Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑ 2008-09 (2ος Όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33
loufer
Καλημέρα σε όλους. Προγνωστικά 4ης αγωνιστικής:

ΚΟΡΩΠΙ-ΚΑΛΥΒΙΑ 1 (αν και έχω την εντύπωση ότι θα γίνει ντέρμπυ)
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ 1 (είδα τον JOS στο ΚΛΙΚ και μοιάζει αφηνιασμένος, λείπει και το πιστόλι από τους φιλοξενούμενους...ΚΛΟΝΑΤΟΟΟΟ, τι θα γίνει αγόρι μου, θα γυρίσεις ποτέ???)
ΩΡΩΠΟΣ-ΚΟΥΚΑΚΙ 2 ( καλύτερη ομάδα το Κουκάκι, κίνητρο για να ρεφάρει την εντός έδρα ήττα)
ΜΕΛΑΣ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 (Για άλλη μια φορά θα πάω με τον Τριχιά, το καλύτερο play-maker της κατηγορίας, αν και μετά από αυτόν το ΧΑΟΣ)
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ-ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 1 (άλλο δύσκολο ματσάκι, αλλά πρέπει να δώσω αποτέλεσμα, οπότε με μεγάλο ρίσκο θα πάω με τους γηπεδούχους)
ΠΡΩΤΕΑΣ-ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 2 (δε νομίζω να έχει εύκολο απόγευμα ο Θωμάς στο ΜΕΤΣ)
ΚΡΟΝΟΣ-ΑΡΙΩΝ 2 ( Θα ρισκάρω το διπλό εδώ, σόρρυ Lord)
ΑΜΙΛΛΑ-ΚΑΟ 2
JOS
QUOTE (loufer @ Oct 29 2008, 10:26 ) *
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ 1 (είδα τον JOS στο ΚΛΙΚ και μοιάζει αφηνιασμένος, λείπει και το πιστόλι από τους φιλοξενούμενους...ΚΛΟΝΑΤΟΟΟΟ, τι θα γίνει αγόρι μου, θα γυρίσεις ποτέ???)

κι εσύ φορμαρισμένος μου φάνηκες πάντως... shot.gif shot.gif shot.gif
NTIGO
ΚΟΡΩΠΙ-ΚΑΛΥΒΙΑ 2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ 1 (ΧΩΡΙΣ ΚΛΟΝΑΤΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ Η ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ)
ΩΡΩΠΟΣ-ΚΟΥΚΑΚΙ 2
ΜΕΛΑΣ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ-ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 1
ΠΡΩΤΕΑΣ-ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 2
ΚΡΟΝΟΣ-ΑΡΙΩΝ 2
ΑΜΙΛΛΑ-ΚΑΟ 1 (ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΓΕΡΑΚΑΣ ΑΠΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ)
LordOfTheCourts
ΚΡΟΝΟΣ-ΑΡΙΩΝ 2
Γουστάρω και τρελαίνομαι να μας πάιζεται ότι θα χάσουμε... smile.gif
ε ρε κουβα που έχετε φάτε..... icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
NTIGO
ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΦΙΛΕ ΤΑΠΕΡ ΟΤΙ ΧΘΕΣ ΔΕΧΤΗΚΑ ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΕΛΓΚΑΛΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΝ ΜΕ ΧΕΙΡΟΔΙΚΙΕΣ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣΟΥΝ ΕΞΩ ΑΠΟ ΓΝΩΣΤΗ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΣΤΑ ΠΑΤ4ΣΙΑ ΟΤΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΜΑΣ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ....ΠΕΣ ΤΟΥΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ.... biggrin.gif tongue.gif
loufer
QUOTE(NTIGO @ Oct 29 2008, 12:20 ) *
ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΦΙΛΕ ΤΑΠΕΡ ΟΤΙ ΧΘΕΣ ΔΕΧΤΗΚΑ ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΕΛΓΚΑΛΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΝ ΜΕ ΧΕΙΡΟΔΙΚΙΕΣ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣΟΥΝ ΕΞΩ ΑΠΟ ΓΝΩΣΤΗ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΣΤΑ ΠΑΤ4ΣΙΑ ΟΤΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΜΑΣ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ....ΠΕΣ ΤΟΥΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ.... biggrin.gif tongue.gif


Ο taper έχει μάθει τα μυστικά του ''Δέρνινγκ'' στον Αιγύπτιο Φαράω Ελ Γκάλι... Μην τον αποκαλείς φίλο, είναι φίδι κολοβό, δεν διστάζει να δώσει τους φίλους του για λίγες μπύρες,ναρκωτικά και λευκή σάρκα...Να είσαι σίγουρος ότι είχε πάρει εντολές ο Μάνος από τον τρισάθλιο Μπλοκέρ της ΕΣΚΑ...
emekas
ΚΟΡΩΠΙ-ΚΑΛΥΒΙΑ 1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ 1
ΩΡΩΠΟΣ-ΚΟΥΚΑΚΙ 2
ΜΕΛΑΣ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ-ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 2
ΠΡΩΤΕΑΣ-ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 2
ΚΡΟΝΟΣ-ΑΡΙΩΝ 2
ΑΜΙΛΛΑ-ΚΑΟ 2
aardvark
για τους "διαβαστερους" των προγνωστικων ενα "tip",(λογω τραυματισμου ή συμφωνιας δεν ξερω..)χωρις Παρδαβελα ο Θωμας στο Μετς..
loufer
QUOTE(loufer @ Oct 29 2008, 11:26 ) *
Καλημέρα σε όλους. Προγνωστικά 4ης αγωνιστικής:

ΚΟΡΩΠΙ-ΚΑΛΥΒΙΑ 1 (αν και έχω την εντύπωση ότι θα γίνει ντέρμπυ)
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ 1 (είδα τον JOS στο ΚΛΙΚ και μοιάζει αφηνιασμένος, λείπει και το πιστόλι από τους φιλοξενούμενους...ΚΛΟΝΑΤΟΟΟΟ, τι θα γίνει αγόρι μου, θα γυρίσεις ποτέ???)
ΩΡΩΠΟΣ-ΚΟΥΚΑΚΙ 2 ( καλύτερη ομάδα το Κουκάκι, κίνητρο για να ρεφάρει την εντός έδρα ήττα)
ΜΕΛΑΣ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 (Για άλλη μια φορά θα πάω με τον Τριχιά, το καλύτερο play-maker της κατηγορίας, αν και μετά από αυτόν το ΧΑΟΣ)
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ-ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 1 (άλλο δύσκολο ματσάκι, αλλά πρέπει να δώσω αποτέλεσμα, οπότε με μεγάλο ρίσκο θα πάω με τους γηπεδούχους)
ΠΡΩΤΕΑΣ-ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 2 (δε νομίζω να έχει εύκολο απόγευμα ο Θωμάς στο ΜΕΤΣ)
ΚΡΟΝΟΣ-ΑΡΙΩΝ 2 ( Θα ρισκάρω το διπλό εδώ, σόρρυ Lord)
ΑΜΙΛΛΑ-ΚΑΟ 2


ΠΡΩΤΕΑΣ-ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 1 (χωρίς Παρδαβέλλα αλλάζει η σούπα, διαφορετική γεύση)
lebronjames
QUOTE(loufer @ Oct 29 2008, 13:05 ) *
ΠΡΩΤΕΑΣ-ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 1 (χωρίς Παρδαβέλλα αλλάζει η σούπα, διαφορετική γεύση)


Γιατι χωρις Παρδαβελλα?
taper
ΚΟΡΩΠΙ-ΚΑΛΥΒΙΑ 2( θα ρισκάρω διπλούμπα)
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ 1 (όσο λείπει και το πιστόλι )
ΩΡΩΠΟΣ-ΚΟΥΚΑΚΙ 2 ( και εσύ λαέ βασανισμένε μην ξεχνάς τον Ωροπό)
ΜΕΛΑΣ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 (Τριχιά αλάνι τιμωρησέ με)
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ-ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 1
ΠΡΩΤΕΑΣ-ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 1(παιζει δεν παιζει παρδαβέλλας)
ΚΡΟΝΟΣ-ΑΡΙΩΝ 2 ( Θα ρισκάρω το διπλό εδώ, σόρρυ Lord)
ΑΜΙΛΛΑ-ΚΑΟ 2

όπως βλέπετε τα προγνωστικά δόθηκαν μονο και μόνο για να είμαστε μόνοι πρώτοι μετά από αυτή την αγωνιστική

έτσι θέλω να έρθουν και έτσι πρέπει να έρθουν smiley.gif

77.gif 77.gif 77.gif bill klonatos
emekas
QUOTE(taper @ Oct 29 2008, 14:41 ) *
ΩΡΩΠΟΣ-ΚΟΥΚΑΚΙ 2 ( και εσύ λαέ βασανισμένε μην ξεχνάς τον Ωροπό)


μηπως εχεις κανει λάθος ??? μας επαιξες διπλο!!! ειναι δυνατον???
blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif
taper
QUOTE(emekas @ Oct 29 2008, 13:46 ) *
μηπως εχεις κανει λάθος ??? μας επαιξες διπλο!!! ειναι δυνατον???
blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif

γίνονται και αυτά μερικές φορές....κοίτα μην με πουλήσετε smiley.gif smiley.gif
champion

ΚΟΡΩΠΙ-ΚΑΛΥΒΙΑ 1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ 1
ΩΡΩΠΟΣ-ΚΟΥΚΑΚΙ 2
ΜΕΛΑΣ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ-ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 2
ΠΡΩΤΕΑΣ-ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 2
ΚΡΟΝΟΣ-ΑΡΙΩΝ 2
ΑΜΙΛΛΑ-ΚΑΟ 2


LordOfTheCourts
Να ρωτήσω κάτι, τι σας κάνει να πίστευετε ότι πρόκειτε να χάσει ο Κρόνος από τον Αρίωνα?
taper
QUOTE(LordOfTheCourts @ Oct 29 2008, 16:28 ) *
Να ρωτήσω κάτι, τι σας κάνει να πίστευετε ότι πρόκειτε να χάσει ο Κρόνος από τον Αρίωνα?


1.γιατί θίγεσαι? smiley.gif
2.εγώ πιστεύω ότι θα χασετε μονο και μόνο για να είμαστε εμείς πρώτοι smiley.gif
3. το παιχνίδι είναι 50-50
4.εσύ τι σε κάνει να πιστεύεις ότι θα το πάρετε ετσι απλά το ματσάκι.μην ξεχνάς ότι επι της ουσίας είναι το πρώτο σύσκολο που παίζετε.και ο Αρίων θέλει να ρεφάρει μια ήττα που έκανε την προηγούμενη εβδομάδα ( δεν θυμάμαι απο ποιον)
Χ.Π
QUOTE(taper @ Oct 29 2008, 15:43 ) *
1.γιατί θίγεσαι? smiley.gif
2.εγώ πιστεύω ότι θα χασετε μονο και μόνο για να είμαστε εμείς πρώτοι smiley.gif
3. το παιχνίδι είναι 50-50
4.εσύ τι σε κάνει να πιστεύεις ότι θα το πάρετε ετσι απλά το ματσάκι.μην ξεχνάς ότι επι της ουσίας είναι το πρώτο σύσκολο που παίζετε.και ο Αρίων θέλει να ρεφάρει μια ήττα που έκανε την προηγούμενη εβδομάδα ( δεν θυμάμαι απο ποιον)


υπαρχει και αλλαγη προπονητη στον αριωνα - εαν δεν κανω λαθος- rolleyes.gif
LordOfTheCourts
ακριβώς αυτό.... το παιχνίδι είναι 50 50 και παίζουμε στην έδρα μας,
αυτοί θέλουν να ρεφάρουν την ήττα από τον ΚΑΟ και εμείς να συνεχίσουμε το σερί και το σερί στην έδρα μας.
Επίσης άλλαξαν προπονητή, αυτό δεν ξέρω αν είναι θετικό ή όχι για εμάς....
Δεν θύγομαι, απλώς όλοι μαόλοι έχετε παίξει ΑΡΙΩΝ για νίκη..... κάτι θα ξέρετε δεν μπορεί... smile.gif
Εσύ TAPER τους είδες και τους έσκησες, ξέρεις και εμάς, οπότε ίσως κάτι να ξέρεις περισσότερο, ελπίζω να σας ρίξουμε όλους κουβά αύριο smiley.gif
taper
QUOTE(LordOfTheCourts @ Oct 29 2008, 17:19 ) *
ακριβώς αυτό.... το παιχνίδι είναι 50 50 και παίζουμε στην έδρα μας,
αυτοί θέλουν να ρεφάρουν την ήττα από τον ΚΑΟ και εμείς να συνεχίσουμε το σερί και το σερί στην έδρα μας.
Επίσης άλλαξαν προπονητή, αυτό δεν ξέρω αν είναι θετικό ή όχι για εμάς....
Δεν θύγομαι, απλώς όλοι μαόλοι έχετε παίξει ΑΡΙΩΝ για νίκη..... κάτι θα ξέρετε δεν μπορεί... smile.gif
Εσύ TAPER τους είδες και τους έσκησες, ξέρεις και εμάς, οπότε ίσως κάτι να ξέρεις περισσότερο, ελπίζω να σας ρίξουμε όλους κουβά αύριο smiley.gif

εγώ σας παίζω κόντρα από έννομο συμφέρον smiley.gif
απλώς πιστεύω ότι δεν μπορουν να παίξουν τόσο ασχημα ξανά.εκτός αν τους μπλοκάρετε και εσεις
και δεν ξέρω αν και οι δικοί σας ψηλοι μπορούν να κάνουν επιθετικά θαύματα ( δεν γίνονται κάθε φορά αυτά....2-3 φορές το χρόνο).
και δίνω και ένα ωραίο προγνωστικό .

60 τρίποντα και άνω συνολικα σε αυτό το παιχνίδι.ο πιο εύστοχος θα κερδίσει και τον αγώνα
JOS
εγώ σας παίζω άσσο...GL
gon
4η Αγωνιστική

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 1
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1-2
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 2
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 2
ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2
taper
QUOTE(gon @ Oct 29 2008, 18:11 ) *
4η Αγωνιστική

ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1-2

παίχτο χ καλύτερα.1 σημείο μόνο
gon
QUOTE(taper @ Oct 29 2008, 19:18 ) *
παίχτο χ καλύτερα.1 σημείο μόνο

xaxaxaxaxaxaxa afro.gif
BILL79
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 1 (πολυ εμπειρη ομαδα που δυσκολα θα χασει στην εδρα της...)
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 2 (καλυτερη ομαδα που εχει βλεψεις για ψηλα...)
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 (δεν εχω ακουσει κ τα καλυτερα για το φετινο χαλανδρι...)
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 1 (αμα το χασουν θα ειναι πολι δυσκολα τα πραγματα μετα...)
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 2 (πολυ καλη ομαδα, να δουμε πως θα τα πανε κ χωρις παρδαβελα..)
ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1 (γρουσουζικο γηπεδο για τον αριων...)
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2 (για 2 λογους...taper loufer...)



77.gif 77.gif 77.gif Taper 77.gif 77.gif Loufer 77.gif 77.gif 77.gif
NTIGO
Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΛΟΝΑΤΟΣ ΧΘΕΣ ΠΑΡΕΒΡΕΘΕΙ ΣΤΗΝ ΓΚΡΑΒΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΕΞΑΡΧΙΑ...
Liveris
Καλημέρα στην παρέα! Τέταρτη αγωνιστική σήμερα, να δούμε τι ψάρια θα πιάσουμε...

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 1 (Αν και μάλλον δεν είναι και τόσο εύκολος αντίπαλος όπως πολλοί νομίζουν, η επικράτηση των γηπεδούχων αναμένεται εύκολα ή δύσκολα)

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 1 (Δεν νομίζω ότι μπορούν οι φιλοξενούμενοι να τους απειλήσουν μέσα εκεί)

ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 2 (Δεν υπάρχει άλλο αποτέλεσμα για εμάς σήμερα μετά τις δύο σερί ήττες και ειδικά μετά την ήττα στην έδρα μας την προηγούμενη εβδομάδα...)

ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 (Επειδή Χαλάνδρι κατά πως φαίνεται είναι μόνο ο Τριχιάς και μετά απ' αυτόν το...χάος δίνω ένα προβάδισμα στον Μελά αν και πιθανότατα θα είναι αμφίρροπο ματς)

ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 2 (Αν θέλουν να πάνε για ψηλά δεν πρέπει να ανησυχήσουν σήμερα οι Θρακομακεδονομάχοι rolleyes.gif )

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 2 (Είτε με Παρδαβέλα είτε χωρίς δεν νομίζω οι γηπεδούχοι να μπορέσουν να τους σταματήσουν)

ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1 (Προβλέπεται δύσκολο ματσάκι και βλέπω πολλές διαφωνίες στα προγνωστικά, παρόλα αυτά άσσος λόγω έδρας)

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2 (Αν και η Άμιλλα δείχνει να ανακάμπτει με 2 σερί νίκες και ο Καβούρης έχει πάρει το όπλο του στα δύο τελευταία ματς, δίνω προβάδισμα στα παιδιά του Γέρακα...παρουσιάζονται σταθεροί μέχρι τώρα και όπως και να το κάνουμε μια χαλαρή νίκη στο Μετς δεν περνάει ποτέ απαρατήρητη!)

Καλή αγωνιστική σε όλους!
BILL79
QUOTE(NTIGO @ Oct 30 2008, 12:10 ) *
Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΛΟΝΑΤΟΣ ΧΘΕΣ ΠΑΡΕΒΡΕΘΕΙ ΣΤΗΝ ΓΚΡΑΒΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΕΞΑΡΧΙΑ...

Ρουφιανεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Πηγα να δω τον μεγα Φουσκακη αλλα η ομαδα δεν τραβηξε κ πολυ...
loufer
QUOTE(BILL79 @ Oct 30 2008, 14:25 ) *
Ρουφιανεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Πηγα να δω τον μεγα Φουσκακη αλλα η ομαδα δεν τραβηξε κ πολυ...


Παντού μέσα είσαι ρε ΦΙΡΜΑ ΚΛΟΝΑΤΟ, στα καλύτερα μαγαζιά της Αθήνας, σε όλα τα γήπεδα της Αττικής, παντού πλανιέται ο μύθος σου αγόρι μου........
BILL79
QUOTE(loufer @ Oct 30 2008, 14:28 ) *
Παντού μέσα είσαι ρε ΦΙΡΜΑ ΚΛΟΝΑΤΟ, στα καλύτερα μαγαζιά της Αθήνας, σε όλα τα γήπεδα της Αττικής, παντού πλανιέται ο μύθος σου αγόρι μου........

smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
taper
QUOTE(loufer @ Oct 30 2008, 13:28 ) *
Παντού μέσα είσαι ρε ΦΙΡΜΑ ΚΛΟΝΑΤΟ, στα καλύτερα μαγαζιά της Αθήνας, σε όλα τα γήπεδα της Αττικής, παντού πλανιέται ο μύθος σου αγόρι μου........

και με τις καλύτερες γυναίκες δίπλα του ( δες facebook)

77.gif 77.gif 77.gif bill klonatos ( μάλλον στο επόμενο επιστρέφει)
NTIGO
ΤΡΑΓΙΚΟΙ ΗΤΑΝ ΧΘΕΣ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΕΘΟΥΝ ΕΛΠΙΖΩ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ....
ΤΡΑΓΙΚΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ...
DMX
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 1
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 2
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 1
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 2
ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 1

Για να δουμε πως θα πανε οι προβλεψεις μου αυτη την εβδομαδα......
BILL79
Το γηπεδο του Προμηθεα που ειναι;;;;
Peritri
''Μάρκος Παπαδάκης'' Διεύθυνση :Κ. Χαλάνδρι Σοφ. Βενιζέλου & Σαρανταπόρου Τηλ: 210-6775730
nikefalin
QUOTE(Peritri @ Oct 30 2008, 16:56 ) *
''Μάρκος Παπαδάκης'' Διεύθυνση :Κ. Χαλάνδρι Σοφ. Βενιζέλου & Σαρανταπόρου Τηλ: 210-6775730


Αν έχεις πάει ποτέ από Χαλάνδρι για Νομισματοκοπείο-Μεσογείων, ακολουθείς το δρόμο που σε βγάζει, κι εκεί που γίνεται μονόδρομος στρίβεις δεξιά και το βρίσκεις
BILL79
QUOTE(Peritri @ Oct 30 2008, 17:56 ) *
''Μάρκος Παπαδάκης'' Διεύθυνση :Κ. Χαλάνδρι Σοφ. Βενιζέλου & Σαρανταπόρου Τηλ: 210-6775730

ΘΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif

PERITRI λειπεις απο τον ομιλο....
lebronjames
QUOTE(nikefalin @ Oct 30 2008, 17:06 ) *
Αν έχεις πάει ποτέ από Χαλάνδρι για Νομισματοκοπείο-Μεσογείων, ακολουθείς το δρόμο που σε βγάζει, κι εκεί που γίνεται μονόδρομος στρίβεις δεξιά και το βρίσκεις



Οπως κατεβαινεις στο δρομου του Νομισματοκοπειου στο τελος του δρομου στριβεις ΑΡΙΣΤΕΡΑ και μετα ολο ευθεια το βρισκεις στο αριστερο σου χερι.Μεσα σε ενα παρκο
JOS
QUOTE (lebronjames @ Oct 30 2008, 17:12 ) *
Οπως κατεβαινεις στο δρομου του Νομισματοκοπειου στο τελος του δρομου στριβεις ΑΡΙΣΤΕΡΑ και μετα ολο ευθεια το βρισκεις στο αριστερο σου χερι.Μεσα σε ενα παρκο

εσύ έρχεσαι ανάποδα. ο nikefalin σωστά το γραψε. ερχόμενος από χαλάνδρι στο zoo (για όσους ξέρουν-και είναι πολλοί) δεξιά...καλά ματσάκια κύριοι...
LordOfTheCourts
Ας ετοιμάζονται οι πελάτες για το Grand κουβά και άσσο στο Γύπεδο του Γέρακα....... smiley.gif
LordOfTheCourts
QUOTE(LordOfTheCourts @ Oct 30 2008, 19:02 ) *
Ας ετοιμάζονται οι πελάτες για το Grand κουβά και άσσο στο Γύπεδο του Γέρακα....... smiley.gif

icon_drunk.gif

Η λέξη γΥπεδο..... μου ξέφυγε
emekas
κουβας

ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1

με τριποντο στο τελευταιο δευτερολεπτο κι ενω το ματς ειναι χ!!!!

nikefalin
Αμιλλα - ΚΑΟ Γέρακας 77 - 49

Η Αμιλλα παίζει καλή άμυνα !
JOS
Ο προμηθέας 82-74
Το σκορ είναι μαγική εικόνα. το ματς ήταν συνέχεια 20-25 πόντους αλλά μας έλειπε ο Αμερικλάνος και χαλαρώσαμε rolleyes.gif ...
Περισσότερα αργά το βράδυ μετά τα ποτά...
andreas koropi
QUOTE(JOS @ Oct 31 2008, 00:10 ) *
Ο προμηθέας 82-74
Το σκορ είναι μαγική εικόνα. το ματς ήταν συνέχεια 20-25 πόντους αλλά μας έλειπε ο Αμερικλάνος και χαλαρώσαμε rolleyes.gif ...
Περισσότερα αργά το βράδυ μετά τα ποτά...



Kορωπι - καλυβια 72 -54 , κακο για 30 λεπτα το κορωπι , παιξαμε οσο επρεπε για να κερδισουμε.Το πρωταθλημα για μας ξεκινα ει την αλλη εβδομαδα.
taper
τα γερακια ( και τα 2 ) δεν πετάξανε σήμερα 68.gif 68.gif 68.gif

ειδικά εμείς ούτε καν ξεκινήσαμε για να πετάξουμε

next time
loufer
ΑΜΙΛΛΑ - ΚΑΟ (77-49), Ημίχρονο (40-22)

Δυστυχώς δεν έχω ξαναδεί την ομάδα μου σε τέτοια κατάσταση, μπήκαμε νωχελικά και με εξαίρεση το πρώτο 8λεπτο, ήρθε η καταστροφή. Πολύ καλό μπάσκετ από τα παιδιά της Άμιλλας με τρομερά ποσοστά ευστοχίας (ίσως επειδή εμείς δεν παίζαμε καθόλου άμυνα)...
Ελπίζω να συνέλθουμε γιατί ακολουθεί ένα πολύ δύσκολο ματσ στην έδρα μας με τον Ανδρέα από το Κορωπί. Εξάλλου οι καλές ομάδες στα δύσκολα φαίνονται...
Και πάλι συγχαρητήρια στους αντιπάλους μας.


andreas koropi
QUOTE(loufer @ Oct 31 2008, 01:49 ) *
ΑΜΙΛΛΑ - ΚΑΟ (77-49), Ημίχρονο (40-22)

Δυστυχώς δεν έχω ξαναδεί την ομάδα μου σε τέτοια κατάσταση, μπήκαμε νωχελικά και με εξαίρεση το πρώτο 8λεπτο, ήρθε η καταστροφή. Πολύ καλό μπάσκετ από τα παιδιά της Άμιλλας με τρομερά ποσοστά ευστοχίας (ίσως επειδή εμείς δεν παίζαμε καθόλου άμυνα)...
Ελπίζω να συνέλθουμε γιατί ακολουθεί ένα ποσλύ δύσκολο ματσ στην έδρα μας με τον Ανδρέα από το Κορωπί. Εξάλλου οι καλές ομάδες στα δύσκολα φαίνονται...
Και πάλι συγχαρητήρια στους αντιπάλους μας.


μηπως εμαθες τα αλλα γερακια τι εκαναν? αλλα αποτελεσματα?

με σας μαλλον ντεμπουτο κοκκινου
loufer
QUOTE(andreas koropi @ Oct 31 2008, 01:52 ) *
μηπως εμαθες τα αλλα γερακια τι εκαναν? αλλα αποτελεσματα?

με σας μαλλον ντεμπουτο κοκκινου



Έχασαν στην παράταση με 2 πόντους...

Με Κόκκινο ακόμα πιο δύσκολα τα πράγματα.
taper
28 ο γέρακας, 24 ο παναθηναικός...

κρίμας να μην είμα βάζελος τέτοια εργοτέλεια ώρα... έτσι αρχηγέ smiley.gif

να ευθυμίσουμε και λίγο


loufer
Η αγωνιστική της σφαλιάρας και του κουβά... Μέχρι και το Κουκάκι έχασε...
Emekas, pain of salvation, liberis... τι έγινε ρε παιδιά???
(Καλά εμείς είμασταν σε άλλο γήπεδο, μάλλον στο διπλανό γήπεδο ποδοσφαίρου του Ατρομήτου...)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.