Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑ 2008-09 (2ος Όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33
lebronjames
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 1
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 2
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 1
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1

Duke78
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 2
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 2
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 2
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
LordOfTheCourts
Ανεξιχνίαστες υποθέσεις... στο ΚΑΟ.... Η κατάρα του αρχηγού...
Ο ένας μετά τον άλλο αρχηγό του ΚΑΟ τραυματίζεται... ή μήπως αποφεύγετε να παίξετε εναντίον μας στις 18?
Περαστικά Taper και Loufer και σύντομα ξανά στα γήπεδα.
scarface
QUOTE(LordOfTheCourts @ Dec 3 2008, 10:38 ) *
Ανεξιχνίαστες υποθέσεις... στο ΚΑΟ.... Η κατάρα του αρχηγού...
Ο ένας μετά τον άλλο αρχηγό του ΚΑΟ τραυματίζεται... ή μήπως αποφεύγετε να παίξετε εναντίον μας στις 18?
Περαστικά Taper και Loufer και σύντομα ξανά στα γήπεδα.

αν τραυματιστει και ο Bill Klonatos(χτυπα ξυλο)ξερω ποια ειναι η αιτια του κακου...Ε dm????
loufer
QUOTE(LordOfTheCourts @ Dec 3 2008, 10:38 ) *
Ανεξιχνίαστες υποθέσεις... στο ΚΑΟ.... Η κατάρα του αρχηγού...
Ο ένας μετά τον άλλο αρχηγό του ΚΑΟ τραυματίζεται... ή μήπως αποφεύγετε να παίξετε εναντίον μας στις 18?
Περαστικά Taper και Loufer και σύντομα ξανά στα γήπεδα.


Ακόμα και με μισό πόδι θα κατέβω να στα βάλω στη μούρη εσένα, μην ανησυχείς προκλητικέ αντίπαλε smiley.gif και ο Υπαρχηγός taper σου φυλάει 3 τάπες ειδικά αφιερωμένος με το αριστερό χέρι...

QUOTE(scarface @ Dec 3 2008, 11:51 ) *
αν τραυματιστει και ο Bill Klonatos(χτυπα ξυλο)ξερω ποια ειναι η αιτια του κακου...Ε dm????


Φίλε scarface κόψε τα πολλά πολλά με την DM όσο έχεις καιρό... Ειδικά μην απαντήσεις ποτέ σε κάποιο postarisma της... Θα πάθεις μογγολίαση, ο taper και εγώ πληρώσαμε το βαρύ τίμημα, ο Κλονάτος είναι άλλη πάστα δεν καταλαβαίνει από κατάρες και μαντζούνια ( Η ΑΓΑΠΗ ΟΛΑ ΤΑ ΝΙΚΑΕΙ ... εεε billako???)

torture.gif torture.gif torture.gif torture.gif torture.gif torture.gif torture.gif torture.gif torture.gif torture.gif torture.gif torture.gif torture.gif ΜΑΣΤΙΓΩΣΤΕ την DM, είναι γυναικείο δάχτυλος για να μας κρατήσει μακριά από τα γήπεδα και να μας ρίξει στην αγκαλιά και την προστασία του γυναικείου πληθυσμού, εμείς μια ΘΕΑ ξέρουμε και αγαπάμε, ΤΗΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ...

ΜΑΥΡΟ ΣΤΗΝ DM... ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif
scarface
QUOTE(loufer @ Dec 3 2008, 11:57 ) *
Ακόμα και με μισό πόδι θα κατέβω να στα βάλω στη μούρη εσένα, μην ανησυχείς προκλητικέ αντίπαλε smiley.gif και ο Υπαρχηγός taper σου φυλάει 3 τάπες ειδικά αφιερωμένος με το αριστερό χέρι...



Φίλε scarface κόψε τα πολλά πολλά με την DM όσο έχεις καιρό... Ειδικά μην απαντήσεις ποτέ σε κάποιο postarisma της... Θα πάθεις μογγολίαση, ο taper και εγώ πληρώσαμε το βαρύ τίμημα, ο Κλονάτος είναι άλλη πάστα δεν καταλαβαίνει από κατάρες και μαντζούνια ( Η ΑΓΑΠΗ ΟΛΑ ΤΑ ΝΙΚΑΕΙ ... εεε billako???)

torture.gif torture.gif torture.gif torture.gif torture.gif torture.gif torture.gif torture.gif torture.gif torture.gif torture.gif torture.gif torture.gif ΜΑΣΤΙΓΩΣΤΕ την DM, είναι γυναικείο δάχτυλος για να μας κρατήσει μακριά από τα γήπεδα και να μας ρίξει στην αγκαλιά και την προστασία του γυναικείου πληθυσμού, εμείς μια ΘΕΑ ξέρουμε και αγαπάμε, ΤΗΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ...

ΜΑΥΡΟ ΣΤΗΝ DM... ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif


φαινεται οτι "δεν ηξερες-δεν ρωταγες" για την εν λογω δεσποινιδα...τωρα εμαθες ομως!!!
dm_7
QUOTE(scarface @ Dec 3 2008, 12:01 ) *
φαινεται οτι "δεν ηξερες-δεν ρωταγες" για την εν λογω δεσποινιδα...τωρα εμαθες ομως!!!


Όλα αυτά είναι συκοφαντίες εγώ δεν έκανα τίποτα απολύτως !

Άδικα με κατηγορείται!!

και loufer άμα έχεις παράπονα πες τα μας και στα ισπανικά να συνεννοηθούμε καλύτερα smiley.gif

όσο για τον scarface...ειλικρινά δεν καταλαβαίνω για τι πράγμα μιλάει!! rolleyes.gif
LordOfTheCourts
QUOTE(loufer @ Dec 3 2008, 11:57 ) *
Ακόμα και με μισό πόδι θα κατέβω να στα βάλω στη μούρη εσένα, μην ανησυχείς προκλητικέ αντίπαλε smiley.gif και ο Υπαρχηγός taper σου φυλάει 3 τάπες ειδικά αφιερωμένος με το αριστερό χέρι...



Φίλε scarface κόψε τα πολλά πολλά με την DM όσο έχεις καιρό... Ειδικά μην απαντήσεις ποτέ σε κάποιο postarisma της... Θα πάθεις μογγολίαση, ο taper και εγώ πληρώσαμε το βαρύ τίμημα, ο Κλονάτος είναι άλλη πάστα δεν καταλαβαίνει από κατάρες και μαντζούνια ( Η ΑΓΑΠΗ ΟΛΑ ΤΑ ΝΙΚΑΕΙ ... εεε billako???)

torture.gif torture.gif torture.gif torture.gif torture.gif torture.gif torture.gif torture.gif torture.gif torture.gif torture.gif torture.gif torture.gif ΜΑΣΤΙΓΩΣΤΕ την DM, είναι γυναικείο δάχτυλος για να μας κρατήσει μακριά από τα γήπεδα και να μας ρίξει στην αγκαλιά και την προστασία του γυναικείου πληθυσμού, εμείς μια ΘΕΑ ξέρουμε και αγαπάμε, ΤΗΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ...

ΜΑΥΡΟ ΣΤΗΝ DM... ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif

Είμαι έτοιμος και σας περιμένω....smile.gif
loufer
QUOTE(LordOfTheCourts @ Dec 3 2008, 12:20 ) *
Είμαι έτοιμος και σας περιμένω....smile.gif


Πάρε και μία ψηφιακή μαζί σου για να με βγάζεις φωτό όταν θα σε περνάω... wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(dm_7 @ Dec 3 2008, 12:19 ) *
και loufer άμα έχεις παράπονα πες τα μας και στα ισπανικά να συνεννοηθούμε καλύτερα smiley.gif


Κάτι ξέρεις εσύ...Παίρνεις στην ΕΣΚΑ και κατεβάζεις βιογραφικά??? 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif
taper
ποια με καταράστηκε? που λεει και το γνωστό ασμα

το χέρι μπήκε στο ναρθηκα ,αλλα ελπίζω ο γιατρός να ήταν μεθυσμένος και να πάω στον δικό μου και να μου τον πετάξει....

αγώνα δρόμου για να προλάβουμε το ντέρμπι

η κατάρα του αρχηγου smiley.gif χτύπησε πάλι και ελπίζω να μη συνεχιστεί ( πάνω που οδήγαγα την ομάδα σε σερι)
taper
γύρισε και πρήστηκε του loufer το ποδάρι,
γυναίκα καταράστηκε ετούτο το τομάρι,
αχιτζήδες γιατροί μου δέσανε το χέρι,
αρχηγική κατάρα επεσε ατο τέλειο το ταιρι.
αλλά του κρόνου τα βουντου τόπο δεν θα πιάσουν,
θα επιστρέψουνε και οι δυο τον lord για να κεράσουν

αφιερωμένο στο φίλτατο lordofcourts smiley.gif
LordOfTheCourts
QUOTE(taper @ Dec 3 2008, 14:12 ) *
γύρισε και πρήστηκε του loufer το ποδάρι,
γυναίκα καταράστηκε ετούτο το τομάρι,
αχιτζήδες γιατροί μου δέσανε το χέρι,
αρχηγική κατάρα επεσε ατο τέλειο το ταιρι.
αλλά του κρόνου τα βουντου τόπο δεν θα πιάσουν,
θα επιστρέψουνε και οι δυο τον lord για να κεράσουν

αφιερωμένο στο φίλτατο lordofcourts smiley.gif

Καλά.... δεν παίζεσαι.... smiley.gif δεν εχω να πω τίποτα... θα επιστρέψω με φωτογραφικά ντοκουμέντα... μικρός σατανάς εμφανίστηκε στα γήπεδα του Γέρακα και έκανε να συμβούν όλα τα κακά.... σύντομα θα τον έχουμε σε φώτο...
ο Ψηλός Σατανάς κρύφτηκε στα σκοτάδια του Γέρακα.... δεν υπάρχει υλικό......




Πάνω...φωτογραφικό υλικό από τον μικρό Σατανά που κυκλοφορεί στο Γερακα και προκαλεί τα ατυχήματα στους παίχτες του ΚΑΟ,
ακούγονται φήμες ότι καθότουν ακίνητος σε κερκίδες και απολάμβανε να τοποθετεί βελόνες στο κορμί του... Υποπτευόμαστε ότι ίσως είναι και ξάδερφος του hellraiser
taper
QUOTE(LordOfTheCourts @ Dec 3 2008, 15:19 ) *


αυτός ,αύτος φταέι....

κάνετε παρέα βλέπω smiley.gif
loufer



Πάνω...φωτογραφικό υλικό από τον μικρό Σατανά που κυκλοφορεί στο Γερακα και προκαλεί τα ατυχήματα στους παίχτες του ΚΑΟ,
ακούγονται φήμες ότι καθότουν ακίνητος σε κερκίδες και απολάμβανε να τοποθετεί βελόνες στο κορμί του... Υποπτευόμαστε ότι ίσως είναι και ξάδερφος του hellraiser
[/quote]


Μόλις άνοιξες τον ασκό του Αιόλου και το κουτί της Πανδώρας μαζί... Η απάντησή μου θα είναι ηχηρή και θα σε κάνει να στρουθοκαμηλίσεις για άλλη μια φορά, όπως κάνεις και στις προπονήσεις όταν περνάω από πάνω σου... kill.gif kill.gif kill.gif kill.gif kill.gif kill.gif kill.gif kill.gif kill.gif kill.gif kill.gif kill.gif kill.gif kill.gif kill.gif kill.gif kill.gif
BILL79
QUOTE(scarface @ Dec 3 2008, 11:51 ) *
αν τραυματιστει και ο Bill Klonatos(χτυπα ξυλο)ξερω ποια ειναι η αιτια του κακου...Ε dm????

Χτυπησα χτες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ρε dm τι φημες βγαινουν για σενα;;;;;;;;;;;;;;
dm_7
QUOTE(BILL79 @ Dec 3 2008, 16:22 ) *
Χτυπησα χτες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ρε dm τι φημες βγαινουν για σενα;;;;;;;;;;;;;;


πλακα κανεις....
BILL79
QUOTE(dm_7 @ Dec 3 2008, 16:24 ) *
πλακα κανεις....

καθολου!!!!!!!!!!!!!!
ειχαμε φιλικο κ με σπρωξανε κ εχω χτυπησει τον αγκωνα μου....τουμπανο εχει γινει...δεν κουνιεται!!!!!!!!!!!!!
dm_7
QUOTE(BILL79 @ Dec 3 2008, 16:33 ) *
καθολου!!!!!!!!!!!!!!
ειχαμε φιλικο κ με σπρωξανε κ εχω χτυπησει τον αγκωνα μου....τουμπανο εχει γινει...δεν κουνιεται!!!!!!!!!!!!!


ΕΕΕΕ δεν ξέρω!!! Τα παράπονα σας στον scarface!!! Εγώ δεν έκανα τίποτα!!!

Περαστικά btw και σε σένα στον taper!!!


Υ.Γ. Φοβερό το ποιηματάκι του taper!!!!!! Μεγάλο ταλέντο!
LordOfTheCourts
QUOTE(loufer @ Dec 3 2008, 16:19 ) *


Πάνω...φωτογραφικό υλικό από τον μικρό Σατανά που κυκλοφορεί στο Γερακα και προκαλεί τα ατυχήματα στους παίχτες του ΚΑΟ,
ακούγονται φήμες ότι καθότουν ακίνητος σε κερκίδες και απολάμβανε να τοποθετεί βελόνες στο κορμί του... Υποπτευόμαστε ότι ίσως είναι και ξάδερφος του hellraiser



Μόλις άνοιξες τον ασκό του Αιόλου και το κουτί της Πανδώρας μαζί... Η απάντησή μου θα είναι ηχηρή και θα σε κάνει να στρουθοκαμηλίσεις για άλλη μια φορά, όπως κάνεις και στις προπονήσεις όταν περνάω από πάνω σου... kill.gif kill.gif kill.gif kill.gif kill.gif kill.gif kill.gif kill.gif kill.gif kill.gif kill.gif kill.gif kill.gif kill.gif kill.gif kill.gif kill.gif

smiley.gif
Είμαι έτοιμος να αντιμετωπίσω τους μεγαλύτερους μου φόβους.... σε περιμένω!!!
DMX
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 1
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 2 (αν κ θα κατεβουμε χωρις Παρδαβελα, Νικολοη κ Ιατρου, πονταρω στο βαθος της ομαδας κ ελπιζω στο διπλο.....)
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 2
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
JOS
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1 (σχετικά εύκολος άσσος)
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 2 (με σοαρότητα δεν θα υπάρξει πρόβλημα)
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 1 (με τις απουσίες που αναφέρθηκαν μάλλον θα μιλήσει η έδρα)
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 2 (δύσκολο αλλά διπλό)
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2 (τέρμα οι γκέλες για μας-πρέπει να σοβαρευτούμε-must win situation για μας)
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1 (παρά τις κατάρες θα επικρατήσετε)
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1 (καλή έδρα)
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1 (αν ήταν στο στίχημα θα δινε 25 ποντους πλεονέκτημα και μάλλον θα πληρώσει κιόλας...)

Μου φαίνεται δεν κάνετε προπονήσεις και το ρίξατε στα ποστς έτσι??κάντε κανένα ρευματάκι, κανά μασαζάκι να σοβαρευτείτε και μακριά απτις μαυρόγατες...
Καλό το ποιηματάκι.Δημιουργείς απαιτήσεις όμως πλέον...
Καλά ματσάκια και χωρίς τραυματισμούς...
emekas
επειδη το χρωσταω

ΚΟΥΚΑΚΙ-ΑΓ.ΘΩΜΑΣ 1

Clyde the Clyde
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1 (καλύτερη ομάδα)
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 2 (δύσκολο ματς αλλά τείνει στο 2)
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 1 (χωρίς αυτούς τους παίκτες...έδρα)
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 2 (εύκολα)
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2 (νίκη γιατί ...χανόμαστε) smiley.gif
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1 (τυχερός ο ΚΑΟ που παίζει με αυτούς τους αντιπάλους χωρίς λούφερ)
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1 (δε νομίζω να έχει προβλήματα η άμιλλα)
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
blove.gif
loufer
QUOTE(Clyde the Clyde @ Dec 4 2008, 02:31 ) *
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1 (τυχερός ο ΚΑΟ που παίζει με αυτούς τους αντιπάλους χωρίς λούφερ)


Έχουν παίξει και τα 2 προηγούμενα χωρίς εμένα και τα κέρδισαν εύκολα, όπως φαίνεται θα παίξουν και τα 2 επόμενα στην ίδια κατάσταση πέρα του σημερινού...
Σημαντική η απουσία του taper σήμερα όπως και του Μπρατσιώτη...Τραυματίας ο Σαπλαούρας, να δούμε τι άλλο θα μας συμβεί angry_002.gif angry_002.gif angry_002.gif angry_002.gif angry_002.gif angry_002.gif angry_002.gif angry_002.gif angry_002.gif

Υ.Γ.: Μου θέλατε και κάστρο κάποιοι... Μόλις φεύγεται από το λιμάνι ΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟ ( ε δεν άντεξα έπρεπε να σχολιάσω)
Johnny
Ευκολα η Παλατιαναρα σημερα...Με Βασιλη Κλωνατο(Σιγαλας) και Αναστασιο Νταβο(Εντι Τζονσον) δεν χανει η ομαδα...ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΙΑ Η..... ΤΟΥ ΤΣΩΛΙΑ....BILL CLONATOS FOR EVER.......
LordOfTheCourts
QUOTE(Johnny @ Dec 4 2008, 16:49 ) *
Ευκολα η Παλατιαναρα σημερα...Με Βασιλη Κλωνατο(Σιγαλας) και Αναστασιο Νταβο(Εντι Τζονσον) δεν χανει η ομαδα...ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΙΑ Η..... ΤΟΥ ΤΣΩΛΙΑ....BILL CLONATOS FOR EVER.......

Σε 2 ωρες θα είμαι στη Παλατιανή για το παιχνίδι, βλέπω ότι έχετε άγριες διαθέσεις smile.gif, ελπίζω όλα να είναι ήρεμα και να πάρουμε το παιχνίδι (Κρόνος). Τα λέμε εκεί....(Φανέλα 11)
BILL79
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 2 (2 τραυματιες...)
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 1 (μ αυτες τις απουσιες δυσκολο..)
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 1
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1


lebronjames
αριων-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ=2 +15
JOS
Εμείς περάσαμε σχετικά άνετα (συνέχεια μπροστά) απτον Αρίωνα με 59-77... cool.gif
Θρακες νίκη 71-70 με 3ποντο στα 10sec....¨εχουν ρέντα, είναι εμφανές, ο Αοκ έκανε 5 λάθη στο τελευταίο λεπτό κι έχασε το ματς...
Τα υπόλοιπα later...
lebronjames
AOK XAΛΑΝΔΡΙ-ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ=70-71 Με τριποντο στο τελευταιο δευτερολεπτο
pain of salvation
Κουκακι-Αγιος Θωμας 47-64...(29-40 ημιχρονο αν δεν κανω λαθος...)
μπραβο στα παιδια του Θωμα,καλυτερη και πιο δουλεμενη ομαδα...
Συνεχεια μπροστα ο Θωμας...φτασαμε καπου στους -8 ποντους,φαινοταν πως το παλευαμε αλλα μεχρι εκει...
Κακιστο παιχνιδι και απο Μοσχονά...

Εμεις φετος δεν το 'χουμε από οτι φαινεται...
πρεπει να παλεψουμε πολυ,αλλιως θα εχουμε προβληματα

Δεν πειραζει,παμε γερα coach,παμε μωρη ομαδα!

καλη συνεχεια σε ολους

ΥΓ. ρε DMX...ειναι που δεν θα επαιζε ο Παρδαβελας... smiley.gif

loufer
KAO ΓΕΡΑΚΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ : 50-46 (18-28)

Κάκιστη εμφάνιση στο πρώτο ημίχρονο, το μαρτυρεί εξάλλου και το σκορ, η μπάλα δεν έμπαινε μέσα με τίποτα...
Στο δεύτερο αποφασίσαμε να παίξουμε λίγο άμυνα, και το ματσ γύρισε από το 3ο δεκάλεπτο... Στο 4ο ξεφύγαμε για 3-4 πόντους και καταφέραμε και κερδίσαμε...
Δυστυχώς η εμφάνιση δε ταιριάζει στην ποιότητα της ομάδας, μπορεί να είχαμε 3 απουσίες αλλά πρέπει να συγκεντρωθούμε και να βάζουμε τη ριμάδα την πορτοκαλί στο πλεκτό...Τουλάχιστον παίξαμε κάτι από την άμυνα που έχουμε μάθει...

Καλό weekend σε όλους...
taper
κακιστοι και σήμερα, αλλά συνεχίζουμε....οι γερακες συνεχίζουν να κερδίζουν μαζι( παλατιανη- κρονος 2)

δεν μας εκανε το δώρο ο τριχιάς.... smiley.gif

θρακοχρονια? ελπίζω ο πανθρακικός να μη με στενοχωρησει την κυριακη smiley.gif


ΥΓ ασχημο να ερχεται πέμπτη και να μην παίζεις....ελπίζω για ταχεία επιστροφή
DMX
QUOTE(pain of salvation @ Dec 5 2008, 00:55 ) *
Κουκακι-Αγιος Θωμας 47-64...(29-40 ημιχρονο αν δεν κανω λαθος...)
μπραβο στα παιδια του Θωμα,καλυτερη και πιο δουλεμενη ομαδα...
Συνεχεια μπροστα ο Θωμας...φτασαμε καπου στους -8 ποντους,φαινοταν πως το παλευαμε αλλα μεχρι εκει...
Κακιστο παιχνιδι και απο Μοσχονά...

Εμεις φετος δεν το 'χουμε από οτι φαινεται...
πρεπει να παλεψουμε πολυ,αλλιως θα εχουμε προβληματα

Δεν πειραζει,παμε γερα coach,παμε μωρη ομαδα!

καλη συνεχεια σε ολους

ΥΓ. ρε DMX...ειναι που δεν θα επαιζε ο Παρδαβελας... smiley.gif


Φιλε μου δεν φταιω εγω που εχει αυταπαρνηση και επαιξε με διαταση στον δικεφαλο.....Και ηταν και σουπερ. Ο νικολοης εκτος δωδεκαδας και ο Ιατρου με διαστρεμμα. Οντως ομως ολα τα παιδια εδειξαν οτι η ομαδα εχει βαθος και φανηκε η δουλεια που εχουμε κανει. Το γηπεδο σας κακιστο με πολυ υγρασια, καθε λεπτο υπηρχε ο φοβος για εναν επικινδυνο τραυματισμος ετσι που γλυστραγε..........
JOS
QUOTE (JOS @ Dec 5 2008, 00:05 ) *
Εμείς περάσαμε σχετικά άνετα (συνέχεια μπροστά) απτον Αρίωνα με 59-77... cool.gif

Μπήκαμε απτην αρχή καλά και πήραμε νωρίς διψήφια διαφορά (έφτασε και 17-18 κάποια στιγμή στο 17'). Χαλαρώσαμε κάπως στην άμυνα και ο Αρίωνας έκανε την αντεπιθεσή του στο 3ο δεκάλεπτο όταν και μείωσε μέχρι και τους 4 αλλά σε ένα λεπτό πάλι με διαδοχικά τρίποντα φύγαμε με 10+ και δεν απειληθήκαμε ξανά. Η ομάδα φαίνεται να βρίσκει σιγά σιγά το ρυθμό της μετά τους συνεχείς και πολλούς τραυματισμούς (αποκλείεται να είχαμε κάνει 2 γκέλες με πλήρες ρόστερ-ειδικά στο Περιστέρι ήταν κάτι παραπάνω από καθοριστικές για την έκβαση του αγώνα)...Πάμε παρακάτω...
LordOfTheCourts
ΠΑΛ. - Γερ. Κρόνος 68-72
Πάλι καλά που κερδίσαμε, δύσκολο ματς, κρύθηκε στο τέλος...χάναμε και με 10-12 πόντους...
Δυνατή έδρα, θα κάνουν σε πολλούς ζημιά στο γήπεδό τους οι ΠΑΛ.
aardvark
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 53-42
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 58-62
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 47-64
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 70-71
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 59-77
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 50-46
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 66-57
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 86-62
scarface
Καλύβια-Πρωτέας Θρ. 53-42 (28-16)
Διαιτητές: Καλογερόπουλος-Μότσος
Καλύβια (Φραγκογιάννης): Ζαφειρόπουλος 14 (4), Μπούτσης 12, Σπύρου 9 (1), Μπαλοπίτος 2, Μακούλης 7 (1), Βόσικας 4, Γρίβας 5 (1), Γαβριήλ, Μάνος, Μάρας, Μπεκρής
Πρωτέας Θρ. (Κούτσης): Λουλούδης, Καίσαρης 10 (2), Σιλαϊδής 6, Σπυρόπουλος 2, Τάτα 4, Γεωργούσης 5 (1), Ζαχαρόπουλος 10, Βαζούρας 3, Κωνσταντόπουλος 2

Παλατιανή-Γέρακα Κρόνος 58-62 (29-31)
Διαιτητές: Μαλανδρής-Λύρας
Παλατιανή (Σίμος-Σταθάκης): Σαρρής, Ντάβος 14 (3), Βασιλείου 14, Κλωνάτος 3 (1), Σοφικίτης, Κελεσίδης Π., Κελεσίδης Γ. 14, Τσιμπόνης 11 (2), Σπανός 2, Κουφός, Αναστασόπουλος
Γέρακα Κρόνος (Σφήκας): Κατσαμπέκης 3, Νίτζιας 2, Αθηναίο, Γιαννακόπουλος 3, Πλαγιαννάκος 7, Συνοδινός 12, Κολοβός 8, Βουλουμάνος 6, Πόλιο 5, Τσεβάς, Παρχαρίδης 4, Μπάτσος 9

Κουκάκι-Άγιος Θωμάς 47-64 (29-40)
Διαιτητές: Θεωνάς-Κουνάνης
Κουκάκι (Τριαντάφυλλος): Μαμμής 1, Ανδρίτσος, Σιδερής 4, Γιατράς, Αλωνηστιώτης 2, Σιδερίδης 9 (1), Σταθόπουλος 3 (1), Πεζούλας 7 (1), Μπουζούλας 12 (3), Μπαζιωτάκης, Μοσχονάς 5, Μεχίλης 4
Άγιος Θωμάς (Αναγνωστόπουλος): Ρέππας 15 (2), Χαλαβατζής 2, Ντούσιας 2, Γεωργουδάκης 16 (2), Ιατρού, Σωτηρόπουλος Σ., Κρασσάς, Παρδαβέλλας 19 (3), Πομόνης, Σωτηρόπουλος Α. 1, Παπαζήσης 10

Αρίωνας-Προμηθέας 59-77 (25-36)
Διαιτητές: Καραβίτης-Νικολόπουλος
Αρίωνας (Σαλίχος): Φωτόπουλος 4 (1), Πιτροπάκης 12 (1), Χατζηκυριάκος, Καπλατζής 4, Μακρής 10, Αναστασιάδης 2, Αρκουμάνης 9, Παπανδριόπουλος, Φωτίου 2, Σμάγκιν 4, Καραδήμας 2, Μπόγρης 10
Προμηθέας (Τσίκος): Κλεομενίδης 15 (1), Καραθανασόπουλος Α., Καραθανασόπουλος Θ. 2, Σπετσιέρης 12 (2), Γκαραγκάνης 15 (2), Κουτσοπέτρος, Φλώρος 10 (2), Βουρδουμπάς 3, Σιμόπουλος 9, Σκροπολίθας, Χριστοδουλόπουλος 5 (1), Μέλλος 4

ΚΑΟ Γέρακα-Εν. Βύρωνα 50-46 (18-28)
Διαιτητές: Μαγκουνής-Μητρόπουλος
ΚΑΟ Γέρακα (Σκαρλάτος-Γιαννακόπουλος): Τσίτουρας 5 (1), Δεδούσης 2, Αγαπίου, Αλιμπέρτης 3 (1), Καραγιάννης 1, Σαπλαούρας Β. 4, Τσομόκος 4, Ζήσης 11, Παπαγιαννάκης 1, Πανταζής 13 (1), Ελ Γκάλι 2, Σαπλαούρας 4
Εν. Βύρωνα (Ζαμινός): Κιζήλης 2, Γλύκατζης, Βάσσος, Κούζας 10, Ζαχαρόπουλος 7 (1), Γάσπαρης, Τσιρόπουλος 12 (1), Χριστοφάκης 6, Μητρογιώργος 3, Μακροκάνης, Καστρίσιος 6

Άμιλλα-Μελάς Αγ. Ελευθέριος 66-57 (33-20)
Διαιτητές: Μαγκλογιάννης-Μανουσόπουλος
Άμιλλα (Μεσσήνης): Καβούρης 24 (2), Βαϊνδερλής 5 (1), Τσατσάνης 17 (2), Τύρος 8, Καμπίτης 10 (2), Καφαντάρης 2, Κωστελίδης, Καδιγιαννόπουλος
Μελάς Αγ. Ελευθέριος (Σώχος): Καρβέλας 7 (1), Πετρέλης 2, Αμπλάς 12 (2), Αναστασόπουλος 15 (2), Σπυράκος, Δριφάκος 1, Κοπαϊτης, Ανδρικόπουλος 9, Πλατανίτης 9, Κούνας 2

Κορωπί-Ωρωπός 86-62 (41-31)
Διαιτητές: Σέλληνας-Κονταράτος
Κορωπί (Χριστόπουλος-Οικονόμου): Παπαδόπουλος 4, Αναγνώστου 5 (1), Βελιζιώτης 11 (3), Κόκκινος 19, Λούκος Χρ. 4, Γκίκας 2, Τσιλιβάκος, Κορώνης 7, Κουτσούκος 8 (2), Βλάχος 22, Λούκος Χ., Καραβασίλης 7
Ωρωπός (Τηνιακός): Γαρμπής 5, Διαγγελάκης 19 (5), Κολιός, Βαϊνάς 23 (4), Κεσσές 12 (2), Γαζβινιάν, Μαράσι, Καφτάνης 1, Γιανναράς 2

ΑΟΚ Χαλάνδρι-Θρακομακεδόνες 70-71

Η βαθμολογία (σε 9 αγώνες): Άγιος Θωμάς 18, Κορωπί 18, Θρακομακεδόνες 17, Άμιλλα 15, Προμηθέας 15, ΚΑΟ Γέρακα 15, Γέρακα Κρόνος 15, Καλύβια Θ. 14, Κουκάκι 12, Παλατιανή 12, Αρίωνας 12, Πρωτέας Θρίαμβος 11, Μελάς Αγ. Ελευθέριος 11, Ωρωπός 11, ΑΟΚ Χαλάνδρι 10, Εν. Βύρωνα 10.

Η επόμενη αγωνιστική (10η 11/12): Γέρακα Κρόνος-Καλύβια Θ., Άγιος Θωμάς-Παλατιανή, Θρακομακεδόνες-Κουκάκι, ΑΟΚ Χαλάνδρι-Αρίωνας, Πρωτέας Θρίαμβος-ΚΑΟ Γέρακα, Εν. Βύρωνα-Άμιλλα, Μελάς Αγ. Ελευθέριος-Κορωπί, Ωρωπός-Προμηθέας.

scarface
Loufer χαλασμενο φυτιλι ειχαν οι μπομπες σου και δεν σκασανε... smiley.gif
loufer
QUOTE(scarface @ Dec 5 2008, 16:20 ) *
Loufer χαλασμενο φυτιλι ειχαν οι μπομπες σου και δεν σκασανε... smiley.gif


You can say that again...

Η απουσία μου από τα γήπεδα έχει επηρεάσει και τις προβλέψεις μου...
taper
αυτή την εβδομάδα δεν έδωσα αποτελέσματα και θα το καταλάβετε:

emekas,loufer,taper,lordofcourts,lebronjames,duke 78,bill79 6/8

dmx ,jos,clyde the clyde 7/8

έχουν αρχίσει και προβλέπονται τα περισσότερα...

και η επόμενη αγωνιστική ίσως πιο προβλέψιμη, εκτός εάν....

77.gif 77.gif 77.gif bill klonatos
LordOfTheCourts
QUOTE(taper @ Dec 7 2008, 23:39 ) *
αυτή την εβδομάδα δεν έδωσα αποτελέσματα και θα το καταλάβετε:

emekas,loufer,taper,lordofcourts,lebronjames,duke 78,bill79 6/8

dmx ,jos,clyde the clyde 7/8

έχουν αρχίσει και προβλέπονται τα περισσότερα...

και η επόμενη αγωνιστική ίσως πιο προβλέψιμη, εκτός εάν....

77.gif 77.gif 77.gif bill klonatos

Αποκαλύφθηκε ποιο είναι το πραγματικό σου πρόσωπο.... smile.gif η φώτο στο προφίλ σου τα λέει όλα... rolleyes.gif
JOS
Κάνω την αρχή γιατί πολύ ησυχία έχει πέσει...Διαδηλώνετε ρε? shot.gif shot.gif shot.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif

ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 1 (πολύ δύσκολο ματς-"κοτεύω" να το δώσω το διπλό-είδωμεν)
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 1 (εύκολα)
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1 (κακκό γήπεδο-κακκή κατάσταση Κουκάκι-ρέντα οι Μάχοι)
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 2 (καλύτερη ομάδα)
ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2 (με βαριά καρδιά αφού θα ναι δύσκολο ματς)
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2 (λογικά δεν γκελάρουν)
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2 (ούτε αυτοί)
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2 (ούτε εμείς 69.gif 69.gif)

GL
loufer
Προσπαθούμε να μαζέψουμε τον τραυματία taper από τις διαδηλώσεις και από τα νυχτερινά ταμπούρια του στο Πολυτεχνείο...

ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 1 ( το ντέρμπυ της αγωνιστικής, ελαφρύ προβάδισμα στον Κρόνο λόγω έδρας, αλλά ο Μακούλης παραμονεύει... )
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 1 ( δύσκολη έδρα, αήττητη ομάδα, μέχρι στιγμής... )
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1 ( πλαστικό, σκληλοτράχηλη ομάδα και κυρίως ομάδα με μεγάλο ΑΣΤΡΟ φέτος, το Κουκάκι με πήγε κουβά την προηγούμενη οπότε θα τους πάω κόντρα... )
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1 (την γλύτωσαν οι ΜΑΧΟΙ , αλλά όχι ο Αρίων)
ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2 ( πολλές οι απουσίες, ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ θυμίζει η ομάδα και ο Αρχηγός ακόμα να πατήσει παρκέ...αλλά δεν πρέπει να χάσουμε)
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2 (αν παίξουν οι γηπεδούχοι με το ίδιο πάθος που έπαιξαν στο Γέρακα, μπορεί και να τους δυσκολέψουν αρκετά)
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2 (no comment 1)
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2 (no comment 2)



BILL79
ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 2
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 1
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 2
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2
Liveris
Στο κλίμα των ημερών (δηλ. ταραχώδης με πολλές "μολότωφ") θα είναι αυτή η αγωνιστική...

ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 1 (Το πιο αμφίρροπο ματς της αγωνιστικής. Προβάδισμα στους γηπεδούχους λόγω έδρας)
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 1 (Δεν βλέπω πως οι φιλοξενούμενοι μπορούν να απειλήσουν την καλύτερη-μέχρι στιγμής τουλάχιστον-ομάδα του ομίλου, ειδικά μέσα στην έδρα της)
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 2 ugly8.gif (δύσκολη η αποστολή μας αλλά κάποια στιγμή πρέπει να κάνουμε αισθητή την παρουσία μας στον όμιλο, αυτή είναι μια καλή ευκαιρία)
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1 ugly8.gif (ήρθε η ώρα ο ΑΟΚ να κάνει τη δεύτερη του νίκη που εδώ και δύο αγωνιστικές στριφογυρίζει)
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 1 ugly8.gif (loufer ακόμα εκτός, taper τρέχει στα επεισόδια, μας παίζουν και κόντρα δεν θέλει πολύ smiley.gif )
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2 (Καλύτεροι οι φιλοξενούμενοι)
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2 (Καλύτερη ομάδα)
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2 (Δεν το συζητώ...)

Καλή αγωνιστική σε όλους!

Υ.Γ. Επιτέλους τέλος στους τραυματισμούς και στις καταστροφές περιουσιών αθώων πολιτών 68.gif
champion

ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 2
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 1
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 2
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2
JOS
QUOTE (champion @ Dec 10 2008, 01:01 ) *
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 1

προφανώς μιλάει το συναίσθημα...γιατί η λογική λέει 20+...
Clyde the Clyde
Άντε να δώσω και εγώ προγνωστικά...αν και με τα όσα γίνονται αυτό είναι το λιγότερο...
Απλά blove.gif blove.gif blove.gif

ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 2(Το έχω ξαναπεί..πολύ καλή ομάδα και αδικείται μέχρι στιγμής)
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 1(Θεωρώ ότι θα έχει εύκολο βράδυ)
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1(Δυνατό ματς με ξύλο αλλά 1)
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 2(Πιστεύω ότι το 5άρι του Αρίων θα κάνει την διαφορά)
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2(Παρ'ότι ..πάλι χωρίς λούφερ)
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2(Καλύτερη)
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2(Αν χάσει ίσως θα είναι η έκπληξη της χρονιάς!)
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2 (Είπαμε δεν μας παίρνει για γκέλες!!-Αν είμαστε λίγο σοβαροί..εύκολα) smiley.gif

Καλή αγωνιστική..χωρίς τραυματισμούς! shot.gif shot.gif shot.gif


QUOTE(loufer @ Dec 4 2008, 10:20 ) *
Έχουν παίξει και τα 2 προηγούμενα χωρίς εμένα και τα κέρδισαν εύκολα, όπως φαίνεται θα παίξουν και τα 2 επόμενα στην ίδια κατάσταση πέρα του σημερινού...
Σημαντική η απουσία του taper σήμερα όπως και του Μπρατσιώτη...Τραυματίας ο Σαπλαούρας, να δούμε τι άλλο θα μας συμβεί angry_002.gif angry_002.gif angry_002.gif angry_002.gif angry_002.gif angry_002.gif angry_002.gif angry_002.gif angry_002.gif

Υ.Γ.: Μου θέλατε και κάστρο κάποιοι... Μόλις φεύγεται από το λιμάνι ΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟ ( ε δεν άντεξα έπρεπε να σχολιάσω)

Δεν λέω ότι είναι τυχερός ο ΚΑΟ που παίζει χωρίς εσένα...προς Θεού!
Απλά δες κι εσύ αυτά τα τέσσερα ματς(μαζί με το αυριανό) τι πρόγραμμα είχατε!!
Με εσένα απλά θα ήταν πιο εύκολες οι νίκες! smiley.gif
LordOfTheCourts
ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 1
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 1
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.