Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA Dleague Bforum.gr
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
Johnaros
Lowry: 15 - εναλλακτικός τίτλος: Της μάνας σου κοντόχοντρε

Kobe: 43.5 - Κάτω από τα συνηθισμένα, και σε ένα παιχνίδι χωρίς Γκασόλις και Χάουαρντ περίμενα κάτι παραπάνω.

Κyle Corner: 27 - Ο σταθερός.

Greivis Vasquez: 49.8 - Παντρέψου με.

KG: 32 - Επανέρχεται στα καλά του στάνταρ.

Κidd Gilchrist: 38.3 - Είθε να είναι το έναυσμα να ανακάμψει μετά από μερικά πολύ άσχημα παιχνίδια.

Χάσαμε την 9η θέση, γιατί ξέχασα έξω τον Kryptonate, που φυσικά αποφάσισε να κάνει 52.
Pierce
Μάγκες, επείδη κάπου το χάνω.
Γίνεται trade, brooks- bledose

Και στα καπάκια ο Nuntius κάνει και άλλο trade, και ρίχνει τον brooks στα FA; Δηλαδή χάρισε τον Μπλέντσο; Ποιο το point ;
Και το έχω ξαναδεί αυτό το πράγμα, με το που γίνεται κάποιος παίκτης trade, να γίνεται drop μετά.
Γενικώς δε μιλάω, αλλά την έχετε χάσει τη μπάλα με τα trades εδώ και κάποιο καιρό.
SteveNashidis
QUOTE(pierce21 @ Jan 11 2013, 03:29 ) *
Μάγκες, επείδη κάπου το χάνω.
Γίνεται trade, brooks- bledose

Και στα καπάκια ο Nuntius κάνει και άλλο trade, και ρίχνει τον brooks στα FA; Δηλαδή χάρισε τον Μπλέντσο; Ποιο το point ;
Και το έχω ξαναδεί αυτό το πράγμα, με το που γίνεται κάποιος παίκτης trade, να γίνεται drop μετά.
Γενικώς δε μιλάω, αλλά την έχετε χάσει τη μπάλα με τα trades εδώ και κάποιο καιρό.


Δεν θα κάτσω να το αναλύσω . Θέλετε να βγάλετε από τη μύγα ξύγκι . Ντροπάρω και τελείωσε ! 68.gif
Pierce
Για ανέλυσε το, γιατί μάλλον είμαι βλάκας και δεν καταλαβαίνω smile.gif
Nuntius
QUOTE (pierce21 @ Jan 11 2013, 03:29 ) *
Μάγκες, επείδη κάπου το χάνω.
Γίνεται trade, brooks- bledose

Και στα καπάκια ο Nuntius κάνει και άλλο trade, και ρίχνει τον brooks στα FA; Δηλαδή χάρισε τον Μπλέντσο; Ποιο το point ;
Και το έχω ξαναδεί αυτό το πράγμα, με το που γίνεται κάποιος παίκτης trade, να γίνεται drop μετά.
Γενικώς δε μιλάω, αλλά την έχετε χάσει τη μπάλα με τα trades εδώ και κάποιο καιρό.


Κοίτα, εγώ έψαχνα trade 2-1 για να ανοίξω χώρο στο πάγκο μου για κάποιους FA.

Προσπαθήσαμε γύρω στις 3 ώρες να το δουλέψουμε αλλά κανείς δεν έβρισκε κάποια λύση. Οπότε προχώρησα σε αυτή την λύση διότι πολύ απλά ο Bledsoe έχει αξία παρότι εμένα δεν μου κάνει λόγω Paul.

Θα με ρωτήσεις γιατί δεν το έκανα κατευθείαν drop?

Ε, γιατί υπάρχει κι ένα limit..
SteveNashidis
QUOTE(pierce21 @ Jan 11 2013, 04:06 ) *
Για ανέλυσε το, γιατί μάλλον είμαι βλάκας και δεν καταλαβαίνω smile.gif


Eντάξει μου εξήγησαν τα παιδιά . Υπάρχει διαφορά στο δικό μου Αdd-Drop Bledsoe-Aaron μετά το drop του πρώτου από τον νούντιου από το σενάριο trade Bledsoe-Aaron και το drop του δεύτερου από τον Νούντιο.



Dropara Βledsoe και δέχομαι τις ποινές ως Arizona Fighter
j-kidd13
QUOTE(Voyager @ Jan 11 2013, 04:38 ) *
Eντάξει μου εξήγησαν τα παιδιά . Υπάρχει διαφορά στο δικό μου Αdd-Drop Bledsoe-Aaron μετά το drop του πρώτου από τον νούντιου από το σενάριο trade Bledsoe-Aaron και το drop του δεύτερου από τον Νούντιο.



Dropara Βloe και δέχομαι τις ποινές ως Arizona Fighter

Του χαρισες τον Μπρουκς ουσιαστικα.Δεν νομιζω οτι χρειαζοταν εξηγηση οτι υπαρχει διαφορα στις 2 αυτες κινησεις. peace.gif
Γενικα παρατηρειται τετοιο πραγμα σε τρειντ 2- 2 που η μια ομαδα δινει 1 καλο παικτη για 2 χειροτερους,κ η 2η ομαδα για να χωρεσει τους 2 νεους στο ροστερ,ντροπαρει εναν δικο της,τον οποιο πολλες φορες θα κανει add η ομαδα που εδωσε τους 2 παικτες γιατι εχει μια κενη θεση.Οποτε στην ουσια,παρ οτι δεν το υπολογιζουν,αλλαζει και η ισσοροπια του τρειντ.
Pierce
QUOTE (Nuntius @ Jan 11 2013, 04:16 ) *
Θα με ρωτήσεις γιατί δεν το έκανα κατευθείαν drop?

Ε, γιατί υπάρχει κι ένα limit..

Εσένα στη συγκεκριμένη περίπτωση, δε βλέπω που σε επηρεάζει το limit.
Οκ, το έπιασα, ό,τι είναι νόμιμο είναι και ηθικό.
j-kidd13
QUOTE(j-kidd13 @ Jan 11 2013, 10:31 ) *
Γενικα παρατηρειται τετοιο πραγμα σε τρειντ 2- 2

2- 1 ηθελα να πω.... tongue.gif
SteveNashidis
QUOTE(j-kidd13 @ Jan 11 2013, 10:31 ) *
Του χαρισες τον Μπρουκς ουσιαστικα.Δεν νομιζω οτι χρειαζοταν εξηγηση οτι υπαρχει διαφορα στις 2 αυτες κινησεις. peace.gif
Γενικα παρατηρειται τετοιο πραγμα σε τρειντ 2- 2 που η μια ομαδα δινει 1 καλο παικτη για 2 χειροτερους,κ η 2η ομαδα για να χωρεσει τους 2 νεους στο ροστερ,ντροπαρει εναν δικο της,τον οποιο πολλες φορες θα κανει add η ομαδα που εδωσε τους 2 παικτες γιατι εχει μια κενη θεση.Οποτε στην ουσια,παρ οτι δεν το υπολογιζουν,αλλαζει και η ισσοροπια του τρειντ.


Άκυρο φίλε .λάθος καταλάβες .Δεν ήμουν εγώ στο 2v1 και όντως δεν υπάρχει διαφορά στις 2 αυτές κινήσεις αλλά έγινε θέμα. Εγώ απλά πήρα τον μελλοντικό FA Bledsoe μέσω ανταλλαγής δίνοντας τον Brooks για να μην ξοδεψω ένα add-drop γιατί σε εμάς υπάρχει όριο.
Nuntius
QUOTE (pierce21 @ Jan 11 2013, 11:43 ) *
Οκ, το έπιασα, ό,τι είναι νόμιμο είναι και ηθικό.


That wasn't the point or the case.

QUOTE (pierce21 @ Jan 11 2013, 11:43 ) *
Εσένα στη συγκεκριμένη περίπτωση, δε βλέπω που σε επηρεάζει το limit.


Τραυματισμοί, trade deadline, 10 day contracts, άνισο πρόγραμμα ομάδων με πολλούς αγώνες στην αρχή της σεζόν κλπ κλπ.
T.W.Is.M.
QUOTE(Nuntius @ Jan 11 2013, 04:16 ) *
Προσπαθήσαμε γύρω στις 3 ώρες να το δουλέψουμε αλλά κανείς δεν έβρισκε κάποια λύση. Οπότε προχώρησα σε αυτή την λύση διότι πολύ απλά ο Bledsoe έχει αξία παρότι εμένα δεν μου κάνει λόγω Paul.


Ειναι ασχετο με το θεμα που συζητατε, αλλα ισα ισα που επειδη εχεις Paul, για σενα εχει μεγαλυτερη αξια να εχεις στον παγκο το Bledsoe. Αν ο CP3 τραυματιζοταν, ποιος θα κερδιζε χρονο? Ο Bledsoe! Αρα εχοντας τον κι αυτον μειωνεις τη ζημια σου σε περιπτωση τραυματισμου του σταρ της ομαδας σου.
Μη με ρωτησεις τωρα γιατι εγω δεν εχω το Novak ή τον Chris Copeland στον παγκο μου ενω εχω τον Καραμελο. Εγω εχω τους τραυματιες στον παγκο και τους ειναι δυσκολο να σηκωθουν και να παραχωρησουν τη θεση τους! smiley.gif
Pierce
QUOTE (Nuntius @ Jan 11 2013, 15:04 ) *
That wasn't the point or the case.



Τραυματισμοί, trade deadline, 10 day contracts, άνισο πρόγραμμα ομάδων με πολλούς αγώνες στην αρχή της σεζόν κλπ κλπ.

Ελληνικά μιλάω. Εφόσον το κάνατε για παρακάμψετε το +1 στο add limit με πλάγιο τρόπο, πως είναι δυνατόν να μην είναι αυτό το νόημα της υπόθεσης; Το κάνατε νόμιμα, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι είναι σωστό αυτό που έγινε.
Και επαναλαμβάνω εσύ άμα έκανες drop κατευθείαν τον Bledsoe , ΤΙ ΑΛΛΑΖΕ; Το counter μετράει μόνο αν πάρεις παίκτη, όχι όταν αφήνεις.
Τα trade deadline και αυτά που λες ΔΕΝ έχουν καμία απολύτως σχέση και συνοχή . 0.
giorgos14
Δεν εχω καταλαβει ακομα για ποιο λογο τσακωνεστε και χαλατε το χαβαλε που καναμε μεχρι τωρα στο παιχνιδι...
Johnaros
Ρε μ*****ς πολύ κακό για το τίποτα.
Αυτό που έγινε, έγινε.
Το παρατήρησε κάποιος και το είπε.
Από εκεί και πέρα δύο πράγματα μπορούν να γίνουν.
Ή κάποιος θέτει διαδικασία βέτο αν πιστεύει ότι πρέπει να ξεγίνει η κίνηση και το βλέπουμε, ή το κρατάμε στο μυαλό μας για το μέλλον. Δεν υπάρχει κάτι άλλο αυτή τη στιγμή.
Τώρα, αντεγκλήσεις, βολές και ειρωνίες δε χωράνε.
Κάθε κίνηση μπορούμε να πιάσουμε και να την αναλύσουμε μέχρι θανάτου, ότι δεν ήταν συμφέρουσα για τον έναν επειδή είναι το back up του σταρ του, είτε επειδή είναι σε πτώση ο παίκτης που παίρνει και αυτός δεν το παρατήρησε. Και αυτό που έγινε παίζει να μου έτυχε και εμένα, να έκανα μετά 2v1 και τελικά αυτός που πήρε πόδι να είναι αυτός πήρα, οκ ίσως όχι αμέσως.
Δεν έχουν νόημα όλα αυτά τώρα.
Σε κάθε περίπτωση ο bledsoe ειναι στα waivers και ο brooks πήγε πίσω.
Αν κάποιος δεν ήταν εντάξει με αυτή την κίνηση, ας έβγαινε και ας έθετε βέτο.

Γνώμη μου ότι δεν υπάρχει πρόβλημα και ας ξαναπάρει πίσω τον Μπλέντσο. Αν ήταν κάτι κακό, το πιο εύκολο πράγμα ήταν να σκηνοθετηθεί η όλη κατάσταση και με το που μπει στα waivers ο Bledsoe να τον παρει ο Voyager.

Σε κάθε περίπτωση δεν υπάρχει λόγος να γίνονται παρατηρήσεις σε αυτόν τον τόνο, cool. Ως κομισάριος pierce σωστά κάνεις τις παρατηρήσεις, αλλά δεν υπάρχει λόγος να τσακωθούμε να ξενερώνουμε και να χαλάμε το κλίμα και το χαβαλέ που κάνουμε. Δεν σου κάνω επίθεση, παρατήρηση απλά. wink.gif
j-kidd13
QUOTE(Voyager @ Jan 11 2013, 13:41 ) *
Άκυρο φίλε .λάθος καταλάβες .Δεν ήμουν εγώ στο 2v1 και όντως δεν υπάρχει διαφορά στις 2 αυτές κινήσεις αλλά έγινε θέμα. Εγώ απλά πήρα τον μελλοντικό FA Bledsoe μέσω ανταλλαγής δίνοντας τον Brooks για να μην ξοδεψω ένα add-drop γιατί σε εμάς υπάρχει όριο.

Το 2-1 το ανεφερα ενδεικτικα σαν ενα παραδειγμα αντ ντροπ μετα απο τρειντ.δεν ειπα οτι κανατε εσεις τετοιο τρειντ.τεσπα.
Nuntius
QUOTE (T.W.Is.M. @ Jan 11 2013, 15:29 ) *
Ειναι ασχετο με το θεμα που συζητατε, αλλα ισα ισα που επειδη εχεις Paul, για σενα εχει μεγαλυτερη αξια να εχεις στον παγκο το Bledsoe. Αν ο CP3 τραυματιζοταν, ποιος θα κερδιζε χρονο? Ο Bledsoe! Αρα εχοντας τον κι αυτον μειωνεις τη ζημια σου σε περιπτωση τραυματισμου του σταρ της ομαδας σου.


You have a point. Δεν το είχα σκεφτεί έτσι tongue.gif

QUOTE (T.W.Is.M. @ Jan 11 2013, 15:29 ) *
Μη με ρωτησεις τωρα γιατι εγω δεν εχω το Novak ή τον Chris Copeland στον παγκο μου ενω εχω τον Καραμελο. Εγω εχω τους τραυματιες στον παγκο και τους ειναι δυσκολο να σηκωθουν και να παραχωρησουν τη θεση τους! smiley.gif


Καταλαβαίνω πολύ καλά γιατί δεν έχεις Novak. Ο άχρηστος. Μια βδομάδα τον είχα και μου έκανε 14 σε 4 αγώνες shot.gif
Nuntius
QUOTE (pierce21 @ Jan 11 2013, 15:41 ) *
Το counter μετράει μόνο αν πάρεις παίκτη, όχι όταν αφήνεις.


Αλήθεια? Είχα την εντύπωση πως μέτραγε κι όταν τον άφηνες.

My bad then icon_drunk.gif

QUOTE (Johnaros @ Jan 11 2013, 18:03 ) *
σε αυτόν τον τόνο


laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Johnaros
Drummond, Korver και Κidd-Gilchrist κυμάνθηκαν γύρω στο 15 όλοι τους, ποιος ξέρει γιατί; Περίοδος; Ερμής ανάδρομος;
Απογοητευτικοί. Περίμενα μόνο Bosh και Ιsaiah και έπεσα για ύπνο απογοητευμένος.

Ο Bosh είχε ένα απολύτως φυσιολογικό 33.5 .

Μα βλέπω να έχω πάρει 140+ πόντους; Από που ήρθαν;

58 Isaiah, και μια μόνιμη θέση στο ρόστερ και στην καρδιά μου.
Knickerbocker
http://www.youtube.com/watch?v=MsNFGJrZLMQ...ayer_detailpage

Αφιερωμένο στον PG του Chicago...

ps:Η νέα υπογραφή μου θα λειτουργεί σαν υπενθύμιση κάθε φορά που με ψήνομαι για trades.
Sheeeeeeeeeeed...πάρε ρε να μου πεις πως να την κάνω small και μην αρχίσεις πάλι μλκς με ντόνατς smiley.gif
giorgos14
Αγαπουλα Μπρουκ Λοπεζ,αμα κανεις πανω απο 41 σημερα, θα σταματησουμε να ειμαστε τελευταιοι.Κανε το θαυμα σου αγορι μου smiley.gif smiley.gif
εν τω μεταξυ ο Ντανλιβι οση ωρα εβλεπα ηταν στο 17.Τα τελευταια 7 λεπτα που το εκλεισα πηγε στο 32,5.μαλλον ειμαι γκαντεμοσαυρος.

Αντερσον 4,8 ρε;Τρομερα χαλια ειχε οσο τον ειδα...
Nuntius
Όποιος θέλει να κάνει trade σήμερα, μπείτε στο skype πριν τις 6 smiley.gif
SteveNashidis
QUOTE
Bledsoe will be the starting point guard in place of Chris Paul (knee) on Monday.
Spin: Paul is dealing with swelling in his knee that could sideline him Tuesday as well, giving Bledsoe at least two games as the team's starting point guard. So long as he's available off the waiver wire, Bledsoe is definitely worth a lineup spot in most formats as long as he's filling in for Paul. Bledsoe has been an efficient scorer (8.4 points per game) and passer (2.6 assists) despite averaging less than 20 minutes a night off the bench, and the potential for extended minutes should only allow those numbers to climb.


angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif
spysta
oποιος πηρε Ζελαμπαλ .. εκανε ΜΕΓΑΛΗ κινηση !!!

icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif
Nuntius
QUOTE (T.W.Is.M. @ Jan 11 2013, 15:29 ) *
Ειναι ασχετο με το θεμα που συζητατε, αλλα ισα ισα που επειδη εχεις Paul, για σενα εχει μεγαλυτερη αξια να εχεις στον παγκο το Bledsoe. Αν ο CP3 τραυματιζοταν, ποιος θα κερδιζε χρονο? Ο Bledsoe! Αρα εχοντας τον κι αυτον μειωνεις τη ζημια σου σε περιπτωση τραυματισμου του σταρ της ομαδας σου.


Ρε γκαντεμόσαυρε angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif

Anyway, σήμερα δεν έχω κανένα απολύτως παράπονο. Παρά το DTD του Chris Paul η ομάδα πήγε καταπληκτικά.

58.3 ο OJ Mayo (20/9/7/2), 66.8 ο Durant (41/5/2/2), 40.3 ο Okafor (19/11/2/1), 30.3 ο Sessions (16/4/3/1) και 18.5 ο DeAndre Jordan.

Περίμενα καλύτερο σκορ από τον DeAndre μιας και έπαιζαν με τους Grizzlies που έχουν καλή front line αλλά μιας και το παιχνίδι ήταν τσόντα έπαιξε μόνο 21 λεπτά οπότε λογικό το σκορ του.

Ερώτηση: Σε ποιον έκανε τάπα ο Sessions ρε παιδιά? tongue.gif

Σύνολο ημέρας = 214.2 με 6 παίκτες.

Ήτοι 35.7 πόντοι ο παίκτης. Και αν βγάλουμε και τον Paul από την εξίσωση λόγω DTD τότε έχουμε 214.2 / 5 = 42.84

Από τις καλύτερες μου ημέρες φαντασιακά. Αν παίξει αύριο ο Paul όλα θα είναι υπέροχα για την ομάδα μου smiley.gif

Τέλος, μια ερώτηση. Γιατί τόση ανισορροπία στα προγράμματα αυτή την εβδομάδα?

Για παράδειγμα, πριν να κλείσουν τα rosters κοίταζα τα παιχνίδια και προσπαθούσα να δω αν θα είχα κάποιο πλεονέκτημα επί του Ανέστη που βρίσκεται στην 2η θέση. Είδα πως θα έχει έναν αγώνα παραπάνω. Κοιτώντας λίγο καλύτερα τον πρόγραμμα της ομάδας του Ανέστη διαπίστωσα κάτι κουλό.

Στις 16 έχει 8 αγώνες (όλοι πλην Kemba), στις 17 δεν έχει κανέναν και στις 18 έχει 9 αγώνες.

Da fuq schedule makers? icon_drunk.gif

Αν έχω επιβιώσει μέχρι τις 18 θα είμαι τυχερός tongue.gif
Nuntius
Παρακαλούνται οι ιδιοκτήτες των Jarret Jack και Alexey Shved να επικοινωνήσουν μαζί μου ή εδώ στο forum ή στο Skype για κάποιο πιθανό trade smile.gif
HLR CENATION
Με καθυστερηση μιας ημερας ας κανω την καθιερωμένη πια κριτική των παικτών μου.

Kιντ c -Mε 4 παιχνίδια είχα προσδοκίες από αυτόν που όμως δεν μου τις εκπλήρωσε δυστυχώς.Μέχρι και -1 έκανε .Πιστεύω να ανακάμψει στην συνεχεια.

Γκι C + κάτω από εκεί που τον περίμενα περιμένω άνοδο και από αυτόν.

Mελο Β- Εφαγε μια αγωνιστική ποινή πολύ καλός στα υπόλοιπα δυο που έπαιξε κάκος στο τρίτο

Κανιγχαμ C Δεν εχει παιξει ακομα συμφωνα με αυτα που περιμενω

M Γκασολ C Δεν με έχει δικαιώσει στο trade μου

Xεντερσον c Ξεκινησε φουριοζος επεσε αποτομα ομως στο 3 για να καταληξει στο 19.Ασχημη εβδομαδα και αυτος.

Χειγορντ Β- Ξεκινησε με 57 επεσε πολυ στην συνεχεια.Γυρω στο 27 να μου κανει θα ειμαι ικανοποιημενος.

Ασικ C Μια απο τις χειροτερες του εβδομαδες.Αστοχο το τρειντ που ειχα κανει με τον Γιαννη που του ειχα δωσει Γκορτατ.

Τινσλευ C Ουτε αυτος τραβηξε.κακος.Εφταιξε και η ιωση ισως.

Knickerbocker
QUOTE (spysta @ Jan 15 2013, 00:20 ) *
oποιος πηρε Ζελαμπαλ .. εκανε ΜΕΓΑΛΗ κινηση !!!

icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif


Guilty.Με τόσους ευρωπαίους συμπαίκτες who knows...
Nuntius
Τι ξενέρα που έχω φάει με τα 3 DNP του Paul. Γράψε πως είσαι τουλάχιστον Out ρε μάστορα. DTD λέει αλλά δεν έχεις παίξει όλη τη βδομάδα tongue.gif
Pierce
Johnaros και klow περιμένω μια απάντηση, δώστε κάποιο σημείο ζωής, είναι καλές οι προτάσεις μου, απαράδεκτες, υπάρχει σημείο επαφής; tongue.gif
Knickerbocker
60αρι στον πάγκο ρε T.Young...τα κραταγες για την εβδομάδα με τα λίγα ματς.
Nuntius
Ευχαριστώ τους κυρίους OJ Mayo, Kevin Durant, Emeka Okafor και Ramon Sessions για την εξαιρετική αυτή φαντασιακή ημέρα,

I'm grateful smiley.gif
teopt13
Πέκοβιτς αγόριμου ήμαρτον πια με τους τραυματισμούς!!Αμάν εκεί στη Μινεσότα, τι τους κάνουν..Ουάλας εσύ κόψτο το άτιμο..
SteveNashidis
Ζητείται ιερέας για αγιασμό και πλήρη εξορκισμό των κακών στοιχείων των Μαχητών της Αριζόνα καθώς τα κρούσματα κακής απόδοσης(μονοψήφιων αριθμών) και τραυματισμών (σοβαρών και μη) τείνουν να αφανίσουν την ομάδα.

Αμοιβή ικανοποιητική !
Johnaros
The Acceptable Mr. Lowry: 8/10

Ξαναανεβαίνει ο Kyle, περιμένω σταθερά 35άρια απο εδώ και πέρα.


Bradley "The Real Deal" Beal: 9/10

Έδωσε κοντά στο 40μ.ο. στα 4 παιχνίδια του. Τι παραπάνω θα μπορούσα να ζητήσω; Κάτι καλύτερο από το χτεσινό 20άρι.
Bargain.


Andre "The Corpse" Iguodala : 4/10

16, 21 και 22 ο άνθρωπος που περίμενα να λύσει το πρόβλημα στο 30. Μόνο με 55+ σήμερα το σώζει.


Timmy YES WE DunCAN: 7/10

47 και 51.
Every bit as advertised, αλλά επαιξε 2/3 ματς, hence το 7άρι.


Nikola "The Victory" Vucevic: 9/10

Ανέβηκε στο 37 στα 4 παιχνίδια που αγωνίστηκε με τις τηγανίτες. #Win.
Συνέχισε έτσι big fella.


GreiVis et Animus Vasquez : 8/10

42, 26, 48.
Μας έχει συνηθίσει σε τόσο υψηλά επίπεδα, που τα νούμερα του απογοήτευσαν λιγάκι.
Είναι όμως ο Captain.
Για να μην ξεχνιόμαστε, σ' αγαπώ, παντρέψου με.


Κyle Korner: 8/10

Απογοητετυτικό ξεκίνημα με 15, αλλά έδωσε 26,29, 39 μετά, και βγήκε πάνω από αυτό που περίμενα από αυτόν.
Κερδίζει με το σπαθί του την παραμονή στον παράδεισο.


Isaiah "The Elevator" Thomas: 8/10

Inconsistent οσο δε πάει, αλλά συνεχίζει την ανοδική πορεία του.
Highlight το χτεσινό 40άρι.


The Jarret Jack Bomb: 10/10

Έδωσε 125 σε τρία παιχνίδια. Εξερράγη χτες με 60 πόντους.
Bargain #2.


Brought to you by: Bad Puns and Cold Jokes Ltd.
giorgos14
Θα αρχισω παλι το κραξιμο,και ειμαι και σε εξεταστικη και δεν ειναι καλα τα νευρα μου! 2 trade offers απο τη team Ntopa : batum για ginobili(20 μερες τουλαχιστον εξω) και elton brand και η 2η και καταπληκτικοτερη batum,collison για ridnour,varejao..Κανεις πλακα ετσι;

αφου ειναι ετσι ,εχεις και το δικο μου offer: Noah για favors...
SteveNashidis
QUOTE(giorgos14 @ Jan 20 2013, 22:48 ) *
Θα αρχισω παλι το κραξιμο,και ειμαι και σε εξεταστικη και δεν ειναι καλα τα νευρα μου! 2 trade offers απο τη team Ntopa : batum για ginobili(20 μερες τουλαχιστον εξω) και elton brand και η 2η και καταπληκτικοτερη batum,collison για ridnour,varejao..Κανεις πλακα ετσι;

αφου ειναι ετσι ,εχεις και το δικο μου offer: Noah για favors...


Εγώ δέχθηκα Dudley για Joe Johnson help.gif icon_drunk.gif
j-kidd13
Ο ορος trade στη λιγκα σας αποκταει άλλη αξια...tongue.gif
Nuntius
Ενημερώνω πως σήμερα οι αγώνες ξεκινάνε στις 8 η ώρα Ελλάδος (μαζί με τις ειδήσεις 69.gif ).

Μπείτε skype για trades ρεεεεεεεεεε smiley.gif
HLR CENATION
QUOTE(Nuntius @ Jan 21 2013, 15:24 ) *
Ενημερώνω πως σήμερα οι αγώνες ξεκινάνε στις 8 η ώρα Ελλάδος (μαζί με τις ειδήσεις 69.gif ).

Μπείτε skype για trades ρεεεεεεεεεε smiley.gif


Καλα που το ειπες Γιαννη γιατι ειχα μαυρα μεσανυχτα. tongue.gif
HLR CENATION
Mιλερ C + Kαλυτερος πριν τον παρω επεσε αποτομα

Τερυ D Με τεσσαρια και εξαρια δεν παω πουθενα

Χεντερσον C + Ανεβηκε στα δυο τελευταια ματς αλλα και παλι δεν επιασε καλη αποδοση.

Κανιγχαμ DAπογοητευση και αυτος με 15 και 17.Εχασε και ματς.

Μ Γκασολ C + Aκομα ενας παικτης που μολις τον δινω με αννταλαγη σεληνιαζεται μετα.

Γκι DKατω απο εικοσι και στα 3 ματς

Τζειμισον C- Ξεκινησε καλα επεσε μετα

Ασικ CΕκανε δυο σουπερ ματς αλλα στα αλλα δυο ηταν για κλαμματα.

Μακγγκι D3 καλα ματς στο αλλο τραγικος.τι να κανω με αυτον?
SteveNashidis
QUOTE(Nuntius @ Jan 21 2013, 15:24 ) *
Ενημερώνω πως σήμερα οι αγώνες ξεκινάνε στις 8 η ώρα Ελλάδος (μαζί με τις ειδήσεις 69.gif ).

Μπείτε skype για trades ρεεεεεεεεεε smiley.gif


http://www.hoopsworld.com/anderson-varejao...for-the-season/

24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
Pierce
Τις ευχές μου στον Ryan.... (O Noah δεν μου φταίει σε κάτι)
Nuntius
Δεν άντεξα άλλο με τον Patterson. Δεν τον έπαιρνε και κανείς οπότε ώρα να πάρω ένα ρίσκο cool.gif
duncan21
Did you laugh at Ersan?



(2 σε 1,δε σας χάλασε haters)
Nuntius
QUOTE (duncan21 @ Jan 23 2013, 05:23 ) *
Did you laugh at Ersan?



(2 σε 1,δε σας χάλασε haters)


Μα δεν υπάρχει hater του Ersan smiley.gif
klow13
με αυτα που βλεπω,εγω οντως ειμαι hater του ερσαν..
SteveNashidis
QUOTE(klow13 @ Jan 23 2013, 10:07 ) *
με αυτα που βλεπω,εγω οντως ειμαι hater του ερσαν..


Ξυπνάς το πρωί και είσαι χαρούμενος από το σκορ του Ιρβινγκ...λες από μέσα σου καλά ξεκινά η μέρα ...κοιτάς όμως από περιέργεια την ομάδα του κουτς γιατί έχει τόσο ανεβασμένο σκορ και διαπιστώνεις ότι ο Ερσάν ξεπέρασε τον Ιρβινγκ .
Και κάπως έτσι ξενερώνεις για μια ολόκληρη ημέρα .......

Υ.Γ 1 Μαγική πρέπει να είναι η αντίδραση του Νόντα όταν θα είδε το σκορ του Ερσάν . Αποθανατίστηκε η στιγμή μήπως ; :Ρ :Ρ
Υ.Γ 2 Υποκλίνομαι στην πίστη και στην πρόβλεψη του κουτς για τον Ερσάν 77.gif ([και βρίζω ταυτοχρόνως]
jasonick


Get over it λέμε! Μια ζωή Iveyακός ο παικταράς.
klow13
αυτη ηταν απλα η πρωτη αποπειρα αποκτησης του.να δω οταν σου προτεινω hibbert για lee ξερο πως θα μπορεσεις να αρνηθεις..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.