Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ΄ ΕΣΚΑΝΑ 2008-09
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
leonkalf
Για να τελειώνει εδώ αυτή η ιστορία με τον fantoma1978 και τον tataula2008 και οι 2 (ή μάλλον ο ένας αφού και οι 2 λογαριασμοί έγραψαν σήμερα από την ίδια IP...) αποβλήθηκαν από το forum και δε θα μας απασχολήσουν ξανά.

Ελπίζω να μην έχουμε ξανά τέτοια φαινόμενα ατόμων που το μόνο που κάνουν είναι να θέλουν να κοροϊδέψουν και να προκαλούν. Θα έχουν κι αυτοί την ίδια τύχη...

Συνεχίζουμε παιδιά να γράφουμε για τους αγώνες μας, να ενημερωνόμαστε για τα νέα της κατηγορίας.
LOWBAPER
Leonkalf ευτυχώς που υπάρχεις και εσύ,το επαναλαμβάνω..Μόνο..όπως λέει ο airmav.. μην κουράζεις τα χέρια σου στο πληκτρολόγιο..αύριο θα έχεις πολλές μπάλες να βάλεις μέσα... 69.gif 69.gif
blackpower33
ρε παιδια τι αντιπαραθεση ειναι αυτη που γινεται εδω μεσα??χαλαρωστε...γ εσκανα ειναι η κατηγορια κανεις δεν εχει καποιο συμφερον...ολοι γραφουμε ωστε να ενημερωνομαστε εδω μεσα ειτα αθλητες ειτε φιλαθλοι οπως κ εγψ...αυριο πιστευω πως τα ταυταλα θα κερδισουν τον οκε κυριως λογω της εμπειριας των παιχτων που εχουν....αδικουνται απο τα απτελεσματα!

airmav
QUOTE(LOWBAPER @ Oct 26 2008, 19:32 ) *
Leonkalf ευτυχώς που υπάρχεις και εσύ,το επαναλαμβάνω..Μόνο..όπως λέει ο airmav.. μην κουράζεις τα χέρια σου στο πληκτρολόγιο..αύριο θα έχεις πολλές μπάλες να βάλεις μέσα... 69.gif 69.gif

σωστος ο LOWBAPER.......... λοιπον για να προσγειωνομαστε λιγακι γιατι το ματσακι αποψε θελει ιδιαιτερη προσοχη απο οποια ομαδα θελει να το κερδισει........... καλη αναρρωση στους τραυματιες κ γρηγορη επανοδο στα παρκε ευχομαι και προσοχη παιδια ολοι ειμαστε εργαζομενοι κ την επομενη μερα ασχετα αν κερδισουμε ή χασουμε θελουμε να παμε στις δουλειες μας. γιατι κανεις δεν θα μας αποζημιωσει αν δεν παμε. LOWBAPER LEONKALF προσηλωση στο σημερινο παιχνιδι γιατι θα υπαρχουν στις κερκιδες κ πρωην φιλοι μ ας που θα χαρουν απο τυχον στραβοπατημα μας........ κ νωρις στο γηπεδο να δουμε κ λιγο ΠΕΡΑ- ΑΡΗΣ Ν.
ANONYMOS
Ημαρτον ΒLACKPOWER33...Για ποια εμπειρια μιλας;Εχω βαρεθει να ακουω αυτη την λεξη.Για εμενα η αποτυχια δεν σημαινει και εμπειρια.Μεχρι στιγμης δεν εχω δει καμια εμπειρια εντος γηπεδου.Το μονο που βλεπω ειναι τα υποτιθεμενα ΟΝΟΜΑΤΑ να σερνονται εντος των γραμμων του γηπεδου.Πες τα AIRMAV...Συμφωνω απολυτα μαζι σου.
emo
QUOTE(fantomas1978 @ Oct 26 2008, 16:16 ) *
file emo...polla filia kai se sena..den paizw armeniki moro mou..aplws to eipa!tha ginw trendy gia sena..alitheia to mats pos itan?kane mas mia anafora..antipaloi paizoume 11h agwnistiki kai epeidi leei polla to stoma sou ekeini tin imera an den exete xasei prwta apo oke, drapetswna kai paneapoliko tha fate panw apo 30 pontous sto kefali...

Φαντομα, ελα σε εκεινο το ματς πες μου οτι εισαι ο φαντομας και το μονο που θα προλαβεις να δεις θα ναι τι νουμερο φοραω και αν...γιατι τετοιος πουθενας που εισαι στην καλυτερη, μονο εγω θα σου φορτωσω εικοσι ποντακια στην πλατη.Ασε το συνολικό σκορ!Δεν ντρεπεσαι λιγο? σε κοροιδευαν τα παιδακια στα παιδικο εφηβικα που σουταρες...κουταλα ,μετα τα εβαλες με το συστημα και εκανες ενα φορουμ...ανω κατω...ανυπαρκτε.σε περιμενω 11η αγωνιστικη λοιπον
emo
ευχαριστουμε τον moderator για την αποβολη αν και οταν κάποιος κρυβεται πίσω από ψευδώνυμο πάντα θα έχει την δυνατότητα να αναστατώνει μια "κοινότητα" όπως είναι το συγκεκριμένο φόρουμ. Ας είναι. Ελπίζω αυτή η αναμπουμπούλα να ναι και η τελευταία εδώ μέσα.
blackpower33
QUOTE(emo @ Oct 28 2008, 00:54 ) *
ευχαριστουμε τον moderator για την αποβολη αν και οταν κάποιος κρυβεται πίσω από ψευδώνυμο πάντα θα έχει την δυνατότητα να αναστατώνει μια "κοινότητα" όπως είναι το συγκεκριμένο φόρουμ. Ας είναι. Ελπίζω αυτή η αναμπουμπούλα να ναι και η τελευταία εδώ μέσα.

tataula me oke ti egine pou epaizan simera?
LOWBAPER
ΤΑΤΑΥΛΑ -ΟΚΕ 64-56
ΘΗΡΕΥΤΗΣ
Για να ζεσταθούμε λίγο με την 5η αγωνιστική:

Παρασκεύη 31-10-08

Κλ. Σαλαμίνος 21.00 Τελαμώνας –Σούρμενα 1

Κλ. Βυζαντινό 21.00 Ταταύλα –Δραπετσώνα 1

Κλ.Ελληνικού Β΄ 20.00 Ελληνικό –Άρης Γλ. 1

Ελευς. Δασκαλάκης 20.30 ΓΑΣΕ –Παννεαπολικός 2

Κλ. Μεγάρων Αλ. Σαλ. 21.00 ΝΕ Μεγαρίδος - ΑΟΚ Ν. Σμύρνη 1

Κλ. Αγ. Δημητρίου 21.30 Δάφνη Αγ. Δημ. – Ν. Πέραμος 2

Κλ. Ν. Σμύρνης 21.45 Εν. Αρμενίων –ΟΚΕ 1
blackpower33
παρακολουθησα το ματς ταταυλα-οκε..τα ταυταλα εχοντας ενα παρα πολυ καλο παικτη το 8 μαζι με καποιους ακομα καλους κ εμπειρους παικτες κερδισαν σχετικα ανετα...απογοητευτηκα πολυ με την ομαδα του οκε την οποθια θεωρουσα απο οσα ακουγα εδω μεσα πολυ καλη ομαδα...εντελως αναρχο παιχνιδι κ τα πλει τους δεν εστηναν την ομαδα...αναρχο παιχνιδι...τεσπα...καλη συνεχεια σε ολους!
ΘΗΡΕΥΤΗΣ
QUOTE(blackpower33 @ Oct 28 2008, 01:29 ) *
tataula me oke ti egine pou epaizan simera?


QUOTE(blackpower33 @ Oct 28 2008, 19:53 ) *
παρακολουθησα το ματς ταταυλα-οκε..τα ταυταλα εχοντας ενα παρα πολυ καλο παικτη το 8 μαζι με καποιους ακομα καλους κ εμπειρους παικτες κερδισαν σχετικα ανετα...απογοητευτηκα πολυ με την ομαδα του οκε την οποθια θεωρουσα απο οσα ακουγα εδω μεσα πολυ καλη ομαδα...εντελως αναρχο παιχνιδι κ τα πλει τους δεν εστηναν την ομαδα...αναρχο παιχνιδι...τεσπα...καλη συνεχεια σε ολους!



Τελικά ήσουν ή δεν ήσουν......μας μπέρδεψες φιλαράκι.
blackpower33
ημουν ρε φιλε σορυ για το λαθος δεν το διορθωσα απλα εκανα λαθος με το αναβληθεν ταταυλα-σουρμενα...εχεισ δικιο να ρωτας...επρεπε να το διορθωσω ωστε να μην λεμε οτι να ναι..σορυ κ παλι παιδια!
leonkalf
Δίκαιη ήττα -όπως εξελίχθηκε το παιχνίδι- γνώρισε χθες η ομάδα μου από τα Ταταύλα, στο παιχνίδι της 3ης αγωνιστικής που είχε αναβληθεί, με σκορ 64-56.
Το παιχνίδι δεν διεκδικεί δάφνες ποιότητας.. Κακό παιχνίδι και από τις 2 ομάδες..
Εμείς αν παίζαμε λίγο καλά, πιστεύω ότι θα το κερδίζαμε. Απλά, δεν μπήκαμε καθόλου στο παιχνίδι. Χωρίς νεύρο και πάθος η ομάδα (δεν ξέρω γιατί), κοιμηθήκαμε στο ρυθμό που επέβαλλε ο αντίπαλος. Το μεγάλο πρόβλημά μας ήταν στην επίθεση -όπως φαίνεται και από το σκορ, και αυτό έγινε επειδή δεν είχαμε καθόλου καλή οργάνωση και καλές επιλογές στο παιχνίδι μας. Επιπόλαια σουτ, μεγάλη αστοχία και λάθη.
Και τέλος, εμείς δεν εκμεταλευτήκαμε την ταχύτητα που έχουμε ως ομάδα έναντι των χθεσινών αντιπάλων αφού δεν καταφέραμε σε κανένα σημείο να "τρέξουμε" τον αντίπαλο..
Συγχαρητήρια στους αντιπάλους και καλή συνέχεια σε όλους μας.



QUOTE(blackpower33 @ Oct 28 2008, 23:27 ) *
ημουν ρε φιλε σορυ για το λαθος δεν το διορθωσα απλα εκανα λαθος με το αναβληθεν ταταυλα-σουρμενα...εχεισ δικιο να ρωτας...επρεπε να το διορθωσω ωστε να μην λεμε οτι να ναι..σορυ κ παλι παιδια!

Δεν με έπεισες εμένα πάντως... Ρώτησες ακριβώς για το παιχνίδι που γινόταν χθες... και όχι για το πότε πιθανόν θα γίνει το Σούρμενα-Ταταύλα!!! Δεν μπορεί να ρωτάς τι έγινε για το Σούρμενα-Ταταύλα(όπως .. εξήγησες) ενώ πριν λίγο είχες δει το Ταταύλα-ΟΚΕ!!!
Περιμένω καλύτερη εξήγηση... και με πμ αν θες.
blackpower33



Δεν με έπεισες εμένα πάντως... Ρώτησες ακριβώς για το παιχνίδι που γινόταν χθες... και όχι για το πότε πιθανόν θα γίνει το Σούρμενα-Ταταύλα!!! Δεν μπορεί να ρωτάς τι έγινε για το Σούρμενα-Ταταύλα(όπως .. εξήγησες) ενώ πριν λίγο είχες δει το Ταταύλα-ΟΚΕ!!!
Περιμένω καλύτερη εξήγηση... και με πμ αν θες.
ρε παιδια ηρεμια με την καχυποψια πια!!απλα μπερδευτηκα ο ανθρωπος κ εχοντας το μυαλο μ στο αιχνιδι που ειδα εκανα λαθος διατυπωση ερωτησης...τοσο κακο ειναι??σορυ...στο παιχνιδι ημουν οπως κ πριν πουτ γινοταν το παιχνιδι του περα...τι αλλο να εξηγησω...δεν λεω κατι ψεμα ενα λαθος εχω κανει κ ουτε θιγω κανεναν με οα ειπα για τον οκε αφου οπως ειπε κ ο leonkalf συμφωνω μαζι του!!καλη συνεχεια!κ χαλαρωστε μην ειστε καχυποπτοι θελω να πιστευω πως οσοι μπαινουν εδω στο φορουμ ειναι για το καλο του μπασκετ κ για ενημερωση κ οχι να κορποιδευουμε ο ενασ τον αλλο!!
alpapamarin
Φίλε Blackpower33,

Δεν θεωρώ ότι κανείς είναι καχύποπτος.. Απλά μόλις πριν λίγες μέρες κάποιος άλλος από το Φόρουμ έμπαινε με δύο διαφορετικούς λογαριασμούς και έγραφε διαφορετικά πράγματα στο ίδιο θέμα. Και αυτο εμένα με ενοχλεί! Και καλά έκανε ο διαχειριστής που τον απομάκρυνε..
blackpower33
QUOTE(alpapamarin @ Oct 29 2008, 17:49 ) *
Φίλε Blackpower33,

Δεν θεωρώ ότι κανείς είναι καχύποπτος.. Απλά μόλις πριν λίγες μέρες κάποιος άλλος από το Φόρουμ έμπαινε με δύο διαφορετικούς λογαριασμούς και έγραφε διαφορετικά πράγματα στο ίδιο θέμα. Και αυτο εμένα με ενοχλεί! Και καλά έκανε ο διαχειριστής που τον απομάκρυνε..

συμφωνω αλπαμαριν μαζι σου κ με την κινηση που εγινε απλα μια λαθος διατυπωση εκανα...τεσπα ασ μην συνεχιστει...καλη συνεχεια!
nsmirni
τελικα υπαρχει αρκετη βλεπω φαγωμαρα εδω μεσα.
παρακολουθω και διαβαζω συνεχεια να ειρωνευεται ο ενας τον αλλο.
δυστηχως δεν διαβαζω καποιο σοβαρο νεο για τις ομαδες παρα μονο πιος θα φαει πιον.
σοβαρευτειτε λιγο και αναβαθμιστε τον χωρο γραφοντας ουσιωδη πραγματα για τις ομαδες σας και οχι συνεχεια βλακειες και απαντησεις σε βλακειες και μαγκιες.

ευχαριστω εκ των προτερων για την κατανοηση σας

n.smirni
blackpower33
παιδια οντως το κλιμα ειναι καπως ειρωνικο κ εγω π εκανα ενα λαθος ολοι λες κ το κανα επιτηδες επεσαν να με φανε...δηλαηδ ηρεμια!επισης εγω πουθεν δεν ισχυριστηκα για κανεναν οτι ειναι πουθενας κ ολα τα σχετικα...τη γνωμη για ενα ματς ειπα σε λογικα πλαισια!ας ριξουμε το βαρος στις ειδησεις κ στα νεα των ομαδων!καλη σας μερα!
leonkalf
Τα αποτελέσματα της αγωνιστικής που πέρασε (ξεχαστήκαμε, δεν τα πόσταρε κανείς)

ΟΚΕ - Τελαμώνας 95-64
ΔΑΣ Δραπετσώνα – Ελληνικό 75-73
Άρης Γλ. – ΓΑΣΕ 65-67
Παννεαπολικός – ΝΕ Μεγαρίδος 47-59
ΑΟΚ Ν. Σμύρνη - Δάφνη Αγ. Δημ. 69-51
Ν. Πέραμος - Εν. Αρμενίων 84-82
Σούρμενα – Ταταύλα αναβ.

Ταταύλα - ΟΚΕ 64-56 (εξ αναβολής)

Βαθμολογία
1. ΝΕ Μεγαρίδος 4-0 8
2. Παννεαπολικός 3-1 7
3. Ν. Πέραμος 3-1 7
----------------------------------------
4. ΔΑΣ Δραπετσώνα 3-1 7
5. Εν. Αρμενίων 3-1 7
6. Τελαμώνας 2-2 6
7. Ελληνικό 2-2 6
8. ΑΟΚ Ν. Σμύρνη 2-2 6
9. ΓΑΣΕ 2-2 6
10. ΟΚΕ 2-2 6
11. Ταταύλα 1-2 4
------------------------------------------
12. Άρης Γλ. 0-4 4
13. Δάφνη Αγ. Δημ. 0-4 4
14. Σούρμενα 0-3 3

* Σούρμενα και Ταταύλα έχουν αγώνα λιγότερο
leonkalf
Και το αυριανό πρόγραμμα έχει ως εξής :

Κλ. Σαλαμίνος 21.00 Τελαμώνας – Σούρμενα

Κλ. Βυζαντινό 21.00 Ταταύλα – Δραπετσώνα

Κλ.Ελληνικού Β΄ 20.00 Ελληνικό – Άρης Γλ.

Ελευς. Δασκαλάκης 20.30 ΓΑΣΕ – Παννεαπολικός

Κλ. Μεγάρων Αλ. Σαλ. 21.00 ΝΕ Μεγαρίδος - ΑΟΚ Ν. Σμύρνη

Κλ. Αγ. Δημητρίου 21.30 Δάφνη Αγ. Δημ. – Ν. Πέραμος

Κλ. Ν. Σμύρνης 21.45 Εν. Αρμενίων – ΟΚΕ
taz4
QUOTE(blackpower33 @ Oct 30 2008, 11:19 ) *
παιδια οντως το κλιμα ειναι καπως ειρωνικο κ εγω π εκανα ενα λαθος ολοι λες κ το κανα επιτηδες επεσαν να με φανε...δηλαηδ ηρεμια!επισης εγω πουθεν δεν ισχυριστηκα για κανεναν οτι ειναι πουθενας κ ολα τα σχετικα...τη γνωμη για ενα ματς ειπα σε λογικα πλαισια!ας ριξουμε το βαρος στις ειδησεις κ στα νεα των ομαδων!καλη σας μερα!


Καλά φίλε αν πας μερικές σελίδες πίσω και συγκεκριμένα στην 14(αν δεν κάνω λάθος) τα ποστ σου είναι γεμάτα αστεράκια.
Εντάξει ίσως να έκανες λάθος αλλά μην το παίζεις και ο 'σωτήρας' του φορουμ...

και τα προγνωστικά τώρα!

Τελαμώνας – Σούρμενα 1(αυτά τα παιχνίδια στην έδρα του ΠΡΕΠΕΙ να τα παίρνει)
Ταταύλα – Δραπετσώνα 1 (με φόρα από τη δευτέρα)
Ελληνικό – Άρης Γλ. 1 (το ίδιο με τελαμώνα)
ΓΑΣΕ – Παννεαπολικός 1( έδρα κ γτ δεν έχουμε δει ακόμα παννεαπ. να νικά στα 'δύσκολα')
ΝΕ Μεγαρίδος - ΑΟΚ Ν. Σμύρνη 1 (έδρα κ καλή ομάδα)
Δάφνη Αγ. Δημ. – Ν. Πέραμος 2 (καλύτερη ομάδα)
Εν. Αρμενίων – ΟΚΕ 1 (δείχνουν πιο σταθεροί)

Τα πιο ενδιαφέρον και δύσκολα ματσάκια... Εν. Αρμενίων – ΟΚΕ και Ταταύλα – Δραπετσώνα
blackpower33
QUOTE(rookie @ Oct 30 2008, 13:24 ) *
Καλά φίλε αν πας μερικές σελίδες πίσω και συγκεκριμένα στην 14(αν δεν κάνω λάθος) τα ποστ σου είναι γεμάτα αστεράκια.
Εντάξει ίσως να έκανες λάθος αλλά μην το παίζεις και ο 'σωτήρας' του φορουμ...

και τα προγνωστικά τώρα!

Τελαμώνας – Σούρμενα 1(αυτά τα παιχνίδια στην έδρα του ΠΡΕΠΕΙ να τα παίρνει)
Ταταύλα – Δραπετσώνα 1 (με φόρα από τη δευτέρα)
Ελληνικό – Άρης Γλ. 1 (το ίδιο με τελαμώνα)
ΓΑΣΕ – Παννεαπολικός 1( έδρα κ γτ δεν έχουμε δει ακόμα παννεαπ. να νικά στα 'δύσκολα')
ΝΕ Μεγαρίδος - ΑΟΚ Ν. Σμύρνη 1 (έδρα κ καλή ομάδα)
Δάφνη Αγ. Δημ. – Ν. Πέραμος 2 (καλύτερη ομάδα)
Εν. Αρμενίων – ΟΚΕ 1 (δείχνουν πιο σταθεροί)

Τα πιο ενδιαφέρον και δύσκολα ματσάκια... Εν. Αρμενίων – ΟΚΕ και Ταταύλα – Δραπετσώνα

αν δεις το λογο που εχει αστερακια θα δεις πως δεν ειχα κανενα λογο να το κανω επιτηδες απλα επειδη ειπα την γνωη μ για ελληνικο-σουρμενα αρχισε ενα φιλος κ εβριζε..δες αν θες!!
pandemonium
καλησπεριζω ολα τα παιδια εδω μεσα σαν καινουργιος του foroum και σαν πιο παλιος στην γ'εσκανα! και προτεινψ και καποια δικα μου προγνωστικα για αποψε παρακατω:

Τελαμώνας – Σούρμενα 1 ( βαζαιος, πουτος σε τετοια ματς κανουν την διαφορα και ειναι παιχτες πολυτελειας για τετοιες ομαδες επομενως θα μιλησει η εδρα και οι παιχτες)

Ταταύλα – Δραπετσώνα 2 ( εαν η δραπετσωνα χασει τοτε κινδυνευει να μεινει εκτος πορειας για ανοδο)

Ελληνικό – Άρης Γλ. 1 ( λιγο καλυτερη η ομαδα του ελληνικου και επειδη σε ματς τετοια μιλαει η εδρα θα κερδισει)

ΓΑΣΕ – Παννεαπολικός 2 ( απλως το γασε δεν εχει την δυναμικοτητα να κοντραρει τον πανεαπολικο εστω και αν παιζει στην εδρα του..μην ξεχναμε οτι θεωρειται απο τα πρωτα φαβορι για ανοδο και ας εχασε την περασμενη βδοαμαδα απο την ομαδα της νεμ!σε περιπτωση εκπληξης και ηττας αλλαζουν τα δεδομενα του πρωταθληματος!)

ΝΕ Μεγαρίδος - ΑΟΚ Ν. Σμύρνη 1 ( πολυ ανετα η μονη ομαδα που δεν θα μπορεσει να χασει ευκολα φετος,πολυ δυνατη,και με καλους παιχτες προερχομενοι απο μεγαλυτερες κατηγοριες και προτεινω και +20 ποντους ευκολα -μεγαλη διαφορα δυναμικοτητας)

Δάφνη Αγ. Δημ. – Ν. Πέραμος 2 ( μεγαλη διαφορα δυναμικοτητας..την περασμενη εβδομαδα απεδειξαν με την νικη τους απεναντι στην αρμενικη οτι τελικα ειναι μεσα στα φαβορι για ανοδο, με παιχτες πολυ καλους σαν συνολο και στην περιφερεια και κατω απο το καλαθι, θα εχει ενα ευκολο απογευμα αποψε )

Εν. Αρμενίων – ΟΚΕ 1 ( θα ειναι ντερμπυ στην αρχη του ματς μετα η αρμενικη θα ξεφυγει και μαλιστα ευκολα, και θα παρει το ματς ανετα στο τελος) απλως αποδειχτηκε με 2-2 το οκε οτι δεν ειναι η ομαδα που ελεγε τοσο καιρο οτι παει για ανοδο, και ειδικα εαν χασει και αποψε ξεφευγει πολυ απο τις πρωτες θεσεις! η αρμενικη μετα την εκτος εδρα ηττα δεν θελουν αλλες απωλειες και ειδικα εντος εαν θελουν να διεκδικησουν επι ισης οροι την ανοδο και φετος)

ΣΥΓΓΝΩΜΗ εαν εθιξα καποια ομαδα απλως παντα μιλαω απο το δικο μου ποστο και με οσα πιστευω! σας χαιρετω!!
killbill12
Συμφωνω σε ολα με τον pandemonium και δινω για "εκπληξη" ΟΚΕ ή Σουρμενα.
pandemonium
μαζι σου και εγω φιλε killbill σε περιπτωση ομως που δεν παιξουν βαζαιος και πουτος τοτε ναι μεγαλη πιθανοτητα να κερδισουν τα σουρμενα! οσο για την εκπληξη την αλλη μην γελιομαστε και μην κρυβομαστε πισω απο τα δαχτυλα μας..δεν ξερω που παιζεις αλλα δεν υπαρχει περιπτωση να χασουν η αρμενικη εκτος και αν αυτοκτονησουν! rolleyes.gif
LOWBAPER
rolleyes.gif Ερωτηση προς απαντηση για τον moderator και καλο μου φιλο leonkalf....

Αν παρω βολτα ολα τα ιντερνετ καφε της περιοχης μου , φτιαχνω email και μπαινω στο basketforum με διαφορα nickname για να κραζω τις ομαδες που με διωξανε............. icon_wave.gif icon_wave.gif μπορεις να το καταλαβεις καπως?
Josh_7_Child
Κι εγώ θα συμφωνήσω με τον φίλο pandemonium, έχοντας μόνο μια μικρη επιφύλαξη στο Ταταυλα - Δραπετσωνα (πιστευω θα είναι ντερμπακι αυτο...)

Δεν γνωριζω για ποιον μιλάει ο LOWBAPER, αλλα δεν μου αρεσει ο τροπος του. Αν ξερεις κατι πες το στα ισια, εστω με pm στον moderator, αλλιως μην λες τιποτα.
LOWBAPER
Εχω στειλει pm φιλε στον moderator.
dizzy_fingers
QUOTE(LOWBAPER @ Oct 31 2008, 17:36 ) *
rolleyes.gif Ερωτηση προς απαντηση για τον moderator και καλο μου φιλο leonkalf....

Αν παρω βολτα ολα τα ιντερνετ καφε της περιοχης μου , φτιαχνω email και μπαινω στο basketforum με διαφορα nickname για να κραζω τις ομαδες που με διωξανε............. icon_wave.gif icon_wave.gif μπορεις να το καταλαβεις καπως?

Απαντώ εγώ αντί του leonkalf:
Εφόσον υποπέσει στην αντίληψή μας πως κάποιος έχει κάνει δεύτερο λογαριασμό για μη τεχνικούς λόγους, διώχνεται δια παντός από το φόρουμ.

Αυτό για να προστατέψουμε τις συζητήσεις από πόστερ-καμικάζι που μπαίνουν απλά για να δυναμιτίσουν το κλίμα wink.gif.
LOWBAPER
77.gif peace.gif
pandemonium
αυτο ακριβως εγινε και με το tatayla2008 αν θυμαμαι καλα και το fantomas1978 πριν λιγες μερες ! τωρα lowbaper απο τι βλεπω τοσο καιρο εδω μεσα εισαι ο μονος που δυναμιτιζει κλιματα λεγοντας διαφορα και μαλωνοντας με οποιονδηποτε μπαινει εδω μεσα! δεν νομιζω να ειναι σωστο αυτο ετσι? το οτι λεει καποιος προγνωστικα δεν ειναι κακο..το πολυ πολυ να πας κουβα!δεν τρεχει και τιποτα! smiley.gif blove.gif
LOWBAPER
Χε χε δικιο εχεις φιλε peace.gif απλα ξερεις τι εγινε την προηγουμενη εβδομαδα!! καλα παιχνιδια παιδια smiley.gif
pandemonium
ξερω πολυ καλα καποιος απο τα ταταυλα2008 θεατης και φιλος της ομαδας βασικα τρελος φιλαθλος της ομαδας smiley.gif smiley.gif eponomazomenos lamp..poulos κωστας αν και δεν θελω να κραζω και να λεω ονοματα εμπαινε και σαν fantomas και ελεγε πως ειναι απο αρμενικη ενω ηταν απο tataula!!!!
τα μαθα απο πρωτο χερι απο φιλο που εχω στα ταταυλα φιλε lowbaper ! οκ?

LOWBAPER
Ναι φιλε δικιο εχεις απλα οτι λεγεται ειναι καλο να λεγεται υπευθυνα και επωνυμα. Εγω την προηγουμενη εβδομαδα εκανα τη συσχετιση στην λεκτικη αργκο του fantoma και ταταυλα2008 και τους ανεφερα στον moderator.
pandemonium
QUOTE(LOWBAPER @ Oct 31 2008, 18:55 ) *
Ναι φιλε δικιο εχεις απλα οτι λεγεται ειναι καλο να λεγεται υπευθυνα και επωνυμα. Εγω την προηγουμενη εβδομαδα εκανα τη συσχετιση στην λεκτικη αργκο του fantoma και ταταυλα2008 και τους ανεφερα στον moderator.



γι αυτο σου ειπα και το ονομα του επειδη τυχαινει και μπαινουν οι περισσοτεροι απο το ιδιο net! αλλα και συ θελω να εισαι ποιο σωστος γιατι τσακωνεσαι με τον οποιοδηποτε εδω μεσα και παντα λες διαφορα χωρις να ξερεις πετωντας υπονοουμενα!

blove.gif γι αυτο λοιπον κανεις δεν εχει να χωρισει τιποτα εδω μεσα εκτος απο τις ομαδες!αλλες ειναι καλυτερες αλλων και αλλες οχι! ετσι εχουν τα πραγματα! ολοι παιζουμε επειδη αγαπαμε το μπασκετ αλλιως θα ημασταν επαγγελματιες και θα πληρωνομασταν!
LOWBAPER
Eσυ που παιζεις φιλε?
alpapamarin
Ελληνικό - Άρης Γλυφάδας = 59 - 38
alpapamarin
Τελαμώνας - Σούρμενα = 2 (+7)
jumaru
ΓΑΣΕ - Πανεαπολικος : 68-54 ασσος!!!!
alpapamarin
Επίσης,
Νέα Πέραμος - Δάφνη Αγ.Δημητρίου 1(+18)
Αρμενική - ΟΚΕ 1
pandemonium
ποιο κουβας απο σημερα δεν πηγαινε να παω!!!ενταξει να κερδισει τον τελαμωνα τα σουρμανε δεν το περιμενα....αλλα το γασε να κερδισει τον πανεαπολικο?αυτο ειναι ισως απο τα μεγαλυτερα μπαμ φετος!συγχαρητηρια παιδια στην ομαδα του γασε!μπραβο σας! τιποτα υπολοιπα αποτελεσματα γνωριζουμε?

jumaru
QUOTE(pandemonium @ Nov 1 2008, 03:26 ) *
ποιο κουβας απο σημερα δεν πηγαινε να παω!!!ενταξει να κερδισει τον τελαμωνα τα σουρμανε δεν το περιμενα....αλλα το γασε να κερδισει τον πανεαπολικο?αυτο ειναι ισως απο τα μεγαλυτερα μπαμ φετος!συγχαρητηρια παιδια στην ομαδα του γασε!μπραβο σας! τιποτα υπολοιπα αποτελεσματα γνωριζουμε?



Ευχαριστουμε για τα συγχαριτηρια αλλα δεν νομιζω οτι ειμαστε και τοσο χαλια που να θεωρητε και το μεγαλυτερο μπαμ η νικη μας ! Για το παιχνιδι να πω οτι απο την αρχη ειμασταν μπροστα και η διαφορα πηγε μεχρι και τους 14 ποντους!Στο τελος μονο του 4 δεκαλεπτου και συγκεκριμενα στο 2,58 τα παιδια του πανεαπολλικου εκαναν ενα καλο come back και η διαφορα πηγε στους 3 αλλα ευτηχως δειξαμε την απετουμενη συγκεντρωση και πηραμε το ματσακι!
novitzki
MEGALI EMFANISI TA SOURMENA ME KATAPLIKTIKI EMFANISI STO DEYTERO MEROS KAI ME TO 12 NA BAZEI APISTEYTA TRIPONTA.KAI POLI KALO TO PLAY MEHKER TON MIKRO NA KANEI POLES ZIMIES.OSO GIA TON TELAMONA O POUTOS DEN EPAIZE KAI O BAZAIOS ITANE TRAGIKOS.PAIDIA TA SOURMENA DEN EXOUNE PROBLIMA NA SOTHOUNE.OSO GIA TON TELAMWNA DEN EXEI KAKI OMADA APLA DEN THA ANEBEI OUTE THA PESEI icon_wave.gif
ΘΗΡΕΥΤΗΣ
QUOTE(jumaru @ Nov 1 2008, 12:39 ) *
Ευχαριστουμε για τα συγχαριτηρια αλλα δεν νομιζω οτι ειμαστε και τοσο χαλια που να θεωρητε και το μεγαλυτερο μπαμ η νικη μας ! Για το παιχνιδι να πω οτι απο την αρχη ειμασταν μπροστα και η διαφορα πηγε μεχρι και τους 14 ποντους!Στο τελος μονο του 4 δεκαλεπτου και συγκεκριμενα στο 2,58 τα παιδια του πανεαπολλικου εκαναν ενα καλο come back και η διαφορα πηγε στους 3 αλλα ευτηχως δειξαμε την απετουμενη συγκεντρωση και πηραμε το ματσακι!


Μας έχετε μπερδέψει γιατί οι ήττες που κάνατε έχουν γίνει με μεγάλες διαφορές.
ΘΗΡΕΥΤΗΣ
Το μάτς Νεμ-ΑΟΚ Ν.Σμύρνη ξέρει κανείς πόσο ήρθε?
gauros
Μεγάλες εκπλήξεις έκρυβε η χθεσινή βραδιά.......

ΤΑΤΑΥΛΑ-ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 1 Γύρω στους 11πόντους διαφορά....
Οπότε τώρα μένει μόνο το αποτέλεσμα ΝΕΜ.Λογικά δεν νομίζω να είχαμε έκπληξη σε αυτό το ματς...
Κάποιος να βγάλει βαθμολογία γιατί γίνεται πανικός..........
icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
gauros
Μετά από 5 Αγωνιστικές η βαθμολογία διαμορφώνεται ως εξής.......

1. ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 10
2. ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ 9
3. ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ 9
4. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 8
5. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 8
6. ΓΑΣΕ 8
7. ΟΚΕ 7
8. ΕΛΛΗΝΙΚΟ 7
9. ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 7
10.ΑΟΚ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ 7
11. ΤΑΤΑΥΛΑ 6 (Με παιχνίδι λιγότερο)
12. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 5 (Με παιχνίδι λιγότερο)
13. ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 5
14. ΔΑΦΝΗ 5

Νομίζω ότι η βαθμολογία είναι αυτή.Αν κάνω λάθος διορυώστε με................ smiley.gif smiley.gif smiley.gif
gauros
Αφού έφυγε αυτή η Αγωνιστική έρχεται η επόμενη με δύσκολα ματσάκια....
Έτσι λοιπόν έχουμε την 6η Αγωνιστική ως εξής....


ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ-ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΤΑΤΑΥΛΑ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ-ΕΛΛΗΝΙΚΟ
ΑΟΚ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΓΑΣΕ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ-ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
ΟΚΕ-ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ-ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ
Το πρώτο ντέρμπυ.Πολύ καλές και οι 2 ομάδες.Θα παλέψουν για την νίκη για να διατηρηθούν στην κορυφή.Κύριο λόγο έχει η ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ λόγω έδρας.

ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΤΑΤΑΥΛΑ
Νομίζω ένα σίγουρο 2πλο καθώς ο ΑΡΗΣ δεν μπορεί να υπερβεί τον ευατό του.

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ-ΕΛΛΗΝΙΚΟ
Το 2ο ντέρμπυ καθώς θέλουν να μείνουν κοντά στην τροχιά ανόδου.Αν και είναι δύσκολη έδρα μπορεί να έρθει και το 2ο εκαί μέσα.Δύσκολο παιχνίδι

ΑΟΚ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ-ΓΑΣΕ
Όλα είναι πιθανά.Δεν αποκλείεται και μετά την έκπληξη του ΓΑΣΕ να έρθει 2πλο.

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Άνετα θα παραμείνει στην κορυφή τα ΜΕΓΑΡΑ.

ΣΟΥΡΜΕΝΑ-ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
Το 3ο ντέρμπυ.Όλα είναι πιθανά.Αν και μπορεί να γίνει έκπληξη λόγο έδρας.

ΟΚΕ-ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ
Το τελευταίο ντέρμπυ.Ο ΟΚΕ
gauros
Ο ΟΚΕ έχει τον πρώτο λόγο στην έδρα του.Έχει μείνει λίγο πίσω και θέλει να ανέβει και πάλι.Η ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ θα το παλέψει.


icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.