Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α1 Fantasy League: Συζητήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
rofakla
κι ο πελεκανος χαμηλα , ο κλαρκ επιστρεφει στα μεγαλα σκορ 41.gif
Anaz
QUOTE
Μα ειναι δυνατον να παρω και γω Γκολντουγαιρ;;;κατι μου λεγε οτι θα μου βγει αλλα..απογοητευση..
Tην ιδια βλακεια εκανα!! Ευτυχως οι υπολοιποι -πλην του Ακερ κ του Πελεκανου-πήγαν πολυ καλα!Απ'το Αρης-Παοκ τους πουλησα τελικα.Οποτε εκλεισε η αγωνιστικη για μενα!
jjc
Ποτε εχουμε αποτελεσματα?
dizzy_fingers
Σε λιγάκι...

Εν τω μεταξύ άλλαξε την εικόνα της υπογραφής σου και βάλε κάποια με μικρότερο ύψος biggrin.gif.
apkat
Ειχα Γκολντγουαιρ με 0 Χαριση με -2 και Τσαρτσαρη(τον ξεχασα ο μ@λ@κ@ς.Η διακοπη εκτος απο τον Αρη εκανε κακο και σε μενα) με 0..Παρα ταυτα εκανα ενα 120.Αν δεν ειχα κανει αυτα τα λαθη αυτη θα ηταν μια καλη αγωνιστικη ομως τελικα παλι στη μετριοτητα εμεινα.. sad.gif
jjc
QUOTE(dizzy_fingers @ Apr 17 2007, 08:11 PM) *
Σε λιγάκι...

Εν τω μεταξύ άλλαξε την εικόνα της υπογραφής σου και βάλε κάποια με μικρότερο ύψος biggrin.gif.



ok boss!!
dizzy_fingers
Τα σκορ περάστηκαν, αλλά η υπογραφή σου ακόμα είναι ίδια tongue.gif.
Anaz
1. nash Duke 3289.5
2. sarounas All stars 3193.2
3. christos Thrylos 3023.3
4. thrylos7 High Voltage 2953.7
5. geosider astrapi 2951.3

Θελω να το βλεπω!!!!!!!!!
banana.gif
jjc
Γιατι? Γνωριζεστε?
Gravedigger
Εγώ βγήκα 3ος κ είχα κ τον Τσαρτσαρη που δν έπαιξε...Καλά είναι δν έχω παράπονο... smiley.gif
sarounas
QUOTE(Anaz @ Apr 17 2007, 08:26 PM) *
1. nash Duke 3289.5
2. sarounas All stars 3193.2
3. christos Thrylos 3023.3
4. thrylos7 High Voltage 2953.7
5. geosider astrapi 2951.3

Θελω να το βλεπω!!!!!!!!!
banana.gif

για εξηγήσου...
μήπως αγόρασες μετοχές; icon_drunk.gif
jjc
QUOTE(dizzy_fingers @ Apr 17 2007, 08:25 PM) *
Τα σκορ περάστηκαν, αλλά η υπογραφή σου ακόμα είναι ίδια tongue.gif.


Σορρυ αλλα με πεδευει αυτο το πραμα με της εικονες smile.gif
Anaz
Εκανα απατεωνια και εκανα ψευτικη εγγραφη για να'χω δυο ομάδες!! 19.gif

Περα απ'τη πλακα, αφου το'χω πει καιρο ρε παιδες..Δεν το προσεξατε? Ανελαβα το coachαρισμα της ομαδας του φιλου Χρηστου ο οποιος μου εθεσε στοχο το πλασαρισμα στην 3αδα!
ΠΡΟΕΔΡΕ ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ!!!
tsitum
57. tsitum jammers 117.50

Νομιζω ενα 117.5 ειναι καλο για ξεκινημα.Θα γινουν παντως διορθωτικες κινησεις...
thrylos7
Μείωσε ο sarounas, αλλά είναι μακριά ακόμη...

Στην τρίτη θέση, το καθαρό προβάδισμα έχει πλέον ο christos (ε, συγγνώμη, Anaz)...

QUOTE
Νομιζω ενα 117.5 ειναι καλο για ξεκινημα.Θα γινουν παντως διορθωτικες κινησεις...

Πίστεψέ με, χαίρομαι πολύ που ζεις το παιχνίδι, ενώ το έχεις ξεκινήσει μόλις τώρα (και δεν υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος στόχος)...

Η σημερινή BasketWeek σου λέει τί αλλαγές πρέπει να κάνεις... (Πολύ προσηλυτισμός τελευταία... biggrin.gif )
apkat
Τωρα που εφυγε ο παικταρας Ρομερο απλα τον πουλαμε και παιρνουμε την αξια του ε;;

Μεγαλος παικτης παντως φευγει..Τον πηρα με 48.00 και τωρα θα τον πουλησω γυρω στο 75.00..
thrylos7
Ναι, ήταν ένας από τους λίγους που μου ξέφυγε (και δεν τον έβαλα 80+, όπως όλους τους άλλους για να είμαι σίγουρος biggrin.gif )..

Άλλος ένας ψηλός που φεύγει και αδυνατίζει κι άλλο η γραμμή (συνολικά των παικτών)...
tsitum
QUOTE
Η σημερινή BasketWeek σου λέει τί αλλαγές πρέπει να κάνεις...

Τη basketweek εννοεις την εφημεριδα?Εχει ιστοσελιδα?
Pierce
η εφημεριδα εχει ειδικο αφιερωμα καθε εβδομαδα στο fantasy οπου και προτεινουν παιχτες καθε αγωνιστικη
thrylos7
Μεταξύ μας, οι προτάσεις αυτής της εβδομάδας είναι λίγο μούφα... ugly8.gif blech.gif fast.gif
losers can win
114 τραγικη η ομαδα με έκαψαν μπετσιροβιτς, καλλινικιδης και ξέχασα οτι ο τσαρτσαρης ήταν τραυματίας
τεσπα
jimar, που είσαι; δεν σε βλέπω στη βαθμολογία;
ποσο χαμηλά είσαι; 19.gif 19.gif 19.gif
Jimar
QUOTE(losers can win @ Apr 18 2007, 01:58 PM) *
114 τραγικη η ομαδα με έκαψαν μπετσιροβιτς, καλλινικιδης και ξέχασα οτι ο τσαρτσαρης ήταν τραυματίας
τεσπα
jimar, που είσαι; δεν σε βλέπω στη βαθμολογία;
ποσο χαμηλά είσαι; 19.gif 19.gif 19.gif


63. Jimar OMG 1598.4

70. losers can win arapiki armada 1493.5 icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
geosider
νάγκις, ζίζιτς και κιρίτσης με κατέστρεψαν
ελπίζω να μην πήγατε καλά αυτοί που είστε κοντά μου, πολύ έπεσα στην γενική τώρα τελευταία πρέπει να ανέβω λίγο 68.gif

βαθμολογίες θα βγουν σήμερα το βράδυ ή να περιμένουμε αύριο;
dizzy_fingers
Ρε Ανάζ παλιοαπατεώνα μάνατζερ...χτύπησες κορυφή και με τις δύο ομάδες? ohmy.gif
thrylos7
Έχω να καταγγείλω ότι το παιχνίδι είναι πουλημένο κι ότι υπάρχει μια καλοστημένη παράγκα... tongue.gif

Να μη μιλήσω για το ασυμβίβαστο...

Η ουσία είναι βέβαια ότι ο anaz πετάει τελευταία και αν ξεκινούσε τώρα το παιχνίδι θα είχαμε 3 σοβαρούς διεκδικητές του τίτλου.
tsitum
Βασιλοπουλε,Τσιαρα shame on you!!!!Κακως δεν αλλαξα το Τσιαρα που ειχε ιωση.

59. tsitum jammers 99.70

Με τα κυαλια σας βλεπω εκει μπροστα...Καλα ειναι στην κορυφη?
Air Kef
Παδια απο βδομαδα,εκτος απο το αρθρο του Νοτη,στην basketweek θα δημοσιευτει και αρθρο δικο μου με προτασεις για παικτες προς αποφυγη.

Καλα το καταλάβατε,θα δημοσιεύω την ομαδα μου,το μονο που θα εχετε να κανετε ειναι να μην διαλεξετε καποιον απο την 10αδα* μου.Εκτος απο τους 10,θα δημοσιεύω και τους 3 παικτες που πουλησα,τους οποιους καλο θα ειναι να τους αποκτάτε καθε φορα.

Σε περιπτωση που εχω στην 10αδα μου,καποιον απο τις επιλογες του Νοτη,μην μασατε,εμενα θα ακουτε,τον κερδιζω.

Για αρχη:Την αλλη βδομαδα λεω να πουλησω τον Μπετσιροβιτς υστερα απο καμια 20αρια αγωνιστηκες.Αγοραστε τον.

Επισης λεω να αγοράσω επιτελους Μπουρουση.Ξεπουληστε.


*Εξαιρεση θα ειναι παντα ο Τζιμι Ολιβερ,ο οποιος πεταει-παραδοξως βεβαια.
thrylos7
laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Δεν έχεις κι άδικο.
Όπως κι εδώ:

QUOTE
Σε περιπτωση που εχω στην 10αδα μου,καποιον απο τις επιλογες του Νοτη,μην μασατε,εμενα θα ακουτε,τον κερδιζω.


Μην το γελάς, κάπως έτσι είχα σκεφτεί σε μια φάση να το κάνουμε, 5 προτάσεις και 5 αντιπροτάσεις, μιας και σχεδόν ποτέ δεν υπήρξαν 10 πραγματικά καλές προτάσεις (2-3 φορές μόνο).

Για τις προτάσεις της εβδομάδας θα σε ακούσω... Αν δεν υπάρχει κάτι ξεχωριστό, ο Μπετσίροβιτς θα είναι 1/10 την Τρίτη.
kostasvc15
148.50 μαζεψα!Και χωρις να κανω αλλαγες....
Ειστε τυχεροι που δεν παιζω απο την αρχη της χρονιας! biggrin.gif
Air Kef
Λοιπον.

Πουλησα Βουγιανιτς,Γιοσιποβιτς και Αντερσον.
Αγοραστε τους,θα κλεισουν σπιτια.


Αγορασα Μπουρουση,Χαριση και Ντομερκατ.
Οποιος εχει Μπουρου,ωρα να πουλησει και να παρει κανα κρεντιτ.
apkat
Εγω πουλησα Αντερσον Γκολντγουαιρ Μπατιστ και πηρα Σκλαβο Αρσλαν και Πελεκανο..

Ελπιζω να μην αποδειχθουν καταστροφικα αυτα που εκανα για αλλη μια φορα..
Air Kef
Who da fuck is Σκλαβος; Επιστρεψαμε στο 2004; blink.gif tongue.gif
apkat
O Σoυλης ειναι ο τυπος που εκανε 42 την προηγουμενη αγωνιστικη και πιστευω οτι αυριο θα παλεψει με την ρακετα του Ολυμπιακου..
Gravedigger
QUOTE(apkat @ Apr 24 2007, 10:09 PM) *
O Σκλαβος ειναι ο τυπος που εκανε 42 την προηγουμενη αγωνιστικη και πιστευω οτι αυριο θα παλεψει με την ρακετα του Ολυμπιακου..

Μάλλον εννοείς τον Σούλη!!! smiley.gif
apkat
Ζητω ταπεινα συγνωμη..Τραγικη γκαφα unsure.gif unsure.gif unsure.gif

Ελπιζω οτι δε μας ειδαν πολλοι..Θελω να κανω εντιτ Ντιζυ icon_drunk.gif icon_drunk.gif
thrylos7
blech.gif

Η πλάκα είναι ότι το πρώτο άτομο που υποψιάστηκα ήταν ο Σούλης..

Ωχ! Η BasketWeek για Σκλάβο γράφει... tongue.gif
Anaz
Xεχε ο Σουλης ηταν το μυστικο μου χαρτι της προηγουμενης αγωνιστικης..! tongue.gif Και ενας απ'τους λογους που παραδοξως η ομαδα μου με περιορισμενο μπατζετ παει πολυ καλα τελευταια..Ειδες αν παιζεις χωρις αγχος..? biggrin.gif
Καλες οι μεταγγραφες!! Δεν ξερω μονο αν εκανες πολυ καλα που πουλησες Αντερσον..
Air Kef
Δεν εκανε.Τον πουλησα εγω αρα θα παιξει παρα πολυ καλα.Σε συνδυασμο μαλιστα οτι πηρα Μπουρουση(τον εκαψα) το Αιγαλεω θα παρει το διπλο σημερα. smiley.gif
Air Kef
Μην πειτε οτι δν προειδοποίησα.Μπουρουσης και Ντομερκατ σε χαμηλες πτησεις. smiley.gif
apkat
Ρε Κεφ με κατεστρεψες tongue.gif tongue.gif tongue.gif ..Και τους 2 τους ειχα..Ενω ο Γκολντγουαιρ που πουλησα εκανε καλο παιχνιδι..Πελεκανος και Αρσλαν τα μαυρα τους τα χαλια
Jimar
κι εγω πουλησα γκολντγουαιρ και πηρα αρσλαν , που μαλλον αρνητικο εβγαλε...

αυριο θα βγουν?
msg
γιατί δεν έχουν βγει ακόμη;;;
με το που πούλησα χαρίση έπαιξε... τεσπα και ο μπενερμαν που πήρα καλά πήγε.
κρίμα για μπουρούση και χένρι στους οποίους στηριζόμουν γύρω στις 4 αγωνιστικές...και για πελεκάνο...
εσένα jimar όχι 1 ευρώ ούτε σεντς δεν αξίζεις που μου είπες για αλβέρτη...και έπαιξε και πήγε καλύτερα από ντικούδη...θα τα πούμε αύριο 19.gif shot.gif 19.gif
dizzy_fingers
Βγήκαν.
geosider
η τελική θέση που θα καταλάβει η astrapi μου είναι η 5η.
Αν και πηγαινε πολύ καλά μέχρι τα Χριστούγεννα (χτυπούσε πρωτάθλημα) οι πολλοί τραυματισμοί και η απεργία των παικτών την οδήγησε σε ένα τραγικό finish 68.gif
εδώ θα είμαστε και του χρόνου όμως
Gravedigger
Του χρόνου 8α έχει κ μεγάλο ανταγωνισμό!Εγώ ευχαριστημένος είμαι από την ομάδα μου αν σκεφτείς ότι είμαι 8ος κ ξεκίνησα την 4η αγωνιστική!
tsitum
32. Air Kef Naxos`s Goats 118.30
33. tsitum jammers 116.80
Αποσατση αναπνοης δε το λενε αυτο?


Παλι καλα που πηρα κριστιτς,τζιγκανοβιτς σε γκαρνερ,τσιαρα
Με εριξε ο πελεκανος με -2,ο ζιζιτς με 0 κ ο ντομερκαντ με 2,2
Air Kef
Ναι ακριβώς έτσι!

Βεβαια ο Μπουρου πέφτει κατω απο 30 οποτε τον αγοράζω εγω. biggrin.gif
Ολιβερ ύστερα απο πολυ καιρο δν απέδωσε καλα..
tsitum
Εγω το Μπουρουση τον ειχα παρει απο την προηγουμενη αγωνιστικη κ με βοηθησε πολυ.Οντως επρεπε να τον πουλησω μετα γιατι ειχε πολυ καλη τιμη,αλλα δεν το κανα.

Επισης απο μενα δεν τα πηγε πολυ καλα ο Ουινστον.
Anaz
Πωπω την ξεχασα τελειως την ομαδα!!! Ελπιζω να μην εγινε καμμια στραβη και εχασα την 3η θεση τωρα στο τέλος...!! ohmy.gif
nash
wav.gif wav.gif wav.gif
wav.gif wav.gif wav.gif
wav.gif wav.gif wav.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.