Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑ 2008-09 (2ος Όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33
tsili82
QUOTE(tripontokoutalas @ Apr 4 2009, 04:39 ) *
χαχαχα...πετάχτηκε και ο εξεδράκιας..που γράφει τόσο έξυπνα, όσο μπάσκετ παίζει....

ΥΓ Φίλε Τσίλι, απάντησα στο ουρανοφερμένο timeout που έγραψε για μπαρμπαλιά(!! υπάρχει τέτοια λέξη? έλεος!)
Εμπάθεια είναι να είσαι πρώτος με 24-0 και να γράφεις εκ των υστέρων για τις άλλες ομάδες όταν όλες σε έχουν αναγνωρίσει! Τσάμπα μάγκας!
Και οκ, ο Κόκκινος δεν είναι όλη η ομάδα, αλλά αναρωτιέμαι σε ποια ντέρμπυ έλειψε και σε ποια έβαλε 20αρες!

Ταπέρ, περιμένω και κομπολόι στο ντατσούνι!

Δεν ξερω τι γραφτηκε πριν για ηταν ολα σβησμενα!!Οντως λεξη μπαρμπαλια δεν υπαρχει! smiley.gif
Προφανως δεν εχεις δει ουτε ενα παιχνιδακι μας γιατι τοτε θα καταλαβαινες οτι ναι μεν ο Κοκκινος πολυ πολυ καλος παιχτης αλλα η ομαδα στηριζεται και σε αλλα παιδια με μεγαλυτερη εμπειρια απο Κοκκινο(Βλαχος)! 77.gif
Ετσι για να λυθουν αποριες και μονο!Ειναι 8 τα ματσακια που ελειψε!Σχεδον σε ολα που εχει παιξει εχει βαλει 15+!Δεν εχω τα φιλα αγωνα!Αλλα αφου το πηγες στο σκοραρισμα(που δεν ειναι το παν αλλα οπως θες) να σε ενημερωσω οτι τοσο ο Βελυζιωτης, οσο και ο Βλαχος εχουν το ιδιο αν οχι υψηλοτερο μεσο ορο!!
Οσο για τον εξεδρακια που κραζεις, να σου πω οτι αυτος μαζι με τον Γιαννοπουλο εφτιαξαν αυτη την ομαδα απο το μηδεν!Και αυτη η ομαδα εχει αναγνωριστει ως η καλυτερη στον ομιλο αυτο για φετος και παραμενει αητητη-ελπιζουμε οτι θα τα καταφερουμε να κανουμε το απολυτο, αν και ειναι αρκετα δυσκολο!
Και κατι τελευταιο, εσυ ησουν αυτος που μας μειωσες ως ομαδα λεγοντας για κατι για 5ους, οποτε μαλλον μας εχουν αναγνωρισει ολοι οι αλλοι πλην απο εσενα!Αν και σε δικαιολογω καθοτι απ'οτι καταλαβα παιζουμε ιδια μερα και δεν εχεις εικονα!!!!Εκει πηγαινε το "εμπαθεια" φιλε μου!Οπως και για το κραξιμο που εριξες οταν Σεπτεμβριο μηνα το επαιζες "εξυπνακιας" κοιταζοντας το ροστερ.......
scales84
εχει και τσιλιβακο ρε το κορωπι!!!απο ανοδο σε ανοδο πηγαινει το παλικαρι!!ολεεεεεεεεεεεεεεεεε
tsili82
QUOTE(scales84 @ Apr 4 2009, 13:20 ) *
εχει και τσιλιβακο ρε το κορωπι!!!απο ανοδο σε ανοδο πηγαινει το παλικαρι!!ολεεεεεεεεεεεεεεεεε

φιλαρακι αν θελετε να ανεβαιτε και εσεις του χρονου πες στον πατερα σου να με παρει...Δεν θα παιζω πολυ-συνηθησμενος ειμαι απο τον πατερα σου smiley.gif - αλλα εκει στα δυσκολα θα τα καθαρισω τα παιχνιδακια....Ξερεισς εσυ!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα...
scales84
ο δρομος ειναι ανοιχτος...αμα θες γυριζεις..βεβαια μετατη φετινη πορεια δεν ξερω αν θα α βρουμε στα λεφτα αλλα θα κανουμε καθε θυσια για να φερουμε το μυστικο της επιτυχιας ξανα στην ομαδα!!!μια λεπτομερεια μας ελειπε φετος αλλωστε...
tsili82
QUOTE(scales84 @ Apr 4 2009, 12:29 ) *
ο δρομος ειναι ανοιχτος...αμα θες γυριζεις..βεβαια μετατη φετινη πορεια δεν ξερω αν θα α βρουμε στα λεφτα αλλα θα κανουμε καθε θυσια για να φερουμε το μυστικο της επιτυχιας ξανα στην ομαδα!!!μια λεπτομερεια μας ελειπε φετος αλλωστε...

ενταξει φιλε!θα την βρουμε την ακρη!!Αν κερνατε φαγητο μετα απο αγωνες και αν καθομαι διπλα απο το παλτο smiley.gif τις κρυες βραδιες τοτε το συζηταω....χαχαχαχαχαχαχαχα
scales84
δεν ξερω αν χωρατε και οι 2 στην ιδια ομαδα..με ποσες μπαλες θα παιζουμε του χρονου δλδ?χαχαχαχαχαχα
tsili82
QUOTE(scales84 @ Apr 4 2009, 13:03 ) *
δεν ξερω αν χωρατε και οι 2 στην ιδια ομαδα..με ποσες μπαλες θα παιζουμε του χρονου δλδ?χαχαχαχαχαχα

Ολα κι ολα φιλε!!!Εγω χωρις παλτο δεν ερχομαι!!!Αν χρειστει θα παρουμε κι αλλες μπαλες.....χαχαχαχα
kastanietas
QUOTE(tripontokoutalas @ Apr 5 2009, 01:54 ) *
Λοιπόν αφού εγώ είμαι εμπαθής πες μου εσύ
α) τι πιστεύεις οτι θα κάνατε χώρις Κόκκινο ή Βλάχο (και δέχομαι ότι είναι ο καλύτερος ψηλός της κατηγορίας) ? Θα πηγαίνατε τρένο?
β) ο εξεδράκιας που κράζω ξεκίνησε να λέει για γατάκια...αφού κατάφερε να *φτιάξει* ομάδα παίρνοντας 3 πρωτοκλασάτους για την κατηγορία παίκτες, τότε είναι μεγάααααααααααααααααααλος παράγοντας..ούτε ο Μπιγκόν δεν τα κατάφερε τόσο καλά...όσο μυρίζουν τα γατάκια άλλο τόσο μυρίζει και αυτός...
γ) το κράξιμο που έριξα τότε ήταν ακριβώς επειδή ήταν υπερφίαλος για την άνοδο αφού πρώτα είχε δώσει ένα κάρο λεφτά για την κατηγορία...
δ) το μόνο που δε ξέρω είναι αν βάζει αυτός τα λεφτά ή κάποιος άλλος...γιατί αν είναι άλλος ο πρόεδρος...τότε είναι τραγικά τσάμπα μάγκας...

Κατα τη γνώμη μου ( και μόνο κατά τη γνώμη μου!) χίλιες φορες ομάδες όπως το περσινό Κουκάκι με μία παρέα που παίζει χρόνια μαζί και πήγε να ανέβει παρά ένα συνονθύλευμα από μισθοφόρους για τις τοπικές κατηγορίες... καθαρά...

Ο εξυπνάκιας....χαχαχα τράτζικ...

Εγώ μπορώ να ρωτήσω κάτι άσχετο??? Πως είναι δυνατόν κάποιος να έχει αγαπημένη ομάδα τους London Towers και αγαπημένο παίκτη τον Lisboa????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Θα τρελλαθώ τελείως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχαααχαχαχαχαχα!!!!! Για να κάνουμε και λίγο πλακίτσα ρε παιδιά!
Jabar
QUOTE(tripontokoutalas @ Apr 5 2009, 01:54 ) *
Λοιπόν αφού εγώ είμαι εμπαθής πες μου εσύ
α) τι πιστεύεις οτι θα κάνατε χώρις Κόκκινο ή Βλάχο (και δέχομαι ότι είναι ο καλύτερος ψηλός της κατηγορίας) ? Θα πηγαίνατε τρένο?
β) ο εξεδράκιας που κράζω ξεκίνησε να λέει για γατάκια...αφού κατάφερε να *φτιάξει* ομάδα παίρνοντας 3 πρωτοκλασάτους για την κατηγορία παίκτες, τότε είναι μεγάααααααααααααααααααλος παράγοντας..ούτε ο Μπιγκόν δεν τα κατάφερε τόσο καλά...όσο μυρίζουν τα γατάκια άλλο τόσο μυρίζει και αυτός...
γ) το κράξιμο που έριξα τότε ήταν ακριβώς επειδή ήταν υπερφίαλος για την άνοδο αφού πρώτα είχε δώσει ένα κάρο λεφτά για την κατηγορία...
δ) το μόνο που δε ξέρω είναι αν βάζει αυτός τα λεφτά ή κάποιος άλλος...γιατί αν είναι άλλος ο πρόεδρος...τότε είναι τραγικά τσάμπα μάγκας...

Κατα τη γνώμη μου ( και μόνο κατά τη γνώμη μου!) χίλιες φορες ομάδες όπως το περσινό Κουκάκι με μία παρέα που παίζει χρόνια μαζί και πήγε να ανέβει παρά ένα συνονθύλευμα από μισθοφόρους για τις τοπικές κατηγορίες... καθαρά...

Ο εξυπνάκιας....χαχαχα τράτζικ...

Αρκετά ,τέρμα οι χαρακτηρισμοί +1 φάουλ.Το ίδιο σε όποιον απαντήσει στον ίδιο τόνο.Γράψτε ότι θέλετε χωρίς ειρωνείες.Οτι είναι γραμμένο σε greeklish θα πηγαίνει στον κάδο γιατί καταντά βαρετή η ίδια προειδοποίηση.Οι καινούριοι να διαβάζουν τον κανονισμό που αποδέχονται με την εγγραφή.
nikefalin


Οι ειρωνείες και οι χαρακτηρισμοί απαγορεύονται δια ροπάλου.

Μπαίνει φάουλ, τα υπόλοιπα με πμ.

για όποιον "πάρει το νόμο στα χέρια του" και απαντήσει στο ίδιο θέμα, θα έχει και χειρότερα.

σταματήστε επιτέλους να παιδιαρίζετε
tripontokoutalas
QUOTE(kastanietas @ Apr 5 2009, 10:28 ) *
Εγώ μπορώ να ρωτήσω κάτι άσχετο??? Πως είναι δυνατόν κάποιος να έχει αγαπημένη ομάδα τους London Towers και αγαπημένο παίκτη τον Lisboa????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Θα τρελλαθώ τελείως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχαααχαχαχαχαχα!!!!! Για να κάνουμε και λίγο πλακίτσα ρε παιδιά!


Φίλε Καστανιέτα,

a ) ο μεγάαααααααλος Lisboa μπορεί να θυμάσαι ότι κέρδισε ακόμα και τον Άρη Θεσσαλονίκης στην Πορτογαλια με κοντά στα 10 τρίποντα [ήταν δε τόοοοσο μεγάαααααλος παίκτης που από τότε σούταρε έξω από τα 6.75 για να είναι έτοιμος σε οποιαδήποτε αλλαγή κανονισμών της ενιαίας τότε FIBA!!!!] smile.gif smile.gif
b ) οι London Towers σίγουρα ξεχωρίζουν ως η πρώτη και τελευταία ομάδα που έβγαλε ποτέ το μεγάαααααλο - νησί.. σήμερα δεν βρίσκεις πιτσιρικά να θυμάται αγγλική ομάδα μπάσκετ...smile.gif
c ) καλά δεν σε πείραξε που ο αντμινιστρέιτορ - [αυτό λέγεται engligreek? επιτρέπεται? γιατί η ευκολία που δίνει τα φάουλ ο αγαπητός νικέφαλιν, ούτε ο Πιτσίλκας στον Έρτζεγκ δεν δίνει smile.gif ] έχει αγαπημένη ομάδα την OYZO POWER???? smile.gif smile.gif

ΥΓ : Νικέφαλιν, δε ξέρω γιατί έσβησες το ποστ μου, από τη στιγμή που έχεις αφήσει τα γατάκια μέσα στο φόρουμ...και νομίζω ότι αρκετά κόσμια απάντησα...τεσπα
ΥΓ : Έχει χάρη που θα μου δώσει ο ταπέρ το ντατσουνι για να γυρνάω στα γήπεδα της ΕΣΚΑ...smile.gif
nikefalin
QUOTE(tripontokoutalas @ Apr 5 2009, 14:14 ) *
c ) καλά δεν σε πείραξε που ο αντμινιστρέιτορ - [αυτό λέγεται engligreek? επιτρέπεται? γιατί η ευκολία που δίνει τα φάουλ ο αγαπητός νικέφαλιν, ούτε ο Πιτσίλκας στον Έρτζεγκ δεν δίνει smile.gif ] έχει αγαπημένη ομάδα την OYZO POWER???? smile.gif smile.gif


χαχαχα, για να λύσω την απορία, ΟΥΖΟ POWER ήταν η ομάδα που κάναμε στο πανεπιστήμιο και κατέβηκε στους αγώνες του πανεπιστημίου. Φανέλα σε χρώματα Πανιωνίου ,με τεράστια γράμματα το ΟΥΖΟ POWER και πριν από κάθε τζάμπολ είχαμε 12 ποτηράκια κι ένα καραφάκι που άνοιγε και πίναμε το σφηνάκι για το καλό του αγώνα.....ιεροτελεστία σωστή



taper
για αυτό πρέπει να αφήνετε όλα τα posts και ας είναι όπως είναι. ας μοιράζετε ημερήσιες ή εβδομαδιαίες αποβολές καλύτερα .Τα γραπτά πρέπει να μένουν

ο φίλτατος tripontokoutalopirounas απλά πήγε να υπερασπίστει με λίγη δόση ειρωνίας παραπάνω με βάση κάποια posts που δυστυχώς τα σβήσατε ( έδωσα και σχετικές εξηγήσεις μέσω pm γιατί το γατάκια ήταν αναμενόμενο από κάποιον που δεν είχε διαβάσει τα πάντα)




το datsun έγινε παραναλωμα από τους αθυρόστομους πιτσιρικάδες του Θωμά, αλλά ο πρόεδρός τους μου υποσχέθηκε καινούριο,οικολογικό για τις μετακινήσεις μου στις επικίνδυνες περιοχές smiley.gif
tsili82
QUOTE(nikefalin @ Apr 5 2009, 14:20 ) *
Οι ειρωνείες και οι χαρακτηρισμοί απαγορεύονται δια ροπάλου.

Μπαίνει φάουλ, τα υπόλοιπα με πμ.

για όποιον "πάρει το νόμο στα χέρια του" και απαντήσει στο ίδιο θέμα, θα έχει και χειρότερα.
σταματήστε επιτέλους να παιδιαρίζετε

οκ εγω το σταματω εδω!Δεν εχω καμια διαθεση να το συνεχισω!Ζητω συγγνωμη απο το φορουμ για τις ειρωνιες και τους χαρακτηρισμους αλλα αλλος το ξεκινησε απο νωρις...
Μια μονο ερωτηση εχω, διχως ιχνος ειρωνιας!Γιατι καποιος ο οποιος δεν γνωριζει προσωπα και καταστασεις ασχολειται με θεματα που δεν θα επρεπε να απασχολουν κανεναν που γουσταρει το μπασκετακι ως αθλημα και το βλεπει ως χομπι?δεν το λεω μονο για το συγκεκριμενο ατομο αλλα γενικοτερα!!Δεκτη η κριτικη για τα εντος των 4 γραμμων θεματα αλλα απο εκει και εξω, καλο θα ειναι, ο καθενας να ασχολειται με την ομαδα του(για θεματα οικονομικα,διοικητικα)...Ποσο μαλλον να μειωνει τις προσπαθειες ενος συνολου ανθρωπων χωρις να εχει προσωπικη αποψη επι των θεματων που θιγει??Καλο βραδυ σε ολους!!
tripontokoutalas
QUOTE(tsili82 @ Apr 5 2009, 21:29 ) *
οκ εγω το σταματω εδω!Δεν εχω καμια διαθεση να το συνεχισω!Ζητω συγγνωμη απο το φορουμ για τις ειρωνιες και τους χαρακτηρισμους αλλα αλλος το ξεκινησε απο νωρις...
Μια μονο ερωτηση εχω, διχως ιχνος ειρωνιας!Γιατι καποιος ο οποιος δεν γνωριζει προσωπα και καταστασεις ασχολειται με θεματα που δεν θα επρεπε να απασχολουν κανεναν που γουσταρει το μπασκετακι ως αθλημα και το βλεπει ως χομπι?δεν το λεω μονο για το συγκεκριμενο ατομο αλλα γενικοτερα!!Δεκτη η κριτικη για τα εντος των 4 γραμμων θεματα αλλα απο εκει και εξω, καλο θα ειναι, ο καθενας να ασχολειται με την ομαδα του(για θεματα οικονομικα,διοικητικα)...Ποσο μαλλον να μειωνει τις προσπαθειες ενος συνολου ανθρωπων χωρις να εχει προσωπικη αποψη επι των θεματων που θιγει??Καλο βραδυ σε ολους!!


Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου..και κατεπέκτασιν καλό είναι να δεις ποιος άρχισε με εμπάθεια να γράφει στα πρώτα 2-3 στραβά αποτελέσματα της θρυλικής ομάδας των γερακιών...
Σταματάω και γω λοιπον μιας και το ντατσούνι κάηκε...και περιμένω οικολογικότερο μέσον...:Ρ
kastanietas
QUOTE(tripontokoutalas @ Apr 5 2009, 15:14 ) *
Φίλε Καστανιέτα,

a ) ο μεγάαααααααλος Lisboa μπορεί να θυμάσαι ότι κέρδισε ακόμα και τον Άρη Θεσσαλονίκης στην Πορτογαλια με κοντά στα 10 τρίποντα [ήταν δε τόοοοσο μεγάαααααλος παίκτης που από τότε σούταρε έξω από τα 6.75 για να είναι έτοιμος σε οποιαδήποτε αλλαγή κανονισμών της ενιαίας τότε FIBA!!!!] smile.gif smile.gif
b ) οι London Towers σίγουρα ξεχωρίζουν ως η πρώτη και τελευταία ομάδα που έβγαλε ποτέ το μεγάαααααλο - νησί.. σήμερα δεν βρίσκεις πιτσιρικά να θυμάται αγγλική ομάδα μπάσκετ...smile.gif
c ) καλά δεν σε πείραξε που ο αντμινιστρέιτορ - [αυτό λέγεται engligreek? επιτρέπεται? γιατί η ευκολία που δίνει τα φάουλ ο αγαπητός νικέφαλιν, ούτε ο Πιτσίλκας στον Έρτζεγκ δεν δίνει smile.gif ] έχει αγαπημένη ομάδα την OYZO POWER???? smile.gif smile.gif

ΥΓ : Νικέφαλιν, δε ξέρω γιατί έσβησες το ποστ μου, από τη στιγμή που έχεις αφήσει τα γατάκια μέσα στο φόρουμ...και νομίζω ότι αρκετά κόσμια απάντησα...τεσπα
ΥΓ : Έχει χάρη που θα μου δώσει ο ταπέρ το ντατσουνι για να γυρνάω στα γήπεδα της ΕΣΚΑ...smile.gif

Φίλε τριποντοκουτάλα έχω να απαντήσω τα κάτωθι:
1) ο Lisboa μπορούσε αν ήθελε να σουτάρει και από το σπίτι του (φημολογείται ότι ήταν κάτοικος Γέρακα αλλά από κει δεν την έφτανε και γι αυτό δήλωνε μόνιμος κάτοικος Λισαβώνας - και ναι ο Γέρακας δεν είναι τυχαία παρομοίωση αλλά ευθύτατο καρφί σε taperman που τα σουτάρει με αράουτ όπως με πληροφόρησαν, και loufer) αλλά τότε το μπάσκετ που παίζαμε είχε άμυνες μέσα από το τρίποντο - απ' έξω δεν πολυφυλάγανε...
2) οι London Τowers είναι βεβαίως πασίγνωστοι, όχι για τις μπασκετικές τους επιδόσεις (έτρωγαν περίπου 40 μέσο όρο στην Ευρωλίγκα) ούτε για το ότι ήταν η πρώτη Αγγλική ομάδα στη διοργάνωση αλλά (για θυμίσου καλά) για αυτόν τον απίθανο σέντερ που ήταν τρεις φορές οι διαστάσεις του Σόφο, δεν μπορούσε να στρίψει, έπειρνε ταξί από τη μία ρακέτα στην άλλη αλλά... όταν την έπαιρνε από κάτω χρειαζόταν τριπλ τιμ (και λίγο λέω) για να τον μαρκάρεις από παντού (και δυστυχώς μου διαφεύγει το όνομα του αυτή τη στιγμή)!!!!
3) Όσο για την αγαπημένη ομάδα του admin έχω να πω ότι κατόπιν των εξηγήσεων που έδωσε ανέβηκε πολύ στα μάτια μου ο παμέγιστος!! Σε σημείο που λέω του χρόνου (αν ανέβει η ομάδα) να εισηγηθώ στο Δ.Σ. των Θρακομακεδόνων να βάλουμε στη φανέλα διαφήμιση αντάξια της φήμης της. Καλά καταλάβατε η ομάδα είναι "MYTHOS" και δεν αξίζει τίποτα λιγότερο από αυτό...!!! (Βέβαια εξυπακούεται ότι τα χρώματα της φανέλας αποκλείεται να γίνουν πράσινα έτσι???!!)
4) Πρόσεχε Τάπερ γιατί ό,τι αμάξι και να πάρεις δε βλέπω να το κρατάς πολύ!!!! Κόσμος και κοσμάκης επωφθαλμιά από ντάτσουν μέχρι οικολογικά πατίνια!!!!!!!!!!
Άντε και βγάλτε τα αποτελέσματα των προβλέψεων και βάλτε τις καινούριες γιατί πολύ κοκοκοκο έπεσε την προηγούμενη εβδομάδα από ορισμενους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και παρακαλώ τον admin να βγάλει κουπόνι με χάντικαπ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
andreas koropi
1ον Τα γατακια πηγαινε στον τριποντοκουταλα και μονο, το ποιος ειναι ουτε που με νιαζει, γιατι στη καλυτερη ειναι πολυ πισω απο μενα. Εγω δεν εχω γραψει τιποτα αρνητικο για κανεναν.Αν ειμαι εξεδρακιας γουσταρω κιολας.
2ον την ομαδα την εφτιαξε ο γιανοπουλος και την πληρωνω εγω ...και αν ειναι η πιο ακριβη ομαδα στη κατηγορια , θα δωσω και λογιαριασμο στην εφορια διπλα μου ειναι.
Το κουκακι το γουσταρω γιατι ειναι μια παρεα , αλλα και εμεις μια παρεα ειμαστε.
3ον Χαιρομαι γιατι ασχολεισε μαζι μου , εγω αδιαφορω για το τι κανεις εσυ , και τα κουζινικα σου...κουταλες πιρουνια κτλ...αρχισε να μαγειρυεις για του χρονου ...εγω εχω καλο σεφ και μου φτιαχνει καλη ομαδα.
4ον οπως σου ειχα ευχηθει και στην αρχη της χρονιας να εχεις την τυχη να εχεις τετοια παιδια συμπαιχτες..το ιδιο σου ευχομαι και τωρα.
tripontokoutalas
Α, μάλιστα.....και είχα πει να μην απαντήσω αλλά δεν μπορώ να αρνηθώ τέτοιο τόσο όμορφη πρόκληση....

QUOTE(andreas koropi @ Apr 6 2009, 16:30 ) *
1ον Τα γατακια πηγαινε στον τριποντοκουταλα και μονο, το ποιος ειναι ουτε που με νιαζει, γιατι στη καλυτερη ειναι πολυ πισω απο μενα. Εγω δεν εχω γραψει τιποτα αρνητικο για κανεναν.Αν ειμαι εξεδρακιας γουσταρω κιολας.

Ούτε εγώ ποτέ έγραψα τπτ αρνητικό για το Κορωπί αλλά και καμμία ομάδα, πριν αρχίσει να κράζει κάποιος και χωρίς λογική την δικιά μου...ή μήπως και εσύ δεν είδες τον περίφημο Μπαρμπαλιά?
Και να ξέρεις ότι ούτε εμένα με νοιαζει ποιος είσαι και πόσα βάζεις, αλλά δεν ξέρω αν θα σου άρεσε να σε φωνάζω *σκυλίτσα της εξέδρας*....ε?


QUOTE(andreas koropi @ Apr 6 2009, 16:30 ) *
3ον Χαιρομαι γιατι ασχολεισε μαζι μου , εγω αδιαφορω για το τι κανεις εσυ , και τα κουζινικα σου...κουταλες πιρουνια κτλ...αρχισε να μαγειρυεις για του χρονου ...εγω εχω καλο σεφ και μου φτιαχνει καλη ομαδα.

Αδιαφορείς αλλά δεν αντιστάθηκες και έγραψες....και όχι μόνο αυτό..αλλά έχεις και χαβαλέ.....


QUOTE(andreas koropi @ Apr 6 2009, 16:30 ) *
4ον οπως σου ειχα ευχηθει και στην αρχη της χρονιας να εχεις την τυχη να εχεις τετοια παιδια συμπαιχτες..το ιδιο σου ευχομαι και τωρα.


Καλή επιτυχία στην Α' ΕΣΚΑ!


QUOTE(kastanietas @ Apr 6 2009, 15:36 ) *
Φίλε τριποντοκουτάλα έχω να απαντήσω τα κάτωθι:

2) οι London Τowers είναι βεβαίως πασίγνωστοι, όχι για τις μπασκετικές τους επιδόσεις (έτρωγαν περίπου 40 μέσο όρο στην Ευρωλίγκα) ούτε για το ότι ήταν η πρώτη Αγγλική ομάδα στη διοργάνωση αλλά (για θυμίσου καλά) για αυτόν τον απίθανο σέντερ που ήταν τρεις φορές οι διαστάσεις του Σόφο, δεν μπορούσε να στρίψει, έπειρνε ταξί από τη μία ρακέτα στην άλλη αλλά... όταν την έπαιρνε από κάτω χρειαζόταν τριπλ τιμ (και λίγο λέω) για να τον μαρκάρεις από παντού (και δυστυχώς μου διαφεύγει το όνομα του αυτή τη στιγμή)!!!!


Φίλε Καστανιέτα, αν μου πεις το όνομα άλλης αγγλικής ομάδας που έπαι3ε στο τότε Πρωταθλητριών, έχω αλλάξει άμεσα Αγαπημένη ομάδα!!
#13.
[/quote]

Φίλε Καστανιέτα, αν μου πεις το όνομα άλλης αγγλικής ομάδας που έπαι3ε στο τότε Πρωταθλητριών, έχω αλλάξει άμεσα Αγαπημένη ομάδα!!
[/quote]


Κίνγκστον ή κάτι τέτοιο;;;;
Liveris
QUOTE(#13. @ Apr 7 2009, 07:53 ) *
Φίλε Καστανιέτα, αν μου πεις το όνομα άλλης αγγλικής ομάδας που έπαι3ε στο τότε Πρωταθλητριών, έχω αλλάξει άμεσα Αγαπημένη ομάδα!!



Κίνγκστον ή κάτι τέτοιο;;;;


Αν και δε με συμφέρει γιατί προδίδω ηλικία smiley.gif η ομάδα που ψάχνετε είναι οι Γκίλφορντ Κινγκς...τι μου θύμησες τώρα!!
tripontokoutalas
QUOTE(Liveris @ Apr 7 2009, 09:59 ) *
Αν και δε με συμφέρει γιατί προδίδω ηλικία smiley.gif η ομάδα που ψάχνετε είναι οι Γκίλφορντ Κινγκς...τι μου θύμησες τώρα!!


Ρισπέκτ!
andreas koropi
[quote name='tripontokoutalas' date='Apr 7 2009, 01:16 ' post='289566']
Α, μάλιστα.....και είχα πει να μην απαντήσω αλλά δεν μπορώ να αρνηθώ τέτοιο τόσο όμορφη πρόκληση....


Ούτε εγώ ποτέ έγραψα τπτ αρνητικό για το Κορωπί αλλά και καμμία ομάδα, πριν αρχίσει να κράζει κάποιος και χωρίς λογική την δικιά μου...ή μήπως και εσύ δεν είδες τον περίφημο Μπαρμπαλιά?
Και να ξέρεις ότι ούτε εμένα με νοιαζει ποιος είσαι και πόσα βάζεις, αλλά δεν ξέρω αν θα σου άρεσε να σε φωνάζω *σκυλίτσα της εξέδρας*....ε?



Αδιαφορείς αλλά δεν αντιστάθηκες και έγραψες....και όχι μόνο αυτό..αλλά έχεις και χαβαλέ.....




Καλή επιτυχία στην Α' ΕΣΚΑ!

Σορρυ ειχα να μπω μερες τςρα μου ειπαν για τον μπαρμπαλια, αν δεις απο κορωπι μονο εγω κ ο τσιλι 82 γραφουμε, ο μπαρμπαλιας δεν ξερω πιος ειναι, ο ταπερ μου ειπε οτι σου εγραψε ....αν μπορεις στειλε μου το τι σου εγραψε....κατα 99% δεν ειναι απο μας παντως..


bane7
Για την ιστορία: Η ομάδα που έπαιζε τότε με τον Ολυμπιακό ήταν οι Γκίλφορντ Κινγκς κι ο ευτραφής -πλην συμπαθής- ψηλός ήταν ο Πίρσον.

Στη συνέχεια τα "σκήπτρα" του αγγλικού μπάσκετ πήραν οι Λόντον Τάουερς (τους οποίους έχει Έλληνας ονόματι Καραμπατζάκης ή κάπως έτσι).

Επίσης δεν πρέπει να λησμονούμε τους Μπράιατον Μπερς που πριν από 3-4 χρόνια είχαν παίξει και με αντίπαλο τον Ιωνικό Νέας Φιλαδέλφειας στο ULEB Cup, νικώντας τον μάλιστα το Μπράιτον.

Αυτά...
hidalgo
QUOTE(andreas koropi @ Apr 6 2009, 16:30 ) *
1ον Τα γατακια πηγαινε στον τριποντοκουταλα και μονο, το ποιος ειναι ουτε που με νιαζει, γιατι στη καλυτερη ειναι πολυ πισω απο μενα. Εγω δεν εχω γραψει τιποτα αρνητικο για κανεναν.Αν ειμαι εξεδρακιας γουσταρω κιολας.
2ον την ομαδα την εφτιαξε ο γιανοπουλος και την πληρωνω εγω ...και αν ειναι η πιο ακριβη ομαδα στη κατηγορια , θα δωσω και λογιαριασμο στην εφορια διπλα μου ειναι.
Το κουκακι το γουσταρω γιατι ειναι μια παρεα , αλλα και εμεις μια παρεα ειμαστε.
3ον Χαιρομαι γιατι ασχολεισε μαζι μου , εγω αδιαφορω για το τι κανεις εσυ , και τα κουζινικα σου...κουταλες πιρουνια κτλ...αρχισε να μαγειρυεις για του χρονου ...εγω εχω καλο σεφ και μου φτιαχνει καλη ομαδα.
4ον οπως σου ειχα ευχηθει και στην αρχη της χρονιας να εχεις την τυχη να εχεις τετοια παιδια συμπαιχτες..το ιδιο σου ευχομαι και τωρα.

παιζεις ακομα η το εκοψες
tripontokoutalas
QUOTE(andreas koropi @ Apr 7 2009, 15:02 ) *
Σορρυ ειχα να μπω μερες τςρα μου ειπαν για τον μπαρμπαλια, αν δεις απο κορωπι μονο εγω κ ο τσιλι 82 γραφουμε, ο μπαρμπαλιας δεν ξερω πιος ειναι, ο ταπερ μου ειπε οτι σου εγραψε ....αν μπορεις στειλε μου το τι σου εγραψε....κατα 99% δεν ειναι απο μας παντως..


Αφού είναι όπως τα λες, τότε σόρυ και από μένα...και να ξέρεις ότι δεν είμαι κατά του Κορωπίου, πόσο μάλλον όταν δηλώνω φαν (! ψάχνω αφίσα) του Κόκκινου...

ΥΓ : Το μόνο κακό στο Κορωπί είναι ότι παίζεται 1.02 απόδοση σε κάθε παιχνίδι....smile.gif
andreas koropi
QUOTE(tripontokoutalas @ Apr 7 2009, 16:31 ) *
Αφού είναι όπως τα λες, τότε σόρυ και από μένα...και να ξέρεις ότι δεν είμαι κατά του Κορωπίου, πόσο μάλλον όταν δηλώνω φαν (! ψάχνω αφίσα) του Κόκκινου...

ΥΓ : Το μόνο κακό στο Κορωπί είναι ότι παίζεται 1.02 απόδοση σε κάθε παιχνίδι....smile.gif



Υπαρχει κινεζικο σαιτ που δινει 8.00 οτι θα κανουμε ηττα....για αφισσα του κοκκινου εξω απο το βιλλα καθε πεμτη ειναι και οι παππαρατσι εκει
unknown
QUOTE(andreas koropi @ Apr 7 2009, 16:57 ) *
Υπαρχει κινεζικο σαιτ που δινει 8.00 οτι θα κανουμε ηττα....για αφισσα του κοκκινου εξω απο το βιλλα καθε πεμτη ειναι και οι παππαρατσι εκει

Παιδες πρεπει Ο Κοκκινος να αρχιζει να ξεκουράζεται φτανει οχι αλλους 25 ποντους και πάνω . Κάνε καμια εκπτωση ρε Γιωργάρα και αφησε τον Μητσο να βάλει κανενα πόντο μαζί απο πέρσι συμπαικτες .
kastanietas
QUOTE(Liveris @ Apr 7 2009, 09:59 ) *
Αν και δε με συμφέρει γιατί προδίδω ηλικία smiley.gif η ομάδα που ψάχνετε είναι οι Γκίλφορντ Κινγκς...τι μου θύμησες τώρα!!

Αν και με πρόλαβες, Respect και από μένα και στην ηλικία πρέπει να είμαστε πολύ κοντά. Το όνομα του συμπαθέστατου κτήνους όμως δεν το θυμάμαι και έχω σπάσει το κεφάλι μου!!!

QUOTE(bane7 @ Apr 7 2009, 15:07 ) *
Για την ιστορία: Η ομάδα που έπαιζε τότε με τον Ολυμπιακό ήταν οι Γκίλφορντ Κινγκς κι ο ευτραφής -πλην συμπαθής- ψηλός ήταν ο Πίρσον.

Στη συνέχεια τα "σκήπτρα" του αγγλικού μπάσκετ πήραν οι Λόντον Τάουερς (τους οποίους έχει Έλληνας ονόματι Καραμπατζάκης ή κάπως έτσι).

Επίσης δεν πρέπει να λησμονούμε τους Μπράιατον Μπερς που πριν από 3-4 χρόνια είχαν παίξει και με αντίπαλο τον Ιωνικό Νέας Φιλαδέλφειας στο ULEB Cup, νικώντας τον μάλιστα το Μπράιτον.

Αυτά...

Εδώ έχει double respect...

QUOTE(andreas koropi @ Apr 7 2009, 16:57 ) *
Υπαρχει κινεζικο σαιτ που δινει 8.00 οτι θα κανουμε ηττα....για αφισσα του κοκκινου εξω απο το βιλλα καθε πεμτη ειναι και οι παππαρατσι εκει

Να το πάιξεις πριν την τελευταία αγωνιστική που σε περιμένω απάνω και τότε θα δίνει 20!!! Να βγάλεις και το μποάτζετ για του χρόνου χαχαχαχχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!
Liveris
QUOTE(kastanietas @ Apr 7 2009, 20:04 ) *
Αν και με πρόλαβες, Respect και από μένα και στην ηλικία πρέπει να είμαστε πολύ κοντά. Το όνομα του συμπαθέστατου κτήνους όμως δεν το θυμάμαι και έχω σπάσει το κεφάλι μου!!!



Η αλήθεια είναι πως κι εγώ δεν θυμόμουν το όνομα του Άγγλου Σοφοκλή Χ 3 smiley.gif ...ας είναι καλά ο φίλος bane7 με την εμπεριστατωμένη ενημέρωση. Του αξίζει τριπλό respect... όσο για την ηλικία, εντάξει μετά το χρυσό '87 νομίζω το έχουμε οποιοδήποτε κουίζ rolleyes.gif
nikefalin
QUOTE(Liveris @ Apr 7 2009, 21:23 ) *
Η αλήθεια είναι πως κι εγώ δεν θυμόμουν το όνομα του Άγγλου Σοφοκλή Χ 3 smiley.gif ...ας είναι καλά ο φίλος bane7 με την εμπεριστατωμένη ενημέρωση. Του αξίζει τριπλό respect... όσο για την ηλικία, εντάξει μετά το χρυσό '87 νομίζω το έχουμε οποιοδήποτε κουίζ rolleyes.gif


ο αγγλος ...σόφο ήταν μόλις 155 κιλά με ύψος 2.03
kastanietas
QUOTE(Liveris @ Apr 7 2009, 22:23 ) *
Η αλήθεια είναι πως κι εγώ δεν θυμόμουν το όνομα του Άγγλου Σοφοκλή Χ 3 smiley.gif ...ας είναι καλά ο φίλος bane7 με την εμπεριστατωμένη ενημέρωση. Του αξίζει τριπλό respect... όσο για την ηλικία, εντάξει μετά το χρυσό '87 νομίζω το έχουμε οποιοδήποτε κουίζ rolleyes.gif

Α-Ν-Ε-Τ-Α!!!!!!!!
tsili82
QUOTE(unknown @ Apr 7 2009, 17:11 ) *
Παιδες πρεπει Ο Κοκκινος να αρχιζει να ξεκουράζεται φτανει οχι αλλους 25 ποντους και πάνω . Κάνε καμια εκπτωση ρε Γιωργάρα και αφησε τον Μητσο να βάλει κανενα πόντο μαζί απο πέρσι συμπαικτες .

No mercy!!!περασαν οι εκπτωσεις παιδια!!!!ολους τους ποντους ο Κοκκινος!!!!χαχαχαχαχαχα
hidalgo
QUOTE(nikefalin @ Apr 7 2009, 22:39 ) *
ο αγγλος ...σόφο ήταν μόλις 155 κιλά με ύψος 2.03

ημουν στο γηπεδο εκεινη την ημερα κ ενημερωνω οτι επεσαν στον αγγλικο
παγκο 3 σαντουιτς συνοδευομενα με το αντιστοιχο κραξιμο κ επεσε πολυ
γελιο
Jabar
Ο παίκτης έχει αναφερθείκαι στο μπασκετφόρουμ σαν ένας από τους λιγότερο ταλαντούχους σε κάποιο παλιό τόπικ κάπου στην 7η σελίδα.Εκεί γράφτηκε και ντράιβ του Φασούλα απέναντί του.Το αξιοπερίεργο είναι ότι το ματς ΟΣΦΠ-ΓΚΊΛΟΡΝΤ κατέχει το ρεκόρ τηλεθέασης της χρονιάς σύμφωνα με AGB πάνω και από τον ημιτελικό του Τελ-Αβίβ εκείνης της χρονιάς.
kastanietas
QUOTE(hidalgo @ Apr 8 2009, 10:48 ) *
ημουν στο γηπεδο εκεινη την ημερα κ ενημερωνω οτι επεσαν στον αγγλικο
παγκο 3 σαντουιτς συνοδευομενα με το αντιστοιχο κραξιμο κ επεσε πολυ
γελιο

Κι εγώ ήμουνα και θυμάμαι να προσπαθεί να παίξει άμυνα ο Φασούλας τον χοντρό και εχω ρίξει το γέλιο της αρκούδας!!!

QUOTE(Jabar @ Apr 8 2009, 11:14 ) *
Ο παίκτης έχει αναφερθείκαι στο μπασκετφόρουμ σαν ένας από τους λιγότερο ταλαντούχους σε κάποιο παλιό τόπικ κάπου στην 7η σελίδα.Εκεί γράφτηκε και ντράιβ του Φασούλα απέναντί του.Το αξιοπερίεργο είναι ότι το ματς ΟΣΦΠ-ΓΚΊΛΟΡΝΤ κατέχει το ρεκόρ τηλεθέασης της χρονιάς σύμφωνα με AGB πάνω και από τον ημιτελικό του Τελ-Αβίβ εκείνης της χρονιάς.

Ρε τί μαθαίνουμε... Έτσι πρέπει να είναι το φόρουμ!!!!!!!!!!!!!!!!
Jabar
QUOTE(kastanietas @ Apr 8 2009, 12:27 ) *
Κι εγώ ήμουνα και θυμάμαι να προσπαθεί να παίξει άμυνα ο Φασούλας τον χοντρό και εχω ρίξει το γέλιο της αρκούδας!!!


Ρε τί μαθαίνουμε... Έτσι πρέπει να είναι το φόρουμ!!!!!!!!!!!!!!!!

Mπα έχουμε μπλέξει τώρα οι γέροι και έχουμε κοινά ενδιαφέροντα.Αφού όταν πάμε για μονά μπάσκετ με τον Νικεφαλιν την τετράδα την λέμε +150 από το άθροισμα της ηλικίας.
emekas
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 2
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 2
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 1
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
Duke78
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 1
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ (Ποτέ ποντάρισμα σε δαύτους)
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 2
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
JOS
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 2 (πάω με Lord)
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 2(καλύτερη ομάδα σαφώς-εμείς αυτοκτονήσαμε εκεί μέσα)
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 1 (καλή έδρα και με συμφέρει...)
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 (μάλλον άνετα)
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1 (δύσκολο ή εύκολα-περιμένω αντίδραση και σφυγμό αλλιώς R.I.P.)
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1 (λογικό)
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1 (πολύ λογικό...)
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1 (άνετα κι εμείς εν αναμονή του αναβληθέντος...)

Καλή αγωνιστική κύριοι...

LordOfTheCourts
QUOTE(Jabar @ Apr 8 2009, 11:59 ) *
Mπα έχουμε μπλέξει τώρα οι γέροι και έχουμε κοινά ενδιαφέροντα.Αφού όταν πάμε για μονά μπάσκετ με τον Νικεφαλιν την τετράδα την λέμε +150 από το άθροισμα της ηλικίας.

Η τετράδα μου είναι η +450... αλλά σε κιλά... smiley.gif

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 2
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 2
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 1
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 2
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1

Αν και θα έχουμε κάποιες απουσίες... δεν θα κολώσουμε... smile.gif

Προσωπικά λόγο μέσης είμαι εκτός... sad.gif
eskas
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 1 (2 θα το έβαζα οριακά αλλά με επηρέασε ο Lord που είπε για τις απουσίες…)

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 2 (πάει για Α και δεν νομίζω να τον σταματήσει η αδιάφορη παλατιανή…)

ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 1 (στην έδρα τους είναι άλλη ομάδα, έκτος έχουν χάσει και από τον Ωροπό…)

ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 (καλύτερος)

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1 (έχουν επηρεαστεί από κάτι τελευταία αλλά πιστεύω θα δείξουν χαρακτήρα και θα το πάρουν..)

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1 (καλύτεροι)

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1 (πρωταθλητές για πλάκα κι’ας χάσουν…)

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1 (καλύτεροι)

Καλή επιτυχία σε όλες τις ομάδες και χωρίς τραυματισμούς!!! blove.gif

veteranosaoth
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 2
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 2 (άνετα)
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 2 (μα να μην μας παίζει κανένας να κερδίσουμε??Τι άλλο να κάνουμε για να μας πιστέψετε?χαχαχαχα)
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 (κάτι μου λέει ότι θα είναι ωραίο ματσάκι)
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1 (συνεχόμενα στραβοπατήματα δεν γίνεται)
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1 (καλύτεροι)
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1 (κανονικά θα έπρεπε να είναι κλειδωμένα τα ματσάκια του πρωταθλητή)
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1 (άνετα)
Clyde the Clyde
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 1
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 2
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 1
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1

Καλή αγωνιστική σε όλους!
kastanietas
QUOTE(veteranosaoth @ Apr 9 2009, 10:51 ) *
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 2
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 2 (άνετα)
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 2 (μα να μην μας παίζει κανένας να κερδίσουμε??Τι άλλο να κάνουμε για να μας πιστέψετε?χαχαχαχα)
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 (κάτι μου λέει ότι θα είναι ωραίο ματσάκι)
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1 (συνεχόμενα στραβοπατήματα δεν γίνεται)
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1 (καλύτεροι)
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1 (κανονικά θα έπρεπε να είναι κλειδωμένα τα ματσάκια του πρωταθλητή)
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1 (άνετα)

Μή γκρινιάζεις. Τιμή μας και καμάρι μας να μας παίζουν όλοι κόντρα! Αυτό δείχνει κυρίως επιθυμία και όχι τόσο πρόβλεψη...χαχαχααχαχα!

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 1
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 2
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 2
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 2
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1

Επίσης προτείνω να συσταθούν τετράδες για να φτιάξουμε ένα τουρνουά του φόρουμ. Εγώ θα πάρω τον veteranoaoth και ακόμα 2. Καλεσμένοι και οι admin με τις ομάδες τους. Πλάκα δεν θά χει?
lebronjames
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ωρωπος= 1 πολλα με λιγα
ΚΟΥΚΑΚΙ-ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ= 2 με 1 ποντο
ΚΑΛΥΒΙΑ-ΚΡΟΝΟΣ=1
nikefalin
Αμιλλα - Βυρωνας 72 - 58
kastanietas
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 70-71 (33-36)
gk65
Γ.Σ. ΚΟΡΩΠΙΟΥ --- Μ.Ε.Λ.Α.Σ Αγ Ελευθεριος 83---59
taper
γερακας - πρωτέας 1 στην παράτα

θα επανέλθω για ανάλυση ασχετοσύνης διαιτητών ( αμφίδρομή )
pain of salvation
Μπραβο στο Κουκακι για την προσπαθεια και μπραβο και στους Θρακες για την νικη.
Καλο και δυνατο παιχνιδι,στην μεγαλυτερη διαρκεια οι Θρακες ηταν μπροστα με μικρη διαφορα και απο το τελος του 3ου και μετα πηγαιναν μαζι.
Κριθηκε στο τελος με μια ευστοχη βολη 2-3 δευτερα πριν τελειωσει ο αγωνας.
Οι Θρακες τα δινουν ολα για το θαυμα και εχουν παθος και μπραβο τους.
Πιστευω ομως,οπως το ειδα απ'εξω αλλα και απο τα πηγαδακια,πως υπηρξε σπρωξιματακι στους Θρακες, στο τελος.
(θα ηθελα και την γνωμη φιλων και μη των Θρακων).
Ο ενας ο ρεφ ειχε συμαδευσει το 14(και οχι μονο...θα γραψει και ο Liveris σχετικα πιστευω) μας και με ενα ανυπαρκτο φαουλ προς το τελος,τον εστειλε με 5 και τους Θρακες σε κρισιμες βολες.
Γενικα,προς τελος ηταν λιγο περιεργα τα πραγματα.
Αξιοσημειωτο, η υποδειξη του αλλου ρεφ στο παγκο μας σε καποιο σημειο,που ολα ηταν μια χαρα και ο αγωνας κυλουσε ομαλα:"Δεν θελω να ακουω ουτε παλαμακι" blink.gif
Προς τελος ειχαμε καποιες απειλητικες κινησεις προς τους ρεφ,αλλα οι ψυχραιμοτεροι επικρατησαν.
Καλη συνεχεια σε ολους.

Υ.Γ.1 Ειναι λιγο περιεργο να διεξαγεται το ματς χωρις πινακα(χαλασε) και μονο το 24αρι...Σιγουρα επηρεαζει τον τροπο παιχνιδιου των παικτων και κατ'επεκταση των ομαδων.
Υ.Γ.2 Καλη αναρωση στον play μας που τραυματιστηκε
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.