Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA Dleague Bforum.gr
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
SteveNashidis
Pierce21 τι έπαθε χθες ο Ζίμπο ; Σεληνιάστηκε ; Ούτε ο ντουραντ τέτοια ποσοστά !!! 21.gif

Αλήθεια μιας και έχετε εμπειρία παραπάνω ποιο είναι το μεγαλύτερο σκορ που έχει πετύχει παίκτης στο φάντασυ ;
Pierce
Με τη δικιά μας βαθμολογία , έχω δεί μέχρι 93 από τον Psyborg στην τελευταία του χρονιά στο Κλήβελαντ.
j-kidd13
QUOTE(pierce21 @ Dec 5 2012, 19:28 ) *
Με τη δικιά μας βαθμολογία , έχω δεί μέχρι 93 από τον Psyborg στην τελευταία του χρονιά στο Κλήβελαντ.


Κανενα σκορ δεν ειχε τοσο αντικτυπο,οσο αυτο το αληστου μνημης 72 του Λοουρι,προ 3ετιας...
Pierce
Ε λίγο μετά ηταν και του λεμπρίκ, τους είχα και τους 2 laugh.gif
j-kidd13
Και ενα 93.3 περσυ απο τον Ντερον...Ο σιντ ξερει...
SteveNashidis
Παιδιά , αιτήματα ανταλλαγής παικτών τύπου Korver , Humfries και Richardson για Horford μην τις κάνετε απλά . Δεν έχει νόημα. Δεν είναι δυνατόν κάποιος να δώσει έναν που δίνει πάνω από 40 για τρεις που με τα βίας φτάνουν το 20 .

Εκ του γραφείου της Αριζόνα cool.gif
j-kidd13
QUOTE(Voyager @ Dec 6 2012, 11:11 ) *
Παιδιά , αιτήματα ανταλλαγής παικτών τύπου Korver , Humfries και Richardson για Horford μην τις κάνετε απλά . Δεν έχει νόημα. Δεν είναι δυνατόν κάποιος να δώσει έναν που δίνει πάνω από 40 για τρεις που με τα βίας φτάνουν το 20 .

Εκ του γραφείου της Αριζόνα cool.gif


Εγινε τετοια προταση???? blink.gif blink.gif blink.gif tongue.gif
Nuntius
It's about quality not quantity tongue.gif

Πάντως, η χθεσινή ημέρα θα ήταν εξαιρετική για μένα αν δεν έκανε 7 ο Iguodala mellow.gif
SteveNashidis
QUOTE(Nuntius @ Dec 6 2012, 16:35 ) *
It's about quality not quantity tongue.gif

Πάντως, η χθεσινή ημέρα θα ήταν εξαιρετική για μένα αν δεν έκανε 7 ο Iguodala mellow.gif


Και ο Βαλαντσιούνας απογοητεύει ! Μαλλον δεν μπορεί χωρις τους Αριζόνα !

Νούντιε είσαι τέταρτος και απο το ντραφτ έλειπες , πες μας το μαγικό σου κόλπο ! tongue.gif
Nuntius
QUOTE (Voyager @ Dec 6 2012, 16:36 ) *
Νούντιε είσαι τέταρτος και απο το ντραφτ έλειπες , πες μας το μαγικό σου κόλπο ! tongue.gif


Τι να πω? Στην αρχή ήμουν 1ος και λογικά θα έπεφτα 2ος. Μετά μόνος μου με έριξα tongue.gif
massey
QUOTE(Voyager @ Dec 6 2012, 11:11 ) *
Παιδιά , αιτήματα ανταλλαγής παικτών τύπου Korver , Humfries και Richardson για Horford μην τις κάνετε απλά . Δεν έχει νόημα. Δεν είναι δυνατόν κάποιος να δώσει έναν που δίνει πάνω από 40 για τρεις που με τα βίας φτάνουν το 20 .

Εκ του γραφείου της Αριζόνα cool.gif

Faried + Calderon? w00t.gif
SteveNashidis
QUOTE(massey @ Dec 6 2012, 17:03 ) *
Faried + Calderon? w00t.gif


Negative tongue.gif . O Farried πάντως βρίσκεται στο στόχαστρο των Αριζονα αλλά όλα θα εξαρτηθούν από τις απαιτήσεις της διοίκησης ! tongue.gif
duncan21
Δίνονται οι Dragic(@Voyager για Horford,το υπόλοιπο μέρος το βρίσκουμε tongue.gif ),MKG,Ridnour.Aκούει προτάσεις σοβαρές,σαν αυτές που στέλνω εγώ αλλά τις απορρίπτετε όλες guns.gif .
Nuntius
QUOTE (duncan21 @ Dec 6 2012, 21:33 ) *
Aκούει προτάσεις σοβαρές,σαν αυτές που στέλνω εγώ αλλά τις απορρίπτετε όλες guns.gif .


Σίγουρα είναι σοβαρές? tongue.gif
SteveNashidis
QUOTE(duncan21 @ Dec 6 2012, 21:33 ) *
Δίνονται οι Dragic(@Voyager για Horford,το υπόλοιπο μέρος το βρίσκουμε tongue.gif ),MKG,Ridnour.Aκούει προτάσεις σοβαρές,σαν αυτές που στέλνω εγώ αλλά τις απορρίπτετε όλες guns.gif .


Διακαής πόθος της Αριζόνα ο Ντραγκιτς αλλά ο Χόρφοντ δεν κουνιέται ! Οι υπόλοιποι συζητιούνται ! tongue.gif
HLR CENATION
Oλα τα ειχαμε να παει ο Γκορτατ στον παγκο μας ελειπε.
Nuntius
Σήμερα παίζουν όλοι οι παίκτες μου. Let's have a nice night, boys cool.gif
SteveNashidis
17.8 πόντους ο Τζονσον στο 1ο δεκάλεπτο ! Αντε να ξυπνάει το αγόρι μου γιατί δεν έχει αποδώσει τα αναμενόμενα !
klow13
ο ταιβανεζος και ο μαλενς στο σφυρι..ειδικα η ρουκετα
SteveNashidis
Δεν ξέρω αν πέρασε στα ψιλά γράμματα αλλά χθες ο Νοα έκανε 81 . Κάθε εβδομάδα οι παικτες του Πιρς θα πίνουν από τον μαγικό ζωμό και θα χτυπάνε κόκκινο στις αποδώσεις . περιμένουμε το επόμενο 90κατι .

Ο bledsoe οργιάζει όταν παίζει. Σε 17 λεπτά είχε 24,5 πόντους. Φαντάσου να τραυματιστεί κανένας Paul θα κάνει πάρτι αυτός και ο Ιρβινγκ που επιστρέφει σε 10 μερούλες ! ! ! !
teopt13
Αυτή την εβδομάδα αποχαιρετήσαμε παίχτες που ματώσανε την φανέλα τους ευχόμαστε όχι και τόσο καλή συνέχεια και καλωσορίζουμε τους Wallace,Milsap,Kidd,Pekovic,Hinrich μπας και ξεκολήσουμε από την μέση του πίνακα...
giorgos14
QUOTE(teopt13-1908 @ Dec 10 2012, 09:23 ) *
Αυτή την εβδομάδα αποχαιρετήσαμε παίχτες που ματώσανε την φανέλα τους ευχόμαστε όχι και τόσο καλή συνέχεια και καλωσορίζουμε τους Wallace,Milsap,Kidd,Pekovic,Hinrich μπας και ξεκολήσουμε από την μέση του πίνακα...



Ο Wallace εκανε πανω απο 30 στο τελευταιο του παιχνιδι μαζι μου...δεν θα ξανακανει tongue.gif
massey
Δευτεριατικα βρηκε να τραυματιστει ο Lowry? shot.gif

Kανε πλακα να χασει και καμια βδομαδα τωρα που παρκαρα τον ισπανο στον παγκο.. ugly1.gif
SteveNashidis
Ο φίλος που ήθελε να διώξει τον Λιν έκανε 75 αμέσως μετά ! biggrin.gif biggrin.gif
Έλα πες την αλήθεια του τα έχωσες άσχημα στα αποδυτήρια ! :Ρ
klow13
ελειπε ο χαρντεν και ειπε να θυμηθει οτι παιζει στο nba και οχι στους shanghai sharks o πουθενας..αντε να συνεχισει ετσι
T.W.Is.M.
QUOTE(klow13 @ Dec 11 2012, 20:38 ) *
ελειπε ο χαρντεν και ειπε να θυμηθει οτι παιζει στο nba και οχι στους shanghai sharks o πουθενας..αντε να συνεχισει ετσι



Σε μιση φραση τα ειπες ολα(κι εγω το συνεχιζω-ο Χαρντεν θελει τη μπαλα στα χερια του και ειναι πιο αποτελεσματικος). Ο Χαρντεν ομως δε θα λειπει για πολυ. Οποτε τι κανεις???
klow13
δυσκολο να ξαναπαιξει ετσι ο λιν με χαρντεν μεσα αλλα εδειξε οτι δεν ξεχασε και το μπασκετ..ουτε μπορει να χαραμιζεται μονο σαν spot up shooter και να τρεχει την επιθεση μονο ο χαρντεν.ελπιζω να βρει τροπο ο mchale να τους ταιριαξει..fantasiaka ευτυχως δινει και σε ασσιστς,ριμπς και κλεψιματα αλλα δεν θα με χαλαγε να χει και πανω απο 10 ποντους μ.ο..
SteveNashidis
Pierce
Guys, μην κουράζεστε άδικα να μου κάνετε προτάσεις όπου μου δίνετε παραπάνω παίκτες από ότι δίνω εγώ. Η ομάδα μου είναι ήδη γεμάτη, δεν έχω κάποιο κενό να καλύψω.
Και ΗLR επειδή πέρασαν μέρες, όντως μου πρότεινες τον Θόρτον για τον Μο Γουιλ, ή έκαναν πουλάκια τα μάτια μου από τις (πολλές) duvel που είχα πιεί στο Βέλγιο;
HLR CENATION
QUOTE(pierce21 @ Dec 13 2012, 11:08 ) *
Και ΗLR επειδή πέρασαν μέρες, όντως μου πρότεινες τον Θόρτον για τον Μο Γουιλ, ή έκαναν πουλάκια τα μάτια μου από τις (πολλές) duvel που είχα πιεί στο Βέλγιο;


Xαχα...ναι μωρε....Θελω να απαλλαγω απο το παλτο...Καλα και εσυ στο παρελθον μου ειχες προτεινει Κιριλενκο για Κουζινς. wink.gif

Ο οποιος Κουζινς ηταν η αφορμη να μπω στο τοπικ τωρα.Εφαγε ποινη λεει για χαμηλο χτυπημα στον Μειο angry_red.gif ...Δεν τον αντεχω μωρε αλλα θα τον κρατησω...
Magnus92
QUOTE(HLR CENATION @ Dec 13 2012, 17:00 ) *
Xαχα...ναι μωρε....Θελω να απαλλαγω απο το παλτο...Καλα και εσυ στο παρελθον μου ειχες προτεινει Κιριλενκο για Κουζινς. wink.gif

Ο οποιος Κουζινς ηταν η αφορμη να μπω στο τοπικ τωρα.Εφαγε ποινη λεει για χαμηλο χτυπημα στον Μειο angry_red.gif ...Δεν τον αντεχω μωρε αλλα θα τον κρατησω...



Ντοντ μες γουιθ Τρελοκαζινς...
Μεη δε φορς μπι γουιθ χιμ....
Pierce
QUOTE (HLR CENATION @ Dec 13 2012, 17:00 ) *
Xαχα...ναι μωρε....Θελω να απαλλαγω απο το παλτο...Καλα και εσυ στο παρελθον μου ειχες προτεινει Κιριλενκο για Κουζινς. wink.gif

Συγνώμη, τι σχέση έχουν οι 2 προτάσεις; Ο Μο είναι στο 33.6 όλη τη χρονιά και ο θόρτον στο 22.8 (με last 15, να έχει...17.5) , ενώ ο Κιριλένκο είναι στο 35.4 με τον Κάζινς στο 34.4!

Και όταν στην έκανα την πρόταση ο Κάζινς , παίζει να ήταν κάτω απο 30, με τον κιριλένκο από τότε στο 35+!
duncan21
QUOTE(pierce21 @ Dec 13 2012, 11:08 ) *
Guys, μην κουράζεστε άδικα να μου κάνετε προτάσεις όπου μου δίνετε παραπάνω παίκτες από ότι δίνω εγώ.

+1.Δε μ' ενδιαφέρουν trades δίνοντας μου παίκτη παραπάνω.

QUOTE(pierce21 @ Dec 13 2012, 18:56 ) *
Συγνώμη, τι σχέση έχουν οι 2 προτάσεις;

Ήπια η αντίδραση σου tongue.gif ,περίμενα μίνι-έκρηξη.
SteveNashidis
QUOTE(pierce21 @ Dec 13 2012, 11:08 ) *
Guys, μην κουράζεστε άδικα να μου κάνετε προτάσεις όπου μου δίνετε παραπάνω παίκτες από ότι δίνω εγώ. Η ομάδα μου είναι ήδη γεμάτη, δεν έχω κάποιο κενό να καλύψω.


Μα έχεις τρεις τραυματίες γιαυτό σου γίνονται τέτοιες προτάσεις ! tongue.gif

Περιέργως οι παίκτες σου δεν δείχνουν κανένα σημάδι κούρασης ! Παρακολουθώ συνέχεια την ομάδα σου για να καταλάβω πως πρέπει να επιλέγουμε παίκτες και με ποια κριτήρια αλλά αυτό που βλέπω είναι εξωπραγματικό .
Σε όποιον γύρο και να τους επέλεξες στο ντραφτ ,ανεξαρτήτως ομάδας δίνουν συνεχή καλά σκορ !!! ohmy.gif
Pierce
QUOTE (Voyager @ Dec 13 2012, 21:51 ) *
Μα έχεις τρεις τραυματίες γιαυτό σου γίνονται τέτοιες προτάσεις ! tongue.gif

Περιέργως οι παίκτες σου δεν δείχνουν κανένα σημάδι κούρασης ! Παρακολουθώ συνέχεια την ομάδα σου για να καταλάβω πως πρέπει να επιλέγουμε παίκτες και με ποια κριτήρια αλλά αυτό που βλέπω είναι εξωπραγματικό .
Σε όποιον γύρο και να τους επέλεξες στο ντραφτ ,ανεξαρτήτως ομάδας δίνουν συνεχή καλά σκορ !!! ohmy.gif


Το Draft μου ήταν

2 Kevin Durant, OKC SF Ασχολίαστος
29 Jrue Holiday, Phi PG Χωρίς τον Ίγκι και τον Bynum όξω, ήταν εμφανές ότι πήγαινε για μεγάλα πράγματα, δεν έπρεπε να είχε μείνει.
32 Joakim Noah, Chi C Κάνει πολλά πράγματα, και με τον Rose έξω, θα έπρεπε να σκοράρει παραπάνω. Επίσης για πιο ψηλά.
59 Zach Randolph, Mem PF Ζάχο στο 59;;; Σίγουρο D-D , επιλέξατε ένα σωρό τραυματίες πριν από το Ζάχο...
62 Damian Lillard, Por PG Αυτός ναι, ήταν έκπληξη.
89 Mo Williams, Uta PG Ψιλό-έκπληξη. Γιατί είχε να παίξει καιρό σοβαρό μπάσκετ. Του δόθηκε χώρος/χρόνος και επανήλθε.
92 Andrei Kirilenko, Min SF Allaround σε μέτρια ομάδα, μπορώ να βρώ τουλάχιστον 15 παίκτες που επιλέχτηκαν λάθος πριν από αυτόν
119 DeAndre Jordan, LAC C Πατατοκέφαλος
122 Brandon Roy*, Min SG Ρίσκο που από ότι φαίνεται δεν βγήκε.
149 Gustavo Ayon, Orl PF ....
152 Richard Hamilton*, Chi SG Όταν παίζει, κάτι κάνει, μιας και έχει πάρει κομμάτι από τον Rose.
179 Devin Harris, Atl PG ....
182 Ricky Rubio*, Min PG 2 μήνες έξω μόνο, και με άριστα στατιστικά πέρσι, τον αφήσαμε να φτάσει στο 182; Ενδεικτικά, στην άλλη επιλέχτηκε στο 144
209 Aaron Brooks, Sac PG ....


Θα μπορούσα να γράψω συγκεκριμένα παραδείγματα παιχτών, αλλά δε θέλω να φανεί σαν να κάνω κριτική smile.gif
Nuntius
Εγώ ελπίζω την επόμενη φορά να μην έχω αποκοιμηθεί όταν επιλέγουμε tongue.gif
jasonick
Όχι, Pierce κράξε μας να μαθαίνουμε από τα λάθη μας. smile.gif
Πολύ μου άρεσε το η κριτική για το draft της ομάδας σου, ζήλεψα θα το κάνω και εγώ. biggrin.gif

5 Deron Williams, Bkn PG Δεν είναι κακός, κάνει καλά ματς αλλά το fg % του με σκοτώνει. Σαν no 5 pick περίμενα κάτι περισσότερο.

26 David Lee, GS PF Τιτάνοτεράστιος, μια ομάδα μόνος του ο WCW

35 Roy Hibbert, Ind C Σαν κίνηση δεν την μετανιώνω, αλλά μετά τον τραυματισμό του Granger ο τύπος είναι τραγικός. Με έσωσαν κάτι φορές τα block του από το να τον ρίξω κατευθείαν στους free agents. Τον έδιωξα και ησύχασε το κεφάλι μου.

56 Luol Deng, Chi SF Πολύ καλός, και με τον Thibodeau να τον ξεκουράζει ελάχιστα πάντα έδινε καλούς πόντους.

65 Eric Gordon*, Nor SG Όταν τον draftαρα ήταν dtd για να προλάβει τον πρώτο αγώνα, και έχουμε φτάσει μέσα Δεκέμβρη και δεν έχει παίξει ακόμα...

86 Kemba Walker, Cha PG Είχα επιφυλλάξεις αλλά παίζει πολύ καλά. Έκανα χαζομάρα και τον έδωσα για πολύ λίγα ανταλλάγματα (εμείς οι μεγάλοι manager παραδεχόμαστε πότε κάνουμε λάθη laugh.gif )

95 Derrick Favors, Uta PF Με Millsap, Jefferson, Kanter δεν βρίσκει τα λεπτά που του αναλογούν αλλά όταν παίζει είναι αρκετά αποδοτικός. Τίμιος.

116 Thomas Robinson, Sac PF FAIL!

125 Wilson Chandler*, Den SF Δεν ηταν έτοιμος 100 % και δεν έπαιζε καλά. Πήραμε το ρίσκο και δεν μας βγήκε.

146 Jeff Green, Bos SF Δεν είχε ξεκινήσει καλά, αλλά τώρα φαίνεται να πάει καλά. Φτου, φτου.

155 Jarrett Jack, GS PG Με αναλογία θέσης draft και πόντων που δίνει ο παίκτης, ίσως το καλυτερό μου pick (επίσης εμείς οι μεγάλοι manager παραδεχόμαστε πότε είμαστε γαμάτοι cool.gif ).

176 MarShon Brooks, Bkn SG Μ@ΛΑΚΑ AVERY .-

185 Nikola Vucevic, Orl PF Steal.

206 Tyrus Thomas*, Cha PF Άτυχος με τον τραυματισμό και τα πήγαινε ok μέχρι τότε.
massey
Τωρα που ξαναβλεπω το ντραφτ βλεπω οτι ειχα επιλεξει τον Thomas των Κινγκς στον 6ο γυρο και τον Νταλεμπερτ στον 7ο.. ugly_tocktock.gif
duncan21
Sessions για Gasol?SERIOUSLY???

giorgos14
Ειναι αληθεια οτι ξεγελαστηκαμε αρκετα ολοι μας στο draft και περναμε παικτες με τη σειρα που τους εδινε το projection με πρωτο και καλυτερο εμενα που πηρα το wade στο νουμερο 4..δεν πειραζει,μαθαινουμε και ελπιζω να βελτιωνομαστε στο μελλον...
spysta
QUOTE(pierce21 @ Dec 13 2012, 21:10 ) *
Το Draft μου ήταν

2 Kevin Durant, OKC SF Ασχολίαστος
29 Jrue Holiday, Phi PG Χωρίς τον Ίγκι και τον Bynum όξω, ήταν εμφανές ότι πήγαινε για μεγάλα πράγματα, δεν έπρεπε να είχε μείνει.
32 Joakim Noah, Chi C Κάνει πολλά πράγματα, και με τον Rose έξω, θα έπρεπε να σκοράρει παραπάνω. Επίσης για πιο ψηλά.
59 Zach Randolph, Mem PF Ζάχο στο 59;;; Σίγουρο D-D , επιλέξατε ένα σωρό τραυματίες πριν από το Ζάχο...
62 Damian Lillard, Por PG Αυτός ναι, ήταν έκπληξη.
89 Mo Williams, Uta PG Ψιλό-έκπληξη. Γιατί είχε να παίξει καιρό σοβαρό μπάσκετ. Του δόθηκε χώρος/χρόνος και επανήλθε.
92 Andrei Kirilenko, Min SF Allaround σε μέτρια ομάδα, μπορώ να βρώ τουλάχιστον 15 παίκτες που επιλέχτηκαν λάθος πριν από αυτόν
119 DeAndre Jordan, LAC C Πατατοκέφαλος
122 Brandon Roy*, Min SG Ρίσκο που από ότι φαίνεται δεν βγήκε.
149 Gustavo Ayon, Orl PF ....
152 Richard Hamilton*, Chi SG Όταν παίζει, κάτι κάνει, μιας και έχει πάρει κομμάτι από τον Rose.
179 Devin Harris, Atl PG ....
182 Ricky Rubio*, Min PG 2 μήνες έξω μόνο, και με άριστα στατιστικά πέρσι, τον αφήσαμε να φτάσει στο 182; Ενδεικτικά, στην άλλη επιλέχτηκε στο 144
209 Aaron Brooks, Sac PG ....


Θα μπορούσα να γράψω συγκεκριμένα παραδείγματα παιχτών, αλλά δε θέλω να φανεί σαν να κάνω κριτική smile.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
τι STEAL εχεις κανει ρεεεεε !!!!!! (ομαδα με Σελεμπριταδες .. βαδιζεις στα χναρια μου)

ποιος αφηνει τον Ραντολφ κοντα στον 5ο γυρο ?????????
στο τελος 7ου γυρου ο Κιριλενκο ??????????? w00t.gif δηλ ποιους διαλεξαν πιο πανω ???
ΡΙΚΙ ΡΟΥΜΠΙΟ ΣΤΟ 182 .. ΣΑΝ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΑΡΟΝ ΜΠΑΤΛΕΡ ΔΗΛΑΔΗ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ποιος πιστευε οτι αξιζει περισσοτερο ο Καρον Μπατλερ επειδη ο Ρουμπιο θα ηταν οφφ για 2 μηνες ???

τι λιγκα παιζετε ακριβως ???ποιος θα τερματισει 2ος πισω απο εσενα ???? tongue.gif
SteveNashidis
QUOTE(pierce21 @ Dec 13 2012, 22:10 ) *
Το Draft μου ήταν

2 Kevin Durant, OKC SF Ασχολίαστος
29 Jrue Holiday, Phi PG Χωρίς τον Ίγκι και τον Bynum όξω, ήταν εμφανές ότι πήγαινε για μεγάλα πράγματα, δεν έπρεπε να είχε μείνει.
32 Joakim Noah, Chi C Κάνει πολλά πράγματα, και με τον Rose έξω, θα έπρεπε να σκοράρει παραπάνω. Επίσης για πιο ψηλά.
59 Zach Randolph, Mem PF Ζάχο στο 59;;; Σίγουρο D-D , επιλέξατε ένα σωρό τραυματίες πριν από το Ζάχο...
62 Damian Lillard, Por PG Αυτός ναι, ήταν έκπληξη.
89 Mo Williams, Uta PG Ψιλό-έκπληξη. Γιατί είχε να παίξει καιρό σοβαρό μπάσκετ. Του δόθηκε χώρος/χρόνος και επανήλθε.
92 Andrei Kirilenko, Min SF Allaround σε μέτρια ομάδα, μπορώ να βρώ τουλάχιστον 15 παίκτες που επιλέχτηκαν λάθος πριν από αυτόν
119 DeAndre Jordan, LAC C Πατατοκέφαλος
122 Brandon Roy*, Min SG Ρίσκο που από ότι φαίνεται δεν βγήκε.
149 Gustavo Ayon, Orl PF ....
152 Richard Hamilton*, Chi SG Όταν παίζει, κάτι κάνει, μιας και έχει πάρει κομμάτι από τον Rose.
179 Devin Harris, Atl PG ....
182 Ricky Rubio*, Min PG 2 μήνες έξω μόνο, και με άριστα στατιστικά πέρσι, τον αφήσαμε να φτάσει στο 182; Ενδεικτικά, στην άλλη επιλέχτηκε στο 144
209 Aaron Brooks, Sac PG ....


Θα μπορούσα να γράψω συγκεκριμένα παραδείγματα παιχτών, αλλά δε θέλω να φανεί σαν να κάνω κριτική smile.gif


#2 Ασχολίαστος . Έχει ήδη σε πόντους το 1/4 αυτών της ομάδας μου !
#29 Έλα πες την αλήθεια ούτε εσύ πίστευες ότι θα έχει τέτοια νούμερα !Είναι πολύ καλός παίκτης αλλά είναι μια μικρή έκπληξη για το 42 μ.ο. και όχι για το 35-40 που έδιναν και τα προτζέκτιονς !
#32 Αυτός και αν είναι έκπληξη . Έχει δώσει και ένα 81 άρι . Πέρσι είχε μεσο όρο 29 . Με τον ρόουζ έξω πάει στο 40 ;;; Πολύ πάνω και αυτός από τα προτζέκτιονς !
#59 Ζάχο στο 59 αλλά με τέτοια γόνατα δεν πας πουθενά στα 82 παιχνίδια της σεζόν !Μέχρι στιγμής έχει βγει wink.gif !
#62 + #89 συμφωνώ με αυτά που είπες !
#92 Για τον κιριλένκο όντως είναι κλέψιμο σε αυτό τον γύρο αλλά ποιος θα εμπιστευόταν ένα παίκτη που έρχεται από την ευρώπη ; Πολύ καλή η επιλογή σου μέχρι στιγμής !
Για τους υπόλοιπους παίκτες συμφωνώ με αυτά που γράφεις. Όσο για το ρούμπιο νόμιζα ότι θα αργούσε πολύ περισσότερο να γυρίσει και όχι ότι θα παιζόταν η επιστροφή του για πριν τα Χριστούγεννα !

Προσωπικά δεν ήθελα κάποιο επιρρεπή σε τραυματισμούς στην ομάδα μου γιατί πέρσι είδα πολλούς πρωτοκλασάτους παίκτες να χάνονται για μήνες με σοβαρούς τραυματισμούς!
Knickerbocker
[quote name='duncan21' date='Dec 14 2012, 13:18 ' post='580987']
Sessions για Gasol?SERIOUSLY???



Οι 4 μονάδες διάφορα στο μ.ο. θεώρησα ότι μπορεί να αντισταθμιστουν με τον τραυματισμό και τα σημάδια αδιαφορίας που έδειχνε τελευταια.για να πω την αλήθεια πάντως διαβάζοντας τα ονόματα σου έρχεται κάπως rolleyes.gif
Pierce
QUOTE (Voyager @ Dec 14 2012, 23:09 ) *
#29 Έλα πες την αλήθεια ούτε εσύ πίστευες ότι θα έχει τέτοια νούμερα !Είναι πολύ καλός παίκτης αλλά είναι μια μικρή έκπληξη για το 42 μ.ο. και όχι για το 35-40 που έδιναν και τα προτζέκτιονς !
#32 Αυτός και αν είναι έκπληξη . Έχει δώσει και ένα 81 άρι . Πέρσι είχε μεσο όρο 29 . Με τον ρόουζ έξω πάει στο 40 ;;; Πολύ πάνω και αυτός από τα προτζέκτιονς !
#59 Ζάχο στο 59 αλλά με τέτοια γόνατα δεν πας πουθενά στα 82 παιχνίδια της σεζόν !Μέχρι στιγμής έχει βγει wink.gif !

Τον τζρου τον πίστευα πολύ, τον συζήταγα από πριν το draft ότι θα τον πάρω αν έχει μείνει στον 2ο γύρο (μπορείτε να ρωτήσετε τον digger, που παραδοσιακά το κάνουμε μαζί το draft) , και ήταν για break out season, το 40 το είχα δεδομένο, για αυτό και τον πήρα και στις 2 ομάδες μου.

Τον Νοά, τον έχω 4 χρόνια σερί, έχω δεί τι μπορεί να κάνει, το περσινό 29 οφείλεται στον άθλιο πρώτο 1.5 μήνα που έκανε , που απλά περιφερόταν στο παρκέ χωρίς να παίρνει ούτε ρεμπς, έχει τελειώσει παιχνίδι χωρίς να σουτάρει (!!) , αλλά όταν γύρισε από τον τραυματισμό ήταν σταθερά στο 35. Ε χωρίς τον rose, και πόντους παραπάνω θα είχε και asists αφού ξέρει να πασάρει αρκετά καλά. Δυστυχώς στην άλλη μου ομάδα για 1 pick δεν τον πρόλαβα και κατέληξα με τον lopez.

O συμπαθέστατος χοντρούλης Ζακ, το 2009-2010 έπαιξε 81 παιχνίδια, και το 2010-2011 75. Πέρσι χτύπησε (κάτι που μπορεί να συμβεί σε όλους) και έπαιξε μόνο 30. Δεν είναι παίκτης που χάνει πολλά παιχνίδια.

O AK, ήρθε από την Ευρώπη (όπου ήταν ο αντίστοιχος...lebron) αλλά έχει μια μακρά ιστορία στο ΝΒΑ, δεν είναι κανένα πιτσιρίκι..
Nuntius
QUOTE (pierce21 @ Dec 15 2012, 02:50 ) *
Τον τζρου τον πίστευα πολύ, τον συζήταγα από πριν το draft ότι θα τον πάρω αν έχει μείνει στον 2ο γύρο (μπορείτε να ρωτήσετε τον digger, που παραδοσιακά το κάνουμε μαζί το draft) , και ήταν για break out season, το 40 το είχα δεδομένο, για αυτό και τον πήρα και στις 2 ομάδες μου.


Αυτό που μου κάνει εντύπωση με τον Jrue είναι το πως εκτοξεύτηκαν οι assists του. Λογικό λόγω της απουσίας του Iggy να ανέβουν μιας και έπαιρνε πάνω του το μεγαλύτερο μερίδιο της δημιουργίας αλλά από 4.5 να πάει 8.9 είναι λιγάκι ακραίο tongue.gif
SteveNashidis
http://nba.sport24.gr/article/2052162/me-maska-o-irving


Ποιος τον γκαντέμιασε ; ;Eυτυχώς δεν χάνει ματς !

Κατάρα σους δικούς σας pg σας που λέει και ο seed tongue.gif
Johnaros
Ενδιαφέρεται κανείς για πακετάκι McGee και Νέιτ Ρόμπινσον (22.8 και 22.1) με αντάλλαγμα έναν παίκτη που να δίνει τρίποντα, ρημπάουντ ή κλεψίματα (2 από τα 3 συνδυασμό τελοσπάντων).
duncan21
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ


Θα ήθελα να ευχαριστήσω το φιλικό σωματείο των Heaven Pancakes για τη συνεργασία μας στο trade που πραγματοποιήθηκε προ ολίγων λεπτών και να του ευχηθώ καλή συνέχεια για το υπόλοιπο της σεζόν.Επίσης οι PatrasCity Beards ανακοινώνουν ότι οι σταρ της ομάδας Τy Lawson,James Harden,LeBron James και LaMarcus Aldridge είναι untradable από 'δω και στο εξής.

Μetta τιμής,
Ο πρόεδρας Џон Коутс
giorgos14
QUOTE(duncan21 @ Dec 16 2012, 21:07 ) *
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ


Θα ήθελα να ευχαριστήσω το φιλικό σωματείο των Heaven Pancakes για τη συνεργασία μας στο trade που πραγματοποιήθηκε προ ολίγων λεπτών και να του ευχηθώ καλή συνέχεια για το υπόλοιπο της σεζόν.Επίσης οι PatrasCity Beards ανακοινώνουν ότι οι σταρ της ομάδας Τy Lawson,James Harden,LeBron James και LaMarcus Aldridge είναι untradable από 'δω και στο εξής.

Μetta τιμής,
Ο πρόεδρας Џон Коутс


μονο σε μενα δεν εκατσε καλα αυτη η ανταλλαγη απο πλευρας ονοματων ; blink.gif
Nuntius
Αυτά τα triple doubles του Calderon με κάνουν να μετανιώνω που τον έδωσα tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.