Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA fantasy 12-13
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
spysta
MONTA ΚΑΙ ΕΡΣΑΝ .... ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΠΑΓΚΟΣ ΡΕ ΛΑΜΟΓΙΑ !!!! angry_red.gif
Anaz
Δεν θα γκρινιαξω. Αλλα πραγματι ΦΤΑΝΕΙ. ΚΑΙ αυτο παει πολυ τωρα.. Ποιος φ0υστης μου κανε ποδαρικο.. Ομαδα μοντελο την εκανε μπουρδελο!

Tobias Funke
QUOTE (Anaz @ Jan 16 2013, 22:24 ) *
Δεν θα γκρινιαξω. Αλλα πραγματι ΦΤΑΝΕΙ. ΚΑΙ αυτο παει πολυ τωρα.. Ποιος φ0υστης μου κανε ποδαρικο.. Ομαδα μοντελο την εκανε μπουρδελο!


Καλησπέρα, μπορείς και συ να συμμετάσχεις στο σύλλογο που έχουμε ιδρύσει οι πρώην ιδιοκτήτες του Stephen (που υποθέτω είναι η αιτία αυτού του ξεσπάσματος). Oνομάζεται Σύλλογος Καριοπαθών Ακρωτηριασμένων Τραυματισμένων Αστραγάλων ή για συντομία Σ.Κ.Α.Τ.Α.





j-kidd13
Βλεπω οτι τα παλικαρια μου κανουν μεγαλη προσπαθεια για την σωτηρια...αναμενω αναλογη συνεχεια μεχρι το τελος,να γυρισει και ο Μαλενς,και ρε Θορντον αγορι μου...32 ειχες περσυ...μην παιζεις σαν γιωτομπαλο της σειρας...
Anaz
QUOTE(Tobias Funke @ Jan 16 2013, 22:38 ) *
Καλησπέρα, μπορείς και συ να συμμετάσχεις στο σύλλογο που έχουμε ιδρύσει οι πρώην ιδιοκτήτες του Stephen (που υποθέτω είναι η αιτία αυτού του ξεσπάσματος). Oνομάζεται Σύλλογος Καριοπαθών Ακρωτηριασμένων Τραυματισμένων Αστραγάλων ή για συντομία Σ.Κ.Α.Τ.Α.
To παρασκηνιο ειναι ολο το θεμα..! Ασε μη μου ανοιγεις το στομα.Εχω δεσμευτει οτι δεν θα γκρινιαξω φετος!
btw την ειδα την προταση σου, ενδιαφερουσα, θα σου απαντησω αυριο.
Παραμενω αισιοδοξος!! Αντε να περασει κι αυτη η κωλοβδομαδα..
Tobias Funke
QUOTE (pierce21 @ Jan 15 2013, 01:51 ) *
Ο Τοbias μου είπε ότι τον θέλει.


QUOTE
δηλ αν σου δωσw Χεντερσον Νειτ σε χαλαει ???
henderson Gee ??


Ορίστε με τις μλκς σου ήδη ξεκίνησε τις προτάσεις με Hendo μέσα. Λογικά θα κρατήσει κάνα μήνα τώρα. Αλλά επειδή έβαλε αυτή την πρόταση

QUOTE
σε μπερδευω ligaki pou mia grafw στα ellinika και μια στα αγγλιka ????


μέσα στο pm και γελούσα μια ώρα, θα το υπομείνω.

Μου αρέσει το ντύσιμο υπογραφής και avatar από δικές μου επιρροές. Σιγά σιγά θα σε πείσω να βάλεις και καμιά μαυροκόκκινη σημαία ή κάνα αναρχικό Α και τότε θα δεχθώ επιτέλους να κάνω τα παιδιά σου
spysta
QUOTE(Tobias Funke @ Jan 17 2013, 08:31 ) *
μέσα στο pm και γελούσα μια ώρα, θα το υπομείνω.

hτανε mind φακ cool.gif cool.gif
Pierce
Ξυπνάς 7 το πρωί να κατέβεις στο πανεπιστήμιο, και λες , ας δώ τι σκορ κάναν οι κομπάρσοι . Σκέφτεσαι θα δω πάλι 15 από τον Μπρούκ και 20 από τον ντερόν και θα συφιλιαστώ. Φευ.

Ty Lawson κυρίες και κύριοι. -1.5! Κλέι Τόμπσον....1.5! Άθροισμα 0. ΜΗΔΕΝ
Εύγε στους Χομπίστες.

QUOTE (Tobias Funke @ Jan 17 2013, 10:31 ) *
Μου αρέσει το ντύσιμο υπογραφής και avatar από δικές μου επιρροές. Σιγά σιγά θα σε πείσω να βάλεις και καμιά μαυροκόκκινη σημαία ή κάνα αναρχικό Α και τότε θα δεχθώ επιτέλους να κάνω τα παιδιά σου


Με πλήγωσες που έριξες τον De Andre στα FA. Aλλά πως να σου πώ όχι μπεκατσούλα μου. Ο χομπισμός έχει περάσει σε κάθε συνήθεια της καθημερινότητάς μου.
rchos
Ο επόμενος που θα μου κάνει πρόταση και θα συμπεριλάβει μέσα παίχτη που είτε μόλις σήκωσε από φρι έιτζεντ και θα τον ξαναπετάξει στην πρώτη ευκαιρία είτε αμέσως μετά βλέπω ότι τον πετάει στους φρι θα φάει μπαν...
T.W.Is.M.
QUOTE(pierce21 @ Jan 17 2013, 14:25 ) *
Ty Lawson κυρίες και κύριοι. -1.5! Κλέι Τόμπσον....1.5! Άθροισμα 0. ΜΗΔΕΝ
Εύγε στους Χομπίστες.


Ε ναι λοιπον... Δεν ειναι μονο τουριστας του Καουνας. Ειναι και τουριστας του Κολοραντο... smiley.gif
Αφιερωμενο στο χομπιστα Ty:
morrison
ματς Σ/Κ

1.Compton Niggaz 12055.8 4+4 (με τον Κάρι να το κάνει 3+4 μάλλον)
2. Rated-R Superstar 11594.8 4+5
3. Dallas White Niggaz 11350.8 5+1
4. Los Angeles Lazers 10964.5 5+4 (με τον Πέκοβιτς έξω και τον Πολ δύσκολο, πιθανό 3+4)
5. Smokin' Smurfs 10915 6+3
6. Long Con Artists 10826.3 4+2
7. High Voltage 10719.3 6+3 (πιθανό 4+3 με Λου Γουίλιαμς και Σβεντ προς το όχι)
8. Italian Spurs 10671.8 7+0
9. Death Valley Demon 10670 6+2 ( μάλλον 5+2 λόγω Λου)
10. Rcho's Monkeys 10614.3 7+2
11. Malibu Hobbistes 10399.3 5+2 (με Ζάχο ισως 4+2)
12. The Losers 10111.5 5+3
13. Bench Warmers 9921 4+5 (Χόρφορντ και Νέλσονας αμφίβολοι)
14. Cross Dogs 9775.8 7+1
15. Where no knees happens 9006 3+4 (Έιβερι Μπράντλει αμφίβολος)
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Jan 19 2013, 12:49 ) *
9. Death Valley Demon 10670 6+2 ( μάλλον 5+2 λόγω Λου)


Καντο καλυτερα 3+2. Κι ο Vazquez αμφιβολος με γριπη, ενω ο Toney Douglas χτες ηταν DNP-CD. Γιατι να παιξει σημερα?

Στα δικα μου τωρα, Houston, we have a problem. Εχω 2 παιχτες σας με 4 ματς στην εβδομαδα, ο ενας λεει οτι ειναι και βασικος. Εχουν περασει τα 3 απ τα 4 ματς και εχετε δωσει λιγοτερους ποντους απ τους 2 Νικς που ειχαν εναν αγωνα ο καθενας! Και δεν προβλεπεται να τους ξεπερασετε. Εχετε δωσει λιγοτερους ποντους μαζι απ οτι ο Mario o Chalmers και τους ιδιους με τον ελβετικο σουγια(σαν το Μπαμπη το σουγια) Thabo Sefolosha. Χτες κοντεψατε να δωσετε οσους ο Rose!
Ο ενας θα φυγει με συνοπτικες διαδικασιες. Ο δε αλλος ας φροντισει να συνελθει, γιατι βλεπω την καριερα του να πηγαινει εκει:
Anaz
Aν τυχον ενδιαφερεται κανενας για trade 2-1 να ανοιξει το rotation του,ας επικοινωνησει μαζι μου γιατι θελω να αδειασω λιγο χωρο..
benchwarmer
Νότη πήρες το πουλέν ρε, δεν έχω λόγια 77.gif
Nuntius
QUOTE (sarounas @ Jan 15 2013, 20:44 ) *
KOUK traded James Harden, Hou SG to DLWN
DLWN traded Mike Conley Jr., Mem PG to KOUK
DLWN traded J.J. Redick, Orl SG to KOUK


Αυτή ήταν αρκετά καλή πρόταση. Πως και δεν την πήρες?
thrylos7
QUOTE
Νότη πήρες το πουλέν ρε, δεν έχω λόγια


Ρε αλήτη, κοροϊδεύεις; [εσύ έφαγες όλα τα καταϊφια mode]

Έτσι όπως το πάνε εκεί στο Ατλάντα (με τη Μάρτζορυ), 48 λεπτα θα βαράει ο άλανος!
morrison
Click to view attachment

Click to view attachment

Click to view attachment

Click to view attachment

Click to view attachment
*σαν χαμένο ματς μέτρησα και το DNP-CD του Douglas, δεν ξέρω αν μετρήσαμε στο παρελθόν ανάλογες περιπτώσεις (θυμάμαι πρόχειρα τον Beasley). Omar?
Tobias Funke
QUOTE (morrison @ Jan 21 2013, 12:47 ) *
*σαν χαμένο ματς μέτρησα και το DNP-CD του Douglas, δεν ξέρω αν μετρήσαμε στο παρελθόν ανάλογες περιπτώσεις (θυμάμαι πρόχειρα τον Beasley). Omar?


Ναι τα είχα μετρήσει.

Επειδή έχω κάνει 3-4 προτάσεις που απ' ότι βλέπω μάλλον τις σκέφτεστε, θα τις ακυρώσω μεσημεράκι γιατί δεν θα μπορώ να μπω μέχρι αργά το βράδυ και δεν θέλω να μείνω ξεκρέμαστος αν κάνει κάποιος accept σήμερα που ξεκινάνε νωρίς τα παιχνίδια. Aν εξακολουθείτε να τις θέλετε στείλτε τη πίσω κι απαντώ το βράδυ
morrison
Έτσι για να ανάψουν τα αίματα... tongue.gif



(δεν υπάρχει τόσο θέμα αγωνιστικό για εμένα, όσο σωστού παιξίματος του παιχνιδιού)
Tobias Funke
QUOTE (morrison @ Jan 21 2013, 19:14 ) *
Έτσι για να ανάψουν τα αίματα... tongue.gif



(δεν υπάρχει τόσο θέμα αγωνιστικό για εμένα, όσο σωστού παιξίματος του παιχνιδιού)



???

Ανέπτυξέ το λίγο αν δεν βαριέσαι
morrison
To Γουέμπστερ/Ντέι λέω ρε...smile.gif
Tobias Funke
QUOTE (morrison @ Jan 21 2013, 19:34 ) *
To Γουέμπστερ/Ντέι λέω ρε...smile.gif


Ααααααααααααααα cool.gif

απ' ότι μου είπε ο Σπύρος, ο j-Kidd ήταν έτοιμος να τον αφήσει ελεύθερο λόγω του δικού μας trade οπότε υποθέτω ότι επειδή δεν ήταν σίγουρος ότι θα τον προλάβαινε το σιγούρεψε με αυτό τον τρόπο. Καταλαβαίνω γιατί το λες αλλά νομίζω ότι αντίστοιχοι διακανονισμοί γινόταν πάντα κι είναι και μέσα στο παιχνίδι.
morrison
Μα δεν είναι δανεικός..Απλά του τον έδωσε...Μικρό το κακό ναι αγωνιστικά δεν λέω...

Αν ήταν θέμα σποτς...τον κρατάω απλά γιατί δεν έχεις θα ήταν κομπλέ...
Αν και πάλι ηθικά για έμενα σε τέτοιες περιπτώσεις πρέπει να παίζουν και οι δύο...ακόμα και αν δίνεις δικαίωμα χρησιμόποιησης στον άλλον όσο έχει τον πάιχτη.
spysta
με αγγελο μιλουσαμε και λεγαμε για το trade με tobias και διαφορα αλλα trades στο msn .. με ρωτησε ποιον να πεταξει απο οκαφορ ουεμπστερ και του ειπα οποιον πεταξει ας μου το πει για να ριξω εγω daye !!ειτε ο okafor ειτε ο webster ηταν καλυτερες λυσεις για εμενα αφου ειχαν και 4 ματσακια και φαινονταν σε καπως καλυτερη φαση σε σχεση με Nate που ειχα στην 9αδα ..
βεβαια τις κινησεις του θα τις εκανε την στιγμη που μιλουσαμε .. οποτε και free να τον αφηνε παλι δικος μου θα ηταν ο παικταρας (χαχαχα ιβιλ λαφ)

μλκια που δεν τον αφησε ελευθερο για να τον παρω μετα απο 1 λεπτο και να μην υπαρξει καποιο θεμα .. απλα εκεινη τη στιγμη ειλικρινα δεν το σκεφτηκα οτι ειναι αντιδεολογικο και οντως ''φαινεται καπως'' και μου φανηκε ως πιο γρηγορo και απλο να δεχθει χαλαρα τo trade daye-webster ή daye-okafor και να περασει ενας απο τους δυο στον παγκο μου στη θεση του daye (ως εκεινη τη στιγμη ειχα Nate 9αδα και σκεφτομουν να τον κρατησω μεσα οποτε δεν θα χρειαζομουν καν να μπω στην σελιδα του espn ξανα για να φτιαξω το ροστερ)

μλκια δικια μου !!θα επρεπε να το ειχα σκεφτει αλλα γινοταν χαμος απο trade οffers και συνομιλιες στο msn (τοβιασ kane κονφιρμ se auto glyke μου wub.gif )
αν υπαρχει προβλημα .. το αλλαζουμε !!no problemo εννοειται το κατανοω απολυτα biggrin.gif
Tobias Funke
QUOTE (spysta @ Jan 21 2013, 21:30 ) *
μλκια δικια μου !!θα επρεπε να το ειχα σκεφτει αλλα γινοταν χαμος απο trade οffers και συνομιλιες στο msn (τοβιασ kane κονφιρμ se auto glyke μου wub.gif )


Ο χρήστης Spyros είπε (4:37 μμ):
re
tha ton droppare
k tou eipa na ton dwsei se mena
Ο χρήστης Omar είπε (4:37 μμ):
D-League to kaname?
Ο χρήστης Spyros είπε (4:38 μμ):
Afou oi misoi einai parartimata mou, oti thelo tha kano sti ligka.
Ki an pei kaneis tpt na vgeis na me iperaspisteis allios tha sou stelno kathe mera protaseis
me Henderson-Gee
Ο χρήστης Omar είπε (4:38 μμ):
Kala, kala


Μιας κι είμαι ο μόνος μαλλον που βλέπει ATL-MIN είναι πλέον προφανές ότι η μόνη ομάδα της λίγκας που αξίζει να παίζει ο Smith είναι οι Χομπίστες. Το μόνο καλό είναι ότι μοιάζει να έρχεται λίγο στα συγκαλά του ο γλυκούλης



spysta
QUOTE(Tobias Funke @ Jan 21 2013, 20:48 ) *
Ο χρήστης Spyros είπε (4:37 μμ):
re
tha ton droppare
k tou eipa na ton dwsei se mena
Ο χρήστης Omar είπε (4:37 μμ):
D-League to kaname?
Ο χρήστης Spyros είπε (4:38 μμ):
Afou oi misoi einai parartimata mou, oti thelo tha kano sti ligka.
Ki an pei kaneis tpt na vgeis na me iperaspisteis allios tha sou stelno kathe mera protaseis
me Henderson-Gee
Ο χρήστης Omar είπε (4:38 μμ):
Kala, kala


Μιας κι είμαι ο μόνος μαλλον που βλέπει ATL-MIN είναι πλέον προφανές ότι η μόνη ομάδα της λίγκας που αξίζει να παίζει ο Smith είναι οι Χομπίστες. Το μόνο καλό είναι ότι μοιάζει να έρχεται λίγο στα συγκαλά του ο γλυκούλης


ΞΕΧΑΣΕΣ να γραψεις το σημειο που ειπα .. i own you μπιτς.parehende k min les polla
guns.gif guns.gif



ο Χεντερσον εκανε στο πρωτο δωδεκαλεπτο 18 ... και τελειωσε το ματς με 13
ugly8.gif ugly8.gif torture.gif torture.gif shot.gif shot.gif kill.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif

--στον δινω τσαμπα τυχερε

---------------------
-----------------------
----------------------------


ugly8.gif

LCA dropped Patrick Beverley, Hou to FA
LCA added Kostas Papanikolaou, FA from FA to BE


icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif
Tobias Funke
QUOTE (spysta @ Jan 21 2013, 23:18 ) *
ΥΓ.στον δινω τσαμπα τυχερε


Τίμιο






duncan21
77.gif ρε Tobias αλλά δεν πρόκειται να του σπάσεις τον τσαμπουκά έτσι εύκολα.Θα πάρεις Hende στο 30 θες δε θες.
spysta
κατσε να δω τον Κωστακη απεναντι στην Μακαμπι την Πεμπτη .. και θα το σκεφτω σοβαρα
cool.gif cool.gif

για airPap πεφτω και στο 28 wink.gif
SteveNashidis
QUOTE(spysta @ Jan 21 2013, 21:30 ) *
με αγγελο μιλουσαμε και λεγαμε για το trade με tobias και διαφορα αλλα trades στο msn .. με ρωτησε ποιον να πεταξει απο οκαφορ ουεμπστερ και του ειπα οποιον πεταξει ας μου το πει για να ριξω εγω daye !!ειτε ο okafor ειτε ο webster ηταν καλυτερες λυσεις για εμενα αφου ειχαν και 4 ματσακια και φαινονταν σε καπως καλυτερη φαση σε σχεση με Nate που ειχα στην 9αδα ..
βεβαια τις κινησεις του θα τις εκανε την στιγμη που μιλουσαμε .. οποτε και free να τον αφηνε παλι δικος μου θα ηταν ο παικταρας (χαχαχα ιβιλ λαφ)


Η παράγκα ζει και στη Bforum λίγκα...τα ίδια έλεγα και εγώ αλλά δεν με πίστευε κανένας...
κατεστημένο τι να πεις ..... smiley.gif smiley.gif
Nuntius
QUOTE (Tobias Funke @ Jan 21 2013, 21:48 ) *
Ο χρήστης Omar είπε (4:37 μμ):
D-League to kaname?


ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif sad.gif sad.gif evilmonkey.gif cool.gif
Pierce
Voyager, μη νομίζεις, αυτοί μιας και τους ξέρω προσωπικά, έφαγαν πολλά καντήλια tongue.gif . Το γεγονός δεν αλλάζει , ότι είναι πέρα για πέρα ΛΑΘΟΣ αυτό το πράγμα.
morrison
Λίγκα μοντέλο την κάνατε...
j-kidd13
Ρε Σπυρο τι τον ηθελες τον σαπιοουεμπστερ....Ολοκληρο διπλωματικο επεισοδιο προκαλεσαμε..... icon_drunk.gif
Pierce
Και για να γίνω πιο σαφής (και να το τραβήξω από τα μαλλιά tongue.gif ) , η γνωστή τηλεμάγειρας Μάρθα Στιούαρτ, το 2001 επειδή είχε εσωτερική πληροφόρηση για μια μετοχή , και έσωσε απώλειες 45000$ ΜΠΗΚΕ ΦΥΛΑΚΗ. Ποιος; Η δημοφιλέστατη μάγειρας και ΠΟΛΥΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ, δηλαδή για ψίχουλα .
Keywords: εσωτερική πληροφόρηση

QUOTE (morrison @ Jan 21 2013, 19:14 ) *
(δεν υπάρχει τόσο θέμα αγωνιστικό για εμένα, όσο σωστού παιξίματος του παιχνιδιού)




Κατά τα άλλα στο Μέμφις μαμιούνται πατόκορφα.
spysta
αυτο ειναι που λεμε μαιντ φακ !!!ειχα το πραγματικα OYΣΙΑΣΤΙΚΟ inside info αλλα εσεις δεν το ξερατε wink.gif

εστειλα στο τουιτερ του Ουεμπστερ κ τον ρωτησα

-πως το κοβει ρε ντουντ??
-ma man it ll be a blast today ,n da next day, n di otha !!!@spystaklas


απορησα που με καταλαβε στα Ελληνικα αλλα χου κερς ??? biggrin.gif
aegeansheed
Bye Bye asshole
rchos
QUOTE(aegeansheed @ Jan 22 2013, 14:30 ) *
Bye Bye asshole


T.W.Is.M.
Η χτεσινη μου μερα νομιζω οτι συνοψιζεται με ενα ασμα:



Κοιταζω τις μερες που εχω πιο λιγα παιχνιδια απο τους γυρω μου για να δω αν θα χασω πολυ ή οχι. Βλεπω λοιπον οτι οταν εχω λιγα ματς, παιζουν οι καλοι μου παιχτες. Το ιδιο και τη δευτερη και την τριτη μερα. Μεχρι που καταλαβαινω οτι ολοι μου οι παιχτες ειναι καλοι. Δεν εχω σαπακλες αυτη την εβδομαδα. Μονο τραυματιες, αλλα αυτο ειναι το κυριο χαρακτηριστικο της αρμαδας της Death Valley φετος! smiley.gif

Εκανα 274 με 7 παιχτες και ο πιο φορμαρισμενος μου παιχτης(και 2ος καλυτερος) εκανε το 3ο χειροτερο σκορ της ομαδας! Λιγες μερες σαν αυτη και θα βαλω κι αλλη αφιερωση, πιο ποιοτικη...
Pierce
[22-Jan-13 7:12:10 PM] SpySta: DEN THA KANW POTE DROPP TON DE ANDRE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jan 23 6:08 AM SmSm dropped DeAndre Jordan, LAC to FA
SmSm added Courtney Lee, Bos from FA to BE
spysta
cool.gif cool.gif cool.gif

morrison
Ματς Σ/Κ

1. Compton Niggaz 13103.5 6+5
2. Rated-R Superstar 12803 5+5
3. Dallas White Niggaz 12225 5+4
4. Smokin' Smurfs 12112 7+5
5. Los Angeles Lazers 11878.3 6+5 (με Πολ να έχει 2 ματς)
6. Long Con Artists 11747.8 5+6
7. High Voltage 11570.5 7+4
8. Italian Spurs 11558.8 9+2
9. Death Valley Demon 11495 5+6 (ο τραυματίας της εβδομάδας Ντενγκ ίσως παίξει σήμερα)
10. Rcho's Monkeys 11390.3 8+2
11. Malibu Hobbistes 11222.5 7+2
12. The Losers 11065.3 5+5
13. Bench Warmers 10873.5 5+5
14. Cross Dogs 10629.8 8+2
15. Where no knees happens 9647.8 5+5 (έξω ο J-Rich)
spysta
Πανω που η ομαδα ειχε αρχισει να σπερνει !!!!ρε φουστη μου!!!!

Γγγγκκκρρρρρρρρ
(Μολις ειδα κ το Τζανγκο κ εχω εκδικητικη διαθεση)


Λι Τερι ..ηρθε η ωρα αγορια μου !!!!!!!!
j-kidd13
Well,ειμαι ανοιχτος σε προτασεις για Ιρβινγκ-Τζορτζ,ειτε σε πακετο,για 3 λιγο χαμηλοτερης αξιας,ειτε μενονομενα για 2 χαμηλοτερης αξιας....
Pierce
Μο λέγεται ότι πάει για late March (και αν), τους σουμπερτ και λαντρι δεν τους μετρώ, και μας μένει το Χόρφορντ Λιν - Για τον τραυματία Πολ; (με no timetable!)

Veto από μένα.
spysta
το θεμα ειναι οτι γυρναει το ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΓΚΟΥΡΟ 56.gif 56.gif

οποτε ο Ladnry ψοφαει αμεσως !!!!!!!!! cool.gif


======================
νταξει dudides σορι αλλα veto.. ο Μο ουσιαστικα τελειωσε για φετος,ο Paul ακομα δεν εχει timetable και επομενως το trade ειναι Λιν Χορφορντ για Πολ (που μπορει καλλιστα να χασει μερικα παιχνιδια)

και δεν ξερω αν το ανεφερα .. αλλα ΓΥΡΝΑΕΙ ΤΟ ΚΑΓΚΟΥΡΟ !!!πραγμα που ισοδυναμει με κατακορυφη πτωση 10 μοναδων των Καρι,Λι,Τομσον και Λαντρι (υπολογιζω προχειρα οτι θα δινει καπου στο 70-75 ο μουσιας)

ΥΓ.τουλαχιστον περιμενετε καμια εβδομαδα να δειτε τι ακριβως εχει ο Πολ .. και μετα το βλεπετε καλυτερα (με κανα Λεοαναρντ αντι για Λαντρι ξερω γω .. σε 2-2 φαση)
Pierce
Για να ξεκαθαρίσω, η ένσταση μου είναι στο no timetable του paul. Αν γυρίσει μέσα στη βδομάδα είναι cool, αλλά επειδή δε βλέπω αντιδράσεις, μάλλον περνάει αέρα tongue.gif
spysta
QUOTE(pierce21 @ Jan 28 2013, 22:08 ) *
Για να ξεκαθαρίσω, η ένσταση μου είναι στο no timetable του paul. Αν γυρίσει μέσα στη βδομάδα είναι cool, αλλά επειδή δε βλέπω αντιδράσεις, μάλλον περνάει αέρα tongue.gif

αυτο που ειπα στο ΥΓ


(σε προλαβα μικρουλη)
Pierce
Δεν είπαμε το ίδιο, μπαγλαμά.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.