Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA Dleague Bforum.gr
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
Johnaros
Oι Heaven Pancakes είναι στην ευχαριστη θέση να ανακοινώσουν την απόκτηση των Andrei Kirilenko και Tristan Thompson, με ανταλλάγματα τους Goran Dragic και Andre Iguodala.
Ο πρώτος δεν πρόλαβε να βοηθήσει την ομάδα και ο δεύτερος απογοήτευσε στα λίγα παιχνίδια που αγωνίστηκε.
Ο Ρώσος ήταν διακαής πόθος του ιδιοκτήτη εδώ και μήνες, ενώ όλοι στον παράδεισο εκτιμάμε και πιστεύουμε στο ταλέντο του ΤΤ και του ευχόμαστε πολλά double double.

Η διοίκηση επίσης ενημερώνει ότι συζητάει για την μετακίνηση των Bradley Beal, Glen Davis και υπό προϋποθέσεις του στυλοβάτη Timmy D.
SteveNashidis
Kαι δεύτερο DTD o Horford. Η κατάρα συνεχίζεται......και κλασσικά με του φάει πάγκο ο Άλλεν κάνει παιχνιδάρες... sad-smiley-009.gif
merlin1
οποιος με ξαναπροτεινει να κανει τρειντ με οποιονδηποτε απο την Lob city μου εχει να φαει γερο βρισιμο!!!τι δεν καταλαβενετε οταν τους βαζω ανμουβαμπλ στο τρειντινκ μπλοκ?????
Nuntius
Απλά δεν το είχα δει. Δεν θα επαναληφθεί.

In any case, όποιος ενδιαφέρεται για Chris Paul ας επικοινωνήσει μαζί μου smile.gif
giorgos14
QUOTE(Nuntius @ Jan 24 2013, 18:06 ) *
In any case, όποιος ενδιαφέρεται για Chris Paul ας επικοινωνήσει μαζί μου smile.gif



Ναι,γεια σας
θα ενδιαφερομουν αρκετα για το Chris Paul...

smiley.gif smiley.gif
Nuntius
QUOTE (giorgos14 @ Jan 24 2013, 19:20 ) *
Ναι,γεια σας
θα ενδιαφερομουν αρκετα για το Chris Paul...

smiley.gif smiley.gif


Δεν μας κάνετε, κύριε smiley.gif
giorgos14
QUOTE(Nuntius @ Jan 24 2013, 17:21 ) *
Δεν μας κάνετε, κύριε smiley.gif



μα θα δωσω προικα!
Nuntius
QUOTE (giorgos14 @ Jan 24 2013, 19:22 ) *
μα θα δωσω προικα!


Είναι μικρός για γάμο 69.gif
Nuntius
Ερώτηση προς τον κύριο kudelin:

Τι ζητάτε για την τριπλέτα Hill - Turner - Gallinari?
SteveNashidis
QUOTE(merlin1 @ Jan 24 2013, 18:24 ) *
οποιος με ξαναπροτεινει να κανει τρειντ με οποιονδηποτε απο την Lob city μου εχει να φαει γερο βρισιμο!!!τι δεν καταλαβενετε οταν τους βαζω ανμουβαμπλ στο τρειντινκ μπλοκ?????


peace.gif peace.gif peace.gif
Knickerbocker
Ελεος ρε ζιμπο...σε έβαλαν και στο all star.μη με κανεις να αλλάζω φωτογραφίες.
SteveNashidis


Μέγας είσαι Kyrie !!!

Κρατάει ζωντανούς τους πληγωμένους πολεμιστές της Αριζόνα!
merlin1
μπορει να ειμαι ατυχος με τον τραυματισμο του ροντο αλλα δεν σημαινει πως θα δωσω τον αλλο ανμουβαμπλ παικτη μου για ενα βασικο πλεημαηκερ!!!!
SteveNashidis
Έκτακτο ανακοινωθέν εκ του γραφείου της (χτυπημένης από τις 7 πληγές του Φαραώ ) Αριζόνα Τeam

Kυκλοφορεί στη λίγκα μας γνωστός μάνατζερ (ονόματα δεν λέμε , οικογένειες δεν θίγουμε) ο οποίος θα προσπαθήσει για ακόμα μια φορά να πουλήσει παίκτες αμφιβόλου ιατρικής κατάστασης . Παρακαλούμε κάθε σοβαρή διοίκηση να μην παραχωρήσει υγιείς παίκτες ακόμα και αν η πρόταση είναι δελεαστική . Πίσω από το ενδιαφέρον και το χαμόγελο του γνωστού συμφορουμίτη μας κρύβεται ένα ύπουλο σχέδιο που όμως έγινε αντιληπτό !!

Με φράσεις του στυλ

[3:39:32 μμ] Nuntius Mortis: χρήστο αν γουστάρεις chris paul
[3:39:36 μμ] Nuntius Mortis: εδώ είμαι


προσπαθεί να ξεγελάσει τα θύματα του !

Νο timetable for Chris Paul torture.gif
jasonick
Τι τους δίνει ο Κουτς ρε;
Δύο πενηντάρια και ένα εβδομηντάρι ήδη ο Deron, που σε εμάς έκανε 42+ και κάναμε τούμπες από την χαρά μας. Τρομάζω στην ιδέα άμα του έδινα Lee, 25-12 στην χειρότερη του βραδιά θα είχε.
Nuntius
Θα μου λείψεις, Earl Clark sad.gif

Ελπίζω να περάσεις καλά στην Άνω Πεύκη. Σε στέλνω σε lux καταστάσεις smiley.gif
SteveNashidis
Σοβαρευτείτε με τις προτάσεις σας , αγαπούλες...
jasonick
QUOTE
TSIR traded Mario Chalmers, Mia to Cena
Cena traded Jason Kidd, NY to TSIR
Cena traded Michael Kidd-Gilchrist, Cha to TSIR
TSIR dropped Gerald Green, Ind to FA


Τι είναι αυτό; Δεν καταλαβαίνω τη λογική, για πείτε και εσείς που κάνετε το trade τι σκεφτόσαντο.
Για μένα βέτο πάντως ούτε το Kidd για Chalmers κατευθείαν δεν είναι καλό trade.
SteveNashidis
To trade Chalmers για Kidd και MKG ειναι βέτο από μένα και ξεφευγει απο τα ορια της λογικης . . . torture.gif


Υ.Γ. Μην παρασύρεστε από τα τρειντ του Κουτς που δίνει Harrison Barnes για MKG. . βλάπτουν σοβαρά το φάντασυ !
Pierce
+1 . Για να αντιστραφεί το Trade, πρέπει να έχουμε 8/13 Votes .
giorgos14
+1
duncan21
Veto κι από μένα για το τυπικό της υποθέσεως.

O φούστης ο Κουτς φταίει για όλα.Διώξτε τον πάρταλο απ' τη λίγκα να βρείτε την υγειά σας.
teopt13
Πάντως ο Chalmers last 30 έχει καλύτερο και από τους δύο..Έγω δεν θα κάνω βέτο αν και είναι περίεργο trade όντως.
Nuntius
Συμφωνώ και εγώ με το veto. Το Chalmers - Kidd θα το καταλάβαινα αλλά όχι μαζί με MKG.

Κατά βάση, θέλω αιτιολόγηση. Ποια είναι η λογική πίσω από το trade? Αν μπορώ να δω την λογική του, τότε παίρνω πίσω το βέτο προσωπικά.

Αν και εντάξει. Δεν νομίζω πως συμπεριλαμβάνονται αρκετά σημαντικά μέλη ομάδων ώστε να γίνει και φασαρία. Μόνο ο MKG βλέπω να χωράει σε rotation πλέον.
merlin1
γιατι ασχολιστε με το δικο μου τρεηντ που με εχουν πηδηξει οι τραυματισμοι και δεν ασχοληστε με χειροτερα τρεηντ οπως αφτο του νουμπ?για αλλα πραματα δεν ασχοληστε παρα μονο πως να κανετε εμενα βετο???
giorgos14
QUOTE(merlin1 @ Feb 6 2013, 07:55 ) *
γιατι ασχολιστε με το δικο μου τρεηντ που με εχουν πηδηξει οι τραυματισμοι και δεν ασχοληστε με χειροτερα τρεηντ οπως αφτο του νουμπ?για αλλα πραματα δεν ασχοληστε παρα μονο πως να κανετε εμενα βετο???



εκανες ενα trade που επαιρνες 2 παικτες με μ.ο καλυτερος ο καθενας απο αυτον που εδωσες.Δεν γινονται αυτα.Απο που ως που το δικο μου χειροτερο απο το δικο σου;Στους μ.ο ειμαστε στα ιδια σε αντιθεση με σας που ησουν 20 πανω.Επισης εγω εψαχνα να ξεφορτωσω λιγο την ομαδα μου ωστε να παρω καποιον που θα μου προσφερει σταθερο σκορ και τον βρηκα στον ιρβινγκ.
merlin1
δηλ οταν δινεις παικταρες οπως irving,VC και Allen και παιρνεις crawford,parsons και collison ποσο χειροτερο ειναι απο το δικο μου που εδωσα chalmers και πηρα τον θρυλο Κιdd και τον καλο ρουκι gilchrist?

εδω με εχουν ζαλισει που ολοι θελουν τον ανμουβαμπλ blake και σεις κολλησαττε με αυτο?
giorgos14
QUOTE(merlin1 @ Feb 6 2013, 09:18 ) *
δηλ οταν δινεις παικταρες οπως irving,VC και Allen και παιρνεις crawford,parsons και collison ποσο χειροτερο ειναι απο το δικο μου που εδωσα chalmers και πηρα τον θρυλο Κιdd και τον καλο ρουκι gilchrist?


Παικταραδες ειναι.Ο ενας εχει 44,5 ο δευτερος 26 και ο τριτος 21 μ.ο ενω ο crawford 28 ο parsonw 32 και ανεβαινει ενω και ο collison ειναι στο 29.Το οτι εχεις καποιους παικτες στο μυαλο σου ως παικταραδες δεν σημαινει οτι αποδιδουν και φανταζιακα..
Δεν παιζουν τα ονοματα αλλα ο μ.ο τους.
Εσυ πηρες 25 απο τον Κιντ και 22 απο το ρουκι και εδωσες 20,6.

Πριν απο σενα,εγω ημουν τελευταιος.Ειχα στην ομαδα curry και wade τους οποιους ομως εδωσα ωστε να γεμισω την ομαδα μου και να αρχισω να γραφω παραπανω σκορ.Ισως θα επρεπε να κανεις το ιδιο ,ειδικα με τοσους τραυματισμους
giorgos14
Και επισης αφου καλοσορισω irving και vc να πω οτι ο 1ος δεν δινεται αυτη τη στιγμη.και σιγουρα οχι με τις προτασεις που μου ηρθαν σημερα!
Τον πηρα δινοντας τη μιση ομαδα,εχει λογικη να τον ανταλλαξω για 1εναν 30αρη και 2 22αρηδες ???
Pierce
Merlin, το trade που έκανες ήταν κλεψιμέικο tongue.gif, αλλά όπως βλέπεις δεν βρέθηκαν αρκετοί με αντίθετη άποψη οπότε περνάει κανονικά.
Του voyager το trade, θεωρώ ότι είναι κακό για αυτόν (μιας και τον kyrie θα μπορούσε να τον πουλήσει αρκέτα καλύτερα, τι κακό δηλαδή, κοψοχρονιά τον έστειλε), αλλά περνάει.
Κατά τα άλλα Χάουαρντ τον παίρνεις.
Nuntius
QUOTE (merlin1 @ Feb 6 2013, 10:22 ) *
δηλ οταν δινεις παικταρες οπως irving,VC και Allen και παιρνεις crawford,parsons και collison


Το θέμα πως αυτούς η μόνη παικτάρα είναι ο Irving. Οι Allen και Brown είναι απλά fillers ώστε να δουλεύουν τα νούμερα. Δύσκολα μπαίνουν εννιάδα. Αντίθετα οι Crawford, Parsons, Collison είναι καθαρά εννιαδάτοι.
SteveNashidis
QUOTE(pierce21 @ Feb 6 2013, 13:02 ) *
Merlin, το trade που έκανες ήταν κλεψιμέικο tongue.gif, αλλά όπως βλέπεις δεν βρέθηκαν αρκετοί με αντίθετη άποψη οπότε περνάει κανονικά.
Του voyager το trade, θεωρώ ότι είναι κακό για αυτόν (μιας και τον kyrie θα μπορούσε να τον πουλήσει αρκέτα καλύτερα, τι κακό δηλαδή, κοψοχρονιά τον έστειλε), αλλά περνάει.
Κατά τα άλλα Χάουαρντ τον παίρνεις.


Στη λίγκα που βρισκόμαστε δυστυχώς ήταν η καλύτερη πρόταση που έγινε αυτή με τον Γιώργο κατά τη γνώμη μου . Μπορεί και να χάνω όντως στο τρέιντ αλλά τουλάχιστον μπόρεσα και συνεννοήθηκα και ας βγαίνω και χαμένος . Αν δείτε τι δεχόμουνα για Ιρβινγκ θα τραβούσατε τα μαλλιά σας . Αυτές είναι οι προτάσεις που δέχθηκα αριθμημένες κατά σειρά από την πιο πρόσφατη χρονολογικά και βγάλτε τα συμπεράσματα σας .

Ιrving,Carter, για Felton,Anderson, Brand. (Team Ntopa)
Ιrving για George Hill, Evan Turner (Team Kech)
Irving,Allen, Sefolosha για Felton , Anderson, Prince (Team Ntopa)
Irving,Carter, Sefolosha για Felton, Anderson, Dudley (Team Ntopa)
Carter για Shannon Brown , Barnes (και μετά droparetai o Brown) (QK Team)
Irving για Monta Ellis, Delfino (Team Kech)
Irving , Carter, για Felton, Ridnour, Dudley (Team Ntopa)
Irving,Carter για Felton,Dudley, Prince (Team Ntopa)
Irving, Hickson,Carter για Felton,Noah, Dudley (Team Ntopa)
Carter,Joe Johnson για Dudley, Prince, Tinsley(και μετά droparetai o Tinsley) (Team Ntopa)

Eπίσης αν θεωρείτε ότι βγήκα χαμένος από αυτό το Trade θα περιμένω να γράψετε κάποια υποθετική πρόταση από την δική σας ομάδα που θα με έβρισκε περισσότερο κερδισμένο .


Ευχαριστούμε τον Κyrie για τη συνεισφορά του στην ομάδα. Καλή συνέχεια στο αδελφό σωματείο του Noob .
smile.gif
j-kidd13
Σιγουρα πουλησες πολυ χαμηλα τον Ιρβινγκ...
Βεβαια αν συνεχισει ετσι ο Παρσονς ισως δεν εισαι τοσο χαμενος.
Pierce
Ρε 'σείς, λίγη λογική στις προτάσεις σας! Έχω τον Τζινόμπιλι στον πάγκο! Κοινώς η ομάδα είναι τέζα γεμάτη, ο βασικός που μου δίνετε είναι χειρότερος από αυτόν που σας δίνω (αφού η συντριπτική πλειοψηφία των προτάσεων που δέχομαι είναι δίνω 1 παίρνω 2,3 ακόμα και με 4(!!) μου έχει έρθει πρόταση) και οι άλλοι πάνε για μόνιμο παρκάρισμα στον πάγκο!
giorgos14
QUOTE(pierce21 @ Feb 6 2013, 21:19 ) *
Ρε 'σείς, λίγη λογική στις προτάσεις σας! Έχω τον Τζινόμπιλι στον πάγκο! Κοινώς η ομάδα είναι τέζα γεμάτη, ο βασικός που μου δίνετε είναι χειρότερος από αυτόν που σας δίνω (αφού η συντριπτική πλειοψηφία των προτάσεων που δέχομαι είναι δίνω 1 παίρνω 2,3 ακόμα και με 4(!!) μου έχει έρθει πρόταση) και οι άλλοι πάνε για μόνιμο παρκάρισμα στον πάγκο!


Η λογικη στις προτασεις μερικων συμφορουμιτων εχει χαθει προ πολλου(αν υπηρξε ποτε)
SteveNashidis


Kyrios ήρθα και Kyrios φεύγω.....

Με ένα 50αρι μας αποχαιρετά ..... blush.gif

jasonick
QUOTE
Send Tyreke Evans, Sac PG from SF to Ntop
Send Shawn Marion, Dal SF from PF to Ntop
Receive Jared Dudley, Pho SF from Ntop to Bench
Receive Tayshaun Prince, Mem SF from Ntop to Bench
Receive Tony Allen, Mem SG from Ntop to Bench


Με αφορμή αυτό το trade που μου προτάθηκε θέλω να γράψω κάτι.
Καταλαβαίνω ότι πολλοί από εμάς είμαστε νέοι σε παιχνίδια fantasy. Δεν διαφωνώ στο ότι και εγώ μέχρι να μάθω το παιχνίδι έκανα κακές προτάσεις στα trade, αλλά θεωρώ στο σημείο που έχουμε φτάσει έχουμε καταλάβει τι παίζει στο παιχνίδι.
Ο καθένας θέλει να είναι όσο πιο δυνατός γίνεται, για αυτό πολλές φορές θέλουμε να πιάσουμε "κορόιδο" κάποιον άλλον παίκτη, δεκτό. Αλλά trade σαν το παραπάνω δεν έχει καμία λογική, και ας πούμε ότι εγώ πιάνομαι κορόιδο και κάνω accept, γιατί είμαι άμπαλος και νομίζω ότι ο Prince θα γίνει παίκτης 20/10 και ο Dudley θα "πυροβολά" περισσότερο και καλύτερα από τον Ryan Anderson, δεν πιστεύεται ότι οι υπόλοιποι θα το βετάρουν;
spysta
ο φιλος δηλαδη θελει να παρει
τον σταρ Tyreke στο 30 + τον high energy που θεριζει τελευταια Μαριον στο 28,8

και να δωσει
τον ασταθη Νταντλευ στο 24,6 + τον τιμιο Prince στο 23,5 + τον Tony Αllen sto 19,4 που βρισκεις για πλακα αντιστοιχο απο τους free agents

η προταση ειναι ΤΟΣΟ ΤΡΑΓΙΚΗ που ειτε σε θεωρει παντελως αμπαλο jasonick ειτε απλα καπου το μπερδευσε στην πορεια ο φιλος!!
το VETO προφανως θα πηγαινε συννεφο
σαν να λες οτι θα στειλω μια προταση με2 25αρηδες για τον Λεμπρον.
btw με Last30 ειναι ακομα πιο απαραδεκτη γιατι ο Ρεκε παιζει στο 32 και ο Μαριον στο 33 .. ενω οι 3 Νταντλει Πρινς Αλλεν γυρω στο 20-22

πιο σωστα trades θα ηταν τα
Αντερσον Ριντουρ Αλλεν για Ρεκε Μαριον
Ριντουρ Νταντλει Σπλιτερ για Ρεκε Μαριον
giorgos14
QUOTE(spysta @ Feb 10 2013, 05:17 ) *
η προταση ειναι ΤΟΣΟ ΤΡΑΓΙΚΗ που ειτε σε θεωρει παντελως αμπαλο jasonick ειτε απλα καπου το μπερδευσε στην πορεια ο φιλος!!


Δεν θεωρει μονο τον jasonick αμπαλο,αλλα το κανουν με ολους μας 2-3 συγκεκριμενα ατομα.Μαλλον δεν εχουν καταλαβει το νοημα των trade εστω και μετα απο τοσο καιρο που παιζουμε...
T.W.Is.M.
QUOTE(spysta @ Feb 10 2013, 06:17 ) *
σαν να λες οτι θα στειλω μια προταση με2 25αρηδες για τον Λεμπρον.


Σιγα μη δωσει κανεις 2 25αρηδες για το Λεμπρον. Και ο ενας πολυς του πεφτει... smiley.gif
SteveNashidis
QUOTE(spysta @ Feb 10 2013, 06:17 ) *
ο φιλος δηλαδη θελει να παρει
τον σταρ Tyreke στο 30 + τον high energy που θεριζει τελευταια Μαριον στο 28,8

και να δωσει
τον ασταθη Νταντλευ στο 24,6 + τον τιμιο Prince στο 23,5 + τον Tony Αllen sto 19,4 που βρισκεις για πλακα αντιστοιχο απο τους free agents

η προταση ειναι ΤΟΣΟ ΤΡΑΓΙΚΗ που ειτε σε θεωρει παντελως αμπαλο jasonick ειτε απλα καπου το μπερδευσε στην πορεια ο φιλος!!
το VETO προφανως θα πηγαινε συννεφο
σαν να λες οτι θα στειλω μια προταση με2 25αρηδες για τον Λεμπρον.
btw με Last30 ειναι ακομα πιο απαραδεκτη γιατι ο Ρεκε παιζει στο 32 και ο Μαριον στο 33 .. ενω οι 3 Νταντλει Πρινς Αλλεν γυρω στο 20-22

Σύμφωνα με τη λογική του δίνει παίκτες που σύνολο προσφέρουν 67,5 πόντους και ζητά 2 παίκτες που με το ζόρι δίνουν 58,8 , οπότε βγαίνει χαμένος...Jasonick μη διαμαρτύρεσαι :Ρ ( μόνο με αυτόν τον τρόπο , μπορείς να εξηγήσεις του συγκεκριμένου ατόμου)
Knickerbocker
Δε μας τα λέει καλα ο Rose...άκου μπορεί του χρόνου.Ο schump που παίζει εδω και 2 εβδομάδες τι ειναι δηλαδή.Και καλα κανεις στους bulls,οι webslingers τι φταίνε.

http://www.usatoday.com/story/sports/nba/b...-bulls/1912521/
giorgos14
Επειδη ειμαι απο αυτους που κραζουν πολυ οφειλω να ομολογησω οτι δεχτηκα μια πολυ καλη προταση απο τη team Ntopa.Ο λογος που την απορριψα ειναι οτι δεν ηθελα να χασω το Μπατουμ χωρις να παρω καποιο 3αρι και κατα δευτερον οτι φοβηθηκα το Νοα και το αν θα ειναι ενταξει απο πλευρας τραυματισμων.
Nuntius
Τι σκορ είναι αυτά ρε πούστη μου σήμερα? sad.gif
klow13
ντενγκ ξυπνα..και εχω πει οτι δεν κανω αλλη ανταλλαγη,μην με αναγκασεις να αρχισω τις κωλοτουμπες..
Pierce
QUOTE (Nuntius @ Feb 14 2013, 04:22 ) *
Τι σκορ είναι αυτά ρε πούστη μου σήμερα? sad.gif

Τι έχουν; Μια χαρά τα βλέπω tongue.gif
giorgos14
irving δεν σε πηρα για να μου δινεις 21!αυτο το εκανε και ο ντανλιβι.....

nelson 20,3?wtf!

batum χθες 14 και σημερα 21,5.Σοβαρα???

knight 13 15 15. Θυμασαι οτι δεν εισαι λυκειο ωστε να εχεις για αριστα το 20 ε?

bynum carter 41.gif

Και απο εκει που ελεγα οτι πλησιαζω τους arizona fighters βρεθηκα ακομα 100 βαθμους πισω...
SteveNashidis
QUOTE(giorgos14 @ Feb 14 2013, 14:16 ) *
irving δεν σε πηρα για να μου δινεις 21!αυτο το εκανε και ο ντανλιβι.....

nelson 20,3?wtf!

batum χθες 14 και σημερα 21,5.Σοβαρα???

knight 13 15 15. Θυμασαι οτι δεν εισαι λυκειο ωστε να εχεις για αριστα το 20 ε?

bynum carter 41.gif

Και απο εκει που ελεγα οτι πλησιαζω τους arizona fighters βρεθηκα ακομα 100 βαθμους πισω...


Yπάρχει ψυχή σε αυτή την ομάδα ! Μάχη μέχρι τέλους για τις θέσεις 11-12-13 !!!
Ο Ιρβινγκ απλά έκανε ένα κακό παιχνίδι . Θα σε δικαιώσει όπως και το παικτρόνι ο Κάρτερ !!

(Crawford ,Parsons μπορείτε και καλύτερα...Pargo εσύ μόνο στους Patras ξεκολιάζεσαι)..
Κατά τα άλλα η ομάδα χθες έκανε μια μικρή πτήση και ξεκινάει νέος κύκλος διαπραγματεύσεων για την υποδοχή του Steve Nash !
Nuntius
QUOTE (pierce21 @ Feb 14 2013, 09:18 ) *
Τι έχουν; Μια χαρά τα βλέπω tongue.gif


Με υψηλότερο σκορ το 25,5 και μέσο όρο γύρω στο 17. Τέλεια tongue.gif
Pierce
Έχετε μαζέψει όλα τα pg 3-4 άτομα και δεν δίνετε τίποτα! Κάντε trade ρε αλήτες laugh.gif
Σοβαρά τώρα, θέλω ένα pg, δίνονται ο Σμίθ με τον Τζινόμπιλι. Τον Ντουάιτ μάλλον τον παντρεύτηκα, το έπιασα το νόημα tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.