Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA fantasy 13-14
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
j-kidd13
HILL ΑΝΤΕ ΚΑΙ Γ....ΟΥ....

Απλα....


aegeansheed
Μόλις κλείδωσε...
spysta
QUOTE(duncan21 @ Jan 10 2014, 14:34 ) *
Μέρες παράξενες,θαυμάσιες μέρες.Έφτασε η στιγμή.ΝENELESS και επισήμως.Σ' ευχαριστούμε ραστοφόρο αγόρι αλλά μας έβγαλες την Παναγία.

wav.gif

ΜΠΡΑΒΟ Κουτς που ακους Active και BD Foxmoor thumbsup.gif
duncan21
QUOTE (aegeansheed @ Jan 10 2014, 19:32 ) *
Μόλις κλείδωσε...

Δώσε Wall να το ξεκλειδώσω.'Η έστω DMC o Antoine.

QUOTE (spysta @ Jan 10 2014, 19:53 ) *
ΜΠΡΑΒΟ Κουτς που ακους Active και BD Foxmoor thumbsup.gif

Suuuuure.Λίγο πριν το Νότη και το Μαζώ τους ακούω.

offtopic.gif Πάρε εδώ ρε να νιώσεις.


sacarame
QUOTE(aegeansheed @ Jan 10 2014, 19:32 ) *
Μόλις κλείδωσε...



QUOTE(duncan21 @ Jan 10 2014, 20:01 ) *
Δώσε Wall να το ξεκλειδώσω.'Η έστω DMC o Antoine.



Ήρεμα οι μαυροκόρακες....


QUOTE
A source close to Jrue Holiday (leg) tells CSNNW they're optimistic he can return in approximately one month
sacarame




Είχα καιρό να το κάνω.... smiley.gif


Αιτούμαι να αλλαχτεί το πρόγραμμα των Μαβς και να παίξουν άλλες 8 φορές μέσα έξω με τους Πέλικανς... 69.gif
rchos
Δεν θα πω ονόματα για να μην ντροπιάσω κανέναν αλλά πρέπει να το πω γιατί έπαθα ένα σοκ όταν είδα την πρόταση.


Μα είναι δυνατόν να μου κάνει κάποιος πρόταση 2-1 και να μου δίνει έναν παίχτη του 22 last30 και έναν 20 last30 για έναν δικό μου παίχτη 29 last30 και να περιμένει να πατήσω accept?
Πραγματικά μερικοί κουνήστε το κεφάλι σας λίγο πριν στείλετε κάποιες προτάσεις.
Είναι να γελάει κανείς πραγματικά...


Τα νούμερα είναι χωρίς δεκαδικούς με στρογγυλοποιήσεις προς τα πάνω ή κάτω στην κοντινότερη πλευρά για να μην φανεί για ποιους αναφέρομαι.
duncan21
QUOTE (rchos @ Jan 13 2014, 21:03 ) *
Δεν θα πω ονόματα για να μην ντροπιάσω κανέναν αλλά πρέπει να το πω γιατί έπαθα ένα σοκ όταν είδα την πρόταση.


Μα είναι δυνατόν να μου κάνει κάποιος πρόταση 2-1 και να μου δίνει έναν παίχτη του 22 last30 και έναν 20 last30 για έναν δικό μου παίχτη 29 last30 και να περιμένει να πατήσω accept?
Πραγματικά μερικοί κουνήστε το κεφάλι σας λίγο πριν στείλετε κάποιες προτάσεις.
Είναι να γελάει κανείς πραγματικά...


Τα νούμερα είναι χωρίς δεκαδικούς με στρογγυλοποιήσεις προς τα πάνω ή κάτω στην κοντινότερη πλευρά για να μην φανεί για ποιους αναφέρομαι.

Δε θίγομαι ρε συ,εγώ ήμουν με την πρόταση George Hill-Μarkieff Morris για Joe Johnson.Σταμάτη δεν παίζουν μπάλα μόνο τα last.Έχουν και κάποιο avg δίπλα τους οι παίκτες.Και ο Hill μόνο καλύτερα μπορεί να παίξει.Δηλαδή αν ερχόμουν πριν 10 μέρες και σου έλεγα Μarkieff για Joe Johnson θα έπρεπε να μου δώσεις κι έναν 25άρη μαζί γιατί ο JJ έπαιζε στο 15.Καμία λογική σ' αυτό που είπες,αρνούμαι λοιπόν να κουνήσω το κεφάλι μου.Η πρόταση μια χαρά ήταν,σου παίρνω και το 1 ματς του JJ.Από 'κει και πέρα δε μπορώ να σου πω αν θα τη δεχτείς ή όχι.
sarounas
QUOTE(duncan21 @ Jan 13 2014, 21:32 ) *
Δε θίγομαι ρε συ,εγώ ήμουν με την πρόταση George Hill-Μarkieff Morris για Joe Johnson.Σταμάτη δεν παίζουν μπάλα μόνο τα last.Έχουν και κάποιο avg δίπλα τους οι παίκτες.Και ο Hill μόνο καλύτερα μπορεί να παίξει.Δηλαδή αν ερχόμουν πριν 10 μέρες και σου έλεγα Μarkieff για Joe Johnson θα έπρεπε να μου δώσεις κι έναν 25άρη μαζί γιατί ο JJ έπαιζε στο 15.Καμία λογική σ' αυτό που είπες,αρνούμαι λοιπόν να κουνήσω το κεφάλι μου.Η πρόταση μια χαρά ήταν,σου παίρνω και το 1 ματς του JJ.Από 'κει και πέρα δε μπορώ να σου πω αν θα τη δεχτείς ή όχι.

νομίζω αυτοδικαίως ανακυρρήσεται μέχρι στιγμής σε ατάκα της χρονιάς icon_drunk.gif
κούνα το γρήγορα σε παρακαλώ που έχεις και αντιρρήσεις smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(sarounas @ Jan 13 2014, 22:43 ) *
νομίζω αυτοδικαίως ανακυρρήσεται μέχρι στιγμής σε ατάκα της χρονιάς icon_drunk.gif
κούνα το γρήγορα σε παρακαλώ που έχεις και αντιρρήσεις smiley.gif


Να το κουνησω εγω για λογαριασμο του?
rchos
QUOTE(duncan21 @ Jan 13 2014, 21:32 ) *
Δε θίγομαι ρε συ,εγώ ήμουν με την πρόταση George Hill-Μarkieff Morris για Joe Johnson.Σταμάτη δεν παίζουν μπάλα μόνο τα last.Έχουν και κάποιο avg δίπλα τους οι παίκτες.Και ο Hill μόνο καλύτερα μπορεί να παίξει.Δηλαδή αν ερχόμουν πριν 10 μέρες και σου έλεγα Μarkieff για Joe Johnson θα έπρεπε να μου δώσεις κι έναν 25άρη μαζί γιατί ο JJ έπαιζε στο 15.Καμία λογική σ' αυτό που είπες,αρνούμαι λοιπόν να κουνήσω το κεφάλι μου.Η πρόταση μια χαρά ήταν,σου παίρνω και το 1 ματς του JJ.Από 'κει και πέρα δε μπορώ να σου πω αν θα τη δεχτείς ή όχι.



Em αυτό είναι το θέμα μάνα μου ότι αρνείσαι να το κουνήσεις γιαυτό υπάρχει πρόβλημα...Κούνα μπας και αεριστεί και αρχίσεις να βλέπεις πιο λογικά τα πράγματα.

Το λαστ 30 περιέχει περίπου στα 15 τελευταία ματς των παιχτών.Αν δεν υπάρχει μέσα τραυματισμός του ίδιου του παίχτη ή κάποιου συμπαίχτη του είναι από εδώ και πέρα πιο κρίσιμο στατιστικό από το whole season σε πάρα πολλές περιπτώσεις.
Πιο πολύ σε νοιάζει σε τι φόρμα είναι τον τελευταίο μήνα ένας παίχτης παρά το πως έπαιζε τον νοέμβρη.
π.χ. ο αγαπημένος μου Lee όταν εδώθει από εμένα είχε μέσο όρο 33.Τώρα έχει 37,8.Δεν υπάρχει περίπτωση σε τρέιντ όμως να τον δώσεις εσύ για 37,8 γιατί γιατί σε λαστ30 δίνει 44,5.Εσύ στην ομάδα σου έχεις και άλλους τέτοιους.
Πολύ ευχαρίστως να μου δώσεις κάποιους από αυτούς στην αξία whole season και όχι στο λαστ 30.Αντίθετα εσύ θες να δώσεις για κάποιο "ανεξήγητο" λόγο τους παίχτες σου που στο λαστ30 έχουν αρκετά χαμηλότερο νούμερο από το whole season.
Ναι κι εγώ πριν 2-3 βδομάδες ήθελα να δώσω στο 35-36 τον Βούτσεβιτς αλλά το καταραμένο το λαστ30 το κοίταγαν όλοι και έλεγε 28-29.

Πάμε τώρα και στο άλλο σκέλος του τρέιντ.
Αν τα νούμερα ήταν 10 βαθμούς πάνω και για τους 3 παίχτες θα είχε ένα νόημα να συζητηθεί 2-1 τρέιντ αλλά το να ζητάς παίχτη του 28 δίνοντας δύο παίχτες κάτω του 24 είναι από μόνο του αρκετά αστείο.Ούτε στον Νότη και τον Κούλη δεν έχει να προσφέρει κάτι αυτό το τρέιντ.Θα χάσω 4 μονάδες από JJ για τον καλύτερο από τους δύο που μου δίνεις και δεν θα κερδίσω απολύτως τίποτα από τον άλλον αφού παίχτες που δίνουν το σκορ του Χιλλ βρίσκεις και free agents ακόμη.

Το ότι ο Χιλ μπορεί να δώσει πολύ περισσότερα από όσα έχουμε δει ως τώρα ούτε ο Σπύρος δεν πρέπει να το πιστεύει πλέον...Αν υπάρχει ένας από τους 3 παίχτες που συμπεριέλαβες στο τρέιντ που μπορεί να ανεβάσει σοβαρά τον μέσο όρο του αυτός είναι ο JJ και στοιχηματίζω πως ούτε αυτός θα το κάνει.

Αυτά και κούνα το. tongue.gif
duncan21
Έχω βαρεθεί τις αντιπαραθέσεις στα trade,ειλικρινά.Θα εξηγήσω τη λογική της πρότασης μου και τέλος.

Οι μέσοι όροι των παικτών επηρεάζονται ακόμη απ' τα παιχνίδια,ειδικότερα όταν ο μ.ο των παικτών είναι γύρω ή κάτω απ' το 30(όσο πέφτουμε απ' το 30 επηρεάζεται ακόμα περισσότερο).Π.χ. αν ο Hill δώσει ένα 50άρι στο επόμενο παιχνίδι το 24.1 του avg του θα γίνει αμέσως 24.9.Ο Kieff έκανε -1 κι έπεσε μια ολόκληρη μονάδα,ο JJ έκανε 3 σερί καλά παιχνίδια κι απ' το 26 πήγε στο 27.7.Οι παίκτες που εμπλέκονται στο trade είναι όλοι κάτω από 27.7,συνεπώς επηρεάζονται αισθητά τα avg τους μ' ένα πολύ καλό ή κακό ματς.

Πολλοί δικοί μου παίκτες παίζουν πάνω απ' το avg τους αυτή τη στιγμή αλλά μιλάμε για παίκτες του 40.Το Lee δε θα τον δώσω στο 37.8 αλλά ούτε και στο 44.5 προφανώς.Κάτι ενδιάμεσο πιστεύω θα ήταν fair και για τις 2 πλευρές που θα συμμετέχουν σε πιθανό trade.Την προηγούμενη εβδομάδα έδωσα το Nene για Hill.Στα last ήταν γύρω στο 22,το avg στο 28 και τον έδωσα κάπου ενδιάμεσα.

Στο δεύτερο σκέλος με βρίσκει σύμφωνο η λογική σου,αν και δημιουργήσεις εντυπώσεις με τη φράση "αλλά το να ζητάς παίχτη του 28 δίνοντας δύο παίχτες κάτω του 24 είναι από μόνο του αρκετά αστείο".Μπορεί εσύ να νομίζεις ότι είναι κάτω απ' το 24,θεμιτό άλλωστε,εγώ βλέπω δυο παίκτες γύρω στο 25 και με τον έναν μάλιστα να έχει κάποιο upside(όχι πολλά πράγματα αλλά μπορεί).Σου παίρνω και το 1 ματς του JJ(περιμένω εναγωνίως τη στελέχωση της 9άδας σου γι' αυτή την εβδομάδα).

Anyway,αυτά από μένα.Δε θεωρώ ότι η πρόταση ήταν τόσο αστεία για να βγεις και να κράξεις ως άλλος Κουτς στη dleague.
rchos
Έχοντας διαβάσει μόνο την τελευταία πρόταση του ποστ σου έχω να σου πω ότι ναι είναι τόσο αστεία.

Το υπόλοιπο θα το διαβάσω αύριο γιατί βαριέμαι τώρα tongue.gif
sacarame
Τσιλάρετε παράξενα αγόρια.... Μην βασανίζεστε.. Ελάτε να κάνουμε όλοι μαζί μια ομορφιά...

Βάλτε λίγο Σαββέρια στη ζωή σας.... peace.gif
morrison
Kαι αφού είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα, ας δούμε και τα στατς... 69.gif

Click to view attachment

Click to view attachment

Click to view attachment

Click to view attachment

Click to view attachment
rchos
QUOTE(sacarame @ Jan 14 2014, 00:27 ) *
Τσιλάρετε παράξενα αγόρια.... Μην βασανίζεστε.. Ελάτε να κάνουμε όλοι μαζί μια ομορφιά...

Βάλτε λίγο Σαββέρια στη ζωή σας.... peace.gif


aegeansheed
Ρε Σακαράκα, σοβαρός Λούολ Ντέεεεεεειν με τιτανοτεράστιο ρησπέκτφουλ κόουτ, να διαφημίζει μάλιστα USATODAY και Χλαπάτσας σουρλουλού πάνω αριστερά, μαζί, δεν πάνε!!!!!!!!
sacarame
QUOTE(aegeansheed @ Jan 14 2014, 01:01 ) *
Ρε Σακαράκα, σοβαρός Λούολ Ντέεεεεεειν με τιτανοτεράστιο ρησπέκτφουλ κόουτ, να διαφημίζει μάλιστα USATODAY και Χλαπάτσας σουρλουλού πάνω αριστερά, μαζί, δεν πάνε!!!!!!!!



Φίλε Sacarakas profile

Pierce
Αφιερωμένο στους 2-3 που τον έδινα στο 32 και δεν τον ήθελαν.
sacarame
Σε αυτό το σημείο θα ήθελα να συγχαρώ τον τεράστιο Νότη για ακόμα ένα τιτανοτρισμέγιστο αντ..

Είναι πολύ μπροστά και δίνει τη δικιά του "Νότα" στο φάνταζι...

Όπως μου είχε πει και σε μια συνομιλία μας, "κάποια στιγμή θα μάθετε φάνταζι γατάκια... smiley.gif "


Κατά τα άλλα ρε Μέγιο, την μέρα που γα..ργαλήθηκε όλο το φάνταζι να δίνει σκορ, εσύ εκεί αντίσταση....-1,9


Σωραίος....

j-kidd13
Γιαννη αγορι μου βαλθηκες να μοιασεις στο Σπυρο με τα χθεσινα add/drop??? laugh.gif
rchos
Προτείνω οι Jason Thompson και Marcus Morris να απαγορευτούν για αντ-ντροπ.

Κάτι πρέπει να γίνει με την πάρτι τους.


Αυτοί για αρχή και μετά έρχονται και κάποιοι άλλοι.
T.W.Is.M.
QUOTE(rchos @ Jan 16 2014, 16:17 ) *
Προτείνω οι Jason Thompson και Marcus Morris να απαγορευτούν για αντ-ντροπ.

Κάτι πρέπει να γίνει με την πάρτι τους.


Αυτοί για αρχή και μετά έρχονται και κάποιοι άλλοι.


Κατσε ρε συ... εγω δεν τους εχω κανει add ακομα! Να μην κανω add τον Thompson και μετα drop για να παρω το Morris?

Στο μεταξυ, για να μαθαινετε εσεις οι κοινοι θνητοι(κι οΤζεφοΤιγκ που τελευταια δεν πολυεμφανιζεται στο γηπεδο)...


Ο αρχηγος μιλησε! Μαθετε fantasy στον αρχοντα...
Anaz
Ολο το fantasy γαμηθηκε, εκτος απο τους δικους μου!! Μονο Τζαμαλ και MCW διασωθηκαν στα στανταρ τους.
ΚΑΝΟΝΙΣΤΕΙΤΕ!! evilmonkey.gif
thrylos7
QUOTE
Σε αυτό το σημείο θα ήθελα να συγχαρώ τον τεράστιο Νότη για ακόμα ένα τιτανοτρισμέγιστο αντ..

Είναι πολύ μπροστά και δίνει τη δικιά του "Νότα" στο φάνταζι...

Όπως μου είχε πει και σε μια συνομιλία μας, "κάποια στιγμή θα μάθετε φάνταζι γατάκια... smiley.gif "


Κατά τα άλλα ρε Μέγιο, την μέρα που γα..ργαλήθηκε όλο το φάνταζι να δίνει σκορ, εσύ εκεί αντίσταση....-1,9


Μετά τους Άντιτς και Τελέτοβιτς, άλλο ένα τεφαρίκι από το τρομερό τμήμα scouting της High Voltage! Μαθέτε όσο προλαβένετε, γιατί του χρόνου στη β' λίγκα δε θα μπορείτε!

Τον Μέγιο κάποια στιγμή, όχι πολύ μακριά, είναι δεδομένο ότι θα τον dropάρω στην ψύχρα.
spysta
ρε μλκ γιατι ωρες ωρες βαζει 20-23 λεπτα ΜΟΝΟ τον Ρουμπιο ??? WTF ???
και μαλιστα ο βρωμυλος βγαζει χαλαρα 20-25 fpts σ αυτα τα λεπτα !!εκνευριστικοτατη κατασταση

ελα να ξεκινουν τα 30λεπτα .. σταδιαλα
T.W.Is.M.
QUOTE(thrylos7 @ Jan 16 2014, 22:47 ) *
Μετά τους Άντιτς και Τελέτοβιτς, άλλο ένα τεφαρίκι από το τρομερό τμήμα scouting της High Voltage! Μαθέτε όσο προλαβένετε, γιατί του χρόνου στη β' λίγκα δε θα μπορείτε!

Τον Μέγιο κάποια στιγμή, όχι πολύ μακριά, είναι δεδομένο ότι θα τον dropάρω στην ψύχρα.



Καλα, πηγες και πηρες τον Gerald Wallace??? Επειδη για μια φορα στη φετινη σεζον εμφανιστηκε στο γηπεδο αντι να περιφερει το σωμα του στο παρκε επι 25' χωρις να επιχειρησει σουτ? Σε λιγο θα παρεις και Χεσο Τουρκογλου...
McGrady και Arenas δεν πειραζουμε απ οτι εχω καταλαβει. Ουτε τον Tyrus Thomas... smiley.gif
duncan21
Γεννάνε και τα κοκόρια σας μερικών(ε).Δε γίνεται δουλειά έτσι.

υ.γ Α παραλίγο να το ξεχάσω! #RR9

QUOTE (duncan21 @ Dec 17 2013, 16:56 ) *
υ.γ Ετοιμάζω αντεπίθεση διαρκείας απ' τα μέσα Γενάρη και μετά.Αν όλα πάνε καλά βεβαίως.
thrylos7
QUOTE
Καλα, πηγες και πηρες τον Gerald Wallace??? Επειδη για μια φορα στη φετινη σεζον εμφανιστηκε στο γηπεδο αντι να περιφερει το σωμα του στο παρκε επι 25' χωρις να επιχειρησει σουτ? Σε λιγο θα παρεις και Χεσο Τουρκογλου...


Είναι δεδομένο ότι δεν αντιλαμβάνεσαι το προχωρημένο fantasy που παίζω...! biggrin.gif

(στη θέση που είμαι, δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο από αυτές τις ταρζανιές... αν και χθες ο συγκεκριμένος, μιας και το είδα, μου άρεσε).
T.W.Is.M.
QUOTE(thrylos7 @ Jan 18 2014, 16:02 ) *
Είναι δεδομένο ότι δεν αντιλαμβάνεσαι το προχωρημένο fantasy που παίζω...! biggrin.gif

(στη θέση που είμαι, δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο από αυτές τις ταρζανιές... αν και χθες ο συγκεκριμένος, μιας και το είδα, μου άρεσε).


Προφανως και δεν το αντιλαμβανομαι, αλλιως δε θα εκανα τετοιο σχολιο. smiley.gif

(επειδη κι εγω το ειδα το ματς, ηταν πολυ καλος ο Wallace, αλλα αυτο εγινε επειδη ηταν σχεδον συνεχεια νε κοντυτερο αντιπαλο και τον πηγαινε κοντα στο καλαθι, αν ειχε αντιπαλο στα κυβικα του, αμφιβαλλω αν θα επαιρνε προσπαθειες).
duncan21
QUOTE (duncan21 @ Dec 17 2013, 16:56 ) *
υ.γ Ετοιμάζω αντεπίθεση διαρκείας απ' τα μέσα Γενάρη και μετά.Αν όλα πάνε καλά βεβαίως.

Walker (ankle) is out for about the next two weeks due to a second-degree sprain of his left ankle, the Charlotte Observer reports.

Suuuuuuure,όπως τα λες είναι φίλε.Κατάφερες κι έβγαλες 23μιση ώρες υγιής χωρίς dtd,out κι έβγαλες γλώσσα.
j-kidd13
Δεν ξερω αν το ειδατε,αλλα εχει ματς στις 8,οποτε και τα ροστερ κλειδωνουν νωριτερα...
spysta
να εχεις Μονροε και Τζενιγκς να σου βγαζουν και οι δυο μαζι 20 ξερωγω .. και κατι απιθανους να πετανε 50αρια και 60αρια

ρεεε $*$&@#$)@#)$(@#$)*@#$@#$)#$()#@$()@#$()@ #$*() angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif
rchos
Ο JJ τι έχει πάθει?
Pierce
Welcome back μουσάτο μνι. Υπόκλιση στον μεγάλο πολεμιστή γιοακίμ , και στο μυδράλιο Μάθιους, που ήρθε κατά λάθος στην ομάδα , αλλά δεν σταμάτησε να γαζώνει τους αντιπάλους.
thrylos7
Χαρές και πανηγύρια στις τάξεις της High Voltage. Πέρα από το ...πράσινο 70άρι, που ελπίζουμε να σηματοδοτεί μια νέα αρχή, έχουμε τη χαρά να υποδεχθούμε ξανά τον φυσικό ηγέτη της ομάδας, που τον ανέδειξε και αναδείχθηκε, αυτόν που έχουν γίνει ολόκληρες ραδιοφωνικές εκπομπές για πάρτη του, τον καράφλα στο δρόμο με τις λεύκες, την αυτού μεγαλειότης, Πέρο Άντιτς!
aegeansheed
Μ' αγαπά, δε μ' αγαπά, μ' αγαπά... laugh.gif

QUOTE
Jan 22 9:32 PMLAZ dropped Pero Antic, Atl to FA
LAZ added Carl Landry, Sac from FA to BE

Jan 22 9:29 PMLAZ dropped Carl Landry, Sac to FA
LAZ added Pero Antic, Atl from FA to BE

Jan 22 9:08 PMLAZ dropped Pero Antic, Atl to FA
LAZ added Carl Landry, Sac from FA to BE


Ντροπ σε 21 λεπτά (θέλω να μάθω τί έγινε εκεί). Αντ ξανά μετά 3 λεπτά. Απλά θέλω να μάθω πώς κατάφερε ο Σπύρος και χάκαρε τον λογαριασμό σου!
sacarame
QUOTE(aegeansheed @ Jan 23 2014, 11:35 ) *
Μ' αγαπά, δε μ' αγαπά, μ' αγαπά... laugh.gif

Ντροπ σε 21 λεπτά (θέλω να μάθω τί έγινε εκεί). Αντ ξανά μετά 3 λεπτά. Απλά θέλω να μάθω πώς κατάφερε ο Σπύρος και χάκαρε τον λογαριασμό σου!



Κανένας Σπύρος δεν με χάκαρε. Ο Σπύρος εκείνη την ώρα ήταν στον δεύτερο ύπνο και έκανε αναρρόφηση τις βουρβουλίτσες του... tongue.gif

Ήμανε και έβλεπα Σικαγάρα να περνάει αέρα από το Κλίβελαντ. Στο πλευρό μου σκαιπικά ο κομμίσιονερ. Σκάει τραυματισμός Γκἐουλα. Ακολουθεἰ αρχικός διάλογος:

S- Ρε ο Γκέι είναι σοβαρά..Λένε για αχίλλειο.
P- Και τι σηκώνεις τώρα ;; Derrick;;
S- Πιο πιθανό βλέπω να κάνει 300αρια ο Κάζινς...

Μετά από λίγο σκάει ο τραυματισμός του Κάζινς..

P- Έξω και ο Κάζινς.
S- Πωωωωωωωωω. Τι γίνεται εκεί; Καλά τι να πάρεις από ψηλά του Σακραμέντο.
P- Λάντρυς.
S- Χμμ. Αυτός ο τρόμπας δεν έχει παίξει σήμερα. ..
(Περνάνε μερικά λεπτά....)
S- Σηκώνεις ή σηκώνω;;
P- Σειρά σου..

Και τσιμπάω πρώτη φορά τον Λανδρυ. Μετά απλά πήγαινα με τις ειδήσεις του ρότο. Αρχικά σκάει ότι η MRI του Κουζίνα είναι αρνητική, και ότι δεν έχει σοβαρό θέμα και το σιχαμερό is questionable for Friday. Την ίδια ώρα ο Πέρο βάζει τις 2 βολές δίνοντας τη νίκη στην Ατλάντα κάνοντας κι ένα ωραίο 23. Επηρεασμένος λοιπόν και διαβάζοντας το ρότο λέω κλαιν ο καζινς είναι σκύλος και ντροπάρω Λάνδρυ.

Έλα όμως που μετά σκάει δεύτερη ενημέρωση που λέει πως τελικα ο τραυματισμούς του DMC είναι ίδιος με του Κέμπα, οπότε περίπου 10-14 μέρες. Εκείνη την ώρα σκάει το νέο για το σπασμένο χέρι του Κουάη, και μετά από Χριστοπαναγίες αποφασίζω και ξανασηκώνω τον Καρλ..
Η κουβέντα κλείνει με εμένα και τον Άρη να κλαίμε τη μοίρα μας για τα ελάχιστα παιχνίδια της άλλης βδομάδας και τι στο διάολο θα βάλουμε στην 9άδα μας..

QUOTE(thrylos7 @ Jan 23 2014, 05:16 ) *
Χαρές και πανηγύρια στις τάξεις της High Voltage. Πέρα από το ...πράσινο 70άρι, που ελπίζουμε να σηματοδοτεί μια νέα αρχή, έχουμε τη χαρά να υποδεχθούμε ξανά τον φυσικό ηγέτη της ομάδας, που τον ανέδειξε και αναδείχθηκε, αυτόν που έχουν γίνει ολόκληρες ραδιοφωνικές εκπομπές για πάρτη του, τον καράφλα στο δρόμο με τις λεύκες, την αυτού μεγαλειότης, Πέρο Άντιτς!


Νότη, το σωματείο των Λέιζερς είναι περήφανο που εσύ σήκωσες τον Άντιτς και απέδωσες τις τιμές που αρμόζουν στον αγριοκαραφλό&%$στα. smiley.gif
sacarame
QUOTE(thrylos7 @ Jan 23 2014, 05:16 ) *
Χαρές και πανηγύρια στις τάξεις της High Voltage. Πέρα από το ...πράσινο 70άρι, που ελπίζουμε να σηματοδοτεί μια νέα αρχή, έχουμε τη χαρά να υποδεχθούμε ξανά τον φυσικό ηγέτη της ομάδας, που τον ανέδειξε και αναδείχθηκε, αυτόν που έχουν γίνει ολόκληρες ραδιοφωνικές εκπομπές για πάρτη του, τον καράφλα στο δρόμο με τις λεύκες, την αυτού μεγαλειότης, Πέρο Άντιτς!



Και πριν αλέκτωρ μπλα μπλα μπλα

QUOTE
Pero Antic is expected to miss 2-4 weeks after being diagnosed with a stress fracture in his right ankle.
j-kidd13


77.gif 77.gif 77.gif smiley.gif
spysta
0 assists

laugh.gif laugh.gif

ελα ρε παικτουροΜελο 62αρα ναουμ
sacarame
Χέσο ψόφα... .&-
duncan21
QUOTE (rchos @ Jan 13 2014, 23:06 ) *
Aλλά το να ζητάς παίχτη του 28 δίνοντας δύο παίχτες κάτω του 24 είναι από μόνο του αρκετά αστείο.

http://splicd.com/YPa88zWlVJM/122/124
rchos
Παίρνω Νοά και στο πρώτο ματς που είναι να παίξει για μένα έχει DTD.

Story of my life this year...


Όσο για κάτι ποντικάκια που περίμεναν 2-3 βδομάδες υπομονετικά στα υπόγεια τους βλέποντας 50αρια και κάνοντας τουμπεκί τότε έχω να πώ ότι στην Βέρνη που έπινα την καφεδάρα μου γέλασα πολύ με τα ποστ τους...
jasonick
Υπάρχει άτομο στο fantasy που να μην έχει "τσακωθεί" ο Κουτς; Πρέπει τουλάχιστον να πάρει βραβείο στις fantasoκατινιές. tongue.gif
duncan21
QUOTE (rchos @ Jan 28 2014, 17:32 ) *
Όσο για κάτι ποντικάκια που περίμεναν 2-3 βδομάδες υπομονετικά στα υπόγεια τους βλέποντας 50αρια και κάνοντας τουμπεκί τότε έχω να πώ ότι στην Βέρνη που έπινα την καφεδάρα μου γέλασα πολύ με τα ποστ τους...

H λέξη κλειδί είναι η υπομονή.Πάντα ασπαζόμουν τα πιστεύω του Δράκου.Πέρασαν 2 εβδομάδες και δικαιώθηκα σύμφωνα με τα ποστ μου.Markieff για JJ κι έναν ακόμη?

QUOTE (jasonick @ Jan 28 2014, 18:09 ) *
Υπάρχει άτομο στο fantasy που να μην έχει "τσακωθεί" ο Κουτς; Πρέπει τουλάχιστον να πάρει βραβείο στις fantasoκατινιές. tongue.gif

Μόνο με το rchos ρε συ έχω κοντρίτσα.Και στο τέλος αποδεικνύεται ότι έχω πάντα δίκιο.
j-kidd13
QUOTE(duncan21 @ Jan 28 2014, 19:58 ) *
H λέξη κλειδί είναι η υπομονή.Πάντα ασπαζόμουν τα πιστεύω του Δράκου.Πέρασαν 2 εβδομάδες και δικαιώθηκα σύμφωνα με τα ποστ μου.Markieff για JJ κι έναν ακόμη?



χαχαχαχαχα....Το μεγιστο τρολαρισμα!!! tongue.gif
SteveNashidis
QUOTE(duncan21 @ Jan 28 2014, 19:58 ) *
H λέξη κλειδί είναι η υπομονή.Πάντα ασπαζόμουν τα πιστεύω του Δράκου.Πέρασαν 2 εβδομάδες και δικαιώθηκα σύμφωνα με τα ποστ μου.Markieff για JJ κι έναν ακόμη?


Τεράστια προταση μπορω να πω συνοδευόμενη με ταυτόχρονο βετάρισμα σε παρόμοιο trade στην d-leuage.
Where fantasy propose trade happens (..only in basketforum league I )
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.