Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α1 Fantasy League: Συζητήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
thrylos7
QUOTE
μπα, αν οργανώνεις σχέδιο να με περάσεις,

Nαι, ειδικά γι' αυτό παίζω... smile.gif

QUOTE
μην κοπιάζεις άδικα και χάνεις το καιρό σου,

Ε, να περνάει η ώρα...

QUOTE
όπως και να το κάνουμε υπάρχει διαφορά κλάσης!

Να και κάτι σωστό... rolleyes.gif

QUOTE
όσο για σένα GR- Hammer, μας κοροιδεύεις;

Και πάλι όμως μια χαρά τα πηγαίνει...

Κάτι μου λέει ότι έχεις αρχίσει ν' ανησυχείς... tongue.gif
Warrior
Κοιτα αισιοδοξια ολοι εδω μεσα!! biggrin.gif

tongue.gif

Εγω δυστυχως,ειχα την ατυχια να αναγκαστω να αφησω την ομαδα χωρις την καθοδηγηση μου,το
πληρωσα ακριβα(52 ηταν το σκορ μου εκεινη την αγωνιστικη) και εμεινα λιγο πισω.Εχω ηδη αρχισει
την αντεπιθεση μου...και συντομα θα γινει αισθητη η παρουσια μου στις υψηλες θεσεις!! 19.gif

cool.gif
geosider
QUOTE(thrylos7 @ Nov 21 2006, 10:00 PM) *
Κάτι μου λέει ότι έχεις αρχίσει ν' ανησυχείς... tongue.gif

xexexe, αρκετά ετοιμόλογο σε βρίσκω biggrin.gif
thrylos7
QUOTE
Κοιτα αισιοδοξια ολοι εδω μεσα!!

QUOTE
xexexe, αρκετά ετοιμόλογο σε βρίσκω


Άντε ν' αρχίσουμε λίγο τα πειράγματα... Ειδικά στο (παραδοσιακό σ' αυτά) overplay δε γίνεται τίποτα...
GR-HAMMER
geosider δε σε κοροιδευω man,
απλως πιστευω οτι αμα ημουνα απο την αρχη θα ημουνα πολυ ψηλα..
εχω πιστη στις επιλογες μοθ, κακο ειναι?
επαιζα και παλιοτερα αυτο το παιχνιδι στο supersport, που ηταν κατι αντιστοιχο..
πιστεψε με, τις πρωτες αγωνιστικες ηταν που τα καταφερνα ιδιαιτερα...
επισης δεν μιλησα για μεσο ορο..
μιλησα για ποντους...
480 ειναι αυτοι..
στις 3 καλυτερες σου αγωνιστικες τους εχεις μαζεψει?
απ'οτι κοιταξα μια στιγμη, απο την αρχη...
οι 3 καλυτερες αγωνιστικες σου σε συνολο δεν ξεπερνανε τους 430 ποντους...
αν εχω αδικο διαψευσε με...
μηπως οντως φοβασαι??
tongue.gif
δυσκολο με 4 αγωνιστικες λιγοτερο να φτασω τοσο ψηλα αλλα οχι αδυνατο..
το αποτελεσμα θα δειξει...
thrylos7
Άλλη μια μεγάλη επίδοση ο Κλαρκ... γύρω στο 49 αυτή τη φορά.. χώρια το πριμ της νίκης...
nash
Επιτέλους μια καλή εμφάνιση από τον Πρίντεζη!!!
thrylos7
Πέτυχε 17 πόντους στο 3ο δεκάλεπτο... αλλά λέγεται ότι θύμωσε ο Κλαρκ και του απάντησε με 21 στην τέταρτη...

Ναι, το πρωτάθλημα είναι υποβαθμισμένο, η Α1 είναι χάλια και παίζουν μόνο 2,5 ομάδες...
reth1
QUOTE(nash @ Nov 26 2006, 12:41 AM) *
Επιτέλους μια καλή εμφάνιση από τον Πρίντεζη!!!


ναι...σημερα που τον πούλησα!!! w00t.gif w00t.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
leonkalf
Και γω τον πούλησα αυτή την αγωνιστική.... sad.gif
sarounas
QUOTE(leonkalf @ Nov 25 2006, 11:23 PM) *
Και γω τον πούλησα αυτή την αγωνιστική.... sad.gif


τί λέτε τώρα ρε παιδιά;
εγώ τον βαρέθηκα τόσο καιρό και τον πούλησα σήμερα στις 2 το απόγευμα για να αγοράσω τον μέγιστο Άλβιν Σίμς biggrin.gif
καταπληκτικό έτσι; -5 πρέπει να έκανε ο Άλβιν wink.gif
μετά από αυτό, απαγορεύεται δια ροπάλου να συνεχίσω, δηλαδή αυτοεξορίζομαι sad.gif
οπότε σας χαιρετώ icon_wave.gif
nash
Μόνο εγώ δηλαδή δικαιώθηκα που τον έχω από την αρχή του πρωταθλήματος? tongue.gif

Τελικά το timing σε αυτό το παιχνίδι είναι πολύ σημαντικό.

Από την αλλη είχα πάλι παίκτη στην ομάδα μου που περίμενα αρκετά και δεν έπαιξε καθόλου... 68.gif
Pierce
την προηγουμενη εβδομαδα εδιωξα επιτελους τον σοφο (αρκετα κρεντιτς χασαμε) για να παρω τον anderson και να εχω εναν πιο χαλια ψηλο και πιστευω με τα 5 τριποντα που εβαλε βγηκα κερδισμενος biggrin.gif Α. και οποιος δεν περνει κλαρκ κανει πολυ ασχημα, αλλα σιγαλας παπαμακαριος και μπαρλος ειναι η μαυρη τρυπα να δω ποτε θα κανουν κανενα καλο παιχνιδι να τους στειλω απο εκει που ηρθαν. ειδικα το παπαμακαριο
thrylos7
QUOTE
-5 πρέπει να έκανε ο Άλβιν

Σίγουρα πήρες τον παίκτη του fantasy ή κάνεις κι άλλες μεταγραφές; tongue.gif

QUOTE
Τελικά το timing σε αυτό το παιχνίδι είναι πολύ σημαντικό.

Από την αλλη είχα πάλι παίκτη στην ομάδα μου που περίμενα αρκετά και δεν έπαιξε καθόλου...

Πράγματι...

Εμ, έπρεπε να προσαρμοστούν κάποιοι στη θέση του...

QUOTE
anderson και να εχω εναν πιο χαλια ψηλο και πιστευω με τα 5 τριποντα που εβαλε βγηκα κερδισμενος

Όταν δεις το 5,5(ή κάπου εκεί να σε δω...) tongue.gif
nash
QUOTE(thrylos7 @ Nov 26 2006, 02:32 PM) *
Πράγματι...

Εμ, έπρεπε να προσαρμοστούν κάποιοι στη θέση του...


Σωστός!
dizzy_fingers
Αυτήν την τρομερή έμπνευση με τον Σιμς, την είχα κι εγώ 45.gif...

Εν τω μεταξύ, δε μπορώ να καταλάβω γιατί επιμένω σε αυτόν τον Βετούλα. 40.gif
thrylos7
QUOTE
Εν τω μεταξύ, δε μπορώ να καταλάβω γιατί επιμένω σε αυτόν τον Βετούλα.

Πάρε το επόμενο φύλλο της Basketnews... Οι προτάσεις είναι 1 και 1... biggrin.gif
dizzy_fingers
Τρέχω! biggrin.gif (την τρίτη...)
sarounas
QUOTE(thrylos7 @ Nov 26 2006, 02:32 PM) *
Σίγουρα πήρες τον παίκτη του fantasy ή κάνεις κι άλλες μεταγραφές; tongue.gif


xaxaxa
γάτα είσαι 41.gif
Έλα ντε, γιατί τον είπα Άλβιν τον Σιμς; blink.gif Λιούις τον λένε τον άνθρωπο
geosider
πωπω, πάλι καλά να λέω
που ξέχασα τον Ντόμπινς μέσα και με τα παλτά που μάζεψα

dizzy finger γιατί το έχεις κλειδωμένο και δεν μπορώ να κάνω αλλαγές;
ξεκλείδωσέ το γρήγορα, δεν μπορώ να βλέπω αυτές τις καμπαρντίνες στην ομάδα μου, πρέπει να τους ξεφορτωθώ όσο πιο γρήγορα γίνεται
dizzy_fingers
Λέω να το αφήσω 2 μέρες ακόμα έτσι 19.gif!
Olorin
QUOTE
Βαθμολογία Αγωνιστικής:
1. Olorin Olorin-ιακός 152.20
2. christos Thrylos 143.80
3. kolossos Α.Ο. ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ 1963 136.40
4. leonkalf Orange 129.90
5. nash Duke 129.50


Πλάκα μου κάνετε??? blink.gif w00t.gif icon_drunk.gif

Δηλαδή θέλετε να μου πείτε ότι έπαιξα με 9 παίκτες (για 2η συνεχόμενη αγωνιστική), γιατί ο παίκτης που περίμενα να μου δώσει τους περισσότερους πόντους μετά τον Clark καθόταν στον καναπέ του σπιτιού του στις ΗΠΑ (ναι για τον αχαΐρευτο τον Dobbins λέω που πάλι τον ξέχασα... 68.gif ) και παρόλα αυτά ΒΓΗΚΑ ΠΡΩΤΟΣ?!?!?!? blink.gif w00t.gif

Ρε σεις, όταν σας έλεγα ότι ακόμα και με δυο αγωνιστικές λιγότερες θα σας φτάσω, το έλεγα για πλάκα... ούτε εγώ δεν το πίστευα...

Τελικά θα με τρελάνω εντελώς... blink.gif
thrylos7
Οι πιο πολλοί έπαιξαν με 9 ή και με 8 παίκτες... tongue.gif

QUOTE
Ρε σεις, όταν σας έλεγα ότι ακόμα και με δυο αγωνιστικές λιγότερες θα σας φτάσω, το έλεγα για πλάκα... ούτε εγώ δεν το πίστευα...

Τελικά θα με τρελάνω εντελώς...

laugh.gif
nash
Kαλά τα πήγαμε σήμερα. 110 περίπου με 5 παίκτες. Για να δούμε και αύριο...
GR-HAMMER
nash na fantastw oti eixes printezh kai kalampokh?
winston kai hutson?
tongue.gif
nash
QUOTE(GR-HAMMER @ Dec 3 2006, 02:15 AM) *
nash na fantastw oti eixes printezh kai kalampokh?
winston kai hutson?
tongue.gif


Πρίντεζη είχα. Καλαμπόκη όχι. Θα μου επιτρέψεις να μην αποκαλύψω ολόκληρη την ομάδα μου...
Η αλήθεια είναι πάντως ότι τα περισσότερα καλά χαρτια ήταν χθες. Για να δούμε κ σήμερα...
thrylos7
Να μαντέψω εγώ; tongue.gif

Εμένα μ' έκαψε ο Ταπούτος... Κράτα τον Καραποστόλου...

Το καλό είναι ότι συνεχίζεται η εξέλιξη της ομάδας...
dizzy_fingers
Ποιός τυχερός είχε Καλαμπόκη παιδιά? biggrin.gif
thrylos7
Κάποιοι που τον ξέχασαν στην ομάδα τους... tongue.gif
christos
Οπως εγω!! biggrin.gif
Η ομαδα επιδεικνύοντας εξαιρετικη σταθεροτητα ήδη εχει σκαρφαλώσει αθορυβα στην 11η θεση παρα το γεγονος οτι μπήκε την 2η αγωνιστικη!!Κ το μελλον φανταζει λαμπρο..
Pierce
QUOTE(dizzy_fingers @ Dec 3 2006, 10:15 PM) *
Ποιός τυχερός είχε Καλαμπόκη παιδιά? biggrin.gif

εγω που τον αλλαξα πριν δυο αγωνιστικες τι να πω.... ρε παπαμακαριε και σιγαλα θα παιξετε ποτε σας??εσωσε λιγο την κατασταση ο γκαγκαλουδης με τον κομματο. οι ταπουτος μπαρλος συνεχιζουν να με βουλιαζουν
dizzy_fingers
Και ναι, επιτέλους...

Επί βδομάδες ολόκληρες προσπαθούσα στο σκοτεινό και μουχλιασμένο εργαστήριο του basketforum να τελειοποιήσω τη διαδικασία επιλογής παιχτών στην οθόνη διαχείρισης της ομάδας, έτσι ώστε να μη χρειάζεται να κάνετε 15 κλικ, να περιμένετε να φορτώσουν 3 σελίδες, να πρέπει να κάνετε αίτηση στο υφυπουργείο αθλητισμού, να περιμένετε άλλες 3 σελίδες και μετά να διαλέγετε τον παίχτη που θέλετε...

Πλέον, θα δείτε στην αρχική σελίδα του fantasy κάτω από την εικόνα "Διαχείριση Ομάδας", ένα λινκ "(Δοκιμαστική λειτουργία)".

Αυτό σας οδηγεί σε μία νέα οθόνη απ'όπου θα μπορείτε να επιλέγετε τους παίχτες σας με έναν νέο τρόπο, σαφώς γρηγορότερο από τον προηγούμενο καθώς εμπεριέχει τη λειτουργία drag n drop.
Με λίγα λόγια, για να πάρετε έναν παίχτη, θα τον σέρνετε από τη λίστα των ελεύθερων παιχτών στα δεξιά, προς στη θέση της ομάδας σας στα αριστερά.

Για αρχή, μπείτε στη σελίδα αυτή.

Εκεί θα δείτε πως στα αριστερά έχετε τους παίχτες σας με όλα τα στατιστικά που βλέπατε και παλιότερα.
Στα δεξιά υπάρχουν οι 3 κατηγορίες παιχτών. Η προεπιλεγμένη είναι αυτή των πλέι μέικερ(πράσινο). Αν θέλετε να δείτε τους περιφερειακούς (κόκκινο) θα πατήσετε το PERIPHERALS από πάνω και αντίστοιχα για τους ψηλούς (μπλε) το TALLS.

Έστω ότι θέλετε να αλλάξετε έναν ψηλό.
Αφού λοιπόν πατήσετε το TALLS, θα "σύρετε" με το mouse τον παίχτη που επιθυμείτε από τα δεξιά προς τη θέση στην ομάδα σας, στην οποία τον θέλετε (εδώ, οι χρήστες του Internet Explorer θα παρατηρήσετε μία δυσκολία στο σύρσιμο...δυστυχώς δε μπορώ να κάνω τίποτα γι'αυτό καθώς είναι ελάττωμα του browser...παρόλα αυτά ακόμα κι έτσι η διαδικασία είναι πάλι πιο γρήγορη από πριν).
Αν έχετε αρκετά credits και αλλαγές για να πραγματοποιήσετε την αγορά ή αν δεν υπάρχει ήδη ο παίχτης αυτός στην ομάδα σας, τότε η αλλαγή θα γίνει κανονικά. Ειδάλλως δε θα φανεί τίποτα.

Τώρα, επειδή οι αλλαγές στα credits γίνονται αμέσως και δεν υπάρχει η διαδικασία της πώλησης όπως παλιά, που αποκτάγατε τα credits και μετά πραγματοποιούσατε την αγορά...για να μη χρειάζεται να βγάζετε τα κομπιουτεράκια κάθε φορά που θέλετε να κάνετε μία αλλαγή για να δείτε αν έχετε τα σωστά credits, έχω βάλει δύο κουμπιά κάτω αριστερά στο πεδίο της ομάδας σας.
Το το σέρνετε πάνω σε όποιον παίχτη θέλετε για να τον πουλήσετε και αμέσως παίρνετε τα λεφτά από την αγορά τους.
Το το σέρνετε πάνω σε όποιον παίχτη θέλετε για να τον "μηδενίσετε".

Τί εννοώ με το "μηδενίσετε"?
Εδώ βλέπουμε μία άλλη βελτίωση που έγινε.
Παλιότερα όποτε κάνατε μία αγορά, σας μειωνόταν μία αλλαγή....ακόμα κι αν αυτή ήταν στην ίδια θέση. Θα μπορούσατε δηλαδή να αλλάξετε 3 παίχτες στην ίδια θέση και αμέσως να σας μηδενίζονταν οι "υπολειπόμενες αγορές" με αποτέλεσμα να χρειαζόταν να πατήσετε το RESET.

Τώρα, όπως μπορείτε να δείτε, αυτό δεν ισχύει.
Μόλις κάνετε μία αλλαγή σε μία θέση, αυτομάτως μειώνεται μία αλλαγή. Από εκεί και πέρα, όσες αγορές-πωλήσεις και να κάνετε σε εκείνη τη θέση δεν πρόκεται να σας μειωθούν περαιτέρω οι υπολοιπόμενες αλλαγές.
Αν αποφασίσετε πως δε θέλετε να πάρετε παίχτη σε εκείνη τη θέση και θέλετε άλλον σε διαφορετική...τότε σέρνετε το πάνω και προχωράτε στην επόμενη αλλαγή.

Επίσης, θα δείτε και το το οποίο κάνει τη διαδικασία που έκανε το RESET και προηγουμένως, δηλαδή μηδενίζει πλήρως την ομάδα.

Τέλος, θα παρατηρήσετε πως υπάρχει κι ένα κάτω από τα στατιστκά της ομάδας (Credits:...Changes:...).
Αυτό, όπως λέει η παρένθεση δίπλα του, αν το κλικάρετε θα σας φρεσκάρει τα στατιστικά από την τελευταία αλλαγή.
Το έβαλα αυτό το κουμπί επειδή μπορεί κάθε τόσο με το που αφήνετε τον παίχτη στη θέση, να μην ανανεώνονται αυτόματα.

Αυτά!

Πειραματιστείτε ελεύθερα και αν βρείτε κάτι που χρήζει επισήμανσης πείτε μου.
dizzy_fingers
Κανείς δεν το δοκίμασε βρε παιδιά? tongue.gif
teneatis
το δοκίμασα εγώ.
Μια χαρά φαίνεται, ειναι πολυ πιο γρηγορο απ το προηγουμενο
dizzy_fingers
Τί browser χρησιμοποιείς?

Θέλω να μου λέτε αν χρησιμοποιείτε ΙΕ ή firefox, γιατί παρουσιάζεται μία υστέρηση στον πρώτο.
teneatis
firefox v2.0
christos
O Tαπουτος γιατι δεν επαιξε..? angry_red.gif
Η ομαδα μπηκε αισιως στην δεκαδα αυτην την αγωνιστικη κ απειλει... shot.gif
thrylos7
Μου φαίνεται τζάμπα ψάχνω τους τραυματίες...
Anaz
Την ειχα παρατησει την ομαδα μου,κ την ξαναεπιασα αυτην την αγωνιστικη!εκανα 3 αλλαγες να σωσω οτι μπορω και αποδειχτηκαν λιρα εκατο και οι 3!!Δεν μπορεσα να αλλαξω τους παιχτες του Μακεδονικου ομως!Καταληξη.. 120 ποντοι απο 7 παίχτες!! w00t.gif Εκανα τωρα 3 ακομα αλλαγες κ ισορρόπησε το ροστερ παρα το περιορισμενο μπατζετ των 470 credits.Βεβαια μεχρι την αλλη βδομαδα εχουμε καιρο..
Αληθεια ρε παιδια η πρωτη 5αδα τι credits περιπου εχετε?απο περιεργεια,αν δε σας πειραζει να απαντησετε..
thrylos7
Κάτι λιγότερο από 700 εγώ. Λίγο ακόμα θέλω για το επιθυμητό των 750...

Για τον Μακεδονικό... ο Τζέφερσον έχει έρθει κι έχει φύγει πολλές φορές... Νομίζω γι' αυτή την αγωνιστική είχε φύγει (αλλά έπαιξε κανονικά)...
Anaz
QUOTE
Κάτι λιγότερο από 700 εγώ. Λίγο ακόμα θέλω για το επιθυμητό των 750...
Πολυ καλα! 41.gif Γιατι λες "επιθυμητο 750" ? Το'χεις βαλει σαν οριο κ μετα θα κανεις επιλογες μονο με αγωνιστικο κριτηριο κ όχι οικονομικό??
thrylos7
Όχι, μετά δε θα κάνω καν επιλογές. Το θέμα είναι να σχηματίσεις την καλύτερη δυνατή ομάδα. Με τα 750 θα έχω σίγουρα 9/10 παίκτες που θέλω και μάλλον 10/10.. Όχι ότι αυτοί είναι απαραίτητα οι πιο ακριβοί...
nash
Στους παίκτες της Ολυμπιάδας δεν έχει προστεθεί το 10% για την νίκη.

QUOTE
Αληθεια ρε παιδια η πρωτη 5αδα τι credits περιπου εχετε?απο περιεργεια,αν δε σας πειραζει να απαντησετε..

Εγώ έχω 665 credits αυτή την αγωνιστική
thrylos7
Mην ανησυχείς Steve, το είχαμε υπόψη μας απ' την αρχή, το πρόβλημα θα λυθεί. smile.gif

Μήπως με το 10% πας 666; Τεχνητή νοημοσύνη το σύστημα, όχι αστεία, να μας προστατεύσει ήθελε... tongue.gif
nash
QUOTE(thrylos7 @ Dec 11 2006, 06:21 PM) *
Mην ανησυχείς Steve, το είχαμε υπόψη μας απ' την αρχή, το πρόβλημα θα λυθεί. smile.gif

Μήπως με το 10% πας 666; Τεχνητή νοημοσύνη το σύστημα, όχι αστεία, να μας προστατεύσει ήθελε... tongue.gif
24.gif

Δεν έχω παίκτη της Ολυμπιάδας. Απλά μια παρατήρηση έκανα...
jjc
Αυτη τη βδομαδα ειμαι ετοιμος για μεγαλα πραγματα. τουλαχιστον 5αδα. Ολοι οι παππουδες φυγανε επιτελους και εβαλα νεους! icon_headbang.gif 56.gif guns.gif
teneatis
Δημιουργήθηκε ένα πρόβλημα στη δοκιμαστική λειτουργία. Δεν μπορούσα να αγοράσω παίκτη στην 2η θέση των περιφερειακών, ενώ αντίθετα μπόρεσα να τον πάρω στην πρώτη θεση. Επίσης στους ψηλούς no problem
dizzy_fingers
Εννοείς στη θέση 4, δηλαδή ε?

Είσαι σίγουρος ότι είχες αρκετά λεφτά (προτού κάνεις μία αγορά, πάτα στο για να σου ανανεώσει τα credits)?
Είχες πραγματοποιήσει ήδη 3 αλλαγές (3 θέσεις με άσπρο χρώμα φόντο)?
Αν επιμένουν τα προβλήματα, δοκίμασε να κάνεις ένα refresh της σελίδας γιατί καμιά φορά μπορεί να κολλήσει.

Συγνώμη αν σου δηλώνω τα προφανή ειδικά αν τα έχεις ήδη κάνει αυτά αλλά αυτό είναι το πρώτο βήμα για να ξεκινήσω να καταλάβω τί φταίει.

Δοκίμασα πάντως μία αλλαγή (στη θέση 4, εκτός αν κατάλαβα λάθος wink.gif ) και μου την πήρε κανονικά.

Σε ευχαριστώ για το feedback smile.gif.
christos
Φτου,τελευταια στιγμη πουλησα Καλαμπόκη,Tαπουτο γιατι φοβηθηκα μηπως δεν παιξουν..
teneatis
QUOTE(dizzy_fingers @ Dec 16 2006, 02:10 PM) *
Εννοείς στη θέση 4, δηλαδή ε?

Είσαι σίγουρος ότι είχες αρκετά λεφτά (προτού κάνεις μία αγορά, πάτα στο για να σου ανανεώσει τα credits)?
Είχες πραγματοποιήσει ήδη 3 αλλαγές (3 θέσεις με άσπρο χρώμα φόντο)?
Αν επιμένουν τα προβλήματα, δοκίμασε να κάνεις ένα refresh της σελίδας γιατί καμιά φορά μπορεί να κολλήσει.

Συγνώμη αν σου δηλώνω τα προφανή ειδικά αν τα έχεις ήδη κάνει αυτά αλλά αυτό είναι το πρώτο βήμα για να ξεκινήσω να καταλάβω τί φταίει.

Δοκίμασα πάντως μία αλλαγή (στη θέση 4, εκτός αν κατάλαβα λάθος wink.gif ) και μου την πήρε κανονικά.

Σε ευχαριστώ για το feedback smile.gif.

Λοιπόν για να τα ξαναπώ smile.gif
Πουλάω 2 παίκτες
Αλλάζω τον 2ο στη σειρά όπως τους βλέπω. Τίποτα
Δοκιμάζω αντί στη θέση 2 να το βάλω στη θέση 1 (πουλάω τον παίκτη που είχα και αγοράζω τον παίκτη που ετοίμαζα για τη θέση 2). Όλα ΟΚ, οπότε πατάω reset all.
Το refresh κουμπί δεν μου δούλευε και πάταγα F5.
Η θέση είναι η 2, δικό μου το λάθος, ο 2ος playmaker
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.