Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Εθνικές ομάδες
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30
basket4
QUOTE(Tatubasketfan @ Jan 3 2007, 03:31 PM) *
ρε Basket4 έχεις μια πολύ καλή λύση...πάρε την trefoil ως κατοικίδιο σου!!!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif


ναι...ρε...δεν το ειχε σκεφτει αυτο...!! laugh.gif 69.gif biggrin.gif tongue.gif smile.gif blink.gif blove.gif 41.gif icon_drunk.gif peace.gif shot.gif w00t.gif rolleyes.gif
Tatubasketfan
χιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχι έλα έλα...πλακίτσα κάνω...αν θες σε παίρνω εγώ στις αποσκευές μου στην Αμερική.....να πάμε να δούμε wnba μαζί biggrin.gif
trefoil 13
QUOTE(Tatubasketfan @ Jan 3 2007, 01:40 PM) *
χιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχι έλα έλα...πλακίτσα κάνω...αν θες σε παίρνω εγώ στις αποσκευές μου στην Αμερική.....να πάμε να δούμε wnba μαζί biggrin.gif

Εγώ εθνική θέλω... Δεν με νοιάζει το wnba...
Tatubasketfan
Με σκλαβώνεις.......λολ
basket4
QUOTE(trefoil 13 @ Jan 3 2007, 03:51 PM) *
Εγώ εθνική θέλω... Δεν με νοιάζει το wnba...


Την εθνικη μπορεις να την δεις στον υπνο σου...
trefoil 13
Κανένα νέο από την εθνική;
Αν δεν κάνω λάθος, σήμερα και αύριο έχουν προπονήσεις...
Ισχύει ότι το τριήμερο του Αγίου Πνεύματος θα έχουν φιλικά στην Γλυφάδα;
womanplayer
QUOTE(trefoil 13 @ May 17 2007, 10:21 PM) *
Κανένα νέο από την εθνική;
Αν δεν κάνω λάθος, σήμερα και αύριο έχουν προπονήσεις...
Ισχύει ότι το τριήμερο του Αγίου Πνεύματος θα έχουν φιλικά στην Γλυφάδα;

ναι ισχυει και μαλιστα εγινε 24- 31, μολις μαθω νεοτερα θα σας πω τισ μερεσ και τισ ωρες και που θα γινουν τα φιλικα
trefoil 13
QUOTE(womanplayer @ May 17 2007, 10:29 PM) *
ναι ισχυει και μαλιστα εγινε 24- 31, μολις μαθω νεοτερα θα σας πω τισ μερεσ και τισ ωρες και που θα γινουν τα φιλικα

wink.gif
womanplayer
το γραφει στο σιτε της ομοσπονδιας οτι στισ 27,29,31 του μηνος με το πανεπιστημιο της IOWA στην Γλυφαδα
diama13
Ωρες ξερουμε?σε ποιο στην γλυφαδα? bball.gif
trefoil 13
QUOTE(diama13 @ May 17 2007, 11:30 PM) *
Ωρες ξερουμε?σε ποιο στην γλυφαδα? bball.gif

Σε αυτό που ήταν και πέρσι. Αυτό που χρησιμοποιεί ως έδρα και ο Παναθηναικός στο αντρικό βόλει... Το Μάκης Λιούγκας...
basket4
αρα trefoil θα βασιστουμε πανω σου για να παμε..ετσι?????
αλλα εκεινες τις μερες δινω πανελληνιες..αν καταφερω θα παω(θα παμε μαλλον μονο στις 31)...σκατουλες... 68.gif
trefoil 13
QUOTE(basket4 @ May 17 2007, 11:42 PM) *
αρα trefoil θα βασιστουμε πανω σου για να παμε..ετσι?????
αλλα εκεινες τις μερες δινω πανελληνιες..αν καταφερω θα παω(θα παμε μαλλον μονο στις 31)...σκατουλες... 68.gif

Εννοείται ρε! wink.gif
Αν και είναι πραγματικά μεγάαααλη ταλαιπωρία... Ουφ... κουράζομαι και μόνο που το σκέφτομαι...
Να καταφέρεις! Είσαι σαίνι εσύ ρε! Δεν χρειάζεσαι διάβασμα!!!
womanplayer
λογικα οι ωρες θα ειναι 5 η 7
womanplayer
ωρες αγωνων = 27/5 8 30 το βραδυ
29/5 830 το βραδυ
31/5 730 το βραδυ
ptolemaidaras
ξερετε μηπως ποιες κληθηκανε?
Την Παπαδημητριου δεν την πηρε τελικα...
sofo4
Κλήσεις Εθνικής Γυναικών

Ο ομοσπονδιακός προπονητής της εθνικής γυναικών Κώστας Μίσσας ενόψει των φιλικών αγώνων με το Πανεπιστήμιο της Αϊόβα κάλεσε για προετοιμασία τις παρακάτω αθλήτριες. Σαρέγκου, Κοσμά (Ακαδημία), Καλέντζου, Σταχτιάρη, Καλτσίδου, Χατζηνικολάου, Λύμουρα, Παπαμιχαήλ (Εσπερίδες), Παπαδημητρίου (Απόλλων Πτολεμαϊδας), Νικολαϊδου, Σπαθάρου (Παναθηναϊκός), Σταυρίδου (Siemens), Κατωπόδη (Ηρακλής), Δημητράκου (Πανιώνιος), Μάλτση (Μπουρζ).
Οι αθλήτριες θα συγκεντρωθούν την Πέμπτη το απόγευμα στο ξενοδοχείο "Τζονς" της Γλυφάδας. Η Εθνική Γυναικών θα δώσει τρία φιλικά με το Πανεπιστήμιο της Αϊόβα στο κλειστό της Γλυφάδας. Την Κυριακή 27 Μαΐου (20.30), την Τρίτη 29 Μαΐου (20.30) και την Πέμπτη 31 Μαΐου (19.30).

...


basket.gr
basket4
QUOTE(sofo4 @ May 22 2007, 04:18 PM) *
Κλήσεις Εθνικής Γυναικών

Ο ομοσπονδιακός προπονητής της εθνικής γυναικών Κώστας Μίσσας ενόψει των φιλικών αγώνων με το Πανεπιστήμιο της Αϊόβα κάλεσε για προετοιμασία τις παρακάτω αθλήτριες. Σαρέγκου, Κοσμά (Ακαδημία), Καλέντζου, Σταχτιάρη, Καλτσίδου, Χατζηνικολάου, Λύμουρα, Παπαμιχαήλ (Εσπερίδες), Παπαδημητρίου (Απόλλων Πτολεμαϊδας), Νικολαϊδου, Σπαθάρου (Παναθηναϊκός), Σταυρίδου (Siemens), Κατωπόδη (Ηρακλής), Δημητράκου (Πανιώνιος), Μάλτση (Μπουρζ).
Οι αθλήτριες θα συγκεντρωθούν την Πέμπτη το απόγευμα στο ξενοδοχείο "Τζονς" της Γλυφάδας. Η Εθνική Γυναικών θα δώσει τρία φιλικά με το Πανεπιστήμιο της Αϊόβα στο κλειστό της Γλυφάδας. Την Κυριακή 27 Μαΐου (20.30), την Τρίτη 29 Μαΐου (20.30) και την Πέμπτη 31 Μαΐου (19.30).

...
basket.gr


Να ρωτησω..η Κωστακη τι εχει γινει??θα ειναι στην εθνικη η οχι?? ohmy.gif
berry the truth
η κωστακη μίλησε με μίσσα και δε θα είναι στην πρώτη επιλογή τώρα γιατί έχει μικροτραυματισμό (στο γόνατο, νομίζω). θα γίνουν άλλες δυο κλήσεις για προετοιμασία μέχρι τον Αύγουστο που θα γίνει το βασικό στάδιο. αναμένεται να κληθούν κι άλλες παίκτριες για δοκιμές σε φιλικά.
μην ξεχνάμε ότι η μαρία παναγιωτοπούλου έκανε χιαστούς και στα δυο γόνατα (κουράγιο) ενώ επέστρεψαν παπαδημητρίου και σταμάτη μετά τους μεσογειακούς.
womanplayer
QUOTE(berry the truth @ May 22 2007, 06:47 PM) *
η κωστακη μίλησε με μίσσα και δε θα είναι στην πρώτη επιλογή τώρα γιατί έχει μικροτραυματισμό (στο γόνατο, νομίζω). θα γίνουν άλλες δυο κλήσεις για προετοιμασία μέχρι τον Αύγουστο που θα γίνει το βασικό στάδιο. αναμένεται να κληθούν κι άλλες παίκτριες για δοκιμές σε φιλικά.
μην ξεχνάμε ότι η μαρία παναγιωτοπούλου έκανε χιαστούς και στα δυο γόνατα (κουράγιο) ενώ επέστρεψαν παπαδημητρίου και σταμάτη μετά τους μεσογειακούς.


η Σταματη και η Παπαδημητριου δεν ηταν στουσ Μεσογειακους της Ισπανιας το 2005 , την Σταματη δεν την πηρε σε αυτα τα φιλικα
Aristofanis
Αφού πήρε την Νένα δεν φοβάμαι! Μπορούμε καλές εμφανίσεις στο ευρωμπάσκετ!
berry the truth
το σταμάτη μπήκε εκ παραδρομής, σπαθάρου ήθελα να πω. αυτη έχει παίξει στους μεσογειακούς 2005(τελευταίο ματς).
η παπαδημητρίου ήταν στους μεσογειακούς στην τυνησία το 2001 όπου έπαιξε πέντε ματς. ήταν τα τελευταία ματς με την εθνική επίσημα. μετά έπαιξε σε τουρνουά (diamond ball, φιλικά)
ptolemaidaras
QUOTE(berry the truth @ May 22 2007, 06:55 PM) *
το σταμάτη μπήκε εκ παραδρομής, σπαθάρου ήθελα να πω. αυτη έχει παίξει στους μεσογειακούς 2005(τελευταίο ματς).
η παπαδημητρίου ήταν στους μεσογειακούς στην τυνησία το 2001 όπου έπαιξε πέντε ματς. ήταν τα τελευταία ματς με την εθνική επίσημα. μετά έπαιξε σε τουρνουά (diamond ball, φιλικά)


η θεση του playmaker εχει τελειωσει! Παπαδημητριου ολε!!!!!!!! ασος ευρωπαικων προδιαγραφων,
στην Ελλαδα αδικειται!!!!!
Πιστευετε οτι η Σπαθαρου αξιζε αυτη την κλιση?
Η Σταματη δεν εκανε προπονησεις με την εθνικη???
Giuliana13_fan
και η Βασιλειου δεν ηταν στην Εθνικη??? blink.gif
δεν την καλεσαν???
trefoil 13
QUOTE(Giuliana13_fan @ May 22 2007, 09:28 PM) *
και η Βασιλειου δεν ηταν στην Εθνικη??? blink.gif
δεν την καλεσαν???

Nα κάνει τι; Για τα νερά; Θα έχουν και φροντιστές...
Giuliana13_fan
QUOTE(trefoil 13 @ May 22 2007, 06:29 PM) *
Nα κάνει τι; Για τα νερά; Θα έχουν και φροντιστές...

peace.gif peace.gif peace.gif
Giuliana13_fan
παντως οτι και να λεμε...αντικειμενικα η Βασιλειου ειναι καλη παικτρια και αυτο το απεδειξε φετος που ουσιαστικα επαιζε αυτη και η mendiola 77.gif !(αυτο trefoil πρεπει να το παραδεχτεις... smile.gif )
trefoil 13
QUOTE(Giuliana13_fan @ May 22 2007, 09:42 PM) *
παντως οτι και να λεμε...αντικειμενικα η Βασιλειου ειναι καλη παικτρια και αυτο το απεδειξε φετος που ουσιαστικα επαιζε αυτη και η mendiola 77.gif !(αυτο trefoil πρεπει να το παραδεχτεις... smile.gif )

Αντικειμενικά έχω την εντύπωση ότι πρέπει να τα μαζέψει και να πάει σπίτι της για να απαλλαχτεί ο χώρος από την παρουσία της. Αυτή είναι η γνώμη μου... Πλέον δεν έχει να προσφέρει τίποτα... Κάθε άλλο μάλιστα...
Tatubasketfan
πωπω πάντως λίγες πήρε από τις εσπερίδες! 68.gif ugly8.gif
trefoil 13
QUOTE(Tatubasketfan @ May 22 2007, 10:57 PM) *
πωπω πάντως λίγες πήρε από τις εσπερίδες! 68.gif ugly8.gif

Άντε καλέ... laugh.gif

Πάντως... πόσες από αυτές θα είναι και του χρόνου εσπερίδες...; Ο αριθμός αναμένεται να μειωθεί δραματικά!
action7
Η ΣΤΑΜΑΤΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΤΙΣ ΕΘΝΙΚΗΣ......ΕΓΚΥΡΗ ΠΗΓΗ 69.gif
trefoil 13
QUOTE(action7 @ May 22 2007, 11:18 PM) *
Η ΣΤΑΜΑΤΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΤΙΣ ΕΘΝΙΚΗΣ......ΕΓΚΥΡΗ ΠΗΓΗ 69.gif

Τότε γιατί δεν είναι στην ανακοίνωση της ομοσπονδίας; Τους έχω τόσο άχρηστους που θα ξέχασαν να την γράψουν! laugh.gif
action7
ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ!ΔΕ ΞΕΡΩ!ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΡΙΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ!
womanplayer
QUOTE(action7 @ May 22 2007, 11:55 PM) *
ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ!ΔΕ ΞΕΡΩ!ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΡΙΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ!

για πες να μαθουμε και εμεις!!!
Οσο για την Βασιλειου... οσα προσφερε προσφερε καιρος να προσφερουν και αλλες ....
miyaki
ισως επειδη δεν θα κατεβει η νικολαιδου
womanplayer
QUOTE(miyaki @ May 23 2007, 12:08 PM) *
ισως επειδη δεν θα κατεβει η νικολαιδου


Γιατι να μην κατεβει? το ξερεις σιγουρα?
basket4
QUOTE(miyaki @ May 23 2007, 12:08 PM) *
ισως επειδη δεν θα κατεβει η νικολαιδου

ωχ....γιατι δεν θα κατεβει η Νικολαιδου??????? blink.gif blink.gif peace.gif peace.gif
Tafos toy indoy
μαζεψτε την τρεφ....ισως η νενα λογω τραυματισμου ρε....
trefoil 13
Καλά...
Όταν αποφασίσετε για το αν η Νικολαίδου κατεβαίνει ή όχι στα φιλικά, να μου το πείτε και εμένα να ξέρω αν είναι να μην χάσω τον Παναθηναικό μου τζάμπα. Γιατί την ίδια ώρα με το φιλικό της Κυριακής είναι ο τρίτος αγώνας με τον πανιώνιο στο αντρικό μπάσκετ στο ΟΑΚΑ και δεν λέει να τον χάσω αν δεν παίζει η Νικολαίδου...!
Για αυτό, αποφασίστε και πείτε μου κι εμένα! wink.gif
froso
Τις 15 αθλήτριες που θα στελεχώσουν την Εθνική ομάδα των γυναικών, στα φιλικά με το πανεπιστήμιο της Αϊόβα, στο πλαίσιο της προετοιμασίας για το Ευρωμπάσκετ της Ιταλίας, κάλεσε ο Κώστας Μίσσας.

Οι 15 αθλήτριες που κάλεσε ο Ομοσπονδιακός προπονητής είναι οι: Σαρέγκου, Κοσμά (Ακαδημία), Καλέντζου, Σταχτιάρη, Καλτσίδου, Χατζηνικολάου, Λύμουρα, Παπαμιχαήλ (Εσπερίδες), Παπαδημητρίου (Απόλλων Πτολεμαϊδας), Νικολαϊδου, Σπαθάρου (Παναθηναϊκός), Σταυρίδου (Siemens), Κατωπόδη (Ηρακλής), Δημητράκου (Πανιώνιος), Μάλτση (Μπουρζ).

Η πρώτη συνάντηση της ομάδας θα γίνει στο ξενοδοχείο "Τζονς" της Γλυφάδας και τα φιλικά με το αμερικανικό πανεπιστήμιο θα διεξαχθούν την Κυριακή 27 Μαΐου (20:30), την Τρίτη 29 Μαΐου (20:30) και την Πέμπτη 31 Μαΐου (19:30), στο κλειστό της Γλυφάδας.

από sport24
ball
bball.gif


πιστευετε οτι εχουμε καμια τυχη στο Πανευρωπαικο ???

icon_wave.gif
Live strong
QUOTE(ball @ May 25 2007, 01:18 PM) *
bball.gif
πιστευετε οτι εχουμε καμια τυχη στο Πανευρωπαικο ???

icon_wave.gif


Πιστεύω ότι μπορούμε να πάρουμε μια καλή θέση στο πανευρωπαϊκό!
Έχουμε καλές, έμπειρες και καταξιωμένες παίχτριες. Επίσης ο Μίσσας είναι καλός προπονητής και πιστεύω ότι θα καταφέρει όχι μόνο να τις «δουλέψει» σωστά, αλλά και να δημιουργήσει σωστό κλίμα και χημεία στην ομάδα! smile.gif
Tafos toy indoy
θεωρω πως θα ειμαστε στην οχταδα,κ εκει ολα παιζονται!στην καλη μας μερα ειμαστε ικανοι για την εκπληξη!
Giuliana13_fan
νικη για την εθνικη μας απεντι στο πανεπιστημιο της Α'ίοβα 80-60!
κατα την γνωμη μου κορυφαια της βραδιας ηταν η Κοσμα!που μπορει να μην ηταν πολυ ευστοχη αλλα πηρε πολλα επιθετικα ριμπαουντ! ohmy.gif ΄
βεβαια και το πανεπιστημιο της Αιοβα δεν ηταν και κατι το ιδιαιτερο....
η ειρωνια ηταν οτι η προπονητρια του πανεπηστιμιου ηταν η προπονητρια της Giuli οταν πηγαινε στο πανεπιστημιο του Seattle!ολα την θυμιζουν......
basket4
27/5/2007
Φιλική νίκη η Εθνική Γυναικών
Η Εθνική Γυναικών σε φιλικό παιχνίδι που έγινε στο κλειστό της Γλυφάδας επικράτησε με 80-60 του πανεπιστημίου της Αϊοβα.
Δεκάλεπτα: 19-12, 36-27, 59-41, 80-60
Ελλάδα (Μίσσας): Σπαθάρου 5(1), Καλέτζου 10(1), Χατζηνικολάου 13, Λύμουρα 3, Καλτσίδου 15(3), Μάλτση 8, Σαρέγκου 7, Σταχτιάρη 2, Παπαμιχαήλ 6, Κοσμά 9(1), Σωτηρίου, Κατωπόδη 2.
Η Εθνική Γυναικών την Τρίτη 29 Μαΐου στο κλειστό της Γλυφάδας (20.30) θα αντιμετωπίσει εκ νέου το πανεπιστήμιο της Αϊοβα.



συγχαρητηρια στην εθνικη μας! 77.gif 41.gif
και εγω συμφωνω οτι καλυτερη παιχτρια ηταν η Κοσμα rolleyes.gif 77.gif 41.gif
Giuliana13_fan
τελικα ηταν και η Σωτηριου στο ροστερ ενω δεν ειχε υποθει κατι τετοιο! blink.gif
ενω ταυτοχρονα ειχαμε και αρκετες απουσιες οπως αυτη της νικολαιδου....
trefoil 13 μηπως εμαθες γιατι δεν ηρθε?
basket4
Μηπως η σωτηριου αντικαθιστα την νικολαιδου??
trefoil 13
QUOTE(Giuliana13_fan @ May 27 2007, 10:51 PM) *
κατα την γνωμη μου κορυφαια της βραδιας ηταν η Κοσμα!που μπορει να μην ηταν πολυ ευστοχη αλλα πηρε πολλα επιθετικα ριμπαουντ! ohmy.gif ΄

Θα έρθω να συμφωνίσω σε αυτό... Πήρε πολλά ριμπάουντ και κατάφερε σε ένα (έστω μικρό) ποσοστό να αντικαταστήσει την Νικολαίδου στα ριμπάουντ! tongue.gif

QUOTE(Giuliana13_fan @ May 27 2007, 10:51 PM) *
η ειρωνια ηταν οτι η προπονητρια του πανεπηστιμιου ηταν η προπονητρια της Giuli οταν πηγαινε στο πανεπιστημιο του Seattle!ολα την θυμιζουν......

Καλά παιδί μου, ηρέμησε, δεν έχει πεθάνει κιόλας!

QUOTE(Giuliana13_fan @ May 27 2007, 11:54 PM) *
trefoil 13 μηπως εμαθες γιατι δεν ηρθε?

Ο λόγος είναι απλός. Πιο απλός δεν θα μπορούσε να είναι... Πολύ απλά η Νικολαίδου δεν χρειάζεται να πάρει μέρος σε φιλικά προετοιμασίας. Γιατί δεν χρειάζεται προετοιμασία. Εγώ προτείνω να πάει στην Ιταλία να ενσωματωθεί στην αποστολή μια μέρα πριν την έναρξη του Ευρωπαικού και να κάνει και μια προπόνηση, όχι για κανέναν άλλον λόγο, αλλά για να την μάθουν οι συμπαικτριές της και να προσαρμοστούν στον τρόπο παιχνιδιού της. Βέβαια υπάρχει και η λύση να βρεθούν κατευθείαν στο ζέσταμα του πρώτου αγώνα!

QUOTE(basket4 @ May 28 2007, 12:08 AM) *
Μηπως η σωτηριου αντικαθιστα την νικολαιδου??

Τι να κάνει η Σωτηρίου; Πως να γίνει αυτό ρε; Τι συγκρίσεις είναι αυτές; 24.gif
Απλά, όπως εξήγησα παραπάνω, η Νικολαίδου δεν χρειάζεται προετοιμασία και η Σωτηρίου θα κλήθηκε για να βοηθήσει στις προπό της εθνικής!

Μερικά σχόλια από χθες...
-Το προσωπικό του πανεπιστημίου ήταν περισσότερο από τις παίκτριες!!!
-Η Σταχτιάρη ήταν και πάλι μια ομορφιά μέσα στο παρκέ! Δεν γίνεται να τα βλέπω μόνο εγώ αυτά επειδή έχω μια εμπάθεια σε αυτήν την παίκτρια που μου φαίνεται ότι είναι αποτυχημένο δείγμα ψηλής... Ίσως επειδή όλο τον χρόνο έβλεπα Νικολαίδου και έχω συνηθίσει να βλέπω διαφορετικού επιπέδου μπάσκετ από τις ψηλές μιας ομάδας! cool.gif
-Ευχαριστώ τα δυο μέλη του φόρουμ που φρόντισαν να μου ανοίξουν την καρδιά χθες βράδυ...
Aristofanis
QUOTE(trefoil 13 @ May 22 2007, 09:47 PM) *
Αντικειμενικά έχω την εντύπωση ότι πρέπει να τα μαζέψει και να πάει σπίτι της για να απαλλαχτεί ο χώρος από την παρουσία της. Αυτή είναι η γνώμη μου... Πλέον δεν έχει να προσφέρει τίποτα... Κάθε άλλο μάλιστα...


peace.gif

Εδω δεν πήραν την Ανθή στην Εθνική θα πάρουν την Βασιλείου...
basket4
δεν εκανα συγκριση βρε...απλα επειδη δεν ηταν η Νικολαιδου επρεπε να κατεβασει μια παιχτρια μαλλον εκτακτα και διαλλεξε τη Σωτηριου για αυτο μαλλον δεν ηταν δηλωμενη.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.