Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA fantasy 12-13
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
rchos
θελω sf μάγκες...

Επίσης αν έβρισκα κάποιον σεντερ δεν θα ελεγα οχι σε ανταλαγη.


Μόνο ο Ρασελ ειναι out of reach.
giorgos14
δωστε ενα λινκ για το πρωταθλημα σας ρε παιδια να παρουμε μια ιδεα τι παιζει με τις ομαδες...
Ginobili
QUOTE(giorgos14 @ Oct 23 2012, 11:52 ) *
δωστε ενα λινκ για το πρωταθλημα σας ρε παιδια να παρουμε μια ιδεα τι παιζει με τις ομαδες...

http://games.espn.go.com/fba/leaguerosters?leagueId=39452
Gravedigger
QUOTE (rchos @ Oct 23 2012, 13:29 ) *
θελω sf μάγκες...

Επίσης αν έβρισκα κάποιον σεντερ δεν θα ελεγα οχι σε ανταλαγη.


Μόνο ο Ρασελ ειναι out of reach.

Duncan,Duncan για όλους.Όποιος ενδιαφέρεται να εκδηλωθεί ώστε να ετοιμάσω τις προτάσεις μου.Επίσης υπάρχει αφθονία στα PG και ζητείται SG-SF.
rchos
ομολογουμένως η χρονιά έχει μπει εκνευριστικά.

Μετά το κλείσιμο του πισι στο ντραφτ και ενώ πήγαινα να πάρω τον ελεύθερο price χτυπησε το τηλ το σήκωσα μίλησα για 1:25 και γυρνώντας πατάω το τελικό κουμπί αλλά τον είχε πάρει ο Αντώνης. shot.gif
morrison
QUOTE(rchos @ Oct 23 2012, 18:18 ) *
ομολογουμένως η χρονιά έχει μπει εκνευριστικά.

Μετά το κλείσιμο του πισι στο ντραφτ και ενώ πήγαινα να πάρω τον ελεύθερο price χτυπησε το τηλ το σήκωσα μίλησα για 1:25 και γυρνώντας πατάω το τελικό κουμπί αλλά τον είχε πάρει ο Αντώνης. shot.gif


icon_drunk.gif

ήταν η πρώτη διεκδίκηση που κρίθηκε στα δευτερόλεπτα για φέτος, ε;

πω, αν τον προλάβαινες θα μπορούσα να βρίζω το πισι γιατί είχα κάνει έναν καθαρισμό πριν στον browser και πηγαίνοντας μετά να λογκάρω μέσα για να πάρω τον Πράις δεν με άφηνε γιατί έλεγε ότι πρέπει να enable cookies και κάτι τέτοια...
Εκεί βγήκα για λίγο κανα 2 λεπτά, όταν ξαναμπήκα μου είπε το ίδιο και σκέφτηκα να κάνω refresh την σελίδα. Έτσι λόγκαρα...
Pierce
Η ερώτηση είναι, ΤΙ ΣΤΗΝ ΕΥΧΗ ΣΑΣ ΕΠΙΑΣΕ ΜΕ ΤΟΝ PRICE; tongue.gif
HLR CENATION
morrison Γουιλιαμς εχω και εγω...Τωρα με εβαλες σε σκεψεις. smiley.gif
Ginobili
QUOTE(rchos @ Oct 23 2012, 15:18 ) *
ομολογουμένως η χρονιά έχει μπει εκνευριστικά.

Μετά το κλείσιμο του πισι στο ντραφτ και ενώ πήγαινα να πάρω τον ελεύθερο price χτυπησε το τηλ το σήκωσα μίλησα για 1:25 και γυρνώντας πατάω το τελικό κουμπί αλλά τον είχε πάρει ο Αντώνης. shot.gif

Δεν καταλαβαίνω γιατί γκρινιάζεις και κλαίγεσαι. Παρενέβεις βασικό κανόνα του fantasy,έβαλες σε προτεραιότητα ένα κάτι-κάποιο-κάπου στον χωρόχρονο κάλεσμα τηλεφωνου έναντι μιας διεργασίας-έμπνευσης στο fantasy? Και τι περίμενες δηλαδή..ο ΘΕΟΣ του fantasy να σε αφήσει ατιμώρητο??

100 φορές να πεις το "πάτερ-fantasy" και να σαι και ευχαριστημένος. laugh.gif
aegeansheed
H δεύτερη λίγκα θα μου κοστίσει ένα παραπάνω κλικ για 7 μήνες...
sacarame
QUOTE(spysta @ Oct 22 2012, 02:11 ) *
τα καπνιστα στρουμφακια εχουν ως εξης



-Rajon Rondo (νταξει παιζει μονος του.40+)
-Tyreke Evans (οπου και να παει ,ΑΝ παει, θα ειναι χαλαρα στο 30-34 γιατι δινει σ ολες τις κατηγοριες.αρκει να ειναι υγειης)
-Κemba Walker (περιμενω να παρει τους Σαρλοτ μονος του.τον εχω στο 33-35)
-Brandon Knight (πιο ωριμος ετοιμος για ΚΑΛΗ σεζον στο 32-34.δινει σε πολλες κατηγοριες)
-Αl Horford (νταξει παιζει μονος του.40+)
-Andrew Bogut (το στοιχημα μου.αν ειναι υγειης βαραει 35αρι και ανεβαζει ολα τα στρουμφακια .. αλλιως τσαο καγκουρο)
-Νikola Vucevic (βασικος θα παιζει .. ριμπς παιρνει ,καλαθακια βαζει.νομιζω ενα τιμιο 22-24 λογικα θα το δωσει σταθερα)
-Joe Johnson (κλασσικη αξια στο 32-35.ο Ντερον πασαρει.ο Λοπεζ βγαζει επισης την extra πασα)
-Τrevor Ariza (μλκαριζα ΜΟΝΟΣ σου θα εισαι εκει.σοβαρεψου φετος να κανεις μια σεζον στο 25)

-Vince Carter (ξεζουμισμενε παππου .. παιξε για 2-3 μηνες οσο θα λειπει ο Ντιρκ και ο Μαριον θα κατεβει στο 4)
-Gerald Henderson (τιμιος.θα πεσει λογικα φετος στο σκοραρισμα αλλα με λιγο ριμπ κ ασσιστ ισως κρατηθει σταθερα στο 22)
-Wilson Chandler (μπας και θυμηθει τα παλια καλα σκοραρισματα.ισως δωσει κανα 22-24 σταθερα)
-Dj Augustin (κομπλε μπακ απ στο 20-22 με καλες βραδιες)
-Βrendan Haywood (αναπληρωματικος αυτουνου με το περιεργο ονομα.κανα 18αρι καλα θα ναι)


1)ψαχνω λιγο καλυτερο παγκο
2)ψαχνω για ενα PF ή C
3)ειναι ολοι διαθεσιμοι εννοειται
4)ακουω προτασεις εννοειται




Αυτά είναι...Άρχισαν οι γνωστές ταμπέλες σπάιστα για τους υπερπαικταράδες του που εντελώς τυχαία τώρα που τους επέλεξε θα κάνουν την καλύτερη χρονιά της καριέρας τους, την ίδια ώρα που τα σάπια ανταλλάγματα που θα του προσφέρουμε θα είναι ένα βήμα πριν την απόσυρση τους από το άθλημα...

Και μόνο που βάζει τον Χέιγουντ στο 18 το παλικάρι είναι επικίνδυνο... Είναι πραγματικά κρίμα που δεν θα μπορώ να παρευρίσκομαι στις γνωστές ολονυκτίες για να γελάω-γελώ με τα προτεινόμενα trades του... Σπύρο το τηλέφωνό μου είναι πάντα ανοικτό για σένα... tongue.gif tongue.gif


Κατά τα άλλα και πάλι το ντραφτ νομίζω ότι μας έδωσε πολλές ισοδύναμες ομάδες και η χρονιά θα έχει και πάλι ενδιαφέρον.. Με μια πρώτη έτσι ανάγνωση μ' άρεσαν οι ομάδες Νότη ( με Λαβ) και Άγγελου, ενώ μετά είναι πολλές που είναι στο ίδιο επίπεδο..Kυριάκος είναι πάντα για μένα ο καλύτερος αντίπαλος ενώ με παραξενεύει το ρόστερ του Άρη καθώς είναι αρκετά έξω από τις επιλογές που συνήθως κάνει στο παιχνίδι. Ο Αρτσος έκανε το πρώτο βήμα για να μετακινηθεί προς την άλλη λίγκα... cool.gif

Σε κάθε περίπτωση είμαστε ευχαριστημένοι σχετικά με το ντραφτ μας, η ομάδα έχει μπαλανς ενώ όπως και κάθε χρονιά πήραμε τα ρίσκα μας περιμένοντας να μας βγούνε....Είμαστε πάντα ανοικτοί ( εγώ και ο τιμ μάνατζερ) για συζητήσεις, αν και δείχνουμε εμπιστοσύνη αρχικά στις επιλογές μας....

Με τιμή,
Ο πρόεδρας sacarame
thrylos7
QUOTE
Με μια πρώτη έτσι ανάγνωση μ' άρεσαν οι ομάδες Νότη ( με Λαβ)


QUOTE
ενώ με παραξενεύει το ρόστερ του Άρη καθώς είναι αρκετά έξω από τις επιλογές που συνήθως κάνει στο παιχνίδι


Κοίτα να δεις πράγματα... 65.gif

Και χωρίς Λαβ δε θα σας δείχνω καθόλου αγάπη στα standings πάντως! Άντε γιατί πολύ μου την παινεύετε την ομάδα και θα την ψωνίσω με τους παίκτες μου σαν τον Σπύρο ( wub.gif )!
spysta
QUOTE(sacarame @ Oct 24 2012, 18:58 ) *
Και μόνο που βάζει τον Χέιγουντ στο 18 το παλικάρι είναι επικίνδυνο... Είναι πραγματικά κρίμα που δεν θα μπορώ να παρευρίσκομαι στις γνωστές ολονυκτίες για να γελάω-γελώ με τα προτεινόμενα trades του... Σπύρο το τηλέφωνό μου είναι πάντα ανοικτό για σένα... tongue.gif tongue.gif

σακαρακα .. οι επιλογες ειναι στοχευμενες και εμπνευσμενες !! biggrin.gif

μαθε μπαλιτσα
rchos
QUOTE(sacarame @ Oct 24 2012, 20:58 ) *
Ο Αρτσος έκανε το πρώτο βήμα για να μετακινηθεί προς την άλλη λίγκα... cool.gif


Με τιμή,
Ο πρόεδρας sacarame


Ok το παραδέχομαι σου είχα υποσχεθεί μετάθεση αθήνα και δεν τα κατάφερα και σε στείλαν στο νησί αλλά δεν είναι ανάγκη να βγάζεις κακία στο παιχνίδι...


Ένα καλό νέο επιτέλους ο Χαρινγκτον μάλλον γυρίζει κανά μήνα νωρίτερα...
aegeansheed
Έχουν περάσει από την Κυριακή το βράδυ, πόσες? δυο-τρεις μέρες και όλα κυλούν παραδοσιακά γραφικά καλά και φέτος.

Ο Spysta έχει ήδη ρίξει χρυσόσκονη στις παλιατζούρες του και έχει βγει να τους ντελαλήσει για trade, ο Digger έχει βγάλει στο σφυρί τους παίκτες που δεν αντέχει να βλέπει, ο Άρης πήρε Tyrus και ήδη δουλεύει το επόμενο trade, ο Στελάρας βγήκε να κράξει Έαεεντμιν/Σπάιστα κοκ για το γαμώτο του κραξίματος και μόνο, Morrison και Τζίνος έχουν κάνει τα πρώτα τους add/drops, εγώ τις κλασικές γραφικούρες με σήματα και ζωγραφικές, ο Tobi να γελάσει με την γραφικούρα όλων...Όλα κυλούν νορμάλ

Tomorrow will be a great day. Great day tomorrow...
Pierce
You made my day smile.gif

QUOTE(sacarame @ Oct 24 2012, 20:58 ) *
Αυτά είναι...Άρχισαν οι γνωστές ταμπέλες σπάιστα για τοπήρεςερπαικταράδες του που εντελώς τυχαία τώρα που τους επέλεξε θα κάνουν την καλύτερη χρονιά της καριέρας τους, την ίδια ώρα που τα σάπια ανταλλάγματα που θα του προσφέρουμε θα είναι ένα βήμα πριν την απόσυρση τους από το άθλημα...

Και μόνο που βάζει τον Χέιγουντ στο 18 το παλικάρι είναι επικίνδυνο... Είναι πραγματικά κρίμα που δεν θα μπορώ να παρευρίσκομαι στις γνωστές ολονυκτίες για να γελάω-γελώ με τα προτεινόμενα trades του... Σπύρο το τηλέφωνό μου είναι πάντα ανοικτό για σένα... tongue.gif tongue.gif


Κατά τα άλλα και πάλι το ντραφτ νομίζω ότι μας έδωσε πολλές ισοδύναμες ομάδες και η χρονιά θα έχει και πάλι ενδιαφέρον.. Με μια πρώτη έτσι ανάγνωση μ' άρεσαν οι ομάδες Νότη ( με Λαβ) και Άγγελου, ενώ μετά είναι πολλές που είναι στο ίδιο επίπεδο..Kυριάκος είναι πάντα για μένα ο καλύτερος αντίπαλος ενώ με παραξενεύει το ρόστερ του Άρη καθώς είναι αρκετά έξω από τις επιλογές που συνήθως κάνει στο παιχνίδι. Ο Αρτσος έκανε το πρώτο βήμα για να μετακινηθεί προς την άλλη λίγκα... cool.gif

Σε κάθε περίπτωση είμαστε ευχαριστημένοι σχετικά με το ντραφτ μας, η ομάδα έχει μπαλανς ενώ όπως και κάθε χρονιά πήραμε τα ρίσκα μας περιμένοντας να μας βγούνε....Είμαστε πάντα ανοικτοί ( εγώ και ο τιμ μάνατζερ) για συζητήσεις, αν και δείχνουμε εμπιστοσύνη αρχικά στις επιλογές μας....

Με τιμή,
Ο πρόεδρας sacarame

Τον millsap, τον θεωρώ υπ ατμον στην γιούτα, οπότε το πιστευω ότι είχε υπερβολικό κίνδυνο να τον παρω στο 2. Θα μου πεις, πηγές και πήγες και πήρες τον τζρου. Ε, δεν είχε μείνει και τίποτα. Το αυτο και για μπος γκρειντζερ λοπεζ. Λυση εσχατης αναγκης ηταν. Απο τα προγραμματισμενα μου πικς, πήρα....κανεναν. Πιο πολύ μου αρέσει η ομάδα μου στη β λιγκα

T.W.Is.M.
QUOTE(aegeansheed @ Oct 25 2012, 00:08 ) *
Έχουν περάσει από την Κυριακή το βράδυ, πόσες? δυο-τρεις μέρες και όλα κυλούν παραδοσιακά γραφικά καλά και φέτος.

Ο Spysta έχει ήδη ρίξει χρυσόσκονη στις παλιατζούρες του και έχει βγει να τους ντελαλήσει για trade, ο Digger έχει βγάλει στο σφυρί τους παίκτες που δεν αντέχει να βλέπει, ο Άρης πήρε Tyrus και ήδη δουλεύει το επόμενο trade, ο Στελάρας βγήκε να κράξει Έαεεντμιν/Σπάιστα κοκ για το γαμώτο του κραξίματος και μόνο, Morrison και Τζίνος έχουν κάνει τα πρώτα τους add/drops, εγώ τις κλασικές γραφικούρες με σήματα και ζωγραφικές, ο Tobi να γελάσει με την γραφικούρα όλων...Όλα κυλούν νορμάλ

Tomorrow will be a great day. Great day tomorrow...


Ξερεις τι λειπει για να ολοκληρωθει η γραφικοτητα? Να βαλω κι εγω το καθιερωμενο βιντεο του Undertaker! Παρτε το λοιπον χωρις καμια αφορμη(γιατι δε βρισκω)!


Νομιζω οτι τωρα εχουμε φτασει στα ανωτατα ορια γραφικοτητας της λιγκας. Οταν μετα τις πρωτες εβδομαδες αρχισω να προτεινω τριπλες και τετραπλες ανταλλαγες για να ξεφορτωθω παιχτες που δεν ξεκινησαν καλα και δεν εχω την υπομονη να περιμενω να δω αν θα ανεβουν(και μολις τους δωσω θα ανεβουν), τοτε θα εχω δειξει και παλι το πραγματικο μου προσωπο.
Anaz
Ρε παιδια το σημαιακι διπλα στους παιχτες για να μπαινουν στη watch list γιατι δεν μου δουλευει??

Twism εχω δει την προσφορα και την σκεφτομαι σοβαρα..
Spysta την δικη σου μαλλον θα την απορριψω τελικα.. tongue.gif
rchos
Η βλακεία φέτος στο φάντασυ είναι ότι ο Σπύρακλας έχει σοβαρευτεί.
Έχει γίνει δουλευταράς και οικογενειάρχης οπότε δεν έχουμε πολλά ξενύχτια και γλέντια και ποτά οπότε λιγοστεύουν πολύ οι πιθανότητες να μας κάνει κανα δώρο πάλι εμάς τους πρωινούς.
spysta
QUOTE(rchos @ Oct 26 2012, 08:32 ) *
Η βλακεία φέτος στο φάντασυ είναι ότι ο Σπύρακλας έχει σοβαρευτεί.
Έχει γίνει δουλευταράς και οικογενειάρχης οπότε δεν έχουμε πολλά ξενύχτια και γλέντια και ποτά οπότε λιγοστεύουν πολύ οι πιθανότητες να μας κάνει κανα δώρο πάλι εμάς τους πρωινούς.

εσυ κοιτα να απαντας στα τηλεφωνα και ασε τα κοκοκοψαρα και τα μπουρτσιμπιρδια !!
ο Σπυρακλας ΠΑΝΤΑ ειναι πιστος στρατιωτης της καυλαντας ..




ΥΓ.εισαι ζουζουναρος blove.gif
morrison
QUOTE(Anaz @ Oct 25 2012, 16:05 ) *
Ρε παιδια το σημαιακι διπλα στους παιχτες για να μπαινουν στη watch list γιατι δεν μου δουλευει??


Mήπως το τερμάτισες με τους περσινούς;
Ίσως πρέπει να αφαιρέσεις μερικούς για να έχεις την δυνατότητα να προσθέσεις άλλους..
spysta
ζητειται ενας ΚΑΛΟΣ pf .. η ομαδα μπορει να δωσει τους Tyreke Bogut Knight (και ισως Kemba αναλογως τα ανταλλαγματα)

παρακαλειστε οσοι σας τρωει η κωλοπιλαλα σας να κανετε τις προτασεις σας λιαν συντομως εντος της ημερας !!!!!!

φιλακια στα μουτρακια απο τον προεδρα των καπνιστων αγαπουλες
rchos
Ο επόμενος που θα μου πει ότι ο Αμάρε θα μείνει εκτός για περισσότερο από 6 βδομάδες θα έχει μπαν...

Το ξέρω πριν μου το πείτε...
morrison
Με την βοήθεια ενός εξελακίου και με βάση τα ρόστερς που βλέπω τώρα έκανα έναν υπολογισμό της πρώτης εβδομάδας με βάση τα projections του Espn και τα ματς που έχει να παίξει κάθε παίχτης...
Έτσι σαν δείγμα προφανώς δεν έχει καμία σημασία...

Los Angeles Lazers 811,3
San Francisco Spartans 775
High Voltage 834,9
Rcho's Monkeys 715,8
Compton Niggaz 816,9
Smokin' Smurfs 687,3
Αναγέννηση Μπάινουμ 783,4
Long Con Artists 764,4
Bench Warmers 832,6
The Losers 828,8
Italian Spurs 753,8
Cross Dogs 826,2
Death Valley Demon 813,2
Rated-R Superstar 826,9
Dallas White Niggaz 806,6

(ρε γιατί ο Spysta βγήκε τόσο χαμηλά;
Μήπως έκανα κανά λάθος; blink.gif )
rchos
QUOTE(morrison @ Oct 30 2012, 12:26 ) *
Με την βοήθεια ενός εξελακίου και με βάση τα ρόστερς που βλέπω τώρα έκανα έναν υπολογισμό της πρώτης εβδομάδας με βάση τα projections του Espn και τα ματς που έχει να παίξει κάθε παίχτης...
Έτσι σαν δείγμα προφανώς δεν έχει καμία σημασία...

Los Angeles Lazers 811,3
San Francisco Spartans 775
High Voltage 834,9
Rcho's Monkeys 715,8
Compton Niggaz 816,9
Smokin' Smurfs 687,3
Αναγέννηση Μπάινουμ 783,4
Long Con Artists 764,4
Bench Warmers 832,6
The Losers 828,8
Italian Spurs 753,8
Cross Dogs 826,2
Death Valley Demon 813,2
Rated-R Superstar 826,9
Dallas White Niggaz 806,6

(ρε γιατί ο Spysta βγήκε τόσο χαμηλά;
Μήπως έκανα κανά λάθος; blink.gif )


αυτο το ποστ εχει γίνει από την μαφία που δεν θέλει εμένα και τον σπύστα στο φάντασυ είναι εμφανές.Ντροπή σας...
spysta
NΤΡΟΠΗ ΣΑΣ !!!!!ΣΤΑΜ ΘΑ ΤΟΥΣ ΦΑΜΕ ΡΕ shot.gif shot.gif

biggrin.gif
morrison
To περίμενα ότι θα προκληθούν αντιδράσεις...χαχα... banana.gif

Πληροφοριακά η αλλαγή της ώρας φέρνει την διαφορά στις 6 ώρες με USA, οπότε περίπου στις 1 το κλείδωμα των ρόστερς...

(μήπως δεν έπρεπε να το πω τώρα αυτό; 45.gif )
thrylos7
Άμα θέλετε πάντως μπορείτε να μου δώσετε από τώρα το δαχτυλίδι και να ξανακάνουμε το draft όσο προλαβαίνουμε για να 'χει ενδιαφέρον (το πρωτάθλημα και ο ζουζούναρος biggrin.gif )... blech.gif
Pierce
Παρακαλείται η ομάδα του anaz να κόψει τις μαλακισμένες προτάσεις(γιατι πληροφορήθηκα ότι δεν ήμουν το μόνο θύμα).
Εκ της διαχείρισης
Tobias Funke
QUOTE (pierce21 @ Oct 30 2012, 15:46 ) *
Παρακαλείται η ομάδα του anaz να κόψει τις μαλακισμένες προτάσεις(γιατι πληροφορήθηκα ότι δεν ήμουν το μόνο θύμα).
Εκ της διαχείρισης


Έχει μπει σε επικίνδυνα μονοπάτια από χθες που χωνόταν σε ένα Αμερικανάκι στο chat room. Τέρμα ο σοβαρός και νηφάλιος Ανάζ που ξέρατε. Μετανοείτε λέμε!!!
Pierce
Και έτσι για να ξεκινήσουμε καλά, Granger out indefinitely . Έπρεπε 6 ώρες πριν το τζάμπολ να το βγάλετε αυτό μαλάκες ε; Όλο το καλοκαίρι τον κοιτάγατε. angry_red.gif
Pierce
Λοιπόν, Deron στο τραπέζι . Γραφικές προτάσεις θα γράφονται στο topic για δημόσια διαπόμπευση.
aegeansheed
QUOTE(pierce21 @ Oct 30 2012, 19:37 ) *
Και έτσι για να ξεκινήσουμε καλά, Granger out indefinitely .


A-ΠΙ-ΣΤΕ-ΥΤΗ κωλοφαρδία/έμπνευση από Κούλη! Αυτά είναι τα ωραία της Ζωής... Τελευταίο pick όλου του Draft ο high flyer, τώρα σίγουρα κάποιος θα τον είχε τσιμπήσει, πλέον μπορεί και από αύριο να του δίνεις παιχνίδια και να σου φέρνει φράγκα...
sarounas
δίνω Πάου Γκαζόλ για ένα pg της προκοπής
spysta
ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΟΥΣΑΤΟ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ !!! 56.gif
Gravedigger
QUOTE (aegeansheed @ Oct 30 2012, 21:05 ) *
A-ΠΙ-ΣΤΕ-ΥΤΗ κωλοφαρδία/έμπνευση από Κούλη! Αυτά είναι τα ωραία της Ζωής... Τελευταίο pick όλου του Draft ο high flyer, τώρα σίγουρα κάποιος θα τον είχε τσιμπήσει, πλέον μπορεί και από αύριο να του δίνεις παιχνίδια και να σου φέρνει φράγκα...

Θα σας αφιερώνω κάθε του κάρφωμα!Καλύτερες επιλογές για τελευταίο pick δεν υπήρχαν,οπότε λέω ας τον πάρω και ας μην βγει..Αναμένω!
Pierce
Ρε ρουνι, really θα σου δωσω τον ντερον για τον σαπιο τον ισπανο τον παου σε 1-1;
aegeansheed
Saras ο Harden είχε κολλήσει ιό? απορώ για ποίον λόγο τον εσκότωσες.


αφιερωμένο στον Κούλη και τα πουλέν του


στο τέλος διακρίνεται κι ένας παίκτης των Σαν Φραν 65.gif
Gravedigger
QUOTE (aegeansheed @ Oct 30 2012, 23:37 ) *
Saras ο Harden είχε κολλήσει ιό? απορώ για ποίον λόγο τον εσκότωσες.

Και εγώ το ίδιο!

QUOTE (aegeansheed @ Oct 30 2012, 23:37 ) *
αφιερωμένο στον Κούλη και τα πουλέν του

το είδα το πρωί αυτό,διακρίνονται και τα γελάκια από τον παίχτη των san fran..!
rchos


Ήθελα να το αφιερώσω στην φετινή ομάδα μου στο φάντασυ μετά τα νέα για 8 βδομάδες του αμάρε έξω.


Τελικά όμως και μιας και ξεκινάει η σαιζόν σε καμιά ώρα το τραγούδι που μας ταιριάζει είναι αυτό.


tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Και μην ξεχνάμε είμαστε ακόμη πρωταθλητές...
sarounas
QUOTE(pierce21 @ Oct 30 2012, 23:30 ) *
Ρε ρουνι, really θα σου δωσω τον ντερον για τον σαπιο τον ισπανο τον παου σε 1-1;



QUOTE(aegeansheed @ Oct 30 2012, 23:37 ) *
Saras ο Harden είχε κολλήσει ιό? απορώ για ποίον λόγο τον εσκότωσες.

όταν αντί να συμμετέχεις σε ντραφτ κοιμάσαι σα μοσχάρι γιατί νόμιζες ότι το ντραφτ ήταν την άλλη μέρα αυτά θα κάνεις προκειμένου να συμπληρώσεις ρόστερ,
μου ήρθαν όλοι οι τραυματίες και έμεινα στην ουσία χωρίς pg και sf και ο αχώνευτος σε μένα τάιρεκ τα έχει και τα δύο οπότε τον αγοράζω και λέω και ευχαριστώ ελπίζοντας να πετύχω τον στόχο μου και να μην υποβιβαστώ w00t.gif
rchos
Αναζ μάζεψε λίγο τους αυλικούς σου γιατί εσύ εκτίθεσαι πανφορουμικός για ότι κάνει η ομάδα σου tongue.gif
aegeansheed
QUOTE(sarounas @ Oct 31 2012, 00:00 ) *
και ο αχώνευτος σε μένα τάιρεκ


Hey, μπιούτιφολ.. angry.gif έχουμε κάνει κι ένα αφιέρωμα στον σαπιο-Τόρουκ Μάκτο...

Τάιρεκ! tongue.gif

Ginobili
Ο Χάρντεν είχε ένα 32 σίγουρο..μές στο νερό.Στους Ρόκετς πλέον μιλάμε για 35+ τουλάχιστον...στην χειρότερη ομάδα χωρίς Ντουραν και Ουέστμπρουκ θα κάνει ακόμη περισσότερα πράγματα,ειδικά στο σκορ..
Ο Τάιρικ πρόπερσι το είχε αυτό το σκορ..αλλά από πέρσι έχει πέσει σε λήθαργο..και αν σκεφτείς ότι είναι και επιρρεπής σε τραυματισμό..μάλλον κακό το ντιλ για μένα για τον Σαρούνας.
j-kidd13
Θα μπορουσε να παρει πολυ καλυτερο ανταλλαγμα ο sarounas...
Πλακα εχει ο Σπυρος που οταν του λεω τον εκλεψες μου κανει οχι ρε 33 ο Εβανς 33-34 ο Χαρντεν και μετα που του εκανα μια αντιστοιχη κλεψια-προταση μου τον υπολογισε στο 36-37+...tongue.gif

Προσοχη στις προτασεις Σπυρακλα....Ειναι σαν τις σειρηνες....Σε παραπλανει χωρις να το θες....tongue.gif



(I Love youuuuuu)
j-kidd13
Mας κανει πλακα ο Βαρεζαο................ blink.gif
morrison
QUOTE(j-kidd13 @ Oct 31 2012, 02:47 ) *
Θα μπορουσε να παρει πολυ καλυτερο ανταλλαγμα ο sarounas...
Πλακα εχει ο Σπυρος που οταν του λεω τον εκλεψες μου κανει οχι ρε 33 ο Εβανς 33-34 ο Χαρντεν και μετα που του εκανα μια αντιστοιχη κλεψια-προταση μου τον υπολογισε στο 36-37+...tongue.gif

Προσοχη στις προτασεις Σπυρακλα....Ειναι σαν τις σειρηνες....Σε παραπλανει χωρις να το θες....tongue.gif



(I Love youuuuuu)



Τι σου κάνει εντύπωση;
Η αξιολόγηση του spysta θα πρέπει να έχει δίπλα π.S (προ Smurfs) και μ.S.
Με το που φοράνε την φανέλα ανεβαίνουν 3 μονάδες...Σουπερμαντολίνη φάση.... smiley.gif

Eδώ πάντως πράγματι βλέπουμε την αλλαγή του James Harden από την στιγμή που πήγε στα Smurfs, εντυπωσιακή πραγματικά:
spysta
παιδια .. και ΜΟΝΟ που παιζουν στα Σμερφς .. πινουν σμερφοχυμο και ανεβαινιουν ΑΥΤΟΜΑΤΑ 3-4 μοναδες

τι δεν καταλαβαινετε ??? biggrin.gif

και ο λατρεμενος ομορφαντρας κιντ ψευδεται ασυστολως .. ειπα οτι οι δυο τους ειναι κοντα στο prοjections αλλα εχει μεγαλυτερο περιθωρειο να ανεβει ο Χαρντεν τωρα που θα ειναι Ν1 franchise στο Χιουστον.δηλ απο το 33-34 που ειναι να παιξει στο 36-37 !!!
και του ειπα οτι θα περιμενω να τον δωσω οταν ανεβει (οπως θεωρω εγω οτι θα γινει) και οχι στην τιμη που ειναι τωρα !!απλα πραγματα δηλ

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΧΟΛΙΑΣΩ την προταση που μου εκανε ..


morrison ---> laugh.gif laugh.gif laugh.gif
rchos
Ρε την γριά τον Άλλεν ξεκίνησε τις κηδείες...


Sheed τι σου είπα χτες για τον Άλλεν το πρώτο του βράδυ;
sarounas
τί να σας κάνω?
σας παρακαλούσα για pg αλλά δεν ενδιαφέρθηκε κανείς οπότε τώρα μην γκρινιάζετε για την κλεψιά. Προσπάθησα να του πάρω τον Κέμπα αλλά δεν τσίμπησε οπότε έμεινα με τον γίγαντα τάιρεκ που πάντως παίζει και sf που δεν έχω άλλον στην θέση αυτή.
αν κάποιοι είναι τόσο αντίθετοι με την ανταλλαγή ας έθεταν βέτο...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.