Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA fantasy 13-14
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
aegeansheed
Αχαχαχαχα!!!! Είσαι Θεός!!!!


Σπύρο γιατί Kaman απόψε??? Έχει γενέθλια ή τπτ? Άνοιξε η κυνηγετική περίοδος?

Μέχρι που είδα πάλι ένα κλασικό add Nick Yοung και ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!! smile.gif

rchos
QUOTE(rchos @ Dec 27 2013, 23:36 ) *
Καλά ρε τύπε τεράστιε.
Τιτάνα υπερμέγιστε.
Ατελείωτε φαντασομπιχτη
Υπερμεγέθη τρειντολάγνε

Σηκώνω τον Lamb 22:47 και στις 22:57 μου στέλνεις πρόταση για τον Lamb δίνοντας τον Wesley Johnson?

Τι ακόμη μπορεί να σκεφτεί το σατανικό μυαλό σου?
Δηλαδή πάλι καλά που δεν έστειλες και Kirk Hinrich για Jeremy Lamb να με στείλεις απευθείας στο Δρομοκαΐτειο.



Και η Σπύστια ραψωδία συνεχίστηκε.
πεντέμιση ώρες μετά από αυτό το σκηνικό έκανε drop τον Wesley Johnson.


Dude we love you!
spysta
λοιπον ακουστε να δειτε πως ειχει η φαση χθες


αρχικα επινα τσιπουρα στο σπιτι και λεω να παρω κανα παικτη απο τα f/a γιατι εχω καιρο

βλεπω λοιπον Derrick και λεω νταααξ παρε αυτον δε γαμιε
πεταω λοιπον Γερμαναρα γιατι το Κριστμας Σπιριτ ηταν εντονο και ΔΕΝ ταιριαζε με σβαχτενσβουχτεν

καθομουν λοιπον στο τζακι και κοιτουσα τα δεντρο και τα λαμπακια .. ηταν ομορφα ΑΛΛΑ κατι δεν μου κολλουσε .. ΚΑΤΙ μου ετρωγε τα σωθικα ...
ο Γερμαναρας λεω εχει ΤΡΕΛΟ Χριστουγεννιατικο μουσι .. ειναι like a lumberjack λεω.
δεν μου παει η καρδια να τον προδωσω για εναν ντερικουιλιαμς που θα μπορουσε να παιζει μπειζμπολ ο τραγος.

ξανακανω λοιπον την τραμπα και αραζω λιγο στο πισι για σερφαρισμαααα

τυχαια μετα απο λιγο βλεπω την ειδηση με Westbrook .. και λεω θα παω να παρω το αρνακι που πρεπει να ειναι ελευθερο.
(επινα ακομα τσιπουρο παλαιωμενο απο καβα)
ξαφνικα βλεπω R-M added Jeremy Lamb --> ρε την τανα μου μεσα ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΘΕΟ του.
του στελνω μηνυμα στο fb να τον ξεκατινιασω .. αλλα καπου στα μισα συνειδητοποιω οτι δεν τον εχει αυτος στο ροστερ του.

λεω .. ΠΟΣ ΓΚΕΝΕΝ ΑΥΤΩ ??

περνωντας τα μισα .. καταλαβαινω οτι το R-M ειναι οι αγαπησιαρικες μαιμουδες.
ααααα ετσι εισαι νυφιτσα Σταμ ????τον προλαβες εεεε ???? παρε να χεις τωρα ενα Τζονσον για Λαμπ γιατι ειναι Κριστμας Σπιριτ και ο Τζονσον ειναι δωρακι Χριστουγεννων ενω ο Λαμπ ταιριαζει για Πασχαλινες γιορτες. αυτος ηταν ο συνειρμος μου

το κολπο μου ΔΕΝ πιανει γιατι η σοφια και η ΓΟΗΤΕΙΑ του Σταμ ειναι μεγαλη.
απογοητευομαι ΟΙΚΤΡΑ λοιπον και λεω θα βγω εξω να τα πιω ...

ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ η παναγιτσα μου χαμογελαει. το θειο βρεφος μου κλεινει το ματι απο την φατνη,oι 3 μαγοι μου κανουν χαι φαιβ και εγω βλεπω τα ποσοστα σταμσοφιας να πεφτουν ... R-M dropped Kirk Hinrich
νταααααααααξ ψηλε την καναμε λαχειο λεω απο μεσα μου και τσιμπαω μαγισσα Κιρκη !!!

που εκτος οτι με την επιστροφη του θα βαραει παλι 30λεπτα (ο Τομ τον αγαπαει) .. ικανοποιει και την μεγαλυτερη αναγκη μου -->αυτη του να κανω μερικες 2αδες παικτων απο μια ομαδα και να καθομαι να χαζευω.
(ο Λουολ γυριζει και μου ειπε οτι οι καμπανες θα βαρανε χαρμοσυνα Ντενγκ Νταν Ντον)

χαρουμενος λοιπον βγαινω εξω για ποταρα με παρεακι τρελονι
(ειχα ακομα τσιπουρο αλλα ηθελα να ακουσω μουσικουλα,να πιω τζινακι και να κανω το ποζερι)

παω λοιπον κεντρο στο τρανζιστορ (μαγαζαρα-μουσικαρα)
λαλαλα λαλα ταπ τουπ ταπ τουπ
καλη φαση πραγματικα περασαμε σουπερ. κατεβασα και 3 τζινακια τονικ και εκανα φιγκιουρειτ

υπηρχε η ιδεα (απο τις κοπελες προφανως) να παμε Μαζωνακη που ειχε τραπεζι μια αλλη παρεα τους.
οσοι με ξερουν μπορουν να καταλαβουν την αντιδραση μου !!
ΟΣΟ ΚΟΜΜΑΤΙΑ και να ημουν ΕΙΠΑ ΟΧΙ.(και θα ηταν παρεα με νετα εκει)
dybbuk για housies και πριονια αλλιως τιποτα ΛΕΩ.

πεφτει ακυρο απο την Αγγελικη γιατι παιρνει αντιβιωση και λεει οτι αν δεν πιει δεν θα την παλευσει εκει μεσα (σεβαστο) και οι μισες πανε Μαζω (τζιζας) και οι αλλες γυρνανε μαζι μας που το ληγουμε για σπιτια μας.


γυριζω σπιτι λοιπον .. να βαλω να δω τι κανει η ομαδαρα.
βλεπω εκει Κεμπα Τζεν πετανε παλι, Ρουμπιο επαθε καποιο εγκεφαλικο προφανως , Μονροε ασχολιαστος ξανα (παρε trade ρε κατσικι) .. και βλεπω κατι -2 και -3 απο Τζονσον και Νειτ .
μλκ λεω αυτοι μου χαλανε το συνολο ξερωγω. ΨΟΦΟΣ. φλομπες και οι δυο αντεγεια.ο προεδρος spysta δεν συγχωρει.

το κοντο ομως τον αγαπαω γιατι περυσι ειχε βοηθησει ταμαλα

ετσι στελνω το ΤζονΤζον να παει να βρει την Μπαρμπι .. και παιρνω ΠΑΛΙ ΓΕΡΜΑΝΑΡΑ ΜΟΥΣΑΤΟ που ειμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ οτι εχει κανει βουντου να κατσικωθει ο Παου και να παιζει 30λεπτα.
το τραγομουσο που εχει ειναι σατανικο και σιγουρα εχει μπει σε καποια αιρεση μεσα

αυτα
T.W.Is.M.
And the nominees are...(Οπως θα λεμε σε μερικες μερες)

QUOTE(spysta @ Dec 28 2013, 15:53 ) *
λοιπον ακουστε να δειτε πως ειχει η φαση χθες


αρχικα επινα τσιπουρα στο σπιτι και λεω να παρω κανα παικτη απο τα f/a γιατι εχω καιρο

βλεπω λοιπον Derrick και λεω νταααξ παρε αυτον δε γαμιε
πεταω λοιπον Γερμαναρα γιατι το Κριστμας Σπιριτ ηταν εντονο και ΔΕΝ ταιριαζε με σβαχτενσβουχτεν

καθομουν λοιπον στο τζακι και κοιτουσα τα δεντρο και τα λαμπακια .. ηταν ομορφα ΑΛΛΑ κατι δεν μου κολλουσε .. ΚΑΤΙ μου ετρωγε τα σωθικα ...
ο Γερμαναρας λεω εχει ΤΡΕΛΟ Χριστουγεννιατικο μουσι .. ειναι like a lumberjack λεω.
δεν μου παει η καρδια να τον προδωσω για εναν ντερικουιλιαμς που θα μπορουσε να παιζει μπειζμπολ ο τραγος.

ξανακανω λοιπον την τραμπα και αραζω λιγο στο πισι για σερφαρισμαααα

τυχαια μετα απο λιγο βλεπω την ειδηση με Westbrook .. και λεω θα παω να παρω το αρνακι που πρεπει να ειναι ελευθερο.
(επινα ακομα τσιπουρο παλαιωμενο απο καβα)
ξαφνικα βλεπω R-M added Jeremy Lamb --> ρε την τανα μου μεσα ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΘΕΟ του.
του στελνω μηνυμα στο fb να τον ξεκατινιασω .. αλλα καπου στα μισα συνειδητοποιω οτι δεν τον εχει αυτος στο ροστερ του.

λεω .. ΠΟΣ ΓΚΕΝΕΝ ΑΥΤΩ ??

περνωντας τα μισα .. καταλαβαινω οτι το R-M ειναι οι αγαπησιαρικες μαιμουδες.
ααααα ετσι εισαι νυφιτσα Σταμ ????τον προλαβες εεεε ???? παρε να χεις τωρα ενα Τζονσον για Λαμπ γιατι ειναι Κριστμας Σπιριτ και ο Τζονσον ειναι δωρακι Χριστουγεννων ενω ο Λαμπ ταιριαζει για Πασχαλινες γιορτες. αυτος ηταν ο συνειρμος μου

το κολπο μου ΔΕΝ πιανει γιατι η σοφια και η ΓΟΗΤΕΙΑ του Σταμ ειναι μεγαλη.
απογοητευομαι ΟΙΚΤΡΑ λοιπον και λεω θα βγω εξω να τα πιω ...

ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ η παναγιτσα μου χαμογελαει. το θειο βρεφος μου κλεινει το ματι απο την φατνη,oι 3 μαγοι μου κανουν χαι φαιβ και εγω βλεπω τα ποσοστα σταμσοφιας να πεφτουν ... R-M dropped Kirk Hinrich
νταααααααααξ ψηλε την καναμε λαχειο λεω απο μεσα μου και τσιμπαω μαγισσα Κιρκη !!!

που εκτος οτι με την επιστροφη του θα βαραει παλι 30λεπτα (ο Τομ τον αγαπαει) .. ικανοποιει και την μεγαλυτερη αναγκη μου -->αυτη του να κανω μερικες 2αδες παικτων απο μια ομαδα και να καθομαι να χαζευω.
(ο Λουολ γυριζει και μου ειπε οτι οι καμπανες θα βαρανε χαρμοσυνα Ντενγκ Νταν Ντον)

χαρουμενος λοιπον βγαινω εξω για ποταρα με παρεακι τρελονι
(ειχα ακομα τσιπουρο αλλα ηθελα να ακουσω μουσικουλα,να πιω τζινακι και να κανω το ποζερι)

παω λοιπον κεντρο στο τρανζιστορ (μαγαζαρα-μουσικαρα)
λαλαλα λαλα ταπ τουπ ταπ τουπ
καλη φαση πραγματικα περασαμε σουπερ. κατεβασα και 3 τζινακια τονικ και εκανα φιγκιουρειτ

υπηρχε η ιδεα (απο τις κοπελες προφανως) να παμε Μαζωνακη που ειχε τραπεζι μια αλλη παρεα τους.
οσοι με ξερουν μπορουν να καταλαβουν την αντιδραση μου !!
ΟΣΟ ΚΟΜΜΑΤΙΑ και να ημουν ΕΙΠΑ ΟΧΙ.(και θα ηταν παρεα με νετα εκει)
dybbuk για housies και πριονια αλλιως τιποτα ΛΕΩ.

πεφτει ακυρο απο την Αγγελικη γιατι παιρνει αντιβιωση και λεει οτι αν δεν πιει δεν θα την παλευσει εκει μεσα (σεβαστο) και οι μισες πανε Μαζω (τζιζας) και οι αλλες γυρνανε μαζι μας που το ληγουμε για σπιτια μας.


γυριζω σπιτι λοιπον .. να βαλω να δω τι κανει η ομαδαρα.
βλεπω εκει Κεμπα Τζεν πετανε παλι, Ρουμπιο επαθε καποιο εγκεφαλικο προφανως , Μονροε ασχολιαστος ξανα (παρε trade ρε κατσικι) .. και βλεπω κατι -2 και -3 απο Τζονσον και Νειτ .
μλκ λεω αυτοι μου χαλανε το συνολο ξερωγω. ΨΟΦΟΣ. φλομπες και οι δυο αντεγεια.ο προεδρος spysta δεν συγχωρει.

το κοντο ομως τον αγαπαω γιατι περυσι ειχε βοηθησει ταμαλα

ετσι στελνω το ΤζονΤζον να παει να βρει την Μπαρμπι .. και παιρνω ΠΑΛΙ ΓΕΡΜΑΝΑΡΑ ΜΟΥΣΑΤΟ που ειμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ οτι εχει κανει βουντου να κατσικωθει ο Παου και να παιζει 30λεπτα.
το τραγομουσο που εχει ειναι σατανικο και σιγουρα εχει μπει σε καποια αιρεση μεσα

αυτα


Ειμαι σιγουρος οτι πριν το γραψεις κοιταξες καλα το ημερολογιο να δεις οτι δεν εχει μπει ακομα το 2014 και επομενως το ποστ αυτο εχει δικαιωμα να προταθει για τα βραβεια. Εχεις λοιπον τη σκοτεινη μου ψηφο...

Σε αυτο το σημειο ομως να πω οτι το μουσι του Chris Kaman δεν πιανει μια μπροστα στο δικο μου!

Pierce
Πριν βγεί ότι δεν παίζει σήμερα
QUOTE (roto)
LeBron James was seen eating french fries and not going through his normal pre-game routine before Saturday's game.


Ρεπόρτερ μπάκας, ή ρεπόρτερ τσίλιπουνιδάκης 100%
j-kidd13
Τι θα γίνει μ αυτους τους τραυματιες πια γαμω την &@^!/! μου...

Κονλευ Μαρτιν σοβαρευτειτε μη σας γ^@! $ τιποτα.....
aegeansheed
Η δύναμη της προπαγάνδας και του αποπροσανατολίζειν. Έξαλος ο πρόεδρος, τι κι αν την ίδια βραδιά απέλαβε τα season high των Bosh & Griffin κι ένα απροσδόκητα μεγάλο του Βινς, εντούτοις αχόρταγα ψάχνει να βρει τους δαίμονες που καταράστηκαν την ομάδα έπειτα από δύο τυχαία dnp's την τελευταία μάλιστα μέρα της εβδομάδας!!! Life is tough τελικά!

Κι όλα αυτά ενώ ομάδες ξεκληρίζονται. Έρχονται και των υπολοίπων όμως σιγα-σιγά...
Pierce
Αιδώς Αργείοι...
rchos
Ρε Άγγελε τι σου λένε ρε?

κανείς δεν καταλαβαίνει τον πόνο σου αγαπητέ...
j-kidd13
Τι σχεση εχουν τα καλα σκορ του μπος και του γκριφιν με το οτι εχω χασει 3 ματς και ενα ημιχρονο απο τον καλυτερο παικτη μου,και αλλι ενα απο τερνερ χθες??
aegeansheed
Όση σχέση μπορεί να έχει αν κάτω από το Χριστουγεννιάτικο Δέντρο έβρισκες ένα δώρο από τη BasketForum Fantasy Team, ένα dvd με πρωταγωνιστές Kevin Spacey και Bradd Pitt! laugh.gif
Pierce
Μάλλον σου είναι πρωτόγνωρο το συναίσθημα να είσαι ψηλά στη βαθμολογία (χρρρρρρρρρττττττττττττς) και για αυτό γκρινιάζεις με το παραμικρό. Αλλά όταν έχεις κάνει 250 από 6 παίκτες (πόσο μάλλον όταν σε αυτούς τους 6 είναι ο Τελέτοβιτς και ο Κάρτερ) είναι ύβρις να γκρινιάζεις . Ο fantasiακος Δίας αναμένεται να στείλει τη νέμεσις του.
j-kidd13
Μιλαμε για σκορ που εδωσαν παικτες σταρ,που μια στα 10 ματς θα δωσουν και ενα τρελο σκορ.
Δεν βλεπω τι σχεση εχει το "α,σου εκαναν 65 και 60 ο Μπος και ο Γκριφιν,τι μιλας ρε???",με το οτι εχασα περιπου 250 ποντους απο τα ματς που εχασα αυτη την εβδομαδα,και θα μπορουσα να μην εχω πεσει...
Και αυτα λιγο μετα απο το out for season του Μπρουκ.
Kαι το σκορ του Καρτερ ουδεμια σχεση με απροσδοκητο εχει...Ενα αρκετα καλο σκορ,απο εναν αρκετα καλο παικτη ειναι αν μη τι αλλο φυσιολογικο,οταν δεν τα κανει και επι μονιμου βασεως.
Τα χετε μπερδεμενα λιγο στο μυαλο σας... smiley.gif
Pierce
SPYSTAMODE ALERT
j-kidd13
QUOTE(Pierce @ Dec 29 2013, 15:22 ) *
Μάλλον σου είναι πρωτόγνωρο το συναίσθημα να είσαι ψηλά στη βαθμολογία (χρρρρρρρρρττττττττττττς) και για αυτό γκρινιάζεις με το παραμικρό. Αλλά όταν έχεις κάνει 250 από 6 παίκτες (πόσο μάλλον όταν σε αυτούς τους 6 είναι ο Τελέτοβιτς και ο Κάρτερ) είναι ύβρις να γκρινιάζεις . Ο fantasiακος Δίας αναμένεται να στείλει τη νέμεσις του.

Ο Τελετοβιτς αν το εκανε Λοπεζ και Μπλατσε παροντων,και το εκανε επι μονιμου βασεως...οκ μαζι σου....
Οταν εχει μεινει με τον Γκαρνετ μονο,ε,θα κανει σκορ ρε φιλε πως να το κανουμε.
Ο Καρτερ δεν καταλαβαινω γιατι σκαλωνετε με ενα 37 που εκανε...

Με το σκεπτικο αυτο και σενα επρεπε να σε φαμε με το ποστ περι Ρασελ προχθες... smiley.gif
aegeansheed
QUOTE(j-kidd13 @ Dec 29 2013, 15:27 ) *
με το οτι εχασα περιπου 250 ποντους απο τα ματς που εχασα αυτη την εβδομαδα,και θα μπορουσα να μην εχω πεσει...


OOOOOOOOOOOOOOVER THE LIIIIIIIIINEEEEEEEEEEEEEEE!!!

Χαχαχχχ!!!! 24.gif 24.gif Με το point system του Σπύρου θα εννοείς μάλλον!!!!ΧΑχχχα!! Εκτός αν έχεις υπολογίσει τον Μέλο να βγάζει 70-80 ανά παιχνίδι, όπως και τον Μάρτιν για 35άρη!!!
Γελάνε μέχρι και στη D-League με τούτα 'δω!!! (ε, κωλόψαρα, μη δω να ποστάρει κανείς εδώ!!!)
Pierce
Ο Μίρζα ο Τελέτοβιτς με τα 3 συνεχόμενα airball, δεν γίνεται να κάνει σκόρ ούτε αν παίζει σε προπονητικό διπλό με άμυνα τον μπίμπερ. Σκαλώνουμε γιατί σε μέρα με τους παίκτες σου να βγάζουν 2φορές τον ΜΟ τους, ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙΣ.-

Τώρα αν μου συγκρίνεις το μουγκρί τον Ράσελ, με τον Μέλο που χάνει 10 ματς το χρόνο και τον Λόπεζ που τον πήρες στα τάρταρα επειδή ΑΚΡΙΒΩΣ χάνει σεζόν για πλάκα, παίζουμε άλλο παιχνίδι. Και ούτως ή άλλως ένα καντήλι έριξα, δεν το κάνω κατ'εξακολούθηση
Κατά τα άλλα η φάση είναι αυτή:

QUOTE
Λοιπον ηταν ενας Ποντιος που αμεριμνος οδηγουσε ΑΝΑΠΟΔΑ στην εθνικη οδο.
Ακουγοντας καποια στιγμη στο ραδιοφωνο "τρελλος οδηγος οδηγει αναποδα στην εθνικη", αναφωνει "τι μονο ενας, ολοι αναποδα πανε"


tongue.gif
j-kidd13
QUOTE(aegeansheed @ Dec 29 2013, 15:40 ) *
OOOOOOOOOOOOOOVER THE LIIIIIIIIINEEEEEEEEEEEEEEE!!!

Χαχαχχχ!!!! 24.gif 24.gif Με το point system του Σπύρου θα εννοείς μάλλον!!!!ΧΑχχχα!! Εκτός αν έχεις υπολογίσει τον Μέλο να βγάζει 70-80 ανά παιχνίδι, όπως και τον Μάρτιν για 35άρη!!!
Γελάνε μέχρι και στη D-League με τούτα 'δω!!! (ε, κωλόψαρα, μη δω να ποστάρει κανείς εδώ!!!)


Με το ακρως ρεαλιστικο ποιντ συστεμ του Μελο να δινει σε 3 ματς,συν το ενα ημιχρονο που εχασε ενα σκορ στο 160,τον τερνερ ενα 35 και βαλε και ενα 15 απο τον Κειμαν...Ενα 200αρι

QUOTE(Pierce @ Dec 29 2013, 15:42 ) *
Ο Μίρζα ο Τελέτοβιτς με τα 3 συνεχόμενα airball, δεν γίνεται να κάνει σκόρ ούτε αν παίζει σε προπονητικό διπλό με άμυνα τον μπίμπερ. Σκαλώνουμε γιατί σε μέρα με τους παίκτες σου να βγάζουν 2φορές τον ΜΟ τους, ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙΣ.-

Τώρα αν μου συγκρίνεις το μουγκρί τον Ράσελ, με τον Μέλο που χάνει 10 ματς το χρόνο και τον Λόπεζ που τον πήρες στα τάρταρα επειδή ΑΚΡΙΒΩΣ χάνει σεζόν για πλάκα, παίζουμε άλλο παιχνίδι. Και ούτως ή άλλως ένα καντήλι έριξα, δεν το κάνω κατ'εξακολούθηση
Κατά τα άλλα η φάση είναι αυτή:



tongue.gif

Ευπαθης ο Λοπεζ,οκ...Αλλα σε 5 σεζον καριερας εχασε τη μια...Στις 3 πρωτες δεν εχασε ουτε νανοσεκοντ...Και περσυ μονο 8 ματς...
aegeansheed
QUOTE(j-kidd13 @ Dec 29 2013, 15:49 ) *
Με το ακρως ρεαλιστικο ποιντ συστεμ


και επεκτείνω, αν μου επιτρέπεις, κάνοντας ωστόσο επανάληψη της ουσίας προηγούμενης ρήσης του Pierce21 (ξαναβάλτο!!! ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗ ΝΕ-Α ΦΙΛΑ-ΔΕΛ-ΦΕΙΆ), ..."σε μία άκρως φανταστική λίγκα όπου παίκτες δεν τραυματίζονται ποτέ".

j-kidd13
QUOTE(aegeansheed @ Dec 29 2013, 15:54 ) *
και επεκτείνω, αν μου επιτρέπεις, κάνοντας ωστόσο επανάληψη της ουσίας προηγούμενης ρήσης του Pierce21 (ξαναβάλτο!!! ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗ ΝΕ-Α ΦΙΛΑ-ΔΕΛ-ΦΕΙΆ), ..."σε μία άκρως φανταστική λίγκα όπου παίκτες δεν τραυματίζονται ποτέ".

Επειδη ειμαι απο τους παικτες που οι τραυματισμοι και τα χαμενα ματς των καλυτερων παικτων,και οχι των συμπληρωματικων,ειναι χαρακτηριστικο καθε χρονιας,μου αυτοαπονεμω το δικαιωμα μιρλας στο μεγιστο βαθμο...
sacarame
QUOTE(j-kidd13 @ Dec 29 2013, 15:49 ) *
Ευπαθης ο Λοπεζ,οκ...Αλλα σε 5 σεζον καριερας εχασε τη μια...Στις 3 πρωτες δεν εχασε ουτε νανοσεκοντ...Και περσυ μονο 8 ματς...



Απλά να πω ότι αυτό είναι σαν τα στατιστικά. Το διαβάζεις τουλάχιστον με 2 τρόπους. Δηλαδή ναι τις 3 πρώτες χρονιές δεν χάνει ματς, όμως την 4η έπαιξε μόνο 5 παιχνίδια και ΑΠΟ ΤΟΤΕ βγάζει ευπάθεια, καθώς πέρσι έχασε μεν 8 ματς αλλά ήταν πολλές οι φορές που έπαιζε με προβλήματα ή αμφίβολος, και φέτος ξαναχάνει χρονιά..
j-kidd13
QUOTE(sacarame @ Dec 29 2013, 16:01 ) *
Απλά να πω ότι αυτό είναι σαν τα στατιστικά. Το διαβάζεις τουλάχιστον με 2 τρόπους. Δηλαδή ναι τις 3 πρώτες χρονιές δεν χάνει ματς, όμως την 4η έπαιξε μόνο 5 παιχνίδια και ΑΠΟ ΤΟΤΕ βγάζει ευπάθεια, καθώς πέρσι έχασε μεν 8 ματς αλλά ήταν πολλές οι φορές που έπαιζε με προβλήματα ή αμφίβολος, και φέτος ξαναχάνει χρονιά..


Ναι μωρε...Ξερω οτι ο Λοπεζ ειναι για να χασει ματς.Αλλα οχι να χασει χρονια ολοκληρη...
Σε 5 σεζον την επαθε μια και στις αλλες 4 ηταν τερας.Λεω μπας και φετος παει σαν τα περσινα,ακομα και παραπανω ματς να χασει οκ ειμαστε...Πως εγινε η δουλεια με τον Καρι με τον Αναζ περσυ?Που ολοι τον φοβομασταν και ξεπεσε και τελικα την πηγε μπομπα τη χρονια?
SteveNashidis
QUOTE(aegeansheed @ Dec 29 2013, 15:40 ) *
OOOOOOOOOOOOOOVER THE LIIIIIIIIINEEEEEEEEEEEEEEE!!!

Χαχαχχχ!!!! 24.gif 24.gif Με το point system του Σπύρου θα εννοείς μάλλον!!!!ΧΑχχχα!! Εκτός αν έχεις υπολογίσει τον Μέλο να βγάζει 70-80 ανά παιχνίδι, όπως και τον Μάρτιν για 35άρη!!!
Γελάνε μέχρι και στη D-League με τούτα 'δω!!! (ε, κωλόψαρα, μη δω να ποστάρει κανείς εδώ!!!)


Θα σου στείλουμε προτάσεις πρόσεχε smiley.gif
rchos
Άγγελε μην τους ακούς ρε και προχώρα.
Εγώ είμαι μαζί σου πάντως.
Συνέχισε έτσι και θα τα καταφέρεις να τον περάσεις τον Σπύρο.Δεν λέω σε ποια κλίμακα μέτρησης tongue.gif


Υ.Γ. Άρη είσαι κακόοοοοοοοοοος.Από φέτος θα είναι πάντα στις πρώτες θέσεις ο Άγγελος.Έμαθε πλέον...
j-kidd13
QUOTE(rchos @ Dec 29 2013, 18:29 ) *
Άγγελε μην τους ακούς ρε και προχώρα.
Εγώ είμαι μαζί σου πάντως.
Συνέχισε έτσι και θα τα καταφέρεις να τον περάσεις τον Σπύρο.Δεν λέω σε ποια κλίμακα μέτρησης tongue.gif


Υ.Γ. Άρη είσαι κακόοοοοοοοοοος.Από φέτος θα είναι πάντα στις πρώτες θέσεις ο Άγγελος.Έμαθε πλέον...

O Aγγελος και περσυ ηταν δυνατος αλλα οι τραυματισμοι και τα χαμενα ματς τον εστειλαν στον πατο.... 69.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(rchos @ Dec 29 2013, 18:29 ) *
Υ.Γ. Άρη είσαι κακόοοοοοοοοοος.Από φέτος θα είναι πάντα στις πρώτες θέσεις ο Άγγελος.Έμαθε πλέον...


Να ακολουθησω τοτε κι εγω τα βηματα του για να παω κι εγω ψηλα. Μπορω να κλαψουρισω για τους περσινους τραυματιες και φετος??? smiley.gif Αφηστε που αν ειχα τον Κομπι απο την αρχη θα ειχα 1500 ποντους παραπανω και θα ημουν πρωτος...
Gravedigger
Δώσε μωρή ομάδα! έχω 3 βδομάδες να βγω τελευταίος!!
rchos
Πρώτη βδομάδα που μπορώ να διαλέξω ανάμεσα σε παίχτες για φέτος.

Τον είχα ξεχάσει αυτόν τον πονοκέφαλο...
Pierce
Μερακλήδες οι χομπίστες μου, 3 άτομα σούταραν 25 τρίποντα. laugh.gif Που να έπαιζε και ο Κλέι με τον Μαθιό, το 40αρι ήταν μέσα στο νερό.
T.W.Is.M.
QUOTE(rchos @ Dec 27 2013, 23:36 ) *
Καλά ρε τύπε τεράστιε.
Τιτάνα υπερμέγιστε.
Ατελείωτε φαντασομπιχτη
Υπερμεγέθη τρειντολάγνε

Σηκώνω τον Lamb 22:47 και στις 22:57 μου στέλνεις πρόταση για τον Lamb δίνοντας τον Wesley Johnson?

Τι ακόμη μπορεί να σκεφτεί το σατανικό μυαλό σου?
Δηλαδή πάλι καλά που δεν έστειλες και Kirk Hinrich για Jeremy Lamb να με στείλεις απευθείας στο Δρομοκαΐτειο.



QUOTE(rchos @ Dec 28 2013, 12:42 ) *
Και η Σπύστια ραψωδία συνεχίστηκε.
πεντέμιση ώρες μετά από αυτό το σκηνικό έκανε drop τον Wesley Johnson.


Dude we love you!



Προσπαθωντας να ξεπερασω αυτο το μεγιστο επιτευγμα δεχτηκα μια προταση πριν μερικες εβδομαδες, την οποια απερριψα. Σημερα ξαναδεχτηκα την ιδια ακριβως προταση απο αλλο χρηστη(που ειχε παρει το ανταλλαγμα που μου προτεινε μεσω trade) και τη δεχτηκα!!!
sacarame
ΓΚΟΡΤΑΤ ΚΑΡΑΦΛΟΚΟΡΑΚΑ ΜΑΖΕΨΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΕΙ Ο ΔΙΑΟΛΟΣ!!! Τον λεβιέ δεν τον έχουμε για να τον παίζουμε....Ρώτα τη Χικσονάρα τι του έσουρα την άλλη φορά και έστρωσε....
giorgos14
QUOTE(sacarame @ Jan 4 2014, 03:35 ) *
ΓΚΟΡΤΑΤ ΚΑΡΑΦΛΟΚΟΡΑΚΑ ΜΑΖΕΨΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΕΙ Ο ΔΙΑΟΛΟΣ!!! Τον λεβιέ δεν τον έχουμε για να τον παίζουμε....Ρώτα τη Χικσονάρα τι του έσουρα την άλλη φορά και έστρωσε....



Ειδικα τωρα που τραυματιστηκε και ο Πολ,καημενε Γκορτατ θα τα ακουσεις μαζεμενα..
Pierce
Ρε τράγε Γουάλας, κάνε μια χάρη και σταμάτα το μπάσκετ.
sacarame


Μας πέθανες Χρηστάρα...

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΙΣ


Προς όλους τους Λέιζερς,

Ο αρχηγός μας, η κολώνα μας, ο ηγέτης μας εντός των τεσσάρων γραμμών του παρκέ λαβώθηκε χτες βράδυ. Η πρώτη διάγνωση κάνει λόγο για 3-5 βδομάδες. Σε αυτό το διάστημα καλούνται ΟΛΟΙ οι παίκτες να ανασκουμπωθούν και να υπερβάλουν εαυτόν για τη συνέχεια. Ο αρχηγός έπαιξε πολλές φορές για αυτούς, καιρός πλέον να παίξουν ΟΛΟΙ για αυτόν. Καθίστανται όλοι προ των ευθυνών τους..

Χρηστάρα σε περιμένουμε...

Ο πρόεδρας,
sacarame


Πάω να χορέψω κανα ζεμπέκικο για την απώλεια του Χρηστάρα...

T.W.Is.M.
QUOTE(sacarame @ Jan 4 2014, 14:29 ) *


Μας πέθανες Χρηστάρα...

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΙΣ


Προς όλους τους Λέιζερς,

Ο αρχηγός μας, η κολώνα μας, ο ηγέτης μας εντός των τεσσάρων γραμμών του παρκέ λαβώθηκε χτες βράδυ. Η πρώτη διάγνωση κάνει λόγο για 3-5 βδομάδες. Σε αυτό το διάστημα καλούνται ΟΛΟΙ οι παίκτες να ανασκουμπωθούν και να υπερβάλουν εαυτόν για τη συνέχεια. Ο αρχηγός έπαιξε πολλές φορές για αυτούς, καιρός πλέον να παίξουν ΟΛΟΙ για αυτόν. Καθίστανται όλοι προ των ευθυνών τους..

Χρηστάρα σε περιμένουμε...

Ο πρόεδρας,
sacarame


Πάω να χορέψω κανα ζεμπέκικο για την απώλεια του Χρηστάρα...




Το φιλικο σωματειο Death Valley Demon εκφραζει τη συμπαρασταση και την κατανοηση του για την ατυχια που σας βρηκε. Ειμαστε γνωστες της καταστασης σας απο περσι, οπως θα ξερεις.
Γι αυτο παρε αλλο ενα ζειμπεκικο πιο καταλληλο για την περισταση:

aegeansheed
Αυτό που μένει είναι να δούμε τον Κόλισον να επαναλαμβάνει τις εμφανίσεις που είχε κάνει πριν 4 χρόνια σε μια αντίστοιχη περίπτωση (θυμάσαι Κυριάκο???) και ο γραφικός Σακαράκας, να συνεχίσει να γκρινιάζει και να βγάζει ανακοινώσεις για τα 35άρια του Μπάτλερ!

Ποιός είναι ο Κένταλ Μάρσαλ και γιατί σουτάρει έτσι, έχει κάποιο πρόβλημα το παιδί???? laugh.gif

QUOTE(Pierce @ Jan 4 2014, 12:45 ) *
Ρε τράγε Γουάλας, κάνε μια χάρη και σταμάτα το μπάσκετ.


Χαχαχαχαχχχ!!!! Πριν καν καταλάβω τί έχει παιχτεί, ο Άρης καντηλίζει το κριάρι, μου ρίχνει το βιντ και λιώνω στα γέλια: ένας τηλεκατευθυνόμενος Γουάλας με μοναδικό σκοπό να καταστρέψει έναν φαντασιακό παίκτη και να τον φέρει στο δικό του φαντασιακό επίπεδο ("0"). Εύχομαι όμως να σε δικαιώσει ο Ιμάν και να έρθεις Δευτέρα/Τρίτη ναούμε να μου τρίψεις στη μούρη το statline του, μαρκαρισμένο με ένα χοντρού πάχους κόκκινο μάρκερ από τη Ζωγραφική του Λειτουργικού σου!!!
Pierce
Να με δικαιώσει η Grace Jones ; Αφού έδωσε 2 μαζεμένα 50αρια για να επέλθει κοσμική ισορροπία θα τραβήξει 2 αρνητικά.
sacarame
QUOTE(aegeansheed @ Jan 4 2014, 19:05 ) *
και ο γραφικός Σακαράκας, να συνεχίσει να γκρινιάζει και να βγάζει ανακοινώσεις για τα 35άρια του Μπάτλερ!



Ο γραφικός σακαράκας νομίζω έχει καιρό να υπάρξει γραφικός σε αυτό το τόπικ....

Απλά μερικά ξεσπάσματα για να αφυπνιστούν τα Λειζερόνια...
aegeansheed
Πρόγνωση Jason Thompson: το επόμενο add από τον Σπύρο, αναμένεται στις 10-11 Γενάρη. Περίπου.

Sat, Jan 4
10:54 PM Transaction
Add SmSm added Jason Thompson, Sac PF from Free Agency to Bench SmSm Roster

Sun, Dec 29
8:27 PM Transaction
Add SmSm added Jason Thompson, Sac PF from Free Agency to Bench SmSm Roster

Sun, Dec 22
12:10 PM Transaction
Add SmSm added Jason Thompson, Sac PF from Free Agency to Bench SmSm Roster
spysta
εχασες μοναμουρ biggrin.gif
Pierce
Jan 4 10:54 PM
SmSm dropped Kirk Hinrich, Chi to FA
SmSm added Jason Thompson, Sac from FA to BE

Jan 4 11:35 PM
SmSm dropped Jason Smith, Nor to FA
SmSm added Kirk Hinrich, Chi from FA to BE

Jan 5 1:27 AM
SmSm dropped Jason Thompson, Sac to FA
SmSm added Jason Smith, Nor from FA to BE

duncan21
Tιιιιιιιι γίνεται(με φωνή Νικαλοκόπουλου)?Καιρό έχω να ποστάρω εδώ.Προς όλους τους ενδιαφερόμενους,ο IT2 δεν πωλείται.Κι επειδή μ' αρέσει να 'μαι γκρίνιας άλλα 3 χαμένα ματς από Kyrie.Ας χάνουν οι σάπιοι ματσάκια ρε πούστη μου,δε με νοιάζει.Έχω χάσει 15-20 ματς από 35-40άρηδες ναούμε....

υ.γ Κωστήκα θέλω Wall.Πάρε Irving+μια (ακριβή) sauce για να γίνει η μπίζνα.
aegeansheed
Τί να τον κάνεις αφού δε θα καταφέρεις να απολαύσεις την Spystious Entertainment Paradise Situation να βλέπεις -όσο θέλεις να ευχαριστιέσαι- το δίδυμο που φαντάζεσαι με το minute restriction του Μπήλουρα?

Θέλεις να με κάνεις να μάθω όλες τις έησιιζμς (ατάκες A.C.)??? Τουλάχιστον στείλε κάτι καλύτερο, να μπω κι εγώ στον κόπο να κάνω review χωρίς να σε αφήνω να μαραθείς...(για τον Νενέ πάει κυρίως, ελπίζω να το έχεις καταλάβει)
Gravedigger
QUOTE (aegeansheed @ Jan 4 2014, 19:05 ) *
Αυτό που μένει είναι να δούμε τον Κόλισον να επαναλαμβάνει τις εμφανίσεις που είχε κάνει πριν 4 χρόνια σε μια αντίστοιχη περίπτωση (θυμάσαι Κυριάκο???) και ο γραφικός Σακαράκας, να συνεχίσει να γκρινιάζει και να βγάζει ανακοινώσεις για τα 35άρια του Μπάτλερ!

Ποιός είναι ο Κένταλ Μάρσαλ και γιατί σουτάρει έτσι, έχει κάποιο πρόβλημα το παιδί???? laugh.gif



Χαχαχαχαχχχ!!!! Πριν καν καταλάβω τί έχει παιχτεί, ο Άρης καντηλίζει το κριάρι, μου ρίχνει το βιντ και λιώνω στα γέλια: ένας τηλεκατευθυνόμενος Γουάλας με μοναδικό σκοπό να καταστρέψει έναν φαντασιακό παίκτη και να τον φέρει στο δικό του φαντασιακό επίπεδο ("0"). Εύχομαι όμως να σε δικαιώσει ο Ιμάν και να έρθεις Δευτέρα/Τρίτη ναούμε να μου τρίψεις στη μούρη το statline του, μαρκαρισμένο με ένα χοντρού πάχους κόκκινο μάρκερ από τη Ζωγραφική του Λειτουργικού σου!!!

Θυμάμαι μια χαρά, πήγα να ξανακάνω το ίδιο αλλά ο Στέλιος είχε προνοήσει!
'Οσο για τον Wallace εμένα μου φάνηκε ότι ο Anderson έπεσε πάνω του, χωρίς να τον βλέπει βέβαια.ο Wallace έτρεχε σε μια συγκεκριμένη πορεία και ο άλλος μπήκε μπροστά του.

Για τα αγωνιστικά δεν έχω να πω κάτι, πλέον έχω χάσει όποιο ενδιαφέρον είχα, παίζω πάλι με 4 παίχτες αυτή την βδομάδα αφού ο Bledsoe χτύπησε ΠΑΛΙ (και σε 4αρα βδομάδα) και αναγκάστηκα να βάλω τον σάπιο Cole μέσα γιατί δεν έχω άλλο guard.
Ο Otto Porter btw έχει επιστρέψει εδώ και καιρό και έχει 1 εντυπωσιακό 5 ΜΟ. Με τα βήματα προόδου που κάνει σε 4 χρόνια θα είναι έτοιμος για το ΝΒΑ.
sacarame
Αν δεν ήταν το χτεσινό σκορ Lazers pride, τότε τι κύριοι.....

j-kidd13
Τwism δεν ξερω αν στον γκαντεμιασα τον Τιγκ,αλλα μονο Τιγκ-α στους ποντους δεν τον βλεπω....tongue.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(j-kidd13 @ Jan 8 2014, 17:35 ) *
Τwism δεν ξερω αν στον γκαντεμιασα τον Τιγκ,αλλα μονο Τιγκ-α στους ποντους δεν τον βλεπω....tongue.gif


Διαμαρτυρεται επειδη δεν πηρε ανταλλαγη. Την αλλη βδομαδα θα κατσει στον παγκο και θα στρωσει! cool.gif
Πανω απ ολα η πειθαρχια στην Death Valley, γιατι οπου δεν πιπτει πειθαρχια, πιπτει Tombstone! tongue.gif
duncan21
Μέρες παράξενες,θαυμάσιες μέρες.Έφτασε η στιγμή.ΝENELESS και επισήμως.Σ' ευχαριστούμε ραστοφόρο αγόρι αλλά μας έβγαλες την Παναγία.

wav.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.