Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑ 2008-09 (2ος Όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33
kastanietas
QUOTE(LordOfTheCourts @ Mar 16 2009, 09:20 ) *
το 11

Είσαι καλός παίκτης και πραγματικά μου άρεσε ο τρόπος σου και οι κινήσεις σου ατο γήπεδο. Κατά τη γνώμη μου σας λείπει ακόμη ένας ψηλός ή ημίψηλος και στα λέω γιατί κι εμείς με αλχημείες παλεύουμε με τόσους τραυματισμούς... Καλή συνέχεια και νομίζω ότι θα κάνετε αρκετές νίκες ακόμα...
loufer
QUOTE(kastanietas @ Mar 16 2009, 13:47 ) *
Είσαι καλός παίκτης και πραγματικά μου άρεσε ο τρόπος σου και οι κινήσεις σου ατο γήπεδο. Κατά τη γνώμη μου σας λείπει ακόμη ένας ψηλός ή ημίψηλος και στα λέω γιατί κι εμείς με αλχημείες παλεύουμε με τόσους τραυματισμούς... Καλή συνέχεια και νομίζω ότι θα κάνετε αρκετές νίκες ακόμα...


Σαν να ψήνεται μεταγραφή εδώ... Σε βλέπω να μετακομίζεις βόρεια Γιάννη........ smiley.gif smiley.gif smiley.gif
LordOfTheCourts
QUOTE(loufer @ Mar 16 2009, 14:00 ) *
Σαν να ψήνεται μεταγραφή εδώ... Σε βλέπω να μετακομίζεις βόρεια Γιάννη........ smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Με βολεύει η Βαρυμπόμπη...γιατί είμαι από το Ναϊρόμπι smiley.gif
loufer
Ακόμα δεν έχει κάνει ο Taper την απονομή της προηγούμενης εβδομάδας...ωστόσο οι μέρες περνάνε, οι προπονήσεις συνεχίζονται, οι ομάδες προετοιμάζονται και οδεύουμε προς την διεξαγωγή της 22ης αγωνιστικής:


ΜΕΛΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΑ 1 (Στην έδρα τους μεταμορφώνονται και παίζουν καλύτερα οι γηπεδούχοι, ωστόσο αν βρεθούν σε καλή μέρα ο Βόσικας με το Μακούλη και τους οργανώσει καλά ο Άκης, θα την κάνουν τη ζημιά)

ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ 2 (Θέλουν να καθαρίσουν την υπόθεση παραμονή, ο Βύρωνας θα παίξει ένα από τα τελευταία χαρτιά του)

ΠΡΩΤΕΑΣ/ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙ 2 (Καλύτερη ομάδα σαφέστατα, αλλά οι γηπεδούχοι θα τα παίξουν όλα για όλα)

ΚΡΟΝΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 (Βρήκαν τρόπο να περιορίσουν Πλαγιαννάκο,Βουλουμάνο οι οποίοι τραβάνε το επιθετικό κουτί τελευταία)

ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ - ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 1 (Για να κλειδώσουν την άνοδο, αλλιώς θα γίνει χαμός για τη 2η θέση που οδηγεί απευθείας...)

ΚΟΡΩΠΙ - ΑΡΙΩΝ 1 ( 22-0,23-0,24-0,25-0 .....................)

ΩΡΩΠΟΣ - ΓΕΡΑΚΑΣ 2 (Αν δε ζαλιστούμε από το πούλμαν και δεν μας ποτίσει ξύδια ο TAPER...και δεν ξεχαστούμε παίζοντας πόκερ...)

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ 2 (Έχω τάξει στον Καβούρη λαγούς με πετραχήλια...ο taper πολύ καλύτερα πράγματα ακόμα...)
taper
και τα αποτελέσματα της προηγούμενης εβδομάδας

loufer 4/8
eskas 7/8
taper 6/8
duke 78 6/8
kastanietas 7/8
emekas 6/8
clydetheclyde 8/8
lordofcourts 5/8
jos 5/8
lebronjames 7/8
andreas koropi 6/8
veteranosaoth 6/8

κοβαδάκιας ο ένασ και μοναδικός loufer

κουπαδακιας με το απόλυτο ,clydetheclyde 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif
Duke78
ΜΕΛΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΑ 1
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ 2
ΠΡΩΤΕΑΣ/ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙ 2
ΚΡΟΝΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ - ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 2
ΚΟΡΩΠΙ - ΑΡΙΩΝ 1
ΩΡΩΠΟΣ - ΓΕΡΑΚΑΣ 2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ 1
LordOfTheCourts
ΜΕΛΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΑ 2
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ 2
ΠΡΩΤΕΑΣ/ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙ 1
ΚΡΟΝΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ - ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 1
ΚΟΡΩΠΙ - ΑΡΙΩΝ 1
ΩΡΩΠΟΣ - ΓΕΡΑΚΑΣ 2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ 1
ballander
παιδια ο μελας που εχει εδρα?στο σχολειο πισω απο το ΤΕΙ Πειραια στι θηβων?

στη θηβων!!!!
emekas
QUOTE(ballander @ Mar 18 2009, 11:16 ) *
παιδια ο μελας που εχει εδρα?στο σχολειο πισω απο το ΤΕΙ Πειραια στι θηβων?

στη θηβων!!!!


το γηπεδο βρισκεται ΜΙΝΩΟΣ ΚΑΙ ΤΕΜΕΝΗΣ το γηπεδο ειναι επι της ΤΕΜΕΝΗΣ
Η τεμενης ειναι πεζοδρομος
emekas
ΜΕΛΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΑ 1
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ 1
ΠΡΩΤΕΑΣ/ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙ 2
ΚΡΟΝΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ - ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 1
ΚΟΡΩΠΙ - ΑΡΙΩΝ 1
ΩΡΩΠΟΣ - ΓΕΡΑΚΑΣ 2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ 1
pain of salvation
QUOTE(emekas @ Mar 18 2009, 12:13 ) *
το γηπεδο βρισκεται ΜΙΝΩΟΣ ΚΑΙ ΤΕΜΕΝΗΣ το γηπεδο ειναι επι της ΤΕΜΕΝΗΣ
Η τεμενης ειναι πεζοδρομος


Πες του οτι είναι και πισω απο το ΤΕΙ Πειραιώς του ανθρώπου να καταλάβει...
andreas koropi
ΜΕΛΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΑ 1 , ο μελας παιζει τοσο δυνατα που δε ξερω αν αντεχουν σωματικα τα καλυβια να αντεξουν

ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ 2 καλυτερη ομαδα

ΠΡΩΤΕΑΣ/ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙ 2 πολυ καλυτερη ομαδα

ΚΡΟΝΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 παρα πολυ καλυτερη ομαδα

ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ - ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 1 λογω εδρας

ΚΟΡΩΠΙ - ΑΡΙΩΝ 1

ΩΡΩΠΟΣ - ΓΕΡΑΚΑΣ 2 ευκολα λογικα

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ 1 ο ενας το θελει τρελα ο αλλος ειναι αδιαφορος
emekas
QUOTE(ballander @ Mar 18 2009, 11:16 ) *
παιδια ο μελας που εχει εδρα?στο σχολειο πισω απο το ΤΕΙ Πειραια στι θηβων?

στη θηβων!!!!


QUOTE(pain of salvation @ Mar 18 2009, 15:37 ) *
Πες του οτι είναι και πισω απο το ΤΕΙ Πειραιώς του ανθρώπου να καταλάβει...


είναι πισω απο το ΤΕΙ Πειραιώς
lebronjames
ΜΕΛΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΑ 1
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ 1
ΠΡΩΤΕΑΣ/ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙ 1
ΚΡΟΝΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ - ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 1
ΚΟΡΩΠΙ - ΑΡΙΩΝ 1
ΩΡΩΠΟΣ - ΓΕΡΑΚΑΣ 2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ 1
Clyde the Clyde
Μετά το απόλυτο... αλλά κυρίως τη μεγάλη μας νίκη στο διαστημόπλοιο,ας γράψω και τα σημερινά προγνωστικά!
ΜΕΛΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΑ 1
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ 2(εξασφαλίζουν παραμονή)
ΠΡΩΤΕΑΣ/ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙ 2(παρ'ότι καίγονται για νίκη)
ΚΡΟΝΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ - ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 1(το μεγάλο ντέρμπυ της αγωνιστικής..ότι και να έρθει για εμάς είναι καλό)
ΚΟΡΩΠΙ - ΑΡΙΩΝ 1
ΩΡΩΠΟΣ - ΓΕΡΑΚΑΣ 2(όσο διαλυμένοι κι αν είστε taper...δεν αυτοκτονείτε! smiley.gif )
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ 1(πολύ απλά αν χάσουμε πετάμε τη νίκη της προηγούμενης βδομάδας,αλλά δεν θα το αφήσουμε τόσο εύκολα)
taper
ΜΕΛΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΑ 1 ( δεν αντέχουν το ξύλο )
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ 1 ( από ένστικτο...έχει κάνει καλές νίκες τελευταία και ποντάρω στη γκέλα της )
ΠΡΩΤΕΑΣ/ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙ 2 ( στην παράταση )
ΚΡΟΝΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 ( τριχιά κανε μαγικά )
ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ - ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 1 ( γιατί υποθετικά μας συμφέρει )
ΚΟΡΩΠΙ - ΑΡΙΩΝ 1 ( δεν σχολιάζω πλέον )
ΩΡΩΠΟΣ - ΓΕΡΑΚΑΣ 2 ( διαλυμένοι δεν είμαστε smiley.gif απλώς έλειψη ψυχολογίας και πολλοι τραυματισμοι μαζεμένοι . νικες μέχρι το τέλος μπας και..)
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ 1 ( βουρδουμπας vs καβούρης.αν δεν παιζαμε αυτό το ματσακι θα ήθελα να δω.κάτι μου λέει ότι παίζει και γκέλα smiley.gif )

eskas
ΜΕΛΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΑ 1 (ο μελάς αν χάσει χάθηκε τα καλύβια έχουν το περιθώριο)

ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ 1 (και λοτο)

ΠΡΩΤΕΑΣ/ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙ 1 (καλύτερο το Κουκάκι που ώμος χάνετε εκτός έδρας και αν κερδίσει ο Πρωτέας ελπίζει)

ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 (καλύτερος)

ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ - ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ (οι θράκες δεν μου άρεσαν ποτέ, ποιοτικότερος ο Θωμάς )

ΚΟΡΩΠΙ - ΑΡΙΩΝ 1 (καλύτερο)

ΩΡΩΠΟΣ -ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2(χωρίς στόχο ο Ωροπός, μονόδρομος για τον ΚΑΟ )

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ 2 (στην έκπληξη )


Καλή επιτυχία σε όλες τι ομάδες και χωρίς τραυματισμούς blove.gif



QUOTE(eskas @ Mar 19 2009, 13:12 ) *
ΜΕΛΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΑ 1 (ο μελάς αν χάσει χάθηκε τα καλύβια έχουν το περιθώριο)

ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ 1 (και λοτο)

ΠΡΩΤΕΑΣ/ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙ 1 (καλύτερο το Κουκάκι που ώμος χάνετε εκτός έδρας και αν κερδίσει ο Πρωτέας ελπίζει)

ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 (καλύτερος)

ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ - ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 2 (οι θράκες δεν μου άρεσαν ποτέ, ποιοτικότερος ο Θωμάς )

ΚΟΡΩΠΙ - ΑΡΙΩΝ 1 (καλύτερο)

ΩΡΩΠΟΣ -ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2(χωρίς στόχο ο Ωροπός, μονόδρομος για τον ΚΑΟ )

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ 2 (στην έκπληξη )


Καλή επιτυχία σε όλες τι ομάδες και χωρίς τραυματισμούς blove.gif

loufer
QUOTE(Clyde the Clyde @ Mar 19 2009, 07:38 ) *
ΩΡΩΠΟΣ - ΓΕΡΑΚΑΣ 2(όσο διαλυμένοι κι αν είστε taper...δεν αυτοκτονείτε! smiley.gif )


Τη διάλυση από που τη συμπέρανες φίλτατε???????????????????????
Όπως ελάλησε και ο taper, έχουμε αρκετούς τραυματισμούς πλέον (μέχρι και λουμπάγκο έπαθε μια λούγκρα), με το ζόρι μαζευόμαστε για διπλό, αλλά παίζουμε πάντα για να κερδίσουμε...και όσο έχουμε μαθηματικές ελπίδες θα το παλεύουμε...
taper
QUOTE(loufer @ Mar 19 2009, 13:15 ) *
Τη διάλυση από που τη συμπέρανες φίλτατε???????????????????????
Όπως ελάλησε και ο taper, έχουμε αρκετούς τραυματισμούς πλέον (μέχρι και λουμπάγκο έπαθε μια λούγκρα), με το ζόρι μαζευόμαστε για διπλό, αλλά παίζουμε πάντα για να κερδίσουμε...και όσο έχουμε μαθηματικές ελπίδες θα το παλεύουμε...

έτσι αρχηγάρα βάλτους στη θέση τους και δείξε την αντιπαράθεσή σου με τη μισητή ομάδα μπας και φύγουν οι σκιες από το αντιαθλητικό σου smiley.gif .Όσο για τις λούγκρες τι να πω τωρα? ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ
loufer
QUOTE(taper @ Mar 19 2009, 13:18 ) *
...μπας και φύγουν οι σκιες από το αντιαθλητικό σου smiley.gif .Όσο για τις λούγκρες τι να πω τωρα? ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ


Σε λίγο θα μας πεις ότι είχα και δόλο που το έκανα, που έκανε ο Γιώργος (Φλώρος) το ηλεκτρικό πέσιμο του Γιαννακόπουλου όταν έπαιρνε τα πέναλτυ...Αλλά αυτά έχει η εμπειρία της Α1, τιμή μας και που παίξαμε μαζί του...
Όσο για τις λούγκρες, έχεις και εσύ μια εμπειρία... Σου είπα να μην κάνεις ποτέ αυτό το ταξίδι στην Ταϋλάνδη, θα γυρίσεις άλλος άνθρωπος από εκεί, δε με άκουσες...

Δε τα λέτε, δε τα γράφετε, σας τα λέω για να τα ακούτε... rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
taper
QUOTE(loufer @ Mar 19 2009, 13:25 ) *
Σε λίγο θα μας πεις ότι είχα και δόλο που το έκανα, που έκανε ο Γιώργος (Φλώρος) το ηλεκτρικό πέσιμο του Γιαννακόπουλου όταν έπαιρνε τα πέναλτυ...Αλλά αυτά έχει η εμπειρία της Α1, τιμή μας και που παίξαμε μαζί του...
Όσο για τις λούγκρες, έχεις και εσύ μια εμπειρία... Σου είπα να μην κάνεις ποτέ αυτό το ταξίδι στην Ταϋλάνδη, θα γυρίσεις άλλος άνθρωπος από εκεί, δε με άκουσες...

Δε τα λέτε, δε τα γράφετε, σας τα λέω για να τα ακούτε... rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

θα τα πούμε στο πούλμαν.
μου αρέσει να ***** την εξουσία smiley.gif
JOS
ΜΕΛΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΑ 1 (εκτός κι αν το πάρει πάνω του ο Μήτσος (Μακούλης))
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ 2 (με πολύ ρίσκο)

ΠΡΩΤΕΑΣ/ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙ 2 (καλύτερη ομάδα)

ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 (δυνατός άσσος)

ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ - ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 1 (κι αυτός )

ΚΟΡΩΠΙ - ΑΡΙΩΝ 1 (δεν κάνουν γκέλα-την κρατάνε για το μεταξύ μας biggrin.gif )

ΩΡΩΠΟΣ -ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2(άνετα-under 40 ωροπός και νίκη για taper-loufer, ειδικά τώρα που τους πείσμωσε ο clyde laugh.gif )

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ 1 (όσο και να θέλετε γκέλες και να τάζετε λαγούς με πετραχύλια-1 κούκος δεν φέρνει την άνοιξη)

Καλή αγωνιστική και χωρίς τραυματισμούς...
loufer
QUOTE(taper @ Mar 19 2009, 13:33 ) *
θα τα πούμε στο πούλμαν.
μου αρέσει να ***** την εξουσία smiley.gif


Μια ζωή πνεύμα αντιλογίας, μόνιμος κουκουλοφόρος, ταραχοποιός και που κατέληξες???
Να δουλεύεις εκεί που φτύνεις και βρίζεις...Πως τα φέρνει η ζωή εεεε???? Αλλά καλά τα τσεπώνεις, για αυτό δεν μιλάς

Και στο πουλμανάκι επειδή είναι και μεγάλη η διαδρομή, θα περάσεις καλά ψηλέ... θα σου ράψω το κατάλληλο κουστουμάκι...Που θα μου πεις για εξουσία... κρυφοκαπιταλόσκυλο..........
taper
QUOTE(loufer @ Mar 19 2009, 13:37 ) *
Μια ζωή πνεύμα αντιλογίας, μόνιμος κουκουλοφόρος, ταραχοποιός και που κατέληξες???
Να δουλεύεις εκεί που φτύνεις και βρίζεις...Πως τα φέρνει η ζωή εεεε???? Αλλά καλά τα τσεπώνεις, για αυτό δεν μιλάς

Και στο πουλμανάκι επειδή είναι και μεγάλη η διαδρομή, θα περάσεις καλά ψηλέ... θα σου ράψω το κατάλληλο κουστουμάκι...Που θα μου πεις για εξουσία... κρυφοκαπιταλόσκυλο..........

με αποστόμωσες.για πρώτη φορά ΣΚΑΩ
JOS
χαχαχαχα.Παρτε ένα τηλεφωνάκι και χώστε τα ο ένας στον άλλο live να τελείωνουμε...
taper
QUOTE(JOS @ Mar 19 2009, 13:54 ) *
χαχαχαχα.Παρτε ένα τηλεφωνάκι και χώστε τα ο ένας στον άλλο live να τελείωνουμε...

έτσι είναι πιο γουστόζικο smiley.gif να επιβεβαιώνουμε και την εικόνα διάλυσης ( κινήσεις στρατηγικής)
kastanietas
QUOTE(loufer @ Mar 19 2009, 13:37 ) *
Μια ζωή πνεύμα αντιλογίας, μόνιμος κουκουλοφόρος, ταραχοποιός και που κατέληξες???

Βασικά προσοχή γιατί η κουκουλοφορία έγινε και ιδιώνυμο... Μην τρέχουμε να σας βγάλουμε κιόλας...!!!
ΜΕΛΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΑ 1
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ 1
ΠΡΩΤΕΑΣ/ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙ 1
ΚΡΟΝΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ - ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 2
ΚΟΡΩΠΙ - ΑΡΙΩΝ 1
ΩΡΩΠΟΣ - ΓΕΡΑΚΑΣ 2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ 2
veteranosaoth
ΜΕΛΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΑ 1
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ 2
ΠΡΩΤΕΑΣ/ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙ 2
ΚΡΟΝΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ - ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 2
ΚΟΡΩΠΙ - ΑΡΙΩΝ 1
ΩΡΩΠΟΣ - ΓΕΡΑΚΑΣ 2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ 2
LordOfTheCourts
QUOTE(JOS @ Mar 19 2009, 13:54 ) *
χαχαχαχα.Παρτε ένα τηλεφωνάκι και χώστε τα ο ένας στον άλλο live να τελείωνουμε...

Jos... αστους να γίνονται ρόμπα... διακρίνω έναν παράφορο έρωτα πίσω από τις λέξεις.... smile.gif
Έτοιμοι είσαστε.. έτοιμοι.... Ε ρε ξύλο που θέτε... σύντομα στην έδρα μας.... smiley.gif
JOS
64-53 ft (29-22 ht). Σχετικά άνετα-στο τρίτο ισσορόπησε λίγο η Άμιλα αλλά γρήγορα επαναφέραμε την τάξη. Πάμε παρακάτω...Λεπτομέρειες αργότερα (αν δεν πάμε κατευθείαν για δουλειά πάλι icon_drunk.gif )...
andreas koropi
koropi - ariwn 1 , dyskola
22-0 kai synexizoyme.
lebronjames
ΜΕΛΑΣ-ΚΑΛΥΒΙΑ 1
ΘΩΜΑΣ-ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 1 ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ
ΚΑΤΙ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΓΙΑ "ΒΟΜΒΑ" ΣΤΟΝ ΩΡΩΠΟ.ΑΣ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΜΥΡΙΖΕΙ ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
kastanietas
QUOTE(lebronjames @ Mar 19 2009, 23:28 ) *
ΜΕΛΑΣ-ΚΑΛΥΒΙΑ 1
ΘΩΜΑΣ-ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 1 ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ
ΚΑΤΙ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΓΙΑ "ΒΟΜΒΑ" ΣΤΟΝ ΩΡΩΠΟ.ΑΣ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΜΥΡΙΖΕΙ ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 82-58 (39-29)
Καλύτερος ο Αγ. Θωμάς, κέρδισε δίκαια αλλά η διαφορά δεν ήταν για τόσο. Ας σφύριζαν και μερικά φάουλ στο ξύλο εντός ρακέτας οι διαιτητές δεν κάνει κακό... Πάντως το αποτέλεσμα δεν επηρεάστηκε από αυτό. Χάσαμε πάρα πολλά ριμπάουντ και δεν ανταποκριθήκαμε στις απαιτήσεις του αγώνα. Από τον πάγκο που καθόμουν πάντως μου έκανε κάκιστη εντύπωση το βρισίδι για μάνες και οικογένειες από την αρχή ως το τέλος του αγώνα. Κρίμα γιατί το κοινό είναι πολύ ζεστό και τη βοηθά την ομάδα αλλά αυτά θα πρεπε να λείπουν... Συγχαρητήρια στους νικητές που έκαναν σημαντικό βήμα για την ανοδο, μπράβο και στα δικά μας παιδιά που έχουν ήδη κάνει εξαιρετικά πράγματα μέχρι σήμερα. Καλή συνέχεια σε όλους και ΚΥΡΙΩΣ περαστικά στο παλλικαράκι το 6 που (ξανα)κτύπησε τον αστράγαλο. Μη μασάς αγόρι μου είσαι και καλός παίκτης, υπομονή νάχεις και νάσαι καλά να παίξεις και στα παραπάνω... Περαστικά σου!
taper
όχι βόμβα στον Ωρωπο. απλά ντερμπι- σαιρ smiley.gif ως συνήθως.

φεύγαμε με 10-12 πόντους ,χαλαρώναμε και επιστρέφαν . κακή εμφάνιση ξανά .
τελευταίο δεκάλεπτο αγχωτικό ,τελικό 60-68 (( λόγω φάουλ στο τέλος )

τα έχω δει όλα στην έσκα και απλώς πρέπει να αναφέρω και μερικά ωραία σημερινά

αναδρομική τεχνική ποινη smiley.gif δεν είναι αστείο .ο ref έδωσε τεχνική για προηγούμενη φάση όπως δήλωσε ( ο ίδιος μάλιστα έδωσε αντιαθλητικό φάουλ και μετά από λίγο το πήρε πίσω ) .δεν είναι δικαιολογία για την κακή εμφάνιση ( αυτή θα μπορούσε να είναι και χωρίς αυτά και άλλα ωραία ) απλά χρίζουν αναφοράς.

κρόνος- χαλάνδρι 1 ( 6 πόντους μάλλον )
gk65
QUOTE(lebronjames @ Mar 19 2009, 23:28 ) *
ΜΕΛΑΣ-ΚΑΛΥΒΙΑ 1
ΘΩΜΑΣ-ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 1 ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ
ΚΑΤΙ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΓΙΑ "ΒΟΜΒΑ" ΣΤΟΝ ΩΡΩΠΟ.ΑΣ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΜΥΡΙΖΕΙ ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

M.E.Λ.Α.Σ Αγ Ελευθεριος--- Καλυβια 62---53
lebronjames
Παλι λαθος πληροφοριες μου δωσαν γαμωτο...
taper
QUOTE(lebronjames @ Mar 20 2009, 00:38 ) *
Παλι λαθος πληροφοριες μου δωσαν γαμωτο...


ο loufer στα είπε? smiley.gif
Jabar
QUOTE(Duke78 @ Mar 20 2009, 00:39 ) *
Νίκη στο ντέρμπυ της αγωνιστικής για τον Θωμά...Και πως να μην κερδίσει όταν εμφανίζεται στην εξέδρα γνωστός αρχιδιαιτητής, σα να λέει "μη φοβάστε παιδιά όλα είναι κανονισμένα"... Είχαμε λοιπόν ένα διαιτητή ******" και έναν άλλον ***** ο οποίος σφύριζε τα πάντα υπέρ του Θωμά...Ειδικά στο 1ο πρώτο δεκάλεπτο οι περισσότεροι παίκτες των Θρακομακεδόνων είχαν από 3 φάουλ και οι παίκτες του Θωμά σκόραραν μόνο με βολές...
Επίσης συγχαρητήρια στην διοίκηση, τους παίκτες και το τεχνικό επιτελείο του Θωμά, που ενώ όλο το γήπεδο έβριζε μάνες εν χορώ ΕΝΑΣ δεν βρέθηκε να κάνει μια κίνηση να σταματήσουν αυτό το χάλι... Διδάσκουν ήθος μάλλον στο Γουδι ε ?
Όσο για τους ψευτόμαγκες παίκτες που τραγουδούσαν και αυτοί από τον πάγκο το σύνθημα "'Αντε γεια σας αντε σπίτι που γ....... η μαμά σας" (και κυρίως στο Νο 7) τι να πούμε ? Δείχνετε ποιοί είστε...
Και για σένα ψευτομαγκάκο με το 10 (που παίζεις και με μέσο) τα καραγκιοζιλίκια τα κάνεις μόνο στο γήπεδο σου έτσι ?
Να είστε καλά αλλά έχει ο καιρός γυρίσματα... Πού ξέρεις ίσως ξανασυναντηθείτε με τους Θράκες...
Και όποιος θέλει ας βγεί να τα διαψεύσει όλα τα παραπάνω...

Δουλειά του αρχιδιαιτητή είναι να πηγαίνει στα ματς.Για τους χαρακτηρισμούς στους διαιτητές +1 φάουλ.
nefelim

ap oti fainetai einai poli magkes ekei sto goudi...krima giati tetoies siberifores den armozoun stin katigoria.ta idia kanane kai sto paixnidi me to korwpi alla aytoi sta mesogeia den masane.andrea kane mou analisi tou paixnidiou an boreis??oso gia tin deyteri thesi exei psomaki akoma.gia tin prwti oudemia
greeklish.jpeg
taper
QUOTE(nefelim @ Mar 20 2009, 00:48 ) *
ap oti fainetai einai poli magkes ekei sto goudi...krima giati tetoies siberifores den armozoun stin katigoria.ta idia kanane kai sto paixnidi me to korwpi alla aytoi sta mesogeia den masane.andrea kane mou analisi tou paixnidiou an boreis??oso gia tin deyteri thesi exei psomaki akoma.gia tin prwti oudemia


nefelim τρελαίνομαι όταν ακούω αυτο το όνομα

νόμιζα ότι εμείς οι elochim σας είχαμε εξοντώσει
nikefalin
QUOTE(nefelim @ Mar 20 2009, 00:48 ) *
ap oti fainetai einai poli magkes ekei sto goudi...krima giati tetoies siberifores den armozoun stin katigoria.ta idia kanane kai sto paixnidi me to korwpi alla aytoi sta mesogeia den masane.andrea kane mou analisi tou paixnidiou an boreis??oso gia tin deyteri thesi exei psomaki akoma.gia tin prwti oudemia


οχι αλλο κάρβουνο, όχι άλλα greeklish, θα διαγράφονται τα πόστ
sokratis 4
QUOTE(gk65 @ Mar 20 2009, 00:36 ) *
M.E.Λ.Α.Σ Αγ Ελευθεριος--- Καλυβια 62---53

Γιωργάρα το 65 στο nickname γιατί το έβαλες? Αφού το 75 έχεις γεννηθεί, το ξέχασες??? Χαιρετίσματα στον Βασίλη λόγω συναδελφικής αλληλεγγύης (τριποντέρ γαρ!!!).
lebronjames
QUOTE(taper @ Mar 20 2009, 00:44 ) *
ο loufer στα είπε? smiley.gif


Οχι.Δεν δινω τις πηγες μου.Για να σε βοηθησω ειναι γενους θυληκου με διαρκειας στο Γερακα και αθλητρια του Προμηθεα
taper
QUOTE(lebronjames @ Mar 20 2009, 01:09 ) *
Οχι.Δεν δινω τις πηγες μου.Για να σε βοηθησω ειναι γενους θυληκου με διαρκειας στο Γερακα και αθλητρια του Προμηθεα

black cat λοιπόν smiley.gif
guspar
QUOTE(nefelim @ Mar 20 2009, 00:48 ) *
ap oti fainetai einai poli magkes ekei sto goudi...krima giati tetoies siberifores den armozoun stin katigoria.ta idia kanane kai sto paixnidi me to korwpi alla aytoi sta mesogeia den masane.andrea kane mou analisi tou paixnidiou an boreis??oso gia tin deyteri thesi exei psomaki akoma.gia tin prwti oudemia
greeklish.jpeg

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΑ ΠΗΡΑΜΕ ΤΗΝ ΝΙΚΗ. ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΒΡΙΣΙΕΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΤΡΑΓΙΚΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.
emekas
αντε να ριξω την βομβα..................

πρωτεας-κουκακι 1

μας εδιναν το παιχνιδι και δεν το παιρναμε
Clyde the Clyde
QUOTE(loufer @ Mar 19 2009, 13:15 ) *
Τη διάλυση από που τη συμπέρανες φίλτατε???????????????????????
Όπως ελάλησε και ο taper, έχουμε αρκετούς τραυματισμούς πλέον (μέχρι και λουμπάγκο έπαθε μια λούγκρα), με το ζόρι μαζευόμαστε για διπλό, αλλά παίζουμε πάντα για να κερδίσουμε...και όσο έχουμε μαθηματικές ελπίδες θα το παλεύουμε...

Λάθος διατύπωση,sorry για το διαλυμένοι,προφανώς και δεν είστε.Μία ήττα κάτω μας και έχοντας παίξει Κορωπί,ενώ εμείς πάμε την άλλη βδομάδα.Αποδεκατισμένοι θα ήταν σωστότερο. smiley.gif
Όσο για το ματς με την Άμιλλα κάναμε καλή δουλειά στην άμυνα,αλλά ήμασταν νωχελικοί σε κάποια σημεία του αγώνα με αποτέλεσμα να μην μπορούμε να καθαρίσουμε από νωρίς.Καλή νίκη,πάμε για την έκπληξη την άλλη βδομάδα.
taper
τελικά το forum ζωντανεύει με εντάσεις smiley.gif ( έίτσι και στις Α έσκα και μάλλον και σε όλες τις κατηγορίες)
όπως λέει και ο Γεωργίου το έχει μέσα του ο *** ο Ελληνας ( δεν εξαιρώ τον εαυτό μου από αυτό το σπορ για να μην παρεξηγούμαι . ή μάλλον για να παραξηγούμαι μπας και δημιουργήσω εντάσεις smiley.gif )

παρακαλούνται όλοι οι χρήστες να γίνουν πιο προκλητικοι ( σε κόσμιο τρόπο ) γsmiley.gif


1.ναι μεν ήττα την άλλη εβδομάδα, αλλά έχουμε και εμείς και άλλες ακόμα smiley.gif
2. κρίμας που δεν επαιξα Πρωτέα. πές μου τουλάχιστον ότι πήγε παράταση για να ικανοποιηθώ με την πρόβλεψή μου ( 9 απόδοση δίνει το Χ στο στοίχημα
emekas
QUOTE(taper @ Mar 20 2009, 01:40 ) *
2. κρίμας που δεν επαιξα Πρωτέα. πές μου τουλάχιστον ότι πήγε παράταση για να ικανοποιηθώ με την πρόβλεψή μου ( 9 απόδοση δίνει το Χ στο στοίχημα


οχι ουτε καν παραταση... ασε μεγαλος κουβας
Duke78
Νίκη στο ντέρμπυ της αγωνιστικής για τον Θωμά...Και πως να μην κερδίσει όταν εμφανίζεται στην εξέδρα γνωστός αρχιδιαιτητής, σα να λέει "μη φοβάστε παιδιά όλα είναι κανονισμένα"... Είχαμε λοιπόν ένα διαιτητή ******" και έναν άλλον ***** ο οποίος σφύριζε τα πάντα υπέρ του Θωμά...Ειδικά στο 1ο πρώτο δεκάλεπτο οι περισσότεροι παίκτες των Θρακομακεδόνων είχαν από 3 φάουλ και οι παίκτες του Θωμά σκόραραν μόνο με βολές...
Επίσης συγχαρητήρια στην διοίκηση, τους παίκτες και το τεχνικό επιτελείο του Θωμά, που ενώ όλο το γήπεδο έβριζε μάνες εν χορώ ΕΝΑΣ δεν βρέθηκε να κάνει μια κίνηση να σταματήσουν αυτό το χάλι... Διδάσκουν ήθος μάλλον στο Γουδι ε ?
Όσο για τους ψευτόμαγκες παίκτες που τραγουδούσαν και αυτοί από τον πάγκο το σύνθημα "'Αντε γεια σας αντε σπίτι που γ....... η μαμά σας" (και κυρίως στο Νο 7) τι να πούμε ? Δείχνετε ποιοί είστε...
Και για σένα ψευτομαγκάκο με το 10 (που παίζεις και με μέσο) τα καραγκιοζιλίκια τα κάνεις μόνο στο γήπεδο σου έτσι ?
Να είστε καλά αλλά έχει ο καιρός γυρίσματα... Πού ξέρεις ίσως ξανασυναντηθείτε με τους Θράκες...
Και όποιος θέλει ας βγεί να τα διαψεύσει όλα τα παραπάνω...


QUOTE(Jabar @ Mar 20 2009, 00:46 ) *
Δουλειά του αρχιδιαιτητή είναι να πηγαίνει στα ματς.Για τους χαρακτηρισμούς στους διαιτητές +1 φάουλ.


Ναι βέβαια...Και εντελώς κατά τύχη ο συγκεκριμένος "αρχιδιαιτητής" εμφανίζεται σε παιχνίδια που "βρομάνε"...Απο Δ ΕΣΚΑ μέχρι Α2....Ασε τώρα

QUOTE(guspar @ Mar 20 2009, 01:19 ) *
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΑ ΠΗΡΑΜΕ ΤΗΝ ΝΙΚΗ. ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΒΡΙΣΙΕΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΤΡΑΓΙΚΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

Ναι βέβαια φίλε μου, δεν είναι τραγικό να βλέπεις 13χρονα και 14χρονα να βρίζουν μάνες εν χορώ και κανένας να μην προσπαθεί να τους κάνει να σταματήσουν...Αφού ακόμα και τώρα εθελοτυφλείς, φαντάσου....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.