Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA Dleague Bforum.gr
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
giorgos14
QUOTE(pierce21 @ Feb 15 2013, 20:54 ) *
Έχετε μαζέψει όλα τα pg 3-4 άτομα και δεν δίνετε τίποτα! Κάντε trade ρε αλήτες laugh.gif
Σοβαρά τώρα, θέλω ένα pg, δίνονται ο Σμίθ με τον Τζινόμπιλι. Τον Ντουάιτ μάλλον τον παντρεύτηκα, το έπιασα το νόημα tongue.gif


ευχαριστως..what about willy bynum? tongue.gif
Pierce
Ούτε τον χάμιλτον tongue.gif
SteveNashidis


Pierce γίνεται να κάνουμε κάτι με αυτές τις προτάσεις ; Κάποια παρατήρηση ίσως;
morrison
QUOTE(Nuntius @ Feb 15 2013, 02:30 ) *
Με υψηλότερο σκορ το 25,5 και μέσο όρο γύρω στο 17. Τέλεια tongue.gif


Kαι όμως υπήρξαν και χειρότερα εκείνη την αποφράδα μέρα...

84,3 με 5 παίχτες και τον Χάρντεν τραυματία.

Τοπ παίχτης με 20,3 και μέσος όρος 16,8 στους 5 που παίξανε.
Αν το κάνουμε και δια 6 φεύγει πολύ το πράμα... smile.gif
Pierce
QUOTE (Voyager @ Feb 16 2013, 00:16 ) *


Pierce γίνεται να κάνουμε κάτι με αυτές τις προτάσεις ; Κάποια παρατήρηση ίσως;

Προσωπικά έχω λάβει πολύ χειρότερες προτάσεις tongue.gif
Θα του μεταφέρω τα παράπονά σας, αλλά νταξ , δεν είμαστε μωρά παιδιά να κάνω παρατηρήσεις... Η δημόσια διαπόμπευση είναι ήδη αρκετή smile.gif
Nuntius
QUOTE (morrison @ Feb 16 2013, 12:24 ) *
Kαι όμως υπήρξαν και χειρότερα εκείνη την αποφράδα μέρα...

84,3 με 5 παίχτες και τον Χάρντεν τραυματία.

Τοπ παίχτης με 20,3 και μέσος όρος 16,8 στους 5 που παίξανε.
Αν το κάνουμε και δια 6 φεύγει πολύ το πράμα... smile.gif


I feel your pain sad.gif
teopt13
Ένα sf ρε παιδιά έχω ξεμείνει με Beasley λυπηθείτε με!!! rolleyes.gif
Pierce
Merlin, το ξέρεις φαντάζομαι ότι ο Ρίτσαρντσον με τον Ρόντο ΔΕΝ θα ξαναπαίξουν φέτος. Τι τους κρατάς στον πάγκο και σου πιάνουν χώρο; (και έριξες τον Kaman μάλιστα, που δεν είναι και για τα σκουπίδια, και θα γυρίσει κάποια στιγμή )
SteveNashidis
Ναι όντως..γιατί να στείλεις Kaman όταν έχεις ήδη 2 παίκτες που είναι αμφίβολοι για να παίξουν του χρόνου...;
Σουρεαλιστικές καταστάσεις...
Pierce
BTW HLR, το ξέρεις ότι έχεις ΜΟΝΟ 5 add από τους FA ακόμα, μέχρι το τέλος της χρονιάς, έτσι;
giorgos14
Απο την επομενη βδομαδα αποχαιρετω Μπατουμ και Νελσον.Ο 1ος προσφερε αρκετα(θα μπορουσε περισσοτερα αν δεν ειχε το μπιπ το χερι του) και ο 2ος υπηρξε η κολονα της ομαδας στην αναριχηση απο τη τελευταια θεση. Θα μου λειψετε 17.gif

Ελπιζω ο Σμιθ να μεινει σε πολυ υψηλα στανταρ ενω και ο Μανου να ξεπερασε τα προβληματα του και να ανεβει απο δω και περα.
Στη τελικη και να πει πετυχει το ντιλ,δεν θα το χρεωθω εγω.Ο Πιρς ξερει ποιος θα τα ακουσει smiley.gif
HLR CENATION
QUOTE(pierce21 @ Feb 19 2013, 15:37 ) *
BTW HLR, το ξέρεις ότι έχεις ΜΟΝΟ 5 add από τους FA ακόμα, μέχρι το τέλος της χρονιάς, έτσι;

Nαι δυστηχως...Τωρα θα μου πεις περσινα ξινα σταφυλια αλλα δεν τον αλλαζουμε απο του χρονου αυτον τον περιορισμο?Σε τι χρησιμευει?ΣΤο να μην περνω εγω ελευθερους παικτες.Αντες πες οτι επερνα.Θα αλλαζε τιποτα?Αντε το πολυ θα ημουν 13ος.

Φιλικα παντα. smile.gif
klow13
τα ιδια και τα ιδια στην ανω πευκη..ο παρκερ και οι αλλοι.
(μαλακα μπαινουμ)
Pierce
QUOTE (HLR CENATION @ Feb 19 2013, 15:44 ) *
Nαι δυστηχως...Τωρα θα μου πεις περσινα ξινα σταφυλια αλλα δεν τον αλλαζουμε απο του χρονου αυτον τον περιορισμο?Σε τι χρησιμευει?ΣΤο να μην περνω εγω ελευθερους παικτες.Αντες πες οτι επερνα.Θα αλλαζε τιποτα?Αντε το πολυ θα ημουν 13ος.

Φιλικα παντα. smile.gif


Χρησιμεύει στο να είμαστε πιο προσεκτικοί στις κινήσεις μας, (πχ έχεις κάνει add/drop τον ....biyombo 5 φορές, πήγες και πήρες τον Σέλβιν Μάκ, επειδή ακούστηκε ότι πήγαινε για Βοστώνη (; ) λες και θα έκανε τα τρελά τα σκόρ, και πόσες άλλες αντίστοιχες περιπτώσεις. Πόσους από αυτούς τους παίκτες έβαλες βασικούς; 2; 3; ) .Προς Θεού δεν σου κάνω κριτική για τις κινήσεις σου, έτσι θεώρησες σωστό, και πάντα φιλικά μιλάμε, αλλά το να κάνεις 100 add/drops σε μια χρονιά, αλήθεια, σου προσφέρει τίποτα; Όπως θα είδατε όλοι, άντε μετά το draft να έχουν ξεμείνει 4-5 παίκτες max, που κάαααααποια στιγμή μέσα στη χρονιά, μπορεί να βγάλουν σκορ. Ε, αυτούς μπορείς να τους πάρεις και με τους 50 που έχεις όριο.

btw, όλοι είναι προς πώληση (ακόμα και οι batum-nelson ) εκτός των Τόμπσον-Μονρό.
HLR CENATION
QUOTE(pierce21 @ Feb 20 2013, 12:04 ) *
Χρησιμεύει στο να είμαστε πιο προσεκτικοί στις κινήσεις μας, (πχ έχεις κάνει add/drop τον ....biyombo 5 φορές, πήγες και πήρες τον Σέλβιν Μάκ, επειδή ακούστηκε ότι πήγαινε για Βοστώνη (; ) λες και θα έκανε τα τρελά τα σκόρ, και πόσες άλλες αντίστοιχες περιπτώσεις. Πόσους από αυτούς τους παίκτες έβαλες βασικούς; 2; 3; ) .Προς Θεού δεν σου κάνω κριτική για τις κινήσεις σου, έτσι θεώρησες σωστό, και πάντα φιλικά μιλάμε, αλλά το να κάνεις 100 add/drops σε μια χρονιά, αλήθεια, σου προσφέρει τίποτα; Όπως θα είδατε όλοι, άντε μετά το draft να έχουν ξεμείνει 4-5 παίκτες max, που κάαααααποια στιγμή μέσα στη χρονιά, μπορεί να βγάλουν σκορ. Ε, αυτούς μπορείς να τους πάρεις και με τους 50 που έχεις όριο.


Εγινε φιλε δεκτο smile.gif Στην αρχη τα εκανα μαζεμενα.Με τον Μπιγιομπο εχεις δικιο.το πολιωξηλωσα. smiley.gif
Pierce
Χωρίς να αποκλείω ότι μπορεί να φύγει το όριο, αν δείξετε καλή διαγωγή smiley.gif
HLR CENATION
QUOTE(pierce21 @ Feb 20 2013, 12:14 ) *
Χωρίς να αποκλείω ότι μπορεί να φύγει το όριο, αν δείξετε καλή διαγωγή smiley.gif


χαχα.. smiley.gif οτι θες και εσυ και ο Γιαννης Ντανκαν παραδιδεται μαθηματα στον Στερν για το πως διοικονται οι λιγκες(ξερω μπορει να εχω κανει ορθογραφικα αλλα απο εδω και περα για να κερδιζω χρονο δεν θα τα περναω απο ελεγχο τα ποστ.) smile.gif


SteveNashidis
QUOTE(pierce21 @ Feb 20 2013, 12:14 ) *
Χωρίς να αποκλείω ότι μπορεί να φύγει το όριο, αν δείξετε καλή διαγωγή smiley.gif


Eιναι μετά να μην λέω για την παράγκα του duncun tongue.gif tongue.gif!!!Ο οποίος έκανε το 300αρι του χωρίς Ηarden ! Αξίζει συγχαρητήρια η ομάδα του wink.gif

Νούντιε σε δικαίωσε το πουλεν ο Dragic ! Oπότε δεν βγαίνεις χαμένος απο το τρειντ με νώντα smile.gif

Τέλος . Μεγάλος Joe Johnson χθες..! 2 buzzer beater έβαλε και ένα τρελό σουτ σε νεκρό χρόνο !!!
Υπάρχει σύστημα βαθμολόγησης που να δίνει παραπάνω πόντους στα cluch σουτ των τελευταίων δευτερολέπτων ; :Ρ (οι μανατζερ του λεμπρον δεν θα είναι σύμφωνοι με αυτή τη γνώμη tongue.gif )
teopt13
Μιλάμε για συγκλονιστική έμπνευση με Charlie V βασικό...Ακόμα και ο Μπιζ καλύτερος είναι απο αυτόν.Λοιπόν όποιος δίνει sf είναι όλοι μου οι ψηλοί διαθέσιμοι..
Pierce
QUOTE (HLR CENATION @ Feb 20 2013, 12:21 ) *
χαχα.. smiley.gif οτι θες και εσυ και ο Γιαννης Ντανκαν παραδιδεται μαθηματα στον Στερν για το πως διοικονται οι λιγκες(ξερω μπορει να εχω κανει ορθογραφικα αλλα απο εδω και περα για να κερδιζω χρονο δεν θα τα περναω απο ελεγχο τα ποστ.) smile.gif

Νταξ το κούρασες , θα το βάλω βέβαια στο βιογραφικό μου αν πάω για ΜΒΑ σε κανένα ξένο καλό πανεπιστήμιο icon_drunk.gif

QUOTE (Voyager @ Feb 20 2013, 14:51 ) *
Υπάρχει σύστημα βαθμολόγησης που να δίνει παραπάνω πόντους στα cluch σουτ των τελευταίων δευτερολέπτων ; :Ρ (οι μανατζερ του λεμπρον δεν θα είναι σύμφωνοι με αυτή τη γνώμη tongue.gif )


Όχι, για clutch δεν έχουμε , οι κατηγορίες που μπορούν να βαθμολογηθούν είναι οι παρακάτω.

PTS Points
BLK Blocks
STL Steals
AST Assists
OREB Offensive Rebounds
DREB Defensive Rebounds
REB Rebounds
EJ Ejections
FF Flagrant Fouls
PF Personal Fouls
TF Technical Fouls
TO Turnovers
DQ Disqualifications
FGM Field Goals Made
FGA Field Goals Attempted
FTM Free Throws Made
FTA Free Throws Attempted
3PM Three Pointers Made
3PA Three Pointers Attempted
FGMI Field Goals Missed
FTMI Free Throws Missed
3PMI Three Pointers Missed
DD Double Doubles
TD Triple Doubles
QD Quadruple Doubles
MIN Minutes
GS Games Started
GP Games Played
TW Team Wins
T.W.Is.M.
QUOTE(pierce21 @ Feb 20 2013, 17:47 ) *
Όχι, για clutch δεν έχουμε , οι κατηγορίες που μπορούν να βαθμολογηθούν είναι οι παρακάτω.

PTS Points
BLK Blocks
STL Steals
AST Assists
OREB Offensive Rebounds
DREB Defensive Rebounds
REB Rebounds
EJ Ejections
FF Flagrant Fouls
PF Personal Fouls
TF Technical Fouls
TO Turnovers
DQ Disqualifications
FGM Field Goals Made
FGA Field Goals Attempted
FTM Free Throws Made
FTA Free Throws Attempted
3PM Three Pointers Made
3PA Three Pointers Attempted
FGMI Field Goals Missed
FTMI Free Throws Missed
3PMI Three Pointers Missed
DD Double Doubles
TD Triple Doubles
QD Quadruple Doubles
MIN Minutes
GS Games Started
GP Games Played
TW Team Wins


Ειναι προφανες οτι το συστημα μαρκετινγκ που προωθει το Λεμπρον εχει βαλει το χερι του... smiley.gif

Να προτεινω κατι σοβαρα για του χρονου? Να δινουμε ποντους για τις νικες της ομαδας? Για να υπαρχει μεγαλυτερη συνδεση της χρησιμοτητας του παιχτη σε fantasy και πραγματικο ΝΒΑ.
Tobias Funke
QUOTE (T.W.Is.M. @ Feb 20 2013, 19:37 ) *
Να προτεινω κατι σοβαρα για του χρονου? Να δινουμε ποντους για τις νικες της ομαδας? Για να υπαρχει μεγαλυτερη συνδεση της χρησιμοτητας του παιχτη σε fantasy και πραγματικο ΝΒΑ.


Προηγείται να επέλθει ισορροπία στην βαθμολόγηση για να μην ευνοούνται τόσο πολύ οι κοντοί.
Αλλά θα πει σε όλα τα καινούρια όχι γιατί θα βαριέται τη συζήτηση, τη γκρίνια και το μπέρδεμα που θα γίνει. Και με το δίκιο του tongue.gif
Pierce

Αν δεήσεις να ανέβεις Αθήνα, ετοιμάζω όλο το Κονκλάβιο για μπύρες και συζήτηση για το point system (και για Kropotkin αν θές, επίσης).
Όχι κώστα δεν θα βάλω IR slots, μόνο αν γίνουν 4 οι θέσεις στον πάγκο, θα μπεί IR slot tongue.gif
HLR CENATION
Για το Η2Η τι γνωμη εχεις Πιρς? με πλευ οφ?εκει ειμαι πολυ δυνατος. smile.gif
Pierce
Όχι, τόσο δραστικές αλλαγές στον τρόπο/στύλ παιξίματος , θα παραμείνουν οι λίγκες όπως είναι, ίσως αλλάξουν οι συντελεστές βαρύτητας.
Nuntius
QUOTE (pierce21 @ Feb 20 2013, 12:13 ) *
Χρησιμεύει στο να είμαστε πιο προσεκτικοί στις κινήσεις μας, (πχ έχεις κάνει add/drop τον ....biyombo 5 φορές, πήγες και πήρες τον Σέλβιν Μάκ, επειδή ακούστηκε ότι πήγαινε για Βοστώνη (; ) λες και θα έκανε τα τρελά τα σκόρ, και πόσες άλλες αντίστοιχες περιπτώσεις. Πόσους από αυτούς τους παίκτες έβαλες βασικούς; 2; 3; ) .Προς Θεού δεν σου κάνω κριτική για τις κινήσεις σου, έτσι θεώρησες σωστό, και πάντα φιλικά μιλάμε, αλλά το να κάνεις 100 add/drops σε μια χρονιά, αλήθεια, σου προσφέρει τίποτα; Όπως θα είδατε όλοι, άντε μετά το draft να έχουν ξεμείνει 4-5 παίκτες max, που κάαααααποια στιγμή μέσα στη χρονιά, μπορεί να βγάλουν σκορ. Ε, αυτούς μπορείς να τους πάρεις και με τους 50 που έχεις όριο.

btw, όλοι είναι προς πώληση (ακόμα και οι batum-nelson ) εκτός των Τόμπσον-Μονρό.


Αφού είναι έτσι θα μπει παρόμοιος περιορισμός και στην μεγάλη?

QUOTE (T.W.Is.M. @ Feb 20 2013, 19:37 ) *
Να προτεινω κατι σοβαρα για του χρονου? Να δινουμε ποντους για τις νικες της ομαδας? Για να υπαρχει μεγαλυτερη συνδεση της χρησιμοτητας του παιχτη σε fantasy και πραγματικο ΝΒΑ.


Ναιιιιιιιιιιιιιι smiley.gif

QUOTE (Voyager @ Feb 20 2013, 14:51 ) *
Νούντιε σε δικαίωσε το πουλεν ο Dragic ! Oπότε δεν βγαίνεις χαμένος απο το τρειντ με νώντα smile.gif


Ισχύει. Απογοητεύτηκα λίγο με τον τραυματισμό του Pau και την άμεση πτώση μου αλλά σαν να ανακάμπτω.

Jeff Green, προσκυνώ το 75 σου 77.gif 77.gif 77.gif
klow13
εγω οσο περναει η χρονια και εξοικεiωνομαι με το fantasy,δεν μπορω να καταλαβω που χρησιμευει ο περιορισμος στα add-drops..προφανως και ειναι ασκοπο να σπαταλησει καποιος αριθμο πολυ μεγαλυτερο των 50 add-drops,αλλα και παλι δεν επηρεαζει καθολου τις αλλες ομαδες αν καποιος θελει να κανει 20 καθε μερα.
Pierce
@nuntius, στην μεγάλη είμαστε όλοι παλιοσειρές και έχουμε ένα μέτρο και γνώση τι πρέπει να κάνουμε ή οχι.
@klow13, ακριβώς επειδή ήταν στην φυσιολογικό να μην είστε κατευθείαν στο mood , ήταν ένας τρόπος ''προστασίας΄΄ και δικός σας. Το ταβάνι των 50 επαναλαμβάνω είναι ΧΑΟΤΙΚΑ μεγάλο.
Επίσης το σκεπτικό του morrison , το οποίο σε αρκετά σημεία με βρίσκει σύμφωνο

QUOTE (morrison @ Aug 29 2012, 11:37 ) *
Nα ρίξω μια πρόταση στο τραπέζι προς συζήτηση τώρα που είναι νωρίς; cool.gif

Θα μου άρεσε μια αλλαγή στο καθεστώς με τους free agents.
Δεν μπορεί καπάκι μετά το draft να έχουμε add-drop...

Δεν είναι ωραία η εικόνα επίσης,
12.21 Μorrison adds ...X
Morrison drops...Ψ
12.22 Morrison adds ....Ω
Μorrison drops...χ
12.23 Morrison adds...B
Morrison drops...Ω

Το σημαντικότερο είναι ότι κάποιοι που έχουν την δυνατότητα να κάθονται βράδυ έχουν προβάδισμα στο θέμα. Και μιλάω εγώ που γενικά είμαι αρκετά βρυκόλακας στα ωράρια...
Υπάρχουν κάποιοι που δεν μπορούν να κάτσουν αργά και δεν θα πάρουν fa της προκοπής ποτέ. Και δεν είναι θέμα ότι δεν αφιερώνουν ώρες στο παιχνίδι,αφιερώνουν. Κάποιοι που δεν ασχολούνται πάρα πολύ έτσι και αλλιώς δεν έπαιρναν πριν ,δεν θα πάρουν και μετά.

Θα πρότεινα λοιπόν περιορισμό στις κινήσεις με fa μέσα στην χρονιά. Να οριστεί ένας αριθμός κινήσεων που θα έχουμε την δυνατότητα να κάνουμε, όχι άπειρος αριθμός, να είναι κάπως περιοριστικός εννοώ. Ίσως αν μπορούσαμε να έχουμε στατς από άλλες χρονιές για να δούμε πόσες κινήσεις με fa έκανε ο καθένας να είχαμε την δυνατότητα να βρούμε ένα καλό νούμερο. 15;20;30; Το βλέπουμε...

Αν τελειώσουν οι κινήσεις τότε ή βάζεις κάποιον από τον πάγκο(...γιατί έχουμε 5 παίχτες πάγκο; ), ή κάνεις trade 2 με 1-3 με 2 κτλ, ή στην τελική παίζεις με 8...
Που δεν νομίζω να τελειώσουν, λογικά θα κρατήσουν όλοι καβάντζα, απλά θα συμμαζευτούμε όλοι στα πολλά add-drops και θα έχει περισσότερο νόημα/αγωνία το ψάξιμο για add.

Ένα παραθυράκι που έχω σκεφτεί αν ίσχυε αυτό είναι περιπτώσεις add and trade κατόπιν συννενόησης με άλλο φιλικό σωματείο αλλά οκ, το κοιτάμε και αυτό.


ενώ υπάρχει και το
QUOTE (Tobias Funke @ Aug 29 2012, 12:04 ) *
Στο Yahoo υπάρχει η δυνατότητα να βάλεις "προτεραιότητα" στους ελεύθερους. Δηλαδή αν υπάρχει κάποιος εκεί, μπορεί μια ομάδα να τον διεκδικήσει κι αν δεν υπάρχουν άλλοι ενδιαφερόμενοι μετά από κάποιο διάστημα (1-2 μέρες) τον παίρνει. Αν υπάρξει ενδιαφέρον κι από άλλους τον παίρνει αυτός που έχει προτεραιότητα από μια προκαθορισμένη σειρά που έχει τεθεί (συνήθως αντίστροφη από αυτή του draft).



Δείτε την κουβέντα (με αντίλογο εδώ http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...t&p=568535)
HLR CENATION
Eπειδη το ονομα αντερτεικερ που ειχα την ομαδα μου για μια εβδομαδα ειναι πνευματικα κατοχυρωμενο απο μελος της α κατηγοριας μετανομασα την ομαδα μου σε Μπροκ Λεσναρ,
Nuntius
QUOTE (HLR CENATION @ Feb 23 2013, 12:54 ) *
Eπειδη το ονομα αντερτεικερ που ειχα την ομαδα μου για μια εβδομαδα ειναι πνευματικα κατοχυρωμενο απο μελος της α κατηγοριας μετανομασα την ομαδα μου σε Μπροκ Λεσναρ


Το καταλάβαμε wink.gif

Λέτε να μετονομάσω την ομάδα μου σε Paulius Širvys? cool.gif
SteveNashidis
QUOTE(Nuntius @ Feb 24 2013, 03:22 ) *
Το καταλάβαμε wink.gif

Λέτε να μετονομάσω την ομάδα μου σε Paulius Širvys? cool.gif


VETO . Aγαπάμε τους Cascadia Wolves !!
HLR CENATION
Μπροκ Λεσναρ προς παικτες...<<Ξυπνατε γιατι θας παρει και θας σηκωσει.Δεν ειναι εμφανισεις αυτες.Ο Μανατζερ σας εκανες εξοχες κινησεις blink.gif για να φερει την ομαδα εκει ποιυ θελει και εσεις κοιμαστε.Αν πεσετε τελευταιοι θα κανω απο ενα F-5 στον καθενα.>>

Exουμε και λεμε.

Tσαλμερς Β- Δεν ξεκινησε καλα τελειωσε καλα

Τερυ C+ περιμενα πολυ περισσοτερα απο αυτον

Μελο D Δεν με ειχε συνιθισεισε κατω του 20 σκορ

Aμαρε C ΕΚανε ενα πολυ καλο τελευταιο ματς αλλα στην σουμα δεν πηγε καλα.Το αντιθετο.

Ασικ C Με 20αρια δεν πας πουθενα

Μιλερ B+ Ο ΜVP της ομαδας μου

Γκαρνετ Α- Κρατα ψηλα την σημαια της ομαδας

Χεντερσον B- Ανεβασμενος τελευταια

Λ Αλεν C Το παλεψε αλλα λιγος

klow13
ψαχνω trade 2-1 3-2 κλπ με τον παραπανω παικτη απο την αλλη ομαδα.και κανας ψηλος δεν θα με χαλαγε(α ρε μπαινουμ).διαθεσιμοι ολοι εκτος απο λαουρι λιν
klow13
101??
101??
τι λες ρε καρι..
Nuntius
QUOTE (klow13 @ Feb 28 2013, 10:03 ) *
101??
101??
τι λες ρε καρι..


Τα παράπονα σου στην άμυνα των Knicks tongue.gif
Knickerbocker
1 ρε Gortat?1???

HLR CENATION
Eυτυχως που εβαλα τελευταια στιγμη Μαρκους Θορντον αντι Λαβοι ΑΛεν.

ΑΝτε ρε Θορντον μεινε σε αυτα τα νουμερα...
klow13
παει και ο λονγκοριας..θα παρακολουθει με πολιτικα απο τον παγκο μαζι με τον μαλακαντρεα.οι ατυχιες δεν εχουν τελειωμο για τους συμπαθεστατους πολεμιστες των βορειων προαστειων..
klow13
playing time στον lithuanian fella τωρα ετσι για να γουσταρουμε και ηδη καταστρωνουμε τα πλανα για του χρονου..
jasonick
QUOTE
IVEY traded Tyreke Evans, Sac PG to Ntop
IVEY traded Ricky Rubio, Min PG to Ntop
Ntop traded Danny Green, SA SG to IVEY
Ntop traded Luke Ridnour, Min PG to IVEY
Ntop traded Tayshaun Prince, Mem SF to IVEY




Σόρρυ, δεν άντεξα. tongue.gif
HLR CENATION
Κουτσα στραβα απο οτι φαινεται θα την αποφυγω την τελευταια θεση.

Μαλιστα εχω καποιες ελπιδες να κερισω ακομα μια.

Λιγο αυτος ο βλακας ο Αμαρε να κρατηθει στο 30-35.

Τον Θορντον για εκει τον περιμενα στο ντραφτ οταν τον πηρα και με δικαιωνει τωρα στα τελειωματα αφου επρεπε πρωτα να τον παρω ως ελευθερο.

Φωτια και λαυρα ο Χειγουρντ.

ΣΤαθερα καλος ο Χενετρσον.

Ο Ασικ μου τα χαλαει.

Δεν εχω παραπονο απο Μελο.

Η πρωτη μου καλη εβδομαδα μπορω να πω εδω και αρκετο καιρο. smile.gif
Nuntius
Αν ενδιαφέρεται κανείς για τον Goran Dragic να επικοινωνήσει μαζί μου πριν το deadline. Ευχαριστώ smile.gif
SteveNashidis
QUOTE(HLR CENATION @ Mar 4 2013, 13:41 ) *
Λιγο αυτος ο βλακας ο Αμαρε να κρατηθει στο 30-35.


Amar'e Stoudemire,

Last 7 17.5
Last 15 20.5
Last 30 23.6
2013 S. 22.4

To 30-35 που το ειδες? huh.gif
massey
Μπορει να μου θυμισει καποιος ποσοι ανεβαινουν στην παραπανω κατηγορια?

Οχι οτι εχω ελπιδες βεβαια γιατι αργα η γρηγορα ο φιλος ο πιρς θα με περασει..
Pierce
Επειδή πολλά έχουν δεί τα μάτια μου, και έχεις αντέξει πολύ γερή αντεπίθεση μέχρι στιγμής, έχει ψωμί η υπόθεση.

Στο πόσοι ανεβαίνουν, αυτό έχει να κάνει με το αν θα έχουμε κάποια απόσυρση από την άλλη λίγκα , και το τι θέση τελικά θα πάρω εγώ εδώ. Το αρχικό πλάνο ήταν οι πρώτοι 2, αλλά θα δούμε. Ο πρώτος θα ανέβει σίγουρα.
SteveNashidis
Τι κάνει αυτός ο Tobias Ηarris ; blink.gif
teopt13
QUOTE(Voyager @ Mar 13 2013, 13:17 ) *
Τι κάνει αυτός ο Tobias Ηarris ; blink.gif

Οκ μιλάμε για τρελό πουλέν, άξιζε το ρίσκο που τον πήρα απο το 1ο του ματς.Παρεμπιπτόντως όποιος θέλει να δώσει έναν παίχτη για δύο σε ανταλλαγή που να κερδίζουμε και οι 2 στους βασικούς ας μου στείλει πρόταση.Εκτός από τους untouchables, όλοι οι άλλοι είναι διαθέσιμοι..
klow13
δεν εφταναν ο μπαινουμ και ο τεπε,ειπε να τους κανει παρεα και ο κομπε..και φυσικα και ο κλαρκ που δεν πηρα χαμπαρι οτι τραυματιστηκε.ειτε παιζει ειτε δεν παιζει το ιδιο ειναι.
οποιοι αντιπαθειτε καποιον παικτη στειλτε τον στην ανω πευκη.θα κοψει το μπασκετ.
T.W.Is.M.
QUOTE(klow13 @ Mar 14 2013, 20:44 ) *
οποιοι αντιπαθειτε καποιον παικτη στειλτε τον στην ανω πευκη.θα κοψει το μπασκετ.


Παρακαλειται ο κατοχος της ομαδας In Lebron we trust UFOs να πακεταρει το βασικο του PF και να τον στειλει στην Ανω Πευκη, γιατι αλλιως θα νιωσει την οργη της Death Valley. Πιστεψε με δεν ειναι η καταλληλη εποχη γι αυτο τωρα που ερχεται και η Wrestlemania... tongue.gif
SteveNashidis
Δελτίο τύπου Arizona Fighter

1)Καλωσορισμα του ητέτη της ομάδας Steve Nash , τον οποίο ευχόμαστε (έκτοτε του τραυματισμού του Bryant) να κουβαλήσει την ομάδα στις πλάτες του και να δείξει τι αξίζει . #inSteveNash_we_trust (παραφράζοντας τη γνωστή έκφραση )

2) Πότε ο γιάννης δεν μπορεί πότε ο κώλος του πονεί .... έλεος πια με τα DTD, θα πέσει βαρύς πέλεκυς σοβαρευτείτε !

3)
(#kraksimo_mode_on)
Horford + Chandler ζητήθηκαν επίμονα για ανταλλαγή αυτή την εβδομάδα . Οι κατάρες όμως αυτών που πήραν αρνητική απάντηση εύχομαι να επιστρέψουν στις αντιπαθείς ομάδες τους ... 30.gif 30.gif 30.gif

(#kraksimo_mode_off)

4)Θερμά συλληπήτηρια στην συμπαθή ομάδα του NOOB για τον τραυματισμό του Irving . Ατυχία για τον Γιωργή και τον παικταρά του Cleveland

5) Kαι για την στήλη Αγγελίες ζητούνται manager για ανταλλαγή παικτών 2 προς 1 .


Εκ του γραφείου της Αριζόνα
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.