Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ΄ ΕΣΚΑΝΑ 2008-09
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
hoosiers
QUOTE(hoosiers @ Nov 29 2008, 08:32 ) *
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. 52-59 bball.gif

Καλημερα.Καλο και δυνατο το χθεσινο ματς μεταξυ των 2 ομαδων.
Η ομαδα μου μπηκε φουριοζα στην αρχη και με καλη αμυνα και επιθετικες καλες ενεργειες κρατησε τα ηνια του αγωνα και μαλιστα εφτασε να προηγηθει και με +14.Μετα την αναπαυλα μπηκαμε στο παρκε νομιζοντας οτι το παιχνιδι ειναι δικο μας.
Η Αρμενικη ομως με καλες επιθεσεις και ευστοχια εξω απο την γραμμη του τριποντου καταφερε και περασε μπροστα +1 3 λεπτα πριν τελειωσει το παιχνιδι.Ευτυχως ομως ειχαμε την καταλληλη στιγμη καθαρο μυαλο και με πολυ καλη αμυνα καταφεραμε να παρουμε το ματσακι.
Μετρια η διαιτησια.
Απο την Αρμενικη ξεχωρισαν το 4 (4 τριποντα αν δεν κανω λαθος και το ενα απο τα 9 μετρα) bball.gif bball.gif
aladdin
καλησπερα παιδια θελω και εγω να αναφερω λιγα πραγματα για το ματς μας απεναντι στην νεα περαμο!Δεν θελω να αναφερω περι διαιτησιας και τα σχετικα γιατι ηταν πολυ καλη εκτος απο το τελευταιο δευτερολεπτο που τα χασαν λιγο!Τωρα εαν ηταν ή οχι εκπροθεσμο καλαθι δεν μπορεσα να το καταλαβω,αλλα εαν θελουν ας μας το πουν και τα παιδια απο την νεα περαμο!
Τωρα οσον αφορα το ματς πληροφορηθηκαμε απο την αρχη του παιχνιδιου οτι η νεα περαμος ηταν ελλειπης 4 παιχτες της αν δεν κανω λαθος ελειπαν και μπηκαμε με σκοπο μηπως καταφερουμε να παρουμε την πρωτη μας νικη και να κανουμε την εκπληξη της αγωνιστικης!Τελικα μας προλαβαν τα ταταυλα που κερδισαν την νεμ!
Απο το πρωτο δεκαλεπτο χαναμε για 6 ποντους με τον ψηλο τους να μας αποδιοργανωνει λιγο σουταρε τριποντα και ηταν ευστοχος παρολο το υψος του αλλα πριν τελειωσει καταφεραμε να ισορροπησουμε το παιχνιδι και να το φερουμε στον ποντο!
Μολις ξεκινησε ομως το δευτερο δεκαλεπτο χασαμε την αυτοσυγκεντρωση μας παντελως και αυτο οφειλεται στο 2αρι με το νουμερο 7 λιγο μεγαλος σε ηλικια αλλα πολυ καλος μπασκετικα και πολυ περισσοτερο εκει που κριθηκε και το παιχνιδι στα υπολοιπα δεκαλεπτα ηταν στον πολυ καλο play mayker της νεα περαμου το 10 τον οποιο σε κανενα σημειο του αγωνα δεν καταφεραμε να τον σταματησουμε!Οργανωνε,εκλεβε,μοιραζε ασσιστ σκοραρε και καταφερε σαν πολυ γρηγορος να μας τσαντισει και να μας αποδιοργανωσει πληρως μαρκαρωντας πολυ εξυπνα τον δικο μας play mayker που μεχρι εκεινο το σημειο εκανε το καλυτερο παιχνιδι του!( φιλε να σε ρωτησω κατι χαζο?Δεν ξερω αν μπαινεις στο site γενικα θα στο πουν αλλοι σιγουρα αλλα μηπως ημασταν μαζι στο camp της παλληνης φετος τον ιουνιο με τον καλαφατακη προπονητη?)Κατι μου θυμιζες αλλα ή εσυ εχεις αλλαξει ή εγω μεγαλωσα.
το παιχνιδι εληξε μετα απο αυτο και κριθηκε απο λαθος ή οχι απο τον διαιτητη στο τελος!

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΟΜΑΔΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΩΘΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ!

alpapamarin
Ο Άρης έκανε απότι έμαθα μια πολύ καλή εμφάνιση μέσα στη Νέα Πέραμο και άξιζε τη νίκη. Όσο για το τελευταίο καλάθι μετρούσε κανονικά.
mitchell
QUOTE(tatauliotis @ Nov 29 2008, 10:22 ) *
καλημερα!μεγαλη νικη απο τα ταταυλα,παμε για το διπλο στην ελευσινα,και φουλ για ανοδο!!!

Γεια σου ταταυλιοτη,ειμασταν πολυ κακοι εμεις αλλα εισασταν πολυ συγκεντρωμενοι εσεις και φερατε τον ρυθμο στα μετρα σας.Συγχαρητηρια παντως.Καλη συνεχεια.
ΘΗΡΕΥΤΗΣ
Καλησπέρα,

Προ ημερών είχαμε μια συζήτηση σχετικά με τους καλούς ψηλούς της κατηγορίας. Δύο από αυτούς (Νότης-Μεντζελιώτης)συναντήθηκαν την Παρασκεύη στον αγώνα Ταταυλα-Ν.Ε.Μ όπου νίκησαν οι πρώτοι δύσκολα απ' ότι δείχνει το σκορ.

Παρακαλώ τα παιδιά που ήταν στον αγώνα είτε ώς παίκτες είτε ώς φίλαθλοι να μας πουν εντυπώσεις και σχόλια για την απόδοση τους.
leonkalf
Στο ΟΚΕ-Δραπετσώνα, μια ομάδα μπήκε στο γήπεδο και πήρε προφανώς και το ματς. Η άλλη δεν εμφανίστηκε στο γήπεδο.
Τελικό σκορ 64-76.

Πολύ υποτονικό ματς από τον ΟΚΕ, δεν υπήρχε πάθος στην ομάδα και δεν διεκδικήσαμε ουσιαστικά σε κανένα σημείο το ματς, μόνο για λίγο κάπου στις αρχές 4ης περιόδου νομίζω. Αλλά ήταν μόνο μια μικρή φωτοβολίδα που έσβησε γρήγορα.
Είναι από τις λεγόμενες κακές ήττες, αφού όταν χάνεις χωρίς να προσπαθήσεις και να τα δώσεις όλα πονάει περισσότερο.

Η Δραπετσώνα ναι μεν μια σοβαρή ομάδα που έκανε κάποια πράγματα καλά, αλλά έχω την εντύπωση ότι εγώ και οι συμπαίκτες μου χάσαμε το ματς αφού αν παίζαμε σύμφωνα με τις δυνατότητές μας (όπως έχουμε κάνει σε άλλα ματς) θα κερδίζαμε. Φυσικά, με τα αν δε γίνεται τίποτα γι' αυτό και τώρα μετράμε άλλη μια ήττα.
Από Δραπετσώνα πολύ καλοί το #6 (με πολύ καλό σουτ, έβαλε γύρω στα 5 τρίποντα), ο Στάθης #4, ο Στέλιος #10 (γνώριμοι από Θεμιστοκλή) και ο Παναγόπουλος #7 που είχε καλές (κυρίως στο ξεκίνημα με 3 τρίποντα) και κακές στιγμές.


Υ.Γ Χάρηκα που μπαίνοντας σήμερα είδα όλα αυτά τα posts που αφορούν τα παιχνίδια της αγωνιστικής με περιγραφή και σχολιασμό των αγώνων. Μπράβο παιδιά, έτσι να συνεχίσουμε!! 41.gif
mitchell
QUOTE(ΘΗΡΕΥΤΗΣ @ Nov 29 2008, 23:30 ) *
Καλησπέρα,

Προ ημερών είχαμε μια συζήτηση σχετικά με τους καλούς ψηλούς της κατηγορίας. Δύο από αυτούς (Νότης-Μεντζελιώτης)συναντήθηκαν την Παρασκεύη στον αγώνα Ταταυλα-Ν.Ε.Μ όπου νίκησαν οι πρώτοι δύσκολα απ' ότι δείχνει το σκορ.

Παρακαλώ τα παιδιά που ήταν στον αγώνα είτε ώς παίκτες είτε ώς φίλαθλοι να μας πουν εντυπώσεις και σχόλια για την απόδοση τους.

Γεια σου φιλε Θηρευτη,εγω παιζω στην ΝΕΜ και μπορω να σου πω οτι ηταν διαστηματα που η ομαδα μου πηγαινε μπροστα στο α΄ημιχρονο,μετα το παιχνιδι πηγαινε ποντο ποντο,το ημιχρονο νομιζω εκλεισε με τα Ταταυλα μπροστα με 5 ή 7 ποντους αν θυμαμαι καλα.Στην τριτη περιοδο ειμασταν πισω στο σκορ, και στην τεταρτη περιοδο περασαμε με ενα καλαθι αν θυμαμαι καλα,αλλα με ευστοχα σουτ κυριως, τα Ταταυλα ξαναπηραν κεφαλι στο σκορ και το διατηρησαν μεχρι τελους.Την διαφορα στο σκοραρισμα την εκαναν οι περιφερειακοι στα κι οχι τοσο ο ψηλος τους ο οποιος ομως μαζεψε αρκετουτσικα σκουπιδια κι εδινε εξτρα επιθεσεις στην ομαδα του.Ως αναφορα την ομαδα μου ειμασταν κακοι και γενικα ειμασταν καπως.Δεν μας πηγαν καθολου τα σουτ σε αντιθεση με τους περιφερειακους στα Ταταυλα.Συγχαρητηρια στα παιδια και των δυο ομαδων παντως και καλη συνεχεια σε ολους μας.

QUOTE(ΘΗΡΕΥΤΗΣ @ Nov 29 2008, 23:30 ) *
Καλησπέρα,

Προ ημερών είχαμε μια συζήτηση σχετικά με τους καλούς ψηλούς της κατηγορίας. Δύο από αυτούς (Νότης-Μεντζελιώτης)συναντήθηκαν την Παρασκεύη στον αγώνα Ταταυλα-Ν.Ε.Μ όπου νίκησαν οι πρώτοι δύσκολα απ' ότι δείχνει το σκορ.

Παρακαλώ τα παιδιά που ήταν στον αγώνα είτε ώς παίκτες είτε ώς φίλαθλοι να μας πουν εντυπώσεις και σχόλια για την απόδοση τους.

Ααα και κατι τελευταιο,ειναι κριμα που τα παιδια στα Ταταυλα υποστηριζουν οτι πανε για ανοδο και δεν εχουν κοσμο στο γηπεδο τους,τρια με τεσσερα ατομα ηταν οι θεατες την παρασκευη.Κι απο αυτους οι δυο απο τα Μεγαρα.Ειναι πολυ ωραια η αισθηση οταν παιζεις με κοσμο,και θα το καταλαβετε οταν ερθετε στα Μεγαρα,και δεν το λεω με κακη διαθεση,αντιθετως πιστευω οτι θα αρεσει σε ολους σας.
panathas13
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ,ΕΤΥΧΕ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥ ΟΚΕ ΜΕ ΤΗΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΑΝ Η ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΙΧΕ ΑΞΙΟΛΟΓΟΥΣ ΨΗΛΟΥΣ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΜΠΑΣΚΕΤ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΟΤΙ Ο ΟΚΕ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ PLAYMAKER ΑΛΛΑ ΟΙ ΨΗΛΟΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΙ,ΤΟ 7 ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΙΚΑΝΟ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΕΝΑ ΚΑΛΑΘΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΕΜ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΘΑ ΑΝΕΒΟΥΝ.ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ...
ZeLL
QUOTE(panathas13 @ Nov 30 2008, 18:12 ) *
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ,ΕΤΥΧΕ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥ ΟΚΕ ΜΕ ΤΗΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΑΝ Η ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΙΧΕ ΑΞΙΟΛΟΓΟΥΣ ΨΗΛΟΥΣ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΜΠΑΣΚΕΤ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΟΤΙ Ο ΟΚΕ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ PLAYMAKER ΑΛΛΑ ΟΙ ΨΗΛΟΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΙ,ΤΟ 7 ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΙΚΑΝΟ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΕΝΑ ΚΑΛΑΘΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΕΜ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΘΑ ΑΝΕΒΟΥΝ.ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ...



Νομιζω οτι με 1 playmaker και εφηβο μαλιστα δε θεωρειται οτι εχεις καλη περιφερεια οσο καλα κι αν ειναι τα 2-3 ,αυτη ειναι η ταπεινη μου αποψη ... Επισης θελω να πω οτι με αυτο το Zone Press ο ΟΚΕ δε μπορει να δυσκολεψει πολλες ομαδες (το λεω με καλοηθεια δεν ειρωνευομαι κανεναν) ...Τελος πιστευω και γω οτι αυτες οι ομαδες θα ανεβουν ...
pritanis



Ααα και κατι τελευταιο,ειναι κριμα που τα παιδια στα Ταταυλα υποστηριζουν οτι πανε για ανοδο και δεν εχουν κοσμο στο γηπεδο τους,τρια με τεσσερα ατομα ηταν οι θεατες την παρασκευη.Κι απο αυτους οι δυο απο τα Μεγαρα.Ειναι πολυ ωραια η αισθηση οταν παιζεις με κοσμο,και θα το καταλαβετε οταν ερθετε στα Μεγαρα,και δεν το λεω με κακη διαθεση,αντιθετως πιστευω οτι θα αρεσει σε ολους σας.
[/quote]
Δε νομιζω οτι ειναι και πολυ ωραιο το κοινο στα μεγαρα ειδικα οταν χρησημοποιειται απο μερικους παικτες,προπονητες και παραγοντες για να τραμπουκισουν αντιπαλους και διαιτητες...Ουτε αθλητικο πνευμα αναπτυσουν τα παιδακια που για 40 λεπτα βριζουν και κανεις δε τους βαζει χερι...
Ειναι πολυ ωραιο να παιζεις μπροστα σε κοσμο φτανει να ειναι πολιτισμενοι και να καταλαβαινουν πως ερασιτεχνες αθλητες δεν ειναι αναγκασμενοι να ακουνε για την οικογενεια τους και να φοβουνται για τη σωματικη τους ακεραιοτητα....
toro_loco
QUOTE(pritanis @ Nov 30 2008, 20:27 ) *
Δε νομιζω οτι ειναι και πολυ ωραιο το κοινο στα μεγαρα ειδικα οταν χρησημοποιειται απο μερικους παικτες,προπονητες και παραγοντες για να τραμπουκισουν αντιπαλους και διαιτητες...Ουτε αθλητικο πνευμα αναπτυσουν τα παιδακια που για 40 λεπτα βριζουν και κανεις δε τους βαζει χερι...
Ειναι πολυ ωραιο να παιζεις μπροστα σε κοσμο φτανει να ειναι πολιτισμενοι και να καταλαβαινουν πως ερασιτεχνες αθλητες δεν ειναι αναγκασμενοι να ακουνε για την οικογενεια τους και να φοβουνται για τη σωματικη τους ακεραιοτητα....


Και να φανταστείς ότι έχουν ηρεμήσει, τουλάχιστον τώρα πια δεν πετάνε αβγά! 21.gif
mitchell
QUOTE(pritanis @ Nov 30 2008, 20:27 ) *
Ααα και κατι τελευταιο,ειναι κριμα που τα παιδια στα Ταταυλα υποστηριζουν οτι πανε για ανοδο και δεν εχουν κοσμο στο γηπεδο τους,τρια με τεσσερα ατομα ηταν οι θεατες την παρασκευη.Κι απο αυτους οι δυο απο τα Μεγαρα.Ειναι πολυ ωραια η αισθηση οταν παιζεις με κοσμο,και θα το καταλαβετε οταν ερθετε στα Μεγαρα,και δεν το λεω με κακη διαθεση,αντιθετως πιστευω οτι θα αρεσει σε ολους σας.

Δε νομιζω οτι ειναι και πολυ ωραιο το κοινο στα μεγαρα ειδικα οταν χρησημοποιειται απο μερικους παικτες,προπονητες και παραγοντες για να τραμπουκισουν αντιπαλους και διαιτητες...Ουτε αθλητικο πνευμα αναπτυσουν τα παιδακια που για 40 λεπτα βριζουν και κανεις δε τους βαζει χερι...
Ειναι πολυ ωραιο να παιζεις μπροστα σε κοσμο φτανει να ειναι πολιτισμενοι και να καταλαβαινουν πως ερασιτεχνες αθλητες δεν ειναι αναγκασμενοι να ακουνε για την οικογενεια τους και να φοβουνται για τη σωματικη τους ακεραιοτητα....

Παιχταρα μου τι εννοεις οταν λες μερικοι???Δεν θα σου πω αν εχεις δικιο ή αδικο,αλλα σε καθε εδρα συμβαινει αυτο,οι οπαδοι να ειναι θερμοαιμοι και πολλες φορες να βριζουν,απο την πιο μεγαλη κατηγορια εως την πιο μικρη.Την υγεια μας να εχουμε,να ειμαστε καλα να παιζουμε κι ας μας βριζουν.
pritanis
QUOTE(mitchell @ Dec 1 2008, 05:33 ) *
Παιχταρα μου τι εννοεις οταν λες μερικοι???Δεν θα σου πω αν εχεις δικιο ή αδικο,αλλα σε καθε εδρα συμβαινει αυτο,οι οπαδοι να ειναι θερμοαιμοι και πολλες φορες να βριζουν,απο την πιο μεγαλη κατηγορια εως την πιο μικρη.Την υγεια μας να εχουμε,να ειμαστε καλα να παιζουμε κι ας μας βριζουν.

Σε αυτο που λες εχεις δικιο απλως υπαρχει διαφορα οταν μερικοι στηριζουν τους οπαδους αυτους και οταν τους θετουν εκτος κλιματος...Αυτο ειναι που εχει περισσοτερη σημασια...
tatauliotis
QUOTE (mitchell @ Nov 30 2008, 16:14 ) *
Ααα και κατι τελευταιο,ειναι κριμα που τα παιδια στα Ταταυλα υποστηριζουν οτι πανε για ανοδο και δεν εχουν κοσμο στο γηπεδο τους,τρια με τεσσερα ατομα ηταν οι θεατες την παρασκευη.Κι απο αυτους οι δυο απο τα Μεγαρα.Ειναι πολυ ωραια η αισθηση οταν παιζεις με κοσμο,και θα το καταλαβετε οταν ερθετε στα Μεγαρα,και δεν το λεω με κακη διαθεση,αντιθετως πιστευω οτι θα αρεσει σε ολους σας.



Δεν μπορείς να κρίνεις τον κόσμο που έχουν τα Ταταύλα από ένα παιχνίδι που ήρθες. Ο κόσμος της ιστορικής ομάδας παρακολουθεί και ενισχύει την ομάδα στα κρίσιμα παιχνίδια. Το παιχνίδι με την ΝΕΜ δεν ήταν καν ντέρμπυ, γιατί ήταν σίγουρο ότι θα κερδίσουν τα Ταταύλα. Οπότε δεν χρειάστηκε να εμφανιστεί ο κόσμος για να βοηθήσει με την παρουσία του.
Η νίκη ήρθε και χωρίς την παρουσία του κόσμου.

mitchell
QUOTE(tatauliotis @ Dec 1 2008, 11:45 ) *
Δεν μπορείς να κρίνεις τον κόσμο που έχουν τα Ταταύλα από ένα παιχνίδι που ήρθες. Ο κόσμος της ιστορικής ομάδας παρακολουθεί και ενισχύει την ομάδα στα κρίσιμα παιχνίδια. Το παιχνίδι με την ΝΕΜ δεν ήταν καν ντέρμπυ, γιατί ήταν σίγουρο ότι θα κερδίσουν τα Ταταύλα. Οπότε δεν χρειάστηκε να εμφανιστεί ο κόσμος για να βοηθήσει με την παρουσία του.
Η νίκη ήρθε και χωρίς την παρουσία του κόσμου.

Μάρεσει αυτη η σιγουρια σου παντως για το ματσακι,και γενικα η αισιοδοξια σου αλλα μην ξεχνας και την βαθμολογια εε.Ακομα δεν εχεις φτασει ουτε τον τριτο και μιλας
ετσι.Κρατα μικρο καλαθι καλυτερα...
tatauliotis
QUOTE(mitchell @ Dec 1 2008, 12:25 ) *
Μάρεσει αυτη η σιγουρια σου παντως για το ματσακι,και γενικα η αισιοδοξια σου αλλα μην ξεχνας και την βαθμολογια εε.Ακομα δεν εχεις φτασει ουτε τον τριτο και μιλας
ετσι.Κρατα μικρο καλαθι καλυτερα...




Εγώ γνωρίζω ότι κέρδισα την 1η ομάδα της Γ' εσκανά που ήταν αήτητη μέχρι εκείνη την στιγμή.
Και πολύ σημαντικό ότι τα Ταταύλα έκαναν μια ωραία εμφάνιση, που δίνει ελπίδες για την συνέχεια. Η άνοδος είναι κάτι που θέλει δουλειά και σταθερότητα.
mitchell
QUOTE(tatauliotis @ Dec 1 2008, 12:37 ) *
Εγώ γνωρίζω ότι κέρδισα την 1η ομάδα της Γ' εσκανά που ήταν αήτητη μέχρι εκείνη την στιγμή.
Και πολύ σημαντικό ότι τα Ταταύλα έκαναν μια ωραία εμφάνιση, που δίνει ελπίδες για την συνέχεια. Η άνοδος είναι κάτι που θέλει δουλειά και σταθερότητα.

Ενταξει παιχταρα μου,μαζι σου.Μπραβο σου που κερδισες τον πρωτο της βαθμολογιας.Εγω ευχομαι να μεινω πρωτος μεχρι τελους και για σενα ευχομαι να συνεχισεις τις καλες εμφανισεις για να εχεις ελπιδες για την συνεχεια και προπαντος να εχουμε υγεια και να μπορουμε να παιζουμε.
tsouxtras
Καλησπεριζω την μεγαλη παρεα απο τπ forum!Eνταξει φιλε ταταυλιωτη κερδισατε την ομαδα των μεγαρων οπου λογικο ηταν καποια στιγμη να χασει και να κανει κοιλια μην το βλεπεις πως εχεις και την υπερομαδα!Οσο για τους οπαδους σου και μαζι οταν παιξαμε αν θυμαμαι καλα...πρεπει να ειχατε το πολυ 3-4 ατομα!Αρα η ιστορικη ομαδα των ταταυλων δεν εχει φιλαθλους!Οσο για τα μεγαρα που πηαγα επαθα την πλακα μου ενα γηπεδο το οποιο ειναι ασφυκτικα γεματο με τυμπανα και ακομη και κορνες μερικες φορες απο μικρα παιδακια που αγαπουν το αθλημα και απο μεγαλους που χαιρονται για την ομαδα τους!
Οσο και σενα φιλε mitchell απο τα μεγαρα μην νομιζεις πως θα παραμεινεις για παντα πρωτος γιατι δεν εχετε και καμια σπουδαια ομαδα οπως φαινεται!Και λογικα στα λεω επειδι θα πας να παιξεις με αρμενιους,οκε,νεα περαμο στις τελευταιες αγωνιστικες και σιγουρα θα κανεις 2 ηττες γιατι εχουν καλυτερες ομαδες απο ταταυλα!Και αν οχι τοτε ειλικρινα θα παραδεχτω πως η ομαδα σου παει τραινο για ανοδο!

ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΕΠΟΜΕΝΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΟΥΒΑΔΕΣ!
10η 5/12 Αγωνιστική 23η 27/03

Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ - ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ =1 ( γιατι εχουν καλυτερη ομαδα)

Γ.Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.= 1 ( γιατι ισως μιλησει η εδρα και οτι θελουν να τους φτασουν στην βαθμολογια)

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α.Ο. - ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ=1 ( εχει καλυτερη ομαδα)

Α.Ο.Κ. "Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ" - ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ=2 ( πιο δεμενοι σαν συνολο )

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. - ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΣΚ=2 ( με νικη αν και πολυ δυσκολο πιανει κορυφη)

ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ=12 ( με zone press σε ολο το γηπεδο δεν πανε πουθενα εξω γι αυτο δεν ξερω )

Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ Α.Σ.=1 ( ομορφο ματσακι αλλα η δραπετσωνα παει τραινο )
o oros ths alitheias
καλησπερα σε ολους τους συμφοριτες
Επιτελους ηρθε η πρωτη ηττα της ΝΕΜ,ωστε να παρει λιγο περισσοτερο χρωμα το πρωταθλημα.Συγχαρητηρια ΤΑΤΑΥΛΑ που και χωρις κοσμο πηρατε μια μεγαλη νικη και ακομα μια μεσα στο ΓΑΣΕ θα ισχυροποιησοθν την θεση τους!στην ΝΕΜ πρεπει να καταλαβουν επιτελους οτι υπαρχει και προπονητης που περνει τις αποφασεις και οχι 2-3 παιχτες που 8ελουν να το παιζουν προπονητες.τωρα με τον ΤΕΛΑΜΩΝΑ (παιδια προσοχη στο γυρισμο με το φερι μποτ) και πιθανον μια ευκολη νικη να ηρεμησουν τα πνευματα (με ενα 10-3 στον πρωτο γυρο πρωτοι θα ειστε και παλι,ο δευτερος γυρος σας επιφυλασσει εκπληξεις).
η ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ περασε σχετικα ευκολα μεσα απο τους πολυλογαδες του ΟΚΕ και δειχνει οτι μπορει..............!και ευκολα η δυσκολα θα παρει την νικη με τα ΣΟΥΡΜΕΝΑ.
η ΑΡΜΕΝΙΚΗ μετα το στραπατσο πιστευω οτι ευκολα θα κερδισει την ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ που δεν δειχνει να μπορει και πολλα.
το ΓΑΣΕ με ΤΑΤΑΥΛΑ λογο εδρας εχει την δυναμη να κανει τον ασσο.
ο ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ μετα την αδικη ηττα απο την Ν.ΠΕΡΑΜΟ (η οποια παραπαιει και παιδια προσεχτε γιατι η διαφορα των +9 απο τις 2 προηγουμενες βαριες ηττες απο ΟΚΕ 25π και ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 34π μην γινουν 34+9=οποιος ξερει να κανει τον λογαριασμο) να κανει την πρωτη νικη του με το ΟΚΕ ΤΟΥ ZONE PRESS.
το ΕΛΛΗΝΙΚΟ μετα την νικη του επι του ΓΑΣΕ λογικα θα κανει αλλη μια νικη μετην ΔΑΦΝΗ.

πολυ αμφιρροπο πρωταθλημα και επιτελους πολυλογαδες παιχτες σε καποιες ομαδες να σταματησουν να μιλανε!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ kill.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif
Josh_7_Child
Για να δούμε κι αυτή τη βδομάδα...

Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ - ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ =1 ( ο Τελαμώνας είναι πιο αδύναμος κι από πέρυσι που ήταν στην Δ’. Σταθερά καλή ομάδα ο ΝΕΜ, δεν έγιναν άχρηστοι επειδή έχασαν 1 παιχνίδι εκτός έδρας.)

Γ.Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.= 2 ( καλό ρόστερ τα Ταταύλα και με ανεβασμένη ψυχολογία μετά την «απομυθοποίηση» του ΝΕΜ – θα γίνει μάχη.)

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α.Ο. - ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ=1 ( Αν παίξει σοβαρά το Ελληνικό, δεν θα έχει προβλήματα.)

Α.Ο.Κ. "Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ" - ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ=2 (Αν αρχίσει να τρέχει η Αρμενική, δεν θα την προλάβει η Ν. Σμυρνη. Τοπικό ντέρμπι μεν, διαφορά δυναμικότητας δε… )

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. - ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΣΚ=1 ( κατά τη γνώμη μου, δεν υπάρχει ούτε ένα στοιχείο από τις τελευταίες αγωνιστικές που να μου λέει ότι θα κερδίσει η Ν.Περαμος.)

ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ=2 ( πιστεύω ότι σιγά – σιγά, είτε θα αρχίσουν να παίζουν καλύτερα το zone press οι του ΟΚΕ, ή δεν θα το εφαρμόζουν σε όλη τη διαρκεια του αγώνα. Όπως και να’ χει βλέπω δύσκολο διπλό )

Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ Α.Σ.=1 ( Σε αυτό το παιχνίδι πιστεύω ότι θα κερδίσει αυτός που θα ελέγξει το ρυθμό. Αν πάει γρήγορα, θα κερδίσει η Δραπετσώνα, αν πάει αργά μπορούν να κερδίσουν τα Σούρμενα. Λόγω έδρας πιστεύω ότι ο ρυθμός θα είναι γρήγορος. )
mitchell
QUOTE(tsouxtras @ Dec 1 2008, 16:18 ) *
Καλησπεριζω την μεγαλη παρεα απο τπ forum!Eνταξει φιλε ταταυλιωτη κερδισατε την ομαδα των μεγαρων οπου λογικο ηταν καποια στιγμη να χασει και να κανει κοιλια μην το βλεπεις πως εχεις και την υπερομαδα!Οσο για τους οπαδους σου και μαζι οταν παιξαμε αν θυμαμαι καλα...πρεπει να ειχατε το πολυ 3-4 ατομα!Αρα η ιστορικη ομαδα των ταταυλων δεν εχει φιλαθλους!Οσο για τα μεγαρα που πηαγα επαθα την πλακα μου ενα γηπεδο το οποιο ειναι ασφυκτικα γεματο με τυμπανα και ακομη και κορνες μερικες φορες απο μικρα παιδακια που αγαπουν το αθλημα και απο μεγαλους που χαιρονται για την ομαδα τους!
Οσο και σενα φιλε mitchell απο τα μεγαρα μην νομιζεις πως θα παραμεινεις για παντα πρωτος γιατι δεν εχετε και καμια σπουδαια ομαδα οπως φαινεται!Και λογικα στα λεω επειδι θα πας να παιξεις με αρμενιους,οκε,νεα περαμο στις τελευταιες αγωνιστικες και σιγουρα θα κανεις 2 ηττες γιατι εχουν καλυτερες ομαδες απο ταταυλα!Και αν οχι τοτε ειλικρινα θα παραδεχτω πως η ομαδα σου παει τραινο για ανοδο!

ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΕΠΟΜΕΝΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΟΥΒΑΔΕΣ!
10η 5/12 Αγωνιστική 23η 27/03

Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ - ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ =1 ( γιατι εχουν καλυτερη ομαδα)

Γ.Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.= 1 ( γιατι ισως μιλησει η εδρα και οτι θελουν να τους φτασουν στην βαθμολογια)

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α.Ο. - ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ=1 ( εχει καλυτερη ομαδα)

Α.Ο.Κ. "Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ" - ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ=2 ( πιο δεμενοι σαν συνολο )

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. - ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΣΚ=2 ( με νικη αν και πολυ δυσκολο πιανει κορυφη)

ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ=12 ( με zone press σε ολο το γηπεδο δεν πανε πουθενα εξω γι αυτο δεν ξερω )

Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ Α.Σ.=1 ( ομορφο ματσακι αλλα η δραπετσωνα παει τραινο )

Δεν ειπα οτι εχω την υπερ ομαδα,αλλα βαση προγραμματος ειναι καλο που εχω τα ντερμπι εκτος εδρας στον πρωτο γυρω.Κερδισα τους διεκδικητες Παννεαπολικο,Σουρμενα στην εδρα τους,και εχω παλι εκτος εδρας τους Αρμενικους,χασω κερδισω στον δευτερο γυρω ολους τους εχω στην εδρα μου,και πονταρω πολλα στην εδρα γιατι εχουμε κοσμο και γενικα καλη ατμοσφαιρα,ποσο μαλλον σε ντερμπι.Απ΄την αλλη και η ηττα ειναι στο προγραμμα.Να ευχαριστηθουμε τα ματσακια ολοι μας γιατι κανουμε το κεφι μας και τιποτα αλλο.
tsouxtras
ΕΣΥ " ΟΡΕ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ" KATI MOY ΘΥΜΙΖΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ...!ΚΑΤΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΚΑΠΟΤΕ...!!!ΧΑΧΑΧΑ!!!ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ!!!!!( ΣΝΙΦ ΣΝΙΦ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΒΡΩΜΑΕΙ ΠΑΛΙ ΜΕ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΔΥΟ) ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ!!!¨ΜΠΑΝΑΝΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙΑ....!!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΜΕΙΣsmiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif


Ο ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ FERRY BOAT,ΤΟ ΟΚΕ ΠΟΛΥΛΟΓΑΔΕΣ,Η ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΠΑΡΑΠΕΕΙ( ΑΝ ΚΑΙ ΔΙΑΦΩΝΩ), Η ΝΕΜ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΜΑΔΑ (ΠΑΛΙ ΔΙΑΦΩΝΩ) ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΩΣΤΕ....ΧΑΧΧΑΧΑΧΑ ΒΡΕ ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙΣ!!!!
leonkalf
Τα αποτελέσματα της Παρασκευής έχουν ως εξής:

Τελαμώνας - Ν. Σμύρνη 70–58
Ταταύλα - ΝΕ Μεγαρίδος 70-58
Ελληνικό - ΓΑΣΕ 57-49
Δάφνη Αγ. Δημ. – Σούρμενα 61-69
Εν. Αρμενίων – Παννεαπολικός 52-59
Ν. Πέραμος – Άρης Γλ. 72-70
ΟΚΕ – Δραπετσώνα 64-76

Βαθμολογία
1. ΝΕ Μεγαρίδος 8-1 16
2. Παννεαπολικός 7-2 16
3. Εν. Αρμενίων 6-3 15
--------------------------------------------
4. ΔΑΣ Δραπετσώνα 6-3 15
5. Ν. Πέραμος 6-3 15
6. Ελληνικό 5-4 14
7. Ταταύλα 5-4 14
8. Σούρμενα 5-4 14
9. ΟΚΕ 4-5 13
10 ΓΑΣΕ 4-5 13
11. Τελαμώνας 4-5 13
--------------------------------------------
12. ΑΟΚ Ν. Σμύρνη 2-7 11
13. Δάφνη Αγ. Δημ. 1-8 10
14. Άρης Γλ. 0-9 9
killbill12
Και η επομενη αγωνιστικη...

Παρασκευή 05/12
Γ΄ ανδρών
Κλ. Αλ. Σάλτας μεγάρων 21.00 ΝΕ Μεγαρίδος -Τελαμώνας (Γαρδέλης , Βρέντας ) κομ. Καπερνάρος
Κλ. Ελευσίνας Δασκαλ. 20.30 ΓΑΣΕ -Ταταύλα (Τσιπογιάννης , Διάνης ) κομ. Χελιώτης
Κλ. Ελληνικού 20.30 Ελληνικό – Δάφνη Αγ. Δημ. (Γερουλάνος , Γιακείμη) κομ. Μίχας
Κλ. Ν. Σμύρνης 21.45 ΑΟΚ Ν. Σμύρνη – Εν. Αρμενίων (Δημητρόπουλος , Γαβριήλ Β.) κομ. Παπαγιαννόπουλος
2ο ΚΓΔ Νικαίας 21.30 Παννεαπολικός – Ν. Πέραμος (Φασόλης , Δελαγραμμάτικας ) κομ. Μακαρατζής
ΕΑΚ Γλυφάδας 21.00 ¨Αρης Γλ.- ΟΚΕ (Μαγγωνάκης , Γκιάτης ) κομ. Δραμεσιώτης
κλ. Δραπετσώνας 21.00 ΔΑΣ Δραπετσώνας – Σούρμενα (Βαρούχα , Λάτσης) κομ. Τσάμης
loulou
Γεια χαρα, μαγκες. Πρωτη φορα μπαινω σε τετοια διαδικασια (να γινω μελος foroum) και να σχολιασω. Συνηθως προτιμω να παιζω και να μην πολυ μιλω. Θα γραψω δυο-τρια πραγματακια μιας και παιζω αρκετα χρονια και εχουν δει τα ματακια μου και ακουσει τα αυτακια μου παρα πολλα. Η κατηγορια κερδιζεται μετα τις γιορτες των χριστουγεννων. Τοτε οι πιο πολλες ομαδες διαλυουν. Οποια ομαδα μεινει ενωμενη εχει τις πιο πολλες πιθανοτητες. Επισης βασικο οι προπονησεις στην περιοδο των γιορτων, μιας και οι πιο πολλοι μενουμε απροπονητοι (και μετα αντε παλι απο την αρχη για φυσικη κατασταση). Μεγαλο ρολο παιζουν και οι τραυματισμοι, οπως και ο στρατος η' η δουλεια του καθενος (εξαλλου ειμαστε ερασιτεχνες). Συν τα παιδια που το κοβουν στα μεσα της σεζον (προσωπικους λογους, γιατι δεν παιζουν, κ.τ.λ.). Μην ξεχνατε και τους *κατω των 20* που και αυτοι θα παιξουν το ρολο τους.
Θα δωσω μερικα παραδειγματα για να τεκμηριωσω την αποψη μου. Ο Πηγασος περυσι στον πρωτο γυρο, τιποτα δεν εδειχνε οτι μπορει να κυνηγησει την ανοδο, και ομως στον δευτερο γυρο τα παιδια εμειναν ενωμενα και μαζεμενα, κανανε ενα τρομερο σερι νικων και ανεβηκαν. Ο Προφητης Ηλιας τερματισε τεταρτος και ομως ανεβηκε (λογω συγχωνευσης). Ο Παννεαπολικος μετα τις γιορτες διαλυσε και οτι εκανε στον πρωτο γυρο πηγε στραφι.
Μην χριζετε φαβορι για ανοδο απο τωρα, υπαρχει μεγαλος κινδυνος να εκτεθειτε. Απλα υπαρχουν καλες ομαδες και κακες ομαδες. Ολοι θα κανουν γκελες (εδω κανουν στην Α1). Χαρειτε το αθλημα, γιατι καποια στιγμη θα τελειωσει. Υπομονη και οπως λενε και στο χωριο μου, στο τελος ξυριζουν τον γαμπρο.
Δυο προσωπικα μηνυματα. 1ον. Βρε killbill ποτε θα παιξεις? Πουλα την μηχανη και παρε πατινι, δεν σε θελει. Φιλια. 2ον. Οχι αλλοι αντιμπασκετικοι στο αθλημα. Εχουμε καταντησει μονο ξυλο και καθολου μπασκετ. Ελεος.
Κατι πρεπει να κανουμε με τους καινουργιους κανονισμους. Σε λιγο θα μας επιβαλουν να παιζουμε χτενισμενοι-κουρεμενοι, ξυρισμενοι και με αρωμα λεβαντας (σε αγωνα της ομαδας μου αργα το βραδυ, σε κρυο γηπεδο δεν μας αφηναν να φορεσουμε ραντακι μεσα απο την εμφανιση). Το κεφι μας κανουμε μην το ξεχναμε.
Ζητω συγνωμη αν σας ζαλισα με το μεγαλο κειμενο αλλα οπως προειπα δεν το κανω συχνα και θα συνεχισω ετσι.

Με εκτιμηση
mitchell
QUOTE(loulou @ Dec 2 2008, 15:25 ) *
Γεια χαρα, μαγκες. Πρωτη φορα μπαινω σε τετοια διαδικασια (να γινω μελος foroum) και να σχολιασω. Συνηθως προτιμω να παιζω και να μην πολυ μιλω. Θα γραψω δυο-τρια πραγματακια μιας και παιζω αρκετα χρονια και εχουν δει τα ματακια μου και ακουσει τα αυτακια μου παρα πολλα. Η κατηγορια κερδιζεται μετα τις γιορτες των χριστουγεννων. Τοτε οι πιο πολλες ομαδες διαλυουν. Οποια ομαδα μεινει ενωμενη εχει τις πιο πολλες πιθανοτητες. Επισης βασικο οι προπονησεις στην περιοδο των γιορτων, μιας και οι πιο πολλοι μενουμε απροπονητοι (και μετα αντε παλι απο την αρχη για φυσικη κατασταση). Μεγαλο ρολο παιζουν και οι τραυματισμοι, οπως και ο στρατος η' η δουλεια του καθενος (εξαλλου ειμαστε ερασιτεχνες). Συν τα παιδια που το κοβουν στα μεσα της σεζον (προσωπικους λογους, γιατι δεν παιζουν, κ.τ.λ.). Μην ξεχνατε και τους *κατω των 20* που και αυτοι θα παιξουν το ρολο τους.
Θα δωσω μερικα παραδειγματα για να τεκμηριωσω την αποψη μου. Ο Πηγασος περυσι στον πρωτο γυρο, τιποτα δεν εδειχνε οτι μπορει να κυνηγησει την ανοδο, και ομως στον δευτερο γυρο τα παιδια εμειναν ενωμενα και μαζεμενα, κανανε ενα τρομερο σερι νικων και ανεβηκαν. Ο Προφητης Ηλιας τερματισε τεταρτος και ομως ανεβηκε (λογω συγχωνευσης). Ο Παννεαπολικος μετα τις γιορτες διαλυσε και οτι εκανε στον πρωτο γυρο πηγε στραφι.
Μην χριζετε φαβορι για ανοδο απο τωρα, υπαρχει μεγαλος κινδυνος να εκτεθειτε. Απλα υπαρχουν καλες ομαδες και κακες ομαδες. Ολοι θα κανουν γκελες (εδω κανουν στην Α1). Χαρειτε το αθλημα, γιατι καποια στιγμη θα τελειωσει. Υπομονη και οπως λενε και στο χωριο μου, στο τελος ξυριζουν τον γαμπρο.
Δυο προσωπικα μηνυματα. 1ον. Βρε killbill ποτε θα παιξεις? Πουλα την μηχανη και παρε πατινι, δεν σε θελει. Φιλια. 2ον. Οχι αλλοι αντιμπασκετικοι στο αθλημα. Εχουμε καταντησει μονο ξυλο και καθολου μπασκετ. Ελεος.
Κατι πρεπει να κανουμε με τους καινουργιους κανονισμους. Σε λιγο θα μας επιβαλουν να παιζουμε χτενισμενοι-κουρεμενοι, ξυρισμενοι και με αρωμα λεβαντας (σε αγωνα της ομαδας μου αργα το βραδυ, σε κρυο γηπεδο δεν μας αφηναν να φορεσουμε ραντακι μεσα απο την εμφανιση). Το κεφι μας κανουμε μην το ξεχναμε.
Ζητω συγνωμη αν σας ζαλισα με το μεγαλο κειμενο αλλα οπως προειπα δεν το κανω συχνα και θα συνεχισω ετσι.

Με εκτιμηση

Φιλε loulou ολα οσα ειπες ειναι πολυ ευστοχα(ελπιζω οπως τα σουτ σου).Και δεν ζαλισες καθολου γιατι ειπες αληθειες,θα χαρω να ξαναμιλησεις.Παμε γεραααααααααα
N_1
QUOTE(sourmenistan @ Nov 23 2008, 21:35 ) *
H σουρμεναρα ειναι πολυ ανεβασμενη φετος. επειδη κατι δεν αναφερθηκε η νικη απεναντι στον οκε ηταν απεναντι σε 6 ατομα οχι σε 5. τραγικη διαιτησια του καραφλα τρομοκρατη...κριμα γιατι καποιοι ακομα και σε τετοιες κατηγοριες καποιοι θελουν να κανουν το κομματι τους και να γινονται εκεινοι οι πρωταγωνιστες και οχι τα νεα παιδια που παιζουν . οι ομαδες μια χαρα και οι 2. ηταν ωραιο ματς. νομιζω περα απο τον οπαδισμο δικαιη η νικη της ομαδας μου...

φιλε sourmenistan εχεις απολυτο δικιο σε ολα..και εγω μαζι σου!
tsonas
Συμφωνω με τον mitchell πρωτο φαβορι ειναι η ΝΕΜ λογω του εκπληκτικου ξεκινηματος. Σε αυτην την αγωνιστικη λιγο πολυ τα περισσοτερα παιχνιδια ειναι προβλεψιμα εξαιρουμενου του παιχνιδιου των σουρμενων οι οποιοι ειναι σε τρομερη ανοδο και πιστευω οτι εκει μπορει να σημειωθει η εκπληξη του 'δελτιου'. Επιπροσθετως μην ξεχνατε τις σχεσεις των διαιτητων με τον προπονητη της δραπετσωνας. Χωρις να χρειαζονται τα Σουρμενα την διαιτησια για να κερδισουν για να μην παρεξηγηθω. Η Αρμενικη απ'την αλλη εχει το καλυτερο συνολο απο παικτες αλλα τα αποτελεσματα δειχνουν οτι της αρεσουν οι αυτοκτονιες!!!!!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
ZeLL
Και για πες μας TSONAS τις σχεσεις του προπονητη της Δραπετσωνας με τη διαιτησια γιατι δεν εγινες αντιληπτος ...Τουλαχιστον απο μενα ...
Josh_7_Child
Όντως tsonas , ποιες είναι οι σχέσεις του προπονητή της Δραπετσώνας με τους διαιτητές; Κίνησες και τη δική μου περιέργεια τώρα. Για μοιράσου...
hoosiers
Πιστεθω οτι ολοι μεσα στο φορουμ θα θελαμε να μαθουμε τις σχεσεις του προπονητη της Δραπετσωνας με τους διαιτητες αφου ολοι η εχουμε παιξει με Δραπετσωνα η θα παιξουμε...... bball.gif bball.gif
nsmirni
Ερωτηση-Προς οποιον γνωριζει

οι διατητες στα παιγνιδια κληρωνονται Η οριζονται????????????????????

Αν κληρωνονται εχει καλως
Αν οριζονται τοτε κατι μου μυριζει.... kill.gif icon_headbang.gif evilmonkey.gif
ZeLL
Οι διαιτητες οριζονται απο συγκεκριμενα στελεχη της ΕΣΚΑΝΑ .. Και επειδη προβλεπω να γινεται παρεξησηση με αυτο που ειπε ο TSONAS θελω αμεσως να διευκρινιστει ...Nsmiri γιατι δε μιλας πιο συγκεκριμενα ; Για πες μας τι σου μυριζει γιατι εμενα μου μυριζει μπαρουτι η κατασταση ...
tsonas
Ωπα παιδες!!!! Παρεξηγησατε!!! Ο προπονητης της Δραπετσωνας εχει τις χειροτερες σχεσεις με τον δευτερο διατητη (Λάτσης) απ'οσο γνωριζω απο φιλο μου Διαιτητη. Δεν εννουσα οτι θα ειναι υπερ της Δραπετσωνας αλλα κατα. Ειναι γνωμη μου και εικασια και οχι οτι ντε και καλα θα γινει αυτο που λεω εγω. Γι αυτο και εγραψα οτι δεν χρειαζονται τα Σουρμενα την διαιτησια για να κερδισουν. Ο κ. Λατσης απ'οσο ξερω απ'τα εφηβικα που ασχολουμαι εχει αποβαλει τον συγκεκριμενο προπονητη 2 φορες και φυσικα η Δραπετσωνα εχει χασει και τις 2 φορες.... Ο νοω νοειτω!!!!!!!
ZeLL
Αγαπητε TSONAS θα σε παρακαλουσα οταν γραφεις κατι να εισαι σιγουρος για την εγκυροτητα του ... Ο προπονητης της Δραπετσωνας εχει αποβληθει οντως 2 φορες φετος σε αγωνες εφηβικου αλλα σε κανεναν απο τους 2 δε σφυριζε ο Κ.Λατσης ...Το γεγονος οτι χασαμε και στους 2 ηταν εντελως συγκυριακο. Ασε με να ξερω κατι παραπανω μιας και παιζω εφηβικο-αντρικο στη Δραπετσωνα ...
Sapios
Αγαπητε φιλε tsonas,για να μην σε αφησω να πλανασε σε εικασιες ο Κ. Καλλιπολιτης(προπονητης της Δραπετσωνας) οντως εχει αποβληθει σε 2 αγωνες του εφηβικου τμηματος φετος

Η πρωτη ηταν στο Παλαιο Φαληρο-Δραπετσωνα απο τον κ. Γαρδελη στο 3' του Α Δεκαλεπτου
Η δε δευτερη ηταν στο Δραπετσωνα-Ολυμπιακος απο τους κ. Μαραβελια και Τζανακακη

Μου αρεσουν οι αποψεις που εχουν ψαχτει αλλα εσυ φιλε μου βγηκες και ειπες κατι απο το μυαλο σου τελειως...


Υ.Σ. ο Λατσης δεν εχει σφυριξει Δραπετσωνα φετος ουτε κορασιδες ουτε νεανιδες ουτε εφηβικο ουτε ανδρικο....
ZeLL
Πολυ ψαγμενο σε βρισκω κυριε Sapie ...
Ελα σιγα σιγα να βλεπουμε κι αλλα προγνωστικα ... wav.gif
tatauliotis
Γενικά βλέπω ότι οι περισσότεροι εδώ μέσα είστε αρκετά ενημερωμένοι για το τι γίνεται στην κατηγορία, στις ομάδες, εκτός ομάδας, και γενικότερα σε όλες τις κατηγορίες.

Εγώ δεν γνωρίζω καθόλου τα εσωτερικά των ομάδων, και το πως λειτουργεί η κατηγορία. Ως απλώς φίλαθλος θεωρώ ότι το να υπάρχει "σχέση" μεταξύ διαιτητών, παραγόντων και παιχτών είναι φυσιολογικό μιας και πρόκειται για ερασιτεχνική κατηγορία και λογικό είναι να υπάρχουν φίλοι και εχθροί.

Αν μια ομάδα είναι καλή, το δείχνει στο γήπεδο και δεν περιμένει να "ευνοηθεί" από τους διαιτητές. Η νοοτροπία στην Ελλάδα είναι έτσι, οι γνωστοί να βοηθούνται μεταξύ τους. Αυτό δεν αλλάζει.

Το θέμα είναι να ευχαριστιούνται το μπάσκετ όλοι, οι διαιτητές όσο μπορούν να αφήνουν τις φιλίες εκτός γηπέδων, οι παράγοντες να σταματήσουν να πιέζουν για το οτιδήποτε, και να μπορούν όλοι να απολαύσουν ένα παιχνίδι και να κερδίζει ο καλύτερος.
panathas13
δεν υπαρχουν προγνωστικα για αυριο?αντε να δουμε θα παμε κουβα ?
nsmirni
Αγαπητοι φιλοι,

Οταν σε κυνηγα η διατησια απο περσυ τοτε πως να παιξεις μπασκετ?
Οταν ξερεις οτι δεν μπορεις να διαμαρτυρηθεις (εστω κοσμια) διοτι ετσι και αλλιως θα φας τεχνικη ποινη, τοτε πως να παιξεις μπασκετ?
Οταν ξερεις οτι θα σου κοψει την επιθεση για ασυμαντο λογο (βλ περσυ με ΑΟΝΑ) τοτε πως να παιξεις μπασκετ?
Οταν σου λενε ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ...ΘΑ ΠΕΣΕΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ τοτε με τι ψυχολογια να μπεις να παιξεις μπασκετ?
Οταν στην εδρα σου σε παιζουν 20-80% με το ετσι θελω , και ξερεις οτι εκτος θα σε παιξουν 90-10% τοτε πως να παιξεις μπασκετ?

Η Ν.σμυρνη δεν θελει και δεν εχει την αναγκη και την ευνοια κανενος ορισθεντα διατητη.Απλως απαιτει ο διατητης να ειναι σωστος και να μην εκτιθεται διοτι εκθετει αυτους που τον ορισαν.

Ευχαριστω
tsouxtras
Καλησπερα παιδες...Βλεπω σιγα σιγα η γ'εσκανα παει να μετατραπει σε πολεμο!Πριν πω τα προγνωστικα μου για αυριο και θα ειναι πολυ τρελα προγνωστικα ή κατευθειαν για κουβα ή για πολλα λεφτα...θελω να ενημερωσω πως πραγματι ο προπονητης της δραπετσωνας εχει φιλους διαιτητες γιατι καθε φορα εντελως τυχαια σφυριζει την δραπετσωνα ο ιδιος και ο ιδιος διαιτητης και μπορειτε να ελεγξετε ποιον λεω μονοι σας!
Τωρα τα προγνωστικα μου για αυριο, μαλλον τα τρελα προγνωστικα μου!!!!
Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ - ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ =1 ( γιατι εχουν καλυτερη ομαδα)

Γ.Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.= 2

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α.Ο. - ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ=1 ( εχει καλυτερη ομαδα)

Α.Ο.Κ. "Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ" - ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ=1 ( θα πρεπει επιτελους ι διαιτησια να του παει και λιγο εχουν δικιο που διαμαρτυρονται)

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. - ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΣΚ=2 ( με νικη αν και πολυ δυσκολο πιανει κορυφη.Την πιστευω ακομη!)

ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ=12 ( με zone press σε ολο το γηπεδο δεν πανε πουθενα εξω γι αυτο δεν ξερω )

Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ Α.Σ.=2 ( εαν οπως δηλωνετε ειστε τοσο φορμαρισμενοι αποδειξτε το ( αν και πιστευω πως η δραπετσωνα θα κερδισει 30 ποντους αν βαλω διπλο για πολλα λεφτα)!!!!!

καληνυχτα!!!
sofianos
gia sas paidia.epeidi eimai neo melos,thelo na sxoliaso tn katigoria ligo.auto pou paratiro einai oti o panneapolikos exei to deutero kalutero sunolo sti katigoria[logo apotelesmaton alla kai sunolou]kai theoro oti einai apo ta favori gia anodo.aurio nomizo oti tha kerdisoume eukola ti n peramo giati eimaste se kaluteri katastasi apo ekeinous kai me kaluteri psixologia[auto to xero giati eimai paiktis tou panneapolikou].





loipon kalunixta.ta leme aurio meta ta paixnidia
Sapios
Φιλε tsouxtras εισαι ο δευτερος φιλτατος συνομιλητης που λεει ανακριβιες...
Μιλα με ονοματα θα εκτιμηθει απο αυτους που το διαβαζουν...



Υ.Σ. δεν χρωσταω τιποτα στη Δραπετσωνα αλλα δεν μου αρεσουν ανακριβιες και φημολογιες
tatauliotis
QUOTE(tsouxtras @ Dec 5 2008, 00:13 ) *
Καλησπερα παιδες...Βλεπω σιγα σιγα η γ'εσκανα παει να μετατραπει σε πολεμο!Πριν πω τα προγνωστικα μου για αυριο και θα ειναι πολυ τρελα προγνωστικα ή κατευθειαν για κουβα ή για πολλα λεφτα...θελω να ενημερωσω πως πραγματι ο προπονητης της δραπετσωνας εχει φιλους διαιτητες γιατι καθε φορα εντελως τυχαια σφυριζει την δραπετσωνα ο ιδιος και ο ιδιος διαιτητης και μπορειτε να ελεγξετε ποιον λεω μονοι σας!
Τωρα τα προγνωστικα μου για αυριο, μαλλον τα τρελα προγνωστικα μου!!!!
Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ - ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ =1 ( γιατι εχουν καλυτερη ομαδα)

Γ.Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.= 2

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α.Ο. - ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ=1 ( εχει καλυτερη ομαδα)

Α.Ο.Κ. "Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ" - ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ=1 ( θα πρεπει επιτελους ι διαιτησια να του παει και λιγο εχουν δικιο που διαμαρτυρονται)

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. - ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΣΚ=2 ( με νικη αν και πολυ δυσκολο πιανει κορυφη.Την πιστευω ακομη!)

ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ=12 ( με zone press σε ολο το γηπεδο δεν πανε πουθενα εξω γι αυτο δεν ξερω )

Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ Α.Σ.=2 ( εαν οπως δηλωνετε ειστε τοσο φορμαρισμενοι αποδειξτε το ( αν και πιστευω πως η δραπετσωνα θα κερδισει 30 ποντους αν βαλω διπλο για πολλα λεφτα)!!!!!

καληνυχτα!!!



Αρχίζουν και αυξάνονται αυτοί που βλέπουν 2 το ΓΑΣΕ-ΤΑΤΑΥΛΑ. Μακάρι η ομάδα των ΤΑΤΑΥΛΑ να συνεχίσει το σερί των καλών εμφανίσεων και να μην πάει χαμένη η μεγάλη νίκη της προηγούμενης αγωνιστικής.
jumaru
Εγω παλι το βλεπω 1 και θα κανω οτι περναει απο το χερι μου γιαυτο.... wos_sport3.gif wos_sport5.gif wos_sport3.gif wos_sport5.gif φιλε ταταυλιωτη ελπιζω να μην σε στεναχωρω!!
tatauliotis
QUOTE(jumaru @ Dec 5 2008, 12:51 ) *
Εγω παλι το βλεπω 1 και θα κανω οτι περναει απο το χερι μου γιαυτο.... wos_sport3.gif wos_sport5.gif wos_sport3.gif wos_sport5.gif φιλε ταταυλιωτη ελπιζω να μην σε στεναχωρω!!



Εγώ δεν μπορώ να κάνω κάτι, μιας και δεν παίζω. Ελπίζω οι παίχτες να κάνουν αυτό που πρέπει.
-6-
QUOTE (tsouxtras @ Dec 5 2008, 00:13 ) *
Καλησπερα παιδες...Βλεπω σιγα σιγα η γ'εσκανα παει να μετατραπει σε πολεμο!Πριν πω τα προγνωστικα μου για αυριο και θα ειναι πολυ τρελα προγνωστικα ή κατευθειαν για κουβα ή για πολλα λεφτα...θελω να ενημερωσω πως πραγματι ο προπονητης της δραπετσωνας εχει φιλους διαιτητες γιατι καθε φορα εντελως τυχαια σφυριζει την δραπετσωνα ο ιδιος και ο ιδιος διαιτητης και μπορειτε να ελεγξετε ποιον λεω μονοι σας!
Τωρα τα προγνωστικα μου για αυριο, μαλλον τα τρελα προγνωστικα μου!!!!
Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ - ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ =1 ( γιατι εχουν καλυτερη ομαδα)

Γ.Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.= 2

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α.Ο. - ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ=1 ( εχει καλυτερη ομαδα)

Α.Ο.Κ. "Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ" - ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ=1 ( θα πρεπει επιτελους ι διαιτησια να του παει και λιγο εχουν δικιο που διαμαρτυρονται)

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. - ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΣΚ=2 ( με νικη αν και πολυ δυσκολο πιανει κορυφη.Την πιστευω ακομη!)

ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ=12 ( με zone press σε ολο το γηπεδο δεν πανε πουθενα εξω γι αυτο δεν ξερω )

Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ Α.Σ.=2 ( εαν οπως δηλωνετε ειστε τοσο φορμαρισμενοι αποδειξτε το ( αν και πιστευω πως η δραπετσωνα θα κερδισει 30 ποντους αν βαλω διπλο για πολλα λεφτα)!!!!!

καληνυχτα!!!

ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ,ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ Η ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ 30 ΠΟΝΤΟΥΣ?ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΟΣ?
ZeLL
QUOTE(tsouxtras @ Dec 5 2008, 00:13 ) *
Καλησπερα παιδες...Βλεπω σιγα σιγα η γ'εσκανα παει να μετατραπει σε πολεμο!Πριν πω τα προγνωστικα μου για αυριο και θα ειναι πολυ τρελα προγνωστικα ή κατευθειαν για κουβα ή για πολλα λεφτα...θελω να ενημερωσω πως πραγματι ο προπονητης της δραπετσωνας εχει φιλους διαιτητες γιατι καθε φορα εντελως τυχαια σφυριζει την δραπετσωνα ο ιδιος και ο ιδιος διαιτητης και μπορειτε να ελεγξετε ποιον λεω μονοι σας!
Τωρα τα προγνωστικα μου για αυριο, μαλλον τα τρελα προγνωστικα μου!!!!
Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ - ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ =1 ( γιατι εχουν καλυτερη ομαδα)

Γ.Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.= 2

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α.Ο. - ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ=1 ( εχει καλυτερη ομαδα)

Α.Ο.Κ. "Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ" - ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ=1 ( θα πρεπει επιτελους ι διαιτησια να του παει και λιγο εχουν δικιο που διαμαρτυρονται)

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. - ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΣΚ=2 ( με νικη αν και πολυ δυσκολο πιανει κορυφη.Την πιστευω ακομη!)

ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ=12 ( με zone press σε ολο το γηπεδο δεν πανε πουθενα εξω γι αυτο δεν ξερω )

Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ Α.Σ.=2 ( εαν οπως δηλωνετε ειστε τοσο φορμαρισμενοι αποδειξτε το ( αν και πιστευω πως η δραπετσωνα θα κερδισει 30 ποντους αν βαλω διπλο για πολλα λεφτα)!!!!!

καληνυχτα!!!



Φιλε TSOUXTRA ελεγξα τους διαιτητες που εχουν σφυριξει Δραπετσωνα και στο μοναδικο αγωνα που εχει σφυριξει ο ιδιος διαιτητης ειναι με τα Μεγαρα και με τη Νεα Περαμο . Με τα Μεγαρα χασαμε και με τη Νεα Περαμο νικησαμε πανω απο 30 ποντους ... Θα σε παρακαλουσα να μη δημιουργεις εντυπωσεις χωρις λογο ...

Ευχαριστω εκ των προτερων ...
tsouxtras
Λοιπον φιλε απο τα γασε τα ταταυλα δεν τα κερδιζετε!Εχετε μικρη ομαδα για να κερδισετε τα ταταυλα!Φιλε zell ελεγξε το καλυτερα γιατι και μαζι μου που ειχες παιξει ο ιδιος σφυριζε και μαλιστα χασαμε εξαιτιας του!Τις ανακριβειες μαλλον εσυ τις λες που σε νοιαζει τοσο πολυ πως ο προπονητης του εχει κολλητους διαιτητες!Σκεψου οτι την αοκ νεα σμυρνης την πανε γα...ντας!!!Φιλε -6- εαν τα σουρμενα αποψε με δραπετσωνα πανε αργο ρυθμο ειλικρινα σου μιλω θα φατε πανω απο 30!Ευκολα κιολας!Εαν καταφερετε και σπασετε το γρηγορο ρυθμο τους που ουτε καν φανταζομαι οτι μπορειτε θα χασετε λιγο ισως και κερδισετε!!!Ευχομαι να πιασω πολλα λεφτα σημερα!!! rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
-6-
QUOTE(tsouxtras @ Dec 5 2008, 18:47 ) *
Λοιπον φιλε απο τα γασε τα ταταυλα δεν τα κερδιζετε!Εχετε μικρη ομαδα για να κερδισετε τα ταταυλα!Φιλε zell ελεγξε το καλυτερα γιατι και μαζι μου που ειχες παιξει ο ιδιος σφυριζε και μαλιστα χασαμε εξαιτιας του!Τις ανακριβειες μαλλον εσυ τις λες που σε νοιαζει τοσο πολυ πως ο προπονητης του εχει κολλητους διαιτητες!Σκεψου οτι την αοκ νεα σμυρνης την πανε γα...ντας!!!Φιλε -6- εαν τα σουρμενα αποψε με δραπετσωνα πανε αργο ρυθμο ειλικρινα σου μιλω θα φατε πανω απο 30!Ευκολα κιολας!Εαν καταφερετε και σπασετε το γρηγορο ρυθμο τους που ουτε καν φανταζομαι οτι μπορειτε θα χασετε λιγο ισως και κερδισετε!!!Ευχομαι να πιασω πολλα λεφτα σημερα!!! rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΑ ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.ΕΧΟΥΝ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΑΡΚΕΤΑ.ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΟΥ!ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.