Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA fantasy 12-13
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
aegeansheed
Εδώ σκοράρει κιόλας. Έεεεεεεεεευ!!!! angry_002.gif Έχω την εντύπωση ότι τα λυγίζει λίγο εδώ, κάνω λάθος?????? Τρέμω...

Bend it like Bynum


* Πάντως ο ατζέντης του, με την ιδιότητα του agent-doctor (ο ατζέντης είναι πασπαρτού, πολύπλευρος και πολυδιάστατος όπως γράφαμε στην Έκθεση κάποτε, μπορεί να πάρει ακόμα και τη μορφή πορτοκαλιού) διέγνωσε ότι το πρήξιμο έχει υποχωρήσει. Μετά από αυτό η κατάστασή του γύρισε σε month2month. Αυτά, κατάρα στους pg σου...
Gravedigger
Μας γάμησες ρε Wall..!8 βδομάδες λέγανε,είμαστε ήδη στις 10 και θέλει at least 2 more..!καλό all star!
aegeansheed
QUOTE(Gravedigger @ Dec 7 2012, 15:22 ) *
Wall..!8 βδομάδες λέγανε,είμαστε ήδη στις 10 και θέλει at least 2 more..!καλό all star!


Μπορώ να φτιάξω μια υπογραφάρα για την πάρτη σου με αυτό το quote! laugh.gif Welcome to the club...ο επόμενος...
Gravedigger
QUOTE (aegeansheed @ Dec 7 2012, 16:17 ) *
Μπορώ να φτιάξω μια υπογραφάρα για την πάρτη σου με αυτό το quote! laugh.gif Welcome to the club...ο επόμενος...

Το αφήνω στην δημιουργικότητα σου!
spysta
Xαριζονται οι Ιγκουονταλα Φαριντ .... ΙΝΑΦ ΙΖ ΙΝΑΦ angry_red.gif
οποιος γουσταρει ριχνει προτασεις για εναν απο τους δυο ή και πακετο
rchos
QUOTE(spysta @ Dec 8 2012, 04:03 ) *
Xαριζονται οι Ιγκουονταλα Φαριντ .... ΙΝΑΦ ΙΖ ΙΝΑΦ angry_red.gif
οποιος γουσταρει ριχνει προτασεις για εναν απο τους δυο ή και πακετο


Life is tough aye?
morrison
Ματς Σ/Κ...

1. Compton Niggaz 5839.8 7+3 (με Μπατιιιμ αμφίβολο σήμερα)
2. Rated-R Superstar 5339.8 5+4 (πολύ πιθανό 4+3 με Ρέκε και Ισπανίδα)
3. Dallas White Niggaz 5325 5+4 (αμφίβολος Φέιβορς αύριο)
4. Smokin' Smurfs 5258 6+4
5. Long Con Artists 5201 6+3
6. Italian Spurs 5179.5 7+3
7. Los Angeles Lazers 5110.5 5+4 (Μάριον αμφίβολος σήμερα)
8. Death Valley Demon 5023.8 6+5 (με ερωτηματικό Μέλο σήμερα)
9. Rcho's Monkeys 4973 5+4 (με Ντανλίβι αμφίβολο αύριο)
10. High Voltage 4862.5 5+5 (με Αλ Τζέφερσον ερωτηματικό αύριο)
11. San Francisco Spartans 4855 6+5
12. Cross Dogs 4545.5 7+3 (νομίζω 6+3 λόγω Γουέιτερς)
13. The Losers 4539.5 6+4 (5+3 δηλαδή λόγω Μπίλαπς)
14. Bench Warmers 4431 6+3
15. Where no knees happens 4247.5 6+5

Ρε Αιζάια πάνω που είμαι έτοιμος να σε ντροπάρω...πας και κάνεις 34 με 29 λεπτά (έναντι 19 του Μπρουκς)...άσε μας ρε Σμαρτ...
aegeansheed
Dunleavy Jr. δε θα παίξει

laugh.gif

Αντουάν, Skiles, Smart, Corbin δεν ακουμπάμε φέτος. Αφού βλέπεις δεν είναι καλά οι άνθρωποι. Ο άλλος θυμήθηκε τον Salmonela, τι να λέμε τώρα..
T.W.Is.M.
QUOTE(aegeansheed @ Dec 8 2012, 12:35 ) *
Dunleavy Jr. δε θα παίξει

laugh.gif

Αντουάν, Skiles, Smart, Corbin δεν ακουμπάμε φέτος. Αφού βλέπεις δεν είναι καλά οι άνθρωποι. Ο άλλος θυμήθηκε τον Salmonela, τι να λέμε τώρα..


Κρινοντας απο το πως εφυγε απο την Death Valley o Lawson και πως φευγουν απο το στρουμφοχωριο οι Iguodala, Faried, ουτε Karl ακουμπαμε. Αυτος μπορει να ειναι καλα, αλλα παιζει με ευρωπαικο μοιρασμα ρολων...
rchos
Μου τον φάγατε τον Jr με τις μαγγανείες σας...

Καλά ο Καρλ τρολάρει ασύστολα φέτος.
Εντωμεταξύ μαζί με τον Mcgee πρέπει να παρακολουθούν πότε τον βάζω πάγκο δεν εξηγείται αλλιώς ότι τότε κάνει τα τριαντάρια.


Πουλάω Λάρυ Σάντερς σε τιμή ευκαιρίας για όποιον έχει ανάγκη από ψηλό.
Ο τρόπος που δίνει τα τριανταπεντάρια και τα πενηντάρια είναι απολαυστικός...
aegeansheed
Ουδείς άσφαλτος.

Byron Scott - Τόσα χρόνια φίλοι. Τηλεφώνησε στον Monty επειδή-για κάποιον άγνωστο λόγο-στράβωσε με τον Aminu
spysta
QUOTE(rchos @ Dec 8 2012, 09:53 ) *
Life is tough aye?

βασικα με Φαριντ δεν εχω προβλημα ... με Ιγκι τα εχω παρει γιατι ειναι τοσο αστοχος ενω παιζει 35 λεπτα το λιγοτερο ξερω γω
rchos
Aron Afflalo είσαι μία γλύκα... tongue.gif

spysta
το τελευταιο franchise αποκτημα ειναι ο βρωμοΙταλος

εξυπηρετει το σπασιμο του διδυμου απο το Ντενβερ .. δεν πηγαινε αλλο να παιζει ο ενας και να πεταει χαρταετο ο αλλος !!αν και τελευταια δεν επαιζε κανεις απο τους δυο

οπως και να χει ..εχουμε εξηγησει την ΝΕΟΠΛΟΥΤΗ Μαρκ Κιουμπαν ΤΣΣΚΑ νοοτροπια της ομαδας .. οσο πιο σελεμπριτας τοσο πιο στρουμφακι tongue.gif tongue.gif

Ιταλε πηγαινε στον Νταντονι αγορι μου .. να παιζει ο Χαουαρντ αμυνα και να ριχνεις σουτακια απο τα 5-6 μετρα εσυ !!!
και χαλαραααααα ετσι .. μην πολυζορισεσαι
morrison
Week 6 (Dec 3-Dec 9)

1. Smokin' Smurfs 1127,3
2. Compton Niggaz 1121,3
3. Long Con Artists 1059,8
4. Los Angeles Lazers 1045,3
5. High Voltage 1036
6. Italian Spurs 995
7. San Francisco Spartans 977,5
8. Rcho's Monkeys 970
9. Death Valley Demon 954,8
10. Dallas White Niggaz 885,8
11. Where no knees happens 825,5
12. The Losers 816,3
13. Rated-R Superstar 784,5
14. Bench Warmers 781
15. Cross Dogs 711,3

Μεγάλη καταστρόφα αυτή την εβδομάδα...τα λίγα ματς που είχα έτσι και αλλιώς ήρθαν να τα κάνουν λιγότερα το 1/7 των Πάου, Ρεκε (Ομάρ δώσε λίστα στον λαό με χαμένα, πρέπει να έπιασα κορυφή...) ενώ το Λιθουανικό άτι πρόσφερε 44 σε 4 ματς. Οι υπόλοιποι έξι (Ντουράντ, Χάρντεν, Τέρνερ, Νέλσον, Χίκσον, Πρινς) το πάλεψαν όσο γινόταν...Δευτέρα με τρεις dtd εν τω μεταξύ, άντε βγάλε άκρη...
aegeansheed
Ροκανίζεται η διαφορά... 19.gif

Το νέο μου παιχνίδι λέγεται "το χιλιάρικο" και θα το παίζω κάθε Δευτέρα, αφού ο Ριγκοντό θα έχει ποστάρει τις accumulated βαθμολογίες (όχι αυτές).

"Ένα χιλιάρικο μακριά από τον ... 5ο"

O μάνατζερ της τυχερής ομάδας (Long Con Artists) θα κερδίζει καρμα, αγκαλίτσες, ζουζουνιές και λοιπές κατάρες για τους παίκτες του.

* (Τυχερούλη πάλι μαζί σου ασχολούμαι)
** Καμικάζι εβδομάδα number i don't even know
Tobias Funke
Games Missed (Oct 30 - Dec 9)


1. Los Angeles Lazers 11
-- The Losers 11
3.Rated-R Superstar 10
4.Long Con Artists 9
-- Bench Warmers 9
-- Cross Dogs 9
7. Smokin' Smurfs 8
-- Dallas White Niggaz 8
--Death Valley Demon 8
-- High Voltage 8
-- San Francisco Spartans 8
-- Where no knees happens 8
13. Rcho's Monkeys 5
14.Italian Spurs 4
15.Compton Niggaz 2



* Δεν μέτρησα τραυματισμούς μέσα στο παιχνίδι αλλά μόνο παίκτες που πήραν DNP, ενώ ήταν στους βασικούς.
** Το αναβληθέν NYK-BKN προσμετρήθηκε στο στατιστικό, στους παίκτες που ήταν βασικοί στις ομάδες τους εκείνη την εβδομάδα
*** Παίζει και να μου ξέφυγε κανένα



--------------------------------------------------------------------
Ακόμα ένα στατιστικό που δείχνει ότι το προηγούμενο δεν έχει μεγάλη επίδραση στη μέχρι τώρα βαθμολογία tongue.gif


Points/Games Played (Oct 30 - Dec 9)


1. Compton Niggaz 33,221(Games Played=185)
2. Smokin' Smurfs 32,665(Games Played=172)
3. Dallas White Niggaz 32,533(Games Played=171)
4. Long Con Artists 31,714(Games Played=174)
5. Rated-R Superstar 31,713 (Games Played=175)
6. Los Angeles Lazers 31,112 (Games Played=174)
7. Death Valley Demon 30,376(Games Played=175)
8. Italian Spurs 30,008(Games Played=181)
9. San Francisco Spartans 29,773(Games Played=172)
10 High Voltage 29,645(Games Played=174)
11 Rcho's Monkeys 28,882(Games Played=181)
12 Cross Dogs 26,922(Games Played=176)
13. The Losers 26,498(Games Played=180)
14. Bench Warmers 26,340(Games Played=179)
15. Where no knees happens 25,104(Games Played=180)

-------------------------------------------------------------------------

Κατά τα άλλα ο Αναζ ξεμακραίνει και σιγά σιγά συνειδητοποιούμε ότι μοναδικοί στόχοι της ομάδας που απομένουν είναι:

- να βγούμε πάνω από Άρη και τον περσινό κατά τύχη πρωταθλητή που αποδεικνύει ότι το περσινό ήταν μια φωτοβολίδα

ή

- να ξεκινήσουμε το tanking κατά τη μέση της σαιζόν αν δούμε ότι όντως πάει να υποβιβαστεί ο sheed, για να πέσουμε μαζί αγκαλιασμένοι στην κόλαση της DLeague, σαν 2 καταραμένοι εραστές που τα βάζουν απέναντι στους θεούς του bowling οι οποίοι νόμιζαν ότι θα τους κρατούσαν μακριά την επόμενη χρονιά (beat that Παπακαλιάτη!)
rchos
QUOTE(Tobias Funke @ Dec 10 2012, 16:22 ) *
Κατά τα άλλα ο Αναζ ξεμακραίνει και σιγά σιγά συνειδητοποιούμε ότι μοναδικοί στόχοι της ομάδας που απομένουν είναι:

- να βγούμε πάνω από Άρη και τον περσινό κατά τύχη πρωταθλητή που αποδεικνύει ότι το περσινό ήταν μια φωτοβολίδα

ή

- να ξεκινήσουμε το tanking κατά τη μέση της σαιζόν αν δούμε ότι όντως πάει να υποβιβαστεί ο sheed, για να πέσουμε μαζί αγκαλιασμένοι στην κόλαση της DLeague, σαν 2 καταραμένοι εραστές που τα βάζουν απέναντι στους θεούς του bowling οι οποίοι νόμιζαν ότι θα τους κρατούσαν μακριά την επόμενη χρονιά (beat that Παπακαλιάτη!)


Πωπω πολύ αερολογία ρε παιδί μου με νύσταξες tongue.gif
Pierce
Είμαι διακοπές, στις βρυξέλλες ,και τα πίνω με όλη τη φιλελευθεροπαρέα της κομισιόν συζητώντας πως θα πιούμε το αίμα του κοσμάκη, αδιαφορώ πλήρως για τις παπαριές που γράφει ο γραφικός πιο πάνω. Ευχαριστώ.
spysta
o Aldridge ειναι ακομα πιο ΣΕΛΕΜΠΡΙΤΑΣ απο Horford .. του ανηκει το Πορτλαντ .. ενω ο αλλος την μοιραζεται την Ατλαντα

ντααααξει. μετραει biggrin.gif
spysta
αποφασισα το εξης ... μεσα στην εβδομαδα , ΑΝ και εφοσον ο Ιγκουονταλα συνεχισει τα ιδια χαλια .. θα τον αφησω για καποια λεπτα ελευθερο στους free agents .. oποιος τον προλαβει ειναι δικος του

icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif





(αχα καλο ε ?)

(Ιγκι συμορφωσου το διαολο μου)
Anaz
και με αυτα κ με τ'αλλα ο τιτανας Σπυστας εχει καταφερει να ενταξει στην ομαδα του τρια πικ 1ου γυρου και δυο 2ου.. 77.gif
spysta
Ας μας λυπηθει καποιος απο τη γλωσσα του aegeansheed ..
MοΥ ελεγε χθες τι επρεπε να φοβαμαι shot.gif
Tobias Funke
QUOTE (spysta @ Dec 11 2012, 08:32 ) *
Ας μας λυπηθει καποιος απο τη γλωσσα του aegeansheed ..
MοΥ ελεγε χθες τι επρεπε να φοβαμαι shot.gif


QUOTE (aegeansheed @ Dec 6 2012, 11:29 ) *
Αυτά, κατάρα στους pg σου...


QUOTE (aegeansheed @ Dec 10 2012, 12:53 ) *
O μάνατζερ της τυχερής ομάδας (Long Con Artists) θα κερδίζει καρμα, αγκαλίτσες, ζουζουνιές και λοιπές κατάρες για τους παίκτες του.




-----------------------------------------------------------------------------------

QUOTE (pierce21 @ Dec 10 2012, 22:21 ) *
Είμαι διακοπές, στις βρυξέλλες ,και τα πίνω με όλη τη φιλελευθεροπαρέα της κομισιόν συζητώντας πως θα πιούμε το αίμα του κοσμάκη, αδιαφορώ πλήρως για τις παπαριές που γράφει ο γραφικός πιο πάνω. Ευχαριστώ.



QUOTE
85 € σε πραλινες. Για τη λιγούρα μωρέ.


Twitter

Έτσι απροκάλυπτα πλέον.
Και φυσικά το μπουμπούκι μας ήταν κι εμπνευστής αυτής της βιτρίνας στην Ερμού μιας και συνοψίζει όλη τη φιλοσοφία του περί κοινωνικής ευαισθησίας.



Αν είναι να ψοφήσουμε ας το κάνουμε με στυλ να μην χαλάμε και την αισθητική του. Πήγαινε και Μπριζ, τα σπάει.
benchwarmer
Το Aldridge-Horford από την πλευρά μου έγινε για τον μόνο λόγο (μιας και τους θεωρώ ακριβώς ισοδύναμους), ότι το Πόρτλαντ έχει ήδη παίξει 20 ματς ενώ η Ατλάντα 17. Ε, όταν (σε απαράμιλλη κίνηση fair play) το ανέφερα αυτό στον Σπύρο, η απάντηση του ήταν "Ε σιγά μωρέ, αφού το πολύ έναν μήνα θα τον κρατήσω". laugh.gif laugh.gif

Κατά τ' άλλα, η ομάδα δείχνει να αναγεννήθηκε μετά τις τελευταίες αλλαγές cool.gif Για να δούμε....
rchos
Amare ήρθε η ώρα να γυρίσεις σιγά σιγά κόπανε.

Η ομάδα άρχισε να ρολάρει και λείπει ένας σέντερ να την απογειώσει.

Αναμένουμε τα Χριστούγεννα σαν την ανάσταση φέτος... tongue.gif


Ο κύριος που προσπαθώνα του πάρω έναν παίχτη εδώ και κανένα μήνα είναι αρκετά γραφικός με αυτά που ζητάει για να τον δώσει... tongue.gif
Pierce
QUOTE (Tobias Funke @ Dec 11 2012, 10:02 ) *
. Πήγαινε και Μπριζ, τα σπάει.

Ήταν να πάω την Κυριακή (επικράτησε η Μπριζ έναντι της Αμβέρσας), αλλά είχε επικά άθλιο καιρό , οπότε περιοριστήκαμε σε πιο ιντορ φάση στις βρυξέλλες.
morrison
Kαλά νταξ...

...δεν φτάνει που έχω να παίξω όλα τα ματς της ημέρας εδώ και καμιά 10αριά μέρες...(11 χαμένα αυτό το διάστημα, 5 Ρέκε, 4 Πάου, 1 Χάρντεν, 1 Νέλσον...με μέσους όρους σημαίνει γύρω στους 350 πόντους)

...δεν φτάνει που χτες δεν ήταν αρκετό το ένα χαμένο καθημερινά και φτάσαμε τα δύο έτσι για αλλαγή...(περιμένα τον Ρέκε να παίξει, όχι τον Χάρντεν να πω την αλήθεια)

...πετάω Αμίρ που έχει ξεπεράσει τον Βαλαντσιούνας σε λεπτά και σκορ τον τελευταίο καιρό...Μπαρνιάνι τραυματίζεται και λες ωραία θα βγει ο Αμίρ και πάει και κάνει την παράνοια...πάρε και 2-3 ματς τιμωρία...


(μάλλον θα ξεπεράσω τα 6 χαμένα της προηγούμενης εβδομάδας )
spysta
QUOTE(morrison @ Dec 11 2012, 10:31 ) *
...πετάω Αμίρ που έχει ξεπεράσει τον Βαλαντσιούνας σε λεπτά και σκορ τον τελευταίο καιρό...Μπαρνιάνι τραυματίζεται και λες ωραία θα βγει ο Αμίρ και πάει και κάνει την παράνοια...πάρε και 2-3 ματς τιμωρία...

νομιζω η λουλου ο Ιταλος δεν πρεπει να εχει κατι σοβαρο .. βγηκε και αρνητικη η ακτινογραφια οποτε ΙΣΩΣ να υπολογιζεται για την Τεταρτη (νταξει με τον Ανδρεα τον φλωρακο που θελει να καρφωσει κι ολας τρομαρα του .. ποτε δεν ξερεις)

αρα ισως να μην χασεις και τιποτα τρομερο απο την τιμωρια του Αμιρ ..
ο οποιος νταξει η ΒΛΑΚΕΙΑ σε ολο του το μεγαλειο laugh.gif
morrison
Ρε Σπύρο ήδη χτες είχε ευκαιρία να παίξει σοβαρά λεπτά και να κάνει σκορ, Εντ Ντέιβις έκανε 34.
Και δεν σου λέω να κάνει καμιά τρελή εβδομάδα, το 80αρι στα 4 ματς που πρέπει να κάνει βάση μέσου όρου. Άσε τον Μπαρνιάνι δηλαδή.
Αυτός έκανε 10 χτες με την αποβολή και κινδυνεύει να μην παίξει άλλο ματς μέσα στην εβδομάδα.

Και νταξ δεν θα μίλαγα καν για τον Αμίρ(...ποιος Αμίρ) αλλά πονάει η στιγμή που έγινε...εδώ ψάχνω να παίξω κανά ματς με το καλάμι και πας από το πουθενά και αποβάλεσαι...άσε μας κουκλίτσα μου...
T.W.Is.M.
QUOTE(spysta @ Dec 11 2012, 01:17 ) *
αποφασισα το εξης ... μεσα στην εβδομαδα , ΑΝ και εφοσον ο Ιγκουονταλα συνεχισει τα ιδια χαλια .. θα τον αφησω για καποια λεπτα ελευθερο στους free agents .. oποιος τον προλαβει ειναι δικος του

icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif


(αχα καλο ε ?)

(Ιγκι συμορφωσου το διαολο μου)



Αν δε στρωσει μεσα σε αυτη και την επομενη εβδομαδα, η προταση που σου εκανα χτες θα μοιαζει ονειρεμενη. Μονο που τοτε αντι για το συμπατριωτη του Τσαβες θα παρεις στα ανταλλαγματα το φιλο του Ρος και του Τζοι ή τον πρωτο Intercontinental Champion στην ιστορια(ναι, αυτο ειναι λιγο γριφος, αλλα ο απο πανω μου μπορει να τον λυσει ευκολα).
spysta
QUOTE(T.W.Is.M. @ Dec 11 2012, 16:21 ) *
Αν δε στρωσει μεσα σε αυτη και την επομενη εβδομαδα, η προταση που σου εκανα χτες θα μοιαζει ονειρεμενη. Μονο που τοτε αντι για το συμπατριωτη του Τσαβες θα παρεις στα ανταλλαγματα το φιλο του Ρος και του Τζοι ή τον πρωτο Intercontinental Champion στην ιστορια(ναι, αυτο ειναι λιγο γριφος, αλλα ο απο πανω μου μπορει να τον λυσει ευκολα).

θα παρει η Ελβετικη σοκολατα πρωταθλημα ????????????????

ΑΥΤΑΑΑ ειναι laugh.gif laugh.gif


ο φιλος του Ρος και του Τζοι .. οσο προλαβαινει τα τρελα που κανει τωρα .. γιατι μετα γυρναει ο μιστερ monkey player
aegeansheed
Δεν ξέρετε από παίκτες-καμικάζι. Αμίρ και μουσαφίρ δεν υπάρχουν. Κατ' αρχάς morisson, τον είχα πάρει εγώ όταν είδα 40ρι και μετά τον ντρόπαρα από την ντροπή. Πώς να μην πάει χάλια μετά...

Τώρα πάμε στο Τομπάκι...Φταίω εγώ που πήρα τον Κόλισον χωρίς να έχω δει Kahn παιχνίδι των Maverίκιων, αλλά ποιός νομίζεις θα άκουγε τις κατάρες (είπαμε αυτογνωσία της μαλακίας μας, μέχρι του σημείου που θα βρεθεί δικαιολογία για να το ρίξουμε αλλού).

Η πραγματική είδηση είναι εδώ
QUOTE
Andrew Bynum said on Monday that his left knee still hurts when he walks, but his right knee feels good and he still hopes to play this season.

Το πρώτο βήμα έγινε...

Πάντως τζουτζουνοspystάκο μου, μαθηματικά αν το πάρεις, με τόσα trades που κάνεις, ε, έχεις κάποιες πιθανότητες παραπάνω να πάει κάτι στραβά.
morrison
QUOTE(aegeansheed @ Dec 11 2012, 18:19 ) *
Δεν ξέρετε από παίκτες-καμικάζι. Αμίρ και μουσαφίρ δεν υπάρχουν. Κατ' αρχάς morisson, τον είχα πάρει εγώ όταν είδα 40ρι και μετά τον ντρόπαρα από την ντροπή. Πώς να μην πάει χάλια μετά...


Ελα ρε... Μουσαφίρ που παίζει να τον κάνω add?



(πάντως δεν τον πήρα για ένα ματς, ένα 40αρι πχ, αλλά γιατί σταθερά έκλεβε χρόνο από Βαλαντσιούνας κάτι που ξέρω καλά έχοντας και τον Βαλαντσιούνας. Με αυτή την έννοια ένα 80άρι σε 4 που τον ήθελα, δεν ήταν πολύ δύσκολο)
T.W.Is.M.
QUOTE(spysta @ Dec 11 2012, 17:25 ) *
θα παρει η Ελβετικη σοκολατα πρωταθλημα ????????????????

ΑΥΤΑΑΑ ειναι laugh.gif laugh.gif


ο φιλος του Ρος και του Τζοι .. οσο προλαβαινει τα τρελα που κανει τωρα .. γιατι μετα γυρναει ο μιστερ monkey player


Μην ανησυχεις, ο καταστροφεας του Μαντισον μετακομισε στο ΛΑ. Τωρα εχει κοουτς Mike Woodstock και ο κοουτς Woodstock παιζει de-fence de-fence(και γυρω γυρω ολοι στην επιθεση). Εκει ο αντρας της Μονικα του ειναι χρησιμος. Αλλωστε τι να φοβηθω? Μηπως δεν παιρνει τη μπαλα για να παιξει με πλατη ή μηπως δεν παιρνει ριμπαουντ γιατι θα του τα κλεβει ο Αμαρε που θα εχει φυγει για να βγει οφσαιντ στον αιφνιδιασμο? Αν και απ οτι διαβαζω ο Αμαρε μπορει να ξεκινησει και ως 6ος παιχτης.

Η Ελβετικη σοκολατα που κολλαει? Εγω μιλησα για τον πρωτο (συνωνοματο του) Intercontinental Champion ή αλλιως 2pat...

QUOTE(morrison @ Dec 11 2012, 18:36 ) *
Ελα ρε... Μουσαφίρ που παίζει να τον κάνω add?



(πάντως δεν τον πήρα για ένα ματς, ένα 40αρι πχ, αλλά γιατί σταθερά έκλεβε χρόνο από Βαλαντσιούνας κάτι που ξέρω καλά έχοντας και τον Βαλαντσιούνας. Με αυτή την έννοια ένα 80άρι σε 4 που τον ήθελα, δεν ήταν πολύ δύσκολο)


Μουσαφιρ εχω εγω! Εναν περαστικο που τον εβαλα για μια βδομαδα να δωσει το 4*20=80 που ελεγες κι εσυ και μετα τον βλεπω να τριγυρναει εξω απο τα κτιρια του CNN εκει στην Ατλαντα. Μουσαφιρ κανονικος λοιπον...
Anaz
καλα γελοιο το σκηνικο με Αμιρ κι ατυχια για morrison, αλλα ο τυπος ειναι παντελως αναξιοπιστος και εχει φαει τις πρωτες καταρες απο μενα που τον draftαρα κιολας. Τον εβαλα μεσα μετα απο σερι καλων ματς στο 30, επειδη ειχε 5 ματς, και εβγαλε 4 μονοψηφια..! Το drop και οι καταρες μετα απο αυτο ηταν φυσικο επακολουθο.
morrison
Ρε η σταγόνα που ξεχείλισε το ποτήρι απλά με Αμίρ, μην το ψάχνετε...
Το θέμα είναι ότι πήρε τον Βαλαντσιούνας 100-44 την προηγούμενη εβδομάδα και είχα τον Λιθουανό μέσα.
Τώρα θα τον πάρει ο Βαλαντσιούνας 100-10 και θα έχω τον Αμίρ, αυτά είναι...
Αλλά δεν είναι τόσο σπουδαίο...

Ούτε για Γκασόλ μιλάω τόσο γιατί είναι ρίσκο που το πήρα. Η ατυχία υπάρχει αλλά ήταν και κάπου αναμενόμενη εδώ. Ίδια περίπτωση με Σπύρο (btw ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ icon_wave.gif ) και Μπαρνιάνι. Ρίσκο-ρίσκο αλλά και ατυχία-ατυχία.

Πιο πολύ στέκομαι σε Ρεκε που 10 μέρες είναι dtd...πέιτε ρε ότι είναι 2 εβδομάδες έξω πχ. Πείτε χτες Δευτέρα πριν τις 2 ότι δεν παίζει (3.30 ήταν το ματς) και όχι probable και ιστορίες.

Απλά ναι..όλα στραβά 10 μέρες τώρα...υπερβολικά στραβά θα έλεγα...


j-kidd13
Προπονητη των βασιλιαδων,επιβεβαιωσε το επιθετο σου,και δωσε χρονο στον Θορντον,γιατι θα εχουμε μπλεξιματα....
j-kidd13
ΠΟΥ ΗΣΟΥΝΑ ΡΕ KYRIE TOΣΟ ΚΑΙΡΟ?????

ΥΓ:A ρε Waiters....
Gravedigger
Στο τέλος ο Rose θα γυρίσει πιο γρήγορα από τον Wall!
spysta
Iγκουονταλα .. το χρυσουλι μου ειχε σε 35 λεπτα 3/12 σουτακια και 3λαθη

βεβαια βλεπεις ολους του Ναγκετς και απλα .. καταλαβαινεις

ΚΩΛΟΓΕΡΕ ΔΡΟΜΟΟΟΟΟΟΟ
aegeansheed
QUOTE(spysta @ Dec 12 2012, 10:38 ) *
Iγκουονταλα


Και να πεις ότι δεν στα 'λεγα. Στα 'λεγα. Το μόνο που απομένει είναι να του ευχηθώ Καλό Χειμώνα...
spysta
QUOTE(aegeansheed @ Dec 12 2012, 11:20 ) *
Και να πεις ότι δεν στα 'λεγα. Στα 'λεγα. Το μόνο που απομένει είναι να του ευχηθώ Καλό Χειμώνα...

οχι οοοοχι ευχησου καλο χειμωνα στον παλιογερο !!!!λυπησου με laugh.gif


ο Ιγκι κανει τα παντα σχετικα κομπλε .. παιρνει 5-6 ριμπαουντ,δινει 3-4 ασσιστς .. ΑΛΛΑ τοοοοσο αστοχος WTF δηλαδη !!!
κανει συνεχως κατι ματσακια με 4/13 3/12 5/14 .. εεεε νταξει φακ οφ !!!βαλε κανα καλαθακι παραπανω το διαολο μου
j-kidd13
QUOTE(spysta @ Dec 12 2012, 12:31 ) *
οχι οοοοχι ευχησου καλο χειμωνα στον παλιογερο !!!!λυπησου με laugh.gif


ο Ιγκι κανει τα παντα σχετικα κομπλε .. παιρνει 5-6 ριμπαουντ,δινει 3-4 ασσιστς .. ΑΛΛΑ τοοοοσο αστοχος WTF δηλαδη !!!
κανει συνεχως κατι ματσακια με 4/13 3/12 5/14 .. εεεε νταξει φακ οφ !!!βαλε κανα καλαθακι παραπανω το διαολο μου


Μολις εκανε το απαραιτητο σχολιο με βαση το οποιο θα πλασαρει τον Ιγκουονταλα για trade....tongue.gif tongue.gif tongue.gif
rchos
QUOTE(j-kidd13 @ Dec 12 2012, 13:53 ) *
Μολις εκανε το απαραιτητο σχολιο με βαση το οποιο θα πλασαρει τον Ιγκουονταλα για trade....tongue.gif tongue.gif tongue.gif


Αυτό ακριβώς σκέφτηκα και εγώ.
Λέει μέρες επί ημερών αρνητικά για τον παίχτη αλλά στην σκέψη του τρέιντ τα παρουσιάζει όλα κάπως αλλιώς. tongue.gif
spysta
δεν τα λεω εγω ... τα στατς τα λενε !!!!!! cool.gif

5,4 reb 3,7 ast!!!!!!!

τα 3 λαθη μεσο ορο τον σκοτωνουν

ΟΝΤΩΣ αν ανεβασει τα καλαθια του θα παιζει στο 32-33 σιγουρα ... αλλα
rchos
QUOTE(spysta @ Dec 12 2012, 14:03 ) *
δεν τα λεω εγω ... τα στατς τα λενε !!!!!! cool.gif

5,4 reb 3,7 ast!!!!!!!

τα 3 λαθη μεσο ορο τον σκοτωνουν

ΟΝΤΩΣ αν ανεβασει τα καλαθια του θα παιζει στο 32-33 σιγουρα ... αλλα


Σου δίνω Γκιλιχρίστο για Ιγκυ.
Κάνει μόνο 1,6 λάθη και δίνει παραπάνω ριμπς και τάπες.
spysta
QUOTE(rchos @ Dec 12 2012, 12:29 ) *
Σου δίνω Γκιλιχρίστο για Ιγκυ.
Κάνει μόνο 1,6 λάθη και δίνει παραπάνω ριμπς και τάπες.

ψαχνω το emoticon με την Ρουλα για απαντηση ...
morrison
QUOTE(spysta @ Dec 12 2012, 14:37 ) *
ψαχνω το emoticon με την Ρουλα για απαντηση ...


Αυτό κάνει;
spysta
QUOTE(morrison @ Dec 12 2012, 12:44 ) *
Αυτό κάνει;

ααα γεια σου παικταρα μου !!!! smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.