Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑ 2008-09 (2ος Όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33
baskethools7
πωσ και δν επαιξαω φλωροσ και κλεομενιδησ??
JOS
μέση ο πρώτος, θλάση ο δεύτερος...
sspetsie
QUOTE(loufer @ Nov 14 2008, 14:33 ) *
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΑΟ 71-61 (33-25)

Παρά τις απουσίες Φλώρου-Κλεομενίδη ο Προμηθέας αποδείχθηκε πολύ δυνατός και με την τριάδα Βουρδουμπά-Σπετσιέρη-Μέλου μας ισοπέδωσε... Για ακόμα ένα δύσκολο παιχνίδι δεν σταθήκαμε στο ύψος των περιστάσεων, δεχθήκαμε αρκετούς εύκολους πόντους... Κυρίαρχος ο Jos κάτω από τα καλάθια, πολύ δυναμικός ο Σπύρος και ο Βουρδουμπάς εκτελεστής μας έβαλαν εξάλλου 17-17-21 πόντους αντίστοιχα...
Σε ένα σημείο του 4ου πλησιάμε στους 2, αλλά γρήγορα παγίωσαν πάλι της διαφορά κοντά στους 10...
Πρέπει επιτέλους να σηκώσουμε κεφάλι και να αναλάβει ο καθένας τις ευθύνες του, δεν γίνεται να δεχόμαστε εύκολους πόντους (φάγαμε 10 αιφνιδιασμούς).


Εγώ απλά θα ήθελα να αναφέρω ότι ήταν ένα πολύ ωραίο και δυνατό παιχνιδί που μακάρι παρόμοια του να βλέπαμε συχνά!! Δυνατές μάχες σε όλες τις πλευρές του γηπέδου,μονομαχίες (μπασκετικές μόνο μιας και είμαστε όλοι φιλαράκια μεταξύ μας) με εμάς να χαμογελάμε τελευταίους.. Προσώπικά πιστεύω ότι αν εξαιρέσουμε την αστοχία μας στα σουτ 3 πόντων(πολλά από αυτά με καλές προυποθέσεις) δεν παίξαμε άσχημα. Δυνατό σύνολο ο Γερακας με πολλές λύσεις απλά στο συγεκριμένο παιχνίδι ήθελε λίγο περισσότερη βοήθεια ο φίλος μας ο Loufer στην επίθεση.. Καλή συνέχεια και στους δύο και χωρίς τραυματισμούς!
taper
κατι λείπει....tulip smiley.gif
δεν ξέρω τι θα γινοταν αν ο προμηθέας ήταν πισω στο σκορ, αλλα αυτό που είδα είναι οτι εν αντιθέσει με εμας χαίρονται το παιχνιδι.και αυτό το βγάζουν και στο γήπεδο
καλύτερος σε όλη τη διάρκεια όποτε μειώναμε στο καλάθι χάναμε την αυτοσυγκένυτρωση και ξανά 8-10 πόντους μπροστά

και για να τους αβαντάρω και λιγο και εγώ
Κυρίαρχος ο Jos κάτω από τα καλάθια, πολύ δυναμικός ο Σπύρος ( αν και έχει πάρει τα κιλάκια του έτσι δεν είναι jos? smiley.gif ήταν αίλουρος) και ο Βουρδουμπάς εκτελεστής μας ( ακαι δεν βομβάρδισε ώς συνήθως)

3 σερί ήττες βγάζουν γκρινια και προβληματισμο αλλά αντέχουμε.άλλωστε στη β εσκα παίζουμε και πρέπει να αρχίσουμε να ευχαριστιόμαστε λίγο...δεν μασ πειράζουν οι ήττες αλλά τουλάχιστον να ξέρουμε οτί παλέψαμε και χάσαμε ( όπως με το κορωπί ) με άμιλλα τραγικοί ,εχθές υποτονικοί ( δεν δέχονται τα μαντζούνια απο τη ζουαζουλάνδη που τους προσφέρω smiley.gif )

jos βγάλε αποτελέσματα γιατί δεν έχω όρεξη

καλό τρελο σαββατοκύριακο(its only a game !!!!)
dm_7
Ωρωπός-Καλύβια 71-73 (36-35)
Διαιτητές: Αναγνώστου-Αναστασίου
Ωρωπός (Ζαχαράκης): Γαρμπής 11, Στεφάνου 6, Βαϊνάς 17 (3), Στεφανούρης 5 (1), Διαγγελάκης 7 (1), Κασσάρας 10 (1), Αναγνώστου 9 (1), Καφτάνης 6
Καλύβια (Φραγκογιάννης): Μπαλοπίτος 6, Βόσικας 15 (3), Κελέσης 10, Μπούτσης 12, Μακούλης 24 (3), Σπύρου 6, Ζαφειρόπουλος, Μπεκρής, Μάνος

Μελάς Αγ. Ελευθέριος-Παλατιανή 75-65 (42-23)
Διαιτητές: Ρήγας-Πλιάκας
Μελάς Αγ. Ελευθέριος (Σώχος): Καρβέλας 12 (1), Πετρέλης 9 (1), Μιχαλόπουλος 8, Αριφάκος, Κιτσανέλης, Αναστασόπουλος 11 (2), Σπυράκος 5, Πέτρου, Κολαϊτης 4, Ανδρικόπουλος 20, Πλατανίτης, Κουνάς 6
Παλατιανή (Σίμος-Σταθάκης): Σαρρής 3 (1), Ντάβος 4, Βασιλείου 15 (1), Κλωνάτος 4 (1), Σοφικίτης 1, Κελεσίδης Π. 13 (1), Κελεσίδης Γ. 15, Τσιμπώνης, Σπανός 4, Κουφός 6, Παγώνης, Αναστασόπουλος

Εν. Βύρωνα-Κουκάκι 65-59 (40-29)
Διαιτητές: Κουνελές-Γολεγού
Εν. Βύρωνα (Ζαμινός): Γλυκαντζής 2, Κούζας 10, Ζαχαρόπουλος 2, Γάσπαρης, Τσιρόπουλος 2, Χριστοφάκης 20 (1), Μητρογιώργος 17, Μακροκάννης 12
Κουκάκι (Τριαντάφυλλος): Πεζούλας 5, Ανδρίτσος 2, Σιδερής 11 (3), Γιατράς, Αλωνηστιώτης, Σιδερίδης, Σταθόπουλος, Ελ Αστάχ, Μπουζούλας 17 (1), Μπαζιωτάκης 3, Μοσχονάς 19, Μεχίλης 2

Πρωτέας Θρίαμβος-Χαλάνδρι 79-68 (40-23)
Διαιτητές: Διμπινούδης-Σαραντίδης
Πρωτέας Θρίαμβος (Αναστασίου): Τάτα 4, Σιλαϊδής 15, Κοκώνας, Λουλούδης 15 (4), Ζαχαρόπουλος 14, Γεωργούσης 19 (5), Καίσαρης 12 (2), Τσάγκαρης
Χαλάνδρι (Αραποστάθης): Ράλλης Ι., Ράλλης Τ. 13, Καραμπάς 13 (1), Κότσης 2, Σύλλας 5 (1), Παπαντωνίου 15 (3), Μπίνας 2, Τριχιάς 13 (2), Αγγελακόπουλος 2, Γιαννάκης 3

Γέρακα Κρόνος-Θρακομακεδόνες 52-62 (29-30)
Διαιτητές: Θεωνάς-Κουτσουμπός
Γέρακα Κρόνος (Σφήκας): Κατσαμπέκης, Καρδαράς, Αθηναίος, Γιαννακόπουλος 7, Πλαγιανάκος 9, Συνοδινός 6, Κολοβός 6, Βουλουμάνος 10, Μπάτος 8, Τσεβάς 2, Παρχαρίδης, Παραμυθιώτης
Θρακομακεδόνες (Δαμιανίδης): Ρετζίφης 9, Σιώρας 4, Σουλεϊδής Α. 9, Μαχαίρας, Τσαρδούλιας, Κόντος 8, Αγγελόπουλος 3, Μαραγκουδάκης 7, Σαραντόπουλος 4, Σουλεϊδής Κ. 1, Γωργόσογλου 10

Άγιος Θωμάς-Αρίωνας 67-64 (37-29)
Διαιτητές: Αντεριώτης-Γκαμήλη
Άγιος Θωμάς (Αναγνωστόπουλος-Λημναίος): Ρέππας 16 (1), Νικολόης 4, Ιατρού 6 (1), Σωτηρόπουλος Σ. 2, Κρασσάς 8, Παρδαβέλας 16 (2), Πομόνης, Μανωλάς, Σωτηρόπουλος Α. 7, Παπαζήσης 8
Αρίωνας (Σαλίχος): Φωτόπουος 3 (1), Πιτροπάκης 4, Κάπλατζης 9 (1), Μακρής 12 (1), Αρκουμάνης 8 (2), Φωτίου 2, Σμάγκιν 17, Καραδήμας 2, Μπόγρης 7

Προμηθέας-ΚΑΟ Γέρακας 71-61 (33-25)
Διαιτητές: Ραχιώτης-Μανουσόπουλος
Προμηθέας (Τσίκος-Κλεομενίδης): Καραθανασόπουλος Θ. 2, Καραθανασόπουλος Α. 3, Σπετσιέρης 17, Γκαραγκάνης 8 (1), Κουτσοπέτρος, Παλαιοδημόπουλος, Βουρδουμπάς 22 (1), Σιμόπουλος 2, Σκροπολίθας, Χριστοδουλόπουλος 2, Μέλλος 19
ΚΑΟ Γέρακας (Σκαρλάτος): Σιαπλαούρας 5 (1), Λουφόπουλος 19, Μπρατσιώτης 4 (1), Τσίτουρας, Χατζησωκράτης 8, Τσομόκος, Ζήσης, Παπαγιαννάκης 4, Πανταζής 2, Ελ Γκάλι 7 (1), Σαπλαούρας 12 (4)

Κορωπί-Άμιλλα 69-60

Η βαθμολογία (σε 6 αγώνες): Άγιος Θωμάς 12, Κορωπί 12, Θρακομακεδόνες 12, Προμηθέας 11, Αρίωνας 9, Άμιλλα 9, ΚΑΟ Γέρακα 9, Γέρακα Κρόνος 9, Κουκάκι 8, Ωρωπός 8, Καλύβια Θ. 8, Μελάς Αγ. Ελευθέριος 8, Πρωτέας Θρίαμβος 8, Χαλάνδρι 7, Εν. Βύρωνα 7, Παλατιανή 7.

Η επόμενη αγωνιστική (20/11 7η): Καλύβια-Μελάς Αγ. Ελευθέριος, Παλατιανή-Εν. Βύρωνα, Κουκάκι-Πρωτέας Θρίαμβος, Χαλάνδρι-Γέρακα Κρόνος, Θρακομακεδόνες-Άγιος Θωμάς, Αρίωνας-Κορωπί, ΚΑΟ Γέρακα-Ωρωπός, Άμιλλα-Προμηθέας.
sspetsie
QUOTE(taper @ Nov 14 2008, 15:51 ) *
κατι λείπει....tulip smiley.gif
δεν ξέρω τι θα γινοταν αν ο προμηθέας ήταν πισω στο σκορ, αλλα αυτό που είδα είναι οτι εν αντιθέσει με εμας χαίρονται το παιχνιδι.και αυτό το βγάζουν και στο γήπεδο
καλύτερος σε όλη τη διάρκεια όποτε μειώναμε στο καλάθι χάναμε την αυτοσυγκένυτρωση και ξανά 8-10 πόντους μπροστά

και για να τους αβαντάρω και λιγο και εγώ
Κυρίαρχος ο Jos κάτω από τα καλάθια, πολύ δυναμικός ο Σπύρος ( αν και έχει πάρει τα κιλάκια του έτσι δεν είναι jos? smiley.gif ήταν αίλουρος) και ο Βουρδουμπάς εκτελεστής μας ( ακαι δεν βομβάρδισε ώς συνήθως)

3 σερί ήττες βγάζουν γκρινια και προβληματισμο αλλά αντέχουμε.άλλωστε στη β εσκα παίζουμε και πρέπει να αρχίσουμε να ευχαριστιόμαστε λίγο...δεν μασ πειράζουν οι ήττες αλλά τουλάχιστον να ξέρουμε οτί παλέψαμε και χάσαμε ( όπως με το κορωπί ) με άμιλλα τραγικοί ,εχθές υποτονικοί ( δεν δέχονται τα μαντζούνια απο τη ζουαζουλάνδη που τους προσφέρω smiley.gif )

jos βγάλε αποτελέσματα γιατί δεν έχω όρεξη

καλό τρελο σαββατοκύριακο(its only a game !!!!)


Ε βέβαια και έχω πάρει τα κιλάκια μου!!!! Έτσι αρέσω εγω τροφαντος τροφαντος!!! smiley.gif Είστε καλή ομάδα δεν υπάρχει λόγος για γκρίνια όλοι μπορούν να κάνουν σερί ήττες,το θέμα είναι πως τις διαχειρίζεσαι..
sspetsie
Α και jos σοβαρέψου,2 εβδομάδες έμειναν...
jimmys13
ΠΗΓΑ ΚΑ ΕΙΔΑ ΕΧΤΕΣ ΤΟ ΜΕΛΑΣ-ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ,ΚΑΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ,Ο ΜΕΛΑΣ ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΟΣ ΗΘΕΛΕ ΤΗΝ ΝΙΚΗ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ,Η ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ ΑΓΧΩΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ,ΞΕΦΥΓΕ ΜΕ 25 ΠΟΝΤΟΥΣ Ο ΜΕΛΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ Η ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ ΤΟΥΣ ΚΥΒΗΓΟΥΣΕ ,ΕΦΤΑΣΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ 9 ΣΤΟ 7 ΑΛΛΑ ΤΑ ΦΤΥΣΑΝΕ,ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΥΟ,ΤΗΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΕ ΩΡΟΠΟ Η ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ,Ο ΜΕΛΑΣ ΣΤΑΘΕΡΟΣ,ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΜΕ ΤΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΙΔΙΑ ΟΜΑΔΑ.

ΕΝΑΣ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟΣ ΤΩΝ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ.
JOS
Καταρχάς θα κάνω τα συγκεντρωτικά μια και πίκραναμε τον φίλο taper και δεν έχει κουράγιο ούτε για στατιστικές, με σειρά δημοσίευσης:
JOS 7/8 (οι θρακομακεδονομάχοι μου στερησαν το απόλυτο, συνέχεια κουβά-θα τους αφήνω χωρίς πρόβλεψη στο μέλλον)
adreas koropi 4/8
loufer 4/8
guspar 5/8
gon 4/8
emekas 7/8
BILL79 4/8
taper 3/8
Clyde the Clyde 5/8
Lordofthe Courts 6/8
champion 6/8
5adatos 4/8
lebronjames 6/8
DMX 6/8

Μοιράζομαι κούπα με emeka λοιπόν... 77.gif 77.gif 77.gif
Κουβάς της εβδομάδας taper με 3/8 (κι εγώ δεν θα χα όρεξη να κάνω σούμα στη θέση σου icon_wave.gif )


ps για taper: 1)αν ήταν ο Προμηθέας πίσω στο σκορ, θα σοβαρευόμασταν και θα το γυρνούσαμε... 69.gif 69.gif
2)Είναι γνωστό σε όλη την γυναικεία Αθήνα ότι η γοητεία του Σπύρου είναι η κοιλιά του (οι γυναίκες του μου τα λένε rolleyes.gif ).

ps για sspetsie: τελικά η κοιλίτσα δεν βοηθάει μόνο στις γυναίκες αλλά και στον αποπροσανατολισμό των αντιπάλων... icon_drunk.gif
taper
QUOTE(JOS @ Nov 14 2008, 17:49 ) *
Μοιράζομαι κούπα με emeka λοιπόν... 77.gif 77.gif 77.gif
Κουβάς της εβδομάδας taper με 3/8 (κι εγώ δεν θα χα όρεξη να κάνω σούμα στη θέση σου icon_wave.gif )


ps για taper: 1)αν ήταν ο Προμηθέας πίσω στο σκορ, θα σοβαρευόμασταν και θα το γυρνούσαμε... 69.gif 69.gif
2)Είναι γνωστό σε όλη την γυναικεία Αθήνα ότι η γοητεία του Σπύρου είναι η κοιλιά του (οι γυναίκες του μου τα λένε rolleyes.gif ).

ps για sspetsie: τελικά η κοιλίτσα δεν βοηθάει μόνο στις γυναίκες αλλά και στον αποπροσανατολισμό των αντιπάλων... icon_drunk.gif

λές να το γυρίσω ? ( το σχόλιο ήταν γιατι τον θυμάμαι πιο φιτ smiley.gif )...έτσι και αλλιως είναι γνωστό ότι το κλειστό του Προμηθέα γεμίζει από αιθέριες υπάρξεις για αυτή την κοιλίτσα

χαίρομαι που έστω κέρδισα τον κουβά της αγωνιστικής smiley.gif ( δεν έκανα σούμα για να παιρνετε πρωτοβουλίες smiley.gif )
LordOfTheCourts
QUOTE(taper @ Nov 14 2008, 18:00 ) *
λές να το γυρίσω ? ( το σχόλιο ήταν γιατι τον θυμάμαι πιο φιτ smiley.gif )...έτσι και αλλιως είναι γνωστό ότι το κλειστό του Προμηθέα γεμίζει από αιθέριες υπάρξεις για αυτή την κοιλίτσα

χαίρομαι που έστω κέρδισα τον κουβά της αγωνιστικής smiley.gif ( δεν έκανα σούμα για να παιρνετε πρωτοβουλίες smiley.gif )


Ο κουβάς νομίζω μπορεί να χρησιμοποιηθεί και σαν taper, με το σωστό καπάκι... καλό ΠΣΚ και καλή ξεκούραση.
emekas
QUOTE(JOS @ Nov 14 2008, 17:49 ) *
Καταρχάς θα κάνω τα συγκεντρωτικά μια και πίκραναμε τον φίλο taper και δεν έχει κουράγιο ούτε για στατιστικές, με σειρά δημοσίευσης:
JOS 7/8 (οι θρακομακεδονομάχοι μου στερησαν το απόλυτο, συνέχεια κουβά-θα τους αφήνω χωρίς πρόβλεψη στο μέλλον)
adreas koropi 4/8
loufer 4/8
guspar 5/8
gon 4/8
emekas 7/8
BILL79 4/8
taper 3/8
Clyde the Clyde 5/8
Lordofthe Courts 6/8
champion 6/8
5adatos 4/8
lebronjames 6/8
DMX 6/8

Μοιράζομαι κούπα με emeka λοιπόν... 77.gif 77.gif 77.gif



φανταζομαι ολοι ξερετε ποιο εχασα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ταπερ κρατα γεραααα wos_sport5.gif
dm_7
QUOTE(taper @ Nov 14 2008, 18:00 ) *
λές να το γυρίσω ? ( το σχόλιο ήταν γιατι τον θυμάμαι πιο φιτ smiley.gif )...έτσι και αλλιως είναι γνωστό ότι το κλειστό του Προμηθέα γεμίζει από αιθέριες υπάρξεις για αυτή την κοιλίτσα

χαίρομαι που έστω κέρδισα τον κουβά της αγωνιστικής smiley.gif ( δεν έκανα σούμα για να παιρνετε πρωτοβουλίες smiley.gif )


αφιερωμένο: http://www.youtube.com/watch?v=JFD9X1BUf_U
LordOfTheCourts
Κάθε φορά αυτό γίνεται, ΣΚ και δευτέρα δεν μιλάει κανείς, μετά πέφτουν τα προγνωστικά και αρχίζουμε για λίγο την πάρλα.... ε ρε... όλοι στοιχηματομούρηδες είμαστε... όλοι την κούπα ψάχνουν....
ο Κουβανός έγραψε... icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
loufer
Καλημέρα, λόγω της βροχής λέω να ξεκινήσω τις προβλέψεις μου με κάποιους στίχους αφιερωμένους στους συμφορουμίτες μου...Όχι για να μη λέτε ότι δεν είμαι ευαίσθητη ψυχή...

''November rain washed away my guilt
November rain washed away my pain
November rain - so tired I felt
November rain was not just any rain''


ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1 (Τα καλύβια σε ανοδική τροχιά, μέσα στην έδρα τους μπορούν να κερδίσουν τους πάντες, όχι ότι ο Μελάς θα το αφήσει το ματσάκι...)
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1 (Έκανε την έκπληξη ο Βύρωνας αλλά μέσα στην Πεταλούδα ισχύει ο νόμος του ΚΛΟΝΑΤΟΥ)
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 2 (Ρισκάρω το διπλό λόγω αγωνιστικής πτώσης των γηπεδούχων)
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 2 ( Καλύτερη ομάδα ο Κρόνος, και ο Τριχιάς έχει κουραστεί να κάνει συνέχεια triple double figures, εκτός και αν ο γιος του Δράκου Γιαννάκης αποφασίσει να παίξει μπάσκετ)
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 1 (Στην έδρα τους οι Θρακομακεδονομάχοι είναι άλλη ομάδα...Δυνατό σύνολο και οι δύο ομάδες και θα έχει ενδιαφέρον να δούμε πως θα αντιδράσουν και οι δύο μιας και έχουν το ίδιο αμυντικό σύστημα, αλλαγές σε ΟΛΑ τα σκριν...)
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2 (Ο νόμος του καλύτερου...)
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1 (Έτσι όπως τα έχουμε κάνει δεν υπάρχει άλλο αποτέλεσμα για εμάς...)
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2 (Ρισκάρω το αποτέλεσμα γιατί η Άμιλλα στην έδρα της αλλάζει αγωνιστικό πρόσωπο εντελώς)

Υ.Γ.: Ελπίζω να επανέλθω στις κούπες κάποια στιγμή, μας τις έχει πάρει όλες ο JOS...
LordOfTheCourts
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 2
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 1
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1
Duke78
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 2
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 1
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2

Πάμε γερά ρε Θράκες !!!!!
assistant
QUOTE(loufer @ Nov 19 2008, 10:25 ) *
Καλημέρα, λόγω της βροχής λέω να ξεκινήσω τις προβλέψεις μου με κάποιους στίχους αφιερωμένους στους συμφορουμίτες μου...Όχι για να μη λέτε ότι δεν είμαι ευαίσθητη ψυχή...

''November rain washed away my guilt
November rain washed away my pain
November rain - so tired I felt
November rain was not just any rain''


ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1 (Τα καλύβια σε ανοδική τροχιά, μέσα στην έδρα τους μπορούν να κερδίσουν τους πάντες, όχι ότι ο Μελάς θα το αφήσει το ματσάκι...)
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1 (Έκανε την έκπληξη ο Βύρωνας αλλά μέσα στην Πεταλούδα ισχύει ο νόμος του ΚΛΟΝΑΤΟΥ)
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 2 (Ρισκάρω το διπλό λόγω αγωνιστικής πτώσης των γηπεδούχων)
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 2 ( Καλύτερη ομάδα ο Κρόνος, και ο Τριχιάς έχει κουραστεί να κάνει συνέχεια triple double figures, εκτός και αν ο γιος του Δράκου Γιαννάκης αποφασίσει να παίξει μπάσκετ)
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 1 (Στην έδρα τους οι Θρακομακεδονομάχοι είναι άλλη ομάδα...Δυνατό σύνολο και οι δύο ομάδες και θα έχει ενδιαφέρον να δούμε πως θα αντιδράσουν και οι δύο μιας και έχουν το ίδιο αμυντικό σύστημα, αλλαγές σε ΟΛΑ τα σκριν...)
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2 (Ο νόμος του καλύτερου...)
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1 (Έτσι όπως τα έχουμε κάνει δεν υπάρχει άλλο αποτέλεσμα για εμάς...)
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2 (Ρισκάρω το αποτέλεσμα γιατί η Άμιλλα στην έδρα της αλλάζει αγωνιστικό πρόσωπο εντελώς)

Υ.Γ.: Ελπίζω να επανέλθω στις κούπες κάποια στιγμή, μας τις έχει πάρει όλες ο JOS...

Φλε loufer στο προχθεσινο φιλικο της ομαδας σου ενα πουλακι μου ειπε οτι ησουν σε δαιμονιωδη φορμα..........Αληθευει;;Δεν τον βλεπω καλα το φιλο μου τον Ωρωπο.
JOS
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1 (μάλλον μήραν μπροστά οι γηπεδούχοι)
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1 (δύσκολο αλλά πάω με έδρα)
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1 (επίσης)
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 2 (κόντρα ΑΟΚ περισότερο, είναι σε κακκή κατάσταση imo)
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 2 (ουσιαστικά η πρόβλεψη είναι ευνοϊκή για Θράκες αφού είναι ο παραδοσιακός μου κουβάς της βδομάδας wink.gif )
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2 (ευκαιρία για Αρίωνα να δείξει κάτι καλό αλλά δεν θα το κάνει πιστεύω)
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1 (Ευκολάκι φαντάζει με loufer σε δαιμωνιώδη φόρμα ugly1.gif ...)
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2 (αν πιάσουμε τη στάνταρ απόδοση παιρνάμε αλλά δύσκολα)


ps για loufer: έχω την κλασσική πάθηση του γαύρου: ΥΠΕΡΚΟΥΠΩΣΗ banana.gif 24.gif
lebronjames
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 2
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 2
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2
JOS
inside info:
Αλλάξτε όλοι τις προβλεψεις σας για διπλό Προμηθέα! Αύριο κατεβαίνουμε με αποστολή ανάγκης!!Εκτός:
Κλεομενίδης, Φλώρος, Βουρδουμπάς, Γκαραγκάνης, Καραθανασόπουλος και μάλλον Σπύρος... hammer.gif hammer.gif hammer.gif
Όποιος κατάλαβε κατάλαβε...
LordOfTheCourts
QUOTE(JOS @ Nov 19 2008, 21:55 ) *
inside info:
Αλλάξτε όλοι τις προβλεψεις σας για διπλό Προμηθέα! Αύριο κατεβαίνουμε με αποστολή ανάγκης!!Εκτός:
Κλεομενίδης, Φλώρος, Βουρδουμπάς, Γκαραγκάνης, Καραθανασόπουλος και μάλλον Σπύρος... hammer.gif hammer.gif hammer.gif
Όποιος κατάλαβε κατάλαβε...

Εξήγησε και σε αυτούς που δεν κατάλαβαν....
JOS
Εννοώ οτι όποιος ξέρει τους παίκτες καταλαβαίνει το μέγεθος της ζημιάς...
Clyde the Clyde
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1 (τους αδικεί η βαθμολογική τους θέση)
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1 (λόγω έδρας)
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1 (στην έδρα του δεν χάνει λογικά)
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 2 (αν θέλει να σωθεί πρέπει να παίρνει αυτά τα ματς)
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 2 (ντέρμπι αλλά η καλύτερη επίθεση κερδίζει την καλύτερη άμυνα!)
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2 (πρέπει να πάει αήττητος μέχρι το επόμενο ματς τουλάχιστον!)
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1 (καλύτερη ομάδα)
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2 (θα το πάρει με το παθος των υπολοίπων) smiley.gif


Καλή αγωνιστική!!Α! Και χωρίς..... άλλους τραυματισμούς!!!
sspetsie
Εεεεεε βέβαια και έτσ είναι απλά με την μόνη διαφορά ότι εγώ μπορώ να στείλω την κοιλιά μου και να μετριαστεί λιγάκι η ζημιά... Κριμα πάντως.. Οκ μέσα είναι οι τραυματισμοί αλλά εδώ μιλάμε για βασική πεντάδα..
champion
[quote name='lebronjames' date='Nov 19 2008, 16:39 ' post='247591']
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 2
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 1
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 1
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1
Liveris
Πιο στρωτή φαίνεται αυτή η αγωνιστική, για να δούμε όμως...

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1 (Δείχνουν καλύτερη ομάδα, παίζουν και στην έδρα τους)

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 2 (Μας κήδεψαν την προηγούμενη αγωνιστική και κάτι μου λέει ότι θα φύγουν με διπλό από το Ίλιον)

ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1 (Μπορεί να μην έχουμε ξεκινήσει καλά άλλα για να ανεβούμε κάποια στιγμή αγωνιστικά δεν πρέπει ούτε να σκεφτόμαστε άλλο αποτέλεσμα στην έδρα μας)

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 2 (Λογικά θα βρουν τρόπο να ξεπεράσουν το εμπόδιο του Τριχιά)

ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 1 (Το ντέρμπι της αγωνιστικής, οι Θρακομακεδόνες έχουν ήδη γεμίσει χαρακώματα, αναχώματα, αμμόσακους κλπ αμυντικά κωλύματα smiley.gif και η πρώτη ήττα του Θωμά στο πρωτάθλημα θα είναι γεγονός)

ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2 (Δεν έχω δει ακόμα τον Αρίωνα, το Κορωπί όμως παρουσιάζεται πολύ σταθερό και δυνατό)

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1 (Loufer, Taper σας πίστεψα με Άμιλλα και Κορωπί αλλά...δεν νομίζω να έχουμε πρόβλημα στο Gerakas Sports Hall σήμερα wink.gif )

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1 (Δύσκολα τα πράγματα έτσι κι αλλιώς μέσα στο Περιστέρι για Προμηθέα, πόσω μάλλον αν δεν παίξουν τα παιδιά που ανέφερε ο JOS)

Καλή αγωνιστική σε όλους!
LordOfTheCourts
QUOTE(JOS @ Nov 19 2008, 22:09 ) *
Εννοώ οτι όποιος ξέρει τους παίκτες καταλαβαίνει το μέγεθος της ζημιάς...

Μάλλον διατύπωσα λάθος την ερώτησή μου, τι έπαθαν και δεν κατεβαίνουν?
JOS
Κλεο και Καραθανασόπουλος θλάση, Φλώρος μέση, Γκάρα διάστρεμα, Βουρδουμπάς-Σπύρος 3 μέρες 40 πυρετό (ίσως έρθουν αλλά άγνωστο αν θα πάρουν χρόνο...τελευταία στιγμή θα αποφασιστεί αν δηλωθούν)
loufer
Διέλυσα τον αστράγαλό μου χθες στην προπόνηση 10 λεπτά πριν τελειώσουμε...
Το πόδι έχει γίνει κάτω σαν το κεφάλι του taper... Πάω φυσιοθεραπεία και θα ενημερώσω για το μέγεθος της ζημιάς, με βλέπω όμως για λίγο καιρό εκτός...
emekas
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 2
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 1
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 2
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1

περαστικα loufer
JOS
QUOTE (loufer @ Nov 20 2008, 14:42 ) *
Διέλυσα τον αστράγαλό μου χθες στην προπόνηση 10 λεπτά πριν τελειώσουμε...
Το πόδι έχει γίνει κάτω σαν το κεφάλι του taper... Πάω φυσιοθεραπεία και θα ενημερώσω για το μέγεθος της ζημιάς, με βλέπω όμως για λίγο καιρό εκτός...

επειδή το δα προσφατα το κεφάλι του taper πιστοποιώ οτι υπάρχει μεγάλο πρόβλημα...lol smiley.gif
περαστικά ρε...και καλά δυνόλουτρα...
sspetsie
QUOTE(loufer @ Nov 20 2008, 14:42 ) *
Διέλυσα τον αστράγαλό μου χθες στην προπόνηση 10 λεπτά πριν τελειώσουμε...
Το πόδι έχει γίνει κάτω σαν το κεφάλι του taper... Πάω φυσιοθεραπεία και θα ενημερώσω για το μέγεθος της ζημιάς, με βλέπω όμως για λίγο καιρό εκτός...



Περαστικά ρε.
taper
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1 ( καλύτερη ομάδα) 72-60
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1 (μονο μια λέξη klonatos 77.gif 77.gif 77.gif ) 60-52
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1 ( στην παράταση θα το πάρει )74-71 , 66-66
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 2 ( τριχιά εσύ super star άλλαξε τα δεδομένα ) 54-70
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 2 ( εμπιστεύομαι την επίθεση )65-72
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2 ( καλύτερος σε όλα τα επίπεδα, αν και ο Αρίων είναι από τις καλές ομάδες ) 76-84
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1 ( κατεβαίνω για πρώτη φορά ως αρχηγός ,αν και απουσίαζα αυτή την εβδομάδα από άλλο χτύπημα χτύπημα εργασίας λέγεται 68.gif , και δεν το συζητάω ότι θα αφήσω την αρμάδα να χάσει . -52-46
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1 (απουσίες ε????έχετε μάθει με αυτές αλλά μιλάει ο καβούρης και η έδρα) 74 -64

οπως βλέπετε ο γκουρού smiley.gif smiley.gif smiley.gif του στοιχήματος βάζει και άλλη κατηγορία πρόβλεψης


77.gif 77.gif 77.gif bill klonatos 77.gif 77.gif 77.gif trixias 77.gif 77.gif 77.gif JOS-SPETSIE ( μαγεία την προηγούμενη εβδομάδα)
5adatos

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 2
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 2
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 2
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1
[/quote]
KOKO
euxomai perastika se kleomenidi,bourdoyba,garagani pou einai gnwstoi mou!!
to flwro de ton xerw prosopika alla perastika kai se ekeinon!!!
lebronjames
αμιλλα-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ= 1 Στοιχισαν στον ΠΡΟΜΗΘΕΑ οι πολλες απουσιες
Χ.Π
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2 καμια 10ρια

στο ημιχρ το κορωπι ειχε βαλει 52 ποντους μετα εγινε μια αντεπιθεση και η διαφορα εφτασε μεχρι τους 8-9 ποντους αλλα μεχρι εκει.
nikefalin


ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 78-71
anti15
Τελικά απ' ότι φαίνεται επικράτησε η άμυνα του Θωμά...52-53 σ έναν αγώνα για γερά νέυρα... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 41.gif 41.gif 41.gif
loufer
KAO ΓΕΡΑΚΑ - ΩΡΩΠΟΣ 74-47 (34-17)

Μπήκαμε από την αρχή αποφασισμένοι να σβήσουμε τις 3 προηγούμενες κακές εμφανίσεις... και από το πρώτο δεκάλεπτο (18-3) δεν αφήσαμε κανένα περιθώριο στους αντιπάλους... Εκτός από εμένα (που με βλέπω για αρκετό καιρό έξω) είχαμε και την απουσία του Μπρατσιώτη... Παρόλα αυτά οι συμπαίκτες μου έκαναν ένα πολύ καλό παιχνίδι και δείξαμε τη διάθεση που μας έλειπε στα προηγούμενα παιχνίδια...
Βέβαια κακά τα ψέμματα ο Ωρωπός είναι αδύναμη ομάδα, δεν ξέρω αν είχαν και απουσίες με εμάς.

Υ.Γ.: Μάλλον άλλαξε το κάρμα, μιας και σήμερα για πρώτη φορά ο TAPER δηλώθηκε ως Αρχηγός (έβαλε και καλάθι με σπάσιμο), τι άλλο θα δούμε από αυτό το παλικάρι, ήμαρτον...
lebronjames
KOYKAKI-ΠΡΩΤΕΑΣ=1
Liveris
Κουκάκι-Πρωτέας 75-63
JOS
QUOTE (lebronjames @ Nov 20 2008, 23:44 ) *
αμιλλα-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ= 1 Στοιχισαν στον ΠΡΟΜΗΘΕΑ οι πολλες απουσιες

το ματς έγινε όπως φοβόμουν, δλδ: πήγαινε ντέρμπι μέχρι το 36 (περισσότερο εμείς μπροστά αλλά με max διαφορά 7 πόντους και αμέσως τη χάναμε με λάθη), και στα τελευταία 4 λεπτά κουραστήκαμε, έλειψε το καθαρό μυαλό και από το 67-66 υπέρ μας στο 36', τελικό σκορ ήταν 81-67!!Κάρμπον ματς με το ΑΕΚ-Πανελλήνιος...Οι άλλοι όλα μέσα κι εμείς με θολωμένο μυαλό και χωρίς ανάσες...
Άσχημη ήττα αλλά προχωράμε...Πιστεύω 1 απουσία λιγότερη να χαμε το χτυπούσαμε άνετα το ματσάκι...
taper
QUOTE(loufer @ Nov 21 2008, 01:05 ) *
Μάλλον άλλαξε το κάρμα, μιας και σήμερα για πρώτη φορά ο TAPER δηλώθηκε ως Αρχηγός (έβαλε και καλάθι με σπάσιμο), τι άλλο θα δούμε από αυτό το παλικάρι, ήμαρτον...

είναι τρελος ο αρχηγός......... smiley.gif

ΥΓ ντουσαν προδότη κάνε την ΑΕΚ πρώτη
Clyde the Clyde
QUOTE(JOS @ Nov 21 2008, 01:56 ) *
το ματς έγινε όπως φοβόμουν, δλδ: πήγαινε ντέρμπι μέχρι το 36 (περισσότερο εμείς μπροστά αλλά με max διαφορά 7 πόντους και αμέσως τη χάναμε με λάθη), και στα τελευταία 4 λεπτά κουραστήκαμε, έλειψε το καθαρό μυαλό και από το 67-66 υπέρ μας στο 36', τελικό σκορ ήταν 81-67!!Κάρμπον ματς με το ΑΕΚ-Πανελλήνιος...Οι άλλοι όλα μέσα κι εμείς με θολωμένο μυαλό και χωρίς ανάσες...
Άσχημη ήττα αλλά προχωράμε...Πιστεύω 1 απουσία λιγότερη να χαμε το χτυπούσαμε άνετα το ματσάκι...

Το ματς έπρεπε να είχε καθαρίσει στο ημίχρονο όμως ώστε να μην κοστίσει η κούραση σε ήττα!!
Την άλλη εβδομάδα ελπίζω με λιγότερες απουσίες να πατσιστεί κάπως η σημερινή ήττα! smiley.gif smiley.gif
taper
καλύβια 1 περιμένω και 8/8

γκουρού σας λέω

ανάλυση αγώνα δεν πρόκειται να κάνω.περισσότερο για να μας ξεκολλήσει από τις ήττες και να κοιτάξουμε κάπως καλύτερα .Ωροπός πρώτος υποψήφιος ( εκτός αν είχε πολλές απουσίες ).με 16 χρονο βασικό play ( δεν είναι και το παιδί θαυμα ,αν και είναι αξιόλογος 77.gif 77.gif 77.gif ) δυσκολα τα πράγματα

77.gif 77.gif 77.gif bill klonatos
DMX
QUOTE(anti15 @ Nov 21 2008, 00:36 ) *
Τελικά απ' ότι φαίνεται επικράτησε η άμυνα του Θωμά...52-53 σ έναν αγώνα για γερά νέυρα... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 41.gif 41.gif 41.gif


Οντως χρειαζοταν γερα νευρα για να αντεξεις να δεις ενα τοσο κακο ποιοτικα παιχνιδι..... Τα παιδια των Θρακομακεδονων κανουν μια απιστευτη προσπαθεια κ αξιζουν συγχαρητηρια για το αποτελεσμα που βγαζουν ως ομαδα μεσα στο γηπεδο. Αυτο που δεν μπορω να καταλαβω ομως ειναι πως οι διαιτητες αφηνουν τοσο ξυλο να παιζετε σε εναν αγωνα μπασκετ..... Κ μαλιστα οχι μονο εκτος φασης αλλα ακομη και πανω σε τελειωματα των φασεων. Πιστευω οτι θα ποναω τουλαχιστον για αλλες δυο ημερες απο την χτεσινη μαχη (γιατι αγωνας μπασκετ δεν ηταν).... Παντως διαπιστωσα κ στην πραξη οτι οι Θρακομακεδονες δεν ηταν τυχαια αητητοι κ μαλιστα με την καλυτερη αμυνα του πρωταθληματος.

Καλη συνεχεια τους ευχομαι στο πρωταθλημα.....

77.gif 77.gif 77.gif 41.gif 41.gif 41.gif
Duke78
ε
LordOfTheCourts
QUOTE(loufer @ Nov 21 2008, 01:05 ) *
KAO ΓΕΡΑΚΑ - ΩΡΩΠΟΣ 74-47 (34-17)

Μπήκαμε από την αρχή αποφασισμένοι να σβήσουμε τις 3 προηγούμενες κακές εμφανίσεις... και από το πρώτο δεκάλεπτο (18-3) δεν αφήσαμε κανένα περιθώριο στους αντιπάλους... Εκτός από εμένα (που με βλέπω για αρκετό καιρό έξω) είχαμε και την απουσία του Μπρατσιώτη... Παρόλα αυτά οι συμπαίκτες μου έκαναν ένα πολύ καλό παιχνίδι και δείξαμε τη διάθεση που μας έλειπε στα προηγούμενα παιχνίδια...
Βέβαια κακά τα ψέμματα ο Ωρωπός είναι αδύναμη ομάδα, δεν ξέρω αν είχαν και απουσίες με εμάς.

Υ.Γ.: Μάλλον άλλαξε το κάρμα, μιας και σήμερα για πρώτη φορά ο TAPER δηλώθηκε ως Αρχηγός (έβαλε και καλάθι με σπάσιμο), τι άλλο θα δούμε από αυτό το παλικάρι, ήμαρτον...

Περαστικα ρε Louf, κρήμα. Ελπίζω να σε δούμε σήντομα και να προλάβεις και το μεταξύ μας αγώνα για να μην υπάρχει καμία δικαιολογία από την μεριά σας μετά την ήττα.
Αντε ρε φίλε γρήγορα επιστροφή στα γήπεδα!!!

51-57 κερδίσαμε (Κρόνος)
Πολύ άσχημο παιχνίδι από την μεριά της ομάδας μου (Κρόνος)
Είμασταν πολύ κακοί στην επίθεση, ίσως και η διαιτησία να έπαιξε το ρόλο της, ο ένας μας είχε χαντακώσει και ο άλλος προσπαθούσε να δώσει τα σφυρίγματα πίσω, αυτό δε το είδα μόνο εγώ αλλά και η κερκίδα. Anyway, πάλι καλά που το πήραμε και συνεχίζουμε...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.