Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA fantasy 13-14
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
aegeansheed
QUOTE(Pierce @ Nov 3 2013, 14:57 ) *
Με την αλογίσια ντόπα που τους δίνουν ,μέσα θα είναι σήμερα.


Την ίδια που δίνουν και στον Russ... Λαμαρινόβιδες με παξιμάδια νικελίου μαζί με το γάλα του το πρωί....
Pierce
Καλά ο RW είναι μια κατηγορία μόνος του. Χελωνονιντζάκι.
Pierce
Μουσάτε δεν έχουμε ξεκινήσει καλά τη σχέση μας.
rchos
Καλά πόσο τραγικά παίζουν οι παπάρες μου?

Για τον Θέο τι συμβαίνει...


Υ.Γ. ΤΙς προτάσεις τις έχω δει παιδιά και μία είμαι στο τσακ να την δεχτώ.
sarounas
ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ 68.gif
έχει κατσικωθεί ένας ζάχος στο ρόστερ μου!!!!!!!!!!!

παίζει κάποια ανταλλαγή με κάποιο άλλο PF??

και αν δεν είναι κόπος φτιάξτε τα trading blocks σας να δούμε τί παίζει....
T.W.Is.M.
QUOTE(sarounas @ Nov 6 2013, 19:31 ) *
ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ 68.gif
έχει κατσικωθεί ένας ζάχος στο ρόστερ μου!!!!!!!!!!!

παίζει κάποια ανταλλαγή με κάποιο άλλο PF??

και αν δεν είναι κόπος φτιάξτε τα trading blocks σας να δούμε τί παίζει....


Θες να στον ανταλλαξω με τον ανθυποπιθηκα? smiley.gif
sarounas
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 6 2013, 23:16 ) *
Θες να στον ανταλλαξω με τον ανθυποπιθηκα? smiley.gif


ντροπή σου που το σκέφτηκες και μόνο 68.gif
γλιτώσαμε απ τον Λεμπρόν και θα πάρουμε τον Μπος? torture.gif
Gravedigger
Κάποιος μου κάνει βουντού φέτος.

Ο Rose βγάζει score για drop.Δεν είναι απλά ότι δεν παίζει στα στανταρ του, μου βγάζει 15αρια.4η επιλογή του draft με 10-25-16-17..Ε παραπάει. Τον έβαλα μέσα τον βλάκα παρόλο που έχει 2 ματς μπας και βγάλει κανά score (όχι ότι είχα και κανέναν άλλο να βάλω, ο πάγκος μου είναι μεικτή ευαγγελισμού-ΚΑΤ) και βγάζει το εκπληκτικό 17.

Καλά ο Butler είναι ο γνωστός δεν έχω πλέον να πω κάτι για αυτόν.

Βάζω μέσα τον Booker στην θέση του Harris, ο οποίος ήταν αμφίβολος για την πρεμιέρα και κατέληξε με severe ankle sprain, θα λείψει βδομάδες και δεν ξέρω καν πόσο, γιατί οι έξυπνοι εκεί στο orlando δεν βγάζουν Timetable για τους τραυματίες τους.
Μπαίνει λοιπόν ο Booker με την προοπτική να παίξει βασικός, γυρίζει ο Nene. Ναι αυτός, είναι υγιής, μάλλον σήμερα μόνο. Τελικώς όχι μόνο γυρίζει ο Nene,ο Booker έχει ένα μεγαλοπρεπέστατο DNP για άγνωστους λόγους.

Ο Hibbert ενώ επιθετικά είναι τραγικός ρίχνει ταπίδια full οπότε κάπως το σώζει.

Faverani.Βγάζει μάτια την προηγούμενη βδομάδα αλλά η προπονητάρα ο Stevens, δεν ξέρω γενικά αν ξέρει τι παίχτες έχει στο roster του. Ξεκινάει βασικός λοιπόν σήμερα,παίζει 6 λεπτά και γεια μας. Ούτε που ξαναπάτησε παρκέ. Ούτε ο Drew δεν τα κάνει αυτά ρε.

Πάλι καλά που παίζει ο Ellis με τον Bledsoe δηλαδή, να δω μέχρι πότε θα παίζουν και αυτοί.


ΥΓ. Α ξέχασα. Χρειάζομαι οπωσδήποτε αξιόλογο PF και άμεσα. Διαθέσιμοι παίχτες στο trading block.
duncan21
Μιλάμε για πολύ μαλάκα Rubio.Το τερμάτισε όμως.
Pierce
Marion άλλης εποχής ph34r.gif
sarounas
δεν εξηγείτε αυτό το πράγμα, πρέπει να είμαι γρουσούζης τελικά... και την προηγούμενη φορά που είχα τον Ντουράντ κατά διαόλου πήγαινε blink.gif Αυτή την στιγμή είναι ο 15ος σε απόδοση παίκτης του φάντασυ shot.gif

για το κριάρι τον Ζάχο που το αυτί του δεν ίδρωσε καθόλου από τις απειλές τα σχόλια περιττεύουν μετά και την χθεσινή μεγαλειώδη εμφάνισή του με σκορ 1,5 shot.gif

ανάβω μία λαμπάδα στους Χάουζ, Γκόρτατ, Λόσον που με κρατάνε μέσα στο παιχνίδι.


μεγάλο το δίλημμα, να προβώ σε ριζικές αλλαγές ή να δείξω λίγη υπομονή? 39.gif



rchos
QUOTE(sarounas @ Nov 7 2013, 15:21 ) *
δεν εξηγείτε αυτό το πράγμα, πρέπει να είμαι γρουσούζης τελικά... και την προηγούμενη φορά που είχα τον Ντουράντ κατά διαόλου πήγαινε blink.gif Αυτή την στιγμή είναι ο 15ος σε απόδοση παίκτης του φάντασυ shot.gif

για το κριάρι τον Ζάχο που το αυτί του δεν ίδρωσε καθόλου από τις απειλές τα σχόλια περιττεύουν μετά και την χθεσινή μεγαλειώδη εμφάνισή του με σκορ 1,5 shot.gif

ανάβω μία λαμπάδα στους Χάουζ, Γκόρτατ, Λόσον που με κρατάνε μέσα στο παιχνίδι.


μεγάλο το δίλημμα, να προβώ σε ριζικές αλλαγές ή να δείξω λίγη υπομονή? 39.gif



Ο Ντουράντ θα ανέβει μην αγχωθείς.Άλλα θαρρώ είναι τα προβλήματα σου στην ομάδα.


Οι δικοί μου τρόμαξαν χτες με τα όσα είπα για τρέιντ και έπαιξαν επιτέλους...
SteveNashidis
Ποιο ειναι το λινκ της λίγκα σας ; smiley.gif
sacarame
QUOTE(Voyager @ Nov 7 2013, 18:06 ) *
Ποιο ειναι το λινκ της λίγκα σας ; smiley.gif


http://games.espn.go.com/fba/leagueoffice?...p;seasonId=2014
sarounas
QUOTE(rchos @ Nov 7 2013, 17:20 ) *
Ο Ντουράντ θα ανέβει μην αγχωθείς.Άλλα θαρρώ είναι τα προβλήματα σου στην ομάδα.


μωρέ ας πάρουμε πρώτα τα δεδομένα και ύστερα τα άλλα προβλήματα τα λύνουμε. Εδώ δεν ξέρω από που να αρχίσω....
aegeansheed
QUOTE(sarounas @ Nov 7 2013, 19:52 ) *
μωρέ ας πάρουμε πρώτα τα δεδομένα και ύστερα τα άλλα προβλήματα τα λύνουμε. Εδώ δεν ξέρω από που να αρχίσω....


Να ρίξω μια πρόταση στο τραπέζι. Γιατί δεν την ψάχνεις λίγο για κανένα trade με τον Σπύρο να αλλάξει λίγο το κλίμα?
sacarame
QUOTE(aegeansheed @ Nov 7 2013, 20:38 ) *
Να ρίξω μια πρόταση στο τραπέζι. Γιατί δεν την ψάχνεις λίγο για κανένα trade με τον Σπύρο να αλλάξει λίγο το κλίμα?



j-kidd13
QUOTE(sarounas @ Nov 7 2013, 00:24 ) *
ντροπή σου που το σκέφτηκες και μόνο 68.gif
γλιτώσαμε απ τον Λεμπρόν και θα πάρουμε τον Μπος? torture.gif


Παντως,αποψη μου ειναι οτι αφου θες να τον δωσεις,ο Μπος ειναι κινηση ουτε στα ονειρα σου αυτη τη στιγμη...Αν το εννοουσε ο Twism...
Δεν νομιζω οτι θα ερθει κανεις να σου δωσει παικτη πανω απο 30 για τον Ραντολφ,οπως και εσυ δεν θα δωσεις τον Ραντλοφ για παικτη κατω απο 30.Οποτε ο Μπος ειναι σαν μανα εξ ουρανου.Διαφορετικα stay calm and keep zaching....
T.W.Is.M.
QUOTE(j-kidd13 @ Nov 7 2013, 20:56 ) *
Παντως,αποψη μου ειναι οτι αφου θες να τον δωσεις,ο Μπος ειναι κινηση ουτε στα ονειρα σου αυτη τη στιγμη...Αν το εννοουσε ο Twism...
Δεν νομιζω οτι θα ερθει κανεις να σου δωσει παικτη πανω απο 30 για τον Ραντολφ,οπως και εσυ δεν θα δωσεις τον Ραντλοφ για παικτη κατω απο 30.Οποτε ο Μπος ειναι σαν μανα εξ ουρανου.Διαφορετικα stay calm and keep zaching....


Το εγραψα μεταξυ σοβαρου και αστειου(και για να προβαλλω το βαθμο "ανθυποπιθηκας"). Δε θα το εκανα, οχι γιατι θεωρω καμενο χαρτι το Randolph(νομιζω τον ειχες κι εσυ περσι και ξερεις καλα τι μπορει να κανει), αλλα γιατι ο Bosh παιζει 2 θεσεις και στη δευτερη απ αυτες εχω το δικο μου underachiever απο το Μαυροβουνιο, που περιμενω την ευκαιρια να στειλω στον παγκο.
sarounas
ρε δε μπα να λέτε ότι θέλετε... ούτε τον Χάνσμπρο δεν δίνω για την καμηλοπάρδαλη

έκανα κάτι απόπειρες με τον Σπύρο αλλά μεταξύ άλλων ήθελε να μου δώσει Αμίρ Τζόνσον για Ζαχαρία δεν μ άρεσε και είπα να http://www.youtube.com/watch?v=6Ll9Gd8-4e8
rchos
QUOTE(sarounas @ Nov 7 2013, 22:06 ) *
ρε δε μπα να λέτε ότι θέλετε... ούτε τον Χάνσμπρο δεν δίνω για την καμηλοπάρδαλη

έκανα κάτι απόπειρες με τον Σπύρο αλλά μεταξύ άλλων ήθελε να μου δώσει Αμίρ Τζόνσον για Ζαχαρία δεν μ άρεσε και είπα να http://www.youtube.com/watch?v=6Ll9Gd8-4e8


Έχω μάθει ότι ο Άντμιν κάνει δυνατές προτάσεις για σένα...
sarounas
QUOTE(rchos @ Nov 7 2013, 22:30 ) *
Έχω μάθει ότι ο Άντμιν κάνει δυνατές προτάσεις για σένα...

καλές ήταν αλλά έχουν μέσα και Ντουράντ icon_wave.gif προς το παρών μόνο τον Ζάχο θέλω να ξεφορτωθώ αλλά οι περισσότερες προτάσεις έχουν μέσα Λοσον, Ντουράντ

αν μέχρι την επόμενη βδομάδα δεν πάρω μία πραγματικά καλή πρόταση για τον Ζάχο θα γράφω κάθε μέρα 10 πόστ εδώ στο θρεντ που θα γκρινιάζω για το παιδοβούβαλο icon_wave.gif
sacarame
Ρε σεις ποιος γκαντέμιασε την ομαδάρα σήμερα. Έβλεπα το Κλιπς-Χιτ μέχρι το ημίχρονο και άφησα την αρμάδα με

Πολ 25
Τζορνταν 20
Ρεντικ 19,8
Τσαλμερς 12,5

και πάω για ύπνο σίγουρος πως θα είναι ακόμα μια όμορφη νύχτα φανταζιακά...

Και τελικά σηκώνομαι το πρωί και βλέπω

Πολ 35
Τζόρνταν 34 (θεος αυτός)
Ρέντικ 19,5
Τσάλμερς 18

Ποια λέρα βλεφάριασε και μάτιασε τα Λειζερόνια..... Θα τον βρωωωωωωωω....

Α και κάτι ακόμα


ΧΙΚΣΟΝ ΕΒΡΑΙΕ ΚΑΙ ΣΙΩΝΙΣΤΗ, κανόνισε μαλάκα να κάνεις καλό σκορ στο επόμενο ματς, γιατί αλλιώς δεν θα σου φτάνουν τα κυάλια για να δεις θέση στη βασική 9αδα ξανά...
sarounas
ενημερώνω την λίγκα ότι ΣΚ θα λείψω οπότε περισσότερες εξελίξεις στο σίριαλ με το παιδοβούβαλο και απαντήσεις σε προτάσεις από την Κυριακή το βράδυ και ύστερα icon_wave.gif

sacarame έχω πληροφορίες για την λέρα (με το αζημίωτο βέβαια)
Gravedigger
Σταμ η πρόταση που σου είχα κάνει έληξε η πάτησες reject?
Ginobili
QUOTE(Gravedigger @ Nov 8 2013, 20:30 ) *
Σταμ η πρόταση που σου είχα κάνει έληξε η πάτησες reject?

Τον Rose θα μου τον δώσεις? tongue.gif
sacarame
QUOTE(sarounas @ Nov 8 2013, 17:26 ) *
sacarame έχω πληροφορίες για την λέρα (με το αζημίωτο βέβαια)



Μη βάζεις φιτιλιές και μετά με αφήνεις στο σκοτάδι όμως.... rolleyes.gif
rchos
QUOTE(Gravedigger @ Nov 8 2013, 21:30 ) *
Σταμ η πρόταση που σου είχα κάνει έληξε η πάτησες reject?


Έληξε.
Δεν μπορώ να αποφασίσω.
Pierce
QUOTE
Harden (foot) will be a game-time decision Saturday, the Houston Chronicle reports.

Spin: He said he is having issues with both feet, but it seems likely that he will play, as he was effective on the offensive end in Thursday's contest. His lack of attentiveness/effort on the defensive end has developed into a story early in the season, so the foot injury could just be a way to excuse his poor play on that end of the floor.


Ναι διάολε. Ας τα τουβλιάζεις, δεν πειράζει. Είσαι ένας από μας πλέον. Χομπίστα.
aegeansheed
O ξεφτιλισμένος.... Αφήνει παίκτη στο παρκέ για 15 συνεχόμενα αγωνιστικά λεπτά
!!!!! ΦΥΓΕ!!!

Gravedigger
QUOTE (Ginobili @ Nov 9 2013, 12:51 ) *
Τον Rose θα μου τον δώσεις? tongue.gif

Τώρα δεν με συμφέρει να δώσω τον Rose! Είναι στην χειρότερη φάση που μπορεί να τον πετύχεις, οπότε πουλιέται χαμηλά. Βασικά έτσι που παίζουν οι δικοί μου μόνο τον Ellis και τον Bledsoe μπορώ να δώσω.
Tobias Funke
Επειδή σκάνε διάφορες προτάσεις, να πω ότι δεν μπορώ να δώσω PG ή PF αν δεν πάρω πίσω άλλο.

Εκείνη η ψυχή που με κορόιδευε όταν έλεγα ότι ο Hayward είναι 34+, σε ποιό λαγούμι βρίσκεται και δεν βγαίνει να απολογηθεί δημόσια? cool.gif
thrylos7
Ρε παιδιά, πηγαίνετε πιο σιγά εσείς οι 14 οι από πάνω να σας προλαβαίνουμε οι ανάπηροι!
Gravedigger
QUOTE (thrylos7 @ Nov 10 2013, 16:39 ) *
Ρε παιδιά, πηγαίνετε πιο σιγά εσείς οι 14 οι από πάνω να σας προλαβαίνουμε οι ανάπηροι!

Στο ίδιο μονοπάτι είμαστε, μην ανησυχείς!
sacarame
QUOTE
Nov 10 6:33 AM
HOB dropped D.J. Augustin, Tor to FA
HOB added Nate Wolters, Mil from FA to BE

Nov 10 6:32 AM
HOB dropped Nate Wolters, Mil to FA
HOB added D.J. Augustin, Tor from FA to BE



Ή κάτι δεν πάει καλά με τους χρόνους ή έφαγα πολύ το μεσημέρι...


Pierce
smiley.gif
[1:31:45 PM] STELIOS : xtyphse o laourhs
[1:31:45 PM] Aris: οτι δεν ηταν ευχαριστημενος απο την αμυνα
[1:32:21 PM] Aris: σοβαρα;
[1:32:33 PM] STELIOS : θα δουμε σημερα λεει
[1:32:39 PM] STELIOS : αλλα βλεπω το βιντεο
[1:32:43 PM] STELIOS : και δεν ξαναμπηκε στο ματς
[1:32:46 PM] STELIOS : απο οταν χτυπησε
[1:32:46 PM] Aris: ωραια
[1:32:49 PM] Aris: πηρα τον dj
[1:32:50 PM] Aris: xaxaxaxaxaxaxaax
[1:32:53 PM] STELIOS : χαχχα
[1:33:12 PM] Aris: Kyle Lowry (ankle) said he expects to play against the Rockets on Monday.
[1:33:22 PM] STELIOS : τσουτσες δηλαδη
sacarame
QUOTE(Pierce @ Nov 10 2013, 21:38 ) *
smiley.gif
[1:31:45 PM] STELIOS : xtyphse o laourhs
[1:31:45 PM] Aris: οτι δεν ηταν ευχαριστημενος απο την αμυνα
[1:32:21 PM] Aris: σοβαρα;
[1:32:33 PM] STELIOS : θα δουμε σημερα λεει
[1:32:39 PM] STELIOS : αλλα βλεπω το βιντεο
[1:32:43 PM] STELIOS : και δεν ξαναμπηκε στο ματς
[1:32:46 PM] STELIOS : απο οταν χτυπησε
[1:32:46 PM] Aris: ωραια
[1:32:49 PM] Aris: πηρα τον dj
[1:32:50 PM] Aris: xaxaxaxaxaxaxaax
[1:32:53 PM] STELIOS : χαχχα
[1:33:12 PM] Aris: Kyle Lowry (ankle) said he expects to play against the Rockets on Monday.
[1:33:22 PM] STELIOS : τσουτσες δηλαδη




Άρα ο συνδυασμός τουρτα πραλίνα +μωσαϊκό +τσιζκέηκ έκανε δουλειά.... icon_drunk.gif
Pierce
Παλιοκτηνάρα
spysta
μερικες αξιες παραμενουν σταθερες .. αυτοι (οι σωστοι) που ειναι να κανουν trade θα το κανουν χωρις πολλα πολλα.

χωρις πολλα μπιρι μπιρι ,θα δουμε ,πρεπει να τον δω πρωτα, εχει σπυρακια στη μουρη ,φοραει μαυρες καλτσες με ασπρα παπουτσια (αυτο ειναι ΟΝΤΩΣ σοβαρος λογος για ban και προστιμο 500.000 dollars)
wos_sport4.gif wos_sport4.gif




brazilian beast. (Nene who?)
σε πιστευομεν ,συμβολαιο πηρες ,ωραια μαλλια εχεις,καγκουρας φαινεσαι σωστος και τιμιος .. φαε μπριστολες στα καρβουνα (ribs με κοκκαλακι που λεν) και παιξε.
sacarame
Σαν τον καιρό σήμερα τα trades. Βροχή..
duncan21
QUOTE (sacarame @ Nov 11 2013, 22:08 ) *
Σαν τον καιρό σήμερα τα trades. Βροχή..

Και τι trades,να το τονίσουμε.

Εγώ τσίμπησα Stuckey(11ο γύρο στο draft),τον έκανα drop για Allen,τον Allen για J.Hill σε μια εξαιρετική έμπνευση που είχα και τελικά έδωσα τον Splitter που πήρα 30 θέσεις πιο πάνω στο draft για να τον φέρω πίσω.

O Κυριάκος πήρε το πουλέν του που πάει για breakout με McGee εκτός καθώς είχε ένα τεράστιο κενό στο pf.

Και εν τέλει ο Sarounas τα βρήκε ξανά με Antoine συνεχίζοντας τα πάρε-δώσε του πρόσφατου παρελθόντος.

υ.γ Barnes,Nene,Curry έχουν χάσει 3,2,1 παιχνίδια αντίστοιχα κι από ένα μισό χαμένο οι Curry,Barnes.Πες 7 χοντρικά.Συν το Jennings εκτός τις 2 πρώτες εβδομάδες.Δεν είμαι κλάψας,just sayin για το γαμώτο.
Gravedigger
QUOTE (duncan21 @ Nov 11 2013, 22:20 ) *
O Κυριάκος πήρε το πουλέν του που πάει για breakout με McGee εκτός καθώς είχε ένα τεράστιο κενό στο pf.

Και εν τέλει ο Sarounas τα βρήκε ξανά με Antoine συνεχίζοντας τα πάρε-δώσε του πρόσφατου παρελθόντος.

υ.γ Barnes,Nene,Curry έχουν χάσει 3,2,1 παιχνίδια αντίστοιχα κι από ένα μισό χαμένο οι Curry,Barnes.Πες 7 χοντρικά.Συν το Jennings εκτός τις 2 πρώτες εβδομάδες.Δεν είμαι κλάψας,just sayin για το γαμώτο.


Καλά ο Randolph είναι ο κλασικός παίχτης παίζω 2-3 ματς να με συμπαθήσεις και μετά εξαφανίζομαι για κανά 3μηνο. Αλλά και ο Blake που έδωσα θα παίξει όσο λείπει ο Nash, οπότε στα ίδια είμαστε πιστεύω.

Από τον Nene τουλάχιστον έπρεπε να το περιμένεις! Για τους άλλους 2 το δέχομαι!
Καλά εγώ δεν μπορώ να μιλήσω για τραυματισμούς, ο πάγκος είναι νοσοκομείο και τις 2 πρώτες βδομάδες έπαιζα με 2 παίχτες λιγότερους μέσα!
sacarame
Ρε Νότη μας τρολλάρεις από τώρα ρε...Από τη 2η βδομάδα?? smiley.gif smiley.gif
thrylos7
Θα την ιδρώσει τη φανέλα ο καράφλας. Θα με δικαιώσει!

( = εξισορρόπηση κάρματος τώρα που γυρίζει ο αλ biggrin.gif )
sacarame
QUOTE(thrylos7 @ Nov 12 2013, 00:07 ) *
Θα την ιδρώσει τη φανέλα ο καράφλας. Θα με δικαιώσει!



http://splicd.com/3z6SExC9nBM/206/209
spysta
Λοιπον να γκρινιαξω λιγο γιατι μου την εχει σπασει ο καιρος ..
μεχρι στιγμης στο ξεκινημα της σεζον εχουμε

-Ραιαν Αντερσον off λογω τραυματισμου (επιλογη που θα μου εδινε 27-30 ποντους)
-George Hill off λογω τραυματισμου (στην ουσια εχει παιξει ενα παιχνιδι και στην επιστροφη του τον εβαλε με περιορισμο λεπτων ωστε να επανελθει κομπλε)
-Sessions παντελως ανυπαρκτο και αστοχο (ελεος ξυπνα λιγο)
-Deron με περιορισμο 25λεπτων εξου και τα 25αρια fpts
-Αmir οχι κακο .. αλλα λιγο κατω απ οτι τον περιμενα (ρε μλκ εχεις κανει τοσα ματς στο 27 - 29 - 29 - 25 .. ΚΑΝΕ 30 ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΜΩΡΕ).

δηλαδη μιλαμε για περιπου 12 χαμενα ματς απο Ραιν Τζορτζ και 4 μισα παιχνιδια απο Ντερον. ενα συνολο 250-300 ποντων το λιγοτερο θεωρω

με λιγα λογια απλα τους τραυματισμους να μην ειχα και η ομαδα σβηστα θα ηταν σχετικα ψηλα



ΟΜΟΡΦΑ ΑΡΧΙΣΑΜΕ smiley.gif





aegeansheed
Όχι δεν είναι ο Tracy McGrady,

δεν είναι ούτε ο Vince Carter,

είναι ο υπερπαικταράς Rudy Gay που έκανε franchise record σε Φι τζι Έη για το Τορόντο....


37 σουτ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΝ-Ε-ΠΙ-ΤΡΕ-ΠΤΟ!!!!!


Ξυπνήστε κάποιοι εκεί πάνω επιτέλους, και κυρίως ο Massai. Διπλή παράταση και ο δικός μου πήρε μόνο 9 σουτ.....
spysta
κι εβγαλε ΜΟΝΟ 53fpts ο γκει ... ενας ΣΟΒΑΡΟΣ σκορερ θα ειχε κανει 100+
rchos
Γκρινιάξτε λίγο για τους τραυματισμούς σας παιδιά εμείς οι υγιείς γελάμε με αυτά... shot.gif
sacarame
Τα πάντα όλα....

Fantasy Review

Μόλις 3 λεπτά μετά το κλείδωμα των ρόστερ...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.