Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑ 2008-09 (2ος Όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33
LordOfTheCourts
QUOTE(LordOfTheCourts @ Oct 21 2008, 10:17 ) *
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 2
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 1 (λυπάμε για τα φιλαράκια μου στο ΚΑΟ, αλλά θα έχουν δίσκολο βράδυ, θα είναι ντέρμπυ όμως, ελπίζω να χάσω την κούπα από αυτό το παιχνίδι, δώστε χεραιτίσματα στο Σμάγκιν)

ή πάμε για δεύτερη κούπα με 8/8 tongue.gif ή στο πάτο του κουβά

Να διορθώσω κάτι
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 2
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 1
champion
QUOTE(LordOfTheCourts @ Oct 21 2008, 14:51 ) *
Να διορθώσω κάτι
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 2
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 1

εγω τα βλεπω ολα ασο εκτος απο το κορωπι που παντως δεν εχει κερδισει ποτε
σε αυτο το γηπεδο
loufer
Καλύβια - Άμιλλα 1 (στην έδρα τους τα βάζουν όλα)

Παλατιανή-Κορωπί 2 (δυσκολη έδρα, άσχημο γήπεδο... αλλά καλύτερη ομάδα το Κορωπί με έμπειρους παίκτες για δύσκολες συνθήκες, λείπει και ο Κλονάτος το πιστόλι...)

Κουκάκι-Προμηθέας 1 (Δύσκολα χάνει το Κουκάκι εντός, το ματσάκι βέβαια θα είναι μεγάλο ντέρμπυ)

ΑΟΚ Χαλάνδρι-Ωρωπός 1 (λογω Τριχιά)

Θρακομακεδόνες-Μελάς Αγ. Ελευθέριος 1 (λόγω φόρας τνω γηπεδούχων)

Άγιος Θωμάς-Εν. Βύρωνα 1 (λες να γίνει καμιά έκπληξη εδώ)?

Γέρακας Κρόνος-Πρωτέας Θρ. 1

Αριωνας-ΚΑΟ Γέρακας 2 (μας πάει το Μετσ... πολύ δύσκολο ματσάκι)
Duke78
Ποιός Προμηθέας ρε παιδιά ??????
taper

Καλύβια - Άμιλλα 1 (και άνετα)

Παλατιανή-Κορωπί 2 (λείπει και ο Κλονάτος το πιστόλι...)

Κουκάκι-Προμηθέας 2 (πότέ δεν εμπιστεύομαι κουκάκι )
ΑΟΚ Χαλάνδρι-Ωρωπός 1 (λογω Τριχιά)

Θρακομακεδόνες-Μελάς Αγ. Ελευθέριος 1 (πιάνουν και τα κρύα)

Άγιος Θωμάς-Εν. Βύρωνα 1

Γέρακας Κρόνος-Πρωτέας Θρ. 1

Αριωνας-ΚΑΟ Γέρακας 2 (μιας και μας παίζουν όλοι κόντρα)

77.gif 77.gif 77.gif 77.gif bill klonatos
BILL79
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1 (ξερο...)
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2 (πρεπει να ρεφαρει την εκτος προγραμματος ηττα απο θρακομακεδονες)
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1 (δεν εχω ιδεα, απλα μου φαινεται καλυτερη ομαδα...)
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1 (φαινεται οτι εχει τις δυνατοτητες να σωθει κ γρηγορα μαλιστα..)
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1 (απο τα αποτελεσματα φαινεται πολυ δυνατος....)
ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1 (δεν εχω ιδεα, απλα μου εκατσε ετσι...)
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2 (το πιο δυσκολο παιχνιδι της αγωνιστικης...τον εχω για πολυ ψηλα φετος κ πρεπει να κανει ενα γερο διπλο...)


77.gif 77.gif 77.gif Taper 77.gif 77.gif Loufer 77.gif 77.gif 77.gif
g-kel
ΚΑΛΥΒΙΑ- ΑΜΜΙΛΑ 1
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 1
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 2
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 1

Παω για την εκπληξη με την ομαδα μου...ελπιζω να ξυπνησουμε και να παιξουμε αυτο που μπορουμε
καλο κουβα...
DMX
Διαβαζω αρκετο καιρο τα posts στο forum , και αποφασισα να μπω κ εγω στην παρεα σας με τις ενδιαφερουσες συζητησεις ακομη και τις ενδιαφερουσες κοντρες σας. Η ομαδα που υποστηριζω και παρακολουθω στην κατηγορια ειναι ο Αγ. Θωμας. Αν και γενικα ειμαι γνωστης παικτων και καταστασεων σε ολη την κατηγορια. Απο την αρχη του καλοκαιριου βλεπω αρκετες παραπληροφορησεις και αγνοια σε θεματα που αφορουν τον Αγ. Θωμα. Βεβαια χαιρομαι που απο την αρχη του πρωταθληματος τα δειγματα γραφης της ομαδας ειναι πολυ καλα..... Υπηρχαν καποιοι που ελεγαν οτι ειχαμε χασει σε φιλικο που ειχαμε κερδισει σβηστα (Αν. Καισαριανης), αλλοι που ελεγαν οτι θα μας κερδιζε ο Ωρωπος κ εψαχναν τι ονοματα εχει η ομαδα μας..... Ελπιζω μετα τις πρωτες αγωνιστικες να εχουν μαθει τα ονοματα. Θελω να πω οτι το πρωταθλημα εχει ξεκινησει, αλλα το δυναμικο των ομαδων ειναι πιο χαμηλο σε σχεση με το παρελθον.... Η αποψη μου αφορα τις ομαδες που εχς δει μεχρι τωρα Ωρωπο και Μελα Αγ/ Ελυθεριου..... Ελπιζω οι επομενοι αγωνες που θα δω να εχουν περισσοτερο ενδιαφερον. Και τωρα ας κανω μια αποπειρα με τα προγνωστικα

ΚΑΛΥΒΙΑ- ΑΜΜΙΛΑ 1 (αν θυμαμαι απο παλια εχουν καλη εδρα, κ ακομη η Αμιλλα δεν εχει δειξει κατι ενδιαφερον)
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2 (το Κορωπι ειναι ομαδα που εχει την δυνατοτητα και ξερει να παιρνει αυτο που θελει)
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1 (πολυ φοβαμαι οτι καποιοι παικτες του Προμηθεα ισως εχουν προβλημα να παιξουν σε πλαστικο οπως εγινε και στους Θρακομακεδονες)
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1 (ο Ωρωπος ειναι κακος, κ πιστευω οτι ισως το Χαλανδρι να ειναι λιγο καλυτερο.... Δυσκολη προβλεψη)
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1 (Φαινεται οτι οι Θρακομακεδονες εχουν καλη αμυνα, ο Μελας εχει κακη επιθεση και εχασε κ εναν καλο παικτη που τραυματιστηκε)
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1 (δινω και +10 ποντους)
ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1 (στην τυχη θα παιξω εδρα......)
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 1 (Απο τα δυσκολα ματς της αγωνιστικης.... Θα παιξω διπλο για να στηριξω μεγα παικτη Σαπλαουρα)

καλη τυχη σε ολυς για αυτη την αγωνιστικη και με υγεια wink.gif
LordOfTheCourts
QUOTE(DMX @ Oct 23 2008, 01:38 ) *
....
ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1 (στην τυχη θα παιξω εδρα......)
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 1 (Απο τα δυσκολα ματς της αγωνιστικης.... Θα παιξω διπλο για να στηριξω μεγα παικτη Σαπλαουρα)

καλη τυχη σε ολυς για αυτη την αγωνιστικη και με υγεια wink.gif

Σε λίγο καιρό ελπίζω να μας παίζετε όλοι για νίκη γιατί θα μας έχετε γνωρίσει (Κρόνος).... rolleyes.gif
Διευκρίνησε λίγο με τον Αρίωνα... 1 ή 2 ?
Jabar
QUOTE(DMX @ Oct 23 2008, 02:38 ) *
Διαβαζω αρκετο καιρο τα posts στο forum , και αποφασισα να μπω κ εγω στην παρεα σας με τις ενδιαφερουσες συζητησεις ακομη και τις ενδιαφερουσες κοντρες σας. Η ομαδα που υποστηριζω και παρακολουθω στην κατηγορια ειναι ο Αγ. Θωμας. Αν και γενικα ειμαι γνωστης παικτων και καταστασεων σε ολη την κατηγορια. Απο την αρχη του καλοκαιριου βλεπω αρκετες παραπληροφορησεις και αγνοια σε θεματα που αφορουν τον Αγ. Θωμα. Βεβαια χαιρομαι που απο την αρχη του πρωταθληματος τα δειγματα γραφης της ομαδας ειναι πολυ καλα..... Υπηρχαν καποιοι που ελεγαν οτι ειχαμε χασει σε φιλικο που ειχαμε κερδισει σβηστα (Αν. Καισαριανης), αλλοι που ελεγαν οτι θα μας κερδιζε ο Ωρωπος κ εψαχναν τι ονοματα εχει η ομαδα μας..... Ελπιζω μετα τις πρωτες αγωνιστικες να εχουν μαθει τα ονοματα. Θελω να πω οτι το πρωταθλημα εχει ξεκινησει, αλλα το δυναμικο των ομαδων ειναι πιο χαμηλο σε σχεση με το παρελθον.... Η αποψη μου αφορα τις ομαδες που εχς δει μεχρι τωρα Ωρωπο και Μελα Αγ/ Ελυθεριου..... Ελπιζω οι επομενοι αγωνες που θα δω να εχουν περισσοτερο ενδιαφερον. Και τωρα ας κανω μια αποπειρα με τα προγνωστικα

ΚΑΛΥΒΙΑ- ΑΜΜΙΛΑ 1 (αν θυμαμαι απο παλια εχουν καλη εδρα, κ ακομη η Αμιλλα δεν εχει δειξει κατι ενδιαφερον)
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2 (το Κορωπι ειναι ομαδα που εχει την δυνατοτητα και ξερει να παιρνει αυτο που θελει)
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1 (πολυ φοβαμαι οτι καποιοι παικτες του Προμηθεα ισως εχουν προβλημα να παιξουν σε πλαστικο οπως εγινε και στους Θρακομακεδονες)
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1 (ο Ωρωπος ειναι κακος, κ πιστευω οτι ισως το Χαλανδρι να ειναι λιγο καλυτερο.... Δυσκολη προβλεψη)
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1 (Φαινεται οτι οι Θρακομακεδονες εχουν καλη αμυνα, ο Μελας εχει κακη επιθεση και εχασε κ εναν καλο παικτη που τραυματιστηκε)
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1 (δινω και +10 ποντους)
ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1 (στην τυχη θα παιξω εδρα......)
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 1 (Απο τα δυσκολα ματς της αγωνιστικης.... Θα παιξω διπλο για να στηριξω μεγα παικτη Σαπλαουρα)

καλη τυχη σε ολυς για αυτη την αγωνιστικη και με υγεια wink.gif

Καλώς όρισες φίλε καλά ποσταρίσματα.Κόντρες πάντα με επιχειρήματα και ευγένεια.
DMX
QUOTE(LordOfTheCourts @ Oct 23 2008, 10:55 ) *
Σε λίγο καιρό ελπίζω να μας παίζετε όλοι για νίκη γιατί θα μας έχετε γνωρίσει (Κρόνος).... rolleyes.gif
Διευκρίνησε λίγο με τον Αρίωνα... 1 ή 2 ?


Ευχαριστω lord για την παρατηρηση, θα πηγαινα κουβα απο λαθος κεκτημενης ταχυτητας, ειμαι βλεπεις κ σε μια δυσκολη ηλικια..... Παρακατω οι τελικες μου προβλεψεις

ΚΑΛΥΒΙΑ- ΑΜΜΙΛΑ 1 (αν θυμαμαι απο παλια εχουν καλη εδρα, κ ακομη η Αμιλλα δεν εχει δειξει κατι ενδιαφερον)
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2 (το Κορωπι ειναι ομαδα που εχει την δυνατοτητα και ξερει να παιρνει αυτο που θελει)
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1 (πολυ φοβαμαι οτι καποιοι παικτες του Προμηθεα ισως εχουν προβλημα να παιξουν σε πλαστικο οπως εγινε και στους Θρακομακεδονες)
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1 (ο Ωρωπος ειναι κακος, κ πιστευω οτι ισως το Χαλανδρι να ειναι λιγο καλυτερο.... Δυσκολη προβλεψη)
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1 (Φαινεται οτι οι Θρακομακεδονες εχουν καλη αμυνα, ο Μελας εχει κακη επιθεση και εχασε κ εναν καλο παικτη που τραυματιστηκε)
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1 (δινω και +10 ποντους)
ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1 (στην τυχη θα παιξω εδρα......)
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2 (Απο τα δυσκολα ματς της αγωνιστικης.... Θα παιξω διπλο για να στηριξω μεγα παικτη Σαπλαουρα)
LordOfTheCourts
QUOTE(DMX @ Oct 23 2008, 12:36 ) *
Ευχαριστω lord για την παρατηρηση, θα πηγαινα κουβα απο λαθος κεκτημενης ταχυτητας, ειμαι βλεπεις κ σε μια δυσκολη ηλικια..... Παρακατω οι τελικες μου προβλεψεις


Αν είσαι σε δύσκολη ηλικία... δεν θα πορεύομαι μόνος μου θα έχω και παρέα (άνω 30 φαντάζομαι ε? )
smiley.gif
hispano
QUOTE(LordOfTheCourts @ Oct 23 2008, 15:59 ) *
Αν είσαι σε δύσκολη ηλικία... δεν θα πορεύομαι μόνος μου θα έχω και παρέα (άνω 30 φαντάζομαι ε? )
smiley.gif



Θέλω να ευχηθώ σε όλους καλή επιτυχία!
Εκπροσοπώ τον Αρίωνα μετά από 17 χρόνια ενεργού δράσης.Απόψε προβλέπω ότι είναι μέρα των γηπεδούχων ,με εξαίρεση το Κορωπί που πιστέυω ότι θα πάρει το 2πλο,έστω και δύσκολα....

Χαιρετισμούς σε όλους του φίλους του σα'ι'τ...
BILL79
QUOTE(hispano @ Oct 23 2008, 19:01 ) *
Θέλω να ευχηθώ σε όλους καλή επιτυχία!
Εκπροσοπώ τον Αρίωνα μετά από 17 χρόνια ενεργού δράσης.Απόψε προβλέπω ότι είναι μέρα των γηπεδούχων ,με εξαίρεση το Κορωπί που πιστέυω ότι θα πάρει το 2πλο,έστω και δύσκολα....

Χαιρετισμούς σε όλους του φίλους του σα'ι'τ...

Παιζεις ή απο αλλο ποστο;;;;;
JOS
ο προμηθεας πέρασε απτο κουκάκι.65-69 biggrin.gif
σχόλια μετά το ματς του Θρύλου στο μπάσκετ...
α, και ο Ωροπος μάλλον μας κουβάδιασε όλους. κερδιζε 10 στο 36'...
vag#4
Ξερει κανεις ποσο ηρθαν τ α Καλυβια??? peace.gif
ΣΤΕ
Αριωνας-Κ.Α.Ο. 2 με διαφορα 20 ποντους...
whitetoweraris
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 2
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ -
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2

vag#4
QUOTE(whitetoweraris @ Oct 24 2008, 00:34 ) *
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 2
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ -
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2

Εχουμε αναλυτικα σκορ για τα σημερινα παιχνιδια??? bball.gif bball.gif
Duke78
Νέα νίκη για Θρακομακεδόνες... Τελικά που το πάει αυτή η ομάδα ? Τρέλανέ μας κι άλλο !!!!!
Γεια σου μεγέλα κόουτς Δαμιανίδη. Συγχαρητήρια και στα παιδιά, ήταν φοβεροί !!
JOS
QUOTE (champion @ Oct 21 2008, 16:03 ) *
δε περναει ο προμηθεασ απο το κουκακι

QUOTE (Duke78 @ Oct 22 2008, 14:52 ) *
Ποιός Προμηθέας ρε παιδιά ??????

η ομάδα έδωσε τις απαντήσεις και κάλυψε ως ένα βαθμό την γκέλα της πρεμιέρας. το σημαντικό είναι ότι πήρε ένα ματς που ήταν ντέρμπι, με πολλές εναλλαγές στο σκορ (συνέχεια πήγαινε +-5 η διαφορά) και σε μια έδρα που δεν θα περάσουν πολλοί. το πιο ελπιδοφόρο μήνυμα όμως είναι οτι έδειξε χαρακτήρα στη μέτρια της μέρα (γιατί η αλήθεια είναι οτι δεν έπιασε την απόδοση που θα μπορούσε)... πάμε παρακάτω...

ps: τώρα όσο για αυτά τα "ποιος προμηθέας ρε παιδιά????", οι απαντήσεις στα παρκέ (και στα πλαστικά κατά συνθήκη rolleyes.gif )
dimos
ΚΑΛΙΒΙΑ-ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡ.71-72 Ο πιο τυχεροσ κερδισε στο τελοσ
Peritri
Αν δεν δείχνει ''χαρακτήρα'' ο Προμηθέας με Κλεομενίδη και Φλώρο, ποιός θα δείχνει;
lebronjames
Παλικαρισιο διπλο απο την ομαδα με μετρια εμφανιση σε μια εδρα που δυσκολα θα περασει η ομαδα.Για τους "φιλους" που αμφισβητουν τα μεγαλα ονοματα της ομαδας ας ψαξουν να βρουν το βιντεο (απο 2 καμερες μαλιστα!!!) για να παρουν την απαντηση τους.Οσο για καποιους που ρωτανε ποιος ειναι ο ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ η απαντηση θα δοθει μεσα στο γηπεδο.

Διαιτησια απαραδεκτη και απο τις 2 πλευρες.

Αυτα τα ολιγα για το παιδι που ζητησε το σχολιο μου.


ΥΓ. Ρε JOS εξηγησε μου πως γινεται να σου παιρνει τη μπαλα ενα παιδι 1.80 μεσα απο τα χερια???
aardvark
ΑΓ.ΘΩΜΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ στο περιπου 80-50
JOS
QUOTE (lebronjames @ Oct 24 2008, 01:23 ) *
ΥΓ. Ρε JOS εξηγησε μου πως γινεται να σου παιρνει τη μπαλα ενα παιδι 1.80 μεσα απο τα χερια???

κράτησα τον κόσμο ζεστό μέχρι το τέλος...
θα πάω να ζητήσω τα βίντεο smiley.gif
και μάλλον ήταν πιο κοντός από 1,80 icon_drunk.gif
pain of salvation
Συγχαρητηρια στα παιδια του Προμηθεα για την νικη...
ηταν ντερμπι,πληρωσαμε και το κακο ξεκινημα,τα χαμενα ριμπαουντς και την ευστοχια στις βολες.
Σε καιρια σημεια δεν ειχαμε καθαρο μυαλο...
Οπως ειπε ο φιλος πιο πανω η διαιτησια σε τραγικο επιπεδο,
σημαντικο για μενα πως αχρηστευσαν απο νωρις τον παικτη που ειναι το επιθετικο(και αμυντικο) μας οπλο...
Εχουμε παιξει μεχρι στιγμης με θεωρητικα δυνατες ομαδες,δεν τα εχουμε παει πολυ καλα...
Ενα μπραβο στον κοουτς(περσι ανηκε στο ροστερ της ομαδας) και σε ολους τους παιχτες για την προσπαθεια που κανουν...ειναι διαφορετικη ομαδα και με αλλη φιλοσοφια απο την περσινη,υπομονη και η συνεχεια θα δειξει
lebronjames
Μην δωσεις πουθενα τα βιντεο ομως και δημοσιευθουν οι αλητηειες των φιλαθλων shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
pain of salvation
QUOTE(lebronjames @ Oct 23 2008, 23:40 ) *
Μην δωσεις πουθενα τα βιντεο ομως και δημοσιευθουν οι αλητηειες των φιλαθλων shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif

Για εξηγησου,γιατι δεν υπεπεσε κατι στην αντιληψη μου...
JOS
QUOTE (pain of salvation @ Oct 24 2008, 01:43 ) *
Για εξηγησου,γιατι δεν υπεπεσε κατι στην αντιληψη μου...

προφανώς μιλάει για τον "φίλαθλο" που έβριζε την διαιτητή και αποβλήθηκε...
όντως τραγική η διαιτησία πάντως, αλλά πρέπει να μάθουμε να ζούμε με αυτό...
loufer
ΑΡΙΩΝ - ΚΑΟ (48 - 66) , Ημίχρονο (23-33)

Ξεκινήσαμε πολύ δυνατά το παιχνίδι και το τέλος του Α δεκαλέπτου μας βρήκε μπροστά με 6-17
Διατηρήσαμε ένα σταθερό ρυθμό, και συντηρούσαμε τη διαφορά...

Υ.Γ. : Όταν έχεις στο παιχνίδι τον TAPER με 2στα2 τρίποντα και 15 πόντους (χώρια τις τάπες), αυτό τα λέει όλα... 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
lebronjames
Μιλαω και για τον αλλο που εβρισε τον διαιτητη αλλα δεν αποβληθηκε smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif


ΥΓ. JOS εχεις μηνυμα απο τον τεχνικο διευθυντη της ομαδας: Παιξαμε μπασκετ σημερα???
pain of salvation
QUOTE(JOS @ Oct 24 2008, 00:45 ) *
προφανώς μιλάει για τον "φίλαθλο" που έβριζε την διαιτητή και αποβλήθηκε...
όντως τραγική η διαιτησία πάντως, αλλά πρέπει να μάθουμε να ζούμε με αυτό...

Ειναι λιγο μακρια αυτο απο τις "αλητειες των φιλαθλων"...θα μας διαβαζει κανεις και θα νομιζει πως εγινε πολεμος...μη λεμε οτι να'ναι
Οντως,εβρισε την ανεκδιηγητη διαιτητη και τον απεβαλε
και εγω την εβρισα,αλλα την γλυτωσα rolleyes.gif
lebronjames
Φιλε πλακα εκανα για τις "αλητειες οπαδων".Προς αποφυγη παρεξηγησεων.

ΥΓ. Πολυ κουβαδακι προβλεπεται αυτην την αγωνιστικη.
JOS
QUOTE (lebronjames @ Oct 24 2008, 01:50 ) *
Μιλαω και για τον αλλο που εβρισε τον διαιτητη αλλα δεν αποβληθηκε smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif


ΥΓ. JOS εχεις μηνυμα απο τον τεχνικο διευθυντη της ομαδας: Παιξαμε μπασκετ σημερα???

παίξαμε όσο χρειάστηκε rolleyes.gif πιστεύω με χαμηλούς τόνους και πολύ δουλειά θα έρθουν και οι καλές εμφανίσεις άλλα θέλουμε και λίγη "βενζίνη"=ουίσκι στα μέρη του 69.gif
pain of salvation
QUOTE(lebronjames @ Oct 24 2008, 00:54 ) *
Φιλε πλακα εκανα για τις "αλητειες οπαδων".Προς αποφυγη παρεξηγησεων.

ΥΓ. Πολυ κουβαδακι προβλεπεται αυτην την αγωνιστικη.

οκ...ειναι και η ωρα και δεν τα πιανω με την 1η smiley.gif
JOS
QUOTE (pain of salvation @ Oct 24 2008, 01:51 ) *
και εγω την εβρισα,αλλα την γλυτωσα rolleyes.gif

μπορεί και να της άρεσε-δεν είναι τυχαίο οτι την γλίτωσες... smiley.gif
lebronjames
QUOTE(pain of salvation @ Oct 24 2008, 01:57 ) *
οκ...ειναι και η ωρα και δεν τα πιανω με την 1η smiley.gif



Ποιο νουμερο φορουσες?
pain of salvation
QUOTE(lebronjames @ Oct 23 2008, 23:59 ) *
Ποιο νουμερο φορουσες?

Δεν μου δινουν...αγωνιζομαι απο την εξεδρα rolleyes.gif
lebronjames
QUOTE(JOS @ Oct 24 2008, 01:57 ) *
μπορεί και να της άρεσε-δεν είναι τυχαίο οτι την γλίτωσες... smiley.gif


Ελα σοβαρεψου λιγο.Αμα το δει αυτο ο αλλος που σφυραγε σημερα στο επομενο παιχνιδι που θα σε πετυχει δεν θα ακουμπησεις μπαλα.
taper
smiley.gif smiley.gif smiley.gif γίνονται και θαύματα

όχι taper πλέον tripontotaper smiley.gif

και για λίγο σοβαρότητα( μετά από υποβρύχια)

οι τανάλιες της ομάδας σφίγκουν καλά για την ώρα.αν πάει καλύτερα και η επίθεση τότε θα λέμε ότι ανεβάσαμε επίπεδο...για την ώρα δοθλεία,γυναίκες,ναρκωτικά ,ποτά , τζόγο και τα υπόλοιπα

μιας που είπαμε για τζόγο έχω ένα σιγουρο ( 0 πόντους τα δυο επόμενα παιχνίδια.όλα μαζεμένα σήμερα) και δίνω και το Γαλατά - Ολυμπαικός 1-0
JOS
QUOTE (vag#4 @ Oct 24 2008, 01:03 ) *
Εχουμε αναλυτικα σκορ για τα σημερινα παιχνιδια??? bball.gif bball.gif

23/10/2008 21:00:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 74-75
23/10/2008 21:00:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α΄ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 57-80
23/10/2008 20:15:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 65-69
23/10/2008 21:30:00 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 60-69
23/10/2008 21:30:00 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 53-44
23/10/2008 21:00:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ ??????
23/10/2008 21:00:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 74-71
23/10/2008 20:30:00 ΜΕΤΣ Α ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 48-66
scarface
QUOTE(JOS @ Oct 24 2008, 10:51 ) *
23/10/2008 21:00:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 74-75
23/10/2008 21:00:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α΄ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 57-80
23/10/2008 20:15:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 65-69
23/10/2008 21:30:00 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 60-69
23/10/2008 21:30:00 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 53-44
23/10/2008 21:00:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ ??????
23/10/2008 21:00:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 74-71
23/10/2008 20:30:00 ΜΕΤΣ Α ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 48-66


ΑΓ.ΘΩΜΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ στο περιπου 80-50 οπως αναρτηθηκε στην προηγουμενη σελιδα
LordOfTheCourts
ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 74-71
Μετά από 2 παρατάσεις.... θα μπορούσαμε (κρόνος) να το έχουμε καθαρίσει το παιχνίδι από το 3ο δεκάλεπτο.... αλλά.....
loufer
QUOTE(LordOfTheCourts @ Oct 24 2008, 11:23 ) *
ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 74-71
Μετά από 2 παρατάσεις.... θα μπορούσαμε (κρόνος) να το έχουμε καθαρίσει το παιχνίδι από το 3ο δεκάλεπτο.... αλλά.....


αλλά τι???? rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
JOS
QUOTE (scarface @ Oct 24 2008, 11:20 ) *
ΑΓ.ΘΩΜΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ στο περιπου 80-50 οπως αναρτηθηκε στην προηγουμενη σελιδα

οτι ήταν άσσος το ξέραμε αλλά δεν υπάρχει ακριβές σκορ...γιαυτό το άφησα με ερωτηματικά...πάλι 30αρα πάντως wink.gif
loufer
QUOTE(JOS @ Oct 24 2008, 11:39 ) *
οτι ήταν άσσος το ξέραμε αλλά δεν υπάρχει ακριβές σκορ...γιαυτό το άφησα με ερωτηματικά...πάλι 30αρα πάντως wink.gif


Πήρα την ΕΣΚΑ... 81-50.
JOS
QUOTE (loufer @ Oct 24 2008, 11:41 ) *
Πήρα την ΕΣΚΑ... 81-50.

ωραίος ο loufer...77.gif
loufer
QUOTE(JOS @ Oct 24 2008, 11:45 ) *
ωραίος ο loufer...77.gif


Παίζεις Πρμοηθέα? ποιος είσαι???
LordOfTheCourts
QUOTE(JOS @ Oct 24 2008, 10:45 ) *
ωραίος ο loufer...77.gif

Αφου η ΕΣΚΑ είναι ο loufer smiley.gif
σχετικά με το "αλλα", στο Γέρακα, μας υπνώτησαν, χάσαμε πάρα πολλά σουτ τρίποντα (πάνω από 15 επιθέσεις και λίγες λέω), και με λάθος άμυνες μας έφτασαν και μας πέρασαν. Ανάλυση γενικότερη για το παιχνίδι θα την κρατήσω για εμένα, άλλωστε ούτε προπονητής είμαι ούτε δημοσιογράφος... smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.