Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA fantasy 12-13
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
j-kidd13
6 ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΑ............................






rchos
QUOTE(j-kidd13 @ Oct 15 2012, 22:49 ) *
6 ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΑ............................


Τι γίνεται σε 6 μέρες?
T.W.Is.M.
QUOTE(rchos @ Oct 15 2012, 23:03 ) *
Τι γίνεται σε 6 μέρες?


Το ντραφτ φυσικα... wink.gif
Πλεον ειναι 5 οι μερες και 10 ωρες!
rchos
προς καθε ενδιαφερομενο ο jeff green μου ανηκει...
Pierce
The first rule of Basketforum fantasy is...you do nOt touch Millsap.
The second rule of Basketforum fantasy is.. YOU DO NOT TOUCH MILLSAP.
T.W.Is.M.
QUOTE(pierce21 @ Oct 20 2012, 13:45 ) *
The first rule of Basketforum fantasy is...you do nOt touch Millsap.
The second rule of Basketforum fantasy is.. YOU DO NOT TOUCH MILLSAP.


The first rule of Basketforum fantasy is...you do not touch Nelson.
The second rule of Basketforum fantasy is.. YOU DO NOT TOUCH NELSON.
smiley.gif
rchos
Ολό κανόνες το έχετε το φάντασυ.
Γιαυτό το χετε κάνει έτσι βαρετό και κανείς δεν ανυπομονεί να είναι στο ντραφτ αυριο tongue.gif
j-kidd13
Each player belongs to EVERYONE.....
Eυχομαι να προλαβω να παρω Μιλσαπ και Γκριν....tongue.gif
O Nελσον Μαντελα ειναι αδιαφορος...... laugh.gif
Pierce
Κανόνισε πάλι να μου πάρεις παίκτη και να τον έχεις βαλσαμωμένο για 3 μήνες να τον κοιτάς όπως με τον Ζάχο πέρσι...
j-kidd13
QUOTE(pierce21 @ Oct 20 2012, 16:41 ) *
Κανόνισε πάλι να μου πάρεις παίκτη και να τον έχεις βαλσαμωμένο για 3 μήνες να τον κοιτάς όπως με τον Ζάχο πέρσι...


Που να φανταστω οτι αυτο το "αφηστε κατω τον Ζαχο ρε..." που εμφνιστηκε στο τσατ του ντραφτ θα πληγωνε την ομαδα μου 2 βδομαδες μετα.............
T.W.Is.M.
QUOTE(j-kidd13 @ Oct 20 2012, 17:08 ) *
Που να φανταστω οτι αυτο το "αφηστε κατω τον Ζαχο ρε..." που εμφνιστηκε στο τσατ του ντραφτ θα πληγωνε την ομαδα μου 2 βδομαδες μετα.............


Και που να δεις τι θα γινει αν τυχον παρεις το πουλεν σε κανενα 8ο-9ο γυρο... cool.gif
Tobias Funke
Draft 2012 snack:

Απόπειρα για δημιουργία Philly Cheesesteak κι ας μην βρήκαμε κομμάτι από rib eye μιας κι όταν το πα του κυρ Μανόλη του χασάπη χθες νόμιζε ότι τον κορόιδευα. Συμβιβαστήκαμε με λεπτοκομμένο νουα και κάναμε και μια έξτρα καυτερή σάλτσα από δικές μου καυτερές πιπεριές. Ναι είμαι καλός και στα αγροτικά ζητήματα πλέον οπότε μπαίνω εύκολα στους top bachelors.

Draft 2012 Refreshment & Drink:

Όσο τρώμε θα πίνουμε γκαζόζα Γεράνι κάτι που θα μας βοήθησει και στην μετάβαση για το περίφημο Ρακίτο που είναι ένα mojito μόνο που αντί για ρούμι βάζουμε ρακί κι αντί για σόδα, γκαζόζα. Δεν με φωνάζουνε τυχαία ντροπή της Κρήτης. Η μέντα είναι φυσικά δικής μας παραγωγής.


Draft 2012 OST:

- RZA - Baddest Man Alive (feat. The Black Keys)
- Young Men Dead - The Black Angels
- Queens of the Stone Age - Hangin Tree
- Them Crooked Vultures - No One Loves Me & Neither Do I
- Mogwai - Batcat

Τέλος πρώτων γύρων ντραφτ με τις εύκολες επιλογές, οπότε πάμε σε πιο light καταστάσεις για καλύτερη συγκέντρωση:

- M83 Teen Angst
- Metric - Blach Sheep
- Still Corners - Into The Trees
- JBM - Only Now
- The National Fanfare of Kadebostany-Walking with a Ghost
- Cat Power - He War
- Dum Dum Girls - Coming Down
- Florence & The Machine - Heartlines (Acoustic)

Τελευταίοι γύροι ντραφτ με παίκτες όπως ο Always Darco Before The Dawn Milicic να αποτελεί για κάποιους πιθανή επιλογή. Οπότε πάμε σε psycho post rock επιλογές:

- God Is An Astronaut - Suicide By Star
- Toma - Fallback Lighthorsemen
- Sigur Rós | Sæglópur
- Godspeed You Black Emperor - Rockets Fall on Rocket Falls


Pierce
Σ'αγαπώ.
duncan21
O Tobias είναι ζευγάρι με τον SG blink.gif ?Eγώ γιατί τα μαθαίνω όλα τελευταίος?
sacarame
QUOTE(duncan21 @ Oct 21 2012, 13:14 ) *
O Tobias είναι ζευγάρι με τον SG blink.gif ?Eγώ γιατί τα μαθαίνω όλα τελευταίος?



Γιατί είσαι νιούφης... tongue.gif


11 ώρες περίπου για να αναδειχτούμε ( οι Λέιζερς) πρόωροι πρωταθλητές... cool.gif
j-kidd13
QUOTE(sacarame @ Oct 21 2012, 13:28 ) *
Γιατί είσαι νιούφης... tongue.gif


11 ώρες περίπου για να αναδειχτούμε ( οι Λέιζερς) πρόωροι πρωταθλητές... cool.gif


Eδω ταιριαζει η γνωστη φωτογραφια......

Ginobili
πότε ανακοινώνεται η σειρά επιλογής?
Pierce
1-1.5 ώρα πρίν.
T.W.Is.M.
Αν παρω το Νο1 απευθυνω ανοιχτη προσκληση για ανταλλαγη των picks των 2 πρωτων γυρων σε οποιον θελει. Αυτος επιλεγει για μενα στο Νο1 και Νο30 κι εγω επιλεγω γι αυτον στους 2 πρωτους γυρους. Μετα το τελος του ντραφτ ολοκληρωνουμε την ανταλλαγη.
Εκ της dark side...
Ο προεδρας
Death Valley Demon
Pierce
Μπορείς απλά να πάρεις τον Ντουράντ dry.gif
giorgos14
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 21 2012, 12:07 ) *
Αν παρω το Νο1 απευθυνω ανοιχτη προσκληση για ανταλλαγη των picks των 2 πρωτων γυρων σε οποιον θελει. Αυτος επιλεγει για μενα στο Νο1 και Νο30 κι εγω επιλεγω γι αυτον στους 2 πρωτους γυρους. Μετα το τελος του ντραφτ ολοκληρωνουμε την ανταλλαγη.
Εκ της dark side...
Ο προεδρας
Death Valley Demon


και αν αυτος που παρει το 1 δεν επιλεξει το πιθηκα;;
morrison
Ξέροντας από παλιό καλό T.W.Is.M τον ενδιαφέρει να πάρει δύο καλά πικς μεταξύ 10-20 παρά να έχει έναν σταρ και να ψάχνει στο 30 για τον δεύτερο...Δεν είναι τόσο θέμα πίθηκα δηλαδή...


Πάρε εσύ το νο.1 και όλα βρίσκονται μετά... tongue.gif
Pierce
Πάντως η κατάσταση και με τους τραυματίες (love-dirk-rose-wall κλπ) έχει κάνει την κατάσταση απελπιστική μεταξύ των picks 5-10 . help.gif
rchos
QUOTE(pierce21 @ Oct 21 2012, 14:28 ) *
Πάντως η κατάσταση και με τους τραυματίες (love-dirk-rose-wall κλπ) έχει κάνει την κατάσταση απελπιστική μεταξύ των picks 5-10 . help.gif

Αυτό ακριβώς σκεφτόμουν και εγώ σήμερα το πρωί.
Είναι αρκετά περίεργο το φετινό ντραφτ σε εκείνο το σημείο.
SG3ptshooter
QUOTE(duncan21 @ Oct 21 2012, 13:14 ) *
O Tobias είναι ζευγάρι με τον SG blink.gif ?Eγώ γιατί τα μαθαίνω όλα τελευταίος?

Μιας και ο duncan δε μου μιλάει, μπορώ να ζητήσω εξηγήσεις απ' τους υπόλοιπους;
Γιατί δεν έχω κάνει κάνενα accept πουθενά ούτε έχω συζητήσει με κάποιον κάτι τέτοιο και κάτι μου λέει ότι κάποιοι κοροϊδεύουν κάποιους άλλους, ευέξαπτους.
rchos
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Oct 21 2012, 14:27 ) *
Ξέροντας από παλιό καλό T.W.Is.M τον ενδιαφέρει να πάρει δύο καλά πικς μεταξύ 10-20 παρά να έχει έναν σταρ και να ψάχνει στο 30 για τον δεύτερο...Δεν είναι τόσο θέμα πίθηκα δηλαδή...


Πάρε εσύ το νο.1 και όλα βρίσκονται μετά... tongue.gif


Ειναι καθαρα θεμα πιθηκα! Βεβαια ισχυει κι αυτο που λες, αλλα μπροστα στο φοβο να εχω στην ομαδα μου τον πιθηκα και να περιμενω να κανει triple double, ολα τα αλλα πανε στην ακρη. Το ιδανικο νουμερο για μενα παντως ειναι καπου στη μεση. Αν και φετος για το λογο που αναφερουν οι απο κατω, αυτο εχει αλλαξει.

QUOTE(pierce21 @ Oct 21 2012, 14:28 ) *
Πάντως η κατάσταση και με τους τραυματίες (love-dirk-rose-wall κλπ) έχει κάνει την κατάσταση απελπιστική μεταξύ των picks 5-10 . help.gif



QUOTE(rchos @ Oct 21 2012, 14:36 ) *
Αυτό ακριβώς σκεφτόμουν και εγώ σήμερα το πρωί.
Είναι αρκετά περίεργο το φετινό ντραφτ σε εκείνο το σημείο.



Ναι, αλλα γινεται πιο ενδιαφερον το ντραφτ στο 2ο και 3ο γυρο. Γιατι αν περιμαζεψεις εκει εναν τραυματια, μπορεις να φτιαξεις μια ομαδα που οταν θα ειναι πληρης θα πεταει. Απ την αλλη, θα εχεις μεινει πισω και θα τρεμεις στη σκεψη να σου τραυματιστει κι αλλος ενας μεσα στο διαστημα που θα εχεις εκτος τον αρχικο τραυματια.
aegeansheed
QUOTE(Tobias Funke @ Oct 21 2012, 12:23 ) *
Draft 2012 snack:
Draft 2012 Refreshment & Drink:


Πόσο πιο πτωχό με έκανες να νιώθω τώρα, που απλά είχα στο βάθος του μυαλού να googlάρω simply burgers και να παραγγείλω την Άγια 'κείνη Ώρα...
Δεν είναι τυχαίο όμως ότι μέχρι σήμερα δεν έχω κάνει χρήση του δικαιώματος των συμπληρωμένων (εδώ και 2-3 παραγγελίες) 100 πόντων, που πρακτικά μου φέρνει σπίτι ένα wraio oreo cheesecake για να γίνει θυσία στον Θεό του Φάνταζυ.
rchos
QUOTE(Tobias Funke @ Oct 21 2012, 12:23 ) *
Draft 2012 snack:

Απόπειρα για δημιουργία Philly Cheesesteak κι ας μην βρήκαμε κομμάτι από rib eye μιας κι όταν το πα του κυρ Μανόλη του χασάπη χθες νόμιζε ότι τον κορόιδευα. Συμβιβαστήκαμε με λεπτοκομμένο νουα και κάναμε και μια έξτρα καυτερή σάλτσα από δικές μου καυτερές πιπεριές. Ναι είμαι καλός και στα αγροτικά ζητήματα πλέον οπότε μπαίνω εύκολα στους top bachelors.

Draft 2012 Refreshment & Drink:

Όσο τρώμε θα πίνουμε γκαζόζα Γεράνι κάτι που θα μας βοήθησει και στην μετάβαση για το περίφημο Ρακίτο που είναι ένα mojito μόνο που αντί για ρούμι βάζουμε ρακί κι αντί για σόδα, γκαζόζα. Δεν με φωνάζουνε τυχαία ντροπή της Κρήτης. Η μέντα είναι φυσικά δικής μας παραγωγής.


Draft 2012 OST:

- RZA - Baddest Man Alive (feat. The Black Keys)
- Young Men Dead - The Black Angels
- Queens of the Stone Age - Hangin Tree
- Them Crooked Vultures - No One Loves Me & Neither Do I
- Mogwai - Batcat

Τέλος πρώτων γύρων ντραφτ με τις εύκολες επιλογές, οπότε πάμε σε πιο light καταστάσεις για καλύτερη συγκέντρωση:

- M83 Teen Angst
- Metric - Blach Sheep
- Still Corners - Into The Trees
- JBM - Only Now
- The National Fanfare of Kadebostany-Walking with a Ghost
- Cat Power - He War
- Dum Dum Girls - Coming Down
- Florence & The Machine - Heartlines (Acoustic)

Τελευταίοι γύροι ντραφτ με παίκτες όπως ο Always Darco Before The Dawn Milicic να αποτελεί για κάποιους πιθανή επιλογή. Οπότε πάμε σε psycho post rock επιλογές:

- God Is An Astronaut - Suicide By Star
- Toma - Fallback Lighthorsemen
- Sigur Rós | Sæglópur
- Godspeed You Black Emperor - Rockets Fall on Rocket Falls


Με εξαίρεση τα ποτοφαγητά που θα κάνω δικές μου παραλλαγές γιατί είμαστε σε πρόγραμμα το μουσικό κομμάτι θα το ακολουθήσω πιστά.
Αλλά αν δεν τα πάω καλά στο ντραφτ θα έχεις την ευθύνη.
benchwarmer
Picks no 11-20-41-50 κλπ

Aldridge
Monroe
Nash
Lin
Mayo
Faried
Kirilenko
Rivers
Turkoglu
Bass
Beal
Barnes
Gibson
Marshall

Καποια ειναι πολυ αμφιλεγομενα, αλλα τουλαχιστον (με εξαιρεση τον Νας που μου πηραν τον Ντραγκιτς στο αμεσως προηγουμενο πικ) ειναι πικ που ηθελα να κανω και ο,τι βγει. Trades μεχρι να αρχισει η σεζον (τουλαχιστον) πιθανοτατα δεν θα κανω, αλλα αν θελετε κατι πολυ, στειλτε....
morrison
Δεν βλέπω το μεγάλο φαβορί έτσι όπως είναι τώρα οι ομάδες...
Θα πω με μια πρώτη ματιά ποιες μου αρέσουν έτσι όπως τις βλέπω,
Omar
του Νότη όταν γυρίσει ο Love, Digger όταν γυρίσει ο Wall, του Κωστή αν παίξει ο Bynum
Bench, Ginobili και Άγγελος επίσης.

Αλλά είναι πολύ κοντά όλες πραγματικά...
aegeansheed
Spurs και Lazers μου αρέσουν βασικά. They do the f word actually...
Gravedigger
Το Fantasy με επανέφερε στο φόρουμ λοιπόν..!Duncan,George Hill και ίσως και Teague for trade.Ζητούνται 2-3αρια και 4άρι.Έχω ήδη 2 προτάσεις έτοιμες,περιμένω και τις δικές σας..!
Pierce
Δίνω Granger και υπό προϋποθέσεις τον τζρου.
spysta
δινω τους παντες

για την καβλαντα και μονο
cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif
T.W.Is.M.
Ζητειται PG εμπειρος, στρουμπουλος, με ηγετικες(εως ατομιστικες) τασεις, διατεθειμενος να παρει την ομαδα στις πλατες του και να φαει ολο το φαι του. Το ονομα του να αρχιζει απο J, το επωνυμο απο Ν και να εχει προυπηρεσια στην ομαδα μου για να μπορεσει να ανταποκριθει στις απαιτησεις του παιχνιδιου της ομαδας. banana.gif
spysta
τα καπνιστα στρουμφακια εχουν ως εξης



-Rajon Rondo (νταξει παιζει μονος του.40+)
-Tyreke Evans (οπου και να παει ,ΑΝ παει, θα ειναι χαλαρα στο 30-34 γιατι δινει σ ολες τις κατηγοριες.αρκει να ειναι υγειης)
-Κemba Walker (περιμενω να παρει τους Σαρλοτ μονος του.τον εχω στο 33-35)
-Brandon Knight (πιο ωριμος ετοιμος για ΚΑΛΗ σεζον στο 32-34.δινει σε πολλες κατηγοριες)
-Αl Horford (νταξει παιζει μονος του.40+)
-Andrew Bogut (το στοιχημα μου.αν ειναι υγειης βαραει 35αρι και ανεβαζει ολα τα στρουμφακια .. αλλιως τσαο καγκουρο)
-Νikola Vucevic (βασικος θα παιζει .. ριμπς παιρνει ,καλαθακια βαζει.νομιζω ενα τιμιο 22-24 λογικα θα το δωσει σταθερα)
-Joe Johnson (κλασσικη αξια στο 32-35.ο Ντερον πασαρει.ο Λοπεζ βγαζει επισης την extra πασα)
-Τrevor Ariza (μλκαριζα ΜΟΝΟΣ σου θα εισαι εκει.σοβαρεψου φετος να κανεις μια σεζον στο 25)

-Vince Carter (ξεζουμισμενε παππου .. παιξε για 2-3 μηνες οσο θα λειπει ο Ντιρκ και ο Μαριον θα κατεβει στο 4)
-Gerald Henderson (τιμιος.θα πεσει λογικα φετος στο σκοραρισμα αλλα με λιγο ριμπ κ ασσιστ ισως κρατηθει σταθερα στο 22)
-Wilson Chandler (μπας και θυμηθει τα παλια καλα σκοραρισματα.ισως δωσει κανα 22-24 σταθερα)
-Dj Augustin (κομπλε μπακ απ στο 20-22 με καλες βραδιες)
-Βrendan Haywood (αναπληρωματικος αυτουνου με το περιεργο ονομα.κανα 18αρι καλα θα ναι)


1)ψαχνω λιγο καλυτερο παγκο
2)ψαχνω για ενα PF ή C
3)ειναι ολοι διαθεσιμοι εννοειται
4)ακουω προτασεις εννοειται
Ginobili
QUOTE(spysta @ Oct 22 2012, 00:11 ) *
-Brandon Knight (πιο ωριμος ετοιμος για ΚΑΛΗ σεζον στο 32-34.δινει σε πολλες κατηγοριες)

Δεν πιστεύω να φτάσει καν στο 30.Τον είχα πέρσι όλη την χρονιά..και πραγματικά μου έσπαγε τα νεύρα.Δεν υπάρχει πιο ασταθής παίκτης.Έβγαζε ένα 50αρι...και μετά 4Χ(15-25).Κάπου εκεί τον κόβω και πάλι αν κρίνω λίγο από τα preseason.
Gravedigger
QUOTE (spysta @ Oct 22 2012, 02:11 ) *
1)ψαχνω λιγο καλυτερο παγκο
2)ψαχνω για ενα PF ή C
3)ειναι ολοι διαθεσιμοι εννοειται
4)ακουω προτασεις εννοειται

Duncan μόνο για σένα!Και για όποιον άλλον τον θέλει.
spysta
QUOTE(Ginobili @ Oct 22 2012, 00:18 ) *
Δεν πιστεύω να φτάσει καν στο 30.Τον είχα πέρσι όλη την χρονιά..και πραγματικά μου έσπαγε τα νεύρα.Δεν υπάρχει πιο ασταθής παίκτης.Έβγαζε ένα 50αρι...και μετά 4Χ(15-25).Κάπου εκεί τον κόβω και πάλι αν κρίνω λίγο από τα preseason.

αυτο ειναι το στοιχημα για τον ιδιο .. να σταθεροποιηθει !!βασικος θα παιζει .. σε ολες τις κατηγοριες δινει ..μαζι με τον Monroe Stuckey ειναι οι αυτοι που θα παρουν τις περισσοτερες μπαλες .. νομιζω εχει το potential να δινει ενα 30αρι σταθερο τουλαχιστον.
για λιγο παραπανω τον εχω βεβαια
T.W.Is.M.
QUOTE(spysta @ Oct 22 2012, 10:46 ) *
αυτο ειναι το στοιχημα για τον ιδιο .. να σταθεροποιηθει !!βασικος θα παιζει .. σε ολες τις κατηγοριες δινει ..μαζι με τον Monroe Stuckey ειναι οι αυτοι που θα παρουν τις περισσοτερες μπαλες .. νομιζω εχει το potential να δινει ενα 30αρι σταθερο τουλαχιστον.
για λιγο παραπανω τον εχω βεβαια


Αν παιρνει ποτε την μπαλα απο το Stuckey, γιατι το παλικαρι μας ειναι μετρ των ασιστ. Ο μαγος της πασας. Ο αρχοντας της δημιουργιας. Ο βασιλιας της σκονης... icon_drunk.gif
Tobias Funke
QUOTE (aegeansheed @ Oct 22 2012, 00:13 ) *
Spurs και Lazers μου αρέσουν βασικά. They do the f word actually...


Αυτό. Ειδικά ο Gino μου πήρε πολλούς παίκτες που στόχευα. Επίσης όπως είπα και στην πρώτη πρόταση για trade που είχα από τον Σπύρο (surprise!!!) μου αρέσει έτσι η ομάδα, οπότε λέω να τη διατηρήσω εκτός αν σκάσει κάτι καλό κι ενδιαφέρον.

Κώστα βάλε αυτή στην υπογραφή:
rchos
Το πάλεψα πολύ να έχω την χειρότερη ομάδα της σαιζόν.

Με βοήθησε και το λαπτοπ που μετά την επιλογή του Κιντ-Γκιλχιρστ νευρίασε ανέβασε θερμοκρασία και έσβησε. Οπότε το σύστημα μου πέταξε Mcgee και Allen σε εκείνο το σημείο μέχρι να ξαναπάρει η μαούνα μου εμπρός.

Γενικά με τραυματίες πάλι στην αρχή της σαιζόν θα ξεκινήσω κλασικά από τα χαμηλά πατώματα με στόχο από Δεκέμβρη να αρχίσει η αντεπίθεση.

Φυσικά όλοι αναμένουμε με αγωνία ποιός παίχτης μου φέτος θα κάνει το μπαμ μετά τα προηγούμενα των Μαρκ-Γκορτάτ-Λόσον-Ρούμπιο.

Στόχος των πρωταθλητών (μην ξεχνιόμαστε) είναι να βγουν τρίτοι από το τέλος για να τρολάρουν απίστευτα όλους τους υπόλοιπους που έχουν εκφράσει την κρυφή επιθυμία να βρεθούμε στην δεύτερη κατηγορία.
T.W.Is.M.
QUOTE(Tobias Funke @ Oct 22 2012, 18:31 ) *
Αυτό. Ειδικά ο Gino μου πήρε πολλούς παίκτες που στόχευα. Επίσης όπως είπα και στην πρώτη πρόταση για trade που είχα από τον Σπύρο (surprise!!!) μου αρέσει έτσι η ομάδα, οπότε λέω να τη διατηρήσω εκτός αν σκάσει κάτι καλό κι ενδιαφέρον.

Κώστα βάλε αυτή στην υπογραφή:


Παροτι δεν αναφερθηκε κι η δικη μου ομαδα μου αρεσει σχετικα. Υγιεις να ειμαστε, να μην εχουμε κανεναν μεγαλο underachiever, εχουμε 5 παιχτες που ειναι ηγετες στις ομαδες τους φετος, αν παρουμε και το πουλεν, θα ειμαστε καλα για αρχη.
Και αλιμονο σε οποιον βρεθει λιγο πανω απο μενα το Μαρτιο... tongue.gif
aegeansheed
QUOTE(Tobias Funke @ Oct 22 2012, 18:31 ) *
Κώστα βάλε αυτή στην υπογραφή:


Roger that...

H ομάδα μετά απ' αυτό μετονομάστηκε ασφαλώς*.
Το "dirty thirties", αλλά και το σήμα (που είχε απορρίψει ο Πρήσιους), παραήταν πεζό και νορμάλ για μια ομάδα με τρίδυμους πύργους και ένα (αλλά Λέων) φρύδι.

Φυσικά ο λόγος ύπαρξής μου φέτος πλέον, δε θα είναι οι Nets και η κραπίλα τους, αλλά η αναγέννηση του Bynum. Όποιος κατάλαβε, μόλις βρήκα θέμα ν' ασχολούμαι...

Τα μπινελίκια την ώρα που τον έπαιρνα στο καταραμένο 17, "gamhse me gamhse me .." ήταν τόσο αυθόρμητα όσο και τα γέλια του Τομπι αμέσως μετά..

* η ποζεριά του Pierce ακριβώς πίσω από τη λέξη "Renaissance" δημιουργεί ακριβώς τον υπερρεαλισμό που γουστάρω. Ο κοινός αρχηγός των Celtics, του Άρη και εμού στέκεται εκεί, ως Αναγεννησιακό Άγαλμα να δίνει στον Πίνακα το κύρος που του χρειάζεται...Κι ο 'Φρομαν από πάνω, περιμένει το γόνατο να 'γιάνει...
HLR CENATION
Παιδια πως μπορουμε να δουμε τις ομαδες σας? 39.gif
Gravedigger
QUOTE (aegeansheed @ Oct 22 2012, 19:51 ) *
........

Αυτό πάνω δεξιά από το κεφάλι του Davis τι είναι,λαδιά??
j-kidd13
QUOTE(Gravedigger @ Oct 22 2012, 21:55 ) *
Αυτό πάνω δεξιά από το κεφάλι του Davis τι είναι,λαδιά??


Τουφα απ τα μαλλια του Bynum.......
aegeansheed
Έκλασε ο Bynum...μετανάστευση πιγκουίνων από τη Γη του Πυρός στο Ρίο ντε λα Πλάτα...ψεκασιά στο κεφάλι του Winged Nightmare (*ναι, έρχονται και νέα wallpapers στο μέλλον)

Εντάξει δε γίνεται μόνο το σήμα των Πιθήκων του Έντμιν να είναι στραβό...

* Πλάκα πλάκα, η φωτό κολακεύει τον βαρύ σέβεν φούτερ μου. Δείχνει σχεδόν Χοακίν Φοίνιξ... biggrin.gif
Tobias Funke
Ξαναβλ΄ρποντας τα ρόστερ υπάρχει όντως πολλή ισορροπία. Μέχρι να αρχίσουν οι τραυματισμοί φυσικά.

QUOTE (aegeansheed @ Oct 22 2012, 23:49 ) *
* Πλάκα πλάκα, η φωτό κολακεύει τον βαρύ σέβεν φούτερ μου. Δείχνει σχεδόν Χοακίν Φοίνιξ... biggrin.gif


More like a Don King. Obvious really.


Κατά τον Γενάρη που θα μαραζώνει στον πάγκο σου, όσο ο άλλος κάνει όργια (μεγάλο steal να τον πάρεις στο 14 πιστευω), θα βάλεις αυτό:



This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.