Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ΄ ΕΣΚΑΝΑ 2008-09
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
nsmirni
QUOTE (warrior_bsk @ Dec 17 2008, 10:49 ) *
Ντερμπι;;;nsmirni μονο αν ερθουμε για τουρισμο θα γινει ντερμπι το παιχνιδι!!!Βεβαια η ομαδα μου φταιει που με αυτα που κανουμε μεσα στο γηπεδο πολυ σωστα το πιστευεις αφου δινουμε δικαιωμα σε ολους να μας αμφισβητουν...Απλα στα λεω για να προσγειωθεις λιγο!!!

Οπως ειναι τα πραγματα πλεον σιγουρα ειστε τουριστες στην κατηγορια, οπως αλλωστε και εμεις.
Εγω θα ελεγα να παμε ολοι μαζι στο σουβλατζιδικο στον Λευτερη στην Αρτακης να σφιξουμε μερικες πιτες και με την ευκαιρια να παιξουμε το παιγνιδι στο ταβλι. (νομιζω οτι ταιριαζει να παιξουμε φευγα). Τι λες??
Τα χαιρετισματα μου στον LEO.

Πλακα κανω.
Μακαρι να γινει καλο παιγνιδι (τα κορακια Βαρουχα-Μαραβελιας μακαρι να ερθουν χωρις σκοπιμοτητες στο γηπεδο, να παιξουν εστω και μια φορα τιμια ) και φυσικα να κερδισει ο καλυτερος....δηλαδη εμεις icon_wave.gif 24.gif 24.gif
Μην το περνετε προσωπικα πλακα κανω ακομα και μαλλον απο εδω και στο εξης αυτο πρεπει να κανουμε ολοι.
Φιλακια icon_wave.gif icon_wave.gif
fandango
xaxaxaxa!!!swstos o filos apo tin nea smurni!!ΦΡΟΝΤΙΣΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ ΕΠΕΙΔΗ ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΝΕ ΔΙΑΦΟΡΑ...ΚΑΙ ΑΣΤΟΥΣ ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΦΑΤΕ ΜΕΤΑ smiley.gif

φιλε απο την nea smurni πες μου μεχρι τςρα ποιες ειναι οι ομαδες που σου εκαναν εντυπωση και 2-3 παιχτες που σου αρεσαν περισσοτερο!
nsmirni
QUOTE(fandango @ Dec 17 2008, 19:13 ) *
xaxaxaxa!!!swstos o filos apo tin nea smurni!!ΦΡΟΝΤΙΣΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ ΕΠΕΙΔΗ ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΝΕ ΔΙΑΦΟΡΑ...ΚΑΙ ΑΣΤΟΥΣ ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΦΑΤΕ ΜΕΤΑ smiley.gif

φιλε απο την nea smurni πες μου μεχρι τςρα ποιες ειναι οι ομαδες που σου εκαναν εντυπωση και 2-3 παιχτες που σου αρεσαν περισσοτερο!

Νομιζω οτι η καλυτερη ομαδα που περασε φετος απο Ν.Σμυρνη ειναι η Δραπετσωνα .
Για παιχτες αλλων ομαδων δεν εχω αποψη.
Εχω μονο για τους παιχτες της ομαδας μας , οι οποιοι ειναι καλοι ατομικα αλλα λειπει ακομα το κατι παραπανω για να παιξουν σωστα ομαδικα.Αν γινει αυτο και αν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ τους αφησουν οι ΄'γνωστοι-γνωστοι" σε ολους να παιξουν μπασκετ, τοτε ολοι θα τριβετε τα ματια σας.
fandango
καποιος παιχτης που σου εκανε ιδιαιτερη εντυπωση δεν υπαρχει?Ξερω πως διαθετετε πολυ καλους παιχτες αυτο το γνωριζω!Αλλα καποιος που σου αρεσε απο καποια ομαδα??
tatauliotis
Ταταύλα γερά για την 8η νίκη ξανά !!!!
Armeniki
QUOTE(killbill12 @ Dec 16 2008, 02:00 ) *
Τελαμώνας –ΓΑΣΕ αναβλήθηκε λόγω του θανάτου του προέδρου του Τελαμώνα


Τα θερμά και ειλικρινή μου συλλυπητήρια στην οικογένεια του προέδρου του Τελαμώνα, καθώς και σε όλους τους παίκτες-παράγοντες-φιλάθλους της ομάδας του. Καλό το μπάσκετ, αλλά μια ζωή είναι πάνω απόλα. Προσωπικά δεν ήξερα τον εκλιπόντα, αλλά τέτοια γεγονότα, πόσο μάλλον όταν συμπέφτουν σε μέρες γιορτών είναι πραγματικά λυπηρά. Και πάλι συλλυπητήρια.
mitchell
Καλημερα παιχτουρες.Κι εγω με την σειρα μου να εκφρασω τα θερμα μου συλλυπητηρια στην οικογενεια του προεδρου του Τελαμωνα αλλα και στην μπασκετικη οικογενεια επισης.Οντως εχει δικιο ο φιλοσ armeniki καλο το μπασκετ αλλα η ζωη ειναι πανω απο ολα,κι επειδη εχω κι εγω μια απωλεια στην οικογενεια μου καταλαβαινω τον πονο της οικογενειας,δεν παιζει ρολο το οτι ερχονται γιορτες αυτο εχει μικρη σημασια οταν χανεις εναν δικο σου ανθρωπο,δεν σου κανει τιποτα αισθηση,τελοσπαντων.Καλη επιτυχια στην ομαδα μου καταρχην και καταδευτερον καλη επιτυχια και στους υπολοιπους.
leonkalf
Το σημερινό πρόγραμμα έχει ως εξής :

Κλ. Ελληνικού 20.30 Ελληνικό - Τελαμώνας
Βυζαντινό 21.00 Ταταύλα – Δάφνη Αγ. Δημ.
κλ. Ελευσίνας Δασκ. 20.30 ΓΑΣΕ – Εν. Αρμενίων
κλ. Μεγάρων Αλ. Σάλτας 21.00 ΝΕ Μεγαρίδος – Ν. Πέραμος
κλ. Ν. Σμύρνης 21.45 ΑΟΚ Ν. Σμύρνη – ΟΚΕ
2ο ΚΓΔ Νικαίας 21.30 Παννεαπολικός – Σούρμενα
ΕΑΚ Γλυφάδας 21.00 Άρης Γλ. – ΔΑΣ Δραπετσώνα


Καλά παιχνίδια σε όλους!! bball.gif
taz4
Ελληνικό - Τελαμώνας 1 (+17)
tsili
Ταταύλα- Δάφνη Αγ. Δημητρίου 1( 82-41)
Σταχυοφόρος
ΓΑΣΕ - Αρμενική 2
fandango
ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΞΥΛΟ ΚΑΙ ΑΓΡΙΑ ΟΜΟΡΦΙΑ ΜΕ 6 ΤΕΧΝΙΚΕΣ,ΔΥΟ ΝΤΕΣΚΑΛΙΦΙΕ,ΚΑΙ ΛΑΘΗ ΑΠΟ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΝΕΜ-ΠΕΡΑΜΟΣ 1! +11
killbill12
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ -ΣΟΥΡΜΕΝΑ 60-58
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ. - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 2 (4π.)
surephom
καλησπέρα και απο μένα σε όλους τους φιλους του ερασιτεχνικού μπασκετ!! αργησα σκόπιμα να κάνω εγγραφη στο φόρουμ ωστε να διαμορφώσω πρώτα άποψη για την κατηγορία και μετά να μπορώ να πάρω θέση. αυτό που έχω να πώ έιναι ότι η Γ φέτος έχει μεγάλο ενδιαφέρον με ΝΕΜ στην πρώτη θέση (χώρις να με έχει εντυπωσιάσει- είναι όμως πολύ σοβαρή ομάδα) πανεαπολλίκο πολύ καλά δουλεμένο δραπετσώνα με καλές εμφανίσεις πέραμο με πολύ δυνατή έδρα καλό σύνολο αλλα υστερεί ατομικα και πιστέυω θα ξεφουσκώσει αρμενική να βρίσκει σιγα σιγά την ταυτότητα της στο γήπεδο και πιστέυω θα ξαναπατήσει θέσεις ανόδου με καλό δεύτερο γύρο. Τώρα ελληνικό - τατάυλα θα κόψουν βαθμούς από τους πρώτους αλλα δεν πιστεύω οτι μπορούν την άνοδο(καλές μεμονομένες μονάδες). Τα σουρμενα μια από τα ίδια αλλά όχι σταθερή ομάδα. Τώρα αρης και δαφνη σε πολύ ρηχά νερα οδέυουν στην Δ. Αοκ ΝΣμύρνης θα παλέψει και μάλλον θα σωθεί. (ΤΏΡΑ ΤΙ τους πρωτοφταίει εκει πέρα δεν ξέρω τι έιναι...οτι δεν έχουν σύνολο?Το 10 ο ψήλος ειναι καλός και αδικειται σε αυτην την ομάδα όπως και το 6 που ξέρει μπασκετακι...Ο προπονητής τους που κατανταει γραφικός η διαιτησία????δεν ξέρω τι φταίει δεν ξέρουν ούτε αυτοί αλλα ας το βρούν συντομα να το λύσουν για να σωθούν. Οκε με φορα από την Δ δεν πειθει φετος όπως και ΓΑΣΕ που για μένα θα παλέψει με ΑΟΚ για την παραμονή...

Απλά να επισημάνω ότι είμαι παίκτης της αρμενικής καθώς δεν μου αρέσει να μιλάω εντελώς απρόσωπα και οι απόψεις που παρουσιάζω παραπάνω για τις ομάδες είναι πέρα για πέρα προσωπικές και λυπάμαι αν στεναχωρώ κάποιους...
Πάνω απ όλα το μπασκετάκι είναι διασκέδαση και ένας τρόπος να ξεφεύγουμε από την καθημερινότητα μας όποτε ας το απολαύσουμε και ας μην τρωγώμαστε μεταξύ μας.. Αυτά παιδες τα λέμε συντομα μόλις γίνουν γνωστά τα αποτελέσματα ολων των ομάδων απόψε.
fandango
πολυ σωστος ο φιλος μας απο την αρμενικη ειπε καποιες πολυ σωστες αποψεις για την καθε ομαδα αν και πιστευω φιλε απο την αρμενικη πως τα νεμ και ο πανεαπολικος θα ειναι αυτα που θα ξεφουσκωσουν και στο τελος για μενα θα ανεβουν 1) νεμ 2) δραπετσωνα και 3) αρμενικη-περαμος! και αν υπαρξει και 4ος τοτε και σεις και η περαμος!
αυτη ειναι η ταπεινη μου γνωμη!
taz4
Βαθμολογία
1. ΝΕ Μεγαρίδος 11-1 23
2. Παννεαπολικός 9-3 21
3. ΔΑΣ Δραπετσώνα 9-3 21
-------------------------------------------
4. Ν. Πέραμος 8-4 20
5. Εν. Αρμενίων 8-4 20
6. Ταταύλα 8-4 20
7 Ελληνικό 7-5 19
8. Σούρμενα 6-6 18
9. ΟΚΕ 5-6 16 *
10. Τελαμώνας 5-7 17
11 ΓΑΣΕ 4-8 16
--------------------------------------------------
12. ΑΟΚ Ν. Σμύρνη 2-9 13 *
13. Δάφνη Αγ. Δημ. 1-11 13
14. Αρης Γλ. 0-12 12


Ν.Σμύρνη - Οκε ?????


Καλές γιορτές με υγεία και μετά επιστρέφουμε δυναμικά!


9/1/2009 21:00 ΚΛ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΤΑΤΑΥΛΑ
9/1/2009 21:30 ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
9/1/2009 21:45 ΚΛ.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
9/1/2009 20:15 ΚΛ. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΣΚ Γ.Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ
9/1/2009 20:30 2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
9/1/2009 21:30 ΚΛ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΟΥΡΜΕΝΑ Α.Σ. Α.Ο.Κ. "Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ"
9/1/2009 21:00 ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.]

leonkalf
N.Σμύρνη-ΟΚΕ 56-72 (19-40 ημ.)

Χωρίς να αντιμετωπίσει δυσκολίες ο ΟΚΕ πήρε το παιχνίδι, αφού και έπαιξε κατά διαστήματα καλά αλλά και οι γηπεδούχοι δεν προέβαλαν μεγάλη αντίσταση.

Σημαντική νίκη για ΟΚΕ η χθεσινή, αφού πλέον έχει κερδίσει και τις 5 ομάδες που είναι από κάτω του στη βαθμολογία.
Τα πολύ καλά ποσοστά στην επίθεση (και αρκετά δύσκολα εύστοχα τρίποντα), οι καλές άμυνες και η κυριαρχία στα αμυντικά rebound μας οδήγησαν στη νίκη χθες.

Έτσι όπως είδα χθες τη Ν.Σμύρνη, αν δεν αλλάξει κάτι σε μεγάλο βαθμό, δε βλέπω να μένει στην κατηγορία..
Φυσικά, υπάρχουν 14 παιχνίδια ακόμα, που πολλά μπορούν να γίνουν αλλά η εικόνα που έδωσε είναι αυτή. Και θεωρώ ότι μαζί με Άρη Γ. και Δάφνη οδεύουν στην Δ'. Ειδικά αν πέσουν 4 ομάδες δε νομίζω ότι έχει ελπίδες πλέον.


Καλές γιορτές να έχουμε.
nsmirni
QUOTE(leonkalf @ Dec 20 2008, 21:43 ) *
N.Σμύρνη-ΟΚΕ 56-72 (19-40 ημ.)

Χωρίς να αντιμετωπίσει δυσκολίες ο ΟΚΕ πήρε το παιχνίδι, αφού και έπαιξε κατά διαστήματα καλά αλλά και οι γηπεδούχοι δεν προέβαλαν μεγάλη αντίσταση.

Σημαντική νίκη για ΟΚΕ η χθεσινή, αφού πλέον έχει κερδίσει και τις 5 ομάδες που είναι από κάτω του στη βαθμολογία.
Τα πολύ καλά ποσοστά στην επίθεση (και αρκετά δύσκολα εύστοχα τρίποντα), οι καλές άμυνες και η κυριαρχία στα αμυντικά rebound μας οδήγησαν στη νίκη χθες.

Έτσι όπως είδα χθες τη Ν.Σμύρνη, αν δεν αλλάξει κάτι σε μεγάλο βαθμό, δε βλέπω να μένει στην κατηγορία..
Φυσικά, υπάρχουν 14 παιχνίδια ακόμα, που πολλά μπορούν να γίνουν αλλά η εικόνα που έδωσε είναι αυτή. Και θεωρώ ότι μαζί με Άρη Γ. και Δάφνη οδεύουν στην Δ'. Ειδικά αν πέσουν 4 ομάδες δε νομίζω ότι έχει ελπίδες πλέον.


Καλές γιορτές να έχουμε.


Επειδη για επαγγελματικους λογους δεν ειμουν στον αγωνα , αλλα εμαθα το αποτελεσμα , θα ηθελα να μου γραψεις τις εντυπωσεις σου, καποιο παραλειπομενο, ποιος παιχτης ξεχωρισε απο την Ν.Σμυρνη, και αν ο προπονητης μας πηρε τεχνικη ποινη η οχι?
diddy 10
QUOTE(killbill12 @ Dec 20 2008, 02:22 ) *
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ -ΣΟΥΡΜΕΝΑ 60-58
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ. - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 2 (4π.)

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ,ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΤΣΑΚΩΝΕΣΤΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ,ΟΣΟΙ ΗΤΑΝ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΑΡΗ ΓΛΥΦ. ΔΡΑΤΣΑ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΑΓΑΝ ΤΙΣ ΔΙΧΟΝΟΙΕΣ,35΄΄ ΠΡΙΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟ 10 ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΡΗ ΣΥΓΚΡΟΥΣΤΗΚΕ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΚΤΗ ΚΑΙ ΒΡΗΚΕ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΕΠΕΣΕ ΑΝΑΙΣΘΗΤΟΣ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΑΠΟΦΥΓΑΜΕ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΟΛΟΙ ΜΕΙΝΑΜΕ ΚΟΚΚΑΛΟ.ΤΟ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ 30΄.ΠΟΣΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΙΑΤΡΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΤΣΑΚΩΝΕΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ.ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ Η ΥΓΕΙΑ ΟΜΩΣ ΠΑΙΔΙΑ.ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ,ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ
asero
QUOTE(diddy 10 @ Dec 22 2008, 20:45 ) *
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ,ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΤΣΑΚΩΝΕΣΤΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ,ΟΣΟΙ ΗΤΑΝ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΑΡΗ ΓΛΥΦ. ΔΡΑΤΣΑ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΑΓΑΝ ΤΙΣ ΔΙΧΟΝΟΙΕΣ,35΄΄ ΠΡΙΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟ 10 ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΡΗ ΣΥΓΚΡΟΥΣΤΗΚΕ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΚΤΗ ΚΑΙ ΒΡΗΚΕ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΕΠΕΣΕ ΑΝΑΙΣΘΗΤΟΣ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΑΠΟΦΥΓΑΜΕ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΟΛΟΙ ΜΕΙΝΑΜΕ ΚΟΚΚΑΛΟ.ΤΟ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ 30΄.ΠΟΣΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΙΑΤΡΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΤΣΑΚΩΝΕΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ.ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ Η ΥΓΕΙΑ ΟΜΩΣ ΠΑΙΔΙΑ.ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ,ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ.

Χρονια πολλα και σε σενα φιλε.Εννοειται πως η υγεια ειναι πανω απο ολα αλλα δεν τσακωνομαστε,απλως μερικες φορες μιλαμε πιο εντονα smile.gif αλλα παντα φιλικα peace.gif
bigG
QUOTE(asero @ Dec 22 2008, 21:20 ) *
Χρονια πολλα και σε σενα φιλε.Εννοειται πως η υγεια ειναι πανω απο ολα αλλα δεν τσακωνομαστε,απλως μερικες φορες μιλαμε πιο εντονα smile.gif αλλα παντα φιλικα peace.gif

Εννοείται.Ακόμα και εγώ που είμαι εφηβικό το λέω πως η υγεία πανω απ όλα.Απλά δεν είναι οτι τσακωνόμαστε απλά έχουμε αντιπαραθέσεις σχετικά μ αυτό που αγαπάμε.Πάντα φιλικά όμως.Άλλωστε αν δεν ήταν φιλικά θα πλακωνόμασταν στο γήπεδο.Δεν θα γράφαμε στο φόρουμ.Έτσι κι αλλιώς πάντα έλεγα πως ο αθλητισμός ενώνει.Τουλάχιστον σ αυτό το επίπεδο.
killbill12
QUOTE(diddy 10 @ Dec 22 2008, 20:52 ) *
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ,ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΤΣΑΚΩΝΕΣΤΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ,ΟΣΟΙ ΗΤΑΝ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΑΡΗ ΓΛΥΦ. ΔΡΑΤΣΑ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΑΓΑΝ ΤΙΣ ΔΙΧΟΝΟΙΕΣ,35΄΄ ΠΡΙΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟ 10 ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΡΗ ΣΥΓΚΡΟΥΣΤΗΚΕ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΚΤΗ ΚΑΙ ΒΡΗΚΕ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΕΠΕΣΕ ΑΝΑΙΣΘΗΤΟΣ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΑΠΟΦΥΓΑΜΕ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΟΛΟΙ ΜΕΙΝΑΜΕ ΚΟΚΚΑΛΟ.ΤΟ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ 30΄.ΠΟΣΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΙΑΤΡΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΤΣΑΚΩΝΕΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ.ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ Η ΥΓΕΙΑ ΟΜΩΣ ΠΑΙΔΙΑ.ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ,ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ


Υποθετω πως αναφερεσαι συνολικα στο φορουμ της κατηγοριας κι οχι σε μενα... το λεω απλα γιατι κοπιαρες κειμενο μου.
Εχεις απολυτο δικιο οτι αδικα τσακωνομαστε ,δινοντας σημασια σε πραγματα που δεν αξιζουν. Εμαθα για το δυσαρεστο περιστατικο. Δεν ξερω αν ο γιατρος ηταν της μιας η της αλλης ομαδας,αλλα ειναι υποχρεωση ολων να υπαρχει γιατρος σε ολους τους αγωνες! Ευτυχως πληροφορηθηκα οτι ο παικτης ειναι καλα (αν ξερεις κατι παραπανω, ενημερωσε αν θελεις)...

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ
jumaru
Μαγκες καλες γιορτες καλη ξεκουρασει και πανω απο ολα υγεια σε ολους!!!!
diddy 10
QUOTE (killbill12 @ Dec 23 2008, 00:29 ) *
Υποθετω πως αναφερεσαι συνολικα στο φορουμ της κατηγοριας κι οχι σε μενα... το λεω απλα γιατι κοπιαρες κειμενο μου.
Εχεις απολυτο δικιο οτι αδικα τσακωνομαστε ,δινοντας σημασια σε πραγματα που δεν αξιζουν. Εμαθα για το δυσαρεστο περιστατικο. Δεν ξερω αν ο γιατρος ηταν της μιας η της αλλης ομαδας,αλλα ειναι υποχρεωση ολων να υπαρχει γιατρος σε ολους τους αγωνες! Ευτυχως πληροφορηθηκα οτι ο παικτης ειναι καλα (αν ξερεις κατι παραπανω, ενημερωσε αν θελεις)...
ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΕΣ,ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΕΙΠΑ.ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΥΝΗΛΘΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΠΛΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΩΡΑ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΗΤΑΝ ΤΟΥ ΑΡΗ ΟΧΙ ΤΗΣ ΔΡΑΤΣΑ
leonkalf
QUOTE (nsmirni @ Dec 21 2008, 19:08 ) *
Επειδη για επαγγελματικους λογους δεν ειμουν στον αγωνα , αλλα εμαθα το αποτελεσμα , θα ηθελα να μου γραψεις τις εντυπωσεις σου, καποιο παραλειπομενο, ποιος παιχτης ξεχωρισε απο την Ν.Σμυρνη, και αν ο προπονητης μας πηρε τεχνικη ποινη η οχι?

Δεν έχασες και τίποτα, από μεριάς της ομάδας σου. Κάνατε κακό ματς, και στις 2 πλευρές του γηπέδου.
Δεν ξεχώρισα κάποιο παίκτη σας, ειλικρινά. Με τέτοια ομαδική εικόνα, χάθηκαν όλοι.
Ο προπονητής σας δεν πήρε τεχνική ποινή. Ήταν ήρεμος, καθιστός την περισσότερη ώρα στον πάγκο. Σε μια φάση μόνο διαμαρτυρήθηκε αν δεν κάνω λάθος.
nsmirni
QUOTE(leonkalf @ Dec 24 2008, 11:43 ) *
Δεν έχασες και τίποτα, από μεριάς της ομάδας σου. Κάνατε κακό ματς, και στις 2 πλευρές του γηπέδου.
Δεν ξεχώρισα κάποιο παίκτη σας, ειλικρινά. Με τέτοια ομαδική εικόνα, χάθηκαν όλοι.
Ο προπονητής σας δεν πήρε τεχνική ποινή. Ήταν ήρεμος, καθιστός την περισσότερη ώρα στον πάγκο. Σε μια φάση μόνο διαμαρτυρήθηκε αν δεν κάνω λάθος.

Ευχαριστω για την απαντηση, ευχομαι καλες γιορτες με υγεια και η νεα χρονια να παει καλυτερα.
ΘΗΡΕΥΤΗΣ
Καλή Χρονιά,

Με υγεία και πολύ μπάσκετ σε όλους τους παίκτες, τους φιλάθλους και τις οικογένειες τους.

wav.gif wav.gif wav.gif
hoosiers
Χρονια πολλα και καλη χρονια να εχουμε στα γηπεδα.
Χωρις τραυματισμους και να γινουν καλα και καθαρα παιχνιδακια.
Και πανω απ ολα αμιλα. bball.gif bball.gif
mitchell
Παιχτρονια χρονια πολλα και καλη χρονια με υγεια και τυχη.Απο εδω και περα θα φανουν οι ομαδες που ειναι σοβαρες και που δουλεψαν μεσα στις γιορτες.Παμε γερα.................................................
fandango
ΚΑΛΗΣΠΕΡΙΖΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΛΑ...ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΩΡΑΙΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΓΥΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΡΙΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΩ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΣΤΑΘΟΥΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΠΑΛΙ....

ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. 2 ( ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΑ FERRY BOAT ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΕΤΟΣ)

ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1 ( ΘΑ ΤΟ ΒΑΖΑ ΔΙΠΛΟ ΑΛΛΑ ΑΣ ΧΑΡΗΣΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΝΙΚΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΑΦΝΗ)

ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ - ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α.Ο. 1 ( ΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΩΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ)

ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΣΚ - Γ.Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ 1 ( ΤΟΠΙΚΟ ΝΤΕΡΜΠΥ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΗ ΑΗΤΤΗΤΗ Η ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΗΣ.νΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΑΗΤΤΗΤΗ!)

Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ 2 ( ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΠΩ 1 ΣΤΟΝ ΟΚΕ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΒΑΛΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΕΡΔΙΣΕΙ!ΕΑΝ Η ΝΕΜ ΤΕΛΙΚΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΟΠΩς ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΛΛΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΑΣ ΤΗΣ ΔΩΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΣΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΥΡΟ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΗΣ ΠΑΕΙ ΤΡΑΙΝΟ!

ΣΟΥΡΜΕΝΑ Α.Σ. - Α.Ο.Κ. "Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ" 1 ( ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΔΙΑΤΗΣΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ..ΟΛΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥΣ ΦΤΑΙΝΕ!ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ ΠΑΙΔΙΑ)

Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. 1(ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΑΤΣΑΚΙ ΤΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΝΤΕΡΜΠΥ)ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΑΛΕΥΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ Η ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΕΑΠΟΛΙΚΟ!!ΠΩΠΩ!! ΒΑΖΩ 1 ΛΟΓΩ ΕΔΡΑΣ ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΓΙΑΤΙ Ο ΠΑΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΦΕΤΟΣ ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΓΑΣΕ ΣΕ ΕΚΤΟΣ ΑΔΡΑΣ ΜΑΤΣ!)
nsmirni
QUOTE(fandango @ Jan 6 2009, 22:44 ) *
ΣΟΥΡΜΕΝΑ Α.Σ. - Α.Ο.Κ. "Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ" 1 ( ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΔΙΑΤΗΣΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ..ΟΛΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥΣ ΦΤΑΙΝΕ!ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ ΠΑΙΔΙΑ)

Γιατι εχεις κουραστει, δεν θελεις να γραφεται η αληθεια?
Τελος παντων οποιος θελει ας ερθει (Πεμπτη ο αγωνας) για να δει και ο ιδιος με τα ματια του.
tatauliotis
QUOTE(nsmirni @ Jan 7 2009, 10:13 ) *
Γιατι εχεις κουραστει, δεν θελεις να γραφεται η αληθεια?
Τελος παντων οποιος θελει ας ερθει (Πεμπτη ο αγωνας) για να δει και ο ιδιος με τα ματια του.



Κατά αρχήν, Καλή Χρονιά σε όλους.

Φίλε από την Ν. Σμύρνη, διαρκώς παραπονιέστε για την διαιτησία και δεν νομίζω ότι τελικά αδικηθήκατε σε όλα τα παιχνίδια.
Αδικίες και σφαλτσοσφυρίγματα που μπορεί να "αλλοιώνουν" ίσως και κάποιο αποτέλεσμα γίνονται σε όλες τις ομάδες.

Στον 1ο γύρο δεν νομίζω ότι υπήρξαν παραπάνω από 2-3 παιχνίδια στην κάθε ομάδα που να μην είχε καλή διαιτησία.
Εσείς σε όλα τα ματς παραπονιέστε.

Δεν νομίζω ότι πάντα φταίει η διαιτησία. Δείτε μήπως υπάρχει καμιά άλλη αιτία...

killbill12
Πέμπτη 08/01/09
Κλ. Ελληνικού 21.30 Σούρμενα – Ν. Σμύρνη ( Γκιάτης , Δελαγραμμάτικας) κομ. Νάκος

Παρασκευή 09/01/09
Κλ. Σαλαμίνας 21.00 Τελαμώνας –Ταταύλα (Ντζαμάρας , Γερουλάνος) κομ. Τσάμης
Κλ. Αγ. Δημητρίου21.30 Δάφνη Αγ. Δημ. –Άρης Γλυφ. (Μαγγωνάκης , Δελαγραμμάτικας) κομ. Παπαγιαννόπουλος
Κλ. Ν. Σμύρνης 21.45 Εν. Αρμενίων –Ελληνικό (Θεολόγη , Μέλης) κομ. Μίχας
Κλ. Ν. Περάμου 20.15 Ν. Πέραμος – ΓΑΣΕ (Τσιπογιάννης , Μαραβέλιας) κομ. Δραμεσιώτης
2ο Κλ. Ελευσίνας 20.30 ΟΚΕ – Ν.Ε. Μεγαρίδος (Φασόλης , Βρέντας ) κομ. Καπερνάρος
Κλ. Δραπετσώνας 21.00 ΔΑΣ Δραπετσώνα – Παννεαπολικός (Γαρδέλης , Κάρδαρης) κομ. Μακαρατζής

eskana.gr
nsmirni
QUOTE(tatauliotis @ Jan 7 2009, 11:03 ) *
Κατά αρχήν, Καλή Χρονιά σε όλους.

Φίλε από την Ν. Σμύρνη, διαρκώς παραπονιέστε για την διαιτησία και δεν νομίζω ότι τελικά αδικηθήκατε σε όλα τα παιχνίδια.
Αδικίες και σφαλτσοσφυρίγματα που μπορεί να "αλλοιώνουν" ίσως και κάποιο αποτέλεσμα γίνονται σε όλες τις ομάδες.

Στον 1ο γύρο δεν νομίζω ότι υπήρξαν παραπάνω από 2-3 παιχνίδια στην κάθε ομάδα που να μην είχε καλή διαιτησία.
Εσείς σε όλα τα ματς παραπονιέστε.

Δεν νομίζω ότι πάντα φταίει η διαιτησία. Δείτε μήπως υπάρχει καμιά άλλη αιτία...

Αλλο πραγμα η αδικια και αλλο πραγμα το σπασιμο των νευρων με σφαλτσοσφυριγματα φιλε μου.
Επεισης τα 2-3 παιγνιδια σε 12 αγωνες μπορει να ειναι λιγα οπως λες αλλα ειναι αρκετα για να σε στειλουν αδιαβαστο.
Josh_7_Child
Σούρμενα - Ν. Σμύρνη 1 (+10 περίπου)
Μου είπαν ότι οι διαιτητές έκλεψαν την παράσταση. 4 ντισκαλιφιέ παιχτών, από 2 για κάθε ομάδα και 3-4 τεχνικές ποινές, ενώ το σκορ ήταν στο +25 για τα Σούρμενα...
Αν όντως έγινε έτσι, ποιος ο λόγος να δυναμιτίζουν ένα παιχνίδι οι ίδιοι οι διαιτητές; Αν ξέρει κάποιο από τα παιδιά που είδε το παιχνίδι τί ακριβώς έγινε, ας μας πει...
sourmenistan
να σου πω εγω τι εγινε...... στο πρωτο δεκαλεπτο η υπερομαδα της νεας σμυρνης που εχει και παραπονα ειχε σκοραρει 6 ποντους και ηταν στο -25. 69.gif οπως στα ειπαν. και εχουν και το θρασσος να μιλανε για διαιτησια. δηλαδη ειναι να τρελαινεσαι. μειωνανε στους 16 και ηταν λες και βρισκονταν ενα ποντο πισω. οι διαιτητες νομιζω περισσοτερο αδικησαν σουρμενα παρα νεα σμυρνη αν αι γενικοτερα ηταν οντως κακοι....
παντως καθαροτατη νικη των σουρμενων.................

θελουν και νικη. επρεπε να φανε μια 30αρα ευκολα αλλα και εμεις εκνευριζομαστε χωρις λογο
tatauliotis
QUOTE(killbill12 @ Jan 7 2009, 11:42 ) *
Πέμπτη 08/01/09
Κλ. Ελληνικού 21.30 Σούρμενα – Ν. Σμύρνη ( Γκιάτης , Δελαγραμμάτικας) κομ. Νάκος

Παρασκευή 09/01/09
Κλ. Σαλαμίνας 21.00 Τελαμώνας –Ταταύλα (Ντζαμάρας , Γερουλάνος) κομ. Τσάμης
Κλ. Αγ. Δημητρίου21.30 Δάφνη Αγ. Δημ. –Άρης Γλυφ. (Μαγγωνάκης , Δελαγραμμάτικας) κομ. Παπαγιαννόπουλος
Κλ. Ν. Σμύρνης 21.45 Εν. Αρμενίων –Ελληνικό (Θεολόγη , Μέλης) κομ. Μίχας
Κλ. Ν. Περάμου 20.15 Ν. Πέραμος – ΓΑΣΕ (Τσιπογιάννης , Μαραβέλιας) κομ. Δραμεσιώτης
2ο Κλ. Ελευσίνας 20.30 ΟΚΕ – Ν.Ε. Μεγαρίδος (Φασόλης , Βρέντας ) κομ. Καπερνάρος
Κλ. Δραπετσώνας 21.00 ΔΑΣ Δραπετσώνα – Παννεαπολικός (Γαρδέλης , Κάρδαρης) κομ. Μακαρατζής

eskana.gr



Ταταύλα γερά να αλώσουμε και τα νησιά !!!!!
sourmena city
καλησπερα,καλη χρονια κ υγεια σε ολους!χθεσ παιξαμε με την νεα σμυρνη κ φυσικα κερδισαμε!δεν θα μπω καθολου στην διαδικασια να συγκρινω τισ δυο ομαδες σε κανενα επιπεδο!εμεις κ με το εφηβικο να μπαιναμε θα κερδιζαμε δυστυχως για τους αντιπαλους μας που βρισκονται σε τετοια κατασταση!!αυτα που εχω να πω ειναι τα εξης...οι διαιτητες ειλικρινα δεν περιγραφονται με τον τροπο που σφυπιζουν..ειναι πραγματικα ασχετοι οι ανθρωποι,δηλαδη ενα ματσακι που ηταν στους 25 ποντους συνεχεια τον εκαναν χαλι με αυτα που εδιναν!!λαθος σφυριγματα σ καθε φαση δεν ξερω αν υπηρξε καποια σωστη αποφαση σε ολο το ματσ!ντισκαλιφιε κ ανυπαρκτα φαουλ...δηλαδη ειναι αηδια πλεον η κατασταση!!κριμα!αλλα αυτο που με πειραξε εμενα σαν παικτη ειναι πως κ η αντιπαλη ομαδα ηταν γραφικοι ρε παιδια..μια ομαδα χωρις αρχη κ τελος κ με εναν προπονητη ο οποιος να μεν κανει την δουλεια του αλλα ο τυπος ειναι πολυ γκρινιαρης κ κατανταει γραφικη η ολη κατασταση...αυτα που κανει απο τον παγκο περισσοτερο για κλαμματα παρα για γελια ειναι!!κ αυτο που διαπιστωσα απο τις συνομιλιες μ με τα παιδια απο την νεα σμυρνη ειναι πως ουτε κ αυτοι ευχαριστιουνται το παιχνιδι με αυτα που γινονται ποσο μαλλον εμεις ως ομαδα χθες!!ευτυχως που τελειωσε το παιχνιδι γιατι πραγματικα ισως ειναι το 1ο παιχνιδι που δεν τον ευχαριστηθηκαμε εστω κ αν κερδισαμε!ευχομαι καλη συνεχεια στην ομαδα μου κ επισης οσο ασχημο κ αν ακουγεται τετοιες ομαδες με τετοια νοοτροπια δεν αξιζει να επιβιωνουν ουτε σε ερασιτεχνικα επιπεδα!
fandango
επομενως φιλε απο την νεα σμυρνη καλο θα ειναι πλεον αφου ολοι συμφωνουμε πως δεν φταινε οι διαιτητες που χανετε τα παιχνιδια αλλα η ιδια σας η ομαδα να παψεις να ασχολεισαι με την διαιτησια και να κοιταξεις πως να σωθεις αν και το βλεπω ακατορθωτο!!!Δεν μπηκε κανεις να πει προγνωστικα εκτος απο μενα?ΓΙατι παιδια??πειτε κανενα να ξερουμε και τί γινεται!!!
sourmenistan
QUOTE(sourmenistan @ Jan 9 2009, 13:59 ) *
να σου πω εγω τι εγινε...... στο πρωτο δεκαλεπτο η υπερομαδα της νεας σμυρνης που εχει και παραπονα ειχε σκοραρει 6 ποντους και ηταν στο -25. 69.gif οπως στα ειπαν. και εχουν και το θρασσος να μιλανε για διαιτησια. δηλαδη ειναι να τρελαινεσαι. μειωνανε στους 16 και ηταν λες και βρισκονταν ενα ποντο πισω. οι διαιτητες νομιζω περισσοτερο αδικησαν σουρμενα παρα νεα σμυρνη αν αι γενικοτερα ηταν οντως κακοι....
παντως καθαροτατη νικη των σουρμενων.................

θελουν και νικη. επρεπε να φανε μια 30αρα ευκολα αλλα και εμεις εκνευριζομαστε χωρις λογο



καταρχιν συγνωμη για το off topic.εν συνεχεια με συγχωρειτε ξανα αλλα το να αποκαλω μια ομαδα καφενειο, ή για την ακριβεια καφε της χαρας δεν νομιζω οτι ειναι τοσο προσβλητικο ωστε να πρεπει να διαγραφει. καταλαβαινω ΠΟΛΥ καλα οτι πρεπει να υπαρχουν κανονες απλα οχι και να φτανουμε στα ορια της υπερβολης. οκ τους ειπα " ΛΙΣ CAFE" ...δηλαδη το πειραγμα δεν ειναι μεσα στα μπασκετικα πλαισια??? σε καθε παρεα δεν π[ειραζει ο ενας τον αλλον??? νταξει....ειπαμε δηλαδη. ουτε φανατιζω με αυτες τις εκφρασεις ουτε φανατισμενος ειμαι εγω ο ιδιος....οχι τοση λογοκρισια ειναι το αλλο ακρο....
ευχαριστω blove.gif
leonkalf
Το ποστ σου ήταν φάουλ, δε χρειάζεται να είσαι επιστήμονας για να καταλάβεις πως από τέτοια μικρά "πειραγματάκια" (σ.σ.: τους φίλους σου τους ξέρεις και τους βλέπεις φάτσα κάρτα όταν κάνεις πλάκα επομένως δεν υπάρχει κίνδυνος παρεξήγησης, στο ίντερνετ είναι διαφορετικά τα πράγματα και τουλάχιστον όταν είσαι καινούριος σε μία παρέα και δε γνωρίζει κανείς ακόμα το ύφος και τρόπο γραφής σου καλό είναι να κρατάς τα προσχήματα) μπορεί να ανάψει φωτιά.

Έχουμε δει παρόμοιες καταστάσεις στο πρόσφατο παρελθόν που κάποια τέτοια πειραγματάκια, όπως τα λες, προκαλούσαν ανούσιες κόντρες και καβγάδες..
aligatorini
QUOTE(sourmenistan @ Jan 9 2009, 17:27 ) *
καταρχιν συγνωμη για το off topic.εν συνεχεια με συγχωρειτε ξανα αλλα το να αποκαλω μια ομαδα καφενειο, ή για την ακριβεια καφε της χαρας δεν νομιζω οτι ειναι τοσο προσβλητικο ωστε να πρεπει να διαγραφει. καταλαβαινω ΠΟΛΥ καλα οτι πρεπει να υπαρχουν κανονες απλα οχι και να φτανουμε στα ορια της υπερβολης. οκ τους ειπα " ΛΙΣ CAFE" ...δηλαδη το πειραγμα δεν ειναι μεσα στα μπασκετικα πλαισια??? σε καθε παρεα δεν π[ειραζει ο ενας τον αλλον??? νταξει....ειπαμε δηλαδη. ουτε φανατιζω με αυτες τις εκφρασεις ουτε φανατισμενος ειμαι εγω ο ιδιος....οχι τοση λογοκρισια ειναι το αλλο ακρο....
ευχαριστω blove.gif

Καλησπερα σε ολους γραφω για πρωτη φορα κοιταχτε στο match το συγκεκριμενο ηταν λιγο δραμα απο πλευρασ διαιτησιας στην αρχη ηταν υπερ της νεας σμυρνης πραγματικα μετα ομως ηταν καθαρα υπερ ων σουρμενων..Οσον αφορα για τον προπονητη της νεας σμυρνης καλυτερα να κοιτατε τον δικο σας που σε καθε φαση διαμαρτυροταν ακομα και οταν ειχε αδικο αν παραπονιοταν με τον ιδιο ρυθμο ο προπονητης της νεας σμυρνης θα ειχε φαει τουλαχιστον 2 τεχνικες ποινες..ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΝΤΡΟΠΗ ΣΤΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΤΩΝ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΠΟΥ ΒΡΙΖΑΝ ΜΕ ΑΣΧΗΜΟ ΤΡΟΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΠΛΑ ΝΤΡΟΠΗ....Οσο για τις φασαριες και οι 2 πλευρες προκαλουσαν αλλα και παλι εκει η διαιτησια ενιργισε υπερ των ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ..Αυτα ηθελα να πω απλα να ευχηθω και στις 2 ομαδες καλη συνεχεια

Υ.Γ επισης αν επαιζε η νεα σμυρνη οπως επαικξε στο 2ο ημιχρονο ΤΑ ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΗΡΧΑΝ
nsmirni
QUOTE(sourmenistan @ Jan 9 2009, 17:27 ) *
καταρχιν συγνωμη για το off topic.εν συνεχεια με συγχωρειτε ξανα αλλα το να αποκαλω μια ομαδα καφενειο, ή για την ακριβεια καφε της χαρας δεν νομιζω οτι ειναι τοσο προσβλητικο ωστε να πρεπει να διαγραφει. καταλαβαινω ΠΟΛΥ καλα οτι πρεπει να υπαρχουν κανονες απλα οχι και να φτανουμε στα ορια της υπερβολης. οκ τους ειπα " ΛΙΣ CAFE" ...δηλαδη το πειραγμα δεν ειναι μεσα στα μπασκετικα πλαισια??? σε καθε παρεα δεν π[ειραζει ο ενας τον αλλον??? νταξει....ειπαμε δηλαδη. ουτε φανατιζω με αυτες τις εκφρασεις ουτε φανατισμενος ειμαι εγω ο ιδιος....οχι τοση λογοκρισια ειναι το αλλο ακρο....
ευχαριστω blove.gif

Λυπαμαι διοτι ολοι ειστε εκτος τοπου και χρονου, και φυσικα προκατειλημενοι με τη νεα σμυρνη.

Για μια ακομη φορα επαληθευτικα.

ΜΑΓΚΕΣ ΤΗΣ ΕΣΚΑΝΑ >>>>>>>>>>>>ΑΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΜΠΑΣΚΕΤ
sourmena city
QUOTE(aligatorini @ Jan 9 2009, 19:27 ) *
Καλησπερα σε ολους γραφω για πρωτη φορα κοιταχτε στο match το συγκεκριμενο ηταν λιγο δραμα απο πλευρασ διαιτησιας στην αρχη ηταν υπερ της νεας σμυρνης πραγματικα μετα ομως ηταν καθαρα υπερ ων σουρμενων..Οσον αφορα για τον προπονητη της νεας σμυρνης καλυτερα να κοιτατε τον δικο σας που σε καθε φαση διαμαρτυροταν ακομα και οταν ειχε αδικο αν παραπονιοταν με τον ιδιο ρυθμο ο προπονητης της νεας σμυρνης θα ειχε φαει τουλαχιστον 2 τεχνικες ποινες..ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΝΤΡΟΠΗ ΣΤΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΤΩΝ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΠΟΥ ΒΡΙΖΑΝ ΜΕ ΑΣΧΗΜΟ ΤΡΟΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΠΛΑ ΝΤΡΟΠΗ....Οσο για τις φασαριες και οι 2 πλευρες προκαλουσαν αλλα και παλι εκει η διαιτησια ενιργισε υπερ των ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ..Αυτα ηθελα να πω απλα να ευχηθω και στις 2 ομαδες καλη συνεχεια

Υ.Γ επισης αν επαιζε η νεα σμυρνη οπως επαικξε στο 2ο ημιχρονο ΤΑ ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΗΡΧΑΝ

δεν μπαινω καν στον κοπο να σ απαντησω στο υφος που μιλας...καλη πορεια στην Δ εσκανα του χρονου φιλαρακι κ μην κοροιδευτε τους εαυτους εκει περα...ενα ματσο χαλια εισαστε..η νεα σμυρνη δεν υπαρχει!!ετσι οπως τα λεσ σε λιγο θα μασ πεισ πως θα κυνηγουσες κ ανοδο με αυτη την ομαδα που εχεις!!ασε μασ τωρα ρε μεγαλε!!οσο για το βρισιμο φιλαθλοι ειναι...κ μεσα στο γηπεδο καποιοι παικτες σας πολυ προκληση κ τσαμπουκα!!μην γραφετε οτι να ναι εχετε γινει περιγελος!!!
sourmenistan
ο φιλαθλος ειναι φιλαθλος φιλαρακο. να βρισει να κανει οτι θελει δεν καταλαβα. δηλαδη στην α1 τι γινεται??να μη μιλαμε κιολας? Περισσοτερη ντροπη στους ...τυπους που επαιζαν και εβριζαν και εκαναν τον κοσμο να βριζεικανεις απο την εξεδρα δεν ηρθε για να βρισει η να προσβαλει κανεναν. το εχουμε δειξει αυτο επανηλημενς φορες. τωρα αμα μια ομαδα προσπαθει να παρει ενα παιχνιδι καθαρα και μονο προκαλωντας (βλ.νεα σμυρνη) γιατι μπασκετικα δεν νομιζω να υπηρξε πουθενα στο γηπεδο η ομαδα σας, τι να πουμε??? δεν εχετ καλη ομαδα . απλο ειναι . ουτε προκαλω ουτε τιποτα . ποιο δευτερο ημιχρονο μιλας αληθεια πες μου τι εκανε η νεα σμυρνη στο δευτερο ημιχρονο για να κερδισει και παιχνιδι........ προκαλουσαν ολοι οι παιχτες της νεας σμυρνης αυτη ειναι η αληθεια.ε τι να κανει ο κοσμος να κατσει να τους βλεπει???
η καθε εξεδρα την ιδια αντιδραση θα ειχε.....

fandango
ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!

ΣΟΥΡΜΕΝΑ-ΑΠΩ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ 2

ΟΚΕ-ΜΕΓΑΡΑ 2

ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ-ΓΑΣΕ 1

tatauliotis
QUOTE(fandango @ Jan 9 2009, 23:36 ) *
ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!

ΣΟΥΡΜΕΝΑ-ΑΠΩ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ 2

ΟΚΕ-ΜΕΓΑΡΑ 2

ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ-ΓΑΣΕ 1



Ηρωική νίκη από τα Ταταύλα μέσα στη Σαλαμίνα

Τελαμώνας - Ταταύλα : 2 ( 57 - 58)



aligatorini
QUOTE(sourmenistan @ Jan 9 2009, 21:50 ) *
ο φιλαθλος ειναι φιλαθλος φιλαρακο. να βρισει να κανει οτι θελει δεν καταλαβα. δηλαδη στην α1 τι γινεται??να μη μιλαμε κιολας? Περισσοτερη ντροπη στους ...τυπους που επαιζαν και εβριζαν και εκαναν τον κοσμο να βριζεικανεις απο την εξεδρα δεν ηρθε για να βρισει η να προσβαλει κανεναν. το εχουμε δειξει αυτο επανηλημενς φορες. τωρα αμα μια ομαδα προσπαθει να παρει ενα παιχνιδι καθαρα και μονο προκαλωντας (βλ.νεα σμυρνη) γιατι μπασκετικα δεν νομιζω να υπηρξε πουθενα στο γηπεδο η ομαδα σας, τι να πουμε??? δεν εχετ καλη ομαδα . απλο ειναι . ουτε προκαλω ουτε τιποτα . ποιο δευτερο ημιχρονο μιλας αληθεια πες μου τι εκανε η νεα σμυρνη στο δευτερο ημιχρονο για να κερδισει και παιχνιδι........ προκαλουσαν ολοι οι παιχτες της νεας σμυρνης αυτη ειναι η αληθεια.ε τι να κανει ο κοσμος να κατσει να τους βλεπει???
η καθε εξεδρα την ιδια αντιδραση θα ειχε.....

ΕΙΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΠΡΟΚΟΠΗ ΣΑΝ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
fandango
ΑΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΕΞΗΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!

ΣΟΥΡΜΕΝΑ-ΑΠΩ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ 2
ΟΚΕ-ΜΕΓΑΡΑ 2
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ-ΓΑΣΕ 1
Τελαμώνας - Ταταύλα : 2 ( 57 - 58)

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΤΑΤΑΥΛΑ ΟΜΟΡΦΗ ΝΙΚΗ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΜΕ 4Χ4 ΣΤΟ ΚΟΥΠΟΝΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ ΜΟΥ!!

ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ?? ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΝΤΕΡΜΠΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ?
alpapamarin
H Δραπετσώνα κέρδισε τον Παννεαπολικό και η Αρμενική το Ελληνικό
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.