Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑ 2008-09 (2ος Όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33
JOS
πολλά αλλοπρόσαλλα αποτελέσματα σήμερα...και διαφορές...
lebronjames
ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΩΜΑΣ 2
NTIGO
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...
ΜΕΓΑΛΗ ΝΙΚΗ Η ΧΘΕΣΙΝΗ ΠΟΥ ΠΗΡΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΕΡΑΚΑ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΕΙΛΗΣΕΙ.ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΕΥΣΤΟΧΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΛΥΤΙΚΗ ΣΕ ΜΕΡΙΚΑ ΣΗΜΕΙΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΕΡΑΚΑ ΣΩΘΗΚΕ ΜΟΝΟ Ο ΛΟΥΦΕΡ ΚΑΙ Ο ΕΛΓΚΑΛΙ ΠΟΥ ΠΑΛΕΥΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΑΘΙΑ...
pain of salvation
Καλημερα σε ολους
Ωροπος-Κουκακι 73-70...στο τελευταίο σουτ...
Καταρχην συγχαρητηρια στα παιδια του Ωροπου για την νικη...
Δεν εχουμε ξεκινησει καλα,τα προβληματα συνεχιζονται...
Δικο μας παιχνίδι ,21-36 σε ενα σημειο στο 1ο ημιχρονο... και τελειωσαμε με 7 μπροστα...
Σε καποιο σημειο του 2ου ειμαστε μπροστα 4...ειμαστε σε αιφνιδιασμο κερδιζουμε φαουλ...διαμαρτυρηθηκε παικτης μας(δεν ξερω τον λογο) και ο ρεφ του εδωσε 2 τεχνικες ποινες και ντισκαλιφιε...απο τοτε και μετα χασαμε την ψυχραιμια μας....
Ειχαμε δεκτει νωριτερα μια τεχνικη στον κοουτς και αλλη μια σε παικτη μας(επειδη εσκασε την μπαλα δυνατα απο τα νευρα
του...και σε αντιστοιχη περιπτωση απο την αντιπαλη ομαδα,δεν εδωσε τιποτα...)
Προς το τελος χαναμε 70-63 το γυρισαμε σε 70-70,αλλα στην τελευται επιθεση δεχτηκαμε 3ποντο...
Χρεωθηκαμε 25 φαουλ!!!
Πως γινεται η ομαδα(Ωροπος) να κυνηγαει το σκορ απο την αρχη και να εχει σε ενα δεκαλεπτο 2 φαουλ λιγο πριν τελειωσει?
Πως γινεται να κανουμε μπασιμο(κανονικοτατο...) προς το τελος και να σφυριζουν βηματα?
Οτι μπουκα καναμε στο τελος στην αντιπαλη ρακετα,γινονταν φαουλ και κανενα σφυριγμα...
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΣΚΙΑΣΩ ΤΗΝ ΝΙΚΗ,
ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΩΡΟΠΟΥ ΤΑ ΕΔΩΣΑΝ ΟΛΑ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ...
ΟΜΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΙΣΧΡΗ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ...
ΑΛΛΑ ΦΤΑΙΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΔΩΣΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ...
ΟΤΑΝ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΜΑΔΑ,ΤΟΤΕ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΠΑΣΚΕΤ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΦΤΑΙΝΕ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ...ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΕΡΙΣΤΙΚΟΣ,ΠΟΣΟ ΝΑ ΦΤΑΙΩ ΟΤΑΝ ΘΑ ΒΓΕΙ Ο ΚΑΦΡΟΣ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ...?
ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΟΜΩΣ,ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΜΑΔΑ,ΑΣ ΠΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ...
ΙΣΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΦΟΡΤΙΣΜΕΝΟΣ(...ΠΩΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ?) tongue.gif

Παιχτες του Κουκακιου,μου μετεφεραν,πως μετα το τελος του αγωνα,ήρθε καποιος(δεν ξερω τι ειναι,εφορος,φυλακας...) στα αποδυτηρια του Κουκακιου και ειπε(στο περίπου):
"Συγγνωμη παιδιά,ορκίζομαι,οι διαιτητες δεν ηταν μιλημενοι..."


Καλη συνεχεια σε ολους



Augmon
QUOTE(pain of salvation @ Oct 31 2008, 11:27 ) *
Καλημερα σε ολους
Ωροπος-Κουκακι 73-70...στο τελευταίο σουτ...
Καταρχην συγχαρητηρια στα παιδια του Ωροπου για την νικη...
Δεν εχουμε ξεκινησει καλα,τα προβληματα συνεχιζονται...
Δικο μας παιχνίδι ,21-36 σε ενα σημειο στο 1ο ημιχρονο... και τελειωσαμε με 7 μπροστα...
Σε καποιο σημειο του 2ου ειμαστε μπροστα 4...ειμαστε σε αιφνιδιασμο κερδιζουμε φαουλ...διαμαρτυρηθηκε παικτης μας(δεν ξερω τον λογο) και ο ρεφ του εδωσε 2 τεχνικες ποινες και ντισκαλιφιε...απο τοτε και μετα χασαμε την ψυχραιμια μας....
Ειχαμε δεκτει νωριτερα μια τεχνικη στον κοουτς και αλλη μια σε παικτη μας(επειδη εσκασε την μπαλα δυνατα απο τα νευρα
του...και σε αντιστοιχη περιπτωση απο την αντιπαλη ομαδα,δεν εδωσε τιποτα...)
Προς το τελος χαναμε 70-63 το γυρισαμε σε 70-70,αλλα στην τελευται επιθεση δεχτηκαμε 3ποντο...
Χρεωθηκαμε 25 φαουλ!!!
Πως γινεται η ομαδα(Ωροπος) να κυνηγαει το σκορ απο την αρχη και να εχει σε ενα δεκαλεπτο 2 φαουλ λιγο πριν τελειωσει?
Πως γινεται να κανουμε μπασιμο(κανονικοτατο...) προς το τελος και να σφυριζουν βηματα?
Οτι μπουκα καναμε στο τελος στην αντιπαλη ρακετα,γινονταν φαουλ και κανενα σφυριγμα...
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΣΚΙΑΣΩ ΤΗΝ ΝΙΚΗ,
ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΩΡΟΠΟΥ ΤΑ ΕΔΩΣΑΝ ΟΛΑ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ...
ΟΜΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΙΣΧΡΗ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ...
ΑΛΛΑ ΦΤΑΙΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΔΩΣΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ...
ΟΤΑΝ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΜΑΔΑ,ΤΟΤΕ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΠΑΣΚΕΤ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΦΤΑΙΝΕ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ...ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΕΡΙΣΤΙΚΟΣ,ΠΟΣΟ ΝΑ ΦΤΑΙΩ ΟΤΑΝ ΘΑ ΒΓΕΙ Ο ΚΑΦΡΟΣ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ...?
ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΟΜΩΣ,ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΜΑΔΑ,ΑΣ ΠΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ...
ΙΣΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΦΟΡΤΙΣΜΕΝΟΣ(...ΠΩΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ?) tongue.gif

Παιχτες του Κουκακιου,μου μετεφεραν,πως μετα το τελος του αγωνα,ήρθε καποιος(δεν ξερω τι ειναι,εφορος,φυλακας...) στα αποδυτηρια του Κουκακιου και ειπε(στο περίπου):
"Συγγνωμη παιδιά,ορκίζομαι,οι διαιτητες δεν ηταν μιλημενοι..."


Καλη συνεχεια σε ολους


Παίδες ας γράψει κάποιος όλα τα αποτελέσματα smiley.gif
mpalla
Κουιζάκι για... δυνατούς λύτες...
Ποιός... Πρόεδρος Ομάδας επέβαλε πρόστιμο 200 ευρώ στους παίκτες του, επειδή.... κέρδισαν μόνο με 20 πόντους διαφορά και έβαλαν μόλις... 70 στην επίθεση??? wacko.gif
NTIGO
1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 72-54
Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 82-74
ΩΡΩΠΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 73-70
6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 76-61
ΕΡΓΑΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 51-60
ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 55-71
ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 65-68
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 77-49
scarface
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 8 4 4 0 0 346 232 114
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 8 4 4 0 0 297 222 75
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 8 4 4 0 0 224 201 23
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 7 4 3 1 0 289 262 27
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 7 4 3 1 0 225 223 2
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 7 4 3 1 0 262 221 41
ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 7 4 3 1 0 269 236 33
ΓΣ ΑΡΙΩΝ 6 4 2 2 0 243 259 -16
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 6 4 2 2 0 260 301 -41
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 5 4 1 3 0 269 267 2
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 5 4 1 3 0 245 260 -15
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 5 4 1 3 0 250 273 -23
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 5 4 1 3 0 241 276 -35
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 4 4 0 4 0 212 264 -52
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 4 4 0 4 0 241 299 -58
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 4 4 0 4 0 215 292 -77
Augmon
QUOTE(scarface @ Oct 31 2008, 13:05 ) *
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 8 4 4 0 0 346 232 114
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 8 4 4 0 0 297 222 75
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 8 4 4 0 0 224 201 23
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 7 4 3 1 0 289 262 27
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 7 4 3 1 0 225 223 2
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 7 4 3 1 0 262 221 41
ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 7 4 3 1 0 269 236 33
ΓΣ ΑΡΙΩΝ 6 4 2 2 0 243 259 -16
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 6 4 2 2 0 260 301 -41
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 5 4 1 3 0 269 267 2
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 5 4 1 3 0 245 260 -15
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 5 4 1 3 0 250 273 -23
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 5 4 1 3 0 241 276 -35
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 4 4 0 4 0 212 264 -52
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 4 4 0 4 0 241 299 -58
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 4 4 0 4 0 215 292 -77

Την Παλατιανή δεν τη βλέπω καθόλου καλά.Μάλλον οι taper καπάκωσαν τους τρίποντερ afro.gif
dm_7
Κορωπί-Καλύβια Θορικού 72-54 (34-27)
Διαιτητές: Καραβίτης-Σέλληνας
Κορωπί (Χριστόπουλος): Βλάχος 20 (3), Καραβασίής 26 (3), Βελιζιώτης 13 (1), Κουτσούκος 3 (1), Γκίκας 1, Παπαδόπουλος 3 (1), Κορώνης 3, Λόκος 3 (1)
Καλύβια Θορικού (Φραγκογιάννης): Ζαφειρόπουλος 6 (2), Μακούλης 6, Κελέσης 12 (2), Μάνος 3 (1), Μπαλοπίτος 6, Μπούτσης 4, Βόσικας 17 (4)

Προμηθέας-Παλατιανή 82-74 (44-16)
Διαιτητές: Γραμματόγλου - Βικτωράτου
Προμηθέας (Τσίκος): Κλεομενίδης 4, Καραθανασόπουλος Α., Καραθανασόπουλος Αλ. 6, Σπετσιέρης 12, Γκαραγκάνης 8 (2), Κουτσοπέτρος, Φλώρος 12 (2), Βουρδουμπάς 23 (3), Σκροπολίθας 2, Μέλλος 16
Παλατιανή (Σίμος): Σαρρής 13 (2), Χαραλαμπόπουλος, Βασιλείου 15 (1), Κλωνάτος 2, Σοφικίτης, Κελεσίδης Π. 16 (1), Κελεσίδης Γ. 13 (2), Τσιμπώνης, Σπάνος 5, Κουφός 2, Τριάντης, Αναστασόπουλος 8

Ωρωπός-Κουκάκι 73-70 (34-41)
Διαιτητές: Μαγκουνής-Βασιλάκης
Ωρωπός (Ζαχαράκης): Γαρμπής 3, Διαγγελάκης 17 (2), Καρασσάβας, Βαϊνάς 15 (3), Αναγνώστου 11 (2), Κασσαράς 11 (1), Καφτάνης 8, Γώγος
Κουκάκι (Τριαντάφυλλος): Πεζούλας 4, Ανδρίτσος 1, Σιδερής 9 (3), Πανουργιάς 6 (2), Αλωνιστιώτης 3, Σιδερίδης 5 (1), Σταθόπουλος 3 (1), Μπουζούλας 5, Μπαζιωτάκης 2, Μοσχονάς 21, Μεχίλης 11

Μελάς Αγ. Ελευθέριος-ΑΟΚ Χαλάνδρι 76-61 (39-32)
Διαιτητές: Πιτσίλκας-Καλογερόπουλος
Μελάς Αγ. Ελευθέριος (Σώχος): Καρβέλας 11, Πετρέλης 4, Κιτσανέλης, Αριφάκος, Αμπλάς 4, Αναστασόπουλος 14, Σπυράκος 9, Πέτρου 6, Καμπούρογλου 3, Ανδρικόπουλος 20, Πλατανίτης 4, Κούνας 1
ΑΟΚ Χαλάνδρι (Αραποστάθης): Ράλλης Ι., Διαμαντάκος, Ράλλης Τζ. 8, Μαρκατάς, Κότσης 2, Σύλλας 11, Παπαντωνίου 14 (2), Μπίνας 13, Τριχιάς 6, Γιαννάκης 7, Αγγελακόπουλος

Εν. Βύρωνα-Θρακομακεδόνες 51-60 (27-28)
Διαιτητές: Αποστολίδης Β.-Νικολάου
Εν. Βύρωνα (Ζαμινός): Γλύκατζης, Ζαχαρόπουλος 7 (1), Γάσπαρης, Τσιρόπουλος 6, Χριστοφάκης 16, Μητρογιώργος 2, Μακροκάνης 8, Καστρίτσιος 12
Θρακομακεδόνες (Δαμιανίδης): Σουλεϊδής Α. 9, Μαχαίρας, Σιούτης 6, Μαθιόπουλος, Χόντος 9 (2), Αγγελόπουλος 12 (2), Μαραγκουδάκης 14, Σαραντόπουλος 4, Σουλεϊδής Κ. 2, Γοργόσογλου 4

Πρωτέας-Άγιος Θωμάς 55-71 (21-30)
Διαιτητές: Διμπινούδης-Λύρας
Πρωτέας (Αναστασίου): Λουλούδης 14 (2), Καίσαρης 2, Σιλαϊδής 7 (1), Ζαχαρόπουλος 9, Τσάγκαρης 2, Τάτα 7, Σπυρόπουλος 2, Κούρταλης 6, Γεωργούσης 6, Βαζούρας, Ζώτος
Άγιος Θωμάς (Αναγνωστόπουλος): Γεωργουδάκης 8 (1), Ρέππας 7 (1), Ιατρού Ε. 16 (1), Νικολόης 14 (3), Παπαζήσης 18, Σωτηρόπουλος Α. 6, Κρασάς 2, Μανώλας, Σωτηρόπουλος

Γέρακας Κρόνος-Αρίωνας 68-65π. 60-60κ.α. (25-33)
Διαιτητές: Κανακάρης-Κάτσικας
Γέρακας Κρόνος (Σφήκας): Κατσαμπέκης 2, Αθηναίου, Καρδαράς, Γιαννακόπουλος 8, Πλαγιαννάκος 17, Συνοδινός 7, Κολοβός 5, Βουλομάνος, Πόλιο, Μπάρτσος 10, Παρχαρίδης 8, Παραμυθιώτης 8
Αρίωνας (Σαλίχος): Φωτόπουλος, Πιτροπάκης 13, Κουμαράς 15, Καπλατζής 4, Μακρής 22, Αναστασιάδης, Αρκουμάνης 5, Παπανδριόπουλος, Φωτίου 3, Σμάγκιν, Καραδήμας, Μπόγρης 6

Άμιλλα-Γέρακας 77-49 (40-22)
Διαιτητές: Καπνιά-Κονταράτος
Άμιλλα (Μεσσήνης): Ιγγλέζος 9 (3), Νικολούσιος 11 (3), Καβούρης 25 (2), Τσατσάνης 11 (1), Τύρος 3, Καμπίτης 6, Καφαντάρης 8, Κωστελίδης 2, Καδιγιαννόπουλος 2, Χήτας, Ακουμιανάκης
Γέρακας (Σκαρλάτος): Χατζησωκράτης 3, Αλιμπέρτης 1, Λουφόπουλος 8, Μπρατσιώτης 8, Τσίτουρας 2, Σιαπλαούρας 2, Τσομόκος 5 (1), Ζήσης 5, Παπαγιαννάκης 2, Πανταζής 4, Ελ Γκάλι 6, Σαπλαούρας 3 (1)

Η βαθμολογία (σε 4 αγώνες): Άγιος Θωμάς 8, Κορωπί 8, Θρακομακεδόνες 8, Άμιλλα 7, ΚΑΟ Γέρακας 7, Προμηθέας 7, Γέρακας Κρόνος 7, Αρίωνας 6, Ωρωπός 6, Κουκάκι 5, Καλύβια Θ. 5, Πρωτέας Θρίαμβος 5, Μελάς Αγ. Ελευθέριος 5, Εν. Βύρωνα 4, Παλατιανή 4, ΑΟΚ Χαλάνδρι 4.

Η επόμενη αγωνιστική (5η 06/11): Καλύβια Θ.-Προμηθέας, Παλατιανή-Ωρωπός, Κουκάκι-Μελάς Αγ. Ελευθέριος, ΑΟΚ Χαλάνδρι-Εν. Βύρωνα, Θρακομακεδόνες-Πρωτέας Θρ., Άγιος Θωμάς-Γέρακας Κρόνος, Αρίωνας-Άμιλλα, ΚΑΟ Γέρακας-Κορωπί.
hispano


Καλησπέρα και από εμένα,

Κατ' αρχάς να δώσω συγχαρητήρια σε όλους τους φίλους του basketforum που μπαίνουν εδώ και διατηρούν ένα άψογο επίπεδο συνομιλίας και διαλόγου ,ανεξάρτητα από το ποιά ομάδα εκπροσωπούν ή υποστηρίζουν.
Εγώ όπως έχω πεί είμαι από την πλευρά του Αρίωνα(Ηλίας Τσίντζας).Έχω αγωνιστεί για 15 χρόνια σε εθνικές κατηγορίες και πλέον βοηθάω την ομάδα διοικητικά!
Χθές βράδυ κάναμε μια σπουδαία νίκη μέσα στον Γέρακα στην παράταση.΄Ητανε ένα δύσκολο αλλά και κρίσιμο ματς ,με τα όσα προηγηθήκανε τις προηγούμενες εβδομάδες!
Η αλλαγή προπονητή βοήθησε τα μέγιστα και τώρα ακολουθεί το ματς με την 'Αμιλλα στην έδρα μας,το οποίο θέλει πολύ μεγάλη προσοχή!
Για να είμαι ειλικρινής δεν είχα εικόνα της κατηγορίας μέχρι πρόσφατα,διότι ποτέ δεν αγωνίστηκα σε αυτή,αλλά αυτό που βλέπω είναι ότι υπάρχουν αρκετές αξιόμαχες ομάδες και παίκτες και προπονητές με επίπεδο!
Ας κρατήσουμε λοιπόν αυτό,διότι αυτές οι κατηγορίες ,είναι ο τροφοδότης των εθνικών κατηγοριών.
Τέλος ,θέλω να συγχαρώ παίκτες και προπονητές του Γέρακα ,διότι παρ'όλη την ένταση του χθεσινού ματς ,δεν ξεφύγανε ποτέ από τα όρια και στο τέλος ,μας δώσανε από την πλευρά τους τα συγχαρητήρια.
Υποσχόμαστε ,στον δεύτερο γύρο να ανταποδώσουμε ,την σωστή συμπεριφορά!
Καλή δύναμη σε όλες τις ομάδες και εύχομαι να κερδίζει πραγματικά ο καλύτερος ,εντός των 4 γραμμών....


pitbull
τιιιιιιιιιιιιι? 13 ποντους το κοντο το τουμπανο που παιζει στο κωροπι? καθε ποντο που βαζει αυτος ο βελινιωτης παει και ενα χρονο πισω το μπασκετ!!!!!!!! ΚΑΤΑΝΤΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ 68.gif
smiley.gif
dm_7
QUOTE(mpalla @ Oct 31 2008, 11:44 ) *
Κουιζάκι για... δυνατούς λύτες...
Ποιός... Πρόεδρος Ομάδας επέβαλε πρόστιμο 200 ευρώ στους παίκτες του, επειδή.... κέρδισαν μόνο με 20 πόντους διαφορά και έβαλαν μόλις... 70 στην επίθεση??? wacko.gif



....μεγάλη η χάρη του...
taper
QUOTE(NTIGO @ Oct 31 2008, 11:15 ) *
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...
ΜΕΓΑΛΗ ΝΙΚΗ Η ΧΘΕΣΙΝΗ ΠΟΥ ΠΗΡΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΕΡΑΚΑ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΕΙΛΗΣΕΙ.ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΕΥΣΤΟΧΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΛΥΤΙΚΗ ΣΕ ΜΕΡΙΚΑ ΣΗΜΕΙΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΕΡΑΚΑ ΣΩΘΗΚΕ ΜΟΝΟ Ο ΛΟΥΦΕΡ ΚΑΙ Ο ΕΛΓΚΑΛΙ ΠΟΥ ΠΑΛΕΥΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΑΘΙΑ...

ποιός διασώθηκε? smiley.gif


τέλος πάντων.. κακή βραδία αλλά στην ουσία μια ήττα μόνο..ίσα για να πάρουν τα μυαλά σας αέρα smiley.gif

ας κ'ανω και τις απονομές

lebronjames 5/8
jos 5/8
lordofcourts 3/8
loufer 3/8
ntigo 5/8
emekas 6/8
taper 3/8
champion 6/8
gon 5/7
bill79 4/8
liveris 5/8
dmx 5/8

κυπελλούχοι champion και emekas

κουβαδέιρος όλος ο γέρακας loufer, taper kai lordofcourts

NTIGO
taper giati phgate toso xalia xthes;
taper
QUOTE(NTIGO @ Oct 31 2008, 15:56 ) *
taper giati phgate toso xalia xthes;

θα σου πώ τη γνώμη μου όσο αντικειμενική αν είναι

5 σερί νίκες, βάζω και το κύπελλο μέσα έδωσαν μια μικρή δόση αλαζονίας...για μια ομάδα που στηρίζεται στην αλληλοκάλυψη και την μαχητικότητα, αυτό είναι αρκετό

ο καθένας για την πάρτυ του εχθές...εγώ τουλάχιστον δεν πρόλαβα να παίξω για την πάρτυ μου ( 3 φάουλ σε 4 λεπτά, ήμαρτον), άμα προλάβαινα να είσαι σίγουρος ότι μου αρέσουν τα πάρτυ smiley.gif .είσαστε και πολύ εύστοχοι από κάποιο σημείο και μετα , ε και δεν θέλει και πολύ να ξεφύγει η διαφορά...
καλή νίκη αλλά πρέπει να τη συνδυάσετε με νίκη στον Αρίων

εμείς με νίκη με Κορωπί ( δύσκολο αλλά δεν γίνεται ξανά τόσο χάλι ) ρεφάρουμε
NTIGO
oso gia ayto poy eipes oti tha paroyn ta muala mas aera kaneis lathos giati alloi elegan oti tha erthoyn kai tha perasoyn aera apo to peristeri... tongue.gif
lebronjames
QUOTE(taper @ Oct 31 2008, 15:52 ) *
ποιός διασώθηκε? smiley.gif


τέλος πάντων.. κακή βραδία αλλά στην ουσία μια ήττα μόνο..ίσα για να πάρουν τα μυαλά σας αέρα smiley.gif

ας κ'ανω και τις απονομές

lebronjames 5/8
jos 5/8
lordofcourts 3/8
loufer 3/8
ntigo 5/8
emekas 6/8
taper 3/8
champion 6/8
gon 5/7
bill79 4/8
liveris 5/8
dmx 5/8

κυπελλούχοι champion και emekas

κουβαδέιρος όλος ο γέρακας loufer, taper kai lordofcourts


QUOTE(lebronjames @ Oct 29 2008, 01:03 ) *
ΚΟΡΩΠΙ-ΚΑΛΥΒΙΑ 1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ 1
ΩΡΩΠΟΣ-ΚΟΥΚΑΚΙ 2
ΜΕΛΑΣ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ-ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 2
ΠΡΩΤΕΑΣ-ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 2
ΚΡΟΝΟΣ-ΑΡΙΩΝ 2
ΑΜΙΛΛΑ-ΚΑΟ 2



Φιλε ταπερ εχω 6/8...Και την προηγουμενη αγωνιστικη παλι ειχες "αδικησει" τον JOS...Μηπως εχεις καποια εμπαθεια με τον Προμηθεα??? smiley.gif smiley.gif smiley.gif blove.gif blove.gif blove.gif


ΥΓ1. Προς αποφυγη παρεξηγησεων η διορθωση ειναι με καλοπροαιρετη διαθεση και τα σχολια στα ορια του χαβαλε.
Duke78
Νεά νίκη για την αρμάδα του Δαμιανίδη !!
Μπράβο για την φοβερή άμυνα (για άλλη μια φορά) των παιδιών.....
Μπράβο ρε Θρακομακεδονομάχοι !!!!!!!
Τελικά αυτή η ομάδα που θα χάσει ??????????

Καλώς τα παιδιά την άλλη εβδομάδα του Πρωτέα !!!!
taper
QUOTE(JOS @ Oct 29 2008, 10:24 ) *
ΚΡΟΝΟΣ-ΑΡΙΩΝ 1 (δύσκολο ματς κι αυτό αλλά θεωρώ πιο πιθανό να μιλήσει η έδρα).κεκτημένη ταχύτητα. Άσσος..



QUOTE(lebronjames @ Oct 31 2008, 16:19 ) *
Φιλε ταπερ εχω 6/8...Και την προηγουμενη αγωνιστικη παλι ειχες "αδικησει" τον JOS...Μηπως εχεις καποια εμπαθεια με τον Προμηθεα??? smiley.gif smiley.gif smiley.gif blove.gif blove.gif blove.gif


ΥΓ1. Προς αποφυγη παρεξηγησεων η διορθωση ειναι με καλοπροαιρετη διαθεση και τα σχολια στα ορια του χαβαλε.

κεκτημένη ταχύτητα για να χρησιμοποιήσω και λόγια του συμπαίκτη σου smiley.gif μπερδεψα παίκτες στην αλλαγή.τεχνική ποινη smiley.gif
άλλωστε μην φανταστείς οτι μου αρέσει η διαδικασία...σαν γνήσιος τζογαδόρος θα ήθελα να εισβάλλω το τζογο στη διαδικασία

οπότε εχθές επειδή είχα παίξει στο στοιχημα σε πρακτορείο της Σιγκαπούρης ( διασυνδέσεις τρελές) οτι ο Γέρακας θα χάσει με 25 και άνω πότισα τους συμπαίκτες μου με ματζούνια από την μακρινη χολολουλου για να μην αποδώσουν... smiley.gif


ΚΑΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ (relaxing)
Clyde the Clyde
καλησπέρα σε όλους!!νέο μέλος οπότε ζητώ κατανόηση smiley.gif καλή χρονιά έστω και καθυστερημένα!!
Liveris
QUOTE(loufer @ Oct 31 2008, 03:26 ) *
Η αγωνιστική της σφαλιάρας και του κουβά... Μέχρι και το Κουκάκι έχασε...
Emekas, pain of salvation, liberis... τι έγινε ρε παιδιά???
(Καλά εμείς είμασταν σε άλλο γήπεδο, μάλλον στο διπλανό γήπεδο ποδοσφαίρου του Ατρομήτου...)


Καλησπέρα σε όλους!

Λίγο πολύ Loufer τα είπε ο φίλος Pain...εγώ μετά το χθεσινό σοκ μόλις τώρα βρίσκω το κουράγιο να γράψω δυο κουβέντες για χθες. Κατ' αρχάς να δώσω και 'γω συγχαρητήρια στα παιδιά του Ωρωπού για τον ιδρώτα που έχυσαν μέσα στο γήπεδο και για την νίκη που τελικά κατάφεραν να πάρουν έστω και στο τέλος. Κρίμα που δεν μπορώ να πω το ίδιο και για τους διαιτητές όμως οι οποίοι ήταν σε πάρα πολύ κακή μέρα. Πρώτη φορά βλέπω να σφυρίζουν τόσο κατάφορα εναντίον μιας ομάδας...ήταν δε τόσο προκλητικά τα σφυρίγματά τους που μετά το τέλος του παιχνιδιού άτομο της ομάδας του Ωρωπού (ομολογώ ότι δεν γνωρίζω αν έιναι μέσα στη διοίκηση) ήρθε στα αποδυτήρια και μας ορκιζόταν ότι η ομάδα του Ωρωπού δεν είχε καμιά σχέση με αυτό το χάλι των "γκρίζων" blink.gif Τόσο τραγικό ήταν το πράγμα που ο άνθρωπος ένιωσε οτί εκτίθεται η ομάδα του και αισθάνθηκε την ανάγκη να απολογηθεί...μπράβο του όμως για τη στάση του!! Άλλωστε επαναλαμβάνω εμείς όλοι στην ομάδα του Κουκακίου επουδενί δεν θεωρούμε ότι οι αντίπαλοί μας χθες έκαναν τίποτα μεμπτό και τους δίνουμε συγχαρητήρια και πάλι. Δεν θα τα ρίξω όμως όλα στους διαιτητές, αν και αποδεδειγμένα πλέον κάποιοι δεν αξίζει να σφυρίζουν ακόμα και σε αυτό το τόσο χαμηλό-θεωρητικά- επίπεδο, αλλά θα πάω ένα βήμα παραπέρα και θα κάνω την αυτοκριτική, όπως επιχείρησε να κάνει και ο φίλος Pain...Πιθανότατα λοιπόν όλο αυτό που βιώνουμε φέτος στο Κουκάκι (γιατί δεν είναι μόνο η χθεσινή ήττα αλλά και η γενικότερη αντιμετώπιση που έχουμε απ'τους διαιτητές) είναι αποτέλεσμα της μουρμούρας μας η οποία είχε επισημανθεί και από κάποια παιδιά του forum πέρυσι (loufer, taper, peritri). Δυστυχώς (ή ευτυχώς) η απουσία συγκροτημένης διοίκησης στην ομάδα μας μας αναγκάζει να διεκδικούμε ότι μας αξίζει μόνο μέσα από τις τέσσερις γραμμές του γηπέδου και λογικά κάπου αυτό καταντάει κουραστικό. Ας είναι όμως αρκετά με αυτά, εξάλλου όταν προηγείσαι μέχρι και με +16 και είσαι για 35 λεπτά μπροστά στο ματς "άλλα λόγια ν' αγαπιόμαστε" θα σκεφτεί ο καθένας...και με το δίκιο του.

Υ.Γ. Sorry αν έγινα κουραστικός...
assistant
QUOTE(Duke78 @ Oct 31 2008, 16:43 ) *
Νεά νίκη για την αρμάδα του Δαμιανίδη !!
Μπράβο για την φοβερή άμυνα (για άλλη μια φορά) των παιδιών.....
Μπράβο ρε Θρακομακεδονομάχοι !!!!!!!
Τελικά αυτή η ομάδα που θα χάσει ??????????

Καλώς τα παιδιά την άλλη εβδομάδα του Πρωτέα !!!!

Ρε φιλε 2 post τη βδομαδα για τον coach Δαμιανιδη;;;Aν κι εγω ειμαι στον αλλο ομιλο να σου πω οτι κουραζει λιγο το θεμα,ασε που του κανεις και κακο στο προπονητικο του profile ενω προσπαθεις για τ αντιθετο.Παντως ειναι πραγματι καλος προπονητης και μπραβο του για την πορεια της ομαδας του.εντελως φιλικα ολ αυτα.Γεια χαρα.
JOS
QUOTE (assistant @ Oct 31 2008, 22:29 ) *
Ρε φιλε 2 post τη βδομαδα για τον coach Δαμιανιδη;;;Aν κι εγω ειμαι στον αλλο ομιλο να σου πω οτι κουραζει λιγο το θεμα,ασε που του κανεις και κακο στο προπονητικο του profile ενω προσπαθεις για τ αντιθετο.Παντως ειναι πραγματι καλος προπονητης και μπραβο του για την πορεια της ομαδας του.εντελως φιλικα ολ αυτα.Γεια χαρα.

συμφωνώ απόλυτα...
lebronjames
QUOTE(taper @ Oct 31 2008, 17:10 ) *
κεκτημένη ταχύτητα για να χρησιμοποιήσω και λόγια του συμπαίκτη σου smiley.gif μπερδεψα παίκτες στην αλλαγή.τεχνική ποινη smiley.gif
άλλωστε μην φανταστείς οτι μου αρέσει η διαδικασία...σαν γνήσιος τζογαδόρος θα ήθελα να εισβάλλω το τζογο στη διαδικασία

οπότε εχθές επειδή είχα παίξει στο στοιχημα σε πρακτορείο της Σιγκαπούρης ( διασυνδέσεις τρελές) οτι ο Γέρακας θα χάσει με 25 και άνω πότισα τους συμπαίκτες μου με ματζούνια από την μακρινη χολολουλου για να μην αποδώσουν... smiley.gif


ΚΑΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ (relaxing)



Επειδη ο αμπαλος ο JOS δεν μπορει να προβλεψει σωστα ενα παιχνιδι θα την πληρωσω εγω??? smiley.gif

Παρακαλω να μου αποδωθει το επαθλο της αγωνιστικης smiley.gif
BILLTSEK
QUOTE(taper @ Oct 31 2008, 16:07 ) *
θα σου πώ τη γνώμη μου όσο αντικειμενική αν είναι

5 σερί νίκες, βάζω και το κύπελλο μέσα έδωσαν μια μικρή δόση αλαζονίας...για μια ομάδα που στηρίζεται στην αλληλοκάλυψη και την μαχητικότητα, αυτό είναι αρκετό

ο καθένας για την πάρτυ του εχθές...εγώ τουλάχιστον δεν πρόλαβα να παίξω για την πάρτυ μου ( 3 φάουλ σε 4 λεπτά, ήμαρτον), άμα προλάβαινα να είσαι σίγουρος ότι μου αρέσουν τα πάρτυ smiley.gif .είσαστε και πολύ εύστοχοι από κάποιο σημείο και μετα , ε και δεν θέλει και πολύ να ξεφύγει η διαφορά...
καλή νίκη αλλά πρέπει να τη συνδυάσετε με νίκη στον Αρίων

εμείς με νίκη με Κορωπί ( δύσκολο αλλά δεν γίνεται ξανά τόσο χάλι ) ρεφάρουμε

ο παπαγιαννακης ειναι λαθος που δεν παιζει..κ ειναι απορια μου γιατι στο φιλικο με την κηφισια που σας ειδα ηταν σουπερ!!κανει δουλειες μεσα στο γηπεδο που κανουν ελαχιστοι ψηλοι στην κατηγορια
JOS
Για πάμε στην νέα εβδομάδα:

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2 (δύσκολο ματσάκι αλλά αν παίξουμε σύμφωνα με τις δυνατοτητές μας, το οποίο πιστεύω θα γίνει, θα πάρουμε το ροζ φύλλο)
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1 (την έκανε την κηδεία την προηγούμενη αγωνιστική)
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1 (αποφασιστικό ματς για τους γηπεδούχους)
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 2 (ο ΑΟΚ δείχνει να μην μπορεί)
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 2 (δύσκολο, πάω με την μινι-έκπληξη)
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 1 (λογικά θα το πάρουν)
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2 (δύσκολο αλλά έχουν φόρα)
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2 (πολύ δυνατό ματσάκι αλλά το κορωπί δείχνει αξιόπιστο, αλλά και ο ΚΑΟ μπορεί να το πάρει-και με συμφέρει να το κάνει-είδωμεν)

Άντε να μας μπει και ο μήνας με τον κουβά στο κεφάλι... cool.gif
gon
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ -1
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ -1
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ -1
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ -2
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ -1
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ -2
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ -1
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - 2
NTIGO
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ -1
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 2
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ -1
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ -2
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ -1
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 1
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 1
emekas
Πολυ δυσκολη αγωνιστικη....

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ -2
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ -2
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ -1
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ -1
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ -1
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ -1
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ -1
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - 1
LordOfTheCourts
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ -1
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ -1
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ -1
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ -2
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ -1
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ -2
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ -1
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - 2
taper
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1 ( για να δείξω την εμπάθειά μου smiley.gif )
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1 ( η μεγάλη επιστροφη θα φέρει και την πρώτη νικη 77.gif 77.gif 77.gif bill klonatos)
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1 ( αν χάσει και αυτό...)
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1 ( respect dgragon-tarifa)
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1(έχουν καλά αποτελέσματα,γιατί να μην συνεχίσουν...πλησιάζουν και τα κρύα!!)
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 2 ( ημέρα Γέρακα)
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1 ( ωραίο ντέρπμι, αλλά πιστεύω ότι ο Αρίων δύσκολα θα ξαναχάσει στην έδρα του)
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 1 ( ημέρα Γέρακα....αν δεν το πίστευαμε κιόλας γιατι να κατέβουμε.΄΄ισως το κορωπί τους καλύτερους παίκτες- μαζι με προμηθέα, αλλά η ομαδική δουλεία είναι που φέρνει τις νίκες...ελειψε η ομαδικότητα και πατατρακ....)


77.gif 77.gif 77.gif bill klonatos 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif στους κουπαιούχους του προμηθέα που τους κλέβω κάθε φορά smiley.gif
BILL79
Αφου εγραψε κ ο υπερτατος taper ηρθε κ η σειρα μου...


ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2 (θεωρω οτι ειναι καλυτερη ομαδα...)
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1 (αμα χασει, του χρονου παλι...)
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 2 (παω για την εκπληξη...)
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1 (πονταρω στο χαλια γηπεδο κ στην καλη αμυνα...)
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 1 (για να συνεχισει την καλη αρχη...)
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1 (απλα καλυτερη ομαδα...)
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 1 (να τα μας...την να αποφασισω τωρα;; να ακουσω την καρδια μου ή το μυαλο (αν υπαρχει) ;;; ΚΑΡΔΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!)

κανονισε υπερτατε....

77.gif 77.gif 77.gif Taper 77.gif 77.gif Loufer 77.gif 77.gif 77.gif
hispano
[Ορίστε και τα δικά μου προγνωστικά

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2 (Λόγω εμπειρίας και μόνο-ντέρμπυ πάντως)
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1(μιλάει η έδρα)
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1 (απλά καλύτερη ομάδα και σε οριακό σημείο)
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1 (μάλλον λόγω έδρας)
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1 (απλά καλύτερη ομάδα και έχει ξεκινήσει καλά)
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 1 (μιλάει η έδρα)
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1 (θα πεθάνουμε στο γήπεδο και θα κερδίσουμε-σεβόμαστε πάντα τον αντίπαλο)
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 1 (βλέπω το πρώτο στραβοπάτημα)


Καλό απόγευμα σε όλους
lebronjames
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 1
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2


Ελπιζω να μην πεσουμε εμεις του Προμηθεα παλι θυματα του τζογαδορου φιλου μας TAPER smiley.gif
JOS
QUOTE (lebronjames @ Nov 4 2008, 19:02 ) *
Ελπιζω να μην πεσουμε εμεις του Προμηθεα παλι θυματα του τζογαδορου φιλου μας TAPER smiley.gif

η τρίτη θα είναι και η φαρμακερή του! shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
μετά θα είναι ικανός να στήνει ματσάκια για να μην παίρνουμε τις κούπες εμείς blink.gif blink.gif
taper
QUOTE(JOS @ Nov 4 2008, 19:10 ) *
η τρίτη θα είναι και η φαρμακερή του! shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
μετά θα είναι ικανός να στήνει ματσάκια για να μην παίρνουμε τις κούπες εμείς blink.gif blink.gif

τρίτη δεν έχει, τουλαχιστον αυτή την εβδομάδα .... από την επόμενη βλέπουμε πάλι

και ήδη προσπαθώ να στήσω ένα αλλά ο andreas δεν μου κάνει τη χάρη smiley.gif δεν κάνει τέτοια ( ακόμα ) λέει ο αμεμπτος
nefelim
QUOTE(pitbull @ Oct 31 2008, 15:51 ) *
τιιιιιιιιιιιιι? 13 ποντους το κοντο το τουμπανο που παιζει στο κωροπι? καθε ποντο που βαζει αυτος ο βελινιωτης παει και ενα χρονο πισω το μπασκετ!!!!!!!! ΚΑΤΑΝΤΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ 68.gif
smiley.gif

φιλε πιτμπουλ δεν εχεις δικιο,ο βελιζιωτης ειναι μακραν ο καλυτερος πλευ μεκερ της κατηγοριας και αδικει τον εαυτο του σε αυτες τις κατηγοριες,εσυ παιζεις σε καποια ομαδα?
andreas koropi
QUOTE(taper @ Nov 4 2008, 19:34 ) *
τρίτη δεν έχει, τουλαχιστον αυτή την εβδομάδα .... από την επόμενη βλέπουμε πάλι

και ήδη προσπαθώ να στήσω ένα αλλά ο andreas δεν μου κάνει τη χάρη smiley.gif δεν κάνει τέτοια ( ακόμα ) λέει ο αμεμπτος



αμα πω οτι το κανω θα βγει ο κοκε και θα με ζαλησει παλι....ελπιζω οτι θα καταφερω να ερθω στο γηπεδο , γιατι για να σας κερδισουν πρεπει να τους πληρωσω και για να γινει αυτο πρεπει να δουλεψω κιολας smiley.gif
Clyde the Clyde
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 2
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 1
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 1

Δύσκολη αγωνιστική για τα πρώτα μου προγνωστικά!
Μόνο για δύο ματσάκια είμαι σίγουρος!! rolleyes.gif rolleyes.gif
JOS
QUOTE (Clyde the Clyde @ Nov 5 2008, 06:30 ) *
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 2
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 1
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 1

Δύσκολη αγωνιστική για τα πρώτα μου προγνωστικά!
Μόνο για δύο ματσάκια είμαι σίγουρος!! rolleyes.gif rolleyes.gif

για ποια είσαι σίγουρος?? blink.gif blink.gif
loufer
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2 (Αν μπουν τα σουτ στους γηπεδούχους μπορεί να έρθει και άσσος, παρόλα αυτά θα το παίξω διπλάκι...)
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1 ( ήρθε η ώρα για την πρώτη νίκη, επιστρέφει και το κανόνι δυνατό...)
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1 (πραγματικά δεν τους παίρνει για άλλες γκέλες...)
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1 (Ρε Τριχιά αγόρι μου τι θα γίνει, συνέχεια κουβά θα με στέλνεις??? Ή τώρα ή ποτέ...)
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1 (Συνδυασμός δυνατής άμυνας, έδρας και πλαστικού...δύσκολο ματσάκι ωστόσο...)
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 1 (Δυνατή έδρα, όπου τα βάζουν όλα...βέβαια αναμένεται δύσκολο παιχνίδι...είναι πιθανό και το διπλό)
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1 (και οι δύο ομάδες σε αγωνιστική άνοδο, αλλά μικρό προβάδισμα στους γηπεδούχους...)
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 1 (Ένα από τα δυσκολότερα παιχνίδια του πρωταθλήματος, ελπίζω να βγούμε κερδισμένοι...)

pain of salvation
Αν βαζατε λεφτα,ειλικρινα θα σας ελεγα να μη παιξετε Κουκακι...
αυτην την στιγμη ειμαστε για το καλυτερο και το χειροτερο και αυριο μπορει να εχουμε και απουσιες
JOS
QUOTE (pain of salvation @ Nov 5 2008, 10:53 ) *
Αν βαζατε λεφτα,ειλικρινα θα σας ελεγα να μη παιξετε Κουκακι...
αυτην την στιγμη ειμαστε για το καλυτερο και το χειροτερο και αυριο μπορει να εχουμε και απουσιες

θολώνεις τα νερά σαν τον Ζέλικο πριν τα κρίσιμα ματς??
pain of salvation
χαχαχα... καθολου
emekas
QUOTE(pain of salvation @ Nov 5 2008, 10:53 ) *
Αν βαζατε λεφτα,ειλικρινα θα σας ελεγα να μη παιξετε Κουκακι...
αυτην την στιγμη ειμαστε για το καλυτερο και το χειροτερο και αυριο μπορει να εχουμε και απουσιες


ακουστε τον .... μην μας εχετε καθολου σιγουρους!!!!
LordOfTheCourts
Ο μελάς δεν μου γέμισε το μάτι σαν ομάδα.... οπότε καλά κάνουμε και σας παίζουμε για νίκη smile.gif
lebronjames
Διαφωνω καθετα με τα παιδια απο το Κουκακι.Πιστευω οτι οσο ντεφορμε και αν ειναι ο Μελας δεν μπορει να κανει την εκπληξη ειδικα μεσα στο ρουφ.
LordOfTheCourts
Ωραίες φόρμες πήρατε ΚΑΟ... και εμφανίσεις.....
Βέβαια παρατήρησα κάποια σορτσάκια ήταν σαν παντελόνι φόρμας για κάποιους........ rolleyes.gif
emekas
QUOTE(lebronjames @ Nov 5 2008, 14:06 ) *
Διαφωνω καθετα με τα παιδια απο το Κουκακι.Πιστευω οτι οσο ντεφορμε και αν ειναι ο Μελας δεν μπορει να κανει την εκπληξη ειδικα μεσα στο ρουφ.

υπαρχει περιπτωση να απουσιαζουν καποιοι γι αυτο το λεω.... μακαρι να κερδισουμε λες εγω να μην το θελω???
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.