Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑ 2008-09 (2ος Όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33
LordOfTheCourts
QUOTE(loufer @ Feb 24 2009, 15:44 ) *
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2 (Χωρίς σχόλια)...

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2 (Εύκολα ή δύσκολα, διπλό το ματσάκι)

ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1 (Εύκολα)

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1 (Σε αγωνισιτική άνοδο και οι δύο ομάδες...προβάδισμα λόγω έδρας στον καλύτερο play-maker της κατηγορίας... ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΡΙΧΙΑΣ 77.gif 77.gif 77.gif )

ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1 (Στανταράκι)

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1 (Άνετα)

ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 1 (Πεσμένος και ο Κρόνος όπως και εμείς...)

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1 (πάει για αναβολή μάγκες...δεν έχουμε γήπεδο την Πέμπτη, το Σάββατο είχαμε All star game γυναικείου βόλει, να δω για τι άλλο θα θελήσουν το γήπεδό μας...και καλύτερα γιατί είμαστε σε τραγική αγωνιστική κατάσταση)

Δεν θα συμφωνήσω ότι είμαστε πεσμένη αυτή τη περίοδο σαν ομάδα...
Θέλω να μου πεις αν παρατήρησες κάποιον παίχτη του Ολυμπιακού που να μην έπαιξε καλά με το παιχνίδι του ΠΑΟ... όλοι έπαιξαν καλά... έως μέτρια... αλλά κανένας χάλια, αλλά ούτε και σούπερ... και αυτό γιατί δεν πρόλαβαν... κάτι αντίστοιχο γίνεται και με εμάς... δεν προλαβαίνουμε να παίξουμε χάλια (ως μονάδες μιλάω πάντα) αλλά και κανένας μας δεν πάιζει καλά...γιατί πάλι δεν έχει τον απαιτούμενο χρόνο....
veteranosaoth
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2 ('Ανετα)

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1 (για να νομίζουν οι φίλοι απο τον Προμηθέα ότι τους έχω βάλει στο μάτι shot.gif

ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1 (Μία δεμένη ομάδα κόντρα σε μία διαλυμένη)

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2 (πιστεύω ότι θα εκμεταλλευτούν την νίκη της προηγούμενης αγωνιστικής)

ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1 (είμαστε κακοί τελευταία αλλά όχι για σερί ηττών)

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1 (έδρα ομάδα και φόρμα δείχνουν άσσο)

ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 1 (πιό άνετα από ότι θα δείχνει το τελικό σκόρ πιστεύω)

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2 (το ντέρμπι της αγωνιστικής,άν όντως αναβληθεί τότε αλλάζουν τα δεδομένα)
JOS
Γιαυτό χάθηκε ο γιος του προέδρου (loufer), είχε να φιξάρει την αναβολή του ματσακίου...χαχαχαχα
Ή τα γκομενάκια του taper??
Θέλω να ελπίζω το 2ο...
g-kel
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟY 2

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1

ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1

ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1

ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 1

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2

lebronjames
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟY 2

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2

ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1

ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1

ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 1

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1
LordOfTheCourts
QUOTE(veteranosaoth @ Feb 24 2009, 16:37 ) *
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 1 (πιό άνετα από ότι θα δείχνει το τελικό σκόρ πιστεύω)

Να δούμε πόσο γκουρού είσαι... smile.gif
taper
QUOTE(JOS @ Feb 24 2009, 17:20 ) *
Γιαυτό χάθηκε ο γιος του προέδρου (loufer), είχε να φιξάρει την αναβολή του ματσακίου...χαχαχαχα
Ή τα γκομενάκια του taper??
Θέλω να ελπίζω το 2ο...


μακάρι να φιξαρε κάτι σωστο αλλά που καιρος....περιμένουμε μια ομάδα να τον αφήσει να πάρει τα πάνω του, γιατί μετά τον τραυματισμό του είναι άλλος παίκτης smiley.gif ( ελπίζω να προσφέρεστε για αυτό ....αλλιώς πρέπει να πληρώσω κάποιους)
τωρα γιατί χαθήκαμε? ο ένας λόγος είναι η γενική μετριότητα και ένας αλλος και βασικότερος είναι ότι μερικοί δυστυχώς αρπάζονται smiley.gif αλλά θα το προσπεράσουμε αυτό γιατί βλέπω οτι είναι επαναλαμβανόμενο

και τώρα μερικά καλα αν και όχι μπασκετικά


    Ποιος είπε ότι είναι εύκολο να αποδράσει ο ΠΑΟ από το Μαδριγάλ; Τι το περάσατε, Κορυδαλλό;
      Ο,τι ακριβώς έκανε ο Κουτσιανικούλης με τον ΟΣΦΠ το είχε κάνει και με τον ΠΑΟ. Τέτοιο επίτευγμα - καρμπόν ούτε ο Παλαιοκώστας.
        Εχει δίκιο ο Βαλβέρδε ότι η ήττα στο Παγκρήτιο θα χρησιμεύσει στο θρύλο για τη συνέχεια του πρωταθλήματος. Μην ξεχνάτε ότι έχει να χάσει και στη Λιβαδειά.
        andreas koropi
        QUOTE(taper @ Feb 24 2009, 23:49 ) *
        μακάρι να φιξαρε κάτι σωστο αλλά που καιρος....περιμένουμε μια ομάδα να τον αφήσει να πάρει τα πάνω του, γιατί μετά τον τραυματισμό του είναι άλλος παίκτης smiley.gif ( ελπίζω να προσφέρεστε για αυτό ....αλλιώς πρέπει να πληρώσω κάποιους)
        τωρα γιατί χαθήκαμε? ο ένας λόγος είναι η γενική μετριότητα και ένας αλλος και βασικότερος είναι ότι μερικοί δυστυχώς αρπάζονται smiley.gif αλλά θα το προσπεράσουμε αυτό γιατί βλέπω οτι είναι επαναλαμβανόμενο

        και τώρα μερικά καλα αν και όχι μπασκετικά


          Ποιος είπε ότι είναι εύκολο να αποδράσει ο ΠΑΟ από το Μαδριγάλ; Τι το περάσατε, Κορυδαλλό;
            Ο,τι ακριβώς έκανε ο Κουτσιανικούλης με τον ΟΣΦΠ το είχε κάνει και με τον ΠΑΟ. Τέτοιο επίτευγμα - καρμπόν ούτε ο Παλαιοκώστας.
              Εχει δίκιο ο Βαλβέρδε ότι η ήττα στο Παγκρήτιο θα χρησιμεύσει στο θρύλο για τη συνέχεια του πρωταθλήματος. Μην ξεχνάτε ότι έχει να χάσει και στη Λιβαδειά.

              loufer
              QUOTE(taper @ Feb 24 2009, 23:49 ) *
              μακάρι να φιξαρε κάτι σωστο αλλά που καιρος....περιμένουμε μια ομάδα να τον αφήσει να πάρει τα πάνω του, γιατί μετά τον τραυματισμό του είναι άλλος παίκτης smiley.gif ( ελπίζω να προσφέρεστε για αυτό ....αλλιώς πρέπει να πληρώσω κάποιους)
              τωρα γιατί χαθήκαμε? ο ένας λόγος είναι η γενική μετριότητα και ένας αλλος και βασικότερος είναι ότι μερικοί δυστυχώς αρπάζονται smiley.gif αλλά θα το προσπεράσουμε αυτό γιατί βλέπω οτι είναι επαναλαμβανόμενο


              Θα περιμένεις καιρό ψηλέ και άχαρε...
              Χαθήκαμε γιατί απλά δεν βλεπόμαστε και όταν σκοράρεις 38 πόντους έστω και με αυτά που περνάμε, καλό είναι να κάνεις τουμπεκί γιατί γελάει ο κόσμος μαζί σου...

              QUOTE(taper @ Feb 24 2009, 23:49 ) *
              και τώρα μερικά καλα αν και όχι μπασκετικά


              Αχολήσου εσύ βάτραχε πως θα περάσεις σήμερα την Ξάνθη, και άσε εμάς να τορπιλίσουμε το κίτρινο υποβρύχιο...

              QUOTE(JOS @ Feb 24 2009, 17:20 ) *
              Γιαυτό χάθηκε ο γιος του προέδρου (loufer), είχε να φιξάρει την αναβολή του ματσακίου...χαχαχαχα
              Ή τα γκομενάκια του taper??
              Θέλω να ελπίζω το 2ο...


              Αν ήταν να αναβάλλουμε ματσάκιο θα το είχαμε κάνει με τον Αρίωνα...αλλά παίζουμε όσοι και να είμαστε, σε όποια κατάσταση και αν είμαστε...
              O taper δεν έχει ανάγκη τον Αρχηγό για να βρει γκομενάκια, κατεβαίνει στην Αθηνάς και ''ψωνίζει'' από εκεί...σε καλές τιμές πάντα...
              taper
              QUOTE(loufer @ Feb 25 2009, 11:47 ) *
              1.Θα περιμένεις καιρό ψηλέ και άχαρε...
              Χαθήκαμε γιατί απλά δεν βλεπόμαστε και όταν σκοράρεις 38 πόντους έστω και με αυτά που περνάμε, καλό είναι να κάνεις τουμπεκί γιατί γελάει ο κόσμος μαζί σου...



              2.Αχολήσου εσύ βάτραχε πως θα περάσεις σήμερα την Ξάνθη, και άσε εμάς να τορπιλίσουμε το κίτρινο υποβρύχιο...



              3.Αν ήταν να αναβάλλουμε ματσάκιο θα το είχαμε κάνει με τον Αρίωνα...αλλά παίζουμε όσοι και να είμαστε, σε όποια κατάσταση και αν είμαστε...
              O taper δεν έχει ανάγκη τον Αρχηγό για να βρει γκομενάκια, κατεβαίνει στην Αθηνάς και ''ψωνίζει'' από εκεί...σε καλές τιμές πάντα...

              1.αυτό ακριβώς είπα ρε κοντοπ....ο
              2.σου αφιερώνω http://www.youtube.com/watch?v=WbmFTK4t3JU
              3. υπάρχει και το τηλέφωνο...πιο ακριβά μεν αλλά ο έρωτας και το χρήμα δεν κρύβονται
              smiley.gif
              loufer
              QUOTE(taper @ Feb 25 2009, 12:01 ) *
              1.αυτό ακριβώς είπα ρε κοντοπ....ο
              2.σου αφιερώνω http://www.youtube.com/watch?v=WbmFTK4t3JU
              3. υπάρχει και το τηλέφωνο...πιο ακριβά μεν αλλά ο έρωτας και το χρήμα δεν κρύβονται
              smiley.gif


              1. Έχεις μεγάλο στόμα για τόσο μικρό μυαλό που κουβαλάς...
              2. http://www.youtube.com/watch?v=2Nc4ZiNVSSg (Ατναποδίδω)
              3. Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου ''σύντροφε'', τις μεγαλύτερες περιουσίες εσείς τις έχετε εξάλλου..
              LordOfTheCourts
              Ε ρε ξύλο που θέτε....
              loufer
              QUOTE(LordOfTheCourts @ Feb 25 2009, 15:13 ) *
              Ε ρε ξύλο που θέτε....


              Έχεις ήδη ένα αγκωνίδι από μένα και ένα φυστίκι από τον taper για το επαναληπτικό παιχνίδι μας...Για τι γλώσσα που βγάζεις Γιαννάκη... peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif
              taper
              QUOTE(LordOfTheCourts @ Feb 25 2009, 15:13 ) *
              Ε ρε ξύλο που θέτε....



              QUOTE(loufer @ Feb 25 2009, 15:19 ) *
              Έχεις ήδη ένα αγκωνίδι από μένα και ένα φυστίκι από τον taper για το επαναληπτικό παιχνίδι μας...Για τι γλώσσα που βγάζεις Γιαννάκη... peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif


              είναι να μην μας πιάσει η λαλακίαση...και επειδή μάλλον δεν θα παίξουμε κάνουμε ζέσταμα στο forum

              άλλωστε εγώ έχω αποδράσει από τις προπονήσεις για αυτή την εβδομάδα ως ένδειξη σεβασμου στον ηγέτη της απόδρασης....

              Pison basket break smiley.gif
              Clyde the Clyde
              ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2
              ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2
              ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
              ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1
              ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
              ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1
              ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 1
              ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1(όποτε και να γίνει) smiley.gif
              JOS
              εμ τι είναι?? α ρε λουφό με την παράγκα σου...χαχαχα
              loufer
              Έχουμε Κορωπί εκτός και Προμηθέα εντός μετά και πιθανόν το παιχνίδι με την Άμιλλα να μπει κάπου ενδιάμεσα, δηλαδή κάποια τρίτη λογικά... Εσύ πως το βλέπεις να μας συμφέρει να παίξουμε Τρίτη με Άμιλλα και καπάκια Πέμπτη με Προμηθέα???
              Ποιον συμφέρει λες πιο πολύ αυτό???
              Καλύτερα πριν μιλήσετε για περίεργες αναβολές να σκέφτεστε πρώτα...
              JOS
              το ανακάλυψες τελικά. εγώ το ανέβαλα για να σας βρούμε κουρασμένους...
              δεν νομίζω οτι έχασες το χιούμορ σου, αλλά φρόντισε να γίνει μετά το δικό μας ματσάκι για να μην έχετε δικαιολογίες.σας θέλω πλήρεις, ξεκούραστους και ακμαίους...
              loufer
              QUOTE(JOS @ Feb 26 2009, 12:13 ) *
              το ανακάλυψες τελικά. εγώ το ανέβαλα για να σας βρούμε κουρασμένους...
              δεν νομίζω οτι έχασες το χιούμορ σου, αλλά φρόντισε να γίνει μετά το δικό μας ματσάκι για να μην έχετε δικαιολογίες.σας θέλω πλήρεις, ξεκούραστους και ακμαίους...


              Λίγο δύσκολο αυτό Μέλο αγόρι μου... Η ΕΣΚΑ πιέζει να γίνονται γρήγορα οι αναβολές, κάτι το οποίο είναι και σωστό για να μην υπάρχει αλλοίωση πρωταθλήματος... Πλήρεις αποκλείεται να μας βρεις, γιατί έχουμε ήδη ένα χιαστό, ένα βαρύ διάστρεμμα, μία σοβαρή θλάση προσαγωγών και το κεφάλι του taper να μην στρίβει (δε θέλω να ξέρω καν πως το κατάφερε αυτό, μου μυρίζει Μολδαβο''δουλειά''), ξεκούραστους πάλι λίγο δύσκολο, αλλά παθιασμένους για νίκη ναι...
              Αλλά με την γκαντέμο την Πανταζοπούλου στην εξέδρα πως να κερδίσουμε... rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
              LordOfTheCourts
              Εμάς πάλι, η Μαρία μας έφερε τύχη... smile.gif
              JOS
              QUOTE (LordOfTheCourts @ Feb 26 2009, 12:32 ) *
              Εμάς πάλι, η Μαρία μας έφερε τύχη... smile.gif


              Όχι απλά τύχη, με το buzzer του Μπάτσου μάλλον πέσατε απτην Ακρόπολη και βρήκατε και πορτοφόλι. Πάντως η Μαρία δεν είναι η γκαντέμω. Αλλού ψάξτε τη μαυρόγατα...
              taper
              QUOTE(JOS @ Feb 26 2009, 13:14 ) *
              Όχι απλά τύχη, με το buzzer του Μπάτσου μάλλον πέσατε απτην Ακρόπολη και βρήκατε και πορτοφόλι. Πάντως η Μαρία δεν είναι η γκαντέμω. Αλλού ψάξτε τη μαυρόγατα...

              BLACK CAT smiley.gif

              ήδη προετοιμαζόμαστε για να πάρουμε μία ακόμη παρθενιά( ο νοων ωοείτο ).δυστυχώς κάπου έχουν κρύψει το κλειδί της ζώνης αγνότητος και o loufer έχει στείλει φάξ στην έσκα μπας και το έχουν σε κανένα συρτάρι τους....ελπίζω να προλάβει να το βρει σε μια εβδομάδα smiley.gif

              3 ματσάκια σε 1 εβδομάδα...γουστάρω τρελα....έτσι για να θυμηθώ τα νιάτα μου που έπαιζα τους ATLANTA HAWKS (nba live smiley.gif πολλά κερματάκια ρουφηξε αυτό το ηλεκτρονικο )


              taper is attending ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

              όλοι χαλανδρι να δούμε τον πανμέγιστο τριχια (jack s. το καλλιτεχνικό ) σε ένα ακόμα show smiley.gif
              JOS
              άλλη μια αυτοκτονία και ήττα με 72-70 για μας, ενώ προηγηθήκαμε με 16 στο 18'...Απαράδεκτοι στο 2ο μέρος στην άμυνα, έβαλαν τα σουτ οι της Παλατιανής (κρεμασμένα και ελεύθερα) και η μπίλια έκατσε για άλλη μια φορά ανάποδα για μας στα τελευταία δευτερόλεπτα...Αυτό το πράγμα φέτος είναι τρομερό. όλα τα ματς που πάνε εκεί τα χουμε χάσει-φυσικά είμαστε άξιοι της μοίρας μας που δίνουμε δικαίωματα ανάκαμψης και δεν "σκοτώνουμε" τους αντιπάλους μας και δεν καθαρίζουμε τα ματσάκια όπως πρέπει...
              emekas
              ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
              veteranosaoth
              ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 65-63 (33-32 ημ.)
              Τα δύο πρώτα τα έπιασα...Για δώστε και τα υπόλοιπα αποτελέσματα γιατί μου φαίνεται ότι μάλλον έπιασα όλες τις εκπλήξεις...ή όχι? smiley.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
              kastanietas
              QUOTE(veteranosaoth @ Feb 27 2009, 00:19 ) *
              ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 65-63 (33-32 ημ.)
              Τα δύο πρώτα τα έπιασα...Για δώστε και τα υπόλοιπα αποτελέσματα γιατί μου φαίνεται ότι μάλλον έπιασα όλες τις εκπλήξεις...ή όχι? smiley.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif

              Αφού νίκησε η Παλατιανή ... καλόοοοοοοοοο!!!!
              taper
              εμεις διασκεδάζουμε και η τύχη ας δουλεύει smiley.gif
              άστα λούφο τελικα παρασυρθηκα!!!!!!!

              αλλά ποια τύχη....ερχόμαστε και εμείς σύντομα....

              ελπίζω οι Θρακες να κέρδισαν για να σας βγάλουν γλώσσα smiley.gif

              αγιος θωμάς ακολουθεί εύκολα το Κορωπί...

              jos θα έλεγα ταπεινά άξιοι της μοίρας σας smiley.gif ευτυχώς σε λίγο παίζετε μαζί μας και θα αναθαρήσετε smiley.gif


              όσο για παλατιανή συνεχίζει την παράδοση κτισμένη στα βάθη της έσκα.....ωροπός,κουκάκι, προμηθέας και πόσοι άλλοι ( για αυτό δεν είμαστε καλή ομάδα γιατί ούτε μια φορα δεν μας έχουν κερδίσει αν και το παλεύουν πάντα smiley.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif )

              Μεγάλος παλιός παικτης του ΚΑΟ κρεμιάται σε 2 μέρες ......και του χρόνου γόη smiley.gif

              και γαμήλιο στο Saintr- Tropez ( ήταν ατυχος πάλι....)

              καλό τριήμερο σε όλους και την άλλη βδομάδα διπλό μες την Κορώπα ( παραήπια μου φαίνεται)
              emekas
              ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 68-91
              ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 72-70
              ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 72-59
              ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 81-64
              ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 65-63
              ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 86-73
              ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 67-52
              LordOfTheCourts
              ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 67-52
              Πολύ καλή ομάδα, αλλά δεν το κέρδισαν τόσο εύκολα όσο δίχνει το σκορ...
              Duke78
              Τόσο καιρό φωνάζω .... Ποιός Προμηθέας ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε !!!!
              JOS
              Αυτός που με 3 απουσίες έκανε περίπατο με την ομάδα σου...Κάνε με ξένα κόλυβα κηδεία πάλι. Ευτυχώς τα υπόλοιπα παιδιά έχουν πάρει πρέφα τι γίνεται... wink.gif
              lebronjames
              Αυτος που θα τερματισει απο πανω σου φιλε... wink.gif
              Duke78
              QUOTE(JOS @ Feb 27 2009, 22:21 ) *
              Αυτός που με 3 απουσίες έκανε περίπατο με την ομάδα σου...Κάνε με ξένα κόλυβα κηδεία πάλι. Ευτυχώς τα υπόλοιπα παιδιά έχουν πάρει πρέφα τι γίνεται... wink.gif

              Εχουν παρει πρεφα τι γινεται ? Τι εννοεις δηλαδη ?
              andreas koropi
              QUOTE(lebronjames @ Feb 27 2009, 22:33 ) *
              Αυτος που θα τερματισει απο πανω σου φιλε... wink.gif


              επ........... με φωναξε κανεις????
              lebronjames
              QUOTE(andreas koropi @ Feb 28 2009, 01:05 ) *
              επ........... με φωναξε κανεις????


              Καταλαβαινεις φιλε οτι δεν αναφερομαι σε σενα.Αλλωστε δεν υπαρχει καποιος που να αμφισβητει τη θεση που βρισκεται η ομαδα σου.
              andreas koropi
              QUOTE(loufer @ Feb 26 2009, 11:58 ) *
              Έχουμε Κορωπί εκτός και Προμηθέα εντός μετά και πιθανόν το παιχνίδι με την Άμιλλα να μπει κάπου ενδιάμεσα, δηλαδή κάποια τρίτη λογικά... Εσύ πως το βλέπεις να μας συμφέρει να παίξουμε Τρίτη με Άμιλλα και καπάκια Πέμπτη με Προμηθέα???
              Ποιον συμφέρει λες πιο πολύ αυτό???
              Καλύτερα πριν μιλήσετε για περίεργες αναβολές να σκέφτεστε πρώτα...


              λουφερ θα με ειδοποιησεις οταν θα γινει το παιχνιδι?θα ηθελα να το δω....
              loufer
              QUOTE(andreas koropi @ Feb 28 2009, 12:50 ) *
              λουφερ θα με ειδοποιησεις οταν θα γινει το παιχνιδι?θα ηθελα να το δω....


              Καλημέρα Ανδρέα, η ΕΣΚΑ αρχικώς το έχει ορίσει για τις 8 Μαρτίου, Κυριακή στις 6 το απόγευμα, μόλις όμως φιξαριστεί θα σε ειδοποιήσω...δεν είναι κάτι σίγουρο ακόμα

              Υ.Γ.: Αν μπορείς επικοινώνησε μαζί μου με PM...προσπαθώ να σου στείλω κάτι αλλά το έχεις μπλοκαρισμένο...
              taper
              QUOTE(andreas koropi @ Feb 28 2009, 12:50 ) *
              λουφερ θα με ειδοποιησεις οταν θα γινει το παιχνιδι?θα ηθελα να το δω....

              μάλλον πάει για την άλλη κυριακη΄...
              οπότε πρώτα θα νικήσουμε εσας- μετά την αμιλα- μετα τον προμηθέα και μετα θα ξυπνήσουμε

              διπλό μες την κορώπα ( το συμφωνηθέν ποσό κανόνισέ το με τον γιο του προέδρου...) smiley.gif
              loufer
              QUOTE(taper @ Feb 28 2009, 12:57 ) *
              μάλλον πάει για την άλλη κυριακη΄...
              οπότε πρώτα θα νικήσουμε εσας- μετά την αμιλα- μετα τον προμηθέα και μετα θα ξυπνήσουμε

              διπλό μες την κορώπα ( το συμφωνηθέν ποσό κανόνισέ το με τον γιο του προέδρου...) smiley.gif


              Θα μας πάρουν με τις πέτρες Σόφο με αυτά που γράφεις...δεν θέλουν και πολύ να προβληματιστούν κάποιοι, έστω και αν κάνεις πλάκα. Άσε που θα τσαντίσεις και τον Γιώργο Κόκκινο και θα σου βάλει 35 στη μούρη...
              taper
              QUOTE(loufer @ Feb 28 2009, 13:01 ) *
              Θα μας πάρουν με τις πέτρες Σόφο με αυτά που γράφεις...δεν θέλουν και πολύ να προβληματιστούν κάποιοι, έστω και αν κάνεις πλάκα. Άσε που θα τσαντίσεις και τον Γιώργο Κόκκινο και θα σου βάλει 35 στη μούρη...

              ουστ γίδι ....εγώ φταίω που αποκαλύπτω τις μυστικές σου συμφωνίες( πάλι σκατά τα έκανα smiley.gif )

              λες να μας αποβάλλουν από την έσκα?
              andreas koropi
              QUOTE(loufer @ Feb 28 2009, 12:55 ) *
              Καλημέρα Ανδρέα, η ΕΣΚΑ αρχικώς το έχει ορίσει για τις 8 Μαρτίου, Κυριακή στις 6 το απόγευμα, μόλις όμως φιξαριστεί θα σε ειδοποιήσω...δεν είναι κάτι σίγουρο ακόμα

              Υ.Γ.: Αν μπορείς επικοινώνησε μαζί μου με PM...προσπαθώ να σου στείλω κάτι αλλά το έχεις μπλοκαρισμένο...



              steile moy mail...akonstantos@hotmail.com
              Clyde the Clyde
              Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί προκαλείτε συνέχεια οι Θρακομακεδόνες!
              Θα μιλάτε και στο τέλος της σαιζόν,που θα είστε τουλάχιστον 3 νίκες πίσω???
              Δε βάζετε μυαλό με τίποτα όμως!Οι πιο παλιοί θυμούνται τι είχατε πάθει όταν σας κόψαμε την άνοδο από τη Δ'!
              Και εκεί μου φαίνεται ότι σας αξίζει να παίζετε.
              Εμείς φταίμε που δίνουμε δικαίωμα σε κάθε αμπάσκετο να μιλάει για μας...Το πρωτάθλημα έχει πολύ δρόμο ακόμα και πιστεύω ότι δεν έχουμε άλλη ήττα...Θα το στηρίξουμε αυτό μέσα στα γήπεδα με όποιον και αν παίζουμε!

              QUOTE(Duke78 @ Feb 27 2009, 19:30 ) *
              Τόσο καιρό φωνάζω .... Ποιός Προμηθέας ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε !!!!

              Την εμπάθειά σου για την ομάδα μου δε την καταλαβαίνω...μάλλον σε έχουμε πονέσει!!!
              Αν ήξερες λίγο,ελάχιστο basket δε θα μίλαγες καν για τον Προμηθέα.Στο κάτω-κάτω ποιος είσαι εσύ να μιλάς έτσι?
              Παίζεις?Ή απλά βλέπεις και το παίζεις μπασκετικός?Στο τέλος της χρονιάς θα σου πω ποιος είναι ο Προμηθέας και ποια η ομαδούλα σου.
              Duke78
              QUOTE(Clyde the Clyde @ Mar 1 2009, 06:25 ) *
              Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί προκαλείτε συνέχεια οι Θρακομακεδόνες!
              Θα μιλάτε και στο τέλος της σαιζόν,που θα είστε τουλάχιστον 3 νίκες πίσω???
              Δε βάζετε μυαλό με τίποτα όμως!Οι πιο παλιοί θυμούνται τι είχατε πάθει όταν σας κόψαμε την άνοδο από τη Δ'!
              Και εκεί μου φαίνεται ότι σας αξίζει να παίζετε.
              Εμείς φταίμε που δίνουμε δικαίωμα σε κάθε αμπάσκετο να μιλάει για μας...Το πρωτάθλημα έχει πολύ δρόμο ακόμα και πιστεύω ότι δεν έχουμε άλλη ήττα...Θα το στηρίξουμε αυτό μέσα στα γήπεδα με όποιον και αν παίζουμε!


              Την εμπάθειά σου για την ομάδα μου δε την καταλαβαίνω...μάλλον σε έχουμε πονέσει!!!
              Αν ήξερες λίγο,ελάχιστο basket δε θα μίλαγες καν για τον Προμηθέα.Στο κάτω-κάτω ποιος είσαι εσύ να μιλάς έτσι?
              Παίζεις?Ή απλά βλέπεις και το παίζεις μπασκετικός?Στο τέλος της χρονιάς θα σου πω ποιος είναι ο Προμηθέας και ποια η ομαδούλα σου.


              Συγγνωμη που σε αφηνουμε και μιλας και εκτιθεσαι...Οσο για την ομαδα σου ΓΕΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ smiley.gif smiley.gif smiley.gif
              veteranosaoth
              QUOTE(Clyde the Clyde @ Mar 1 2009, 06:25 ) *
              Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί προκαλείτε συνέχεια οι Θρακομακεδόνες!
              Θα μιλάτε και στο τέλος της σαιζόν,που θα είστε τουλάχιστον 3 νίκες πίσω???
              Δε βάζετε μυαλό με τίποτα όμως!Οι πιο παλιοί θυμούνται τι είχατε πάθει όταν σας κόψαμε την άνοδο από τη Δ'!
              Και εκεί μου φαίνεται ότι σας αξίζει να παίζετε.
              Εμείς φταίμε που δίνουμε δικαίωμα σε κάθε αμπάσκετο να μιλάει για μας...Το πρωτάθλημα έχει πολύ δρόμο ακόμα και πιστεύω ότι δεν έχουμε άλλη ήττα...Θα το στηρίξουμε αυτό μέσα στα γήπεδα με όποιον και αν παίζουμε!


              Την εμπάθεια σου για την ομάδα μου δε την καταλαβαίνω...μάλλον σε έχουμε πονέσει!!!
              Αν ήξερες λίγο,ελάχιστο basket δε θα μίλαγες καν για τον Προμηθέα.Στο κάτω-κάτω ποιος είσαι εσύ να μιλάς έτσι?
              Παίζεις?Ή απλά βλέπεις και το παίζεις μπασκετικός?Στο τέλος της χρονιάς θα σου πω ποιος είναι ο Προμηθέας και ποια η ομαδούλα σου.

              Επειδή και τότε έπαιζα που μας κόψατε την άνοδο άλλα και τώρα συμμετέχω ενεργά από διοικητικό πόστο θα σου πώ δύο τρία πράγματα και ότι θες κρατάς ότι θες το γράφεις εκεί που δεν πιάνει μελάνι.Δεν με ενδιαφέρει και πολύ τι θα κάνεις αλλά επειδή δημιουργείς εντυπώσεις καλό είναι να υπάρχει και αντίλογος.
              Όντως τότε η άνοδος μας δεν πραγματοποιήθηκε λόγω της ήττας μας από εσάς.Δεν θυμάμαι όμως να σου χρεώνει κανείς τίποτα οπότε η αναφορά και μόνο του παρελθόντος δείχνει πόσο σε έχει πειράξει το φετινό.Και πόσο σε έχει πειράξει η τωρινή (και τονίζω το τωρινή) βαθμολογία. Εγώ σου εύχομαι να ανέβεις , γιατί αν δεν ανέβεις -1ον θα στεναχωρηθείς και ο αθλητισμός μόνο χαρές πρέπει να προσφέρει -2ον μπορεί και του χρόνου να είμαστε μαζί οπότε θα πρέπει πάλι να αντιμετωπίσεις "αμπάσκετους" σαν και εμάς -3ον θα ανεβάζεις πίεση όποτε βλέπεις την βαθμολογία και κάπου συναντάς την ομάδα μας.
              Προκλητικοί δεν ήμασταν και δεν θα γίνουμε ποτέ απλά πρέπει να μάθεις να σέβεσαι και την γνώμη των άλλων ακόμα και αν δεν συμφωνείς μαζί τους. Δεν μπορούμε να διαφωνούμε δηλαδή? Δύο πράγματα έχουν το αλάθητο φίλε μου ( ο Πάπας και η ζυγαριά) και εσύ δεν είσαι κανένα από τα δύο. Όπως έχω πει και πριν λίγο καιρό εμείς είμαστε άνετοι και ωραίοι, κάτι που δεν μπορεί να πεις εσύ. Ομαδούλα είμαστε και το γουστάρουμε, και πιο πολύ γουστάρουμε που κάνουμε ομαδάρες σαν και την δική σου να ασχολούνται μαζί μας. Είπα και την προηγούμενη φορά ότι ένας δεν αντιπροσωπεύει το σύνολο κάτι που ισχύει και για μας αλλά και για εσένα (ελπίζω τουλάχιστον)..
              Θα μπορούσες να βασιστείς σε επιχειρήματα μπασκετικά (αφού μας διατυμπανίζεις ότι είσαι γνώστης και εμείς άσχετοι) και πιθανόν να έβγαινες και από πάνω αλλά επιλέγεις μια ανούσια αντιπαράθεση προτάσσοντας κάτι που έγινε πριν από 5-6 χρόνια για να δικαιολογήσεις το μένος σου και το άγχος σου για την φετινή κατάληξη της χρονιάς.
              Οι επόμενες αγωνιστικές θα δείξουν κατά πάσα πιθανότητα τι θα πρέπει να περιμένουμε όλοι μας....Λίγη υπομονή δεν βλάπτει..Οι τραυματισμοί και οι εκπλήξεις καθιστούν το πρωτάθλημα πολύ ενδιαφέρον..Ελπίζω να σταματήσουν οι τραυματισμοί και να συνεχιστούν οι εκπλήξεις....
              ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΥΛΟΥΜΑ!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
              Clyde the Clyde
              QUOTE(veteranosaoth @ Mar 1 2009, 14:00 ) *
              Επειδή και τότε έπαιζα που μας κόψατε την άνοδο άλλα και τώρα συμμετέχω ενεργά από διοικητικό πόστο θα σου πώ δύο τρία πράγματα και ότι θες κρατάς ότι θες το γράφεις εκεί που δεν πιάνει μελάνι.Δεν με ενδιαφέρει και πολύ τι θα κάνεις αλλά επειδή δημιουργείς εντυπώσεις καλό είναι να υπάρχει και αντίλογος.
              Όντως τότε η άνοδος μας δεν πραγματοποιήθηκε λόγω της ήττας μας από εσάς.Δεν θυμάμαι όμως να σου χρεώνει κανείς τίποτα οπότε η αναφορά και μόνο του παρελθόντος δείχνει πόσο σε έχει πειράξει το φετινό.Και πόσο σε έχει πειράξει η τωρινή (και τονίζω το τωρινή) βαθμολογία. Εγώ σου εύχομαι να ανέβεις , γιατί αν δεν ανέβεις -1ον θα στεναχωρηθείς και ο αθλητισμός μόνο χαρές πρέπει να προσφέρει -2ον μπορεί και του χρόνου να είμαστε μαζί οπότε θα πρέπει πάλι να αντιμετωπίσεις "αμπάσκετους" σαν και εμάς -3ον θα ανεβάζεις πίεση όποτε βλέπεις την βαθμολογία και κάπου συναντάς την ομάδα μας.
              Προκλητικοί δεν ήμασταν και δεν θα γίνουμε ποτέ απλά πρέπει να μάθεις να σέβεσαι και την γνώμη των άλλων ακόμα και αν δεν συμφωνείς μαζί τους. Δεν μπορούμε να διαφωνούμε δηλαδή? Δύο πράγματα έχουν το αλάθητο φίλε μου ( ο Πάπας και η ζυγαριά) και εσύ δεν είσαι κανένα από τα δύο. Όπως έχω πει και πριν λίγο καιρό εμείς είμαστε άνετοι και ωραίοι, κάτι που δεν μπορεί να πεις εσύ. Ομαδούλα είμαστε και το γουστάρουμε, και πιο πολύ γουστάρουμε που κάνουμε ομαδάρες σαν και την δική σου να ασχολούνται μαζί μας. Είπα και την προηγούμενη φορά ότι ένας δεν αντιπροσωπεύει το σύνολο κάτι που ισχύει και για μας αλλά και για εσένα (ελπίζω τουλάχιστον)..
              Θα μπορούσες να βασιστείς σε επιχειρήματα μπασκετικά (αφού μας διατυμπανίζεις ότι είσαι γνώστης και εμείς άσχετοι) και πιθανόν να έβγαινες και από πάνω αλλά επιλέγεις μια ανούσια αντιπαράθεση προτάσσοντας κάτι που έγινε πριν από 5-6 χρόνια για να δικαιολογήσεις το μένος σου και το άγχος σου για την φετινή κατάληξη της χρονιάς.
              Οι επόμενες αγωνιστικές θα δείξουν κατά πάσα πιθανότητα τι θα πρέπει να περιμένουμε όλοι μας....Λίγη υπομονή δεν βλάπτει..Οι τραυματισμοί και οι εκπλήξεις καθιστούν το πρωτάθλημα πολύ ενδιαφέρον..Ελπίζω να σταματήσουν οι τραυματισμοί και να συνεχιστούν οι εκπλήξεις....
              ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΥΛΟΥΜΑ!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif

              Προφανώς και θα στεναχωρηθώ αν δεν ανέβω και δε χαρακτήρισα εσένα αμπάσκετο,ούτε σχολίασα κάτι που είπες.Όσο για το αν είναι προκλητικός ο φίλος φαίνεται όταν γράφει μετά από νίκη της ομάδας του <<Ποιος Προμηθέας ρεεε>>.Δε θα ασχοληθώ άλλο,εγώ παίζω και αυτό θα συνεχίσω να κάνω.Καλά να περάσετε όλοι,καλή σαρακοστή.
              lebronjames
              Λοιπον...Δεν προκειται να ξανασχοληθω με προκλησεις καποιων που ειναι μαγκες πισω απο την οθονη ενος υπολογιστη αλλα θελω να αναφερω καποια πραγματα για να μπουν ολα και ολοι στη θεση τους.

              Θελοντας να λυσω καποιες αποριες ο ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ειναι μια σοβαρη ομαδα που δεν εχει δωσει ποτε δικαιωμα για αρνητικα σχολια.Εχει 5-6 ανθρωπους στη διοικηση που αγαπανε την ομαδα και κατεχουν το αθλημα.Ειναι μια ομαδα με σταθερα ανοδικη πορεια ( 3ος χρονος στη Β' ) και οχι ομαδα με σκαμπανεβασματα ( 1 χρονο στη Γ' μετα στη Β' και παλι κατω).Ειναι μια ομαδα με Γυναικειο τμημα στην Α' (οι "εξυπνοι" να βρουν αλλη ομαδα βεληνεκους ΠΡΟΜΗΘΕΑ με ανδρικο στη Β' και γυναικειο στην Α').Ειναι μια ομαδα με συνεχης και αξιοπρεπης παρουσια στα παιδικο-εφηβικα και πολυπληθη τμηματα υποδομης.Και ολα αυτα μολις σε 12 χρονια ιστοριας και με μηδενικη βοηθεια απο το δημο...

              Ελπιζω να ελυσα τις αποριες "καποιων" smiley.gif

              Αντε καλη διασκεδαση σε ολους icon_drunk.gif
              taper
              θα παρακαλέσω την εσκα να δωθεί η ευκαιρία για έναν extra αγώνα μεταξύ προμηθέα- θρακών( ελπίζω να έχετε προκριθεί και οι δύο στο κύπελο - υπάρχει και αυτό? - και να στήσουν την κλήρωση)

              αν και σε έναν μονό αγώνα θα έχει προβάδισμα ο προμηθέας ( λόγω μονάδων ) ενώ στη διάρκεια επιβραβεύονται οι ομάδες....

              καλές οι προκλήσεις, θεμιτές ,αλλά να έχουν βάση ή έστω χιούμορ....

              και δυστυχώς πέσατε και εσείς στην παγίδα ( άλλωστε δεν μιλάτε με παίκτες αλλά με παράγοντες ή οπαδους, που όσο και να ¨ναι ,είναι πάντα λιγότερο αντικειμενικοί....άμα γράφανε εδω μέσα οι παράγοντές μας νομίζω ότι θα γελάγαμε πολυ )

              τώρα αν θέλετε να συντηρείται το πνεύμα διαμάχης , χαίρομαι να διαβάζω...

              άλλωστε 2 ομάδες που είναι η μια τρίτη και η άλλη τέταρτη σίγουρα κάτι καλό έχουν. σίγουρα ο προμηθέας θα μπορούσε να πάει καλύτερα ( μάλλον θέλει να δίνει ενδιαφέρον για την τρίτη θέση smiley.gif ) και σίγουρα και οι Θράκες αποδεικνύουν ότι το λέει η καρδία τους..
              κάλιστα όμως θα μπορούσαν και άλλες ομάδες του ομίλου να είναι στη θέση τους και σίγουρα και στη δικιά μας.
              και εμείς δεν παίζουμε ποιο ομορφο μπάσκετ από τις άλλες ομάδες αλλά ( για την ώρα βέβαια ) υπάρχουμε έστω και με μπάσκετ Κολοκοτρώνη όπως λένε κάποιοι.

              διπλό μες την Κορώπα ( ο εγκλεισμός στο ψυχιατρείο της οικίας μου δεν μου κάνει καλο smiley.gif )

              την άλλη εβδομάδα θα γίνω και εγώ υπέρμετρα προκλητικός smiley.gif

              Clyde the Clyde
              Έχει δίκιο ο taper!
              Πάνω απ'όλα πρέπει να το χαιρόμαστε το μπασκετάκι γιατί εμείς παίζουμε κ όχι οι παράγοντες smiley.gif
              Περιμένω προκλήσεις πριν το μεταξύ μας ματς!Και ότι και να γίνει στο κλειστό του Γέρακα(που δεν έχουμε κερδίσει ποτέ) έχει σφηνάκια μετά!!!Αεκάρα δυο νίκες χτες,καθόμαστε κ απολαμβάνουμε σήμερα smiley.gif
              veteranosaoth
              Θα βγάλει κανείς τα αποτελέσματα να δώ αν πηγαίνω ταμείο ή πετάτε χαρταετό ακόμα...Καλό μήνα σε όλους...Άντε να επιστρέφουμε σιγά σιγά στα παρκέ..
              lebronjames
              Αφου αμολησαμε καλουμπα ας ασχοληθουμε και λιγο με το μπασκετ...

              Εκαψε πολυ κοσμο ο Προμηθεας. 68.gif 68.gif 68.gif

              andreas koropi 6/7
              eskas 6/7
              LordOfTheCourts 4/7
              kastanietas 6/7
              JOS 4/7 Η απουσια σου απο τα γηπεδα φερνει τα αναμενομενα στοιχηματικα αποτελεσματα. evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif
              emekas 5/7
              loufer 6/7
              taper 6/7 Δεν τα πηγες και ασχημα.Μαλλον πρεπει να ακους πιο συχνα τον αρχηγο. 77.gif 77.gif
              veteranosaoth 6/7
              g-kel 7/7 Μπηκε δυνατα στο παιχνιδι thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
              lebronjames 6/7
              Clyde the Clyde 6/7

              Koυπα για αυτη τη βδομαδα....g-kel wav.gif
              Kουβαδακιας για αλλη μια βδομαδα ο JOS που διεκδικει το βραβειο για τους περισσοτερους κουβαδες απο ταπερολουφαραιους και ο LordOfTheCourts
              This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
              Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.