Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA fantasy 12-13
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
spysta
QUOTE(pierce21 @ Jan 28 2013, 22:13 ) *
Δεν είπαμε το ίδιο, μπαγλαμά.

με κουραζεις
Pierce
I was made for tiring you baby, you were made for tiring me.
thrylos7
Εγώ πάντως προσφέρομαι να λαδωθώ με επικερδές για την πλευρά μου trade, προκειμένου να αλλάξει η ψήφος του βέτο μου.
benchwarmer
1) Προφανως και εχει το ρισκο του no-timetable, αλλιως δεν θα εκανε και ο Κουτς το trade.
2) Αυτη τη βδομαδα συγκεκριμενα ο Αλ εχει 2 ματς, οποτε θα τον ειχα εξω και δεν χανω τιποτα στην ουσια απο τον Paul.
3) Για Mo ομολογω οτι δεν ηξερα για late-March, σκετο March ειχα διαβασει και παλι δεν ειχα τιποτα να χασω, ο Shumpert στοιχημα οτι δεν θα μπει ποτε στη βασικη 9αδα του Κουτς.
4) Ο Λαντρι δεν ειναι νον φακτορ, οταν εχει 4 ματς θα ειναι πιθανοτατα μεσα, και μην ακουω για Μπογκουτ, γελαει ο κοσμος...
5) Και το Ρεντικ-Τερνερ δεν σας αρεσε και ειναι στα ιδια (και κερδισα την πρωτη βδομαδα που εδωσα τον Τερνερ που ειχε 2 ματς), οσο για τον Νταντε ρωτηστε αν τον εχει βγαλει καθολου απο τον παγκο ο Κουλης...

Τεσπα, οπως και να χει ξερετε οτι δεν ειμαι αμπαλος (Κουτς μην μιλησεις), και ξερω πολυ καλα καθε trade που κανω τι ρισκο εχει. Αν δεν σας αρεσει (και δεν το λεω σαν απειλη προς θεου, φιλοι ειμαστε οι περισσοτεροι) μπορειτε να παιζετε απο του χρονου με αυτους που δεν κανουν κανενα trade ποτε.
spysta
QUOTE (pierce21 @ Jan 28 2013, 22:18 ) *
I was made for tiring you baby, you were made for tiring me.

and i can't get enough of you baby ,can you get enough of me

QUOTE(benchwarmer @ Jan 28 2013, 22:19 ) *
1) Προφανως και εχει το ρισκο του no-timetable, αλλιως δεν θα εκανε και ο Κουτς το trade.
2) Αυτη τη βδομαδα συγκεκριμενα ο Αλ εχει 2 ματς, οποτε θα τον ειχα εξω και δεν χανω τιποτα στην ουσια απο τον Paul.
3) Για Mo ομολογω οτι δεν ηξερα για late-March, σκετο March ειχα διαβασει και παλι δεν ειχα τιποτα να χασω, ο Shumpert στοιχημα οτι δεν θα μπει ποτε στη βασικη 9αδα του Κουτς.
4) Ο Λαντρι δεν ειναι νον φακτορ, οταν εχει 4 ματς θα ειναι πιθανοτατα μεσα, και μην ακουω για Μπογκουτ, γελαει ο κοσμος...
5) Και το Ρεντικ-Τερνερ δεν σας αρεσε και ειναι στα ιδια (και κερδισα την πρωτη βδομαδα που εδωσα τον Τερνερ που ειχε 2 ματς), οσο για τον Νταντε ρωτηστε αν τον εχει βγαλει καθολου απο τον παγκο ο Κουλης...

Τεσπα, οπως και να χει ξερετε οτι δεν ειμαι αμπαλος (Κουτς μην μιλησεις), και ξερω πολυ καλα καθε trade που κανω τι ρισκο εχει. Αν δεν σας αρεσει (και δεν το λεω σαν απειλη προς θεου, φιλοι ειμαστε οι περισσοτεροι) μπορειτε να παιζετε απο του χρονου με αυτους που δεν κανουν κανενα trade ποτε.

σε γενικες γραμμες ησουν αγριος και μ αρεσει αυτο.
αλλα στο τελευταιο τρομοκρατηθηκα οποτε .. NO WORRIES PERASMENA XEXASMENA MWRE !!!

παντως αλεξ .. για το 1) που λες βαζω το .. χερι μου .. στη φωτια (μην χαιρεστε πονηρουλιδες)
οτι ο Κουτς θα το εκανε ακομα και με 3 σερι 60αρια του Πολ αυτη την εβδομαδα εφοσον οι δικοι σου ηταν στα φυσιολογικα τους
Anaz
To trade μου φαινεται normal, με δεδομενο οτι δεν φαινεται να εχει κατι σοβαρο ο Πολ. Απλα παιρνει ρισκο ο benchwarm σε αυτη τη φαση εφοσον δεν υπαρχει timetable. ΑΝ χρειαστει να κατσει παραπανω δηλαδη εκτος, μπορει κ να χασει πολυ..
QUOTE
παντως αλεξ .. για το 1) που λες βαζω το .. χερι μου .. στη φωτια (μην χαιρεστε πονηρουλιδες)
οτι ο Κουτς θα το εκανε ακομα και με 3 σερι 60αρια του Πολ αυτη την εβδομαδα εφοσον οι δικοι σου ηταν στα φυσιολογικα τους
Δε νομιζω οτι με απολυτα υγιη Πολ -που ειναι παιχτης του 49-, οτι θα το εκανε με ευκολια. Ισα ισα..
Pierce
QUOTE (benchwarmer @ Jan 29 2013, 00:19 ) *
1) Προφανως και εχει το ρισκο του no-timetable, αλλιως δεν θα εκανε και ο Κουτς το trade.
2) Αυτη τη βδομαδα συγκεκριμενα ο Αλ εχει 2 ματς, οποτε θα τον ειχα εξω και δεν χανω τιποτα στην ουσια απο τον Paul.
3) Για Mo ομολογω οτι δεν ηξερα για late-March, σκετο March ειχα διαβασει και παλι δεν ειχα τιποτα να χασω, ο Shumpert στοιχημα οτι δεν θα μπει ποτε στη βασικη 9αδα του Κουτς.
4) Ο Λαντρι δεν ειναι νον φακτορ, οταν εχει 4 ματς θα ειναι πιθανοτατα μεσα, και μην ακουω για Μπογκουτ, γελαει ο κοσμος...
5) Και το Ρεντικ-Τερνερ δεν σας αρεσε και ειναι στα ιδια (και κερδισα την πρωτη βδομαδα που εδωσα τον Τερνερ που ειχε 2 ματς), οσο για τον Νταντε ρωτηστε αν τον εχει βγαλει καθολου απο τον παγκο ο Κουλης...

Τεσπα, οπως και να χει ξερετε οτι δεν ειμαι αμπαλος (Κουτς μην μιλησεις), και ξερω πολυ καλα καθε trade που κανω τι ρισκο εχει. Αν δεν σας αρεσει (και δεν το λεω σαν απειλη προς θεου, φιλοι ειμαστε οι περισσοτεροι) μπορειτε να παιζετε απο του χρονου με αυτους που δεν κανουν κανενα trade ποτε.

Όλα και όλα, για τον Τέρνερ δεν είπα κουβέντα tongue.gif Αν ήσουν άμπαλος, θα σε είχαμε πετάξει όπως είχαμε πετάξει τον κουτς πέρσι tongue.gif και αυτοί που δεν κάνουν trade είναι κατάπτυστοι (ναι σταμάτη και Νότη, τέτοιοι είστε) . Δεν χρειάζεται να φτάνουμε σε ακρότητες, επειδή είμαι γραφικός και είπα την άποψη μου. Άλλωστε δεν βλέπω κάποιον άλλον να έχει αρνητική άποψη και οι περισσότεροι το έχουν δεί (ναι Tobias, και invisible που το έχεις, σε βλέπω ότι είσαι μέσα)


PS:Oh, can't get enough, oh, oh
Gravedigger
Εμένα δεν μου φαίνεται τόσο περίεργο, το είπα άλλωστε σε Σπύρο, Άρη, έχει ρίσκο η πρόταση αλλά αν βγει δεν χάνει κάτι. Δεν θεωρώ ότι ο Paul έχει κάτι τόσο σοβαρό ώστε να λέιψει πολύ καιρό. Προσωπικά δεν θα το έκανα γιατί δεν μ'αρέσει να ρισκάρω τόσο με τραυματίες αλλά δεν το θεωρώ τραγικό trade.
Anaz
QUOTE(Gravedigger @ Jan 29 2013, 00:53 ) *
Εμένα δεν μου φαίνεται τόσο περίεργο, το είπα άλλωστε σε Σπύρο, Άρη, έχει ρίσκο η πρόταση αλλά αν βγει δεν χάνει κάτι. Δεν θεωρώ ότι ο Paul έχει κάτι τόσο σοβαρό ώστε να λέιψει πολύ καιρό. Προσωπικά δεν θα το έκανα γιατί δεν μ'αρέσει να ρισκάρω τόσο με τραυματίες αλλά δεν το θεωρώ τραγικό trade.
Αν γυρισει την επομενη βδομαδα ο Πολ και συνεχισει κανονικα στα γνωστα του στανταρ χωρις να χασει αλλα ματς ή να περιοριστει ο χρονος του, κατα τη γνωμη μου o bench θα βγει ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΟΣ, ειδικα αν προλαβει να δωσει και μερικα 30αρια τις τελευταιες 3-4 βδομαδες ο Μο. Ειναι μια κινηση με σαφες ρισκο, αλλα και με προοπτικη κερδους, οχι παραλογη..
Pierce
angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif βάλε μέσα τον bayless γαμώ . angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif
Tobias Funke
Ανεξάρτητα από το συγκεκριμένο trade ο μόνος λόγος για να ψηφίσω veto θα είναι να διαπιστώσω ότι υπάρχει πουστίτσα στη μέση ή ότι κάποια από τις 2 ομάδες δεν ενδιαφέρεται να βελτιωθεί από το trade. Από εκεί και πέρα ο καθένας μπορεί να παίζει με τη δική του λογική όσο λάθος κι αν πιστεύω εγώ ότι είναι. Και το Λεμπρόν να δώσει κάποιος για 3 27άρηδες αν αυτό θεωρει ότι θα βελτιώσει την ομάδα του, δικό του θέμα ή μλκ. Για μένα το παιχνίδι είναι κατηγορίας αγοράζω φθηνά/πουλάω ακριβά, οπότε μπράβο σε αυτόν που είναι καλός πωλητής/αγοραστής και κακό του κεφαλιού αυτού που είναι στην άλλη μεριά του trade.

Επιστρέφω στη χειμερία νάρκη μου.

Σπύρο πιο βραδάκι θα απαντήσω στα pms, αν κι επειδή είδα ξώφαλτσα στο pop-up παράθυρο να υπάρχει το όνομα του Henderson μπορεί απλά να έρθω μέχρι εκεί και να σε αναγκάσω να χρησιμοποιήσεις για οδοντικό νήμα μια τρίχα από τη μασχάλη μου
aegeansheed
Πρώτη μέρα εδώ και 3 μήνες που ξυπνάω και τα boxscores με αφήνουν με μια ας πούμε υποψία χαμόγελου. Δύο παίκτες να δίνουν 100 είχα να δώ από το προηγούμενο Φάνταζυ.

Αντώνη είδα τις προτάσεις, καλό bait ο Harden αλλά δε θα με κάνει να στείλω Pierce στο lowest του τώρα και με τον Rondo έξω πλέον, πακέτο με Gasol και Davis για κάποιους Faried και Tyreke (για Speights απορώ καν πώς σου πέρασε από το μυαλό ότι μπορεί να τον πάρω, αλλά θα μου πεις, well, you never know).

Για τον Collison II (aka Knight) είναι από τους παίκτες που δεν πρόκειται να πάρω ποτέ στο draft, ακόμα κι αν τελικά καταλήξω να πάρω χειρότερο κάτω από αυτόν, εννοείται ποτέ σε trade.
spysta
QUOTE(Tobias Funke @ Jan 29 2013, 10:05 ) *
Σπύρο πιο βραδάκι θα απαντήσω στα pms, αν κι επειδή είδα ξώφαλτσα στο pop-up παράθυρο να υπάρχει το όνομα του Henderson μπορεί απλά να έρθω μέχρι εκεί και να σε αναγκάσω να χρησιμοποιήσεις για οδοντικό νήμα μια τρίχα από τη μασχάλη μου

θα προτιμουσα να να μου εδινες ενα νυχακι απο το μικρο δαχτυλο του δεξιου ποδιου σου για καθαρισμο των διακενων των δοντιων μου απο υπολειμματα τροφων.
ευχαριστω
morrison
QUOTE(aegeansheed @ Jan 29 2013, 11:06 ) *


Τον Speights στον έδινα δώρο ..για σένα-για να θυμάσαι.. γιατί ένα καλό trade proposal πρέπει να έχει προβλέψει το rotation του άλλου που κάνεις πρόταση σε περίπτωση που δεχτεί το trade.
Στα υπόλοιπα διαφωνώ αλλά οκ... smile.gif

Ευτυχώς που υπάρχει ο Αιζάια για να έχω να φυτιλιάζω με κάτι γιατί το φετινό φάντασυ πάει σχετικά ήσυχα για έμενα..αφού έχω λησμονήσει περσινές μέρες ήδη... tongue.gif
Ginobili
Πετάω τον Bogut στους free...μην τον βουτήξει κανείς laugh.gif ,εξυπηρέτηση στον Spysta κάναμε.
j-kidd13
QUOTE(Ginobili @ Jan 29 2013, 12:55 ) *
Πετάω τον Bogut στους free...μην τον βουτήξει κανείς laugh.gif ,εξυπηρέτηση στον Spysta κάναμε.


Ολοι για τον Σπυρο δουλευουν...Ολες οι ομαδες ειναι ενα παρακλαδι των στρουμφακιων...
spysta
laugh.gif laugh.gif laugh.gif
γιαννη ετοιμασου για κανα μονακι μεσα στο σκ !!!! wink.gif

παιζω στο ΣΕΦ την παρασκευη .. κι επειδη το εχει δηλωσει σπιτι της η αντιπαλη ομαδα .. ουσιαστικα θα ειναι σαν να παιζω ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ

ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΣΤΟ ΣΕΦ ΡΕ ΜΛΚΕΣ .... δεν παιζει να βαλω ουτε βολη!!!
οποτε θα θελω να ξεδωσω μεσα στο σκ
aegeansheed
QUOTE


Για όποιον μπορεί να έχει ψηλό Ράπτορ και να έτσουξε. Για τον τίτλο και μόνο. Where amazing happens έκφραση παίρνει σάρκα και οστά μερικές φορές...
spysta
QUOTE(aegeansheed @ Jan 29 2013, 12:08 ) *
Για όποιον μπορεί να έχει ψηλό Ράπτορ και να έτσουξε. Για τον τίτλο και μόνο. Where amazing happens έκφραση παίρνει σάρκα και οστά μερικές φορές...

http://www.rotoworld.com/player/nba/1419/aaron-gray
ποιος ειναι αυτος ?? ο Τζαστιν Μπιμπερ με μουσια ???

ελα τωρα σε παρακαλω γελαει ο κοσμος ...

εδω λεμε ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ο μακαρονας !!το καμαρι του Καισαρα !!ο ψηλος Μαρκος Αντωνιος !!ο αστρομαχητης σιιιιμπερ ραιιιιντεεεερ!!! τι να λεμε τωρα
SG3ptshooter
QUOTE(spysta @ Jan 29 2013, 14:31 ) *
http://www.rotoworld.com/player/nba/1419/aaron-gray
ποιος ειναι αυτος ?? ο Τζαστιν Μπιμπερ με μουσια ???

ελα τωρα σε παρακαλω γελαει ο κοσμος ...

εδω λεμε ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ο μακαρονας !!το καμαρι του Καισαρα !!ο ψηλος Μαρκος Αντωνιος !!ο αστρομαχητης σιιιιμπερ ραιιιιντεεεερ!!! τι να λεμε τωρα

O Ilyasova μου βγάζει, χωρίς να το δικαιολογώ επαρκώς ακόμη και μέσα μου, ότι είναι ο νεκροθάφτης ξάδερφος του Μπίμπουρα. O Aaron Gray αν τον δεις σε πολλαπλές φώτο το πρώτο που μου φέρνει στο μυαλό είναι δευτερότριτος κιθαρίστας country rock συγκροτήματος με σαφείς επιρροές από Nickelback/Daughtry. Γενικά τον βλέπω εύκολα στην κατηγορία αδέρφια Plumlee..

O Mπαργκνάνης να κάτσει σπίτι του γιατί έχω σηκώσει Ed Davis. Ευχαριστώ.
j-kidd13
QUOTE(SG3ptshooter @ Jan 29 2013, 14:45 ) *
O Mπαργκνάνης να κάτσει σπίτι του γιατί έχω σηκώσει Ed Davis. Ευχαριστώ.


Ο Ιταλος να γυρισει ΑΜΕΣΑ μαζι με τον Λιθουανο γιγαντα για να τελειωσει επιτελους το ψεμα του απο πανω μου με Ed Davis...tongue.gif
Nuntius
QUOTE (SG3ptshooter @ Jan 29 2013, 14:45 ) *
Γενικά τον βλέπω εύκολα στην κατηγορία αδέρφια Plumlee..


Επ! Τι θες να πεις για τα καμάρια της Ιντιάνα? ph34r.gif
benchwarmer
Ναι οκ... O Εντ Ντειβις με 29.5 last30 στο Τοροντο παει στο Μεμφις που δεν θα παιζει καθολου, o Bynum θα εχει πλεον ΚΑΙ τον Καλντερον μπροστα του στο Detroit, οποτε δεν προκειται να παιξει ποτε, και ο Λαντρι με το που τον πηρα τραυματιστηκε για πρωτη φορα φετος... Α, και ο Beal επισης.
morrison
Fuck...ο Στερν πρόλαβε τον Βαλαντσιούνας.... sad.gif

Pierce
Τον παίδευα κανένα τέταρτο, αν θα τον πάρω, παραξενεύτηκα που δεν είχες ορμήσει σαν αρπακτικό απάνω του , και τελικά διαολόστειλα τον πατατοκέφαλο και τον πήρα, τι είχαμε τι χάσαμε . Κατά τα άλλα καλά ήταν όσο κράτησε το αστείο με τον άλαν άντερσον, προσδοκώ σε ανάσταση και του Γκέη(ς) και του Χοντρούλη.


ΥΓ: Κλέι είσαι καύλα.
morrison
Tον σκεφτόμουνα πολλές μέρες τώρα αλλά είπα να περιμένω να δω τον Ντέρικ αφού η Μινεσότα έχει πολλά ματς μέχρι τέλους...και μήπως στην πορεία βγάλω κανά τρέιντ που θα μου ανοίξει σποτ.
Βέβαια αν τον προλάβαινα σήμερα θα τον έπαιρνα...
j-kidd13
Ρε Μπος αγορι μου....Τι θα γινει με την παρτυ σου????Θα σταματησεις να ρεζιλευεις τον εαυτο σου και να παριστανεις τον χαμαλη του αρχηγου και του ψευτοβασιλια????Ο Μπος εισαι,αρχισε να παιζει σαν Μπος και οχι σαν Χασλεμ...

Α,και επιτελους πρεπει να σταματησει το ψεμα Ρεντικ,που παιζει λες και ειναι κραμα Μαραβιτς-Μιλερ... smiley.gif
T.W.Is.M.
Ο τραυματιας της ημερας:


Μαλλον out for season. Και η καταμετρηση των χαμενων αγωνων συνεχιζεται...
spysta
ειλικρινα Αντωνη ...
απο ΠΟΥ μαθαινεις τοσο γρηγορα ΟΛΕΣ αυτες τις πληροφοριες περι τραυματισμων,trades κτλ ???????
μιλαμε οτι δεν εχουν βγει καν στις ανακοινωσεις στο ESPN κι εσυ εχεις τσιμπησει ΗΔΗ τον καταλληλο παικτη


δηλαδη πραγματικα δεν εξηγειται πως προλαβαινεις και παιρνεις ΠΑΝΤΑ ΕΣΥ ολες τις καλες περιπτωσεις free agents που παρουσιαζονται κατα την διαρκεια της σεζον !!πραγματικα εξηγησε μας !!!

blink.gif blink.gif








ΥΓ.ο τυπος ΔΕΝ παλευεται !!! laugh.gif laugh.gif
morrison
Αχαχα...καλά νταξ περίμενε το ι ες πι ένα εσύ...αυτό θα πω μόνο... smiley.gif
Gravedigger
Βρε μαλάκα Hibbert -3 στο ημίχρονο με τους Heat?? Ειλικρινά ρε φίλε εξήγησε μου πως τα καταφέρνεις με αντίπαλο 1 παίχτη που τον περνάς 1 κεφάλι και δεν είναι και κανάς αμυντικός ογκόλιθος να παίζεις έτσι. Χάνω κάθε ελπίδα για την πάρτη σου πλέον. Να χαίρεσαι τα λεφτά που σου δίνουν οι Pacers. Suckers!
morrison
Mατς Σ/Κ

1. Compton Niggaz 14114 6+2 (με τα βουντού μου σε Στεφ και Ντούκι να συνεχίζονται)
2. Rated-R Superstar 13940.8 4+3
3. Smokin' Smurfs 13328.8 5+3
4. Dallas White Niggaz 13156.8 3+2 (με τον Τιμόθεο να σχεδιάζει να παίξει αλλά τον Τζορτζ Χιλ να είναι αμφίβολος)
5. Los Angeles Lazers 12813 5+2 (5+1 λόγω Σάλινγκερ)
6. Long Con Artists 12665.5 6+3 (πιο πολλά ματς από όλους)
7. Death Valley Demon 12562 7+1 (6+1 με Μπιγκ Μπέιμπι να είναι ο τραυματίας της χρονιάς)
8. Italian Spurs 12496.3 6+2 (με Νοά πολύ δύσκολο σήμερα μάλλον)
9. Malibu Hobbistes 12372.3 2+2 (λιγότερα ματς από όλους)
10. High Voltage 12329.5 4+4 (με Κάρλος το τσακάλι αμφίβολο)
11. Rcho's Monkeys 12235.5 7+1 (με Χάινριχ και Μανού dtd, πιο πιθανό να παίξει ο δεύτερος μάλλον)
12. The Losers 12007 6+0 (Μαθιός εξαιρετικά αμφίβολος)
13. Bench Warmers 11684.3 5+2 (Νέλσονας και Μπιλ αμφίβολοι)
14. Cross Dogs 11610.8 6+1
15. Where no knees happens 10579.8 3+3
Pierce
Είχα μάλλον αρκετά περισσότερα μέσα στην εβδομάδα για αυτό(αν και ο Γκέης δεν έπαιξε 1) . Ζαχαρία ΣΥΝΕΛΘΕ.

Οι 50 πόντοι παραπάνω που έδωσε ο Τζέριντ σε σχέση με τον Αντρέ , με πόνεσαν λίγο είναι η αλήθεια. Anyway μετά την μεταφορά πόλης, η ομάδα δείχνει να βαδίζει σε σωστά μονοπάτια. Επίσης να καλωσορίσουμε πίσω τον περσινό Τy, που εδώ και ένα μήνα παίζει σταθερά καλά (μέχρι να πετάξει πάλι κανένα μονοψήφιο, το ψυχάκι)
thrylos7
Δεν έχω γκρινιάξει όλη τη χρονιά, ούτε τώρα θα το κάνω, γιατί ...ποιος χέστηκε, ίσα ίσα, έχουν και τη χάρη τους οι δυσκολίες καμιά φορά, απλά για το χαβαλέ της υπόθεσης...

Click to view attachment

1 στους 2 κερδίζει! laugh.gif
Gravedigger
Nice τελευταίος στα games played! Νάτη η πρωτιά μου κ φέτος! Δεν έχω κανένα σοβαρό τραυματισμό μέχρι στιγμής αλλά δεν θυμάμαι βδομάδα που να έχω βγάλει ολόκληρη.Όλο και κάποιος θα λείπει. 1 ο Hill,1 ο Conley, τον Duncan τον συνήθισα πλέον. Τον άφηνε ο Pop πίσω στο Texas να ποτίσει τις γλάστρες και να ξεκουραστεί, έλειψε 4 ματς λόγω προβλήματος στο γόνατο,γυρνάει και χτυπάει και τον αστράγαλο! Αλήτης!
T.W.Is.M.
QUOTE(Gravedigger @ Feb 4 2013, 15:36 ) *
Nice τελευταίος στα games played! Νάτη η πρωτιά μου κ φέτος! Δεν έχω κανένα σοβαρό τραυματισμό μέχρι στιγμής αλλά δεν θυμάμαι βδομάδα που να έχω βγάλει ολόκληρη.Όλο και κάποιος θα λείπει. 1 ο Hill,1 ο Conley, τον Duncan τον συνήθισα πλέον. Τον άφηνε ο Pop πίσω στο Texas να ποτίσει τις γλάστρες και να ξεκουραστεί, έλειψε 4 ματς λόγω προβλήματος στο γόνατο,γυρνάει και χτυπάει και τον αστράγαλο! Αλήτης!


Δεν εισαι μονος σου ομως, ειμαστε τουγκεδα...
Και εγω ειμαι ευκολα πρωτος στα missed games.
Και απο σοβαρους τραυματισμους καλα παω.
Να προτεινουμε να παρουμε ποντους απο οσους παιχτες μας παιξουν στα πλει οφ μπας και φτασουμε τα παιχνιδια των αλλων??? smiley.gif
Anaz
Τα missed games πως τα βγαζετε?Τα βλεπετε καπου μαζεμενα?
(Γτ πχ τα δικα μου χειροκινητα τα'χα μετρησει 14. μπορω να τα δω καπου?)
T.W.Is.M.
QUOTE(Anaz @ Feb 4 2013, 20:51 ) *
Τα missed games πως τα βγαζετε?Τα βλεπετε καπου μαζεμενα?
(Γτ πχ τα δικα μου χειροκινητα τα'χα μετρησει 14. μπορω να τα δω καπου?)


Κανε λιγο πιο περα ρε συ, με εβρεξες με τον κρυο ιδρωτα που σε εχει λουσει και σταζει πανω μας... smiley.gif
rchos
Σήμερα θα του δώσω το πρωτάθλημα.
Anaz
QUOTE(rchos @ Feb 4 2013, 21:08 ) *
Σήμερα θα του δώσω το πρωτάθλημα.
Λιγο υγεια φιλοδοξω να μου δωσεις. Με 4 dtd προχτες στην 9αδα μου, με επιασε η καρδια μου..
QUOTE
Κανε λιγο πιο περα ρε συ, με εβρεξες με τον κρυο ιδρωτα που σε εχει λουσει και σταζει πανω μας...
Last week. Τωρα πλεον παιζω ως αουτσαιντερ.
spysta
QUOTE(rchos @ Feb 4 2013, 20:08 ) *
Σήμερα θα του δώσω το πρωτάθλημα.

να του δωσεις ΤΙ ?????

ειπαμε να τον σκοτωσεις τον injury prone Καρι αλλα οχι κι ετσι ... εναν 36-37αρι για Σαντερς ??no way jose !!

too much εδωσε ο Γιωργος κατεμε

καλυτερα πχ να εδινε Μπατουμ για 2 30αρηδες και ας εμενε με την πιθανοτητα τραυματισμου του Καρι .. ακομα κι αυτο να γινοταν .. σχετικα καλλυμενος θα ηταν
ΕΚΤΟΣ και αν τι να πω .. αρχισει να κανει triple double ο ΠΛΟΚΑΜΙΑΣ ΛΑΡΙ με ποντους ριμπ και ταπες οποτε ΝΑΙ θα τα σπασει το trade laugh.gif
(αλλα ΔΕΝ θα το κανει cool.gif )
rchos
QUOTE(Anaz @ Feb 4 2013, 23:44 ) *
Λιγο υγεια φιλοδοξω να μου δωσεις. Με 4 dtd προχτες στην 9αδα μου, με επιασε η καρδια μου..

Εντομεταξύ εγώ είχα 3 DTD και 1 Out αλλά και πάλι σου έδωσα τους υγιείς για να πάρω τα DTD σου.



QUOTE
να του δωσεις ΤΙ ?????

ειπαμε να τον σκοτωσεις τον injury prone Καρι αλλα οχι κι ετσι ... εναν 36-37αρι για Σαντερς ??no way jose !!

too much εδωσε ο Γιωργος κατεμε

καλυτερα πχ να εδινε Μπατουμ για 2 30αρηδες και ας εμενε με την πιθανοτητα τραυματισμου του Καρι .. ακομα κι αυτο να γινοταν .. σχετικα καλλυμενος θα ηταν
ΕΚΤΟΣ και αν τι να πω .. αρχισει να κανει triple double ο ΠΛΟΚΑΜΙΑΣ ΛΑΡΙ με ποντους ριμπ και ταπες οποτε ΝΑΙ θα τα σπασει το trade
(αλλα ΔΕΝ θα το κανει )


Το τρέιντ ζηλιάρη Σπύρο έχει πολύ μεγάλο ποσοστό να του βγει πολύ επιτυχημένο του Γιώργου.
Αν όλοι είναι υγιείς χάνει φυσικά και άνετα.
Η αλήθεια είναι όμως ότι πήρα έναν παίχτη injury prone που εδώ και 20 μέρες έχει αρχίσει να έχει τα γνωστά του θέματα και έχει χάσει 4 ματς και έναν παίχτη που εδώ και 20 μέρες παίζει με πρόβλημα στον καρπό και γιαυτό όπως ο ίδιος λέει έχει πρόβλημα στο σουτ.Στα σκορ του αυτό προς ώρας δεν του έχει δημιουργήσει σοβαρό πρόβλημα αλλά δεν παύει να είναι πιο επίφοβος από έναν υγιή παίχτη.

Έδωσα τον πιο καλό και σταθερό μου παίχτη και μέσα στους 4 καλύτερους της λίγκας που δεν έχει χάσει ούτε ένα παιχνίδι από τραυματισμό και για έναν που εδώ και δύο μήνες κοντά είναι σταθερά στο 30 μέσο όρο.

και για να μην λέμε αερολογίες (σε μένα πάει αυτό) αν υπολογίσεις μέσους όρους και παιχνίδια που απομένουν αν χάσει ο Κάρυ 5 παιχνίδια μέχρι το τέλος με DTD είμαι χαμένος εγώ πλέον.Μέχρι εκεί ο Γιώργος.Φυσικά εκεί γύρω και με τους μέσους όρους ξαναλέω ουσιαστικά το τρέιντ θεωρείτε ισοδύναμο.Αν φυσικά χάσει και ο Μπατούμ κανά παιχνίδι ακόμη αυτή η σχέση αλλάζει.Αλλά με Μπατούμ στο καλύτερο σενάριο να μην βγάλει πρόβλημα και να μην πέσει ο μέσος όρος του (και ας έχει πέσει στο λαστ 15) σε 35 αγώνες θα χάσει ο Κάρυ 5 ματς η όχι.Αυτό είναι το ερώτημα.
Εγώ παίρνω το ρίσκο ο Γιώργος ποντάρει στην σιγουριά του Ράσελ.
morrison
QUOTE(Anaz @ Feb 4 2013, 20:51 ) *
Τα missed games πως τα βγαζετε?Τα βλεπετε καπου μαζεμενα?
(Γτ πχ τα δικα μου χειροκινητα τα'χα μετρησει 14. μπορω να τα δω καπου?)



Tώρα πιάνεις την στατιστική υπηρεσία λίγο απροετοίμαστη πρέπει να σου πω...
Θα ήταν καλύτερα να δήλωνα ότι έχουμε κάτι εξελιγμένο σαν "το κομπιούτερ του θανάτου" που τα υπολογίζει αυτόματα αλλά δυστυχώς γίνεται χειροκίνητα το πράγμα.
Δεν ξέρω αν ο Ομάρ το έχει, εγώ πάντως όχι.

Οπότε πες μου που είναι τα 2 χαμένα ματς που δεν μετρήθηκαν να τα προσθέσουμε άμα είναι. Θέλω να πιστεύω ότι τελευταίες εβδομάδες είναι σωστά μετρημένα...πριν δεν ξέρω. Το πιάνεις το υπονοουμένο... wink.gif

Μιλάω σαν στατιστικολόγος της λίγκας και σαν φαβορί τώρα βασικά αν και η ομάδα και τα παιχνίδια που απομένουν μόνο φαβορί δεν με κάνουν. Μήπως εννοείς τον Σπύρο; 56.gif
Anaz
Τι να αλλαξεις ρε? Λες και εχει καμμια σημασια. Απο περιεργεια ρωτησα,μηπως μπορουσα να το δω καπου. biggrin.gif

Ο Σπυρος μονο λογια ειναι..Οταν του'σπρωχνα Καρυ ομως τον υπολογιζε καμμια 10αρια μοναδες πιο κατω.. 19.gif
Το trade προφανως και με βγαζει πολυ χαμενο αν παραμεινουν ολοι υγιεις. Επειδη ομως απο τη νεα χρονια η τυχη μου εχει κανει στροφη 180 μοιρες, εχει αποδειχτει οτι δεν ειμαι για να παιρνω ρισκα..
QUOTE
Εντομεταξύ εγώ είχα 3 DTD και 1 Out αλλά και πάλι σου έδωσα τους υγιείς για να πάρω τα DTD σου.
Ομοιοπαθητικη!! Μην ανησυχεις, ξορκιστηκε το κακο. Μια χαρα θα παιξουν τωρα και οι δυο.
morrison
Σοβαρά πάντως πες μήπως και χρειαστεί να γίνει αλλαγή...

Επίσης αν περίμενες λίγο θα το κάναμε μεταξύ μας το τρέιντ Κάρι που αν μη τι άλλο θα είχε πολύ ενδιαφέρον γιατί θα έκρινε απ'ευθείας πρωτάθλημα αλλά ας είναι... smile.gif
spysta
QUOTE(Anaz @ Feb 4 2013, 23:08 ) *
Ο Σπυρος μονο λογια ειναι..Οταν του'σπρωχνα Καρυ ομως τον υπολογιζε καμμια 10αρια μοναδες πιο κατω.. 19.gif

20αρια και βαλε !!!!!! laugh.gif
Anaz
QUOTE(morrison @ Feb 5 2013, 01:12 ) *
Σοβαρά πάντως πες μήπως και χρειαστεί να γίνει αλλαγή...

Επίσης αν περίμενες λίγο θα το κάναμε μεταξύ μας το τρέιντ Κάρι που αν μη τι άλλο θα είχε πολύ ενδιαφέρον γιατί θα έκρινε απ'ευθείας πρωτάθλημα αλλά ας είναι... smile.gif
και που ξερω ποια 12 εχετε μετρησει ρε, για να σου πω? Ασε που βαριεμαι να ξαναμετραω. biggrin.gif
Δεν θα το κανα με σενα. wink.gif
rchos
Συνεχίζοντας την έντονη δραστηριότητα της ημέρας για τους Monkeys ανακοινώνουμε τον δανεισμό του Μπεναρου του Γκόρντον από το αδελφό σωματείο των χομπιστων για την επόμενη εβδομάδα.Με την λήξη της εβδομάδας ο Μπεν θα επιστρέψει στην ομάδα στην οποία και ανήκει.

Ευχαριστούμε θερμά τον πρόεδρο του αδελφού σωματείου.
Pierce
Αδελφάτο το κάναμε. Κοντόπουστα Μπεν, κοίτα να ξεσκιστείς με τίποτα 40αρια, θα σε καρατομήσω. Ευχές για μια αγαστή συνεργασία με τον πρόεδρο των monkeys
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.