Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA Dleague Bforum.gr
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
giorgos14
θα πρεπει να αρνηθω 3.632.420 φορες τη προσφορα o.j mayo και waiters για το wade η' το curry ωστε να μην τη ξαναδω;
klow13
να ευχηθω καλη συνεχεια στην ΠΑΙΚΤΑΡΑ τον klay στην συνεχεια της καριερας του και να καλωσορισω τον ακ-47 στην ομαδα της καρδιας του..πραγματικα πολυ δυσκολη αποφαση με τις εμφανισεις του klay τον τελευταιο μηνα οπου εκανε χαλαρα 35αρια..αντε να δουμε
Pierce
Santa Cruz, California 12/24/2012



Η διοίκηση έκρινε απαραίτητο να έρθει σε διαρθρωτικές αλλαγές, ώστε να διορθωθεί η ανισορροπία και να επανέλθει στη πρώτη θέση της D-League, μιας και το αδελφό σωματείο των SFS ψωλάρει απίστευτα. Ο μπροστάρης της ομάδας, έπρεπε να σκοτωθεί, ώστε να καλυφθεί η μαύρη τρύπα στην 9η θέση (μεγάλε ντεάντρε, στα τσακίδια, όπου να ΄ναι και το αδελφό σωματείο θα σε στείλει) , και να υπάρχει ομοιομορφία και σε σκορ αλλά και σε όλες τις θέσεις, αυτό έγινε με το τελευταίο trade του ΑΚ ώστε να έρθει ο klay, για να παίζουμε πιο συχνά small ball . Αναμένουμε την άμεση προσαρμογή του Πάντσερ, αλλά και του (Seat) Ibiza (με τέτοιο smoke eye, για εκεί είσαι μικρέ ισπανέ) , ώστε η ομάδα να έρθει πάλι πρώτη, παναγιώτη , παναγιώτη.

Ευχαριστούμε τον Ντουραντούλα, τον (ασταθή Μο) , και τον ΑΚ , και καλωσορίζουμε τα καυτά πιστόλια Παυλογιώργη-Τόμπσον (καθόλου τυχαίο το όνομα, οι ''φαν'' του Β' Παγκοσμίου ξέρουν) - Άντερσον και τον Ιρκ-Ιρκ-Ιρκ-Ιρκ (there is no d in dirk)


O Πρόεδρας
HLR CENATION
Eπειδη εχω γεμισει με πολλα γκαρντ οποιος θελει κανα γκαρντ για φοργουορντ η σεντερ εδω ειμαι.Νουντιους αμα θες εχω Τινσλευ μιας και σου τραυματιστηκε ο Μο.Αμα σου περισσισευει κανας φοργουορντ και θες εδω ειμαι εγω...Θα μου πεις βεβαια και με το δικιο σου ποιος Τινσλει βεβαια... smile.gif


Χρονια πολλα και καλα χριστουγεννα σε ολους τους αντιπαλους μου στο φαντασυ...(νιωθω το φοβο σας τωρα που γυριζει ο Αμαρε) smiley.gif
merlin1
Τι δεν καταλαβαινουν οταν εχω τον blake unmovable και με εχουν ζαλισει για να με τον παρουν με trades????κατω τα χερια σας απο την Lob City!!!
Pierce
Ζάχο, thanks for the memories. Beast Greg, ώρα να δείξεις το ταλέντο σου. Η ομάδα πλέον είναι πληρέστατη σε κάθε θέση, και δεν έχω σκοπό να κάνω κάποια άλλη κίνηση σύντομα.
massey
QUOTE(pierce21 @ Dec 24 2012, 20:59 ) *
Ζάχο, thanks for the memories. Beast Greg, ώρα να δείξεις το ταλέντο σου. Η ομάδα πλέον είναι πληρέστατη σε κάθε θέση, και δεν έχω σκοπό να κάνω κάποια άλλη κίνηση σύντομα.

Αφου αλλαξες ολη την ομαδα σε μια βδομαδα μεσα.. biggrin.gif

Ουτε στον Αρη δεν κανουμε τοσες αλλαγες.. wink.gif
Knickerbocker
QUOTE (pierce21 @ Dec 24 2012, 20:59 ) *
Ζάχο, thanks for the memories. Beast Greg, ώρα να δείξεις το ταλέντο σου. Η ομάδα πλέον είναι πληρέστατη σε κάθε θέση, και δεν έχω σκοπό να κάνω κάποια άλλη κίνηση σύντομα.


Ζιμποοοοο ζιμποοοοο.τον πάω τον Monroe αλλα η ομάδα ήθελε μια αλλαγή.τωρα αη Βασίλη φέρε μου τον rose Φλεβάρη και κατι γινεται!
giorgos14
Και εγενετο trade:αποχαιρεταμε τους curry,wade,kaman με ευχες ωστε να πανε μονο χειροτερα απο εδω και στο εξης και υποδεχομαστε τους oj mayo,nelson και brook lopez..

Twism δεν ξερω αν στον εδωσαν στη λιγκα σας,αλλα μια διαλιγκικη ανταλλαγη την κανω wink.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(giorgos14 @ Dec 24 2012, 23:12 ) *
Και εγενετο trade:αποχαιρεταμε τους curry,wade,kaman με ευχες ωστε να πανε μονο χειροτερα απο εδω και στο εξης και υποδεχομαστε τους oj mayo,nelson και brook lopez..

Twism δεν ξερω αν στον εδωσαν στη λιγκα σας,αλλα μια διαλιγκικη ανταλλαγη την κανω wink.gif


Οχι, δεν εχω καταφερει να τον αποκτησω προς το παρον. Φερε Νελσονα στην ομαδα της καρδιας του! smiley.gif
Nuntius
Να υπενθυμίσω σε όλους πως σήμερα οι αγώνες αρχίζουν στις 7.

Οπότε όσοι θέλετε trade, στείλτε μου μήνυμα νωρίς tongue.gif
SteveNashidis
QUOTE(Nuntius @ Dec 25 2012, 10:32 ) *
Να υπενθυμίσω σε όλους πως σήμερα οι αγώνες αρχίζουν στις 7.

Οπότε όσοι θέλετε trade, στείλτε μου μήνυμα νωρίς tongue.gif


Επεξεργαζόμαστε με τον Νούντιο κάποιο 3πλο (ή και 4πλο τρειντ ) για σήμερα ! Όποιος θέλει ας δηλώσει το ενδιαφέρον του . Να πούμε ποιους παίκτες ανταλλάσσουμε και ποιους παίκτες ενδιαφερόμαστε να αποκτήσουμε για να γίνουν οι συζητήσεις . Επίσης υπάρχει και το τσατ της λίγκας στο ESPN που μπορεί να γίνει πιο άμεση η επικοινωνία και η συνεννόηση.

Πριν τις 7 λοιπόν όσοι πιστοί .

ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ! smile.gif)))
jasonick
QUOTE
Eric Gordon, Nor SG DTD


Συγκίνηση λέμε. Άντε ρε παικταρά γύρνα, γιατί κοντεύουν να το σηκώσουν (λέμε τώρα) μόνοι τους οι Jack, Lee. ph34r.gif
Nuntius
Εδώ το καλό trade. Έλα πάρε, πάρε tongue.gif

Να υπενθυμίσω πως δέχομαι προτάσεις για τον Mo Williams. Όσοι ενδιαφέρεστε πριν τις 7 πείτε μου biggrin.gif
SteveNashidis


Συμβαίνει τώρα ugly_tocktock.gif ugly_tocktock.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(Voyager @ Dec 25 2012, 17:10 ) *


Συμβαίνει τώρα ugly_tocktock.gif ugly_tocktock.gif


icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif
wav.gif

Τετοια να ακουω. Αν παρεις και το Νελσονα και μου τον παραχωρησεις με διαλιγκικη ανταλλαγη, σου δινω 500 ποντους απο τους δικους μου. smiley.gif
kudelin8
QUOTE (T.W.Is.M. @ Dec 25 2012, 17:28 ) *
icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif
wav.gif

Τετοια να ακουω. Αν παρεις και το Νελσονα και μου τον παραχωρησεις με διαλιγκικη ανταλλαγη, σου δινω 500 ποντους απο τους δικους μου. smiley.gif

εγω εκανα τν περιβοητη δηλωση twism να το θυμασαι απτου χρονου που θανεβω κ θασυζηταμε για trades...διακονω το ιερο μηνυμα των κελτων σε καθε ευκαιρια
SteveNashidis
Η ημέρα των χριστουγέννων δεν αποτέλεσε για την ομάδα της αριζόνα μια μέρα για ρεπό και ξεκούραση. Οι πυρετώδεις συζητήσεις ,οι τηλεφωνικές συνομιλίες και τα ξενύχτια των μάνατζερ απέδωσαν κάποιους καρπούς αλλά ο μεγάλος στόχος Steve Nash δεν κατάφερε να προσγειωθεί στην Αριζόνα.

Ευχαριστούμε κυρίως τον Νούντιο για την συνεργασία του εδώ και μια βδομάδα με άπειρη αλληλογραφία αλλά και τον συνονόματο Χρήστο ( στους κύκλους των μανατζαρέων Cena) για τις ανταλλαγές ! Επίσης του ευχόμαστε χρόνια πολλά και ευτυχισμένα !

Λόγω αύξησης των PG δίνεται ο Μο για έναν οποιονδήποτε SF στο 30 μ.ο.Μαζί και ο Ρέι Άλλεν . Η ομάδα του Μανχάταν έχει ήδη τρεις προτάσεις .Ας επιλέξει όποια θέλει , αν θέλει. !

Εκ του γραφείου της Αριζονα!
HLR CENATION
QUOTE(Voyager @ Dec 25 2012, 19:33 ) *
Η ημέρα των χριστουγέννων δεν αποτέλεσε για την ομάδα της αριζόνα μια μέρα για ρεπό και ξεκούραση. Οι πυρετώδεις συζητήσεις ,οι τηλεφωνικές συνομιλίες και τα ξενύχτια των μάνατζερ απέδωσαν κάποιους καρπούς αλλά ο μεγάλος στόχος Steve Nash δεν κατάφερε να προσγειωθεί στην Αριζόνα.

Ευχαριστούμε κυρίως τον Νούντιο για την συνεργασία του εδώ και μια βδομάδα με άπειρη αλληλογραφία αλλά και τον συνονόματο Χρήστο ( στους κύκλους των μανατζαρέων Cena) για τις ανταλλαγές ! Επίσης του ευχόμαστε χρόνια πολλά και ευτυχισμένα !

Λόγω αύξησης των PG δίνεται ο Μο για έναν οποιονδήποτε SF στο 30 μ.ο.Μαζί και ο Ρέι Άλλεν . Η ομάδα του Μανχάταν έχει ήδη τρεις προτάσεις .Ας επιλέξει όποια θέλει , αν θέλει. !

Εκ του γραφείου της Αριζονα!

Eπισης χρονια πολλα φιλε..Οτι επιθυμεις να το βρεις μπροστα σου. wink.gif

Nuntius
44.5 ο Steve Nash, 37 ο Pau Gasol.

Εξαιρετικά cool.gif
Nuntius
Το καινούριο μου rotation με άφησε αρκετά ικανοποιημένο smile.gif

44.5 μου έδωσε ο Nash. Προσωπικά, το περίμενα γιατί ξέρω πως ο D' Antoni παίζει πολύ τους βασικούς του και είναι της φιλοσοφίας "δώστε την μπάλα στον Nash". Ο Nash προφανώς συνεχίζει να είναι παικτούρα.

37 μου έδωσε ο Gasol. 13 πόντοι / 8 ριμπάουντ / 6 ασίστ. Ήταν σχετικά άστοχος (5/13) αλλά δεν μου κάνει και τόσο εντύπωση αφού ο D' Antoni τον τράβηξε στο τρίποντο και του είπε να σουτάρει από εκεί. Το 37 είναι καλοδεχούμενο, πάντως. Τον βλέπω να συνεχίζει γύρω στο 35.

67.3 έδωσε ο LeBron. Λίγο στο τελευταίο δωδεκάλεπτο μου τα χάλασε μιας και θα μπορούσε άνετα να φθάσει 70 αλλά οι Wade και Bosh είπανε να πάρουν κάποιες παραπάνω προσπάθειες τότε tongue.gif

48.3 έδωσε ο Durant. Είχε ένα πολύ κακό πρώτο ημίχρονο οπότε το ότι κατάφερε να φθάσει έως το 48 είναι ευχάριστο. Έχασε το match-up με τον LeBron, πάντως. Κι αυτός θα μπορούσε να είχε πάει καλύτερα αν δεν έπαιρνε κάποια ill-advised coast to coasts ο Westbrook.

18.5 έδωσε ο DeAndre Jordan. 6 πόντοι, 6 ριμπάουντ, 2 τάπες και 1 κλέψιμο σε 19 λεπτά. Καλά έπαιξε ο άνθρωπος απλά δεν χρησιμοποιήθηκε όσο έπρεπε. Αρκετά αξιόλογος φαίνεται, πάντως. Ελπίζω να πάρει τα λεπτά που του αξίζουν. Vinny, σε σένα μιλάω tongue.gif

14 έδωσε ο Bledsoe. Μέτριος αγώνας για τον Eric. Κι αυτός δεν χρησιμοποιήθηκε πολύ αλλά αυτός έκανε και 4 λάθη. Θα μπορούσε και καλύτερα αν και ανέβηκε αρκετά το τελευταίο δίλεπτο.

Πέρασα δεύτερος. Για να δούμε. Θα μείνω ή θα πέσω αύριο?
Anaz
Yπαρχει δηλαδη ομαδα που εχει στις ταξεις της και Λεμπρον και Ντουραντ?? Αν μη τι αλλο, εντυπωσιακο..
Nuntius
Τελικά, έξω και για σήμερα ο Varejao. Τα πιο πρόσφατα spins έλεγαν πως θα παίξει αλλά τελικά δεν ταξίδεψε καν στην Washington 68.gif
Nuntius
Το παιχνίδι ανάμεσα σε Pacers και Bulls αναβλήθηκε λόγω καιρικών συνθηκών.

Οπότε αρκετοί από εμάς χάνουμε παιχνίδια σήμερα.

Όλως περιέργως, εμένα αυτό με βολεύει σήμερα laugh.gif
jasonick
Deron DTD
Gay DTD

68.gif
Nuntius
QUOTE (Anaz @ Dec 26 2012, 23:24 ) *
Yπαρχει δηλαδη ομαδα που εχει στις ταξεις της και Λεμπρον και Ντουραντ?? Αν μη τι αλλο, εντυπωσιακο..


Υπάρχω, υπάρχω smiley.gif
Nuntius
47.8 ο Dorrel Wright. Δεν τον ξαναβάζω στον πάγκο ohmy.gif

Γενικά, ο πάγκος μου σήμερα πέταγε.

47.8 ο Dorrel (στην αρχή της 4ης), 38.3 ο Okafor, 20.8 ο Ridnour (στην αρχή της 4ης).

Damn sad.gif
klow13
και σε μενα 31.5 ο χεντερσον και 35.5 ο ιλιασοβα ηδη..αυτο το πραγμα με τον ερσαν που οποτε τον εχω εννιαδα κανει 10 και 11 και μολις ειναι στον παγκο κανει 40 και 45 πρεπει να σταματησει καποια στιγμη!
Nuntius
QUOTE (klow13 @ Dec 27 2012, 04:42 ) *
και σε μενα 31.5 ο χεντερσον και 35.5 ο ιλιασοβα ηδη..αυτο το πραγμα με τον ερσαν που οποτε τον εχω εννιαδα κανει 10 και 11 και μολις ειναι στον παγκο κανει 40 και 45 πρεπει να σταματησει καποια στιγμη!


Το είδα αυτό με τον Henderson. Τον είχες πάγκο λίγο DTD?
klow13
ναι,επειδη ηταν dtd ειπα να μην το ρισκαρω.
jasonick
Μου φαίνεται ότι σιγά σιγά θα γίνω Warriors fan. Άνετα ήμουν τελευταίος αν δεν είχα Lee, Jack.
Αυτή τη στιγμή γίνεται ματσάρα ανάμεσα στον πάγκο και στους βασικούς μου 87 - 103 μέχρι στιγμής το σκορ.
Nuntius
55.8 έδωσε ο Dorrel Wright. Και τον είχα πάγκο.

Πάμε καλά? laugh.gif
SteveNashidis
QUOTE(jasonick @ Dec 27 2012, 03:46 ) *
Deron DTD


68.gif


Βλέποντας ότι ο Ντερον είναι εκτός . Τι περιμένεις ; Να παίξει ο Τζόνσον και να κουβαλήσει την επίθεση των Νετς . Αντ' αυτού
έχει 5/15 και σύνολο 20 φάντασυ πόντους ...

Τι να πει κανείς ...εκτός του μ@λ@κ@ Avery ...που είναι η πολυαγαπημένη μας ατάκα!
Nuntius
Flagrant 2 ο Howard. Λογικά, ακολουθεί και suspension.

Ποιος άτυχος τον έχει?
Nuntius
40άρι ο Nash, 40άρι και ο Pau. Ωραιότατα biggrin.gif

Ο Nash μπορούσε και παραπάνω, όμως. Δύο άστοχα σουτ και ένα λάθος στα τελευταία 3 λεπτά τον έριξαν από το 43 στο 40.
Nuntius
Λάθος έκανα πριν. Δεν έδωσε 40 ο Gasol. 42 έδωσε biggrin.gif
Nuntius
Και έχασα ξανά την 2η θέση από τον pierce με το 53.5 του Lillard. Η διαφορά μας είναι .5 πόντοι laugh.gif

By the way, έκανες αλήθεια 394.8 σε μια αγωνιστική ρε Duncan? ohmy.gif w00t.gif
Nuntius
Όποιος πιστός θέλει να μπει στο chat μέχρι τις 6 και κάτι, εκεί θα είμαι biggrin.gif
SteveNashidis
QUOTE
Nick Kechris (Dec 27 11:06 AM): re file steve einai 14os
Nick Kechris (Dec 27 11:06 AM): thaprepe nakanei ypoxwrhseis afou dneinai leitourgiki h omada t
Nick Kechris (Dec 27 11:06 AM): gt dn peiramatizetai??
Nikos Delta (Dec 27 11:06 AM): chandler δινει;


Μαχαιριές εις βάρος της φήμης της ιστορικής ομάδας της Αριζόνα. tongue.gif tongue.gif
Η ομάδα λοιπόν που ανεβάζει κάθε βδομάδα για 30-60 πόντους τα ποσοστά της και βρίσκεται καθοδόν για το προσπέρασμα ομάδων με ντίβες παίκτες δέχεται ανελέητη επίθεση στα Media και μάλιστα χαρακτηρίζεται ως μη λειτουργική!
Η αρίζονα κύριοι χωρίς τον 1ο της πικ Kyrie Irving για ένα μήνα, όχι μόνο αντιμετώπισε την κρίση φυγής παικτών σε ομάδες που ασκούσαν πιέσεις παρασκηνιακά( oνόματα δεν λέμε), κατάφερε να ξεφύγει από την τελευταία θέση και διεκδικήσει πολλά περισσότερα. Ο Horford δεν κινείτε και νιώθει δικαιωμένος από τις επιλογές του Μάνατζερ του ! Με την επάνοδο του Μο η διαφορά θα μειωθεί παραπάνω .

QUOTE
John Papidas (Dec 27 11:03 AM): απλά προσπαθώ να βρω κάνα 3-way μπας και στείλω Nash στην Arizona που είναι το σπίτι του

Υ.Γ. Ευχαριστούμε το αδελφό σωματίο των Λύκων για μοναδική στήριξη που μας δίνει και του ευχόμαστε να μας στον στείλει πριν το all-star game .

Y.Γ. 2 Αναζητείτε SF γύρω στο 28-29,5 . Δίνεται παίκτης με μ.ο 31 (ΜΟ WILLIAMS) ακόμα και με ζημειωμένη διαφορά 2 πόντων από τον δικό σας παίκτη. Καθαρή κλεψιά δηλαδή . Προλάβεται !

Υ.Γ 3 Παρακαλείτε ο κύριο με τον Jared Dudley να εμφανιστεί και να κοστολογίσει την αξία του παίκτη που διακαώς θέλει να επιστρέψει στην αριζόνα .

Y.Γ. 4 Με αμέτρητη χαρά υποδεχόμαστε ως υπεύθυνοι της Αριζόνα την απόλυση του Avery και καλως ορίζουμε τον νέο προπονητή όποιος και να είναι αυτός που θα βοηθήσει την επάνοδο στις καλές εμφανίσεις του Joe Johnson αλλά και του Brooks. To νέο απόκτημα της ομάδας smile.gif
Εκ του γραφείου της Αριζόνα Fighters !
giorgos14
QUOTE(Voyager @ Dec 27 2012, 18:12 ) *
Μαχαιριές εις βάρος της φήμης της ιστορικής ομάδας της Αριζόνα. tongue.gif tongue.gif
Η ομάδα λοιπόν που ανεβάζει κάθε βδομάδα για 30-60 πόντους τα ποσοστά της και βρίσκεται καθοδόν για το προσπέρασμα ομάδων με ντίβες παίκτες δέχεται ανελέητη επίθεση στα Media και μάλιστα χαρακτηρίζεται ως μη λειτουργική!
Η αρίζονα κύριοι χωρίς τον 1ο της πικ Kyrie Irving για ένα μήνα, όχι μόνο αντιμετώπισε την κρίση φυγής παικτών σε ομάδες που ασκούσαν πιέσεις παρασκηνιακά( oνόματα δεν λέμε), κατάφερε να ξεφύγει από την τελευταία θέση και διεκδικήσει πολλά περισσότερα. Ο Horford δεν κινείτε και νιώθει δικαιωμένος από τις επιλογές του Μάνατζερ του ! Με την επάνοδο του Μο η διαφορά θα μειωθεί παραπάνω .


Παιδια οντως,ξεκολειστε λιγο..Το οτι ειμαστε στις τελευταιες θεσεις της βαθμολογιας δεν σημαινει οτι πρεπει να εχετε την απαιτηση στα trade να παιρνουμε μπουρδες...τι παει να πει να κανει υποχωρηση;Η' δεν γινεται να μου κανετε προταση για trade οπου και στους 3 παικτες που προτεινετε ειστε 2-3 μοναδες κατω απο τους 3 δικους μου
jasonick
NAIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIII.

ΆΝΤΕ ΓΕΙΑ ΑΜΠΑΣΚΕΤΕ!
Deron untouchable από εδώ και πέρα.
kudelin8
QUOTE (giorgos14 @ Dec 27 2012, 20:31 ) *
Παιδια οντως,ξεκολειστε λιγο..Το οτι ειμαστε στις τελευταιες θεσεις της βαθμολογιας δεν σημαινει οτι πρεπει να εχετε την απαιτηση στα trade να παιρνουμε μπουρδες...τι παει να πει να κανει υποχωρηση;Η' δεν γινεται να μου κανετε προταση για trade οπου και στους 3 παικτες που προτεινετε ειστε 2-3 μοναδες κατω απο τους 3 δικους μου

απομονονεις συγκεκριμενη προταση ενω τ κλου ειναι σαφως αλλο..εννοω να πειραματιστει με αλλες λυσεις οπως συνεχιζω παρακατω..να υποχωρησει απτν untouchable horford εννοω..ουτε να μειωσω θελω ουτε τπτ.πλακα κανουμε στ chat.τουλαχιστον ο voyager ελπιζω να κτλβαινει πως ειπα ο,τι ειπα..μπες κ στ chat ναδεις τν ολη μ χιουμοριστικη διαθεση.
giorgos14
QUOTE(kudelin8 @ Dec 27 2012, 19:50 ) *
απομονονεις συγκεκριμενη προταση ενω τ κλου ειναι σαφως αλλο..εννοω να πειραματιστει με αλλες λυσεις οπως συνεχιζω παρακατω..να υποχωρησει απτν untouchable horford εννοω..ουτε να μειωσω θελω ουτε τπτ.πλακα κανουμε στ chat.τουλαχιστον ο voyager ελπιζω να κτλβαινει πως ειπα ο,τι ειπα..μπες κ στ chat ναδεις τν ολη μ χιουμοριστικη διαθεση.


Δεν αντιλέγω στο χιουμοριστικό του θέματος αλλά λέω και κάποια πράγματα που ισχύουν..
SteveNashidis
QUOTE(kudelin8 @ Dec 27 2012, 20:50 ) *
απομονονεις συγκεκριμενη προταση ενω τ κλου ειναι σαφως αλλο..εννοω να πειραματιστει με αλλες λυσεις οπως συνεχιζω παρακατω..να υποχωρησει απτν untouchable horford εννοω..ουτε να μειωσω θελω ουτε τπτ.πλακα κανουμε στ chat.τουλαχιστον ο voyager ελπιζω να κτλβαινει πως ειπα ο,τι ειπα..μπες κ στ chat ναδεις τν ολη μ χιουμοριστικη διαθεση.


Nαι ρε μην νιώθεις. Χιουμουριστικά τα γράφω και εγώ tongue.gif .

Αλλά αν δω καμιά πρόταση Horford για Βynum ή Gortat θα αρχίσω τα καντίλια ! ! ! w00t.gif w00t.gif w00t.gif shot.gif shot.gif shot.gif


QUOTE
NAIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIII.

ΆΝΤΕ ΓΕΙΑ ΑΜΠΑΣΚΕΤΕ!
Deron untouchable από εδώ και πέρα


Εισακούστηκαν οι προσευχές μας . Ο Joe Johson επίσης για λίγο untouchable αλλά επί δοκιμή .Αν συνεχίσει έτσι δίνεται αμέσως. Για να δούμε τι θα δούμε
klow13
βομβαρδιζομαι στις προτασεις για bynum αλλα ειναι untouchable η παικταρα..
SteveNashidis
QUOTE(klow13 @ Dec 27 2012, 21:26 ) *
βομβαρδιζομαι στις προτασεις για bynum αλλα ειναι untouchable η παικταρα..



Χαχαχαχα ΘΕΙΚΟ ΣΧΟΛΙΟ θα το βάλω signature . 77.gif

Felton OFF
Nuntius
Εξαιρετική η προσθήκη του Pablo Prigioni από τον φίλτατο Duncan. Με τον τραυματισμό του Felton θα πάρει πάρει περισσότερο χρόνο και όλοι γνωρίζουμε πως μπορεί να προσφέρει. Είμαι χαζός που δεν τον πρόλαβα tongue.gif

Καλή προσθήκη και του Marshon Brooks με την απόλυση του Avery. Λες να τσιμπήσω κάναν Humphries? wink.gif
Nuntius
Plantar Fasciitis στο δεξί πόδι ο Pau Gasol. Με πληγώνει αυτό. Probable για τον αυριανό αγώνα.
Nuntius
Ο Varejao τελικά δεν θα παίξει καν αυτή την εβδομάδα ενώ το spin έγραφε πως υποτίθεται πως θα γύρναγε την Τετάρτη 68.gif

Θα μπορούσα να είχα τον Okafor (που έδωσε ένα 38 και έχει άλλους δύο αγώνες) ή να βάλω τον Jordan στο C και τον Wright στο utility (που έδωσε 56, !!!!, και έχει άλλους δύο αγώνες). Damn sad.gif
duncan21
Έτσι,να κόβει ο Θεός του fantasy πόντους απ' τη SiDream Team και να σας τους δίνει σε τραυματισμούς.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.