Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA fantasy 13-14
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
Gravedigger
Με έχουν πηδήξει οι Celtics μου. Και όχι δεν περιμένω να βγάλουν 50αρια,ας βγάλουν 1 τίμιο κωλο-20. Βάζω τον Faverani βασικό,ο Stevens βάζει τον Olynyk. Βάζω τον Olynyk, βάζει τον Faverani. Έτσι είσαι ρε? Θα τους βάλω και τους 2. Ε δεν παίζει κανείς από τους 2. Όταν φύγει ο μυρωδιάς θα ξαναμπείτε.
spysta
o Aντωνης (ΕΚΤΟΣ του οτι εχει καταντησει γραφικος πλεον) .. μας δουλευει ΟΛΟΥΣ
9:19 βγαινει η ειδηση για το διαστρεμμα του Γκασολ ... 9:19 εχει παρει τον Κουφο.

νταξει ξερωγω τι να πω πλεον .. δεν εχω λογια.
δεν ξερω ποσο τσιπαρισμενος ή καλωδιομενος ειναι κτλ .. αλλα η κατασταση εχει ξεφυγει παντελως

cool.gif cool.gif
morrison
Click to view attachment ...3.58...

Νταξ θα στον δώσω να καλύψεις Μαρκ αν έχει κάτι...μην κλαις... 42.gif
spysta
αστα .. τελικα λενε οτι παει για ΣΟΒΑΡΟ τραυματισμο

end of story δηλαδη
$#)@($*@()# angry_red.gif angry_red.gif
morrison
QUOTE
nmz nai..3-4 mhnes
AN to exei omos

Spyros St
hahah
siga min den to exei
gia paikti mou milame
loipon AN pisteueis oti ISWS den to exei
twra pou den exoume idea
ston dinw
poooli parakatw
haahhah
riskareis ???????
(ti tzogadoros pou eimai)


Xαχαχα..δεν μπορώ... wav.gif
spysta
QUOTE(morrison @ Nov 23 2013, 02:59 ) *
Xαχαχα..δεν μπορώ... wav.gif

εεεεεεεεετσι ειναι φιλος !!! ΤΖΟΓΑΔΟΡΙΚΕΣ ΣΕΛΕΜΠΡΙΤΟΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ thumbsup.gif

αν δεν κανω λαθος κατι τετοιο ειχε παθει και ο Rondo περυσι ??? ph34r.gif ph34r.gif (ναι μιλαω για τοτε που που σταθηκατε τυχεροι και δεν το πηρα αερα το κιουπι)

την γκαντεμια μου μεεεσα ...
Gravedigger
Πάνω που άρχισε να ανεβαίνει ο Rose, να μην χτυπήσει το γόνατο το παιδί?? Τα λέμε!
Ginobili
QUOTE(spysta @ Nov 23 2013, 02:35 ) *
o Aντωνης (ΕΚΤΟΣ του οτι εχει καταντησει γραφικος πλεον) .. μας δουλευει ΟΛΟΥΣ
9:19 βγαινει η ειδηση για το διαστρεμμα του Γκασολ ... 9:19 εχει παρει τον Κουφο.

νταξει ξερωγω τι να πω πλεον .. δεν εχω λογια.
δεν ξερω ποσο τσιπαρισμενος ή καλωδιομενος ειναι κτλ .. αλλα η κατασταση εχει ξεφυγει παντελως

cool.gif cool.gif

Ρε συ το βλεπα live το παιχνίδι...και φάνηκε κατευθείαν ότι παίζει να ήταν ύπουλος ο τραυματισμός...μπαίνω κατευθείαν κι εγώ λέω για Κουφό...κι εκεί που τον κάνω add...λέω τι πάω να κάνω??? ΣΙΓΑ ΤΑ ΟΑ!!!! Ποιος Κουφός ρε Μ#$@κα λέω...ποιον να διώξω για να πάρω τον Κούφος....?? Τον Μπλερ? Τον Τζόουνς? τον Ρόντο..? Ούτε καν για τον Αμάρε δεν αξίζει το ρίσκο...
και έτσι τον άφησα..

Υ.Γ Τώρα για τα αξύριστα παιδιά από την Πάτρα...δεν ξέρω τι να κάνω,έχω χάσει τον ύπνο μου...σκέφτομαι το trade Curry για Love-Ariza παντού...Δεν έχω ζωή πια...μαγειρεύω να φάω...βλέπω τον Curry στο τηγάνι..."Πάρε με!!! Πρέπει να με φάς!!!"
Μιλάω με γκόμενα...σκέφτομαι τον Curry.."Παράτα την πατσαβούρα!! Μην ασχολείσαι!! Εμείς οι 2 πρέπει να πορευτούμε μαζί" μου λέει...Βγαίνω έξω...πάω να πάρω το μετρό....το χάνω...απομακρύνεται το βαγόνι...και βλέπω στο παράθυρο τον Curry.. "Θα με χάσεις...θα σου φύγω...και θα είναι αργά".....

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!! ^%*&(^)(*&_)(*+)!!!!!! ^%*&^%ΓΗΗΙΓΙΘΛ!!!!!!! (Θ*()Θ)(&*&!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!
w00t.gif
Pierce
Πρόεδρα της ομάδας Χαμελέοντα , η πρόταση παραμετροποιείται λιγάκι από μέρους μου αν χρειαστεί.
Αναζ και Τσοσογλα έχετε και εσείς από μια πρόταση.

Με ειδοποίησαν από το control ότι ο Ιγκι κουτσαθηκε χτές. Οπότε Anaz δεν έχεις πρόταση πλέον. tongue.gif
spysta
επισημως το τελος της χρονιας για φετος πριν καλα καλα προλαβουμε να ξεκινησουμε

το ξερω μεσα στο παιχνιδι ειναι αλλα σχεδον ΚΑΘΕ χρονο σερι αντιμετωπιζω ΣΟΒΑΡΟΥΣ τραυματισμους σε STARS μου ,περα απο σοβαρους ρολιστες φυσικα που πεφτουν σαν κοτοπουλα, και μαλιστα σε ΚΟΜΒΙΚΑ σημεια ..

εεε μ εχει κουρασει-ξενερωσει αρκετα αυτο οποτε λεω να το αφησω στην ακρη το fantasy ,χωρις ιδιαιτερες ενεργειες βελτιωσης της ομαδας κτλ τουλαχιστον για ενα διαστημα.
(tobias me join the club, μειμπι κουλης φολοους)

καλη συνεχεια ευχομαι σε ολους
(χωρις ξενεροτραυματισμους και τετοια)
smile.gif
Pierce
Όπως σου είπα, αν κάτσω να μετρήσω τραυματισμούς που είχα κατά καιρούς... ενδεικτικά και γρήγορα γρήγορα
  • Griffin Out for season
  • Arenas βγάζει πιστόλια
  • Rose
  • Toν Granger δεν τον λαμβάνω καν υπόψιν. Deron πέρσι έπαιζε όποτε το θυμόταν


Ούτως ή αλλως είναι Νοέμβρης ακόμα, ούτε μήνα δεν κλείσαμε. Έχω χάσει Νοά για 3 μήνες και παρόλα αυτά έχω κερδίσει . (και να φανταστείς δεν έχει βγεί καν η μαγνητική για τον Γκαζόλ. Μέσα στο παιχνίδι είναι όλα.
spysta
QUOTE(Pierce @ Nov 23 2013, 16:01 ) *
Όπως σου είπα, αν κάτσω να μετρήσω τραυματισμούς που είχα κατά καιρούς... ενδεικτικά και γρήγορα γρήγορα
  • Griffin Out for season
  • Arenas βγάζει πιστόλια
  • Rose
  • Toν Granger δεν τον λαμβάνω καν υπόψιν. Deron πέρσι έπαιζε όποτε το θυμόταν


Ούτως ή αλλως είναι Νοέμβρης ακόμα, ούτε μήνα δεν κλείσαμε. Έχω χάσει Νοά για 3 μήνες και παρόλα αυτά έχω κερδίσει . (και να φανταστείς δεν έχει βγεί καν η μαγνητική για τον Γκαζόλ. Μέσα στο παιχνίδι είναι όλα.

δεν θα μου μετριασεις το ξενερωμα εσυ τωρα ...
ειμαι στο πρωτο σταδιο της θλιψης ασε με ησυχο !!! cool.gif


-------
Gasol,Rondo , JJ (που λεγαν για 2 μηνες και γυρισε σε 2 εβδομαδες ΑΝ θυμσαι) ,Wade, Bargnani ,Ryan , Hill ,3 τραυματισμους σε 1 μηνα , Farried και ποσα αλλα που δεν μου ερχονται τωρα ..
και μιλαμε για πικ επιλογης χαμηλα.10-15ος σε ντραφτ σχεδον αποκλειστικα .. αν ειχα Χαρντεν δεν θα ειχα προβλημα.θα τον εσπαγα και end of story. ας παθαινε ο,τι ηθελε ο Μαρκ (ή ο Μιλσαπ πχ). τωρα αλλαζει
nevermind
sacarame
QUOTE(Pierce @ Nov 23 2013, 18:01 ) *
και να φανταστείς δεν έχει βγεί καν η μαγνητική για τον Γκαζόλ. Μέσα στο παιχνίδι είναι όλα.



Νομίζω όλα μέσα σε αυτή τη γραμμή είναι. Αρχικά να δούμε ποσο θα λείψει ο Μαρκ.

Στη συνέχεια, και 2 μήνες να λείψει, οκ είναι ζημια να χάνεις τον ψηλό σου, αλλά έχεις και ρόστερ για να καλύψεις τη ζημιά και φυσικά, μιλάμε για σενα Σπύρο (ναι για σένα με τη φράτζα λέω) που έχεις την ικανότητα να αλλάξεις και όοοοοοοολη την ομάδα σου μέσα σε μια βδομάδα και να φέρεις τον ψηλό που σου λείπει... Οπότε δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος για τέτοιες ανακοινώσεις.

Οκ είναι γκαντεμιά, ειδικά 2 χρόνια τώρα που σου κάθεται έτσι, αλλά είναι έτσι το παιχνίδι. Ο καθένας νομίζω θα έχει να αναφέρει κάποιο περιστατικό με τραυματισμούς πολύμηνους...

Και to conclude που λεν και στο χωριό μου, μια γενική παρατήρηση, χωρίς να ξέρω τίποτα ή να έχω μιλήσει με κάποιον, παρακαλείστε όλοι να μην επιτρέπετε σε ψηλές κοντές, ξανθές μελαχρινές,αδύνατες, χοντρές ΟΛΕΣ κλπκλπ να επηρεάζουν την απόδοση και τη διαύγεια σας στο φάνταζι...

Πωπω ο χαριτοδιπλωμένος θα ήταν περήφανος για μένα... smiley.gif

και έντιτ στα τελευταία....


j-kidd13
QUOTE(spysta @ Nov 23 2013, 18:08 ) *


ΑΣΕ ΤΗΝ ΚΛΑΨΑ ΡΕ!!! tongue.gif
Μια χαρα ομαδα εχεις και χωρις τον Γκασολ...Ισα ισα ειναι λογος να αρχισεις τις αλχημειες σου...(και τις αλ-φυσικες σου,τις αλ-βιολογιες σου κλπ κλπ)
Ασε που ακομα δεν ξερεις ποσο θα λειψει...
ΑΙΝΤΕ!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

QUOTE(sacarame @ Nov 23 2013, 18:21 ) *
Στη συνέχεια, και 2 μήνες να λείψει, οκ είναι ζημια να χάνεις τον ψηλό σου, αλλά έχεις και ρόστερ για να καλύψεις τη ζημιά και φυσικά, μιλάμε για σενα Σπύρο (ναι για σένα με τη φράτζα λέω) που έχεις την ικανότητα να αλλάξεις και όοοοοοοολη την ομάδα σου μέσα σε μια βδομάδα και να φέρεις τον ψηλό που σου λείπει... Οπότε δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος για τέτοιες ανακοινώσεις.


Aστονα μωρε,πεταει μεσα Αμιρ(που τον εχει και ψηλα οπως λεει εξ αλλου 69.gif ) και ειναι τζετ.....
T.W.Is.M.
Λοιπον, θα ξαναριξω στο τραπεζι τον ακατονομαστο. Αυτο φταιει που η ομας σερνεται, γιατι δεν αφηνει τους υπολοιπους να παιξουν. Ποιος τον θελει? Απο σταρ παουερ δεν ξεμενει η ομας, εχουμε το μεγαλυτερο σταρ ολων, που...


Εμεις, οι ΚΕΛΤΕΣ! smiley.gif
Pierce
Ο κύριος νομίζει ότι έχει κατάστημα Π. Ιωακείμ και Σκουφά αρχές 2000, και ζητάει 20 (εκατ Δραχμες ) πόντους, τουλάχιστον, αέρα για να δώσει τον λεμπρόν. Τον παντρεύτηκες πάρ'το απόφαση.
Gravedigger
2 μήνες max θα μείνει έξω ο Gasol, κουτσά στραβά καλύπτεται αυτή η τρύπα.
spysta
QUOTE(Gravedigger @ Nov 23 2013, 19:32 ) *
2 μήνες max θα μείνει έξω ο Gasol, κουτσά στραβά καλύπτεται αυτή η τρύπα.

αν καλυφθει μονη της (εκ των εσω) εχει καλως .. κινησεις ιδιαιτερες δεν προκειται να γινουν. wink.gif
ισως μονο προσπαθησω να σκοτωσω (δυστυχως) ενα δυο παικτες που εχω στο μυαλο μου και παιζουν καλα τωρα ή να δωσω εναν δυο που ειναι μετριοκακοι και ισως καποιος που ειναι ψηλα να θελει να πονταρει.


that's all
duncan21
Χέσε μας ρε Chandler.7/29 σε 3 ματς και συνολικό σκορ εβδομάδας 44.Δείξε λίγο φιλότιμο ρε λαμόγιο,κάνε έστω το 3x20 για τα μάτια του κόσμου.Πολλά ζητάω?

Ψάχνω trade δίνοντας παίκτη παραπάνω γιατί έχω υπεργε(α)μάτο πάγκο.Στείλτε προτάσεις με το τσουβάλι παρακαλώ.

Ginobili
Άντε καλορίζικα...σου έφυγε η ρετσινιά... tongue.gif
Pierce
Θα ήθελα να ακούσω το πόσο καλύτερος είναι ο Μπλέρ από τον Μικς , και ποια η διαφορά μεταξύ Love- LB.
T.W.Is.M.
QUOTE(Pierce @ Nov 24 2013, 16:34 ) *
Θα ήθελα να ακούσω το πόσο καλύτερος είναι ο Μπλέρ από τον Μικς , και ποια η διαφορά μεταξύ Love- LB.


Τωρα ή μετα την επιστροφη του Kobe? Τωρα 2-3 μοναδες, μετα υποθετω λιγο περισσοτερο.
O Love παιζει αυτη τη στιγμη σαν ενας απο τους κορυφαιους παιχτες του fantasy. Στις πρωτες 4 εβδομαδες καλυτερα και απο το Λεμπρον. Λογικα θα τον ξεπερασει στη συνεχεια ο ακατονομαστος, αλλα αν ο Αγαπουλας συνεχισει τοσο καλα, δεν εχω ιδιαιτερο προβλημα.
Το κλειδι ειναι ο Τουρκοουζμπεκος. Αν για αλλη μια χρονια κανει αργο ξεκινημα και συνεχισει με οργια, θα εχει νοημα η ανταλλαγη. Αν οχι, θα νοσταλγηθει ο Ανθυποπιθηξ.

Η ουσια ειναι αυτη που ειπε ο Ginobili. Μου εφυγε η ρετσινια. Τωρα που εφυγε το ξενο σωμα, θα αρχισουν να παιζουν και οι υπολοιποι. smiley.gif
Pierce
Δηλαδή αν πουμε χοντρικά Bosh= Uzbekoboy , θεωρείς τον Love 2-3 μονάδες κάτω (μόνο) από τον LB, που τις καλύπτει ο μπλερ. Είμαι σίγουρος ότι πήρες πολύ καλύτερες προτάσεις στα χέρια σου.
Το ερώτημα μου είναι, γιατί δεν πήρες τον Love λοιπόν στο 2. smile.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(Pierce @ Nov 24 2013, 19:25 ) *
Δηλαδή αν πουμε χοντρικά Bosh= Uzbekoboy , θεωρείς τον Love 2-3 μονάδες κάτω (μόνο) από τον LB, που τις καλύπτει ο μπλερ. Είμαι σίγουρος ότι πήρες πολύ καλύτερες προτάσεις στα χέρια σου.
Το ερώτημα μου είναι, γιατί δεν πήρες τον Love λοιπόν στο 2. smile.gif



Οχι ακριβως. Βλεποντας τον Ilyasova τις 2 προηγουμενες σεζον και το πως τελειωνε τις χρονιες, εχω την ελπιδα οτι θα παρω παραπανω απο τον Τουρκοουζμπεκο απ οτι απο τον Bosh.
Τη διαφορα μεταξυ LBJ και Αγαπουλα την εχω για παραπανω απο 2-3, μαλλον τις διπλασιες. Τις 2-3 τις καλυπτει ο Blair, τις υπολοιπες ο Ilyasova, αν ξυπνησει νωρις. Εχει το ρισκο του φυσικα, αλλα ετσι εβλεπα οτι δεν πηγαινα πουθενα.
Αν επαιρνα αλλον στο 2, δε θα ηταν ο Love, αλλα ο CP3, ο οποιος παιζει ακομα καλυτερα μεχρι στιγμης. Δεν πηρα αλλον, γιατι δεν πιστευω οτι καποιος αλλος θα δωσει περισσοτερους ποντους απο τον James συνολικα(και εκτος απροοπτου φυσικα-δηλαδη τραυματισμου του Λεμπρον). Ο μονος που συγκρινοταν θεωρητικα θα ηταν ο Durant, ο οποιος ειχε ηδη επιλεγει στο Νο1. Το Love τον ειχα υποτιμησει(οπως και ολοι μας νομιζω) μετα την περσινη τραυματισμενη σεζον.
Καλυτερες προτασεις δεν ξερω αν ειχα, ξερω οτι σε ολες σχεδον τις καλες προτασεις μου ζητουσαν πακετο τον Kemba "δεν μπορω να σουταρω χειροτερα" Walker και ηθελα να αποφυγω να τον δωσω χαμηλα. Επισης η προταση αυτη θεωρω οτι εχει το μεγαλυτερο ρισκο, αλλα και το μεγαλυτερο upside, πραγμα που χρειαζομαι γιατι εχω μεινει πολυ πισω.
aegeansheed
"Νέα" για τον Κούλη:

QUOTE
Wizards coach Randy Wittman still isn't sure when rookie Otto Porter (hip) will be able to resume basketball activities.
The No. 3 pick in this year's draft has been shelved all season and there's a veil of mystery surrounding his injury. Trevor Ariza got off to a hot start this season, Martell Webster has been playing very well as a starter in Ariza's absence, and Porter faces a steep climb to fantasy relevance whenever he's finally cleared to play.


@Gino: Η πρόταση ήταν πολύ καλή...τη σκεφτόμουν μέχρι που την απέσυρες, αλλά θέλω να αποφύγω αυτό που θέλεις να κερδίσεις (2-1 trade)
Ginobili
Όλο το trade ηταν υπόθεση Μπος-Ιλιασόβα βασικά...Ο Love δεν βλέπω να πέφτει,κάπου κοντά στο 50 θα την βγάλει την χρονιά φέτος,ενώ ο Λεμπρόν κια αυτός κάπου εκεί...θα κάνει υποθέτω μια σχετική συντήρηση και δεν θα παίζει μ.ο 38' +όπως έπαιζε..οπότε τα περσινά 58αρια...δεν τα βλέπω φέτος..

Ο Ιλιάσοβα η αλήθεια είναι ότι είναι μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα..ύψους-βάθους,έχει δείξει τι σκορ μπορεί να βγάζει όταν παίρνει χρόνο συμμετοχής..απλά είναι ασταθής,οι Μπακς είναι ένα μπάχαλο προς το παρόν και ψάχνονται,αλλά θεωρητικά αν ο Ουζμπεκιστανός παίζει 34'+ θα βγάζει γενικά μεγάλα σκορ.Ο Μπος είναι πιο σταθερός και τίμιος.Παίζει καλά μέχρι τώρα ο Μπος,καλύτερα μάλλον από πέρσι,απλά προς το παρόν έχει 28' μ.ο...οπότε ευελπιστώ ότι αν αυξηθούν αυτά,θα δικαιωθούν και τα projects στο να πλησιάσει να δίνει μ.ο 34..άντε 35

QUOTE(aegeansheed @ Nov 24 2013, 20:04 ) *
@Gino: Η πρόταση ήταν πολύ καλή...τη σκεφτόμουν μέχρι που την απέσυρες, αλλά θέλω να αποφύγω αυτό που θέλεις να κερδίσεις (2-1 trade)

Ποια απ'όλες??? Η τελευταία που σου έκανα είχε και και Ρόντο μέσα? icon_drunk.gif Έχασα τον Μπούσουλα από χθες το βράδυ..όταν απέσυρα την πρόταση για να δεχθώ την τελική μετά από ατελειωτη αμπελοσοφία με τον εαυτό μου..έτρεχαν 13 προτάσεις συνολικά... οι 9-10δικές μου
laugh.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(Ginobili @ Nov 24 2013, 21:55 ) *
Όλο το trade ηταν υπόθεση Μπος-Ιλιασόβα βασικά...Ο Love δεν βλέπω να πέφτει,κάπου κοντά στο 50 θα την βγάλει την χρονιά φέτος,ενώ ο Λεμπρόν κια αυτός κάπου εκεί...θα κάνει υποθέτω μια σχετική συντήρηση και δεν θα παίζει μ.ο 38' +όπως έπαιζε..οπότε τα περσινά 58αρια...δεν τα βλέπω φέτος..

Ο Ιλιάσοβα η αλήθεια είναι ότι είναι μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα..ύψους-βάθους,έχει δείξει τι σκορ μπορεί να βγάζει όταν παίρνει χρόνο συμμετοχής..απλά είναι ασταθής,οι Μπακς είναι ένα μπάχαλο προς το παρόν και ψάχνονται,αλλά θεωρητικά αν ο Ουζμπεκιστανός παίζει 34'+ θα βγάζει γενικά μεγάλα σκορ.Ο Μπος είναι πιο σταθερός και τίμιος.Παίζει καλά μέχρι τώρα ο Μπος,καλύτερα μάλλον από πέρσι,απλά προς το παρόν έχει 28' μ.ο...οπότε ευελπιστώ ότι αν αυξηθούν αυτά,θα δικαιωθούν και τα projects στο να πλησιάσει να δίνει μ.ο 34..άντε 35



Συμφωνουμε σ αυτα. Μεχρι στιγμης ειναι περιεργη η σεζον. Αρκετοι παιχτες παιζουν διαφορετικα απ οτι περιμεναμε, ειτε καλυτερα ειτε χειροτερα. Αν δουμε αυτους που παιζουν καλυτερα, ο Paul εχει νταμπλ-νταμπλ σε ποντους-ασιστ σε ΟΛΑ τα ματς, δεν μπορει να συνεχισει ετσι(θα παει βεβαια πανω απο το projection απ οτι φαινεται), ο Davis ειναι τοσο μεγαλη εκπληξη που δε θα δοκιμαζα να μπω σε ανταλλαγη με αυτον μεσα ειτε τον ειχα ειτε τον αποκτουσα, γιατι μπορει να σε πεταξει τελειως εξω στον υπολογισμο. Σε καθε περιπτωση ομως δεν πειθει οτι μπορει να συνεχισει στο 53-54. Απ αυτους που παιζουν καλυτερα του αναμενομενου ο Love μοιαζει να εχει τις καλυτερες προοπτικες να διατηρηθει εκει. Τα νουμερα του ειναι πολυ καλα, αλλα οχι εκτος δυνατοτητων. Ο δε Λεμπρον δεν κανει κατι χαρακτηριστικα ασχημα για να δικαιολογηθουν οι 10 μοναδες κατω απο περσι. Μαζευει καποια ριμπαουντ παρακατω, αλλα σουταρει καλυτερα απ εξω και γενικα με υψηλα ποσοστα(που δεν ξερω αν μπορει και να τα διατηρησει) και παιζει λιγοτερο(σαν να εχει τραβηξει το παιχνιδι του λιγο προς τα εξω). Δεν εχω δει παιχνιδια ακομα φετος, παρα μονο 2 ματς των Λεικερς, αλλα δε βλεπω κατι αφυσικα ασχημο στα νουμερα του Λεμπρον, που να με κανει να πιστευω οτι θα φτασει στο περσινο 58. Οταν μαλιστα σε καποια ματς δεν επαιζε και ο Wade και παρολα αυτα δεν ξεπερναει το 49 σε μ.ο. μεχρι στιγμης, μπορω να πειστω οτι δεν επρεπε να περιμενω το 55+ που περιμενα οταν τον διαλεξα στο ντραφτ.
Καλες προτασεις ειχα, οπως ειπα και πριν. Ανταλλαγμα σαν τον φετινο Αγαπουλα δεν ειχα ομως κι αυτο γιατι κανενας δε μου ειχε προτεινει τον Durant ή εστω τον CP3.
Gravedigger
QUOTE (aegeansheed @ Nov 24 2013, 21:04 ) *
"Νέα" για τον Κούλη:

Ντάξει, τώρα ξεκαθάρισαν όλα, μπορώ να κοιμηθώ ήσυχος!
Πλέον δεν με νοιάζει και τόσο βέβαια, στόχος μου είναι να μην βγω τελευταίος. Μέχρι και ο Bledsoe τραυματίστηκε από συμπαίχτη του!

Gino η πρόταση που είχα χθες ήταν καλή, την άφησα αρκετή ώρα γιατί έκλεινα προς το accept αλλά ο Holiday δεν με πείθει καθόλου φέτος. Δεν θεωρώ ότι δεν έχει ξεκινήσει καλά, απλά αυτό είναι το ταβάνι του σε αυτή την ομάδα.
Ginobili
QUOTE(Gravedigger @ Nov 24 2013, 21:47 ) *
Ντάξει, τώρα ξεκαθάρισαν όλα, μπορώ να κοιμηθώ ήσυχος!
Πλέον δεν με νοιάζει και τόσο βέβαια, στόχος μου είναι να μην βγω τελευταίος. Μέχρι και ο Bledsoe τραυματίστηκε από συμπαίχτη του!

Gino η πρόταση που είχα χθες ήταν καλή, την άφησα αρκετή ώρα γιατί έκλεινα προς το accept αλλά ο Holiday δεν με πείθει καθόλου φέτος. Δεν θεωρώ ότι δεν έχει ξεκινήσει καλά, απλά αυτό είναι το ταβάνι του σε αυτή την ομάδα.

Ποιο ταβάνι έχεις δει..? Γιατί εγώ ακόμα..ψάχνομαι να καταλάβω laugh.gif ...τελευταία γενικά έχει ανέβει,αλλά την μια μου βγάζει 48αρια την άλλη 27 ...εφόσον παίρνει χρόνο συμμετοχής να κουμαντάρει πάντως,δεν τον φοβάμαι.Σε καινούρια ομάδα είναι,να πασάρει ξέρει...
Gravedigger
QUOTE (Ginobili @ Nov 24 2013, 23:56 ) *
Ποιο ταβάνι έχεις δει..? Γιατί εγώ ακόμα..ψάχνομαι να καταλάβω laugh.gif ...τελευταία γενικά έχει ανέβει,αλλά την μια μου βγάζει 48αρια την άλλη 27 ...εφόσον παίρνει χρόνο συμμετοχής να κουμαντάρει πάντως,δεν τον φοβάμαι.Σε καινούρια ομάδα είναι,να πασάρει ξέρει...

Τώρα είναι στο 33 ΜΟ. Στην καλύτερη περίπτωση να πάει στο 34-35.
sacarame
Rodney Stuckey: 55

Κλαίει η μάνα του Πελέ...
Pierce
Είπα και εγώ, 2 εβδομάδες χωρίς χαμένα ματς... Επανήλθαμε σε standards που αρμόζουν σε Χομπίστες. Βαρέσαμε διάλυση.
Ginobili
QUOTE(Gravedigger @ Nov 25 2013, 00:02 ) *
Τώρα είναι στο 33 ΜΟ. Στην καλύτερη περίπτωση να πάει στο 34-35.

Επειδή ψάχνομαι για SG-PG τι θες για Μόντα Έλις...ή Μπλεντσοου? ο 1ος ειδικά είναι στα πικ του.Έχει 40.5 και στο last15 43.
Απλά μη μου ζητάς Γκεί-Τέρενς γιατί δεν βγάζει νόημα...ο Γκέουλας είναι στο 36.5 με last15 42.4 δεν γίνεται να σου δώσω και Τέρενς που έτσι όπως καθιερώνεται είναι στην χειρότερη 30+ με last15 34.5 και last7 42.

duncan21
QUOTE (Ginobili @ Nov 25 2013, 13:01 ) *
Επειδή ψάχνομαι για SG-PG τι θες για Μόντα Έλις...ή Μπλεντσοου? ο 1ος ειδικά είναι στα πικ του.Έχει 40.5 και στο last15 43.
Απλά μη μου ζητάς Γκεί-Τέρενς γιατί δεν βγάζει νόημα...ο Γκέουλας είναι στο 36.5 με last15 42.4 δεν γίνεται να σου δώσω και Τέρενς που έτσι όπως καθιερώνεται είναι στην χειρότερη 30+ με last15 34.5 και last7 42.

Aφού τον θες τον Steph,έλα να βρούμε μια άκρη ντε.
Ginobili
QUOTE(duncan21 @ Nov 25 2013, 12:47 ) *
Aφού τον θες τον Steph,έλα να βρούμε μια άκρη ντε.

περίμενε...γιατί με τρώει μέσα μου...αν και ο Σπύρος δεν το καλοβλέπει...κάτσε να το σκεφτώ λίγο ακόμα.. rolleyes.gif
j-kidd13
QUOTE(Ginobili @ Nov 25 2013, 18:33 ) *
περίμενε...γιατί με τρώει μέσα μου...αν και ο Σπύρος δεν το καλοβλέπει...κάτσε να το σκεφτώ λίγο ακόμα.. rolleyes.gif



tongue.gif
j-kidd13
Ωπα...
Κατσε....
Τι εγινε τωρα?


Καναμε trade με Σπυρο????????????????????????

Nταξει,ολα γινονται πλεον...
sacarame
QUOTE(j-kidd13 @ Nov 25 2013, 19:17 ) *
Ωπα...
Κατσε....
Τι εγινε τωρα?


Καναμε trade με Σπυρο????????????????????????

Nταξει,ολα γινονται πλεον...


Με καθοριστική παρέμβαση σακαράμε έγινε το τρέηντ...
Pierce
Γιάννη όσο κερδισμένος βγήκες χτές, σήμερα νομίζω τα έκανες θάλασσα.
sacarame
Ρε σεις, τι γίνεται να ούμε;;;;

Δεν σας προλαβαίνω....

Βροχή τα τρέηντς.... Μας βλέπω για εκπομπή πάλι..... 69.gif
Ginobili
QUOTE(Pierce @ Nov 25 2013, 18:33 ) *
Γιάννη όσο κερδισμένος βγήκες χτές, σήμερα νομίζω τα έκανες θάλασσα.

smiley.gif
Μεταγγραφικός οργασμός!!! Της Π^&%$&ας!!!
Χαμένος θα βγω πιστεύω αν ο Ρόντο γυρίσει σε 3 βδομάδες και χτυπάει κατευθείαν 35+

ο Καρι...δεν παίζει ούτε 33' μ.ο και βγάζει ήδη 45...πάνω από 52 ο Λεμπρόν δεν θα φτάσει...
Τώρα για τον Μπος...όνομα...όνομα...αλλά όσο έψαχνα ιστορικά,χρόνους συμμετοχής,σταττιστικά,απόψεις...και...και...

�εν πείστηκα ότι θα ξεπεράσει τα 33' μ.ο που είχε πέρσι...οπότε δεν βλέπω να πιάνει πάνω από 34 μ.ο...στην καλύτερη
Ο Ιμπάκα..ελπίζω να συνεχίσει έτσι...


Τώρα για τον Αφλάλο...ο Θεός...η ψυχή του...και η ψυχή μου... rolleyes.gif
Όλα ή τίποτα

QUOTE(sacarame @ Nov 25 2013, 18:42 ) *
Ρε σεις, τι γίνεται να ούμε;;;;

Δεν σας προλαβαίνω....

Βροχή τα τρέηντς.... Μας βλέπω για εκπομπή πάλι..... 69.gif

Πρέπει να κάνουμε μία...να αναλύουμε trades μέχρι το πρωί...και να συζητάμε προτάσεις.. οι καμμένοι... icon_drunk.gif
duncan21


icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
sarounas
πολύ δύσκολη η σημερινή ημέρα, αρκετές φορές έφτασα στα πρόθυρα εγκεφαλικού αλλά τελικά αρνήθηκα την πρόταση

πολύ ψυχοφθόρο αυτό το παιχνίδι... φανταστείτε να παίζαμε και με χρήματα ohmy.gif θα χα πεθάνει ήδη δέκα φορές μόνο για φέτος...


μην κάνει κανείς καμια μ@λ@κία και μου στείλει καλή πρόταση μέχρι το βράδυ, δεν θα το αντέξω αυτό smiley.gif
Pierce
Κάνε το ρε sarounas να τρελαθούμε, να γυρίσει ο Χομπίστας στην ομάδα του.
spysta
σημερα ειμαι χαρουμενος για τη λιγκα ... ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ.
T.W.Is.M.
Κι εγω ειμαι περηφανος για το συναγωνιστη Ginobili. Κρατησε τη σωστη σταση απεναντι στον ακατονομαστο! smiley.gif
Ginobili
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 25 2013, 19:51 ) *
Κι εγω ειμαι περηφανος για το συναγωνιστη Ginobili. Κρατησε τη σωστη σταση απεναντι στον ακατονομαστο! smiley.gif

Δεν γίνεται να πορευτώ με Lebron εγώ ποτέ...δεν είναι γραφτό..δεν ταιριάζει στην κουλτούρα ούτε του "Italian" ούτε στο "Spurs" tongue.gif

QUOTE(spysta @ Nov 25 2013, 19:26 ) *
σημερα ειμαι χαρουμενος για τη λιγκα ... ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ.

Κάτσε...έχουμε λίγο ακόμα χρόνο...για extra περηφάνια... tongue.gif
rchos
Υπάρχει κάποιος κανονισμός στο παιχνίδι που λέει πως όποιον έχω σέντερ θα τραυματίζεται?
Δεν βάζω τον Λι σέντερ κωλοπαίχνιδο που να σκάσεις.Τραυμάτισε τον Frye αυτή την εβδομάδα.


Όσο για τα όφερς επειδή γυρνάνε κάποιοι τραυματίες μου θα ήθελα να δω αυτοί πως θα τραβήξουν και μετά να δω αν και τι θα κάνω.
Ginobili
QUOTE(rchos @ Nov 25 2013, 19:57 ) *
Υπάρχει κάποιος κανονισμός στο παιχνίδι που λέει πως όποιον έχω σέντερ θα τραυματίζεται?
Δεν βάζω τον Λι σέντερ κωλοπαίχνιδο που να σκάσεις.Τραυμάτισε τον Frye αυτή την εβδομάδα.


Όσο για τα όφερς επειδή γυρνάνε κάποιοι τραυματίες μου θα ήθελα να δω αυτοί πως θα τραβήξουν και μετά να δω αν και τι θα κάνω.

Hawes για Ibaka & Amare δίνεις?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.