Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Εθνικές ομάδες
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30
basket4
24/9/2006
Σαρέγκου: "Περιμέναμε την καλή πορεία"
Επέστρεψε σήμερα το μεσημέρι από τη Λευκορωσία η αποστολή της Εθνικής Γυναικών έχοντας κατακτήσει την πρώτη θέση του Α’ Ομίλου και εξασφαλίσει την πρόκριση στο Ευρωμπάσκετ του 2007 που θα πραγματοποιηθεί στην Ιταλία. Στην ελληνική αποστολή ήταν διάχυτη η ικανοποίηση, καθώς ο στόχος όχι μόνο επιτευχθεί, αλλά η ομάδα κατέκτησε και την πρώτη θέση του ομίλου της.
Η αρχηγός του αντιπροσωπευτικού συγκροτήματος Πόλυ Σαρέγκου δήλωσε. «Είμαι πολύ χαρούμενη και ικανοποιημένη από το γεγονός ότι πετύχαμε τον στόχο μας, δηλαδή την πρόκριση και θεωρώ ότι θα πάμε πολύ καλά και στη συνέχεια. Περιμέναμε να είχαμε μια τόσο καλή πορεία, καθώς απ’ όλους υπήρχε η θέληση για κάτι καλό. Η ομάδα είχε πολύ καλό κλίμα, η κάθε παίκτρια ήξερε το ρόλο της, υπήρχε η κατάλληλη χημεία και φτάσαμε έτσι στην πρόκριση. Για μένα είναι τιμή μου που συνεργάστηκα με τον Κώστα Μίσσα».
Από την πλευρά της η Τούλα Καλέντζου είπε: «Αναμφισβήτητα είναι μια μεγάλη επιτυχία η πρόκριση στο Ευρωμπάσκετ 2007. Η Εθνική τόσο στα προκριματικά όσο και νωρίτερα στα φιλικά έδειξε ένα πολύ καλό πρόσωπο. Δουλέψαμε πολύ τους δύο τελευταίους μήνες και είδαμε ότι οι κόποι μας ανταμείφθηκαν. Αν είχαμε κερδίσει την Ουγγαρία μέσα στην έδρα μας τα πράγματα θα ήταν πιο εύκολα για μας, ωστόσο, τερματίσαμε στην πρώτη θέση του ομίλου μας. Το γεγονός ότι στο τελευταίο ματς με τη Λευκορωσία δεν ασχοληθήκαμε με τη διαφορά πόντων μας έκανε καλό και το παιχνίδι κρίθηκε στις λεπτομέρειες. Στην Εθνική ομάδα πέρα από τον προπονητή έχει αλλάξει γενικά η νοοτροπία, είμαστε πιο ομάδα κάτι το οποίο φαίνεται στο γήπεδο. Ευχαριστιόμαστε να παίζουμε μπάσκετ…».
...

basket.gr
dizzy_fingers
Συγχαρητήρια στα κορίτσια! 41.gif

Ραντεβού το ερχόμενο καλοκαίρι...
ptolemaidaras
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!! ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΗΤΑΝ Ο Μ Α Δ Α !!!

ΠΑΝΤΩΣ Η ΜΑΛΤΣΗ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ ΟΤΑΝ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΣΕ ΚΑΝΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. ΔΙΔΥΜΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ. ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΜΑΖΕΥΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ. ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΜΙΣΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ, ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ!
ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!
ΕΠΙΣΗΣ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΟΤΙ Ο ΜΙΣΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΠΑΙΧΤΡΙΕΣ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΞΑΝΑΔΟΥΝ ΤΗΝ ΚΩΣΤΑΚΗ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ Ο ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΣ ΗΤΑΝ "ΣΙΚΕ" ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΕΝ'ΟΨΕΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ, ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΤΡΕΠΟΤΑΝΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΑΙΖΕ ΣΑΝ WΝΒΑ-ER ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΟΥΛΗΣΕ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ. ΕΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΤΕ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΙΧΤΡΙΑ.

PTOLEMAIDA OLE
CHAMPION 2007
EUROLEAGUE CHAMPION 2008
milan 7
41.gif 41.gif Μπράβο στα κορίτσια- πολλά συγχαρητήρια 41.gif 41.gif
basket4
QUOTE(ptolemaidaras @ Sep 25 2006, 06:16 PM) *
ΕΠΙΣΗΣ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΟΤΙ Ο ΜΙΣΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΠΑΙΧΤΡΙΕΣ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΞΑΝΑΔΟΥΝ ΤΗΝ ΚΩΣΤΑΚΗ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ Ο ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΣ ΗΤΑΝ "ΣΙΚΕ" ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΕΝ'ΟΨΕΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ, ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΤΡΕΠΟΤΑΝΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΑΙΖΕ ΣΑΝ WΝΒΑ-ER ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΟΥΛΗΣΕ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ. ΕΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΤΕ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΙΧΤΡΙΑ.

PTOLEMAIDA OLE
CHAMPION 2007
EUROLEAGUE CHAMPION 2008


ρε παιδια..αυτο ειναι σιγουρο για την κωστακη?μην την κακολογουμαι αδικα την κοπελα!και μην ξεχναμε οτι ειχε εναν πολυ σοβαρο τραυματισμο
Tatubasketfan
QUOTE(ptolemaidaras @ Sep 25 2006, 01:16 PM) *
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!! ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΗΤΑΝ Ο Μ Α Δ Α !!!

ΠΑΝΤΩΣ Η ΜΑΛΤΣΗ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ ΟΤΑΝ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΣΕ ΚΑΝΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. ΔΙΔΥΜΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ. ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΜΑΖΕΥΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ. ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΜΙΣΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ, ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ!
ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!
ΕΠΙΣΗΣ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΟΤΙ Ο ΜΙΣΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΠΑΙΧΤΡΙΕΣ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΞΑΝΑΔΟΥΝ ΤΗΝ ΚΩΣΤΑΚΗ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ Ο ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΣ ΗΤΑΝ "ΣΙΚΕ" ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΕΝ'ΟΨΕΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ, ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΤΡΕΠΟΤΑΝΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΑΙΖΕ ΣΑΝ WΝΒΑ-ER ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΟΥΛΗΣΕ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ. ΕΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΤΕ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΙΧΤΡΙΑ.

PTOLEMAIDA OLE
CHAMPION 2007
EUROLEAGUE CHAMPION 2008


εεεεεεεεεεεε λίγα τα λόγια σας για την Κωστάκη...η κοπέλα λατρεύει το μπάσκετ και όποιος λατρεύει το μπάσκετ δεν έχει λόγο να κρύβεται
trefoil 13
QUOTE(Tatubasketfan @ Sep 26 2006, 01:37 AM) *
εεεεεεεεεεεε λίγα τα λόγια σας για την Κωστάκη...η κοπέλα λατρεύει το μπάσκετ και όποιος λατρεύει το μπάσκετ δεν έχει λόγο να κρύβεται

Ναι...αυτό που λέει ο άνθρωπος,(δεν ξέρω αν ισχύει ή όχι) να μην το πει για να μην χαλάσει το ίματζ της Κωστάκη... Αν είναι δυνατόν.
Tatubasketfan
QUOTE(trefoil 13 @ Sep 25 2006, 09:25 PM) *
Ναι...αυτό που λέει ο άνθρωπος,(δεν ξέρω αν ισχύει ή όχι) να μην το πει για να μην χαλάσει το ίματζ της Κωστάκη... Αν είναι δυνατόν.


Εγώ ξέρω ότι δεν είναι καλό να λέμε πράγματα που δεν ξέρουμε αν ισχύουνε...
ptolemaidaras
ΜΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ. ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΙΘΑΝΟΝ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕ Η ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΚΩΣΤΑΚΗ Η ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΜΠΑΣΚΕΤ. ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ ΡΟΛΟ ΕΠΑΙΞΑΝ ΣΕ ΑΥΤΟ ΟΙ ΜΙΣΑΣ ΚΑΙ ΔΙΚΕΟΥΛΑΚΟΣ. ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ;;;;;;; ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΝ ΔΕΣΜΕΥΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ; Η ΘΑ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ;
Live strong
Η Κωστάκη δεν έχει ν αποδείξει τίποτα και σε κανέναν, για το τι είναι σαν άνθρωπος και σαν παίχτρια.
Το ότι έφυγε από την Εθνική ήταν αναμενόμενο, το να βγάλεις όλο το χειμώνα ένα πρωτάθλημα, μετά να πας στο WNBA και μετά να πας Εθνική, ε ! εντάξει ! και να μη ξεχνάμε ότι είχε κι έναν τραυματισμό πέρυσι.
Ας σκεφτούμε λοιπόν ότι αυτή η γυναίκα δεν είναι μηχανή αλλά άνθρωπος.
Τώρα αν οι συμπαίχτριες της δεν θέλουν να τη δουν στα μάτια τους, κάτι που δεν νομίζω ότι ισχύει γιατί σίγουρα καταλαβαίνουν, τότε είναι ανεγκέφαλες (που νομίζω ότι ούτε αυτό ισχύει, γιατί όλες οι κοπέλες της Εθνικής έχουν σωστό τρόπο σκέψης)
Τώρα για το αν η Κωστάκη έφυγε γιατί δεν έπαιξε σαν NBA-ER, ούτε αυτό μου κάθεται. Θα έπρεπε να είναι πολύ ψώνιο και πολύ σνομπ για να σκεφτεί έτσι, κάτι που εμένα κάθε άλλο παρά αυτό μου έδειξε. Πολύ απλή και πολύ καταδεκτική κοπέλα! smile.gif
Tatubasketfan
biggrin.gif συμφωνώ απόλυτα!
ptolemaidaras
Η Κωστάκη δεν έχει ν αποδείξει τίποτα και σε κανέναν, για το τι είναι σαν άνθρωπος και σαν παίχτρια.
Το ότι έφυγε από την Εθνική ήταν αναμενόμενο, το να βγάλεις όλο το χειμώνα ένα πρωτάθλημα, μετά να πας στο WNBA και μετά να πας Εθνική, ε ! εντάξει ! και να μη ξεχνάμε ότι είχε κι έναν τραυματισμό πέρυσι.
Ας σκεφτούμε λοιπόν ότι αυτή η γυναίκα δεν είναι μηχανή αλλά άνθρωπος.
Τώρα αν οι συμπαίχτριες της δεν θέλουν να τη δουν στα μάτια τους, κάτι που δεν νομίζω ότι ισχύει γιατί σίγουρα καταλαβαίνουν, τότε είναι ανεγκέφαλες (που νομίζω ότι ούτε αυτό ισχύει, γιατί όλες οι κοπέλες της Εθνικής έχουν σωστό τρόπο σκέψης)
Τώρα για το αν η Κωστάκη έφυγε γιατί δεν έπαιξε σαν NBA-ER, ούτε αυτό μου κάθεται. Θα έπρεπε να είναι πολύ ψώνιο και πολύ σνομπ για να σκεφτεί έτσι, κάτι που εμένα κάθε άλλο παρά αυτό μου έδειξε. Πολύ απλή και πολύ καταδεκτική κοπέλα!

Ε ΟΧΙ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ 3 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΕΙ ΦΕΥΓΩ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ. ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΟΥ ΠΑΛΕΥΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΕΙΝΑΙ, ΟΧΙ Ο Α.Ο.ΓΡΕΒΕΝΩΝ!!! ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ 2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΙΧΑΝΕ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΚΑΙ Η ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΡΙΘΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΦΑΑΝΤΑΖΕΣΕ ΝΑ ΧΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ Η ΚΩΣΤΑΚΗ; ΑΣ ΤΟ ΕΛΕΓΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ. ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΜΑΘΑ, ΠΡΙΝ ΠΑΕΙ Η ΚΩΣΤΑΚΗ ΠΑΙΖΑΝΕ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΩΣΤΑΚΗ ΨΙΛΟΔΙΑΛΥΘΗΚΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ Η ΚΩΣΤΑΚΗ ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΕΙ ΣΤΑ ΝΕΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΜΠΑΙΚΤΡΙΕΣ ΤΗΣ, ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΚΑΝΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΑΝΕ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ. ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ ΕΓΙΝΕ ΜΠΑΧΑΛΟ, ΑΛΛΑ ΣΥΣΠΗΡΩΘΗΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΒΓΑΛΑΝΕ ΠΕΡΑ, ΑΛΛΑ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΚΩΣΤΑΚΗ. ΠΩΣ ΘΑ ΣΟΥ ΦΑΙΝΟΤΑΝΕ ΑΝ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΜΕ ΑΜΕΡΙΚΗ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΓΕ Ο ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ Η Ο ΣΠΑΝΟΥΛΗΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ΘΕΛΩ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΤΩΡΑ; ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΤΕ ΤΑ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ. ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ, ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΗΓΗ, ΤΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΟΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΑΙΧΤΡΙΕΣ Η ΤΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΟΙΤΑΝΕ ΜΕ ΝΟΗΜΑ. ΤΟ ΛΟΓΙΚΟ ΔΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΟΥΝΕ Η ΚΟΠΕΛΑ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ; ΨΑΞΤΕ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΑΜΨΕΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΠΟΙΑ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ. ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ, ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΔΙΑΦΩΝΩ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΩ ΤΟ ΕΙΔΩΛΟ ΣΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ.
Live strong
QUOTE(ptolemaidaras @ Sep 26 2006, 04:16 PM) *
Η Κωστάκη δεν έχει ν αποδείξει τίποτα και σε κανέναν, για το τι είναι σαν άνθρωπος και σαν παίχτρια.
Το ότι έφυγε από την Εθνική ήταν αναμενόμενο, το να βγάλεις όλο το χειμώνα ένα πρωτάθλημα, μετά να πας στο WNBA και μετά να πας Εθνική, ε ! εντάξει ! και να μη ξεχνάμε ότι είχε κι έναν τραυματισμό πέρυσι.
Ας σκεφτούμε λοιπόν ότι αυτή η γυναίκα δεν είναι μηχανή αλλά άνθρωπος.
Τώρα αν οι συμπαίχτριες της δεν θέλουν να τη δουν στα μάτια τους, κάτι που δεν νομίζω ότι ισχύει γιατί σίγουρα καταλαβαίνουν, τότε είναι ανεγκέφαλες (που νομίζω ότι ούτε αυτό ισχύει, γιατί όλες οι κοπέλες της Εθνικής έχουν σωστό τρόπο σκέψης)
Τώρα για το αν η Κωστάκη έφυγε γιατί δεν έπαιξε σαν NBA-ER, ούτε αυτό μου κάθεται. Θα έπρεπε να είναι πολύ ψώνιο και πολύ σνομπ για να σκεφτεί έτσι, κάτι που εμένα κάθε άλλο παρά αυτό μου έδειξε. Πολύ απλή και πολύ καταδεκτική κοπέλα!

Ε ΟΧΙ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ 3 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΕΙ ΦΕΥΓΩ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ. ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΟΥ ΠΑΛΕΥΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΕΙΝΑΙ, ΟΧΙ Ο Α.Ο.ΓΡΕΒΕΝΩΝ!!! ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ 2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΙΧΑΝΕ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΚΑΙ Η ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΡΙΘΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΦΑΑΝΤΑΖΕΣΕ ΝΑ ΧΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ Η ΚΩΣΤΑΚΗ; ΑΣ ΤΟ ΕΛΕΓΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ. ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΜΑΘΑ, ΠΡΙΝ ΠΑΕΙ Η ΚΩΣΤΑΚΗ ΠΑΙΖΑΝΕ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΩΣΤΑΚΗ ΨΙΛΟΔΙΑΛΥΘΗΚΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ Η ΚΩΣΤΑΚΗ ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΕΙ ΣΤΑ ΝΕΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΜΠΑΙΚΤΡΙΕΣ ΤΗΣ, ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΚΑΝΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΑΝΕ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ. ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ ΕΓΙΝΕ ΜΠΑΧΑΛΟ, ΑΛΛΑ ΣΥΣΠΗΡΩΘΗΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΒΓΑΛΑΝΕ ΠΕΡΑ, ΑΛΛΑ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΚΩΣΤΑΚΗ. ΠΩΣ ΘΑ ΣΟΥ ΦΑΙΝΟΤΑΝΕ ΑΝ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΜΕ ΑΜΕΡΙΚΗ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΓΕ Ο ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ Η Ο ΣΠΑΝΟΥΛΗΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ΘΕΛΩ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΤΩΡΑ; ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΤΕ ΤΑ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ. ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ, ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΗΓΗ, ΤΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΟΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΑΙΧΤΡΙΕΣ Η ΤΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΟΙΤΑΝΕ ΜΕ ΝΟΗΜΑ. ΤΟ ΛΟΓΙΚΟ ΔΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΟΥΝΕ Η ΚΟΠΕΛΑ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ; ΨΑΞΤΕ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΑΜΨΕΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΠΟΙΑ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ. ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ, ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΔΙΑΦΩΝΩ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΩ ΤΟ ΕΙΔΩΛΟ ΣΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ.


Να σου πω! Οι αντοχές από άνθρωπο σε άνθρωπο αλλάζουν δεν είναι οι ίδιες και εννοείται πως οι γυναίκες είναι πιο επιρρεπείς από τους άντρες!
Δεν προσπαθώ να δικαιολογήσω κανέναν ούτε είναι προσωπικά δικό μου ίνδαλμα η Κωστάκη.
Σίγουρα δεν είναι ότι καλύτερο να φεύγεις από την αποστολή σου, αν είσαι όμως ένα βήμα πριν το κάταγμα κόπωσης τότε θέλοντας και μη αποχωρείς!
Τώρα για το αν μιλάνε ή όχι άσχετα με το τι πιστεύουν, προπονητής και παίχτριες εγώ προσωπικά τους βγάζω το καπέλο. Αυτό δείχνει ήθος από μεριά τους. 41.gif
dizzy_fingers
ptolemaidara αν μπορείς απενεργοποίησε το caps lock.

Πέρα από το ότι τα κεφαλαία είναι κουραστικά, στη γλώσσα του ίντερνετ σημαίνει ότι φωνάζεις...κάτι που δε νομίζω να κάνεις wink.gif.
ptolemaidaras
Συγνωμη για τα κεφαλαια, δεν ηξερα...
αν ηταν ενα βημα απο το καταγμα κοπωσης τοτε δεν συζηταμε καθολου. Μα αυτο που λεγεται οτι συνεβη, ασχετα με το τι βγηκε προς τα εξω, ειναι οτι μετα τον αγωνα με την Ουγγαρια, τον οποιο σας ελεγα να παμε και τελικα εγω πηγα και τον ειδα, η Κωστάκη ηταν δυσαρεστημενη και ζητησε να μην παιξει στα υπολοιπα παιχνιδια γιατι...μονο αυτοι ξερουν. Ο Μισας το αρνηθηκε κατηγορηματικά να της επιτρεψει τετοια αδεια και αυτη την πηρε μονη της. Στην Αθηνα σε συννενοηση με τον γιατρο ειπε οτι ισως εχει προβλημα στο ποδι της, μα μετα τον αγωνα με την Βουλγαρια καταλαβε το λαθος της και ζητησε να επιστρεψει και να παιξει στην Λευκορωσια μα ουτε που ηθελε να την ξαναδει στα ματια της ο Μισας.
Παντως νομιζω οτι πολυ ασχοληθηκαμε με ενα θεμα που δεν ξερουμε αν ειναι αληθεια η οχι, γιά αυτο σας ειπα ψαξτε το περισσοτερο.
Ειλικρινα εγω πολυ θα ηθελα να μαθω την αληθεια. Και μετα να κρινω!
Οσο για τους προπονητες και τις παιχτριες, σιγουρα διδάσκουν πολλα με τις εμφανισεις τους και την συμπεριφορα τους. Αν τις βλεπατε πως αντεδρασαν στην ηττα απο Ουγγαρια θα καταλαβαινατε πως αυτη η ομαδα δεν χανει με τιποτα την προκριση και στο μελλον θα παει πολυ ψηλα. Εχουν αλλαξει παρα πολλα και πλεον πιστευουν οτι μπορουν να κερδισουν και την καλυτερη ομαδα του κοσμου. Τους βγαζω το καπελο κι εγω και πλεον θα βλεπω αυτη την εθνικη με αυτες τις παιχτριες και αυτον τον προπονητη οπου κι αν πηγαινει να παιζει. Ελπιζω μονο να μην κρατησει κακια στην Παπαδημητριου που αρνηθηκε φετος την προσκληση και στην Κωστακη αν οντως εγινε αυτο που λεγαμε και να παιξουν και οι δυο.
tissiaPa
to kalutero tha tane na min pigaine katholou stin e8niki giati sigoura ek twn proterwn gnwrize oti tha fugei k etsi allazei o programatismos olhs tis omadas.Einai anantikatastato melos oxi kapoia pou simplironei ti dekada i dodekada wink.gif
Tatubasketfan
Σχετικά με τον τραυματισμό της Κωστάκη βρήκα αυτή την σελίδα http://www.ert3.gr/sports/et3sportnewsbody...7542&CATID=2205
trefoil 13
Δύσβατα μονοπάτια

28/10/2006 16:08

Ιταλία, Γαλλία και Ρωσία θα βρεθούν στο δρόμο της Εθνικής μας ομάδας μπάσκετ των Γυναικών στην προσπάθεια διάκρισης στο Ευρωμπάσκετ του 2007 (24/9 έως 7/10 2007). Το αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα βρέθηκε στο γ' όμιλο απέναντι σε παραδοσιακές δυνάμεις του χώρου.


Συνοπτικά οι όμιλοι του Ευρωμπάσκετ γυναικών:

Α΄ Ομιλος: Τουρκία, Λετονία, Τσεχία, Ομάδα από τα προκριματικά
Β΄ Ομιλος: Βέλγιο, Ρουμανία, Γερμανία, Λιθουανία
Γ΄ Ομιλος: Ιταλία, Γαλλία, ΕΛΛΑΔΑ, Ρωσία
Δ΄ Ομιλος: Λευκορωσία, Σερβία, Κροατία, Ισπανία


από sportime.gr
ptolemaidaras
Αν ειναι δυνατον... τι γκαντεμια ειναι αυτη???

σε οποιο αλλο ομιλο να ημασταν μπορει και να βγαιναμε πρωτοι και τωρα μαλλον τελευταιοι θα ερθουμε...
Ρωσσια γαλλια ιταλια χτυπανε τα 3 πρωτα μεταλια, πως βγηκαν ετσι οι ομιλοι? αφου εμεις ηρθαμε πρωτοι στον προκριματικο ομιλο μας συν μια ομαδα που ειχε προκριθει ηδη απο το προηγουμενο πανευρωπαικο, τοτε οι αλλες 2 επρεπε να ητανε ευκολες. Πως γινανε ετσι? κληρωση ηταν η μαγειρεμα???

ξερει κανενας αν οι προπονητες μας θα μεινουν οι ιδιοι; γιατι ακουγονται πολλα.
womanplayer
ο Μισσας εχει συμβολαιο λογικα θα παρεμεινει! απο οτι διαβασα και σε εφημεριδα εχει προγραμματιστει τουρνουα στην Ιταλια τα Χριστουγεννα
womanplayer
τελικα δεν θα γινει το τουρνουα τα Χριστουγεννα , ακυρωθηκε γιατι δεν θα κατεβουν 2 ομαδες!
Tafos toy indoy
κριμα...
Αγγελική
να ρωτησω κατι?
η Τζεγιαννάκη και η Μούλη παίζουν ακόμα με την εθνική?
basket4
QUOTE(Αγγελική @ Dec 27 2006, 08:48 PM) *
να ρωτησω κατι?
η Τζεγιαννάκη και η Μούλη παίζουν ακόμα με την εθνική?


η Τζεγιαννακη ηταν μεχρι περσι νομιζω στις Νεες Γυναικες αλλα λογς του τραθματισμου της στη μεση δεν αγωνιστηκε σχεδον καθολου!παντως φετος κανει αρκετα καλες εμφανισεις.οσο για τη Μουλη δεν θυμαμαι να ηταν.πιστευω οτι εχει πεσει σε σχεση με το πως ηταν πριν λιγα χρονια.θυμαμαι πριν 2-3 χρονια στο πανελληνιο νεανιδων που γινοταν στο κλειστο του σπορτιγκ και οι 2 τους να αγωνιζονται στον Πρωτεα Κορδελιου που εβγαζαν ματια μαζι..τωρα ομως..
Αγγελική
εγω δυστιχοσ δεν ειχα προλαβει το πανελληνιοsad.gif
βασικα προπερσι ο Πρωτεας ειχε ωραια ομαδα ηταν η dream team των κορασιδων της ομαδας... όλες ηταν ηταν δεμενες μεταξυ τουσ και αγαπητες προσ όλους... smile.gif
basket4
QUOTE(Αγγελική @ Dec 28 2006, 01:28 AM) *
εγω δυστιχοσ δεν ειχα προλαβει το πανελληνιοsad.gif
βασικα προπερσι ο Πρωτεας ειχε ωραια ομαδα ηταν η dream team των κορασιδων της ομαδας... όλες ηταν ηταν δεμενες μεταξυ τουσ και αγαπητες προσ όλους... smile.gif


φετος τι ομαδα εχει ο πρωτεας?το γυναικειο του σε τι κατηγορια ειναι?
trefoil 13
QUOTE(Αγγελική @ Dec 27 2006, 11:28 PM) *
εγω δυστιχοσ δεν ειχα προλαβει το πανελληνιοsad.gif
βασικα προπερσι ο Πρωτεας ειχε ωραια ομαδα ηταν η dream team των κορασιδων της ομαδας... όλες ηταν ηταν δεμενες μεταξυ τουσ και αγαπητες προσ όλους... smile.gif

Ότι θες για πανελλήνια ρώτα την basket 4!!! laugh.gif wink.gif
basket4
QUOTE(trefoil 13 @ Dec 28 2006, 02:01 AM) *
Ότι θες για πανελλήνια ρώτα την basket 4!!! laugh.gif wink.gif


εννοειται... w00t.gif wink.gif rolleyes.gif laugh.gif ohmy.gif blove.gif tongue.gif smile.gif biggrin.gif blink.gif bball.gif 41.gif icon_wave.gif
Αγγελική
QUOTE(basket4 @ Dec 27 2006, 09:51 PM) *
φετος τι ομαδα εχει ο πρωτεας?το γυναικειο του σε τι κατηγορια ειναι?


βασικα επειδη φετον δεν "ανικω" στον πρωτεα δεν ξερω τι ομαδα εχει ξερω μονο δυο κοπελες που ειναι καλλες παικτριες (την Μπίχτα και την Κυριάκου)...τωρα για το τι κατηγορια ειναι θα σε γελασω εγω ηξερα οτι ήταν Α2 αλλα λόγο του οτι περσι δεν υπηρχε ομάδα μου ειπαν πως επεσαι στην Β κατηγορια... δεν ξερω τι να σαυ πω...!
basket4
ok..αλλα ας μη μιλαμε για αυτο γιατι ειμαστε off τοπικ και θα μας κραξουν...
blove.gif tongue.gif peace.gif icon_wave.gif
Αγγελική
ναι καλυτερα smile.gif
tsops
QUOTE(Αγγελική @ Dec 27 2006, 10:34 PM) *
ναι καλυτερα smile.gif


Αγγελική, καλώς ήλθες και καλά posts smile.gif
basket4
QUOTE(tsops @ Dec 28 2006, 12:06 PM) *
Αγγελική, καλώς ήλθες και καλά posts smile.gif

παντα ευγενικος και φιλοξενος ο coach...!καλως ηρθες και απο μενα αν και επρεπε να το πω χθες αυτο..δεν πειραζει..!
κανενα νεα απο την εθνικη γυναικων εχουμε?
Αγγελική
σας ευχαριστώ!
tsops
QUOTE(basket4 @ Dec 28 2006, 11:22 AM) *
παντα ευγενικος και φιλοξενος ο coach...!καλως ηρθες και απο μενα αν και επρεπε να το πω χθες αυτο..δεν πειραζει..!
κανενα νεα απο την εθνικη γυναικων εχουμε?


Που να δεις στη προπόνηση πόσο ευγενικός και φιλόξενος είμαι 19.gif

Η Εθνική και λόγω εορτών αλλά και περιόδου έχει αρκετά ρηχά νέα. Ότι μαθαίνω πάντως, θα σας ενημερώνω smile.gif
trefoil 13
QUOTE(tsops @ Dec 29 2006, 09:53 AM) *
Που να δεις στη προπόνηση πόσο ευγενικός και φιλόξενος είμαι 19.gif

Κάποιες παικτριές σας,(που δεν μας κάνουν την τιμή να αποκαλυφθούν μέσα στο φόρουμ) μπορούν να επιβαιβεώσουν ή να διαψεύσουν αυτά που λέτε! tongue.gif
womanplayer
offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif
diama13
Αν και αργοπορημενα,συμφωνω με την womanplayer.....μπειτε και λιγο στο θεμα...τωρα ποτε θα γινουν φιλικα της εθνικης και που??? blove.gif
basket4
QUOTE(diama13 @ Dec 31 2006, 01:19 AM) *
Αν και αργοπορημενα,συμφωνω με την womanplayer.....μπειτε και λιγο στο θεμα...τωρα ποτε θα γινουν φιλικα της εθνικης και που??? blove.gif


οπως εχει αναφερει η womanplayer....η εθνικη ειχε κανονισει κατι φιλικα εδω στην αθηνα αν δεν κανω λαθος αλλα ακυρωθηκε επειδη δεν θα κατεβουν οι αλλες ομαδες...τωρα για αλλα φιλικα δεν εχει γινει κατι γνωστο ακομα...
trefoil 13
QUOTE(basket4 @ Dec 30 2006, 11:39 PM) *
οπως εχει αναφερει η womanplayer....η εθνικη ειχε κανονισει κατι φιλικα εδω στην αθηνα αν δεν κανω λαθος αλλα ακυρωθηκε επειδη δεν θα κατεβουν οι αλλες ομαδες...τωρα για αλλα φιλικα δεν εχει γινει κατι γνωστο ακομα...

Ελπίζω μόνο να είναι στην Αθήνα... rolleyes.gif
basket4
QUOTE(trefoil 13 @ Dec 31 2006, 02:08 AM) *
Ελπίζω μόνο να είναι στην Αθήνα... rolleyes.gif

αφου ειπαμε οτι εμεις θα παμε ιταλια...τι αθηνα μου λες τωρα?????? smile.gif biggrin.gif tongue.gif blink.gif blove.gif 69.gif icon_drunk.gif laugh.gif 77.gif shot.gif rolleyes.gif w00t.gif wink.gif peace.gif icon_wave.gif
Tatubasketfan
Τι Αθήνα ρε παιδιά;;; αμάν πια...όλα στην Αθήνα....δε γίνεται να έχει και τίποτα εδώ που είναι και πιο όμορφα;;; tongue.gif
trefoil 13
QUOTE(Tatubasketfan @ Dec 31 2006, 08:37 PM) *
Τι Αθήνα ρε παιδιά;;; αμάν πια...όλα στην Αθήνα....δε γίνεται να έχει και τίποτα εδώ που είναι και πιο όμορφα;;; tongue.gif

Τι είναι εκεί;;; 24.gif
Tatubasketfan
Δυστυχώς ότι και να κάνετε ρε νοτιοελλαδίτες, την ομορφιά στα βόρεια δε τη φτάνετε....και το ξέρετε πολύ καλά...
Tafos toy indoy
ξεκολειστε ρε με το βορειος νοτιος.,...αμαν πια!

Το καλοκαιρακι ιταλια να τηριξουμε τα κοριτσια...
basket4
QUOTE(Tafos toy indoy @ Jan 2 2007, 06:41 PM) *
ξεκολειστε ρε με το βορειος νοτιος.,...αμαν πια!

Το καλοκαιρακι ιταλια να τηριξουμε τα κοριτσια...


εγω παντως θα ειναι 100000% στο Κιετι να δω την εθνικη μας απο κοντα!!!τωρα για την ''πολυαγαπημενη'' trefoil13 δεν ξερω αν θα καταφερει και πως θα καταφερει να παει Ιταλια...ενας πολυ ευκολος και λογικος τροπος ειναι...ΚΟΛΥΜΠΩΝΤΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dry.gif ugly8.gif ugly1.gif ugly_tocktock.gif torture.gif shot.gif kill.gif banana.gif banana.gif 24.gif
trefoil 13
QUOTE(basket4 @ Jan 2 2007, 11:17 PM) *
εγω παντως θα ειναι 100000% στο Κιετι να δω την εθνικη μας απο κοντα!!!τωρα για την ''πολυαγαπημενη'' trefoil13 δεν ξερω αν θα καταφερει και πως θα καταφερει να παει Ιταλια...ενας πολυ ευκολος και λογικος τροπος ειναι...ΚΟΛΥΜΠΩΝΤΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dry.gif ugly8.gif ugly1.gif ugly_tocktock.gif torture.gif shot.gif kill.gif banana.gif banana.gif 24.gif

Όλο και σε κάποιες αποσκευές θα χωθώ... wink.gif
basket4
QUOTE(trefoil 13 @ Jan 3 2007, 01:20 AM) *
Όλο και σε κάποιες αποσκευές θα χωθώ... wink.gif


παντως οχι στις δικες μου...!!!! banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif
Tatubasketfan
ρε Basket4 έχεις μια πολύ καλή λύση...πάρε την trefoil ως κατοικίδιο σου!!!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif
trefoil 13
QUOTE(Tatubasketfan @ Jan 3 2007, 01:31 PM) *
ρε Basket4 έχεις μια πολύ καλή λύση...πάρε την trefoil ως κατοικίδιο σου!!!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Ευχαριστώ πολύ ρε τατού... dry.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.