Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑ 2008-09 (2ος Όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33
eskas
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1(σήμερα μάλλον θα σώσουν την παρτίδα)

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1(έδρα)

ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 1(στο ρουφ είναι άλλη ομάδα )

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 2(και με πολλούς πιστεύω )

ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 1 (δεν μπορώ τους θράκες )

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1 (καλύτερος )

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1 (καλύτερη )

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1 (πρωταθλητές )

Καλή επιτυχία σε όλους, χωρίς τραυματισμούς!!!άντε να γίνει και καμιά ανατροπήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη……
… …
blove.gif
Duke78
QUOTE(eskas @ Mar 26 2009, 16:34 ) *
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 1 (δεν μπορώ τους θράκες )


Επειδή δεν είσαι ο μόνος που δε μπορεί τους Θράκες πάρτε το διπλό μέσα στον Αρίωνα για να έχετε.....

Μπράβο ρε ΘΡΑΚΕΣ !!!!!!!!
Και τώρα για να δούμε ποιός θα πάρει την τρίτη θέση ......
nikefalin


ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 89 - 55
emekas
QUOTE(LordOfTheCourts @ Mar 26 2009, 15:27 ) *
Γουστάρω που μας παίζετε όλοι ότι θα χάσουμε... (Κουκάκι - Κρόνος)... πολύ γουστάρω όμως!!!!!!!!!! icon_drunk.gif


ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 1


QUOTE(Duke78 @ Mar 26 2009, 22:04 ) *
Επειδή δεν είσαι ο μόνος που δε μπορεί τους Θράκες πάρτε το διπλό μέσα στον Αρίωνα για να έχετε.....

Μπράβο ρε ΘΡΑΚΕΣ !!!!!!!!
Και τώρα για να δούμε ποιός θα πάρει την τρίτη θέση ......



χαλαρωσε λιγο.... cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif
lebronjames
κορωπι-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ=1
emekas
QUOTE(lebronjames @ Mar 26 2009, 22:53 ) *
κορωπι-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ=1


σκορ??
lebronjames
κορωπι-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ=80-71
αοκ-θωμας=2 +3
taper
άνοδος?

JAMAIS( ΖΑ-ΜΕ )
lebronjames
Στα ελληνικα?
kastanietas
QUOTE(taper @ Mar 26 2009, 23:15 ) *
άνοδος?

JAMAIS( ΖΑ-ΜΕ )

jamais=ποτέ
ΑΡΙΩΝ - ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 65-67
Liveris
Κουκάκι-Κρόνος 67-58

Αρκετά καλό παιχνίδι από την πλευρά μας (Κουκάκι). Μπήκαμε από την αρχή δυνατά στο ματς και με όπλο μας την καλή άμυνα χτίσαμε γρήγορα μια διαφορά, σταθερά πάνω από 10, την οποία και διαχειριστήκαμε μέχρι το τέλος του παιχνιδιού χωρίς ουσιαστικά να απειληθούμε. Από εκεί και πέρα κυνηγήσαμε να καλύψουμε τη διαφορά του πρώτου ματς (14 πόντοι υπέρ του Κρόνου). Στην προσπάθειά μας αυτή στο τέλος είχαμε κάποια αβίαστα λάθη και κάποιες επιπόλαιες ενέργειες και το γεγονός αυτό σε συνδυασμό και με 2-3 καλές επιθέσεις του Γέρακα έφερε τη διαφορά στη μικρότερη τιμή της. Καλή συνέχεια στα παιδιά του Κρόνου, η λήξη του πρωταθλήματος έτσι όπως φαίνεται θα μας βρει πάνω κάτω στα ίδια. Αφού δεν καταφέραμε να πάρουμε τη διαφορά, ελπίζω στο τέλος να έχουν τουλάχιστον μια ήττα παραπάνω και να μην ισοβαθμούμε smiley.gif
JOS
Σήμερα το Κορωπί απέδειξε (για ακόμα μια φορά) γιατί θεωρείτε η καλύτερη μακράν ομάδα της κατηγορίας...
Με προκλήσεις παιδικές δεν θα ασχοληθώ...Ας τα πει στο σχολείο αύριο με τους συμμαθητές του...
Έχει πολύ ψωμί ο όμιλος.Στην ουρά τι συνέβει??
gk65
KAO ΓΕΡΑΚΑΣ---Μ.Ε.Λ.Α.Σ Αγ Ελευθεριος 64---67
taper
JAMAIS ( επειδή στον 1 γύρο έλεγα για ζαφείρη μελα smiley.gif )

η ομάδα δεν έχει βενζίνη και έχει χάσει και τη ρέντα της

στον αγώνα κατς που έλαβε μέρος δεν τα καταφέραμε

πέρσι πέθανε ένας διαιτητής και κάνανε 1 λεπτού σιγη .γυρνάω νευριασμένος και του λέω θέλετε και ενος λεπτού σιγή και μου πέρνει το δελτίο παρόλο που του ζητάω συγνώμη γιατι είπα ****** .ΦΕΤΟΣ γιατί δεν είχαμε ενός λεπτού σιγή.Όχι ότι θα έλεγε και κάτι απλά μας δείχνουν πόσο καρεκλοκένταυροι και που μας γράφουν τα νούμερα της ΕΣΚΑ.) και τα γραφω γιατί ξέρω ότι τα διαβάζουν και τα κορακια ( σόρυ για αυτούς που τους πέρνει η μπάλα )

όσο για τον αγώνα 64-67 , κοιμισμένοι από την αρχή μας φύγανε 10 πόντους στο 3 δεκάλεπτο και μέσα σε ένα δίλεπτο κάναμε 14-0 .αυτό ήταν και το ξέσπασμά μας. μετά άρχισε το εκατέρωθεν ξύλο , οι προκλήσεις και οι τεχνικές ποινες. ξαναφύγανε στο τέλος 6 πόντους το γυρίσαμε 60-60 και έβαλαν ηρωικό καλάθι και όλα τελείωσαν.
κρίμας για την προσπάθεια του πρώτου γύρου απλά τώρα ακολουθούμε την γενικότερη κρίση.σαν το χρηματιστήριο και εμείς

ο μονόκερος( ευτυχώς που δεν έσπασε η μύτη μου ) taper είναι νευριασμένος με τους πάντες.και δυστυχώς πάνω από όλα με τον εαυτό του που δεν μπόρεσε να βοηθήσει.αλλά ξέρω τι φταίει.3 σερί προπονήσεις?????αν είναι δυνατόν

συγχαρητήρια στον Μελα που αξίζει την παραμονή του μόνο και μόνο για τον τσαμπουκά τους ( αν και πάνω από τα όρια για μερικούς αλλά το παραβλέπω )

συγχαρητήρια και στους Θρακες που δείχνουν ότι αντέχουν όχι σαν κάποιους άλλους
taper
πέρσι πέθανε ένας διαιτητής και κάνανε 1 λεπτού σιγη .γυρνάω νευριασμένος και του λέω διαττητή ( κατά σύμπτωση ο ίδιος )
emekas
QUOTE(gk65 @ Mar 27 2009, 01:10 ) *
KAO ΓΕΡΑΚΑΣ---Μ.Ε.Λ.Α.Σ Αγ Ελευθεριος 64---67


επιασα τη μεγαλη μπομπα!!!!!!! icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif ugly8.gif ugly8.gif ugly8.gif ugly8.gif ugly8.gif ugly8.gif ugly8.gif ugly8.gif ugly8.gif
Clyde the Clyde
QUOTE(lebronjames @ Mar 26 2009, 22:53 ) *
κορωπι-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ=1

Είμασταν πολύ κατώτεροι των προσδοκιών και το τελικό σκορ δεν αντικατοπτρίζει την πραγματική διαφορά,καθώς στο τελευταίο τρίλεπτο το Κορωπί έμεινε άποντο!Πρέπει να ομολογήσω πως είχα παρεξηγήσει την αξία των παικτών του Κορωπίου όταν έλεγα ότι έχουμε τους καλύτερους παίκτες στην κατηγορία..Παρά το γεγονός ότι εκτιμώ τους συμπαίκτες μου και τον εαυτό μου smiley.gif απεριόριστα,αναγνωρίζω ότι αυτή η ομάδα είναι καλύτερη και ελπίζω να ανέβει αήττητη!!!
Ο Κόκκινος μας έκανε πλάκα σε κάποιες στιγμές αν και παλέψαμε το ματς μέχρι το 27'.Εκεί με ένα τρίποντο του Βελυζιωτη τελείωσε για εμάς ουσιαστικά στο 64-48,από 57-48.
Το 4ο δεκάλεπτο δεν είχε ιδιαίτερο νόημα,καθώς το Κορωπί είχε καθαρίσει την υπόθεση νίκη...Απλά εμείς στο τέλος προσπαθήσαμε να μην είναι τόσο ντροπιαστική η διαφορά και πιστεύω ότι τα καταφέραμε.
Περίμενα και τον Αντρέα να γράψει για την εύκολη αυτή νίκη τους...Συγχαρητήρια και ελπίζω να είμαστε μαζί και του χρόνου!!!
Α!Για όσους μιλάνε για διαιτησία υπέρ του Κορωπίου...εμένα σαν παίκτη με νεύρα για την απόδοσή μας και το αποτέλεσμα μου φάνηκε αδιάφορη εώς απαρατήρητη...
Υ.Γ.Μπράβο στους Θράκες για το τσαγανό τους~
kastanietas
QUOTE(emekas @ Mar 27 2009, 05:33 ) *
επιασα τη μεγαλη μπομπα!!!!!!! icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif ugly8.gif ugly8.gif ugly8.gif ugly8.gif ugly8.gif ugly8.gif ugly8.gif ugly8.gif ugly8.gif

γιατιί μόνο εσύ την έπιασες???????????????????????????????????????? κι εμείς εδώ τι κάνουμε???? Αμολάμε αητό???????!!!!!!!!!
LordOfTheCourts
QUOTE(emekas @ Mar 26 2009, 22:46 ) *
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 1

Τρομερή ευστοχία στα τρίποντα αλλά είμαι σήγουρος ότι δεν ήταν τυχαίο αυτό γιατί ξέρουν μπάσκετ οι Κουκακιώτες, σε κανένα σημείο δεν φάνηκε να τους απειλούμε, ήταμ πολύ καλύτεροι από εμάς.

Πολύ καλό παιχνίδι από την μεριά τους, εμείς πάλι τρέχαμε πανικόβλητοι χωρίς να έχουμε ομαδικό πνεύμα. Την επόμενη φορά θα παίζουμε με 5 μπάλες για να κάνουμε επίθεση.

Χάρηκα που σε αντιμετώπισα πάλι emekas και sorry για το σπρώξημο αλλά βρέθηκες ακριβώς στο δρόμο μου smiley.gif

Καλή συνέχεια...
pain of salvation
QUOTE(LordOfTheCourts @ Mar 27 2009, 09:30 ) *
Τρομερή ευστοχία στα τρίποντα αλλά είμαι σήγουρος ότι δεν ήταν τυχαίο αυτό γιατί ξέρουν μπάσκετ οι Κουκακιώτες, σε κανένα σημείο δεν φάνηκε να τους απειλούμε, ήταμ πολύ καλύτεροι από εμάς.

Πολύ καλό παιχνίδι από την μεριά τους, εμείς πάλι τρέχαμε πανικόβλητοι χωρίς να έχουμε ομαδικό πνεύμα. Την επόμενη φορά θα παίζουμε με 5 μπάλες για να κάνουμε επίθεση.

Χάρηκα που σε αντιμετώπισα πάλι emekas και sorry για το σπρώξημο αλλά βρέθηκες ακριβώς στο δρόμο μου smiley.gif

Καλή συνέχεια...

Καλημερα...
ο Emekas δεν είναι πίαχτης 69.gif ...
καποιος άλλος ηταν στον δρόμο σου...(ούτε εγω...)
emekas
QUOTE(kastanietas @ Mar 27 2009, 06:57 ) *
γιατιί μόνο εσύ την έπιασες???????????????????????????????????????? κι εμείς εδώ τι κάνουμε???? Αμολάμε αητό???????!!!!!!!!!

χαχαχαχαχααχ
καλο smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif

QUOTE(LordOfTheCourts @ Mar 27 2009, 09:30 ) *
Τρομερή ευστοχία στα τρίποντα αλλά είμαι σήγουρος ότι δεν ήταν τυχαίο αυτό γιατί ξέρουν μπάσκετ οι Κουκακιώτες, σε κανένα σημείο δεν φάνηκε να τους απειλούμε, ήταμ πολύ καλύτεροι από εμάς.

Πολύ καλό παιχνίδι από την μεριά τους, εμείς πάλι τρέχαμε πανικόβλητοι χωρίς να έχουμε ομαδικό πνεύμα. Την επόμενη φορά θα παίζουμε με 5 μπάλες για να κάνουμε επίθεση.

Χάρηκα που σε αντιμετώπισα πάλι emekas και sorry για το σπρώξημο αλλά βρέθηκες ακριβώς στο δρόμο μου smiley.gif

Καλή συνέχεια...


αποκλειεται να βρεθηκα στο δρομο σου γιατι καθομουν στην κερκιδα....

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 73-65
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 63-79
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 67-58
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 76-82
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 65-67
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 64-67
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 89-55
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 80-71
LordOfTheCourts
QUOTE(pain of salvation @ Mar 27 2009, 10:17 ) *
Καλημερα...
ο Emekas δεν είναι πίαχτης 69.gif ...
καποιος άλλος ηταν στον δρόμο σου...(ούτε εγω...)

Το 8 ποιος είναι? smile.gif
Εγώ φοράω το 11.
Liveris
QUOTE(LordOfTheCourts @ Mar 27 2009, 11:44 ) *
Το 8 ποιος είναι? smile.gif
Εγώ φοράω το 11.


O emekas και ο pain είναι μέλη του fun club της ομάδας μας. Από παίκτες ημουν εγω (Νο5) και βρεθήκαμε σε κάποιες φάσεις αντίπαλοι. Ήσουν και ο top scorer για την ομάδα σου χθες, αν δεν κάνω λάθος, και τα πήγες αρκετά καλά.Το 8 είναι ο ένας από τους play μας και είναι εντάξει παιδί, δεν νομίζω να είχε πρόβλημα που τον παρέσυρες smiley.gif
pain of salvation
QUOTE(Liveris @ Mar 27 2009, 12:08 ) *
O emekas και ο pain είναι μέλη του fun club της ομάδας μας. Από παίκτες ημουν εγω (Νο5) και βρεθήκαμε σε κάποιες φάσεις αντίπαλοι. Ήσουν και ο top scorer για την ομάδα σου χθες, αν δεν κάνω λάθος, και τα πήγες αρκετά καλά.Το 8 είναι ο ένας από τους play μας και είναι εντάξει παιδί, δεν νομίζω να είχε πρόβλημα που τον παρέσυρες smiley.gif

ΠΟΙΟ FUN CLUB ΡΕ ΨΩΝΑΡΑ?!?
ΚΑΙ ΜΗ ΜΕ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΖΑΝΙ ΜΕ ΤΟΝ ΦΛΩΡΟ EMEKAS...
andreas koropi
QUOTE(Clyde the Clyde @ Mar 27 2009, 05:57 ) *
Είμασταν πολύ κατώτεροι των προσδοκιών και το τελικό σκορ δεν αντικατοπτρίζει την πραγματική διαφορά,καθώς στο τελευταίο τρίλεπτο το Κορωπί έμεινε άποντο!Πρέπει να ομολογήσω πως είχα παρεξηγήσει την αξία των παικτών του Κορωπίου όταν έλεγα ότι έχουμε τους καλύτερους παίκτες στην κατηγορία..Παρά το γεγονός ότι εκτιμώ τους συμπαίκτες μου και τον εαυτό μου smiley.gif απεριόριστα,αναγνωρίζω ότι αυτή η ομάδα είναι καλύτερη και ελπίζω να ανέβει αήττητη!!!
Ο Κόκκινος μας έκανε πλάκα σε κάποιες στιγμές αν και παλέψαμε το ματς μέχρι το 27'.Εκεί με ένα τρίποντο του Βελυζιωτη τελείωσε για εμάς ουσιαστικά στο 64-48,από 57-48.
Το 4ο δεκάλεπτο δεν είχε ιδιαίτερο νόημα,καθώς το Κορωπί είχε καθαρίσει την υπόθεση νίκη...Απλά εμείς στο τέλος προσπαθήσαμε να μην είναι τόσο ντροπιαστική η διαφορά και πιστεύω ότι τα καταφέραμε.
Περίμενα και τον Αντρέα να γράψει για την εύκολη αυτή νίκη τους...Συγχαρητήρια και ελπίζω να είμαστε μαζί και του χρόνου!!!
Α!Για όσους μιλάνε για διαιτησία υπέρ του Κορωπίου...εμένα σαν παίκτη με νεύρα για την απόδοσή μας και το αποτέλεσμα μου φάνηκε αδιάφορη εώς απαρατήρητη...
Υ.Γ.Μπράβο στους Θράκες για το τσαγανό τους~



Προς αποφυγη παρεξηγησεων επειδη το mail box ειναι γεματο απο τα ιδια και τα ιδια, το κορωπι θελει να τερματησει αηττητο,
και αυτο θα επιδιωξει, ελπιζω να ειστε εσεις μια απο τις ομαδες που ανεβουν.Αυτο ειναι δικη μου επιθυμια καθως τον γυμναστικο συλλογο δεν τον ενδιαφερει το τι κανουν οι αλλες ομαδες.
emekas
QUOTE(pain of salvation @ Mar 27 2009, 12:18 ) *
ΠΟΙΟ FUN CLUB ΡΕ ΨΩΝΑΡΑ?!?
ΚΑΙ ΜΗ ΜΕ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΖΑΝΙ ΜΕ ΤΟΝ ΦΛΩΡΟ EMEKAS...



εγω ειμαι φλωροσ η εσυ που καθεσαι σπιτακι σου και μαθαινεισ τα αποτελεσματα απο το τηλεφωνο??? evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif
taper
QUOTE(emekas @ Mar 27 2009, 12:35 ) *
εγω ειμαι φλωροσ η εσυ που καθεσαι σπιτακι σου και μαθαινεισ τα αποτελεσματα απο το τηλεφωνο??? evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif

έτσι σας θέλω....ενδοοικογενειακές συγκρούσεις και σε άλλες ομάδες smiley.gif

εγώ θα είμαι κόσμιος απο δω και πέρα γιατί ο loufer μάλλον το πήρε κατάκαρδα το χθεσινό ( πείραζει πολύ να μην έχεις στόχους. η αλήθεια νσ λέγεται )
pain of salvation
QUOTE(emekas @ Mar 27 2009, 12:35 ) *
εγω ειμαι φλωροσ η εσυ που καθεσαι σπιτακι σου και μαθαινεισ τα αποτελεσματα απο το τηλεφωνο??? evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif

Μην επεκταθούμε γιατι θα σε κανω ρεζιλι στο κοσμο ,αλλα και γιατι θα γινει chat room το forum...
emekas
QUOTE(pain of salvation @ Mar 27 2009, 12:43 ) *
Μην επεκταθούμε γιατι θα σε κανω ρεζιλι στο κοσμο ,αλλα και γιατι θα γινει chat room το forum...


εγινε δειχνω σεβασμο

κανα κουβα? καμια κουπα?
LordOfTheCourts
κάποια στιγμη νόμιζα πως είδα και τον Taper μαζί με loufer έξω από το γήπεδο του Κουκακίου.. και νόμιζα ότι θα ερχόντουσαν να παρακολουθήσουν το ματς, αλλα μπήκαν σε απέναντι πόρτα χρώματος ροζουλί (baby O)...

Παίχτηκε δυνατό ματς με μπασκετικό ξύλο, στο κουκάκι, χαίρομαι που δεν ενοχλήθηκε κανένας μας.
Liveris
QUOTE(LordOfTheCourts @ Mar 27 2009, 13:34 ) *
Παίχτηκε δυνατό ματς με μπασκετικό ξύλο, στο κουκάκι, χαίρομαι που δεν ενοχλήθηκε κανένας μας.


Φίλε Lord μακάρι να ήταν όλα τα παιχνίδια όπως το χθεσινό...κανείς δεν ασχολήθηκε με διαιτητές (εκτός από την ατυχή στιγμή με τον προπονητή σας που δέχτηκε τεχνική και αποβλήθηκε...μεταξύ μας δεν υπήρχε σοβαρός λόγος να φωνάξει τόσο) και αντιπάλους ενώ και τα μαρκαρίσματα όλα ήταν σε αθλητικότατα πλαίσια. Όταν δεν υπάρχει κάποιος να χαλάσει τη συνταγή το γλυκό δένει καλά!!
stefan
ΑΟΚ Χαλάνδρι-Άγιος Θωμάς 76-82 (35-39)
Διαιτητές: Κουνελές-Κουτσουμπός
ΑΟΚ Χαλάνδρι (Μπιτζάνης): Ράλλης Ι. 2, Ράλλης Τζ. 2, Καραμπάς, Δημητριάδης, Σύλλας 14 (3), Παπαντωνίου 3 (1), Μπίνας 16, Τριχιάς 22 (2), Γιαννάκης 17 (1)
Άγιος Θωμάς (Ζαχαράκης-Κεραμιδάς): Νικολόης 2, Χαλαβατζής, Γεωργουδάκης 12 (2), Ιατρού 8, Σωτηρόπουλος Σ. 7 (1), Κρασσάς 3, Παρδαβέλας 18 (2), Σωτηρόπουλος Α. 4, Παπαζήσης 28

ΚΑΟ Γέρακα-Μελάς Αγ. Ελευθέριος 64-67 (29-32)
Διαιτητές: Κουνάνης-Σέλληνας
ΚΑΟ Γέρακα (Γιαννακόπουλος): Τσίτουρας 6 (1), Σιαπλαούρας Β. 3, Λουφόπουλος 8, Μπρατσιώτης 13, Καραγιάννης 1, Αλιμπέρτης, Τσομόκος 11 (1), Ζήσης 10, Παπαγιαννάκης, Πανταζής 2, Χατζησωκράτης 2, Σαπλαούρας Α. 8 (1)
Μελάς Αγ. Ελευθέριος (Σώχος): Καρβέλας 1, Βένιος 21 (1), Αριφάκος 3 (1), Μιχαλόπουλος 2, Αμπλάς 8, Αναστασόπουλος 1, Σπυράκος 11, Πέτρου 2, Κολαϊτης, Ανδρικόπουλος 18, Πλατανίτης, Πετρέλης

Καλύβια Θ.-Εν. Βύρωνα 73-65 (35-28)
Διαιτητές: Κονταράτος-Γιακείμη
Καλύβια Θ. (Φραγκογιάννης): Μπεκρής, Μάρας, Μάνος, Ρωμαίος, Σέχος, Βόσικας 18 (1), Μπούτσης 10, Μακούλης 23 (5), Μπαλοπίτος 5, Γρίβας 8, Κελέσης 9 (1)
Εν. Βύρωνα (Ζαμινός): Καστρίσιος 11, Τσιρόπουλος 13, Χριστοφάκης 28 (1), Μακροκάνης 2, Γάσπαρης 5 (1), Κίζηλης 6 (2)

Κουκάκι-Κρόνος Γέρακα 67-58 (35-22)
Διαιτητές: Πόντας-Μητρόπουλος
Κουκάκι (Τριαντάφυλλος): Μαμμής, Ανδρίτσος 2, Σιδερής 15 (5), Γιατράς 4, Αλωνηστιώτης 6, Σιδερίδης, Κώτση, Πεζούλας 11 (3), Μπουζούλας, Κυριαζής, Μοσχονάς 27 (1), Μεχίλης
Κρόνος Γέρακα (Σφήκας): Κατσαμπέκης 11, Μίντζιας 4, Αθηναίου, Γιαννακόπουλος, Πλαγιανάκος 10 (2), Συνοδινός 9 (1), Κωστόπουλος 7 (1), Βουλουμάνος 13, Μπάτσος 4, Παρχαρίδης, Τσεβάς

Άμιλλα-Ωρωπός 89-55 (48-28)
Διαιτητές: Καπνιά-Μουρμούρης
Άμιλλα (Μεσσίνης): Χήτας 5 (1), Νικολούσιος 19 (5), Καβούρης 15 (1), Τσατσάνης 11, Τύρος 14 (1), Καμπίτης 3 (1), Καφαντάρης 8, Κωστελίδης 9, Καδιγιαννόπουλος, Θαλασσινός 5 (1)
Ωρωπός (Τηνιακός): Γαρμπής 14 (1), Διαγγελάκης 5, Βαϊνάς 10 (1), Κεσσές 3 (1), Γαζβινιάν, Στεφανούρης 11, Καφτάνης, Πανάρας 12

Αρίωνας-Θρακομακεδόνες 65-67 (40-29)
Διαιτητές: Αναγνώστου-Τσουραπάς
Αρίωνας (Σαλίχος): Φωτόπουλος 8 (2), Πιτροπάκης 13 (2), Βλαχάκης, Κηρομίτης, Μακρής 1, Αναστασιάδης 8 (2), Αρκουμάνης 7 (1), Παπανδριόπουλος 2, Χατζηκυριάκος, Σμάγκιν 18, Καραδήμας 9, Μπόγρης
Θρακομακεδόνες (Δαμιανίδης): Ρεντίφης 11 (2), Σιώρας 10, Σουλεϊδής 8, Μαχαίρας, Σιούτης, Μαθιόπουλος 3, Χόντος 5 (1), Αγγελόπουλος 17 (3), Γωργόσογλου 2, Σαραντόπουλος 9, Σουλεϊδής 2, Αλεξανδρής

Παλατιανή-Πρωτέας Θρ. 63-79 (30-36)
Διαιτητές: Σπυρόπουλος-Αντεριώτης
Παλατιανή (Ρίζος): Σαρρής 6 (2), Ζαχαρόπουλος, Βασιλείου 16 (2), Σοφικίτης 10, Χαραλαμπόπουλος, Κελεσίδης Π. 9 (1), Κελεσίδης Γ. 10, Φερλές, Τσιμπόνης 3, Κουφός 9
Πρωτέας Θρ. (Κούτσης): Τάτα 9, Σπυρόπουλος 15 (1), Σιλαϊδής 11 (1), Κοκώνας, Βαζούρας, Λουλούδης 8 (2), Ζαχαρόπουλος 19 (1), Γεωργούσης 8 (1), Καίσαρης 9 (1)

Η βαθμολογία (σε 23 αγώνες): Κορωπί 46, Άγιος Θωμάς 42, Θρακομακεδόνες 40, Προμηθέας 39, ΚΑΟ Γέρακα 38, Αρίωνας 36, Κουκάκι 35, Κρόνος Γέρακα 35, Άμιλλα 35, Παλατιανή 33, Καλύβια Θ. 32, Μελάς Αγ. Ελευθέριος 31, Πρωτέας Θρ. 30, Εν. Βύρωνα 28, ΑΟΚ Χαλάνδρι 27, Ωρωπός 25.

Η επόμενη αγωνιστική (24η 02/04): Πρωτέας Θρ.-Καλύβια Θ., Γέρακα Κρόνος-Παλατιανή, Άγιος Θωμάς-Κουκάκι, Θρακομακεδόνες-ΑΟΚ Χαλάνδρι, Προμηθέας-Αρίωνας, Εν. Βύρωνα-ΚΑΟ Γέρακα, Μελάς Αγ. Ελευθέριος-Άμιλλα, Ωρωπός-Κορωπί.

basketblog.gr
veteranosaoth
Τι έγινε ρε παιδιά???
Νέκρα έχει πέσει.....
Τώρα που σιγά σιγά φτάνουμε στο τέλος όλοι συγκρατημένοι βλέπω.....Καλό είναι αυτό....Φαντάζομαι ότι όταν τελειώσει το πρωτάθλημα θα οργιάσουν ορισμένοι...
Άντε ξυπνήστε λίγο..Δέν έχει πλάκα έτσι
tsili82
Ακουσα οτι την Πεμπτη τα γυμναστηρια θα ειναι κλειστα επειδη απεργουν οι φυλακες.Γνωριζει καποιος κατι γι'αυτο το θεμα???
kastanietas
QUOTE(tsili82 @ Mar 30 2009, 16:57 ) *
Ακουσα οτι την Πεμπτη τα γυμναστηρια θα ειναι κλειστα επειδη απεργουν οι φυλακες.Γνωριζει καποιος κατι γι'αυτο το θεμα???

Δεν ξέρω. Εμείς πάντως ανοιχτά θα είμαστε και σας περιμένουμε!!!
emekas
ρε παιδια βγαλτε τα αποτελεσματα της προηγουμενης αγωνιστικης.......
JOS
εχεις πιάσει Σ13αρι και θες κούπα??
Χάθηκαν τα γεράκια και ούτε απονομές ούτε τπτ. Βγάλε LeBron (έχω δουλειά)...
taper
λόγω μπασκετικής απογοήτευσης και άνοιξης ( έχασα την όρεξή μου για μπάσκετ ) ας βγαλει κάποιος άλλος τα αποτελέσματα απο δω και πέρα smiley.gif
lebronjames
QUOTE(JOS @ Mar 31 2009, 12:22 ) *
εχεις πιάσει Σ13αρι και θες κούπα??
Χάθηκαν τα γεράκια και ούτε απονομές ούτε τπτ. Βγάλε LeBron (έχω δουλειά)...



JOS δεν παιζει ρε φιλε.Δεν εχω χρονο ουτε να κλασω τωρα με το Πανελληνιο.Προπονησεις συνεντευξεις θαυμαστριες τρεχω και δν φτανω.Ας προθυμοποιηθει καποιος αλλος. smiley.gif smiley.gif smiley.gif
emekas
lebronjames 4/8
clydetheclyde 4/8
jos 4/8
top_thanos_90 4/8
loufer 5/8
lordofcourts 5/8
taper 5/8
eskas 5/8
kastanietas 6/8
veteranosaoth 6/8
emekas 6/8

duke78 5/7

αυτα ειναι τα αποτελεσματα πολλοι κουβαδες και μοιρασμενη κουπα.....

ενστασεις δεκτες γιατι δεν αποκλειεται να εχω χαντακωσει καποιον....
taper
QUOTE(emekas @ Apr 1 2009, 12:16 ) *
lebronjames 4/8
clydetheclyde 4/8
jos 4/8
top_thanos_90 4/8
loufer 5/8
lordofcourts 5/8
taper 5/8
eskas 5/8
kastanietas 6/8
veteranosaoth 6/8
emekas 6/8

duke78 5/7

αυτα ειναι τα αποτελεσματα πολλοι κουβαδες και μοιρασμενη κουπα.....

ενστασεις δεκτες γιατι δεν αποκλειεται να εχω χαντακωσει καποιον....

77.gif 77.gif 77.gif 77.gif

έτσι να πέρνετε και πρωτοβουλίες.εγώ αμυντικό σέντερ είμαι. δεν είμαι παίκτης πρωτοβουλιών smiley.gif

και κάνω και την ένστασή μου.είμαι και εγώ στο γκρουπ της κούπας . υπήρξε διορθωση στο Κορωπί -Προμηθέας σε νεώτερο post.( λόγω βιασύνης είχα αρχικά γράψει ότι θα χάσει ο Προμηθέας , αλλά δεν άλλαξα την πρόβλεψη )

QUOTE(taper @ Mar 26 2009, 14:00 ) *
ύστερα από παρατήρηση ( ευτυχώς που υπάρχουν τα pm γιατί θα έχανα την κούπα)εκ παραδρομής έδωσα 2 τον Προμηθέα και φυσικά παίζω άσσο , τόσο γιατί με συμφέρει όσο και για τη διαφορά δυναμικότητας smiley.gif και στα ψηλά σκαλία.

για να είμαι και ακριβής smiley.gif
taper
η ένσταση που κάναμε στο παιχνίδι με τον Προμηθέα, για αντικανονική συμμετοχή ενός παίκτη τους έγινε δεκτη

Και πλέον ξαναμπαίνουμε στο κυνήγι της ανόδου- Θράκες ετοιμαστείτε smiley.gif
μετά από αυτό ο Προμηθέας χάνει τις ελπίδες του ( τον έχουμε και σε ισοβαθμία )


πηγή:

www.eska.gr/first/april/ourdreams
emekas
QUOTE(taper @ Apr 1 2009, 12:16 ) *
η ένσταση που κάναμε στο παιχνίδι με τον Προμηθέα, για αντικανονική συμμετοχή ενός παίκτη τους έγινε δεκτη

Και πλέον ξαναμπαίνουμε στο κυνήγι της ανόδου- Θράκες ετοιμαστείτε smiley.gif
μετά από αυτό ο Προμηθέας χάνει τις ελπίδες του ( τον έχουμε και σε ισοβαθμία )


πηγή:

www.eska.gr/first/april/ourdreams



χαχαχαχα.... μην τους λες τετοια θα παθουνε καρδια....

δεκτη η ενσταση και ο ταπερ μαζι μας στη κουπα
kastanietas
Χαχααχαχαχαχαχαχαα !!!!!!!!!!!! Μιά χαρά μας βολεύει αλλά την ένσταση κατά του Προμηθέα την κερδίσατε γιατί εμείς ασκήσαμε αυτοτελή πρόσθετη παρέμβαση στο δικαιοδοτικό όργανο της ΕΣΚΑ και σας στηρίξαμε!!! Και σας περιμένουμε στα μέρη μας να σας φιλέψουμε και κατιτίς αλλά κοιτάξτε να είστε άξιοι των προδοκιών μας, κυρίως σε ότι αφορά τις ...ροζ παροχές. Άντε όχι όλο μπλαμπλα και από πράξεις μπαρμπούτζαλα (ταπερ λούφερ και σια!!!)!!!
Γιατί κανείςδεν δίνει προγνωστικά...?

Ξεκινάω εγώ λοιπόν...

9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/04/2009 20:30:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 1 (μου άρεσαν αρκετά στο μεταξύ μας)
02/04/2009 21:00:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 1 (έδρα)
02/04/2009 21:00:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1 (έδρα)
02/04/2009 21:30:00 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 (χωρίς σχόλιο)
02/04/2009 21:30:00 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 2 (βόμπα...!)
02/04/2009 21:45:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 1 (ισχυρότερο κίνητρο)
02/04/2009 20:30:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1 (και σώνεται)
02/04/2009 20:30:00 ΩΡΩΠΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2
Duke78
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 1
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 1
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ (Είπαμε δεν ασχολούμαι με δαύτους)
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2

LordOfTheCourts
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 1
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 1
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 1
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2
loufer
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 1
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 1
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1 (Πέφτει και το ανάλογο ''σπρώξιμο'')
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 (Δεν θα είναι εύκολο το παιχνίδι, παραλίγο να κερδίσουν τον Θωμά την προηγούμενη...)
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ (Δεν θα δώσω προγνωστικά γιατί θα γίνω κακός και δε το θέλω...)
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2
taper
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 2
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 2
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2
emekas
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 1
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 1
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 2 (αμα κοιμηθει ο θεος)
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2
Duke78
QUOTE(emekas @ Apr 2 2009, 12:49 ) *
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 2 (αμα κοιμηθει ο θεος)


Και ο θεός να κοιμηθεί, θα είναι ξύπνιος ο γνωστός αρχιδιαιτητής και θα τη σώσει την παρτίδα...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.