Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA fantasy 12-13
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
thrylos7
Ας κάνω κι εγώ τον απολογισμό μου:

ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ


Ο Λεμπρόν προσεύχεται να μην πάρω το Νο. 1 ντραφτ του χρόνου.
morrison
QUOTE(spysta @ Apr 19 2013, 16:19 ) *
ΑΝ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΡΟΝΤΟ ΘΑ ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΥΠΟΘΕΣΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΓΑΤΑΚΙΑ


Αχαχα...δεν μπορώ...πρέπει να σου στέρησε κανά τριχίλιαρο ο Ροντογατούλης... tongue.gif


QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 19 2013, 16:43 ) *
Μιλατε για τραυματισμους χωρις εμενα? Που η μπαρα με τα χαμενα παιχνιδια μου ξεφυγε τοσο που το διαγραμμα στην κορυφη αντι για ευθεια ειχε τεθλασμενη? Που εγκαινιασα με επιτυχια τη στηλη "ο τραυματιας της ημερας"? Ημουν εκτος συναγωνισμου στους τραυματιες. Και στα χαμενα παιχνιδια δεν εχουμε υπολογισει καθολου το Rose. Ειχα τραυματια στο ξεκινημα, τραυματια στο τελος, τραυματια DTD που εχασε 2 βδομαδες, τραυματια που δεν επαιζε back-to-back, τραυματια που επαιζε 3(με 50αρες) και εχανε 1, τραυματια που εχασε το υπολοιπο της σεζον, τραυματια που εχασε ολη τη σεζον, τραυματια που μολις γυρισε εγινε ανταλλαγη και πηγε στον παγκο, τραυματια που αργησε να γυρισει, ακομα και τραυματια που γυρισε πιο γρηγορα! Φετος εμαθα μεχρι και να κανω εγχειρηση στο fantasy! Αφου δεν αναγκαστηκε να σταματησει το μπασκετ κανενας απο τους παιχταραδες μου, παλι καλα...
Και μιλατε για τραυματισμους χωρις εμενα? Γατακια... smiley.gif

Αν μπορούσες να επιλέξεις μεταξύ πρωτιάς ή τραυματισμών τι θα επέλεγες?
Το δεύτερο μοιάζει...αλήθεια πόσο gimick παίχτης είσαι...πέρσι την έβρισκες με τους γέρους και τους Ευρωλιγκαίους...φέτος με τους τραυματίες..να δω τι θα βρεις του χρόνου... smiley.gif

QUOTE(duncan21 @ Apr 19 2013, 18:00 ) *
'Εδειξε ένα νέο δρόμο για το πως μπορεί να διαπρέψει κάποιος στο fantasy,ασχέτως αν δεν του βγήκε στο τέλος.

Ναι ρε αυτόνομε Κουτς...έτσι...!!!! Μόνο που τον έχασα τον νέο δρόμο στην πορεία...Συγγρού όλο ευθεία και μετά αριστερά... tongue.gif


QUOTE(thrylos7 @ Apr 20 2013, 01:24 ) *
Ας κάνω κι εγώ τον απολογισμό μου:

ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ

Χαχα..ΤΕΡΕΛΟΟΟΟΟΟΟΟ...!
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Apr 20 2013, 01:47 ) *
Αν μπορούσες να επιλέξεις μεταξύ πρωτιάς ή τραυματισμών τι θα επέλεγες?
Το δεύτερο μοιάζει...αλήθεια πόσο gimick παίχτης είσαι...πέρσι την έβρισκες με τους γέρους και τους Ευρωλιγκαίους...φέτος με τους τραυματίες..να δω τι θα βρεις του χρόνου... smiley.gif


Κατι θα βρω και του χρονου. Αν το κανω προσχεδιασμενα, θα χασει τη μαγεια του.

Ο Λεμπρον προσευχεται να μην παρει ο Νοτης το Νο1 και εγω το Νο2. smiley.gif
thrylos7
Εγώ λέω να τα κανονίσουμε έτσι από του χρόνου, να καταστρέψουμε ολόκληρο οργανισμό!
morrison
Ψηνόμουν να ποστάρω κάτι και είπα να βγάλω 9αδα...
Σπύρο βρες και εσύ μια 9αδα και έλα να κάνουμε trade ρεεεεεεεεεε..... icon_drunk.gif

Κόνλει
Μέγιο
Τζεφ Γκριν
Αλ Τζέφερσον
Βαλαντσιούνας
Χέιγουορντ
Καντέρ
Μπράντον Νάιτ
Γκιλχρήστος


spysta
QUOTE(morrison @ Jul 23 2013, 01:49 ) *
Ψηνόμουν να ποστάρω κάτι και είπα να βγάλω 9αδα...
Σπύρο βρες και εσύ μια 9αδα και έλα να κάνουμε trade ρεεεεεεεεεε..... icon_drunk.gif

Κόνλει
Μέγιο
Τζεφ Γκριν
Αλ Τζέφερσον
Βαλαντσιούνας
Χέιγουορντ
Καντέρ
Μπράντον Νάιτ
Γκιλχρήστος

Λοσον
Τομπσον
Χεντερσον
Oυολ
Φειβορς
Σπλιτερ
Μαγκι
Tζ Τζ Χικσον
Τζακ

ετσι προχειρΑ μου ηρθε .. βασιζομενος στην δικη σου λογικη ... μπορω να σου βγαλω καμια 200αρια ακομα (και πανω στην σελεμπριταδικη ΔΙΚΗ μου laugh.gif )

morrison
QUOTE(spysta @ Jul 23 2013, 13:58 ) *
Λοσον
Τομπσον
Χεντερσον
Oυολ
Φειβορς
Σπλιτερ
Μαγκι
Tζ Τζ Χικσον
Τζακ

ετσι προχειρΑ μου ηρθε .. βασιζομενος στην δικη σου λογικη ... μπορω να σου βγαλω καμια 200αρια ακομα (και πανω στην σελεμπριταδικη ΔΙΚΗ μου laugh.gif )


Δεν έχεις 3αρι ρε...αχαχαχα...! hammer.gif 24.gif
Μικρός Λεμπρόν και Κλέι είναι σκέτοι sg...

Άρα λοιπόν επειδή έχεις ανάγκη από sf, για να μην καταλήξεις με κανάν Σίνγκλερ από φα, προσφέρομαι να πάρω Χεντερσονίδι για Γκιλχρήστο.
Μετά Τζεφ Γκριν, Καντέρ για Λόσον, Φέιβορς;
Τζεφ Γκριν, Μπ.Νάιτ για Χέντερσον, Κλέι;
Αλ Τζέφερσον, Χέιγουορντ για Φέιβορς, Λόσον;

spysta
QUOTE(morrison @ Jul 23 2013, 12:13 ) *
Δεν έχεις 3αρι ρε...αχαχαχα...! hammer.gif 24.gif
Μικρός Λεμπρόν και Κλέι είναι σκέτοι sg...

Άρα λοιπόν επειδή έχεις ανάγκη από sf, για να μην καταλήξεις με κανάν Σίνγκλερ από φα, προσφέρομαι να πάρω Χεντερσονίδι για Γκιλχρήστο.
Μετά Τζεφ Γκριν, Καντέρ για Λόσον, Φέιβορς;
Τζεφ Γκριν, Μπ.Νάιτ για Χέντερσον, Κλέι;
Αλ Τζέφερσον, Χέιγουορντ για Φέιβορς, Λόσον;

θα τα σκεφτω ..



(καψιμο.)



laugh.gif laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.