Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ΄ ΕΣΚΑΝΑ 2008-09
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
MILKO
QUOTE(dungeon @ Mar 30 2009, 12:54 ) *
Φιλε μου τα αναβληθεντα θα τα κανονισει η δραπετσωνα ποτε θα γινουν και ποτε την συμφερουν....Μην κανεις ερωτησεις που ολοι γνωριζουν ta apotelesmata smiley.gif
Μονη της αλλωστε κανονισε να μην γινουν αυτα τα παιχνιδια....Αλλωστε εμαθα το εξης απο εγκυρες πηγες...Δεν πραγματοποιηθηκε ο αγωνας μπασκετ αναμεσα στν Ν.περαμο και την δραπετσωνα επειδη δεν προσηλθαν ο διαιτητες του αγωνα.Αυτο βεβαια σε οτι αφορα την επισημη εκδοχη που αναγραφηκε στο φυλλο αγωνα τυποις,επειδη το παρασκηνιο ηταν εντονο και στο γηπεδο απο τι μας ειπαν δεν προσηλθε κανεις!Η δραπετσωνα συμφωνα με πληροφοριες επιθυμουσε διακαως την αναβολη του συγκεκριμενου παιχνιδιου αφου 3 βασικοι αθλητες της ηταν τραυματιες.Αφου εγιναν προσπαθειες την παραμονη του αγωνα και η Ν.περαμος δεν δεχτηκε την αναβολη, την επομενη μερα 3 ωpες πριν την εναρξη του αγωνα η ΕΣΚΑΝΑ ειδοποιησε οτι δεν υπαρχουν διαιτητες και επομενως δεν θα γινει το παιχνιδι!Αυτα ειναι παντα με τις πληροφοριες που συλλεξαμε μεχρι και απο εφημεριδα της περιοχης των μεγαρων...Τα συμπερασματα δικα σας!!!


Φίλε μπορείς να μου πεις τίτλο εφημερίδας .Και ποια σε ομάδα παίζεις?
Γιατί μπορεί να γραφεί τι έγινε και στον αγώνα μέγαρα – ταταυλα


Και κάτι άλλο μπήκες τώρα από το πουθενά και λες τα δικά σου τι να πω ότι προσπαθείς να δημιουργείς εντάσεις , αν όχι τότε να πας στον ΑΝΤ1 να κανείς παρέα στον ΦΩΣΚΟΛΟ εδώ έχει γίνει τέτοιος ντόρος για τους διαιτητές και εσύ ασχόλησε με τη Δραπετσώνα.
Αν και νομίζω ότι εκείνη την παρασκευή δεν έγινε και άλλο ματς ,μπες στο eskana.gr λέει κάτι για το τι έχει γίνει με τους διαιτητές
ΦΙΛΙΚΑ ΤΟ POST ΗΤΑΝ ΑΣΤΟΧΟ
Jabar
Τελευταία προειδοποίηση σταματήστε αμέσως.Προκλητικά και ειρωνικά ποστ.Δεν με νοιάζει αν είναι το πρώτο η το δεύτερο
με χαρακτηρισμούς.Οτιδήποτε δεν αφορά αγώνα και είναι επί προσωπικού με πμ.Μην βλέπετε φαντάσματα και γράφετε ανακρίβειες.Για οποιες αναβολές υπεύθυνη η ΕΣΚΑΝΑ και οι κριτες διαιτητές αν δεν προσέλθουν όχι οι ομάδες.
Διαβάστε το κανονισμό του φόρουμ.
MILKO
QUOTE(dungeon @ Mar 30 2009, 16:22 ) *
εσυ απο την νεα σμυρνη ειτε εισαι εκτος τελειως τοπου και χρονου ειτε ειλικρινα δεν εχεις ιδεα το τι λεμε και για ποιον αγωνα....Λοιπον φιλε μου κοιτα να σωσεις την ομαδα σου απο τον μεγαλο κατηφορο που παει οπως βλεπεις τρεις αγωνιστικες πριν το τελος και ασε μας εμας να λεμε για τις δικες μας!
Οσο για σενα zell που γνωριζεις τα παντα μεχρι και τηλεφωνα ειμαι απο την μεγαλη σου και πολυ μισιτη αντιπαλο...Ερχεσαιιιιιιιιιιιιιιι...................
.......................

Φίλε μπορείς να μου πεις τίτλο εφημερίδας .
Γιατί μπορεί να γραφεί τι έγινε και στον αγώνα μέγαρα – ταταυλα


Αν κατάλαβα καλά είσαι ν .Πέραμο και αυτό το Ερχεσαιιιιιιιιιιιιιιι...................
.......................
το λες γιατί θέλεις να κερδίσεις τους 1ους καλά κανείς φιλαράκο, κάντε το και για μας αλλά ρε φίλε για αυτούς δεν έχει σημασία ανεβήκανε και από ότι μαθαίνω από τοπική εφημερίδα της Δραπετσώνας θα κατεβάσουν παιδικό γιατί είναι αδιάφορο ματς για να μην έχουν προβλήματα αν και από αυτά που γραφεί τοπική εφημερίδα της Δραπετσώνας ότι όσες ομάδες πέρασαν από τη Δραπετσώνα η φιλοξενία ήταν άψογη μέχρι και τα μέγαρα
nsmirni
QUOTE(dungeon @ Mar 30 2009, 16:22 ) *
εσυ απο την νεα σμυρνη ειτε εισαι εκτος τελειως τοπου και χρονου ειτε ειλικρινα δεν εχεις ιδεα το τι λεμε και για ποιον αγωνα....Λοιπον φιλε μου κοιτα να σωσεις την ομαδα σου απο τον μεγαλο κατηφορο που παει οπως βλεπεις τρεις αγωνιστικες πριν το τελος και ασε μας εμας να λεμε για τις δικες μας!
Οσο για σενα zell που γνωριζεις τα παντα μεχρι και τηλεφωνα ειμαι απο την μεγαλη σου και πολυ μισιτη αντιπαλο...Ερχεσαιιιιιιιιιιιιιιι...................
.......................

Εσυ εισαι αυτος που εγραψε για τα αναβληθεντα και οχι για το αναβληθεν.
Οσο για τηνομαδα μας την ΝΣμυρνη μην ανησυχεις θα σωθει ετσι και αλλιως.

QUOTE(nsmirni @ Mar 30 2009, 17:26 ) *
Εσυ εισαι αυτος που εγραψε για τα αναβληθεντα και οχι για το αναβληθεν.
Οσο για τηνομαδα μας την ΝΣμυρνη μην ανησυχεις θα σωθει ετσι και αλλιως.

αληθεια , που παιζετε την αλλη αγωνιστικη?για κοιτα το προγραμμα. icon_drunk.gif
Jabar
QUOTE(MILKO @ Mar 30 2009, 17:44 ) *
Φίλε μπορείς να μου πεις τίτλο εφημερίδας .
Γιατί μπορεί να γραφεί τι έγινε και στον αγώνα μέγαρα – ταταυλα


Αν κατάλαβα καλά είσαι ν .Πέραμο και αυτό το Ερχεσαιιιιιιιιιιιιιιι...................
.......................
το λες γιατί θέλεις να κερδίσεις τους 1ους καλά κανείς φιλαράκο, κάντε το και για μας αλλά ρε φίλε για αυτούς δεν έχει σημασία ανεβήκανε και από ότι μαθαίνω από τοπική εφημερίδα της Δραπετσώνας θα κατεβάσουν παιδικό γιατί είναι αδιάφορο ματς για να μην έχουν προβλήματα αν και από αυτά που γραφεί τοπική εφημερίδα της Δραπετσώνας ότι όσες ομάδες πέρασαν από τη Δραπετσώνα η φιλοξενία ήταν άψογη μέχρι και τα μέγαρα

Αυτό είναι αλλοίωση πρωταθλήματος,πάρε ένα δώρο για να μην μπλέξετε.

Β. ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ
Στις παρακάτω περιπτώσεις, που χαρακτηρίζονται ειδικές, οι ασκούντες τη πειθαρχική εξουσία επιβάλλουν, σε βάρος των υπαίτιων σωματείων, τις ακόλουθες ποινές:
α. Της αφαίρεσης τριών (3) βαθμών, σε περιπτώσεις κατά τις οποίες έγιναν τελεσίδικα δεκτές ενστάσεις, για χρησιμοποίηση αθλητών διαφορετικών από αυτών που δικαιούνται συμμετοχής (περίπτωση πλαστοπροσωπίας ή πλαστογραφίας στοιχείων αθλητικού δελτίου).
β. Της αφαίρεσης ενός (1) βαθμού, στις περιπτώσεις κατά τις οποίες το υπαίτιο σωματείο, είτε σε ένδειξη διαμαρτυρίας, ανεξάρτητα από την αιτία της, είτε για ανεπίτρεπτη βαθμολογική διευκόλυνση άλλων σωματείων δεν συμμετέχει σε αγώνα Πρωταθλήματος ή Κυπέλου, ή αποχωρεί πριν από την λήξη του ή αποσύρει την βασική του ομάδα από αγώνα και αγωνίζεται με αναπληρωματική, εφηβική ή παιδική ομάδα.
• Σε περίπτωση υποτροπής στην παράβαση της παραγράφου αυτής, το υπαίτιο σωματείο διαγράφεται, για ένα χρόνο, από τη δύναμη της Ε.Ο.Κ. με όλες τις από εδώ και στο εξής συνέπειες (όπως πχ. νέα εγγραφή στα μητρώα, κατάταξη στη κατώτερη Κατηγορία κ.λ.π.).
dungeon
μαλλον φιλε milko δεν εχεις και συ ιδεα οτι ειμαι απο την μισιτη αντιπαλο σου με την οποια αδικησες τρελα...στον πρωτο γυρο!Λες δικα σου και συνεχιζεις δικα σου..Αλλωστε αν το post που δημοσιευσα δεν υπηρχε τοτε δεν θα σε πονουσε τοσο...Αλλα εξασφαλισε σε παρακαλω την ανοδο γιατι εγω τοτε που θα ρθεις θΑ καιγομαι γατι ακουσα οτι ανεβαινουν 4-5 ομαδες μαλλον και ειλικρινα η φιλοξενια μου δεν θα ναι και η καλυτερη απεναντι ΣΟΥ...Εξαλλου τοσα βρισιδια φαγαμε τον πρωτο γυρο...Μην το ξεχνας...ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕς ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΥΠΕΡ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΣΤΑ ΜΕΓΑΡΑ,ΣΤΟΝ ΤΕΛΑΜΩΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΘΑ ΕΙΧΑ ΤΟ ΡΟΖ ΦΥΛΛΟ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΠΟΝΟΥΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!!!..Τιμες και δαφνες ερχονται ΓΙΑ τους υποτιθεμενους πρωταθλητες!!!!!!
Jabar
Δεν μπορούμε να συνενοηθούμε .Βάλτε τελεία.Θα πέσει αγρανάπαυση.Πείτε τα με πμ.
MILKO
QUOTE(dungeon @ Mar 30 2009, 18:08 ) *
μαλλον φιλε milko δεν εχεις και συ ιδεα οτι ειμαι απο την μισιτη αντιπαλο σου με την οποια αδικησες τρελα...στον πρωτο γυρο!Λες δικα σου και συνεχιζεις δικα σου..Αλλωστε αν το post που δημοσιευσα δεν υπηρχε τοτε δεν θα σε πονουσε τοσο...Αλλα εξασφαλισε σε παρακαλω την ανοδο γιατι εγω τοτε που θα ρθεις θΑ καιγομαι γατι ακουσα οτι ανεβαινουν 4-5 ομαδες μαλλον και ειλικρινα η φιλοξενια μου δεν θα ναι και η καλυτερη απεναντι ΣΟΥ...Εξαλλου τοσα βρισιδια φαγαμε τον πρωτο γυρο...Μην το ξεχνας...ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕς ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΥΠΕΡ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΣΤΑ ΜΕΓΑΡΑ,ΣΤΟΝ ΤΕΛΑΜΩΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΘΑ ΕΙΧΑ ΤΟ ΡΟΖ ΦΥΛΛΟ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΠΟΝΟΥΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!!!..Τιμες και δαφνες ερχονται ΓΙΑ τους υποτιθεμενους πρωταθλητες!!!!!!

Γιατί δεν λες σε ποια ομάδα είσαι ? να ξέρουμε τι λεμέ .
Και για να μην μπερδευτούμε διάβασε παλιά ποστ να δεις με ποιους είμαι .
Έχω γνωριμίες από Δραπετσώνα αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι είμαι Δραπετσώνα .
Τώρα με το να βγαίνεις ,και να απειλείς, δεν βγαίνει κάτι . μπορεί να είσαι και ένα παιδάκι 10 ετών και να γραφείς ότι θέλεις .
Δεν θα ξανά απαντήσω αν δεν γράψεις την ομάδα σου , θεωρώ ότι είσαι πιτσιρικάς και γραφείς ανούσια πράγματα
tsonas
14 θα ανεβουν dungeon για να σου κανουμε το χατιρι να ανεβεις κι εσυ να μην κλαις...
ZeLL
Φαινεται δε θελετε να βαλετε μυαλο ...

Μολις τελειωσε η προπονηση της ομαδας μας ... Διευκρινιστηκε και απο το προπονητη μας οτι δεν εχουμε κανενα προβλημα ουτε με τη Ν.Περαμο ουτε με τη Δαφνη ουτε με τον Αρη ουτε με το Παννεαπολικο ... ( τα παιχνιδια που μας απομενουν ) ...

Και επειδη λετε για διαιτησια ειδαμε και με τους διαιτητες της ΕΣΚΑ τα αποτελεσματα ...

Ασχοληθειτε λιγο με τις ομαδες σας και αφηστε τη δικια μας ... Σα συμβουλη δειτε το ... Κοιταξτε να γινετε εσεις καλυτεροι και μετα ασχοληθειτε με οποιον θελετε ...
bartsa
καλη αγωνιστικη σε ολους και λιγο νηστεια απο τους τσακωμους μερες που ειναι δεν θα εβλαπτε
killbill12
Αναβαλλεται η αγωνιστικη της Παρασκευης...! Πιθανοτατα θα γινουν τα αναβληθεντα...
leonkalf
Χθες βράδυ έμαθα ότι η αγωνιστική της Παρασκευής αναβάλλεται ώστε να γίνουν τα παιχνίδια που έχουν αναβληθεί (Παρασκευή τα 2 και Δευτέρα το άλλο που παίζει η Ν.Σμύρνη).

Οπότε το πρωτάθλημα θα τελειώσει μια βδομάδα μετά την προκαθοριμένη, 1 Μαϊου δηλαδή (ημέρα ημιτελικών euroleague.. gdi.gif )



Y.Γ Κάποιοι συνεχίζετε να μην καταλαβαίνετε το νόημα του forum και το πως πρέπει να λειτουργείτε μέσα σε αυτό. Αν θέλετε να τσακώνεστε και δε βρίσκετε άλλο τρόπο και το κάνετε μέσα από εδώ, κάντε το τουλάχιστον με πμ!! Επίσης, κάποιοι θα πρέπει να έχουν το θάρρος να λένε μόνο αλήθεια κι όχι κρυβόμενοι πίσω από το nickname τους να ανακατεύουν ομάδες λέγοντας δήθεν ότι είναι μέλη τους ή ότι ξέρουν κάτι. Αν κάποιος νομίζει ότι θίγεται (αφού οι συνομιλητές του λένε ξεκάθαρα ότι ψεύδεται), ας βγαίνει επώνυμα να απαντήσει.
Τα λέμε και τα ξαναλέμε... ευελπιστώ κάποια στιγμή και οι λίγοι που κάνουν ότι δεν ακούν, να ακούσουν!!
leonkalf
Tα ακριβή αποτελέσματα της αγωνιστικής που πέρασε:


Τελαμώνας - ΝΕ Μεγαρίδος 70-85
Ταταύλα – ΓΑΣΕ 70-47
Δάφνη Αγ. Δημ. - Ελληνικό 53-85
Εν. Αρμενίων – Ν. Σμύρνη 59-47
Ν. Πέραμος – Παννεαπολικός 55-50
ΟΚΕ – Άρης Γλ. 70-56
Σούρμενα - ΔΑΣ Δραπετσώνα 62-76


Η βαθμολογία

(σε 23 αγ.)
1. Εν. Αρμενίων 18-5 41
2. ΔΑΣ Δραπετσώνα 18-4 40
3 Ελληνικό 17-6 40
-----------------------------------------------
4. ΝΕ Μεγαρίδος 16-7 39
5. Παννεαπολικός 14-9 37
6. Ταταύλα 14-8 36
8. Σούρμενα 12-11 35
7 Ν. Πέραμος 13-8 34
9. ΟΚΕ 11-12 34
10. ¨Αρης Γλ. 7-16 30
11. Τελαμώνας 6-16 28
--------------------------------------------------
12 ΓΑΣΕ 4-19 27
13. ΑΟΚ Ν. Σμύρνη 5-16 26
14. Δάφνη Αγ. Δημ. 3-20 26
*Ταταύλα , Ν. Πέραμος , ΔΑΣ Δραπετσώνα και Τελαμώνας έχουν αγώνα λιγότερο
*Η Ν. Σμύρνη έχει δύο αγώνες λιγότερους




Επίσημη ανακοίνωση από εσκανα για τα αναβληθέντα και το υπολοιπόμενο πρόγραμμα.

"Αλλαγές στην Γ΄ ανδρών αποφάσισε το Δ.Σ. της ΕΣΚΑΝΑ

Λόγω της αναγκαιότητας να διεξαχθούν οι αναβληθέντες αγώνες της Γ΄ ανδρών και για υπάρξει σωστή σειρά διεξαγωγής των αγώνων, το ΔΣ της Ένωσης αποφάσισε τα εξής:

Η 24η αγωνιστική θα διεξαχθεί στις 10 Απριλίου, η 25η στις 24 Απριλίου, και η 26η την Δευτέρα 4 Μαίου.

Οι δύο αναβληθέντες αγώνες της 21ης αγωνιστικής θα διεξαχθούν την Παρασκευή 3/4, Τρίτη 7/4 και ο αναβληθείς αγώνας Ν. Σμύρνη – Τελαμώνας την Δευτέρα 6/4.

Αναλυτικά :
21η Αγωνιστική
03/4/2009 21:00 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. Α.Ο.Κ. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
07/4/2009 20:30 ΚΛ. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

22η Αγωνιστική
06/4/2009 21:45 ΚΛ.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.Κ. "Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ" ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ "


πηγή: eskana.gr
MILKO

Αναλυτικά :
21η Αγωνιστική
03/4/2009 21:00 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. Α.Ο.Κ. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
07/4/2009 20:30 ΚΛ. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

22η Αγωνιστική
06/4/2009 21:45 ΚΛ.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.Κ. "Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ" ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ "


πηγή: eskana.gr
[/quote]
Γιατί η ν περαμο- δραπετσωνα τρίτη και όχι παρασκευή ?
Josh_7_Child
QUOTE(leonkalf @ Mar 31 2009, 12:03 ) *
Χθες βράδυ έμαθα ότι η αγωνιστική της Παρασκευής αναβάλλεται ώστε να γίνουν τα παιχνίδια που έχουν αναβληθεί (Παρασκευή τα 2 και Δευτέρα το άλλο που παίζει η Ν.Σμύρνη).

Οπότε το πρωτάθλημα θα τελειώσει μια βδομάδα μετά την προκαθοριμένη, 1 Μαϊου δηλαδή (ημέρα ημιτελικών euroleague..

Τί λέτε ρε παιδιά τώρα; Δεν παίζει αυτό το πράγμα.. Να γίνεται το ματς της δεκαετίας για το Ελληνικό μπάσκετ στο Βερολίνο κι εμείς να τραβιόμαστε την ίδια ώρα για να παίξουμε την τελευταία αγωνιστική σε ημερομηνία εκτός προγράμματος;
Οι κύριοι που το κανόνισαν αυτό, θα είναι κι εκείνοι στα γήπεδα της Γ' Εσκανά, ή μήπως θα βλέπουν τους ημιτελικούς της Euroleague στις 60αρες τηλεοράσεις τους; 68.gif
Αφήστε που είναι Πρωτομαγιά κιόλας !! (βλέπετε πως είμαι απελπισμένος και ψάχνω για κάθε πιθανή αφορμή για να μη χάσω τον ημιτελικό..)
Πείτε κάτι κι εσεις ρε παιδιά, γιατί προβλέπω, ειδικά στις αδιάφορες βαθμολογικά ομάδες, να μη μαζεύονται ούτε 7-8 άτομα για το τελευταίο παιχνίδι...
alpapamarin
H τελευταία αγωνιστική μεταφέρθηκε λόγω Πρωτομαγιάς στις 4-5-2009. Πιθανότατα όμως αν δεν ήταν Πρωτομαγιά θα τα χάναμε τα παιχνιδάκια...
leonkalf
Αν δεις στο post που έκανα μετά από αυτό που έχεις κάνει quote, έχω γράψει ότι η τελευταία αγωνιστική θα γίνει στις 4 Μαϊου, ημέρα Δευτέρα.
Άρα θα απολαύσουμε το F4 άνετα.. wink.gif
Κι εγώ στην αρχή ανησύχησα, σαν εσένα!
Josh_7_Child
Τα καλύτερα νέα που έχω μάθει για την Γ' Εσκανα εδώ κι αρκετό καιρό...
Ευχαριστω παιδιά, και sorry για την παράλειψη, αλλά με το που το είδα θόλωσα και δεν διάβασα παρακάτω!

Καλά παιχνίδια σήμερα (για όσους παίζουν)
taz4
QUOTE(leonkalf @ Apr 3 2009, 11:31 ) *
Αν δεις στο post που έκανα μετά από αυτό που έχεις κάνει quote, έχω γράψει ότι η τελευταία αγωνιστική θα γίνει στις 4 Μαϊου, ημέρα Δευτέρα.
Άρα θα απολαύσουμε το F4 άνετα.. wink.gif
Κι εγώ στην αρχή ανησύχησα, σαν εσένα!


Το άνετα ειναι σχετικό...παναθηναϊκος-ολυμπιακός μετά από χρόνια μαζι σε F4.Μπασκετόφιλοι είμαστε σίγουρα κάποιοι θα ήθελαν να πάνε Βερολίνο και κάποιοι ακόμα μπορεί ήδη να έχουν βγάλει εισ. από τα πρώτα που χε βγάλει η ευρολίγκα.Αυτό μπορεί να κάνει παίχτες 'αδιάφορων' βαθμολογικά ομάδων να μην παίξουν,ή κάποιους να χάσουν τα λεφτά τους.Κάποια άλλα αναβληθέντα έγιναν μεσοβδόμαδα αυτά γιατί να αλλάξουν ολόκληρο πρόγραμμα??
leonkalf
Συμφωνώ με rookie ότι η αλλαγή αυτή ήταν κάπως άκαιρη..
Μπορούσαν να έβαζαν τα αναβληθέντα σε ενδιάμεσες ημ/νίες τόσο καιρό.. Φαίνεται είχαν άλλα προβλήματα και δεν είχαν ασχοληθεί με το θέμα..

Σήμερα αναβλήθηκε όλη η αγωνιστική για να γίνει 1 παιχνίδι!!
Τι να πει κανείς για τον προγραμματισμό.. sleep.gif

Και φυσικά κάποιοι έχουν κλείσει εισιτήρια για Βερολίνο.. Άλλο θέμα αυτό.. Όλοι ξέραμε ότι το πρωτάθλημα τελειώνει 24 Απριλίου και τώρα πάει 10 μέρες μετά..
Λογικά, θα είναι πίσω τη Δευτέρα όσοι θα πάνε Βερολίνο.
ΘΗΡΕΥΤΗΣ
Φίλε Ταταυλιώτη καλησπέρα,

Πόσο ήρθε σήμερα το ματσάκι?

Δώσε μας μια σύντομη περιγραφή... wos_sport5.gif
tatauliotis
QUOTE(ΘΗΡΕΥΤΗΣ @ Apr 4 2009, 00:34 ) *
Φίλε Ταταυλιώτη καλησπέρα,

Πόσο ήρθε σήμερα το ματσάκι?

Δώσε μας μια σύντομη περιγραφή... wos_sport5.gif

καλημερα σε ολους!σχετικα ευκολη νικη της ομαδας μας(+15 περιπου)

,αν και σε καποια σημεια του αγωνα η ομαδα της ν.σμυρνης ειχε καποια ξεσπασματα.σε κανενα σημειο παντως δε χασαμε τον ελεγχο!παμε τωρα ελληνικο και...η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια!
ΘΗΡΕΥΤΗΣ
QUOTE(tatauliotis @ Apr 4 2009, 08:13 ) *
καλημερα σε ολους!σχετικα ευκολη νικη της ομαδας μας(+15 περιπου)

,αν και σε καποια σημεια του αγωνα η ομαδα της ν.σμυρνης ειχε καποια ξεσπασματα.σε κανενα σημειο παντως δε χασαμε τον ελεγχο!παμε τωρα ελληνικο και...η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια!


Ευχαριστώ φίλε!


Η βαθμολογία updated......

(σε 23 αγ.)

1. Εν. Αρμενίων 18-5 41
2. ΔΑΣ Δραπετσώνα 18-4 40
3 Ελληνικό 17-6 40
-----------------------------------------------
4. ΝΕ Μεγαρίδος 16-7 39
5. Ταταύλα 15-8 38
6. Παννεαπολικός 14-9 37
7. Σούρμενα 12-11 35
8 Ν. Πέραμος 13-9 34
9. ΟΚΕ 11-12 34
10. ¨Αρης Γλ. 7-16 30
11. Τελαμώνας 6-16 28
--------------------------------------------------
12 ΓΑΣΕ 4-19 27
13. ΑΟΚ Ν. Σμύρνη 5-17 27
14. Δάφνη Αγ. Δημ. 3-20 26

*Ν. Πέραμος , ΔΑΣ Δραπετσώνα και Τελαμώνας και Ν. Σμύρνη έχουν αγώνα λιγότερο
diamond


Η βαθμολογία σωστά updated......

(σε 23 αγ.)

1. Εν. Αρμενίων 18-5 41
2. ΔΑΣ Δραπετσώνα 18-4 40
3 Ελληνικό 17-6 40
-----------------------------------------------
4. ΝΕ Μεγαρίδος 16-7 39
5. Ταταύλα 15-8 38
6. Παννεαπολικός 14-9 37
7. Ν. Πέραμος 13-9 35
8 Σούρμενα 12-11 35
9. ΟΚΕ 11-12 34
10. ¨Αρης Γλ. 7-16 30
11. Τελαμώνας 6-16 28
--------------------------------------------------
12 ΓΑΣΕ 4-19 27
13. ΑΟΚ Ν. Σμύρνη 5-17 27
14. Δάφνη Αγ. Δημ. 3-20 26

*Ν. Πέραμος , ΔΑΣ Δραπετσώνα και Τελαμώνας και Ν. Σμύρνη έχουν αγώνα λιγότερο
smiley.gif smiley.gif rolleyes.gif
nsmirni
QUOTE(diamond @ Apr 4 2009, 10:58 ) *
Η βαθμολογία σωστά updated......

(σε 23 αγ.)

1. Εν. Αρμενίων 18-5 41
2. ΔΑΣ Δραπετσώνα 18-4 40
3 Ελληνικό 17-6 40
-----------------------------------------------
4. ΝΕ Μεγαρίδος 16-7 39
5. Ταταύλα 15-8 38
6. Παννεαπολικός 14-9 37
7. Ν. Πέραμος 13-9 35
8 Σούρμενα 12-11 35
9. ΟΚΕ 11-12 34
10. ¨Αρης Γλ. 7-16 30
11. Τελαμώνας 6-16 28
--------------------------------------------------
12 ΓΑΣΕ 4-19 27
13. ΑΟΚ Ν. Σμύρνη 5-17 27
14. Δάφνη Αγ. Δημ. 3-20 26

*Ν. Πέραμος , ΔΑΣ Δραπετσώνα και Τελαμώνας και Ν. Σμύρνη έχουν αγώνα λιγότερο
smiley.gif smiley.gif rolleyes.gif

μηπως η ν.σμυρνη σε ισοβαθμια με γασε και ενα παιΧνιδι λιγοτερο ειναι απο πανω η κανω λαθος????
comfouzio
QUOTE(nsmirni @ Apr 4 2009, 19:40 ) *
μηπως η ν.σμυρνη σε ισοβαθμια με γασε και ενα παιΧνιδι λιγοτερο ειναι απο πανω η κανω λαθος????

Όχι δεν κάνεις κανένα λάθος.Είσαι απόλυτα σωστός ....
killbill12
Ν. Σμύρνη –Τελαμώνας 1(20π. περιπου)
taz4
(σε 23 αγ.)

1. Εν. Αρμενίων 18-5 41
2. ΔΑΣ Δραπετσώνα 18-4 40 *
3 Ελληνικό 17-6 40
-----------------------------------------------
4. ΝΕ Μεγαρίδος 16-7 39
5. Ταταύλα 15-8 38
6. Παννεαπολικός 14-9 37
7. Ν. Πέραμος 13-9 35 *
8 Σούρμενα 12-11 35
9. ΟΚΕ 11-12 34
10. Αρης Γλ. 7-16 30
11. Ν. Σμύρνη 6-17 29
--------------------------------------------------
12 Τελαμώνας 6-17 29
13. ΓΑΣΕ 4-19 27
14. Δάφνη Αγ. Δημ. 3-20 26

*Ν. Πέραμος , ΔΑΣ Δραπετσώνα έχουν αγώνα λιγότερο
nsmirni
QUOTE(killbill12 @ Apr 5 2009, 20:09 ) *
Ν. Σμύρνη –Τελαμώνας 1(20π. περιπου)

+ 19 για να ειμαστε ακριβεις
ibiza
ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΦΤΑΝΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΟΙΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΑΝ.......ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΑΣ.......
PAN123
Ν.ΠΕΡΑΜΟΣ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 2
ΘΗΡΕΥΤΗΣ
QUOTE(PAN123 @ Apr 7 2009, 22:57 ) *
Ν.ΠΕΡΑΜΟΣ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 2


(σε 23 αγ.)

1. ΔΑΣ Δραπετσώνα 19-4 42
2. Εν. Αρμενίων 18-5 41
3 Ελληνικό 17-6 40
-----------------------------------------------
4. ΝΕ Μεγαρίδος 16-7 39
5. Ταταύλα 15-8 38
6. Παννεαπολικός 14-9 37
7. Ν. Πέραμος 13-10 36
8 Σούρμενα 12-11 35
9. ΟΚΕ 11-12 34
10. Αρης Γλ. 7-16 30
11. Ν. Σμύρνη 6-17 29
--------------------------------------------------
12 Τελαμώνας 6-17 29
13. ΓΑΣΕ 4-19 27
14. Δάφνη Αγ. Δημ. 3-20 26



Σας παραθέτω τις υπόλοιπες αγωνιστικές και πολύ θα ήθελα να ακούσω σενάρια για το ποιές ομάδες πιστεύετε ότι θα ανέβουν στην Β' ΕΣ.ΚΑ.Ν.Α και ποιές θα πάρουν το δρόμο για την Δ΄ΕΣ.ΚΑ.Ν.Α. wav.gif wav.gif wav.gif


24 η Αγωνιστική

3/4/2009 20:30 2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Γ.Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ
3/4/2009 20:30 ΚΛ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
3/4/2009 21:00 ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3/4/2009 21:00 ΚΛ."ΑΛ.ΣΑΛΤΑΣ" Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
3/4/2009 21:45 ΚΛ.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.Κ. "Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ" ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΣΚ
3/4/2009 21:30 2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
3/4/2009 21:00 Ε.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΣΟΥΡΜΕΝΑ Α.Σ.

25 η Αγωνιστική

10/4/2009 21:00 ΚΛ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α.Ο.
10/4/2009 21:30 ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
10/4/2009 21:45 ΚΛ.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ
10/4/2009 20:15 ΚΛ. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΣΚ Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
10/4/2009 20:30 2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Α.Ο.Κ. "Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ"
10/4/2009 21:30 ΚΛ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΟΥΡΜΕΝΑ Α.Σ. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.
10/4/2009 21:00 ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

13 η Αγωνιστική

24/4/2009 21:00 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ
24/4/2009 21:00 Ε.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
24/4/2009 20:30 ΚΛ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α.Ο. ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
24/4/2009 20:30 2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Γ.Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΣΚ
24/4/2009 21:00 ΚΛ."ΑΛ.ΣΑΛΤΑΣ" Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
24/4/2009 21:45 ΚΛ.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.Κ. "Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ" ΣΟΥΡΜΕΝΑ Α.Σ.
24/4/2009 21:30 2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΘΗΡΕΥΤΗΣ
24 η Αγωνιστική

3/4/2009 20:30 2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Γ.Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ 2
3/4/2009 20:30 ΚΛ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. 2
3/4/2009 21:00 ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1
3/4/2009 21:00 ΚΛ."ΑΛ.ΣΑΛΤΑΣ" Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ 2
3/4/2009 21:45 ΚΛ.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.Κ. "Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ" ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΣΚ 2
3/4/2009 21:30 2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1
3/4/2009 21:00 Ε.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΣΟΥΡΜΕΝΑ Α.Σ. 1
bartsa
κρισιμη αγωνιστικη. το γασε με νικη ειναι στο κολπο της σωτηριας μαζι με τελαμωνα σμυρνη και αρη. στην κορυφη ο χαμος. ταταυλα και μεγαρα δυνατο φινις και ολα γινονται.
bartsa
QUOTE(bartsa @ Apr 8 2009, 09:27 ) *
κρισιμη αγωνιστικη. το γασε με νικη ειναι στο κολπο της σωτηριας μαζι με τελαμωνα σμυρνη και αρη. στην κορυφη ο χαμος. ταταυλα και μεγαρα δυνατο φινις και ολα γινονται.

βεβαιως μαθηματικες ελπιδες και για παννεαπολικο αναλογα τις διαφορες. γιατι οχι.......
nsmirni
QUOTE(ΘΗΡΕΥΤΗΣ @ Apr 7 2009, 22:35 ) *
(


24 η Αγωνιστική

3/4/2009 20:30 2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Γ.Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ 1
3/4/2009 20:30 ΚΛ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. 1
3/4/2009 21:00 ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1
3/4/2009 21:00 ΚΛ."ΑΛ.ΣΑΛΤΑΣ" Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ 1
3/4/2009 21:45 ΚΛ.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.Κ. "Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ" ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΣΚ 1
3/4/2009 21:30 2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1
3/4/2009 21:00 Ε.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΣΟΥΡΜΕΝΑ Α.Σ. 2

25 η Αγωνιστική

10/4/2009 21:00 ΚΛ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α.Ο. 2
10/4/2009 21:30 ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. 2
10/4/2009 21:45 ΚΛ.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ 1
10/4/2009 20:15 ΚΛ. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΣΚ Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ 1
10/4/2009 20:30 2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Α.Ο.Κ. "Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ" 1
10/4/2009 21:30 ΚΛ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΟΥΡΜΕΝΑ Α.Σ. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. 2
10/4/2009 21:00 ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1

26η Αγωνιστική

24/4/2009 21:00 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ 1
24/4/2009 21:00 Ε.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1
24/4/2009 20:30 ΚΛ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α.Ο. ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ 1
24/4/2009 20:30 2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Γ.Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΣΚ 1
24/4/2009 21:00 ΚΛ."ΑΛ.ΣΑΛΤΑΣ" Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1
24/4/2009 21:45 ΚΛ.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.Κ. "Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ" ΣΟΥΡΜΕΝΑ Α.Σ. 1
24/4/2009 21:30 2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 1



1. ΔΑΣ Δραπετσώνα 47
2. Εν. Αρμενίων 45
3 Ελληνικό 46
-----------------------------------------------
4. ΝΕ Μεγαρίδος 44
5. Ταταύλα 43
6. Παννεαπολικός 43
7. Ν. Πέραμος 40
8 Σούρμενα 39
9. ΟΚΕ 38
10. Αρης Γλ. 34
11. Ν. Σμύρνη 34
--------------------------------------------------
12 Τελαμώνας 32
13. ΓΑΣΕ 32
14. Δάφνη Αγ. Δημ. 29

αυτη θα ειναι η τελικη .
ευχαριστω.
Josh_7_Child
QUOTE(nsmirni @ Apr 9 2009, 09:38 ) *
αυτη θα ειναι η τελικη .
ευχαριστω.

Μόνο που η γραμμή του υποβιβασμού θα είναι 1-2 κλικ πιο πάνω... (λόγω Γ' Εθνικής)
sorry nsmirni...
bartsa
QUOTE(Josh_7_Child @ Apr 9 2009, 12:08 ) *
Μόνο που η γραμμή του υποβιβασμού θα είναι 1-2 κλικ πιο πάνω... (λόγω Γ' Εθνικής)
sorry nsmirni...

ας ελπισουμε οτι ο θεουλης θα αφησει τη γραμουλα εκει που ειναι.οσο για τη σειρα των ομαδων με βολευει αυτο που βλεπω . η παρασκευη κοντα ειναι. θα δειξει για κατω οπως και για πανω
leonkalf
Τα σκορ των αναβληθέντων παιχνιδιών είναι τα εξής:

Ταταύλα – Ν. Σμύρνη 56-45
Ν. Σμύρνη – Τελαμώνας 75-56
Ν. Πέραμος – Δραπετσώνα 93-97
nsmirni
QUOTE(Josh_7_Child @ Apr 9 2009, 11:08 ) *
Μόνο που η γραμμή του υποβιβασμού θα είναι 1-2 κλικ πιο πάνω... (λόγω Γ' Εθνικής)
sorry nsmirni...

μηπως γνωριζεις εσυ η καποιος αλλος τι γραφει η προκυρηξη του πρωταθληματος για την χρονια που διανυουμε???????????????Λεει οτι θα υποβιβασθουν 3 ομαδες εκτος και αν η γραμμη του υποβιβασμου μεταφερθει 1-2 κλικ πιο πανω????
Ειναι σοβαρα πραγματα αυτα????
Αλλα με την ΕΣΚΑΝΑ δεν μπορει καποιος να παιρνει τιποτα στα σοβαρα δυστυχως.
Σε λιγο ειναι ικανοι να πουνε να ανεβει μονο μια ομαδα αντι για τρεις icon_wave.gif icon_wave.gif ugly_tocktock.gif
taz4
QUOTE(nsmirni @ Apr 9 2009, 17:55 ) *
μηπως γνωριζεις εσυ η καποιος αλλος τι γραφει η προκυρηξη του πρωταθληματος για την χρονια που διανυουμε???????????????Λεει οτι θα υποβιβασθουν 3 ομαδες εκτος και αν η γραμμη του υποβιβασμου μεταφερθει 1-2 κλικ πιο πανω????
Ειναι σοβαρα πραγματα αυτα????
Αλλα με την ΕΣΚΑΝΑ δεν μπορει καποιος να παιρνει τιποτα στα σοβαρα δυστυχως.
Σε λιγο ειναι ικανοι να πουνε να ανεβει μονο μια ομαδα αντι για τρεις icon_wave.gif icon_wave.gif ugly_tocktock.gif



QUOTE
Γ) ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ ΣΤΗ Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ.
Στη Γ΄ Κατηγορία, υποβιβάζονται οι τρεις (03) τελευταίες ομάδες του βαθμολογικού πίνακα.
Διευκρινίζεται ότι σύμφωνα με το άρθρο 49 του κανονισμού της Ε.Ο.Κ., ανεξάρτητα από τις τυχόν προβλεπόμενες αναδιαρθρώσεις κατηγοριών, οι ομάδες που προβλέπεται να υποβιβασθούν, οπωσδήποτε
υποβιβάζονται και καταλαμβάνουν την τελευταία βαθμολογική θέση της αμέσως κατώτερης κατηγορίας.
Σε περίπτωση που θα υποβιβαστούν δυο (02) ομάδες από την Γ΄ Εθνική Κατηγορία, τότε υποβιβάζεται και η τέταρτη (4η)ομάδα από το τέλος του βαθμολογικού πίνακα. Σε περίπτωση που θα υποβιβαστούν τρεις (03) ομάδες από την Γ΄ Εθνική Κατηγορία, τότε υποβιβάζεται
και η πέμπτη (5η) ομάδα από το τέλος του βαθμολογικού πίνακα, σε περίπτωση κατά την οποία υποβιβαστούν τέσσερις (04)ομάδες από την Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ, τότε υποβιβάζεται και η έκτη (6η) ομάδα από το τέλος του βαθμολογικού πίνακα, τέλος σε περίπτωση κατά την οποία υποβιβαστούν πέντε (05)ομάδες από την Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ, τότε υποβιβάζεται και η έβδομη (7η) ομάδα από το τέλος του βαθμολογικού πίνακα.


Αυτό δεν έχει να κάνει αποκλειστηκά με ΕΣΚΑΝΑ. αλλά κ με ΕΟΚ νομίζω!!
nsmirni
QUOTE(rookie @ Apr 9 2009, 22:53 ) *
Αυτό δεν έχει να κάνει αποκλειστηκά με ΕΣΚΑΝΑ. αλλά κ με ΕΟΚ νομίζω!!

και τι προβλεπεται να γινει στην γ εθνικη??
leonkalf
QUOTE (nsmirni @ Apr 10 2009, 08:23 ) *
και τι προβλεπεται να γινει στην γ εθνικη??

Αυτή τη στιγμή στη Γ΄Εθνική (στους 2 ομίλους του νότου που μας ενδιαφέρουν) κινδυνεύουν 3 ομάδες της εσκανα. Προοδευτική, Ιωνικός Ν. και Πειραϊκός Σύνδεσμος.
Αν πέσουν και οι 3, τότε από την κατηγορία της Γ' εσκανα θα πέσουν 5 ομάδες, αν πέσουν 2 αντίστοιχα 4 και αν πέσει 1 ή καμία τότε πέφτουν 3.

Απομένουν 2 αγωνιστικές στο πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής που θα ξεκαθαρίσει κάπως η κατάσταση, γιατί μετά υπάρχουν και τα μπαράζ, που θα παίξουν εκεί οι ομάδες που θα καταλάβουν την 9η θέση της βαθμολογίας. Και μπορεί να πάει εκεί κάποια από τις προαναφερόμενες ομάδες. Οπότε υπομονή..
taz4
ελληνικό - ταταύλα 70 - 60
νεμ - αρμενική 1 (+20-25)
γασε - τελαμώνας 2
bartsa
αρης σουρμενα 1 ενα παιχνιδι δυνατο ανδρικο καθαρο. οαρης εμφανως αγχωμενος αλλα αποτελεσματικος. τα σουρμενα επαιξαν για τη νικη και μπραβο τους.σε δυο κρισιμα σημεια περασαν μπροστα αλλα ο αρης βρηκε τροπο να μην του φυγει το σκορ.συγχαρητηρια και στους δυο.
leonkalf
Παννεαπολικός - ΟΚΕ 58-68

Ένα παιχνίδι ανάμεσα σε 2 ομάδες χωρίς κάποιο άμεσο στόχο (για το καλύτερο πλασάρισμα βαθμολογικά και οι 2), ήρεμο σε γενικές γραμμές και με διάθεση από πολλά παιδιά να παίξουν μπασκετάκι.
Στο α' ημίχρονο λίγο καλύτεροι οι γηπεδούχοι (με οδηγό τον Χαραλαμπίδη) πήραν προβάδισμα 8π. (35-27). Στο β' το ματς γύρισε γρήγορα, από τη στιγμή που ισοφαρίσαμε 41-41 και περάσαμε μπροστά 41-44 δεν χάσαμε ξανά το προβάδισμα και πήραμε επιτέλους μια εκτός έδρας νίκη από ομάδα που είναι σε υψηλότερη θέση.
Σημαντικό σημείο του παιχνιδιού που πιστεύω έγειρε υπέρ μας το παιχνίδι, ήταν όταν με σκορ 50-54 πήραμε ένα φάουλ σε αιφνιδιασμό (που αμφισβητήθηκε από τους γηπεδούχους, μάλλον δικαιολογημένα αφού η τάπα πρέπει να ήταν καθαρή), και οι έντονες διαμαρτυρίες απέφεραν 2 τεχνικές ποινές κι έτσι με 5/6 βολές πήγαμε στο +9 (50-59). Νομίζω λάθος αντίδραση από τον πάγκο και τους παίκτες που έχασαν την ψυχραιμία τους, άσχετα αν είχαν δίκιο ή όχι. Γιατί εκεί το χάνεις το ματς, δεν έχεις περιθώρια να το μαζέψεις μετά.


Επόμενη αγωνιστική την Παρασκευή μετά το Πάσχα. Καλή Ανάσταση!!
taz4

(σε 24 αγ.)

1. ΔΑΣ Δραπετσώνα 20-4 44
2. Εν. Αρμενίων 18-6 42
3 Ελληνικό 18-6 42
-----------------------------------------------
4. ΝΕ Μεγαρίδος 17-7 41
5. Ταταύλα 15-9 39
6. Παννεαπολικός 14-10 38
7. Ν. Πέραμος 13-11 37
8 ΟΚΕ 12-12 36
9. Σούρμενα 12-12 36
10. Αρης Γλ. 8-16 32
11. Ν. Σμύρνη 7-17 31
--------------------------------------------------
12. Τελαμώνας 7-17 31
13. ΓΑΣΕ 4-20 28
14. Δάφνη Αγ. Δημ. 3-21 27


25 η Αγωνιστική

24/4/2009 21:00 ΚΛ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α.Ο.
24/4/2009 21:30 ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
24/4/2009 21:45 ΚΛ.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ
24/4/2009 20:15 ΚΛ. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΣΚ Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
24/4/2009 20:30 2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Α.Ο.Κ. "Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ"
24/4/2009 21:30 ΚΛ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΟΥΡΜΕΝΑ Α.Σ. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.
24/4/2009 21:00 ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
tsonas
Δραπετσωνα-Δαφνη 1 Πολλα με λιγα αναμεσα στην καλυτερη και στην χειροτερη ομαδα της κατηγοριας. Καπου 104-71 τελικο σκορ περιπου
fossil
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ-ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ 1 ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΟΥ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΕΚΤΙΜΟΥΝ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ....!!!ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ!!! smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.