Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ΄ ΕΣΚΑΝΑ 2008-09
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
MILKO
QUOTE(nsmirni @ Feb 8 2009, 20:30 ) *
H Απαντηση ειναι μια και μοναδικη.
Προσπαθουν να φιμωσουν οσους εχουν μια διαφορετικη αποψη απο αυτη της πλειοψηφιας.

Εσύ και ο Μάκης τρ….λος φίλε σε λίγο θα μας εμφάνισης και των Βίκτωρα στη γ εσκανα εδώ προσπαθούμε να σταματήσουμε να ασχολούμαστε με αυτά και εσύ το βιολί σου .
Όσο για των παναγοπουλο φίλε επειδή των παρακολουθώ και από των φάρο που ήταν, ο άνθρωπος είναι σούπερ έχεις δίκιο στο θέμα πειθαρχίας αλλά ξέρεις πολύ καλά αυτούς τους παίχτες πόλοι προπονητές βάζουν να τους μαρκάρουν σκληρά για να τους εκνευρίσουν ,μονό εκεί του δίνω δίκιο και φυσικά ο καθένας έχει τα κριτήρια του έτσι στο ελληνικό των μαρκαραν πέντε και αυτός έκανε πάρτη .
Των μετζελιοτη έχεις δίκιο και το 7 του παννεαπολικου αλλά έχω Βάλη ένα
5η και 2ο περιφέρεια
Επίσης καλός προπονητής και της Δραπετσώνας γιατί χωρίς 5αρι και με 4-5 εφήβους είναι 2 ως ξέρει κανείς ποσό χρονών είναι?
Και έφηβος είναι αυτός από τα μέγαρα
MILKO
Ωχ το τρενο εκτροχιαστηκε στη σταση Ελληνικο ε?Οπως γνωριζουν αρκετοι να αναφερω οτι υπαρχουν πολλοι παιχτες στην κατηγορια που εχουν πανηγυρισει πανω απο μια ανοδους σε ΕΣΚΑ κ ΕΣΚΑΝΑ οποτε αυτο που ζητας ειναι αστειο..Επιπλεον αν καποιος απο τους παιχτες που αναφερεις ειναι το Νο7 θα σου ελεγα τι βραβειο πρεπει να παρει λογω της συμπεριφορας του αλλα σεβομαι το forum σιγουρα παντως καταλαβαν πολλοι!!![u]Η ομαδα σου κ εσει το μονο που πρεπει να ζητησετε απο την ΕΣΚΑΝΑ ειναι να σας δωσει την αδεια να βραβευσετε αρκετους απο τους διαιτητες που σας σφυριζουν φετος σε περιπτωση ανοδου σας..


Δηλαδή αν δεν ανεβούν να μην βράβευτη κανείς έτσι φιλαράκο ντροπή για αυτά που γραφής .
εσείς που έχετε και ανθρώπους στην εσκανα και στη διαιτησία πρέπει να μη μιλάτε


baggos3
QUOTE(magic jonhson @ Feb 5 2009, 17:32 ) *
καλησπερα .Εχω καιρο να μπω στο forum και γιαυτο απανταω λιγο αργα .Η Ν Σμυρνη δεν χρεωθηκε με καμμια τεχνικη ποινη.Μονο 2 αντιαθλητικα φαουλ στα τελευταια λεπτα.


Παλι θα διαφωνησω μαζι σου .Εαν καποιος επρεπε να νικησει αυτη ηταν η Ν Σμυρνη.Αλλα δυστυχως φετος δυο πραγματα συμβαινουν στα περισσοτερα παιχνιδια.Το ενα ειναι οτι βγαζουμε τα ματια μας μονοι μας.


Καλησπέρα, μηπως εισαι δημοσιογραφος? Βλεπω ασχολεισαι και γραφεις σε πολλες κατηγοριες. 77.gif
Με την Νεα Σμυρνη ομως τι σχεση έχεις?
outcast
και μερικα προγνωστικα γιατι λογο δουλειας πολυ δυσκολα μπαινω στο forum!ΛΟΙΠΟΝ..

ΑΟΣ ΣΟΥΡΜΕΝΑ Α.Σ. - ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ =2 ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΩΘΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΑΝ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ!

Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. - =1 ΓΙΑΤΙ ΠΑΕΙ ΤΡΑΙΝΟ ΚΑΙ ΤΑ ΤΑΤΑΥΛΑ ΣΕ ΠΟΛΥ ΑΡΓΟ ΤΕΜΠΟ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ!

ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α.Ο.=2 ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.- Γ.Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ=1 ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΓΙΝΕΙ Η ΕΚΠΛΗΞΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΓΥΡΟΥ ΠΑΛΙ

Α.Ο.Κ. "Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ" -Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ=2 ΑΝΕΤΑ!ΔΕΝ ΞΑΝΑΧΑΝΟΥΝ ΕΑΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΝ ΣΕ ΕΥΚΟΛΟ ΜΑΤΣΑΚΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!

ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΣΚ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ =1 ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΑΝΟΔΟ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ

Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ -ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ=1 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΟΥΣ!
hoosiers
QUOTE(outcast @ Feb 9 2009, 02:40 ) *
αυτος ο παναγοπουλος που εκανε παρτυ με το ελληνικο που λες ρε φιλαρακο milko απο την δραπετσωνα?τοσο πολυ δηλαδη? και να φανταστεις προχθες εκανα και εγω ενα παρτυ στο σπιτι ενος φιλου και ξεχασα να τον καλεσω!
τελοςπαντων στα δικα μας...Ειμαι φιλαθλος και παρακολουθω σχεδον καθε ντερμπυ που γινεται..θα θελα να παραθεσω και εγω παρακατω την αποψη μου περι αυτου που ζητηθηκε!


Καλύτερος-οι παίκτες απο ολες τις ομαδες:Βαζαιος(τελαμωνας), Καραχάλιος(Ν.Πέραμος), Διαμαντής(Ταταυλα),Μετζελιωτης(ΝΕΜ),Νοτης(α

�μενικη),Βιλιας(ελληνικο),χρυσουλης(Ν.περαμ
ο�
�),Εαζαριαν(αρμενικη),υφαντης(Νεμ),Παναγοπο
λ
ος(Δραπετσωνα) αν και κολοχαραχτηρας,λουτζης(Αρμενικη),Σουρδης(Ν.
περαμος),καλφαγιαννης(ΟΚΕ),σταθης(γασε),μπακ

�γιαννης(γασε),πουτος(τελαμωνας),και το play mayker του πανεαπολικου που μου διαφευγει το ονομα του!Ολοι οι παραπανω παιχτες κοσμουν τα γηπεδα μας και τις ομαδες τους ο καθενας με τον δικο του τροπο και αποτελουν παραδειγμα για τους μικροτερους γιατι οι περισσοτεροι ειναι μεγαλοι σε ηλικια!

Καλύτερος Προπονητής: Αρμενικής,οκε και ταταυλων!

Καλύτερος Διαιτητήs: ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΖΑΜΑΡΑΣ!!!!ο ποιο εμπειρος!!ολοι οι αλλοι καλουνται απο προσωπα,συγγενεις και προεδρους!!Γι αυτον τον λογο σε πολλα ντερμπυ πλεον δεν σφυριζει!Δεν τους συμφερει!!Ειναι ο μονος ουδετερος και μπραβο του!!!


Καλησπερα.Το ονομα του playmaker του Παννεαπολικου ειναι Χαραλαμπιδης. bball.gif bball.gif
tatauliotis
QUOTE (MILKO @ Feb 8 2009, 15:57 ) *
Γιατί τόσο τσαντίλα φίλε η Δραπετσώνα θα χάση απo τα ταταυλα που και αυτά ευνοημένα είναι και θα πάει 5η οκε –ταταυλα τα σφυραγε πρωην αθλητής της ομάδας τους κανείς ωμός δεν λέει τίποτα.
το πρωτάθλημα θα το πάρει η αρμενική είναι ποιο πλήρης ομάδα
Όλοι λεμέ ότι το ελληνικό –Δραπετσώνα –Άρης-ταταυλα –παννεαπολικος ότι είναι η διαιτησία μαζί τους λέω να τα αφήσουμε αυτά να ασχολούμαι και με αλλά πράγματα η περισσότερη γραφούμε λες και έχουμε αποθαμένα ,παντού υπάρχουν συμφέροντα κακό στον εαυτό μας κάνουμε
Καλύτερος παίκτης της κατηγορίας πιστεύω βιλιας –παναγοπουλος –νοτις
Καλύτερος προπονητής του οκε και αρμενικής
Έδρα μέγαρα
Διαιτητής μαγκωνακης


Σοβαρά έχουν ευνοηθεί τα Ταταύλα από την διαιτησία;
George 6
Eleos oxi kai eunohmena ta Tataula!!
kampouras
δεν νομιζω οτι τα ταταυλα εχουν ευνοηθει!Μπορει να βαζουν κανα δικο τους διαιτητη αλλα μην ξεχναμε πως εχουν ηδη 6 ηττες!Οχι δεν νομιζω να εχουν ευνοηθει!
Σε ευχαριστω hoosiers για το ονομα του παιχτη του πανεαπολικου.....

ΑΡΑ για μενα οι καλυτεροι παιχτες της κατηγοριας που κοσμουν τα γηπεδα μας και πρεπει να μαθαινουν οι μικροτεροι απο αυτους ειναι οι εξης:
Βαζαιος(τελαμωνας),
Καραχάλιος(Ν.Πέραμος),
Διαμαντής(Ταταυλα),
Μετζελιωτης(ΝΕΜ),
Νοτης(αρμενικη)
Βιλιας(ελληνικο),
χρυσουλης(Ν.περαμος)
Εαζαριαν(αρμενικη)
υφαντης(Νεμ),
Παναγοπουλος(Δραπετσωνα) αν και κολοχαραχτηρας,
λουτζης(Αρμενικη),
Σουρδης(Ν.περαμος),
καλφαγιαννης(ΟΚΕ),
σταθης(γασε),
μπακογιαννης(γασε),
πουτος(τελαμωνας),
χαραλαμπιδης(πανεαπολικος)



Καλύτερος Προπονητής: Αρμενικής,οκε και ταταυλων!

Καλύτερος Διαιτητήs: ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΖΑΜΑΡΑΣ!!!!ο ποιο εμπειρος!!ολοι οι αλλοι καλουνται απο προσωπα,συγγενεις και προεδρους!!Γι αυτον τον λογο σε πολλα ντερμπυ πλεον δεν σφυριζει!Δεν τους συμφερει!!Ειναι ο μονος ουδετερος και μπραβο του!!!
surephom
QUOTE(kampouras @ Feb 9 2009, 13:05 ) *
),
Νοτης(αρμενικη)


ο Νοτης δεν παιζει αρμενική παιδιά...
kampouras
ζηταω συγγνωμη για τυχον λαθη μου μπορειτε να διορθωσετε ονοματα!μου ειναι αδυνατον να τα θυμαμαι ολα!!εκανα οτι μπορουσα!
kampouras
φανταζεστε ενας προπονητης να ειχε ολους αυτους τους παιχταραδες σε μια ομαδα??Θα ειχε εναν ομορφο πονοκεφαλο ποιον θα πετουσε καθε φορα εκτος 12αδας και θα την πηγαινε τραινο μεχρι β εθνικη!!!ΣΙΓΟΥΡΑ!!! smiley.gif
tatauliotis
Όταν κάποιος moderator κάνει επεξεργασία σε κάποιο ποστ, να δηλώνει και το όνομα του για να μπορεί κάποιος να του στείλει pm και να ζητήσει εξηγήσεις...
MILKO
ΑΟΣ ΣΟΥΡΜΕΝΑ Α.Σ. - ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ =1
Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. =1

ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α.Ο.=2

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.- Γ.Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ=1

Α.Ο.Κ. "Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ" -Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ=2

ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΣΚ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ =1

Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ -ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ=2 +15
ZeLL
Καλησπερα κι απο μενα ... Οπως εχω ξαναδηλωσει ειμαι παιχτης της Δραπετσωνας , απλα το υπενθυμιζω για τους καινουριους χρηστες ...

Θελω απλα να διευκρινισω οτι κανενας εκτως απο εμενα δεν εκπροσωπουν την ομαδα μου στο BasketForum και ο,τι γραφουν ο ΜΙΛΚΟ και οι αλλοι χρηστες δεν εχουν καμια σχεση με τη Δραπετσωνα ... Μπορω να σας διαβεβαιωσω γι αυτο καθως σημερα στη προπονηση εγινε συζητηση γι αυτο το θεμα ...

Επισης θελω να προσθεσω οτι το Ελληνικο νικησε δικαια και δεν ριχνουμε την ευθυνη στη Διαιτησια

Παραλληλα θελω να διευκρινισω οτι δεν εχουμε κανενα προβλημα με τα παιδια του Ελληνικου και τους ευχομαι καλη συνεχεια στο πρωταθλημα ...
dr80
ρε παιχταραδες θα μιλησετε λιγο και για μπασκετ?χανω το χρονο μου εδω μεσα διαβαζοντας για τα παιδακια με τα γκρι και τα μαυρα....η ουσια και το ζουμι της υποθεσης ειναι αυτη η γ.......νη πορτοκαλι μπαλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
blove.gif
kokomploko
QUOTE(dr80 @ Feb 10 2009, 01:48 ) *
ρε παιχταραδες θα μιλησετε λιγο και για μπασκετ?χανω το χρονο μου εδω μεσα διαβαζοντας για τα παιδακια με τα γκρι και τα μαυρα....η ουσια και το ζουμι της υποθεσης ειναι αυτη η γ.......νη πορτοκαλι μπαλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
blove.gif

πες τα ρε φιλε....ελπιζω να γινουν καλα ματσακια!!!!σουρμεναρα με τη νικη την παρασκευη!!!!!!
ΘΗΡΕΥΤΗΣ
QUOTE(kampouras @ Feb 9 2009, 16:30 ) *
φανταζεστε ενας προπονητης να ειχε ολους αυτους τους παιχταραδες σε μια ομαδα??Θα ειχε εναν ομορφο πονοκεφαλο ποιον θα πετουσε καθε φορα εκτος 12αδας και θα την πηγαινε τραινο μεχρι β εθνικη!!!ΣΙΓΟΥΡΑ!!! smiley.gif


Εντάξει μην τα παραλές 69.gif εώς Α' ΕΣΚΑΝΑ όμως σίγουρα. Παρεπιπτόντως ο Χρυσούλης ποιος είναι που έχει παίξει?????
kampouras
επειδη σε βαζω στοιχημα πως οσους προαναφεραμε γνωριζεις μονο τον καραχαλιο...και κανεναν αλλον...μην με ρωτας που επαιζε ο καθενας δεν εχω και ιδεα!Σου μιλαω για παιχτες που εχουμε ολοι αντιμετωπισει φετος και γνωριζουμε που παιζουν τωρα!πηγαιναν ανετα μεχρι και γ'εθνικη απλα το προβλημα ειναι η ηλικια...εαν το ξεκινουσαμε απο τωρα ισως να προλαβαιναν τα 35 τους,αν οχι τοτε θα μιλαμε για 45+!!!


smiley.gif blove.gif
κανα προγνωστικο τρελο της παρασκευης???
nsmirni
QUOTE(kampouras @ Feb 11 2009, 11:35 ) *
επειδη σε βαζω στοιχημα πως οσους προαναφεραμε γνωριζεις μονο τον καραχαλιο...και κανεναν αλλον...μην με ρωτας που επαιζε ο καθενας δεν εχω και ιδεα!Σου μιλαω για παιχτες που εχουμε ολοι αντιμετωπισει φετος και γνωριζουμε που παιζουν τωρα!πηγαιναν ανετα μεχρι και γ'εθνικη απλα το προβλημα ειναι η ηλικια...εαν το ξεκινουσαμε απο τωρα ισως να προλαβαιναν τα 35 τους,αν οχι τοτε θα μιλαμε για 45+!!!


smiley.gif blove.gif
κανα προγνωστικο τρελο της παρασκευης???

ΦΥΣΙΚΑ

ΑΟΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΜΕΓΑΡΑ 1 ΑΠΟ ΤΗ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΜΕΓΑΡΑ.
kampouras
χαχα!ΦΙΛΕ απο την νεα σμυρνη να σου πω την αληθεια λιγο με μυαλο να παιξετε τους εχετε στην κατασταση που βρισκονται!Μην το κοροιδευεις καθολου ειναι η μονη εκπληξη που δεν φοβαται καποιος smiley.gif
ΘΗΡΕΥΤΗΣ
QUOTE(kampouras @ Feb 11 2009, 11:35 ) *
επειδη σε βαζω στοιχημα πως οσους προαναφεραμε γνωριζεις μονο τον καραχαλιο...και κανεναν αλλον...


Πολύ θα ήθελα να μου το εξηγήσεις το παραπάνω φίλε kampoura... bball.gif

kampouras
βασικα φιλε θηρευτη θα σου απαντησω και εγω με την σειρα...oti..δεν θα ασχοληθω εδω μεσα περαιτερω με αυτα που λες παρα μονο με μπασκετ...θα τα ξαναπουμε!
leonkalf
αποτελέσματα της προηγούμενης αγωνιστικής :

Τελαμώνας – ΟΚΕ 66-76
Ταταύλα - Σούρμενα 77-58
Ελληνικό – ΔΑΣ Δραπετσώνα 70-69
ΝΕ Μεγαρίδος – Παννεαπολικός 68-75
Δάφνη Αγ. Δημ.- Ν. Σμύρνη 62-81
Εν. Αρμενίων – Ν. Πέραμος 74-63
ΓΑΣΕ – Άρης Γλ. αναβλ.

και η
Βαθμολογία
(σε 17 αγ.)
1. Εν. Αρμενίων 13-4 30
2. ΔΑΣ Δραπετσώνα 13-4 30
3. Παννεαπολικός 12-5 29
---------------------------------------------
4. ΝΕ Μεγαρίδος 12-5 29
5. Ταταύλα 12-5 29
6 Ελληνικό 11-6 28
7 Ν. Πέραμος 10-7 27
8. Σούρμενα 9-8 26
9. ΟΚΕ 8-9 25
10. Τελαμώνας 6-11 23
11 ΓΑΣΕ 4-12 20
--------------------------------------------------
12. ΑΟΚ Ν. Σμύρνη 3-14 20
13. Άρης Γλ. 3-13 19
14. Δάφνη Αγ. Δημ. 2-15 19

*ΓΑΣΕ και Άρης Γλυφ. έχουν αγώνα λιγότερο



Και η αυριανή αγωνιστική:

Κλ. Ελληνικού 21.30 Σούρμενα -Τελαμώνας
κλ. Δραπετσώνας 21.00 ΔΑΣ Δραπετσώνα - Ταταύλα
ΕΑΚ Γλυφάδας 21.00 Άρης Γλ. - Ελληνικό
2ο ΚΓΔ Νικαίας 21.30 Παννεαπολικός – ΓΑΣΕ
κλ. Ν. Σμύρνης 21.45 Ν. Σμύρνη – ΝΕ Μεγαρίδος
κλ. Ν. Περάμου 20.15 Ν. Πέραμος – Δάφη Αγ. Δημ.
2ο κλ. Ελευσίνας 20.30 ΟΚΕ – Εν. Αρμενίων
Σταχυοφόρος
QUOTE(kampouras @ Feb 12 2009, 14:30 ) *
βασικα φιλε θηρευτη θα σου απαντησω και εγω με την σειρα...oti..δεν θα ασχοληθω εδω μεσα περαιτερω με αυτα που λες παρα μονο με μπασκετ...θα τα ξαναπουμε!



kampouras είσαι λίγο έως πολύ προκλητικός στα μάτια μου. Δε γίνεται να πετάς ένα ποστ και όταν σου λένε μερικοί να αποδείξεις ή να δικαιολογήσεις καλύτερα, τα γραφόμενα σου, να πετάς ένα δεν ασχολούμαι παρά μόνο με μπασκετικά. Δηλαδή αυτοι που ανέφερες δεν είναι basketball players?

Αν είσαι εσύ ο Χρυσούλης, δικαιολογήσε. Αν δεν είσαι εσύ, τότε θα είσαι κάποιος κολλητός του.Γιατί τα λέω αυτά; Γιατί απλώς δεν υπάρχουν... Όχι όλοι οι παίκτες, προς Θεού, αλλά οι του Θριασίου πεδίου.

Τέσπα, όταν πεις και δικαιολογήσεις τα γραφόμενα σου, το συζητάμε. Και για παίκτες και για προπονητές, για παράγοντες, φιλάθλους και λογής λογής "φίδια" που λυμαίνουν την περιοχή μας...
ΘΗΡΕΥΤΗΣ
QUOTE(kampouras @ Feb 12 2009, 14:30 ) *
βασικα φιλε θηρευτη θα σου απαντησω excl.gifκαι εγω με την σειρα...oti..δεν θα ασχοληθω εδω μεσα περαιτερω με αυτα που λες παρα μονο με μπασκετ...θα τα ξαναπουμε!


Μάλλον εγώ έκανα λάθος και ασχολήθηκα με δικό σου post γιατί δείχνεις ότι ψάχνεις την αντιπαράθεση από το τίποτα. Επειδή όπως έχω ξαναπεί θεωρώ ότι στόχος του forum είναι η ενημέρωση-ανταλλαγή απόψεων και μόνο δεν θα ασχοληθώ. excl.gif
kampouras
βασικα σταχυοφορε δεν ειμαι ουτε κολλητος του χρυσουλη αλλα ουτε και ο ο χρυσουλης οπως λες..αλλα ειμαι εντος του θριασιου πεδιου και ειμαι φιλος των παιδιων που αναφερονται ως παιχτες απο τις ομαδες του θριασιου πλην του καλφαγιαννη που ειναι εκτος αθηνων και για μενα κοσμουν τις κατηγοριες οσο και αν εσενα σου φαινεται πολυ παραξενο δυστυχως! smiley.gif
τωρα αν θες να συζητησουμε το ωτιδηποτε μπορεις να τα πουμε με p.m. εδω δεν χρειαζεται περα των αποψεων και των υπολοιπων να συζηταμε για παιχτες που αγωνιζονται οπουδηποτε!Οι οποιοι κιολας δεν ξερεις αν γνωριζουν το ωτιδηποτε!

φΙΛΕ ΘΗΡΕΥΤΗ απεναντι σου δεν νομιζω να σου επιτεθηκα....ουτε υπηρχε λογος! αποψεις ανταλλαξαμε και θα συνεχισουμε να ανταλλασουμε!

Καλο βραδυ...
kampouras
φιλε σταχυοφορε=παντελιδη θα σε παρακαλουσα να διαβασεις το p.m. που σου εστειλα και να σου λυθει πλεον καθε σου απορια περι του ποιος ειμαι και τα σχετικα!Ευχαριστω πολυ!Καλο βραδυ!
kampouras
Και καποια τρελα προγνωστικα σε αυτην την αγωνιστικη γα να σπασει η μονοτονια αλλα προς θεου μην παρεξηγηθειτε για χαβαλε τα λεω!....

Σούρμενα -Τελαμώνας =2 πουτος 50ποντους με ποσοστα που θυμιζουν jordan στα νιατα του και παιρνει το παιχνιδι με 2 ποντους διαφορα!

ΔΑΣ Δραπετσώνα - Ταταύλα=2 Ο παναγοπουλος δεν μπορει να ανταπεξελθει απεναντι στο αργο τεμπο τον ταταυλων,και αρχιζει να βριζει χυδαια και να γρονθοκοπει τους διαιτητες και αφου η δραπετσωνα δεχεται 9 τεχνικες ποινες χανει το παιχνιδι!

Άρης Γλ. - Ελληνικό=1 Μεγαλη εμφανιση απο τον αρη,με τρομερα ποσοστα απο την γραμμη των 7,88, ο βιλιας δεν εχει τροπο να μιλησει στον διαιτητη και το ελληνικο χανει το ματς!

Παννεαπολικός – ΓΑΣΕ=2 Μεγαλη εμφανιση απο ολη την ομαδα και κυριως απο τον βετερανο μπακογιαννη και απο τον ογκολιθο σταθη και το γασε κανει την μεγαλη εκπληξη!

Σμύρνη – ΝΕ Μεγαρίδος=1 απο την νεα σμυρνη μεχρι τα μεγαρα φιλε απο την νεα σμυρνη smiley.gif !Ο μετζελιωτης χανεται απο 3 ψηλους της σμυρνης, ο υφαντης κανει απανωτα λαθη και δεν περναει ουτε το κεντρο,ο παλταουγλου φτιαχνει τατουαζ δεξια στην γωνια των βολων και ο βετερανος πεππας χλυμιντριζει απο τον παγκο και η σμυρνη κλεβει την παρασταση στο τελος!

Ν. Πέραμος – Δάφη Αγ. Δημ. =2 Οι παιχτες της περαμου χαμενοι στο διαστημα,σουρδης κηνυγαει διαιτητες και διαμαρτυρεται,τηγανης εκτελει 0/25 τριποντα απο το κεντρο,χρυσουλης τρεχει πανω κατω πανικοβλητος, καραχαλιος προσπαθει να καρφωσει και εχει 0/9 καρφωματα απο την βολη και η δαφνη κανει περιπατο!!!

ΟΚΕ – Εν. Αρμενίων=1 Ο εαζαριαν τρωει παγκο, ο λουτζης 0-20 τριποντα, και το οκε κερδιζει με 30 ποντους διαφορα εχοντας σε καταπληκτικη φορμα ολους τους παιχτες του!!!!
Σταχυοφόρος
QUOTE(kampouras @ Feb 13 2009, 02:33 ) *
φιλε σταχυοφορε=παντελιδη θα σε παρακαλουσα να διαβασεις το p.m. που σου εστειλα και να σου λυθει πλεον καθε σου απορια περι του ποιος ειμαι και τα σχετικα!Ευχαριστω πολυ!Καλο βραδυ!



Διάβασα το pm και σου απάντησα. Αλλά μιας και το έθιξες και δω, να σου πω πως όσους αναφέρεις απο Ελευσίνα, Πέυκο (αν θες βάλε και τον Μανδραϊκό) τους ξέρω προσωπικά και πολλά χρόνια (είμαι 30 βλέπεις). Χαίρομαι που έψαξες το όνομα μου, αν κοιτούσες παλιά ποστ στη Δ ΕΣΚΑΝΑ και στη Γ εθνική (ή ακόμα και στις κορασίδες που ήμουν έφορος), θα το έβρισκες χωρίς να ρωτήσεις wink.gif Καλημέρα

Παντελίδης Γιάννης
nsmirni
69.gif
QUOTE(kampouras @ Feb 11 2009, 19:25 ) *
χαχα!ΦΙΛΕ απο την νεα σμυρνη να σου πω την αληθεια λιγο με μυαλο να παιξετε τους εχετε στην κατασταση που βρισκονται!Μην το κοροιδευεις καθολου ειναι η μονη εκπληξη που δεν φοβαται καποιος smiley.gif

Συμφωνω απολυτα μαζι σου αγαπητε.Χρειαζεται μυαλο (που πουλανε?) και υπομονη (απο τον προπονητη).
Σε αυτη τη περιπτωση μπορει και να κερδισουμε αν φαμε <απο 3 τεχνικες ποινες .
Παντως εγω αισιοδοξω . blink.gif blink.gif
blackpower33

Σούρμενα -Τελαμωνας=1 καλυτερη ομαδα τα σουρμενα αν παιξουν λιγο κ τραβηξουν ενα δυο παικτες τους θα κερδισουν..
ΔΑΣ Δραπετσώνα - Ταταύλα=1 αν η δραπετσωαν αρχισει να τρεχει αντε να τους πιασουν οι ταταυλιωτεσ....
Άρης Γλ. - Ελληνικό=2 κ καλυτερη ομαδα κ η πιο μελετημενη ομαδα του πρωταθληματος σε θεματα τακτικης καθε βδομαδα!
Παννεαπολικός – ΓΑΣΕ=1 λογω εδρας κ καλυτερης ομαδας...

Σμύρνη – ΝΕ Μεγαρίδος=2 η νεμ αν χασει κ απο νεα σμυρνη ειναι για κλαματα...απορω πως κανει τοσες ηττες...
Ν. Πέραμος – Δάφη Αγ. Δημ. =1 καλη ομαδα..καλη εδρα αοα ευκολος ασος!
ΟΚΕ – Εν. Αρμενίων=2 πιστευω πολυ στην αρμενικη κ στο διπλο...επειδη κ σοβαρη ειναι κ εχει εναν απο τους τρεισ καλυτερους προπονητες της κατηγοριας...το οκε ειναι απροβλεπτο...
Σταχυοφόρος
Σου απάντησα σε όλα από το pm, αλλά θα σου πω πως ποτέ δε μπήκα εδώ μέσα αόριστα. 2 χρόνια τώρα δεν προκάλεσα ποτέ και πάντα δικαιολογούσα ότι έγραφα. Το ύφος μου φαίνεται σε όλα τα ποστ μου, όπως και το δικό σου.

Αν δε θες να κρίνει κανείς τα λεγόμενα σου, μην γράφεις σε δημόσιο φόρουμ. Απ'τη στιγμή που γράφεις θα κριθείς, όπως και όλοι μας. Κόμπλεξ δεν έχω με κανένα απ'τα παιδιά που ανέφερες, ίσα ίσα τους γνωρίζω πολλά περισσότερα χρόνια από σένα.

Καλημέρα και πάλι.. Ελπίζω σήμερα σε νικες των ομάδων της περιοχής μου (και όχι μόνο του ΟΚΕ 69.gif )
nikefalin


το τόπικ δεν είναι για να ασχολείται με προσωπικές διενέξεις.

Επίσης όπως τονίσαμε πολλάκις τον τελευταίο καιρό , όταν αναφερόμαστε σε ονόματα καλό και επιβεβλημένο είναι να λέμε και το δικό μας για να μην είμαστε τζάμπα-ανώνυμα-μάγκες.

έτσι το πιο πάνω πόστ αποσύρεται εκτός αν όπως έχουμε πει ο φίλος μας kampouras πει δημόσια ή τουλάχιστον στους διαχειριστές τα στοιχεία του
Σταχυοφόρος
nikefalin όλα καλά με kampοuras. Δεν υπάρχει διένεξη, έντονο διάλογο θα τον χαρακτήριζα. Εδώ συμβαίνουν στο παρκέ, το φόρουμ θα μας γλίτωνε; icon_drunk.gif
kampouras
Ευχαριστω σταχυοφορε που δεν παρεκτραπηκαμε οπως κανουν μερικοι εδω μεσα και λυσαμε ολες τις αποριες μας με p.m !Σε καλημεριζω και τα ξαναλεμε!
Josh_7_Child
Προγνωστικά για απόψε:

Σούρμενα -Τελαμώνας =1 (Δυνατό παιχνίδι θα γίνει απόψε στο Ελληνικό, αλλά πιστεύω πως θα κερδίσουν τα Σουρμενα λόγω μεγαλύτερου βάθους ομάδας)
ΔΑΣ Δραπετσώνα - Ταταύλα=2 (Τα Ταταύλα είναι ικανά να φύγουν με τη νίκη από τη Δραπετσώνα. Τον τελευταίο καιρό πάνε αέρα))
Άρης Γλ. - Ελληνικό=2 (Το Ελληνικό μαζί με τη Δραπετσώνα και τα Ταταύλα είναι οι πιο φορμαρισμένες ομάδες αυτή τη στιγμή στην Γ' Εσκανά)
Παννεαπολικός – ΓΑΣΕ=1 (Ίσως δυσκολότερα απ' ότι περιμένουν οι περισσότεροι όμως...)
Ν.Σμύρνη – ΝΕ Μεγαρίδος=2 (Με τα Μέγαρα δεν βγάζω άκρη τώρα τελευταία. Έχουν κάνει 3-4 ήττες μαζεμένες στο 2ο γύρο, αλλά δε νομίζω να χάσουν κι από τη Ν.Σμύρνη.)
Ν. Πέραμος – Δάφη Αγ. Δημ. =1 (Καλή έδρα, κακός αντίπαλος. Με άνεση η Ν.Πέραμος)
ΟΚΕ – Εν. Αρμενίων=2 (Αν αντέξει ο ΟΚΕ, τότε θα δούμε καλό ματσάκι. Όπως και να' χει, πιστεύω πως η Αρμενική θα κερδίσει)

Εύχομαι να ματώσουν τα διχτάκια το βράδυ....
Σταχυοφόρος
Αναβλήθηκε το παιχνίδι μεταξύ του ΟΚΕ και της Αρμενικής. Δεν έφθασε ποτέ ο ένας εκ των διαιτητών.







Το αναβληθέν παιχνίδι ΓΑΣΕ - Άρης Γλυφάδας, νομίζω θα διεξαχθεί την Τετάρτη.
taz4
Αρης - Ελληνικό 53-55 (28-33)
hoosiers
Καλησπερα σε ολους.Μια παρα πολυ χαλαρη βραδια για τον Παννεαπολικο ο οποιος εξαφανισε την ομαδα του ΓΑΣΕ.
Το σκορ 108-55 τα λεει ολα και δεν χωρανε σχολια.Επισης και η πρωτη κατοσταρα του Παννεαπολικου στο πρωταθλημα.
Μπραβο παιδια. bball.gif bball.gif bball.gif
cloud
λοιπον,,,,πρωτη φορα γραφω και τελευταια,,,,,εχω να πω για οσους ενδιαφερονται πως δυστυχως οι κατηγοριες αυτες δεν ειναι για μικρα ταλαντουχα και ελπιδοφορα παιδια,,,,απαραδεκτα πραγματα συμβαινουν καθε παρασκευη,,,,στοχος δικος σας απο οτι εχω καταλαβει ειναι να ασχολειστε με διαιτησιες και να δυναμιτιζεται σχεδον καθημερινα το κλιμα στην κατηγορια,,,συμφωνω οι διαιτητες στις κατηγοριες αυτες δεν ειναι και οι καλυτεροι...αλλα υμαρτον πια,,,,μιλατε για χομπυ,,,,οταν πηγαινετε στην αλανα να παιξεται ετσι κανετε....¨?ασχολειστε με λαθος πραγματα και σε λαθος κατευθηνση...το ποια ομαδα θα ανεβει δεν θα πρεπει σε αυτη την κατηγορια να αποτελει προτεραιοτητα,,,προτεραιοτητα πρεπει να ειναι να παιζεται ομορφο μπασκετ σε αθλητικα πλαισια και μεσα απο αυτο να ανααδεικνυονται ταλεντα και να προωθουνται εφοσον το αξιζουν,,,,,δεν βοηθαει ομως κανενας απο καθε ποστο παρα μονο λιγοι που οντως εχουν αυτο το στοχο,,,,ουτε οι διαιτητες ,,ουτε οι περισσοτεροι προπονητες ,ουτε εσεις οι ιδιοι που οταν χανετε γκρεμιζεται τον κοσμο και οταν κερδιζεται εθελοτυφλειται...ευκολος στοχος ειναι παντα οι διαιτητες στην ελλαδα,χωρις να θελω να τους καλυψω..οι κατηγοριες αυτες αποτελουν τη βαση του ελληνικου μπασκετ,,,και οταν δεν λειτουργει σωστα η βαση τιποτα δεν παει καλα πιο πανω,,,γιατι πιστευω πως το επιπεδο των ελληνικων επαγγελματικων κατηγοριων θα μπορουσε να ηταν αρκετα εως πολυ καλυτερο...ο ανταγωνισμος ειναι θεμιτος ακομα και εδω ετσι ωστε να βελτιωνονται οι αθλητες,,,,δεν ειναι ομως ανταγωνισμος αυτος,,,κανουμε λες και κυριαρχει το ΄΄ο θανατος σου ,η ζωη μου''...μιλαω για ολους ξεκινοντας απο τη διοιηκηση της εσκανα που φροντιζει ιδιαιτερα τους διαιτητες και αφηνει εκτεθειμενους τους αθλητες της ,μεχρι τους εφορους και τους φιλαθλους-οπαδους ....η νοοτροπια μας δεν μας βοηθαει παρα μονο στο να κανουμε βηματα προς τα πισω...καταλαβετε πια πως ολο αυτο που κανετε-ουμε ειναι αυτοκαταστροφικο,,,υγεια και καλα μυαλα επιτελους.
...
killbill12
Σούρμενα -Τελαμωνας=1
ΔΑΣ Δραπετσώνα - Ταταύλα=1
MILKO
ν σμυρνη- μεγαρα 1
kampouras
τι να πεις! bball.gif τελικα το μπασκετ ειναι απροβλεπτο αθλημα!!!!Εμαθα και οτι νεα περαμος-δαφνη=1
hoosiers
Και μια προχειρη βαθμολογια!!! bball.gif bball.gif

Βαθμολογία
(σε 18 αγ.)
1. ΔΑΣ Δραπετσώνα 14-4 32
2. Παννεαπολικός 13-5 31
3. Εν. Αρμενίων 13-4 30**
---------------------------------------------
4. ΝΕ Μεγαρίδος 12-6 30
5. Ταταύλα 12-6 30
6 Ελληνικό 12-6 30
7 Ν. Πέραμος 11-7 29
8. Σούρμενα 10-8 28
9. ΟΚΕ 8-9 25**
10. Τελαμώνας 6-12 24
11 ΓΑΣΕ 4-13 21*
--------------------------------------------------
12. ΑΟΚ Ν. Σμύρνη 4-14 22
13. Άρης Γλ. 3-14 20*
14. Δάφνη Αγ. Δημ. 2-16 20

*ΓΑΣΕ και Άρης Γλυφ. έχουν αγώνα λιγότερο bball.gif
** Εν. Αρμενίων και ΟΚΕ έχουν αγώνα λιγότερο bball.gif


QUOTE(hoosiers @ Feb 14 2009, 01:22 ) *
Και μια προχειρη βαθμολογια!!! bball.gif bball.gif

Βαθμολογία
(σε 18 αγ.)
1. ΔΑΣ Δραπετσώνα 14-4 32
2. Παννεαπολικός 13-5 31
3. Εν. Αρμενίων 13-4 30**
---------------------------------------------
4. ΝΕ Μεγαρίδος 12-6 30
5. Ταταύλα 12-6 30
6 Ελληνικό 12-6 30
7 Ν. Πέραμος 11-7 29
8. Σούρμενα 10-8 28
9. ΟΚΕ 8-9 25**
10. Τελαμώνας 6-12 24
11 ΓΑΣΕ 4-13 21*
--------------------------------------------------
12. ΑΟΚ Ν. Σμύρνη 4-14 22
13. Άρης Γλ. 3-14 20*
14. Δάφνη Αγ. Δημ. 2-16 20

*ΓΑΣΕ και Άρης Γλυφ. έχουν αγώνα λιγότερο bball.gif
** Εν. Αρμενίων και ΟΚΕ έχουν αγώνα λιγότερο bball.gif

Συγνωμη μια διορθωση....

Βαθμολογία
(σε 18 αγ.)
1. ΔΑΣ Δραπετσώνα 14-4 32
2. Παννεαπολικός 13-5 31
3. Εν. Αρμενίων 13-4 30**
---------------------------------------------
4. ΝΕ Μεγαρίδος 12-6 30
5. Ταταύλα 12-6 30
6 Ελληνικό 12-6 30
7 Ν. Πέραμος 11-7 29
8. Σούρμενα 10-8 28
9. ΟΚΕ 8-9 25**
10. Τελαμώνας 6-12 24
11. ΑΟΚ Ν. Σμύρνη 4-14 22
--------------------------------------------------
12. ΓΑΣΕ 4-13 21*
13. Άρης Γλ. 3-14 20*
14. Δάφνη Αγ. Δημ. 2-16 20

*ΓΑΣΕ και Άρης Γλυφ. έχουν αγώνα λιγότερο
** Εν. Αρμενίων και ΟΚΕ έχουν αγώνα λιγότερο
bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif
alpapamarin
Άρης Γλυφάδας - Ελληνικό : 53-55
Κακές και οι δύο ομάδες. Οι διαιτητές έχασαν τον έλεγχο του παιχνιδιού. Έπεσε ποοοοολύ ξύλο εντός του αγωνιστικού χώρου...Πολύ κακό παιχνίδι...
MILKO
1. Δραπετσωνα 32
2. Παννεαπολικος 31
3. Εν.Αρμενιων* 30
----------------------------------------------------------------------
4. Μέγαρα 30
5. Ταταυλα 30
6. Ελληνικό 30
7. Ν.Περαμο 29
8. Σούρμενα 28
9. ΟΚΕ* 25
10.Τελαμώνας 24
11. ΓΑΣΕ* 22
----------------------------------------------------------------------
12. ΑΟΚ Ν. Σμύρνη 22
13. Αρης γλ.* 20
14. Δάφνη Αγ. Δημ 19

* έχουν ένα αγώνα λιγότερο
taz4
QUOTE(MILKO @ Feb 14 2009, 01:00 ) *
ν σμυρνη- μεγαρα 1



Τι έγινε ρε παιδιά με τα μέγαρα??
0-5 και συνεχίζουν???
MILKO
ελληνικο μεγαρα 1
μεγαρα ταταυλα 2
τελαμωνασ μεγαρα 1
μεγαρα αρμενικη 2
νεα περαμο μεγαρα 1

λεσ
white_chocolate
Καλησπέρα,

Δυο λόγια για το Νέα Σμύρνη - Μεγαρίδα 56-53.

Σήμερα το πιστέψαμε και παίξαμε με ψυχή!! Κάναμε πολύ καλό παιχνίδι!
Εκμεταλευτήκαμε την απουσία του Υφαντή και πιέσαμε πολύ στην άμυνα! Άλλωστε, όταν ένα παιχνίδι λήγει 56-53, νομίζω ότι είναι φανερό ότι το έχει κερδίσει η άμυνα...
Κάναμε αρκετά λάθη, με αποκορύφωμα τις πολλές χαμένες βολές στα τελευταία δευτερόλεπτα, και μία λάθος επαναφορά, αλλά για καλή μας τύχη, λάθη έκανε και η Μεγαρίδα και δεν τα πληρώσαμε...

Νομίζω ότι τις τελευταίες αγωνιστικές ένα πράγμα επαληθεύτηκε ακράδαντα: Το πρωτάθλημα έχει πολύ, μα πάρα πολυ, δρόμο μπροστά του και οποιοσδήποτε προσπαθήσει να προδικάσει γεγονότα είναι πολύ πιθανόν να πέσει έξω! Πριν από μερικές αγωνιστικές η Μεγαρίδα φαινόταν αδιαφιλονίκητο φαβορί για την άνοδο, ενώ πλέον η κατάσταση έχει αλλάξει ριζικά! Αντίστοιχες καταστάσεις και στην ουρά της βαθμολογίας που νομίζω ότι πλέον μπαίνουμε για τα καλά στο κόλπο της παραμονής, όπως και ο Άρης, που τρέχει ένα καλό σερί τις τελευταίες αγωνιστικές!

Εγώ ένα πράγμα θέλω μόνο να πω: Υπάρχει ζωή στη Νέα Σμύρνη!!!

Θέλω να πω πως εκτιμάμε και σεβόμαστε πολύ τη Μεγαρίδα σαν ομάδα, αλλά και τα παιδιά που ήταν αθλητές με όλη τη σημασία της λέξης και καθώς πρέπει, μέσα και έξω από τον αγωνιστικό χώρο! Χαρακτηριστικό είναι ότι ένα παιδί ήρθε μετά το τέλος του αγώνα στα αποδυτήρια,μας έδωσε συγχαρητήρια και μας ευχύθηκε καλή συνέχεια! Τους ευχόμαστε ολόψυχα καλή συνέχεια στο πρωτάθλημα!!!
surephom
QUOTE(white_chocolate @ Feb 14 2009, 02:13 ) *
Καλησπέρα,

Δυο λόγια για το Νέα Σμύρνη - Μεγαρίδα 56-53.

Σήμερα το πιστέψαμε και παίξαμε με ψυχή!! Κάναμε πολύ καλό παιχνίδι!
Εκμεταλευτήκαμε την απουσία του Υφαντή και πιέσαμε πολύ στην άμυνα! Άλλωστε, όταν ένα παιχνίδι λήγει 56-53, νομίζω ότι είναι φανερό ότι το έχει κερδίσει η άμυνα...
Κάναμε αρκετά λάθη, με αποκορύφωμα τις πολλές χαμένες βολές στα τελευταία δευτερόλεπτα, και μία λάθος επαναφορά, αλλά για καλή μας τύχη, λάθη έκανε και η Μεγαρίδα και δεν τα πληρώσαμε...
Εγώ ένα πράγμα θέλω μόνο να πω: Υπάρχει ζωή στη Νέα Σμύρνη!!!

επειδη ετυχε να δω το ματσακι αυτο δεν ηταν μπασκετ. καμια αρχη και τελος στο παιχνιδι του αοκ μεμονομενες επιθεσεις από το 6 και το 9. πολυ καλό το 7 του αοκ. η νεμ σαν να μην ηθελε να κερδισει... καλή άμυνα δεν έπαιξε ιδιαιτερα ο αοκ πέρα από καποιες στιγμες με πολύ σημαντικα κλεψίματα. το σκορ ηταν χαμηλά λόγω επιθετικών αδυναμιών των ομάδων. 0/6 βολές στο τέλος από αοκ και παραλίγο να χασει κιολάς αν εβαζε γκολ φαουλ ο παιχτης της νεμ λιγα δευτερα πριν τη λήξη. για μένα κακή διαχείρηση και από τους 2 προπονητές. ΜΠΡΑΒΟ στα παιδια του αοκ για το πάθος που έδειξαν...είμαι παλιός παιχτης της ομάδας αυτής και όσο να ναι χαίρομαι με τις επιτυχίες της...βέβαια χαίρομαι περισσότερο για το δώρο που μας έκαναν καθώς η ομάδα που παίζω πλέον εχει από κάτω της μεν τη νεμ αλλά αρκετα κοντά...και πάλι μπράβο στα παιδια του αοκ γιατί απέδειξαν ότι στο μπασκετ δεν αρκεί η τεχνική καταρτιση χρειάζονται και άλλα πράγματα... 41.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.