Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA fantasy 12-13
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
Gravedigger
QUOTE (T.W.Is.M. @ Dec 21 2012, 01:33 ) *
Πλεον το πιστευω οτι πρωτα θα παιξει ο Γκορντον και μετα ο Τοιχος. Μη σου πω οτι πρωτα θα παιξει κι ο Ροουζ! Μονο για τον Μπαινουμ εχω καποιες επιφυλαξεις ακομα... smiley.gif

Το timetable έδινε επιστροφή αρχές Δεκέμβρη.Φτάνουμε λοιπόν αρχές Δεκέμβρη χωρίς καν να έχει πάρει μέρος σε ασκήσεις η οτιδήποτε άλλο,λένε για επιστροφή αρχές Ιανουαρίου.Και πάνω που θεωρητικά ετοιμαζόταν να αρχίσει προπονήσεις βγαίνει ο ίδιος και λέει έχω 50-50 πιθανότητες να δω βελτίωση.Σώθηκες!Πλέον πιστεύω και εγώ ότι ο Rose που αρχικά ήταν να μην παίξει φέτος, θα παίjει περισσότερο από τον Wall.
teopt13
QUOTE(Gravedigger @ Dec 21 2012, 01:40 ) *
Το timetable έδινε επιστροφή αρχές Δεκέμβρη.Φτάνουμε λοιπόν αρχές Δεκέμβρη χωρίς καν να έχει πάρει μέρος σε ασκήσεις η οτιδήποτε άλλο,λένε για επιστροφή αρχές Ιανουαρίου.Και πάνω που θεωρητικά ετοιμαζόταν να αρχίσει προπονήσεις βγαίνει ο ίδιος και λέει έχω 50-50 πιθανότητες να δω βελτίωση.Σώθηκες!Πλέον πιστεύω και εγώ ότι ο Rose που αρχικά ήταν να μην παίξει φέτος, θα παίjει περισσότερο από τον Wall.


Τι να πούμε και εμείς της D League, που με Wall πηγαίναμε για άνοδο, ενώ τώρα πεμτοέκτοι και πολύ μας είναι???Α ρε Wall...
Tobias Funke
QUOTE (pierce21 @ Dec 20 2012, 23:01 ) *
For the record, ο Iggy, παίζει να μην είχε κάνει και καμία ανταλλαγή ή μια , οπότε η ομάδα σου πήγε όπως την άφησες. Κοιμήθηκε ο Θεός και έχασα τότε.


Επειδή είσαι κωλοπεισματάρης και το πήρες και στα σοβαρά: Iggy trades

Αν δεν μπορείς να το δεις είναι 6 trades tongue.gif

Και προφανώς τα έλεγα για να πειράξω εσένα και τον Σταμ.

Καλημέρες, υπενθυμίζω ότι όλη η ομάδα πλην Smith είναι διαθέσιμη
spysta
καποιος να μαζεψει αυτο το βρυκολακα το morrisson !!!!!!!!!!! shot.gif
ο τυπος παραμονευει για τραυματισμους και ματσαρες φωτοβολιδες διαφορων παικτων εκει γυρω στις 3-4 το πρωι .. και μιλαμε δεν εχει αφησει free agent για free agent !!!

hammer.gif hammer.gif laugh.gif

καλα φετος εχω τρομακτικη γκαντεμια με τους φρι .. εχω χασει 2-3 ΚΑΛΕΣ περιπτωσεις για μερικα λεπτα
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Dec 20 2012, 18:08 ) *
Για να σε αγχωσω λιγο παντως επειδη το εχεις σιγουρο οτι θα παρεις το δαχτυλιδι του πρωταθλητη φετος, εγω ειμαι ο μονος που ειμαι σιγουρος οτι την επομενη σεζον θα εχω δαχτυλιδι... tongue.gif

Aρραβωνιάζεσαι;;; smiley.gif


QUOTE(Gravedigger @ Dec 21 2012, 01:24 ) *
Την Δευτέρα μιλούσα με τον Άρη και μου κάνει έχω πρόταση αυτόν για αυτόν.Μπααα του λέω..Και μου λέει άστο,έτσι και αλλιώς έκλεισαν τα ρόστερ. Ρε μαλάκα ξέχασα να κάνω αλλαγές!Αποτέλεσμα? Ο Brooks που θα έμπαινε στην θέση του Harris κάνει 50 και ο Harris τραυματίας!Μην πω για τον DTD Favors ο οποίος έλειψε 1μιση βδομάδα, ενώ ήταν τραυματίας και ο Jefferson,θα έπαιρνε δηλαδή έξτρα χρόνο.

Καλά όλα αυτά αλλά αδερφάκι μου όταν ξεχνάς να κάνεις αλλαγές δεν μπορείς και να ζητάς από τον φαντασιακό θεό να σου φερθεί πολύ ωραία...


QUOTE(spysta @ Dec 21 2012, 11:40 ) *
καποιος να μαζεψει αυτο το βρυκολακα το morrisson !!!!!!!!!!! shot.gif
ο τυπος παραμονευει για τραυματισμους και ματσαρες φωτοβολιδες διαφορων παικτων εκει γυρω στις 3-4 το πρωι .. και μιλαμε δεν εχει αφησει free agent για free agent !!!

hammer.gif hammer.gif laugh.gif

καλα φετος εχω τρομακτικη γκαντεμια με τους φρι .. εχω χασει 2-3 ΚΑΛΕΣ περιπτωσεις για μερικα λεπτα


Αχαχαχα...νταξ...ξερω'γω...τερελοοοοοοοο...
ποιους έχασες ρε;

(εγώ πρότεινα και add/drop limit και αμαρτία δεν έχω...) tongue.gif
spysta
QUOTE(morrison @ Dec 21 2012, 10:01 ) *
Αχαχαχα...νταξ...ξερω'γω...τερελοοοοοοοο...
ποιους έχασες ρε;

(εγώ πρότεινα και add/drop limit και αμαρτία δεν έχω...) tongue.gif

T
Ρ
Ε
Λ
Ο

Σαντερς Σεσσιονς Λοπεζ Νικολσον Μικς .. τους εχω χασει στο τσακ
rchos
QUOTE(spysta @ Dec 21 2012, 12:27 ) *
T
Ρ
Ε
Λ
Ο

Σαντερς Σεσσιονς Λοπεζ Νικολσον Μικς .. τους εχω χασει στο τσακ



Σου δίνω Σάντερς και ΜΚΤΖ για Ίγκυ φανταστικέ Σπύρο


Υ.Γ. Εντάξει Παναγιώτη κρίμα πραγματικά σε έχει σκίσει η τύχη.
Υ.Γ.2 μήπως να μου δινες επιτέλους τον Ντενγκ σε 1-2 τρέιντ πας και μείνεις με κανέναν παίχτη να παίξεις?
Pierce
QUOTE (Tobias Funke @ Dec 21 2012, 07:57 ) *
Επειδή είσαι κωλοπεισματάρης και το πήρες και στα σοβαρά: Iggy trades

Αν δεν μπορείς να το δεις είναι 6 trades tongue.gif

Και προφανώς τα έλεγα για να πειράξω εσένα και τον Σταμ.

Καλημέρες, υπενθυμίζω ότι όλη η ομάδα πλην Smith είναι διαθέσιμη


παλεύω κανένα 10 λεπτο , αλλά κατάφερα να κάνω ανάκτηση στο yahoo μου. ΟΚ my bad είχε κάνει παραπάνω , αλλά όχι 6, 3. Την ομάδα την πήρε 21 Νοέμβρη, τα 2 ακυρώθηκαν, και τα άλλα τα είχες κάνει εσύ. Το bottom line , είναι οτι κοιμήθηκε ο θεός τότε για να χάσω.

Και , τέλος ποιος σου είπε ότι το πήρα σοβαρά κουτσομούρα μου; tongue.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Dec 21 2012, 12:01 ) *
Aρραβωνιάζεσαι;;; smiley.gif


Αν πιανεις και τον αρραβωνα, τοτε εχω ηδη δαχτυλιδι. Μιλουσα για το δεξι χερι... cool.gif
rchos
Αυτή την εβδομάδα έχω δει
MKG 60
Salmons 40
Hinrich 50
Sanders 55
Thompson 40
Lee 11 assist άρα προφανώς και triple double


Δώσε πόνο δώσε.


Υ.Γ. Κουτς έβλεπα χτες Τοροντο-Ορλάντο και έχω να πω ότι όσο οι δύο αλληλομαρκαρίζονταν ο αφλάλο τον έκανε ψιλορόμπα τον ντερόζαν.
morrison
ματς Σ/Κ

1. Compton Niggaz 8088.8 6+3
2. Smokin' Smurfs 7302.8 7+2 (με Λαμάρκο να έχει δύο ματς αλλά να είναι ερωτηματικό)
3. Dallas White Niggaz 7281.8 7+3 (με Ντέβιν Χάρις αμφίβολο)
4. Italian Spurs 7218.8 7+3
5. Los Angeles Lazers 7192.3 4+7
6. Rated-R Superstar 7142 6+3
7. Long Con Artists 7123 8+1 (με Βαρεζάο αμφίβολο)
8. Rcho's Monkeys 7065 5+2
9. High Voltage 6887.5 3+6
10. Death Valley Demon 6859 4+5 (πιθανό 3+4 με Γκλεν και Νενέ)
11. San Francisco Spartans 6570.8 5+4 (αμφίβολος Μπεν Γκόρντον σήμερα)
12. The Losers 6358 3+5
13. Bench Warmers 6321 6+2 (με Μπιλ αμφίβολο σήμερα)
14. Cross Dogs 6213.5 5+5
15. Where no knees happens 6024.8 5+4 (με Κολισονάκο αμφίβολο αύριο)
duncan21
QUOTE(rchos @ Dec 22 2012, 13:14 ) *
Υ.Γ. Κουτς έβλεπα χτες Τοροντο-Ορλάντο και έχω να πω ότι όσο οι δύο αλληλομαρκαρίζονταν ο αφλάλο τον έκανε ψιλορόμπα τον ντερόζαν.

Έεεεεεετσι.Ίσως,λέω ίσως,πάρει περισσότερες επιθέσεις στα χέρια του με το λατρεμένο χοντρούλη εκτός.To κακό είναι πως δεν έχει πείσει κανένα ότι μπορεί να είναι first option επιθετικά σε μια ομάδα.Οψόμεθα.
j-kidd13
Ελα δεν μιλαω δεν μιλαω αλλα ειπαμε..... shot.gif
ΣΟΒΑΡΕΥΤΕΙΤΕ!Απο πρωτοι πηγαμε πρωτελευταιοι...

Με 7 παικτες,σκορ 118!!!????
24 λαθη???Θα παρω κεφαλια ρεμαλια....
Εξαιρειται ο Παυλαρας Τζορτζ που δειχνει το απλετο ταλεντο του τελευταια...
sacarame
Ελα ρεε Τζακ αρρωστια,,, cool.gif
Anaz
QUOTE(sacarame @ Dec 23 2012, 18:21 ) *
Ελα ρεε Τζακ αρρωστια,,, cool.gif
kill.gif
rchos
Αμάρε DTD μεγαλεία λέμε...
benchwarmer
Μα κανένας να μην δέχεται τις προτάσεις μου... 39.gif 39.gif


Που σαι ρε Σπυρο ναουμε να κανουμε κανα τρειντ 56.gif
spysta
QUOTE(benchwarmer @ Dec 23 2012, 20:26 ) *
Που σαι ρε Σπυρο ναουμε να κανουμε κανα τρειντ 56.gif

EΛΑ ΠΑΙΚΤΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΟΥΜ
T.W.Is.M.
QUOTE(rchos @ Dec 23 2012, 21:33 ) *
Αμάρε DTD μεγαλεία λέμε...


Και που να δεις σε καμια 10ρια μερες που θα λεει Eric Gordon DTD...
morrison
Week 8 (Dec 17-Dec 23)
1. Compton Niggaz 1189,5
2. Los Angeles Lazers 1125,8
3. Dallas White Niggaz 1102,3
4. Rcho's Monkeys 1101,3
5. Smokin' Smurfs 1045,8
6. Rated-R Superstar 1026,8
7. High Voltage 1020,3
8. Italian Spurs 969
9. Long Con Artists 951,8
10. The Losers 913,3
11. Cross Dogs 905,5
12. Death Valley Demon 884,5
13. Bench Warmers 782,3
14. San Francisco Spartans 759,5
15. Where no knees happens 727
rchos
QUOTE(morrison @ Dec 24 2012, 16:29 ) *
Week 8 (Dec 17-Dec 23)
1. Compton Niggaz 1189,5
2. Los Angeles Lazers 1125,8
3. Dallas White Niggaz 1102,3
4. Rcho's Monkeys 1101,3
5. Smokin' Smurfs 1045,8
6. Rated-R Superstar 1026,8
7. High Voltage 1020,3
8. Italian Spurs 969
9. Long Con Artists 951,8
10. The Losers 913,3
11. Cross Dogs 905,5
12. Death Valley Demon 884,5
13. Bench Warmers 782,3
14. San Francisco Spartans 759,5
15. Where no knees happens 727


Print screen την συγκεκριμένη εβδομάδα παρακαλώ...
spysta
σε 45 λεπτα και 32 δευτερολεπτα θα ειμαι στο msn .. ετοιμος για trade !!!εχω διαθεση για Χριστουγεννιατικα δωρα smile.gif smile.gif
Pierce
Πόσα γαμ#%!#@$! ματς έχασα αυτή τη βδομάδα, Tobias;
morrison
Τα ρόστερ πότε να κλειδώνουν;

Με την λογική ότι το κλείνουν πριν το πρώτο ματς της εβδομάδας πρέπει να κλειδώσουν αύριο κατά τις 7 το απόγευμα...

Σπύρο ντρόπαρα τον Τζακ... tongue.gif
Tobias Funke
QUOTE (pierce21 @ Dec 24 2012, 16:43 ) *
Πόσα γαμ#%!#@$! ματς έχασα αυτή τη βδομάδα, Tobias;



3 μπουρμπουλήθρα μου

Τα υπόλοιπα με τις απουσίες δεν τα βγάζω, θα βγάλω αύριο τους μέσους όρους γιατί τώρα είμαι off

Καλά να περάσετε, όποιος θέλει να κατέβει Κρήτη τις γιορτές να τον κάνουμε άνθρωπο είναι ευπρόσδεκτος. Εξαιρειται ο Ανάζ
Pierce
QUOTE (Tobias Funke @ Dec 24 2012, 16:52 ) *
3 μπουρμπουλήθρα μου

Τα υπόλοιπα με τις απουσίες δεν τα βγάζω, θα βγάλω αύριο τους μέσους όρους γιατί τώρα είμαι off

Καλά να περάσετε, όποιος θέλει να κατέβει Κρήτη τις γιορτές να τον κάνουμε άνθρωπο είναι ευπρόσδεκτος. Εξαιρειται ο Ανάζ

1 bosh, 2 gordon ε; Και το μισό του ΤΥ. Μου φάνηκαν περισσότερα έτσι όπως παίζουν οι χομπίστες (®) μου. Ντερόν, φάε γρήγορα τον avery, γιατί θα εφαρμόσω τακτικές Μάκη.


Καλές γιορτές sunshine biggrin.gif
Tobias Funke
QUOTE (pierce21 @ Dec 24 2012, 16:57 ) *
οι χομπίστες (®)


Άσε τα ®, λογοκλοπε




j-kidd13
QUOTE(Tobias Funke @ Dec 24 2012, 17:00 ) *
Άσε τα ®, λογοκλοπε


77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(pierce21 @ Dec 24 2012, 16:43 ) *
Πόσα γαμ#%!#@$! ματς έχασα αυτή τη βδομάδα, Tobias;


Εγω πλεον δε ρωταω ποσα εχασα. Ρωταω ποσα επαιξα... laugh.gif

Παμε και στην καινουρια αγαπημενη στηλη...
Ο τραυματιας της ημερας:
aegeansheed
Σπύρο γι' αυτό έλεγες? (υπάρχουν βρυκόλακες και την Μέρα). Πιο μπροστά και από το rotten..

rchos
Θέλω να μου πείτε αν είμαι παράλογος που μου φαίνεται κάπως προσβλητικό το παρακάτω trade proposal.

Lee-Derozan-Manu
Dragic-Parsons-West


Ενδέχεται να υπερεκτιμάω τους παίχτες μου οπότε δεν θέλω να είμαι απόλυτος αλλά θα ήθελα να μου πείτε την γνώμη σας.
Tobias Funke
Κλασικά πατώντας πάνω τους ίσως είναι λίγο πιο ευδιάκριτα












duncan21
QUOTE(rchos @ Dec 24 2012, 20:15 ) *
Θέλω να μου πείτε αν είμαι παράλογος που μου φαίνεται κάπως προσβλητικό το παρακάτω trade proposal.

Lee-Derozan-Manu
Dragic-Parsons-West


Ενδέχεται να υπερεκτιμάω τους παίχτες μου οπότε δεν θέλω να είμαι απόλυτος αλλά θα ήθελα να μου πείτε την γνώμη σας.

Κοίτα αν εννοείς Kanye West ή έστω Taribo,ναι είναι προσβλητικό.Αλλά βλέπω ότι ο Gino έχει το David West οπότε μια χαρά μου φαίνεται η πρόταση και θα σου πρότεινα να τη σκεφτείς πολύ σοβαρά smile.gif .
Tobias Funke
QUOTE (rchos @ Dec 24 2012, 20:15 ) *
Θέλω να μου πείτε αν είμαι παράλογος που μου φαίνεται κάπως προσβλητικό το παρακάτω trade proposal.

Lee-Derozan-Manu
Dragic-Parsons-West


Ενδέχεται να υπερεκτιμάω τους παίχτες μου οπότε δεν θέλω να είμαι απόλυτος αλλά θα ήθελα να μου πείτε την γνώμη σας.


Προσβλητικό σίγουρα όχι. Τώρα το αν βγαίνεις χαμένος είναι άλλο θέμα
T.W.Is.M.
QUOTE(Tobias Funke @ Dec 24 2012, 20:20 ) *
Κλασικά πατώντας πάνω τους ίσως είναι λίγο πιο ευδιάκριτα














Επιτελους περασα πρωτος!!!
Εχω τα πιο πολλα χαμενα παιχνιδια και εχω και τραυματιες στον παγκο που δεν εχουν παιξει λεπτο! smiley.gif

Θα ηθελα ομως σ αυτο το σημειο να σου ζητησω να αλλαξεις το χρωμα της ομαδας μου. Ολοκληρος Death Valley Demon ειμαι, δεν μπορει να εχω αλλο χρωμα απο το μαυρο!
aegeansheed
QUOTE(duncan21 @ Dec 24 2012, 20:24 ) *
θα σου πρότεινα να τη σκεφτείς πολύ σοβαρά smile.gif .


νταξ, όταν έχεις τώρα κοντά τρεις μήνες σχέση και τα βρίσκετε μια χαρά, υπήρξε και ο πρώτος σου έρωτας (για τον Λη λέμε, ναι) το σκέφτεσαι λίγο παραπάνω...γιατί να χωρίσω?
Γιατί έχεις βαρεθεί τα ίδια και τα ίδια θα σου απαντήσουν Τζίνος και Ντουγκ...Το πραγματικό ερώτημα Σταμ είναι αν την αγαπάς...Κι επειδή δε θα βρεις μαργαρίτα εκεί που είσαι τώρα, εκτός αν υπάρχει κάτι τυπωμένο πάνω σε ξέρεις τι, στο λέω εγώ που "σας ξέρω καλά": την αγαπάς.
T.W.Is.M.
QUOTE(duncan21 @ Dec 24 2012, 20:24 ) *
Κοίτα αν εννοείς Kanye West ή έστω Taribo,ναι είναι προσβλητικό.Αλλά βλέπω ότι ο Gino έχει το David West οπότε μια χαρά μου φαίνεται η πρόταση και θα σου πρότεινα να τη σκεφτείς πολύ σοβαρά smile.gif .



Για να μη σου πω οτι αν ο Ginobili εννοει οτι θελει το Bruce Lee ειναι προσβλητικο προς αυτον... smiley.gif
rchos
QUOTE(aegeansheed @ Dec 24 2012, 20:34 ) *
νταξ, όταν έχεις τώρα κοντά τρεις μήνες σχέση και τα βρίσκετε μια χαρά, υπήρξε και ο πρώτος σου έρωτας (για τον Λη λέμε, ναι) το σκέφτεσαι λίγο παραπάνω...γιατί να χωρίσω?
Γιατί έχεις βαρεθεί τα ίδια και τα ίδια θα σου απαντήσουν Τζίνος και Ντουγκ...Το πραγματικό ερώτημα Σταμ είναι αν την αγαπάς...Κι επειδή δε θα βρεις μαργαρίτα εκεί που είσαι τώρα, εκτός αν υπάρχει κάτι τυπωμένο πάνω σε ξέρεις τι, στο λέω εγώ που "σας ξέρω καλά": την αγαπάς.



Χαχα σπίτι είμαι τωρα ρε οπότε δεν τα έχω τα τυπωμένα κοντά.

Η γνώμη του υπάλληλου δεν έχει σημασία απλά να πω επίσης ότι στο λαστ 30 είμαι 15 μονάδες πάνω.

Τέλος να αναφέρω ότι ο Τζινόμπιλι παρότι δεν φαίνεται είναι ο αγαπημένος μου αντίπαλος να πειράζω tongue.gif
Anaz
QUOTE(rchos @ Dec 24 2012, 20:15 ) *
Θέλω να μου πείτε αν είμαι παράλογος που μου φαίνεται κάπως προσβλητικό το παρακάτω trade proposal.

Lee-Derozan-Manu
Dragic-Parsons-West


Ενδέχεται να υπερεκτιμάω τους παίχτες μου οπότε δεν θέλω να είμαι απόλυτος αλλά θα ήθελα να μου πείτε την γνώμη σας.
Yπερεκτιμας τους παιχτες σου!
Γι'αυτο ξεκολλα κ δωσε Westbrook..! tongue.gif

Τα missed games τι ειναι? Παιχνιδια που ειχες παιχτη βασικο και τελικα δεν επαιξε?
spysta
QUOTE(Anaz @ Dec 25 2012, 04:19 ) *
Τα missed games τι ειναι? Παιχνιδια που ειχες παιχτη βασικο και τελικα δεν επαιξε?

εεεμ που να ξερεις εσυ τι ειναι τα missed games .. κινεζικα σου φαινονται απο τη στιγμη που εχεις χασει ολα κι ολα 2 ματσακια απο βασικους σου παικτες

ΟΥΣΤ




laugh.gif laugh.gif
SteveNashidis
QUOTE(spysta @ Dec 25 2012, 11:05 ) *
εεεμ που να ξερεις εσυ τι ειναι τα missed games .. κινεζικα σου φαινονται απο τη στιγμη που εχεις χασει ολα κι ολα 2 ματσακια απο βασικους σου παικτες

ΟΥΣΤ




laugh.gif laugh.gif


Σπύστα με αποκάλεσαν σπύστα και μάλιστα στη χειρότερη έκδοση ! ειναι καλό ή κακό αυτό ; tongue.gif
spysta
QUOTE(Voyager @ Dec 25 2012, 19:00 ) *
Σπύστα με αποκάλεσαν σπύστα και μάλιστα στη χειρότερη έκδοση ! ειναι καλό ή κακό αυτό ; tongue.gif

ποιος σε αποκαλεσε (pierce,duncan ?) και σε ποια προταση που εκανες .. και θα σου πω biggrin.gif

γενικα θα επρεπε να νιωθεις τιμη και μονο που σε αποκαλεσαν spysta σε fantasy πλαισια !!! laugh.gif
j-kidd13
ΕΕΕΛΛΛΛΕΕΕΟΟΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!
Παει και ο Μαλενς για κανα μηνα...Τα μισα ματς θα χασω μεχρι το τελος ετσι οπως παω.
shot.gif shot.gif shot.gif

SteveNashidis
QUOTE(spysta @ Dec 25 2012, 20:52 ) *
ποιος σε αποκαλεσε (pierce,duncan ?) και σε ποια προταση που εκανες .. και θα σου πω biggrin.gif

γενικα θα επρεπε να νιωθεις τιμη και μονο που σε αποκαλεσαν spysta σε fantasy πλαισια !!! laugh.gif


o duncan με αποκάλεσε έτσι γιατί με το που πήρα τον Μο ( με απατεωνία όπως είπε ) έψαξα άτομο να τον ανταλλάξω γιατι χρειάζομαι να καλύψω ένα κενο !
T.W.Is.M.
Εδω ειμαστε παλι με τη γνωστη αγαπημενη στηλη:"ο τραυματιας της ημερας"
Σημερα εχουμε εναν υψηλο καλεσμενο!


Να περασει ο επομενος...
spysta
εεεε νταξει .. εχει τον Ιμπακα να σου δινει 50 .. τον Ντουραντ 70

και τους Ροντο Γκριφιν Καρτερ ολοι μαζι .. 70

ΑΙ ΣΤΑ ΔΙΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ .. μην πε πιασουν τα Μπαρτζωκικεικα μου
Anaz
Θελω PG. Ριχτε καμμια προταση..
spysta
NTΡΕΠΟΜΑΙ ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΟΥ ΓΚΡΕΓΚ ΜΟΝΡΟΕ

0 στο ημιχρονο με Μαιαμι. με 2 σουτ ολα κι ολα και 3 λαθη και αφηνεις κατι ηλιθιους Μαξιελ κ Βιλαριμπανουεβουρες να σου παιρνουν προσπαθειες

ΝΙΩΣΕ λιγο ρε


ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ την αλλη εβδομαδα. ugly1.gif ugly1.gif

ΕΛΑ ΦΡΑΝΚ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΑΣΤΕΙΟ.ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΝΤΙΤΡΟΙΤ ΝΑ ΚΑΨΕΤΕ ΚΙ ΑΛΛΟΝ ΠΑΙΚΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΤΙ ΝΤΕΙ ΚΑΙ ΣΙΝΓΚΛΕΡ ΚΑΙ ΒΙΛΑΡΙΜΠΕΣ .. ΝΤΑΑΑΞΕΙ ΟΚ ΤΟΤΕ ΣΗΚΩΝΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΨΗΛΑ
Pierce
spysta says
gia Griffin Monroe Bosh Deron ?
kati tetoio thimamai ?
pierce21 says
nomizo to xame pei
alla me ton avery tora na xei parei ton psoliagko
spysta says
h eixe ton Aldridge mesa
den thimamai
pierce21 says
sou eixa pei
monroe griffin aldridge
dialegeis 2
spysta says
isxuei akoma auto ?
pierc21 says
auti ti stigmi eimai ligo liarda
opote de ksero

spysta says
hahahahahhahahaha
spysta
XIK icon_drunk.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.