Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA fantasy 12-13
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
Pierce
Να αφησεις ησυχο τον τουριστα του Καουνας. Ειναι προφανες οτι ειναι γεννημενος για το κλιμα του Σαν Φρανσισκο
j-kidd13
Ξαδερφε...Συγκεντρωσου...ΞΥΠΝΑ....
morrison
Week 4 (Nov 19- 25)

1. Rated-R Superstar 1095,5
2. Italian Spurs 1003,8
3. Compton Niggaz 997
4. Dallas White Niggaz 990,8
5. Smokin' Smurfs 988,5
6. San Francisco Spartans 974,3
7. Death Valley Demon 972
Rcho's Monkeys 972
9. The Losers 911,5
10. Long Con Artists 888,5
11. High Voltage 813,8
12. Los Angeles Lazers 753,3
13. Where no knees happens 729
14. Cross Dogs 699,3
15. Bench Warmers 683,3
Pierce
Αχ ρε Granger
Ginobili
Morrison και Άρη..έχετε προτάσεις..πολύ καλές, tongue.gif προλαβαίνετε δεν προλαβαίνετε από τον Σπύρο...

Υ.Γ Άρη με πληγώνεις... unsure.gif

laugh.gif χάσατε την ευκαιρία σας από τον Σπύρο..
Pierce
John μια χαρά ήταν η πρόταση, αλλά με τον Lawson να έχει πάρει μπρος δύσκολα θα την έκανα(μου λύνει και τα χέρια που τον έχει sg).
spysta
εεε νταξει .. ξερετε για μενα ισχυει ο νομος του franchise στην ομαδα

οσο πιο celebritas εισαι .. τοσο περισσοτερο κανεις για την ομαδα μου !!! laugh.gif laugh.gif
j-kidd13
Επειδη πραγματοποιουμε ελευθερη πτωση...Βγαζουμε τον Ιρβινγκ στο σφυρι...Αναμενω προτασεις...
T.W.Is.M.
QUOTE(j-kidd13 @ Nov 26 2012, 19:14 ) *
Επειδη πραγματοποιουμε ελευθερη πτωση...Βγαζουμε τον Ιρβινγκ στο σφυρι...Αναμενω προτασεις...


Τι λες για Ερικ Γκορντον? laugh.gif laugh.gif laugh.gif

(πλακα πλακα, αν μπορουσε καποιος να ξερει αν ο Γκορντον ειναι πραγματικα τραυματιας ή το παιζει για να παρει ανταλλαγη, μπορει να αξιζε να την κανει την ανταλλαγη)
thrylos7
Δεν θέλω να γίνω σπαστικός, αλλά ο Love δε μετακινείται για κανένα λόγο.

Επίσης αυτή τη στιγμή απλησίαστοι είναι ο Τεπέ και οποιοσδήποτε ψηλός της ομάδας.

Αυτό δε σημαίνει ότι άλλοι παίκτες όπως ο Lou πχ παραχωρούνται εύκολα, απλά δεν είναι σίγουρο το όχι σ' αυτές τις περιπτώσεις.

Merci pour votre attention! Devotion!
Tobias Funke
Το πακετάκι Lowry-Lillard είναι διαθέσιμο. Do your worst!
aegeansheed
Χαχχαχαχαχα!!!

Αυτό πρέπει να ήταν η χειρότερη πρώτη μέρα μετά από trade όλων των εποχών.

Ο Τζουτζουκάκος δίνει ντεμέκ 40ρη παίκτο του πακέτο μαζί με κατάρες στα κρυφά για να φέρει -2 !!!!!!!!!!!!!!! στον νέο του διαχειριστή (Τζίνο), αλλά αυτός δεν κάθεται με σταυρωμένα χέρια: μουτζώνει τους πρώην δικούς του και φέρνουν 9 και 19 στον Μόρευ!!!!

p.s. Το Jeff Green: "GO FUCK YOURSELF". Άρτσο Πάρτο

E, γελάω κι εγώ!
spysta
Ενα ΘΕΡΜΟ καλοσωρισμα απο τον ψυχασθενη (Μοντα) και τον αμπαλλο (Μπλεικ)
shot.gif

laugh.gif

Γενικα σημερα οπως προλαβα να δω .. Παιζει να ηταν η χειροτερη μερα σε fpts για ολους

Παντως guys πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω πως σταδιαλα δυσκολευεστε τοοοσο πολυ για να κανετε trade !!ειναι all the fun of the game
rchos
QUOTE(spysta @ Nov 27 2012, 09:14 ) *
Ενα ΘΕΡΜΟ καλοσωρισμα απο τον ψυχασθενη (Μοντα) και τον αμπαλλο (Μπλεικ)
shot.gif

laugh.gif

Γενικα σημερα οπως προλαβα να δω .. Παιζει να ηταν η χειροτερη μερα σε fpts για ολους

Παντως guys πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω πως σταδιαλα δυσκολευεστε τοοοσο πολυ για να κανετε trade !!ειναι all the fun of the game


Είναι ομολογουμένος καλύτερα να γίνονται τρέιντ από το να μην γίνονται.
Απλά αν πιστεύεις (όχι εσύ προσωπικά) ότι έχεις 15 Τζόρνταν και ο άλλος 15 Γιάριτς τότε το πράγμα δυσκολεύει πολύ.
spysta
QUOTE(rchos @ Nov 27 2012, 09:31 ) *
Είναι ομολογουμένος καλύτερα να γίνονται τρέιντ από το να μην γίνονται.
Απλά αν πιστεύεις (όχι εσύ προσωπικά) ότι έχεις 15 Τζόρνταν και ο άλλος 15 Γιάριτς τότε το πράγμα δυσκολεύει πολύ.

Μα κι εγω σ αυτο αναφερομουν !!!οτι υπαρχει δυσκολια στη συνεννοηση wink.gif

j-kidd13
Επιασε η εμπνευση μου να παγκωσω Ριντνουρ και να βαλω μεσα το Πορτορικανο αγορι...tongue.gif
spysta
MIA ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΑΣΩ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ .. ΚΑΙ Θ ΑΝΟΙΞΩ ΣΑΜΠΑΝΙΕΣ !!!!!

παρε τωρα ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ 5 ματσακια τιμωρια φιλε Ροντο .. και --> icon_headbang.gif

σταδιαλα
morrison
1. Compton Niggaz 4669.8 7+2
2. Rated-R Superstar 4520.3 7+1 (που άνετα μπορεί να γίνει 6+0 από απουσίες Νέλσονα-Ρεκε)
3. Dallas White Niggaz 4417 7+1 (με Φέιβορς αμφίβολο σήμερα)
4. Smokin' Smurfs 4319.8 5+1 (που γίνεται 4+1 από Ρόντο)
5. Long Con Artists 4256.3 6+0
6. Italian Spurs 4218.5 4+3 (με Πάρσονς αμφίβολο)
7. Los Angeles Lazers 4169 7+0 (με Τόνυ Άλεν αμφίβολο)
8. Death Valley Demon 4054.5 5+2
9. San Francisco Spartans 4024.8 5+1 (4+1 λόγω Μπρουκ Λόπεζ)
10. Rcho's Monkeys 3992.3 5+1
11. High Voltage 3905.8 5+2
12. Cross Dogs 3887.5 5+2
13. The Losers 3765.5 7+2 (με τον Κιντ να μην παίζει αύριο, 7+1)
14. Bench Warmers 3754.5 5+1
15. Where no knees happens 3471.8 7+2


Και το έλεγα ότι κάτι άσχημο θα συμβεί αφού πήγαιναν πολύ καλά τα πράγματα μέχρι τώρα. Ελπίζω να μην έχει κάτι σοβαρό ο Ρέκε γιατί μπλέξαμε...
Επίσης ναι, είμαι γραφικός που έχω κάνει το Henson/Lavoy Allen για Nic Young/Reggie Evans add/drop καμιά 30αριά φορές αλλά οι πρωτιές σε add/drops (...και trades) είναι πάντα στόχος για εμένα... tongue.gif
Ginobili
Τι έγινε με την ανταλλαγή...? WTF? ohmy.gif
Ginobili
τίποτα...όλα κομπλέ.. cool.gif

Σε αγαπούσα πολύ Γκλεν..χοντρούλι μου αλλά....έτσι είναι η ζωή.Ελπίζω στην συνέχεια να πας χειρότερα.. 19.gif
T.W.Is.M.
H KAE Death Valley Demon ειναι στη σκοτεινη θεση να ανακοινωσει την προσθηκη του δαιμονα της Βενεζουελας Greivis Vasquez, του πυργου της Νεας Υορκης Tyson Chandler και του ανθρωπου που η βαρια σκια του προκαλει το φοβο και το δεος...του Glen "Big Baby" Davis. Αποχαιρετουμε τους David West, Ramon Sessions και τον απροσαρμοστο Rodney Stuckey και τους ευχομαστε να σπασουν τα στεφανια με την αστοχια τους. Ο τρομος επιστρεφει και οι αντιπαλοι θα κειτονται ανημποροι να αντιδρασουν στη διαρκη μας επιθεση με τα καινουρια μας αποκτηματα.


From the Dark Side...
Ο Προεδρας T.W.Is.M.


ΥΓ. Αναζητειται επειγοντως SG.
morrison
Week 5 (Nov 26- Dec 2)

1. Compton Niggaz 1028,8
2. Long Con Artists 1019
3. Death Valley Demon 980
4. Rated-R Superstar 933,5
5. High Voltage 897
6. Los Angeles Lazers 890,8
7. Italian Spurs 868,5
8. Rcho's Monkeys 841,3
9. Dallas White Niggaz 802,5
10. Smokin' Smurfs 779,3
11. San Francisco Spartans 770
12. Where no knees happens 725,5
13. Bench Warmers 724
14. Cross Dogs 655
15. The Losers 643

Ρε εσείς σίγουρα ποστάρω τα σωστά σκορ;Είχα την αίσθηση ότι είχα πάει πολύ χειρότερα... ohmy.gif
rchos
Α ρε αμάρε τι μας έκανες φέτος...

Έδωσα τον Αφλάλο στον υπάλληλο γνωρίζοντας ότι κάποια στιγμή θα συνέλθει αλλά θέλοντας τουλάχιστον άμεσα που ακόμη έχω τους τραυματίες κάποια καλύτερα αποτελέσματα.
Με το που τον έδωσα έκανε 55.ΑΝ αρχίσει άμεσα να παίζει έτσι θα τον σκίσω και αυτόν και τον υπάλληλο...


Κατά τα λοιπά όσο έχω Westbrook και Lee σε αυτή την κατάσταση εκεί γύρω θα βρίσκομαι.
Άντε αργούν τα Χριστούγεννα?
Tobias Funke
Games Missed (Oct 30 - Dec 2)


1. Los Angeles Lazers 10
2. Long Con Artists 9
3. Smokin' Smurfs 8
-- San Francisco Spartans 8
-- High Voltage 8
-- The Losers 8
-- Bench Warmers 8
-- Where no knees happens 8
9. Death Valley Demon 6
10.Rated-R Superstar 4
-- Dallas White Niggaz 4
-- Cross Dogs 4
13.Italian Spurs 3
14.Compton Niggaz 2
-- Rcho's Monkeys 2


* Δεν μέτρησα τραυματισμούς μέσα στο παιχνίδι αλλά μόνο παίκτες που πήραν DNP, ενώ ήταν στους βασικούς.
** Το αναβληθέν NYK-BKN προσμετρήθηκε στο στατιστικό, στους παίκτες που ήταν βασικοί στις ομάδες τους εκείνη την εβδομάδα
*** Παίζει και να μου ξέφυγε κανένα
rchos
QUOTE(Tobias Funke @ Dec 3 2012, 13:33 ) *
Games Missed (Oct 30 - Dec 2)


1. Los Angeles Lazers 10
2. Long Con Artists 9
3. Smokin' Smurfs 8
-- San Francisco Spartans 8
-- High Voltage 8
-- The Losers 8
-- Bench Warmers 8
-- Where no knees happens 8
9. Death Valley Demon 6
10.Rated-R Superstar 4
-- Dallas White Niggaz 4
-- Cross Dogs 4
13.Italian Spurs 3
14.Compton Niggaz 2
-- Rcho's Monkeys 2


* Δεν μέτρησα τραυματισμούς μέσα στο παιχνίδι αλλά μόνο παίκτες που πήραν DNP, ενώ ήταν στους βασικούς.
** Το αναβληθέν NYK-BKN προσμετρήθηκε στο στατιστικό, στους παίκτες που ήταν βασικοί στις ομάδες τους εκείνη την εβδομάδα
*** Παίζει και να μου ξέφυγε κανένα


ωραία δουλειά αλλά πολύ παραπλανητικό στατιστικό αυτό.
Αν δεν ξέρεις ποιος είναι ο παίχτης που χάνει ένα ματς δεν έχει και ιδιαίτερο νόημα.
Άλλο ας πούμε να μου χάσει εμένα ένα ματς ο Ράσελ και άλλο να μου χάσει ένα ματς ο Μαγκί ή ο Ντανλίβι.

Επίσης υποθέτω αν ρωτάγαμε τον Σιντ τι προτιμάει να γυρίσουν από τα out οι Davis και Bynum και ανταυτού να ειχε αυτός 10 DNP αυτό θα διάλεγε.
Gravedigger
Χρειάζομαι forward να παίξει αυτήν την βδομάδα.Με τον Favors αμφίβολο έχουμε τρύπα.Δέχομαι προτάσεις!
Tobias Funke
QUOTE (rchos @ Dec 3 2012, 13:45 ) *
ωραία δουλειά αλλά πολύ παραπλανητικό στατιστικό αυτό.
Αν δεν ξέρεις ποιος είναι ο παίχτης που χάνει ένα ματς δεν έχει και ιδιαίτερο νόημα.
Άλλο ας πούμε να μου χάσει εμένα ένα ματς ο Ράσελ και άλλο να μου χάσει ένα ματς ο Μαγκί ή ο Ντανλίβι.

Επίσης υποθέτω αν ρωτάγαμε τον Σιντ τι προτιμάει να γυρίσουν από τα out οι Davis και Bynum και ανταυτού να ειχε αυτός 10 DNP αυτό θα διάλεγε.


Ναι μωρέ το σκέφτηκα αλλά μιας κι είχα ξεκινήσει είπα να το αποτελειώσω. Άν βρω χρόνο κι όρεξη λέω να το σουλουπώσω λίγο, ανάλογα με το μέσο όρο κάθε παίκτη και να βγάλω αθροίσματα από τα συνολικά DNP's για κάθε ομάδα. Πάλι θα έχει προφανώς κενά αλλά θα είναι τουλάχιστον κάτι λίγο πιο αντιπροσωπευτικό.

(και μην κοιτάς που σου απαντάω σοβαρά. Το ξέρω ότι ο μόνος λόγος που προσπαθείς να το απαξιώσεις είναι ότι έχεις μόνο 2 χαμένα παιχνίδια)

Γιατί νόμιζα ότι κάπου εμφάνιζε και τα συνολικά games played? Ή το θυμάμαι από το Yahoo?
aegeansheed
QUOTE(rchos @ Dec 3 2012, 13:45 ) *
Επίσης υποθέτω αν ρωτάγαμε τον Σιντ τι προτιμάει να γυρίσουν από τα out οι Davis και Bynum και ανταυτού να ειχε αυτός 10 DNP αυτό θα διάλεγε.


Πίστεψέ με είναι τόσα πολλά αυτά που θα ακούσει ο Bynum όταν γυρίσει με ύφος κλαμένου 7χρονου (που ξέρει ότι έχει κάνει τη μαλακία) να μου ζητήσει να μπει στην ομάδα που θα θέλει να κρυφτεί...κι έχω τόσα να τον ρωτήσω...



Ηλίθιε...Τα λέμε στις 10 του Δεκέμβρη.

morrison
QUOTE(Tobias Funke @ Dec 3 2012, 14:20 ) *
Γιατί νόμιζα ότι κάπου εμφάνιζε και τα συνολικά games played? Ή το θυμάμαι από το Yahoo?



στο Active Stats/Players τα έχει τα παιγμένα παιχνίδια... smile.gif
Tobias Funke
QUOTE (morrison @ Dec 3 2012, 14:26 ) *
στο Active Stats/Players τα έχει τα παιγμένα παιχνίδια... smile.gif


Thanks απλά ψάχνω το πόσα συνολικά έχει η κάθε ομάδα. Εκτός αν αυτό εννοείς κι απλά είμαι ακόμα πιο βλάκας απ' ότι νόμιζα και δεν μπορώ να το βρω.
morrison
QUOTE(Tobias Funke @ Dec 3 2012, 14:42 ) *
Thanks απλά ψάχνω το πόσα συνολικά έχει η κάθε ομάδα. Εκτός αν αυτό εννοείς κι απλά είμαι ακόμα πιο βλάκας απ' ότι νόμιζα και δεν μπορώ να το βρω.


Αν λες τα συνολικά που είχες να παίξεις (πχ.παιγμένα και χαμένα από 9αδα) τότε απλά πρέπει να το συνδυάσουμε με τον πίνακα που έβαλες πριν...

πχ. εγώ έχω 150 παιγμένα και 4 χαμένα.
εσύ 141 παιγμένα και 9 χαμένα.

Δεν ξέρω αν σου απάντησα σε αυτό που ζητάς βέβαια... blink.gif
spysta
τι να λεμε τωρα .. εγω εχω χασει απο την αρχη .. 1 παιχνιδιΤζοε Τζονσον .. 2 παιχνιδια Ροντο .. 1 παιχνιδι Χορφορντ .. 1 παιχνιδι Χεντερσον που ταυματιστηκε (και μετα εχασε καμια 10αρα ευκολα)

μιλαμε για μια 200αρα ποντους .. δηλ θα ημουν τριτος τωρα με ολους τους παικτες μου (Χορφορντ Ελλις Γκριφιν Ιγκι) να ειναι τουλαχιστον 3-4 μοναδες κατω απο την αξια τους
aegeansheed
QUOTE(spysta @ Dec 3 2012, 14:48 ) *
τι να λεμε τωρα .. εγω εχω χασει απο την αρχη .. 1 παιχνιδιΤζοε Τζονσον .. 2 παιχνιδια Ροντο .. 1 παιχνιδι Χορφορντ .. 1 παιχνιδι Χεντερσον που ταυματιστηκε (και μετα εχασε καμια 10αρα ευκολα)

μιλαμε για μια 200αρα ποντους .. δηλ θα ημουν τριτος τωρα με ολους τους παικτες μου (Χορφορντ Ελλις Γκριφιν Ιγκι) να ειναι τουλαχιστον 3-4 μοναδες κατω απο την αξια τους


BALL DON'T LIE! Πες τα Χρυσόστομε!

"τουλάχιστον" = βάζουμε πλώρη για τα επόμενα trades. Επενδύουμε στις μετέπειτα επικοινωνιακές μας εφευρέσεις! tongue.gif

Όχι, εγώ ήθελα να πω ότι είναι απόλυτα ευχαριστημένος από την ομάδα μου, από τα παιδιά και με τη βοήθεια του Θεού θα προχωρήσουμε. Αλλά όπως απάντησε και ο Kobe όταν τον ρώτησαν για τις χαμένες βολές του Χαζοχαρούμενού μου, αυτό (που τραβάω φέτος) πρέπει να μου δίνει κίνητρο για να γίνω καλύτερος.

Α, σήμερα γιορτάζει και ο Bynum: είναι η μέρα για ανθρώπους (τεκμαίρεται και για όντα του ζωικού βασιλείου όμως) με σωματικές και κινητικές ιδιαιτερότητες. Να τον χαίρονται τα bowling clubs και τα κομμωτήρια...

* Σπύρο έλα πριβέ για να τακτοποιήσουμε την υπόθεση Howard μια και παντοτινά.
Tobias Funke
QUOTE (morrison @ Dec 3 2012, 14:48 ) *
Αν λες τα συνολικά που είχες να παίξεις (πχ.παιγμένα και χαμένα από 9αδα) τότε απλά πρέπει να το συνδυάσουμε με τον πίνακα που έβαλες πριν...

πχ. εγώ έχω 150 παιγμένα και 4 χαμένα.
εσύ 141 παιγμένα και 9 χαμένα.

Δεν ξέρω αν σου απάντησα σε αυτό που ζητάς βέβαια... blink.gif


Αυτό το 141 έψαχνα αλλά τα κατάφερα και το βρήκα tongue.gif
Thanks και πάλι
T.W.Is.M.
QUOTE(spysta @ Dec 3 2012, 14:48 ) *
μιλαμε για μια 200αρα ποντους .. δηλ θα ημουν τριτος τωρα με ολους τους παικτες μου (Χορφορντ Ελλις Γκριφιν Ιγκι) να ειναι τουλαχιστον 3-4 μοναδες κατω απο την αξια τους



Να πιασω κι εγω την κλαψα τοτε! tongue.gif
15 χαμενα παιχνιδια του Gordon. 3 την πρωτη εβδομαδα που επαιζα με 8 και αλλα 12 στις επομενες που ειχα αντικαταστατη χαμηλοτερης αξιας. Στο projection να επαιζε μονο(που ειναι αρκετα χαμηλοτερο απο αυτο που εδινε στην τελευταια του κανονικη σεζον) με εναν προχειρο υπολογισμο ειμαι στο -230! Για να μη βαλω και το Nene...
Θα μου πεις, ειναι ο Eric Gordon και το ξερεις οτι το γονατο δεν ειναι καλα. Συμφωνω, αλλα εγω τον πηρα στο ντραφτ "υγιη". Το ιδιο και το Βραζιλιανο. Και οι δυο πηγαιναν να παιξουν απο το πρωτο ματς της κανονικης περιοδου. Δεν τους πηρα τραυματιες. Δεν ηταν δηλαδη περιπτωση Love, Nowitzki ή Rose. Ηταν περιπτωση Granger


ΥΓ. Ο Bynum ειναι μια κατηγορια μονος του. Εγω παντως που πηγα για μποουλινγκ χτες δεν τραυματιστηκα... smiley.gif
duncan21
42 o Afflalo,41.75 o DeRozan.In ya face Σταμ blech.gif banana.gif !Εξαιρετική μέρα η σημερινή,φτου να μη τα ματιάσω τα παρτάλια!
rchos
QUOTE(duncan21 @ Dec 4 2012, 07:46 ) *
42 o Afflalo,41.75 o DeRozan.In ya face Σταμ blech.gif banana.gif !Εξαιρετική μέρα η σημερινή,φτου να μη τα ματιάσω τα παρτάλια!


μπραβο το αφεντικο σου πρεπει να ειναι χαρουμενο σημερα tongue.gif
Καλά αν συνεχίσει έτσι θα του πάρει ο διάολος τον Θείο...

Αν θες σου δίνω και Σάντερς σήμερα που κάτω από 5 τάπες στον αγώνα δεν κάνει.
Ο Mcgee μας δουλεύει.Όποτε τρώει πάγκο κάνει τριαντάρια όποτε είναι μέσα κάτω από 20...

Σπύρο αν θες τον Λι ξεκίνα να τον υπολογίζεις για 40άρι και κάτι θα γίνει.Όσο όμως μου τον υπολογίζεις και χειρότερο από κάτι γατάκια τύπου Μονρό δεν κάνουμε δουλειά.
spysta
QUOTE(rchos @ Dec 4 2012, 08:39 ) *
μπραβο το αφεντικο σου πρεπει να ειναι χαρουμενο σημερα tongue.gif
Καλά αν συνεχίσει έτσι θα του πάρει ο διάολος τον Θείο...

Αν θες σου δίνω και Σάντερς σήμερα που κάτω από 5 τάπες στον αγώνα δεν κάνει.
Ο Mcgee μας δουλεύει.Όποτε τρώει πάγκο κάνει τριαντάρια όποτε είναι μέσα κάτω από 20...

Σπύρο αν θες τον Λι ξεκίνα να τον υπολογίζεις για 40άρι και κάτι θα γίνει.Όσο όμως μου τον υπολογίζεις και χειρότερο από κάτι γατάκια τύπου Μονρό δεν κάνουμε δουλειά.

Νοα Χορφορντ στους ψηλους .. αυτα διαθετει το μαγαζι

αλλα εσυ τον βγαζεις στο 34-45 τον Χορφορντ ..οποτε δουλεια δεν γινεται smile.gif
καλα για τον Νοαη δεν τολμω να ρωτησω ξερω γωωω laugh.gif
rchos
QUOTE(spysta @ Dec 4 2012, 10:49 ) *
αλλα εσυ τον βγαζεις στο 34-45 τον Χορφορντ ..οποτε δουλεια δεν γινεται smile.gif


Υποθέτω εννοείς 34-35 tongue.gif
spysta
QUOTE(rchos @ Dec 4 2012, 09:03 ) *
Υποθέτω εννοείς 34-35 tongue.gif

apo τα Νeuρα pOy εΧω mE tin ekTιmHSH sOυ gRAfω λΙγο πΕριeRGA
aegeansheed
Τον George μόνο ο Twism με full corpsepaint μπορεί να τον αναστήσει?

Όποιος θέλει Howard να έρθει, αλλά να ξέρει ότι την αδιαφορία του Pau την έχω ερμηνεύσει ότι από κάπου έχει ψιλιαστεί ότι είναι μετρημένες οι μέρες του στο Στράπλες (κι όπου αλλού παίζουν οι Lakers τεσπα)
Pierce
Αχ ρε Granger
aegeansheed
Κρίμα για τον Sanders, έμαθα ότι ξεκινάει απόψε και αλλάζουν τα γούρια. Κρίμα και έπαιζε καλά... tongue.gif
sacarame
QUOTE(rchos @ Dec 3 2012, 12:54 ) *
Έδωσα τον Αφλάλο στον υπάλληλο γνωρίζοντας ότι κάποια στιγμή θα συνέλθει αλλά θέλοντας τουλάχιστον άμεσα που ακόμη έχω τους τραυματίες κάποια καλύτερα αποτελέσματα.
Με το που τον έδωσα έκανε 55.ΑΝ αρχίσει άμεσα να παίζει έτσι θα τον σκίσω και αυτόν και τον υπάλληλο...

Άντε αργούν τα Χριστούγεννα?


Ψιτ λίγα με τον υπάλληλο μου.. Απαιτώ τον σεβασμό προς τον λοχία υπηρεσίας μου....Αυτα τα εδωσα στον υπαλληλο κλπ κομμενα....
Επίσης Αφφλαλαρε τζουτζουκλινακο ανανεωθηκες στα Λεϊζερονια και κανεις ματσαρες...Ετσι να σκάσει ο αντμιν.... tongue.gif
Δεν μας ενδιαφέρουν τα Χριστούγεννα.. Η πρωτοχρονιά μας νοιάζει....Και ο νοων νοείτω... cool.gif


QUOTE(spysta @ Dec 3 2012, 14:48 ) *
τι να λεμε τωρα .. εγω εχω χασει απο την αρχη .. 1 παιχνιδιΤζοε Τζονσον .. 2 παιχνιδια Ροντο .. 1 παιχνιδι Χορφορντ .. 1 παιχνιδι Χεντερσον που ταυματιστηκε (και μετα εχασε καμια 10αρα ευκολα)

μιλαμε για μια 200αρα ποντους .. δηλ θα ημουν τριτος τωρα με ολους τους παικτες μου (Χορφορντ Ελλις Γκριφιν Ιγκι) να ειναι τουλαχιστον 3-4 μοναδες κατω απο την αξια τους



icon_blahblah.gif icon_blahblah.gif Αυτά είναι ....Δώσε πονο Σπύρο....

QUOTE(rchos @ Dec 4 2012, 10:39 ) *
μπραβο το αφεντικο σου πρεπει να ειναι χαρουμενο σημερα tongue.gif
Καλά αν συνεχίσει έτσι θα του πάρει ο διάολος τον Θείο...



Το αφεντικό βλέπει οτι η ομάδα δείχνει να ξεμπλοκάρει από την δίνη στην οποία έμπλεξε (σίγουρα κάποιος της έκανε μάγια...) και μπαίνει πάλι στον ίσιο δρόμο... Η συνεργασία με τον μάνατζερ είναι σε εξαιρετικο επίπεδο και πιστεύουμε ότι σύντομα θα επιστρέψουμε σε ψηλότερα σκαλιά της βαθμολογίας...

Και για το τέλος θέλω να ευχηθώ από δω και πέρα οι ομάδες σας να πηγαίνουν....

rchos
QUOTE(aegeansheed @ Dec 5 2012, 21:00 ) *
Κρίμα για τον Sanders, έμαθα ότι ξεκινάει απόψε και αλλάζουν τα γούρια. Κρίμα και έπαιζε καλά... tongue.gif


Έλα ρε φίλε πάθαμε τέτοιο κακό?
Καλά ήταν όσο κράτησε δηλαδή.
Εντομεταξύ δεν έχει και λογική γιατί το παλικάρι στα 25 λεπτά έχει 6 φάουλ οπότε τι βασικός τι αναπληρωματικός θα τις κάνει τις 5+ τάπες του και μετά θα περάσει έξω σαν κύριος.


Τώρα όσο για τον φαντάρο εντάξει και εγώ όταν μιλάω για τους υπαλλήλους μου έτσι μιλάω για να νομίζουν ότι είναι κάτι σημαντικό στην επιχείρηση και να δείχνουν παραπάνω ζήλο αλλά και για να μην τα καταστρέψουν όλα οπότε συνέχισε να τα λες για τον υπάλληλο μήπως και δεν σου καταστρέψει την ομάδα. tongue.gif


Υ.Γ. Η Ελένη είναι κάποια φίλη μας?
sacarame
QUOTE(rchos @ Dec 5 2012, 21:27 ) *
Τώρα όσο για τον φαντάρο εντάξει και εγώ όταν μιλάω για τους υπαλλήλους μου έτσι μιλάω για να νομίζουν ότι είναι κάτι σημαντικό στην επιχείρηση και να δείχνουν παραπάνω ζήλο αλλά και για να μην τα καταστρέψουν όλα οπότε συνέχισε να τα λες για τον υπάλληλο μήπως και δεν σου καταστρέψει την ομάδα. tongue.gif

Υ.Γ. Η Ελένη είναι κάποια φίλη μας?



Θα γίνει φίλη μας όταν θα παμε παρεάκι να την επισκεφτούμε στο καμαρίνι της αφού πρώτα θα της έχουμε ρίξει κάλαθους λελουδικών.... If you know what i mean... cool.gif
rchos
QUOTE(sacarame @ Dec 5 2012, 21:39 ) *
Θα γίνει φίλη μας όταν θα παμε παρεάκι να την επισκεφτούμε στο καμαρίνι της αφού πρώτα θα της έχουμε ρίξει κάλαθους λελουδικών.... If you know what i mean... cool.gif



Άντε αγόρι μου γύρνα από τα σύνορα να κάνουμε τις γνωριμίες μας... wink.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(sacarame @ Dec 5 2012, 21:08 ) *
Δεν μας ενδιαφέρουν τα Χριστούγεννα.. Η πρωτοχρονιά μας νοιάζει....Και ο νοων νοείτω... cool.gif


Οχι η Πρωτοχρονια... το all-star game μας νοιαζει... cool.gif
Tobias Funke
QUOTE (aegeansheed @ Dec 5 2012, 21:00 ) *
Κρίμα για τον Sanders, έμαθα ότι ξεκινάει απόψε και αλλάζουν τα γούρια. Κρίμα και έπαιζε καλά... tongue.gif


Breaking news:

Επέστρεψε στις ατομικές προπονήσεις το αγόρι σου (χθεσινή φωτό από mall της Philadelphia):



Αυτοί που ήταν γύρω του τον άκουσαν να ουρλιάζει "That's how it's done Dwight" μετά από κάθε εύστοχη βολή. Πιθανολογώ ότι ο αριστερά με την καράφλα είναι ο περίφημος shooting trainer Ricardo

Οι φημες ότι χτύπησε η πλάτη του έτσι όπως σκύβει είναι καθαρή κακεντρέχεια. Η κοντινότερη bowling alley ήταν σε απόσταση άνω των 3 χλμ οπότε δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας.
spysta
laugh.gif laugh.gif laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.