Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA fantasy 12-13
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
morrison
Ματς Σ/Κ

1. Compton Niggaz 9108.5 7+0
2. Dallas White Niggaz 8220 6+3
3. Smokin' Smurfs 8211.3 6+5
4. Rated-R Superstar 8191.5 7+1
5. Los Angeles Lazers 8090 5+5
6. Italian Spurs 7943 6+3 (με Ντράγκιτς και Στάκει αμφίβολους)
7. Long Con Artists 7927.5 9+1 (8+1 με Βαρεζάο)
8. Death Valley Demon 7748.3 6+0 (με Λου αμφίβολο)
9. Rcho's Monkeys 7723.3 6+4
10. High Voltage 7675.3 6+3
11. San Francisco Spartans 7510.3 6+2
12. The Losers 7236.5 7+1
13. Bench Warmers 7169.5 6+3
14. Cross Dogs 6920 5+4
15. Where no knees happens 6664 5+4

T.W.Is.M.
Κατι μου λεει οτι αυριο θα εχουμε την αγαπημενη στηλη "ο τραυματιας της ημερας" ξανα κοντα μας... smiley.gif
T.W.Is.M.
Ειναι αληθεια αυτο που βλεπουν τα ματια μου?
It's a bird.
It's a plane.
It's Eric Gordon!!! wos_sport3.gif
Gravedigger
QUOTE (T.W.Is.M. @ Dec 30 2012, 02:16 ) *
Ειναι αληθεια αυτο που βλεπουν τα ματια μου?
It's a bird.
It's a plane.
It's Eric Gordon!!! wos_sport3.gif

Μέχρι και ο Gordon γύρισε!Δηλαδή τι άλλο να περιμένω για να δω τον Wall??

Στο θέμα μας τώρα,χθες οι παίχτες μου ήταν σε καταπληκτική μέρα οπότε φρόντισαν να ρεφάρουν σήμερα. Με πρωτάρη τον Hibbert (παλτό της χρονιάς), είπαν να ξεκουραστούν ομαδικώς οπότε και η χθεσινή καλή εμφάνιση πάει χαμένη..!Μπράβο παιδιά!
Pierce
Να γυρίσει και ο granger πρώτα tongue.gif
Επικός Λόσον, 2η μέρα σερί.
Anaz
QUOTE(pierce21 @ Dec 30 2012, 04:59 ) *
Να γυρίσει και ο granger πρώτα tongue.gif
Mη σου πω κι ο Φελτον.. tongue.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(pierce21 @ Dec 30 2012, 04:59 ) *
Να γυρίσει και ο granger πρώτα tongue.gif
Επικός Λόσον, 2η μέρα σερί.



QUOTE(Anaz @ Dec 30 2012, 14:36 ) *
Mη σου πω κι ο Φελτον.. tongue.gif



Τωρα που γυρισε ο Gordon θα το πω κι αυτο:
Να γυρισει κι ο Rose και θα δειτε τι θα γινει! Θα σας δειξω εγω. Θα δειτε τι θα παθετε! smiley.gif
Anaz
QUOTE(T.W.Is.M. @ Dec 30 2012, 15:47 ) *
Τωρα που γυρισε ο Gordon θα το πω κι αυτο:
Να γυρισει κι ο Rose και θα δειτε τι θα γινει! Θα σας δειξω εγω. Θα δειτε τι θα παθετε!
Παντως με τον Γκορντον το θεμα δεν ηταν τοσο το ποτε θα γυρισει, αλλα το ποσα ματς θα βγαλει ως "υγιης"... rolleyes.gif
morrison
Week 9 (Dec 24-Dec 30)

1. Rated-R Superstar 990,3
2. San Francisco Spartans 984,5
3. High Voltage 947
4. Compton Niggaz 935,5
5. Smokin' Smurfs 915,8
6. Dallas White Niggaz 901,8
7. Death Valley Demon 850,5
8. Los Angeles Lazers 848
9. Bench Warmers 838,3
10. Rcho's Monkeys 837,5
11. The Losers 834,8
12. Long Con Artists 802,3
13. Italian Spurs 738,8
14. Where no knees happens 707,8
15. Cross Dogs 648,3
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Dec 31 2012, 12:17 ) *
Week 9 (Dec 24-Dec 30)

1. Rated-R Superstar 990,3
2. San Francisco Spartans 984,5
3. High Voltage 947
4. Compton Niggaz 935,5
5. Smokin' Smurfs 915,8
6. Dallas White Niggaz 901,8
7. Death Valley Demon 850,5
8. Los Angeles Lazers 848
9. Bench Warmers 838,3
10. Rcho's Monkeys 837,5
11. The Losers 834,8
12. Long Con Artists 802,3
13. Italian Spurs 738,8
14. Where no knees happens 707,8
15. Cross Dogs 648,3



Περιμενω τους αλλους πινακες. Αυτους που με βγαζουν στην πρωτη θεση... tongue.gif
Tobias Funke



Μέτρησα και το αναβληθέν CHI-IND στα χαμένα όπως είχα κάνει με το BKN-NYK








Καλή χρονιά
T.W.Is.M.
Μπαινω για να γραψω το πρωτο fantasιακο ποστ του 2013. Δε θα πω πολλα. Ο καιρος γαρ εγγυς. Ερχονται, οχι οι Νεφελιμ, αλλα οι τραυματιες μου! Οσοι αρχισατε να τρεμετε, καλα κανετε. Οσοι δε σας εχει λουσει ακομα κρυος ιδρωτας, να πω κανενα κρυο ανεκδοτο μπας και τα καταφερω? smiley.gif
rchos
Ο Καιρός γαρ εγγύς...

Pierce
http://nba.sport24.gr/article/2070746/apog...-deron-williams

QUOTE ( O deron κλαψούρισε )
Σκέφτομαι περισσότερο από όσο πρέπει πλέον. Σε όλη την καριέρα μου έπαιζα περισσότερο με το ένστικτο. Τώρα βγαίνω από ένα σκριν και σκέφτομαι αν πρέπει αν σουτάρω ή όχι. Δεν παίζω με τον τρόπο που θα έπρεπε, αυτό εννοώ. Δεν είναι οι τραυματισμοί. Όλα είναι στο κεφάλι μου και πρέπει να αποβάλω όλες αυτές τις σκέψεις”.


T.W.Is.M.
QUOTE(pierce21 @ Jan 2 2013, 19:40 ) *


Μην κουραζεσαι. Η λυση ειναι μια: στειλτον στην Death Valley! Σου δινω για ανταλλαγμα εναν τοπ PG που δεν υποαποδιδει φετος σαν τον Ντερον. Τον ξερεις... Τον ειχες στο παρελθον... Σε ταλαιπωρησε λιγο, αλλα κατα βαθος τον αγαπας.


smiley.gif
Pierce
Δώσε μου πίσω τον διακοπές, και στον πακετάρω τον μουσάτο. Ο rose αυτή τη στιγμή μπαίνει στην κατηγορία JJ-spaghetti-thomas. Persona non grata στο San Francisco.
T.W.Is.M.
QUOTE(pierce21 @ Jan 2 2013, 21:39 ) *
Δώσε μου πίσω τον διακοπές, και στον πακετάρω τον μουσάτο. Ο rose αυτή τη στιγμή μπαίνει στην κατηγορία JJ-spaghetti-thomas. Persona non grata στο San Francisco.



Επειδη ειμαι σε μουσικη διαθεση...


Αν ηταν να δωσω τις διακοπες για εναν μουσατο ομως, θα ηταν ο James "Fear the beard" Harden.
Η προταση για το Rose αλλωστε δεν ηταν πραγματικη. Σιγα μην τον κρατουσα τοσους μηνες να μου πιανει θεση στον παγκο για να τον δωσω τωρα.
Το πραγματικο στοιχημα αλλωστε στο φετινο fantasy δεν ειναι ποιος θα βγει πρωτος, αφου φαινεται να εχει κριθει απο νωρις(αν και ποτε μη λες ποτε). Ειναι ποιος απο τους 3 θα παιξει πρωτος? O Rose, o Wall ή ο Bynum???
Pierce
Το fantasycast να φανταστώ έχει γενικό πρόβλημα και δε κάνει refresh εδώ και μερικές μέρες ,έτσι δεν είναι; Ή να αρχίσω να ανησυχώ;
rchos
QUOTE(pierce21 @ Jan 3 2013, 02:03 ) *
Το fantasycast να φανταστώ έχει γενικό πρόβλημα και δε κάνει refresh εδώ και μερικές μέρες ,έτσι δεν είναι; Ή να αρχίσω να ανησυχώ;


Ναι και μένα δεν κάνει refresh.
Μάλιστα λίγες μέρες πριν αρχίσει αυτό τρελαινόταν και έπαιζαν τα νούμερα πάνω κάτω.

Γύρισε στην ενεργό δράση ο Αμάρε και πήρε τα πάνω της η ομάδα...
Πάμε μωρή τρέλα Jason Thompson...
morrison
Το fantasycast έστρωσε αργά χτες..μένει να δούμε αν θα λειτουργήσει νορμάλ από σήμερα...που μάλλον θα λειτουργήσει.
spysta
ΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ειναι αυτα τα 25αρια ρε ΤΡΑΓΙΚΟΥΛΕΣ SUPER STARS μην ριξω κανα Μπαρτζωκικο μεσημεριατικα ????

θα πεσει ΠΑΓΚΟΣ λεμε σαπακλες
j-kidd13
Οι ενδιαφερομενοι για τον τζορτζ μπορουν να στειλουν τις-σοβαρες- προτασεις τους...Θα εξετασουμε και για τον Ιρβινγκ...
Magnus92
Tον Στέφεν Τζάκσον τον εχει ο Twism, ετσι;
Δεν παιζει κατι αλλο...
Tobias Funke
"Υπήρχε κάποτε ένας καταπληκτικός χρήστης στο basketforum. Βαθύς γνώστης του παιχνιδιού κι από τις 2 μεριές του Ατλαντικού, με έυστοχα και περιεκτικά posts και με ωραία αίσθηση του χιούμορ. Δεν έμπλεκε ποτέ σε ανόητους οπαδικούς καυγάδες, συζητούσε νηφάλια ακόμα και με τα χειρότερα troll κι είχε κερδίσει το σεβασμό όλου του φόρουμ. Όλα αυτά όμως άλλαξαν με το που έγινε πρωτοπόρος στο fantasy. Πλέον δεν καταδέχεται καν να απαντήσει στις προτάσεις για trade που έχει και τις αφήνει στον αέρα μέχρι να λήξει η προθεσμία τους."

J. R. R. Tolkien, Η γέννηση του Γκόλουμ, σελ.765
rchos
QUOTE(Tobias Funke @ Jan 4 2013, 12:03 ) *
"Υπήρχε κάποτε ένας καταπληκτικός χρήστης στο basketforum. Βαθύς γνώστης του παιχνιδιού κι από τις 2 μεριές του Ατλαντικού, με έυστοχα και περιεκτικά posts και με ωραία αίσθηση του χιούμορ. Δεν έμπλεκε ποτέ σε ανόητους οπαδικούς καυγάδες, συζητούσε νηφάλια ακόμα και με τα χειρότερα troll κι είχε κερδίσει το σεβασμό όλου του φόρουμ. Όλα αυτά όμως άλλαξαν με το που έγινε πρωτοπόρος στο fantasy. Πλέον δεν καταδέχεται καν να απαντήσει στις προτάσεις για trade που έχει και τις αφήνει στον αέρα μέχρι να λήξει η προθεσμία τους."

J. R. R. Tolkien, Η γέννηση του Γκόλουμ, σελ.765



xaxa
Στην πυρά ο αλήτης.
Έχει ο καιρος γυρίσματα να του πείτε...
"Εισιν έσχατοι οί έσονται πρώτοι, και εισί πρώτοι οί έσονται έσχατοι"
[Λουκάς ιγ’30]
T.W.Is.M.
QUOTE(Magnus92 @ Jan 4 2013, 11:24 ) *
Tον Στέφεν Τζάκσον τον εχει ο Twism, ετσι;
Δεν παιζει κατι αλλο...


Κι ομως δεν τον εχω. Αλλιως θα τον ειχα βαλει ηδη στην αγαπημενη στηλη "ο τραυματιας της ημερας"!

QUOTE(Tobias Funke @ Jan 4 2013, 12:03 ) *
"Υπήρχε κάποτε ένας καταπληκτικός χρήστης στο basketforum. Βαθύς γνώστης του παιχνιδιού κι από τις 2 μεριές του Ατλαντικού, με έυστοχα και περιεκτικά posts και με ωραία αίσθηση του χιούμορ. Δεν έμπλεκε ποτέ σε ανόητους οπαδικούς καυγάδες, συζητούσε νηφάλια ακόμα και με τα χειρότερα troll κι είχε κερδίσει το σεβασμό όλου του φόρουμ. Όλα αυτά όμως άλλαξαν με το που έγινε πρωτοπόρος στο fantasy. Πλέον δεν καταδέχεται καν να απαντήσει στις προτάσεις για trade που έχει και τις αφήνει στον αέρα μέχρι να λήξει η προθεσμία τους."

J. R. R. Tolkien, Η γέννηση του Γκόλουμ, σελ.765


That makes two of us, που λενε και στο χωριο μου...

QUOTE(rchos @ Jan 4 2013, 12:16 ) *
Έχει ο καιρος γυρίσματα να του πείτε...


και συμπληρωνω:


Για οσους δεν το εχουν καταλαβει, η μαχη στις θεσεις 2-7 ηταν μεγαλη με πολλα προσπερασματα, που κανουν και τον Brad Keselowski να ζηλεψει. Αλλα πλεον απο τις πιο πισω θεσεις ερχεται ενα κυμα ομαδων που θα αφησει πισω του το χαος. Ποσες μερες ειναι που κανω καλα σκορ και αντι να πλησιασω και να περασω τους 2 απο πανω μου, αυτοι απομακρυνονται κι αλλο. Πλεον λοιπον σημαδευω και τους υπολοιπους. Ο καιρος γαρ εγγυς... icon_drunk.gif
rchos
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jan 4 2013, 14:31 ) *
Για οσους δεν το εχουν καταλαβει, η μαχη στις θεσεις 2-7 ηταν μεγαλη με πολλα προσπερασματα, που κανουν και τον Brad Keselowski να ζηλεψει. Αλλα πλεον απο τις πιο πισω θεσεις ερχεται ενα κυμα ομαδων που θα αφησει πισω του το χαος. Ποσες μερες ειναι που κανω καλα σκορ και αντι να πλησιασω και να περασω τους 2 απο πανω μου, αυτοι απομακρυνονται κι αλλο. Πλεον λοιπον σημαδευω και τους υπολοιπους. Ο καιρος γαρ εγγυς... icon_drunk.gif


Έεεετσι...
Έχουμε ξεχυθεί Voltage-Monkeys-Demons και δεν καταλαβαίνουμε τίποτα...
Ήδη Ginobili και ο πολυλογάς Tobias το έχουν νιώσει στο πετσί τους.

Να ετοιμάζονται και οι 4 από πάνω... tongue.gif


Ο καιρός γαρ εγγύς
Pierce
Andre είσαι καύλας.

Βιρτουόζος του αθλήματος.

Ναι διάολε, εσύ φέρεις τον τίτλο του Χομπίστα καθόλα τιμητικά.
Pierce
QUOTE (pierce21 @ Jan 2 2013, 21:39 ) *
Δώσε μου πίσω τον διακοπές, και στον πακετάρω τον μουσάτο. Ο rose αυτή τη στιγμή μπαίνει στην κατηγορία JJ-spaghetti-thomas. Persona non grata στο San Francisco.


Πριν αλέκτωρ λαλήσει 3.....
Jan 47:45 PM
SFS dropped Charlie Villanueva, Det to FA
SFS added Tyrus Thomas, Cha from FA to BE

Αλλά μα τη Παναγία , έχεις 4 Ματς με το σημερινό.
morrison
Mατς Σ/Κ

1. Compton Niggaz 10102.5 4+5
2. Dallas White Niggaz 9186.5 6+3 (Τζορτζ Χιλ φαντάζομαι θα επιστρέψει σήμερα)
3. Rated-R Superstar 9167.5 5+4
4. Smokin' Smurfs 9115.3 7+3
5. Los Angeles Lazers 9062.8 8+1
6. Long Con Artists 8880.8 5+5
7. High Voltage 8863.3 6+2 (με Λοβ αμφίβολο)
8. Italian Spurs 8807.5 4+4
9. Rcho's Monkeys 8765.8 6+4
10. Death Valley Demon 8695.5 6+2
11. San Francisco Spartans 8443.8 6+5 ( δεν φαντάζομαι Ζάχος να χάσει άλλο ματς...)
12. The Losers 8133.5 7+2
13. Bench Warmers 8038.8 7+4
14. Cross Dogs 7860 6+4
15. Where no knees happens 7324.5 7+2

aegeansheed
QUOTE(pierce21 @ Jan 4 2013, 15:41 ) *
Andre -Βιρτουόζος του αθλήματος.


Pierce
Άγιος Φραγκίσκος, 01/05/2013


Με λύπη ανακοινώνουμε ότι ο μπροστάρης της ομάδας, και αρχηγός των χομπίστων αυτού του κόσμου, JR Smith , αναχώρησε για το έταιρο σωματείο με τον υπερχομπίστα πρόεδρο. Οι μνήμες που αφήνει στο κοινό των Σπαρτιατών είναι οι καλύτερες δυνατές, με τα τρελά του fade away winning shots, αλλά και τα αμέτρητα posters του. Σήμερα στο τελευταίο του παιχνίδι θα υπάρξει βράβευση για τη προσφορά του. Μαζί του θα πάει και ο πτερόσαυρος λαικ α Μπος, αλλά και ο στάκαμαν Ντεάντρε (στο είχα πεί ότι θα σε τελειώσω και από τις 2 ομάδες).
Καλωσορίζουμε το πυροβόλο Κλέι Τόμπσον, τον κάτι σαν μπασκετμπολίστα από το Εσκίσεχιρ , Όμηρο Ασίκ αλλά και τον (εσύ τι έχεις ντυθεί ρε, γκέισα; Όχι ) Γκέης , ελπίζοντας ότι θα τον αναστήσουμε.

Ο πρόεδρας.
thrylos7
2 εκ των τριών Jamal, Calderon, Shved παραχωρούνται γισ καλύτερο περιφερειακό. Σε περίπτωση που ενδιαφέρεται κάποιος, λετ μι νοου. Πιάνεται η ψυχή μου να βλέπω τον Αλεξέι στον πάγκο..
morrison
Week 10 (Dec 31-Jan 6)

1. San Francisco Spartans 1092,3
2. Rated-R Superstar 1071,8
3. Death Valley Demon 1042,5
4. Compton Niggaz 1040
5. Dallas White Niggaz 1031,5
6. Los Angeles Lazers 1000,3
7. Cross Dogs 987
8. Long Con Artists 980
9. High Voltage 967
10. Rcho's Monkeys 961
11. The Losers 957,3
12. Smokin' Smurfs 918,5
13. Bench Warmers 909
14. Italian Spurs 828,8
15. Where no knees happens 668,3
Tobias Funke
Του Αντώνη από την αρχή της χρονιάς:



Και τα υπόλοιπα:







T.W.Is.M.
Ειμαι για αλλη μια βδομαδα στην κορυφη! Και εχω και τα λιγοτερα ματς. Στο μεσο ορο απο 7ος περασα 6ος και η καταμετρηση συνεχιζεται! Ο καιρος γαρ εγγυς... smiley.gif

Επισης να ξερετε οτι Vazquez, Chandler και Deng ειναι προς παραχωρηση, αλλα οχι προς ξεπουλημα.
spysta
εξω και ο Ροντο με σασπενσιον ... ΣΤΑΔΙΑΛΑ πια !!!

θα ερθει η κατρακυλα γρηγορα γρηγορα με τοσα λιγα παιχνιδια αυτη την εβδομαδα
Anaz
Δεν ξερω τι λετε, αλλα εγω βλεπω να εξελισσεται σε ντερμπακυ η κορυφη στο τελος. Το καλο ειναι οτι προς το παρον δεν εχασα οσο εδαφος περιμενα το τελευταιο 15μερο με τον τραυματισμο του Φελτον.
παντως ειδικα οι Morrison και Grave (ελπιζω να αργησει κι αλλο ο Wall) θα μειωσουν, ενω παραμονευουν απο κοντα κι αλλοι..
Ο δε Νοτης με τους Ευρωπαιους του, εχει παρει φορα, και τοσο νωρις που γυρισε ο Λοβ καλα που δεν εχει πιασει τα περσινα στανταρ του αλλιως χτυπαγε και κορυφη ακομα..
Στον Undertaker και την παρεα ζωντανων-νεκρων του, ας εξηγησει καποιος οτι αλλο NBA κι αλλο WWE, εδω δεν ανασταινονται οι πεθαμενοι..

Κατα τ'αλλα επειδη ειμαι λιγο πηγμενος αυτες τις μερες, προτασεις που με προβληματιζουν τις αφηνω να τις σκεφτω μετα, και καποιες φορες δεν προλαβαινω να ασχοληθω κ τις ξεχνω.. Ειδικα οι δικες σου long con παντα με ζοριζουν παραπανω.. Τwism εσενα σε ενημερωσα οτι λογικα δεν θα την κανω λογω θεσεων.
Κυριακο η προταση σου με εχει προβληματισει σε σημειο που την βλεπω να ληγει... tongue.gif

Αυτα ειχα να πω για την ωρα και να θυμαστε οτι οσοι αρνειστε τις προτασεις μου, συνηθως το μετανοιωνετε μετα..
Κι οτι οσο και να με ζηλευετε οι καταρες σας δεν φτανουν.. banana.gif

T.W.Is.M.
QUOTE(Anaz @ Jan 8 2013, 17:45 ) *
Στον Undertaker και την παρεα ζωντανων-νεκρων του, ας εξηγησει καποιος οτι αλλο NBA κι αλλο WWE, εδω δεν ανασταινονται οι πεθαμενοι..


Ναι, αλλα αρχιζει οπου να ναι το Road to Wrestlemania και παντα εκεινη την περιοδο παιρνουμε τα πανω μας. Αν και ειδικα φετος δεν τα εχουμε παρει ακομα, σε διαβεβαιωνω.

Ας επιστρεψω τωρα στην πολυαγαπημενη στηλη "ο τραυματιας της ημερας"...


Κατα τ αλλα δε θα πρεπε να εχω παραπονο απο τη χτεσινη μερα. Εκανα 224 με 6 παιχτες, ανεβηκα(εστω και προσωρινα) 4 θεσεις σε μια μερα και ολοι οι παιχτες μου πλην ενος επαιξαν πανω απο το μ.ο. τους. Μονο που αυτος ο ενας ηταν ο Αντωνης με τις καραμελες, που σαν τον πρεσβη, με ειχε καλομαθει τον τελευταιο καιρο! Φανταστειτε να επαιζε κι αυτος καλα...
Gravedigger
QUOTE (Anaz @ Jan 8 2013, 17:45 ) *
Κυριακο η προταση σου με εχει προβληματισει σε σημειο που την βλεπω να ληγει... tongue.gif

Νόμιζα ότι δεν την είδες καν και την ξανάκανα..!Αστην να λήξει αν δεν ψήνεσαι tongue.gif
giorgos14
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jan 8 2013, 17:53 ) *
Κατα τ αλλα δε θα πρεπε να εχω παραπονο απο τη χτεσινη μερα. Εκανα 224 με 6 παιχτες, ανεβηκα(εστω και προσωρινα) 4 θεσεις σε μια μερα και ολοι οι παιχτες μου πλην ενος επαιξαν πανω απο το μ.ο. τους. Μονο που αυτος ο ενας ηταν ο Αντωνης με τις καραμελες, που σαν τον πρεσβη, με ειχε καλομαθει τον τελευταιο καιρο! Φανταστειτε να επαιζε κι αυτος καλα...


Τι να τον κανεις τον o'mammy τον καραμελα μωρε;δεν ειδες τι εκανε χθες με το γκαρνετ;δωστον και παρε το Τζαμιρ,εγγυηση σου λεω.. smiley.gif smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(giorgos14 @ Jan 8 2013, 23:45 ) *
Τι να τον κανεις τον o'mammy τον καραμελα μωρε;δεν ειδες τι εκανε χθες με το γκαρνετ;δωστον και παρε το Τζαμιρ,εγγυηση σου λεω.. smiley.gif smiley.gif


Σ αυτο το σημειο θα ηθελα να καταγγειλω τους 2 μανατζερ που ειχαν και εχουν στην ομαδα τους φετος το πουλεν και συνεχιζουν να αρνουνται επανειλημμενως τις προτασεις μου. Ο Νελσονας ζηταει να επιστρεψει στην ομαδα της καρδιας του... smiley.gif
Tobias Funke
Αν και μόνο ο sheed με τον SG3 θα το πιάσουν:



Μπράβο τα παιδάκια που δεν δέχθηκαν καμία από τις προ τραυματισμού προτάσεις μου. Αναπόφευκτο ήταν, από τη μέρα του draft κιόλας Και κάπως έτσι μπορείς να κερδίσεις τη συμπάθεια του λαού χωρίς να φανεί απροκάλυπτα ότι κλαψομουνιάζεις. Να μαθαίνετε οι υπόλοιποι

Επίσης επειδή προβλέπεται πήξιμο τις επόμενες εβδομάδες, δεν ξέρω αν θα προλαβαίνω τα στατιστικά που εξάλλου άντε να τα βλέπουν 2-3 οπότε θα αρκεστείτε στου Αντώνη ή αν έχει κάποιος χρόνο τα κάνει αυτός. Ένα excelaki της πλάκας είναι εξάλλου
T.W.Is.M.
Μετα τον τραυματια της ημερας, σημερα εχουμε και τον τιμωρημενο της ημερας! Κατι δεν παει καλα εδω. Μου φαινεται καποιοι πρεπει να νιωσουν την οργη της Death Valley... angry_red.gif
sacarame
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jan 10 2013, 18:19 ) *
Κατι δεν παει καλα εδω.


Ναι.. Ο Μέττα είναι... Που παει με τα 44 και τα 52, μου χει βγάλει τα ματια δυο πρωινά τώρα...
T.W.Is.M.
QUOTE(sacarame @ Jan 10 2013, 18:33 ) *
Ναι.. Ο Μέττα είναι... Που παει με τα 44 και τα 52, μου χει βγάλει τα ματια δυο πρωινά τώρα...


Τι να κανω κι εγω αν 7 ατομα εκλεισαν την ομαδα τους χωρις να τον επιλεξουν και αλλα 7 τον απερριψαν 13 φορες? Αν δεν τον επελεγα κι εγω, θα ειχε μεινει στους FA και μετα τις πρωτες ημερες θα σφαζονταν οι μανατζερ στην ποδια(και την μπουνια και την αγκωνια) του...
Ετσι οπως εχει καταντησει η φροντλαιν των Λεικερς παντως μονος του παιζει. Σιγα μην εκανε μικροτερα σκορ. Εδω εβαλε 22 ο Earl ο Clark, δε θα εβαζε ο Metta(θεε παρε την ΚΑΕ)?
Εμενα μου εβγαλε τα ματια το 7αρι του Γκορντον και τα 30ρια(και βγαλε) του Τζρου κατι μερες τωρα.

Φανταζεσαι τι εχει να γινει μολις γυρισει ο χοντρουλης και μπει και ο Derrick "μη με τρυπας σαν το τριανταφυλλο" Rose? Να προσπαθησεις να βρεθεις απο πριν πισω μου μπας και γλιτωσεις την οργη της Death Valley.
2 trade θελω μετα. Περιμενω απο τους 2 τελευταιους, οποιοι κι αν ειναι, να βοηθησουν για να βοηθηθουν...
sacarame
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jan 10 2013, 20:22 ) *
2 trade θελω μετα. Περιμενω απο τους 2 τελευταιους, οποιοι κι αν ειναι, να βοηθησουν για να βοηθηθουν...


Τσέκαρε μια προτασαρα που έχεις τώρα.... smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(sacarame @ Jan 10 2013, 20:32 ) *
Τσέκαρε μια προτασαρα που έχεις τώρα.... smiley.gif


Σε 1,5 μηνα απο τωρα θα κυνηγαω να κανω προτασεις σαν αυτη που εκανες εσυ. wink.gif
Tobias Funke
Εμείς γιατί δεν έχουμε δολοπλοκίες κι ίντριγκες στη λίγκα, σαν τους απέναντι?

Σπύρο γιατί δεν λες του Σταμ ευθέως πόσο χάλια ομάδα έχει, παρά κάθεσαι και μου στέλνεις κάθε λίγο και λιγάκι pm για να τον κοροϊδέψεις? Επίσης αιτούμαι την αφαίρεση τουλάχιστον 1000 βαθμών από τον morrison, γιατί ξεπέρασε τα 50 acquisitions και δεν είμαστε ακόμα στα μισά (αυτο το έβαλα για να τσατίσω τους δίπλα που έχουν περιορισμό, το παραδέχομαι).
T.W.Is.M.
QUOTE(Tobias Funke @ Jan 11 2013, 18:28 ) *
Εμείς γιατί δεν έχουμε δολοπλοκίες κι ίντριγκες στη λίγκα, σαν τους απέναντι?

Σπύρο γιατί δεν λες του Σταμ ευθέως πόσο χάλια ομάδα έχει, παρά κάθεσαι και μου στέλνεις κάθε λίγο και λιγάκι pm για να τον κοροϊδέψεις? Επίσης αιτούμαι την αφαίρεση τουλάχιστον 1000 βαθμών από τον morrison, γιατί ξεπέρασε τα 50 acquisitions και δεν είμαστε ακόμα στα μισά (αυτο το έβαλα για να τσατίσω τους δίπλα που έχουν περιορισμό, το παραδέχομαι).


Εχεις δικιο ρει. Φταιει που δεν κανουμε υποπτες ανταλλαγες. Γι αυτο σου προτεινω Vazquez και Deng για Wade, μετα να κανεις drop τον Κεβεν Σεγαφεν, να τον παρω εγω και μετα να κανω κι εγω ενα trade 2-1, στο οποιο θα κανω drop κι εγω τον Κεβεν! Υστερα θα προτεινω στο morrison ανταλλαγη Durant με Toney Douglas και δεν μπορει, ολο και καποιος θα με κραξει για να δημιουργηθει πανικος. Θα τους ξεπερασουμε τους απεναντι, που θα παει... icon_drunk.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.