Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ΄ ΕΣΚΑΝΑ 2008-09
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
absolut7
QUOTE(magic jonhson @ Oct 14 2008, 18:32 ) *
η δραπετσωνα ειναι ο παναγοπουλος και καποιοι αλλοι .Χωρις αυτον δηλαδη μαλλον ειναι πολυ λιγοι σαν ομαδα.
Μπορει καποιος να μου πει ποιος ηταν ο διαιτητης στον αγωνα αρμενικη-τελαμωνας?




O ΚΑΡΔΑΡΗΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jumaru
QUOTE(blackpower33 @ Oct 14 2008, 16:27 ) *
jumaru που παιζεις εσυ?τι εννοεις για τον προπονητη?συμφωνω με οσα λες κ ειδικα στο οτι η ομαδα ειναι αδουλευτη...


Φιλε μου παιζω στο ΓΑΣΕ!!!Και για τον προπονητη εχω να σου πω οτι δεν μου φανηκε οτι διαχηρηστικε σωστα το υλικο και το παιχνιδι!Τωρα αν τον κρεμασαν οι παιχτες του δεν το ξερω αλλα δεν το νομιζω!
emo
QUOTE(absolut7 @ Oct, 23:46 ) *
O ΚΑΡΔΑΡΗΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


absolut7 δημιουργησαμε παντως σουσουρο στο φορουμ δεν εχεις παραπονο2 σελιδες αλλαξανε και ακομη ρωτουν για το Αρμενικη Τελαμωνας smiley.gif οσο για το ονομα...το δωσες στεγνα ε? χαχα
absolut7
QUOTE(emo @ Oct 15 2008, 04:01 ) *
absolut7 δημιουργησαμε παντως σουσουρο στο φορουμ δεν εχεις παραπονο2 σελιδες αλλαξανε και ακομη ρωτουν για το Αρμενικη Τελαμωνας smiley.gif οσο για το ονομα...το δωσες στεγνα ε? χαχα

Τωρα που το λες λαθος εκανα που το ανεφερα γιατι του εδωσα αξια.Αν και εμαθα οτι και στο Εσπερος-Αετος παλι τον κραξανε για την συμπεριφορα του, γινεται "διασημος" σιγα σιγα
redbull
QUOTE(jumaru @ Oct 15 2008, 01:43 ) *
Φιλε μου παιζω στο ΓΑΣΕ!!!Και για τον προπονητη εχω να σου πω οτι δεν μου φανηκε οτι διαχηρηστικε σωστα το υλικο και το παιχνιδι!Τωρα αν τον κρεμασαν οι παιχτες του δεν το ξερω αλλα δεν το νομιζω!


έκανε αρκετά λάθη αλλά αυτός τους ανέβασε κατηγορία χωρίς να έχει ομάδα!πάντως νομίζω οτι τα Σούρμενα δε θα έχουν πρόβλημα να σώσουν τη κατηγορία!
jumaru
QUOTE(redbull @ Oct 15 2008, 18:02 ) *
έκανε αρκετά λάθη αλλά αυτός τους ανέβασε κατηγορία χωρίς να έχει ομάδα!πάντως νομίζω οτι τα Σούρμενα δε θα έχουν πρόβλημα να σώσουν τη κατηγορία!



Συμφωνω και εγω δεν νομιζω οτι τιθετε θεμα κατηγοριας αλλοστε θεωρω οτι ειναι πολυ νωρις για φαβοροι ειτε ανοδου ειτε καθοδου!!!
nsmirni
QUOTE(WiseSif @ Oct 7 2008, 17:06 ) *
Παιδιά μια ερώτηση.

Ενδιαφέρομαι να επισκεφτώ τα γραφεία της ομάδας της Νεας Σμυρνης που συμμετεχει σε αυτήν την κατηγορία.

Γνωρίζετε που βρίσκονται.

Βασικά παίζω χρόνια σε ερασιτεχνικές κατηγορίες σε Θεσ/νίκη και Πάτρα και ήρθα πριν 2 χρόνια Αθήνα.(Μένω Ν.Σμύρνη)

Έκανα ένα ξεκίνημα στον Απόλλωνα Αγ.Δημητρίου πριν 2 καλοκαίρια αλλά έπαθα χιαστούς

και έμεινα έξω 2 σεζον (επέμβαση + φανταριλίκι).Ψάχνω ομάδα οπότε θέλω να μιλήσω με κάποιον αρμόδιο εκεί.

Εαν κάποιος έχει κάποια πληροφορία θα με βοηθούσε.

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Φιλε τα η Νεα Σμυρνη παιζει στο κλειστο της Αρτακης. Περνα Παρασκευη βραδυ που εχει αγωνα 21.45 και θα βρεις τον εφορο η τον προεδρο.
nsmirni
Σταματηστε απο τωρα να ασχολειστε νε ανοδους και καθοδους.Αφηστε να γινουν 5-6 αγωνιστικες και τοτε ισως να μπορουμε να πουμε κατι.
Αυτο το γραφω γιατι με πειραξε το γεγονος οτι καποιοι εδω μεσα εχουν ηδη υποβιβασει καποιες ομαδες, και εχουν ανεβασει κατηγορια καποιες αλλες απο την δευτερη αγωνιστικη.

Καντε υπομονη διοτι η ΕΣΚΑΝΑ ειναι απροβλεπτη κατηγορια ugly1.gif
gauros
QUOTE(nsmirni @ Oct 16 2008, 09:56 ) *
Σταματηστε απο τωρα να ασχολειστε νε ανοδους και καθοδους.Αφηστε να γινουν 5-6 αγωνιστικες και τοτε ισως να μπορουμε να πουμε κατι.
Αυτο το γραφω γιατι με πειραξε το γεγονος οτι καποιοι εδω μεσα εχουν ηδη υποβιβασει καποιες ομαδες, και εχουν ανεβασει κατηγορια καποιες αλλες απο την δευτερη αγωνιστικη.

Καντε υπομονη διοτι η ΕΣΚΑΝΑ ειναι απροβλεπτη κατηγορια ugly1.gif



Φίλε μου Νεοσμυρνιώτη ο καθένας θα γράφει ότι θέλει.........
Δικαιωμά του να γράφει ότι του αρέσει.Και να ασχολείται με όποιο θέμα θέλει........
Τώρα αν η ομάδα σου έχει δώσει δικαίωμα για υποβιβασμό δεν σου φταίει κανείς.......Σίγουρα 5-6Αγωνιστική θα ξέρουμε πολλά.........Και ότι κέρδισες τον Άρη Γλυφάδας δεν σημαίνει ότι σώθηκες.Μακάρι να μην υποβιβαστείτε.Τι να σου πω.............Καλά σωτηρία.............. icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif 69.gif 69.gif
nsmirni
QUOTE(killbill12 @ Oct 14 2008, 19:30 ) *
airmav... Πρωτα απ'ολα να ξεκαθαρισω οτι προσωπικα δεν εχω κανενα προβλημα και δεν παρεξηγηθηκα καθολου! Οπως ολοι διαπιστωνουν απο τα αποτελεσματα, δεν ειμαι καλος γνωστης της κατηγοριας..αλλα δεν προτεινα σε κανεναν να παιξει τα λεφτα του στις προβλεψεις μου...(αυτο δεν το κανω ουτε εγω ο ιδιος!!!). Απλα, επειδη εδω μεσα εγω γραφω για το μπασκετ που γουσταρω, μ'αρεσει να δοκιμαζω τον εαυτο μου.. Επισης, τα παραλειπομενα εχουν χαρη και γελιο.. κι οπως βλεπεις εδω, ασχολουμαι και με τετοια.....
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ. - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 2
ΔΑΦΝΗ (ΑΣΤΕΡΑΣ) ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 2 (32π.)
γραφοντας τα παραπανω αποτελεσματα εκανα μια αστεια παραθεση, με την οποια δεν ασχοληθηκε κανεις...ενω αν εγραφα για διαιτησια, φασαριες ή οτιδηποτε θα λαμβανα αρκετες ερωτησεις πιστευω..
Η παρενθεση,απλα για να εξηγησω, υποδηλωνει πως η Δαφνη αγωνιστηκε με φανελες του Αστερα..
Τελος παντων, μην αγχωνεσαι..ολα καλα απο μενα.. Καλο πρωταθλημα να εχουμε και ΥΓΕΙΑ!!!

Για το Αρης-Ν.Σμυρνη 2 μπορεις να μου εξηγησεις πια ειναι τα παραλειπομενα για γελια κλπ?
nsmirni
QUOTE(gauros @ Oct 16 2008, 12:20 ) *
Φίλε μου Νεοσμυρνιώτη ο καθένας θα γράφει ότι θέλει.........
Δικαιωμά του να γράφει ότι του αρέσει.Και να ασχολείται με όποιο θέμα θέλει........
Τώρα αν η ομάδα σου έχει δώσει δικαίωμα για υποβιβασμό δεν σου φταίει κανείς.......Σίγουρα 5-6Αγωνιστική θα ξέρουμε πολλά.........Και ότι κέρδισες τον Άρη Γλυφάδας δεν σημαίνει ότι σώθηκες.Μακάρι να μην υποβιβαστείτε.Τι να σου πω.............Καλά σωτηρία.............. icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif 69.gif 69.gif

Λυπαμαι αγαπητε αλλα εισαι εκτος θεματος.
αλλα λεω και για αλλα μου απαντας.
ΦΥΣΙΚΑ Ο ΚΑΘΕΝΑς ΓΡΑΦΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ.
killbill12
QUOTE(nsmirni @ Oct 16 2008, 17:28 ) *
Για το Αρης-Ν.Σμυρνη 2 μπορεις να μου εξηγησεις πια ειναι τα παραλειπομενα για γελια κλπ?

Παρεξηγησες φιλε.. μονο για το Δαφνη - Παννεαπολικος ειπα. Και προσεξε την διαφορα κατι αστειου με κατι που ειναι για γελια. Εγω αστειευομαι...δεν κοροϊδευω κανεναν!
nsmirni
QUOTE(killbill12 @ Oct 17 2008, 01:37 ) *
Παρεξηγησες φιλε.. μονο για το Δαφνη - Παννεαπολικος ειπα. Και προσεξε την διαφορα κατι αστειου με κατι που ειναι για γελια. Εγω αστειευομαι...δεν κοροϊδευω κανεναν!

Kαλως... απλως μου εκανε εντυπωση η αναφορα στο παιγνιδι ΑΡΗΣ-Ν.ΣΜΥΡΝΗ 2
leonkalf
Καλημέρα.
Σήμερα το πρόγραμμα έχει ως εξής :

Κλ. Σαλαμίνας 21.00 Τελαμώνας – Ν. Πέραμος

Κλ. Βυζαντινό 21.00 Ταταύλα – ΟΚΕ

Κλ. Ελληνικού Β΄ 20.30 Ελληνικό – Σούρμενα

Κλ. Α. Δασκαλάκης Ελευσ. 20.30 ΓΑΣΕ – ΔΑΣ Δραπετσώνας

Κλ. Αλ. Σάλτας Μεγάρων 21.00 ΝΕ Μεγαρίδος – Άρης Γλ.

Κλ. Ν. Σμύρνης 21.45 ΑΟΚ Ν. Σμύρνης – Παννεαπολικός

Κλ. Αγ. Δημητρίου 21.30 Δάφνη Αγ. Δημ. - Εν. Αρμενίων
killbill12
QUOTE(nsmirni @ Oct 17 2008, 10:07 ) *
Kαλως... απλως μου εκανε εντυπωση η αναφορα στο παιγνιδι ΑΡΗΣ-Ν.ΣΜΥΡΝΗ 2

Απλως τα ειχα ποσταρει μαζι...
Λοιπον, τα δινω ,αλλα σημειωνω..μην παιξετε τα λεφτα σας!

Κλ. Σαλαμίνας 21.00 Τελαμώνας – Ν. Πέραμος 2

Κλ. Βυζαντινό 21.00 Ταταύλα – ΟΚΕ 1

Κλ. Ελληνικού Β΄ 20.30 Ελληνικό – Σούρμενα 1

Κλ. Α. Δασκαλάκης Ελευσ. 20.30 ΓΑΣΕ – ΔΑΣ Δραπετσώνας 2

Κλ. Αλ. Σάλτας Μεγάρων 21.00 ΝΕ Μεγαρίδος – Άρης Γλ. 1

Κλ. Ν. Σμύρνης 21.45 ΑΟΚ Ν. Σμύρνης – Παννεαπολικός 2

Κλ. Αγ. Δημητρίου 21.30 Δάφνη Αγ. Δημ. - Εν. Αρμενίων 2

Καλη επιτυχια σε ολους! blove.gif
fantomas1978
paizei simera na pate oloi tameio me ton killbill!!!! apsogos o filos prepei na exei kai 7 sta 7 simera...
parathetw kai panw katw pontoys

Κλ. Σαλαμίνας 21.00 Τελαμώνας – Ν. Πέραμος 2 +10

Κλ. Βυζαντινό 21.00 Ταταύλα – ΟΚΕ 1 +13

Κλ. Ελληνικού Β΄ 20.30 Ελληνικό – Σούρμενα 1 +15

Κλ. Α. Δασκαλάκης Ελευσ. 20.30 ΓΑΣΕ – ΔΑΣ Δραπετσώνας 2 +7

Κλ. Αλ. Σάλτας Μεγάρων 21.00 ΝΕ Μεγαρίδος – Άρης Γλ. 1 +25

Κλ. Ν. Σμύρνης 21.45 ΑΟΚ Ν. Σμύρνης – Παννεαπολικός 2 +17

Κλ. Αγ. Δημητρίου 21.30 Δάφνη Αγ. Δημ. - Εν. Αρμενίων 2 +20

Καλη επιτυχια σε ολους! blove.gif
LOWBAPER
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ - Ν.ΠΕΡΑΜΟΣ 1 (+4)
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΟΚΕ (ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΓΙΑΤΙ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΧΕ ΒΑΡΔΙΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΑΛΛΟΝ........)

ΕΙΔΑ ΔΑΦΝΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ (ΑΡΜΕΝΙΚΗ +10) ΕΝΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΨΗΛΟΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΡΙΑΡΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΡΥΣΙ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΦΕΤΟΣ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?
gauros
Για να δούμε............
Έμαθα ότι η ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ κέρδισε τον ΓΑΣΕ 45πόντους..(Η μεγαλύτερη διαφόρα μέχρι τώρα στο πρωτάθλημα).
και η ΝΕΜ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 30πόντους τον ΑΡΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ.

Κανά άλλο αποτέλεσμα ξέρουμε;;

Μέχρι στιγμής έχω 2 στα 2.......Για να δούμε θα πάμε ταμείο σήμερα;;;; smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
taz4
ΕΛΛΗΝΙΚΟ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 +14

Δάφνη Αγ. Δημ. - Εν. Αρμενίων 2
fantomas1978
ετυχε και παρακολουθησα νεμ και τελαμωνα! τα νεμ ευκολα χωρις εμποδια καθαρισαν το ματσακι οσο για τον τελαμωνα τί να πω!! δεν υπηρχε η διαιτησια που ειχαν φωναξει πουθενα!σφυριζε 90-10 ισως!και παρολα αυτα θα εχαναν το παιχνιδι! ρε παιδια αν ειναι επειδη σας χαντακωσε η αρμενικη να εχετε τετοια διατησια πειτε το να ξερουμε και μεις τι θα γινει που παιζουμε σε κατωτερες ομαδες απο την νεα περαμο! ελεος!τελικα ειχατε δικιο οσοι διαμαρτυρεστε για διατησια της γ'εσκανας!
καλα με εναν διαιτητη δεν γινεται παιχνιδι?
blackpower33
καλησπερα σε ολους!παρακολουθησα ο ντερμπυ ελληνικο-σουρμενα...ειμαι 33 χρονων παιζω μπασκετ κ ειλικρινα ηταν ενα παιχνιδι μεσα στο παθος..σπανια βλεποθμε τετοια ματσ...βεβαια κακο μπασκετ λογω εντασης αλλα πολυ δυναμη...οι διαιτητεσ για ακομη μια φορα αν κ εχω γνψστους στο ελληνικο ηταν επιεικως απαραδεκτη χωρις αυτο να σημαινει πως τα σουρμενα εχασαν απο αυτο...το ελλενικο ηταν σαφως πιο δουλεμενη ομαδα κατα την αποψη μου κ θα απει καλα φετος...εχει κ καλο μικρο κ ο κοοθτς εχει πολλες επιλογες....τα σουρμενα εχουν προβληαμ στους μικρους...δεν εχουν κανενα σχεδον κ ο πιτσιρικας το 14 πολλα λαθη...το ματς θεωρω πως κριθηκε οταν το πλει μεικερ των σουρμενων το 6 βγηκε με φαουλ στο 3 δεκαλεπτο...εχασαν την οργανωση τους εντελως καθως εκεινος εκανε παιχνιδι...το ελληνικο απο την αλλη εχει καλο πλει μεικερ δεν ξερω το ονομα του 4 φοραγε κ εκαναν την διαφορα...στο τελος εγινε φασαρια με μπουνιεσ κ τα σχετικα...παιδια ειλικρινα ομως ηταν σουπερ ατμοσφαιρα!παντως στην εσκα οπου κ αγωνιζομαι η κατασταση με τουσ διαιτητεσ δεν ειναι τοσο τραγικη...
καλη συνεχεια σε ολουσ ευχομαι...
ΘΗΡΕΥΤΗΣ
QUOTE(fantomas1978 @ Oct 18 2008, 01:52 ) *
ετυχε και παρακολουθησα νεμ και τελαμωνα! τα νεμ ευκολα χωρις εμποδια καθαρισαν το ματσακι οσο για τον τελαμωνα τί να πω!! δεν υπηρχε η διαιτησια που ειχαν φωναξει πουθενα!σφυριζε 90-10 ισως!και παρολα αυτα θα εχαναν το παιχνιδι! ρε παιδια αν ειναι επειδη σας χαντακωσε η αρμενικη να εχετε τετοια διατησια πειτε το να ξερουμε και μεις τι θα γινει που παιζουμε σε κατωτερες ομαδες απο την νεα περαμο! ελεος!τελικα ειχατε δικιο οσοι διαμαρτυρεστε για διατησια της γ'εσκανας!
καλα με εναν διαιτητη δεν γινεται παιχνιδι?


ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΛΕΝΕ FANTOMA1978..... ΜΕΓΑΡΑ ΚΑΙ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΩΡΑ ΡΕ ΘΗΡΙΟ blink.gif
fantomas1978
πρωτο ημιχρονο μεγαρα +15 η διαφορα δευτερο ημιχρονο τελαμωνα!μην ξεχνας τους εχω αντιπαλους ! 69.gif
ΘΗΡΕΥΤΗΣ
QUOTE(fantomas1978 @ Oct 18 2008, 02:18 ) *
πρωτο ημιχρονο μεγαρα +15 η διαφορα δευτερο ημιχρονο τελαμωνα!μην ξεχνας τους εχω αντιπαλους ! 69.gif


ΔΙΑΚΤΙΝΙΣΤΗΚΕΣ ??? smiley.gif
fantomas1978
τα παιξα φιλεε πολυ κουραση!! που παιζεις εσυ?
ΘΗΡΕΥΤΗΣ
QUOTE(fantomas1978 @ Oct 18 2008, 02:27 ) *
τα παιξα φιλεε πολυ κουραση!! που παιζεις εσυ?


ΕΙΜΑΙ ΓΥΡΟΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΕΞΕΔΡΑΣ
fantomas1978
to kalutero pragma kaneis!kai gw egina simera!alla polu kourasi re aderfe!paizw armeniki! ara katalabineis giati piga na dw nea peramo kai telamwna! kalunuxta!
hoosiers
ΑΠΟ 'Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ'-ΠΑΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 2(χθεσινο αποτελεσμα)
hoosiers
Παιδια βαθμολογια ξερει κανεις? bball.gif
absolut7
[quote name='fantomas1978' date='Oct 18 2008, 01:52 ' post='236859']
ετυχε και παρακολουθησα νεμ και τελαμωνα! τα νεμ ευκολα χωρις εμποδια καθαρισαν το ματσακι οσο για τον τελαμωνα τί να πω!! δεν υπηρχε η διαιτησια που ειχαν φωναξει πουθενα!σφυριζε 90-10 ισως!και παρολα αυτα θα εχαναν το παιχνιδι! ρε παιδια αν ειναι επειδη σας χαντακωσε η αρμενικη να εχετε τετοια διατησια πειτε το να ξερουμε και μεις τι θα γινει που παιζουμε σε κατωτερες ομαδες απο την νεα περαμο! ελεος!τελικα ειχατε δικιο οσοι διαμαρτυρεστε για διατησια της γ'εσκανας!
καλα με εναν διαιτητη δεν γινεται παιχνιδι?
[/ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑ ΚΑΙ ΓΩ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥ ΤΕΛΑΜΩΝΑ ΜΕ ΤΗ ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Ο ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΡΟΗΓΕΙΤΟ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ 15 ΠΟΝΤΟΥΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ Η ΑΝΤΙΠΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΟ 7 ΣΥΓΚΕΓΡΙΜΕΝΑ ΤΟ ΣΟΥΡΔΗ ΕΙΧΑΝ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΧΑΛΑΣΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΧΗ ΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ.ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΧΑΣΑΜΕ ΚΑΙ 12 ΒΟΛΕΣ ΣΥΝΟΛΟ ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕ 5 ΠΟΝΤΟΥΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΠΕΡΑΜΟΥ 40 ΛΕΠΤΑ ΕΠΑΙΖΑΝ ΧΩΡΙΣ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΑΠΕΙΘΑΡΧΑ.ΔΕΝ ΝΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΚΕΡΔΙΣΑΤΕ ΔΙΚΑΙΑ.ΦΑΝΤΟΜΑ ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ ΑΛΛΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΙΣΚΟΣΟΥΝ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!
gauros
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ(διορθώστε αν κάνω κανά λάθος)



1 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 6
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 6
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ 6
4 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 5
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ 5
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 5
ΕΛΛΗΝΙΚΟ 5
8 ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 4
ΓΑΣΕ 4
10 ΟΚΕ 3 (Με παιχνίδι λιγότερο)
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 3
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3
ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜ 3
TATAYΛΑ 2 (Με παιχνίδι λιγότερο)




Νομίζω ότι έτσι έχει διαμορφωθεί η βαθμολογία μέχρι τώρα................... icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
gauros
Σύμφωνα με την βαθμολογία η 4η Αγωνιστική είναι φωτιά..Αυτή την αγωνιστική θα καταλάβουμε πως θα εξελιχθεί το πρωτάθλημα.......

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΚΕ-ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ-ΤΑΤΑΥΛΑ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ-ΕΛΛΗΝΙΚΟ
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΓΑΣΕ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΑΟΚ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ-ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ-ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ


Θα είναι ντέρμπυ.Και οι 2 ομάδες θέλουν την νίκη για να συνεχίσουν.Ο ΟΚΕ θα τα παίξει όλα για όλα αν θέλει να διατηρηθεί στην κορυφή.Ο ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ μετά την νίκη του θέλει να διεκδικήσει και αυτός θέση στην κορυφή με αξιώσεις.Δύσκολο παιχνίδι...........

ΣΟΥΡΜΕΝΑ-ΤΑΤΥΛΑ
Εάν θέλουν τα ΤΑΤΑΥΛΑ να κάνουν κάτι καλό πρέπει να κερδίσουν.Τα ΣΟΥΡΜΕΝΑ θα προσπαθήσουν για την πρώτη τους νίκη.

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ-ΕΛΛΗΝΙΚΟ
Το 2ο μέγαλο ντέρμπυ της αγωνιστικής.Εάν η ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ θέλει να ανέβει πρέπει να το πάρει το ματσάκι.Το ίδιο ισχύει και για το ΕΛΛΗΝΙΚΟ καθώς έχει ανέβει και θέλει να μπεί σφήνα στην πρώτη πεντάδα.

ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΓΑΣΕ
Ίσως οι πιο αδύναμες ομάδες στο πρωτάθλημα.Θα παλέψουν μέχρι το τέλος για την σωτηρία τους.Νίκη στο μεταξύ τους ίσως είναι και σωτηρία.

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
Το 3ο ντέρμπυ της αγωνιστικής. Ο ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ στην ουσία παίζει το πρώτο του δύσκολο παιχνίδι για φέτος.Είναι στην έδρα του και ίσως να έχει τον πρώτο λόγο.Είναι παιχνίδι κορυφής.Και οι 2 ομάδες θέλουν να διατηρηθούν στην κούρσα του πρωταθλήματος.


ΑΟΚ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Άλλο ένα παιχνίδι για την σωτηρία της κατηγορίας.Με πιθανό νικητή την ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ.Λόγο έδρας,καθώς και ότι έχει κερδίσει τον ΆΡΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ.Ίσως είναι η ομάδα που θα την γλιτώσει.

ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ-ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
Το 4ο ντέρμπυ της κατηγορίας.Άλλο ένα παιχνίδι κορυφής.Καιοι 2 θέλουν να μείνουν στην τριάδα που δίνει και την άνοδο στην Β κατηγορία.Μετά και την πρώτη ήττα της η ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ θέλει να μείνει ζωντανή.


Για μένα αυτή είναι η πιο σημαντική αγωνιστική για την τροπή του πρωταθλήματος.
Όλες οι ομάδες έχουν ένα σκοπό που πρέπει να διεκδικήσουν την νίκη.
Σήμερα όλες οι ομάδες έχουν ρεπό.................
Από αύριο τα κεφάλια μέσα και όλες ομάδες λιώσιμο στις 4 γραμμές του γηπέδου.....................
blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif
sadman
Οντως χαμος εγινε στο χθεσινο ματς Ελληνικο -Σουρμενα. Πολυ παθος, δυναμη και αρνητικοι πρωταγωνιστες δυστυχως οι ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ. Ενδεικτικο ειναι οτι τα Σουρμενα στο 1ο κιολας λεπτο της συναντησης ειχαν συμπληρωσει ηδη τα 5 φαουλ τα οποια κατα το πλέιστον τα ειχε κερδισει γνωστος παικτης - διαιτητης ο οποιος πηρε πολλα προκλητικα σφυριγματα απο τους συναδελφους του. Το Ελληνικο εκτελεσε γυρω στις 45 βολες ενω αποβληθηκαν με 5 φαουλ στις αρχες του 3ου δεκαλεπτου και τα δυο πλειμεικερ των σουρμενων. Το παιχνιδι τελικα εγινε τελειως μπαχαλο,αφου οταν η διαφορα ειχε ξεφυγει οι διατητες προσπαθησαν να εξισσοροπησουν τα σφυριγματα χανοντας τελειως τον ελεγχο. Στα καθαρα αγωνιστικα τωρα, το ελληνικο αποτελει μια καλα δουλεμενη ομαδα, με εναν πολυ καλο μικρο. Οχι κατι ιδιατερο παντως, πολυ δυσκολα θα ξεφυγει απο τη μεση της βαθμολογιας. Τα σουρμενα απο την αλλη εχουν καταφανεστατο προβλημα στους μικρους παικτες και φαινεται οτι οι νεοι κανονισμοι τους εχουν επηρρεασει σαφως αρνητικα. Θα ειναι απο τις ομαδες που θα παλεψει για τη σωτηρια. Τελος, ξεχωριστο ενδιαφερον εχει η λιστα των διαιτητων που σφυριξαν τα παιχνιδια της εβδομαδας 11/10-17/10 και μπορει καποιος να δει στο επισημο site της Εσκανα www.eskana.gr
blackpower33
QUOTE(sadman @ Oct 18 2008, 16:12 ) *
Οντως χαμος εγινε στο χθεσινο ματς Ελληνικο -Σουρμενα. Πολυ παθος, δυναμη και αρνητικοι πρωταγωνιστες δυστυχως οι ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ. Ενδεικτικο ειναι οτι τα Σουρμενα στο 1ο κιολας λεπτο της συναντησης ειχαν συμπληρωσει ηδη τα 5 φαουλ τα οποια κατα το πλέιστον τα ειχε κερδισει γνωστος παικτης - διαιτητης ο οποιος πηρε πολλα προκλητικα σφυριγματα απο τους συναδελφους του. Το Ελληνικο εκτελεσε γυρω στις 45 βολες ενω αποβληθηκαν με 5 φαουλ στις αρχες του 3ου δεκαλεπτου και τα δυο πλειμεικερ των σουρμενων. Το παιχνιδι τελικα εγινε τελειως μπαχαλο,αφου οταν η διαφορα ειχε ξεφυγει οι διατητες προσπαθησαν να εξισσοροπησουν τα σφυριγματα χανοντας τελειως τον ελεγχο. Στα καθαρα αγωνιστικα τωρα, το ελληνικο αποτελει μια καλα δουλεμενη ομαδα, με εναν πολυ καλο μικρο. Οχι κατι ιδιατερο παντως, πολυ δυσκολα θα ξεφυγει απο τη μεση της βαθμολογιας. Τα σουρμενα απο την αλλη εχουν καταφανεστατο προβλημα στους μικρους παικτες και φαινεται οτι οι νεοι κανονισμοι τους εχουν επηρρεασει σαφως αρνητικα. Θα ειναι απο τις ομαδες που θα παλεψει για τη σωτηρια. Τελος, ξεχωριστο ενδιαφερον εχει η λιστα των διαιτητων που σφυριξαν τα παιχνιδια της εβδομαδας 11/10-17/10 και μπορει καποιος να δει στο επισημο site της Εσκανα www.eskana.gr

συμφωνω εν μερει μαζι σου φιλε απλα προφαανως για να λεσ για τους μικρουσ θα ξερεις καλυτερα..εγο ως θεατης αυτο που παρατηρησα ειναι πως εκτος απο τους διαιτητες τα σουρμενα εδειχναν χαμενα απο την στιγμη που εμειναν χωρισ ειδικα το πρωτο τους πλει μεικερ καθως μετα κυριαρχουσε αναρχια...το ελληνικο τιποτα το ιδιαιτερο κ θεωρω θα σωθει ανετα...τεσπα...θα δω κ αλλα ματς των δυο ομαδων λογω περιοχης κ θα τα λεμε...καλη συνεχεια σην ομαδα σου!
fantomas1978
mallon allo paixnidi eblepa, giati file absolut oi 15 pontoi pou telika itan 11 an thumamai kala se 4 lepta eginan -2 kai an den dinotan texniki poini sto 7 kai sto psilo tous mallon tha xanate eseis to paixnidi!den peirazei file..kai meis san armeniki sas kerdisame! kalinixta!
emo
QUOTE(fantomas1978 @ Oct, 01:52 ) *
ετυχε και παρακολουθησα νεμ και τελαμωνα! τα νεμ ευκολα χωρις εμποδια καθαρισαν το ματσακι οσο για τον τελαμωνα τί να πω!! δεν υπηρχε η διαιτησια που ειχαν φωναξει πουθενα!σφυριζε 90-10 ισως!και παρολα αυτα θα εχαναν το παιχνιδι! ρε παιδια αν ειναι επειδη σας χαντακωσε η αρμενικη να εχετε τετοια διατησια πειτε το να ξερουμε και μεις τι θα γινει που παιζουμε σε κατωτερες ομαδες απο την νεα περαμο! ελεος!τελικα ειχατε δικιο οσοι διαμαρτυρεστε για διατησια της γ'εσκανας!
καλα με εναν διαιτητη δεν γινεται παιχνιδι?


φιλε μου επειδη εκατσε μια κακη διατησια στο ματς αρμενικη -τελαμωνας δεν σημαινει οτι χαντακωθηκε ο 2ος απο εμας!Ημαρτον να ξερουμε και τι γραφουμε!δεν επαιζε ΠΑΟ-ΟΣΦΠ να ευνοησει η διατησια τον ενα και μετα να ρεφαρει με τον αλλο για να ναι ολοι χαρουμενοι! ωπα λιγο! Χανετε την μπαλα ωρες ωρες ΕΣΚΑΝΑ ειμαστε δεν υπαρχουν παραγκες!
emo
QUOTE(LOWBAPER @ Oct, 00:25 ) *
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ - Ν.ΠΕΡΑΜΟΣ 1 (+4)
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΟΚΕ (ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΓΙΑΤΙ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΧΕ ΒΑΡΔΙΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΑΛΛΟΝ........)

ΕΙΔΑ ΔΑΦΝΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ (ΑΡΜΕΝΙΚΗ +10) ΕΝΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΨΗΛΟΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΡΙΑΡΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΡΥΣΙ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΦΕΤΟΣ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?


Φιλε lowbaper ακομη σε μας παιζουν τα παιδια που λες, απλα ηταν 2 ανελπιστες απουσιες , η μια λογω τραυματισμου (ελαφριου ευτυχως και η αλλη λογω μιας οικογενειακης υποχρεωσης!) Ευτυχως δεν στοιχησαν οι σημαντικες αυτες απουσιες!
emo
QUOTE(fantomas1978 @ Oct, 03:32 ) *
to kalutero pragma kaneis!kai gw egina simera!alla polu kourasi re aderfe!paizw armeniki! ara katalabineis giati piga na dw nea peramo kai telamwna! kalunuxta!


Για κατσε ρε φαντομα!! Για κατσε ...Παιζεις αρμενικη ..Κραζεις την ομαδα που παιζουμε οτι την σπρωχνει η διατησια? κατσε γιατι το χω χασει λιγο...ποιος συμπαικτης μου εισαι εσυ και δεν σ εχω τραμππουκισει ακομη σε προπονηση?? Μαγκες που τσεκαρετε το φορουμ...εδω δεν εχουμε να κανουμε με φαντομα αλλα με συμπαικτη φαντασμα...Απο την μια μας τα λες σαν παικτης της αρμενικης.απο την αλλη μας λες οτι παιζεις σε ομαδα κατωτερης της Νεας Περαμου.Καπου αλλου λες οτι μια ομαδα σου κερδισε σαν την Αρμενικη καποιους. Μεγαλε..εγω ξερεις τι λεω με το φτωχο μου το μυαλο? ΚΑΤΑ ΦΑΝΤΑΣΙΑΝ ΠΑΙΚΤΗΣ εισαι...Οτι να ναι.
blackpower33


4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΚΕ-ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 2
ΣΟΥΡΜΕΝΑ-ΤΑΤΑΥΛΑ 1
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ-ΕΛΛΗΝΙΚΟ 1
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΓΑΣΕ 1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 2
ΑΟΚ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ-ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ-ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ 2


nsmirni
εχει κανεις τα ακριβη αποτελεσματα της 3ης αγωνιστικης?
Υπαρχει δυνατοτητα να αναφερονται και οι παικτες της καθε ομαδας καθως και οι ποντοι τους??
killbill12
QUOTE(nsmirni @ Oct 20 2008, 18:30 ) *
εχει κανεις τα ακριβη αποτελεσματα της 3ης αγωνιστικης?
Υπαρχει δυνατοτητα να αναφερονται και οι παικτες της καθε ομαδας καθως και οι ποντοι τους??

Δημοσιευονται Δευτερα(συνηθως) στο σαιτ της ΕΣΚΑΝΑ και Τριτη στο ΦΩΣ(σιγουρα)..
ΘΗΡΕΥΤΗΣ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΚΕ-ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 1 ΣΟΥΡΜΕΝΑ-ΤΑΤΑΥΛΑ 2
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ-ΕΛΛΗΝΙΚΟ 1
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΓΑΣΕ 2
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 2
ΑΟΚ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ-ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ-ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ 1

wos_sport4.gif wos_sport4.gif wos_sport4.gif wos_sport4.gif wos_sport4.gif wos_sport4.gif

leonkalf
QUOTE (nsmirni @ Oct 20 2008, 17:30 ) *
εχει κανεις τα ακριβη αποτελεσματα της 3ης αγωνιστικης?

Τελαμώνας – Ν. Πέραμος 83-78
Ταταύλα – ΟΚΕ αναβ.
Ελληνικό – Σούρμενα 74-60
ΓΑΣΕ - ΔΑΣ Δραπετσώνα 35-78
ΝΕ Μεγαρίδος - Άρης Γλυφ. 81-54
ΑΟΚ Ν. Σμύρνης – Παννεαπολικός 46-59
Δάφνη Αγ. Δημ. - Εν. Αρμενίων 46-68

1. Εν. Αρμενίων 3-0 6
2. Παννεαπολικός 3-0 6
3. ΝΕ Μεγαρίδος 3-0 6
4. ΔΑΣ Δραπετσώνα 2-1 5
5. Τελαμώνας 2-1 5
6. Ν. Πέραμος 2-1 5
7. Ελληνικό 2-1 5
8. ΑΟΚ Ν. Σμύρνη 1-2 4
9. ΓΑΣΕ 1-2 4
10. ΟΚΕ 1-1 3
11. Σούρμενα 0-3 3
12. Άρης Γλ. 0-3 3
13. Δάφνη Αγ. Δημ. 0-3 3
14. Ταταύλα 0-2 2

*Ταταύλα και ΟΚΕ έχουν αγώνα λιγότερο


QUOTE (nsmirni @ Oct 20 2008, 17:30 ) *
Υπαρχει δυνατοτητα να αναφερονται και οι παικτες της καθε ομαδας καθως και οι ποντοι τους??

Όχι, αυτή η δυνατότητα δεν υπάρχει από εσκανα και εφημερίδες.
Εκτός αν το κάνουμε εμείς εδώ και όσα μέλη είναι από ομάδες και έχουν πρόσβαση στα στατιστικά να δίνουν συνθέσεις και πόντους.
killbill12
QUOTE(killbill12 @ Oct 21 2008, 01:40 ) *
Δημοσιευονται Δευτερα(συνηθως) στο σαιτ της ΕΣΚΑΝΑ και Τριτη στο ΦΩΣ(σιγουρα)..

Λαθος μου που ξεχασα να αναφερω πως δημοσιευονται μονο σκορ,οπως εγραψε κι ο leonkalf.
agg8
φίλε sadman μάλλον έβλεπες άλλο ματς & όχι το ΕΛΛΗΝΙΚΟ-ΣΟΥΡΜΕΝΑ............!Αν έβλεπες καλά το παιχνίδι θα παρατηρούσες ότι ο προπονητής των Σουρμένων ξεκίνησε στο 3ο δεκάλεπτο & τα 2 play έχοντας από 4 φάουλ,με αποτέλεσμα να βγεί πρ.ωτα ο ένας με 5 & μετά από λίγο ο άλλος.......σε αυτό δεν φταίνε ούτε οι διαιτητές αλλά ούτε εμείς...ήθελα ακόμα να πω ότι στο τέλος του παιχνιδιούν δεν έπεσε ούτε μια μπουνιά,έτσι για να ξέρουμε τι λέμε & να μην λέει ο καθένας το μακρύ & το κοντό του εδώ μέσα.........................
blackpower33
QUOTE(agg8 @ Oct 21 2008, 17:54 ) *
φίλε sadman μάλλον έβλεπες άλλο ματς & όχι το ΕΛΛΗΝΙΚΟ-ΣΟΥΡΜΕΝΑ............!Αν έβλεπες καλά το παιχνίδι θα παρατηρούσες ότι ο προπονητής των Σουρμένων ξεκίνησε στο 3ο δεκάλεπτο & τα 2 play έχοντας από 4 φάουλ,με αποτέλεσμα να βγεί πρ.ωτα ο ένας με 5 & μετά από λίγο ο άλλος.......σε αυτό δεν φταίνε ούτε οι διαιτητές αλλά ούτε εμείς...ήθελα ακόμα να πω ότι στο τέλος του παιχνιδιούν δεν έπεσε ούτε μια μπουνιά,έτσι για να ξέρουμε τι λέμε & να μην λέει ο καθένας το μακρύ & το κοντό του εδώ μέσα.........................

μαλλον ************8 φιλαρακι...εγο που ημοθν στην εξεδρα κ εβλεπα το ματσακι ειδα πως μπορει το ελληνικο να ηταν πιο δουλεμενη αλλα οσο το πλει μεικερ το βασικο ηταν μεσα στο παιχνιδι τα σουρμενα ηταν μπροστα...!!εκτος κ αν αυτο δεν το ειδες...κ στην τελικη να σ πω κ κατι οι διαιτητες επαιζαν 80 ελληνικο 20 σουρμενα...μην μας τρελλαινεισ..!οσο για τις μπουνιες ρωτα το 10 του ελληνικου αν εφαγε καμια!!!αντε τωρα!κοιτα εκει περα ποθ ο γαρδελης μονο που δεν εβαλε φανελα του ελληνικου να παιξει!!ελεος παιδια καλο το ελληνικο αλλα αν δεν ηξεραν πως ο βιλιας ειναι διαιτητης δεν θα ετρωγε τοσο σπρωξιμοο...ελεοος!!!
καλη συνεχεια!!
blackpower33
QUOTE(agg8 @ Oct 21 2008, 17:54 ) *
φίλε sadman μάλλον έβλεπες άλλο ματς & όχι το ΕΛΛΗΝΙΚΟ-ΣΟΥΡΜΕΝΑ............!Αν έβλεπες καλά το παιχνίδι θα παρατηρούσες ότι ο προπονητής των Σουρμένων ξεκίνησε στο 3ο δεκάλεπτο & τα 2 play έχοντας από 4 φάουλ,με αποτέλεσμα να βγεί πρ.ωτα ο ένας με 5 & μετά από λίγο ο άλλος.......σε αυτό δεν φταίνε ούτε οι διαιτητές αλλά ούτε εμείς...ήθελα ακόμα να πω ότι στο τέλος του παιχνιδιούν δεν έπεσε ούτε μια μπουνιά,έτσι για να ξέρουμε τι λέμε & να μην λέει ο καθένας το μακρύ & το κοντό του εδώ μέσα.........................

κ επισης μην νομισεις πως ειμαι τιποτα στα σουρμενα κ σου απανταω τοσο επιθετικα...απλα παρακολουθω τα σουρμενα κ το ελλενικο για χαρη καποιας ομαδας στους εντος εδρας αγωνες...κ αυτο που ειδα δεν μ αρεσε!μπορει να ειστε καυτερη ομαδα αλλα δεν χρειαζονταν διαιτητες για να κερδισετε....!!οποτε μην πας να παραπλανησεις ολο τν κοσμο λεγοντας αναληθειες!θα σας δω κ την επομενη αγωνιστικη στο εντος εδρας οπως κ καθε αγωνιστικη!
taz4
QUOTE(blackpower33 @ Oct 21 2008, 19:45 ) *
μαλλον εσυ κοιμοσουν ορθιος φιλαρακι...εγο που ημοθν στην εξεδρα κ εβλεπα το ματσακι ειδα πως μπορει το ελληνικο να ηταν πιο δουλεμενη αλλα οσο το πλει μεικερ το βασικο ηταν μεσα στο παιχνιδι τα σουρμενα ηταν μπροστα...!!εκτος κ αν αυτο δεν το ειδες...κ στην τελικη να σ πω κ κατι οι διαιτητες επαιζαν 80 ελληνικο 20 σουρμενα...μην μας τρελλαινεισ..!οσο για τις μπουνιες ρωτα το 10 του ελληνικου αν εφαγε καμια!!!αντε τωρα!κοιτα εκει περα ποθ ο γαρδελης μονο που δεν εβαλε φανελα του ελληνικου να παιξει!!ελεος παιδια καλο το ελληνικο αλλα αν δεν ηξεραν πως ο βιλιας ειναι διαιτητης δεν θα ετρωγε τοσο σπρωξιμοο...ελεοος!!!
καλη συνεχεια!!



κ επισης μην νομισεις πως ειμαι τιποτα στα σουρμενα κ σου απανταω τοσο επιθετικα...απλα παρακολουθω τα σουρμενα κ το ελλενικο για χαρη καποιας ομαδας στους εντος εδρας αγωνες...κ αυτο που ειδα δεν μ αρεσε!μπορει να ειστε καυτερη ομαδα αλλα δεν χρειαζονταν διαιτητες για να κερδισετε....!!οποτε μην πας να παραπλανησεις ολο τν κοσμο λεγοντας αναληθειες!θα σας δω κ την επομενη αγωνιστικη στο εντος εδρας οπως κ καθε αγωνιστικη!



Πρωτον οτι δεν έχουν βάθος πάγκου είναι πρόβλημα της ομάδας...δλδ άμα δν μπορεί να παίξει σε ένα αγώνα το βασικό τους πλει τι θα κάνουν?δεύτερον για την κακή διαχείριση του υλικού πάλι κάποιοι φταίνε...
Επίσης η ένταση υπήρξε μετά το τέλος του αγώνα κ είχε καμιά 40 άτομα μπροστά από το 10 που λες.πως μπόρεσες τώρα εσύ να δείς τη μπουνιά κ σε ποιον έπεσε κίολας από την απέναντι πλευρά?μήπως εσύ την έριξες...??(αν έπεσε μπουνιά γτ εγώ δεν είδα)
Για τη διαιτησία δεν το σχολιάζω καν...ας έχεις αυτή τη γνώμη αν αυτή σε βολεύει ανεξάρτητε σκαουτερ...
blackpower33
QUOTE(rookie @ Oct 21 2008, 23:30 ) *
Πρωτον οτι δεν έχουν βάθος πάγκου είναι πρόβλημα της ομάδας...δλδ άμα δν μπορεί να παίξει σε ένα αγώνα το βασικό τους πλει τι θα κάνουν?δεύτερον για την κακή διαχείριση του υλικού πάλι κάποιοι φταίνε...
Επίσης η ένταση υπήρξε μετά το τέλος του αγώνα κ είχε καμιά 40 άτομα μπροστά από το 10 που λες.πως μπόρεσες τώρα εσύ να δείς τη μπουνιά κ σε ποιον έπεσε κίολας από την απέναντι πλευρά?μήπως εσύ την έριξες...??(αν έπεσε μπουνιά γτ εγώ δεν είδα)
Για τη διαιτησία δεν το σχολιάζω καν...ας έχεις αυτή τη γνώμη αν αυτή σε βολεύει ανεξάρτητε σκαουτερ...

φιλε επειδη ************...πρωτον περι διαιτητων τι θες να μ πεις πως ολα ηταν καλα??τοτς μπορει να χω αδικο εγω τι να σου πω!!!αν κ δεν νομιζω!!περι μπουνιας οχι δεν την εριξα εγω αφου το θεμα δεν με αφορουσε πρωτον κ δευτερον γνωριζω παρα πολυ καλα τον φυλακα του γηπεδου ο οποιος κ ητνα μπροστα κ κοντα στο ολο σκηνικο κ δε εχω λογο να μην τον εμπιστευομαι...επιπλεον δεν υποστηριζω σουρμενα οπως εσυ νομιζεισ απο οσα λες κ δεν με αφορα τα περι ροστερ τους καθολου απλα μετα το πρωτο βγηκε κ το δευτερο πλει τους...λιγο τραβηγμενο μου φαινεται!τελος θα καταλαβεις πως δεν ειμαι καποιος απο σουρμενα που θελει να στην πει αφου σε καθε παιχνιδι ελληνικου εντος εδρας θα ειμαι εκει..αν θες σθστηνομαστε κ απο κοντα!εξαλλου δεν εχω να χωρισω κατι με κανεναν απλα θεατης ημουν...!ελεος με την καχυποψια!κ οσον αφορα τουσ διαιτητες δεχομαι πως ειναι κακοι γενικως απλα σε καποιο σημειο τους ματς καταντησε βαρετο το μονοπλευρο σφυριγμα..τεσπα ο χρονος θα δειξει για ολες τις ομαδες!
fanatikos
Ταυταύλα γερά για διπλό στου Ελληνικού (ντέρμπυ με Σούρμενα) το κλειστό !!!!!!!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.