο Βυζαντινό (νίκη της Ελευθερίας Μοσχ. 64-78).Ήμουν εκεί και το είδα.
Από το επόμενο ματς θα μετακομίσουν στο νέο γήπεδο.
dizzy_fingers
Αν βάλω φωτιά στο κλειστό όπου παίζει η ομάδα μου, έχω ελπίδες να παίξω το επόμενο παιχνίδι στο ΟΑΚΑ? biggrin.gif
leonkalf
Αυτό κάτι μου θυμίζει,κάπου το έχω ξανακούσει.... tongue.gif

Ντένις ακούςςςςς??? biggrin.gif
dizzy_fingers
Ρόντμαν? huh.gif


tongue.gif
leonkalf
Όχι ο Ροντμαν,άλλος Ντένις.
Φίλος και περσινός συμπαίχτης,ο οποίος μου έχει πει εδώ και μια βδομάδα την πρόταση που είπες παραπάνω σχετικά με το κάψιμο του γηπέδου της ομάδας του για μεταφορά σε αντίστοιχο μεγάλο!!

Έχετε την ίδια ιδέα... φοβερά μυαλά!! laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.