Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α1 Fantasy League: Συζητήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
sarounas
QUOTE(nash @ Apr 28 2007, 07:14 PM) *
wav.gif wav.gif wav.gif
wav.gif wav.gif wav.gif
wav.gif wav.gif wav.gif

μετά το private 41.gif ,
συγχαρητήρια και δημοσίως 41.gif 41.gif 41.gif
εξάλλου δεν χωράει καμμία αμφισβήτηση η νίκη σου, όλη την χρονιά ήσουν πρώτος sad.gif
nash
QUOTE
μετά το private 41.gif ,
συγχαρητήρια και δημοσίως 41.gif 41.gif 41.gif
εξάλλου δεν χωράει καμμία αμφισβήτηση η νίκη σου, όλη την χρονιά ήσουν πρώτος sad.gif


Ευχαριστώ!
Κι εσύ όπως σου είπα ήσουν καλός αντίπαλος 41.gif 41.gif
leonkalf
Συγχαρητήρια και από μένα.

Άντε και του χρόνου παιδιά!! Ωραία περάσαμε με το παιχνιδάκι φέτος... smile.gif
apkat
Kαι απο μενα συγχαρητηρια Νας..

Οντως ωραιαο το παιχνιδακι..Και του χρονου με βελτιωσεις σε οτι προβληματα υπηρξαν.. smiley.gif


Υ.Γ:Του χρονου θετω ως στοχο την πρωτη πενταδα(φετος συμμετειχα στη 12ατη αγωνιστικη πρωτη φορα και εμεινα πισω).Και απο του παραχρονου στοχος η κορυφη..Μακροπροθεσμα τα πλανα μου tongue.gif tongue.gif
dizzy_fingers
nash 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
συγχαρητήρια για την άνετη επικράτησή σου στην πρώτη αυτή χρονιά του παιχνιδιού. 41.gif

Από του χρόνου θα είμαστε καλύτεροι.

Ευχαριστώ και τις 207 ομάδες που αγωνίστηκαν φέτος και ας ελπίσουμε του χρόνου να είναι τουλάχιστον διπλάσιες.
Jimar
δεν πηγαμε κ ασχημα . μπηκα στην 13 αγωνιστικη και τελειωσα 47. Jimar OMG 2109.8

το πιο σημαντικο ειναι οτι απεδειξα στον losers can win πως δεν μπορει να με κερδισει ουτε εδω, 19.gif 19.gif

του χρονου παμε για δεκαδα , ισως και πιο πανω

Μπραβο στον nash για την ανετη νικη . 41.gif 41.gif

του χρονου ομως θα παιζω απο την αρχη , οποτε μπορεις να εχεις σαν στοχο την δευτερη θεση. tongue.gif
geosider
τελικά αποτελέσματα

1. nash Duke 3777.8
2. sarounas All stars 3715.1
3. christos Thrylos 3498
4. thrylos7 High Voltage 3397.6
5. geosider astrapi 3338.4 smiley.gif
6. harris Sporting BC 3288.8
7. leonkalf Orange 3175.2
8. Gravedigger Immortals 3143.9
9. Anaz Harlems 3098.5
10. GR-HAMMER GR-HAMMER 3097.6

πάλι καλά που τελείωσε εδώ γιατί με είχε πάρει η κατρακύλα 68.gif
του χρόνου καλύτερα smile.gif

μπράβο στον νικητή nash 41.gif
dizzy_fingers
Ο nash πάντως λίγο νωρίτερα να είχε αρχίσει την μίνι "κατρακύλα" των τελευταίων του αγωνιστικών, κι ο sarounas τώρα θα είχε κάνει το coup d'etat.
Anaz
Ολα καλα!Πετυχαμε το στοχο! biggrin.gif

Καλα το πιο τρελο ηταν οι Harlems..! Ειδες αν δινεις τοπο στα νιατα και παιζεις ελευθερο χωρις σκοπιμότητες μπασκετ?? ?Μπηκαν και δεκαδα! 41.gif

Του χρονου θα'ρθω με την φετινη φορα.. shot.gif

Συγχαρητηρια βεβαια στον πρωταθλητη Nash! 41.gif
Gravedigger
Μπράβο στον Nash!!!Κ σε εμένα για την 8η θέση με 3 αγώνες λιγότερους!!! smiley.gif
tsitum
Επειδη ολοι κρυβουμε ενα Ξανθοπουλο μεσα μας,μπραβο στον 124ο που παρολες τις αντιξοες συνθηκες της ζωης καταφερε κ σταθηκε ορθιος σ αυτη την κολαση που λεγεται A1 fantasy sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif μετα απο μολις 3 αγωνιστικες.Γιατι κακουργα ζωη???????????????? sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif
thrylos7
Συγχαρητήρια σε όλους! Στον MVP, για την πρώτη θέση που κέρδισε με την αξία του, στον Sarounas, για τη φοβερή πορεία από τα μέσα της χρονιάς, συγχαρητήρια και στους Anaz-Christos, για το εκπληκτικό ντεμαράζ των τελευταίων αγωνιστικών. Για μένα μην περιμένετε να πω συγχαρητήρια.. biggrin.gif

Υπήρχαν πολλές αξιόλογες πορείες... Οπότε ετοιμαστείτε του χρόνου για πολύ πιο ενδιαφέρον παιχνίδι! Θα έχουμε όλο το καλοκαίρι να συζητήσουμε ενδεχόμενες τροποποιήσεις...

Συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετεχόντες βέβαια! 207 άτομα (να' ναι καλά η BasketWeek) δεν είναι καθόλου λίγα... Σκεφτείτε ότι στο Euroleague Fantasy Challenge την πρώτη χρονιά δε συμμετείχαν πάνω από 180 Έλληνες...

41.gif

wav.gif
hagi
Συγχαρητήρια και από μενα στον νικητή..Εγώ δεν έδωσα την πρέπουσα σημασία και είχα αυτή την κατάληξη (ούτε που θυμάμαι τη βγήκα)..Του χρόνου όμως θα το παλέψω καλύτερα..
thrylos7
214 άτομα στο BFL!! Ο κόσμος διψάει για πλέι οφ... icon_drunk.gif

(Έτσι το λέω, μη με πιστεύετε.. biggrin.gif )
tsitum
Δηλαδη συνεχιζεται κ για τα πλει-οφ?Οι υπολοιποι παιχτες θα βγουν ή θα πρεπει να τους αποκλειουμε απο μονοι μας? blink.gif
thrylos7
Όχι δε συνεχίζεται (γι' αυτό είπα εξάλλου μη με πιστεύετε)... smile.gif

Εξάλλου, έτσι όπως έχει διαμορφωθεί το πρόγραμμα δε θα υπήρχαν ούτως ή άλλως προοπτικές...
Das Kapital
Του χρονου οι ομαδες μας θα εχουν τα ιδια ονοματα ή θα αλλαξουν αν θελουμε?
Air Kef
Εννοειται οτι αλλάζουν τα ονοματα των ομάδων. smile.gif
PanosIlio
Από πότε μπορούμε να ξεκινήσουμε το χτίσιμο της νέας ομάδας μας?
thrylos7
Έχεις ήδη αργήσει... Εγώ έχω ήδη στήσει τον πάγκο και μόνο οι ξένοι μου λείπουν για να ολοκληρώσω το ρόστερ... tongue.gif biggrin.gif

Η σοβαρή απάντηση είναι λίγο πριν την έναρξη του πρωταθλήματος, αφού θα πρέπει να είναι διαθέσιμοι όλοι οι παίκτες των ομάδων.

QUOTE
Εννοειται οτι αλλάζουν τα ονοματα των ομάδων.

Εσύ γιατί να το αλλάξεις ρε; tongue.gif
Είσαι σίγουρος για το "εννοείται"; (Μην απαντήσεις με "εννοείται"!)
PanosIlio
QUOTE(thrylos7 @ Jun 22 2007, 12:41 PM) *
Έχεις ήδη αργήσει... Εγώ έχω ήδη στήσει τον πάγκο και μόνο οι ξένοι μου λείπουν για να ολοκληρώσω το ρόστερ... tongue.gif biggrin.gif


Όταν λες πάγκο φαντάζομαι ότι εννοείς το πλεξιγκλάς για την αποφυγή κερμάτων, τις καρεκλίτσες ωραία στοιχισμένες και καλά μαξιλαράκια για να μην πονάνε τα ποπουδάκια των παιχτών, τα νερά και τις πετσετούλες τους σε εύκολα προσβάσιμο σημείο, το μπλοκάκι σε καλό σημείο για τον προπονητή κτλ ε? smiley.gif smiley.gif
thrylos7
Όχι, αυτά παρέχονται έτοιμα με την έναρξη του παιχνιδιού... biggrin.gif
Air Kef
ΝΑΙ ΡΕ.ΕΙΜΑΙ. tongue.gif

Λογικά Πανο,μια βδομάδα πριν την εναρξη της Α1,το νεο φανταζι θα μας ανοιξει τις πύλες του. w00t.gif
PanosIlio
Ευχαριστώ
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.