Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑ 2008-09 (2ος Όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33
scarface
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 74-61
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 78-71
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 75-63
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 51-57
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 53-54
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 72-85
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 74-47
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 81-67
taper
loufer 5/8
lordofcourts 6/8
duke 78 6/8
jos 7/8
lebronjames 7/8
clyde the clyde 7/8
champion 6/8
liveris 6/8
emekas 6/8
taper 8/8
5adatos 7/8

κούπα και κουβάς στο Γέρακα smiley.gif και με απόλυτο μαλιστα ο γκουρού, γιατι κάποιοι βγάλαν γλώσσα smiley.gif

ΥΓ1 περιμένω τη dm να επανορθώσει με άλλο υπέροχο τραγουδάκι
ΥΓ2 αρχηγός και στο στοίχημα smiley.gif ,που γύρισες το πόδι σου προσπαθώντας να φάς τα νύχια των ποδιών σου ( και λες οτι έγινε στην προπόνηση )

77.gif 77.gif 77.gif 77.gif bill klonatos
JOS
QUOTE (taper @ Nov 21 2008, 14:11 ) *
loufer 5/8
lordofcourts 6/8
duke 78 6/8
jos 7/8
lebronjames 7/8
clyde the clyde 7/8
champion 6/8
liveris 6/8
emekas 6/8
taper 8/8
5adatos 7/8

κούπα και κουβάς στο Γέρακα smiley.gif και με απόλυτο μαλιστα ο γκουρού, γιατι κάποιοι βγάλαν γλώσσα smiley.gif

ΥΓ1 περιμένω τη dm να επανορθώσει με άλλο υπέροχο τραγουδάκι
ΥΓ2 αρχηγός και στο στοίχημα smiley.gif ,που γύρισες το πόδι σου προσπαθώντας να φάς τα νύχια των ποδιών σου ( και λες οτι έγινε στην προπόνηση )

77.gif 77.gif 77.gif 77.gif bill klonatos

Εσύ έβαλες καλάθι με σπάσιμο, κερδίσατε και μου είσαι όλο χαρές και πανηγύρια.
Πρωί πρωί αποτελέσματα και κούπα...Κανόνισε την άλλη βδομάδα να λες πάλι Jos κάνε τη σούμα γιατί δεν έχω όρεξη. Πάντως ο φίλος σου σταθερή αξία. Ο κουβάς του φόρουμ...Ήθελε προσπάθεια το 5/8 αυτή την αγωνιστική...
Και φυσικά το 8/8 οφείλεται στις πληροφορίες που έδωσα τελευταία μέρα και που οι άλλοι είχαν δώσει Προμηθέα 2πλο...
dm_7
Καλύβια-Μελάς Αγ. Ελευθέριος 74-61 (41-24)
Διαιτητές: Τσουραπάς-Τσαχάκης
Καλύβια (Φραγκογιάννης): Ζαφειρόπουλος 21 (3), Κελέσης 17 (2), Βόσικας 12 (1), Μπούτσης 7, Σέχος 1, Σπύρου 2, Μπαλοπίτος 9, Μακούλης 5 (1), Μάρας, Μάνος, Γαβριήλ, Μπεκρής
Μελάς Αγ. Ελευθέριος (Σώχος): Κωλαϊτης 12, Σπυράκος 10, Ανδρικόπουλος 11 (1), Αναστασόπουλος 1, Κούνας 4, Πλατανίτης 4, Καρβέλας 5 (1), Άμπλας 3 (1), Μιχαλόπουλος 3 (1), Πέτρου 8 (1)



Παλατιανή-Εν. Βύρωνα 78-71
Διαιτητές: Καπνιά-Αναστασίου
Παλατιανή (Σίμος): Σαρρής 17 (2), Μπουρίκας, Βασιλείου 16, Σοφικίτης 9, Κελεσίδης Π. 5 (1), Κελεσίδης Γ. 15 (1), Τσιμπιώνης 9, Σπανός 4, Κουφός 2, Αναστασόπουλος, Τριάντης
Εν. Βύρωνα (Ζαμινός): Κούζας 14 (3), Ζαχαρόπουλος 5 (1), Γάσπαρης, Τσιρόπουλος 12, Χριστοφάκης 9 (2), Μητρογιώργος 12, Μακροκάνης, Καστρήσιος 17 (3)

Κουκάκι-Πρωτέας Θρίαμβος 75-63 (32-31)
Διαιτητές: Αντερριώτης-Νικολόπουλος
Κουκάκι (Τριαντάφυλλος): Πεζούλας 12 (2), Ανδρίτσος 4, Σιδερής 8 (2), Γιατράς 1, Αλωνηστιώτης, Σιδερίδης 9 (1), Σταθόπουλος 5 (1), Μαμμής, Μπούζουλας 7 (1), Μπαζιωτάκης 8, Μοσχονάς 13 (1), Μεχίλης 8 (2)
Πρωτέας Θρίαμβος (Αναστασίου): Τάτα 4, Συλαΐδης 4, Κοκονάς 2, Βάζουρας 2, Λουλούδης 6 (2), Ζαχαρόπουλος 20, Γεωργούσης 21 (2), Καίσαρης 4



ΑΟΚ Χαλάνδρι-Γέρακας Κρόνος 51-57 (25-30)
Διαιτητές: Καραβίτης-Κονταράτος
ΑΟΚ Χαλάνδρι (Μπιτζάνης): Διαμαντάκος, Ράλλης Τζ. 3, Καραμπάς, Κότσης, Καλοβυρνάς, Σύλλας 19 (1), Παπαντωνίου 5 (1), Μπίνας 4, Τριχιάς 20 (2), Γιαννάκης
Γέρακας Κρόνος (Σφήκας): Κατσαμπέκης 8, Μπάτσος 3, Γιαννακόπουλος 10 (2), Πλαγιαννάκος 19 (5), Συνοδινός 8 (2), Κολοβός, Βουλουμάνος 3, Πόλιο 2, Παρχαρίδης 2, Παραμυθιώτης 2



Θρακομακεδόνες-Άγιος Θωμάς 53-54 (28-26)
Διαιτητές: Ραχιώτης-Σέλληνας
Θρακομακεδόνες (Δαμιανίδης): Ρεντίφης 9 (2), Σιώρας, Σουλεϊδής 2, Μαχαίρας, Σιούτης 3, Χόντος 6 (2), Αγγελόπουλος 3 (1), Μαραγκουδάκης 15 (2), Σαραντόπουλος 10, Σουλεϊδής Α. 5 (1), Γωργόσογλου
Άγιος Θωμάς (Αναγνωστόπουλος-Λημναίος): Ρέππας 6 (1), Νικολόης 4 (1), Ντούσιας, Γεωργουδάκης 11 (1), Ιατρού 6, Σωτηρόπουλος Σ. 2, Κρασσάς 10 (1), Παρδαβέλας 12 (2), Πομόνης, Χαλαβατζής, Σωτηρόπουλος Α., Παπαζήσης 3



Αρίωνας-Κορωπί 72-85 (33-52)
Διαιτητές: Ντάβαρης-Χριστίδης Π.
Αρίωνας (Σαλίχος): Φωτόπουλος 8 (2), Πιτροπάκης 9 (1), Παπαμιχαήλ, Καπλατζής 18 (4), Μακρής 12, Αναστασιάδης 3 (1), Αρκουμάνης 11 (3), Παπανδριόπουλος, Φωτίου, Σμάγκιν 6 (1), Καραδήμας 3, Μπόγρης 2
Κορωπί (Χριστόπουλος): Παπαδόπουλος, Αναγνώστου, Βελιζιώτης 24 (1), Κόκκινος 28, Οικονόμου, Γκίκας, Τσιλιβάκος, Κορώνης, Κουτσούκος 10 (1), Βλάχος 17 (1), Λούκος, Καραβασίλης 6


ΚΑΟ Γέρακα-Ωρωπός 74-47 (34-17)
Διαιτητές: Ζερβούδης-Γραμματόγλου
ΚΑΟ Γέρακα (Σκαρλάτος-Γιαννακόπουλος): Σιαπλαούρας 10 (1), Αλιμπέρτης, Πανταζής 5 (1), Χατζησωκράτης 11, Τσίτουρας 9, Δεδούσης 4 (1), Τσομόκος 9 (1), Ζήσης 5 (1), Παπαγιαννάκης 3, Ελ Γκάλι 12 (1), Σαπλαούρας 6
Ωρωπός (Ζαχαράκης): Γαρμπής 4, Διαγγελάκης 7 (1), Καρασσάβας 2, Βαϊνάς 12 (1), Κεσσές 6, Αναγνώστου 3 (1), Κασσάρας 5, Καυτάνης 5, Γώγος 3 (1)
Άμιλλα-Προμηθέας 81-67 (41-39)
Διαιτητές: Αποστολίδης-Φαλούκα
Άμιλλα (Μεσσήνης): Νικολούσιος 14 (4), Καβούρης 24 (3), Βαϊνδερλής 14 (1), Τσατάνης 6, Τύρος 8 (2), Καμπίτης 2, Καφαντάρης 7, Κωστελίδης, Καδιγιαννόπουλος 6 (1)
Προμηθέας (Τσίκος): Καραθανασόπουλος Θ. 9 (1), Σπετσιέρης 9 (1), Κουτσοπέτρος, Βουρδουμπάς 20 (2), Σιμόπουλος 4, Χριστοδουλόπουλος 8 (2), Μέλος 17


Η βαθμολογία (σε 7 αγώνες): Άγιος Θωμάς 14, Κορωπί 14, Θρακομακεδόνες 13, Προμηθέας 12, Άμιλλα 11, ΚΑΟ Γέρακα 11, Γέρακα Κρόνος 11, Καλύβια Θ. 10, Αρίωνας 10, Κουκάκι 10, Παλατιανή 9, Μελάς Αγ. Ελευθέριος 9, Ωρωπός 9, Πρωτέας Θρίαμβος 9, ΑΟΚ Χαλάνδρι 8, Εν. Βύρωνα 8.


Η επόμενη αγωνιστική (8η 27/11): Εν. Βύρωνα-Καλύβια Θ., Πρωτέας Θρίαμβος-Παλατιανή, Γέρακα Κρόνος-Κουκάκι, Άγιος Θωμάς-ΑΟΚ Χαλάνδρι, Θρακομακεδόνες-Αρίωνας, Μελάς Αγ. Ελευθέριος-ΚΑΟ Γέρακας, Ωρωπός-Άμιλλα, Προμηθέας-Κορωπί.
taper
QUOTE(JOS @ Nov 21 2008, 15:27 ) *
Εσύ έβαλες καλάθι με σπάσιμο, κερδίσατε και μου είσαι όλο χαρές και πανηγύρια.
Πρωί πρωί αποτελέσματα και κούπα...Κανόνισε την άλλη βδομάδα να λες πάλι Jos κάνε τη σούμα γιατί δεν έχω όρεξη. Πάντως ο φίλος σου σταθερή αξία. Ο κουβάς του φόρουμ...Ήθελε προσπάθεια το 5/8 αυτή την αγωνιστική...
Και φυσικά το 8/8 οφείλεται στις πληροφορίες που έδωσα τελευταία μέρα και που οι άλλοι είχαν δώσει Προμηθέα 2πλο...


ε όχι και πανηγύρια..με τον Ωροπό παίζαμε...απλά ως αρχηγός ήταν η πρώτη νου νίκη ( ελπίζω να είναι τελευταια και να επιστρέψει το κουτσο κοντο κουβοαναθρεμμενο αγορι).εγώ πάντως και πλήρεις να ήσασταν πάλι θα έδινα νικη στην αμιλλα-για γούρι

καλο πσκ


77.gif 77.gif 77.gif bill klonatos 77.gif 77.gif 77.gif trixias 77.gif 77.gif 77.gif jos-sspetsie 77.gif 77.gif dm 77.gif 77.gif 77.gif koutso agori
champion
απ οτι βλεπω απο τις συνθεσεις ο μπιτζανης ανελαβε το ευκολο εργο να ριξει τον αοκ χαλανδρι
αφου μονος του ο τρχιας δε φτανει.
Clyde the Clyde

jos 7/8
lebronjames 7/8
clyde the clyde 7/8Και ποιο ματς χάσαμε και οι τρεις...?? smiley.gif
Έτσι είναι...Δεν πρέπει να παίζεις στοίχημα με συναίσθημα!!! smiley.gif
lebronjames
QUOTE(Clyde the Clyde @ Nov 21 2008, 19:28 ) *
jos 7/8
lebronjames 7/8
clyde the clyde 7/8Και ποιο ματς χάσαμε και οι τρεις...?? smiley.gif
Έτσι είναι...Δεν πρέπει να παίζεις στοίχημα με συναίσθημα!!! smiley.gif



ΡΕ ΦΙΛΕ ΕΓΩ ΗΞΕΡΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΣΧΕΔΟΝ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ Η ΚΑΡΔΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΚΟΝΤΡΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ.ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ. smiley.gif



ΥΓ. ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΕΝΑ ΠΜ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ...ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΑ ΓΝΩΣΤΟ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ?
dm_7
QUOTE(taper @ Nov 21 2008, 14:11 ) *
loufer 5/8
lordofcourts 6/8
duke 78 6/8
jos 7/8
lebronjames 7/8
clyde the clyde 7/8
champion 6/8
liveris 6/8
emekas 6/8
taper 8/8
5adatos 7/8

κούπα και κουβάς στο Γέρακα smiley.gif και με απόλυτο μαλιστα ο γκουρού, γιατι κάποιοι βγάλαν γλώσσα smiley.gif

ΥΓ1 περιμένω τη dm να επανορθώσει με άλλο υπέροχο τραγουδάκι
ΥΓ2 αρχηγός και στο στοίχημα smiley.gif ,που γύρισες το πόδι σου προσπαθώντας να φάς τα νύχια των ποδιών σου ( και λες οτι έγινε στην προπόνηση )

77.gif 77.gif 77.gif 77.gif bill klonatos

Επειδή το να κάνεις 8/8 μετά από τέτοιον κουβά νομίζω ότι είναι πραγματικά ΜΕΓΑΛΗ επιτυχία.....
αφιερώνω αυτό το βίντεο στον taper καθώς πιστεύω ότι κάπως έτσι θα ήταν οι αντιδράσεις του όταν είδε τα αποτελέσματα:

http://www.youtube.com/watch?v=MMVJUMty-KA

Έψαξα και για το μέγιστο άσμα της Λαίδης..."εκατό τοις εκατό" αλλά μάλλον παίζει σαμποτάζ στο πρόσωπο της… καλά κάνει και κλαουνιάζει όπου βρεθεί και όπου σταθεί!
smiley.gif
emekas
καλησπερα.... τι εγινε??? σας επιασαν οι ντροπες???

ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 2
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 1
ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 2
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2

δυσκολη αγωνιστικη
Duke78
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 2
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 1
ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 1

Πάμε ρε Θράκες, για επιστροφη στις νίκες !!!!!!!
taper

ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 2 (καλύτερη ομάδα ) 54-70
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 1 ( σορυ bill) 68-56
ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1 (ντερμι αλλά ποντάρω έδρα, emekas τώρα που σε παίζω κόντρα αυξάνονται οι πιθανότητές σου ) 68-62
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1( ασχολίαστο ) 86-52
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 2 ( ντερμπι και αρίων ρεφάρει ήττες ) 54-62
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2 ( αρχηγός μέχρι τα χριστούγεννα? αν και με απουσίες πρέπει να το πάρουμε..αν πάω και καμιά προπόνηση ,ήδη 0/2, μπορεί και να συμβάλλω και εγω) 52-59
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2( χειρότερη ομάδα δεν νομίζω ,από αυτά που έχω δει.Καβούρης talking) 46-68
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2 ( μόνο π προμηθέας μπορεί να τους κερδίσει...πλήρης...) 68-76

77.gif 77.gif 77.gif bill klonatos 77.gif 77.gif 77.gif jos-sspetsie 77.gif 77.gif loufer-dm
taper
μεταφραφή βόμβα ετοιμαζει ο γέρακας που προσδίδει νεο κυρος στην ομαδα


δίνουμε όσα όσα γιαDM 77.gif 77.gif 77.gif
dm_7
QUOTE(taper @ Nov 25 2008, 19:39 ) *
μεταφραφή βόμβα ετοιμαζει ο γέρακας που προσδίδει νεο κυρος στην ομαδα


δίνουμε όσα όσα γιαDM 77.gif 77.gif 77.gif



χαχαχαχαχαχα... εγω ενα εχω να πω...

77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif BILL KLONATOS 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
loufer
Σας παρουσιάζω τα προγνωστικά του τραυματισμένου (σωματικά και ψυχολογικά) Αρχηγού...

ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 2 (καλύτερη ομάδα και με τον παικταρά ξανθό υπερβόρειο ταλαντούχο και προικισμένο Μακούλη σε φόρμα... )
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 2 (Όσο μετράς μέρες αγόρι μου Κλονάτο και διαλέγεις και μπομπονιέρες που καιρός για μπάσκετ, ΣΟΒΑΡΕΨΟΥ και αλήτεψε λιγάκι με τον Αρχηγό)
ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1 (Αναμένεται μεγάλη μάχη, θα παίξω έδρα γιατί δεν τους πάει το γήπεδο... )
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1( έχω την εντύπωση ότι θα το παλέψει πολύ ο Τριχιάς...δεν θα είναι εύκολο βράδυ για τους γηπεδούχους )
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 2 ( πιστεύω στην ποιότητα των έμπειρων παιδιών που έχει ο Αρίων, πολύ δύσκολο ματσάκι και αυτό... )
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2 ( Και μετά αναρωτιέστε πως τραυματίστηκα, με taper να ονειρεύεται αρχηγιλίκι και πρωτάθλημα με Βάτραχο, τι περιμένετε???)
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2( In Καβούρης we trust)
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2 ( δεν έχει σχέση η πληρότητα αλλά η ποιότητα...καλύτερη ομάδα το Κορωπί, ειδικότερα με την προσθήκη του Κόκκινου...)

Υ.Γ.: DM θα πρέπει να περάσεις από αυστηρότατο casting για να έρθεις στην ομάδα... σε προειδοποιώ ότι τα κριτήρια είναι πολύ υψηλά...αλλά με τον χαζό τον taper που κάνει σαν τον Μουρατίδη έχεις μια ψήφο στο τσεπάκι...δυστυχώς του Αρχηγού μετράει διπλή...
taper
QUOTE(loufer @ Nov 25 2008, 21:26 ) *
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2 ( Και μετά αναρωτιέστε πως τραυματίστηκα, με taper να ονειρεύεται αρχηγιλίκι και πρωτάθλημα με Βάτραχο, τι περιμένετε???)

Υ.Γ.: DM θα πρέπει να περάσεις από αυστηρότατο casting για να έρθεις στην ομάδα... σε προειδοποιώ ότι τα κριτήρια είναι πολύ υψηλά...αλλά με τον χαζό τον taper που κάνει σαν τον Μουρατίδη έχεις μια ψήφο στο τσεπάκι...δυστυχώς του Αρχηγού μετράει διπλή...


ναι ριχτα σε εμένα που δεν εμαθες να περπατάς ( έχω και άλλοθι αφού ελειπα δυστυχώς εκεινη τη μερα να έρθω να σου πατήσω και το άλλο )...ντουσαν προδότη κάνε την ΑΕΚ πρώτη


77.gif 77.gif 77.gif ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ , τον θέλω για προπονητή
dm_7
QUOTE(loufer @ Nov 25 2008, 21:26 ) *
Σας παρουσιάζω τα προγνωστικά του τραυματισμένου (σωματικά και ψυχολογικά) Αρχηγού...

ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 2 (καλύτερη ομάδα και με τον παικταρά ξανθό υπερβόρειο ταλαντούχο και προικισμένο Μακούλη σε φόρμα... )
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 2 (Όσο μετράς μέρες αγόρι μου Κλονάτο και διαλέγεις και μπομπονιέρες που καιρός για μπάσκετ, ΣΟΒΑΡΕΨΟΥ και αλήτεψε λιγάκι με τον Αρχηγό)
ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1 (Αναμένεται μεγάλη μάχη, θα παίξω έδρα γιατί δεν τους πάει το γήπεδο... )
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1( έχω την εντύπωση ότι θα το παλέψει πολύ ο Τριχιάς...δεν θα είναι εύκολο βράδυ για τους γηπεδούχους )
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 2 ( πιστεύω στην ποιότητα των έμπειρων παιδιών που έχει ο Αρίων, πολύ δύσκολο ματσάκι και αυτό... )
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2 ( Και μετά αναρωτιέστε πως τραυματίστηκα, με taper να ονειρεύεται αρχηγιλίκι και πρωτάθλημα με Βάτραχο, τι περιμένετε???)
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2( In Καβούρης we trust)
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2 ( δεν έχει σχέση η πληρότητα αλλά η ποιότητα...καλύτερη ομάδα το Κορωπί, ειδικότερα με την προσθήκη του Κόκκινου...)

Υ.Γ.: DM θα πρέπει να περάσεις από αυστηρότατο casting για να έρθεις στην ομάδα... σε προειδοποιώ ότι τα κριτήρια είναι πολύ υψηλά...αλλά με τον χαζό τον taper που κάνει σαν τον Μουρατίδη έχεις μια ψήφο στο τσεπάκι...δυστυχώς του Αρχηγού μετράει διπλή...


Κ εσύ κάνεις σαν τον Θεοφάνους …αλλά επειδή ΑΓΑΠΩ Θεοφάνους όπως και Bill Klonato.... είμαι διατεθειμένη να περάσω από αυτή τη διαδικασία!!! Ελπίζω να είναι όντως αυστηρό το casting γιατί δεν δέχομαι μετριότητες...
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Aαα… και όσο για το little chicken που αφιέρωσα στον taper, νομίζω ότι παρεξηγήθηκε και την επόμενη φορά θα βάλω τα πράγματα στη θέση τους!!!

LordOfTheCourts
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 2
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 1
ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2

emekas τι νούμεροο φοράς? Εγώ το 11...
JOS
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 2 (απλά καλύτερη ομάδα-Πάμε ρε Μακ...)
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 1 (σε τέτοια ματς μιλάει η έδρα)
ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1 (ντεφορμέ οι φιλοξενούμενοι)
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 (πολλά με λίγα)
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1 (πολύ δύσκολο ματς αλλά στο πλαστικό έχουν ρέντα)
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2 (διπλό έστω και αν ο αρχηγός τα χει φορτώσει στον κόκορα, taper σοβαρέψου να βάλεις πάλι κανένα με σπάσιμο από αυτά που μόνο έσυ ξέρεις και μπορείς 77.gif )
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2 (δύσκολα βλέπω γκέλα εδώ)
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 1 (και πάμε στο ματς της αγωνιστικής. Εάν κατεβαίναμε κομπλέ θα μίλαγα όπως έπρεπε-για θέματα ποιότητας κτλ- αλλά επειδή με τα "αν" δεν γράφεται ιστορία, απλά λέω ότι θα "ματώσουμε" στο γήπεδο για το ροζ φύλλο το οποίο μπορούμε να πάρουμε ακόμα κι έτσι. Για να δούμε...)

Καλά ματσάκια και ΟΧΙ ΠΙΑ άλλοι τραυματισμοί...
champion

ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 2
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 2
ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 2
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2
Vivalocos21
Πρώτη φορά γράφω στο τόπικ αυτό της Β' ΕΣΚΑ, μήπως μπορεί κάποιος να μου δώσει μια γενική εικόνα του ΑΡΙΩΝ μέχρι τώρα;;
5adatos
QUOTE(LordOfTheCourts @ Nov 26 2008, 10:14 ) *
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 2
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 1
ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 2
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 2
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2

emekas τι νούμεροο φοράς? Εγώ το 11...

Clyde the Clyde
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 2
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 1
ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 2
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 1

Καλή αγωνιστική να έχουμε!
blove.gif blove.gif
BILL79
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 2
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 2
ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 2
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2
Liveris
Πολλά διπλά φαίνονται στον ορίζοντα για σήμερα...

ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 2 (Δύσκολα μεν αλλά μάλλον καλύτερα τα Καλύβια)

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 1 (Στα ίδια πάνω κάτω οι δυο ομάδες, προβάδισμα λόγω έδρας οι γηπεδούχοι και επειδή τους είδα την προηγούμενη στο μεταξύ μας ματς)

ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 2 (Είμαστε έτοιμοι να στείλουμε κουβά πολύ κόσμο απ'ότι βλέπω απ'τα μέχρι στιγμής προγνωστικά smiley.gif )

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 (No comment...)

ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1 (Οι φιλοξενούμενοι δεν παρουσιάζουν την απαιτούμενη σταθερότητα ώστε να δείξουν ικανοί να χτυπήσουν την καλύτερη άμυνα του πρωταθλήματος μέσα στο σπίτι της)

ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2 (Ακόμα και χωρίς loufer είναι καλύτερη ομάδα)

ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2 (Καβούρης εναντίον της χειρότερης άμυνας-μέχρι στιγμής-του πρωταθλήματος, αυτό νομίζω είναι αρκετό...)

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2 (Ντέρμπι υπό κανονικές συνθήκες, αλλά τώρα που ο Προμηθέας μάλλον θα έχει απουσίες νομίζω έχουν προβάδισμα οι φιλοξενούμενοι)

Καλή αγωνιστική σε όλους!
DMX
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 2 (καλυτερη ομαδα κ δυσκολα θα την δυσκολεψει ο Βυρωνας....Μακουλη στο μεταξυ μας αγωνα θα σου ζητησω αυτογραφο)
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 1 (θα παιξω εδρα)
ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1 (ΤΟ Κουκακι δειχνει ασταθεια , ελπιζω να μην με στειλει κουβα)
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 (ελπιζω ο Τριχιας να δικαιωσει τον lοufer και να μας δυσκολεψει, δεν μπορω αλλα ευκολα απογευματα)
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 2 (ελπιζω να κερδισει το αθλημα)
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 1 ( απλα παω για την εκπληξη)
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2 (ευκολο διπλο)
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2 ( το κορωπι νομιζω θα περασει και απο το χαλανδρι)
BILL79
ΠΡΩΤΕΑΣ-ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ 73-82
Jabar
Προμηθέας-Κορωπί 72-77
loufer
ΜΕΛΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 49-55 (21-24)

Κακό ποιοτικά παιχνίδι που κρίθηκε στην άμυνα, πολλές χαμένες βολές ο Μελάς...
Διατηρούσαμε σταθερά ένα προβάδισμα από 5-9 πόντους, μαχητική ομάδα ο Μελάς.

Με τον καινούριο αρχηγό taper η ομάδα έχει 2 στα 2, προβλέπονται ανακατατάξεις στην ομάδα, μέχρι και το νούμερο 6 μου έχουν πάρει... Σημάδια των καιρών? παιχνίδια της μοίρας? Ο λαβωμένος Αρχηγός είναι θηρίο στο κλουβί του...αλλά ο τραυματισμός είναι σοβαρός και θα περάσει καιρός μου φαίνεται...Άμα είναι να κερδίζει η ομάδα χαλάλι τους 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif
paiktoura
Πηγα και ειδα ΠΡΟΜΗΘΕΑ-ΚΟΡΩΠΙ. Δε λεω κακο παιχνιδι αλλά η διατησία στεγνό καθάρισμα. Ενα λεπτο πριν το τέλος και ενω ο Προμηθέας είναι ένα ποντο πίσω του δίνουν ΤΡΙΑ ανάποδα σφυρίγματα. ΕΛΕΟΣ ,και τα φαουλ του 4ου Δεκαλέπτου 8 -2 . Το Κορωπι να σουταρει βολές απο το 32ο λεπτο. Ειναι κακό να παίζουν δυο καλες ομαδες και να ασχολείσαι με τον διαιτητη
pain of salvation
Κρονος Γερακας-Κουκακι 77-63(αν δεν κανω λαθος)...
μπραβο στα παιδια του Κρονου,επαιξαν καλυτερα κερδισαν δικαια...

Μια απορια εχω...
στηριζουμε αρκετα στην επιθεση και στην αμυνα σε εναν συγκεκριμενο παιχτη...
ας μας πει ο ενας διαιτητης πριν αρχισει ο αγωνας ,πως εχει προβλημα μαζι του,να δουμε και εμεις τι να κανουμε...
Του σφυριξε και τα 5 φαουλ,τα 3 απλα δεν υπηρχαν,αχρηστευοντας τον απο την αρχη...

ΥΓ. Και τα παιδια του Κρονου να μας προετοιμασουν...πως οταν πετανε την μπαλα απο τα 7 μετρα,σε ληξεις επιθεσεων(4),αυτη γενικα μπαινει,κυριως με ταμπλο... tongue.gif tongue.gif ...παμε να γυρισουμε λιγο το ματς και μας κοβετε την φορα biggrin.gif

Καλη συνεχεια σε ολους
taper
QUOTE(loufer @ Nov 28 2008, 00:47 ) *
ΜΕΛΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 49-55 (21-24)

Κακό ποιοτικά παιχνίδι που κρίθηκε στην άμυνα, πολλές χαμένες βολές ο Μελάς...
Διατηρούσαμε σταθερά ένα προβάδισμα από 5-9 πόντους, μαχητική ομάδα ο Μελάς.

Με τον καινούριο αρχηγό taper η ομάδα έχει 2 στα 2, προβλέπονται ανακατατάξεις στην ομάδα, μέχρι και το νούμερο 6 μου έχουν πάρει... Σημάδια των καιρών? παιχνίδια της μοίρας? Ο λαβωμένος Αρχηγός είναι θηρίο στο κλουβί του...αλλά ο τραυματισμός είναι σοβαρός και θα περάσει καιρός μου φαίνεται...Άμα είναι να κερδίζει η ομάδα χαλάλι τους 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif


είναι τρελός είναι τρελός ο νέος αρχηγός

κακό παιχνίδι ,πολύ ξύλο αλλά χωρίς ιδιαίτερη ανησυχία .φύγαμε κάμια στιγμή 10 πόντους και δεν γύρναγε με τίποτα

ΚΑΘΑΙΡΕΣΗ ζητάνε οι συμπαίκτες μου και στηρίζουν το πραξικόπημά μου smiley.gif

QUOTE(paiktoura @ Nov 28 2008, 01:15 ) *
Πηγα και ειδα ΠΡΟΜΗΘΕΑ-ΚΟΡΩΠΙ. Δε λεω κακο παιχνιδι αλλά η διατησία στεγνό καθάρισμα. Ενα λεπτο πριν το τέλος και ενω ο Προμηθέας είναι ένα ποντο πίσω του δίνουν ΤΡΙΑ ανάποδα σφυρίγματα. ΕΛΕΟΣ ,και τα φαουλ του 4ου Δεκαλέπτου 8 -2 . Το Κορωπι να σουταρει βολές απο το 32ο λεπτο. Ειναι κακό να παίζουν δυο καλες ομαδες και να ασχολείσαι με τον διαιτητη


περιμένω και πιο αναλυτικά.πολλή καλη ομάδα το κορωπί μέσα και έξω....


bill klonatos και η αρμάδα του 77.gif 77.gif 77.gif
Clyde the Clyde
[quote name='taper' date='Nov 28 2008, 01:56 ' post='250396'

περιμένω και πιο αναλυτικά.πολλή καλη ομάδα το κορωπί μέσα και έξω....




Όντως το Κορωπί είχε καλούς παίκτες τους οποίους δεν αντιμετωπίσαμε σωστά..Μιλάω για Βελυζιώτη και Βλάχο κυρίως..
Το πρόβλημα ήταν ότι όσο και να παίζαμε το ματς δεν γύριζε με αυτή την διαιτησία..Δεν ξέρω αν ήταν τυχαίο αλλά τετάρτη βράδυ άλλαξαν οι διαιτητές.. blink.gif blink.gif
Το Κορωπί είναι καλή ομάδα και είναι μία από τις δύο που θα ανέβουν..Ο Προμηθέας πάντως δεν θα ...πεθάνει εύκολα.
Για το ματς τώρα..το Κορωπί ήταν μπροστά με μικρή διαφορά σε όλο το 1ο ημίχρονο.Στο τρίτο δεκάλεπτο ήταν ντέρμπι περάσαμε μπροστά αλλά και πάλι το Κορωπί αντέδρασε και πέρασε μπροστά.Στο 4ο δεκάλεπτο μας χρέωσαν με φάουλ και από το 2ο λεπτό σουτάραν βολές..Το ματς πήγε μέχρι τους 12 αλλά με κάποια σουτ και υπερπροσπάθεια το φτάσαμε στον πόντο..εκεί τρία σερί ανάποδα σφυρίγματα καθάρισαν το ματς για το Κορωπί..Αυτά για το ματσάκι
όποιος το είδε διαφορετικά ας το παραθέσει... smiley.gif smiley.gif
JOS
Γενικά δεν ασχολούμαι με την διαιτησία καθώς την θεωρώ μέρος του παιχνιδιού (δλδ και το λάθος σφύριγμα μέσα στο πρόγραμμα είναι, είτε ευνοϊκό είτε κατά-ανθρώπινα λάθη γίνονται παντού) αλλά πραγματικά χτες στο παιχνίδι μας έπαιξε καταλυτικό ρόλο και αλλοίωσε το αποτέλεσμα. τα είπαν τα παιδιά πιο πάνω. Για να είμαι απόλυτα ειλικρινής περίμενα ότι το Κορωπί θα πάρει τα σφυριγματάκια του αλλά όχι 3 ανάποδα στο 40' κι ενώ έχουμε γυρίσει τέτοιο ματς με υπερπροσπάθεια! έλεος!!
Καλή ομάδα το Κορωπί, με ποιοτικούς παίκτες αλλά όχι τπτ τρομερό κατά τη γνώμη μου. Φταίμε κι εμείς γιατί θα μπορούσαμε κάλλιστα να χουμε καθαρίσει το ματς και να μην επιτρέψουμε σε κανένα διαιτητή να καθορίσει το αποτέλεσμα. Δεν παίξαμε όσο καλά θα έπρεπε. Πολλά άστοχα ελεύθερα σουτ στο πρώτο ημίχρονο και ορισμένες κακές επιλογές στο σημείο που ήταν χ το ματς δεν μας επέτρεψαν να καθαρίσουμε. Για μένα, η απουσία του Κλεό ήταν καθοριστική-θα περιόριζε πολύ το Βελυζιώτη που έκανε πάρτι.
Συγχαρητήρια στα παιδιά του Κορωπίου και πραγματικά δεν έχουν ανάγκη τόσο εμφανές σπρώξιμο. Ας κάνουν και μια ήττα, δεν χάλασε ο κόσμος.
Τέρμα οι γκέλες για μας πλέον...Δεν υπάρχουν άλλα περιθώρια...
JOS
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 63-77
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 73-82
ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 77-63
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 77-73
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 0-0
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 49-55
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 54-72
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 72-77

Δεν ξέρουμε τι έκαναν οι Θρακομακεδονομάχοι...
dreamtheater
Να κάνω κι εγώ -ως ουδέτερος- το σχόλιό μου για το ματς Προμηθέας-Κορωπί. Η διαιτησία ήταν όντως κακή και στο τέλος ίσως ευνόησε ελαφρώς το Κορωπί, αλλά για μένα σε καμία περίπτωση δεν έκρινε τον νικητή.
Το Κορωπί έδειξε από την αρχή καλύτερο ως ομάδα, επέβαλε το ρυθμό του, αποσυντόνισε τελείως τον Προμηθέα, που χωρίς τον Κλεομενίδη και με τον Φλώρο μόνο στο "2", είχε εμφανές πρόβλημα οργάνωσης. Ειδικά όταν κουράστηκε ο βασικός άσσος, τα πράγματα έγιναν ακόμη πιο δύσκολα. Το Κορωπί φαινόταν ότι επικρατεί πλήρως με τη βασική του πεντάδα και τον Προμηθέα κρατούσε στο ματς σχεδόν μόνος του ο Βουρδουμπάς από τα 6,25μ.
Το ίδιο σκηνικό περίπου συνεχίστηκε και στο β' ημιχ. μέχρι το 38. Με τη διαφορά κοντά σε διψήφιο νούμερο, ανέλαβε δράση ο Φλώρος που είχε περάσει πλέον στον άσσο. Δύο τρίποντά του και 2-3 καλές άμυνες έφεραν το ματς στο καλάθι, αλλά λίγο τα σφυρίγματα που αναφέρθηκαν, λίγο η έλλειψη καθαρού μυαλού στο τέλος, σε συνδυασμό με την ψυχραιμία του 6 στις βολές, έδωσαν στο Κορωπί το ροζ φύλλο.
Συμπερασματικά, το Κορωπί έδειξε πιο πλήρης ομάδα και μάλλον δεν θα δυσκολευτεί να ανέβει από τον -μάλλον εύκολο- όμιλο. Ο Προμηθέας άργησε πάλι να αντιδράσει, αλλά δεν τα κατάφερε όπως έγινε στο Κύπελλο με τον Αίολο (έμοιαζε αρκετά το χθεσινό ματς). Είχε την ατυχία να μην τραβήξουν όσο έπρεπε βασικά του ατού, όπως ο Μέλλος και ο Σπετσιέρης, ενώ ο Βουρδουμπάς (ο οποίος έπαιξε με ένεση) έβαλε τα δύσκολα, αλλά έχασε το εύκολο στο τέλος που θα ισοφάριζε! Έχει πολύ δρόμο ακόμα το πρωτάθλημα και πιστεύω πως σίγουρα η ομάδα του Χαλανδρίου θα ανακάμψει και θα διεκδικήσει την άνοδο μέχρι τέλους.
JOS
φίλε Dreamtheater εκτός από τα 3 σφυρίγματα στο τέλος (που σίγουρα έπαιξαν σημαντικό ρόλο), το Κορωπί πήρε και 4-5 καθοριστικά σφυρίγματα στις αρχές της 4ης περιόδου (4 φαουλ σε 2 λεπτά) και μια τεχνική ποινή που "καθάριζε" το ματς (αν θυμάμαι καλά τότε ανέβηκε η διαφορά στους 12!), και φυσικά είναι κάποια πράγματα που δεν φαίνονται απέξω (οι διαιτητές ήταν προκλητικοί λεκτικά και ειρωνικοί πολλές φορές).Θα συμφωνήσω μαζί σου στο οτι το ματς έμοιαζε πολύ με αυτό του κυπέλλου.
LordOfTheCourts
QUOTE(pain of salvation @ Nov 28 2008, 01:15 ) *
Κρονος Γερακας-Κουκακι 77-63(αν δεν κανω λαθος)...
μπραβο στα παιδια του Κρονου,επαιξαν καλυτερα κερδισαν δικαια...

Μια απορια εχω...
στηριζουμε αρκετα στην επιθεση και στην αμυνα σε εναν συγκεκριμενο παιχτη...
ας μας πει ο ενας διαιτητης πριν αρχισει ο αγωνας ,πως εχει προβλημα μαζι του,να δουμε και εμεις τι να κανουμε...
Του σφυριξε και τα 5 φαουλ,τα 3 απλα δεν υπηρχαν,αχρηστευοντας τον απο την αρχη...

ΥΓ. Και τα παιδια του Κρονου να μας προετοιμασουν...πως οταν πετανε την μπαλα απο τα 7 μετρα,σε ληξεις επιθεσεων(4),αυτη γενικα μπαινει,κυριως με ταμπλο... tongue.gif tongue.gif ...παμε να γυρισουμε λιγο το ματς και μας κοβετε την φορα biggrin.gif

Καλη συνεχεια σε ολους


Δεν ξέρω για ποιο παίχτη δικό σας μιλάς... πάντος η διαιτησία ήταν ισορροπιμένη, δεν λέω ότι σφύριξαν σωστά... αλλά ήταν 50-50.
Σχετικά με τα σουτ στο τέλος του χρόνου ... ειναι συνήθες φαινόμενο... smile.gif ... το έχουμε ξανακάνει και απο τους ίδιους ακριβώς παίχτες... smile.gif.
Χάρηκα για την γνωριμία φίλε emekas... καλή συνέχεια στην ομάδα σας

QUOTE(loufer @ Nov 28 2008, 00:47 ) *
ΜΕΛΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 49-55 (21-24)

Κακό ποιοτικά παιχνίδι που κρίθηκε στην άμυνα, πολλές χαμένες βολές ο Μελάς...
Διατηρούσαμε σταθερά ένα προβάδισμα από 5-9 πόντους, μαχητική ομάδα ο Μελάς.

Με τον καινούριο αρχηγό taper η ομάδα έχει 2 στα 2, προβλέπονται ανακατατάξεις στην ομάδα, μέχρι και το νούμερο 6 μου έχουν πάρει... Σημάδια των καιρών? παιχνίδια της μοίρας? Ο λαβωμένος Αρχηγός είναι θηρίο στο κλουβί του...αλλά ο τραυματισμός είναι σοβαρός και θα περάσει καιρός μου φαίνεται...Άμα είναι να κερδίζει η ομάδα χαλάλι τους 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif

Ελπίζω να είσαι έτοιμος μέχρι τις 18 Δεκ, όχι μόνο για να αντιμετωπίσουμε πλήρες τον ΚΑΟ, αλλά για να σημαίνει ότι δεν είναι σοβαρός οτραυματισμός σου... Πάντως εγώ το είδα τούμπανο τον αστράγαλο...καλά δεν φαινόταν ο αστράγαλος...
Περαστικά φίλε...

Σύντομα το σερί που έχετε με αρχηγό τον Taper... θα σταματήσει rolleyes.gif
aspirini
QUOTE(BILL79 @ Nov 27 2008, 23:52 ) *
ΠΡΩΤΕΑΣ-ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ 73-82


Πως έγινε αυτό ?
Έφυγα στην αρχή του 4ου δεκαλέπτου με το σκορ 59-49 υπερ του Πρωτέα και φαινόταν οτι ο Πρωτέας είχε στον έλεγχο του το παιχνίδι. Αν το είδε κάποιος μέχρι τέλους ας γράψει κάτι.
taper
θρακομακεδονες - αριων 56-47 νομίζω, πρωτέας -παλατιανη στην παραταση μετα απο αυτοκτονία διπλή και στο κανονικο και στην παρατα από πρωτέα

emekas 5/8
duke 78 6/8
taper 6/8
loufer 7/8
lordofcourts 7/8
jos 6/8
champion 7/8
5adatos 4/8
clyde the clyde 6/8
bill79 8/8
liveris6/8
dmx 6/8

77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif bill klonatos
dm_7
Εν. Βύρωνα-Καλύβια Θ.53-67 (32-40)
Διαιτητές: Χρηστίδης-Πέτρου
Εν. Βύρωνα (Ζαμινός): Κίζηλης, Γλύκατζης 2, Βάσσος, Κούζας 5, Ζαχαρόπουλος 6 (2), Γάσπαρης, Τσιρόπουλος 6, Χριστοφάκης 20 (1), Μητρογιώργος 4, Μακροκάνης 4, Καστρίσιος 6
Καλύβια Θ. (Φραγκογιάννης): Ζαφειρόπουλος 5 (1), Σπύρου, Μάνος, Βοσίκας 14 (3), Μπότσης 10, Μπεκρής 2, Κελέσης 26 (5), Μακούλης 8, Μπαλοπίτος 2

Πρωτέας Θρ.-Παλατιανή 73-82π. 68-68κ.α. (40-36)
Διαιτητές: Πόντας-Τσάτσης
Πρωτέας (Αναστασίου): Τάτα 1, Συλαϊδής 23 (1), Βάζουρας 8 (2), Λουλούδης 14, Ζαχαρόπουλος 13 (1), Γεωργούσης 13 (2), Καίσαρης 1
Παλατιανή (Σίμος-Σταθάκης): Σαρρής 9 (2), Ντάβος 5, Βασιλείου 14 (1), Κλωνάτος 6 (1), Σοφικίτης 4, Κελεσίδης Π. 16 (2), Κελεσίδης Γ. 12 (1), Τσιμπώνης 8, Σπανός 2, Κουφός 4, Παγώνης, Αναστασόπουλος 2

Γέρακα Κρόνος-Κουκάκι 77-63 (41-30)
Διαιτητές: Τσουραπάς-Καλογερόπουλος
Γέρακα Κρόνος (Σφήκας): Αθηναίου 5, Μίντζιας 3, Μπάτσος 3, Γιαννακόπουλος 12, Πλαγιαννάκος 8, Συνοδινός 3, Κολοβός 6, Βουλουμάνος 13, Πόλιο 10, Τσεβάς 4, Παρχαρίδης 8, Παραμυθιώτης
Κουκάκι (Τριαντάφυλλος): Ανδρίτσος 2, Σιδέρης 6, Γιατράς2, Αλωνιστιώτης 2, Σιδερίδης 2, Σταθόπουλος 7, Πέζουλας 16, Μπούζουλας 3, Μπαζιώτης 3, Μοσχονάς 11, Μεχίλης 2



Άγιος Θωμάς-ΑΟΚ Χαλάνδρι 77-73 (43-36)
Διαιτητές: Πιτσίλκας-Πλιάκας
Άγιος Θωμάς (Ανγνωστόπουλος-Λημναίος): Ρέππας 8 (1), Νικολόης 3 (1), Χαλαβατζής, Γεωργουδάκης 10, Σωτηρόπουλος Σ. 2, Κρασσάς 10, Παρδαβέλας 10 (1), Πομόνης, Μανωλάς 2, Σωτηρόπουλος Α. 5, Παπαζήσης 9, Ιατρού 18
ΑΟΚ Χαλάνδρι (Μπιτζάνης): Ράλλης Τ. 2, Ράλλης Ι. 13, Καραμπής 2, Τηλέμαχος 2, Καλοβυρνάς 1, Σύλλας 27 (3), Μπινιάς 12, Τριχιάς 12 (2), Μαρκάτος 2, Γιαννάκης



Θρακομακεδόνες-Αρίωνας 58-47 (29-23)
Διαιτητές: Νανούρης-Αναγνώστου
Θρακομακεδόνες (Δαμιανίδης): Ρεντίφης 13 (1), Σιωράς 3, Σουλεϊδής Α. 9 (1), Μαχαίρας, Χονδροματίδης, Μαθιόπουλος, Χόντος 6, Γοργόσογλου 4, Μαραγκουδάκης 13 (1), Σαραντόπουλος 4, Σουλεϊδης Κ., Αγγελόπουλος 6 (1)
Αρίωνας (Σαλίχος): Φωτόπουλος 4, Πιτροπάκης 4, Χατζηκυριάκος, Καπλατζής 4, Μακρής 16, Αναστασιάδης, Αρκουμάνης 3 (1), Παπανδριόπουλος, Φωτίου 1, Σμάγκιν 6, Καραδήμας 7, Μπόγρης 2



Μελάς Αγ. Ελευθέριος-ΚΑΟ Γέρακας 49-55 (21-24)
Διαιτητές: Ελευθεριάδης-Μαγκουνής
Μελάς Αγ. Ελευθέριος (Σώχος): Καρβέλας 6, Πετρέλης 4, Μιχαλόπουλος 7, Κιτσανέλης, Αμπλάς 6, Αναστασόπουλος 4, Σπυράκος 4, Πέτρου, Κολαϊτης 3, Ανδρικόπουλος 10, Πλατανίτης 5, Κούνας
ΚΑΟ Γέρακας (Σκαρλάτος): Δεδούσης 8, Τσίτουρας, Πανταζής 6, Μπρατσιώτης, Καραγιάννης 3, Σαπλαούρας 12, Τσομόκος 3, Ζήσης 1, Παπαγιαννάκης 3, Χατζησωκράτης 6, Ελ Γκάλι 4, Σαπλαούρας 9



Ωρωπός-Άμιλλα 54-72 (17-29)
Διαιτητές: Τσαχάκης-Νικολάου
Ωρωπός (Τηνιακός): Γαρμπής 8, Διαγγελάκης 8 (1), Καρασσάβας, Βαϊνάς 26 (5), Κεσσές 3 (1), Στεφάνου 2, Στεφανούδης 5, Καφτάκης 2, Γώγος
Άμιλλα (Μεσσίνης): Νικολούσιος 8 (2), Καμπούρης 29 (3), Βαϊνδερλής 1, Τσατσάνης 7, Τύρρος 6, Καμπίτης 1, Καφαντάρης 12, Κοστελίδης 5, Καδιγιαννόπουλος 3 (1)



Προμηθέας-Κορωπί 72-77 (2-30)
Διαιτητές: Θεοδωρόπουλος Ρ.-Κανακάρης
Προμηθέας (Τσίκος): Καραθανασόπουλος Θ. 3 (1), Καραθανασόπουλος Α. 2, Σπετσιέρης 3, Γκαραγκάνης 12 (2), Φλώρος 12 (2), Βουρδουμπάς 19 (3), Σιμόπουλος 12, Χριστοδουλόπουλος 4, Μέλλος 6
Κορωπί (Χριστόπουλος): Βελιζιώτης 22 (1), Κόκκινος 11, Γκίκας 2, Τσιλιβάκος 2, Κορώνης, Κουτσούκος 6 (2), Βλάχος 22, Καραβασίλης 9



Η βαθμολογία (σε 8 αγώνες): Άγιος Θωμάς 16, Κορωπί 16, Θρακομακεδόνες 15, Άμιλλα 13, Προμηθέας 13, ΚΑΟ Γέρακα 13, Γέρακα Κρόνος 13, Καλύβια Θ. 12, Κουκάκι 11, Αρίωνας 11, Παλατιανή 11, Πρωτέας Θρίαμβος 10, Μελάς Αγ. Ελευθέριος 10, Ωρωπός 10, ΑΟΚ Χαλάνδρι 9, Εν. Βύρωνα 9.


Η επόμενη αγωνιστική (9η 04/12): Καλύβια Θ.-Πρωτέας Θρίαμβος, Παλατιανή-Γέρακα Κρόνος, Κουκάκι-Άγιος Θωμάς, ΑΟΚ Χαλάνδρι-Θρακομακεδόνες, Αρίωνας-Προμηθέας, ΚΑΟ Γέρακας-Εν. Βύρωνα, Άμιλλα-Μελάς Αγ. Ελευθέριος, Κορωπί-Ωρωπός.
LordOfTheCourts
QUOTE(taper @ Nov 28 2008, 12:32 ) *
θρακομακεδονες - αριων 56-47 νομίζω, πρωτέας -παλατιανη στην παραταση μετα απο αυτοκτονία διπλή και στο κανονικο και στην παρατα από πρωτέα

emekas 5/8
duke 78 6/8
taper 6/8
loufer 7/8
lordofcourts 7/8
jos 6/8
champion 7/8
5adatos 4/8
clyde the clyde 6/8
bill79 8/8
liveris6/8
dmx 6/8

77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif bill klonatos

Παραλίγο....


Nterek
Καλησπέρα σε όλους. Γράφω για πρώτη φορά στο φόρουμ και επέλεξα πρώτα το τόπικ της Β ΕΣΚΑ καθώς παρακολουθώ από κοντά το πρωτάθλημα. Πιστεύω πως το Κορωπί θα είναι η μια ομάδα που θα ανέβει καθώς έχει πάρει σημαντικές νίκες σε δύσκολες έδρες (Αρίων,Γέρακα,Προμηθέα) ενώ έχει έμπειρους παίκτες και ίσως και μια μικρή βοήθεια από την διαιτησία.
Παρά το γεγονός ότι ο Προμηθέας έχει μείνει πίσω πιστεύω πως θα το παλέψει. Αν παίξει πλήρης είναι πολύ καλή ομάδα. Θα πρέπει όμως να χτυπήσει από δω και πέρα και τα δύσκολα ματς (Άγιο Θωμά,Θρακομακεδόνες) για να πλησιάσει την κορυφή.
Οι Θρακομακεδόνες όντως έκπληξη. Έχουν τη χειρότερη επίθεση αλλά και την...καλύτερη άμυνα στην κατηγορία !!!
Παρόλα αυτά δείχνει να αντέχει προς το παρόν...για να δούμε...

Εύχομαι το καλύτερο σε όλα τα παιδιά (αφού όπως έχω διαβάσει αρκετοί αγωνίζονται σε ομάδες) και να δούμε τη συνέχεια με όσο το δυνατόν καλύτερα ματς και λιγότερα διαιτητικά λάθη...

Και μια ερώτηση

Ξέρει κανείς να μου πει που ακριβώς αγωνίζεται η ομάδα του Μελά ?? Το συζητούσα με ένα φίλο που το είχαμε και οι δυο απορία...
BILL79
QUOTE(Nterek @ Nov 28 2008, 22:45 ) *
Ξέρει κανείς να μου πει που ακριβώς αγωνίζεται η ομάδα του Μελά ?? Το συζητούσα με ένα φίλο που το είχαμε και οι δυο απορία...

Στο Αιγαλεω στα πολυκλαδικα...
LordOfTheCourts
QUOTE(Nterek @ Nov 28 2008, 22:45 ) *
Καλησπέρα σε όλους. Γράφω για πρώτη φορά στο φόρουμ και επέλεξα πρώτα το τόπικ της Β ΕΣΚΑ καθώς παρακολουθώ από κοντά το πρωτάθλημα. Πιστεύω πως το Κορωπί θα είναι η μια ομάδα που θα ανέβει καθώς έχει πάρει σημαντικές νίκες σε δύσκολες έδρες (Αρίων,Γέρακα,Προμηθέα) ενώ έχει έμπειρους παίκτες και ίσως και μια μικρή βοήθεια από την διαιτησία.
Παρά το γεγονός ότι ο Προμηθέας έχει μείνει πίσω πιστεύω πως θα το παλέψει. Αν παίξει πλήρης είναι πολύ καλή ομάδα. Θα πρέπει όμως να χτυπήσει από δω και πέρα και τα δύσκολα ματς (Άγιο Θωμά,Θρακομακεδόνες) για να πλησιάσει την κορυφή.
Οι Θρακομακεδόνες όντως έκπληξη. Έχουν τη χειρότερη επίθεση αλλά και την...καλύτερη άμυνα στην κατηγορία !!!
Παρόλα αυτά δείχνει να αντέχει προς το παρόν...για να δούμε...

Εύχομαι το καλύτερο σε όλα τα παιδιά (αφού όπως έχω διαβάσει αρκετοί αγωνίζονται σε ομάδες) και να δούμε τη συνέχεια με όσο το δυνατόν καλύτερα ματς και λιγότερα διαιτητικά λάθη...

Και μια ερώτηση

Ξέρει κανείς να μου πει που ακριβώς αγωνίζεται η ομάδα του Μελά ?? Το συζητούσα με ένα φίλο που το είχαμε και οι δυο απορία...

Καλως Ήρθες, καλά post smile.gif
emekas
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 2
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ .....(θελω να το σκεφτώ)
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 2
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
loufer
Περίμενα τον emeka για να δώσω αμέσως μετά από αυτόν και εγώ τις προβλέψεις μου...
Αυτή η αγωνιστική θα είναι Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ της ΜΠΟΜΠΑΣ

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1 (Μακούλη εσύ super star...)
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 2 ( γιατί ο Κλονάτος σκέφτεται Βορειοελλαδίτικα και προβάρει τα χακί)
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 1( ugly8.gif είδα αποφασισμένα βλέμματα έξω από το κλειστό του Γέρακα την προηγούμενη Πέμπτη, και η παρέα από το Κουκάκι θα παρουσιαστεί μεταμορφωμένη...)
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 1 ( ugly8.gif ugly8.gif με καινούριο coach και ανεβασμένη διάθεση, έδειξαν ήδη τα δόντια τους την προηγούμενη αγωνιστική στο Θωμά, και με ένα Τριχιά έτοιμο για όλα...)
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2 ( τρίτη σερί ήττα θα είναι καταστροφή, αν και θα το παλέψει πολύ ο Αρίων)
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1 (ευκολάκι για Καβουρ...άκι)
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1 ( παραευκολάκι για τη μαγική πράσινη πεντάδα)

Καλά αποτελέσματα σε όλους... Ο Τραυματισμένος για άλλη μια αγωνιστική Loufer... 45.gif 45.gif 45.gif 45.gif 45.gif 45.gif 45.gif 45.gif 45.gif 45.gif 45.gif 45.gif 45.gif 45.gif 45.gif 45.gif
taper
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1 ( ανεβαίνουν) 76-63
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 2 ( αν και έχουν πάρει μπρος και θα είναι ντερμπάκι) 52-56
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 1 ( για να σπάσει το σερι, τερμα οι παρθενιές emeka... δειχτε κάτι απο πέρσι ) 72-69
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 1 ( τριχιάςςςςςςςςςς) 60-57
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2 ( αμφίροπο, αλλά ποντάρω στο jos, εδώ έκανα εγώ μινι πάρτυ εκει πέρα..) 64-72
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1 ( πολλές απουσίες, αλλά δεν χάνεται αυτό το ματς...έστω και ίσως με καινούριο αρχηγο... smiley.gif πονάει το χέρι με το θανατηφόρο σουτ smiley.gif , )74- 58
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1 ( καβουρης keep scoring ) 82-64
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1 ( όσα θέλουν βάζουν και όσα θέλουν τρώνε ) λ'ογω χαλάρωσης στο δεύτερο ημίχρονο 80-48
pain of salvation
καλα μη σκεφτεις και πολυ Emekas...
taper για να δειξουμε κατι απο περσι,πρεπει να φωναξουμε τον Αποστολου και αυτην την στιγμη ειναι μακρια...
LordOfTheCourts
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ 2
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 2
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 1
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.