Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑ 2008-09 (2ος Όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33
LordOfTheCourts
QUOTE(taper @ Apr 2 2009, 10:51 ) *
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 2
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 2
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2

Taper...εθνικότητα: Κουβανός smiley.gif
lebronjames
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 1
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 1
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 1
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2


Το παιχνιδι ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΡΙΩΝ δεν θα γινει εξαιτιας της απεργιας των υπαλληλων του κλειστου.
kastanietas
ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 63-53 (30-32)
Παιχνίδι που καθάρισε στο τελευταίο πεντάλεπτο αφού μέχρι τότε οι ομάδες εναλλάσσονταν στο σκορ.
taper
και συνεχίζεται

kastanietas
QUOTE(taper @ Apr 2 2009, 23:52 ) *
και συνεχίζεται

πολύ λακωνικός είσαι... σκορ?
taper

δεν μπορω να μπω σε διαδικασία απάντησης

απανταω πλέον μόνο σε post με χιούμορ . Αλλωστε μπήκε και η άνοιξη και υπάρχουν καλύτερα πράγματα ( μακάρι να είχαμε μείνει σοβαροι απλά για πολλούς λόγους αυτό το χάσαμε και δίνουμε δικαιώματα στον καθένα να λέει ότι επιθυμει με το δίκιο του.

QUOTE(kastanietas @ Apr 2 2009, 23:56 ) *
πολύ λακωνικός είσαι... σκορ?

δεν θυμάμαι , νομίζω 1 πόντο smiley.gif μπορεί και 2
loufer


Αν είσαι παντελονάτος μεγάλε, να πεις ποιος είσαι και αν παίζεις, σε ποια ομάδα ανήκεις... Γιατί οι ΑΝΤΡΕΣ έτσι κάνουν και δεν κρύβονται πίσω από λόγια...αν είσαι βέβαια...
nikefalin

ηρεμία παλικάρια...
timeout
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΜΠΑΡΜΠΑΛΙΑ!!! ΚΟΡΩΠΙ city 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
loufer
QUOTE(nikefalin @ Apr 3 2009, 00:25 ) *
ηρεμία παλικάρια...


Μπαίνει ένας ρούκι, αγαπητέ moderator και προσβάλλει ονομαστικά... θα μπορούσα να απαντήσω χειρότερα, αλλά σέβομαι εσάς και το forum...
Χ.Π
QUOTE(nikefalin @ Apr 2 2009, 21:25 ) *
ηρεμία παλικάρια...

εχει δικια τωρα νικολα - γραφτηκε και βγηκε και εκραξε τα 2 παιδια που δινουν μια παρα πολυ ωραια νοτα στο φορουμ - ειτε νικησουν ειτε χασουν - κανουν πλακα και χαβαλε με τους 'αντιπαλους'/ συμπαικτες αλλα παντα με κοσμιο τροπο
σε λαθος φορουμ ηρθε νεε να παρει ταιμ και σε βλεπω νωρις νωρις να τρως ταφ με ντισκαλιφιε μαζι. μπραβο παιδια μην πτοηστε απο μικροπρεπειες.

καλη συνεχεια
Duke78

Επιτέλους είπε και κάποιος τα πράγματα με τ όνομα τους....
Όσο για την ομάδα τους τα έχω γράψει εδώ και καιρό...ΔΙΚΑΙΩΣΗ...
Να σαι καλά φίλε μου
nikefalin
QUOTE(Duke78 @ Apr 2 2009, 23:33 ) *
41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif

Επιτέλους είπε και κάποιος τα πράγματα με τ όνομα τους....
Όσο για την ομάδα τους τα έχω γράψει εδώ και καιρό...ΔΙΚΑΙΩΣΗ...
Να σαι καλά φίλε μου



ο καθένας σας που περιμένει "δικαίωση" μέσω πληκτρολογίου κάνει μεγάλο λάθος.
Δεν εχουμε κάποιον πόλεμο εδώ με νικητές και ηττημένους.

το "ηρεμία" πήγαινε σε όλους, δε χρειάζεται να έχουμε δίχως λόο νεύρα.

Εχετε συνήθως καλό κλίμα σε αυτό το τόπικ και ελπίζω να μην χρειαστούν τα περαιτέρω.

Μπορείτε να το λάβετε και ως προειδοποίηση αυτό το πόστ

υγ. καποια πόστ που δεν αρμόζουν στον χαρακτήρα που εσείς έχετε δώσει στο τόπικ απομακρύνθηκαν δίχως άλλες συνέπειες , αλλά παρακαλώ μην επανέλθετε
taper
Τσιμπάς ρε loufer smiley.gif

Φαινεται ότι κάποιοι δεν μπορούν να κρατήσουν το χαβαλέ του forum

Η αγνοείς ή αποχωρείς

Καλή συνέχεια σε όλους
loufer
QUOTE(taper @ Apr 3 2009, 00:45 ) *
Τσιμπάς ρε loufer smiley.gif

Φαινεται ότι κάποιοι δεν μπορούν να κρατήσουν το χαβαλέ του forum

Η αγνοείς ή αποχωρείς

Καλή συνέχεια σε όλους


Περιμένω να μου φέρονται όπως τους φέρομαι και εγώ, ποτέ δεν κακολόγησα ομάδα, φαίνεται το επίπεδό τους. αλλά ως ένα σημείο όμως...
Αλλά δεν φταίει κανείς άλλος, εμείς φταίμε που δίνουμε δικαιώματα... Μακάρι να γνώριζαν όμως τι έχει συμβεί...
tripontokoutalas
Ωραίοι είστε....βρήκατε αφορμή και τα χώσατε...

Το ότι η ομάδα άλλαξε προπονητή ούτε που το σκεφτήκατε...τόσο μπάσκετ ξέρετε τόσα λέτε...

Και αν τα λέγατε από παλιά, δεν είδα πολλούς να παίζουν αντίθετα το Γέρακα...

Εκεί στο Κορωπί χωρίς την παικτούρα τον Κόκκινο...ούτε 5οι δεν βγαίνατε...έχε χάρη όμως...
Κορωπί city λέει μετά από 8 μήνες...άσε ρε...


PS : Τάπερ...περιμένω βολτα με το ντατσούνι....

Όσο για το φίλο DUKE, λέει ΔΙΚΑΙΩΣΗ...

Φαντάζομαι η δικαίωση ήρθε και με τη κλαψα που ρίξατε όταν χάσατε από τον Αγ. Θωμά...

Και μας βρίζανε και μας σφυρίζανε.....χαχχαα! ΔΙΚΑΙΩΣΗ....
veteranosaoth
QUOTE(loufer @ Apr 2 2009, 23:49 ) *
Περιμένω να μου φέρονται όπως τους φέρομαι και εγώ, ποτέ δεν κακολόγησα ομάδα, φαίνεται το επίπεδό τους. αλλά ως ένα σημείο όμως...
Αλλά δεν φταίει κανείς άλλος, εμείς φταίμε που δίνουμε δικαιώματα... Μακάρι να γνώριζαν όμως τι έχει συμβεί...

Γιατί δεν μας λές τι έχει γίνει???
Είτε να καταλάβουμε, είτε να παραμείνουμε στο επίπεδο μας το ποταπό..
Moderator τελευταία φορά που το έψαξα δημοκρατία είχαμε και νομίζω ότι ο καθένας έχει την ελευθερία να λέει την γνώμη του και αν νομίζει κάποιος ότι θίγεται προσωπικά ή ομαδικά μπορεί να κινηθεί δικαστικά εναντίον του......Εγώ επιλέγω να αδιαφορώ για αυτά που δεν με αντιπροσωπεύουν και το έχω κάνει αρκετές φορές εδώ...Το να αφαιρούμε απο τον ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ την δυνατότητα να εκφράζει την γνώμη του μας γυρνάει πίσω σε εποχές άλλες....Στην τελική εάν το θές και έτσι όποιος έχει αντιρρήσεις ας τις γράψει και να δικαιωθεί....Εγώ θα δεχθώ ότι είναι εριστικός...
Ο μόνος είναι εδώ μέσα???
Ο μόνος είναι που έχει εκφράσει τέτοιου είδους απόψεις???
Ο μόνος είναι που έχει επικεντρωθεί αρνητικά τον ενδιαφέρον του σε μία ομάδα????
Ο μόνος είναι ????
Παιδιά πιστεύω ότι πρέπει να χαλαρώσουμε λιγάκι και να αφήσουμε το μπασκετάκι να καθορίσει ποιος μπορεί και ποιος δεν μπορεί...Δεν νομίζω να διαφωνεί κανείς για αυτό....Η μήπως όχι???
nikefalin
QUOTE(veteranosaoth @ Apr 2 2009, 23:00 ) *
Παιδιά πιστεύω ότι πρέπει να χαλαρώσουμε λιγάκι και να αφήσουμε το μπασκετάκι να καθορίσει ποιος μπορεί και ποιος δεν μπορεί...Δεν νομίζω να διαφωνεί κανείς για αυτό....Η μήπως όχι???


αυτό λέω κι εγώ , δεν υπάρχει λόγος για να γίνεστε εριστικοί. Δεν εχουμε πόλεμο εδώ
assistant
QUOTE(nikefalin @ Apr 3 2009, 00:38 ) *
ο καθένας σας που περιμένει "δικαίωση" μέσω πληκτρολογίου κάνει μεγάλο λάθος.
Δεν εχουμε κάποιον πόλεμο εδώ με νικητές και ηττημένους.

το "ηρεμία" πήγαινε σε όλους, δε χρειάζεται να έχουμε δίχως λόο νεύρα.

Εχετε συνήθως καλό κλίμα σε αυτό το τόπικ και ελπίζω να μην χρειαστούν τα περαιτέρω.

Μπορείτε να το λάβετε και ως προειδοποίηση αυτό το πόστ

υγ. καποια πόστ που δεν αρμόζουν στον χαρακτήρα που εσείς έχετε δώσει στο τόπικ απομακρύνθηκαν δίχως άλλες συνέπειες , αλλά παρακαλώ μην επανέλθετε

Πρωτη φορα σβηστηκε post μου και λυπαμαι πολυ γι αυτο.Δεν προσβαλλα νομιζω κανεναν απλα θελησα να υπερασπιστω το forum και 2 παιδια που οπως εσυ λες εχουν δωσει το χαρακτηρα αυτου του τοπικ απο εναν τυπο που μπηκε απ το πουθενα μονο για να προκαλεσει.
Τα forum σ ολον τον κοσμο ειναι πεδια αντιπαραθεσεων που συμφωνω οτι πρεπει να γινονται με κοσμιο τροπο.Αν θελετε να γινει ειδησιογραφικο site το basketforum δε θα χρειαζεται να μπαινουμε.Θα δουμε κατ ευθειαν αυριο τα αποτελεσματα και τους ποντους στο basketblog και τελειωσε η ιστορια.
Ολοι κουβαλαμε το παρελθον μας κι ο loufer κι ο taper κι εγω γραφουμε πολυ καιρο εδω χωρις να προκαλουμε νομιζω.Και εξισωνονται τα post μας και οι κυρωσεις με καποιων κομητων........
Αυτα τα ολιγα και καληνυχτα γι αποψε.Αν προλαβει να διαβαστει κι αυτο χωρις να σβηστει..........
nikefalin
QUOTE
Ρε καλως τονε Απριλη μηνα.Τελειωσε η χειμερεια ναρκη και μπηκες και φουριοζος στο site.Kορωπι village οχι και city..........................


Κανονισμός 4:

* Μηνύματα και συμπεριφορές οι οποίες απαξιώνουν το επίπεδο του συνόλου των χρηστών της κοινότητας basketforum.gr (spam/chat posts ή/και συνεχείς αναφορές των ίδιων πραγμάτων, λιτές περιττές αναφορές (πχ +1), "ανάλαφρα" πειράγματα που υποθάλπτουν οπαδική κόντρα, αλλά και δημοσιεύσεις γενικότερα που δεν εμπίπτουν επακριβώς σε παραπάνω κατηγορία, αλλά ανατροφοδοτούν τις συγκεκριμένου είδους δημοσιεύσεις) αποδοκιμάζονται και σε επαναλαμβανόμενες περιπτώσεις, τιμωρούνται.

Ποινή:

* Διαγραφή-επεξεργασία των επίμαχων δημοσιεύσεων.
* Σε περιπτώσεις επανάληψης του φαινομένου ή/και μη συμμόρφωσης σε υποδείξεις των συντονιστών, πρόσθεση 1 φάουλ.


όποιος έχει πρόβλημα με τον κανονισμο που έχει αποδεχτει με την εγγραφή του να το πει.

ήμαρτον!
Το να ειρωνευτείς κάποιον για την καταγωγή του είναι αρκετός λόγος για να εφαρμοστεί ο κανονισμός .

περισσότερα μόνο με πμ

ας μιλήσουμε για τα παιχνίδια λίγο

veteranosaoth
Ρε παιδιά στον Προμηθέα το μάτς δεν έγινε λόγω απεργίας????
Άλλα αποτελέσματα ξέρει κανείς?
JOS
Έλειπα μια βδομάδα γεμάτη και πήρε φωτιά το τοπικ!!!
1)συμφωνώ απόλυτα με λουφερ. πίσω απτο πληκτολόγιο πόλλοι οι μάγκες...έκαναν πολλά κατορθώματα τα παλικαράκια (30αρα σε μας, τσάμπα ήττα Θωμά κτλ κτλ). Όποιος δεν μπορεί να κρατήσει ένα επίπεδο και στυλ χαβαλέ γειώνεται απτα άλλα μέλη...Η ευθύνη είναι των moderators βέβαια αλλά είναι ηλίου φαηνότερο ποιοι είναι εριστικοί και ποιοι χαβαλεδιάζουν...
2)Απτον βετεράνο περίμενα μια πιο σωστή στάση (τον έχω σε εκτίμηση) κι όχι συμπαράσταση σε τέτοιου είδους ποστς.
3)Ωραία φάρσα Ταπέρ-κρίμα που δεν ήμουν εδώ να απαντήσω εγκαίρως...
4)Σκεφτείτε όλοι τι ποστ θα γραφε ο άλλος αν χάναμε κι εμείς...
5)Απονομή 2 κουπών αυτή τη βδομάδα...

PS. ΝΑΙ ΡΕ ΘΡΥΛΕ!!!!

Ναι, λόγω απεργίας...
assistant
QUOTE(nikefalin @ Apr 3 2009, 01:13 ) *
Κανονισμός 4:

* Μηνύματα και συμπεριφορές οι οποίες απαξιώνουν το επίπεδο του συνόλου των χρηστών της κοινότητας basketforum.gr (spam/chat posts ή/και συνεχείς αναφορές των ίδιων πραγμάτων, λιτές περιττές αναφορές (πχ +1), "ανάλαφρα" πειράγματα που υποθάλπτουν οπαδική κόντρα, αλλά και δημοσιεύσεις γενικότερα που δεν εμπίπτουν επακριβώς σε παραπάνω κατηγορία, αλλά ανατροφοδοτούν τις συγκεκριμένου είδους δημοσιεύσεις) αποδοκιμάζονται και σε επαναλαμβανόμενες περιπτώσεις, τιμωρούνται.

Ποινή:

* Διαγραφή-επεξεργασία των επίμαχων δημοσιεύσεων.
* Σε περιπτώσεις επανάληψης του φαινομένου ή/και μη συμμόρφωσης σε υποδείξεις των συντονιστών, πρόσθεση 1 φάουλ.


όποιος έχει πρόβλημα με τον κανονισμο που έχει αποδεχτει με την εγγραφή του να το πει.

ήμαρτον!
Το να ειρωνευτείς κάποιον για την καταγωγή του είναι αρκετός λόγος για να εφαρμοστεί ο κανονισμός .

περισσότερα μόνο με πμ

ας μιλήσουμε για τα παιχνίδια λίγο

Oπως μου ζητηθηκε εστειλα σε pm την απαντηση μου για το θεμα και δεν εχω και κανενα προβλημα να δημοσιευτει στο site.Aυτο για να μη μενουν κενα απ τα γραφομενα μου.Καλο βραδυ σε ολους.
veteranosaoth
QUOTE(JOS @ Apr 3 2009, 00:17 ) *
Έλειπα μια βδομάδα γεμάτη και πήρε φωτιά το τοπικ!!!
1)συμφωνώ απόλυτα με λουφερ. πίσω απτο πληκτολόγιο πόλλοι οι μάγκες...έκαναν πολλά κατορθώματα τα παλικαράκια (30αρα σε μας, τσάμπα ήττα Θωμά κτλ κτλ). Όποιος δεν μπορεί να κρατήσει ένα επίπεδο και στυλ χαβαλέ γειώνεται απτα άλλα μέλη...Η ευθύνη είναι των moderators βέβαια αλλά είναι ηλίου φαηνότερο ποιοι είναι εριστικοί και ποιοι χαβαλεδιάζουν...
2)Απτον βετεράνο περίμενα μια πιο σωστή στάση (τον έχω σε εκτίμηση) κι όχι συμπαράσταση σε τέτοιου είδους ποστς.
3)Ωραία φάρσα Ταπέρ-κρίμα που δεν ήμουν εδώ να απαντήσω εγκαίρως...
4)Σκεφτείτε όλοι τι ποστ θα γραφε ο άλλος αν χάναμε κι εμείς...
5)Απονομή 2 κουπών αυτή τη βδομάδα...

PS. ΝΑΙ ΡΕ ΘΡΥΛΕ!!!!

Ναι, λόγω απεργίας...


H συμπαράσταση ήταν στην ελευθερία της άποψης του καθενός.... Μπορέι να διαφωνώ αλλά θα υπερασπίζομαι μέχρι τέλους το δικαίωμα της γνώμης...
Μάγκας, για μένα πάντα, είναι αυτός που μιλάει στο γήπεδο πρώτιστα και έπειτα για εδώ μέσα όποιος ακούει πρώτα και μετά απαντάει και αποστομώνει....
Δεν υπάρχει λόγος να το συνεχίσουμε άλλο..
Πότε θα γίνει το ματσάκι να έρθουμε να το χαζέψουμε???

ΚΑΙ ΝΑΙ ΡΕ ΘΡΥΛΕ!!!!
Περιττο να πώ ότι θα απουσιάσω 1-4 Μαίου...................

JOS
QUOTE (veteranosaoth @ Apr 3 2009, 01:32 ) *
Μάγκας, για μένα πάντα, είναι αυτός που μιλάει στο γήπεδο πρώτιστα και έπειτα για εδώ μέσα όποιος ακούει πρώτα και μετά απαντάει και αποστομώνει....
Δεν υπάρχει λόγος να το συνεχίσουμε άλλο..
Πότε θα γίνει το ματσάκι να έρθουμε να το χαζέψουμε???

ΚΑΙ ΝΑΙ ΡΕ ΘΡΥΛΕ!!!!
Περιττο να πώ ότι θα απουσιάσω 1-4 Μαίου...................

Για σένα και για μένα το γήπεδο είναι ο καθρέφτης αλλά για κάποιους απτα μέρη σου δεν ισχύει το ίδιο...
Άγνωστο για το πότε θα γίνει το ματσάκι...
Κι εγώ παίζει να μαι BERLIN(λόγω δουλειάς δεν είναι σίγουρο). Εξάλλου η υπογραφή μου αναφέρεται σε Θρύλο και Προμηθέα...Αντε να δούμε...
pain of salvation
ψψψψψ...τι γινεται ρε?
...anyway,θα σας ξενερωσω και θα μιλησω για ματς,
ΘΩΜΑΣ-ΚΟΥΚΑΚΙ 59-47(35-21)...
Στην αρχη δεχομαστε ενα 10-0 και απο τοτε μεχρι τελος κυνηγουσαμε...
Αντε μεχρι το -8 να φτασαμε σε καποια φαση...
Δεν μπορουμε να ζηταμε περισσοτερα,απο την στιγμη που χανουμε πολλα σουτ και βολες και υποπτιτουμε σε παιδαριωδη λαθη...
Αλλα πρεπει να αναλογιστουμε και το ροστερ που κατεβασαμε και απεναντι σε μια ομαδα που θελει να ανεβει,εχει την φημη επιθετικης ομαδας και αποψε παιζει 35' λεπτα ζωνη και απο τους 59 ποντους οι 20 σχεδον ηταν απο βολες...δεν πρεπει να εχουμε και παραπονο...
Γενικα η διαιτησια ηταν καλη,μαλλον 50-50...
Απλως ο ενας ρεφ ,εβγαλε νοκ-αουτ τον Μοσχονα με 2 φαουλ στο 1ο δεκαλεπτο και 5 στο τελος του τριτου...
Καλη συνεχεια σε ολους.

Υ.Γ.Πλακα ειχε η ατμοσφαιρα,με παιδακια να πετουν δυναμιτακια και να βριζουν...ειχαν παλμο
taper
ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ

Η ελευθερία απόψεων είναι κάτι που με πρεσβέυει σε όλες τις πτυχές της ζωής μου και συμφωνώ ότι πρέπει να την υπερασπιζόμαστε .Αρκεί αν υπάρχει βάση και να μην προκαλείς, εκτός αν αυτός είναι ο σκοπός σου

Σε ένα forum ( είναι στο μόνο που έχω γραψει γιατί δεν είμαι υπέρ του να κρύβεσαι πίσω από ένα πληκτρολόγιο ) πιστέυω ότι το επίπεδό του και τη διάρκειά του την κρατάνε τα μέλη που γραφουν.
Τώρα αν κάποιος παραφερθεί ευθυνη δεν είναι των moderators αλλά των ατόμων που ανταλάσουν απόψεις ( όντως καμιά φόρα και παραπάνω από τα πρέποντα ) να τους αγνοήσουν ή να τους επαναφέρουν.

Οπότε επαναφέροντας ένα πολιτικό σύνθημα

ΑΨΗΦΙΣΤΕ ΤΟΥΣ


Και αν ποτέ προκάλεσα κανένα δεν κόπτομαι να ζητήσω Συγνώμη...
Παντελονάτο είναι

Liveris
Αγ. Θωμάς- Κουκάκι 59-47 (35-21)

Δίκαιη και καθαρή νίκη για το Θωμά. Ουσιαστικά το 10-0 στο ξεκίνημα έδωσε τον απαραίτητο αέρα στους γηπεδούχους να διαχειριστούν το ματς πιο ψύχραιμα και άνετα, εν αντιθέσει με εμάς που ήμασταν τρομερά άστοχοι από την περιφέρεια με αρκετά λάθη. Έτσι το παιχνίδι κύλησε με αυτό το +10 προβάδισμα μέχρι τη λήξη του. Καλή συνέχεια στα παιδιά του Θωμά, η διαφαινόμενη άνοδός του νομίζω είναι δίκαιη. Δεν μπορεί άλλωστε μια ομάδα με μόλις 4 ήττες σε 24 ματς να είναι κακή. Αυτή είναι η εκτίμηση μου. Αυτά τα λίγα όσον αφορά την ανάλυση του παιχνιδιού. Όσο για τα 20-30 δεκαπεντάχρονα που μαζεύτηκαν και πέταγαν βαρελότα μέσα στο κλειστό και έβριζαν εν χορώ μανάδες τι να πω...ευτυχώς μας είχαν προετοιμάσει οι φίλοι Θράκες smiley.gif Και λέω ευτυχώς γιατί προσωπικά αν δεν το ήξερα και έμπαινα όπως σήμερα να παίξω σε ένα γήπεδο και έβλεπα αυτό το κλίμα και άκουγα να μου βρίζουν και τη μάνα, δεν ξέρω πραγματικά πως θα αντιδρούσα. Κι είναι κρίμα πραγματικά γιατί μιλάμε για δεκαπεντάχρονα παιδιά και δεν πήγε ούτε ένας από την άλλη μισή κερκίδα που ήταν γεμάτη παράγοντες και ανθρώπους μεγαλύτερων ηλικιών (προφανώς γονείς με συγγενείς και φίλους όπως γίνεται συνήθως στην κατηγορία) να πει κάτι. Οι μόνοι που κινήθηκαν ήταν οι παίκτες του Θωμά (ειδικά στο τέλος που πήγε να γίνει ο καθιερωμένος χαιρετισμός στο κέντρο του γηπέδου) και τους αξίζουν ειλικρινά συγχαρητήρια.Κρίμα...δεν νομίζω ότι χρειάζεται αυτό το κλίμα ο Θωμάς στο γήπεδό του. Έχει μια καλή και αξιόλογη ομάδα και θα ανέβει. Μερικά πράγματα έχουν μεγαλύτερη αξία και έρχονται πρώτα, το μπασκετ όλοι μας το αγαπάμε αλλά δεν παύει να είναι κάτι δευτερεύον στη ζωή μας...
kastanietas
QUOTE(veteranosaoth @ Apr 3 2009, 01:32 ) *
H συμπαράσταση ήταν στην ελευθερία της άποψης του καθενός.... Μπορέι να διαφωνώ αλλά θα υπερασπίζομαι μέχρι τέλους το δικαίωμα της γνώμης...
Μάγκας, για μένα πάντα, είναι αυτός που μιλάει στο γήπεδο πρώτιστα και έπειτα για εδώ μέσα όποιος ακούει πρώτα και μετά απαντάει και αποστομώνει....
Δεν υπάρχει λόγος να το συνεχίσουμε άλλο..
Πότε θα γίνει το ματσάκι να έρθουμε να το χαζέψουμε???

ΚΑΙ ΝΑΙ ΡΕ ΘΡΥΛΕ!!!!
Περιττο να πώ ότι θα απουσιάσω 1-4 Μαίου...................

Ποιον ρώτησες και θα απουσιάσεις????????????????? Κι εγώ θα απουσιάσω... και ποιος θα μείνει στο σύλλογο????????
και ΝΑΙ ΡΕ ΘΡΥΛΕ!!!!!!!

QUOTE(Liveris @ Apr 3 2009, 01:58 ) *
Αγ. Θωμάς- Κουκάκι 59-47 (35-21)

Δίκαιη και καθαρή νίκη για το Θωμά. Ουσιαστικά το 10-0 στο ξεκίνημα έδωσε τον απαραίτητο αέρα στους γηπεδούχους να διαχειριστούν το ματς πιο ψύχραιμα και άνετα, εν αντιθέσει με εμάς που ήμασταν τρομερά άστοχοι από την περιφέρεια με αρκετά λάθη. Έτσι το παιχνίδι κύλησε με αυτό το +10 προβάδισμα μέχρι τη λήξη του. Καλή συνέχεια στα παιδιά του Θωμά, η διαφαινόμενη άνοδός του νομίζω είναι δίκαιη. Δεν μπορεί άλλωστε μια ομάδα με μόλις 4 ήττες σε 24 ματς να είναι κακή. Αυτή είναι η εκτίμηση μου. Αυτά τα λίγα όσον αφορά την ανάλυση του παιχνιδιού. Όσο για τα 20-30 δεκαπεντάχρονα που μαζεύτηκαν και πέταγαν βαρελότα μέσα στο κλειστό και έβριζαν εν χορώ μανάδες τι να πω...ευτυχώς μας είχαν προετοιμάσει οι φίλοι Θράκες smiley.gif Και λέω ευτυχώς γιατί προσωπικά αν δεν το ήξερα και έμπαινα όπως σήμερα να παίξω σε ένα γήπεδο και έβλεπα αυτό το κλίμα και άκουγα να μου βρίζουν και τη μάνα, δεν ξέρω πραγματικά πως θα αντιδρούσα. Κι είναι κρίμα πραγματικά γιατί μιλάμε για δεκαπεντάχρονα παιδιά και δεν πήγε ούτε ένας από την άλλη μισή κερκίδα που ήταν γεμάτη παράγοντες και ανθρώπους μεγαλύτερων ηλικιών (προφανώς γονείς με συγγενείς και φίλους όπως γίνεται συνήθως στην κατηγορία) να πει κάτι. Οι μόνοι που κινήθηκαν ήταν οι παίκτες του Θωμά (ειδικά στο τέλος που πήγε να γίνει ο καθιερωμένος χαιρετισμός στο κέντρο του γηπέδου) και τους αξίζουν ειλικρινά συγχαρητήρια.Κρίμα...δεν νομίζω ότι χρειάζεται αυτό το κλίμα ο Θωμάς στο γήπεδό του. Έχει μια καλή και αξιόλογη ομάδα και θα ανέβει. Μερικά πράγματα έχουν μεγαλύτερη αξία και έρχονται πρώτα, το μπασκετ όλοι μας το αγαπάμε αλλά δεν παύει να είναι κάτι δευτερεύον στη ζωή μας...


Ευτυχώς τα βλέπουν κι άλλοι και δεν αισθάνομαι ηλίθιος που τα λέω μόνος μου... Ν' αγιάσει το στόμα σου.. Οι επιδόσεις των 100 ηλιθίων στην κερκίδα είναι δυστυχώς αντιστρόφως ανάλογες με τις επιδόσεις της εξαιρετικής ομάδας του Αγ. Θωμά...
j-kidd13
Ποιος θα μου πει ποσοι ανεβαινουν κατηγορια??Οι 2 πρωτοι να υποθεσω?
kastanietas
QUOTE(j-kidd13 @ Apr 3 2009, 02:19 ) *
Ποιος θα μου πει ποσοι ανεβαινουν κατηγορια??Οι 2 πρωτοι να υποθεσω?

Πιθανότατα τρεις...
j-kidd13
QUOTE(kastanietas @ Apr 3 2009, 02:29 ) *
Πιθανότατα τρεις...

Αυτο το πιθανοτατα,απο τι εξαρταται?Θελω να μαθω αν θα βλεπουμε τον ΑΟΘ στην Α του χρονου... smiley.gif
Clyde the Clyde
QUOTE(kastanietas @ Apr 3 2009, 02:29 ) *
Πιθανότατα τρεις...

Το δεδομένο είναι ότι ανεβαίνουν 2 και οι τρίτοι των δύο ομίλων παίζουν μπαράζ.Από κει και πέρα έχουν ακουστεί πολλά για συγχωνεύσεις σε παραπάνω κατηγορίες και θα δούμε...
Ο αγώνας μας όντως αναβλήθηκε λόγω απεργίας και χάσαμε και λίγο από τα ματς χωρίς λόγο εν τέλει!!!
Φίλε βετεράνε θα ενημερωθείς για το πότε θα γίνει το ματς αν θες να έρθεις να το δεις..σίγουρα πλέον έχει ενδιαφέρον για σας! smiley.gif

kastanietas
QUOTE(j-kidd13 @ Apr 3 2009, 02:33 ) *
Αυτο το πιθανοτατα,απο τι εξαρταται?Θελω να μαθω αν θα βλεπουμε τον ΑΟΘ στην Α του χρονου... smiley.gif

χαχααχαχαχα!!! εξαρτάται από το πόσοι (αθηναικές ομάδες) πέφτουν από Γ Εθνική. όπως είναι τώρα η κατάσταση θα ανέβουν τρεις και πιθανότατα ο τρίτος απευθείας χωρίς μπαράζ.
j-kidd13
QUOTE(kastanietas @ Apr 3 2009, 02:43 ) *
χαχααχαχαχα!!! εξαρτάται από το πόσοι (αθηναικές ομάδες) πέφτουν από Γ Εθνική. όπως είναι τώρα η κατάσταση θα ανέβουν τρεις και πιθανότατα ο τρίτος απευθείας χωρίς μπαράζ.

Αντε ρε ΑΟΘ...γερα...Η ομαδα που μας εβαλε τα μπασκετικα θεμελια(αυτα που εχουμε τελος παντων... smiley.gif ),ας την δουμε να ανεβαινει...
kastanietas
QUOTE(j-kidd13 @ Apr 3 2009, 02:45 ) *
Αντε ρε ΑΟΘ...γερα...Η ομαδα που μας εβαλε τα μπασκετικα θεμελια(αυτα που εχουμε τελος παντων... smiley.gif ),ας την δουμε να ανεβαινει...

Θα δείξει... σεμνά και ταπεινά...
Clyde the Clyde
QUOTE(loufer @ Apr 3 2009, 00:49 ) *
Περιμένω να μου φέρονται όπως τους φέρομαι και εγώ, ποτέ δεν κακολόγησα ομάδα, φαίνεται το επίπεδό τους. αλλά ως ένα σημείο όμως...
Αλλά δεν φταίει κανείς άλλος, εμείς φταίμε που δίνουμε δικαιώματα... Μακάρι να γνώριζαν όμως τι έχει συμβεί...

τι έγινε?χάσατε από το Βύρωνα?Πάντως να διευκρινίσω ότι σε σέβομαι κ στο φόρουμ και μπασκετικά,απλά θα ήθελα να ξέρω γιατί έχετε απογοητευτεί τόσο πολύ...
taper
μπράβο στο φύλακα του Προμηθέα που συμμετείχε στην απεργία 77.gif 77.gif
kastanietas
QUOTE(taper @ Apr 3 2009, 02:53 ) *
μπράβο στο φύλακα του Προμηθέα που συμμετείχε στην απεργία 77.gif 77.gif

Τελικά θα μας πείς τι έγινε στο ματς ή θα μας ξεκάνεις στην αγωνία...?
LordOfTheCourts
Δεν άνοιξα υπολογιστή για 12 ώρες και έγινε χαμός... έχασα και τα ποστ που κόπικαν... Ρε NF δεν μου τα στέλνεις σε pm? Είναι σαν να έχω χάσει επισόδιο από το LOST....
ΚΡΟΝΟΣ - ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ 57-52 αν θυμάμαι καλά...
Σκληρό παιχνίδι με πολλά φάουλ εκατέρωθεν που δεν σφυρίχτηκαν και πολλά που δεν ήταν και σφυρίχτηκαν...
Jabar
Ο σκοπός ύπαρξης των κανονισμών λειτουργίας του basketforum.gr είναι η απόδοση των οδηγιών για τη διασφάλιση των βασικών αυτών αξόνων στις απόψεις που διατυπώνονται καθημερινά κι όχι η αστυνόμευση των απόψεων καθαυτών.

Κύριος υπεύθυνος για την τήρηση των κανονισμών λειτουργίας είναι ο κάθε χρήστης του basketforum.gr, καθώς ο κάθε ένας είναι τμήμα μίας διαδραστικής κοινότητας στην οποία η κάθε ατομική δράση επηρρεάζει το σύνολο και αντίστροφα.
Δευτερευόντως υπεύθυνοι είναι οι συντονιστές-moderators (κάνετε κλικ για περισσότερες λεπτομέρειες όσον αφορά το ποιοί είναι, ποιός ο ρόλος τους).

Ο TAPER και ο LOUFER είναι δύο χρήστες που γράφουν καιρό εδώ και έχουν την εκτίμηση όλων με το χιούμορ και το ήθος τους να μην προκαλούν.Συμφωνώ με τον Χ.Π που πολύ θα ήθελα να τον έβλεπα και moderator.Αφού λοιπόν χαίρουν της καθολικής εκτίμησης, καλό είναι να μην απαντούν ακόμα και σε περίπτωση πρόκλησης, δεν πέφτουν ατα μάτια κανενός.
Αν βέβαια απαντήσουν δυστυχώς ο κανονισμός είναι ίδιος για όλους.Αυτά τα γράφω χωρίς να έχω δει τα διαγραμμένα και σαν γενική παρατήρηση.Τώρα τον ΚΑΟ έτυχε να τον δω στα δύο ίσως καλύτερα φετινά του παιχνίδια με Αρίωνα και Αγιο Θωμά,ίσως αν μου δίνανε κάτι, smiley.gif να τους έβλεπα συνεχώς και να τους έφερνα γούρι.Εδώ με τον Αρίωνα, Αράουτ έκανε μία ψυχή, τρίποντα έβαζε.Οσο για αυτούς που γράφουν Ολυμπιακός κλπ έτσι μου έρχεται να τους ρίξω κάνα φάουλ με δικαιολογία off topic. smiley.gif
taper
QUOTE(Jabar @ Apr 3 2009, 10:06 ) *
.Τώρα τον ΚΑΟ έτυχε να τον δω στα δύο ίσως καλύτερα φετινά του παιχνίδια με Αρίωνα και Αγιο Θωμά,ίσως αν μου δίνανε κάτι, smiley.gif να τους έβλεπα συνεχώς και να τους έφερνα γούρι.Εδώ με τον Αρίωνα, Αράουτ έκανε μία ψυχή, τρίποντα έβαζε.Οσο για αυτούς που γράφουν Ολυμπιακός κλπ έτσι μου έρχεται να τους ρίξω κάνα φάουλ με δικαιολογία off topic. smiley.gif

Τρία τρίποντα έβαλα φέτος και κατάφερες και τα είδες..... smiley.gif Εκπληκτικό

Αυτή είναι μεταγραφή Loufer.Όποτε μας βλέπει κερδίζουμε και παίζουμε καλα ( αν και πλέον θα είναι θαύμα να επαναληφθεί )

QUOTE(kastanietas @ Apr 3 2009, 03:06 ) *
Τελικά θα μας πείς τι έγινε στο ματς ή θα μας ξεκάνεις στην αγωνία...?


δεν υπάρχει λόγος να πω κάτι για τον αγώνα γιατι απλά χάσαμε όπως βέβαια θα μπορούσαμε να είχαμε κερδίσει
loufer
QUOTE(Clyde the Clyde @ Apr 3 2009, 02:49 ) *
τι έγινε?χάσατε από το Βύρωνα?Πάντως να διευκρινίσω ότι σε σέβομαι κ στο φόρουμ και μπασκετικά,απλά θα ήθελα να ξέρω γιατί έχετε απογοητευτεί τόσο πολύ...


Αυτές τις λεπτομέρειες θα τις πούμε από κοντά φίλε μου οι δυο μας...Όλο και κάπου θα συναντηθούμε...Όπως καταλαβαίνεις δε γίνεται να ειπωθούν δημοσίως...Δε θα κάνει καλό σε κανέναν.
Όπως και με το Μελά το ματς στο Βύρωνα κρίθηκε στην τελευταία φάση του αγώνα...
LordOfTheCourts
QUOTE(loufer @ Apr 3 2009, 09:48 ) *
Αυτές τις λεπτομέρειες θα τις πούμε από κοντά φίλε μου οι δυο μας...Όλο και κάπου θα συναντηθούμε...Όπως καταλαβαίνεις δε γίνεται να ειπωθούν δημοσίως...Δε θα κάνει καλό σε κανέναν.
Όπως και με το Μελά το ματς στο Βύρωνα κρίθηκε στην τελευταία φάση του αγώνα...

Μην κολώνετε με ότι και αν ακούτε... το ότι μέχρι πριν 2 αγωνιστηκές είσασταν πολύ κοντά στην άνοδο αυτό λέει πολλά... Keep On
stefan
Πρωτέας Θρ.-Καλύβια Θ. 72-57 (31-35)
Διαιτητές: Νανούρης-Βικτωράτου
Πρωτέας Θρ. (Κούτσης): Τάτα 6, Σπυρόπουλος 12 (3), Κωνσταντόπουλος 5, Κοκκώνας 4, Βαζούρας 4, Παπαγιαννόπουλος 6, Λουλούδης 8 (2), Ζαχαρόπουλος 9 (1), Γεωργούσης 12 (3), Καίσαρης 6
Καλύβια Θ. (Φραγκογιάννης): Γρίβας 11 (3), Σέχος, Μάνος, Μάρας, Βόσικας 5, Μπούτσης 11, Μπεκρής, Κελέσης 6, Μακούλης 24 (3), Μπαλοπίτος

Άγιος Θωμάς-Κουκάκι 59-47 (35-21)
Διαιτητές: Κανακάρης-Γραμματικός
Άγιος Θωμάς (Ζαχαράκης-Κεραμιδάς): Ρέπας 11 (1), Νικολόης 11, Γεωργουδάκης 2, Ιατρού 10, Σωτηρόπουλος Γ. 1, Κρασσάρς 4, Παρδαβέλλας 10, Σωτηρόπουλος Α. 6, Παπαζήσης 4
Κουκάκι (Τριαντάφυλλος): Μαμμής, Ανδρίτσος 11, Γωνιανάκης, Γιατράς, Αλωνιστιώτης 6 (1), Σιδερίδης 3 (1), Φραγγελάκης, Πεζούλας 6 (2), Μπουζούλας 5 (1), Κυριαζής, Μοσχονάς 14, Μεχίλης 2

Θρακομακεδόνες-ΑΟΚ Χαλάνδρι 63-53 (30-32)
Διαιτητές: Μαλανδρής-Γρίβα
Θρακομακεδόνες (Δαμιανίδης): Χονδροματίδης, Σιωράς 14 (1), Σουλεϊδής Α. 14 (1), Μαχαίρας, Σιούτης 3 (1), Μαθιόπουλος 12 (2), Χόντος 5 (1), Γοργόσογλου, Τσαρδούλιας, Σαραντόπουλος 6, Σουλεϊδής Κ. 3, Αγγελόπουλος 6
ΑΟΚ Χαλάνδρι (Μπιτζάνης): Διαμαντάκος, Ράλλης 2, Καραμπάς 7 (1), Δημητριάδης, Σύλλας 9, Παπαντωνίου, Μπίνας 13, Τριχιάς 9 (1), Γιαννάκης 13 (1)

Εν. Βύρωνα-ΚΑΟ Γέρακα 60-59 (28-28)
Διαιτητές: Αντωνόπουλος-Τσαρούχα
Εν. Βύρωνα (Ζαμινός): Κίζηλης 12 (2), Γλύκατζης 2, Γάσπαρης 2, Τσιρόπουλος 10, Αναγνώστου, Χριστοφάκης 19 (1), Μητρογιώργος 4, Μακροκάνης 2, Καστρίσιος 9
ΚΑΟ Γέρακα (Γιαννακόπουλος): Τσίτουρας 2, Σιαπλαούρας, Λουφόπουλος 13 (1), Μπρατσιώτης 15 (1), Αλιμπέρτης 3 (1), Κουκουρέλης 6 (1), Τσομόκος Χ. 7 (1), Ζήσης 8, Παπαγιαννάκης, Πανταζής 3, Τσομόκος Η. 2, Χατζησωκράτης

Μελάς Αγ. Ελευθέριος-Άμιλλα 78-74 (32-36)
Διαιτητές: Αντεριώτης-Πέτρου
Μελάς Αγ. Ελευθέριος (Σώχος): Καρβέλας 2, Βενιός 30, Αριφάκος, Μιχαλόπουλος 1, Αμπλάς 4 (1), Αναστασόπουλος 8 (1), Σπυράκος 2, Πέτρου 1, Κολαϊτης, Ανδρικόπουλος 23, Πλατανίτης 7, Πετρέλης
Άμιλλα (Μεσίνης): Νικολούσιος 9 (1), Καβούρης 32 (5), Τσατσάνης 15 (2), Τύρος, Καμπίτης, Καφαντάρης 8, Κωστελίδης, Καδιγιαννόπουλος, Θαλασσινός 10 (2)

Ωρωπός-Κορωπί 75-100 (34-49)
Διαιτητές: Ορφανός-Λύρας
Ωρωπός (Τηνιακός): Γαρμπής 17 (2), Διαγγελάκης 10 (2), Βαϊνάς 15 (4), Κεσσές 6, Χατζημιχαήλ 2, Στεφανούρης 15 (2), Γιανναράς 10, Μπαρδάκας, Βάθης, Καφτάνης
Κορωπί (Χριστόπουλος): Παπαδόπουλος 9, Βελιζιώτης 22 (3), Κόκκινος 28, Γκίκας 3, Κουτσούκος 12 (2), Βλάχος 22 (1), Λούκος 10, Κυριακού,Τσιλιβάκος, Οικονόμου

Γέρακα Κρόνος-Παλατιανή 57-53 (29-21)
Διαιτητές: Γιακείμη-Μανδρέκας
Γέρακα Κρόνος (Σφήκας): Κωστόπουλος 2, Μήντζιας 2, Αθηναίου, Γιαννακόπουλος, Πλαγιαννάκος 10, Συνοδινός 14, Κολοβός, Βουλουμάνος 14, Μπάτσος 6, Παρχαρίδης 9, Τσεβάς
Παλατιανή (Ρίζος): Σαρρής 7, Βασιλείου 6, Σοφικίτης 7, Κελεσίδης Π. 6, Κελεσίδης Γ. 14, Κουφός 8, Αναστασόπουλος 5

Το παιχνίδι Προμηθέας-Αρίωνας αναβλήθηκε.



Η βαθμολογία (σε 24 αγώνες): Κορωπί 48, Άγιος Θωμάς 44, Θρακομακεδόνες 42, Προμηθέας 39, ΚΑΟ Γέρακα 39, Κρόνος Γέρακα 37, Κουκάκι 36, Αρίωνας 36, Άμιλλα 36, Παλατιανή 34, Καλύβια Θ. 33, Μελάς Αγ. Ελευθέριος 33, Πρωτέας Θρ. 32, Εν. Βύρωνα 30, ΑΟΚ Χαλάνδρι 28, Ωρωπός 26.

Η επόμενη αγωνιστική (09/04): Καλυβια Θ.-Γέρακα Κρόνος, Παλατιανή-Άγιος Θωμάς, Κουκάκι-Θρακομακεδόνες, Αρίωνας-ΑΟΚ Χαλάνδρι, ΚΑΟ Γέρακα-Πρωτέας Θρ., Άμιλλα-Εν. Βύρωνα, Κορωπί-Μελάς Αγ. Ελευθέριος, Προμηθέας-Ωρωπός.

basketblog.gr
tsili82
QUOTE(tripontokoutalas @ Apr 3 2009, 00:57 ) *
Ωραίοι είστε....βρήκατε αφορμή και τα χώσατε...



Εκεί στο Κορωπί χωρίς την παικτούρα τον Κόκκινο...ούτε 5οι δεν βγαίνατε...έχε χάρη όμως...
Κορωπί city λέει μετά από 8 μήνες...άσε ρε...

Φιλε μου το Κορωπι εχει 24-0 και η-οντως παιχτουρα-Κοκκινος ελειψε σε 7 ματσακια μεχρι τωρα!!!!Και τα 7 κερδηθηκαν οπως καταλαβαινεις...Οποτε δεν ειναι μονο Κοκκινος η ομαδα!!Ειναι και Βλαχος, ειναι και Βελυζιωτης ειναι και Καραβασιλης ειναι και αλλα παιδια!
Υ.Γ. Να υποθεσω οτι ηταν τυχαιο οτι μονο εσυ εκραξες καποιες μεταγραφες μονο του Κωροπιου????Και ενω εχουμε 24-0 μας μειωνεις κιολας!!!Ασε ρε!!!!Λιγο εμπαθεια μου μυριζει...! icon_wave.gif shot.gif
andreas koropi
QUOTE(tsili82 @ Apr 3 2009, 16:12 ) *
Φιλε μου το Κορωπι εχει 24-0 και η-οντως παιχτουρα-Κοκκινος ελειψε σε 7 ματσακια μεχρι τωρα!!!!Και τα 7 κερδηθηκαν οπως καταλαβαινεις...Οποτε δεν ειναι μονο Κοκκινος η ομαδα!!Ειναι και Βλαχος, ειναι και Βελυζιωτης ειναι και Καραβασιλης ειναι και αλλα παιδια!
Υ.Γ. Να υποθεσω οτι ηταν τυχαιο οτι μονο εσυ εκραξες καποιες μεταγραφες μονο του Κωροπιου????Και ενω εχουμε 24-0 μας μειωνεις κιολας!!!Ασε ρε!!!!Λιγο εμπαθεια μου μυριζει...! icon_wave.gif shot.gif



τσιλι μην ασχολεισε...αστα τα γατακια να νιαουριζουν
baskethools7
το γατακια σε ποιουσ απευθεινωτανε ανδρεα?για να καταλαβουμε και εμεισ οι απ εξω....
gk65
Να απαντησω στα παιδια που ρωτουν ποσοι ανεβαινουν. Συμφωνα με την προκηρηξει της ΕΣΚΑ ανεβαινουν ο πρωτος και ο δευτερος απο καθε ομιλο. Η ΕΣΚΑ κανει αγωνα μπαραζ μεταξυ τον τριτων για να ειναι ετοιμη σε περιπτωση που καποιος συλλογος συνχωνευτη η δεν κατεβει στην Α ΕΣΚΑ. Αν δεν συμβουν κατι απο τα παραπανω ο τριτος δεν ανεβαινει.
tripontokoutalas
QUOTE(andreas koropi @ Apr 3 2009, 17:58 ) *
τσιλι μην ασχολεισε...αστα τα γατακια να νιαουριζουν



χαχαχα...πετάχτηκε και ο εξεδράκιας..που γράφει τόσο έξυπνα, όσο μπάσκετ παίζει....

ΥΓ Φίλε Τσίλι, απάντησα στο ουρανοφερμένο timeout που έγραψε για μπαρμπαλιά(!! υπάρχει τέτοια λέξη? έλεος!)
Εμπάθεια είναι να είσαι πρώτος με 24-0 και να γράφεις εκ των υστέρων για τις άλλες ομάδες όταν όλες σε έχουν αναγνωρίσει! Τσάμπα μάγκας!
Και οκ, ο Κόκκινος δεν είναι όλη η ομάδα, αλλά αναρωτιέμαι σε ποια ντέρμπυ έλειψε και σε ποια έβαλε 20αρες!

Ταπέρ, περιμένω και κομπολόι στο ντατσούνι!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.