Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA fantasy 13-14
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
rchos
QUOTE(j-kidd13 @ Oct 23 2013, 12:59 ) *
Μα ειναι δεδομενο οτι ο twism θα πορευτει με τον Λεμπρον σε ολη τη διαρκεια της χρονιας με αυτα που ζηταει... laugh.gif



True story...
Στην σκέψη μην τον ξεπουλήσει επειδή δηλώνει ότι τον μισεί θα μείνει παντρεμένος μαζί του γιατί το παρκάνει σε ότι ζητάει.
Έτσι του έγινε ο γάμος συνήθεια ήδη tongue.gif
sacarame
QUOTE(Anaz @ Oct 23 2013, 05:15 ) *
Πηρα ρισκο με αυτον τον Oladipo, για τον οποιο δεν εχω ιδεα περι τινος προκειται, απλα χρειαζομουν οπωσδηποτε pg εκει που εφτασα και δεν ειχε μεινει τιποτα, οποτε στηριχτηκα στην ευπαθεια του Νελσον και στο οτι τα τελευταια χρονια τα καλα PG κανουν καλες ρουκι χρονιες.



Γιώργο έρχομαι να σε απαλλάξω από αυτή τη μετριότητα που λέγεται Ολαντίπο....
T.W.Is.M.
QUOTE(duncan21 @ Oct 23 2013, 12:07 ) *
Aνένδοτος αγώνας να μείνει στον Τ.W.is.M o πίθηκας.Δεν θα μας ξεζουμίσετε κύριε με τις παράλογες απαιτήσεις σας!



QUOTE(j-kidd13 @ Oct 23 2013, 12:59 ) *
Μα ειναι δεδομενο οτι ο twism θα πορευτει με τον Λεμπρον σε ολη τη διαρκεια της χρονιας με αυτα που ζηταει... laugh.gif



QUOTE(rchos @ Oct 23 2013, 13:07 ) *
True story...
Στην σκέψη μην τον ξεπουλήσει επειδή δηλώνει ότι τον μισεί θα μείνει παντρεμένος μαζί του γιατί το παρκάνει σε ότι ζητάει.
Έτσι του έγινε ο γάμος συνήθεια ήδη tongue.gif



Κι ομως αν ολοι σας βαλετε κατω τα νουμερα θα δειτε οτι οι παραλογες απαιτησεις δεν ηταν οι δικες μου.
Εδω φαινεται η αναλυση που εχει γινει(εστω και με λιγο διαφορετικο συστημα βαθμολογιας), οπου φαινεται οτι οποιος εχει Λεμπρον ή Ντουραντ ειναι κερδισμενος εξ ορισμου απο τους δυο πρωτους γυρους. Αρα ο μονος τροπος να τους αποκτησει κανεις ειναι να δωσει τα picks και των δυο πρωτων γυρων(πραγμα που δε ζητησα απο τον αυτονομο κυριο στην κορυφη των quote).
Γι αυτο παντρευομαστε τον πιθηκα και θα πορευτουμε μαζι του ολη τη σεζον με στοχο την κορυφη!
Οι ΚΕΛΤΕΣ δικαιωνονται για την αποστροφη τους στον ακατονομαστο. Κανενας δεν τον θελει κι ετσι καταρριπτεται ο μυθος του περιζητητου παιχτη που ολοι θελουν να χτισουν την ομαδα γυρω του. smiley.gif
Αφου λοιπον δεν τον ξεφορτωνομαστε, τον προσλαμβανουμε σαν υπαλληλο. Θα γινει ο Αλεκος Τζανετακος του fantasy! Μεχρι και σφαλιαρες θα του ριχνουμε οταν δεν παει καλα η ομαδα. Καπως ετσι:


Εμεις, οι ΚΕΛΤΕΣ! smile.gif
Pierce
  • Harden, επιτομή της σταθερότητας
  • Παυλάρας πίσω στην ομάδα της καρδιάς του, έτοιμος για 40+
  • Vuce τίμιος center που μπορεί να βγάλει μεγάλα d-d
  • Noah είσαι κουτσός, αλλά είσαι γέννημα θρέμα spartanohobbistas οπότε τι να σε κάνω, και εσύ εδώ φέτος.
  • Russell Κ9
  • Calderon μπορεί να πέσει στο σκοράρισμα αλλά δε θα προλαβαίνουμε να μετράμε τελικές με Έλις και Ντίρκ
  • Thomas , είναι γρίφος
  • Μαθιός ήρθε από σπόντα, δε σε γουστάρουμε ιδιαίτερα
  • Marion , κάποτε ήταν επιλογή μου στο 2 , έπειτα μόνο μια χρονιά δεν έχει περάσει από την ομάδα, γέννημα θρέμα και αυτός. Θα κόψει θα μαζέψει σκουπίδια θα βάλει και κανένα μήλο καλάθι
  • ο Τάζ είναι ασφάλεια για τον Νοά, αναμένουμε και trade Boozer, για να εκτοξευτεί
  • Το αυτό και για τον Ασίκ
  • Greg Oden, αγάπησε τους με το ματζαφλάρι σου


Σε γενικές γραμμές ικανοποιημένος από το ρόστερ (αφού πρόλαβα τον παυλάρα smiley.gif ), αν παίξει και ο Ράσελ μέσα στον Νοέμβρη ακόμα καλύτερα. Κλειδί η υγεία του τύπου με τη Σουηδέζα μοντέλο , και κατά πόσο ο μουσάτος θα συνεχίσει τα περσινά. Υπάρχει ένα κενό στο sf, αλλά αφού τους μάζεψε όλους ο tobias τι να κάνουμε.

Η ομάδα του sheed μου αρέσκει ,η ομάδα του lebron επίσης (θα τρώς καζούρα επ'άπειρον ) , του morrison, και των Σπιρουνιών με το chianti . Αλλά όλα αυτά μέχρι να αρχίσουν οι τραυματισμοί και να κερδίσει πάλι ο ντίγκερ.
T.W.Is.M.
QUOTE(Pierce @ Oct 23 2013, 21:52 ) *
Η ομάδα του sheed μου αρέσκει ,η ομάδα του lebron επίσης (θα τρώς καζούρα επ'άπειρον ) , του morrison, και των Σπιρουνιών με το chianti . Αλλά όλα αυτά μέχρι να αρχίσουν οι τραυματισμοί και να κερδίσει πάλι ο ντίγκερ.


Προφανως εννοεις τη Μαιαμι Χιτ...

Ναι, ειμαι ο Πανοπουλος του fantasy. Βγαινω και κανω δηλωσεις και ανακοινωσεις με το παραμικρο. smiley.gif
Pierce
Όχι δεν εννοώ ΤΟΥΣ χίτ . Εννοώ το fantasιακό σπίτι του, την κοιλάδα του θανάτου . Τον φαντάζομαι να ψέλνει καθημερινά Yea, though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil: , όπου evil φυσικά ο ιδιοκτήτης .
T.W.Is.M.
QUOTE(Pierce @ Oct 24 2013, 12:46 ) *
Όχι δεν εννοώ ΤΟΥΣ χίτ . Εννοώ το fantasιακό σπίτι του, την κοιλάδα του θανάτου . Τον φαντάζομαι να ψέλνει καθημερινά Yea, though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil: , όπου evil φυσικά ο ιδιοκτήτης .


Κατ αρχην να πω σοβαρα οτι δεν μπορει να ειναι ΟΙ Χιτ. Το Heat δεν ειναι πληθυντικος, οπως δεν ειναι το Jazz και το Thunder. Ειναι η ομαδα Heat, ενω και η λεξη Heat(ζεστη) στα ελληνικα ειναι θηλυκου γενους.
Ας πει οτι θελει ο ακατονομαστος, η Death Valley ειναι my yard. Ο ιδιοκτητης δεν ειναι απλα evil, ειναι ο Big Evil, o Demon of Death Valley και οτι κι αν λεει ο ακατονομαστος οτι δε φοβαται, ειμαι σιγουρος οτι τρεμει οταν μπαινει το αφεντικο στα αποδυτηρια!
Αν θελει να ξεκινησει με αυτα τα λογια, του προτεινω να συνεχισει ετσι:
As I walk through the valley of the shadow of death
I take a look at my life and realize there's nothing left
Cause I've been blasting and laughing so long
That even my momma thinks that my mind has gone...
(οχι μονο η μανα του, κι ο Delonte West τα ιδια πιστευει 19.gif )
Tobias Funke
Πρόλαβε πάλι το αρπακτικό tongue.gif

Και πρέπει τώρα να αλλάζω και το preview των Suns. Γκρρρ...
morrison
QUOTE(Tobias Funke @ Oct 26 2013, 00:33 ) *
Πρόλαβε πάλι το αρπακτικό tongue.gif

Και πρέπει τώρα να αλλάζω και το preview των Suns. Γκρρρ...


Αχαχαχα...δεν μπορώ... smiley.gif

Πάντως λογικά κανείς δεν θα κερδίσει τίποτα αφού ο ένας από τα αδέρφια είναι πιο έτοιμος και με καλύτερη pre season.
(η αλήθεια είναι ότι προβληματίστηκα λίγο ποιον θα πάρω...)
Ο Λεν ακόμα και αν σταδιακά πάρει λίγο μπρος θα έχει και τον Οκαφόρ που θα έχει γυρίσει μέχρι τότε οπότε κλάιν...

Να βρούμε Κουτς να αλλάξει Γουίζαρντς επίσης...
Tobias Funke
QUOTE (morrison @ Oct 26 2013, 00:40 ) *
Αχαχαχα...δεν μπορώ... smiley.gif

Πάντως λογικά κανείς δεν θα κερδίσει τίποτα αφού ο ένας από τα αδέρφια είναι πιο έτοιμος και με καλύτερη pre season.
(η αλήθεια είναι ότι προβληματίστηκα λίγο ποιον θα πάρω...)
Ο Λεν ακόμα και αν σταδιακά πάρει λίγο μπρος θα έχει και τον Οκαφόρ που θα έχει γυρίσει μέχρι τότε οπότε κλάιν...

Να βρούμε Κουτς να αλλάξει Γουίζαρντς επίσης...


Ναι μωρέ απλώς μια φορά, έτσι για το γαμώτο. Κι είδα ένα (30) στο tab του twitter ξαφνικά αλλά βαρέθηκα να κοιτάξω με τη μία biggrin.gif

Ο Όκαφορ μπορεί και να μην παίξει λεπτό
spysta
γατακια .. ερχεται ο Φρεντς Φραι τωρα !! μπαμ μπουμ τα τριποντα shot.gif shot.gif
j-kidd13
QUOTE(morrison @ Oct 26 2013, 00:40 ) *
Αχαχαχα...δεν μπορώ... smiley.gif

Πάντως λογικά κανείς δεν θα κερδίσει τίποτα αφού ο ένας από τα αδέρφια είναι πιο έτοιμος και με καλύτερη pre season.
(η αλήθεια είναι ότι προβληματίστηκα λίγο ποιον θα πάρω...)
Ο Λεν ακόμα και αν σταδιακά πάρει λίγο μπρος θα έχει και τον Οκαφόρ που θα έχει γυρίσει μέχρι τότε οπότε κλάιν...

Να βρούμε Κουτς να αλλάξει Γουίζαρντς επίσης...

Οταν μπορεσεις στειλε μου το τηλ του ατζεντη που σε παιρνει και στα λεει ολα.
duncan21
Στείλτε καμιά πρόταση ρε μουλαροτεκνάδες,μην ντρέπεστε.Δεν βλέπω κινητικότητα(πέρα απ' κλασσικά,καίρια adds του Αntoine) κι ανησυχώ.Μπείτε ή στείλτε και κάνα skype να το προσεγγίσουμε σωστά το θέμα.
T.W.Is.M.
QUOTE(duncan21 @ Oct 26 2013, 15:07 ) *
Στείλτε καμιά πρόταση ρε μουλαροτεκνάδες,μην ντρέπεστε.Δεν βλέπω κινητικότητα(πέρα απ' κλασσικά,καίρια adds του Αntoine) κι ανησυχώ.Μπείτε ή στείλτε και κάνα skype να το προσεγγίσουμε σωστά το θέμα.


Οταν επρεπε να δεχτεις προταση, δεν το εκανες και με εκραξες δημοσιως! Τωρα θα υποστεις τις συνεπειες των πραξεων σου... smiley.gif
duncan21
Στέλιο να σου καεί το βίντεο ρε(έτσι για καλή χρονιά).Τεράστια έμπνευση με Jordan Hill 3 τέταρτα πριν κλείσουν τα ρόστερ,μπράβο μου.
j-kidd13
Ωραια αρχισαμε... 68.gif
sacarame
QUOTE(duncan21 @ Oct 30 2013, 07:29 ) *
Στέλιο να σου καεί το βίντεο ρε(έτσι για καλή χρονιά).Τεράστια έμπνευση με Jordan Hill 3 τέταρτα πριν κλείσουν τα ρόστερ,μπράβο μου.



Μπωμπωμπωμπωμπωμπωμπωμπωμπωμπω λήχτε το λέμε....

Μαγική πρεμιέρα για την αρμάδα... Κρις Πολ μεγάλο ξεκίνημα, αλλά οκ το αναμένεις..

Γίγαντα Ντε Άντρε τέτοια κάνε μας και θα τρελαθούμε...

Μαριος Τσαλμερίδης ωραιότατος, ξεκίνησε και με 3 κλεψίματα πάνω στον ρόουζ και πήρε πάνω του χτες...

Και για το τέλος ...

ΤΖΙΜΥ ΜΠΑΤΛΕΡ ΟΕΟΕΟΕ
ΟΕΟΕΟΕ
ΟΕΟΕΟΕ

και στο ημίχρονο ήταν με 1 τρίποντο 3 φαουλ κι ενα ριμπάουντ...Hell yeah 77.gif
rchos
Γατάκια δεν σας χάλασε το 56 του Μπούζερ.

Τρώγοντας πρωινό στο Riverside Hotel στην Guangzou βλέποντας στο CCTV5 τον μεγάλο Εσκιμώο να κάνει ότι θέλει τις αντίπαλες άμυνες.Με ωραίο τρόπο ξυπνάνε αυτά τα Κινεζόπουλα όχι σαν εμάς που πρέπει να μείνουμε ξύπνιοι όλη νύχτα...


Υ.Γ. το μόνο κακό είναι ότι δεν έχω πρόσβαση για γρήγορες κινήσεις και add-drops αυτή την εβδομάδα που ξεπετάγονται διάφοροι...
aegeansheed
(add-drops + Rcho's way of thinking = Mike Dunleavy)

Nothing to wory about (from me at least)... tongue.gif
sarounas
QUOTE(sacarame @ Oct 30 2013, 14:51 ) *
Μαριος Τσαλμερίδης ωραιότατος, ξεκίνησε και με 3 κλεψίματα πάνω στον ρόουζ και πήρε πάνω του χτες...

ρε τί να κλάσει ο Τσαλμερίδης μπροστά στον Νόρις Κόουλ? ξύπνα σπόελστρα shot.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(sacarame @ Oct 30 2013, 13:51 ) *
Μπωμπωμπωμπωμπωμπωμπωμπωμπωμπω λήχτε το λέμε....

Μαγική πρεμιέρα για την αρμάδα... Κρις Πολ μεγάλο ξεκίνημα, αλλά οκ το αναμένεις..

Γίγαντα Ντε Άντρε τέτοια κάνε μας και θα τρελαθούμε...

Μαριος Τσαλμερίδης ωραιότατος, ξεκίνησε και με 3 κλεψίματα πάνω στον ρόουζ και πήρε πάνω του χτες...

Και για το τέλος ...

ΤΖΙΜΥ ΜΠΑΤΛΕΡ ΟΕΟΕΟΕ
ΟΕΟΕΟΕ
ΟΕΟΕΟΕ

και στο ημίχρονο ήταν με 1 τρίποντο 3 φαουλ κι ενα ριμπάουντ...Hell yeah 77.gif


Ως 2ος της καταταξης επιβαλλεται να σχολιασω κι εγω.
Εν αρχη ην ο Νελσον. Αρχηγος κανονικος, σταθηκε στο υψος του(που δεν ειναι και μεγαλο), αλλα και στο βαρος του(που ειναι μεγαλο)! Με αυτον για ηγετη μας θα παμε ψηλα φετος.
Ντειβιντ Γουεστ επισης στο υψος του. Αν σταθει και στο υψος του Hibbert, θα σας βαλει να παιξετε το συστημα κυαλι.
Ενθαρρυντικο ξεκινημα και για τον τραυματια της παρεας. Με τη δευτερη πενταδα οι Λεικερς στο τελος, οι βασικοι πηγαν για τσαι και θα περιμενουν τον Κομπι να τους σωσει. Ειτε τους σωσει ειτε οχι ομως, εμενα θα μου δωσει ποντους. Αρκει να γυρισει γρηγορα...

Παμε και στους αλλους 2, που αποφασισαν να γυρισουν σιριαλ:"οι χαζοι του Μαιαμι"! Και καλα ο Bosh, εχει αποφασισει να το παιξει τριαρακι, ο αλλος που μου πασαρατε στο Νο2 του ντραφτ και μου φορτωσατε με το autopick? Ιδιο σκορ με τον little Jimmy τον μπατλερ? Σε βλεπω στον παγκο συντομα. Τωρα που το σκεφτομαι, σε βλεπω στον παγκο οτι και να κανεις.

Εμεις, οι ΚΕΛΤΕΣ! smiley.gif
spysta
ετσι για να μην ξεχνιομαστε απο τα περσινα .. κλασσικα πραγματα --> 1 με 3 εβδομαδες εξω ο Ryan Anderson.

lovely biggrin.gif
Gravedigger
Θετικά: Επιστροφή Bynum

Αρνητικά: Θέμα χρόνου να ξαναχτυπήσει

Ο Harris δεν παίζει ούτε σήμερα (ενώ ήταν να παίξει) και ενώ ήταν έξω ο Ridnour οπότε παραπάνω χρόνος για τον Knight βλέπω ότι στο 2λεπτο είχε βγει. Και λέω, τι σκατά, πόσες μαλακίες μπορεί να έκανε σε ένα 2λεπτο για να βγει. ΧΤΥΠΗΣΕ ΤΟ ΒΛΗΜΜΑ.
sacarame
Κυριάκο ξεκινα τα γνωστά βουντού σου για τον φίλο μου τον Ντανκαν21.. Ακου 80 ο Κάρτερ-Γουιλιαμς στο πρώτο του ματς...

Αυτοί οι Χιτ μαρμελάδα ειχαν στα χερια;;;; 9 κλεψίματα ο αλλος....

Κουτς ξέρεις τι πρέπει να γίνει με το βίντεό σου....
sarounas
ζάχο, μο και νας (άνθρωπέ μου αν έχεις ρευματικά γιατί κατεβαίνεις στο πρωτάθλημα? ) ου να μου χαθείτε shot.gif τί ειν αυτά? πλάκα μου κάνετε?
και το παλικάρι που έχουν για κόουτς φέτος οι Κέλτες έχει πολλούς γκαρντ της προκοπής στην ομάδα για να βάζει τον Τζόρνταν Κρόφορντ μόνο 18 λεπτά?

στον πάτο απ την πρεμιέρα...ούστ 68.gif
sacarame
Ο λαός απαιτεί σχόλιο από τον πρόεδρο των Mighty Ducks σχετικά με το πλάνο να χτίσουν οι παίκτες του νεο κλειστό με τα σουτ τους... icon_wave.gif
Gravedigger
QUOTE (sacarame @ Oct 31 2013, 03:14 ) *
Κυριάκο ξεκινα τα γνωστά βουντού σου για τον φίλο μου τον Ντανκαν21.. Ακου 80 ο Κάρτερ-Γουιλιαμς στο πρώτο του ματς...

Εδώ του έβγαλε 52 o Ariza και χθες ο Hill 35 τι να πεις! Και εμένα μου βγάζει 10 ο Rose! tongue.gif

QUOTE (sarounas @ Oct 31 2013, 14:22 ) *
ζάχο, μο και νας (άνθρωπέ μου αν έχεις ρευματικά γιατί κατεβαίνεις στο πρωτάθλημα? ) ου να μου χαθείτε shot.gif τί ειν αυτά?

Μα και εσύ από τον Nash περίμενες score??

Πάμε σε 1 μίνι recap των πρώτων ημερών

Rose: άθλιος, αλλά δεν τον φοβάμαι,θα επανέλθει.

Ellis: καταπληκτικός, αν δεν είχε και 7 λάθη,η τέλεια πρεμιέρα. Σίγουρα δεν θα συνεχίσει έτσι αλλά 1 40αρι ελπίζω να το έχει.

Butler: πρόπερσι ήταν ο αποδέκτης όλων των χριστοπαναγιών μου. Πέρσι τις έτρωγε ο Hibbert, αλλά επειδή δείχνει να σοβαρεύεται είπα να ξαναπάρω τον Butler και με δικαίωσε με 7 λάθη. ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΣΕ ΔΙΑΟΛΟΣΤΕΙΛΩ ΜΑΛΑΚΑ.

Harris: ήταν να παίξει χθες, ούτε καν. 2 χαμένα ματς μέχρι στιγμής.

Hibbert: εξαιρετική πρεμιέρα, χθες έκανε 2 φάουλ σε 1μιση λεπτό,πάλι καλά που πρόλαβε να ρίξει και καμιά τάπα και το έσωσε λίγο.

Bledsoe: Πολύ καλός,δεν έχω παράπονο.

Prince: δεν περίμενα και τίποτα περισσότερο, θα έχεις και εσύ την πορεία του Butler.

Knight: αγόρι μου, προέρχεσαι από τραυματισμό, παίζεις τελικά και πας και χτυπάς στο 2λεπτο? Χτύπα στο τέλος τουλάχιστον. ΟΥΣΤ.

Faverani: έλα ρε vitor. Ξεκίνησε εντυπωσιακά, το score του το είχε από τα μέσα του 2ου 12λεπτου, μετά ξέδωσε και άρχισε να κάνει φάουλ από εδώ και από εκεί οπότε βγήκε και αυτός.

ΚΑΙ

Γύρισε ο Bynum. Σε κανένα δίμηνο που θα ξαναπαίξει σοβαρό μπάσκετ (και αν) θα γράψω την άποψη μου!

Καλούς τραυματισμούς!
Pierce
Αφιερωμένο στον Harden

http://splicd.com/er5bxZQsX0w/2210/2220
j-kidd13
Αφιερωμενο στα καντρονια που εχω στην ομαδα...



Σοβαρευτειτε λιγο μην εχουμε ιστοριες ακομα δεν αρχισαμε.
spysta
ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ ΜΕΓΑΛΕ !! ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ ΧΕΡΑΚΙΑ ΠΑΤΑ ΚΛΙΚ ΚΑΙ ΚΑΝΤΟΥΣ ΝΤΡΟΠ ΟΛΟΥΣ

thumbsup.gif
sacarame
QUOTE(spysta @ Oct 31 2013, 15:17 ) *
ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ ΜΕΓΑΛΕ !! ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ ΧΕΡΑΚΙΑ ΠΑΤΑ ΚΛΙΚ ΚΑΙ ΚΑΝΤΟΥΣ ΝΤΡΟΠ ΟΛΟΥΣ

thumbsup.gif



Μου άνοιξε την όρεξη ο μπαγάσας...

Άγγελε μάλλον αυτό πρέπει να τους αφιερώσεις...

Ginobili
Πάλι κλαίγεστε ρε..ακόμα δεν αρχίσαμε.. sad-smiley-009.gif Ο ένας πιο Μπαναώτης από τον άλλον είστε.. tongue.gif

*Άντε Μουστάκια..στείλτον για σύνταξη τον Νας,που δεν λέει να σταματήσει η κωλόγρια και δώσε τα κλειδιά της ομάδας στον μεγάλο αυτιά Φάρμαρ!!! laugh.gif

*Και με ένα μάτι και ένα @ να παίζει ο Αμάρε..πόσο χειρότερος να είναι από αυτήν την τιτίκα τον Μπαρνιάνι??? Ούτε εμείς οι Ιταλοί δεν τον θέλουμε..και τσάμπα να μας τον έδιναν... 19.gif

*Άντε ρε Ρόντο...σε κανά μήνα το πολύ να έχεις γυρίσει...να δω τι θα κάνω τόσα play maker 40.gif

T.W.Is.M.
QUOTE(sacarame @ Oct 31 2013, 03:14 ) *
Κυριάκο ξεκινα τα γνωστά βουντού σου για τον φίλο μου τον Ντανκαν21.. Ακου 80 ο Κάρτερ-Γουιλιαμς στο πρώτο του ματς...

Αυτοί οι Χιτ μαρμελάδα ειχαν στα χερια;;;; 9 κλεψίματα ο αλλος....

Κουτς ξέρεις τι πρέπει να γίνει με το βίντεό σου....


1)Θες να σου πω τι ειχαν στο Μαιαμι? Τον Αλεκο Τζανετακο της Death Valley ειχαν! Αυτος φταιει για ολα! smiley.gif
2)Γιατι σου κανει εντυπωση το 80αρι του Καρτερ-Γουιλιαμς? 40 ποντους ο Καρτερ, 40 ο Γουιλιαμς, να πως βγηκε... 69.gif
3)Εμενα μου εχει καει ηδη παντως. Το λεω γιατι ο επομενος στοχος σου θα ειμαι εγω, που ειμαι πρωτος χωρις να εχω παρει κανενα εξωπραγματικο ματς απο κανεναν παιχτη μου(απλα εχω παιξει τα πιο πολλα παιχνιδια).
4)Ο μεγαλος αρχηγος οδηγει και παλι την ομαδα ψηλα. Βαλτε τα κλαματα οσοι τον αγνοησατε στις προηγουμενες 88 επιλογες σας. cool.gif
5)Αντε, ληχτε το να τελειωνουμε...
duncan21
QUOTE(Pierce @ Oct 31 2013, 15:05 ) *
Αφιερωμένο στον Harden

http://splicd.com/er5bxZQsX0w/2210/2220

[3:41:05 πμ] Yiannis: pwwww
[3:41:10 πμ] Yiannis: o Αris molis dei Harden aurio...

Βλέπω μπροστά tongue.gif .

Kατά τ' άλλα παίζω χωρίς Jen-Chandler(οι οποίοι δίνονται πακετάκι για όποιον ενδιαφέρεται) και οι Beal-Ibaka-Curry τον έπαιξαν ελαφρώς χθες.Μπορούσα-μπορώ και καλύτερα.MCW αν μου δώσει πάνω από 30 avg θα είμαι υπερευχαριστημένος.
sacarame
ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩμπωμπω μπωμωπμωμπωμπωμπωμπμωπω θα τρελαθαθωωωωωωωωωωωωω





ΛΗΧΤΕ ΤΟ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!!!!!
morrison
Mπορεί να κοιτάω το gif με τον καραφλό εδώ και 19 λεπτά συνεχόμενα αλλά μπορώ να πω ότι το point system και μου αρέσει και έχει πετύχει τον στόχο του που ήταν η η ισορροπία μεταξύ κοντών-ψηλών σε γενικές γραμμές.
Δίνει κάποια παλαβά σκορς που χαλάνε τη σπύστεια κλίμακα λίγο αλλά no problem... rolleyes.gif
sacarame
Δώστε ρε ένα SG στο Σπύρο και δεν βγαίνει το παιδί αυτή τη βδομάδα.... Εχει 6 !!!! pg ο αθεόφοβος..
T.W.Is.M.
QUOTE(sacarame @ Nov 2 2013, 01:44 ) *
Δώστε ρε ένα SG στο Σπύρο και δεν βγαίνει το παιδί αυτή τη βδομάδα.... Εχει 6 !!!! pg ο αθεόφοβος..


Θα του δωσω δανεικο τον Κομπι! smiley.gif
sacarame
Αφιερωμένο στα Λειζερόνια που μου έφτιαξαν και τη σημερινή μέρα...

T.W.Is.M.
Θα αφιερωσω κι εγω τοτε στους 8 (μ)παιχταραδες μου(εξαιρειται ο ακατονομαστος). Μπορει τωρα οι Λειζερς να ειναι πρωτοι, αλλα να ξερουν οτι ο Δαιμονας της Death Valley...
Gravedigger
Rose: ΑΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ!

Ellis: Με τον 1 πόδι στο διάολο,τουλάχιστον έχεις κάνει 1 καλό ματς.Στα 3.

Butler: Καλά εσύ είσαι μόνιμος κάτοικος πλέον.

Harris: Για ψάρεμα, με την μπότα του.

Hibbert: Ακριβώς τα ίδια με τον Ellis. 1 καλό, 2 εκδρομές.

Bledsoe: ΟΑΣΗ. Θέμα χρόνου να πέσεις στον λάκκο με τους υπόλοιπους.

Prince: Καλά,ναι. Ότι έφαγες drop στα μέσα της βδομάδας χωρίς καν να κάνω add άλλον τα λέει όλα!

Knight: Να ελπίζεις να σε πάρει μαζί του ο Harris για ψάρεμα. Τσούχτρας.

Faverani: Το ότι έχω καταντήσει να παίζω με τον Faverani ηγέτη τα λέει όλα.

Πάγκος νοσοκομείο, την άλλη βδομάδα έχω να καλύψω 4 θέσεις αν μου βρείτε τρόπο να μην είμαι 1500 πόντους πίσω από την 2η βδομάδα, πείτε μου!
T.W.Is.M.
Ηρθε η ωρα να πεσουν οι πρωτοι κεραυνοι στην Death Valley.
Τι 51,9 ηταν αυτο χτες? Κι αντε, το Μανου να τον συγχωρησω για το 21, ειναι και καποιας ηλικιας, επαιζε back to back παιχνιδια... Τα αλλα 2 ρεμαλια που περιεφεραν το σωμα τους στο παρκε χωρις λογο υπαρξης, τι δουλεια εχουν στο ενδοξο σωματειο μας? Μηπως πρεπει να σας πακεταρω και να σας στειλω ανταλλαγη? Μηπως πρεπει να σας βασανισω μεχρι να παιξετε καλα? Ή μηπως να σας βαλω στο ρινγκ σε Hell in a Cell με Καρλ Μαλοουν και Ντενις Ροντμαν, ετσι για να θυμηθουμε και την προελευση του ιδιοκτητη???
Εσεις οι υπολοιποι που παιζετε σημερα συνελθετε πριν να ειναι αργα.
Pierce
Νιώθω σαν παρατηρητής του National Geographic στην άγρια ζούγκλα. Αυτό το αδάμαστο Ον που ονομάζεται Homo Spystius , μου έχει κινήσει το ενδιαφέρον είναι η αλήθεια. Έχει κενό στο sg και στο sf, έχει 6 pg , καλύπτει κάπως το κενό με τον young πετώντας τον Nicholson. ΟΧΙ κύριοι. O Nicholson είναι γεννημένος μπαφιάρης , και παρά την ανυπαρκτοσύνη του (συγχώρα με Μπαμπινιώτη) και το προχτεσινό του 10 , είναι πάλι μέλος της αρμάδας . Αρα πάλι τρούπα στο sg-sf.
ΤΙ ΕΧΕΙ Ο HOMO SPYSTIUS ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ; ΕΣΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ.

(Φήμες οι οποίες ισχυρίζονται ότι του γυάλισε το συμπαθητικό σκόρ του waiters, και μπορεί να προορίζει αυτόν για βασικό, εξετάζονται)
sacarame
QUOTE(Pierce @ Nov 3 2013, 13:00 ) *
Νιώθω σαν παρατηρητής του National Geographic στην άγρια ζούγκλα. Αυτό το αδάμαστο Ον που ονομάζεται Homo Spystius , μου έχει κινήσει το ενδιαφέρον είναι η αλήθεια. Έχει κενό στο sg και στο sf, έχει 6 pg , καλύπτει κάπως το κενό με τον young πετώντας τον Nicholson. ΟΧΙ κύριοι. O Nicholson είναι γεννημένος μπαφιάρης , και παρά την ανυπαρκτοσύνη του (συγχώρα με Μπαμπινιώτη) και το προχτεσινό του 10 , είναι πάλι μέλος της αρμάδας . Αρα πάλι τρούπα στο sg-sf.
ΤΙ ΕΧΕΙ Ο HOMO SPYSTIUS ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ; ΕΣΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ.

(Φήμες οι οποίες ισχυρίζονται ότι του γυάλισε το συμπαθητικό σκόρ του waiters, και μπορεί να προορίζει αυτόν για βασικό, εξετάζονται)



http://splicd.com/3xdsDkYF-u8/40/48
Pierce
http://splicd.com/qg67BunDN6U/1135/1153
aegeansheed
Πότε παίρνει πόδι από Τορόντο ο Γκαίουλας??? Παρακαλώ Μασάι να μη μασήσει στα ανταλλάγματα...

Άρη τα back spasms σε πόσες μέρες περνάνε???? laugh.gif Έχω τον Wall...
spysta
Tobias Harris (ankle) is "weeks away from returning," according to reports.

εεε ειδα αυτο και ειπα μπας και παρει 25-30λεπτα ο Τζακ Νικολσον .. και οχι 20λεπτα. δατς ολ
Pierce
QUOTE (aegeansheed @ Nov 3 2013, 14:33 ) *
Πότε παίρνει πόδι από Τορόντο ο Γκαίουλας??? Παρακαλώ Μασάι να μη μασήσει στα ανταλλάγματα...

Άρη τα back spasms σε πόσες μέρες περνάνε???? laugh.gif Έχω τον Wall...


Με την αλογίσια ντόπα που τους δίνουν ,μέσα θα είναι σήμερα. Εγώ είμαι off ακόμα πάντως tongue.gif


@Homo Spystius

Ρε συ ο tobias δεν έχει παίξει καθόλου, άρα η ανακοίνωση δεν αλλάζει κάτι στα δεδομένα που είχαμε μέχρι στιγμής.


Οι Χομπίστες έχουν μπεί δυνατά και θυμίζουν κάτι από τα παλιά. Περιμένουμε και τον αρχιχομπίστα Ράσελ. Επίσης παρακαλούμε τον πρόεδρα των πάπιων να μας παραχωρήσουν τον αρχηγό μας αντρέ μίλερ.
spysta
QUOTE(Pierce @ Nov 3 2013, 12:57 ) *
@Homo Spystius

Ρε συ ο tobias δεν έχει παίξει καθόλου, άρα η ανακοίνωση δεν αλλάζει κάτι στα δεδομένα που είχαμε μέχρι στιγμής.

αλλαζει στα δεδομενα της ψυχολογιας του αθλητη.






(ωωωωω τι ειπε τωρα ο παικτης!!νταααξει τρελο)
Pierce
http://splicd.com/4eeuPMqPMwM/253/261
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.